Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:30 Komisařka Florence (3)
- 02:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Ctnosti a neřesti)
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Banánové rybičky
- 04:00 Zahrada je hra
- 04:25 Pod pokličkou
- 04:50 Hranice bez hranic (Západní Krkonoše)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rána pod pás
- 07:35 To se ti povedlo, Julie!
- 08:15 Chalupáři (4)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (8)
- 12:00 Dražba
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Jak se stal švec Dratvička tchánem pana krále
- 14:00 Pták Žal
- 14:50 O chamtivém strašidle
- 15:40 Duhová kulička
- 17:00 Nemocnice na kraji města (8)
- 17:55 Chalupáři (5)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ s koncem
- 21:30 Škoda lásky
- 04:10 Wolfram - Robert Matula
- 04:35 Babylon
- 05:00 Návrat orla skalního
- 05:30 Toulky s Ladislavem Smoljakem
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Druhý mozek
- 06:20 Folklore’s not dead!
- 06:40 Zázraky lidského génia (Katedrály)
- 07:30 Vltava, naše řeka (2)
- 07:40 Peklo na zemi (2)
- 20:00 Barbarosa
- 21:30 Sherlock Holmes (Poslední upír)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:52 Atentát na Donalda Trumpa
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Studio ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 23:00 Zprávy ve 23
- 00:45 Rychlej Charlie
- 02:28 Zběsilý únos
- 04:14 Jak se staví sen
- 05:18 Rozpal to, šéfe!
- 06:00 Lodí přes Kornati (Lodí přes Kornati)
- 06:06 M.A.S.H (172)
- 06:37 M.A.S.H (173)
- 07:06 M.A.S.H (174)
- 07:36 M.A.S.H (175)
- 08:06 M.A.S.H (176)
- 08:35 Prima Česko
- 09:07 Prima Svět
- 09:40 Inkognito
- 12:03 Receptář prima nápadů
- 12:57 Libovky Pepy Libického
- 13:37 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:15 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:52 Stáří není pro sraby
- 16:39 Štěstí je krásná věc
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Honba za diamantem
- 22:30 V zajetí mysli
- 04:11 Autosalon.tv
- 05:15 Těžká dřina
- 06:00 Bolek a Lolek (Král pralesa)
- 06:09 Prima Pauza: Partička
- 06:14 Prima Pauza: Partička
- 06:21 Top Gear XXVII (2)
- 07:27 Top Gear XXVII (4)
- 08:32 Top Gear XXVII (5)
- 09:37 Top Gear II (1)
- 10:40 Top Gear II (2)
- 11:47 Autosalon.tv
- 14:21 Simpsonovi XXXIV (Nebezpečná hra)
- 14:49 Simpsonovi XXXIV (Hráč rváč)
- 15:17 Simpsonovi XXXIV (Život online)
- 15:36 Madagaskar 3
- 20:15 Zítřek nikdy neumírá
- 22:39 Rocky Balboa
- 04:52 M.A.S.H
- 05:15 M.A.S.H
- 05:37 Příhody Bolka a Lolka (Stan)
- 06:00 M.A.S.H
- 06:00 Slow TV (Nad krajinou)
- 06:10 M.A.S.H
- 06:38 Námořní vyšetřovací služba XI (Cti otce svého)
- 07:33 Námořní vyšetřovací služba XII (Dvacet kilometrů)
- 10:14 Madla z cihelny
- 12:28 Nestyda
- 14:11 Philomena
- 16:02 Objekt mé lásky
- 18:15 Jurský park 3
- 20:06 Poslední bohatýr
- 22:21 Inkvizitor
- 04:42 Jak se staví sen - extra
- 05:32 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Teď vaří šéf!
- 06:50 Tajemství královské garderoby
- 10:50 Receptář prima nápadů
- 11:35 České chaty snů
- 12:31 Láska pod olivovníkem
- 20:01 Nebezpečná obhajoba
- 21:46 1. MISE (Kde je to jelito?)
- 23:01 Inkognito
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor na parníku)
- 06:05 Prasátko Peppa V
- 06:10 Prasátko Peppa V
- 06:15 Kámoši hafíci (7)
- 06:40 Pošťák Pat
- 06:55 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VIII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Tisíc a jedna králičí pohádka
- 10:35 Ta nejvelkolepější věc
- 11:00 Fazolčina kavárna
- 11:20 Lampie (2)
- 12:05 MasterChef Junior VIII (6)
- 12:50 Tlapková patrola VII
- 13:10 Tlapková patrola VIII
- 13:35 U6 - Úžasný svět techniky
- 14:05 Jak vycvičit draky
- 14:25 Jak vycvičit draky
- 14:50 Šmoulové
- 15:15 Fazolčina kavárna
- 15:35 Dynotrax Turbo
- 16:00 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:20 Tlapková patrola VIII
- 16:45 Tlapková patrola VIII
- 17:10 Ovečka Shaun
- 17:15 Pan Tau (8)
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Kokoškovi na cestách (Strom jako rozhledna)
- 18:55 Kámoši hafíci (8)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (4)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Sibiřská magistrála)
- 19:57 Přestávka ve vysílání 19:57-06:00
- 00:45 Jak se kalila hudba (Zvukomalba)
- 01:35 Jana Kirschner
- 02:20 Ladí neladí
- 03:20 Apollo 2016
- 04:15 Zpěvák nebo sportovec
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Antonio
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Mireille Mathieu
- 20:40 U Hany Hegerové
- 21:00 Koncert z Paříže 2024
- 04:25 VIP Prostřeno!
- 05:45 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:09 Megadorty IV (Sněhozábava)
- 07:06 Amerika hledá topmodelku XVII (Vlastní parfémy)
- 12:30 Megadorty IV (Sněhozábava)
- 13:28 VIP Prostřeno!
- 14:42 Farmář hledá ženu SK
- 15:36 Megadorty IV (Dino-dorty)
- 04:39 Rodinná pouta (Dělení)
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:32 Nikdo není dokonalý
- 07:35 Columbo (Planý poplach)
- 14:43 Rodinná pouta (Plán)
- 15:48 1. MISE (Kariéra, nebo dítě)
- 17:01 Nikdo není dokonalý
- 18:06 Nikdo není dokonalý
- 19:10 Jak se staví sen - extra
- 22:15 Nikdo není dokonalý
- 23:20 Jak se staví sen - extra
- 00:53 K věci
- 01:22 Prima HISTORIE
- 01:40 7 pádů Honzy Dědka
- 02:46 Hlavní zprávy
- 03:35 Krimi zprávy
- 03:45 Showtime
- 04:05 Prima HISTORIE
- 04:24 Prima Česko
- 04:56 Autosalon.tv
- 06:00 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 06:33 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 07:03 Zprávy
- 07:27 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:14 Pozvánka: Karel Gott 85 (14. 7.)
- 08:28 Prima Česko
- 08:53 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 09:00 Zprávy
- 09:27 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Prima ARCHIV
- 10:41 Prima MĚSTO
- 11:00 Partie PLUS
- 11:55 Polední zprávy
- 12:23 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 12:30 Lékaři v éteru
- 12:54 Pozvánka: Karel Gott 85 (14. 7.)
- 13:00 Zprávy
- 13:27 Prima HISTORIE
- 13:39 Prima MĚSTO
- 14:00 Zprávy
- 14:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 15:53 Pozvánka: Karel Gott 85 (14. 7.)
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:48 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:15 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Speciál: Karel Gott 85
- 21:00 Zprávy
- 21:26 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:51 Partie PLUS
- 23:53 Generace deprese
- 04:20 Prima Česko
- 04:52 Prima Svět
- 05:24 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:06 Umění špionáže (Speciální jednotky a sabotáž)
- 07:03 Když žraloci útočí VI (Čtyři případy v jednom létě)
- 16:48 Den D: Křídla vítězství
- 17:55 Prima Česko
- 00:30 Komisařka Florence (3)
- 02:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Ctnosti a neřesti)
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Banánové rybičky
- 04:00 Zahrada je hra
- 04:25 Pod pokličkou
- 04:50 Hranice bez hranic (Západní Krkonoše)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rána pod pás
- 07:35 To se ti povedlo, Julie!
- 08:15 Chalupáři (4)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (8)
- 12:00 Dražba
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Jak se stal švec Dratvička tchánem pana krále
- 14:00 Pták Žal
- 14:50 O chamtivém strašidle
- 15:40 Duhová kulička
- 17:00 Nemocnice na kraji města (8)
- 17:55 Chalupáři (5)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ s koncem
- 21:30 Škoda lásky
- 00:30 Komisařka Florence (3)
- 02:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Ctnosti a neřesti)
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Banánové rybičky
- 04:00 Zahrada je hra
- 04:25 Pod pokličkou
- 04:50 Hranice bez hranic (Západní Krkonoše)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rána pod pás
- 07:35 To se ti povedlo, Julie!
- 08:15 Chalupáři (4)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (8)
- 12:00 Dražba
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Jak se stal švec Dratvička tchánem pana krále
- 14:00 Pták Žal
- 14:50 O chamtivém strašidle
- 15:40 Duhová kulička
- 17:00 Nemocnice na kraji města (8)
- 17:55 Chalupáři (5)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ s koncem
- 21:30 Škoda lásky
- 01:40 Štafl (6)
- 02:10 Sousedství III (10)
- 02:55 Výleťák (130)
- 03:10 Ze dvora (2)
- 03:20 U stánku II (10)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (160)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (161)
- 08:15 Zahradní proměny VIII (21)
- 09:15 Zahradní proměny VIII (22)
- 10:15 Otec Braun (2)
- 12:15 Velká filmová loupež
- 14:00 Synové a dcery Jakuba skláře (7)
- 15:20 Kněz je poděs
- 20:10 Za řekou je Texas
- 22:20 Velké šéfky
- 23:55 Případy detektiva Murdocha X (12)
- 04:00 Dáma a Král II (Křidýlko, stehýnko nebo vražda)
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Bernieho dobrodružství
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:25 Chuggington: Veselé vláčky (36)
- 07:15 Alvin a Chipmunkové II (5)
- 08:05 Tyjátr
- 09:30 Co ste hasiči (Pálení čarodějnic)
- 14:30 Román pro pokročilé
- 16:35 Kameňák
- 23:05 Dannyho parťáci 2
- 00:35 Rock of Ages
- 02:40 Dokonalý student
- 04:30 Stroj času
- 06:00 Dračí srdce: Boj o trůn
- 07:30 O synkovi, který se učil bát
- 08:40 Senzační prázdniny
- 10:25 Jak vycvičit draka 2
- 12:15 Kód Enigmy
- 14:30 Princezna a námořník
- 16:20 Správci osudu
- 18:15 Once
- 20:00 Pořád jsem to já
- 22:00 Osudová přitažlivost
- 01:05 Mistři renovací (1)
- 01:45 Kachní dynastie III (2)
- 02:30 Strážci hranic: Austrálie II (9)
- 03:15 Walker, Texas Ranger VII (11)
- 04:00 Rio Breogan - Hapoel Holon
- 05:40 Reconnecting ONE
- 06:05 Walker, Texas Ranger VII (10)
- 06:50 Strážci hranic: Austrálie II (11)
- 07:30 Mistři zastavárny XXIV (3)
- 08:25 Mistři renovací (1)
- 09:15 Kachní dynastie III (2)
- 10:10 Kobra 11 XXV (11)
- 12:05 Novashopping
- 12:25 Walker, Texas Ranger VII (11)
- 13:15 Válka skladů X (19)
- 15:05 Mistři zastavárny XXIV (4)
- 15:55 Spartan: Týmová výzva (2)
- 16:50 Kobra 11 XXV (13)
- 18:45 Válka skladů X (21)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (5)
- 22:00 Walker, Texas Ranger VII (12)
- 22:55 Kobra 11 XXV (13)
- 00:15 Teorie velkého třesku XI (19)
- 01:50 Malý Sheldon (20)
- 02:30 Zlatá sedmdesátá VII (13)
- 03:10 Americký táta III (18)
- 03:55 TELE TELE
- 04:20 Stahovák
- 04:45 Film o filmu: Rafťáci
- 05:05 2 $ocky III (12)
- 05:30 Ženatý se závazky (51)
- 06:20 Zig a Sharko IV (51)
- 07:00 Bakugan: Vzestup Geoganů (47)
- 07:10 Přátelé VII (18)
- 08:05 2 $ocky III (19)
- 09:50 Malý Sheldon (22)
- 10:35 Malý Sheldon II (2)
- 11:25 Ženatý se závazky (53)
- 12:20 Dva a půl chlapa IV (22)
- 13:15 Přátelé VII (18)
- 14:05 Teorie velkého třesku XI (19)
- 15:45 2 $ocky III (23)
- 18:20 Dva a půl chlapa IV (24)
- 19:10 Malý Sheldon II (4)
- 20:00 Teorie velkého třesku XI (23)
- 21:35 Přátelé VII (20)
- 22:30 Americký táta III (19)
- 22:55 Americký táta IV (1)
- 23:20 Dva a půl chlapa IV (24)
- 00:25 Myšlenky zločince VII (12)
- 01:10 Myšlenky zločince VII (13)
- 01:45 Myšlenky zločince VII (14)
- 02:25 Médium III (Náš společný sen)
- 03:05 Kriminálka Las Vegas IV (Dvojité x)
- 03:50 Koření
- 04:10 Na lovu
- 04:50 Co na to Češi
- 05:30 Riskuj!
- 06:00 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:45 Na lovu
- 07:35 MasterChef Česko VII (13)
- 10:55 Médium III (Názor odborníka)
- 11:50 Specialisté (Šmírák)
- 12:55 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko VII (14)
- 20:00 Myšlenky zločince VII (15)
- 20:50 Myšlenky zločince VII (16)
- 21:40 Myšlenky zločince VII (17)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med VII (18)
- 01:10 Vyměněné osudy II (25)
- 02:40 Čarodějky III (19)
- 03:20 Nemocnice Chicago Med VII (18)
- 04:00 Oteckovia II (50)
- 04:50 Ulice (4322)
- 06:25 Život na jachtě: Středomoří VI (13)
- 08:15 Poldark (7)
- 09:20 Poldark (8)
- 10:30 Vítejte doma IV
- 16:15 Poldark II (1)
- 17:20 Poldark II (2)
- 18:25 Doktorka Quinnová II (8)
- 05:25 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Basketbal: PAOK Mateco - Tofas Bursa
- 15:00 PFL 2
- 17:30 Prague rugby 7s 2024
- 18:00 Draft NHL 2024
- 18:15 Fotbal: Francie - Švédsko
- 20:00 1:1 Sport Show (62)
- 20:30 Spade poker show 2024 (10)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: FC St. Pauli - Fortuna Düsseldorf
- 05:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 World Matchplay Darts 2024
- 09:30 1:1 Sport Show (62)
- 12:05 New Zealand Ambassador’s XV 2024
- 12:30 Pool - letní speciál
- 13:05 World Matchplay Darts 2024
- 00:20 Zlatý chlapec
- 02:05 Správy RTVS "N"
- 03:00 Góly - body - sekundy
- 03:20 Neskoro večer
- 04:20 Hit roka
- 05:35 Správy RTVS "N"
- 06:25 Slimák Maťo a škriatok Klinček
- 06:35 Jurošík
- 06:40 Rusty
- 06:45 Medvedík Pompon (Koláč všetkých chutí)
- 06:55 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:20 Splat a Harry
- 07:30 Bluey
- 07:40 Zberateľ zvukov (Strašidelný deň)
- 07:45 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:55 Údolie Muminovcov III
- 08:15 Šéfkuchár Shane (A predsa sa točí!)
- 08:30 Zázračný ateliér
- 08:55 Príbeh rieky Poprad (12)
- 09:15 Nech žije deduško (Čakanie)
- 09:45 Leto s Katkou (Vohľady)
- 15:40 Oscar
- 17:05 Boli sme pri tom
- 18:20 Veľkou lyžicou (Orechy)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:50 Toskánska vášeň III (2)
- 00:25 Správy RTVS "N"
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Kapura
- 09:20 Farmárska revue
- 09:50 Letná rybačka
- 09:55 S rozumom do hory (S rozumom do hory - ZELENÉ INOVÁCIE)
- 10:10 Mokraď
- 11:05 Motýle Slovenska - Mokrade a rašeliniská
- 11:35 Motýle Slovenska - Mestá a záhrady
- 12:05 Koža
- 12:55 Piesočná potvorka (Peniaze)
- 13:30 Televízny posol
- 13:55 Pieseň o sivom holubovi
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:45 Rusty
- 18:50 Medvedík Pompon (Malý rybár)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:35 Môj dom
- 19:40 Môj dom
- 19:50 Slovo
- 22:00 Noc v archíve (Karel Gott)
- 23:00 Bratislavská lýra 1966
- 00:30 Komisařka Florence (3)
- 02:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Ctnosti a neřesti)
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Banánové rybičky
- 04:00 Zahrada je hra
- 04:25 Pod pokličkou
- 04:50 Hranice bez hranic (Západní Krkonoše)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rána pod pás
- 07:35 To se ti povedlo, Julie!
- 08:15 Chalupáři (4)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (8)
- 12:00 Dražba
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Jak se stal švec Dratvička tchánem pana krále
- 14:00 Pták Žal
- 14:50 O chamtivém strašidle
- 15:40 Duhová kulička
- 17:00 Nemocnice na kraji města (8)
- 17:55 Chalupáři (5)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ s koncem
- 21:30 Škoda lásky
- 00:30 Komisařka Florence (3)
- 02:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Ctnosti a neřesti)
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Banánové rybičky
- 04:00 Zahrada je hra
- 04:25 Pod pokličkou
- 04:50 Hranice bez hranic (Západní Krkonoše)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rána pod pás
- 07:35 To se ti povedlo, Julie!
- 08:15 Chalupáři (4)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (8)
- 12:00 Dražba
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Jak se stal švec Dratvička tchánem pana krále
- 14:00 Pták Žal
- 14:50 O chamtivém strašidle
- 15:40 Duhová kulička
- 17:00 Nemocnice na kraji města (8)
- 17:55 Chalupáři (5)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ s koncem
- 21:30 Škoda lásky
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Počasie
- 01:00 Cez lupu
- 01:30 Týždeň v ekonomike
- 02:00 Správy :24
- 02:25 Počasie
- 02:35 Týždeň vo svete
- 03:05 Správy :24
- 03:30 Góly-body-sekundy
- 03:50 Cez lupu
- 04:20 Správy RTVS "N"
- 05:10 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň vo svete
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Archív :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Z prvej ruky
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 OH 2024 - Cesta do Paríža: Rýchlostná kanoistika
- 12:40 OH 2024 - Cesta do Paríža: Tajmuraz Salkazanov (zápasenie)
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Reportéri 2024 - zostrihy
- 17:45 Reportéri 2024 - zostrihy
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:25 Fetiše televízie: Detskí hrdinovia
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Archív :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň vo svete
- 00:10 Dědictví aneb Kurvahošigutntág
- 02:05 Ve jménu krve
- 03:30 Pes, který zachránil Halloween
- 06:05 Babí léto
- 08:05 Červený střevíček a 7 statečných
- 09:45 Proxima
- 11:40 Božská Florence
- 13:40 Ostrov delfínů
- 15:25 Moře kouzel
- 17:05 Aloha, Lásko!
- 18:45 Suprákovi
- 20:15 Operace vykoupení
- 00:05 Skutečné příběhy (Nevezmeš si ho, Lázeňské manželství)
- 01:00 Soudní síň (Lázeň v kyselině)
- 01:45 Soudní síň (Čert ze sídliště)
- 02:35 Noviny
- 03:10 Záchranáři v akci
- 03:50 Záchranáři v akci
- 04:25 Nové bydlení
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:05 Krimi
- 06:30 Noviny
- 07:05 Prázdniny (Výstup na vyhlídku)
- 10:00 Dr. Ludsky (Kostřička)
- 11:20 Dr. Ludsky (Přiměřená obrana)
- 12:30 Dědictví (7)
- 13:55 Dědictví (8)
- 16:50 Na chalupě
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 V sedmém nebi
- 00:25 Rodinné prípady
- 01:05 Modré z neba
- 05:00 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:15 Aj múdry schybí
- 14:25 Susedia
- 15:00 Susedia
- 15:30 Horná Dolná (Voľby)
- 16:30 Horná Dolná (Kamión)
- 17:20 Horná Dolná (Rybník)
- 18:05 Horná Dolná (Diviak)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:40 Survivor
- 22:55 Rodinné prípady
- 23:45 Rodinné prípady
- 04:25 Velkolepé plány XV (2)
- 05:10 Na chalupě – Austrálie III (5)
- 06:00 Dům snů (32)
- 06:50 Dům snů - souboj V (2)
- 07:45 George Clarke - Staré domy, nové domovy VII (3)
- 08:40 Váš dokonalý domov II (2)
- 09:45 Rok na Jimmyho farmě (1)
- 16:35 Váš dokonalý domov II (3)
- 17:40 Utajený šéf IV (2)
- 04:15 Romantická komedie
- 06:00 Chůvy
- 07:40 (J)elita ze střídačky 2
- 09:10 Kočky
- 13:05 Jurský park 3
- 14:35 Mafia Mamma
- 16:15 Ave, Caesar!
- 18:00 Godzilla
- 20:00 Zóna zájmu
- 21:45 Rod Draka II (4)
- 00:40 Julia II (Smažené kuře)
- 01:30 Vlajka smrti II (Neexistující ptáci)
- 02:00 Bojovník III (8)
- 02:50 Přízrak
- 04:25 Space Oddity
- 06:00 Matky a jiné lásky
- 07:45 Petr Pan
- 09:35 Lion
- 11:30 Jabloňový květ
- 13:30 Jeanne má každý rád
- 15:05 Syn
- 17:05 Flash
- 20:10 Jerry Maguire
- 22:25 V Bruggách
- 00:05 Spy/Master (6)
- 00:50 Nevědomí
- 02:55 Dvojčata
- 04:25 Na 30 dní zase spolu
- 06:00 Vlastní pravidla
- 07:50 Před kamerou XXI (24)
- 08:15 Wonder Woman
- 10:30 Láska podle plánu
- 12:15 Malý Sheldon VII (7)
- 12:35 Malý Sheldon VII (8)
- 12:55 Vlajka smrti II (Neexistující ptáci)
- 13:25 Věčný svit neposkvrněné mysli
- 15:10 Agent z Panamy
- 17:00 Falešný agent
- 18:55 Turista II (4)
- 19:55 Rod Draka II (4)
- 21:00 Julia II (Canard á la presse)
- 21:45 Bojovník III (9)
- 22:30 Prci, prci, prcičky 2
- 01:35 Diamantový plášť
- 03:30 Anatomie českého odpoledne
- 03:55 Země v mém nitru
- 06:00 Matrix Reloaded
- 10:00 Nevzdávám to
- 10:25 Medvědi tu nejsou
- 12:10 Aféra Thomase Crowna
- 14:05 Červená pustina
- 16:00 Zpráva o stavu manželství
- 17:45 Matrix Reloaded
- 20:00 Velký George Foreman
- 22:10 Osvícení
- 00:45 Sisi a já
- 02:55 Veselé stránky
- 04:20 Exodus
- 06:00 Slepý muž, který neviděl Titanic
- 07:25 Zvířata
- 09:40 Jen ať je to chlapec
- 11:35 Exodus
- 13:20 Dalva
- 14:50 Napola: Hitlerova elita
- 16:45 Zvířata
- 20:30 Déšť v domě
- 21:55 Kos v ostružiní
- 23:45 Hon na pačlověky
- 04:10 Průkopnice (Na cestě)
- 04:30 Hranice nemožného (Díl 11)
- 05:15 Restaurant: Impossible (Dcera najde svou cestu)
- 06:05 Jak to dělají? (19. díl)
- 06:30 Smallville (Vlastenec)
- 07:30 Smallville (Luthor)
- 10:20 Focus
- 12:25 Smallville (Ikarus)
- 13:20 Smallville (Důvěra)
- 20:00 Týden bez závazků
- 21:55 Maverick
- 00:20 Kazatel
- 01:45 Crash
- 03:35 Pomsta zelených draků
- 05:50 Sniff a létající fantom
- 07:50 Ostrov pokladů
- 09:50 Kdyby tisíc klarinetů
- 15:05 Ranhojič
- 18:10 Snoubenec nebo milenec?
- 20:05 Svět pod hlavou (9)
- 21:30 Svět pod hlavou (10)
- 22:50 96 hodin
- 00:15 Výtažek
- 01:45 Probuzení
- 03:20 Rande na dvě noci
- 04:45 Gentleman s pistolí
- 06:15 Spy kids: Stroj času
- 07:40 Princ a já 2
- 09:15 Asterix a Olympijské hry
- 11:10 Ranvej
- 12:40 Hrdinové
- 17:30 Císař - občanská válka
- 19:05 Vítejte v Holly Springs
- 21:00 Pěkně hnusný lidi
- 22:35 Dezertér
- 01:05 Pokrevní pouto
- 03:10 Mafiánovi
- 08:45 Heidi, děvčátko z hor
- 10:35 Sammyho dobrodružství 3D
- 12:00 Hurá do džungle
- 13:25 Supernova
- 15:00 One true loves
- 16:40 Radioaktivita
- 18:30 Pappa Mia!
- 20:00 Vévoda z Wellingtonu
- 21:35 Frajeři ve Vegas
- 23:20 Králičí nora
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 04:35 Jack Hunter: Nebeská hvězda
- 06:10 Šťastný drak
- 07:45 Křehkost
- 09:45 Zuřivé plameny
- 11:20 Strýček Nino
- 13:00 Starý Bob
- 14:35 Strážce majáku
- 16:10 Vysněný život
- 17:50 Krádež legendy
- 19:20 Bernie
- 21:00 Tichý Don (1)
- 22:35 Tichý Don (2)
- 00:10 Slepá vášeň
- 01:40 Soupis kandidátů
- 03:05 Výkupné
- 04:30 Přestávka ve vysílání
- 05:50 Supermafián Quido
- 07:30 Večerní slunce
- 15:50 2Bobule
- 17:50 Lope - Nezkrotný básník
- 20:00 Láska navždy
- 21:55 Nenápadná slečna
- 23:50 Lepší časy
- 00:00 The Hoodlum
- 01:00 Africa Screams
- 02:20 Suddenly
- 03:35 House of the Stone Monkeys
- 05:00 Breath
- 05:20 End of Program
- 06:00 The Strange Love Of Martha Ivers
- 07:50 The Pilgrim
- 08:30 Beneath The 12-Mile Reef
- 10:10 The Proud Rebel
- 11:50 The Water
- 12:05 The Little Shop of Horrors
- 13:15 Univitellin
- 13:30 The Smallest Show On Earth
- 14:50 Off Road
- 15:20 The Tune Of The Wind
- 18:20 It's a Joke, Son!
- 19:25 Catharsis with Marie-Lou Desmeules
- 19:30 Iron Island
- 21:00 My Favorite Brunette
- 22:25 Caches Caches
- 22:50 Telesma
- 10:00 CREATIVE KILLERS (EP. 03)
- 11:00 AFRICA'S DEADLIEST (EP. 01)
- 14:00 NATURE'S FORCE (EP. 05)
- 14:30 NATURE'S FORCE (EP. 06)
- 15:00 THE AUTHENTIC BAHAMAS
- 16:00 FRENCH FOREIGN LEGION HELL IN THE RAIN
- 17:00 WONDER (PHANTOMS)
- 17:30 WONDER (ART OF ILLUSION)
- 20:00 ORGANIC PANIC (COSMETICS)
- 20:30 ORGANIC PANIC (BODY CARE PRODUCTS)
- 21:00 HIDDEN TRACES
- 22:00 THE TECH EFFECT (EP. 05)
- 22:30 THE TECH EFFECT (EP. 06)
- 23:00 LES ACORES, LE SORT DES BALEINES
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 15:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE II (1)
- 16:20 HERE COMES THE BRIDE II (2)
- 16:40 HERE COMES THE BRIDE II (3)
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (26)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (27)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (1)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (41)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (15)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (16)
- 01:45 NEW Deadline 2016
- 04:20 Hard Knocks Fighting, Ep. 9
- 05:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:10 Makowski FC Tournament, Zielona Gora, Poland 30.09.2023
- 09:25 NEW Snakepit 2016
- 22:30 Hip Show S5 EP10
- 22:50 Hip Show S5 EP9
- 23:10 Hip Show S5 EP8
- 23:30 Hard Knocks Fighting, Ep. 9
- 00:00 WILD SPIRITS H20 (11)
- 00:30 WILD SPIRITS H20 (12)
- 01:00 GP RACING 2022 (41)
- 01:30 GP RACING 2022 (42)
- 02:00 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (11)
- 02:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (12)
- 03:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (2)
- 03:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (3)
- 04:00 AUTOSPEED 2019 (13)
- 04:30 AUTOSPEED 2019 (14)
- 05:00 INSIDE SAILING 2020 (5)
- 05:30 INSIDE SAILING 2020 (6)
- 06:00 CAPE EPIC 2022 (6)
- 06:30 CAPE EPIC 2022 (7)
- 07:00 GP RACING 2022 (41)
- 07:30 GP RACING 2022 (42)
- 10:00 SHIFTING GEARS
- 10:30 SHIFTING GEARS
- 11:00 WILD SURF 2019 (14)
- 11:30 WILD SURF 2019 (15)
- 14:00 BOAT SHOW 4K (16)
- 14:30 BOAT SHOW 4K (17)
- 15:00 SPORTS MAX (40)
- 15:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 16:00 RACEMAX MOTORSPORTS (14)
- 16:30 RACEMAX MOTORSPORTS (15)
- 17:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 17:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 22:00 HELLAS RALLY RAID 2021
- 22:30 HOW TO BUILD A RACE CAR
- 23:00 WORLD OF WATERSPORTS (25)
- 23:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 04:05 AT HOME WITH DIDIAYER (THE BEST OF RESORTS)
- 04:30 BREAKING THE DAY (SADDLE BRONC RIDER)
- 05:15 THE RED LIST (SOUTHERN GROUND HORNBILL)
- 06:00 DRONE WARS (2)
- 06:55 ROAD LESS TRAVELED CARIBBEAN SPECIAL
- 07:50 THE GLOBAL BARBER: DEADLEAF DISTINGUISHED GENTLEMAN BARBER, PUB & HABERDASHERY (NAPANEE, ONTARIO, CANADA)
- 16:20 MAAFUSHI CENTRAL PRISON, MALDIVES
- 17:10 THE LAST DESCENT
- 17:55 HOW IT'S MADE (2)
- 20:00 MAX FOODIE: BANGKOK
- 20:35 FOR FUN ONLY (JUMPING OVER THE LIMITS)
- 21:00 ISLAND HUNTER (HONG KONG)
- 21:50 INK THERAPY (4)
- 22:35 INK THERAPY (5)
- 23:20 FOR FUN ONLY (5)
- 23:45 CONFUCIUS WAS A FOODIE (SWEET, S3)
- 00:00 Bounce & Fun
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box premiere
- 21:00 Fresh Out The Box premiere
- 00:35 Hitlerov prevrat v roku 1923 (1)
- 01:25 Téma (157)
- 02:05 Mjanmarsko - moc mníchov (1)
- 03:00 Nosorožia mafia (1)
- 04:00 Thacherová nezomrela (1)
- 05:00 Pearl Harbor: Odkaz útoku (1)
- 06:00 Havária letu JK5022 (2)
- 06:55 Rodinné záležitosti (3)
- 07:25 Evanjelium o bohatstve (1)
- 08:25 Doslova
- 09:05 2000 rokov antisemitizmu (4)
- 10:05 Vyrobené na Slovensku (8)
- 10:20 Osvienčim v 33 Predmetoch (2)
- 11:20 Život s vrahom (3)
- 12:10 Svetová lodná doprava (3)
- 13:05 Telenákupné pásmo (1)
- 13:20 Ničivá sila prírody (4)
- 14:15 Doslova
- 14:55 Téma (157)
- 15:35 Sadnite si, prosím (26)
- 16:15 Che Guevara - zrod legendy (1)
- 17:15 Život vo vesmíre (2)
- 18:05 Záchrana na bojisku z blízka (6)
- 18:55 Doslova
- 19:35 Churchillova výzva (1)
- 20:35 Ľudia sú aj politici (44)
- 21:05 Sadnite si, prosím (26)
- 21:45 Titanic, v srdci vraku (1)
- 00:35 Naše zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:45 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:45 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Richard Genzer
- 08:35 Klenot.TV
- 14:20 Tajemství Waldemara Matušky
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Jak to dopadlo!?
- 17:25 Nebezpečné vztahy live
- 18:25 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Tajemství velryb (1)
- 04:05 Ostříháno
- 05:10 Na plac!
- 06:20 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:30 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Pašák (3)
- 22:05 El Chapo III (3)
- 23:00 Intim s Heidi Janků
- 23:40 Intim s Heidi Janků
- 00:05 Nebezpečné vztahy live
- 01:05 Babica vs. Sapík
- 01:55 Ostříháno
- 03:00 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 06:50 Česká tajenka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 11:00 Klenot.TV
- 13:10 Live Teleshopping
- 16:35 Nikdo není perfektní
- 17:40 Kašpárku, vař! (Sushi)
- 18:10 Babica vs. Sapík
- 19:00 U tebe nebo u mě
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Jak to dopadlo!?
- 04:15 Sdílejte než to smažou...: Měsíc
- 04:45 Pozor vlak
- 05:20 Ufouni: Ze Sardinie do Itálie
- 05:30 Ufouni: Přes Polsko do Litvy
- 05:50 Vtipkování: Daniel Vali
- 06:25 Medx talks: Madlenka a Adriana Sailerovi
- 06:45 Žijí mezi námi: Anastasia Pistola
- 07:00 Týden z jihu Čech
- 07:20 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 07:45 Valašský zpravodaj
- 07:55 Magazín z Orlickoústecka
- 10:15 Příroda kolem nás: Žirafa Rothschildova a Síťovaná, Želva
- 10:35 Doteky otce vlasti Karla IV: Olomoucký kraj
- 10:55 S ženskou za kniplem: letiště Ostrava - Mošnov
- 11:15 S ženskou za kniplem: Kunovice, Velké Pavlovice
- 11:30 S ženskou za kniplem: Velké Pavlovice, Pálava, Nové Mlýny, Lednicko-valtický areá
- 11:55 Vaření s Davidem: Ilona Csáková - 2.díl
- 14:25 Kutilové: Krmítko pro ptáky
- 15:10 Na vysoké noze: Michaela Nosková
- 15:35 Magazín z Valašska
- 15:55 Magazín z Valašska
- 20:00 Hitler a nacist (3)
- 21:05 Mladý Svět: Leona Machálková
- 01:00 Ztracený svět (1)
- 01:45 Ztracený svět (2)
- 02:30 Ztracený svět (3)
- 03:15 Tým SEAL V (2)
- 03:55 Tým SEAL V (3)
- 04:35 Tým SEAL V (4)
- 05:15 Totalcar (3)
- 05:40 Seriálový tip (1)
- 06:05 Profil zločinu II (8)
- 07:10 Hvězdná brána: Atlantida
- 10:50 Hvězdná brána: Atlantida (5)
- 11:45 MacGyver (11)
- 12:40 MacGyver (12)
- 13:30 MacGyver (13)
- 14:25 MacGyver (14)
- 15:15 Ztracený svět (4)
- 16:10 Ztracený svět (5)
- 17:05 Ztracený svět (6)
- 18:05 MacGyver (13)
- 19:00 MacGyver (14)
- 20:00 Mimozemská invaze
- 21:45 Velkej biják
- 23:20 Kód Geronimo
- 00:05 Ztracený svět II (4)
- 01:05 Ultrafialoví II (2)
- 02:05 Ultrafialoví II (3)
- 02:50 Totalcar II (7)
- 03:20 Totalcar II (8)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena II (2)
- 10:00 Xena II (3)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 A-Team II (4)
- 14:05 A-Team II (5)
- 15:10 A-Team II (6)
- 16:15 A-Team II (7)
- 17:20 A-Team II (8)
- 18:30 Lovci pokladů (2)
- 19:30 Lovci pokladů (3)
- 20:30 Lovci pokladů (4)
- 21:30 Lovci pokladů (5)
- 22:30 Lovci pokladů (6)
- 23:30 Xena II (4)
- 00:00 Zelenáč III (13)
- 00:55 Zelenáč III (14)
- 01:50 Námořní vyšetřovací služba XVI (1)
- 02:35 Brousko III (71)
- 03:25 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Brousko III (70)
- 12:10 Teleshop (1)
- 12:25 Brousko III (71)
- 13:30 Návrat do života II (14)
- 14:45 Návrat do života II (15)
- 18:45 Návrat do života II (15)
- 19:55 Profil zločinu II (4)
- 21:05 Profil zločinu II (5)
- 22:05 Profil zločinu II (6)
- 23:10 Brousko III (72)
- 00:15 Vážený občan
- 02:15 Příslib úsvitu
- 04:30 Vážený občan
- 13:20 Úžeh
- 16:05 Victoria
- 18:30 Za štěstím
- 20:10 Gauguin
- 22:00 V moci davu
- 23:45 Příslib úsvitu
- 10:15 Zvuk hluku
- 12:00 Téměř perfektní
- 13:50 Jedna sekunda
- 15:40 Ach, ty holky
- 17:05 Ninjababy
- 18:55 Ach, ty holky
- 20:20 Utéct
- 22:00 Narušitel systému
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Veverka)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:50 Bílý tesák (Souboj)
- 07:00 Já Baryk (Já Baryk a můj bažant)
- 07:15 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Kiki)
- 07:30 Broučci (A byla zima...)
- 07:35 O Dorotce (Dorotka a hodiny)
- 07:50 Tisíc a jedna noc (Čarovné schody)
- 10:05 Bílý tesák (Nový bůh)
- 10:15 Já Baryk (Já Baryk a moje vrána)
- 10:20 O Mikešovi (Mikeš u cirkusu)
- 10:35 Broučci (A bylo jaro…,Šťastnou cestu, Broučku!)
- 10:40 O Dorotce (Dorotka a drak)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (Příběh lstivé Dalíly)
- 11:10 Brundibáři (Aby bylo jasno)
- 11:20 Žofka a její dobrodružství (13)
- 11:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a ovčák)
- 12:00 Nejlepší člověk
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 Cirkus v cirkuse
- 16:20 Druhý tah pěšcem
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 U Pěti veverek
- 19:25 Kinosál
- 19:35 Bílý tesák (Nový bůh, Věrnost)
- 20:00 Vracenky
- 21:35 Kinosál
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Kantor Ideál
- 23:35 Teleshopping
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Byzantium: Upíří příběh
- 02:10 Smrtící hora
- 03:35 Noční incident
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 04:20 Vraždy slavných (JFK)
- 06:00 Vraždy slavných (John Lennon)
- 06:55 Zapomenutí vojáci Británie
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Špioni od Mississippi
- 22:45 Evropa a Černobyl
- 02:00 Underworld: Evolution
- 03:40 Jeskyně
- 08:15 Tristan a Isolda
- 10:15 Sestřičky
- 11:50 Velký flám
- 13:55 Pravá a levá ruka ďábla
- 15:45 Mistrův syn
- 19:10 Tlusťoch z Beverly Hills
- 22:00 Podezření
- 23:45 Purpurové řeky
- 00:50 Lovec démonů
- 02:10 Útočná síla Z
- 03:35 Každý tvůj nádech
- 09:15 Nenapravitelní
- 10:55 Milý Johne
- 12:45 Brácha za všechny peníze
- 14:20 Fantomas
- 20:10 Bumerang
- 22:00 Torrente 2 - mise v Marbelle
- 23:40 Příchozí
- 00:55 Comedy Club IV (25)
- 01:25 Comedy Club IV (26)
- 01:55 Vyfič!
- 10:00 Spongebob v kalhotách III (57)
- 10:30 Spongebob v kalhotách III (58)
- 11:00 Spongebob v kalhotách III (59)
- 11:30 Velký Buck Howard
- 13:25 Spongebob v kalhotách
- 17:00 Zmenšování
- 20:00 Starsky & Hutch
- 22:05 Rytmická sekce
- 04:00 Off The Grid (Kavaratti & Bangaram, Lakshadweep)
- 04:30 Travel Diaries Of Healer and Rohan (Landour)
- 05:00 Backpack (Split and Salona, Croatia)
- 05:30 Xplore Austria (Salzburg)
- 06:00 Quest (Kolkata 3, India)
- 06:30 Viajar Mexico (Ciudad de México, Mexico.)
- 07:00 Off The Grid (Kadmat, Lakshadweep)
- 07:30 Travel Diaries Of Healer and Rohan (Auli)
- 12:00 Quest (Mumbai 2, India)
- 12:30 Kissed By The Sea (Comino, Malta)
- 13:00 XP Guide (Tel Aviv)
- 13:30 Food Stories (Indian)
- 16:00 XP Guide (Copenhagen)
- 16:30 Food Stories (Malay)
- 17:00 City Breaks (Brussels)
- 17:30 World Heritage (Buddhist Monuments in India)
- 18:00 Quest (Lucknow 2, India)
- 18:30 Unwind (Park Hyatt, Maldives)
- 19:00 Bliss (Agra, India)
- 19:45 Best From The Rest (Dubai)
- 04:33 Nejnebezpečnější hadi světa (Indo-Pacifik)
- 05:17 Skvělá farma doktora Pola (Problémy v rouše beránčím)
- 05:38 Skvělá farma doktora Pola (Jezírko s ostrovem)
- 06:00 Skvělá farma doktora Pola (Přichází zima)
- 06:26 Život psounů (Opravdová kuráž)
- 06:48 Život psounů (Rváčka Charlotte)
- 07:14 Tajemství kytovců (Kosatčí dynastie)
- 00:00 Narkobaroni a jejich pád (Operace Titan)
- 00:45 Továrna na jídlo: USA (Oplatky a masové koláče)
- 01:08 Továrna na jídlo: USA (Čokoládový sirup, tortily a překvapivý cheeseburger)
- 01:30 Továrna na jídlo: USA (Mátovo-sýrové karamely)
- 01:52 Továrna na jídlo: USA (Ryba, oříšky a trocha limonády)
- 02:15 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (Odhalené cihly kokainu)
- 03:00 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (Novomanželé na cestě zločinu)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou V (Bismarck)
- 00:00 Nestvůry ve mně VI (K Vánocům operace mozku)
- 00:45 Poslední obyvatelé Aljašky II (Přichází zima)
- 01:30 Jak to zvířata dokážou (21)
- 01:53 Jak to zvířata dokážou (22)
- 02:15 Vetřelci (Přicházejí zespoda)
- 03:00 Nestvůry ve mně VI (K Vánocům operace mozku)
- 03:45 Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor VI (Petřina prasata)
- 08:30 Vymřeli, či žijí II (9)
- 09:25 Jak to zvířata dokážou (21)
- 09:53 Jak to zvířata dokážou (22)
- 12:10 Vymřeli, či žijí II (7)
- 13:05 Amanda zachraňuje II (2)
- 08:55 Mistři ve foukání skla (1)
- 09:20 Mistři ve foukání skla (2)
- 09:50 Mistři ve foukání skla (3)
- 14:10 Co vypráví univerzum (1)
- 15:15 Co vypráví univerzum (2)
- 04:15 Nejmalebnější cesty vlakem IV (4)
- 05:00 Příběh života (4)
- 06:00 V továrně V (1)
- 06:50 Život pod bodem mrazu IX (1)
- 07:40 Dynastie (2)
- 10:30 V továrně V (1)
- 11:30 Život pod bodem mrazu IX (1)
- 18:00 Primáti (2)
- 19:10 Příběh života (5)
- 08:30 Hitlerova moc (Vláda teroru)
- 09:35 Hitlerova moc (Ruiny)
- 14:20 Přední linie (Midway)
- 15:25 Přední linie (Monte Cassino)
- 16:30 Přední linie (Anzio)
- 17:40 Přední linie (Omaha)
- 04:10 Australští tiráci (3)
- 05:05 Australští tiráci (4)
- 06:00 Zamrzlé zlato (Výhra, nebo prohra)
- 06:50 Zamrzlé zlato (Úder bouře)
- 07:45 Zamrzlé zlato (Nejzazší hranice)
- 04:00 Lovci odpadu XIV (4)
- 05:00 Lovci odpadu XIV (5)
- 06:00 Jak se to dělá IX (Meče/Mostní čluny/Stojací hodiny/Pojistky)
- 06:30 Jak se to dělá IX (Nárazníky/Světelné gely/Filtry pro fotoaparáty/Makety poháněné párou)
- 07:00 Jak se to dělá IX (Deštníky/Přívěsné lodní motory/Stříbrné příbory/Svinovací měřicí pásmo)
- 07:30 Jak se to dělá IX (Skalpely/Olejové barvy/Helmy britské policie/Horolezecké cepíny)
- 12:00 Lovci odpadu XIII (9)
- 13:00 Lovci odpadu XIII (10)
- 00:00 Italská klinika pro obézní II (2)
- 01:00 Beďarová doktorka: Praskance V (Praskance: Trojnásobný keloid)
- 02:00 Můj velký tlustý a báječný život VII (Doma v bezpečí)
- 02:50 Můj velký tlustý a báječný život VII (Moje velké tlusté, zlomené srdce)
- 03:40 Můj velký tlustý a báječný život VII (Whitney konfrontuje Chaseho)
- 14:00 Úchvatná manikúra (1)
- 15:00 Úchvatná manikúra (2)
- 00:00 Je to Havaj IX (Z Arizony na Kauai)
- 00:30 Je to Havaj IX (Z chladného Aspenu na slunný Big Island)
- 01:00 Život na Bahamách V (Pryč od zimy)
- 01:30 Je to Havaj XIV (Psí ráj na Maui)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Vysněný dům v Tallahassee)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Dům na pláži v Texasu)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIV (Máma ví nejlíp)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLV (Staré proti novému v Denveru)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLV (Minimum času v Atlantě)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? X (Předměstský přeprodej)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? X (Lekce španělštiny)
- 05:30 Mistři bazénů III (Přirozeně pro zábavu rodiny)
- 06:00 Renovační pohotovost (4)
- 07:00 S podporou celebrit II (Ohromující překvapení Zooey Deschanel)
- 00:17 Pravidla farmy 5: Díkůvzdání Nancy Fuller (11)
- 00:40 Kuchyně 14: Chutné hamburgery (2)
- 01:25 Průkopnice 17: Rychlé občerstvení pro kovboje (10)
- 01:47 Průkopnice 17: Lehký oběd v lednici (11)
- 02:10 Průkopnice 17: Všechno nejlepší k mým narozeninám (12)
- 02:32 Průkopnice 17: Nakupování a zásilky (13)
- 02:55 Průkopnice 16: Za jedno dopoledne (2)
- 03:17 Průkopnice 16: Pálivé dobroty (3)
- 03:40 Průkopnice 16: Hlavní jídla za 16 minut (4)
- 04:02 Průkopnice 16: Oblíbená jídla pro děti (5)
- 04:25 Průkopnice 16: Experimenty se snídaní (6)
- 04:47 Průkopnice 16: Vyprázdníme lednici (7)
- 05:10 Pravidla farmy 5: Venkovní večeře na farmě (10)
- 05:35 Pravidla farmy 5: Díkůvzdání Nancy Fuller (11)
- 06:00 Kuchyně 14: Správná domácí kuchyně (3)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Hezké svátky (3)
- 07:10 Banket: Nesplnitelný úkol 10: Souboj pojízdných bister (3)
- 07:55 Banket: Nesplnitelný úkol 10: Kdo hledá napětí (4)
- 00:40 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Tajemství nesmrtelnosti)
- 01:25 Záhady největších pokladů světa III (Návrat do Whydah)
- 02:10 Válka skladů V (Absolutní nadvláda vína)
- 02:35 Válka skladů V (Kupec v tobě)
- 03:00 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Svět pod námi)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Pod posvátnými chrámy)
- 00:00 Nature Parks (Národní park Canyon De Chelly)
- 00:48 Global Treasures (Prambanan)
- 01:00 Gardens of the World (Tulipánové zahrady v Holandsku)
- 01:29 On Tour (Karakoram)
- 01:55 Planet Terra (Istria)
- 02:00 Vista Point (Las Palmas)
- 02:27 Nature Wonders (Přírodní rezervace Massai Mara)
- 02:38 Planet Terra (Paraty)
- 02:43 Global Treasures (Piran)
- 02:54 Planet Terra (Dendera)
- 03:00 Cosmos Global (Káthmandu - Údolie bohov)
- 03:53 Planet Terra (Râşnov)
- 04:00 Vista Point (Ohňová zem)
- 04:27 On Tour (S1-Vietnam)
- 04:54 Planet Terra (Skanzen Pribylina)
- 05:00 Global Treasures (Ingapirca)
- 05:12 Extravaganza (Vánoce v Rakousku)
- 05:39 Nature Wonders (Ciénaga de Zapata)
- 05:50 Global Treasures (Parlament - Budapešť)
- 06:00 Vista Point (Bukurešť)
- 06:27 Vista Point (Karibské ostrovy)
- 06:54 Planet Terra (Ostrov Porto Santo)
- 07:00 Nature Wonders (Jazero Manyara)
- 07:11 Global Treasures (Bojnický zámok)
- 07:22 Vista Point (Rím)
- 07:50 Global Treasures (Kostol Kerimäki)
- 10:00 Vista Point (Taipei)
- 10:27 Global Treasures (Rýnska roklina)
- 10:38 Planet Terra (Irkutsk)
- 10:43 Nature Wonders (Kaňon Waimea)
- 10:54 Planet Terra (Troodos Ekklisies)
- 11:00 On Tour (Kanál Göta)
- 11:29 Doc Time (Sumatra)
- 11:55 Planet Terra (Národný park Lauca)
- 12:00 7 Days (Kampánie)
- 12:53 Planet Terra (Drepung Gonba)
- 13:00 On Tour (Kláštorná cesta)
- 13:29 Vista Point (Sevilla)
- 13:55 Planet Terra (Kyong-ju)
- 14:00 Vista Point (San José)
- 14:27 Global Treasures (Toruň)
- 14:38 Planet Terra (St. Ives)
- 14:43 Nature Wonders (Jazero Mono)
- 14:54 Planet Terra (Meissen)
- 15:00 Vista Point (Rovaniemi)
- 15:27 Regio (St. Gallen Appenzellerland)
- 15:38 Planet Terra (Štýrský Hradec)
- 15:43 Global Treasures (Sofievskij Sobor)
- 15:54 Planet Terra (Pasabagi)
- 16:00 On Tour (Rieka Kwai)
- 16:27 Vista Point (Mexico City)
- 16:54 Planet Terra (Kutná Hora)
- 17:00 Travel Stories (Tržiště Nagaur)
- 17:11 Global Treasures (Firenze)
- 17:22 Esovision (Afrika)
- 17:50 Global Treasures (Visby)
- 18:00 Vista Point (Metropola Praha)
- 18:27 Global Treasures (Tuvkhunii Hyid)
- 18:38 Planet Terra (Miami)
- 18:43 Global Treasures (Buxoro)
- 18:54 Planet Terra (Gut Aiderbichl Advent)
- 19:00 Vista Point (Valletta)
- 19:27 On Tour (Expres štátu Shan)
- 19:54 Planet Terra (Vratislav)
- 20:00 Terra Mystica (Tajemný svět kamenů)
- 20:28 Global Treasures (Victoria Railway Terminus)
- 20:39 Footsteps (Procházka po útesu - Cinque Terre)
- 20:50 Global Treasures (Louvre)
- 21:00 Vista Point (Siem Reap / Angkor)
- 21:27 On Tour (Polostrov Dingle)
- 21:54 Planet Terra (Santiago, ostrov na Kapverdách)
- 22:00 7 Days (Ománsky sultanát)
- 22:53 Planet Terra (Hakone)
- 23:00 Vista Point (Záhreb)
- 23:27 Global Treasures (Dambulla)
- 23:38 Planet Terra (Kuldiga)
- 23:43 Nature Wonders (Krugerov národný park)
- 23:54 Planet Terra (Persepolis)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vytrvalostní závody
- 01:30 Cyklistika
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Cyklistika
- 07:00 Vytrvalostní závody
- 08:30 Olympijské hry
- 09:30 Cyklistika
- 10:30 Cyklistika
- 11:30 Cyklistika
- 18:15 Cyklistika
- 19:15 Lezení
- 20:30 Lezení
- 22:30 Cyklistika
- 01:00 Olympijské hry
- 01:30 Vytrvalostní závody
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Cyklistika
- 08:30 Vytrvalostní závody
- 11:00 Olympijské hry
- 12:00 Olympijské hry
- 13:00 Tenis
- 14:30 Tenis
- 18:30 Tenis
- 20:30 Vytrvalostní závody
- 23:00 Golf
- 04:15 Házená: Maďarsko - Norsko
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Färjestad - Linköping
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Lední hokej: Servette - Skelleftea
- 13:30 Tenis
- 23:30 Poker
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 10:00 Poker
- 11:00 Televizní nákupy
- 12:00 Plážová házená
- 13:00 Fotbal: Al Hilal - Al Nassr
- 18:15 Fotbal: EKL
- 19:15 Házená: Česká republika - Norsko
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Drahomír Piok
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Grand Est Open 88
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 NASCAR Xfinity Series Race at Pocono
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Grand Est Open 88
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Grand Est Open 88
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Drahomír Piok
- 23:00 Karate 1 Premier League - Casablanca 2024
- 00:00 Sedm nejrychlejších (43)
- 00:15 Garáž 21 (44)
- 00:40 Zprávy (45)
- 00:45 Poklady v garáži (46)
- 01:15 Poklady v garáži (47)
- 01:45 Zpětný chod: Ford 17 M RS (48)
- 02:00 Jiliny plechové klenoty: VW Bonito (49)
- 02:15 Rychlé kolo: Mercedes-AMG GT63 (50)
- 02:45 Drag Race: Porsche - síla ze Stuttgartu (51)
- 03:15 Racing Files: Historie okruhu v Monze (52)
- 03:45 Blochovy rozbory (53)
- 04:30 Přednost v jízdě: Range Rover Evoque (54)
- 04:45 Milujeme auta (55)
- 05:15 Automobily: 24 hodin na Nürburgringu 2024 (1)
- 06:10 Rychlé kolo: BMW M5 (2)
- 06:40 Zprávy (3)
- 06:45 Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (4)
- 07:55 Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (5)
- 18:25 Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (28)
- 18:50 Testovací tým: Alpine A110 vs. Porsche 718 Cayman (29)
- 19:10 Test automobilu: VW Golf PHEV (30)
- 19:15 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (31)
- 19:30 Zprávy (32)
- 19:35 Sedm nejrychlejších (33)
- 19:50 Garáž 21 (34)
- 00:00 Satur Baits (Slunce, vítr, déšť, Legend Lake)
- 00:30 Novinky Delphin 2024
- 01:00 Nový muškař (18)
- 01:30 Magazín Energofish (91)
- 02:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 2.díl)
- 02:30 Světoběžník: maďarský myslivec Béla Hidvégi (1)
- 03:00 Světoběžník: maďarský myslivec Béla Hidvégi (2)
- 03:30 Fish Mine S3 (1. Ipeľ)
- 04:00 Adventer&fishing (Lov kaprů na Balatonu)
- 04:30 Feedermánie (Tokajský testovací lov)
- 05:00 I. Myslivecký festival a výstava Mezibodroží
- 05:30 Mistr zbrojíř (Zbraně se spodním zámkem 1.díl)
- 06:00 Mistr zbrojíř (Zbraně se spodním zámkem 2.díl)
- 06:30 Rybolov pod lupou (Lov kaprů s rozpustným boiliesem)
- 07:00 Cralusso (Nová dimenze v lovu s method feederem)
- 07:30 Budoucnost kaprařů (Ochrana ryb)
- 12:00 Mezi obry
- 12:30 Novinky Delphin 2024
- 13:00 Nový muškař (18)
- 13:30 Rybolov pod lupou (Jak být úspěšný při jednodenních lovech)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko Chart
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 Radio Top 30
- 16:00 New Music Radar
- 16:25 Óčko hity
- 17:00 Top 4 Óčko chart
- 17:15 Óčko hity
- 18:00 CZ & SK
- 19:00 Gamingmania
- 19:05 Óčko hity
- 20:00 O black spotify Czech list
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Naked Attraction Poland
- 23:00 Naked Attraction Poland
- 23:30 Naked Attraction Poland
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko Chart
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 Radio Top 30
- 16:00 New Music Radar
- 16:25 Óčko hity
- 17:00 Top 4 Óčko chart
- 17:15 Óčko hity
- 18:00 CZ & SK
- 19:00 Gamingmania
- 19:05 Óčko hity
- 20:00 O black spotify Czech list
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Naked Attraction Poland
- 23:00 Naked Attraction Poland
- 23:30 Naked Attraction Poland
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Best of KAREL GOTT
- 11:00 #Pošlikoment
- 12:00 Největší hity
- 16:00 Best of MICHAL DAVID
- 17:00 90’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 19:00 Remastery
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Best of KAREL GOTT
- 11:00 #Pošlikoment
- 12:00 Největší hity
- 16:00 Best of MICHAL DAVID
- 17:00 90’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 19:00 Remastery
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres TOP
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres OLDSCHOOL
- 22:00 Expres NITE
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres TOP
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres OLDSCHOOL
- 22:00 Expres NITE
- 01:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 CZECH SPOTIFY LIST
- 12:00 CHILLIN’
- 14:00 O BLACK LIST
- 15:00 CHILLIN’
- 16:00 TRIPLESHOT
- 16:10 CHILLIN’
- 19:00 CZ&SK
- 02:20 Top Relax
- 05:50 Zvěřinec (22)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (118)
- 07:25 Nespoutaný anděl (57)
- 08:20 Nespoutaný anděl (58)
- 09:20 Kvíz, please! (16)
- 10:20 Top Relax
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (132)
- 15:55 Wolffův revír (72)
- 16:55 Stefanie (35)
- 17:55 Stefanie (36)
- 18:55 Nespoutaný anděl (59)
- 19:55 Nespoutaný anděl (60)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 METALMANIA
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 BACKSTAGE
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 01:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Regenerace
- 23:00 Retro love
- 00:00 Avril Lavigne
- 00:54 Destiny’s Child
- 02:45 Various Artists
- 03:00 Usher
- 04:21 Robbie Williams
- 05:44 Beck
- 06:37 Taylor Swift - Taylor Swift
- 07:03 James Taylor (JTQ)
- 07:57 Céline Dion - Celine Dion
- 09:40 Various Artists
- 10:00 George Michael
- 10:23 George Michael
- 12:37 The Killers
- 13:52 Various Artists
- 14:00 Usher
- 15:22 Robbie Williams
- 16:45 Beck
- 17:37 Taylor Swift - Taylor Swift
- 20:23 Snow Patrol
- 21:13 Jack White
- 22:58 Judas Priest
- 23:48 Various Artists
- 00:15 K popukání XXXI (22)
- 00:40 K popukání XXXI (25)
- 01:00 Jersey Shore Family Vacation VII (12)
- 01:50 Jersey Shore Family Vacation VII (13)
- 02:40 K popukání XXXIII (39)
- 03:00 K popukání XXXIII (40)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 MTV Top 20
- 07:15 M is for Music
- 16:40 Catfish: Láska online VIII (8049)
- 17:25 Ink Master VIII (1)
- 20:30 K popukání XXXV (36)
- 20:50 K popukání XXXV (37)
- 21:15 K popukání XXXV (38)
- 21:40 K popukání XXXV (39)
- 03:00 Party Hits!
- 07:00 MTV Top 20
- 08:00 Weekend Hitlist
- 13:00 Weekend Hitlist
- 15:00 100% 2020s!
- 19:00 Today's Top Hits
- 20:00 Worldwide Hits!
- 00:00 Get The Party Started!
- 05:00 Dancefloor Fillers!
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Chillout Zone
- 17:00 Top 40 Most Memorable Vids!
- 20:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Crazy In Love!
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 LIVE KLUB
- 11:43 TELESHOPPING
- 11:58 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 PREMIUM KLUB - PARÁDA 21
- 22:27 PREMIUM PARTY
- 00:10 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 VESELE Z POSTELE
- 08:30 COUNTRY OKÉNKO
- 09:00 NÁLADA No.1
- 11:15 ARCHIV TELEVIZE ŠLÁGR
- 12:45 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:05 SÓLO NA PIÁNO...
- 14:30 ABECEDA
- 16:25 PÍSNIČKY KE KÁVĚ
- 16:55 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 18:05 MINISHOW
- 18:40 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 19:55 CHVILKA S...
- 20:20 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 22:25 ŠLÁGR SILVESTRY
- 23:00 CHVILKA S...
- 23:30 PÍSNIČKY NA DOBROU NOC
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 05:10 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 06:05 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 09:05 COUNTRY
- 09:40 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 10:10 Přestávka ve vysílání 10:10-11:20
- 11:20 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 12:10 TO NEJLEPŠÍ Z MUZIKY
- 12:40 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 13:45 ŠLÁGR MARKET
- 14:55 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 15:40 ZA PÍSNIČKOU DO PRAHY
- 16:20 TELESHOPPING
- 16:35 ČAS NA DECHOVKU
- 17:45 ŠLÁGR MARKET
- 18:55 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 19:55 ŠLÁGR SILVESTRY
- 20:25 BLACK BAND
- 20:50 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 21:50 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:00 Gumballův úžasný svět II (Telefon)
- 00:15 Gumballův úžasný svět II (Práce)
- 00:25 Gumballův úžasný svět II (Halloween)
- 00:40 Gumballův úžasný svět II (Poklad)
- 00:50 Gumballův úžasný svět II (Slova)
- 01:05 Gumballův úžasný svět II (Omluva)
- 01:25 Gumballův úžasný svět VI (Víra)
- 01:35 Gumballův úžasný svět VI (Kandidát)
- 01:50 Gumballův úžasný svět VI (Kdokoli)
- 02:00 Gumballův úžasný svět VI (Párovačka)
- 02:10 Gumballův úžasný svět VI (Mozek)
- 02:25 Gumballův úžasný svět VI (Puch)
- 02:35 Gumballův úžasný svět VI (Vědomosti)
- 02:45 Gumballův úžasný svět VI (Rodiče)
- 02:55 Gumballův úžasný svět VI (Zakladatel)
- 03:05 Gumballův úžasný svět VI (Školení)
- 03:20 Gumballův úžasný svět VI (Inteligence)
- 03:30 Gumballův úžasný svět VI (Lektvar)
- 03:40 Gumballův úžasný svět VI (Vedlejší)
- 03:50 Gumballův úžasný svět VI (Proměna)
- 04:00 Gumballův úžasný svět VI (Porozumění)
- 04:10 Gumballův úžasný svět VI (Inzerát)
- 04:20 Gumballův úžasný svět VI (Nezastižený)
- 04:30 Gumballův úžasný svět VI (Drama)
- 04:45 Gumballův úžasný svět VI (Kámošky)
- 04:55 Gumballův úžasný svět VI (Doupě)
- 05:05 Gumballův úžasný svět VI (Ticho)
- 05:15 Gumballův úžasný svět II (Virus)
- 05:25 Gumballův úžasný svět VI (Budoucnost)
- 05:35 Gumballův úžasný svět VI (Přání)
- 05:45 Gumballův úžasný svět VI (Továrna)
- 06:00 Craig od potoka (Bitkoborci)
- 06:10 Craig od potoka (Motokáry od potoka)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VI (Mimi Titáni... jů!)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VI (Dětská pusa)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VI (Šťastná hvězda)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VI (Různé dopravní prostředky)
- 07:20 Bakugan (Prostě tam vpadneme)
- 07:30 Bakugan (BAM Boost)
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Strašidelný dům)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Rozmazlená fanynka)
- 10:00 Gumballův úžasný svět (Záhada)
- 10:15 Gumballův úžasný svět (Apríl)
- 10:25 Gumballův úžasný svět (Úbor)
- 10:40 Gumballův úžasný svět (Pusa)
- 10:55 Gumballův úžasný svět (Mejdan)
- 11:15 Gumballův úžasný svět (Reklamace)
- 11:25 Gumballův úžasný svět (Robot)
- 11:40 Gumballův úžasný svět (Piknik)
- 11:50 Gumballův úžasný svět (Hlupáci)
- 12:10 Gumballův úžasný svět (Tajemství)
- 12:20 Gumballův úžasný svět (Ponožka)
- 12:35 Gumballův úžasný svět (Génius)
- 12:50 Gumballův úžasný svět (Knír)
- 13:05 Gumballův úžasný svět (Rande)
- 13:15 Gumballův úžasný svět (Klub)
- 13:25 Lamput IV (Každý potřebuje přítele)
- 13:40 Craig od potoka (Velký štípák)
- 13:50 Craig od potoka (Kluk z roku 3030)
- 14:05 Craig od potoka (Bitkoborci)
- 14:15 Craig od potoka (Motokáry od potoka)
- 14:30 Totální Dramarama II (Lžosaurus se sek)
- 14:40 Totální Dramarama II (Extrémní vejcopád)
- 14:55 Totální Dramarama II (Ďábelské cviky)
- 15:05 Totální Dramarama II (Pudingokalypsa)
- 15:10 Lamput III (Lamput potkává Tuzkiho)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! IV (Zaměstnanec roku: Návrat)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! IV (Čas příběhů)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! IV (Smůla)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! IV (Horká salátová voda)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Obytňák Squattera Vydry)
- 16:25 Mezi námi medvíďaty II (Pollyina nová posádka)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty II (Návštěva u Lesorožky)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty II (Rexfordův Nektar)
- 17:05 Lamput III (Doktor a zloděj)
- 17:15 Pan Magoo II (Zrození Fizze)
- 17:45 Craig od potoka (Motokáry od potoka)
- 17:55 Craig od potoka (Tajný knižní klub)
- 18:05 Craig od potoka (J.P. mimozemšťan)
- 18:20 Craig od potoka (Výprava za večeří)
- 18:30 Craig od potoka (Jessica na výpravě)
- 18:45 Ben 10 III (Buginka)
- 18:55 Ben 10 III (Představení Kevina 11)
- 19:05 Ben 10 III (Čtyři na čtyři)
- 19:25 Totální Dramarama (Epizoda 30)
- 19:35 Totální Dramarama (Epizoda 31)
- 19:44 Lamput IV (Doktorský gang)
- 19:55 Mladí Titáni do toho! III (Rozsudek)
- 20:05 Mladí Titáni do toho! III (Zvířecí proměna)
- 20:15 Mladí Titáni do toho! III (Strašidelný taneček)
- 20:35 Bakugan (Příšerně hořký příběh)
- 20:45 Bakugan (S hlodavci to umíme!)
- 21:00 Gumballův úžasný svět II (Lebka)
- 21:10 Gumballův úžasný svět II (Vánoce)
- 21:25 Gumballův úžasný svět II (Hodinky)
- 21:35 Gumballův úžasný svět II (Sázka)
- 21:55 Gumballův úžasný svět II (Balík)
- 22:05 Gumballův úžasný svět II (Zrádci)
- 22:20 Gumballův úžasný svět II (Autorita)
- 22:30 Gumballův úžasný svět II (Virus)
- 22:45 Gumballův úžasný svět II (Poník)
- 22:55 Gumballův úžasný svět II (Bouřka)
- 23:10 Gumballův úžasný svět II (Sen)
- 23:25 Gumballův úžasný svět II (Podržtaška)
- 23:40 Gumballův úžasný svět II (Hrdina)
- 23:50 Gumballův úžasný svět II (Fotka)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings (Spider Lemmings)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings (Random Bear)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings (Lemming Interference)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings (High Voltage Bear Attack)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings (Bear Scents)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Luck)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings (Magnetic Bear)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Bird Call)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (Let It Bee)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (The Staff Of Wisdom)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (The Snake Dance)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Mini Golf)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Castle Hassle)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Catwalk)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Dim Sum)
- 02:50 Batwheels (Mechanic Panic)
- 03:00 Batwheels (To the Batmobile!)
- 03:15 Batwheels (Improvise My Ride)
- 03:25 Batwheels (Dynamic Du-Oh-No)
- 03:35 Batwheels (Sidekicked to the Curb)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings II (Northern Lights)
- 04:00 Grizzy and The Lemmings II (Tick Tock Bear)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings II (Dreams On Command)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings II (Elementary Lemmings)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings II (Bear Sitter)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings II (Rainbow Moose)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings II (Radar Bear)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings II (Zorbing Lemmings)
- 04:50 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Haunted Garage)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (Jest Kidding)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (Sisterhood of the Witch)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Old Classic)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (Too Predictable)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (Oztember Surprise)
- 06:00 Batwheels (Zoomsday)
- 06:10 Batwheels (Batcomputer for a Day)
- 06:25 Mr Bean: The Animated Series III (For Sale)
- 06:35 Mr Bean: The Animated Series III (Jumping Bean)
- 06:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Nia and the Ducks)
- 07:00 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (Grumpy’s Ginormous Adventure)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings III (Day and Night)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings III (Tilted Lemings)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings III (Recreational Botany)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings III (Generational Conflict)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings III (Breathless)
- 08:10 The Tom and Jerry Show III (When You Leash Expect It)
- 08:15 The Tom and Jerry Show III (Don't Cut the Cheese)
- 08:30 The Tom and Jerry Show III (Calamari Jerry)
- 08:35 The Tom and Jerry Show III (Cattyshack)
- 08:45 The Tom and Jerry Show III (Drone Sweet Drone)
- 08:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Waiting)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series II (Fish Sitting)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series II (The Cruise)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series II (Coconut Shy)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series II (Green Bean)
- 09:55 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (Grumpy’s Ginormous Adventure)
- 10:15 Thomas & Friends - Shorts XXVI (All Aboard: Take a Beat)
- 10:30 Silly Sundays (Windy Day)
- 10:35 Silly Sundays (Hand Me Downs)
- 10:45 Silly Sundays (Broken Ducky)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings (Domestic Robots)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings (Mass Control)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Control)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings (Popcorn Party)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings (Dancing with the Bears)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings (Role Change)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings (Lemming Tonic)
- 12:00 Bugs Bunny Builders II (Glamp Out)
- 12:10 Bugs Bunny Builders II (Outer Space)
- 12:25 The Tom and Jerry Show (Turn About)
- 12:35 The Tom and Jerry Show (The Plight Before Christmas)
- 12:55 The Tom and Jerry Show II (Hiccup and Away)
- 13:00 The Tom and Jerry Show II (I Quit)
- 13:10 The Tom and Jerry Show II (You Can't Handle the Tooth)
- 13:15 The Tom and Jerry Show II (Pain for Sale)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Painting)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (Wrestle Bean)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (Rare Bird)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (Bean's Safari)
- 14:20 Thomas & Friends - Shorts XXVI (Train School: The Team-Up Cleanup)
- 14:30 Lucas the Spider (A Sting in the Tale)
- 14:40 Lucas the Spider (Tongue Twister)
- 14:45 Lucas the Spider (Sleeping Dogs)
- 15:00 Silly Sundays (Watermelon Rescue)
- 15:05 Silly Sundays (New Birdy)
- 15:10 Silly Sundays (Make a Wish)
- 15:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Nature)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables (Fly, Chase, Fly)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables (Oh My Compost)
- 16:00 Bugs Bunny Builders II (Looney Moon)
- 16:10 Bugs Bunny Builders II (Glamp Out)
- 16:25 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (Grumpy’s Ginormous Adventure)
- 16:55 The Tom and Jerry Show II (Dirty Rat)
- 17:00 The Tom and Jerry Show II (Tom and Jerry-Geddon)
- 17:10 The Tom and Jerry Show II (Tic-Tyke-D'oh)
- 17:25 The Tom and Jerry Show II (Missing in Traction)
- 17:30 The Tom and Jerry Show II (Cat-titude Adjustment)
- 17:35 The Tom and Jerry Show II (Funnel Face)
- 17:45 The Tom and Jerry Show II (Wing Nuts)
- 18:00 Batwheels (Buff in a China Shop)
- 18:10 Batwheels (Ride Along)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings II (Make Peace Not War)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings II (Disguised Reality)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings II (Folds and Folds Again)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings II (Cartoon Bear)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings II (XXL Bear)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings II (Never Judge a Bear by Its Cover)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings II (Bear Glasses)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (Good Vibrations)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables (Puff's Perfect Picnic)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series III (Haunted House)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series III (Eau De Bean)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series III (Running on Empty)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series III (Bean Bug)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Juice)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings II (Zen Bear)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (Ctrl+Alt+Bear)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Bowling)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings II (Mushroom Hunt)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings II (Flying Bear)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings II (Big Top Bear)
- 22:00 Alice & Lewis II (The Gamesmaster Card)
- 22:10 Alice & Lewis II (Help!... Na, All Good!)
- 22:25 Alice & Lewis II (Where's Junior?)
- 22:40 Alice & Lewis II (Eraser Scare!)
- 22:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Hay, Now!)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Crane Game)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Speedy)
- 23:25 Bugs Bunny Builders II (The Easter Bunnies)
- 23:35 Bugs Bunny Builders II (Junior)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings (Bear Charm)
- 00:15 Spongebob v kalhotách VI (Drazí Vikingové / Záškolák)
- 00:40 Spongebob v kalhotách VII (Velryby mají hlad / Zamilovaný Gary)
- 01:05 Tajemství Hunterových III (Poslední hádanka?)
- 01:25 Tajemství Hunterových III (Odhalení)
- 01:45 Victorious (Školní blog)
- 02:00 Victorious (Jak natočit film)
- 02:25 iCarly II (Intervence)
- 02:45 iCarly II (Máš to u mě)
- 03:05 Tajemství Hunterových II (Krádež Naruby)
- 03:30 Tajemství Hunterových II (Špion)
- 03:50 Nej a Nejnejka (Tažná síla / Domácí zabezpečení)
- 04:10 Nej a Nejnejka (Jeden lepší den část 1 / Jeden lepší den část 2)
- 04:30 44 koček II (Mňaukózní umělecké dílo)
- 04:45 44 koček II (Talentovaná Peppy)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Love Song)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Opuštěný / Svačinkovaná)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Rozbal to / Altánek)
- 06:00 Šmoulové II (Wafle a trest / Nikdy nebuďte spícího čaroděje)
- 06:25 Šmoulové II (Zaříkávač šneků / I šmoulové mohou létat)
- 06:55 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (Pohled hotdogu / Patrik a dort proti všem)
- 07:25 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (Pátrání po táboře nudistů / Kuchyňská houba)
- 07:50 Mimozemské přátelství (Počátek)
- 10:10 Spongebob v kalhotách VI (Neptunovy narozeniny)
- 10:35 Spongebob v kalhotách III (Večírek k pohledání)
- 11:00 Spongebob v kalhotách VI (Večírek s přespáním)
- 11:15 Spongebob v kalhotách X (Obsluha nade vše)
- 11:25 Spongebob v kalhotách VI (Vybělený sluncem)
- 11:40 Spongebob v kalhotách IV (Velrybí narozeniny)
- 00:20 Jelení Skvadra II (Prší medvídci / Maškarní bál)
- 00:45 Jelení Skvadra II (Mocná paruka / Okřídlený vlk)
- 01:10 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují létající slípku / Tlapky zachraňují lenochoda)
- 01:30 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují polární medvídě / Tlapky zachraňují autokino)
- 01:55 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují své robotické přátele / Tlapky zachraňují duhu)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci (Raketa na útěku)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci (Kýchající Rýma)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci II (Závod na Vrcholek Světa část První)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci II (Závod na Vrcholek Světa část druhá)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci II (Úprk Dinosaura)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci II (Prasátko 500)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci II (Uhašeno!)
- 04:50 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují divný psí den / Tlapky zachraňují běžícího starostu)
- 05:15 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují rodinku Netopýrových / Tlapky zachraňují bahenní příšeru)
- 05:35 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují balonkové hafíky / Tlapky zachraňují pavoučí špiony)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci VII (Závodníci za obnovitelnou energii)
- 06:25 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Plachtící Přátele / Tlapky Zachraňují Satelit)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta s Máršlem staví hasičskou stanici.)
- 07:20 DORA (Rytmus deštného pralesa / Kouzelný ořech)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Vtipná rybka // Klub pohodářů)
- 08:15 Barbapapa a jeho rodinka! II (Poslední pohádka a pak šup do hajan/Maličký hmyz)
- 08:45 Barbapapa a jeho rodinka! II (Barbazooův deníček/Skvělá novinářka)
- 09:10 Barbapapa a jeho rodinka! II (Soukromý klub/Zelené řasy)
- 09:40 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddingtonova narozeninová oslava)
- 10:05 Prasátko Peppa (Papoušek Polly)
- 10:10 Prasátko Peppa (Schovávaná)
- 10:15 Prasátko Peppa (Brýle)
- 10:20 Prasátko Peppa (Maminka Prasátko je v práci)
- 10:25 Prasátko Peppa (Přehazovaná s prasátkem)
- 10:35 Prasátko Peppa (Tatínek ztratil brýle)
- 10:40 Prasátko Peppa (Zahradničení)
- 10:45 Prasátko Peppa (Škytavka)
- 10:50 Prasátko Peppa (Kola)
- 10:55 Prasátko Peppa (Tajemství)
- 11:00 Velká show malého žraločátka (Den nejlepších přátel / Případ velkého skejtu)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta s Máršlem staví hasičskou stanici.)
- 11:55 Rubble a jeho parta (Parta renovuje dům / Parta staví maják)
- 12:15 Tlapková patrola X (Tlapky zachraňují Hum-ňatu / Tlapky zastavují mlhu)
- 12:45 Tlapková patrola IV (Chladnokrevné Tlapky / Tlapky zachraňují farmáře Alexe)
- 13:15 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují hledače pokladů / Tlapky zachraňují raketového Rydera)
- 13:40 Rubble a jeho parta (Parta staví skatepark / Parta staví tunel)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví bobrovi obydlí / Parta opravuje silnici)
- 14:35 DORA (Velká červená slepice, vstávej / Záhadný dárek)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddington a zoubková víla / Paddington jde do práce)
- 15:25 Barbapapa a jeho rodinka! (Barbatelevize / Muzeum)
- 15:50 Barbapapa a jeho rodinka! (Barbazoo neumí říct ne / Dvojník)
- 16:20 Barbapapa a jeho rodinka! (Barbabravo není ve své kůži / Buď trpělivý, Barbabravo)
- 16:45 Tlapková patrola IX (Tlapky zastavují návrat yettiho / Tlapky zachraňují osamělého ducha)
- 17:15 Rubble a jeho parta (Parta renovuje dům / Parta staví maják)
- 17:45 DORA (Rytmus deštného pralesa / Kouzelný ořech)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddington a dobrý skutek / Zelený Paddington)
- 20:30 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují uvízlé starosty / Tlapky zachraňují soutěž)
- 20:55 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují křídové umění / Tlapky zachraňují horký brambor)
- 21:25 Barbapapa a jeho rodinka! II (7)
- 21:40 Barbapapa a jeho rodinka! (Barbidur zasahuje / Zlá obří slepice)
- 22:10 Prasátko Peppa V (Zlobivá želva)
- 22:15 Prasátko Peppa V (Stíny)
- 22:20 Prasátko Peppa V (Mezinárodní den)
- 22:25 Prasátko Peppa V (Hra do deštivého dne)
- 22:35 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují divný psí den / Tlapky zachraňují běžícího starostu)
- 22:55 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují rodinku Netopýrových / Tlapky zachraňují bahenní příšeru)
- 23:25 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují balonkové hafíky / Tlapky zachraňují pavoučí špiony)
- 23:55 Jelení Skvadra II (Satelit / Tajemný diamant)
- 00:15 Ghostforce (24)
- 00:40 Ghostforce (25)
- 01:05 Tým Tiki (49)
- 01:25 Tým Tiki (50)
- 01:45 Tým Tiki (51)
- 02:10 Anna mezi obojživelníky (33)
- 02:35 Anna mezi obojživelníky (34)
- 02:55 Anna mezi obojživelníky (35)
- 03:15 Ghostforce (5)
- 03:40 Ghostforce (6)
- 04:00 Pyžamasky (26)
- 04:25 Pyžamasky (1)
- 04:45 Anna mezi obojživelníky (5)
- 05:10 Anna mezi obojživelníky (6)
- 05:30 Kluk, holka atd. (73)
- 05:40 Taffy (61)
- 05:50 Taffy (58)
- 06:00 Blue (7)
- 06:05 Blue (8)
- 06:10 Blue (9)
- 06:25 Blue (10)
- 06:30 Blue (11)
- 06:40 Blue (12)
- 06:50 Blue (13)
- 07:00 Blue (14)
- 07:10 Spidey a jeho úžasní přátelé (51)
- 07:40 Spidey a jeho úžasní přátelé (52)
- 12:25 Kouzelná beruška a černý kocour (111)
- 12:54 Zombí - animáci (4)
- 12:55 Molly a Duch (17)
- 13:25 Molly a Duch (18)
- 13:50 Molly a Duch (19)
- 14:20 Hailey jde na to! (2)
- 14:50 Hailey jde na to! (6)
- 15:15 Kiff (10)
- 15:45 Kiff (11)
- 16:15 Kiff (12)
- 16:40 Blue (108)
- 16:50 Blue (109)
- 16:55 Blue (110)
- 17:00 Blue (111)
- 17:15 Blue (112)
- 17:20 Blue (113)
- 17:30 Blue (114)
- 17:35 Blue (115)
- 17:50 Kouzelná beruška a černý kocour (127)
- 18:20 Kouzelná beruška a černý kocour (128)
- 18:45 Kouzelná beruška a černý kocour (129)
- 19:15 Kluk, holka atd. (57)
- 19:25 Kluk, holka atd. (58)
- 19:45 Kluk, holka atd. (59)
- 19:55 Kluk, holka atd. (60)
- 20:10 Kluk, holka atd. (61)
- 20:20 Kluk, holka atd. (62)
- 20:40 Výměna
- 22:25 Taffy (110)
- 22:30 Duch a Molly (22)
- 23:00 Duch a Molly (23)
- 23:25 Duch a Molly (24)
- 23:55 Ghostforce (26)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (5)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (6)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (7)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (48)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (49)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (50)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (45)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (46)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (47)
- 04:00 Eureka! (2)
- 04:30 Eureka! (3)
- 05:00 Eureka! (4)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (50)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (51)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (53)
- 07:00 Bluey (115)
- 07:10 Bluey (116)
- 07:20 Bluey (117)
- 07:30 Bluey (118)
- 07:40 Bluey (119)
- 07:50 Bluey (120)
- 08:00 Bluey (121)
- 08:10 Bluey (122)
- 08:20 Bluey (123)
- 08:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (4)
- 09:00 Pupstruction (11)
- 09:30 SuperKitties (19)
- 10:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (5)
- 10:30 Bluey (132)
- 10:40 Bluey (133)
- 10:50 Bluey (134)
- 11:00 Star Wars: Young Jedi Adventures (1)
- 11:30 Alice's Wonderland Bakery (22)
- 12:00 Mickey's Monster Musical
- 13:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (1)
- 13:30 Pupstruction (13)
- 16:00 Pupstruction (17)
- 16:30 Pupstruction (4)
- 17:00 Pupstruction (11)
- 17:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (4)
- 18:00 Mickey Mouse Clubhouse Space...
- 19:00 Mickey Mouse Funhouse (5)
- 19:30 Bluey (23)
- 19:40 Bluey (24)
- 19:50 Bluey (25)
- 20:00 Bluey (26)
- 20:10 Bluey (27)
- 20:20 Bluey (28)
- 20:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (5)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (9)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (9)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (4)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (51)
- 23:00 PJ Masks (107)
- 23:25 PJ Masks (108)
- 23:50 PJ Masks (109)
- 00:13 Bořek stavitel (11)
- 00:23 Bořek stavitel (12)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (42)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (43)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (44)
- 01:12 Inui (6)
- 01:20 Hurá za hádankou (16)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (2)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (3)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (5)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (7)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (8)
- 02:55 Chuck a přátelé (12)
- 03:07 Chuggington (14)
- 03:17 Chuggington (15)
- 03:29 Angelína balerína (17)
- 03:42 Angelína balerína (18)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (5)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (6)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (52)
- 04:38 Bořek stavitel (18)
- 04:48 Bořek stavitel (19)
- 05:01 Hurá za hádankou (22)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (19)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (20)
- 05:49 Požárník Sam (17)
- 06:00 Trojčata (18)
- 06:07 Trojčata (19)
- 06:14 Trojčata (20)
- 06:25 Bing (9)
- 06:32 Bing (10)
- 06:39 Bing (11)
- 06:46 Bing (12)
- 06:55 Grisu (23)
- 07:08 Tilda (1)
- 07:15 Tilda (2)
- 07:21 Lední medvídek Paddles (16)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (1)
- 07:47 Caillou (1)
- 07:58 Caillou (2)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (1)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (2)
- 08:35 Doodleboo (8)
- 08:40 Doodleboo (9)
- 08:45 Doodleboo (10)
- 08:50 Doodleboo (11)
- 08:55 Doodleboo (12)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (11)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (12)
- 09:30 Hurá za hádankou (20)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (20)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (21)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (22)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (1)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (2)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (1)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (2)
- 10:40 Harry a jeho dinosauři (27)
- 10:51 Harry a jeho dinosauři (28)
- 11:00 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (1)
- 11:16 Pettson a Fiškus (1)
- 11:27 Pettson a Fiškus (2)
- 11:40 Grisu (47)
- 11:50 Grisu (48)
- 12:03 Daisy a Ollie (14)
- 12:10 Daisy a Ollie (15)
- 12:17 Daisy a Ollie (16)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (18)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (19)
- 12:52 Bing (5)
- 13:00 Bing (6)
- 13:08 Bing (7)
- 13:20 Trojčata (73)
- 13:27 Trojčata (74)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (6)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (22)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (23)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (24)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (4)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (5)
- 14:31 Učíme se s kamarádem Timmym (16)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (30)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (31)
- 15:00 Kipper (4)
- 15:09 Kipper (5)
- 15:19 Simon (14)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (16)
- 15:38 Woozle a Pip (14)
- 15:45 Tilda (3)
- 15:52 Tilda (4)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (14)
- 16:15 Pettson a Fiškus (1)
- 16:29 Caillou (3)
- 16:40 Caillou (4)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (14)
- 17:12 Doodleboo (1)
- 17:17 Doodleboo (2)
- 17:22 Doodleboo (3)
- 17:27 Doodleboo (4)
- 17:37 Messyho skvělá dobrodružství (9)
- 17:48 Messyho skvělá dobrodružství (10)
- 18:01 Lokomotiva Tomáš: Sodorská legenda o ztraceném pokladu
- 19:04 Lední medvídek Paddles (14)
- 19:17 Pettson a Fiškus (1)
- 19:33 Grisu (45)
- 19:43 Grisu (46)
- 19:55 Simon (45)
- 20:00 Simon (46)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (42)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (44)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (45)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (10)
- 20:57 Tilda (1)
- 21:04 Tilda (2)
- 21:12 Kipper (6)
- 21:21 Kipper (7)
- 21:31 Caillou (1)
- 21:42 Caillou (2)
- 21:55 Chuggington (14)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (12)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (13)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (12)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (13)
- 23:05 Bing (2)
- 23:12 Bing (3)
- 23:20 Bing (4)
- 23:27 Bing (5)
- 23:35 Bing (6)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (13)
- 23:47 Oswald (13)
- 23:59 Oswald (14)
- 00:00 Sestry (Záhadný miláček)
- 00:10 Sestry (Pohádkový dron)
- 00:20 Sestry (Úhlavní nepřítel)
- 00:30 Sestry (Domov sladký domov)
- 00:45 Mia a já IV (Blížící se bouře)
- 01:05 Mia a já IV (Setkání s Flo)
- 01:30 Agentka 203 (Fiasko s náramkem)
- 01:55 Agentka 203 (Neporazitelný Vandar)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (13)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (14)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Aktovka)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koloběžka)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Balzám na rty)
- 03:05 Život s tátou (29)
- 03:15 Život s tátou (30)
- 03:25 Život s tátou (31)
- 03:35 Život s tátou (32)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (29)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (30)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (31)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (32)
- 04:35 Agentka 203 (Síla květin)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Mazlíčci vs. otrapové)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 1. část)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Fotbal)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kolo)
- 05:35 Mia a já IV (Fialová jeskyně)
- 06:00 Upovídaná Marta (Marta a obchod, část 1/ část 2)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom (9)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Hanba o trůny)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Kdo má mít nový telefon?)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Guma)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Medvídek)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Magnet)
- 14:00 Sestry (Takové prázdniny ne)
- 14:10 Sestry (Joy De pro tebe)
- 14:30 Sestry (Tajný život puberťáků)
- 14:40 Sestry (Plyšák pro štěstí)
- 15:00 Barbie a dotek kouzla (1)
- 15:30 Barbie a dotek kouzla (2)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Lízátko)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mýdlo)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Satelit)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Theo na sto)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách II (Píšťalus Maximus)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Otcovský lhář)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Děsivá smažená vejce)
- 22:00 Mia a já IV (Souboj draků)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Guma)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Medvídek)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Magnet)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (33)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (34)
- 23:30 Život s tátou (35)
- 23:40 Život s tátou (36)
- 00:00 Dreamy Nights (Night Sky)
- 00:30 Moon and Stars (Ocean)
- 01:00 BabyTV's night time melodies (Milky Way)
- 01:30 Sweet Dreams (Twilight)
- 02:00 Good Night hugs (Night Sky)
- 02:30 Dreamy Nights (Night Sky)
- 03:00 Moon and Stars (Starry Nights)
- 03:30 Soothing Sounds (Twilight)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Night Sky)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (15)
- 00:10 Kikoriki (33)
- 00:20 Flopy (109)
- 00:35 Šmolkovia (22)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (11)
- 01:10 Esá z pralesa (41)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (28)
- 01:35 Volám sa Caillou V (18)
- 02:00 Dumper a Skoop II (9)
- 02:15 Panda a Krash (21)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (9)
- 02:55 Myšiak Anatole (7)
- 03:20 Monchhichi (2)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (7)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (13)
- 04:20 Malý medvedík (6)
- 04:45 Ruby z dúhy (24)
- 05:10 Bob staviteľ II (41)
- 05:25 Ocko hrdina (14)
- 05:30 Duda a Dada II (3)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (44)
- 05:55 Máša a medveď (10)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (40)
- 06:30 Ocko hrdina (15)
- 06:35 Zábavné zvieratká (15)
- 06:45 Bob staviteľ II (42)
- 06:55 Ovečka Shaun II (23)
- 07:00 Maličké príšerky (5)
- 07:05 Esá z pralesa vo filme (1)
- 08:05 Dumper a Skoop II (10)
- 08:20 Eggy Pops II (6)
- 08:25 Flopy (99)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (18)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (6)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (45)
- 09:15 Slnečný Rej (8)
- 09:25 Esá z pralesa (41)
- 09:35 Veselé zajačiky VI (16)
- 09:40 Ruby z dúhy (24)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky II (7)
- 10:20 Bob staviteľ II (43)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Maličké príšerky (6)
- 10:55 Zvedavkovci (41)
- 11:10 Monchhichi (2)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (10)
- 11:25 Malý medvedík (6)
- 11:50 Dumper a Skoop II (11)
- 12:00 Eggy Pops II (7)
- 12:05 Maličké príšerky (7)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (3)
- 12:15 Ovečka Shaun II (24)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (33)
- 12:30 Polly Pocket (19)
- 12:35 Flopy (100)
- 12:50 Ruby z dúhy (25)
- 13:15 Myšiak Anatole (7)
- 13:40 Malý silák Bheem (39)
- 13:45 Veselé zajačiky VI (17)
- 13:50 Panda a Krash (21)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop II (12)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (12)
- 14:40 Maličké príšerky (8)
- 14:45 Máša a medveď (11)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (51)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (8)
- 15:20 Esá z pralesa (42)
- 15:35 Volám sa Caillou - špeciál (1)
- 16:25 Príbehy z nočnej záhrady (12)
- 16:55 Monchhichi (3)
- 17:05 Bob staviteľ II (44)
- 17:15 Ovečka Shaun II (25)
- 17:25 Požiarnik Sam VII (19)
- 17:35 Ruby z dúhy (26)
- 18:00 Volám sa Caillou V (18)
- 18:25 Drobčekovia (4)
- 18:40 Ovečka Shaun II (26)
- 18:50 Flopy (101)
- 19:10 Maličké príšerky (9)
- 19:15 Zvedavkovci (42)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (10)
- 19:45 Máša a medveď (12)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (5)
- 20:05 Esá z pralesa (43)
- 20:15 Bob staviteľ II (45)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (20)
- 20:40 Slnečný Rej (9)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (52)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (28)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (13)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (4)
- 22:05 Monchhichi (4)
- 22:15 Myšiak Anatole (8)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (22)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (23)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (9)
- 23:35 Mášine rozprávky (9)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (34)
- 23:45 Veselé zajačiky VI (18)
- 23:50 Duda a Dada II (4)
- 00:00 Zprávy
- 00:33 Jak žije Plzeňský kraj
- 00:39 Primátor osobně!
- 00:49 Studio Z
- 01:00 Zprávy
- 01:33 Ztráty a nálezy
- 02:00 Zprávy
- 02:34 Týden v regionech
- 02:56 Illegal zprávy
- 03:00 Zprávy
- 03:33 Ekologika
- 03:37 Studio Z
- 03:48 Cyklotoulky
- 04:00 Zprávy
- 04:33 Plzeň v kostce
- 04:42 Karlovy Vary v kostce
- 04:47 Studio Z
- 04:56 Rozhovory z ringu
- 05:00 Zprávy
- 05:33 Jak žije Plzeňský kraj
- 05:39 Primátor osobně!
- 05:49 Studio Z
- 06:00 Zprávy
- 06:33 Ztráty a nálezy
- 07:00 Zprávy
- 07:34 Týden v regionech
- 07:56 Illegal zprávy
- 08:00 Zprávy
- 08:33 Ekologika
- 08:37 Studio Z
- 08:48 Cyklotoulky
- 09:00 Zprávy
- 09:33 Plzeň v kostce
- 09:42 Karlovy Vary v kostce
- 09:47 Studio Z
- 09:56 Rozhovory z ringu
- 10:00 Zprávy
- 10:33 Jak žije Plzeňský kraj
- 10:39 Primátor osobně!
- 10:49 Studio Z
- 11:00 Zprávy
- 11:33 Ztráty a nálezy
- 12:00 Zprávy
- 12:34 Týden v regionech
- 12:56 Illegal zprávy
- 13:00 Zprávy
- 13:33 Ekologika
- 13:37 Studio Z
- 13:48 Cyklotoulky
- 14:00 Zprávy
- 14:33 Plzeň v kostce
- 14:42 Karlovy Vary v kostce
- 14:47 Studio Z
- 14:56 Rozhovory z ringu
- 15:00 Zprávy
- 15:33 Jak žije Plzeňský kraj
- 15:39 Primátor osobně!
- 15:49 Studio Z
- 16:00 Zprávy
- 16:33 Ztráty a nálezy
- 17:00 Zprávy
- 17:34 Týden v regionech
- 17:56 Illegal zprávy
- 18:00 Zprávy
- 18:33 Ekologika
- 18:37 Studio Z
- 18:48 Cyklotoulky
- 19:00 Zprávy
- 19:33 Plzeň v kostce
- 19:42 Karlovy Vary v kostce
- 19:47 Studio Z
- 19:56 Rozhovory z ringu
- 20:00 Zprávy
- 20:33 Jak žije Plzeňský kraj
- 20:39 Primátor osobně!
- 20:49 Studio Z
- 21:00 Zprávy
- 21:33 Ztráty a nálezy
- 22:00 Zprávy
- 22:34 Týden v regionech
- 22:56 Illegal zprávy
- 23:00 Zprávy
- 23:33 Ekologika
- 23:37 Studio Z
- 23:48 Cyklotoulky
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 BBC News
- 00:30 The Media Show
- 01:00 BBC News
- 01:30 Talking Business
- 02:00 BBC News
- 02:30 TBA
- 03:00 BBC News
- 03:30 TBA
- 04:00 BBC News
- 04:30 The Media Show
- 05:00 BBC News
- 05:30 TBA
- 06:00 BBC News
- 06:30 Click
- 07:00 BBC News
- 07:30 Talking Business
- 08:00 BBC News
- 08:30 The Travel Show
- 09:00 BBC News
- 09:30 TBA
- 10:00 BBC News
- 11:00 BBC News
- 11:30 Influential with Katty Kay
- 12:00 BBC News
- 12:30 TBA
- 13:00 BBC News
- 13:30 The Media Show
- 14:00 BBC News
- 14:30 The Travel Show
- 15:00 BBC News
- 15:30 Click
- 16:00 BBC News
- 16:30 Discovering the World's Culture (Episode 2 - Turkey)
- 17:00 BBC News
- 17:30 TBA
- 18:00 BBC News
- 19:00 BBC News
- 19:30 Talking Business
- 20:00 BBC News
- 20:30 Influential with Katty Kay
- 21:00 BBC News
- 21:30 TBA
- 22:00 BBC News
- 23:00 BBC News
- 23:30 Discovering the World's Culture (Episode 2 - Turkey)
- 00:00 CNN Newsroom (CNN/US)
- 02:00 Smerconish
- 03:00 World Sport
- 03:30 TBD
- 04:00 Inside Africa
- 04:30 African Voices Changemakers
- 05:00 Special
- 05:30 Marketplace
- 06:00 CNN Newsroom with Michael Holmes
- 06:30 TBD
- 07:00 CNN Newsroom with Michael Holmes
- 07:30 Inside Africa
- 08:00 CNN Newsroom
- 08:30 Marketplace
- 09:00 CNN Newsroom
- 12:00 Special
- 12:30 Inside Africa
- 13:00 CNN This Morning Weekend
- 15:00 State of the Union
- 16:00 Fareed Zakaria GPS
- 17:00 Inside Politics
- 18:00 World Sport
- 18:30 Inside Africa
- 19:00 African Voices Changemakers
- 19:30 TBD
- 20:00 CNN Newsroom (CNN/US)
- 23:00 World Sport
- 23:30 Special
- 01:05 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:35 MÉTÉO
- 01:40 TANDEM
- 02:25 TANDEM
- 03:20 TERRA ARTISTIKA
- 03:35 CASH
- 04:00 STOEMP, PÉKÉT... ET DES RAWETTES
- 04:30 C DANS L'AIR
- 05:35 OUTREMER.STORY
- 06:05 UN MONDE Á PART
- 06:40 WARI
- 07:05 ÇA VA L'FAIRE !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:25 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:35 IL ÉTAIT UNE FOIS... CES DRÔLES D'OBJETS
- 08:45 FOOT GO
- 08:50 LES QUIQUOI
- 08:55 TAFFY
- 09:05 GIGANTOSAURUS
- 09:15 GIGANTOSAURUS
- 09:25 LE PETIT GEEK
- 09:35 RUNES
- 09:58 CÉRÉMONIE DU 14 JUILLET 2024
- 16:00 MANGER
- 16:45 CHÂTEAU !
- 17:00 LA YOURTE
- 17:45 TERRA ARTISTIKA
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:25 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 LES MAÎTRES DU PIMENT
- 19:35 GARDIENS DE LA FORET
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:55 MÉTÉO
- 21:00 LES MEILLEURES
- 22:20 LE JOURNAL DE LA RTS
- 22:45 MÉTÉO
- 22:50 DÉMONS DE MIDI
- 00:00 Správy
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Špeciál s Ilievom
- 02:45 Štúdio TA3
- 03:00 Správy
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Dobré správy
- 08:00 Správy
- 08:30 Motoring
- 09:00 Správy
- 09:30 Záchranári
- 10:00 Správy
- 10:30 Svet technológií
- 10:45 Naše potraviny
- 11:00 V politike
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Ekonomika+/Financie+
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Týždeň vo filme-1965
- 15:00 Správy
- 15:30 Investujeme
- 16:00 Žurnál
- 16:15 Špeciál s Ilievom
- 17:00 Správy
- 17:30 Showbiz
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Európa dnes a zajtra
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 V politike
- 21:00 Správy
- 21:30 Záchranári
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 10:00 Sky News Today
- 10:30 Sky News Including FYI
- 11:00 Sky News Today
- 11:30 Trevor Phillips
- 12:00 Sky News Today
- 14:30 Sky News Including FYI
- 15:00 Sky News Today
- 15:30 The Climate Show with Tom Heap
- 16:00 Sky News Today
- 16:30 Trevor Phillips
- 17:00 The News Hour with Jonathan Samuels
- 19:00 Sky News
- 19:30 The Climate Show with Tom Heap
- 20:00 Sky News
- 20:30 UK Tonight Highlights
- 21:00 Sky News
- 21:30 Trevor Phillips
- 22:00 Sky News At 10 With Gillian Joseph
- 22:30 Press Preview
- 23:00 Sky News
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (30)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS (4)
- 00:21 FASHION (4)
- 00:30 BULLETIN (17)
- 00:45 TETE A TETE (8)
- 01:00 NEWS (31)
- 01:15 THE OBSERVERS (4)
- 01:22 FOCUS (STAND ALONE) (8)
- 01:30 BULLETIN (18)
- 01:45 ARTS24 (18)
- 02:00 NEWS (32)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS (4)
- 02:21 FASHION (4)
- 02:30 BULLETIN (19)
- 02:45 ACROSS AFRICA (4)
- 03:00 NEWS (33)
- 03:15 PEOPLE & PROFIT (4)
- 03:30 BULLETIN (20)
- 03:45 THE 51% (4)
- 04:00 NEWS (34)
- 04:15 REPORTERS (7)
- 04:30 BULLETIN (21)
- 04:45 A WEEK IN FRANCE (4)
- 05:00 NEWS (35)
- 05:15 ACCESS ASIA (4)
- 05:30 BULLETIN (22)
- 05:45 ARTS24 (16)
- 06:00 NEWS (207)
- 06:20 SPORTS SUNDAY
- 06:30 BULLETIN (131)
- 07:00 NEWS (208)
- 07:15 INTRODUCTION (147)
- 07:16 FRENCH CONNECTIONS (4)
- 07:22 THE OBSERVERS (4)
- 07:30 BULLETIN (132)
- 07:45 INTRODUCTION (148)
- 07:46 SPORTS WE (12)
- 07:52 FASHION (4)
- 08:00 NEWS (209)
- 08:30 BULLETIN (133)
- 09:00 NEWS (210)
- 09:10 REVISITED (3)
- 09:30 BULLETIN (115)
- 09:40 FOCUS ALONE
- 09:45 SPORTS WE (12)
- 09:51 YOU ARE HERE
- 10:00 NEWS (211)
- 10:14 INTRODUCTION (149)
- 10:15 FRANCE IN FOCUS (4)
- 10:30 BULLETIN (135)
- 10:44 INTRODUCTION (150)
- 10:45 REPORTERS (8)
- 11:00 NEWS (212)
- 11:15 INTRODUCTION (151)
- 11:16 TALKING EUROPE (4)
- 11:30 BULLETIN (136)
- 11:45 INTRODUCTION (152)
- 11:46 TALKING EUROPE (4)
- 12:00 NEWS (213)
- 12:15 INTRODUCTION (153)
- 12:16 ARTS24 (17)
- 12:30 BULLETIN (137)
- 12:45 INTRODUCTION (154)
- 12:46 FOCUS ALONE
- 12:51 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS (214)
- 13:15 GUEST OF THE DAY DIRECT
- 13:30 NEWS (215)
- 13:45 PEOPLE & PROFIT (4)
- 14:00 NEWS (216)
- 14:14 INTRODUCTION (155)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS (4)
- 14:30 BULLETIN (138)
- 14:44 INTRODUCTION (156)
- 14:45 TETE A TETE (8)
- 15:00 NEWS (217)
- 15:14 INTRODUCTION (157)
- 15:15 ACROSS AFRICA (4)
- 15:30 BULLETIN (139)
- 15:44 INTRODUCTION (158)
- 15:45 REPORTERS (8)
- 16:00 NEWS (218)
- 16:14 INTRODUCTION (159)
- 16:15 THE OBSERVERS (4)
- 16:21 FOCUS ALONE
- 16:30 BULLETIN (140)
- 16:44 INTRODUCTION (160)
- 16:45 ARTS24 (16)
- 17:00 NEWS (219)
- 17:14 INTRODUCTION (161)
- 17:15 TALKING EUROPE (4)
- 17:30 BULLETIN (141)
- 17:44 INTRODUCTION (162)
- 17:45 TALKING EUROPE (4)
- 18:00 NEWS (220)
- 18:15 TOP STORY
- 18:30 NEWS (221)
- 18:45 GLOBAL GRID
- 19:00 NEWS (222)
- 19:13 INTRODUCTION (163)
- 19:14 TETE A TETE (8)
- 19:30 BULLETIN (142)
- 19:43 INTRODUCTION (164)
- 19:44 PEOPLE & PROFIT (4)
- 20:00 NEWS (223)
- 20:15 INTRODUCTION (165)
- 20:16 THE 51% (4)
- 20:30 BULLETIN (143)
- 20:45 INTRODUCTION (166)
- 20:46 ACCESS ASIA (4)
- 21:00 NEWS (224)
- 21:15 GLOBAL GRID
- 21:21 SPORTS SUNDAY
- 21:30 NEWS (225)
- 21:45 THE REPORTER'S WEEK (4)
- 22:00 NEWS (226)
- 22:10 REVISITED (4)
- 22:30 NEWS (227)
- 22:45 A WEEK IN FRANCE (4)
- 23:00 NEWS (228)
- 23:15 INTRODUCTION (167)
- 23:16 SPORTS SUNDAY 1
- 23:30 BULLETIN (144)
- 23:45 INTRODUCTION (168)
- 23:46 ARTS24 (17)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 PAS 2 QUARTIER
- 00:22 MODE
- 00:30 LE MONDE DANS TOUS SES ETATS
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:15 LES OBSERVATEURS
- 02:22 VOUS ETES ICI
- 02:30 BULLETIN
- 02:45 A L'AFFICHE
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:10 ICI L'EUROPE 1ére Partie
- 03:30 BULLETIN
- 03:40 LE PARIS DES ARTS
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 UNE SEMAINE REPORTAGES
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 UNE SEMAINE EN FRANCE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 REPORTERS+
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:22 SPORTS WE
- 06:30 BULLETIN
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:13 LANCEMENT
- 07:15 UNE SEMAINE EN FRANCE
- 07:30 BULLETIN
- 07:43 LANCEMENT
- 07:45 DANS LES HEBDOS
- 07:52 VOUS ETES ICI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:15 L'INVITE
- 08:30 LANCEMENT
- 08:31 UNE SEMAINE REPORTAGES
- 08:43 L'ENTRETIEN DE L'INTEL ECO
- 08:55 L'INSTANT MOBILE
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:13 LANCEMENT
- 10:15 A L'AFFICHE
- 10:30 BULLETIN
- 10:43 LANCEMENT
- 10:45 FOCUS
- 10:50 SPORTS WE
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:08 LANCEMENT
- 11:10 ICI L'EUROPE 2éme Partie
- 11:30 BULLETIN
- 11:38 LANCEMENT
- 11:40 LEGENDES URBAINES
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:13 LANCEMENT
- 12:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 12:30 BULLETIN
- 12:44 EN TETE A TETE
- 12:59 LE JOURNAL
- 13:15 L'INVITE
- 13:30 LE JOURNAL
- 13:45 C'EST EN FRANCE
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:30 LE MONDE DANS TOUS SES ETATS
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:08 LANCEMENT
- 15:10 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 15:25 L'INSTANT MOBILE
- 15:30 BULLETIN
- 15:38 LANCEMENT
- 15:40 ICI L'EUROPE 1ére Partie
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:08 LANCEMENT
- 16:10 REPORTERS+
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:13 LANCEMENT
- 17:15 MER
- 17:30 BULLETIN
- 17:43 LANCEMENT
- 17:45 UNE SEMAINE REPORTAGES
- 17:59 LE JOURNAL
- 18:13 LANCEMENT
- 18:15 A L'AFFICHE
- 18:29 BULLETIN
- 18:43 LANCEMENT
- 18:45 ACTUELLES
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:13 LANCEMENT
- 19:15 PLAN B
- 19:21 FOCUS
- 19:30 BULLETIN
- 19:43 LANCEMENT
- 19:45 EN TETE A TETE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 LE JOURNAL
- 20:45 LE DECRYPTAGE
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:15 LE DECRYPTAGE
- 21:21 SPORTS DIMANCHE
- 21:30 LE JOURNAL
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:10 BILLET RETOUR
- 22:30 LE JOURNAL
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:09 LANCEMENT
- 23:11 SPORTS DIMANCHE
- 23:21 LES OBSERVATEURS
- 23:30 BULLETIN
- 23:39 LANCEMENT
- 23:41 LE PARIS DES ARTS
- 06:05 Večer chval
- 07:05 Labyrintem víry s Tomášem Halíkem
- 07:30 Absolventi: Karol Marko
- 08:00 Bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku
- 08:35 Božia zóna (1)
- 09:10 Poutníci času
- 09:30 Jak potkávat svět
- 12:35 Přejeme si...
- 12:50 V pohorách po horách
- 13:00 Polední modlitba Sv. otce Františka
- 13:20 Muzikanti, hrajte
- 14:35 Fatima - Poslední tajemství
- 15:55 Veselo v Žilinském kraji
- 16:30 Grotesky Harolda Lloyda
- 17:00 The Chosen II (7)
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Bratr oheň: Když nás povolá František
- 18:30 Cirkus Noeland (9)
- 18:55 Můj chrám
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - Slovo Života Bratislava
- 06:45 Noeland
- 07:15 Slovo viery - BJB Košice
- 08:00 Sid Roth: To je nadprirodzené!
- 08:30 CAMPFEST blok
- 12:45 Detský blok
- 13:15 Slovo viery - Za Kostolom CB Žilina
- 14:00 Joyce Meyer
- 14:30 Nová DNA
- 15:45 Relácia DNES
- 20:00 Danielova Generácia
- 21:30 Misie Filmom
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:40 Pod javiskom
- 01:35 Ruženec
- 02:00 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 02:30 Krížové výpravy
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Svätá Terézia z Ánd
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Ruženec
- 07:30 Putovanie Rímom
- 07:45 Zabudnuté poklady
- 08:00 Effeta
- 08:20 Živé obrazy
- 08:30 Fungujúca a stabilná rodina
- 09:05 Klubovka
- 09:35 Eucharistické zázraky
- 09:45 Svätá omša zblízka
- 10:00 Nová kvalita života
- 10:10 Spravodajský súhrn
- 10:35 Správy zo Svätej zeme
- 11:00 Svätá omša z Hronského Beňadiku
- 12:30 Ruženec
- 13:10 Svedectvo
- 13:15 Na tónoch vďačnosti
- 14:20 Fara v meste
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:25 Brat František
- 15:50 GU100
- 16:10 Svätý Jozef Kupertínsky
- 17:50 Nová kvalita života
- 18:10 Jeden na jedného
- 18:30 Láska a rodičovstvo
- 18:45 Svedectvo
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 20:40 Svätci zo Skalky
- 21:10 Otec Ján Krapan
- 21:40 Medzi nebom a zemou
- 22:20 Vaticano
- 22:55 U Nikodéma
- 00:00 Hot Cars (10)
- 00:30 V mysli kuchaře (8)
- 01:00 Všechny chutě Maďarska (5)
- 02:00 Toymakerz (1)
- 03:00 Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (Francie)
- 04:00 Hot Cars (7)
- 04:30 Kutilem snadno a rychle (11)
- 05:00 Planete Decouverte
- 05:15 Vynálezce
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga – Energie života (6)
- 07:00 Zvířata ve filmu (10)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Vynálezce
- 08:00 Vitální zahrada (8)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (11)
- 09:00 Jóga – Energie života (7)
- 12:00 Všechny chutě Maďarska (5)
- 13:00 KryptoTime 2.0 (s KryptoVláďou)
- 13:30 Toymakerz (2)
- 14:30 Rybáři z Iberie (4)
- 15:00 Drsný rybáři (2)
- 15:30 Vitální zahrada (9)
- 16:00 Kutilem snadno a rychle (12)
- 16:30 Zvířata ve filmu (10)
- 17:00 KryptoTime (Fenomén NFT)
- 17:30 Dotek luxusu (4)
- 18:00 Zlatá mládež Instagramu (1)
- 19:00 Pěstujeme s láskou (Oranjezicht)
- 19:30 Nejlepší domov (2)
- 00:30 Škola vaření s Marthou Stewartovou (6)
- 01:00 Jamie po italsku (4)
- 01:30 Dolce Vita (13)
- 02:00 Nejdražší výletní loď světa (4)
- 03:10 Moje zahrada (15)
- 03:30 Annabel Langbein: U mě na zahrádce (6)
- 04:00 Láďův Orient Express (5)
- 04:30 Tak chutná Itálie (Lecce)
- 05:00 Veget s Klárkou (15)
- 05:30 Nejlepší recepty
- 06:00 Nejdražší výletní loď světa (4)
- 07:30 Dolce Vita (13)
- 16:00 Láďův Orient Express (5)
- 16:30 Tak chutná Itálie (Lecce)
- 17:00 Veget s Klárkou (15)
- 17:30 Dolce Vita (14)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 mil. Kč, Na školní kuchyni přispěje NJ životní prostředí, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Ve Studénce kvetou v záhonech i čísli
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Společenský dům Reneta bude mít nové sociální zázemí, Lidé v Havířově si stěžují na přechody pro chodce, Návštěvníci koupaliště už mohou jezdit na tobogánech)
- 04:30 Z naší ZOO (V expozici Na statku jsou k vidění selátka)
- 04:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Tomáš Navrátil, primátor Opavy: Vyhodnocení architektonické soutěže obchodního domu Breda, Den prevence v univerzitním centru UniPoint)
- 04:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Záchranáři dostali klíče od domů, kde bydlí senioři, Parkoviště u Sekerovy vily už je ve výstavbě, TS Funky Beat letos získala titul Mistr Mist
- 05:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 mil. Kč, Na školní kuchyni přispěje NJ životní prostředí, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Ve Studénce kvetou v záhonech i čísli
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Studuj u nás (SZŠ a VOŠZ Ostrava otevřela školní firmu dentální hygieny, Ocenění pedagogů ankety Zlatý Ámos, Gymnázium Český Těšín ocenilo nejlepší studenty)
- 05:25 Energie a kraj (Ve Vítkovicích zahájila provoz největší baterie v ČR, V Evropě bude dost plynu i přes omezený vývoz LNG z USA, Edvard Kožušník, vedoucí projektu Efektivní stát: Transformace energetiky v České republice je dlouhý proces)
- 05:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 05:50 Miniexpres centra Ostravy (Technické služby MOaP mají novou ředitelku)
- 06:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 mil. Kč, Na školní kuchyni přispěje NJ životní prostředí, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Ve Studénce kvetou v záhonech i čísli
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Schody u kostela sv. Mikuláše projdou rekonstrukcí, Porubská radnice uspořádala akci Jak jezdit bezpečně, Prázdniny v Porubě zpestří Letní umělecká
- 06:20 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 06:30 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 06:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 06:45 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 07:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 mil. Kč, Na školní kuchyni přispěje NJ životní prostředí, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Ve Studénce kvetou v záhonech i čísli
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Společenský dům Reneta bude mít nové sociální zázemí, Lidé v Havířově si stěžují na přechody pro chodce, Návštěvníci koupaliště už mohou jezdit na tobogánech)
- 07:30 Z naší ZOO (Život v jezírkách a tůních 1)
- 07:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Tomáš Navrátil, primátor Opavy: Vyhodnocení architektonické soutěže obchodního domu Breda, Den prevence v univerzitním centru UniPoint)
- 07:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Záchranáři dostali klíče od domů, kde bydlí senioři, Parkoviště u Sekerovy vily už je ve výstavbě, TS Funky Beat letos získala titul Mistr Mist
- 08:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 mil. Kč, Na školní kuchyni přispěje NJ životní prostředí, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Ve Studénce kvetou v záhonech i čísli
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Baby English (CAN)
- 08:20 Zpíváme a tančíme s Míšou
- 08:30 Když draka bolí hlava (Pohádkové čtení 9. kapitola)
- 08:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 08:45 Baby English (WORK, DOCTOR, TEACHER, POLICEMAN, FIREMAN)
- 08:50 Rarášci (Koloběžky)
- 09:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 mil. Kč, Na školní kuchyni přispěje NJ životní prostředí, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Ve Studénce kvetou v záhonech i čísli
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Schody u kostela sv. Mikuláše projdou rekonstrukcí, Porubská radnice uspořádala akci Jak jezdit bezpečně, Prázdniny v Porubě zpestří Letní umělecká
- 09:20 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 09:30 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 09:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 09:45 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 10:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 mil. Kč, Na školní kuchyni přispěje NJ životní prostředí, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Ve Studénce kvetou v záhonech i čísli
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Společenský dům Reneta bude mít nové sociální zázemí, Lidé v Havířově si stěžují na přechody pro chodce, Návštěvníci koupaliště už mohou jezdit na tobogánech)
- 10:30 Z naší ZOO (Mládě binturonga v ZOO Ostrava)
- 10:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Tomáš Navrátil, primátor Opavy: Vyhodnocení architektonické soutěže obchodního domu Breda, Den prevence v univerzitním centru UniPoint)
- 10:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Záchranáři dostali klíče od domů, kde bydlí senioři, Parkoviště u Sekerovy vily už je ve výstavbě, TS Funky Beat letos získala titul Mistr Mist
- 11:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 mil. Kč, Na školní kuchyni přispěje NJ životní prostředí, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Ve Studénce kvetou v záhonech i čísli
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Studuj u nás (SZŠ a VOŠZ Ostrava otevřela školní firmu dentální hygieny, Ocenění pedagogů ankety Zlatý Ámos, Gymnázium Český Těšín ocenilo nejlepší studenty)
- 11:25 Energie a kraj (Ve Vítkovicích zahájila provoz největší baterie v ČR, V Evropě bude dost plynu i přes omezený vývoz LNG z USA, Edvard Kožušník, vedoucí projektu Efektivní stát: Transformace energetiky v České republice je dlouhý proces)
- 11:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 11:50 Miniexpres centra Ostravy (Technické služby MOaP mají novou ředitelku)
- 12:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 mil. Kč, Na školní kuchyni přispěje NJ životní prostředí, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Ve Studénce kvetou v záhonech i čísli
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Schody u kostela sv. Mikuláše projdou rekonstrukcí, Porubská radnice uspořádala akci Jak jezdit bezpečně, Prázdniny v Porubě zpestří Letní umělecká
- 12:20 Když draka bolí hlava (Pohádkové čtení 9. kapitola)
- 12:30 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 12:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 12:45 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 13:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 mil. Kč, Na školní kuchyni přispěje NJ životní prostředí, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Ve Studénce kvetou v záhonech i čísli
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Společenský dům Reneta bude mít nové sociální zázemí, Lidé v Havířově si stěžují na přechody pro chodce, Návštěvníci koupaliště už mohou jezdit na tobogánech)
- 13:30 Z naší ZOO (Novinky ve voliéře La Pampa)
- 13:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Tomáš Navrátil, primátor Opavy: Vyhodnocení architektonické soutěže obchodního domu Breda, Den prevence v univerzitním centru UniPoint)
- 13:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Záchranáři dostali klíče od domů, kde bydlí senioři, Parkoviště u Sekerovy vily už je ve výstavbě, TS Funky Beat letos získala titul Mistr Mist
- 14:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Léto ve Studénce zpestří hra o zámecký poklad, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnos
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Studuj u nás (SZŠ a VOŠZ Ostrava otevřela školní firmu dentální hygieny, Ocenění pedagogů ankety Zlatý Ámos, Gymnázium Český Těšín ocenilo nejlepší studenty)
- 14:25 Energie a kraj (Ve Vítkovicích zahájila provoz největší baterie v ČR, V Evropě bude dost plynu i přes omezený vývoz LNG z USA, Edvard Kožušník, vedoucí projektu Efektivní stát: Transformace energetiky v České republice je dlouhý proces)
- 14:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 14:50 Miniexpres centra Ostravy (Technické služby MOaP mají novou ředitelku)
- 15:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Léto ve Studénce zpestří hra o zámecký poklad, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnos
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Schody u kostela sv. Mikuláše projdou rekonstrukcí, Porubská radnice uspořádala akci Jak jezdit bezpečně, Prázdniny v Porubě zpestří Letní umělecká
- 15:20 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 15:30 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 15:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 15:45 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 16:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Léto ve Studénce zpestří hra o zámecký poklad, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnos
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 16:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Společenský dům Reneta bude mít nové sociální zázemí, Lidé v Havířově si stěžují na přechody pro chodce, Návštěvníci koupaliště už mohou jezdit na tobogánech)
- 16:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Kuchyně na Dlouhé se mění v moderní pracoviště, Žerotínský zámek odkrývá poklady země, Atletika pořádala oddílové závody pro členy i sourozence)
- 16:40 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Dvoudenní Stonavská pouť se blíží, Zhodnocení školního roku 2023/2024, Na „Zemstę” dopiero po wakacjach)
- 16:50 Palkovický miniexpres (Palkovičtí převzali ocenění Vesnice roku na slavnostech)
- 17:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Léto ve Studénce zpestří hra o zámecký poklad, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnos
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Eko magazín (Aleš Boháč (nez), náměstek primátora Ostravy, Martina Přikrylová, vedoucí útulku: Díky útulku Ostrava našlo domov přes 11 000 psů, Majitelé s bývalými útulkovými psy přišli na setkání)
- 17:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 17:30 Transformace kraje (MSID)
- 17:40 Kam vyrazit (Dřevěné stavby v Nýdku ukazují lidovou architekturu)
- 17:45 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 18:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Léto ve Studénce zpestří hra o zámecký poklad, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnos
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Beskydský expres (Piloti kluzáků soutěžili v přeletu vytyčených tratí, Frýdlantští skauti pořádali šifrovací soutěž, Studenti SŠ v Jablunkově předvedli své obory na výstavě)
- 18:20 Jesenický expres (Regionální potravina z Farmy U Stromovouse, První závody dračích lodí mládeže, Mezinárodní trojboj v bruntálském gymnastickém sále)
- 18:30 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie, Pořádková jednotka MSK zvítězila v Testu odolnosti 2024, V Ostravě soutěžili dopravní policisté z celého MS kraje, Mladí hasiči soutěžili v Lubně v požárním útoku)
- 18:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 18:45 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 19:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Léto ve Studénce zpestří hra o zámecký poklad, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnos
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 19:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Společenský dům Reneta bude mít nové sociální zázemí, Lidé v Havířově si stěžují na přechody pro chodce, Návštěvníci koupaliště už mohou jezdit na tobogánech)
- 19:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Kuchyně na Dlouhé se mění v moderní pracoviště, Žerotínský zámek odkrývá poklady země, Atletika pořádala oddílové závody pro členy i sourozence)
- 19:40 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Dvoudenní Stonavská pouť se blíží, Zhodnocení školního roku 2023/2024, Na „Zemstę” dopiero po wakacjach)
- 19:50 Palkovický miniexpres (Palkovičtí převzali ocenění Vesnice roku na slavnostech)
- 20:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Léto ve Studénce zpestří hra o zámecký poklad, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnos
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Eko magazín (Aleš Boháč (nez), náměstek primátora Ostravy, Martina Přikrylová, vedoucí útulku: Díky útulku Ostrava našlo domov přes 11 000 psů, Majitelé s bývalými útulkovými psy přišli na setkání)
- 20:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 20:30 Transformace kraje (MSID)
- 20:40 Kam vyrazit (Dřevěné stavby v Nýdku ukazují lidovou architekturu)
- 20:45 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 21:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Léto ve Studénce zpestří hra o zámecký poklad, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnos
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Beskydský expres (Piloti kluzáků soutěžili v přeletu vytyčených tratí, Frýdlantští skauti pořádali šifrovací soutěž, Studenti SŠ v Jablunkově předvedli své obory na výstavě)
- 21:20 Jesenický expres (Regionální potravina z Farmy U Stromovouse, První závody dračích lodí mládeže, Mezinárodní trojboj v bruntálském gymnastickém sále)
- 21:30 Z naší ZOO (Datel černý)
- 21:35 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie, Pořádková jednotka MSK zvítězila v Testu odolnosti 2024, V Ostravě soutěžili dopravní policisté z celého MS kraje, Mladí hasiči soutěžili v Lubně v požárním útoku)
- 21:45 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 21:47 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 22:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Léto ve Studénce zpestří hra o zámecký poklad, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnos
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 22:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Společenský dům Reneta bude mít nové sociální zázemí, Lidé v Havířově si stěžují na přechody pro chodce, Návštěvníci koupaliště už mohou jezdit na tobogánech)
- 22:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Kuchyně na Dlouhé se mění v moderní pracoviště, Žerotínský zámek odkrývá poklady země, Atletika pořádala oddílové závody pro členy i sourozence)
- 22:40 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Dvoudenní Stonavská pouť se blíží, Zhodnocení školního roku 2023/2024, Na „Zemstę” dopiero po wakacjach)
- 22:50 Palkovický miniexpres (Palkovičtí převzali ocenění Vesnice roku na slavnostech)
- 23:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Léto ve Studénce zpestří hra o zámecký poklad, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnos
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Eko magazín (Aleš Boháč (nez), náměstek primátora Ostravy, Martina Přikrylová, vedoucí útulku: Díky útulku Ostrava našlo domov přes 11 000 psů, Majitelé s bývalými útulkovými psy přišli na setkání)
- 23:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 23:30 Transformace kraje (MSID)
- 23:40 Kam vyrazit (Dřevěné stavby v Nýdku ukazují lidovou architekturu)
- 23:45 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 13:00 Magazín Hodonín
- 13:15 Magazín Veselí nad Moravou
- 13:29 Počasí
- 13:30 Magazín Kyjov
- 13:45 Magazín Valašsko
- 14:00 Magazín Zlínský kraj
- 14:16 Magazín Uherský Brod
- 14:29 Počasí
- 14:30 Magazín Uherské Hradiště
- 14:45 MAGAZÍN ZLÍN / OTROKOVICE
- 15:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 00:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:27 Z dílny regionálních autorů (Švédsko a Norsko)
- 01:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 01:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 3. díl)
- 01:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 229. díl)
- 01:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 02:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 02:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:27 Z dílny regionálních autorů (Švédsko a Norsko)
- 03:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 03:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 3. díl)
- 03:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 229. díl)
- 03:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 04:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:27 Z dílny regionálních autorů (Švédsko a Norsko)
- 05:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 05:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 3. díl)
- 05:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 229. díl)
- 05:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 06:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:27 Z dílny regionálních autorů (Švédsko a Norsko)
- 07:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 07:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 3. díl)
- 07:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 229. díl)
- 07:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 08:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 08:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:27 Z dílny regionálních autorů (Švédsko a Norsko)
- 09:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 09:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 3. díl)
- 09:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 229. díl)
- 09:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 10:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:27 Z dílny regionálních autorů (Švédsko a Norsko)
- 11:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 11:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 3. díl)
- 11:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 229. díl)
- 11:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 12:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:27 Z dílny regionálních autorů (Švédsko a Norsko)
- 13:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 13:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 3. díl)
- 13:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 229. díl)
- 13:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 14:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 14:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:27 Z dílny regionálních autorů (Švédsko a Norsko)
- 15:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 15:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 3. díl)
- 15:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 229. díl)
- 15:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 16:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:27 Z dílny regionálních autorů (Švédsko a Norsko)
- 17:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 17:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 3. díl)
- 17:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 229. díl)
- 17:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:11 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:13 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 18:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:17 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 18:30 Ocenění Pardubického kraje (Eva Piknová, Jan Pikna, Vojtěch Stříteský - dlouholeté vedení festivalu Smetanova Litomyšl)
- 18:35 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 19:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 19:25 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 19:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 20:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:11 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:13 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 20:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:17 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 20:30 Ocenění Pardubického kraje (Eva Piknová, Jan Pikna, Vojtěch Stříteský - dlouholeté vedení festivalu Smetanova Litomyšl)
- 20:35 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 21:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 21:25 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 21:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:11 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:13 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 22:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:17 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 22:30 Ocenění Pardubického kraje (Eva Piknová, Jan Pikna, Vojtěch Stříteský - dlouholeté vedení festivalu Smetanova Litomyšl)
- 22:35 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 23:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 23:25 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 23:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 00:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 00:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:20 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 00:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 01:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 01:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:20 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 01:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 02:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 02:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 02:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 02:45 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Folprecht - citery.)
- 03:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 03:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:20 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 03:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 04:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:20 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 04:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 05:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 05:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 05:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 05:45 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Folprecht - citery.)
- 06:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 06:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:20 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 06:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 07:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:20 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 07:30 Poznávej Jižní Moravu (Benediktinský klášter v Rajhradě)
- 07:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 08:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 08:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 08:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 08:45 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Folprecht - citery.)
- 09:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 09:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:20 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 09:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 10:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:20 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 10:30 Poznávej Jižní Moravu (Ptačí svatyně)
- 10:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 11:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 11:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 11:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 11:45 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Folprecht - citery.)
- 12:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 12:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:20 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 12:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 13:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:20 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 13:30 Poznávej Jižní Moravu (Nejstarší cykas)
- 13:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 14:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 14:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 14:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 14:45 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Folprecht - citery.)
- 15:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 15:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:20 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 15:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 16:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:20 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 16:30 Poznávej Jižní Moravu (Pernštejn)
- 16:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 17:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 17:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 17:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 17:45 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Folprecht - citery.)
- 18:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 18:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:20 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 18:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 19:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 19:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:20 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 19:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 20:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 20:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:20 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 20:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 20:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 21:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 21:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:20 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 21:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 22:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 22:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:20 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 22:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 23:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 23:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:20 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 23:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 23:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 00:00 Týden v Praze
- 00:20 Středočeské noviny
- 00:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 01:00 Týden v Praze
- 01:20 Středočeská nej
- 01:30 Host dne
- 01:40 Svět z blízka
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Týden v Praze
- 04:20 Expres Prahy 18
- 04:30 Týden v regionech
- 05:00 Týden v Praze
- 05:20 Expres Prahy 13
- 05:30 Host dne
- 05:40 Hasiči
- 06:00 Týden v Praze
- 06:20 Expres
- 06:30 Svět z blízka
- 06:40 Středočeské noviny
- 07:00 Týden v Praze
- 07:20 Expres Prahy 15
- 07:30 Dobré zprávy
- 08:00 Týden v Praze
- 08:20 Expres Prahy 4
- 08:30 Putování po regionech
- 09:00 Týden v Praze
- 09:20 Středočeský magazín
- 09:30 Host dne
- 09:40 Za oponou
- 10:00 Týden v Praze
- 10:20 Expres Prahy 2
- 10:30 Týden v regionech
- 11:00 Týden v Praze
- 11:20 Expres Prahy 6
- 11:30 Svět z blízka
- 11:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 12:00 Týden v Praze
- 12:20 Expres Prahy 1
- 12:30 Špetka Slovácka
- 13:00 Týden v Praze
- 13:20 Expres Prahy 11
- 13:30 Dobré zprávy
- 14:00 Týden v Praze
- 14:20 Expres Prahy 8
- 14:30 Host dne
- 14:40 Středočeské noviny
- 15:00 Týden v Praze
- 15:20 Expres
- 15:30 Putování po regionech
- 16:00 Týden v Praze
- 16:20 Expres Prahy 18
- 16:30 Týden v regionech
- 17:00 Týden v Praze
- 17:20 Expres
- 17:30 Středočeská nej
- 17:40 Svět z blízka
- 18:00 Týden v Praze
- 18:20 Expres Prahy 4
- 18:30 Host dne
- 18:40 Středočeský magazín
- 19:00 Týden v Praze
- 19:20 Expres Prahy 15
- 19:30 Za oponou
- 19:40 Středočeské noviny
- 20:00 Týden v Praze
- 20:20 Expres
- 20:30 Dobré zprávy
- 21:00 Týden v Praze
- 21:20 Expres Prahy 13
- 21:30 Středočeské noviny
- 21:40 Hasiči
- 22:00 Týden v Praze
- 22:20 Expres Prahy 10
- 22:30 Host dne
- 22:40 Středočeský magazín
- 23:00 Týden v Praze
- 23:20 Svět z blízka
- 23:30 Týden v regionech
- 00:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 00:16 Dobré zprávy z regionl
- 00:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 00:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 01:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 01:12 Týden v regionech (ZJ)
- 01:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 01:44 Putování v regionech
- 02:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 02:16 Dobré zprávy z regionl
- 02:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 02:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 03:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 03:12 Týden v regionech (ZJ)
- 03:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 03:44 Putování v regionech
- 04:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 04:16 Dobré zprávy z regionl
- 04:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 04:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 05:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 05:12 Týden v regionech (ZJ)
- 05:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 05:44 Putování v regionech
- 06:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 06:16 Dobré zprávy z regionl
- 06:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 06:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 07:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 07:12 Týden v regionech (ZJ)
- 07:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 07:44 Putování v regionech
- 08:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 08:16 Dobré zprávy z regionl
- 08:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 08:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 09:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 09:12 Týden v regionech (ZJ)
- 09:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 09:44 Putování v regionech
- 10:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 10:16 Dobré zprávy z regionl
- 10:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 10:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 11:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 11:12 Týden v regionech (ZJ)
- 11:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 11:44 Putování v regionech
- 12:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 12:16 Dobré zprávy z regionl
- 12:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 12:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 13:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 13:12 Týden v regionech (ZJ)
- 13:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 13:44 Putování v regionech
- 14:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 14:16 Dobré zprávy z regionl
- 14:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 14:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 15:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 15:12 Týden v regionech (ZJ)
- 15:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 15:44 Putování v regionech
- 16:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 16:16 Dobré zprávy z regionl
- 16:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 16:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 17:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 17:12 Týden v regionech (ZJ)
- 17:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 17:44 Putování v regionech
- 18:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 18:16 Dobré zprávy z regionl
- 18:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 18:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 19:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 19:12 Týden v regionech (ZJ)
- 19:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 19:44 Putování v regionech
- 20:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 20:16 Dobré zprávy z regionl
- 20:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 20:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 21:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 21:12 Týden v regionech (ZJ)
- 21:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 21:44 Putování v regionech
- 22:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 22:16 Dobré zprávy z regionl
- 22:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 22:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 23:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 23:12 Týden v regionech (ZJ)
- 23:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 23:44 Putování v regionech
- 00:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Hasiči
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Hasiči
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Hasiči
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Hasiči
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Hasiči
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Hasiči
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Hasiči
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Hasiči
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Hasiči
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Hasiči
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Hasiči
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Hasiči
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Hasiči
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Hasiči
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Hasiči
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Hasiči
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Hasiči
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Hasiči
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Před 10 lety
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Před 10 lety
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Před 10 lety
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Před 10 lety
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Před 10 lety
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Před 10 lety
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 TÝDEN V REGIONECH (1)
- 00:25 POČASÍ
- 00:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 00:38 SPORT
- 00:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 00:45 HEADLINES
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (1)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 01:45 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 Václav Sůra (151)
- 03:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 03:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (1)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z PACOVA
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (1)
- 05:48 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:59 Empty
- 09:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 09:20 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 09:35 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 09:50 POČASÍ
- 09:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 09:55 HEADLINES
- 10:00 Miroslav Račan (84)
- 10:35 TÝDEN V REGIONECH (1)
- 11:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 11:20 POČASÍ
- 11:23 SPORT
- 11:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 11:45 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 12:00 Miroslav Račan (84)
- 12:35 POČASÍ
- 12:38 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 12:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 13:15 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 13:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 14:00 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 14:15 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (39)
- 14:30 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 14:45 STUDIO iVysočina
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 Václav Sůra (151)
- 15:40 STUDIO iVysočina
- 15:50 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 15:52 POČASÍ
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 Sandra Brožová (53)
- 16:50 STUDIO iVysočina
- 17:00 ZASTÁVKA NA TRATI (3)
- 18:00 POZOR VLAK (1)
- 18:45 POČASÍ
- 18:48 KULTURA
- 18:53 WEBOVÉ KAMERY
- 18:59 Empty
- 19:00 POČASÍ
- 19:03 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 19:04 STUDIO iVysočina
- 19:14 ŽIVĚ Z PACOVA
- 19:15 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (1)
- 19:40 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 19:41 POČASÍ
- 19:44 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 19:59 Empty
- 20:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 20:20 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 20:35 POČASÍ
- 20:38 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (39)
- 20:53 SPORT
- 20:58 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:00 Miroslav Račan (84)
- 21:35 POČASÍ
- 21:38 SPORT
- 21:43 STUDIO iVysočina
- 21:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 POZOR VLAK (1)
- 22:45 POČASÍ
- 22:48 STUDIO iVysočina
- 22:58 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 23:00 Miroslav Račan (84)
- 23:35 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Фронт NEWS
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Реальна історія
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Антизомбі
- 11:45 Громадянська оборона
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Все так однозначно
- 13:30 Інформаційні сюжети
- 14:00 Кризи Путінської Росії
- 14:20 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Фронт NEWS
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Антизомбі
- 18:15 Громадянська оборона
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети