Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:30 Komisařka Florence (3)
- 02:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Ctnosti a neřesti)
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Banánové rybičky
- 04:00 Zahrada je hra
- 04:25 Pod pokličkou
- 04:50 Hranice bez hranic (Západní Krkonoše)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rána pod pás
- 07:35 To se ti povedlo, Julie!
- 08:15 Chalupáři (4)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (8)
- 12:00 Dražba
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Jak se stal švec Dratvička tchánem pana krále
- 14:00 Pták Žal
- 14:50 O chamtivém strašidle
- 15:40 Duhová kulička
- 17:00 Nemocnice na kraji města (8)
- 17:55 Chalupáři (5)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ s koncem
- 21:30 Škoda lásky
- 04:10 Wolfram - Robert Matula
- 04:35 Babylon
- 05:00 Návrat orla skalního
- 05:30 Toulky s Ladislavem Smoljakem
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Druhý mozek
- 06:20 Folklore’s not dead!
- 06:40 Zázraky lidského génia (Katedrály)
- 07:30 Vltava, naše řeka (2)
- 07:40 Peklo na zemi (2)
- 20:00 Barbarosa
- 21:30 Sherlock Holmes (Poslední upír)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:52 Atentát na Donalda Trumpa
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Studio ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 23:00 Zprávy ve 23
- 00:45 Rychlej Charlie
- 02:28 Zběsilý únos
- 04:14 Jak se staví sen
- 05:18 Rozpal to, šéfe!
- 06:00 Lodí přes Kornati (Lodí přes Kornati)
- 06:06 M.A.S.H (172)
- 06:37 M.A.S.H (173)
- 07:06 M.A.S.H (174)
- 07:36 M.A.S.H (175)
- 08:06 M.A.S.H (176)
- 08:35 Prima Česko
- 09:07 Prima Svět
- 09:40 Inkognito
- 12:03 Receptář prima nápadů
- 12:57 Libovky Pepy Libického
- 13:37 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:15 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:52 Stáří není pro sraby
- 16:39 Štěstí je krásná věc
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Honba za diamantem
- 22:30 V zajetí mysli
- 04:11 Autosalon.tv
- 05:15 Těžká dřina
- 06:00 Bolek a Lolek (Král pralesa)
- 06:09 Prima Pauza: Partička
- 06:14 Prima Pauza: Partička
- 06:21 Top Gear XXVII (2)
- 07:27 Top Gear XXVII (4)
- 08:32 Top Gear XXVII (5)
- 09:37 Top Gear II (1)
- 10:40 Top Gear II (2)
- 11:47 Autosalon.tv
- 14:21 Simpsonovi XXXIV (Nebezpečná hra)
- 14:49 Simpsonovi XXXIV (Hráč rváč)
- 15:17 Simpsonovi XXXIV (Život online)
- 15:36 Madagaskar 3
- 20:15 Zítřek nikdy neumírá
- 22:39 Rocky Balboa
- 04:52 M.A.S.H
- 05:15 M.A.S.H
- 05:37 Příhody Bolka a Lolka (Stan)
- 06:00 M.A.S.H
- 06:00 Slow TV (Nad krajinou)
- 06:10 M.A.S.H
- 06:38 Námořní vyšetřovací služba XI (Cti otce svého)
- 07:33 Námořní vyšetřovací služba XII (Dvacet kilometrů)
- 10:14 Madla z cihelny
- 12:28 Nestyda
- 14:11 Philomena
- 16:02 Objekt mé lásky
- 18:15 Jurský park 3
- 20:06 Poslední bohatýr
- 22:21 Inkvizitor
- 04:42 Jak se staví sen - extra
- 05:32 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Teď vaří šéf!
- 06:50 Tajemství královské garderoby
- 10:50 Receptář prima nápadů
- 11:35 České chaty snů
- 12:31 Láska pod olivovníkem
- 20:01 Nebezpečná obhajoba
- 21:46 1. MISE (Kde je to jelito?)
- 23:01 Inkognito
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor na parníku)
- 06:05 Prasátko Peppa V
- 06:10 Prasátko Peppa V
- 06:15 Kámoši hafíci (7)
- 06:40 Pošťák Pat
- 06:55 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VIII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Tisíc a jedna králičí pohádka
- 10:35 Ta nejvelkolepější věc
- 11:00 Fazolčina kavárna
- 11:20 Lampie (2)
- 12:05 MasterChef Junior VIII (6)
- 12:50 Tlapková patrola VII
- 13:10 Tlapková patrola VIII
- 13:35 U6 - Úžasný svět techniky
- 14:05 Jak vycvičit draky
- 14:25 Jak vycvičit draky
- 14:50 Šmoulové
- 15:15 Fazolčina kavárna
- 15:35 Dynotrax Turbo
- 16:00 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:20 Tlapková patrola VIII
- 16:45 Tlapková patrola VIII
- 17:10 Ovečka Shaun
- 17:15 Pan Tau (8)
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Kokoškovi na cestách (Strom jako rozhledna)
- 18:55 Kámoši hafíci (8)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (4)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Sibiřská magistrála)
- 19:57 Přestávka ve vysílání 19:57-06:00
- 00:45 Jak se kalila hudba (Zvukomalba)
- 01:35 Jana Kirschner
- 02:20 Ladí neladí
- 03:20 Apollo 2016
- 04:15 Zpěvák nebo sportovec
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Antonio
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Mireille Mathieu
- 20:40 U Hany Hegerové
- 21:00 Koncert z Paříže 2024
- 04:25 VIP Prostřeno!
- 05:45 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:09 Megadorty IV (Sněhozábava)
- 07:06 Amerika hledá topmodelku XVII (Vlastní parfémy)
- 12:30 Megadorty IV (Sněhozábava)
- 13:28 VIP Prostřeno!
- 14:42 Farmář hledá ženu SK
- 15:36 Megadorty IV (Dino-dorty)
- 04:39 Rodinná pouta (Dělení)
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:32 Nikdo není dokonalý
- 07:35 Columbo (Planý poplach)
- 14:43 Rodinná pouta (Plán)
- 15:48 1. MISE (Kariéra, nebo dítě)
- 17:01 Nikdo není dokonalý
- 18:06 Nikdo není dokonalý
- 19:10 Jak se staví sen - extra
- 22:15 Nikdo není dokonalý
- 23:20 Jak se staví sen - extra
- 00:53 K věci
- 01:22 Prima HISTORIE
- 01:40 7 pádů Honzy Dědka
- 02:46 Hlavní zprávy
- 03:35 Krimi zprávy
- 03:45 Showtime
- 04:05 Prima HISTORIE
- 04:24 Prima Česko
- 04:56 Autosalon.tv
- 06:00 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 06:33 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 07:03 Zprávy
- 07:27 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:14 Pozvánka: Karel Gott 85 (14. 7.)
- 08:28 Prima Česko
- 08:53 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 09:00 Zprávy
- 09:27 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Prima ARCHIV
- 10:41 Prima MĚSTO
- 11:00 Partie PLUS
- 11:55 Polední zprávy
- 12:23 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 12:30 Lékaři v éteru
- 12:54 Pozvánka: Karel Gott 85 (14. 7.)
- 13:00 Zprávy
- 13:27 Prima HISTORIE
- 13:39 Prima MĚSTO
- 14:00 Zprávy
- 14:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 15:53 Pozvánka: Karel Gott 85 (14. 7.)
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:48 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:15 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Speciál: Karel Gott 85
- 21:00 Zprávy
- 21:26 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:51 Partie PLUS
- 23:53 Generace deprese
- 04:20 Prima Česko
- 04:52 Prima Svět
- 05:24 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:06 Umění špionáže (Speciální jednotky a sabotáž)
- 07:03 Když žraloci útočí VI (Čtyři případy v jednom létě)
- 16:48 Den D: Křídla vítězství
- 17:55 Prima Česko
- 00:30 Komisařka Florence (3)
- 02:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Ctnosti a neřesti)
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Banánové rybičky
- 04:00 Zahrada je hra
- 04:25 Pod pokličkou
- 04:50 Hranice bez hranic (Západní Krkonoše)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rána pod pás
- 07:35 To se ti povedlo, Julie!
