Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:20 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Broumovsko)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 06:30 Na cestě po Nigde
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Černá orchidej)
- 09:50 Vichřice mezi životem a smrtí
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky z jednoho města
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 14:00 Rána pod pás
- 15:15 Poklad na Stříbrném jezeře
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (10)
- 21:10 Všechnopárty
- 04:10 Před půlnocí
- 04:35 Hody z ptačí perspektivy
- 05:00 Tam a zpátky do Písečné
- 05:30 Toulky s Ladislavem Smoljakem
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Šílený svět studené války (Paranoia)
- 06:50 Raport o Velké válce (Dva bratři proti Rakousku)
- 07:35 Hledám Dunaj
- 08:30 Divocí a unikátní
- 09:25 Bedekr (Lipsko)
- 09:50 Koně z náhorní planiny Giara, Sardínie
- 10:15 John Wycliffe: jitřenka reformace
- 11:35 Vzkaz Václava Cílka
- 11:50 Čína na jazyku II (2)
- 14:35 Rekordní tunely
- 15:30 Tajemství skrytá v písku (5)
- 20:00 Melodie podzemí
- 21:50 Nebuďte policajta
- 23:30 Bílý palác
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 MS ve vodním slalomu juniorů a U23 2024 (MSJ a U23 Slovensko)
- 09:20 Český orienťák
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 13:25 Po trailech přes hory
- 13:45 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 04:10 Jak se staví sen
- 05:09 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (166)
- 07:35 M.A.S.H (167)
- 08:04 M.A.S.H (168)
- 08:34 M.A.S.H (169)
- 09:04 M.A.S.H (170)
- 09:32 Vinaři (Klip)
- 14:35 Policie v akci
- 15:32 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Kdo se ptá?
- 21:25 Máme rádi Česko
- 23:10 Ano, šéfe!
- 04:41 Autosalon.tv
- 05:31 Prima Pauza: Partička
- 05:37 Prima Pauza: Partička (Nečekaný telefonát: Columbo a Kajínek)
- 06:00 Těžká dřina
- 06:29 Partička
- 07:15 Autosalon.tv
- 08:19 Těžká dřina
- 08:44 Top Gear XXV (5)
- 09:47 Top Gear XXVII (3)
- 10:50 Hvězdná brána (Záhada)
- 11:46 Hvězdná brána (V osamění)
- 20:16 Ďábelská brigáda
- 23:00 Globální kolaps
- 04:45 Sběratelé kostí VII (Smrt matematika)
- 05:37 Noční Praha
- 06:00 Policie v akci
- 06:40 Closer: Nové případy V (Krása není všechno)
- 07:34 Komisař Rex V (Bratrovražda)
- 00:01 Výchozí bod
- 02:07 Rychlej Charlie
- 03:51 Námořní vyšetřovací služba XI (Střelec)
- 04:46 M.A.S.H
- 05:16 M.A.S.H
- 05:39 Příhody Bolka a Lolka (Výlet na hory)
- 06:00 Slow TV (Nad krajinou)
- 06:05 M.A.S.H
- 06:34 M.A.S.H
- 07:02 M.A.S.H
- 07:25 Námořní vyšetřovací služba XI (Střelec)
- 11:01 Tvoje, moje a naše
- 12:42 Byl jednou jeden princ
- 14:25 Souboj u El Diablo
- 16:34 Láska pod olivovníkem
- 18:14 Kráska mezi muži
- 04:52 Jak se staví sen - extra
- 05:42 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka (Všechno sníme)
- 06:33 Prostřeno!
- 07:44 1. MISE (Králík od Olgy)
- 10:26 Prostřeno!
- 11:09 Ano, šéfe!
- 23:09 Tudorovci (5)
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor na horách)
- 06:05 Jogínci
- 06:15 Když Bitz a Bob kutí
- 06:30 Bruno
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Stateční zajíčci
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (5)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu!
- 10:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:20 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (1)
- 12:00 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:40 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:45 Městečko na moři
- 13:55 Kombajn je fajn
- 14:05 Stavitelé
- 14:35 Čarodějky školou povinné II (10)
- 15:05 Čvacht
- 15:15 Remy a Fů
- 15:25 Dodohando
- 15:30 Sovička Ollie
- 15:35 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Bo & To
- 17:15 Drobečkové
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Kokoškovi na cestách (Ledový tobogán)
- 18:55 Kámoši hafíci (6)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho (2)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Kočování za pohádkou (Co se zdálo romskému chlapci)
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:30 G. Verdi: Macbeth
- 03:20 Peter Mešo
- 03:35 Ladí neladí
- 04:30 Roztroušený Hnát
- 04:55 English is English
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Greenhorns
- 21:15 Stanislav Wabi Daněk
- 21:55 Mimořádný vlak Ladislava Vodičky
- 04:31 Rodinná pouta (Nejistota)
- 05:32 Na zámku
- 06:00 Léto s Italem
- 06:47 Nikdo není dokonalý
- 07:50 Columbo (Velké podvody)
- 14:51 Rodinná pouta (Odmítnutí)
- 15:55 1. MISE (Kdo s koho)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:59 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:06 Pípšoubazar
- 23:10 Jak se staví sen - extra
- 01:02 K věci
- 01:31 Prima HISTORIE
- 01:50 Prima Svět
- 02:22 Generace deprese
- 03:05 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:28 Pozvánka: Karel Gott 85 (do 13. 7.)
- 10:35 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:32 Pozvánka: Karel Gott 85 (do 13. 7.)
- 11:39 Zprávy Plus
- 11:47 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:30 Prima LÉTO
- 14:39 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:12 Počasí
- 15:20 K věci
- 15:42 Interview PLUS (Alex Drak)
- 15:51 Prima CUP
- 16:00 Zprávy
- 16:22 Pozvánka: Karel Gott 85 (do 13. 7.)
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Hlasy zločinu
- 21:17 Zprávy
- 01:20 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Broumovsko)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 06:30 Na cestě po Nigde
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Černá orchidej)
- 09:50 Vichřice mezi životem a smrtí
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky z jednoho města
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 14:00 Rána pod pás
- 15:15 Poklad na Stříbrném jezeře
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (10)
- 21:10 Všechnopárty
- 01:20 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Broumovsko)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 06:30 Na cestě po Nigde
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Černá orchidej)
- 09:50 Vichřice mezi životem a smrtí
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky z jednoho města
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 14:00 Rána pod pás
- 15:15 Poklad na Stříbrném jezeře
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (10)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (13)
- 01:15 Vražedná čísla VI (10)
- 02:00 Sousedství III (6)
- 02:40 Moje místa (Marta Jandová)
- 03:35 Ušák Jaromíra Bosáka (156)
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (157)
- 04:25 Zahradní proměny VIII (15)
- 05:10 Zahradní proměny VIII (16)
- 06:00 Výleťák (196)
- 06:10 Moje místa (Radek Jaroš)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha X (10)
- 08:10 Zahradní proměny VIII (17)
- 09:10 Zahradní proměny VIII (18)
- 12:10 Moje místa (Kateřina Neumannová)
- 13:20 Jukebox (15)
- 20:10 Kněz je poděs
- 22:00 42
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 20:20 Román pro pokročilé
- 00:00 Příběh kmotra
- 01:45 Co horšího se může stát?
- 03:15 V zajetí
- 04:45 Zpověď americké nevěsty
- 06:10 Příšerky pod hladinou
- 07:45 Kriminálka Miami IX (Touha po krvi)
- 11:40 Slunce, seno, erotika
- 13:25 Teleshopping
- 13:40 Dračí srdce: Boj o trůn
- 15:35 Nicholas Nickleby
- 18:10 Zpátky na výsluní
- 20:00 Jak vycvičit draka 2
- 21:55 Rock of Ages
- 08:25 Američtí sběratelé XIX (18)
- 09:20 Kachní dynastie II (15)
- 10:15 Kobra 11 XXV (7)
- 12:05 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VII (9)
- 13:10 Válka skladů X (15)
- 16:45 Kobra 11 XXV (9)
- 18:40 Válka skladů X (17)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (3)
- 20:30 Mistři renovací (1)
- 21:20 Kachní dynastie III (2)
- 22:15 Walker, Texas Ranger VII (10)
- 23:10 Kobra 11 XXV (9)
- 00:15 Teorie velkého třesku XI (11)
- 01:55 Malý Sheldon (16)
- 02:30 Zlatá sedmdesátá VII (9)
- 03:10 Americký táta III (14)
- 03:55 TELE TELE
- 04:20 2 $ocky III (6)
- 05:25 Ženatý se závazky (47)
- 06:20 Zig a Sharko IV (43)
- 07:00 Bakugan: Vzestup Geoganů (45)
- 07:10 Přátelé VII (14)
- 08:05 2 $ocky III (11)
- 09:45 Malý Sheldon (20)
- 11:25 Ženatý se závazky (49)
- 12:20 Dva a půl chlapa IV (18)
- 13:10 Přátelé VII (14)
- 14:05 Teorie velkého třesku XI (11)
- 15:40 2 $ocky III (15)
- 18:20 Dva a půl chlapa IV (20)
- 19:10 Malý Sheldon (22)
- 20:00 Teorie velkého třesku XI (15)
- 21:40 Přátelé VII (16)
- 22:30 Americký táta III (16)
- 23:25 Dva a půl chlapa IV (20)
- 04:15 Co na to Češi
- 05:30 Riskuj!
- 06:30 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:15 Na lovu
- 12:05 Beze stopy VII (Víra v zázrak)
- 12:55 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko VII (12)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med VII (16)
- 01:10 Vyměněné osudy II (21)
- 02:35 Čarodějky III (17)
- 03:20 Nemocnice Chicago Med VII (16)
- 04:00 Žena na pokraji sil
- 05:30 Ulice (4320)
- 07:05 Život na jachtě: Středomoří VI (9)
- 08:50 Čarodějky III (19)
- 09:35 Vítejte doma IV
- 10:30 Oteckovia II (51)
- 12:15 Nekonečná láska II (90)
- 16:25 Vyměněné osudy II (27)
- 20:15 Nekonečná láska II (93)
- 21:05 Nekonečná láska II (94)
- 04:05 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Basketbal: Rytas Vilnius - Peristeri bwin
- 10:15 New Zealand Ambassador’s XV 2024
- 10:30 Prague rugby 7s 2024
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (7)
- 11:30 1:1 Sport Show (59)
- 19:30 Open Faces
- 20:00 1:1 Sport Show (60)
- 20:30 Spade poker show 2024 (8)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: Francie - Švédsko
- 09:00 SSL Gold Cup
- 09:30 1:1 Sport Show (60)
- 16:30 Prague rugby 7s 2024
- 17:00 PFL Mena 2
- 22:00 Freestyle Pro Tour
- 22:30 KSW 92: Wiklacz vs. Jojua
- 01:20 Správy RTVS "N"
- 02:15 Vraždy v Heraulte
- 03:50 Správy RTVS "N"
- 04:40 Počasie
- 04:45 Gastromap
- 05:15 Capri (8)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Candice Renoirová II (Človek človeku vlkom)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (9)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Dve matky)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Maroko - interiérový dizajn)
- 17:00 Detektívi zo severu IX (Krvavá stopa)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (San Francisco)
- 22:25 Zlatý chlapec
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Vydrž, už rastie!)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Fórum
- 09:00 Otthonunk - Náš domov
- 09:30 Jen láska; Iba láska
- 10:30 Ja že mám strach?
- 10:55 Spadla z oblakov (Operácia púpava)
- 11:25 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Herbárium (Bylinky zo záhrady)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Parťáci)
- 14:10 Posolstvá pre život
- 14:50 Žiť na ceste smrti
- 15:30 Anjel z Humenného
- 16:00 Ako to funguje (18)
- 16:25 Fetiše socializmu (Vrecká plné céčok)
- 17:00 Anjeli strážni anglickej speváčky Jamelie
- 17:30 Lov slov
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Rusty
- 18:45 Medvedík Pompon (Domček z kompostu)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:40 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 01:20 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Broumovsko)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 06:30 Na cestě po Nigde
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Černá orchidej)
- 09:50 Vichřice mezi životem a smrtí
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky z jednoho města
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 14:00 Rána pod pás
- 15:15 Poklad na Stříbrném jezeře
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (10)
- 21:10 Všechnopárty
- 01:20 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Broumovsko)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 06:30 Na cestě po Nigde
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Černá orchidej)
- 09:50 Vichřice mezi životem a smrtí
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky z jednoho města
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 14:00 Rána pod pás
- 15:15 Poklad na Stříbrném jezeře
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (10)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Je umelá inteligencia hrozbou pre ľudstvo?
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:55 Hlídač
- 02:25 Ostrov delfínů
- 03:50 Velký draft
- 05:50 Poslední družička
- 07:25 Nouzový let
- 11:50 Upír junior
- 13:20 Babí léto
- 16:55 Který je ten pravý?
- 00:30 Policisté v akci
- 01:15 Policisté v akci
- 02:00 Soudní síň (Mami, už mu odpusť)
- 02:50 Soudní síň (Nenávidím to tady!)
- 03:35 Soudní síň (Nemocná matka)
- 04:25 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:15 První oddělení
- 06:55 Policisté v akci
- 08:00 Policisté v akci
- 08:55 Soudní síň (Nemocná matka)
- 10:00 Soudní síň (Mladé ucho)
- 11:00 Pod povrchem (10)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 22:00 Haló, tady Orchestr a balet ČST
- 23:25 Přijď a nechoď sám
- 00:45 Aj múdry schybí
- 01:45 Partička
- 02:35 Rodinné prípady
- 03:20 Rodinné prípady
- 04:05 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia
- 09:15 Susedia
- 09:50 Svokra
- 10:40 Susedské prípady
- 11:20 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Búrlivé víno (53)
- 13:10 V mene zákona
- 14:10 Rodinné prípady
- 15:00 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (54)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:05 Susedia
- 21:45 Susedia
- 00:35 Lovci plážových domů (7)
- 01:00 Domove, domove, sladký a řecký (5)
- 01:45 Mistři dřeva (3)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (9)
- 03:35 Dům snů II (9)
- 10:45 Lovci plážových domů (7)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? IV (1)
- 14:20 Dům snů II (9)
- 15:10 Mistři dřeva (4)
- 00:00 Ren Faire (2)
- 00:55 Mrtví neumírají
- 02:40 Den díkůvzdání
- 04:25 Lov
- 06:00 Papírové panenky
- 07:45 Ženy sobě
- 09:50 Gran Turismo
- 12:00 Zelený sršeň
- 13:55 Barry Seal: Nebeský gauner
- 15:50 Malý Sheldon VII (8)
- 16:10 Velký útěkář
- 17:45 Před kamerou XXI (28)
- 18:15 Minulé životy
- 20:00 Ve jménu cti
- 21:40 Moře stromů
- 23:30 El Mariachi
- 01:15 Tísňová linka
- 02:50 Jussie Smollet: Speciál o falešnosti
- 03:40 Andělé a démoni
- 06:00 Junioři
- 07:35 Rytíř pohárů
- 11:35 Přátelé (9)
- 11:55 Přátelé (10)
- 12:20 Batman: Duše draka
- 13:45 Bohémové
- 16:00 Kdo věří na lásku
- 17:35 Spider-Man: Paralelní světy
- 21:05 Stážisti
- 23:05 Pravda vs. Alex Jones
- 00:40 Vlajka smrti II (Neexistující ptáci)
- 01:10 Men
- 02:50 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (15)
- 03:30 Veliká II (10)
- 04:30 Nedoručené Vánoce
- 06:00 Škola je naše
- 07:45 Třináct životů
- 12:55 Vše je pravdivé
- 14:35 Znovu se zamilovat
- 16:20 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (15)
- 17:00 Bojovník III (8)
- 17:55 Sektor II (4)
- 18:55 Máma k nakousnutí (4)
- 19:30 Girls II (9)
- 20:00 Girls II (10)
- 20:30 Můžu tě zničit (8)
- 21:00 Temný případ III (1)
- 22:00 Temný případ III (2)
- 22:55 Temný případ III (3)
- 23:50 Temný případ III (4)
- 01:40 Semret
- 03:10 Zvěstovatel
- 04:40 Runner
- 06:00 Otcové a matky
- 07:40 Človíček Tate
- 09:20 Úžasná Elisa
- 11:10 Středomořská horečka
- 13:05 Radikální metoda
- 15:15 Ti nejhorší
- 16:55 Človíček Tate
- 18:35 Koyaanisqatsi
- 20:00 Šampón
- 21:50 Říše světla
- 23:55 Mrzout hledá Escort
- 00:00 Purpurová růže z Káhiry
- 01:25 Tmavě červená
- 03:35 Lovely Boy
- 05:25 Café Marylin
- 06:00 Korek
- 07:55 Zapomenutá země
- 10:15 Dokud slunce svítí
- 11:40 Alice
- 16:00 Zapomenutá země
- 18:25 Pokud vím
- 20:30 Monika
- 22:20 Čtyři malí dospělí
- 04:00 Restaurant: Impossible (Dcera najde svou cestu)
- 04:45 Hranice nemožného (Díl 8)
- 05:31 Jak to dělají? (16. díl)
- 06:10 Jak to dělají? (17. díl)
- 06:40 Smallville (Isis)
- 07:40 Smallville (Dožínky)
- 10:30 Pitva mimozemšťana
- 12:25 Smallville (Útok)
- 13:20 Smallville (Opuštění)
- 20:00 Gremlins 2
- 00:10 Cesta utrpení
- 01:35 3 dny na zabití
- 03:25 Sázka o život
- 04:50 Poslední polda IV (9)
- 05:45 Výjimeční
- 08:00 Jedna kočka za druhou
- 09:55 Zapomenutý únos
- 11:45 Tady hlídám já
- 14:00 Hádkovi
- 15:55 Ženská pomsta
- 17:45 Devátý život Luise Draxe
- 22:40 Bitva o Hill 60
- 00:05 Precious
- 01:55 Poslední semestr
- 03:25 Pokušení
- 05:30 Čas beznaděje
- 07:30 Jurský masakr
- 10:45 Heidi, děvčátko z hor
- 12:35 Nestanu se tvojí ženou
- 19:30 Armáda jednoho
- 21:00 Bitva o Inčchon
- 22:50 Země slepých
- 00:45 After: Polibek
- 02:30 Pokoj
- 04:25 Deset věcí, které bychom měli udělat před rozchodem
- 05:50 Hrdinové
- 07:35 Ranvej
- 09:05 Kočka
- 10:40 Tygři železnice
- 12:40 Iluze lásky
- 14:15 Záložní jednotka
- 15:50 Slova a obrazy
- 17:45 Moonfall
- 20:00 Za borovicovým hájem
- 22:15 Bolest a sláva
- 00:35 Přestávka ve vysílání
- 04:45 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů
- 06:20 Tmavý kůň
- 08:10 Děti bez hranic
- 09:40 Strojvůdce
- 11:15 Asterix a Olympijské hry
- 13:10 Průšvihář na útěku
- 14:45 Někdy na tom záleží
- 16:15 Čekání na Anyu
- 18:00 Všechny cesty vedou do Říma
- 19:30 Návrat domů
- 21:00 Výtažek
- 22:30 Trable Petuniových
- 01:20 Nezvaná
- 02:45 Carmenin polibek
- 04:15 Dokonalá manželka
- 05:50 Nine
- 08:05 Starostka Dortíková
- 09:55 Skoro přátelé
- 19:55 STARS! (- EWAN MCGREGOR)
- 20:00 Výbuch
- 22:05 Hlas lásky
- 00:50 The Intruder
- 02:10 Frieda
- 03:45 All Flowers in Time
- 04:00 The Southerner
- 05:25 End of Program
- 06:00 Flash
- 06:10 Drifting
- 06:25 Stuck
- 07:40 Stamm
- 07:50 AUN: The Beginning and the End of All Things
- 09:25 Tokyo Twilight
- 11:40 The Admiral Was A Lady
- 13:10 Bending the Rules
- 14:45 Broadway Limited
- 16:00 Secret Workshops
- 16:40 Champagne Safari
- 17:35 The Overlanders
- 22:25 Le Locataire
- 22:55 Tangible
- 23:05 The Ghost Of Sierra De Cobre
- 04:00 IDJWI (AFRICA'S FORGOTTEN ISLAND)
- 05:00 THE NEW MAN OF AZERBAIJAN
- 06:00 GREAT WHITE CODE RED
- 07:00 AFRICA'S DEADLIEST (EP. 01)
- 08:00 DIVING WITH CROCODILES
- 09:00 SEED HUNTER
- 14:00 NATURE'S FORCE (EP. 01)
- 14:30 NATURE'S FORCE (EP. 02)
- 15:00 LES ACORES, LE SORT DES BALEINES
- 16:00 MINDWORKS (THE BRIAN-EYE PROCESS)
- 16:25 MINDWORKS (OUR AMAZING BRAIN)
- 17:00 WONDER (COLOR)
- 17:30 WONDER (PROBLEMS)
- 22:00 THE TECH EFFECT (EP. 01)
- 22:30 THE TECH EFFECT (EP. 02)
- 23:00 SAVE THE BUCARDO
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 LEGEND OF LAGERFELD (4)
- 15:20 LEGEND OF LAGERFELD (5)
- 15:40 LEGEND OF LAGERFELD (6)
- 16:00 CITY CHIC BERLIN
- 17:00 LUXURY LIFE
- 18:00 NEW YORK FASHIONWEEK (22)
- 18:30 NEW YORK FASHIONWEEK (23)
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (29)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (30)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (19)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (20)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (39)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (40)
- 22:00 READY TO WEAR
- 22:30 READY TO WEAR
- 23:00 CANDIES
- 00:10 Hip Show S5 EP9
- 00:30 Hip Show S5 EP8
- 00:50 Hip Show S5 EP7
- 01:10 Bangkok Fight Night
- 03:10 RXF - Real Xtreme Fighting, Romania, 19.11.2018
- 18:30 NEW Deadline 2016
- 00:00 KITE MASTERS 2019/2020 (10)
- 00:30 KITE MASTERS 2019/2020 (11)
- 01:00 GEARING UP 2020 (5)
- 01:30 GEARING UP 2020 (6)
- 02:00 BOAT SHOW 4K (16)
- 02:30 BOAT SHOW 4K (17)
- 03:00 SPORTS MAX (40)
- 03:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 04:00 RACEMAX MOTORSPORTS (14)
- 04:30 RACEMAX MOTORSPORTS (15)
- 05:00 WORLD OF WATERSPORTS (25)
- 05:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 06:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (11)
- 06:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (12)
- 07:00 GEARING UP 2020 (5)
- 07:30 GEARING UP 2020 (6)
- 08:00 BOAT SHOW 4K (16)
- 08:30 BOAT SHOW 4K (17)
- 09:00 SPORTS MAX (40)
- 09:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 10:00 GP RACING 2022 (40)
- 10:30 GP RACING 2022 (41)
- 11:00 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (10)
- 11:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (11)
- 12:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (1)
- 12:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (2)
- 13:00 HELLAS RALLY RAID 2021
- 13:30 HOW TO BUILD A RACE CAR
- 16:00 SHIFTING GEARS
- 16:30 SHIFTING GEARS
- 17:00 INSIDE SAILING 2020 (5)
- 17:30 INSIDE SAILING 2020 (6)
- 18:00 CAPE EPIC 2022 (6)
- 18:30 CAPE EPIC 2022 (7)
- 19:00 AUTOSPEED 2019 (13)
- 19:30 AUTOSPEED 2019 (14)
- 22:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (2)
- 23:00 WILD SURF 2019 (14)
- 23:30 WILD SURF 2019 (15)
- 00:40 AT HOME WITH DIDIAYER (OREGON: WHERE THE TRAIL LEADS)
- 01:05 ZABARDAST
- 02:00 AT HOME WITH DIDIAYER (NASHVILLE: MUSIC CITY USA)
- 02:25 THE SURPRISING NOODLE VIETNAM LOVES MOST. IT’S NOT PHO.
- 02:55 ROAD LESS TRAVELED BALI
- 03:45 THE GLOBAL BARBER: HAIR OF THE DOG BARBER & PUB (KINGSTON, ONTARIO, CANADA)
- 04:10 THE RED LIST (AFRICAN ELEPHANTS)
- 04:55 GOING BEYOND (KOH CHANG)
- 06:00 MAAFUSHI CENTRAL PRISON, MALDIVES
- 06:50 EXOTIC ANIMAL MEAT IN TEXAS.
- 07:25 DRONE WARS (1)
- 08:20 INK THERAPY (4)
- 09:05 ASIA'S BIZARRE DELIVERY FOOD. FOOD POISONING ALERT.
- 09:35 RVERS (1)
- 16:05 ROAD LESS TRAVELED (IRELAND)
- 16:55 BLOOD RED JELLYFISH.
- 17:25 DRONE WARS (2)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 08:45 Doslova
- 09:25 Skutočný príbeh rodiny Barrymore (1)
- 13:00 Telenákupné pásmo (2)
- 13:15 Stavba Parížskej Opery (1)
- 14:10 Norimberský proces: film ako dôkaz (1)
- 15:15 Doslova
- 15:55 Travelistan (15)
- 16:15 Téma (156)
- 16:55 Tajné vojny (2)
- 17:45 Normandia '44 - Deň D a bitka o Francúzsko (1)
- 20:20 Rodinné záležitosti (2)
- 21:00 K-FUN
- 21:50 Putin: Medveď opäť tancuje (1)
- 00:15 Cyranův ostrov
- 00:50 Naše zprávy
- 01:00 VIP svět
- 01:10 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 02:55 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:25 Šťastná 7
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (Učitel tance)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:00 Kurňa, co to je?
- 23:20 Cyranův ostrov (Učitel tance)
- 23:50 Intim s Heidi Janků
- 03:50 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:35 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:05 Jak to dopadlo!?
- 01:10 Nebezpečné vztahy live
- 02:05 Ostříháno
- 03:10 Na plac!
- 04:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Švestkové knedlíky)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Co bude dnes k večeři? (Pizza)
- 16:35 Popelka
- 17:55 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Láska na Novém Zélandu
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 04:30 Světlá hodinka s Jaroslavem: O lanýžích 2/3
- 05:20 Autobusem na výlet: Pálava 1/2
- 05:35 Autobusem na výlet: Pálava 2/2
- 05:50 Byznys na vrcholu: Pavel Šporcl, houslista
- 06:20 Ústecký zpravodaj
- 06:35 Valašský zpravodaj
- 06:45 Týden z jihu Čech
- 07:00 Magazín z Prostějova
- 07:25 Magazín z Orlickoústecka
- 07:40 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:00 Majkl V. Show - repríza
- 23:05 Dobrý večer s A11: rerpíza
- 10:30 Profil zločinu II (9)
- 11:40 Hvězdná brána: Atlantida (4)
- 16:20 Profil zločinu II (11)
- 17:15 A-Team II (2)
- 22:35 Assassin’s Creed
- 00:40 Ztracený svět II (5)
- 01:40 Zločin II (1)
- 02:25 Ztracený svět II (5)
- 03:10 Totalcar II (6)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 10:00 Společnost Adventure (22)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Macgyver III (21)
- 13:55 A-Team II (7)
- 16:50 Ztracený svět II (5)
- 17:50 Ztracený svět II (6)
- 18:50 Xena II (4)
- 19:50 A-Team II (8)
- 20:55 Macgyver III (22)
- 21:50 Námořní vyšetřovací služba XVI (19)
- 22:45 Námořní vyšetřovací služba XVI (20)
- 23:45 Xena II (4)
- 00:05 Dcery duchem (12)
- 01:20 Brousko III (73)
- 02:25 Brousko III (74)
- 03:15 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (12)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii V (9)
- 13:35 Grand Hotel (7)
- 14:35 Grand Hotel (8)
- 15:35 Brousko III (75)
- 16:35 Dcery duchem (13)
- 17:55 Domek na prérii V (10)
- 18:55 Grand Hotel (9)
- 19:55 Grand Hotel (10)
- 20:55 Domek na prérii V (10)
- 21:55 Grand Hotel (9)
- 22:55 Grand Hotel (10)
- 23:55 Dcery duchem (13)
- 01:35 První krásná věc
- 03:30 Alpy
- 11:20 Marie Kroyer
- 13:05 Mlčení Lorny
- 14:55 Index lásky
- 16:40 Tři srdce
- 18:35 Jako v zrcadle
- 22:00 Anarchisti
- 23:45 Nádherná přítomnost
- 01:45 Nejkrásnější chlapec na světě
- 03:30 Rimini
- 09:30 Kolize
- 11:25 Téměř perfektní
- 18:35 Mladí milenci
- 20:35 O nekonečnu
- 22:00 Rimini
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Kapr)
- 06:15 Kikirikí
- 06:25 Sníček (12)
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:45 Staré pověsti české (Žito kouzelník)
- 07:00 Bílý tesák (Rvačky)
- 07:05 Já Baryk (Já Baryk a moje vlaštovka)
- 07:25 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bleděmodrá)
- 07:30 Broučci (Byl podzim…)
- 07:40 O Dorotce (Dorotka a ježibaba)
- 07:55 Tisíc a jedna noc (O kováři Básimovi)
- 10:05 Bílý tesák (Krutý pán)
- 10:15 Já Baryk (10)
- 10:20 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Fousek)
- 10:40 Broučci (Loučení)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a hvězda)
- 10:55 Tisíc a jedna noc (Aladinova kouzelná lampa)
- 11:15 Brundibáři (Stavitelé pyramid)
- 11:25 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila chuligánům spády)
- 11:35 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a poslíček)
- 12:00 Zkrocení zlého muže
- 13:45 Filmové minuty
- 16:00 Žízeň
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Muž v pralese
- 19:15 Filmové písničky Waldemara Matušky - 1. díl
- 19:35 Bílý tesák (Krutý pán)
- 20:00 Pan Vok odchází
- 21:25 O Maryšce a Vlčím hrádku
- 21:40 Kinosál
- 22:00 U pokladny stál
- 23:40 Kinosál
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Chlapec
- 01:50 Projekt Cat City
- 03:15 Halloween II
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Milionové vraždy (Výstřel ve tmě)
- 09:15 JFK: Spiknutí
- 16:45 Loupeže století
- 17:50 Bitva o Británii
- 23:10 Titanic: Nový podezřelý
- 01:15 Revenant Zmrtvýchvstání
- 03:40 Adaptace
- 08:55 Tut (2)
- 10:20 Tut (3)
- 11:55 Legenda o Jiřím a drakovi
- 15:05 Nestanu se tvojí ženou
- 16:40 Pravá a levá ruka ďábla
- 18:30 Velký flám
- 20:35 Tlusťoch z Beverly Hills
- 22:00 3:10 Vlak do Yumy
- 23:55 Přepadení v Pacifiku
- 01:55 Bod zlomu
- 03:55 Zelené peklo
- 05:30 Close Up III (19)
- 06:00 Šlápni na to 2
- 07:55 Dívka snů
- 10:00 Záměna
- 11:45 Těžký zločin
- 13:40 Rozhádaní dědicové
- 15:15 Galaxy Quest
- 18:35 Milý Johne
- 20:25 Šibenice
- 22:00 Až do smrti
- 23:50 Scary Movie: Děsnej biják
- 00:20 Červený trpaslík IV (2)
- 00:55 Road Trip
- 02:50 Comedy Club IV (24)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas II (13)
- 12:00 Chůvou na Vánoce
- 20:00 Kdo s koho
- 22:10 Grindhouse: Auto zabiják
- 04:00 City Breaks (Madrid)
- 04:30 Off The Grid (Wild Atlantic Way 1, Ireland)
- 05:00 Travel Diaries Of Healer and Rohan (Nagthat)
- 05:30 Viajar Mexico (La Baja, Mexico)
- 06:00 Quest (Delhi 1, India)
- 06:30 Xplore Philippines (Manila)
- 07:00 Backpack (Tel Aviv, Israel)
- 07:30 Off The Grid (Wild Atlantic Way 1, Ireland)
- 04:03 Když krokodýli pojídali dinosaury
- 04:52 Lev versus buvol
- 05:38 Americká divočina II (Krásami Grand Canyonu)
- 06:00 Skvělá farma doktora Pola (Stoletá stodola)
- 06:21 Skvělá farma doktora Pola (Polovic podnik)
- 06:42 Život psounů (Tenkrát v Novém Mexiku)
- 07:04 Život psounů (Hodný, zlý a tulivý)
- 07:26 Tajemství kytovců (Obři oceánů)
- 00:30 Zvláštní a záhadné IV (9)
- 01:15 Vojenská akta X (4)
- 02:00 Hitlerovi inženýři třetí říše (4)
- 02:45 Život na válečné lodi (1)
- 03:30 Moře záhadných katastrof III (6)
- 04:15 Pěšky podél Nilu (3)
- 05:05 Historie KGB (1)
- 06:00 Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití (12)
- 06:55 Technické katastrofy II (3)
- 07:50 Mistři ve foukání skla (2)
- 12:30 Technické katastrofy II (3)
- 13:25 Život na válečné lodi (2)
- 14:20 Jak je vidí ptáci (3)
- 14:50 Mistři ve foukání skla (3)
- 15:15 Život v sevření mrazu IX (14)
- 18:10 Pěšky podél Nilu (4)
- 19:10 Mistři ve foukání skla (3)
- 19:35 Mistři ve foukání skla (4)
- 00:00 Lovci odpadu XVII (14)
- 01:00 Lovci odpadu: Restaurátoři II (9)
- 02:00 Schováno v kůlnách VI (4)
- 02:30 Schováno v kůlnách V (10)
- 03:00 Lovci odpadu IX (5)
- 08:00 Jak se to dělá XXIV (26)
- 08:30 Jak se to dělá XIV (3)
- 09:00 Schováno v kůlnách IV (10)
- 09:30 Schováno v kůlnách IV (11)
- 20:00 Nejsmrtelnější úlovek XIX (4)
- 21:00 Odtahovka Vegas (3)
- 00:15 Americká spravedlnost (Rodina, která zmizela)
- 01:00 Vražda: Poslední hodiny IV (Album Death of a Ladies Man)
- 01:45 Motiv k vraždě (Čekání v ústraní)
- 02:05 Motiv k vraždě (Nebezpečná posedlost)
- 02:30 Soudní kamera V (128. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera V (129. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XIV (V temnotách)
- 00:00 Zvětšete mi bazén (Zpustošený zadní dvorek)
- 00:30 Zvětšete mi bazén (Místo na večírky)
- 01:00 Život na Bahamách V (Všechno na výhru)
- 01:30 Život na Bahamách V (Novomanželé z Nassau)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii IV (Má parádní nemovitost z loterie)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii IV (Pohodička na okraji města)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIV (Z Atlanty na pláž)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLV (Bez duchů v New Jersey)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLV (Boj v Seattlu)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? X (Sto let starý přeprodej)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? X (11)
- 05:30 Mistři bazénů III (Lázně se šampaňským a sny o věčném domě)
- 06:00 Dobrý základ VIII (Historický zmatek na Hill Street)
- 07:00 Renovace na Havaji (Nechutné objevy)
- 00:40 Kuchyně 13: Patriotické oslavy (13)
- 01:25 Dětská cukrářská soutěž : Biz Kids 11: Rozhovor s pekařem (7)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 19: Mimo závody (6)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 19: Nepřekysel to (7)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 28: Drůbež a hovězí (3)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 28: Spousta jídla pro duši (4)
- 03:40 Strašidelné výrobky z perníku 2: San Francisco (7)
- 04:25 Strašidelné výrobky z perníku 2: Bergen (8)
- 05:10 Strašidelné výrobky z perníku 2: Jeruzalém (9)
- 06:00 Kuchyně 14: Grilování a koktejly (1)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Strašidelný dům (1)
- 07:10 Dětská cukrářská soutěž : Biz Kids 11: Zákazník má vždycky pravdu (8)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 19: Hra začíná (8)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Měření horizontu)
- 01:25 Válka skladů XV (Pokud na to máš, předveď se)
- 01:45 Válka skladů V (Zůstat v obraze)
- 02:10 Válka skladů V (Konec dobrý, všechno dobré)
- 02:35 Mistři aukcí III (Skrytá žhavá kola)
- 03:00 Mistři aukcí III (Gangy New Yorku)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Sláva Rickovi)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XV (Záhada ztracené civilizace)
- 00:00 Vista Point (Bukurešť)
- 00:27 Vista Point (Karibské ostrovy)
- 00:54 Planet Terra (Ostrov Porto Santo)
- 01:00 Nature Wonders (Jazero Manyara)
- 01:11 Global Treasures (Bojnický zámok)
- 01:22 Vista Point (Rím)
- 01:50 Global Treasures (Kostol Kerimäki)
- 02:00 On Tour (Železnica do Damasku)
- 02:27 Vista Point (Tirolsko)
- 02:54 Planet Terra (Električková trať)
- 03:00 Cosmos Global (Země ohně a ledu)
- 03:53 Planet Terra (Skocjanske Jame)
- 04:00 Vista Point (Taipei)
- 04:27 Global Treasures (Rýnska roklina)
- 04:38 Planet Terra (Irkutsk)
- 04:43 Nature Wonders (Kaňon Waimea)
- 04:54 Planet Terra (Troodos Ekklisies)
- 05:00 On Tour (Kanál Göta)
- 05:29 Doc Time (Sumatra)
- 05:55 Planet Terra (Národný park Lauca)
- 06:00 Vista Point (Metropola Praha)
- 06:27 Global Treasures (Tuvkhunii Hyid)
- 06:38 Planet Terra (Miami)
- 06:43 Global Treasures (Buxoro)
- 06:54 Planet Terra (Gut Aiderbichl Advent)
- 07:00 Vista Point (Valletta)
- 07:27 On Tour (Expres štátu Shan)
- 07:54 Planet Terra (Vratislav)
- 08:00 Terra Mystica (Tajemný svět kamenů)
- 08:28 Global Treasures (Victoria Railway Terminus)
- 08:39 Footsteps (Procházka po útesu - Cinque Terre)
- 08:50 Global Treasures (Louvre)
- 09:00 Vista Point (Siem Reap / Angkor)
- 09:27 On Tour (Polostrov Dingle)
- 09:54 Planet Terra (Santiago, ostrov na Kapverdách)
- 10:00 7 Days (Ománsky sultanát)
- 10:53 Planet Terra (Hakone)
- 11:00 Vista Point (Záhreb)
- 11:27 Global Treasures (Dambulla)
- 11:38 Planet Terra (Kuldiga)
- 11:43 Nature Wonders (Krugerov národný park)
- 11:54 Planet Terra (Persepolis)
- 18:00 7 Days (Kampánie)
- 18:53 Planet Terra (Drepung Gonba)
- 19:00 On Tour (Kláštorná cesta)
- 19:29 Vista Point (Sevilla)
- 19:55 Planet Terra (Kyong-ju)
- 20:00 Vista Point (San José)
- 20:27 Global Treasures (Toruň)
- 20:38 Planet Terra (St. Ives)
- 20:43 Nature Wonders (Jazero Mono)
- 20:54 Planet Terra (Meissen)
- 21:00 Vista Point (Rovaniemi)
- 21:27 Regio (St. Gallen Appenzellerland)
- 21:38 Planet Terra (Štýrský Hradec)
- 21:43 Global Treasures (Sofievskij Sobor)
- 21:54 Planet Terra (Pasabagi)
- 22:00 On Tour (Rieka Kwai)
- 22:27 Vista Point (Mexico City)
- 22:54 Planet Terra (Kutná Hora)
- 23:00 Travel Stories (Tržiště Nagaur)
- 23:11 Global Treasures (Firenze)
- 23:22 Esovision (Afrika)
- 23:50 Global Treasures (Visby)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vytrvalostní závody
- 01:30 Cyklistika
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Cyklistika
- 07:00 Vytrvalostní závody
- 08:30 Olympijské hry
- 09:00 Olympijské hry
- 09:30 Jezdectví
- 10:30 Surfing
- 11:30 Olympijské hry
- 12:00 Cyklistika
- 13:15 Cyklistika
- 18:00 Cyklistika
- 19:00 Cyklistika
- 20:00 Snooker
- 22:00 Cyklistika
- 01:30 Vytrvalostní závody
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Cyklistika
- 08:30 Vytrvalostní závody
- 11:00 Olympijské hry
- 12:00 Olympijské hry
- 13:00 Tenis
- 14:30 Tenis
- 20:30 Cyklistika
- 22:00 Olympijské hry
- 22:30 Golf
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Timra - Rögle
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Fotbal: Al Nassr - Al Khaleej
- 18:00 Poker
- 19:00 Box: Tysonovy největší údery
- 19:30 Box: Shakur Stevenson - Artem Harutyunyan
- 22:30 Tenis
- 00:00 Poker
- 01:00 Superenduro, sestřih Velké ceny-#-\nMaďarska
- 01:30 SuperEnduro
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 12:00 SuperEnduro
- 14:30 Plážová házená
- 15:30 Plážová házená
- 16:30 Plážová házená
- 17:30 Plážová házená
- 20:15 Házená: Czeczia - Norsko
- 22:00 Házená: Francie - Faerské ostrovy
- 23:45 Box: TOP 25 KO 3/1
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Grand Est Open 88
- 13:00 Grand Est Open 88
- 15:00 Grand Est Open 88
- 17:00 Motoring
- 17:30 Grand Est Open 88
- 19:30 Motoring
- 20:00 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Drahomír Piok
- 12:15 Grand Est Open 88
- 14:15 Amazonka Truck
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Grand Est Open 88
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Grand Est Open 88
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Martin z Martina
- 23:00 El Hadri Vs Gomez
- 00:15 Zpětný chod: Ford 17 M RS (48)
- 00:30 Jiliny plechové klenoty: VW Bonito (49)
- 00:45 Rychlé kolo: Seat Ibiza Cupra (50)
- 01:15 Drag Race: Audi - Power-Pumper z Ingolstadtu (51)
- 01:45 Racing Files: McLaren - historie formule 1 a CanAm (52)
- 02:15 Blochovy rozbory (53)
- 03:00 Přednost v jízdě: Range Rover Evoque (54)
- 03:15 Milujeme auta (55)
- 03:45 Eastside Motors: Muscle Cars a jiná dobrodružství (56)
- 04:35 BMW M6 GT3 - Bavorák v nízkém letu (57)
- 05:05 Přednost v jízdě: Lamborghini Huracán STO (58)
- 05:15 Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (1)
- 06:25 Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (2)
- 06:50 Testovací tým: Alpine A110 vs. Porsche 718 Cayman (3)
- 07:10 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (4)
- 07:25 Zprávy (5)
- 07:30 Sedm nejrychlejších (6)
- 07:45 Garáž 21 (7)
- 18:00 Zprávy (30)
- 18:05 Sedm nejrychlejších (31)
- 18:20 Garáž 21 (32)
- 18:45 Poklady v garáži (33)
- 19:15 Poklady v garáži (34)
- 19:45 Zpětný chod: Ford 17 M RS (35)
- 00:00 MIKADO Total Fishing (Polská rybářská firma s 30ti letou zkušeností)
- 00:30 Kapří divadlo (Rumunské týmy na IBCC 2024 1.díl)
- 01:00 Kapří divadlo (Rumunské týmy na IBCC 2024 2.díl)
- 01:30 V jednotě s přírodou (Člověk u vody)
- 02:00 Myslivecká kuchyně (S Krisztou Vrabel)
- 02:30 Myslivecká horečka (Maďarský lov s lukem slaví 30 let 1.díl)
- 03:00 Myslivecká horečka (Maďarský lov s lukem slaví 30 let 2.díl)
- 03:30 Magazín Energofish (91)
- 04:00 DAIWA (Velmi divoce)
- 04:30 The Legend Lake (Gábor Döme - Panenské ryby štěrkovny)
- 05:00 Lov v Tanzánii (1)
- 05:30 Lov v Tanzánii (2)
- 06:00 Lov v Tanzánii (3)
- 06:30 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 1.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 07:00 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 2.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 07:30 Dva dny (dvě jezera - Lov kaprů na jezerech Kastély park)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 Hitrádio desítka
- 15:00 1Charted
- 16:00 Gamingmania
- 16:05 Óčko hity
- 16:30 O unlocked
- 16:45 Óčko hity
- 17:00 New Music Radar
- 18:00 Top 4 Óčko chart
- 18:15 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 21:00 O Black Party
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 Hitrádio desítka
- 15:00 1Charted
- 16:00 Gamingmania
- 16:05 Óčko hity
- 16:30 O unlocked
- 16:45 Óčko hity
- 17:00 New Music Radar
- 18:00 Top 4 Óčko chart
- 18:15 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 21:00 O Black Party
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 18:00 90’s hitparáda
- 19:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 23:00 Největší hity
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 18:00 90’s hitparáda
- 19:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 23:00 Největší hity
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 FRESH
- 12:00 WORKIN’
- 15:00 TRIPLESHOT
- 15:10 WORKIN’
- 18:00 CZECH SPOTIFY LIST
- 19:00 CZ&SK
- 20:00 JUMPIN’
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (20)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (116)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (53)
- 08:20 Nespoutaný anděl (54)
- 09:20 Yago, syn džungle (129)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Yago, syn džungle (130)
- 15:55 Wolffův revír (70)
- 16:55 Stefanie (31)
- 17:55 Stefanie (32)
- 18:55 Nespoutaný anděl (55)
- 19:55 Nespoutaný anděl (56)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 BACKSTAGE
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 BACKSTAGE
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 VÍKEND
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 00:00 Paul McCartney
- 01:56 The 1975
- 02:40 Various Artists
- 03:00 Rainbow
- 04:54 Green Day
- 05:48 Various Artists
- 06:02 Pharrell Williams
- 07:38 Enrique Iglesias
- 08:38 Oasis
- 09:22 Bring Me the Horizon
- 10:39 Michael Kiwanuka
- 11:35 Vance Joy
- 11:46 Various Artists
- 14:48 Various Artists
- 15:02 Guns N’ Roses
- 17:22 James Morrison
- 18:20 30 Seconds To Mars
- 19:49 The Sex Pistols
- 20:38 Kaleo
- 20:53 Various Artists
- 21:00 Foo Fighters
- 23:38 Sting
- 00:20 Geordie Shore Žhavé singl léto XXII (5)
- 01:05 K popukání XXVIII (27)
- 01:30 K popukání XXVIII (28)
- 01:55 K popukání XXVIII (29)
- 02:15 K popukání XXVIII (31)
- 02:40 K popukání XXVIII (32)
- 03:00 K popukání XXVIII (34)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 08:30 MTV Top 20
- 09:30 Náctileté maminky 2 VIII (39)
- 14:40 K popukání XXIII (8)
- 15:05 K popukání XXXI (8)
- 15:30 K popukání XXXI (12)
- 15:55 Pomoc! Mám tajný vztah! II (3)
- 20:30 K popukání XXXV (41)
- 20:55 K popukání XXVIII (23)
- 21:15 K popukání XXVIII (26)
- 21:40 K popukání XXVIII (27)
- 01:00 100% 2020s!
- 02:00 Non Stop Hits
- 07:00 Non-Stop Hits
- 09:00 MTV Top 20
- 10:00 Non-Stop Hits
- 16:00 Totally 10s!
- 18:00 Worldwide Hits
- 20:00 MTV Top 20
- 21:00 Totally 10s!
- 22:00 Top 50 Eurodance Hits!
- 05:00 Rap & R’n’B Jamz
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Maroon 5 x Kelly Clarkson
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Dancefloor Fillers!
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PODIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 COUNTRY KLUB-Schovanky
- 22:30 PREMIUM PARTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 CHVILKA S...
- 08:25 HRAJEME SI PO RÁNU
- 08:45 CHVILKA S...
- 09:05 ŠLÁGR STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:35 CHVILKA S...
- 13:55 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 15:00 STUDIO VE TŘI
- 16:40 LATTÉ OKOLO PÁTÉ
- 17:45 HRAJE VÁM...
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 19:35 PODVEČERNÍ ZÁBAVA
- 23:35 ZÁBAVA NA PÁTEČNÍ VEČER
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:25 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 POP ZÁBAVA
- 09:20 ŠLÁGR NÁS BAVÍ
- 10:50 POP ZÁBAVA
- 11:45 KOLOTOČ LIDOVÝCH PÍSNIČEK
- 12:35 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 13:20 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 14:25 ŠLÁGR MARKET
- 15:30 ŠLÁGR SILVESTRY
- 16:05 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 17:05 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 18:05 ŠLÁGR MARKET
- 19:10 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 20:05 NEJVĚTŠÍ ŠLÁGR PECKY
- 21:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:00 Gumballův úžasný svět (Nátlak)
- 00:15 Gumballův úžasný svět (Obrázek)
- 00:25 Gumballův úžasný svět (Zodpovědnost)
- 00:40 Gumballův úžasný svět (Šaty)
- 00:50 Gumballův úžasný svět (Lenoch)
- 01:05 Gumballův úžasný svět (Duch)
- 01:25 Gumballův úžasný svět IV (Kompilace)
- 01:35 Gumballův úžasný svět IV (Pohroma)
- 01:50 Gumballův úžasný svět V (Návrat)
- 02:00 Gumballův úžasný svět V (Historky)
- 02:10 Gumballův úžasný svět V (Kamarád)
- 02:25 Gumballův úžasný svět V (Nuda)
- 02:35 Gumballův úžasný svět V (Vize)
- 02:45 Gumballův úžasný svět V (Volba)
- 02:55 Gumballův úžasný svět V (Kód)
- 03:05 Gumballův úžasný svět V (Test)
- 03:20 Gumballův úžasný svět V (Výběr)
- 03:30 Gumballův úžasný svět V (Háček)
- 03:40 Gumballův úžasný svět V (Rozruch)
- 03:50 Gumballův úžasný svět V (Zprávy)
- 04:00 Gumballův úžasný svět V (Váza)
- 04:10 Gumballův úžasný svět V (Ollie)
- 04:20 Gumballův úžasný svět V (Brambora)
- 04:30 Gumballův úžasný svět V (Čaroděj)
- 04:45 Gumballův úžasný svět V (Konzole)
- 04:55 Gumballův úžasný svět V (Svoboda)
- 05:05 Gumballův úžasný svět V (Dvojníci)
- 05:15 Gumballův úžasný svět II (Zrádci)
- 05:25 Gumballův úžasný svět V (Přátelé)
- 05:35 Gumballův úžasný svět V (Cyklus)
- 05:45 Gumballův úžasný svět V (Hvězdičky)
- 06:00 Craig od potoka (Brána k Heleně)
- 06:10 Craig od potoka (Výstup)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VI (Liga Spravedlnosti hledá talent: Edice Ligy Spravedlnosti, část 1)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VI (Liga Spravedlnosti hledá talent: Edice Ligy Spravedlnosti, část 2)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VI (Válka palců)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VI (Sádra)
- 07:20 Bakugan (Nejhorší nápad ze všech)
- 07:30 Bakugan (Žádný doktor Raptor neexistuje)
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Grizzův Excalibur)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Pirátský Papouch Polly)
- 08:15 Gumballův úžasný svět III (Radost)
- 08:25 Gumballův úžasný svět III (Recept)
- 08:35 Gumballův úžasný svět III (Štěně)
- 08:50 Gumballův úžasný svět III (Jméno)
- 09:00 Gumballův úžasný svět III (Křoví)
- 09:20 Gumballův úžasný svět III (Remcalové)
- 09:30 Gumballův úžasný svět III (Dovolená)
- 09:45 Gumballův úžasný svět III (Podvodník)
- 10:00 Gumballův úžasný svět III (Díra)
- 10:15 Gumballův úžasný svět III (Šéf)
- 10:25 Gumballův úžasný svět III (Hmat)
- 10:40 Gumballův úžasný svět III (Zákon)
- 10:55 Gumballův úžasný svět III (Alergie)
- 11:03 Lamput IV (Doktorský gang)
- 11:15 Gumballův úžasný svět III (Matky)
- 11:25 Gumballův úžasný svět III (Heslo)
- 11:40 Gumballův úžasný svět III (Prokrastinátoři)
- 11:55 Gumballův úžasný svět III (Skořápka)
- 12:10 Gumballův úžasný svět III (Zrcadlo)
- 12:20 Gumballův úžasný svět III (Břemeno)
- 12:35 Gumballův úžasný svět III (Bráchové)
- 12:45 Gumballův úžasný svět III (Chlap)
- 13:05 Gumballův úžasný svět III (Pizza)
- 13:15 Gumballův úžasný svět III (Lež)
- 13:25 Lamput IV (Fotbalová horečka)
- 13:40 Craig od potoka (Pozvání)
- 13:50 Craig od potoka (Supí hnízdo)
- 14:05 Craig od potoka (Rytíř Kelsey)
- 14:15 Craig od potoka (JPoník)
- 14:30 Totální Dramarama (Epizoda 48)
- 14:40 Totální Dramarama (Epizoda 49)
- 14:55 Totální Dramarama (Epizoda 50)
- 15:05 Totální Dramarama (Epizoda 51)
- 15:10 Lamput III (Zvíře X)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! IV (Beast Boy a Raven, část 1)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! IV (Beast Boy a Raven, část 2)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! IV (Letní čas)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! IV (Zlatý standard)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Čarodějky)
- 16:25 Mezi námi medvíďaty (Roztančený Štěstíkov)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Zpátky do naší doby)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Lázně na Nilu)
- 17:05 Lamput III (Hubená příšera)
- 17:15 Pan Magoo II (Sladké sny!)
- 17:20 Pan Magoo II (Krotitel gangů Magoo)
- 17:30 Pan Magoo II (Okurkový karneval)
- 17:45 Craig od potoka (Supí hnízdo)
- 17:55 Craig od potoka (Rytíř Kelsey)
- 18:05 Craig od potoka (JPoník)
- 18:20 Craig od potoka (Čtvercové eso)
- 18:30 Craig od potoka (Poslední dítě u potoka)
- 18:45 Ben 10 III (Které hodinky)
- 18:55 Ben 10 III (Malý Buktu)
- 19:05 Ben 10 III (Kukuřičné hádky)
- 19:25 Totální Dramarama (Epizoda 26)
- 19:35 Totální Dramarama (Epizoda 27)
- 19:44 Lamput IV (Prvorodič a Zpátečka)
- 19:55 Mladí Titáni do toho! III (Špagetalčík)
- 20:05 Mladí Titáni do toho! III (Nikdy se nerozhoduj sám)
- 20:15 Mladí Titáni do toho! III (Hej ty, nezapomeň nezapomenout)
- 20:35 Bakugan (Bombzooky vpřed)
- 20:45 Bakugan (Není zač)
- 21:00 Gumballův úžasný svět (Záhada)
- 21:10 Gumballův úžasný svět (Apríl)
- 21:25 Gumballův úžasný svět (Úbor)
- 21:35 Gumballův úžasný svět (Pusa)
- 21:55 Gumballův úžasný svět (Mejdan)
- 22:05 Gumballův úžasný svět (Reklamace)
- 22:20 Gumballův úžasný svět (Robot)
- 22:30 Gumballův úžasný svět (Piknik)
- 22:45 Gumballův úžasný svět (Hlupáci)
- 22:55 Gumballův úžasný svět (Tajemství)
- 23:10 Gumballův úžasný svět (Ponožka)
- 23:25 Gumballův úžasný svět (Génius)
- 23:40 Gumballův úžasný svět (Knír)
- 23:50 Gumballův úžasný svět (Rande)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings III (High Tension Fireflies)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings III (Skull of Discord)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings (Polar Bear)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings (Bear Spread)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings (Cellular Bear)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings (Jurassic Bear)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings (Extreme Fitness)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Snails Forever)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (A Frog Of A Problem)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Fool The Forest)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (Mushroomates)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Cousin Billy)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Bright Light)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Party Boat)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Taz Recycle)
- 02:50 Batwheels (Ride Along)
- 03:00 Batwheels (Wheels Just Wanna Have Fun)
- 03:15 Batwheels (When You're A Jet)
- 03:25 Batwheels (Tough Buff Blues)
- 03:35 Batwheels (The Dark Night)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings II (Bear Under Close Protection)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings II (Zero Visibility)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings II (Intensive Care)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Gum)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Juice)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings II (Zen Bear)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings II (Ctrl+Alt+Bear)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Bowling)
- 04:50 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Lunar New Year)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (Don't Follow the Yellow Brick Road)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Tallest Munchkin)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (Scarecrow Goes to College)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (Welcome to Oz, Mitch)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (Wheeling Tin Man)
- 06:00 Batwheels (Rev and Let Rev)
- 06:10 Batwheels (Grass is Greener)
- 06:25 Mr Bean: The Animated Series III (The Big Freeze)
- 06:35 Mr Bean: The Animated Series III (Scrapper Cleans Up)
- 06:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Lighthouse Disco)
- 07:00 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The No Heart Games)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings III (Musical Discord)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings III (A Bear In The Sheepfold)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings III (Jelly World)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings III (Pet Sheep)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings III (Sheep Joust)
- 08:10 The Tom and Jerry Show II (Fight in the Museum)
- 08:15 The Tom and Jerry Show II (Cat-A-Tonic Mouse)
- 08:30 The Tom and Jerry Show II (Going Going Gone Viral)
- 08:35 The Tom and Jerry Show II (School of Hard Knocks)
- 08:45 The Tom and Jerry Show II (Brain Food)
- 08:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Birthdays)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series (Egg & Bean)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series (Hopping Mad!)
- 09:30 Mr Bean: The Animated Series (A Grand Invitation)
- 09:40 Mr Bean: The Animated Series (A Royal Make-over)
- 09:55 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The No Heart Games)
- 10:20 Tom and Jerry (Count On Merli)
- 10:30 Silly Sundays (Yellow Sock)
- 10:35 Silly Sundays (Paper Sheep)
- 10:45 Silly Sundays (Snowballs and Doughballs)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings III (Recreational Botany)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings III (Generational Conflict)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Breathless)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings III (Ancient Brainteaser)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings III (Couch Wrestling)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings III (Goldrush)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings III (Theft Reactions)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Speedy)
- 12:10 Bugs Bunny Builders II (The Easter Bunnies)
- 12:25 The Tom and Jerry Show (For the Love of Ruggles)
- 12:35 The Tom and Jerry Show (Sleuth or Consequences)
- 12:55 The Tom and Jerry Show II (The Art of War)
- 13:05 The Tom and Jerry Show II (From Nuts to Soup)
- 13:10 The Tom and Jerry Show II (Toodle Boom!)
- 13:15 The Tom and Jerry Show II (Meanie Genie)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (A New Friend)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (The Lift)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (Dig This)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Hypnotised)
- 14:20 Thomas & Friends - Shorts XXVI (Train School: The Height of Courage)
- 14:30 Lucas the Spider (Flying the Nest)
- 14:40 Lucas the Spider (The Insult)
- 14:45 Lucas the Spider (I'll do it in a Minute)
- 15:00 Silly Sundays (Carried Away)
- 15:05 Silly Sundays (Tram Trip)
- 15:10 Silly Sundays (The Package)
- 15:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Kindness)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (Mushpie in the Sky)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables (Save The Fun Tree)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Crane Game)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Speedy)
- 16:25 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The No Heart Games)
- 16:55 The Tom and Jerry Show II (Downton Tabby)
- 17:00 The Tom and Jerry Show II (Art of the Deal)
- 17:10 The Tom and Jerry Show II (Pillow Case)
- 17:25 The Tom and Jerry Show II (Tail of Two Kitties)
- 17:30 The Tom and Jerry Show II (Vanishing Creamed)
- 17:35 The Tom and Jerry Show II (Unhappily Harried After)
- 17:45 The Tom and Jerry Show II (In The Beginning)
- 18:00 Batwheels (Harley Did It)
- 18:10 Batwheels (A Tale of Two Bibis)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings II (Hooks and Loops Bear)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings II (Fast Workout)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings II (Bat-Grizzy)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings II (Moveable Apps)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings II (Wild Modeling)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings II (The Bear Next Door)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings II (Wild Zapping)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (Bouncing Back)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables (Morel in the Dark)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series III (A Dog's Life)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series III (The Big Stink)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series III (Birthday Bother)
- 20:35 Mr Bean: The Animated Series III (Bed Bean)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings II (Game Madness)
- 21:00 Grizzy and The Lemmings II (Household Avatar)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (Beastly Genie)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings II (Make Peace Not War)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings II (Disguised Reality)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings II (Folds and Folds Again)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings II (Cartoon Bear)
- 22:00 Alice & Lewis II (Dodson the Adventurer)
- 22:10 Alice & Lewis II (The Starry Lake)
- 22:25 Alice & Lewis II (Gift Day)
- 22:40 Alice & Lewis II (A Laughing Matter)
- 22:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (James and the Dragon)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Batty Kathy)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Honey Bunny)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Goofballs)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Skate Park)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings (Domestic Robots)
- 00:15 Spongebob v kalhotách IV (Drsný motorkáři / Nepřítel nepřítele)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Začátky Supermořce)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (Únik)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (Matky)
- 01:45 Victorious (Beckův velký konkurz)
- 02:00 Victorious (Zombie Tori)
- 02:25 iCarly (iHodina šermu)
- 02:45 iCarly (iVyhraj rande)
- 03:05 Tajemství Hunterových II (Nová Kamarádka)
- 03:30 Tajemství Hunterových II (Rodinný Strom)
- 03:50 Nej a Nejnejka (ZVÍŘECÍ SRDCE / PŘÍŠERÁK A PŘÍŠERKA)
- 04:10 Nej a Nejnejka (Rocky kandidátka / Hotel s jednou hvězdičkou)
- 04:30 44 koček II (Návrat do obráceného světa)
- 04:45 44 koček II (Oslík HúHú)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Bublinková folie)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Záchranář / Strašák v akci)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Theo vs Simon / Strašák)
- 06:00 Šmoulové II (Muzikantův koncert / Velmistr Šmoulíček)
- 06:25 Šmoulové II (Kouzelná dýně / Ztracený kocour)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Naval prachy / Honba za domem)
- 07:25 Spongebob v kalhotách X (Neskutečný dům / Žlutý kód)
- 07:50 Spongebob v kalhotách X (Šílenství v napodobování / Přepadení červy)
- 14:10 Hlasiťákovi VII (Výlet do Bizaritoria)
- 14:40 Hlasiťákovi VII (Výlet d Bílého domu / Drsný výlet do hor)
- 15:00 Spongebob v kalhotách IX (Práce pro Perlu / Dva palce dolů)
- 15:30 Spongebob v kalhotách XII (Želví hrátky / Sleva pro důchodce)
- 15:55 Mimozemské přátelství (Víc než sendvič / Holubí nepřítel číslo jedna)
- 00:20 Jelení Skvadra (Mrňousové / Zkouška nového paliva)
- 00:45 Jelení Skvadra (Jelení parohy / Bobule)
- 01:10 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují turistky / Tlapky zachraňují trofej)
- 01:30 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují Alexovy opeřené přátele / Tlapky zachraňují nadýchaného starostu.)
- 01:55 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují jukebox / Tlapky zachraňují starostku na laně.)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci (Skákavé pneumatiky)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci (Akrobatická mánie)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci (Impozantní plavba)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci (Výzva pro tým čtyřkoláků)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci (Pralesní roh)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci (Truckbollová sestava)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci (Dortastrofa)
- 04:50 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují med / Tlapky zachraňují kabelku starostky Goodwayové)
- 05:15 Tlapková patrola VI (Tlapky a potíže s páchnoucí bublinou / Tlapky zachraňují pštrosáčata)
- 05:35 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují Gustavovu kytaru / Tlapky zachraňují joga-kozy)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci VII (Létající soutěž)
- 06:25 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují obří Rostlinu / Magnetické Tlapky)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Tlapky staví autokino / Parta najde duhový poklad)
- 07:20 DORA (Dobrodružství s Alebrijes/ Pojďme pro nanuky!)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Rybí síla // Tréninkový den pro superhrdinu)
- 10:05 Prasátko Peppa VI (Letíme na prázdniny)
- 10:10 Prasátko Peppa VI (Prázdninový dům)
- 10:15 Prasátko Peppa VI (Prázdniny plné slunce)
- 10:20 Prasátko Peppa VI (Konec prázdnin)
- 10:25 Prasátko Peppa VI (Zrcadla)
- 10:35 Prasátko Peppa VI (Péťa má zpoždění)
- 10:40 Prasátko Peppa VI (Zahradní hry)
- 10:45 Prasátko Peppa VI (Projížďka na loďce)
- 10:50 Prasátko Peppa VI (Pan Býk v obchodě s porcelánem)
- 10:55 Prasátko Peppa VI (Ovoce)
- 11:00 Velká show malého žraločátka (Sněhová koulovačka / Dárek)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví bobrovi obydlí / Parta opravuje silnici)
- 11:55 Rubble a jeho parta (Parta staví popkornárnu / Tlapky likvidují kluzkou pohromu)
- 12:15 Tlapková Patrola X (Libertina horská záchrana / Tlapky zachraňují létající farmářku Yumi)
- 12:45 Tlapková patrola IV (Mořská hlídka: Tlapky zachraňují chobotničku)
- 13:15 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují vylekané slony / Tlapky zachraňují jódlujícího kovboje)
- 13:40 Rubble a jeho parta (Tlapky staví obří cykloprodejnu! / Parta staví senza vanu)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví zmrzlinárnu / Parta a záhadné pištění)
- 14:35 DORA (Ztracené barvy duhy / Botičkův gumičkový míček)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddington otevírá městskou famu / Paddington recykluje)
- 15:25 Barbapapa a jeho rodinka! (Škytavka / Ticho, prosím)
- 15:50 Barbapapa a jeho rodinka! (Barbidur zasahuje / Zlá obří slepice)
- 16:20 Barbapapa a jeho rodinka! (Pro maminku / Barbakarambol)
- 16:45 Tlapková patrola IX (Pups save the tooth fairy / Pups solve the mystery of the missing art)
- 17:15 Rubble a jeho parta (Parta staví stodolu pro selátko / Parta staví obří ranvej)
- 17:45 DORA (Dobrodružství s Alebrijes/ Pojďme pro nanuky!)
- 20:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (24)
- 20:10 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (24)
- 20:30 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují zlobivou ptačí partu / Tlapky zachraňují motokárové derby)
- 20:55 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují parašutisty / Tlapky zachraňují dortíky)
- 21:25 Barbapapa a jeho rodinka! II (6)
- 21:40 Barbapapa a jeho rodinka! (Fuchsiový oceán / Nulové plýtvání)
- 22:10 Prasátko Peppa IV (Papírové vlaštovky)
- 22:15 Prasátko Peppa IV (Slůně Eda má narozeniny)
- 22:20 Prasátko Peppa IV (Největší blátivá louže na světě)
- 22:25 Prasátko Peppa V (Bramborové město)
- 22:35 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují med / Tlapky zachraňují kabelku starostky Goodwayové)
- 22:55 Tlapková patrola VI (Tlapky a potíže s páchnoucí bublinou / Tlapky zachraňují pštrosáčata)
- 23:25 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují Gustavovu kytaru / Tlapky zachraňují joga-kozy)
- 23:55 Jelení Skvadra (Super-řepa / Magnetický vítr)
- 00:00 Kluk, holka atd. (77)
- 00:10 Kluk, holka atd. (78)
- 00:23 Zombí - animáci (4)
- 00:25 Ghostforce (19)
- 00:50 Ghostforce (20)
- 01:10 Tým Tiki (43)
- 01:35 Tým Tiki (44)
- 01:55 Tým Tiki (45)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (27)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (28)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (29)
- 03:25 Ghostforce (1)
- 03:45 Ghostforce (2)
- 04:05 Pyžamasky (12)
- 04:30 Pyžamasky (13)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (1)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (2)
- 05:35 Kluk, holka atd. (69)
- 05:45 Kluk, holka atd. (70)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (55)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (59)
- 06:55 Blue (136)
- 07:05 Blue (140)
- 07:10 Blue (142)
- 07:25 Blue (141)
- 07:30 Blue (143)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (3)
- 14:20 Příšerky v rachotě (18)
- 14:45 Příšerky v rachotě (19)
- 15:15 Hailey jde na to! (6)
- 15:45 Hailey jde na to! (5)
- 16:10 Blue (116)
- 16:20 Blue (117)
- 16:25 Blue (118)
- 16:40 Blue (119)
- 16:45 Blue (120)
- 16:50 Blue (121)
- 17:05 Blue (122)
- 17:10 Blue (123)
- 17:20 Blue (124)
- 17:30 Kiff (18)
- 17:55 Kiff (19)
- 18:20 Kouzelná beruška a černý kocour (86)
- 18:50 Kouzelná beruška a černý kocour (89)
- 19:20 Kouzelná beruška a černý kocour (91)
- 19:50 Blue (137)
- 19:55 Blue (138)
- 20:00 Blue (139)
- 20:10 Blue (131)
- 20:20 Blue (132)
- 20:30 Blue (134)
- 20:40 Příšerky v rachotě (19)
- 21:10 Příšerky v rachotě (20)
- 21:45 Jessie (89)
- 22:15 Jessie (88)
- 22:40 U Raven Doma (31)
- 23:10 U Raven Doma (32)
- 23:40 Kluk, holka atd. (79)
- 23:50 Kluk, holka atd. (80)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (43)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (44)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (1)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (41)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (42)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (43)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (33)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (34)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (35)
- 04:00 Eureka! (30)
- 04:30 Eureka! (22)
- 05:00 Eureka! (24)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (44)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (45)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (46)
- 07:00 Bluey (26)
- 07:10 Bluey (27)
- 07:20 Bluey (28)
- 07:30 Bluey (29)
- 07:40 Bluey (30)
- 07:50 Bluey (31)
- 08:00 Bluey (32)
- 08:10 Bluey (33)
- 08:20 Bluey (34)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (46)
- 09:00 A Goofy Fairy Tale
- 10:00 Firebuds (16)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (17)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (33)
- 11:30 SuperKitties (16)
- 12:00 Pupstruction (14)
- 12:30 Bluey (123)
- 12:40 Bluey (124)
- 12:50 Bluey (125)
- 13:00 Bluey (126)
- 13:10 Bluey (127)
- 13:20 Bluey (128)
- 13:30 Firebuds (23)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (25)
- 14:30 The Lion Guard (37)
- 15:00 The Lion Guard (38)
- 15:30 SuperKitties (18)
- 16:00 Pupstruction (15)
- 16:30 Pupstruction (16)
- 17:00 Bluey (26)
- 17:10 Bluey (27)
- 17:20 Bluey (28)
- 17:30 Bluey (29)
- 17:40 Bluey (30)
- 17:50 Bluey (31)
- 18:00 SuperKitties (6)
- 18:30 Sofia The First (21)
- 19:00 Sofia The First (22)
- 19:30 Bluey (11)
- 19:40 Bluey (12)
- 19:50 Bluey (13)
- 20:00 Bluey (14)
- 20:10 Bluey (15)
- 20:20 Bluey (16)
- 20:30 SuperKitties (7)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (53)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (21)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (2)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (45)
- 23:00 PJ Masks (101)
- 23:25 PJ Masks (102)
- 23:50 PJ Masks (103)
- 00:13 Bořek stavitel (7)
- 00:23 Bořek stavitel (8)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (36)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (37)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (38)
- 01:12 Inui (4)
- 01:20 Hurá za hádankou (14)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (24)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (25)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (3)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (3)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (4)
- 02:55 Chuck a přátelé (10)
- 03:07 Chuggington (10)
- 03:17 Chuggington (11)
- 03:29 Angelína balerína (13)
- 03:42 Angelína balerína (14)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (1)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (2)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (50)
- 04:38 Bořek stavitel (14)
- 04:48 Bořek stavitel (15)
- 05:01 Hurá za hádankou (20)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (15)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (16)
- 05:49 Požárník Sam (15)
- 06:00 Trojčata (12)
- 06:07 Trojčata (13)
- 06:14 Trojčata (14)
- 06:25 Bing (1)
- 06:32 Bing (2)
- 06:39 Bing (3)
- 06:46 Bing (4)
- 06:55 Grisu (21)
- 07:08 Tilda (23)
- 07:15 Tilda (24)
- 07:21 Lední medvídek Paddles (14)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (25)
- 07:47 Caillou (23)
- 07:58 Caillou (24)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (23)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (24)
- 08:35 Doodleboo (50)
- 08:40 Doodleboo (51)
- 08:45 Doodleboo (52)
- 08:50 Doodleboo (1)
- 08:55 Doodleboo (2)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (7)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (8)
- 09:30 Hurá za hádankou (18)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (14)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (15)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (16)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (23)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (24)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (23)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (24)
- 10:40 Harry a jeho dinosauři (23)
- 10:51 Harry a jeho dinosauři (24)
- 11:00 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (25)
- 11:16 Pettson a Fiškus (10)
- 11:27 Pettson a Fiškus (11)
- 11:40 Grisu (43)
- 11:50 Grisu (44)
- 12:03 Daisy a Ollie (8)
- 12:10 Daisy a Ollie (9)
- 12:17 Daisy a Ollie (10)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (14)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (15)
- 12:52 Bing (77)
- 13:00 Bing (78)
- 13:08 Bing (1)
- 13:20 Trojčata (69)
- 13:27 Trojčata (70)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (4)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (16)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (17)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (18)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (26)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (1)
- 14:31 Učíme se s kamarádem Timmym (14)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (26)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (27)
- 15:00 Kipper (13)
- 15:09 Kipper (1)
- 15:19 Simon (12)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (14)
- 15:38 Woozle a Pip (12)
- 15:45 Tilda (25)
- 15:52 Tilda (26)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (12)
- 16:15 Pettson a Fiškus (12)
- 16:29 Caillou (25)
- 16:40 Caillou (26)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (12)
- 17:12 Doodleboo (45)
- 17:17 Doodleboo (46)
- 17:22 Doodleboo (47)
- 17:27 Doodleboo (48)
- 17:37 Messyho skvělá dobrodružství (5)
- 17:48 Messyho skvělá dobrodružství (6)
- 17:59 Požárník Sam (9)
- 18:10 Požárník Sam (10)
- 18:24 Berry a Dolly (3)
- 18:29 Berry a Dolly (4)
- 18:34 Berry a Dolly (5)
- 18:40 Bing (15)
- 18:47 Bing (16)
- 18:54 Bing (17)
- 19:04 Lední medvídek Paddles (12)
- 19:17 Pettson a Fiškus (12)
- 19:33 Grisu (41)
- 19:43 Grisu (42)
- 19:55 Simon (41)
- 20:00 Simon (42)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (40)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (40)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (41)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (8)
- 20:57 Tilda (23)
- 21:04 Tilda (24)
- 21:12 Kipper (2)
- 21:21 Kipper (3)
- 21:31 Caillou (23)
- 21:42 Caillou (24)
- 21:55 Chuggington (12)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (8)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (9)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (8)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (9)
- 23:05 Bing (70)
- 23:12 Bing (71)
- 23:20 Bing (72)
- 23:27 Bing (73)
- 23:35 Bing (74)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (11)
- 23:47 Oswald (9)
- 23:59 Oswald (10)
- 00:00 Sestry (Oblíbená)
- 00:10 Sestry (Večírek)
- 00:20 Sestry (Velké prádlo)
- 00:30 Sestry (Katastrofální sestry)
- 00:45 Mia a já IV (Lektvar jednoty)
- 01:05 Mia a já IV (V sázce je Sentopie)
- 01:30 Agentka 203 (Učitelka příšera)
- 01:55 Agentka 203 (Máma ví všechno nejlíp)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (9)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (10)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zubní kartáček)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Fotoaparát)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Džíny)
- 03:05 Život s tátou (21)
- 03:15 Život s tátou (22)
- 03:25 Život s tátou (23)
- 03:35 Život s tátou (24)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (21)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (22)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (23)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (24)
- 04:35 Agentka 203 (Vesmírní mimozemšťané z vesmíru)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Přímo z Koňské tlamy)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Hanba o trůny)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Plínka)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mikrofon)
- 05:35 Mia a já IV (Ukryté poklady)
- 06:00 Upovídaná Marta (Psí soutěž / Chytač Trůmen)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom (7)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor na druhou)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Přímo z Koňské tlamy)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Aktovka)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koloběžka)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Balzám na rty)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zrcadlo)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Platební karta)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Deštník)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Ztracený fotbalista Mike)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách II (Povědomý Pocit)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Domácí práce a mír)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Zhypnotizovaný Weenie)
- 22:00 Mia a já IV (Zealandie)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Aktovka)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koloběžka)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Balzám na rty)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (29)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (30)
- 23:30 Život s tátou (31)
- 23:40 Život s tátou (32)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Walter & Dude and other stories (Walter & Dude)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Flowers)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (13)
- 00:10 Kikoriki (31)
- 00:20 Flopy (107)
- 00:35 Šmolkovia (20)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (7)
- 01:10 Esá z pralesa (35)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (26)
- 01:35 Volám sa Caillou V (15)
- 02:00 Dumper a Skoop II (5)
- 02:15 Panda a Krash (19)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (7)
- 02:55 Myšiak Anatole (3)
- 03:20 Monchhichi II (49)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (3)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (4)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (10)
- 04:20 Malý medvedík (4)
- 04:45 Ruby z dúhy (18)
- 05:10 Bob staviteľ II (32)
- 05:25 Ocko hrdina (10)
- 05:30 Duda a Dada (26)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (39)
- 05:55 Máša a medveď (3)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (34)
- 06:30 Ocko hrdina (11)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (1)
- 06:40 Veselé zajačiky VI (8)
- 06:45 Ovečka Shaun II (15)
- 06:55 Eggy Pops II (4)
- 07:00 Maličké príšerky II (16)
- 07:05 Flopy (111)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (29)
- 07:25 Koyaa (14)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (11)
- 07:55 Drobčekovia II (8)
- 08:10 Máša a medveď (4)
- 08:20 Veselé zajačiky VI (9)
- 08:30 Fíha Tralala (7)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (12)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (12)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (4)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (40)
- 09:15 Slnečný Rej (4)
- 09:25 Esá z pralesa (35)
- 09:35 Veselé zajačiky VI (10)
- 09:40 Ruby z dúhy (18)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky II (3)
- 10:20 Bob staviteľ II (33)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (27)
- 10:55 Zvedavkovci (35)
- 11:10 Monchhichi II (49)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (8)
- 11:25 Malý medvedík (4)
- 11:50 Panda a Kiwi (1)
- 11:55 Ovečka Shaun II (16)
- 12:00 Volám sa Caillou V (15)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (29)
- 12:30 Polly Pocket (17)
- 12:35 Flopy (112)
- 12:50 Ruby z dúhy (19)
- 13:15 Myšiak Anatole (3)
- 13:40 Malý silák Bheem (36)
- 13:45 Veselé zajačiky VI (11)
- 13:50 Panda a Krash (19)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop II (5)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (8)
- 14:40 Maličké príšerky II (17)
- 14:45 Máša a medveď (5)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (47)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (4)
- 15:20 Esá z pralesa (36)
- 15:35 Ohrozené druhy (3)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (20)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (10)
- 16:25 Bob staviteľ II (34)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (13)
- 16:45 Monchhichi II (50)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (41)
- 17:05 Ovečka Shaun II (17)
- 17:15 Zábavné zvieratká (13)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (19)
- 17:35 Ruby z dúhy (20)
- 18:00 Volám sa Caillou V (16)
- 18:25 Drobčekovia (2)
- 18:40 Ovečka Shaun II (18)
- 18:50 Flopy (113)
- 19:10 Maličké príšerky II (18)
- 19:15 Zvedavkovci (36)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (8)
- 19:45 Máša a medveď (6)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (3)
- 20:05 Esá z pralesa (37)
- 20:15 Bob staviteľ II (35)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (14)
- 20:40 Slnečný Rej (5)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (48)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (26)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (11)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (2)
- 22:05 Monchhichi II (51)
- 22:15 Myšiak Anatole (4)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (20)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (21)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (7)
- 23:35 Mášine rozprávky (7)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (30)
- 23:45 Veselé zajačiky VI (12)
- 23:50 Malý silák Bheem (37)
- 00:00 Zprávy
- 00:30 Interview
- 00:40 Putování po památkách
- 01:00 Zprávy
- 01:30 Interview
- 01:40 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:30 Plzeň v kostce
- 02:40 Ztráty a nálezy
- 03:00 Zprávy
- 03:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 03:40 Interview
- 04:00 Zprávy
- 04:30 Interview
- 04:40 Interview
- 05:00 Zprávy
- 05:30 Interview
- 05:40 Putování po památkách
- 06:00 Zprávy
- 06:30 Interview
- 06:40 Týden v regionech
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Plzeň v kostce
- 07:40 Ztráty a nálezy
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Interview
- 10:40 Putování po památkách
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Interview
- 11:40 Týden v regionech
- 12:00 Zprávy
- 12:30 Plzeň v kostce
- 12:40 Ztráty a nálezy
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 13:40 Interview
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Interview
- 16:40 Týden v regionech
- 17:00 Zprávy
- 17:30 Plzeň v kostce
- 17:40 Ztráty a nálezy
- 20:00 Zprávy
- 20:30 Interview
- 20:40 Putování po památkách
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Interview
- 21:40 Týden v regionech
- 22:00 Zprávy
- 22:30 Plzeň v kostce
- 22:40 Ztráty a nálezy
- 23:00 Zprávy
- 23:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 23:40 Interview
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 Influential with Katty Kay (Jackie Joyner-Kersee)
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 The Travel Show (Antarctica: The Frozen Frontier - Part 2)
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 08:00 CNN Newsroom with Kim Brunhuber
- 08:45 World Sport
- 09:00 CNN Newsroom with Kim Brunhuber
- 10:00 CNN Newsroom with Max Foster
- 11:00 CNN This Morning
- 12:00 CNN This Morning
- 13:00 CNN News Central (CNN News Central)
- 13:30 World Sport
- 14:00 CNN Newsroom with Amara Walker
- 15:00 Connect the World (Connect the World)
- 15:45 World Sport
- 20:00 Isa Soares Tonight
- 21:00 CNN Newsroom
- 22:00 Quest Means Business
- 23:00 The Lead with Jake Tapper
- 23:30 World Sport
- 01:20 PLANÉTE RAP
- 02:15 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 02:40 MÉTÉO
- 02:45 RENVERSANT
- 03:35 MAMAN ! MOMMY !
- 04:00 VENGEANCE
- 04:25 C DANS L'AIR
- 05:30 LE GRAND JT DES TERRITOIRES
- 06:00 LE 6H00 INFO
- 06:25 MÉTÉO
- 06:30 TÉLÉMATIN
- 06:50 TÉLÉMATIN
- 07:30 TÉLÉMATIN
- 07:50 #VF
- 07:55 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:25 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 EDMOND ET LUCY
- 08:50 IDÉFIX ET LES IRRÉDUCTIBLES
- 09:00 CONTE-NOUS !
- 09:05 PETIT MALABAR
- 09:10 BOULE & BILL
- 09:20 BOULE & BILL
- 09:35 C'EST PLUS QU'UN JARDIN
- 10:00 PASSE-MOI LES JUMELLES
- 10:30 MOI J'MANGE
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:15 MÉTÉO
- 11:20 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 12:30 LES MAÎTRES DU CAFÉ
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:00 TÉLÉCLUB
- 15:35 TENIR SALON
- 16:00 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:30 TEAM F
- 17:00 MAISONS & HÔTELS DE LÉGENDE
- 17:45 ITINÉRAIRES PAYSANS
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:25 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 LA DISPARITION ?
- 20:00 MÉRE DE MA MÉRE
- 20:10 NATURE MORTE
- 20:25 TRANSAT QUÉBEC SAINT-MALO 2024 - RÉSUMÉ QUOTIDIEN
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:55 MÉTÉO
- 21:00 TOUT LE SPORT - TOUR DE FRANCE 2024
- 21:10 5E RANG
- 21:50 5E RANG
- 22:35 LE JOURNAL DE LA RTS
- 23:00 MÉTÉO
- 23:05 L'ACTU
- 23:35 BASIQUE, LE CONCERT
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Zdravie na TA3
- 15:00 Správy
- 15:15 Štúdio TA3
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Dobré správy
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Pozrime sa na to
- 21:00 Správy
- 21:30 Štúdio TA3
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast with Anna Jones
- 22:00 Sky News At 10 With Gillian Joseph
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (149)
- 00:10 THE DEBATE (16)
- 00:53 SHORT CUTS 2024
- 01:00 NEWS (150)
- 01:15 DESTINATION PARIS 12' REDIFF 2024
- 01:30 BULLETIN (35)
- 01:45 ARTS24 (19)
- 02:00 NEWS (151)
- 02:15 A PROPOS (16)
- 02:30 BULLETIN (36)
- 02:45 EYE ON AFRICA (38)
- 03:00 NEWS (152)
- 03:10 THE DEBATE (16)
- 03:53 SHORT CUTS 2024
- 04:00 NEWS (153)
- 04:15 TALKING EUROPE (3)
- 04:30 BULLETIN (37)
- 04:45 FRENCH CONNECTIONS (4)
- 04:51 THE OBSERVERS (3)
- 05:00 NEWS (154)
- 05:15 EYE ON AFRICA (38)
- 05:30 BULLETIN (38)
- 05:45 ARTS24 (19)
- 06:00 NEWS (519)
- 06:20 FOCUS PROD B
- 06:30 BULLETIN (145)
- 06:45 INTRODUCTION (47)
- 06:46 FOCUS ALONE
- 06:51 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS (520)
- 07:19 PRESS REVIEW PRODB
- 07:30 BULLETIN PROD B 27' HT 08
- 08:00 NEWS (556)
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 NEWS (180)
- 09:15 TETE A TETE (8)
- 09:30 BULLETIN (115)
- 09:45 FOCUS ALONE
- 09:50 SPORTS PAD
- 10:00 NEWS (707)
- 10:15 INTRODUCTION (50)
- 10:16 ACROSS AFRICA (4)
- 10:30 BULLETIN (179)
- 10:45 INTRODUCTION (51)
- 10:46 THE OBSERVERS (3)
- 10:52 SPORTS PAD
- 11:00 NEWS (708)
- 11:15 INTRODUCTION (52)
- 11:16 FRENCH CONNECTIONS (4)
- 11:22 FASHION (4)
- 11:30 BULLETIN (180)
- 11:45 INTRODUCTION (53)
- 11:46 FRANCE IN FOCUS (4)
- 12:00 NEWS (709)
- 12:15 INTRODUCTION (54)
- 12:16 ARTS24 (20)
- 12:30 BULLETIN (181)
- 12:45 INTRODUCTION (55)
- 12:46 FOCUS ALONE
- 12:51 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS (710)
- 13:15 SCOOP (4)
- 13:30 NEWS (711)
- 13:45 ENTRE NOUS (39)
- 14:00 NEWS (712)
- 14:15 ENTRE NOUS (40)
- 14:30 NEWS (713)
- 14:50 CULTURE CRITICS
- 15:00 NEWS (714)
- 15:15 INTRODUCTION (56)
- 15:16 TETE A TETE (7)
- 15:30 BULLETIN (182)
- 15:45 ACCESS ASIA (4)
- 16:00 NEWS (715)
- 16:15 INTRODUCTION (57)
- 16:16 THE 51% (4)
- 16:30 BULLETIN (183)
- 16:45 INTRODUCTION (58)
- 16:46 ARTS24 (20)
- 17:00 NEWS (716)
- 17:15 REPORTERS (6)
- 17:30 NEWS (717)
- 17:45 FRANCE IN FOCUS (4)
- 18:00 NEWS (718)
- 18:20 TOP STORY PROD
- 18:30 NEWS (719)
- 18:50 SPORTS PROD B
- 19:00 NEWS (720)
- 19:10 THE WORLD THIS WEEK (4)
- 19:53 SHORT CUTS 2024
- 20:00 NEWS (721)
- 20:15 INTRODUCTION (59)
- 20:16 PEOPLE & PROFIT (4)
- 20:30 BULLETIN (184)
- 20:45 INTRODUCTION (60)
- 20:46 ACROSS AFRICA (4)
- 21:00 NEWS (722)
- 21:15 TETE A TETE (8)
- 21:30 NEWS (723)
- 21:40 EYE ON AFRICA (39)
- 22:00 NEWS (724)
- 22:15 THE 51% (4)
- 22:30 NEWS (725)
- 22:42 EYE ON AFRICA (40)
- 23:00 NEWS (726)
- 23:15 SCOOP (4)
- 23:30 NEWS (727)
- 23:45 FOCUS ALONE
- 23:50 SPORTS PAD