- 08:15 Chalupáři (4)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (8)
- 12:00 Dražba
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Jak se stal švec Dratvička tchánem pana krále
- 14:00 Pták Žal
- 14:50 O chamtivém strašidle
- 15:40 Duhová kulička
- 17:00 Nemocnice na kraji města (8)
- 17:55 Chalupáři (5)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ s koncem
- 21:30 Škoda lásky
- 00:30 Komisařka Florence (3)
- 02:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Ctnosti a neřesti)
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Banánové rybičky
- 04:00 Zahrada je hra
- 04:25 Pod pokličkou
- 04:50 Hranice bez hranic (Západní Krkonoše)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rána pod pás
- 07:35 To se ti povedlo, Julie!
- 08:15 Chalupáři (4)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (8)
- 12:00 Dražba
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Jak se stal švec Dratvička tchánem pana krále
- 14:00 Pták Žal
- 14:50 O chamtivém strašidle
- 15:40 Duhová kulička
- 17:00 Nemocnice na kraji města (8)
- 17:55 Chalupáři (5)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ s koncem
- 21:30 Škoda lásky
- 01:40 Štafl (6)
- 02:10 Sousedství III (10)
- 02:55 Výleťák (130)
- 03:10 Ze dvora (2)
- 03:20 U stánku II (10)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (160)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (161)
- 08:15 Zahradní proměny VIII (21)
- 09:15 Zahradní proměny VIII (22)
- 10:15 Otec Braun (2)
- 12:15 Velká filmová loupež
- 14:00 Synové a dcery Jakuba skláře (7)
- 15:20 Kněz je poděs
- 20:10 Za řekou je Texas
- 22:20 Velké šéfky
- 23:55 Případy detektiva Murdocha X (12)
- 04:00 Dáma a Král II (Křidýlko, stehýnko nebo vražda)
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Bernieho dobrodružství
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:25 Chuggington: Veselé vláčky (36)
- 07:15 Alvin a Chipmunkové II (5)
- 08:05 Tyjátr
- 09:30 Co ste hasiči (Pálení čarodějnic)
- 14:30 Román pro pokročilé
- 16:35 Kameňák
- 23:05 Dannyho parťáci 2
- 00:35 Rock of Ages
- 02:40 Dokonalý student
- 04:30 Stroj času
- 06:00 Dračí srdce: Boj o trůn
- 07:30 O synkovi, který se učil bát
- 08:40 Senzační prázdniny
- 10:25 Jak vycvičit draka 2
- 12:15 Kód Enigmy
- 14:30 Princezna a námořník
- 16:20 Správci osudu
- 18:15 Once
- 20:00 Pořád jsem to já
- 22:00 Osudová přitažlivost
- 01:05 Mistři renovací (1)
- 01:45 Kachní dynastie III (2)
- 02:30 Strážci hranic: Austrálie II (9)
- 03:15 Walker, Texas Ranger VII (11)
- 04:00 Rio Breogan - Hapoel Holon
- 05:40 Reconnecting ONE
- 06:05 Walker, Texas Ranger VII (10)
- 06:50 Strážci hranic: Austrálie II (11)
- 07:30 Mistři zastavárny XXIV (3)
- 08:25 Mistři renovací (1)
- 09:15 Kachní dynastie III (2)
- 10:10 Kobra 11 XXV (11)
- 12:05 Novashopping
- 12:25 Walker, Texas Ranger VII (11)
- 13:15 Válka skladů X (19)
- 15:05 Mistři zastavárny XXIV (4)
- 15:55 Spartan: Týmová výzva (2)
- 16:50 Kobra 11 XXV (13)
- 18:45 Válka skladů X (21)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (5)
- 22:00 Walker, Texas Ranger VII (12)
- 22:55 Kobra 11 XXV (13)
- 00:15 Teorie velkého třesku XI (19)
- 01:50 Malý Sheldon (20)
- 02:30 Zlatá sedmdesátá VII (13)
- 03:10 Americký táta III (18)
- 03:55 TELE TELE
- 04:20 Stahovák
- 04:45 Film o filmu: Rafťáci
- 05:05 2 $ocky III (12)
- 05:30 Ženatý se závazky (51)
- 06:20 Zig a Sharko IV (51)
- 07:00 Bakugan: Vzestup Geoganů (47)
- 07:10 Přátelé VII (18)
- 08:05 2 $ocky III (19)
- 09:50 Malý Sheldon (22)
- 10:35 Malý Sheldon II (2)
- 11:25 Ženatý se závazky (53)
- 12:20 Dva a půl chlapa IV (22)
- 13:15 Přátelé VII (18)
- 14:05 Teorie velkého třesku XI (19)
- 15:45 2 $ocky III (23)
- 18:20 Dva a půl chlapa IV (24)
- 19:10 Malý Sheldon II (4)
- 20:00 Teorie velkého třesku XI (23)
- 21:35 Přátelé VII (20)
- 22:30 Americký táta III (19)
- 22:55 Americký táta IV (1)
- 23:20 Dva a půl chlapa IV (24)
- 00:25 Myšlenky zločince VII (12)
- 01:10 Myšlenky zločince VII (13)
- 01:45 Myšlenky zločince VII (14)
- 02:25 Médium III (Náš společný sen)
- 03:05 Kriminálka Las Vegas IV (Dvojité x)
- 03:50 Koření
- 04:10 Na lovu
- 04:50 Co na to Češi
- 05:30 Riskuj!
- 06:00 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:45 Na lovu
- 07:35 MasterChef Česko VII (13)
- 10:55 Médium III (Názor odborníka)
- 11:50 Specialisté (Šmírák)
- 12:55 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko VII (14)
- 20:00 Myšlenky zločince VII (15)
- 20:50 Myšlenky zločince VII (16)
- 21:40 Myšlenky zločince VII (17)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med VII (18)
- 01:10 Vyměněné osudy II (25)
- 02:40 Čarodějky III (19)
- 03:20 Nemocnice Chicago Med VII (18)
- 04:00 Oteckovia II (50)
- 04:50 Ulice (4322)
- 06:25 Život na jachtě: Středomoří VI (13)
- 08:15 Poldark (7)
- 09:20 Poldark (8)
- 10:30 Vítejte doma IV
- 16:15 Poldark II (1)
- 17:20 Poldark II (2)
- 18:25 Doktorka Quinnová II (8)
- 05:25 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Basketbal: PAOK Mateco - Tofas Bursa
- 15:00 PFL 2
- 17:30 Prague rugby 7s 2024
- 18:00 Draft NHL 2024
- 18:15 Fotbal: Francie - Švédsko
- 20:00 1:1 Sport Show (62)
- 20:30 Spade poker show 2024 (10)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: FC St. Pauli - Fortuna Düsseldorf
- 05:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 World Matchplay Darts 2024
- 09:30 1:1 Sport Show (62)
- 12:05 New Zealand Ambassador’s XV 2024
- 12:30 Pool - letní speciál
- 13:05 World Matchplay Darts 2024
- 00:20 Zlatý chlapec
- 02:05 Správy RTVS "N"
- 03:00 Góly - body - sekundy
- 03:20 Neskoro večer
- 04:20 Hit roka
- 05:35 Správy RTVS "N"
- 06:25 Slimák Maťo a škriatok Klinček
- 06:35 Jurošík
- 06:40 Rusty
- 06:45 Medvedík Pompon (Koláč všetkých chutí)
- 06:55 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:20 Splat a Harry
- 07:30 Bluey
- 07:40 Zberateľ zvukov (Strašidelný deň)
- 07:45 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:55 Údolie Muminovcov III
- 08:15 Šéfkuchár Shane (A predsa sa točí!)
- 08:30 Zázračný ateliér
- 08:55 Príbeh rieky Poprad (12)
- 09:15 Nech žije deduško (Čakanie)
- 09:45 Leto s Katkou (Vohľady)
- 15:40 Oscar
- 17:05 Boli sme pri tom
- 18:20 Veľkou lyžicou (Orechy)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:50 Toskánska vášeň III (2)
- 00:25 Správy RTVS "N"
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Kapura
- 09:20 Farmárska revue
- 09:50 Letná rybačka
- 09:55 S rozumom do hory (S rozumom do hory - ZELENÉ INOVÁCIE)
- 10:10 Mokraď
- 11:05 Motýle Slovenska - Mokrade a rašeliniská
- 11:35 Motýle Slovenska - Mestá a záhrady
- 12:05 Koža
- 12:55 Piesočná potvorka (Peniaze)
- 13:30 Televízny posol
- 13:55 Pieseň o sivom holubovi
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:45 Rusty
- 18:50 Medvedík Pompon (Malý rybár)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:35 Môj dom
- 19:40 Môj dom
- 19:50 Slovo
- 22:00 Noc v archíve (Karel Gott)
- 23:00 Bratislavská lýra 1966
- 00:30 Komisařka Florence (3)
- 02:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Ctnosti a neřesti)
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Banánové rybičky
- 04:00 Zahrada je hra
- 04:25 Pod pokličkou
- 04:50 Hranice bez hranic (Západní Krkonoše)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rána pod pás
- 07:35 To se ti povedlo, Julie!
- 08:15 Chalupáři (4)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (8)
- 12:00 Dražba
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Jak se stal švec Dratvička tchánem pana krále
- 14:00 Pták Žal
- 14:50 O chamtivém strašidle
- 15:40 Duhová kulička
- 17:00 Nemocnice na kraji města (8)
- 17:55 Chalupáři (5)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ s koncem
- 21:30 Škoda lásky
- 00:30 Komisařka Florence (3)
- 02:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Ctnosti a neřesti)
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Banánové rybičky
- 04:00 Zahrada je hra
- 04:25 Pod pokličkou
- 04:50 Hranice bez hranic (Západní Krkonoše)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rána pod pás
- 07:35 To se ti povedlo, Julie!
- 08:15 Chalupáři (4)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (8)
- 12:00 Dražba
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Jak se stal švec Dratvička tchánem pana krále
- 14:00 Pták Žal
- 14:50 O chamtivém strašidle
- 15:40 Duhová kulička
- 17:00 Nemocnice na kraji města (8)
- 17:55 Chalupáři (5)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ s koncem
- 21:30 Škoda lásky
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Počasie
- 01:00 Cez lupu
- 01:30 Týždeň v ekonomike
- 02:00 Správy :24
- 02:25 Počasie
- 02:35 Týždeň vo svete
- 03:05 Správy :24
- 03:30 Góly-body-sekundy
- 03:50 Cez lupu
- 04:20 Správy RTVS "N"
- 05:10 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň vo svete
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Archív :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Z prvej ruky
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 OH 2024 - Cesta do Paríža: Rýchlostná kanoistika
- 12:40 OH 2024 - Cesta do Paríža: Tajmuraz Salkazanov (zápasenie)
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Reportéri 2024 - zostrihy
- 17:45 Reportéri 2024 - zostrihy
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:25 Fetiše televízie: Detskí hrdinovia
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Archív :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň vo svete
- 00:10 Dědictví aneb Kurvahošigutntág
- 02:05 Ve jménu krve
- 03:30 Pes, který zachránil Halloween
- 06:05 Babí léto
- 08:05 Červený střevíček a 7 statečných
- 09:45 Proxima
- 11:40 Božská Florence
- 13:40 Ostrov delfínů
- 15:25 Moře kouzel
- 17:05 Aloha, Lásko!
- 18:45 Suprákovi
- 20:15 Operace vykoupení
- 00:05 Skutečné příběhy (Nevezmeš si ho, Lázeňské manželství)
- 01:00 Soudní síň (Lázeň v kyselině)
- 01:45 Soudní síň (Čert ze sídliště)
- 02:35 Noviny
- 03:10 Záchranáři v akci
- 03:50 Záchranáři v akci
- 04:25 Nové bydlení
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:05 Krimi
- 06:30 Noviny
- 07:05 Prázdniny (Výstup na vyhlídku)
- 10:00 Dr. Ludsky (Kostřička)
- 11:20 Dr. Ludsky (Přiměřená obrana)
- 12:30 Dědictví (7)
- 13:55 Dědictví (8)
- 16:50 Na chalupě
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 V sedmém nebi
- 00:25 Rodinné prípady
- 01:05 Modré z neba
- 05:00 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:15 Aj múdry schybí
- 14:25 Susedia
- 15:00 Susedia
- 15:30 Horná Dolná (Voľby)
- 16:30 Horná Dolná (Kamión)
- 17:20 Horná Dolná (Rybník)
- 18:05 Horná Dolná (Diviak)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:40 Survivor
- 22:55 Rodinné prípady
- 23:45 Rodinné prípady
- 04:25 Velkolepé plány XV (2)
- 05:10 Na chalupě – Austrálie III (5)
- 06:00 Dům snů (32)
- 06:50 Dům snů - souboj V (2)
- 07:45 George Clarke - Staré domy, nové domovy VII (3)
- 08:40 Váš dokonalý domov II (2)
- 09:45 Rok na Jimmyho farmě (1)
- 16:35 Váš dokonalý domov II (3)
- 17:40 Utajený šéf IV (2)
- 04:15 Romantická komedie
- 06:00 Chůvy
- 07:40 (J)elita ze střídačky 2
- 09:10 Kočky
- 13:05 Jurský park 3
- 14:35 Mafia Mamma
- 16:15 Ave, Caesar!
- 18:00 Godzilla
- 20:00 Zóna zájmu
- 21:45 Rod Draka II (4)
- 00:40 Julia II (Smažené kuře)
- 01:30 Vlajka smrti II (Neexistující ptáci)
- 02:00 Bojovník III (8)
- 02:50 Přízrak
- 04:25 Space Oddity
- 06:00 Matky a jiné lásky
- 07:45 Petr Pan
- 09:35 Lion
- 11:30 Jabloňový květ
- 13:30 Jeanne má každý rád
- 15:05 Syn
- 17:05 Flash
- 20:10 Jerry Maguire
- 22:25 V Bruggách
- 00:05 Spy/Master (6)
- 00:50 Nevědomí
- 02:55 Dvojčata
- 04:25 Na 30 dní zase spolu
- 06:00 Vlastní pravidla
- 07:50 Před kamerou XXI (24)
- 08:15 Wonder Woman
- 10:30 Láska podle plánu
- 12:15 Malý Sheldon VII (7)
- 12:35 Malý Sheldon VII (8)
- 12:55 Vlajka smrti II (Neexistující ptáci)
- 13:25 Věčný svit neposkvrněné mysli
- 15:10 Agent z Panamy
- 17:00 Falešný agent
- 18:55 Turista II (4)
- 19:55 Rod Draka II (4)
- 21:00 Julia II (Canard á la presse)
- 21:45 Bojovník III (9)
- 22:30 Prci, prci, prcičky 2
- 01:35 Diamantový plášť
- 03:30 Anatomie českého odpoledne
- 03:55 Země v mém nitru
- 06:00 Matrix Reloaded
- 10:00 Nevzdávám to
- 10:25 Medvědi tu nejsou
- 12:10 Aféra Thomase Crowna
- 14:05 Červená pustina
- 16:00 Zpráva o stavu manželství
- 17:45 Matrix Reloaded
- 20:00 Velký George Foreman
- 22:10 Osvícení
- 00:45 Sisi a já
- 02:55 Veselé stránky
- 04:20 Exodus
- 06:00 Slepý muž, který neviděl Titanic
- 07:25 Zvířata
- 09:40 Jen ať je to chlapec
- 11:35 Exodus
- 13:20 Dalva
- 14:50 Napola: Hitlerova elita
- 16:45 Zvířata
- 20:30 Déšť v domě
- 21:55 Kos v ostružiní
- 23:45 Hon na pačlověky
- 04:10 Průkopnice (Na cestě)
- 04:30 Hranice nemožného (Díl 11)
- 05:15 Restaurant: Impossible (Dcera najde svou cestu)
- 06:05 Jak to dělají? (19. díl)
- 06:30 Smallville (Vlastenec)
- 07:30 Smallville (Luthor)
- 10:20 Focus
- 12:25 Smallville (Ikarus)
- 13:20 Smallville (Důvěra)
- 20:00 Týden bez závazků
- 21:55 Maverick
- 00:20 Kazatel
- 01:45 Crash
- 03:35 Pomsta zelených draků
- 05:50 Sniff a létající fantom
- 07:50 Ostrov pokladů
- 09:50 Kdyby tisíc klarinetů
- 15:05 Ranhojič
- 18:10 Snoubenec nebo milenec?
- 20:05 Svět pod hlavou (9)
- 21:30 Svět pod hlavou (10)
- 22:50 96 hodin
- 00:15 Výtažek
- 01:45 Probuzení
- 03:20 Rande na dvě noci
- 04:45 Gentleman s pistolí
- 06:15 Spy kids: Stroj času
- 07:40 Princ a já 2
- 09:15 Asterix a Olympijské hry
- 11:10 Ranvej
- 12:40 Hrdinové
- 17:30 Císař - občanská válka
- 19:05 Vítejte v Holly Springs
- 21:00 Pěkně hnusný lidi
- 22:35 Dezertér
- 01:05 Pokrevní pouto
- 03:10 Mafiánovi
- 08:45 Heidi, děvčátko z hor
- 10:35 Sammyho dobrodružství 3D
- 12:00 Hurá do džungle
- 13:25 Supernova
- 15:00 One true loves
- 16:40 Radioaktivita
- 18:30 Pappa Mia!
- 20:00 Vévoda z Wellingtonu
- 21:35 Frajeři ve Vegas
- 23:20 Králičí nora
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 04:35 Jack Hunter: Nebeská hvězda
- 06:10 Šťastný drak
- 07:45 Křehkost
- 09:45 Zuřivé plameny
- 11:20 Strýček Nino
- 13:00 Starý Bob
- 14:35 Strážce majáku
- 16:10 Vysněný život
- 17:50 Krádež legendy
- 19:20 Bernie
- 21:00 Tichý Don (1)
- 22:35 Tichý Don (2)
- 00:10 Slepá vášeň
- 01:40 Soupis kandidátů
- 03:05 Výkupné
- 04:30 Přestávka ve vysílání
- 05:50 Supermafián Quido
- 07:30 Večerní slunce
- 15:50 2Bobule
- 17:50 Lope - Nezkrotný básník
- 20:00 Láska navždy
- 21:55 Nenápadná slečna
- 23:50 Lepší časy
- 00:00 The Hoodlum
- 01:00 Africa Screams
- 02:20 Suddenly
- 03:35 House of the Stone Monkeys
- 05:00 Breath
- 05:20 End of Program
- 06:00 The Strange Love Of Martha Ivers
- 07:50 The Pilgrim
- 08:30 Beneath The 12-Mile Reef
- 10:10 The Proud Rebel
- 11:50 The Water
- 12:05 The Little Shop of Horrors
- 13:15 Univitellin
- 13:30 The Smallest Show On Earth
- 14:50 Off Road
- 15:20 The Tune Of The Wind
- 18:20 It's a Joke, Son!
- 19:25 Catharsis with Marie-Lou Desmeules
- 19:30 Iron Island
- 21:00 My Favorite Brunette
- 22:25 Caches Caches
- 22:50 Telesma
- 10:00 CREATIVE KILLERS (EP. 03)
- 11:00 AFRICA'S DEADLIEST (EP. 01)
- 14:00 NATURE'S FORCE (EP. 05)
- 14:30 NATURE'S FORCE (EP. 06)
- 15:00 THE AUTHENTIC BAHAMAS
- 16:00 FRENCH FOREIGN LEGION HELL IN THE RAIN
- 17:00 WONDER (PHANTOMS)
- 17:30 WONDER (ART OF ILLUSION)
- 20:00 ORGANIC PANIC (COSMETICS)
- 20:30 ORGANIC PANIC (BODY CARE PRODUCTS)
- 21:00 HIDDEN TRACES
- 22:00 THE TECH EFFECT (EP. 05)
- 22:30 THE TECH EFFECT (EP. 06)
- 23:00 LES ACORES, LE SORT DES BALEINES
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 15:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE II (1)
- 16:20 HERE COMES THE BRIDE II (2)
- 16:40 HERE COMES THE BRIDE II (3)
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (26)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (27)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (1)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (41)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (15)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (16)
- 01:45 NEW Deadline 2016
- 04:20 Hard Knocks Fighting, Ep. 9
- 05:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:10 Makowski FC Tournament, Zielona Gora, Poland 30.09.2023
- 09:25 NEW Snakepit 2016
- 22:30 Hip Show S5 EP10
- 22:50 Hip Show S5 EP9
- 23:10 Hip Show S5 EP8
- 23:30 Hard Knocks Fighting, Ep. 9
- 00:00 WILD SPIRITS H20 (11)
- 00:30 WILD SPIRITS H20 (12)
- 01:00 GP RACING 2022 (41)
- 01:30 GP RACING 2022 (42)
- 02:00 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (11)
- 02:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (12)
- 03:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (2)
- 03:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (3)
- 04:00 AUTOSPEED 2019 (13)
- 04:30 AUTOSPEED 2019 (14)
- 05:00 INSIDE SAILING 2020 (5)
- 05:30 INSIDE SAILING 2020 (6)
- 06:00 CAPE EPIC 2022 (6)
- 06:30 CAPE EPIC 2022 (7)
- 07:00 GP RACING 2022 (41)
- 07:30 GP RACING 2022 (42)
- 10:00 SHIFTING GEARS
- 10:30 SHIFTING GEARS
- 11:00 WILD SURF 2019 (14)
- 11:30 WILD SURF 2019 (15)
- 14:00 BOAT SHOW 4K (16)
- 14:30 BOAT SHOW 4K (17)
- 15:00 SPORTS MAX (40)
- 15:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 16:00 RACEMAX MOTORSPORTS (14)
- 16:30 RACEMAX MOTORSPORTS (15)
- 17:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 17:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 22:00 HELLAS RALLY RAID 2021
- 22:30 HOW TO BUILD A RACE CAR
- 23:00 WORLD OF WATERSPORTS (25)
- 23:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 04:05 AT HOME WITH DIDIAYER (THE BEST OF RESORTS)
- 04:30 BREAKING THE DAY (SADDLE BRONC RIDER)
- 05:15 THE RED LIST (SOUTHERN GROUND HORNBILL)
- 06:00 DRONE WARS (2)
- 06:55 ROAD LESS TRAVELED CARIBBEAN SPECIAL
- 07:50 THE GLOBAL BARBER: DEADLEAF DISTINGUISHED GENTLEMAN BARBER, PUB & HABERDASHERY (NAPANEE, ONTARIO, CANADA)
- 16:20 MAAFUSHI CENTRAL PRISON, MALDIVES
- 17:10 THE LAST DESCENT
- 17:55 HOW IT'S MADE (2)
- 20:00 MAX FOODIE: BANGKOK
- 20:35 FOR FUN ONLY (JUMPING OVER THE LIMITS)
- 21:00 ISLAND HUNTER (HONG KONG)
- 21:50 INK THERAPY (4)
- 22:35 INK THERAPY (5)
- 23:20 FOR FUN ONLY (5)
- 23:45 CONFUCIUS WAS A FOODIE (SWEET, S3)
- 00:00 Bounce & Fun
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box premiere
- 21:00 Fresh Out The Box premiere
- 00:35 Hitlerov prevrat v roku 1923 (1)
- 01:25 Téma (157)
- 02:05 Mjanmarsko - moc mníchov (1)
- 03:00 Nosorožia mafia (1)
- 04:00 Thacherová nezomrela (1)
- 05:00 Pearl Harbor: Odkaz útoku (1)
- 06:00 Havária letu JK5022 (2)
- 06:55 Rodinné záležitosti (3)
- 07:25 Evanjelium o bohatstve (1)
- 08:25 Doslova
- 09:05 2000 rokov antisemitizmu (4)
- 10:05 Vyrobené na Slovensku (8)
- 10:20 Osvienčim v 33 Predmetoch (2)
- 11:20 Život s vrahom (3)
- 12:10 Svetová lodná doprava (3)
- 13:05 Telenákupné pásmo (1)
- 13:20 Ničivá sila prírody (4)
- 14:15 Doslova
- 14:55 Téma (157)
- 15:35 Sadnite si, prosím (26)
- 16:15 Che Guevara - zrod legendy (1)
- 17:15 Život vo vesmíre (2)
- 18:05 Záchrana na bojisku z blízka (6)
- 18:55 Doslova
- 19:35 Churchillova výzva (1)
- 20:35 Ľudia sú aj politici (44)
- 21:05 Sadnite si, prosím (26)
- 21:45 Titanic, v srdci vraku (1)
- 00:35 Naše zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:45 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:45 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Richard Genzer
- 08:35 Klenot.TV
- 14:20 Tajemství Waldemara Matušky
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Jak to dopadlo!?
- 17:25 Nebezpečné vztahy live
- 18:25 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Tajemství velryb (1)
- 04:05 Ostříháno
- 05:10 Na plac!
- 06:20 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:30 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Pašák (3)
- 22:05 El Chapo III (3)
- 23:00 Intim s Heidi Janků
- 23:40 Intim s Heidi Janků
- 00:05 Nebezpečné vztahy live
- 01:05 Babica vs. Sapík
- 01:55 Ostříháno
- 03:00 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 06:50 Česká tajenka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 11:00 Klenot.TV
- 13:10 Live Teleshopping
- 16:35 Nikdo není perfektní
- 17:40 Kašpárku, vař! (Sushi)
- 18:10 Babica vs. Sapík
- 19:00 U tebe nebo u mě
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Jak to dopadlo!?
- 04:15 Sdílejte než to smažou...: Měsíc
- 04:45 Pozor vlak
- 05:20 Ufouni: Ze Sardinie do Itálie
- 05:30 Ufouni: Přes Polsko do Litvy
- 05:50 Vtipkování: Daniel Vali
- 06:25 Medx talks: Madlenka a Adriana Sailerovi
- 06:45 Žijí mezi námi: Anastasia Pistola
- 07:00 Týden z jihu Čech
- 07:20 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 07:45 Valašský zpravodaj
- 07:55 Magazín z Orlickoústecka
- 10:15 Příroda kolem nás: Žirafa Rothschildova a Síťovaná, Želva
- 10:35 Doteky otce vlasti Karla IV: Olomoucký kraj
- 10:55 S ženskou za kniplem: letiště Ostrava - Mošnov
- 11:15 S ženskou za kniplem: Kunovice, Velké Pavlovice
- 11:30 S ženskou za kniplem: Velké Pavlovice, Pálava, Nové Mlýny, Lednicko-valtický areá
- 11:55 Vaření s Davidem: Ilona Csáková - 2.díl
- 14:25 Kutilové: Krmítko pro ptáky
- 15:10 Na vysoké noze: Michaela Nosková
- 15:35 Magazín z Valašska
- 15:55 Magazín z Valašska
- 20:00 Hitler a nacist (3)
- 21:05 Mladý Svět: Leona Machálková
- 01:00 Ztracený svět (1)
- 01:45 Ztracený svět (2)
- 02:30 Ztracený svět (3)
- 03:15 Tým SEAL V (2)
- 03:55 Tým SEAL V (3)
- 04:35 Tým SEAL V (4)
- 05:15 Totalcar (3)
- 05:40 Seriálový tip (1)
- 06:05 Profil zločinu II (8)
- 07:10 Hvězdná brána: Atlantida
- 10:50 Hvězdná brána: Atlantida (5)
- 11:45 MacGyver (11)
- 12:40 MacGyver (12)
- 13:30 MacGyver (13)
- 14:25 MacGyver (14)
- 15:15 Ztracený svět (4)
- 16:10 Ztracený svět (5)
- 17:05 Ztracený svět (6)
- 18:05 MacGyver (13)
- 19:00 MacGyver (14)
- 20:00 Mimozemská invaze
- 21:45 Velkej biják
- 23:20 Kód Geronimo
- 00:05 Ztracený svět II (4)
- 01:05 Ultrafialoví II (2)
- 02:05 Ultrafialoví II (3)
- 02:50 Totalcar II (7)
- 03:20 Totalcar II (8)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena II (2)
- 10:00 Xena II (3)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 A-Team II (4)
- 14:05 A-Team II (5)
- 15:10 A-Team II (6)
- 16:15 A-Team II (7)
- 17:20 A-Team II (8)
- 18:30 Lovci pokladů (2)
- 19:30 Lovci pokladů (3)
- 20:30 Lovci pokladů (4)
- 21:30 Lovci pokladů (5)
- 22:30 Lovci pokladů (6)
- 23:30 Xena II (4)
- 00:00 Zelenáč III (13)
- 00:55 Zelenáč III (14)
- 01:50 Námořní vyšetřovací služba XVI (1)
- 02:35 Brousko III (71)
- 03:25 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Brousko III (70)
- 12:10 Teleshop (1)
- 12:25 Brousko III (71)
- 13:30 Návrat do života II (14)
- 14:45 Návrat do života II (15)
- 18:45 Návrat do života II (15)
- 19:55 Profil zločinu II (4)
- 21:05 Profil zločinu II (5)
- 22:05 Profil zločinu II (6)
- 23:10 Brousko III (72)
- 00:15 Vážený občan
- 02:15 Příslib úsvitu
- 04:30 Vážený občan
- 13:20 Úžeh
- 16:05 Victoria
- 18:30 Za štěstím
- 20:10 Gauguin
- 22:00 V moci davu
- 23:45 Příslib úsvitu
- 10:15 Zvuk hluku
- 12:00 Téměř perfektní
- 13:50 Jedna sekunda
- 15:40 Ach, ty holky
- 17:05 Ninjababy
- 18:55 Ach, ty holky
- 20:20 Utéct
- 22:00 Narušitel systému
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Veverka)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:50 Bílý tesák (Souboj)
- 07:00 Já Baryk (Já Baryk a můj bažant)
- 07:15 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Kiki)
- 07:30 Broučci (A byla zima...)
- 07:35 O Dorotce (Dorotka a hodiny)
- 07:50 Tisíc a jedna noc (Čarovné schody)
- 10:05 Bílý tesák (Nový bůh)
- 10:15 Já Baryk (Já Baryk a moje vrána)
- 10:20 O Mikešovi (Mikeš u cirkusu)
- 10:35 Broučci (A bylo jaro…,Šťastnou cestu, Broučku!)
- 10:40 O Dorotce (Dorotka a drak)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (Příběh lstivé Dalíly)
- 11:10 Brundibáři (Aby bylo jasno)
- 11:20 Žofka a její dobrodružství (13)
- 11:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a ovčák)
- 12:00 Nejlepší člověk
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 Cirkus v cirkuse
- 16:20 Druhý tah pěšcem
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 U Pěti veverek
- 19:25 Kinosál
- 19:35 Bílý tesák (Nový bůh, Věrnost)
- 20:00 Vracenky
- 21:35 Kinosál
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Kantor Ideál
- 23:35 Teleshopping
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Byzantium: Upíří příběh
- 02:10 Smrtící hora
- 03:35 Noční incident
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 04:20 Vraždy slavných (JFK)
- 06:00 Vraždy slavných (John Lennon)
- 06:55 Zapomenutí vojáci Británie
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Špioni od Mississippi
- 22:45 Evropa a Černobyl
- 02:00 Underworld: Evolution
- 03:40 Jeskyně
- 08:15 Tristan a Isolda
- 10:15 Sestřičky
- 11:50 Velký flám
- 13:55 Pravá a levá ruka ďábla
- 15:45 Mistrův syn
- 19:10 Tlusťoch z Beverly Hills
- 22:00 Podezření
- 23:45 Purpurové řeky
- 00:50 Lovec démonů
- 02:10 Útočná síla Z
- 03:35 Každý tvůj nádech
- 09:15 Nenapravitelní
- 10:55 Milý Johne
- 12:45 Brácha za všechny peníze
- 14:20 Fantomas
- 20:10 Bumerang
- 22:00 Torrente 2 - mise v Marbelle
- 23:40 Příchozí
- 00:55 Comedy Club IV (25)
- 01:25 Comedy Club IV (26)
- 01:55 Vyfič!
- 10:00 Spongebob v kalhotách III (57)
- 10:30 Spongebob v kalhotách III (58)
- 11:00 Spongebob v kalhotách III (59)
- 11:30 Velký Buck Howard
- 13:25 Spongebob v kalhotách
- 17:00 Zmenšování
- 20:00 Starsky & Hutch
- 22:05 Rytmická sekce
- 04:00 Off The Grid (Kavaratti & Bangaram, Lakshadweep)
- 04:30 Travel Diaries Of Healer and Rohan (Landour)
- 05:00 Backpack (Split and Salona, Croatia)
- 05:30 Xplore Austria (Salzburg)
- 06:00 Quest (Kolkata 3, India)
- 06:30 Viajar Mexico (Ciudad de México, Mexico.)
- 07:00 Off The Grid (Kadmat, Lakshadweep)
- 07:30 Travel Diaries Of Healer and Rohan (Auli)
- 12:00 Quest (Mumbai 2, India)
- 12:30 Kissed By The Sea (Comino, Malta)
- 13:00 XP Guide (Tel Aviv)
- 13:30 Food Stories (Indian)
- 16:00 XP Guide (Copenhagen)
- 16:30 Food Stories (Malay)
- 17:00 City Breaks (Brussels)
- 17:30 World Heritage (Buddhist Monuments in India)
- 18:00 Quest (Lucknow 2, India)
- 18:30 Unwind (Park Hyatt, Maldives)
- 19:00 Bliss (Agra, India)
- 19:45 Best From The Rest (Dubai)
- 04:33 Nejnebezpečnější hadi světa (Indo-Pacifik)
- 05:17 Skvělá farma doktora Pola (Problémy v rouše beránčím)
- 05:38 Skvělá farma doktora Pola (Jezírko s ostrovem)
- 06:00 Skvělá farma doktora Pola (Přichází zima)
- 06:26 Život psounů (Opravdová kuráž)
- 06:48 Život psounů (Rváčka Charlotte)
- 07:14 Tajemství kytovců (Kosatčí dynastie)
- 00:00 Narkobaroni a jejich pád (Operace Titan)
- 00:45 Továrna na jídlo: USA (Oplatky a masové koláče)
- 01:08 Továrna na jídlo: USA (Čokoládový sirup, tortily a překvapivý cheeseburger)
- 01:30 Továrna na jídlo: USA (Mátovo-sýrové karamely)
- 01:52 Továrna na jídlo: USA (Ryba, oříšky a trocha limonády)
- 02:15 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (Odhalené cihly kokainu)
- 03:00 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (Novomanželé na cestě zločinu)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou V (Bismarck)
- 00:00 Nestvůry ve mně VI (K Vánocům operace mozku)
- 00:45 Poslední obyvatelé Aljašky II (Přichází zima)
- 01:30 Jak to zvířata dokážou (21)
- 01:53 Jak to zvířata dokážou (22)
- 02:15 Vetřelci (Přicházejí zespoda)
- 03:00 Nestvůry ve mně VI (K Vánocům operace mozku)
- 03:45 Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor VI (Petřina prasata)
- 08:30 Vymřeli, či žijí II (9)
- 09:25 Jak to zvířata dokážou (21)
- 09:53 Jak to zvířata dokážou (22)
- 12:10 Vymřeli, či žijí II (7)
- 13:05 Amanda zachraňuje II (2)
- 08:55 Mistři ve foukání skla (1)
- 09:20 Mistři ve foukání skla (2)
- 09:50 Mistři ve foukání skla (3)
- 14:10 Co vypráví univerzum (1)
- 15:15 Co vypráví univerzum (2)
- 04:15 Nejmalebnější cesty vlakem IV (4)
- 05:00 Příběh života (4)
- 06:00 V továrně V (1)
- 06:50 Život pod bodem mrazu IX (1)
- 07:40 Dynastie (2)
- 10:30 V továrně V (1)
- 11:30 Život pod bodem mrazu IX (1)
- 18:00 Primáti (2)
- 19:10 Příběh života (5)
- 08:30 Hitlerova moc (Vláda teroru)
- 09:35 Hitlerova moc (Ruiny)
- 14:20 Přední linie (Midway)
- 15:25 Přední linie (Monte Cassino)
- 16:30 Přední linie (Anzio)
- 17:40 Přední linie (Omaha)
- 04:10 Australští tiráci (3)
- 05:05 Australští tiráci (4)
- 06:00 Zamrzlé zlato (Výhra, nebo prohra)
- 06:50 Zamrzlé zlato (Úder bouře)
- 07:45 Zamrzlé zlato (Nejzazší hranice)
- 04:00 Lovci odpadu XIV (4)
- 05:00 Lovci odpadu XIV (5)
- 06:00 Jak se to dělá IX (Meče/Mostní čluny/Stojací hodiny/Pojistky)
- 06:30 Jak se to dělá IX (Nárazníky/Světelné gely/Filtry pro fotoaparáty/Makety poháněné párou)
- 07:00 Jak se to dělá IX (Deštníky/Přívěsné lodní motory/Stříbrné příbory/Svinovací měřicí pásmo)
- 07:30 Jak se to dělá IX (Skalpely/Olejové barvy/Helmy britské policie/Horolezecké cepíny)
- 12:00 Lovci odpadu XIII (9)
- 13:00 Lovci odpadu XIII (10)
- 00:00 Italská klinika pro obézní II (2)
- 01:00 Beďarová doktorka: Praskance V (Praskance: Trojnásobný keloid)
- 02:00 Můj velký tlustý a báječný život VII (Doma v bezpečí)
- 02:50 Můj velký tlustý a báječný život VII (Moje velké tlusté, zlomené srdce)
- 03:40 Můj velký tlustý a báječný život VII (Whitney konfrontuje Chaseho)
- 14:00 Úchvatná manikúra (1)
- 15:00 Úchvatná manikúra (2)
- 00:00 Je to Havaj IX (Z Arizony na Kauai)
- 00:30 Je to Havaj IX (Z chladného Aspenu na slunný Big Island)
- 01:00 Život na Bahamách V (Pryč od zimy)
- 01:30 Je to Havaj XIV (Psí ráj na Maui)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Vysněný dům v Tallahassee)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Dům na pláži v Texasu)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIV (Máma ví nejlíp)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLV (Staré proti novému v Denveru)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLV (Minimum času v Atlantě)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? X (Předměstský přeprodej)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? X (Lekce španělštiny)
- 05:30 Mistři bazénů III (Přirozeně pro zábavu rodiny)
- 06:00 Renovační pohotovost (4)
- 07:00 S podporou celebrit II (Ohromující překvapení Zooey Deschanel)
- 00:17 Pravidla farmy 5: Díkůvzdání Nancy Fuller (11)
- 00:40 Kuchyně 14: Chutné hamburgery (2)
- 01:25 Průkopnice 17: Rychlé občerstvení pro kovboje (10)
- 01:47 Průkopnice 17: Lehký oběd v lednici (11)
- 02:10 Průkopnice 17: Všechno nejlepší k mým narozeninám (12)
- 02:32 Průkopnice 17: Nakupování a zásilky (13)
- 02:55 Průkopnice 16: Za jedno dopoledne (2)
- 03:17 Průkopnice 16: Pálivé dobroty (3)
- 03:40 Průkopnice 16: Hlavní jídla za 16 minut (4)
- 04:02 Průkopnice 16: Oblíbená jídla pro děti (5)
- 04:25 Průkopnice 16: Experimenty se snídaní (6)
- 04:47 Průkopnice 16: Vyprázdníme lednici (7)
- 05:10 Pravidla farmy 5: Venkovní večeře na farmě (10)
- 05:35 Pravidla farmy 5: Díkůvzdání Nancy Fuller (11)
- 06:00 Kuchyně 14: Správná domácí kuchyně (3)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Hezké svátky (3)
- 07:10 Banket: Nesplnitelný úkol 10: Souboj pojízdných bister (3)
- 07:55 Banket: Nesplnitelný úkol 10: Kdo hledá napětí (4)
- 00:40 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Tajemství nesmrtelnosti)
- 01:25 Záhady největších pokladů světa III (Návrat do Whydah)
- 02:10 Válka skladů V (Absolutní nadvláda vína)
- 02:35 Válka skladů V (Kupec v tobě)
- 03:00 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Svět pod námi)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Pod posvátnými chrámy)
- 00:00 Nature Parks (Národní park Canyon De Chelly)
- 00:48 Global Treasures (Prambanan)
- 01:00 Gardens of the World (Tulipánové zahrady v Holandsku)
- 01:29 On Tour (Karakoram)
- 01:55 Planet Terra (Istria)
- 02:00 Vista Point (Las Palmas)
- 02:27 Nature Wonders (Přírodní rezervace Massai Mara)
- 02:38 Planet Terra (Paraty)
- 02:43 Global Treasures (Piran)
- 02:54 Planet Terra (Dendera)
- 03:00 Cosmos Global (Káthmandu - Údolie bohov)
- 03:53 Planet Terra (Râşnov)
- 04:00 Vista Point (Ohňová zem)
- 04:27 On Tour (S1-Vietnam)
- 04:54 Planet Terra (Skanzen Pribylina)
- 05:00 Global Treasures (Ingapirca)
- 05:12 Extravaganza (Vánoce v Rakousku)
- 05:39 Nature Wonders (Ciénaga de Zapata)
- 05:50 Global Treasures (Parlament - Budapešť)
- 06:00 Vista Point (Bukurešť)
- 06:27 Vista Point (Karibské ostrovy)
- 06:54 Planet Terra (Ostrov Porto Santo)
- 07:00 Nature Wonders (Jazero Manyara)
- 07:11 Global Treasures (Bojnický zámok)
- 07:22 Vista Point (Rím)
- 07:50 Global Treasures (Kostol Kerimäki)
- 10:00 Vista Point (Taipei)
- 10:27 Global Treasures (Rýnska roklina)
- 10:38 Planet Terra (Irkutsk)
- 10:43 Nature Wonders (Kaňon Waimea)
- 10:54 Planet Terra (Troodos Ekklisies)
- 11:00 On Tour (Kanál Göta)
- 11:29 Doc Time (Sumatra)
- 11:55 Planet Terra (Národný park Lauca)
- 12:00 7 Days (Kampánie)
- 12:53 Planet Terra (Drepung Gonba)
- 13:00 On Tour (Kláštorná cesta)
- 13:29 Vista Point (Sevilla)
- 13:55 Planet Terra (Kyong-ju)
- 14:00 Vista Point (San José)
- 14:27 Global Treasures (Toruň)
- 14:38 Planet Terra (St. Ives)
- 14:43 Nature Wonders (Jazero Mono)
- 14:54 Planet Terra (Meissen)
- 15:00 Vista Point (Rovaniemi)
- 15:27 Regio (St. Gallen Appenzellerland)
- 15:38 Planet Terra (Štýrský Hradec)
- 15:43 Global Treasures (Sofievskij Sobor)
- 15:54 Planet Terra (Pasabagi)
- 16:00 On Tour (Rieka Kwai)
- 16:27 Vista Point (Mexico City)
- 16:54 Planet Terra (Kutná Hora)
- 17:00 Travel Stories (Tržiště Nagaur)
- 17:11 Global Treasures (Firenze)
- 17:22 Esovision (Afrika)
- 17:50 Global Treasures (Visby)
- 18:00 Vista Point (Metropola Praha)
- 18:27 Global Treasures (Tuvkhunii Hyid)
- 18:38 Planet Terra (Miami)
- 18:43 Global Treasures (Buxoro)
- 18:54 Planet Terra (Gut Aiderbichl Advent)
- 19:00 Vista Point (Valletta)
- 19:27 On Tour (Expres štátu Shan)
- 19:54 Planet Terra (Vratislav)
- 20:00 Terra Mystica (Tajemný svět kamenů)
- 20:28 Global Treasures (Victoria Railway Terminus)
- 20:39 Footsteps (Procházka po útesu - Cinque Terre)
- 20:50 Global Treasures (Louvre)
- 21:00 Vista Point (Siem Reap / Angkor)
- 21:27 On Tour (Polostrov Dingle)
- 21:54 Planet Terra (Santiago, ostrov na Kapverdách)
- 22:00 7 Days (Ománsky sultanát)
- 22:53 Planet Terra (Hakone)
- 23:00 Vista Point (Záhreb)
- 23:27 Global Treasures (Dambulla)
- 23:38 Planet Terra (Kuldiga)
- 23:43 Nature Wonders (Krugerov národný park)
- 23:54 Planet Terra (Persepolis)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vytrvalostní závody
- 01:30 Cyklistika
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Cyklistika
- 07:00 Vytrvalostní závody
- 08:30 Olympijské hry
- 09:30 Cyklistika
- 10:30 Cyklistika
- 11:30 Cyklistika
- 18:15 Cyklistika
- 19:15 Lezení
- 20:30 Lezení
- 22:30 Cyklistika
- 01:00 Olympijské hry
- 01:30 Vytrvalostní závody
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Cyklistika
- 08:30 Vytrvalostní závody
- 11:00 Olympijské hry
- 12:00 Olympijské hry
- 13:00 Tenis
- 14:30 Tenis
- 18:30 Tenis
- 20:30 Vytrvalostní závody
- 23:00 Golf
- 04:15 Házená: Maďarsko - Norsko
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Färjestad - Linköping
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Lední hokej: Servette - Skelleftea
- 13:30 Tenis
- 23:30 Poker
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 10:00 Poker
- 11:00 Televizní nákupy
- 12:00 Plážová házená
- 13:00 Fotbal: Al Hilal - Al Nassr
- 18:15 Fotbal: EKL
- 19:15 Házená: Česká republika - Norsko
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Drahomír Piok
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Grand Est Open 88
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 NASCAR Xfinity Series Race at Pocono
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Grand Est Open 88
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Grand Est Open 88
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Drahomír Piok
- 23:00 Karate 1 Premier League - Casablanca 2024
- 00:00 Sedm nejrychlejších (43)
- 00:15 Garáž 21 (44)
- 00:40 Zprávy (45)
- 00:45 Poklady v garáži (46)
- 01:15 Poklady v garáži (47)
- 01:45 Zpětný chod: Ford 17 M RS (48)
- 02:00 Jiliny plechové klenoty: VW Bonito (49)
- 02:15 Rychlé kolo: Mercedes-AMG GT63 (50)
- 02:45 Drag Race: Porsche - síla ze Stuttgartu (51)
- 03:15 Racing Files: Historie okruhu v Monze (52)
- 03:45 Blochovy rozbory (53)
- 04:30 Přednost v jízdě: Range Rover Evoque (54)
- 04:45 Milujeme auta (55)
- 05:15 Automobily: 24 hodin na Nürburgringu 2024 (1)
- 06:10 Rychlé kolo: BMW M5 (2)
- 06:40 Zprávy (3)
- 06:45 Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (4)
- 07:55 Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (5)
- 18:25 Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (28)
- 18:50 Testovací tým: Alpine A110 vs. Porsche 718 Cayman (29)
- 19:10 Test automobilu: VW Golf PHEV (30)
- 19:15 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (31)
- 19:30 Zprávy (32)
- 19:35 Sedm nejrychlejších (33)
- 19:50 Garáž 21 (34)
- 00:00 Satur Baits (Slunce, vítr, déšť, Legend Lake)
- 00:30 Novinky Delphin 2024
- 01:00 Nový muškař (18)
- 01:30 Magazín Energofish (91)
- 02:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 2.díl)
- 02:30 Světoběžník: maďarský myslivec Béla Hidvégi (1)
- 03:00 Světoběžník: maďarský myslivec Béla Hidvégi (2)
- 03:30 Fish Mine S3 (1. Ipeľ)
- 04:00 Adventer&fishing (Lov kaprů na Balatonu)
- 04:30 Feedermánie (Tokajský testovací lov)
- 05:00 I. Myslivecký festival a výstava Mezibodroží
- 05:30 Mistr zbrojíř (Zbraně se spodním zámkem 1.díl)
- 06:00 Mistr zbrojíř (Zbraně se spodním zámkem 2.díl)
- 06:30 Rybolov pod lupou (Lov kaprů s rozpustným boiliesem)
- 07:00 Cralusso (Nová dimenze v lovu s method feederem)
- 07:30 Budoucnost kaprařů (Ochrana ryb)
- 12:00 Mezi obry
- 12:30 Novinky Delphin 2024
- 13:00 Nový muškař (18)
- 13:30 Rybolov pod lupou (Jak být úspěšný při jednodenních lovech)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko Chart
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 Radio Top 30
- 16:00 New Music Radar
- 16:25 Óčko hity
- 17:00 Top 4 Óčko chart
- 17:15 Óčko hity
- 18:00 CZ & SK
- 19:00 Gamingmania
- 19:05 Óčko hity
- 20:00 O black spotify Czech list
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Naked Attraction Poland
- 23:00 Naked Attraction Poland
- 23:30 Naked Attraction Poland
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko Chart
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 Radio Top 30
- 16:00 New Music Radar
- 16:25 Óčko hity
- 17:00 Top 4 Óčko chart
- 17:15 Óčko hity
- 18:00 CZ & SK
- 19:00 Gamingmania
- 19:05 Óčko hity
- 20:00 O black spotify Czech list
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Naked Attraction Poland
- 23:00 Naked Attraction Poland
- 23:30 Naked Attraction Poland
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Best of KAREL GOTT
- 11:00 #Pošlikoment
- 12:00 Největší hity
- 16:00 Best of MICHAL DAVID
- 17:00 90’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 19:00 Remastery
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Best of KAREL GOTT
- 11:00 #Pošlikoment
- 12:00 Největší hity
- 16:00 Best of MICHAL DAVID
- 17:00 90’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 19:00 Remastery
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres TOP
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres OLDSCHOOL
- 22:00 Expres NITE
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres TOP
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres OLDSCHOOL
- 22:00 Expres NITE
- 01:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 CZECH SPOTIFY LIST
- 12:00 CHILLIN’
- 14:00 O BLACK LIST
- 15:00 CHILLIN’
- 16:00 TRIPLESHOT
- 16:10 CHILLIN’
- 19:00 CZ&SK
- 02:20 Top Relax
- 05:50 Zvěřinec (22)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (118)
- 07:25 Nespoutaný anděl (57)
- 08:20 Nespoutaný anděl (58)
- 09:20 Kvíz, please! (16)
- 10:20 Top Relax
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (132)
- 15:55 Wolffův revír (72)
- 16:55 Stefanie (35)
- 17:55 Stefanie (36)
- 18:55 Nespoutaný anděl (59)
- 19:55 Nespoutaný anděl (60)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 METALMANIA
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 BACKSTAGE
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 01:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Regenerace
- 23:00 Retro love
- 00:00 Avril Lavigne
- 00:54 Destiny’s Child
- 02:45 Various Artists
- 03:00 Usher
- 04:21 Robbie Williams
- 05:44 Beck
- 06:37 Taylor Swift - Taylor Swift
- 07:03 James Taylor (JTQ)
- 07:57 Céline Dion - Celine Dion
- 09:40 Various Artists
- 10:00 George Michael
- 10:23 George Michael
- 12:37 The Killers
- 13:52 Various Artists
- 14:00 Usher
- 15:22 Robbie Williams
- 16:45 Beck
- 17:37 Taylor Swift - Taylor Swift
- 20:23 Snow Patrol
- 21:13 Jack White
- 22:58 Judas Priest
- 23:48 Various Artists
- 00:15 K popukání XXXI (22)
- 00:40 K popukání XXXI (25)
- 01:00 Jersey Shore Family Vacation VII (12)
- 01:50 Jersey Shore Family Vacation VII (13)
- 02:40 K popukání XXXIII (39)
- 03:00 K popukání XXXIII (40)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 MTV Top 20
- 07:15 M is for Music
- 16:40 Catfish: Láska online VIII (8049)
- 17:25 Ink Master VIII (1)
- 20:30 K popukání XXXV (36)
- 20:50 K popukání XXXV (37)
- 21:15 K popukání XXXV (38)
- 21:40 K popukání XXXV (39)
- 03:00 Party Hits!
- 07:00 MTV Top 20
- 08:00 Weekend Hitlist
- 13:00 Weekend Hitlist
- 15:00 100% 2020s!
- 19:00 Today's Top Hits
- 20:00 Worldwide Hits!
- 00:00 Get The Party Started!
- 05:00 Dancefloor Fillers!
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Chillout Zone
- 17:00 Top 40 Most Memorable Vids!
- 20:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Crazy In Love!
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 LIVE KLUB
- 11:43 TELESHOPPING
- 11:58 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 PREMIUM KLUB - PARÁDA 21
- 22:27 PREMIUM PARTY
- 00:10 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 VESELE Z POSTELE
- 08:30 COUNTRY OKÉNKO
- 09:00 NÁLADA No.1
- 11:15 ARCHIV TELEVIZE ŠLÁGR
- 12:45 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:05 SÓLO NA PIÁNO...
- 14:30 ABECEDA
- 16:25 PÍSNIČKY KE KÁVĚ
- 16:55 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 18:05 MINISHOW
- 18:40 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 19:55 CHVILKA S...
- 20:20 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 22:25 ŠLÁGR SILVESTRY
- 23:00 CHVILKA S...
- 23:30 PÍSNIČKY NA DOBROU NOC
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 05:10 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 06:05 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 09:05 COUNTRY
- 09:40 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 10:10 Přestávka ve vysílání 10:10-11:20
- 11:20 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 12:10 TO NEJLEPŠÍ Z MUZIKY
- 12:40 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 13:45 ŠLÁGR MARKET
- 14:55 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 15:40 ZA PÍSNIČKOU DO PRAHY
- 16:20 TELESHOPPING
- 16:35 ČAS NA DECHOVKU
- 17:45 ŠLÁGR MARKET
- 18:55 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 19:55 ŠLÁGR SILVESTRY
- 20:25 BLACK BAND
- 20:50 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 21:50 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY