Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
- 00:30 Komisařka Florence (3)
- 02:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Ctnosti a neřesti)
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Banánové rybičky
- 04:00 Zahrada je hra
- 04:25 Pod pokličkou
- 04:50 Hranice bez hranic (Západní Krkonoše)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rána pod pás
- 07:35 To se ti povedlo, Julie!
- 08:15 Chalupáři (4)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (8)
- 12:00 Dražba
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Jak se stal švec Dratvička tchánem pana krále
- 14:00 Pták Žal
- 14:50 O chamtivém strašidle
- 15:40 Duhová kulička
- 17:00 Nemocnice na kraji města (8)
- 17:55 Chalupáři (5)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ s koncem
- 21:30 Škoda lásky
- 04:10 Wolfram - Robert Matula
- 04:35 Babylon
- 05:00 Návrat orla skalního
- 05:30 Toulky s Ladislavem Smoljakem
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Druhý mozek
- 06:20 Folklore’s not dead!
- 06:40 Zázraky lidského génia (Katedrály)
- 07:30 Vltava, naše řeka (2)
- 07:40 Peklo na zemi (2)
- 20:00 Barbarosa
- 21:30 Sherlock Holmes (Poslední upír)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:52 Atentát na Donalda Trumpa
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Studio ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 23:00 Zprávy ve 23
- 00:45 Rychlej Charlie
- 02:28 Zběsilý únos
- 04:14 Jak se staví sen
- 05:18 Rozpal to, šéfe!
- 06:00 Lodí přes Kornati (Lodí přes Kornati)
- 06:06 M.A.S.H (172)
- 06:37 M.A.S.H (173)
- 07:06 M.A.S.H (174)
- 07:36 M.A.S.H (175)
- 08:06 M.A.S.H (176)
- 08:35 Prima Česko
- 09:07 Prima Svět
- 09:40 Inkognito
- 12:03 Receptář prima nápadů
- 12:57 Libovky Pepy Libického
- 13:37 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:15 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:52 Stáří není pro sraby
- 16:39 Štěstí je krásná věc
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Honba za diamantem
- 22:30 V zajetí mysli
- 04:11 Autosalon.tv
- 05:15 Těžká dřina
- 06:00 Bolek a Lolek (Král pralesa)
- 06:09 Prima Pauza: Partička
- 06:14 Prima Pauza: Partička
- 06:21 Top Gear XXVII (2)
- 07:27 Top Gear XXVII (4)
- 08:32 Top Gear XXVII (5)
- 09:37 Top Gear II (1)
- 10:40 Top Gear II (2)
- 11:47 Autosalon.tv
- 14:21 Simpsonovi XXXIV (Nebezpečná hra)
- 14:49 Simpsonovi XXXIV (Hráč rváč)
- 15:17 Simpsonovi XXXIV (Život online)
- 15:36 Madagaskar 3
- 20:15 Zítřek nikdy neumírá
- 22:39 Rocky Balboa
- 04:52 M.A.S.H
- 05:15 M.A.S.H
- 05:37 Příhody Bolka a Lolka (Stan)
- 06:00 M.A.S.H
- 06:00 Slow TV (Nad krajinou)
- 06:10 M.A.S.H
- 06:38 Námořní vyšetřovací služba XI (Cti otce svého)
- 07:33 Námořní vyšetřovací služba XII (Dvacet kilometrů)
- 10:14 Madla z cihelny
- 12:28 Nestyda
- 14:11 Philomena
- 16:02 Objekt mé lásky
- 18:15 Jurský park 3
- 20:06 Poslední bohatýr
- 22:21 Inkvizitor
- 04:42 Jak se staví sen - extra
- 05:32 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Teď vaří šéf!
- 06:50 Tajemství královské garderoby
- 10:50 Receptář prima nápadů
- 11:35 České chaty snů
- 12:31 Láska pod olivovníkem
- 20:01 Nebezpečná obhajoba
- 21:46 1. MISE (Kde je to jelito?)
- 23:01 Inkognito
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor na parníku)
- 06:05 Prasátko Peppa V
- 06:10 Prasátko Peppa V
- 06:15 Kámoši hafíci (7)
- 06:40 Pošťák Pat
- 06:55 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VIII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Tisíc a jedna králičí pohádka
- 10:35 Ta nejvelkolepější věc
- 11:00 Fazolčina kavárna
- 11:20 Lampie (2)
- 12:05 MasterChef Junior VIII (6)
- 12:50 Tlapková patrola VII
- 13:10 Tlapková patrola VIII
- 13:35 U6 - Úžasný svět techniky
- 14:05 Jak vycvičit draky
- 14:25 Jak vycvičit draky
- 14:50 Šmoulové
- 15:15 Fazolčina kavárna
- 15:35 Dynotrax Turbo
- 16:00 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:20 Tlapková patrola VIII
- 16:45 Tlapková patrola VIII
- 17:10 Ovečka Shaun
- 17:15 Pan Tau (8)
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Kokoškovi na cestách (Strom jako rozhledna)
- 18:55 Kámoši hafíci (8)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (4)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Sibiřská magistrála)
- 19:57 Přestávka ve vysílání 19:57-06:00
- 00:45 Jak se kalila hudba (Zvukomalba)
- 01:35 Jana Kirschner
- 02:20 Ladí neladí
- 03:20 Apollo 2016
- 04:15 Zpěvák nebo sportovec
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Antonio
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Mireille Mathieu
- 20:40 U Hany Hegerové
- 21:00 Koncert z Paříže 2024
- 04:25 VIP Prostřeno!
- 05:45 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:09 Megadorty IV (Sněhozábava)
- 07:06 Amerika hledá topmodelku XVII (Vlastní parfémy)
- 12:30 Megadorty IV (Sněhozábava)
- 13:28 VIP Prostřeno!
- 14:42 Farmář hledá ženu SK
- 15:36 Megadorty IV (Dino-dorty)
- 04:39 Rodinná pouta (Dělení)
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:32 Nikdo není dokonalý
- 07:35 Columbo (Planý poplach)
- 14:43 Rodinná pouta (Plán)
- 15:48 1. MISE (Kariéra, nebo dítě)
- 17:01 Nikdo není dokonalý
- 18:06 Nikdo není dokonalý
- 19:10 Jak se staví sen - extra
- 22:15 Nikdo není dokonalý
- 23:20 Jak se staví sen - extra
- 00:53 K věci
- 01:22 Prima HISTORIE
- 01:40 7 pádů Honzy Dědka
- 02:46 Hlavní zprávy
- 03:35 Krimi zprávy
- 03:45 Showtime
- 04:05 Prima HISTORIE
- 04:24 Prima Česko
- 04:56 Autosalon.tv
- 06:00 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 06:33 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 07:03 Zprávy
- 07:27 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:14 Pozvánka: Karel Gott 85 (14. 7.)
- 08:28 Prima Česko
- 08:53 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 09:00 Zprávy
- 09:27 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Prima ARCHIV
- 10:41 Prima MĚSTO
- 11:00 Partie PLUS
- 11:55 Polední zprávy
- 12:23 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 12:30 Lékaři v éteru
- 12:54 Pozvánka: Karel Gott 85 (14. 7.)
- 13:00 Zprávy
- 13:27 Prima HISTORIE
- 13:39 Prima MĚSTO
- 14:00 Zprávy
- 14:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 15:53 Pozvánka: Karel Gott 85 (14. 7.)
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:48 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:15 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Speciál: Karel Gott 85
- 21:00 Zprávy
- 21:26 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:51 Partie PLUS
- 23:53 Generace deprese
- 04:20 Prima Česko
- 04:52 Prima Svět
- 05:24 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:06 Umění špionáže (Speciální jednotky a sabotáž)
- 07:03 Když žraloci útočí VI (Čtyři případy v jednom létě)
- 16:48 Den D: Křídla vítězství
- 17:55 Prima Česko
- 00:30 Komisařka Florence (3)
- 02:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Ctnosti a neřesti)
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Banánové rybičky
- 04:00 Zahrada je hra
- 04:25 Pod pokličkou
- 04:50 Hranice bez hranic (Západní Krkonoše)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rána pod pás
- 07:35 To se ti povedlo, Julie!
- 08:15 Chalupáři (4)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (8)
- 12:00 Dražba
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Jak se stal švec Dratvička tchánem pana krále
- 14:00 Pták Žal
- 14:50 O chamtivém strašidle
- 15:40 Duhová kulička
- 17:00 Nemocnice na kraji města (8)
- 17:55 Chalupáři (5)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ s koncem
- 21:30 Škoda lásky
- 00:30 Komisařka Florence (3)
- 02:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Ctnosti a neřesti)
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Banánové rybičky
- 04:00 Zahrada je hra
- 04:25 Pod pokličkou
- 04:50 Hranice bez hranic (Západní Krkonoše)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rána pod pás
- 07:35 To se ti povedlo, Julie!
- 08:15 Chalupáři (4)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (8)
- 12:00 Dražba
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Jak se stal švec Dratvička tchánem pana krále
- 14:00 Pták Žal
- 14:50 O chamtivém strašidle
- 15:40 Duhová kulička
- 17:00 Nemocnice na kraji města (8)
- 17:55 Chalupáři (5)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ s koncem
- 21:30 Škoda lásky
- 01:40 Štafl (6)
- 02:10 Sousedství III (10)
- 02:55 Výleťák (130)
- 03:10 Ze dvora (2)
- 03:20 U stánku II (10)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (160)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (161)
- 08:15 Zahradní proměny VIII (21)
- 09:15 Zahradní proměny VIII (22)
- 10:15 Otec Braun (2)
- 12:15 Velká filmová loupež
- 14:00 Synové a dcery Jakuba skláře (7)
- 15:20 Kněz je poděs
- 20:10 Za řekou je Texas
- 22:20 Velké šéfky
- 23:55 Případy detektiva Murdocha X (12)
- 04:00 Dáma a Král II (Křidýlko, stehýnko nebo vražda)
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Bernieho dobrodružství
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:25 Chuggington: Veselé vláčky (36)
- 07:15 Alvin a Chipmunkové II (5)
- 08:05 Tyjátr
- 09:30 Co ste hasiči (Pálení čarodějnic)
- 14:30 Román pro pokročilé
- 16:35 Kameňák
- 23:05 Dannyho parťáci 2
- 00:35 Rock of Ages
- 02:40 Dokonalý student
- 04:30 Stroj času
- 06:00 Dračí srdce: Boj o trůn
- 07:30 O synkovi, který se učil bát
- 08:40 Senzační prázdniny
- 10:25 Jak vycvičit draka 2
- 12:15 Kód Enigmy
- 14:30 Princezna a námořník
- 16:20 Správci osudu
- 18:15 Once
- 20:00 Pořád jsem to já
- 22:00 Osudová přitažlivost
- 01:05 Mistři renovací (1)
- 01:45 Kachní dynastie III (2)
- 02:30 Strážci hranic: Austrálie II (9)
- 03:15 Walker, Texas Ranger VII (11)
- 04:00 Rio Breogan - Hapoel Holon
- 05:40 Reconnecting ONE
- 06:05 Walker, Texas Ranger VII (10)
- 06:50 Strážci hranic: Austrálie II (11)
- 07:30 Mistři zastavárny XXIV (3)
- 08:25 Mistři renovací (1)
- 09:15 Kachní dynastie III (2)
- 10:10 Kobra 11 XXV (11)
- 12:05 Novashopping
- 12:25 Walker, Texas Ranger VII (11)
- 13:15 Válka skladů X (19)
- 15:05 Mistři zastavárny XXIV (4)
- 15:55 Spartan: Týmová výzva (2)
- 16:50 Kobra 11 XXV (13)
- 18:45 Válka skladů X (21)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (5)
- 22:00 Walker, Texas Ranger VII (12)
- 22:55 Kobra 11 XXV (13)
- 00:15 Teorie velkého třesku XI (19)
- 01:50 Malý Sheldon (20)
- 02:30 Zlatá sedmdesátá VII (13)
- 03:10 Americký táta III (18)
- 03:55 TELE TELE
- 04:20 Stahovák
- 04:45 Film o filmu: Rafťáci
- 05:05 2 $ocky III (12)
- 05:30 Ženatý se závazky (51)
- 06:20 Zig a Sharko IV (51)
- 07:00 Bakugan: Vzestup Geoganů (47)
- 07:10 Přátelé VII (18)
- 08:05 2 $ocky III (19)
- 09:50 Malý Sheldon (22)
- 10:35 Malý Sheldon II (2)
- 11:25 Ženatý se závazky (53)
- 12:20 Dva a půl chlapa IV (22)
- 13:15 Přátelé VII (18)
- 14:05 Teorie velkého třesku XI (19)
- 15:45 2 $ocky III (23)
- 18:20 Dva a půl chlapa IV (24)
- 19:10 Malý Sheldon II (4)
- 20:00 Teorie velkého třesku XI (23)
- 21:35 Přátelé VII (20)
- 22:30 Americký táta III (19)
- 22:55 Americký táta IV (1)
- 23:20 Dva a půl chlapa IV (24)
- 00:25 Myšlenky zločince VII (12)
- 01:10 Myšlenky zločince VII (13)
- 01:45 Myšlenky zločince VII (14)
- 02:25 Médium III (Náš společný sen)
- 03:05 Kriminálka Las Vegas IV (Dvojité x)
- 03:50 Koření
- 04:10 Na lovu
- 04:50 Co na to Češi
- 05:30 Riskuj!
- 06:00 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:45 Na lovu
- 07:35 MasterChef Česko VII (13)
- 10:55 Médium III (Názor odborníka)
- 11:50 Specialisté (Šmírák)
- 12:55 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko VII (14)
- 20:00 Myšlenky zločince VII (15)
- 20:50 Myšlenky zločince VII (16)
- 21:40 Myšlenky zločince VII (17)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med VII (18)
- 01:10 Vyměněné osudy II (25)
- 02:40 Čarodějky III (19)
- 03:20 Nemocnice Chicago Med VII (18)
- 04:00 Oteckovia II (50)
- 04:50 Ulice (4322)
- 06:25 Život na jachtě: Středomoří VI (13)
- 08:15 Poldark (7)
- 09:20 Poldark (8)
- 10:30 Vítejte doma IV
- 16:15 Poldark II (1)
- 17:20 Poldark II (2)
- 18:25 Doktorka Quinnová II (8)
- 05:25 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Basketbal: PAOK Mateco - Tofas Bursa
- 15:00 PFL 2
- 17:30 Prague rugby 7s 2024
- 18:00 Draft NHL 2024
- 18:15 Fotbal: Francie - Švédsko
- 20:00 1:1 Sport Show (62)
- 20:30 Spade poker show 2024 (10)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: FC St. Pauli - Fortuna Düsseldorf
- 05:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 World Matchplay Darts 2024
- 09:30 1:1 Sport Show (62)
- 12:05 New Zealand Ambassador’s XV 2024
- 12:30 Pool - letní speciál
- 13:05 World Matchplay Darts 2024
- 00:20 Zlatý chlapec
- 02:05 Správy RTVS "N"
- 03:00 Góly - body - sekundy
- 03:20 Neskoro večer
- 04:20 Hit roka
- 05:35 Správy RTVS "N"
- 06:25 Slimák Maťo a škriatok Klinček
- 06:35 Jurošík
- 06:40 Rusty
- 06:45 Medvedík Pompon (Koláč všetkých chutí)
- 06:55 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:20 Splat a Harry
- 07:30 Bluey
- 07:40 Zberateľ zvukov (Strašidelný deň)
- 07:45 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:55 Údolie Muminovcov III
- 08:15 Šéfkuchár Shane (A predsa sa točí!)
- 08:30 Zázračný ateliér
- 08:55 Príbeh rieky Poprad (12)
- 09:15 Nech žije deduško (Čakanie)
- 09:45 Leto s Katkou (Vohľady)
- 15:40 Oscar
- 17:05 Boli sme pri tom
- 18:20 Veľkou lyžicou (Orechy)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:50 Toskánska vášeň III (2)
- 00:25 Správy RTVS "N"
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Kapura
- 09:20 Farmárska revue
- 09:50 Letná rybačka
- 09:55 S rozumom do hory (S rozumom do hory - ZELENÉ INOVÁCIE)
- 10:10 Mokraď
- 11:05 Motýle Slovenska - Mokrade a rašeliniská
- 11:35 Motýle Slovenska - Mestá a záhrady
- 12:05 Koža
- 12:55 Piesočná potvorka (Peniaze)
- 13:30 Televízny posol
- 13:55 Pieseň o sivom holubovi
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:45 Rusty
- 18:50 Medvedík Pompon (Malý rybár)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:35 Môj dom
- 19:40 Môj dom
- 19:50 Slovo
- 22:00 Noc v archíve (Karel Gott)
- 23:00 Bratislavská lýra 1966
- 00:30 Komisařka Florence (3)
- 02:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Ctnosti a neřesti)
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Banánové rybičky
- 04:00 Zahrada je hra
- 04:25 Pod pokličkou
- 04:50 Hranice bez hranic (Západní Krkonoše)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rána pod pás
- 07:35 To se ti povedlo, Julie!
- 08:15 Chalupáři (4)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (8)
- 12:00 Dražba
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Jak se stal švec Dratvička tchánem pana krále
- 14:00 Pták Žal
- 14:50 O chamtivém strašidle
- 15:40 Duhová kulička
- 17:00 Nemocnice na kraji města (8)
- 17:55 Chalupáři (5)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ s koncem
- 21:30 Škoda lásky
- 00:30 Komisařka Florence (3)
- 02:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Ctnosti a neřesti)
- 02:45 Bolkoviny
- 03:30 Banánové rybičky
- 04:00 Zahrada je hra
- 04:25 Pod pokličkou
- 04:50 Hranice bez hranic (Západní Krkonoše)
- 05:15 Etiketa (V restauraci)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rána pod pás
- 07:35 To se ti povedlo, Julie!
- 08:15 Chalupáři (4)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (8)
- 12:00 Dražba
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Jak se stal švec Dratvička tchánem pana krále
- 14:00 Pták Žal
- 14:50 O chamtivém strašidle
- 15:40 Duhová kulička
- 17:00 Nemocnice na kraji města (8)
- 17:55 Chalupáři (5)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ s koncem
- 21:30 Škoda lásky
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Počasie
- 01:00 Cez lupu
- 01:30 Týždeň v ekonomike
- 02:00 Správy :24
- 02:25 Počasie
- 02:35 Týždeň vo svete
- 03:05 Správy :24
- 03:30 Góly-body-sekundy
- 03:50 Cez lupu
- 04:20 Správy RTVS "N"
- 05:10 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň vo svete
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Archív :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Z prvej ruky
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 OH 2024 - Cesta do Paríža: Rýchlostná kanoistika
- 12:40 OH 2024 - Cesta do Paríža: Tajmuraz Salkazanov (zápasenie)
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Reportéri 2024 - zostrihy
- 17:45 Reportéri 2024 - zostrihy
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:25 Fetiše televízie: Detskí hrdinovia
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Archív :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň vo svete
- 00:10 Dědictví aneb Kurvahošigutntág
- 02:05 Ve jménu krve
- 03:30 Pes, který zachránil Halloween
- 06:05 Babí léto
- 08:05 Červený střevíček a 7 statečných
- 09:45 Proxima
- 11:40 Božská Florence
- 13:40 Ostrov delfínů
- 15:25 Moře kouzel
- 17:05 Aloha, Lásko!
- 18:45 Suprákovi
- 20:15 Operace vykoupení
- 00:05 Skutečné příběhy (Nevezmeš si ho, Lázeňské manželství)
- 01:00 Soudní síň (Lázeň v kyselině)
- 01:45 Soudní síň (Čert ze sídliště)
- 02:35 Noviny
- 03:10 Záchranáři v akci
- 03:50 Záchranáři v akci
- 04:25 Nové bydlení
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:05 Krimi
- 06:30 Noviny
- 07:05 Prázdniny (Výstup na vyhlídku)
- 10:00 Dr. Ludsky (Kostřička)
- 11:20 Dr. Ludsky (Přiměřená obrana)
- 12:30 Dědictví (7)
- 13:55 Dědictví (8)
- 16:50 Na chalupě
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 V sedmém nebi
- 00:25 Rodinné prípady
- 01:05 Modré z neba
- 05:00 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:15 Aj múdry schybí
- 14:25 Susedia
- 15:00 Susedia
- 15:30 Horná Dolná (Voľby)
- 16:30 Horná Dolná (Kamión)
- 17:20 Horná Dolná (Rybník)
- 18:05 Horná Dolná (Diviak)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:40 Survivor
- 22:55 Rodinné prípady
- 23:45 Rodinné prípady
- 04:25 Velkolepé plány XV (2)
- 05:10 Na chalupě – Austrálie III (5)
- 06:00 Dům snů (32)
- 06:50 Dům snů - souboj V (2)
- 07:45 George Clarke - Staré domy, nové domovy VII (3)
- 08:40 Váš dokonalý domov II (2)
- 09:45 Rok na Jimmyho farmě (1)
- 16:35 Váš dokonalý domov II (3)
- 17:40 Utajený šéf IV (2)
- 04:15 Romantická komedie
- 06:00 Chůvy
- 07:40 (J)elita ze střídačky 2
- 09:10 Kočky
- 13:05 Jurský park 3
- 14:35 Mafia Mamma
- 16:15 Ave, Caesar!
- 18:00 Godzilla
- 20:00 Zóna zájmu
- 21:45 Rod Draka II (4)
- 00:40 Julia II (Smažené kuře)
- 01:30 Vlajka smrti II (Neexistující ptáci)
- 02:00 Bojovník III (8)
- 02:50 Přízrak
- 04:25 Space Oddity
- 06:00 Matky a jiné lásky
- 07:45 Petr Pan
- 09:35 Lion
- 11:30 Jabloňový květ
- 13:30 Jeanne má každý rád
- 15:05 Syn
- 17:05 Flash
- 20:10 Jerry Maguire
- 22:25 V Bruggách
- 00:05 Spy/Master (6)
- 00:50 Nevědomí
- 02:55 Dvojčata
- 04:25 Na 30 dní zase spolu
- 06:00 Vlastní pravidla
- 07:50 Před kamerou XXI (24)
- 08:15 Wonder Woman
- 10:30 Láska podle plánu
- 12:15 Malý Sheldon VII (7)
- 12:35 Malý Sheldon VII (8)
- 12:55 Vlajka smrti II (Neexistující ptáci)
- 13:25 Věčný svit neposkvrněné mysli
- 15:10 Agent z Panamy
- 17:00 Falešný agent
- 18:55 Turista II (4)
- 19:55 Rod Draka II (4)
- 21:00 Julia II (Canard á la presse)
- 21:45 Bojovník III (9)
- 22:30 Prci, prci, prcičky 2
- 01:35 Diamantový plášť
- 03:30 Anatomie českého odpoledne
- 03:55 Země v mém nitru
- 06:00 Matrix Reloaded
- 10:00 Nevzdávám to
- 10:25 Medvědi tu nejsou
- 12:10 Aféra Thomase Crowna
- 14:05 Červená pustina
- 16:00 Zpráva o stavu manželství
- 17:45 Matrix Reloaded
- 20:00 Velký George Foreman
- 22:10 Osvícení
- 00:45 Sisi a já
- 02:55 Veselé stránky
- 04:20 Exodus
- 06:00 Slepý muž, který neviděl Titanic
- 07:25 Zvířata
- 09:40 Jen ať je to chlapec
- 11:35 Exodus
- 13:20 Dalva
- 14:50 Napola: Hitlerova elita
- 16:45 Zvířata
- 20:30 Déšť v domě
- 21:55 Kos v ostružiní
- 23:45 Hon na pačlověky
- 04:10 Průkopnice (Na cestě)
- 04:30 Hranice nemožného (Díl 11)
- 05:15 Restaurant: Impossible (Dcera najde svou cestu)
- 06:05 Jak to dělají? (19. díl)
- 06:30 Smallville (Vlastenec)
- 07:30 Smallville (Luthor)
- 10:20 Focus
- 12:25 Smallville (Ikarus)
- 13:20 Smallville (Důvěra)
- 20:00 Týden bez závazků
- 21:55 Maverick
- 00:20 Kazatel
- 01:45 Crash
- 03:35 Pomsta zelených draků
- 05:50 Sniff a létající fantom
- 07:50 Ostrov pokladů
- 09:50 Kdyby tisíc klarinetů
- 15:05 Ranhojič
- 18:10 Snoubenec nebo milenec?
- 20:05 Svět pod hlavou (9)
- 21:30 Svět pod hlavou (10)
- 22:50 96 hodin
- 00:15 Výtažek
- 01:45 Probuzení
- 03:20 Rande na dvě noci
- 04:45 Gentleman s pistolí
- 06:15 Spy kids: Stroj času
- 07:40 Princ a já 2
- 09:15 Asterix a Olympijské hry
- 11:10 Ranvej
- 12:40 Hrdinové
- 17:30 Císař - občanská válka
- 19:05 Vítejte v Holly Springs
- 21:00 Pěkně hnusný lidi
- 22:35 Dezertér
- 01:05 Pokrevní pouto
- 03:10 Mafiánovi
- 08:45 Heidi, děvčátko z hor
- 10:35 Sammyho dobrodružství 3D
- 12:00 Hurá do džungle
- 13:25 Supernova
- 15:00 One true loves
- 16:40 Radioaktivita
- 18:30 Pappa Mia!
- 20:00 Vévoda z Wellingtonu
- 21:35 Frajeři ve Vegas
- 23:20 Králičí nora
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 04:35 Jack Hunter: Nebeská hvězda
- 06:10 Šťastný drak
- 07:45 Křehkost
- 09:45 Zuřivé plameny
- 11:20 Strýček Nino
- 13:00 Starý Bob
- 14:35 Strážce majáku
- 16:10 Vysněný život
- 17:50 Krádež legendy
- 19:20 Bernie
- 21:00 Tichý Don (1)
- 22:35 Tichý Don (2)
- 00:10 Slepá vášeň
- 01:40 Soupis kandidátů
- 03:05 Výkupné
- 04:30 Přestávka ve vysílání
- 05:50 Supermafián Quido
- 07:30 Večerní slunce
- 15:50 2Bobule
- 17:50 Lope - Nezkrotný básník
- 20:00 Láska navždy
- 21:55 Nenápadná slečna
- 23:50 Lepší časy
- 00:00 The Hoodlum
- 01:00 Africa Screams
- 02:20 Suddenly
- 03:35 House of the Stone Monkeys
- 05:00 Breath
- 05:20 End of Program
- 06:00 The Strange Love Of Martha Ivers
- 07:50 The Pilgrim
- 08:30 Beneath The 12-Mile Reef
- 10:10 The Proud Rebel
- 11:50 The Water
- 12:05 The Little Shop of Horrors
- 13:15 Univitellin
- 13:30 The Smallest Show On Earth
- 14:50 Off Road
- 15:20 The Tune Of The Wind
- 18:20 It's a Joke, Son!
- 19:25 Catharsis with Marie-Lou Desmeules
- 19:30 Iron Island
- 21:00 My Favorite Brunette
- 22:25 Caches Caches
- 22:50 Telesma
- 10:00 CREATIVE KILLERS (EP. 03)
- 11:00 AFRICA'S DEADLIEST (EP. 01)
- 14:00 NATURE'S FORCE (EP. 05)
- 14:30 NATURE'S FORCE (EP. 06)
- 15:00 THE AUTHENTIC BAHAMAS
- 16:00 FRENCH FOREIGN LEGION HELL IN THE RAIN
- 17:00 WONDER (PHANTOMS)
- 17:30 WONDER (ART OF ILLUSION)
- 20:00 ORGANIC PANIC (COSMETICS)
- 20:30 ORGANIC PANIC (BODY CARE PRODUCTS)
- 21:00 HIDDEN TRACES
- 22:00 THE TECH EFFECT (EP. 05)
- 22:30 THE TECH EFFECT (EP. 06)
- 23:00 LES ACORES, LE SORT DES BALEINES
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 15:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE II (1)
- 16:20 HERE COMES THE BRIDE II (2)
- 16:40 HERE COMES THE BRIDE II (3)
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (26)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (27)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (1)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (41)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (15)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (16)
- 01:45 NEW Deadline 2016
- 04:20 Hard Knocks Fighting, Ep. 9
- 05:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:10 Makowski FC Tournament, Zielona Gora, Poland 30.09.2023
- 09:25 NEW Snakepit 2016
- 22:30 Hip Show S5 EP10
- 22:50 Hip Show S5 EP9
- 23:10 Hip Show S5 EP8
- 23:30 Hard Knocks Fighting, Ep. 9
- 00:00 WILD SPIRITS H20 (11)
- 00:30 WILD SPIRITS H20 (12)
- 01:00 GP RACING 2022 (41)
- 01:30 GP RACING 2022 (42)
- 02:00 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (11)
- 02:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (12)
- 03:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (2)
- 03:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (3)
- 04:00 AUTOSPEED 2019 (13)
- 04:30 AUTOSPEED 2019 (14)
- 05:00 INSIDE SAILING 2020 (5)
- 05:30 INSIDE SAILING 2020 (6)
- 06:00 CAPE EPIC 2022 (6)
- 06:30 CAPE EPIC 2022 (7)
- 07:00 GP RACING 2022 (41)
- 07:30 GP RACING 2022 (42)
- 10:00 SHIFTING GEARS
- 10:30 SHIFTING GEARS
- 11:00 WILD SURF 2019 (14)
- 11:30 WILD SURF 2019 (15)
- 14:00 BOAT SHOW 4K (16)
- 14:30 BOAT SHOW 4K (17)
- 15:00 SPORTS MAX (40)
- 15:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 16:00 RACEMAX MOTORSPORTS (14)
- 16:30 RACEMAX MOTORSPORTS (15)
- 17:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 17:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 22:00 HELLAS RALLY RAID 2021
- 22:30 HOW TO BUILD A RACE CAR
- 23:00 WORLD OF WATERSPORTS (25)
- 23:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 04:05 AT HOME WITH DIDIAYER (THE BEST OF RESORTS)
- 04:30 BREAKING THE DAY (SADDLE BRONC RIDER)
- 05:15 THE RED LIST (SOUTHERN GROUND HORNBILL)
- 06:00 DRONE WARS (2)
- 06:55 ROAD LESS TRAVELED CARIBBEAN SPECIAL
- 07:50 THE GLOBAL BARBER: DEADLEAF DISTINGUISHED GENTLEMAN BARBER, PUB & HABERDASHERY (NAPANEE, ONTARIO, CANADA)
- 16:20 MAAFUSHI CENTRAL PRISON, MALDIVES
- 17:10 THE LAST DESCENT
- 17:55 HOW IT'S MADE (2)
- 20:00 MAX FOODIE: BANGKOK
- 20:35 FOR FUN ONLY (JUMPING OVER THE LIMITS)
- 21:00 ISLAND HUNTER (HONG KONG)
- 21:50 INK THERAPY (4)
- 22:35 INK THERAPY (5)
- 23:20 FOR FUN ONLY (5)
- 23:45 CONFUCIUS WAS A FOODIE (SWEET, S3)
- 00:00 Bounce & Fun
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box premiere
- 21:00 Fresh Out The Box premiere
- 00:35 Hitlerov prevrat v roku 1923 (1)
- 01:25 Téma (157)
- 02:05 Mjanmarsko - moc mníchov (1)
- 03:00 Nosorožia mafia (1)
- 04:00 Thacherová nezomrela (1)
- 05:00 Pearl Harbor: Odkaz útoku (1)
- 06:00 Havária letu JK5022 (2)
- 06:55 Rodinné záležitosti (3)
- 07:25 Evanjelium o bohatstve (1)
- 08:25 Doslova
- 09:05 2000 rokov antisemitizmu (4)
- 10:05 Vyrobené na Slovensku (8)
- 10:20 Osvienčim v 33 Predmetoch (2)
- 11:20 Život s vrahom (3)
- 12:10 Svetová lodná doprava (3)
- 13:05 Telenákupné pásmo (1)
- 13:20 Ničivá sila prírody (4)
- 14:15 Doslova
- 14:55 Téma (157)
- 15:35 Sadnite si, prosím (26)
- 16:15 Che Guevara - zrod legendy (1)
- 17:15 Život vo vesmíre (2)
- 18:05 Záchrana na bojisku z blízka (6)
- 18:55 Doslova
- 19:35 Churchillova výzva (1)
- 20:35 Ľudia sú aj politici (44)
- 21:05 Sadnite si, prosím (26)
- 21:45 Titanic, v srdci vraku (1)
- 00:35 Naše zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:45 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:45 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Richard Genzer
- 08:35 Klenot.TV
- 14:20 Tajemství Waldemara Matušky
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Jak to dopadlo!?
- 17:25 Nebezpečné vztahy live
- 18:25 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Tajemství velryb (1)
- 04:05 Ostříháno
- 05:10 Na plac!
- 06:20 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:30 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Pašák (3)
- 22:05 El Chapo III (3)
- 23:00 Intim s Heidi Janků
- 23:40 Intim s Heidi Janků
- 00:05 Nebezpečné vztahy live
- 01:05 Babica vs. Sapík
- 01:55 Ostříháno
- 03:00 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 06:50 Česká tajenka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 11:00 Klenot.TV
- 13:10 Live Teleshopping
- 16:35 Nikdo není perfektní
- 17:40 Kašpárku, vař! (Sushi)
- 18:10 Babica vs. Sapík
- 19:00 U tebe nebo u mě
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Jak to dopadlo!?
- 04:15 Sdílejte než to smažou...: Měsíc
- 04:45 Pozor vlak
- 05:20 Ufouni: Ze Sardinie do Itálie
- 05:30 Ufouni: Přes Polsko do Litvy
- 05:50 Vtipkování: Daniel Vali
- 06:25 Medx talks: Madlenka a Adriana Sailerovi
- 06:45 Žijí mezi námi: Anastasia Pistola
- 07:00 Týden z jihu Čech
- 07:20 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 07:45 Valašský zpravodaj
- 07:55 Magazín z Orlickoústecka
- 10:15 Příroda kolem nás: Žirafa Rothschildova a Síťovaná, Želva
- 10:35 Doteky otce vlasti Karla IV: Olomoucký kraj
- 10:55 S ženskou za kniplem: letiště Ostrava - Mošnov
- 11:15 S ženskou za kniplem: Kunovice, Velké Pavlovice
- 11:30 S ženskou za kniplem: Velké Pavlovice, Pálava, Nové Mlýny, Lednicko-valtický areá
- 11:55 Vaření s Davidem: Ilona Csáková - 2.díl
- 14:25 Kutilové: Krmítko pro ptáky
- 15:10 Na vysoké noze: Michaela Nosková
- 15:35 Magazín z Valašska
- 15:55 Magazín z Valašska
- 20:00 Hitler a nacist (3)
- 21:05 Mladý Svět: Leona Machálková
- 01:00 Ztracený svět (1)
- 01:45 Ztracený svět (2)
- 02:30 Ztracený svět (3)
- 03:15 Tým SEAL V (2)
- 03:55 Tým SEAL V (3)
- 04:35 Tým SEAL V (4)
- 05:15 Totalcar (3)
- 05:40 Seriálový tip (1)
- 06:05 Profil zločinu II (8)
- 07:10 Hvězdná brána: Atlantida
- 10:50 Hvězdná brána: Atlantida (5)
- 11:45 MacGyver (11)
- 12:40 MacGyver (12)
- 13:30 MacGyver (13)
- 14:25 MacGyver (14)
- 15:15 Ztracený svět (4)
- 16:10 Ztracený svět (5)
- 17:05 Ztracený svět (6)
- 18:05 MacGyver (13)
- 19:00 MacGyver (14)
- 20:00 Mimozemská invaze
- 21:45 Velkej biják
- 23:20 Kód Geronimo
- 00:05 Ztracený svět II (4)
- 01:05 Ultrafialoví II (2)
- 02:05 Ultrafialoví II (3)
- 02:50 Totalcar II (7)
- 03:20 Totalcar II (8)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena II (2)
- 10:00 Xena II (3)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 A-Team II (4)
- 14:05 A-Team II (5)
- 15:10 A-Team II (6)
- 16:15 A-Team II (7)
- 17:20 A-Team II (8)
- 18:30 Lovci pokladů (2)
- 19:30 Lovci pokladů (3)
- 20:30 Lovci pokladů (4)
- 21:30 Lovci pokladů (5)
- 22:30 Lovci pokladů (6)
- 23:30 Xena II (4)
- 00:00 Zelenáč III (13)
- 00:55 Zelenáč III (14)
- 01:50 Námořní vyšetřovací služba XVI (1)
- 02:35 Brousko III (71)
- 03:25 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Brousko III (70)
- 12:10 Teleshop (1)
- 12:25 Brousko III (71)
- 13:30 Návrat do života II (14)
- 14:45 Návrat do života II (15)
- 18:45 Návrat do života II (15)
- 19:55 Profil zločinu II (4)
- 21:05 Profil zločinu II (5)
- 22:05 Profil zločinu II (6)
- 23:10 Brousko III (72)
- 00:15 Vážený občan
- 02:15 Příslib úsvitu
- 04:30 Vážený občan
- 13:20 Úžeh
- 16:05 Victoria
- 18:30 Za štěstím
- 20:10 Gauguin
- 22:00 V moci davu
- 23:45 Příslib úsvitu
- 10:15 Zvuk hluku
- 12:00 Téměř perfektní
- 13:50 Jedna sekunda
- 15:40 Ach, ty holky
- 17:05 Ninjababy
- 18:55 Ach, ty holky
- 20:20 Utéct
- 22:00 Narušitel systému
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Veverka)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:50 Bílý tesák (Souboj)
- 07:00 Já Baryk (Já Baryk a můj bažant)
- 07:15 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Kiki)
- 07:30 Broučci (A byla zima...)
- 07:35 O Dorotce (Dorotka a hodiny)
- 07:50 Tisíc a jedna noc (Čarovné schody)
- 10:05 Bílý tesák (Nový bůh)
- 10:15 Já Baryk (Já Baryk a moje vrána)
- 10:20 O Mikešovi (Mikeš u cirkusu)
- 10:35 Broučci (A bylo jaro…,Šťastnou cestu, Broučku!)
- 10:40 O Dorotce (Dorotka a drak)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (Příběh lstivé Dalíly)
- 11:10 Brundibáři (Aby bylo jasno)
- 11:20 Žofka a její dobrodružství (13)
- 11:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a ovčák)
- 12:00 Nejlepší člověk
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 Cirkus v cirkuse
- 16:20 Druhý tah pěšcem
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 U Pěti veverek
- 19:25 Kinosál
- 19:35 Bílý tesák (Nový bůh, Věrnost)
- 20:00 Vracenky
- 21:35 Kinosál
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Kantor Ideál
- 23:35 Teleshopping
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Byzantium: Upíří příběh
- 02:10 Smrtící hora
- 03:35 Noční incident
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 04:20 Vraždy slavných (JFK)
- 06:00 Vraždy slavných (John Lennon)
- 06:55 Zapomenutí vojáci Británie
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Špioni od Mississippi
- 22:45 Evropa a Černobyl
- 02:00 Underworld: Evolution
- 03:40 Jeskyně
- 08:15 Tristan a Isolda
- 10:15 Sestřičky
- 11:50 Velký flám
- 13:55 Pravá a levá ruka ďábla
- 15:45 Mistrův syn
- 19:10 Tlusťoch z Beverly Hills
- 22:00 Podezření
- 23:45 Purpurové řeky
- 00:50 Lovec démonů
- 02:10 Útočná síla Z
- 03:35 Každý tvůj nádech
- 09:15 Nenapravitelní
- 10:55 Milý Johne
- 12:45 Brácha za všechny peníze
- 14:20 Fantomas
- 20:10 Bumerang
- 22:00 Torrente 2 - mise v Marbelle
- 23:40 Příchozí
- 00:55 Comedy Club IV (25)
- 01:25 Comedy Club IV (26)
- 01:55 Vyfič!
- 10:00 Spongebob v kalhotách III (57)
- 10:30 Spongebob v kalhotách III (58)
- 11:00 Spongebob v kalhotách III (59)
- 11:30 Velký Buck Howard
- 13:25 Spongebob v kalhotách
- 17:00 Zmenšování
- 20:00 Starsky & Hutch
- 22:05 Rytmická sekce
- 04:00 Off The Grid (Kavaratti & Bangaram, Lakshadweep)
- 04:30 Travel Diaries Of Healer and Rohan (Landour)
- 05:00 Backpack (Split and Salona, Croatia)
- 05:30 Xplore Austria (Salzburg)
- 06:00 Quest (Kolkata 3, India)
- 06:30 Viajar Mexico (Ciudad de México, Mexico.)
- 07:00 Off The Grid (Kadmat, Lakshadweep)
- 07:30 Travel Diaries Of Healer and Rohan (Auli)
- 12:00 Quest (Mumbai 2, India)
- 12:30 Kissed By The Sea (Comino, Malta)
- 13:00 XP Guide (Tel Aviv)
- 13:30 Food Stories (Indian)
- 16:00 XP Guide (Copenhagen)
- 16:30 Food Stories (Malay)
- 17:00 City Breaks (Brussels)
- 17:30 World Heritage (Buddhist Monuments in India)
- 18:00 Quest (Lucknow 2, India)
- 18:30 Unwind (Park Hyatt, Maldives)
- 19:00 Bliss (Agra, India)
- 19:45 Best From The Rest (Dubai)
- 04:33 Nejnebezpečnější hadi světa (Indo-Pacifik)
- 05:17 Skvělá farma doktora Pola (Problémy v rouše beránčím)
- 05:38 Skvělá farma doktora Pola (Jezírko s ostrovem)
- 06:00 Skvělá farma doktora Pola (Přichází zima)
- 06:26 Život psounů (Opravdová kuráž)
- 06:48 Život psounů (Rváčka Charlotte)
- 07:14 Tajemství kytovců (Kosatčí dynastie)
- 00:00 Narkobaroni a jejich pád (Operace Titan)
- 00:45 Továrna na jídlo: USA (Oplatky a masové koláče)
- 01:08 Továrna na jídlo: USA (Čokoládový sirup, tortily a překvapivý cheeseburger)
- 01:30 Továrna na jídlo: USA (Mátovo-sýrové karamely)
- 01:52 Továrna na jídlo: USA (Ryba, oříšky a trocha limonády)
- 02:15 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (Odhalené cihly kokainu)
- 03:00 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (Novomanželé na cestě zločinu)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou V (Bismarck)
- 00:00 Nestvůry ve mně VI (K Vánocům operace mozku)
- 00:45 Poslední obyvatelé Aljašky II (Přichází zima)
- 01:30 Jak to zvířata dokážou (21)
- 01:53 Jak to zvířata dokážou (22)
- 02:15 Vetřelci (Přicházejí zespoda)
- 03:00 Nestvůry ve mně VI (K Vánocům operace mozku)
- 03:45 Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor VI (Petřina prasata)
- 08:30 Vymřeli, či žijí II (9)
- 09:25 Jak to zvířata dokážou (21)
- 09:53 Jak to zvířata dokážou (22)
- 12:10 Vymřeli, či žijí II (7)
- 13:05 Amanda zachraňuje II (2)
- 08:55 Mistři ve foukání skla (1)
- 09:20 Mistři ve foukání skla (2)
- 09:50 Mistři ve foukání skla (3)
- 14:10 Co vypráví univerzum (1)
- 15:15 Co vypráví univerzum (2)
- 04:15 Nejmalebnější cesty vlakem IV (4)
- 05:00 Příběh života (4)
- 06:00 V továrně V (1)
- 06:50 Život pod bodem mrazu IX (1)
- 07:40 Dynastie (2)
- 10:30 V továrně V (1)
- 11:30 Život pod bodem mrazu IX (1)
- 18:00 Primáti (2)
- 19:10 Příběh života (5)
- 08:30 Hitlerova moc (Vláda teroru)
- 09:35 Hitlerova moc (Ruiny)
- 14:20 Přední linie (Midway)
- 15:25 Přední linie (Monte Cassino)
- 16:30 Přední linie (Anzio)
- 17:40 Přední linie (Omaha)
- 04:10 Australští tiráci (3)
- 05:05 Australští tiráci (4)
- 06:00 Zamrzlé zlato (Výhra, nebo prohra)
- 06:50 Zamrzlé zlato (Úder bouře)
- 07:45 Zamrzlé zlato (Nejzazší hranice)
- 04:00 Lovci odpadu XIV (4)
- 05:00 Lovci odpadu XIV (5)
- 06:00 Jak se to dělá IX (Meče/Mostní čluny/Stojací hodiny/Pojistky)
- 06:30 Jak se to dělá IX (Nárazníky/Světelné gely/Filtry pro fotoaparáty/Makety poháněné párou)
- 07:00 Jak se to dělá IX (Deštníky/Přívěsné lodní motory/Stříbrné příbory/Svinovací měřicí pásmo)
- 07:30 Jak se to dělá IX (Skalpely/Olejové barvy/Helmy britské policie/Horolezecké cepíny)
- 12:00 Lovci odpadu XIII (9)
- 13:00 Lovci odpadu XIII (10)
- 00:00 Italská klinika pro obézní II (2)
- 01:00 Beďarová doktorka: Praskance V (Praskance: Trojnásobný keloid)
- 02:00 Můj velký tlustý a báječný život VII (Doma v bezpečí)
- 02:50 Můj velký tlustý a báječný život VII (Moje velké tlusté, zlomené srdce)
- 03:40 Můj velký tlustý a báječný život VII (Whitney konfrontuje Chaseho)
- 14:00 Úchvatná manikúra (1)
- 15:00 Úchvatná manikúra (2)
- 00:00 Je to Havaj IX (Z Arizony na Kauai)
- 00:30 Je to Havaj IX (Z chladného Aspenu na slunný Big Island)
- 01:00 Život na Bahamách V (Pryč od zimy)
- 01:30 Je to Havaj XIV (Psí ráj na Maui)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Vysněný dům v Tallahassee)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Dům na pláži v Texasu)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIV (Máma ví nejlíp)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLV (Staré proti novému v Denveru)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLV (Minimum času v Atlantě)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? X (Předměstský přeprodej)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? X (Lekce španělštiny)
- 05:30 Mistři bazénů III (Přirozeně pro zábavu rodiny)
- 06:00 Renovační pohotovost (4)
- 07:00 S podporou celebrit II (Ohromující překvapení Zooey Deschanel)
- 00:17 Pravidla farmy 5: Díkůvzdání Nancy Fuller (11)
- 00:40 Kuchyně 14: Chutné hamburgery (2)
- 01:25 Průkopnice 17: Rychlé občerstvení pro kovboje (10)
- 01:47 Průkopnice 17: Lehký oběd v lednici (11)
- 02:10 Průkopnice 17: Všechno nejlepší k mým narozeninám (12)
- 02:32 Průkopnice 17: Nakupování a zásilky (13)
- 02:55 Průkopnice 16: Za jedno dopoledne (2)
- 03:17 Průkopnice 16: Pálivé dobroty (3)
- 03:40 Průkopnice 16: Hlavní jídla za 16 minut (4)
- 04:02 Průkopnice 16: Oblíbená jídla pro děti (5)
- 04:25 Průkopnice 16: Experimenty se snídaní (6)
- 04:47 Průkopnice 16: Vyprázdníme lednici (7)
- 05:10 Pravidla farmy 5: Venkovní večeře na farmě (10)
- 05:35 Pravidla farmy 5: Díkůvzdání Nancy Fuller (11)
- 06:00 Kuchyně 14: Správná domácí kuchyně (3)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Hezké svátky (3)
- 07:10 Banket: Nesplnitelný úkol 10: Souboj pojízdných bister (3)
- 07:55 Banket: Nesplnitelný úkol 10: Kdo hledá napětí (4)
- 00:40 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Tajemství nesmrtelnosti)
- 01:25 Záhady největších pokladů světa III (Návrat do Whydah)
- 02:10 Válka skladů V (Absolutní nadvláda vína)
- 02:35 Válka skladů V (Kupec v tobě)
- 03:00 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Svět pod námi)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Pod posvátnými chrámy)
- 00:00 Nature Parks (Národní park Canyon De Chelly)
- 00:48 Global Treasures (Prambanan)
- 01:00 Gardens of the World (Tulipánové zahrady v Holandsku)
- 01:29 On Tour (Karakoram)
- 01:55 Planet Terra (Istria)
- 02:00 Vista Point (Las Palmas)
- 02:27 Nature Wonders (Přírodní rezervace Massai Mara)
- 02:38 Planet Terra (Paraty)
- 02:43 Global Treasures (Piran)
- 02:54 Planet Terra (Dendera)
- 03:00 Cosmos Global (Káthmandu - Údolie bohov)
- 03:53 Planet Terra (Râşnov)
- 04:00 Vista Point (Ohňová zem)
- 04:27 On Tour (S1-Vietnam)
- 04:54 Planet Terra (Skanzen Pribylina)
- 05:00 Global Treasures (Ingapirca)
- 05:12 Extravaganza (Vánoce v Rakousku)
- 05:39 Nature Wonders (Ciénaga de Zapata)
- 05:50 Global Treasures (Parlament - Budapešť)
- 06:00 Vista Point (Bukurešť)
- 06:27 Vista Point (Karibské ostrovy)
- 06:54 Planet Terra (Ostrov Porto Santo)
- 07:00 Nature Wonders (Jazero Manyara)
- 07:11 Global Treasures (Bojnický zámok)
- 07:22 Vista Point (Rím)
- 07:50 Global Treasures (Kostol Kerimäki)
- 10:00 Vista Point (Taipei)
- 10:27 Global Treasures (Rýnska roklina)
- 10:38 Planet Terra (Irkutsk)
- 10:43 Nature Wonders (Kaňon Waimea)
- 10:54 Planet Terra (Troodos Ekklisies)
- 11:00 On Tour (Kanál Göta)
- 11:29 Doc Time (Sumatra)
- 11:55 Planet Terra (Národný park Lauca)
- 12:00 7 Days (Kampánie)
- 12:53 Planet Terra (Drepung Gonba)
- 13:00 On Tour (Kláštorná cesta)
- 13:29 Vista Point (Sevilla)
- 13:55 Planet Terra (Kyong-ju)
- 14:00 Vista Point (San José)
- 14:27 Global Treasures (Toruň)
- 14:38 Planet Terra (St. Ives)
- 14:43 Nature Wonders (Jazero Mono)
- 14:54 Planet Terra (Meissen)
- 15:00 Vista Point (Rovaniemi)
- 15:27 Regio (St. Gallen Appenzellerland)
- 15:38 Planet Terra (Štýrský Hradec)
- 15:43 Global Treasures (Sofievskij Sobor)
- 15:54 Planet Terra (Pasabagi)
- 16:00 On Tour (Rieka Kwai)
- 16:27 Vista Point (Mexico City)
- 16:54 Planet Terra (Kutná Hora)
- 17:00 Travel Stories (Tržiště Nagaur)
- 17:11 Global Treasures (Firenze)
- 17:22 Esovision (Afrika)
- 17:50 Global Treasures (Visby)
- 18:00 Vista Point (Metropola Praha)
- 18:27 Global Treasures (Tuvkhunii Hyid)
- 18:38 Planet Terra (Miami)
- 18:43 Global Treasures (Buxoro)
- 18:54 Planet Terra (Gut Aiderbichl Advent)
- 19:00 Vista Point (Valletta)
- 19:27 On Tour (Expres štátu Shan)
- 19:54 Planet Terra (Vratislav)
- 20:00 Terra Mystica (Tajemný svět kamenů)
- 20:28 Global Treasures (Victoria Railway Terminus)
- 20:39 Footsteps (Procházka po útesu - Cinque Terre)
- 20:50 Global Treasures (Louvre)
- 21:00 Vista Point (Siem Reap / Angkor)
- 21:27 On Tour (Polostrov Dingle)
- 21:54 Planet Terra (Santiago, ostrov na Kapverdách)
- 22:00 7 Days (Ománsky sultanát)
- 22:53 Planet Terra (Hakone)
- 23:00 Vista Point (Záhreb)
- 23:27 Global Treasures (Dambulla)
- 23:38 Planet Terra (Kuldiga)
- 23:43 Nature Wonders (Krugerov národný park)
- 23:54 Planet Terra (Persepolis)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vytrvalostní závody
- 01:30 Cyklistika
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Cyklistika
- 07:00 Vytrvalostní závody
- 08:30 Olympijské hry
- 09:30 Cyklistika
- 10:30 Cyklistika
- 11:30 Cyklistika
- 18:15 Cyklistika
- 19:15 Lezení
- 20:30 Lezení
- 22:30 Cyklistika
- 01:00 Olympijské hry
- 01:30 Vytrvalostní závody
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Cyklistika
- 08:30 Vytrvalostní závody
- 11:00 Olympijské hry
- 12:00 Olympijské hry
- 13:00 Tenis
- 14:30 Tenis
- 18:30 Tenis
- 20:30 Vytrvalostní závody
- 23:00 Golf
- 04:15 Házená: Maďarsko - Norsko
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Färjestad - Linköping
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Lední hokej: Servette - Skelleftea
- 13:30 Tenis
- 23:30 Poker
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 10:00 Poker
- 11:00 Televizní nákupy
- 12:00 Plážová házená
- 13:00 Fotbal: Al Hilal - Al Nassr
- 18:15 Fotbal: EKL
- 19:15 Házená: Česká republika - Norsko
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Drahomír Piok
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Grand Est Open 88
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 NASCAR Xfinity Series Race at Pocono
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Grand Est Open 88
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Grand Est Open 88
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Drahomír Piok
- 23:00 Karate 1 Premier League - Casablanca 2024
- 00:00 Sedm nejrychlejších (43)
- 00:15 Garáž 21 (44)
- 00:40 Zprávy (45)
- 00:45 Poklady v garáži (46)
- 01:15 Poklady v garáži (47)
- 01:45 Zpětný chod: Ford 17 M RS (48)
- 02:00 Jiliny plechové klenoty: VW Bonito (49)
- 02:15 Rychlé kolo: Mercedes-AMG GT63 (50)
- 02:45 Drag Race: Porsche - síla ze Stuttgartu (51)
- 03:15 Racing Files: Historie okruhu v Monze (52)
- 03:45 Blochovy rozbory (53)
- 04:30 Přednost v jízdě: Range Rover Evoque (54)
- 04:45 Milujeme auta (55)
- 05:15 Automobily: 24 hodin na Nürburgringu 2024 (1)
- 06:10 Rychlé kolo: BMW M5 (2)
- 06:40 Zprávy (3)
- 06:45 Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (4)
- 07:55 Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (5)
- 18:25 Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (28)
- 18:50 Testovací tým: Alpine A110 vs. Porsche 718 Cayman (29)
- 19:10 Test automobilu: VW Golf PHEV (30)
- 19:15 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (31)
- 19:30 Zprávy (32)
- 19:35 Sedm nejrychlejších (33)
- 19:50 Garáž 21 (34)
- 00:00 Satur Baits (Slunce, vítr, déšť, Legend Lake)
- 00:30 Novinky Delphin 2024
- 01:00 Nový muškař (18)
- 01:30 Magazín Energofish (91)
- 02:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 2.díl)
- 02:30 Světoběžník: maďarský myslivec Béla Hidvégi (1)
- 03:00 Světoběžník: maďarský myslivec Béla Hidvégi (2)
- 03:30 Fish Mine S3 (1. Ipeľ)
- 04:00 Adventer&fishing (Lov kaprů na Balatonu)
- 04:30 Feedermánie (Tokajský testovací lov)
- 05:00 I. Myslivecký festival a výstava Mezibodroží
- 05:30 Mistr zbrojíř (Zbraně se spodním zámkem 1.díl)
- 06:00 Mistr zbrojíř (Zbraně se spodním zámkem 2.díl)
- 06:30 Rybolov pod lupou (Lov kaprů s rozpustným boiliesem)
- 07:00 Cralusso (Nová dimenze v lovu s method feederem)
- 07:30 Budoucnost kaprařů (Ochrana ryb)
- 12:00 Mezi obry
- 12:30 Novinky Delphin 2024
- 13:00 Nový muškař (18)
- 13:30 Rybolov pod lupou (Jak být úspěšný při jednodenních lovech)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko Chart
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 Radio Top 30
- 16:00 New Music Radar
- 16:25 Óčko hity
- 17:00 Top 4 Óčko chart
- 17:15 Óčko hity
- 18:00 CZ & SK
- 19:00 Gamingmania
- 19:05 Óčko hity
- 20:00 O black spotify Czech list
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Naked Attraction Poland
- 23:00 Naked Attraction Poland
- 23:30 Naked Attraction Poland
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko Chart
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 Radio Top 30
- 16:00 New Music Radar
- 16:25 Óčko hity
- 17:00 Top 4 Óčko chart
- 17:15 Óčko hity
- 18:00 CZ & SK
- 19:00 Gamingmania
- 19:05 Óčko hity
- 20:00 O black spotify Czech list
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Naked Attraction Poland
- 23:00 Naked Attraction Poland
- 23:30 Naked Attraction Poland
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Best of KAREL GOTT
- 11:00 #Pošlikoment
- 12:00 Největší hity
- 16:00 Best of MICHAL DAVID
- 17:00 90’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 19:00 Remastery
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Best of KAREL GOTT
- 11:00 #Pošlikoment
- 12:00 Největší hity
- 16:00 Best of MICHAL DAVID
- 17:00 90’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 19:00 Remastery
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres TOP
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres OLDSCHOOL
- 22:00 Expres NITE
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres TOP
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres OLDSCHOOL
- 22:00 Expres NITE
- 01:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 CZECH SPOTIFY LIST
- 12:00 CHILLIN’
- 14:00 O BLACK LIST
- 15:00 CHILLIN’
- 16:00 TRIPLESHOT
- 16:10 CHILLIN’
- 19:00 CZ&SK
- 02:20 Top Relax
- 05:50 Zvěřinec (22)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (118)
- 07:25 Nespoutaný anděl (57)
- 08:20 Nespoutaný anděl (58)
- 09:20 Kvíz, please! (16)
- 10:20 Top Relax
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (132)
- 15:55 Wolffův revír (72)
- 16:55 Stefanie (35)
- 17:55 Stefanie (36)
- 18:55 Nespoutaný anděl (59)
- 19:55 Nespoutaný anděl (60)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 METALMANIA
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 BACKSTAGE
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 01:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Regenerace
- 23:00 Retro love
- 00:00 Avril Lavigne
- 00:54 Destiny’s Child
- 02:45 Various Artists
- 03:00 Usher
- 04:21 Robbie Williams
- 05:44 Beck
- 06:37 Taylor Swift - Taylor Swift
- 07:03 James Taylor (JTQ)
- 07:57 Céline Dion - Celine Dion
- 09:40 Various Artists
- 10:00 George Michael
- 10:23 George Michael
- 12:37 The Killers
- 13:52 Various Artists
- 14:00 Usher
- 15:22 Robbie Williams
- 16:45 Beck
- 17:37 Taylor Swift - Taylor Swift
- 20:23 Snow Patrol
- 21:13 Jack White
- 22:58 Judas Priest
- 23:48 Various Artists
- 00:15 K popukání XXXI (22)
- 00:40 K popukání XXXI (25)
- 01:00 Jersey Shore Family Vacation VII (12)
- 01:50 Jersey Shore Family Vacation VII (13)
- 02:40 K popukání XXXIII (39)
- 03:00 K popukání XXXIII (40)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 MTV Top 20
- 07:15 M is for Music
- 16:40 Catfish: Láska online VIII (8049)
- 17:25 Ink Master VIII (1)
- 20:30 K popukání XXXV (36)
- 20:50 K popukání XXXV (37)
- 21:15 K popukání XXXV (38)
- 21:40 K popukání XXXV (39)
- 03:00 Party Hits!
- 07:00 MTV Top 20
- 08:00 Weekend Hitlist
- 13:00 Weekend Hitlist
- 15:00 100% 2020s!
- 19:00 Today's Top Hits
- 20:00 Worldwide Hits!
- 00:00 Get The Party Started!
- 05:00 Dancefloor Fillers!
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Chillout Zone
- 17:00 Top 40 Most Memorable Vids!
- 20:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Crazy In Love!
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 LIVE KLUB
- 11:43 TELESHOPPING
- 11:58 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 PREMIUM KLUB - PARÁDA 21
- 22:27 PREMIUM PARTY
- 00:10 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 VESELE Z POSTELE
- 08:30 COUNTRY OKÉNKO
- 09:00 NÁLADA No.1
- 11:15 ARCHIV TELEVIZE ŠLÁGR
- 12:45 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:05 SÓLO NA PIÁNO...
- 14:30 ABECEDA
- 16:25 PÍSNIČKY KE KÁVĚ
- 16:55 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 18:05 MINISHOW
- 18:40 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 19:55 CHVILKA S...
- 20:20 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 22:25 ŠLÁGR SILVESTRY
- 23:00 CHVILKA S...
- 23:30 PÍSNIČKY NA DOBROU NOC
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 05:10 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 06:05 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 09:05 COUNTRY
- 09:40 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 10:10 Přestávka ve vysílání 10:10-11:20
- 11:20 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 12:10 TO NEJLEPŠÍ Z MUZIKY
- 12:40 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 13:45 ŠLÁGR MARKET
- 14:55 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 15:40 ZA PÍSNIČKOU DO PRAHY
- 16:20 TELESHOPPING
- 16:35 ČAS NA DECHOVKU
- 17:45 ŠLÁGR MARKET
- 18:55 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 19:55 ŠLÁGR SILVESTRY
- 20:25 BLACK BAND
- 20:50 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 21:50 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:00 Gumballův úžasný svět II (Telefon)
- 00:15 Gumballův úžasný svět II (Práce)
- 00:25 Gumballův úžasný svět II (Halloween)
- 00:40 Gumballův úžasný svět II (Poklad)
- 00:50 Gumballův úžasný svět II (Slova)
- 01:05 Gumballův úžasný svět II (Omluva)
- 01:25 Gumballův úžasný svět VI (Víra)
- 01:35 Gumballův úžasný svět VI (Kandidát)
- 01:50 Gumballův úžasný svět VI (Kdokoli)
- 02:00 Gumballův úžasný svět VI (Párovačka)
- 02:10 Gumballův úžasný svět VI (Mozek)
- 02:25 Gumballův úžasný svět VI (Puch)
- 02:35 Gumballův úžasný svět VI (Vědomosti)
- 02:45 Gumballův úžasný svět VI (Rodiče)
- 02:55 Gumballův úžasný svět VI (Zakladatel)
- 03:05 Gumballův úžasný svět VI (Školení)
- 03:20 Gumballův úžasný svět VI (Inteligence)
- 03:30 Gumballův úžasný svět VI (Lektvar)
- 03:40 Gumballův úžasný svět VI (Vedlejší)
- 03:50 Gumballův úžasný svět VI (Proměna)
- 04:00 Gumballův úžasný svět VI (Porozumění)
- 04:10 Gumballův úžasný svět VI (Inzerát)
- 04:20 Gumballův úžasný svět VI (Nezastižený)
- 04:30 Gumballův úžasný svět VI (Drama)
- 04:45 Gumballův úžasný svět VI (Kámošky)
- 04:55 Gumballův úžasný svět VI (Doupě)
- 05:05 Gumballův úžasný svět VI (Ticho)
- 05:15 Gumballův úžasný svět II (Virus)
- 05:25 Gumballův úžasný svět VI (Budoucnost)
- 05:35 Gumballův úžasný svět VI (Přání)
- 05:45 Gumballův úžasný svět VI (Továrna)
- 06:00 Craig od potoka (Bitkoborci)
- 06:10 Craig od potoka (Motokáry od potoka)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VI (Mimi Titáni... jů!)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VI (Dětská pusa)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VI (Šťastná hvězda)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VI (Různé dopravní prostředky)
- 07:20 Bakugan (Prostě tam vpadneme)
- 07:30 Bakugan (BAM Boost)
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Strašidelný dům)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Rozmazlená fanynka)
- 10:00 Gumballův úžasný svět (Záhada)
- 10:15 Gumballův úžasný svět (Apríl)
- 10:25 Gumballův úžasný svět (Úbor)
- 10:40 Gumballův úžasný svět (Pusa)
- 10:55 Gumballův úžasný svět (Mejdan)
- 11:15 Gumballův úžasný svět (Reklamace)
- 11:25 Gumballův úžasný svět (Robot)
- 11:40 Gumballův úžasný svět (Piknik)
- 11:50 Gumballův úžasný svět (Hlupáci)
- 12:10 Gumballův úžasný svět (Tajemství)
- 12:20 Gumballův úžasný svět (Ponožka)
- 12:35 Gumballův úžasný svět (Génius)
- 12:50 Gumballův úžasný svět (Knír)
- 13:05 Gumballův úžasný svět (Rande)
- 13:15 Gumballův úžasný svět (Klub)
- 13:25 Lamput IV (Každý potřebuje přítele)
- 13:40 Craig od potoka (Velký štípák)
- 13:50 Craig od potoka (Kluk z roku 3030)
- 14:05 Craig od potoka (Bitkoborci)
- 14:15 Craig od potoka (Motokáry od potoka)
- 14:30 Totální Dramarama II (Lžosaurus se sek)
- 14:40 Totální Dramarama II (Extrémní vejcopád)
- 14:55 Totální Dramarama II (Ďábelské cviky)
- 15:05 Totální Dramarama II (Pudingokalypsa)
- 15:10 Lamput III (Lamput potkává Tuzkiho)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! IV (Zaměstnanec roku: Návrat)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! IV (Čas příběhů)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! IV (Smůla)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! IV (Horká salátová voda)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Obytňák Squattera Vydry)
- 16:25 Mezi námi medvíďaty II (Pollyina nová posádka)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty II (Návštěva u Lesorožky)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty II (Rexfordův Nektar)
- 17:05 Lamput III (Doktor a zloděj)
- 17:15 Pan Magoo II (Zrození Fizze)
- 17:45 Craig od potoka (Motokáry od potoka)
- 17:55 Craig od potoka (Tajný knižní klub)
- 18:05 Craig od potoka (J.P. mimozemšťan)
- 18:20 Craig od potoka (Výprava za večeří)
- 18:30 Craig od potoka (Jessica na výpravě)
- 18:45 Ben 10 III (Buginka)
- 18:55 Ben 10 III (Představení Kevina 11)
- 19:05 Ben 10 III (Čtyři na čtyři)
- 19:25 Totální Dramarama (Epizoda 30)
- 19:35 Totální Dramarama (Epizoda 31)
- 19:44 Lamput IV (Doktorský gang)
- 19:55 Mladí Titáni do toho! III (Rozsudek)
- 20:05 Mladí Titáni do toho! III (Zvířecí proměna)
- 20:15 Mladí Titáni do toho! III (Strašidelný taneček)
- 20:35 Bakugan (Příšerně hořký příběh)
- 20:45 Bakugan (S hlodavci to umíme!)
- 21:00 Gumballův úžasný svět II (Lebka)
- 21:10 Gumballův úžasný svět II (Vánoce)
- 21:25 Gumballův úžasný svět II (Hodinky)
- 21:35 Gumballův úžasný svět II (Sázka)
- 21:55 Gumballův úžasný svět II (Balík)
- 22:05 Gumballův úžasný svět II (Zrádci)
- 22:20 Gumballův úžasný svět II (Autorita)
- 22:30 Gumballův úžasný svět II (Virus)
- 22:45 Gumballův úžasný svět II (Poník)
- 22:55 Gumballův úžasný svět II (Bouřka)
- 23:10 Gumballův úžasný svět II (Sen)
- 23:25 Gumballův úžasný svět II (Podržtaška)
- 23:40 Gumballův úžasný svět II (Hrdina)
- 23:50 Gumballův úžasný svět II (Fotka)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings (Spider Lemmings)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings (Random Bear)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings (Lemming Interference)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings (High Voltage Bear Attack)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings (Bear Scents)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Luck)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings (Magnetic Bear)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Bird Call)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (Let It Bee)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (The Staff Of Wisdom)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (The Snake Dance)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Mini Golf)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Castle Hassle)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Catwalk)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Dim Sum)
- 02:50 Batwheels (Mechanic Panic)
- 03:00 Batwheels (To the Batmobile!)
- 03:15 Batwheels (Improvise My Ride)
- 03:25 Batwheels (Dynamic Du-Oh-No)
- 03:35 Batwheels (Sidekicked to the Curb)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings II (Northern Lights)
- 04:00 Grizzy and The Lemmings II (Tick Tock Bear)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings II (Dreams On Command)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings II (Elementary Lemmings)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings II (Bear Sitter)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings II (Rainbow Moose)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings II (Radar Bear)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings II (Zorbing Lemmings)
- 04:50 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Haunted Garage)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (Jest Kidding)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (Sisterhood of the Witch)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Old Classic)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (Too Predictable)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (Oztember Surprise)
- 06:00 Batwheels (Zoomsday)
- 06:10 Batwheels (Batcomputer for a Day)
- 06:25 Mr Bean: The Animated Series III (For Sale)
- 06:35 Mr Bean: The Animated Series III (Jumping Bean)
- 06:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Nia and the Ducks)
- 07:00 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (Grumpy’s Ginormous Adventure)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings III (Day and Night)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings III (Tilted Lemings)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings III (Recreational Botany)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings III (Generational Conflict)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings III (Breathless)
- 08:10 The Tom and Jerry Show III (When You Leash Expect It)
- 08:15 The Tom and Jerry Show III (Don't Cut the Cheese)
- 08:30 The Tom and Jerry Show III (Calamari Jerry)
- 08:35 The Tom and Jerry Show III (Cattyshack)
- 08:45 The Tom and Jerry Show III (Drone Sweet Drone)
- 08:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Waiting)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series II (Fish Sitting)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series II (The Cruise)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series II (Coconut Shy)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series II (Green Bean)
- 09:55 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (Grumpy’s Ginormous Adventure)
- 10:15 Thomas & Friends - Shorts XXVI (All Aboard: Take a Beat)
- 10:30 Silly Sundays (Windy Day)
- 10:35 Silly Sundays (Hand Me Downs)
- 10:45 Silly Sundays (Broken Ducky)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings (Domestic Robots)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings (Mass Control)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Control)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings (Popcorn Party)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings (Dancing with the Bears)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings (Role Change)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings (Lemming Tonic)
- 12:00 Bugs Bunny Builders II (Glamp Out)
- 12:10 Bugs Bunny Builders II (Outer Space)
- 12:25 The Tom and Jerry Show (Turn About)
- 12:35 The Tom and Jerry Show (The Plight Before Christmas)
- 12:55 The Tom and Jerry Show II (Hiccup and Away)
- 13:00 The Tom and Jerry Show II (I Quit)
- 13:10 The Tom and Jerry Show II (You Can't Handle the Tooth)
- 13:15 The Tom and Jerry Show II (Pain for Sale)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Painting)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (Wrestle Bean)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (Rare Bird)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (Bean's Safari)
- 14:20 Thomas & Friends - Shorts XXVI (Train School: The Team-Up Cleanup)
- 14:30 Lucas the Spider (A Sting in the Tale)
- 14:40 Lucas the Spider (Tongue Twister)
- 14:45 Lucas the Spider (Sleeping Dogs)
- 15:00 Silly Sundays (Watermelon Rescue)
- 15:05 Silly Sundays (New Birdy)
- 15:10 Silly Sundays (Make a Wish)
- 15:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Nature)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables (Fly, Chase, Fly)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables (Oh My Compost)
- 16:00 Bugs Bunny Builders II (Looney Moon)
- 16:10 Bugs Bunny Builders II (Glamp Out)
- 16:25 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (Grumpy’s Ginormous Adventure)
- 16:55 The Tom and Jerry Show II (Dirty Rat)
- 17:00 The Tom and Jerry Show II (Tom and Jerry-Geddon)
- 17:10 The Tom and Jerry Show II (Tic-Tyke-D'oh)
- 17:25 The Tom and Jerry Show II (Missing in Traction)
- 17:30 The Tom and Jerry Show II (Cat-titude Adjustment)
- 17:35 The Tom and Jerry Show II (Funnel Face)
- 17:45 The Tom and Jerry Show II (Wing Nuts)
- 18:00 Batwheels (Buff in a China Shop)
- 18:10 Batwheels (Ride Along)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings II (Make Peace Not War)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings II (Disguised Reality)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings II (Folds and Folds Again)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings II (Cartoon Bear)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings II (XXL Bear)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings II (Never Judge a Bear by Its Cover)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings II (Bear Glasses)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (Good Vibrations)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables (Puff's Perfect Picnic)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series III (Haunted House)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series III (Eau De Bean)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series III (Running on Empty)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series III (Bean Bug)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Juice)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings II (Zen Bear)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (Ctrl+Alt+Bear)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Bowling)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings II (Mushroom Hunt)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings II (Flying Bear)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings II (Big Top Bear)
- 22:00 Alice & Lewis II (The Gamesmaster Card)
- 22:10 Alice & Lewis II (Help!... Na, All Good!)
- 22:25 Alice & Lewis II (Where's Junior?)
- 22:40 Alice & Lewis II (Eraser Scare!)
- 22:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Hay, Now!)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Crane Game)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Speedy)
- 23:25 Bugs Bunny Builders II (The Easter Bunnies)
- 23:35 Bugs Bunny Builders II (Junior)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings (Bear Charm)
- 00:15 Spongebob v kalhotách VI (Drazí Vikingové / Záškolák)
- 00:40 Spongebob v kalhotách VII (Velryby mají hlad / Zamilovaný Gary)
- 01:05 Tajemství Hunterových III (Poslední hádanka?)
- 01:25 Tajemství Hunterových III (Odhalení)
- 01:45 Victorious (Školní blog)
- 02:00 Victorious (Jak natočit film)
- 02:25 iCarly II (Intervence)
- 02:45 iCarly II (Máš to u mě)
- 03:05 Tajemství Hunterových II (Krádež Naruby)
- 03:30 Tajemství Hunterových II (Špion)
- 03:50 Nej a Nejnejka (Tažná síla / Domácí zabezpečení)
- 04:10 Nej a Nejnejka (Jeden lepší den část 1 / Jeden lepší den část 2)
- 04:30 44 koček II (Mňaukózní umělecké dílo)
- 04:45 44 koček II (Talentovaná Peppy)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Love Song)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Opuštěný / Svačinkovaná)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Rozbal to / Altánek)
- 06:00 Šmoulové II (Wafle a trest / Nikdy nebuďte spícího čaroděje)
- 06:25 Šmoulové II (Zaříkávač šneků / I šmoulové mohou létat)
- 06:55 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (Pohled hotdogu / Patrik a dort proti všem)
- 07:25 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (Pátrání po táboře nudistů / Kuchyňská houba)
- 07:50 Mimozemské přátelství (Počátek)
- 10:10 Spongebob v kalhotách VI (Neptunovy narozeniny)
- 10:35 Spongebob v kalhotách III (Večírek k pohledání)
- 11:00 Spongebob v kalhotách VI (Večírek s přespáním)
- 11:15 Spongebob v kalhotách X (Obsluha nade vše)
- 11:25 Spongebob v kalhotách VI (Vybělený sluncem)
- 11:40 Spongebob v kalhotách IV (Velrybí narozeniny)
- 00:20 Jelení Skvadra II (Prší medvídci / Maškarní bál)
- 00:45 Jelení Skvadra II (Mocná paruka / Okřídlený vlk)
- 01:10 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují létající slípku / Tlapky zachraňují lenochoda)
- 01:30 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují polární medvídě / Tlapky zachraňují autokino)
- 01:55 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují své robotické přátele / Tlapky zachraňují duhu)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci (Raketa na útěku)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci (Kýchající Rýma)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci II (Závod na Vrcholek Světa část První)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci II (Závod na Vrcholek Světa část druhá)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci II (Úprk Dinosaura)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci II (Prasátko 500)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci II (Uhašeno!)
- 04:50 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují divný psí den / Tlapky zachraňují běžícího starostu)
- 05:15 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují rodinku Netopýrových / Tlapky zachraňují bahenní příšeru)
- 05:35 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují balonkové hafíky / Tlapky zachraňují pavoučí špiony)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci VII (Závodníci za obnovitelnou energii)
- 06:25 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Plachtící Přátele / Tlapky Zachraňují Satelit)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta s Máršlem staví hasičskou stanici.)
- 07:20 DORA (Rytmus deštného pralesa / Kouzelný ořech)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Vtipná rybka // Klub pohodářů)
- 08:15 Barbapapa a jeho rodinka! II (Poslední pohádka a pak šup do hajan/Maličký hmyz)
- 08:45 Barbapapa a jeho rodinka! II (Barbazooův deníček/Skvělá novinářka)
- 09:10 Barbapapa a jeho rodinka! II (Soukromý klub/Zelené řasy)
- 09:40 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddingtonova narozeninová oslava)
- 10:05 Prasátko Peppa (Papoušek Polly)
- 10:10 Prasátko Peppa (Schovávaná)
- 10:15 Prasátko Peppa (Brýle)
- 10:20 Prasátko Peppa (Maminka Prasátko je v práci)
- 10:25 Prasátko Peppa (Přehazovaná s prasátkem)
- 10:35 Prasátko Peppa (Tatínek ztratil brýle)
- 10:40 Prasátko Peppa (Zahradničení)
- 10:45 Prasátko Peppa (Škytavka)
- 10:50 Prasátko Peppa (Kola)
- 10:55 Prasátko Peppa (Tajemství)
- 11:00 Velká show malého žraločátka (Den nejlepších přátel / Případ velkého skejtu)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta s Máršlem staví hasičskou stanici.)
- 11:55 Rubble a jeho parta (Parta renovuje dům / Parta staví maják)
- 12:15 Tlapková patrola X (Tlapky zachraňují Hum-ňatu / Tlapky zastavují mlhu)
- 12:45 Tlapková patrola IV (Chladnokrevné Tlapky / Tlapky zachraňují farmáře Alexe)
- 13:15 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují hledače pokladů / Tlapky zachraňují raketového Rydera)
- 13:40 Rubble a jeho parta (Parta staví skatepark / Parta staví tunel)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví bobrovi obydlí / Parta opravuje silnici)
- 14:35 DORA (Velká červená slepice, vstávej / Záhadný dárek)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddington a zoubková víla / Paddington jde do práce)
- 15:25 Barbapapa a jeho rodinka! (Barbatelevize / Muzeum)
- 15:50 Barbapapa a jeho rodinka! (Barbazoo neumí říct ne / Dvojník)
- 16:20 Barbapapa a jeho rodinka! (Barbabravo není ve své kůži / Buď trpělivý, Barbabravo)
- 16:45 Tlapková patrola IX (Tlapky zastavují návrat yettiho / Tlapky zachraňují osamělého ducha)
- 17:15 Rubble a jeho parta (Parta renovuje dům / Parta staví maják)
- 17:45 DORA (Rytmus deštného pralesa / Kouzelný ořech)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddington a dobrý skutek / Zelený Paddington)
- 20:30 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují uvízlé starosty / Tlapky zachraňují soutěž)
- 20:55 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují křídové umění / Tlapky zachraňují horký brambor)
- 21:25 Barbapapa a jeho rodinka! II (7)
- 21:40 Barbapapa a jeho rodinka! (Barbidur zasahuje / Zlá obří slepice)
- 22:10 Prasátko Peppa V (Zlobivá želva)
- 22:15 Prasátko Peppa V (Stíny)
- 22:20 Prasátko Peppa V (Mezinárodní den)
- 22:25 Prasátko Peppa V (Hra do deštivého dne)
- 22:35 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují divný psí den / Tlapky zachraňují běžícího starostu)
- 22:55 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují rodinku Netopýrových / Tlapky zachraňují bahenní příšeru)
- 23:25 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují balonkové hafíky / Tlapky zachraňují pavoučí špiony)
- 23:55 Jelení Skvadra II (Satelit / Tajemný diamant)
- 00:15 Ghostforce (24)
- 00:40 Ghostforce (25)
- 01:05 Tým Tiki (49)
- 01:25 Tým Tiki (50)
- 01:45 Tým Tiki (51)
- 02:10 Anna mezi obojživelníky (33)
- 02:35 Anna mezi obojživelníky (34)
- 02:55 Anna mezi obojživelníky (35)
- 03:15 Ghostforce (5)
- 03:40 Ghostforce (6)
- 04:00 Pyžamasky (26)
- 04:25 Pyžamasky (1)
- 04:45 Anna mezi obojživelníky (5)
- 05:10 Anna mezi obojživelníky (6)
- 05:30 Kluk, holka atd. (73)
- 05:40 Taffy (61)
- 05:50 Taffy (58)
- 06:00 Blue (7)
- 06:05 Blue (8)
- 06:10 Blue (9)
- 06:25 Blue (10)
- 06:30 Blue (11)
- 06:40 Blue (12)
- 06:50 Blue (13)
- 07:00 Blue (14)
- 07:10 Spidey a jeho úžasní přátelé (51)
- 07:40 Spidey a jeho úžasní přátelé (52)
- 12:25 Kouzelná beruška a černý kocour (111)
- 12:54 Zombí - animáci (4)
- 12:55 Molly a Duch (17)
- 13:25 Molly a Duch (18)
- 13:50 Molly a Duch (19)
- 14:20 Hailey jde na to! (2)
- 14:50 Hailey jde na to! (6)
- 15:15 Kiff (10)
- 15:45 Kiff (11)
- 16:15 Kiff (12)
- 16:40 Blue (108)
- 16:50 Blue (109)
- 16:55 Blue (110)
- 17:00 Blue (111)
- 17:15 Blue (112)
- 17:20 Blue (113)
- 17:30 Blue (114)
- 17:35 Blue (115)
- 17:50 Kouzelná beruška a černý kocour (127)
- 18:20 Kouzelná beruška a černý kocour (128)
- 18:45 Kouzelná beruška a černý kocour (129)
- 19:15 Kluk, holka atd. (57)
- 19:25 Kluk, holka atd. (58)
- 19:45 Kluk, holka atd. (59)
- 19:55 Kluk, holka atd. (60)
- 20:10 Kluk, holka atd. (61)
- 20:20 Kluk, holka atd. (62)
- 20:40 Výměna
- 22:25 Taffy (110)
- 22:30 Duch a Molly (22)
- 23:00 Duch a Molly (23)
- 23:25 Duch a Molly (24)
- 23:55 Ghostforce (26)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (5)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (6)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (7)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (48)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (49)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (50)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (45)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (46)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (47)
- 04:00 Eureka! (2)
- 04:30 Eureka! (3)
- 05:00 Eureka! (4)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (50)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (51)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (53)
- 07:00 Bluey (115)
- 07:10 Bluey (116)
- 07:20 Bluey (117)
- 07:30 Bluey (118)
- 07:40 Bluey (119)
- 07:50 Bluey (120)
- 08:00 Bluey (121)
- 08:10 Bluey (122)
- 08:20 Bluey (123)
- 08:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (4)
- 09:00 Pupstruction (11)
- 09:30 SuperKitties (19)
- 10:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (5)
- 10:30 Bluey (132)
- 10:40 Bluey (133)
- 10:50 Bluey (134)
- 11:00 Star Wars: Young Jedi Adventures (1)
- 11:30 Alice's Wonderland Bakery (22)
- 12:00 Mickey's Monster Musical
- 13:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (1)
- 13:30 Pupstruction (13)
- 16:00 Pupstruction (17)
- 16:30 Pupstruction (4)
- 17:00 Pupstruction (11)
- 17:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (4)
- 18:00 Mickey Mouse Clubhouse Space...
- 19:00 Mickey Mouse Funhouse (5)
- 19:30 Bluey (23)
- 19:40 Bluey (24)
- 19:50 Bluey (25)
- 20:00 Bluey (26)
- 20:10 Bluey (27)
- 20:20 Bluey (28)
- 20:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (5)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (9)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (9)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (4)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (51)
- 23:00 PJ Masks (107)
- 23:25 PJ Masks (108)
- 23:50 PJ Masks (109)
- 00:13 Bořek stavitel (11)
- 00:23 Bořek stavitel (12)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (42)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (43)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (44)
- 01:12 Inui (6)
- 01:20 Hurá za hádankou (16)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (2)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (3)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (5)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (7)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (8)
- 02:55 Chuck a přátelé (12)
- 03:07 Chuggington (14)
- 03:17 Chuggington (15)
- 03:29 Angelína balerína (17)
- 03:42 Angelína balerína (18)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (5)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (6)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (52)
- 04:38 Bořek stavitel (18)
- 04:48 Bořek stavitel (19)
- 05:01 Hurá za hádankou (22)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (19)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (20)
- 05:49 Požárník Sam (17)
- 06:00 Trojčata (18)
- 06:07 Trojčata (19)
- 06:14 Trojčata (20)
- 06:25 Bing (9)
- 06:32 Bing (10)
- 06:39 Bing (11)
- 06:46 Bing (12)
- 06:55 Grisu (23)
- 07:08 Tilda (1)
- 07:15 Tilda (2)
- 07:21 Lední medvídek Paddles (16)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (1)
- 07:47 Caillou (1)
- 07:58 Caillou (2)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (1)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (2)
- 08:35 Doodleboo (8)
- 08:40 Doodleboo (9)
- 08:45 Doodleboo (10)
- 08:50 Doodleboo (11)
- 08:55 Doodleboo (12)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (11)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (12)
- 09:30 Hurá za hádankou (20)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (20)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (21)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (22)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (1)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (2)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (1)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (2)
- 10:40 Harry a jeho dinosauři (27)
- 10:51 Harry a jeho dinosauři (28)
- 11:00 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (1)
- 11:16 Pettson a Fiškus (1)
- 11:27 Pettson a Fiškus (2)
- 11:40 Grisu (47)
- 11:50 Grisu (48)
- 12:03 Daisy a Ollie (14)
- 12:10 Daisy a Ollie (15)
- 12:17 Daisy a Ollie (16)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (18)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (19)
- 12:52 Bing (5)
- 13:00 Bing (6)
- 13:08 Bing (7)
- 13:20 Trojčata (73)
- 13:27 Trojčata (74)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (6)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (22)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (23)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (24)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (4)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (5)
- 14:31 Učíme se s kamarádem Timmym (16)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (30)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (31)
- 15:00 Kipper (4)
- 15:09 Kipper (5)
- 15:19 Simon (14)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (16)
- 15:38 Woozle a Pip (14)
- 15:45 Tilda (3)
- 15:52 Tilda (4)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (14)
- 16:15 Pettson a Fiškus (1)
- 16:29 Caillou (3)
- 16:40 Caillou (4)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (14)
- 17:12 Doodleboo (1)
- 17:17 Doodleboo (2)
- 17:22 Doodleboo (3)
- 17:27 Doodleboo (4)
- 17:37 Messyho skvělá dobrodružství (9)
- 17:48 Messyho skvělá dobrodružství (10)
- 18:01 Lokomotiva Tomáš: Sodorská legenda o ztraceném pokladu
- 19:04 Lední medvídek Paddles (14)
- 19:17 Pettson a Fiškus (1)
- 19:33 Grisu (45)
- 19:43 Grisu (46)
- 19:55 Simon (45)
- 20:00 Simon (46)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (42)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (44)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (45)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (10)
- 20:57 Tilda (1)
- 21:04 Tilda (2)
- 21:12 Kipper (6)
- 21:21 Kipper (7)
- 21:31 Caillou (1)
- 21:42 Caillou (2)
- 21:55 Chuggington (14)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (12)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (13)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (12)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (13)
- 23:05 Bing (2)
- 23:12 Bing (3)
- 23:20 Bing (4)
- 23:27 Bing (5)
- 23:35 Bing (6)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (13)
- 23:47 Oswald (13)
- 23:59 Oswald (14)
- 00:00 Sestry (Záhadný miláček)
- 00:10 Sestry (Pohádkový dron)
- 00:20 Sestry (Úhlavní nepřítel)
- 00:30 Sestry (Domov sladký domov)
- 00:45 Mia a já IV (Blížící se bouře)
- 01:05 Mia a já IV (Setkání s Flo)
- 01:30 Agentka 203 (Fiasko s náramkem)
- 01:55 Agentka 203 (Neporazitelný Vandar)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (13)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (14)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Aktovka)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koloběžka)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Balzám na rty)
- 03:05 Život s tátou (29)
- 03:15 Život s tátou (30)
- 03:25 Život s tátou (31)
- 03:35 Život s tátou (32)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (29)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (30)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (31)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (32)
- 04:35 Agentka 203 (Síla květin)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Mazlíčci vs. otrapové)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 1. část)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Fotbal)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kolo)
- 05:35 Mia a já IV (Fialová jeskyně)
- 06:00 Upovídaná Marta (Marta a obchod, část 1/ část 2)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom (9)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Hanba o trůny)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Kdo má mít nový telefon?)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Guma)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Medvídek)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Magnet)
- 14:00 Sestry (Takové prázdniny ne)
- 14:10 Sestry (Joy De pro tebe)
- 14:30 Sestry (Tajný život puberťáků)
- 14:40 Sestry (Plyšák pro štěstí)
- 15:00 Barbie a dotek kouzla (1)
- 15:30 Barbie a dotek kouzla (2)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Lízátko)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mýdlo)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Satelit)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Theo na sto)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách II (Píšťalus Maximus)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Otcovský lhář)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Děsivá smažená vejce)
- 22:00 Mia a já IV (Souboj draků)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Guma)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Medvídek)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Magnet)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (33)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (34)
- 23:30 Život s tátou (35)
- 23:40 Život s tátou (36)
- 00:00 Dreamy Nights (Night Sky)
- 00:30 Moon and Stars (Ocean)
- 01:00 BabyTV's night time melodies (Milky Way)
- 01:30 Sweet Dreams (Twilight)
- 02:00 Good Night hugs (Night Sky)
- 02:30 Dreamy Nights (Night Sky)
- 03:00 Moon and Stars (Starry Nights)
- 03:30 Soothing Sounds (Twilight)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Night Sky)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (15)
- 00:10 Kikoriki (33)
- 00:20 Flopy (109)
- 00:35 Šmolkovia (22)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (11)
- 01:10 Esá z pralesa (41)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (28)
- 01:35 Volám sa Caillou V (18)
- 02:00 Dumper a Skoop II (9)
- 02:15 Panda a Krash (21)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (9)
- 02:55 Myšiak Anatole (7)
- 03:20 Monchhichi (2)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (7)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (13)
- 04:20 Malý medvedík (6)
- 04:45 Ruby z dúhy (24)
- 05:10 Bob staviteľ II (41)
- 05:25 Ocko hrdina (14)
- 05:30 Duda a Dada II (3)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (44)
- 05:55 Máša a medveď (10)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (40)
- 06:30 Ocko hrdina (15)
- 06:35 Zábavné zvieratká (15)
- 06:45 Bob staviteľ II (42)
- 06:55 Ovečka Shaun II (23)
- 07:00 Maličké príšerky (5)
- 07:05 Esá z pralesa vo filme (1)
- 08:05 Dumper a Skoop II (10)
- 08:20 Eggy Pops II (6)
- 08:25 Flopy (99)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (18)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (6)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (45)
- 09:15 Slnečný Rej (8)
- 09:25 Esá z pralesa (41)
- 09:35 Veselé zajačiky VI (16)
- 09:40 Ruby z dúhy (24)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky II (7)
- 10:20 Bob staviteľ II (43)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Maličké príšerky (6)
- 10:55 Zvedavkovci (41)
- 11:10 Monchhichi (2)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (10)
- 11:25 Malý medvedík (6)
- 11:50 Dumper a Skoop II (11)
- 12:00 Eggy Pops II (7)
- 12:05 Maličké príšerky (7)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (3)
- 12:15 Ovečka Shaun II (24)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (33)
- 12:30 Polly Pocket (19)
- 12:35 Flopy (100)
- 12:50 Ruby z dúhy (25)
- 13:15 Myšiak Anatole (7)
- 13:40 Malý silák Bheem (39)
- 13:45 Veselé zajačiky VI (17)
- 13:50 Panda a Krash (21)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop II (12)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (12)
- 14:40 Maličké príšerky (8)
- 14:45 Máša a medveď (11)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (51)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (8)
- 15:20 Esá z pralesa (42)
- 15:35 Volám sa Caillou - špeciál (1)
- 16:25 Príbehy z nočnej záhrady (12)
- 16:55 Monchhichi (3)
- 17:05 Bob staviteľ II (44)
- 17:15 Ovečka Shaun II (25)
- 17:25 Požiarnik Sam VII (19)
- 17:35 Ruby z dúhy (26)
- 18:00 Volám sa Caillou V (18)
- 18:25 Drobčekovia (4)
- 18:40 Ovečka Shaun II (26)
- 18:50 Flopy (101)
- 19:10 Maličké príšerky (9)
- 19:15 Zvedavkovci (42)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (10)
- 19:45 Máša a medveď (12)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (5)
- 20:05 Esá z pralesa (43)
- 20:15 Bob staviteľ II (45)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (20)
- 20:40 Slnečný Rej (9)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (52)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (28)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (13)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (4)
- 22:05 Monchhichi (4)
- 22:15 Myšiak Anatole (8)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (22)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (23)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (9)
- 23:35 Mášine rozprávky (9)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (34)
- 23:45 Veselé zajačiky VI (18)
- 23:50 Duda a Dada II (4)
- 00:00 Zprávy
- 00:33 Jak žije Plzeňský kraj
- 00:39 Primátor osobně!
- 00:49 Studio Z
- 01:00 Zprávy
- 01:33 Ztráty a nálezy
- 02:00 Zprávy
- 02:34 Týden v regionech
- 02:56 Illegal zprávy
- 03:00 Zprávy
- 03:33 Ekologika
- 03:37 Studio Z
- 03:48 Cyklotoulky
- 04:00 Zprávy
- 04:33 Plzeň v kostce
- 04:42 Karlovy Vary v kostce
- 04:47 Studio Z
- 04:56 Rozhovory z ringu
- 05:00 Zprávy
- 05:33 Jak žije Plzeňský kraj
- 05:39 Primátor osobně!
- 05:49 Studio Z
- 06:00 Zprávy
- 06:33 Ztráty a nálezy
- 07:00 Zprávy
- 07:34 Týden v regionech
- 07:56 Illegal zprávy
- 08:00 Zprávy
- 08:33 Ekologika
- 08:37 Studio Z
- 08:48 Cyklotoulky
- 09:00 Zprávy
- 09:33 Plzeň v kostce
- 09:42 Karlovy Vary v kostce
- 09:47 Studio Z
- 09:56 Rozhovory z ringu
- 10:00 Zprávy
- 10:33 Jak žije Plzeňský kraj
- 10:39 Primátor osobně!
- 10:49 Studio Z
- 11:00 Zprávy
- 11:33 Ztráty a nálezy
- 12:00 Zprávy
- 12:34 Týden v regionech
- 12:56 Illegal zprávy
- 13:00 Zprávy
- 13:33 Ekologika
- 13:37 Studio Z
- 13:48 Cyklotoulky
- 14:00 Zprávy
- 14:33 Plzeň v kostce
- 14:42 Karlovy Vary v kostce
- 14:47 Studio Z
- 14:56 Rozhovory z ringu
- 15:00 Zprávy
- 15:33 Jak žije Plzeňský kraj
- 15:39 Primátor osobně!
- 15:49 Studio Z
- 16:00 Zprávy
- 16:33 Ztráty a nálezy
- 17:00 Zprávy
- 17:34 Týden v regionech
- 17:56 Illegal zprávy
- 18:00 Zprávy
- 18:33 Ekologika
- 18:37 Studio Z
- 18:48 Cyklotoulky
- 19:00 Zprávy
- 19:33 Plzeň v kostce
- 19:42 Karlovy Vary v kostce
- 19:47 Studio Z
- 19:56 Rozhovory z ringu
- 20:00 Zprávy
- 20:33 Jak žije Plzeňský kraj
- 20:39 Primátor osobně!
- 20:49 Studio Z
- 21:00 Zprávy
- 21:33 Ztráty a nálezy
- 22:00 Zprávy
- 22:34 Týden v regionech
- 22:56 Illegal zprávy
- 23:00 Zprávy
- 23:33 Ekologika
- 23:37 Studio Z
- 23:48 Cyklotoulky
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 BBC News
- 00:30 The Media Show
- 01:00 BBC News
- 01:30 Talking Business
- 02:00 BBC News
- 02:30 TBA
- 03:00 BBC News
- 03:30 TBA
- 04:00 BBC News
- 04:30 The Media Show
- 05:00 BBC News
- 05:30 TBA
- 06:00 BBC News
- 06:30 Click
- 07:00 BBC News
- 07:30 Talking Business
- 08:00 BBC News
- 08:30 The Travel Show
- 09:00 BBC News
- 09:30 TBA
- 10:00 BBC News
- 11:00 BBC News
- 11:30 Influential with Katty Kay
- 12:00 BBC News
- 12:30 TBA
- 13:00 BBC News
- 13:30 The Media Show
- 14:00 BBC News
- 14:30 The Travel Show
- 15:00 BBC News
- 15:30 Click
- 16:00 BBC News
- 16:30 Discovering the World's Culture (Episode 2 - Turkey)
- 17:00 BBC News
- 17:30 TBA
- 18:00 BBC News
- 19:00 BBC News
- 19:30 Talking Business
- 20:00 BBC News
- 20:30 Influential with Katty Kay
- 21:00 BBC News
- 21:30 TBA
- 22:00 BBC News
- 23:00 BBC News
- 23:30 Discovering the World's Culture (Episode 2 - Turkey)
- 00:00 CNN Newsroom (CNN/US)
- 02:00 Smerconish
- 03:00 World Sport
- 03:30 TBD
- 04:00 Inside Africa
- 04:30 African Voices Changemakers
- 05:00 Special
- 05:30 Marketplace
- 06:00 CNN Newsroom with Michael Holmes
- 06:30 TBD
- 07:00 CNN Newsroom with Michael Holmes
- 07:30 Inside Africa
- 08:00 CNN Newsroom
- 08:30 Marketplace
- 09:00 CNN Newsroom
- 12:00 Special
- 12:30 Inside Africa
- 13:00 CNN This Morning Weekend
- 15:00 State of the Union
- 16:00 Fareed Zakaria GPS
- 17:00 Inside Politics
- 18:00 World Sport
- 18:30 Inside Africa
- 19:00 African Voices Changemakers
- 19:30 TBD
- 20:00 CNN Newsroom (CNN/US)
- 23:00 World Sport
- 23:30 Special
- 01:05 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:35 MÉTÉO
- 01:40 TANDEM
- 02:25 TANDEM
- 03:20 TERRA ARTISTIKA
- 03:35 CASH
- 04:00 STOEMP, PÉKÉT... ET DES RAWETTES
- 04:30 C DANS L'AIR
- 05:35 OUTREMER.STORY
- 06:05 UN MONDE Á PART
- 06:40 WARI
- 07:05 ÇA VA L'FAIRE !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:25 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:35 IL ÉTAIT UNE FOIS... CES DRÔLES D'OBJETS
- 08:45 FOOT GO
- 08:50 LES QUIQUOI
- 08:55 TAFFY
- 09:05 GIGANTOSAURUS
- 09:15 GIGANTOSAURUS
- 09:25 LE PETIT GEEK
- 09:35 RUNES
- 09:58 CÉRÉMONIE DU 14 JUILLET 2024
- 16:00 MANGER
- 16:45 CHÂTEAU !
- 17:00 LA YOURTE
- 17:45 TERRA ARTISTIKA
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:25 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 LES MAÎTRES DU PIMENT
- 19:35 GARDIENS DE LA FORET
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:55 MÉTÉO
- 21:00 LES MEILLEURES
- 22:20 LE JOURNAL DE LA RTS
- 22:45 MÉTÉO
- 22:50 DÉMONS DE MIDI
- 00:00 Správy
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Špeciál s Ilievom
- 02:45 Štúdio TA3
- 03:00 Správy
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Dobré správy
- 08:00 Správy
- 08:30 Motoring
- 09:00 Správy
- 09:30 Záchranári
- 10:00 Správy
- 10:30 Svet technológií
- 10:45 Naše potraviny
- 11:00 V politike
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Ekonomika+/Financie+
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Týždeň vo filme-1965
- 15:00 Správy
- 15:30 Investujeme
- 16:00 Žurnál
- 16:15 Špeciál s Ilievom
- 17:00 Správy
- 17:30 Showbiz
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Európa dnes a zajtra
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 V politike
- 21:00 Správy
- 21:30 Záchranári
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 10:00 Sky News Today
- 10:30 Sky News Including FYI
- 11:00 Sky News Today
- 11:30 Trevor Phillips
- 12:00 Sky News Today
- 14:30 Sky News Including FYI
- 15:00 Sky News Today
- 15:30 The Climate Show with Tom Heap
- 16:00 Sky News Today
- 16:30 Trevor Phillips
- 17:00 The News Hour with Jonathan Samuels
- 19:00 Sky News
- 19:30 The Climate Show with Tom Heap
- 20:00 Sky News
- 20:30 UK Tonight Highlights
- 21:00 Sky News
- 21:30 Trevor Phillips
- 22:00 Sky News At 10 With Gillian Joseph
- 22:30 Press Preview
- 23:00 Sky News
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (30)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS (4)
- 00:21 FASHION (4)
- 00:30 BULLETIN (17)
- 00:45 TETE A TETE (8)
- 01:00 NEWS (31)
- 01:15 THE OBSERVERS (4)
- 01:22 FOCUS (STAND ALONE) (8)
- 01:30 BULLETIN (18)
- 01:45 ARTS24 (18)
- 02:00 NEWS (32)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS (4)
- 02:21 FASHION (4)
- 02:30 BULLETIN (19)
- 02:45 ACROSS AFRICA (4)
- 03:00 NEWS (33)
- 03:15 PEOPLE & PROFIT (4)
- 03:30 BULLETIN (20)
- 03:45 THE 51% (4)
- 04:00 NEWS (34)
- 04:15 REPORTERS (7)
- 04:30 BULLETIN (21)
- 04:45 A WEEK IN FRANCE (4)
- 05:00 NEWS (35)
- 05:15 ACCESS ASIA (4)
- 05:30 BULLETIN (22)
- 05:45 ARTS24 (16)
- 06:00 NEWS (207)
- 06:20 SPORTS SUNDAY
- 06:30 BULLETIN (131)
- 07:00 NEWS (208)
- 07:15 INTRODUCTION (147)
- 07:16 FRENCH CONNECTIONS (4)
- 07:22 THE OBSERVERS (4)
- 07:30 BULLETIN (132)
- 07:45 INTRODUCTION (148)
- 07:46 SPORTS WE (12)
- 07:52 FASHION (4)
- 08:00 NEWS (209)
- 08:30 BULLETIN (133)
- 09:00 NEWS (210)
- 09:10 REVISITED (3)
- 09:30 BULLETIN (115)
- 09:40 FOCUS ALONE
- 09:45 SPORTS WE (12)
- 09:51 YOU ARE HERE
- 10:00 NEWS (211)
- 10:14 INTRODUCTION (149)
- 10:15 FRANCE IN FOCUS (4)
- 10:30 BULLETIN (135)
- 10:44 INTRODUCTION (150)
- 10:45 REPORTERS (8)
- 11:00 NEWS (212)
- 11:15 INTRODUCTION (151)
- 11:16 TALKING EUROPE (4)
- 11:30 BULLETIN (136)
- 11:45 INTRODUCTION (152)
- 11:46 TALKING EUROPE (4)
- 12:00 NEWS (213)
- 12:15 INTRODUCTION (153)
- 12:16 ARTS24 (17)
- 12:30 BULLETIN (137)
- 12:45 INTRODUCTION (154)
- 12:46 FOCUS ALONE
- 12:51 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS (214)
- 13:15 GUEST OF THE DAY DIRECT
- 13:30 NEWS (215)
- 13:45 PEOPLE & PROFIT (4)
- 14:00 NEWS (216)
- 14:14 INTRODUCTION (155)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS (4)
- 14:30 BULLETIN (138)
- 14:44 INTRODUCTION (156)
- 14:45 TETE A TETE (8)
- 15:00 NEWS (217)
- 15:14 INTRODUCTION (157)
- 15:15 ACROSS AFRICA (4)
- 15:30 BULLETIN (139)
- 15:44 INTRODUCTION (158)
- 15:45 REPORTERS (8)
- 16:00 NEWS (218)
- 16:14 INTRODUCTION (159)
- 16:15 THE OBSERVERS (4)
- 16:21 FOCUS ALONE
- 16:30 BULLETIN (140)
- 16:44 INTRODUCTION (160)
- 16:45 ARTS24 (16)
- 17:00 NEWS (219)
- 17:14 INTRODUCTION (161)
- 17:15 TALKING EUROPE (4)
- 17:30 BULLETIN (141)
- 17:44 INTRODUCTION (162)
- 17:45 TALKING EUROPE (4)
- 18:00 NEWS (220)
- 18:15 TOP STORY
- 18:30 NEWS (221)
- 18:45 GLOBAL GRID
- 19:00 NEWS (222)
- 19:13 INTRODUCTION (163)
- 19:14 TETE A TETE (8)
- 19:30 BULLETIN (142)
- 19:43 INTRODUCTION (164)
- 19:44 PEOPLE & PROFIT (4)
- 20:00 NEWS (223)
- 20:15 INTRODUCTION (165)
- 20:16 THE 51% (4)
- 20:30 BULLETIN (143)
- 20:45 INTRODUCTION (166)
- 20:46 ACCESS ASIA (4)
- 21:00 NEWS (224)
- 21:15 GLOBAL GRID
- 21:21 SPORTS SUNDAY
- 21:30 NEWS (225)
- 21:45 THE REPORTER'S WEEK (4)
- 22:00 NEWS (226)
- 22:10 REVISITED (4)
- 22:30 NEWS (227)
- 22:45 A WEEK IN FRANCE (4)
- 23:00 NEWS (228)
- 23:15 INTRODUCTION (167)
- 23:16 SPORTS SUNDAY 1
- 23:30 BULLETIN (144)
- 23:45 INTRODUCTION (168)
- 23:46 ARTS24 (17)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 PAS 2 QUARTIER
- 00:22 MODE
- 00:30 LE MONDE DANS TOUS SES ETATS
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:15 LES OBSERVATEURS
- 02:22 VOUS ETES ICI
- 02:30 BULLETIN
- 02:45 A L'AFFICHE
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:10 ICI L'EUROPE 1ére Partie
- 03:30 BULLETIN
- 03:40 LE PARIS DES ARTS
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 UNE SEMAINE REPORTAGES
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 UNE SEMAINE EN FRANCE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 REPORTERS+
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:22 SPORTS WE
- 06:30 BULLETIN
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:13 LANCEMENT
- 07:15 UNE SEMAINE EN FRANCE
- 07:30 BULLETIN
- 07:43 LANCEMENT
- 07:45 DANS LES HEBDOS
- 07:52 VOUS ETES ICI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:15 L'INVITE
- 08:30 LANCEMENT
- 08:31 UNE SEMAINE REPORTAGES
- 08:43 L'ENTRETIEN DE L'INTEL ECO
- 08:55 L'INSTANT MOBILE
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:13 LANCEMENT
- 10:15 A L'AFFICHE
- 10:30 BULLETIN
- 10:43 LANCEMENT
- 10:45 FOCUS
- 10:50 SPORTS WE
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:08 LANCEMENT
- 11:10 ICI L'EUROPE 2éme Partie
- 11:30 BULLETIN
- 11:38 LANCEMENT
- 11:40 LEGENDES URBAINES
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:13 LANCEMENT
- 12:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 12:30 BULLETIN
- 12:44 EN TETE A TETE
- 12:59 LE JOURNAL
- 13:15 L'INVITE
- 13:30 LE JOURNAL
- 13:45 C'EST EN FRANCE
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:30 LE MONDE DANS TOUS SES ETATS
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:08 LANCEMENT
- 15:10 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 15:25 L'INSTANT MOBILE
- 15:30 BULLETIN
- 15:38 LANCEMENT
- 15:40 ICI L'EUROPE 1ére Partie
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:08 LANCEMENT
- 16:10 REPORTERS+
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:13 LANCEMENT
- 17:15 MER
- 17:30 BULLETIN
- 17:43 LANCEMENT
- 17:45 UNE SEMAINE REPORTAGES
- 17:59 LE JOURNAL
- 18:13 LANCEMENT
- 18:15 A L'AFFICHE
- 18:29 BULLETIN
- 18:43 LANCEMENT
- 18:45 ACTUELLES
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:13 LANCEMENT
- 19:15 PLAN B
- 19:21 FOCUS
- 19:30 BULLETIN
- 19:43 LANCEMENT
- 19:45 EN TETE A TETE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 LE JOURNAL
- 20:45 LE DECRYPTAGE
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:15 LE DECRYPTAGE
- 21:21 SPORTS DIMANCHE
- 21:30 LE JOURNAL
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:10 BILLET RETOUR
- 22:30 LE JOURNAL
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:09 LANCEMENT
- 23:11 SPORTS DIMANCHE
- 23:21 LES OBSERVATEURS
- 23:30 BULLETIN
- 23:39 LANCEMENT
- 23:41 LE PARIS DES ARTS
- 06:05 Večer chval
- 07:05 Labyrintem víry s Tomášem Halíkem
- 07:30 Absolventi: Karol Marko
- 08:00 Bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku
- 08:35 Božia zóna (1)
- 09:10 Poutníci času
- 09:30 Jak potkávat svět
- 12:35 Přejeme si...
- 12:50 V pohorách po horách
- 13:00 Polední modlitba Sv. otce Františka
- 13:20 Muzikanti, hrajte
- 14:35 Fatima - Poslední tajemství
- 15:55 Veselo v Žilinském kraji
- 16:30 Grotesky Harolda Lloyda
- 17:00 The Chosen II (7)
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Bratr oheň: Když nás povolá František
- 18:30 Cirkus Noeland (9)
- 18:55 Můj chrám
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - Slovo Života Bratislava
- 06:45 Noeland
- 07:15 Slovo viery - BJB Košice
- 08:00 Sid Roth: To je nadprirodzené!
- 08:30 CAMPFEST blok
- 12:45 Detský blok
- 13:15 Slovo viery - Za Kostolom CB Žilina
- 14:00 Joyce Meyer
- 14:30 Nová DNA
- 15:45 Relácia DNES
- 20:00 Danielova Generácia
- 21:30 Misie Filmom
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:40 Pod javiskom
- 01:35 Ruženec
- 02:00 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 02:30 Krížové výpravy
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Svätá Terézia z Ánd
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Ruženec
- 07:30 Putovanie Rímom
- 07:45 Zabudnuté poklady
- 08:00 Effeta
- 08:20 Živé obrazy
- 08:30 Fungujúca a stabilná rodina
- 09:05 Klubovka
- 09:35 Eucharistické zázraky
- 09:45 Svätá omša zblízka
- 10:00 Nová kvalita života
- 10:10 Spravodajský súhrn
- 10:35 Správy zo Svätej zeme
- 11:00 Svätá omša z Hronského Beňadiku
- 12:30 Ruženec
- 13:10 Svedectvo
- 13:15 Na tónoch vďačnosti
- 14:20 Fara v meste
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:25 Brat František
- 15:50 GU100
- 16:10 Svätý Jozef Kupertínsky
- 17:50 Nová kvalita života
- 18:10 Jeden na jedného
- 18:30 Láska a rodičovstvo
- 18:45 Svedectvo
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 20:40 Svätci zo Skalky
- 21:10 Otec Ján Krapan
- 21:40 Medzi nebom a zemou
- 22:20 Vaticano
- 22:55 U Nikodéma
- 00:00 Hot Cars (10)
- 00:30 V mysli kuchaře (8)
- 01:00 Všechny chutě Maďarska (5)
- 02:00 Toymakerz (1)
- 03:00 Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (Francie)
- 04:00 Hot Cars (7)
- 04:30 Kutilem snadno a rychle (11)
- 05:00 Planete Decouverte
- 05:15 Vynálezce
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga – Energie života (6)
- 07:00 Zvířata ve filmu (10)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Vynálezce
- 08:00 Vitální zahrada (8)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (11)
- 09:00 Jóga – Energie života (7)
- 12:00 Všechny chutě Maďarska (5)
- 13:00 KryptoTime 2.0 (s KryptoVláďou)
- 13:30 Toymakerz (2)
- 14:30 Rybáři z Iberie (4)
- 15:00 Drsný rybáři (2)
- 15:30 Vitální zahrada (9)
- 16:00 Kutilem snadno a rychle (12)
- 16:30 Zvířata ve filmu (10)
- 17:00 KryptoTime (Fenomén NFT)
- 17:30 Dotek luxusu (4)
- 18:00 Zlatá mládež Instagramu (1)
- 19:00 Pěstujeme s láskou (Oranjezicht)
- 19:30 Nejlepší domov (2)
- 00:30 Škola vaření s Marthou Stewartovou (6)
- 01:00 Jamie po italsku (4)
- 01:30 Dolce Vita (13)
- 02:00 Nejdražší výletní loď světa (4)
- 03:10 Moje zahrada (15)
- 03:30 Annabel Langbein: U mě na zahrádce (6)
- 04:00 Láďův Orient Express (5)
- 04:30 Tak chutná Itálie (Lecce)
- 05:00 Veget s Klárkou (15)
- 05:30 Nejlepší recepty
- 06:00 Nejdražší výletní loď světa (4)
- 07:30 Dolce Vita (13)
- 16:00 Láďův Orient Express (5)
- 16:30 Tak chutná Itálie (Lecce)
- 17:00 Veget s Klárkou (15)
- 17:30 Dolce Vita (14)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 mil. Kč, Na školní kuchyni přispěje NJ životní prostředí, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Ve Studénce kvetou v záhonech i čísli
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Společenský dům Reneta bude mít nové sociální zázemí, Lidé v Havířově si stěžují na přechody pro chodce, Návštěvníci koupaliště už mohou jezdit na tobogánech)
- 04:30 Z naší ZOO (V expozici Na statku jsou k vidění selátka)
- 04:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Tomáš Navrátil, primátor Opavy: Vyhodnocení architektonické soutěže obchodního domu Breda, Den prevence v univerzitním centru UniPoint)
- 04:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Záchranáři dostali klíče od domů, kde bydlí senioři, Parkoviště u Sekerovy vily už je ve výstavbě, TS Funky Beat letos získala titul Mistr Mist
- 05:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 mil. Kč, Na školní kuchyni přispěje NJ životní prostředí, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Ve Studénce kvetou v záhonech i čísli
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Studuj u nás (SZŠ a VOŠZ Ostrava otevřela školní firmu dentální hygieny, Ocenění pedagogů ankety Zlatý Ámos, Gymnázium Český Těšín ocenilo nejlepší studenty)
- 05:25 Energie a kraj (Ve Vítkovicích zahájila provoz největší baterie v ČR, V Evropě bude dost plynu i přes omezený vývoz LNG z USA, Edvard Kožušník, vedoucí projektu Efektivní stát: Transformace energetiky v České republice je dlouhý proces)
- 05:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 05:50 Miniexpres centra Ostravy (Technické služby MOaP mají novou ředitelku)
- 06:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 mil. Kč, Na školní kuchyni přispěje NJ životní prostředí, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Ve Studénce kvetou v záhonech i čísli
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Schody u kostela sv. Mikuláše projdou rekonstrukcí, Porubská radnice uspořádala akci Jak jezdit bezpečně, Prázdniny v Porubě zpestří Letní umělecká
- 06:20 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 06:30 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 06:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 06:45 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 07:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 mil. Kč, Na školní kuchyni přispěje NJ životní prostředí, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Ve Studénce kvetou v záhonech i čísli
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Společenský dům Reneta bude mít nové sociální zázemí, Lidé v Havířově si stěžují na přechody pro chodce, Návštěvníci koupaliště už mohou jezdit na tobogánech)
- 07:30 Z naší ZOO (Život v jezírkách a tůních 1)
- 07:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Tomáš Navrátil, primátor Opavy: Vyhodnocení architektonické soutěže obchodního domu Breda, Den prevence v univerzitním centru UniPoint)
- 07:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Záchranáři dostali klíče od domů, kde bydlí senioři, Parkoviště u Sekerovy vily už je ve výstavbě, TS Funky Beat letos získala titul Mistr Mist
- 08:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 mil. Kč, Na školní kuchyni přispěje NJ životní prostředí, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Ve Studénce kvetou v záhonech i čísli
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Baby English (CAN)
- 08:20 Zpíváme a tančíme s Míšou
- 08:30 Když draka bolí hlava (Pohádkové čtení 9. kapitola)
- 08:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 08:45 Baby English (WORK, DOCTOR, TEACHER, POLICEMAN, FIREMAN)
- 08:50 Rarášci (Koloběžky)
- 09:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 mil. Kč, Na školní kuchyni přispěje NJ životní prostředí, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Ve Studénce kvetou v záhonech i čísli
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Schody u kostela sv. Mikuláše projdou rekonstrukcí, Porubská radnice uspořádala akci Jak jezdit bezpečně, Prázdniny v Porubě zpestří Letní umělecká
- 09:20 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 09:30 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 09:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 09:45 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 10:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 mil. Kč, Na školní kuchyni přispěje NJ životní prostředí, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Ve Studénce kvetou v záhonech i čísli
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Společenský dům Reneta bude mít nové sociální zázemí, Lidé v Havířově si stěžují na přechody pro chodce, Návštěvníci koupaliště už mohou jezdit na tobogánech)
- 10:30 Z naší ZOO (Mládě binturonga v ZOO Ostrava)
- 10:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Tomáš Navrátil, primátor Opavy: Vyhodnocení architektonické soutěže obchodního domu Breda, Den prevence v univerzitním centru UniPoint)
- 10:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Záchranáři dostali klíče od domů, kde bydlí senioři, Parkoviště u Sekerovy vily už je ve výstavbě, TS Funky Beat letos získala titul Mistr Mist
- 11:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 mil. Kč, Na školní kuchyni přispěje NJ životní prostředí, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Ve Studénce kvetou v záhonech i čísli
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Studuj u nás (SZŠ a VOŠZ Ostrava otevřela školní firmu dentální hygieny, Ocenění pedagogů ankety Zlatý Ámos, Gymnázium Český Těšín ocenilo nejlepší studenty)
- 11:25 Energie a kraj (Ve Vítkovicích zahájila provoz největší baterie v ČR, V Evropě bude dost plynu i přes omezený vývoz LNG z USA, Edvard Kožušník, vedoucí projektu Efektivní stát: Transformace energetiky v České republice je dlouhý proces)
- 11:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 11:50 Miniexpres centra Ostravy (Technické služby MOaP mají novou ředitelku)
- 12:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 mil. Kč, Na školní kuchyni přispěje NJ životní prostředí, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Ve Studénce kvetou v záhonech i čísli
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Schody u kostela sv. Mikuláše projdou rekonstrukcí, Porubská radnice uspořádala akci Jak jezdit bezpečně, Prázdniny v Porubě zpestří Letní umělecká
- 12:20 Když draka bolí hlava (Pohádkové čtení 9. kapitola)
- 12:30 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 12:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 12:45 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 13:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 mil. Kč, Na školní kuchyni přispěje NJ životní prostředí, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Ve Studénce kvetou v záhonech i čísli
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Společenský dům Reneta bude mít nové sociální zázemí, Lidé v Havířově si stěžují na přechody pro chodce, Návštěvníci koupaliště už mohou jezdit na tobogánech)
- 13:30 Z naší ZOO (Novinky ve voliéře La Pampa)
- 13:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Tomáš Navrátil, primátor Opavy: Vyhodnocení architektonické soutěže obchodního domu Breda, Den prevence v univerzitním centru UniPoint)
- 13:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Záchranáři dostali klíče od domů, kde bydlí senioři, Parkoviště u Sekerovy vily už je ve výstavbě, TS Funky Beat letos získala titul Mistr Mist
- 14:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Léto ve Studénce zpestří hra o zámecký poklad, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnos
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Studuj u nás (SZŠ a VOŠZ Ostrava otevřela školní firmu dentální hygieny, Ocenění pedagogů ankety Zlatý Ámos, Gymnázium Český Těšín ocenilo nejlepší studenty)
- 14:25 Energie a kraj (Ve Vítkovicích zahájila provoz největší baterie v ČR, V Evropě bude dost plynu i přes omezený vývoz LNG z USA, Edvard Kožušník, vedoucí projektu Efektivní stát: Transformace energetiky v České republice je dlouhý proces)
- 14:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 14:50 Miniexpres centra Ostravy (Technické služby MOaP mají novou ředitelku)
- 15:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Léto ve Studénce zpestří hra o zámecký poklad, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnos
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Schody u kostela sv. Mikuláše projdou rekonstrukcí, Porubská radnice uspořádala akci Jak jezdit bezpečně, Prázdniny v Porubě zpestří Letní umělecká
- 15:20 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 15:30 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 15:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 15:45 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 16:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Léto ve Studénce zpestří hra o zámecký poklad, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnos
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 16:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Společenský dům Reneta bude mít nové sociální zázemí, Lidé v Havířově si stěžují na přechody pro chodce, Návštěvníci koupaliště už mohou jezdit na tobogánech)
- 16:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Kuchyně na Dlouhé se mění v moderní pracoviště, Žerotínský zámek odkrývá poklady země, Atletika pořádala oddílové závody pro členy i sourozence)
- 16:40 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Dvoudenní Stonavská pouť se blíží, Zhodnocení školního roku 2023/2024, Na „Zemstę” dopiero po wakacjach)
- 16:50 Palkovický miniexpres (Palkovičtí převzali ocenění Vesnice roku na slavnostech)
- 17:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Léto ve Studénce zpestří hra o zámecký poklad, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnos
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Eko magazín (Aleš Boháč (nez), náměstek primátora Ostravy, Martina Přikrylová, vedoucí útulku: Díky útulku Ostrava našlo domov přes 11 000 psů, Majitelé s bývalými útulkovými psy přišli na setkání)
- 17:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 17:30 Transformace kraje (MSID)
- 17:40 Kam vyrazit (Dřevěné stavby v Nýdku ukazují lidovou architekturu)
- 17:45 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 18:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Léto ve Studénce zpestří hra o zámecký poklad, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnos
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Beskydský expres (Piloti kluzáků soutěžili v přeletu vytyčených tratí, Frýdlantští skauti pořádali šifrovací soutěž, Studenti SŠ v Jablunkově předvedli své obory na výstavě)
- 18:20 Jesenický expres (Regionální potravina z Farmy U Stromovouse, První závody dračích lodí mládeže, Mezinárodní trojboj v bruntálském gymnastickém sále)
- 18:30 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie, Pořádková jednotka MSK zvítězila v Testu odolnosti 2024, V Ostravě soutěžili dopravní policisté z celého MS kraje, Mladí hasiči soutěžili v Lubně v požárním útoku)
- 18:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 18:45 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 19:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Léto ve Studénce zpestří hra o zámecký poklad, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnos
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 19:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Společenský dům Reneta bude mít nové sociální zázemí, Lidé v Havířově si stěžují na přechody pro chodce, Návštěvníci koupaliště už mohou jezdit na tobogánech)
- 19:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Kuchyně na Dlouhé se mění v moderní pracoviště, Žerotínský zámek odkrývá poklady země, Atletika pořádala oddílové závody pro členy i sourozence)
- 19:40 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Dvoudenní Stonavská pouť se blíží, Zhodnocení školního roku 2023/2024, Na „Zemstę” dopiero po wakacjach)
- 19:50 Palkovický miniexpres (Palkovičtí převzali ocenění Vesnice roku na slavnostech)
- 20:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Léto ve Studénce zpestří hra o zámecký poklad, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnos
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Eko magazín (Aleš Boháč (nez), náměstek primátora Ostravy, Martina Přikrylová, vedoucí útulku: Díky útulku Ostrava našlo domov přes 11 000 psů, Majitelé s bývalými útulkovými psy přišli na setkání)
- 20:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 20:30 Transformace kraje (MSID)
- 20:40 Kam vyrazit (Dřevěné stavby v Nýdku ukazují lidovou architekturu)
- 20:45 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 21:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Léto ve Studénce zpestří hra o zámecký poklad, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnos
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Beskydský expres (Piloti kluzáků soutěžili v přeletu vytyčených tratí, Frýdlantští skauti pořádali šifrovací soutěž, Studenti SŠ v Jablunkově předvedli své obory na výstavě)
- 21:20 Jesenický expres (Regionální potravina z Farmy U Stromovouse, První závody dračích lodí mládeže, Mezinárodní trojboj v bruntálském gymnastickém sále)
- 21:30 Z naší ZOO (Datel černý)
- 21:35 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie, Pořádková jednotka MSK zvítězila v Testu odolnosti 2024, V Ostravě soutěžili dopravní policisté z celého MS kraje, Mladí hasiči soutěžili v Lubně v požárním útoku)
- 21:45 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 21:47 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 22:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Léto ve Studénce zpestří hra o zámecký poklad, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnos
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 22:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Společenský dům Reneta bude mít nové sociální zázemí, Lidé v Havířově si stěžují na přechody pro chodce, Návštěvníci koupaliště už mohou jezdit na tobogánech)
- 22:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Kuchyně na Dlouhé se mění v moderní pracoviště, Žerotínský zámek odkrývá poklady země, Atletika pořádala oddílové závody pro členy i sourozence)
- 22:40 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Dvoudenní Stonavská pouť se blíží, Zhodnocení školního roku 2023/2024, Na „Zemstę” dopiero po wakacjach)
- 22:50 Palkovický miniexpres (Palkovičtí převzali ocenění Vesnice roku na slavnostech)
- 23:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Léto ve Studénce zpestří hra o zámecký poklad, Školní hřiště na Jihu se zpřístupňují veřejnos
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Eko magazín (Aleš Boháč (nez), náměstek primátora Ostravy, Martina Přikrylová, vedoucí útulku: Díky útulku Ostrava našlo domov přes 11 000 psů, Majitelé s bývalými útulkovými psy přišli na setkání)
- 23:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 23:30 Transformace kraje (MSID)
- 23:40 Kam vyrazit (Dřevěné stavby v Nýdku ukazují lidovou architekturu)
- 23:45 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 13:00 Magazín Hodonín
- 13:15 Magazín Veselí nad Moravou
- 13:29 Počasí
- 13:30 Magazín Kyjov
- 13:45 Magazín Valašsko
- 14:00 Magazín Zlínský kraj
- 14:16 Magazín Uherský Brod
- 14:29 Počasí
- 14:30 Magazín Uherské Hradiště
- 14:45 MAGAZÍN ZLÍN / OTROKOVICE
- 15:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 00:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:27 Z dílny regionálních autorů (Švédsko a Norsko)
- 01:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 01:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 3. díl)
- 01:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 229. díl)
- 01:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 02:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 02:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:27 Z dílny regionálních autorů (Švédsko a Norsko)
- 03:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 03:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 3. díl)
- 03:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 229. díl)
- 03:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 04:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:27 Z dílny regionálních autorů (Švédsko a Norsko)
- 05:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 05:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 3. díl)
- 05:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 229. díl)
- 05:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 06:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:27 Z dílny regionálních autorů (Švédsko a Norsko)
- 07:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 07:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 3. díl)
- 07:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 229. díl)
- 07:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 08:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 08:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:27 Z dílny regionálních autorů (Švédsko a Norsko)
- 09:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 09:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 3. díl)
- 09:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 229. díl)
- 09:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 10:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:27 Z dílny regionálních autorů (Švédsko a Norsko)
- 11:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 11:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 3. díl)
- 11:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 229. díl)
- 11:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 12:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:27 Z dílny regionálních autorů (Švédsko a Norsko)
- 13:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 13:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 3. díl)
- 13:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 229. díl)
- 13:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 14:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 14:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:27 Z dílny regionálních autorů (Švédsko a Norsko)
- 15:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 15:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 3. díl)
- 15:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 229. díl)
- 15:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 16:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:27 Z dílny regionálních autorů (Švédsko a Norsko)
- 17:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 17:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 3. díl)
- 17:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 229. díl)
- 17:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:11 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:13 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 18:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:17 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 18:30 Ocenění Pardubického kraje (Eva Piknová, Jan Pikna, Vojtěch Stříteský - dlouholeté vedení festivalu Smetanova Litomyšl)
- 18:35 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 19:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 19:25 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 19:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 20:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:11 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:13 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 20:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:17 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 20:30 Ocenění Pardubického kraje (Eva Piknová, Jan Pikna, Vojtěch Stříteský - dlouholeté vedení festivalu Smetanova Litomyšl)
- 20:35 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 21:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 21:25 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 21:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:11 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:13 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 22:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:17 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 22:30 Ocenění Pardubického kraje (Eva Piknová, Jan Pikna, Vojtěch Stříteský - dlouholeté vedení festivalu Smetanova Litomyšl)
- 22:35 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 23:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 23:25 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 23:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 00:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 00:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:20 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 00:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 01:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 01:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:20 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 01:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 02:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 02:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 02:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 02:45 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Folprecht - citery.)
- 03:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 03:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:20 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 03:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 04:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:20 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 04:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 05:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 05:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 05:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 05:45 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Folprecht - citery.)
- 06:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 06:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:20 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 06:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 07:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:20 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 07:30 Poznávej Jižní Moravu (Benediktinský klášter v Rajhradě)
- 07:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 08:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 08:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 08:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 08:45 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Folprecht - citery.)
- 09:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 09:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:20 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 09:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 10:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:20 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 10:30 Poznávej Jižní Moravu (Ptačí svatyně)
- 10:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 11:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 11:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 11:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 11:45 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Folprecht - citery.)
- 12:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 12:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:20 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 12:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 13:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:20 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 13:30 Poznávej Jižní Moravu (Nejstarší cykas)
- 13:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 14:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 14:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 14:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 14:45 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Folprecht - citery.)
- 15:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 15:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:20 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 15:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 16:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:20 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 16:30 Poznávej Jižní Moravu (Pernštejn)
- 16:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 17:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 17:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 17:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 17:45 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Folprecht - citery.)
- 18:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 18:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:20 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 18:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 19:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 19:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:20 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 19:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 20:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 20:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:20 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 20:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 20:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 21:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 21:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:20 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 21:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 22:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 22:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:20 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 22:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 23:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 23:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:20 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 23:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 23:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 00:00 Týden v Praze
- 00:20 Středočeské noviny
- 00:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 01:00 Týden v Praze
- 01:20 Středočeská nej
- 01:30 Host dne
- 01:40 Svět z blízka
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Týden v Praze
- 04:20 Expres Prahy 18
- 04:30 Týden v regionech
- 05:00 Týden v Praze
- 05:20 Expres Prahy 13
- 05:30 Host dne
- 05:40 Hasiči
- 06:00 Týden v Praze
- 06:20 Expres
- 06:30 Svět z blízka
- 06:40 Středočeské noviny
- 07:00 Týden v Praze
- 07:20 Expres Prahy 15
- 07:30 Dobré zprávy
- 08:00 Týden v Praze
- 08:20 Expres Prahy 4
- 08:30 Putování po regionech
- 09:00 Týden v Praze
- 09:20 Středočeský magazín
- 09:30 Host dne
- 09:40 Za oponou
- 10:00 Týden v Praze
- 10:20 Expres Prahy 2
- 10:30 Týden v regionech
- 11:00 Týden v Praze
- 11:20 Expres Prahy 6
- 11:30 Svět z blízka
- 11:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 12:00 Týden v Praze
- 12:20 Expres Prahy 1
- 12:30 Špetka Slovácka
- 13:00 Týden v Praze
- 13:20 Expres Prahy 11
- 13:30 Dobré zprávy
- 14:00 Týden v Praze
- 14:20 Expres Prahy 8
- 14:30 Host dne
- 14:40 Středočeské noviny
- 15:00 Týden v Praze
- 15:20 Expres
- 15:30 Putování po regionech
- 16:00 Týden v Praze
- 16:20 Expres Prahy 18
- 16:30 Týden v regionech
- 17:00 Týden v Praze
- 17:20 Expres
- 17:30 Středočeská nej
- 17:40 Svět z blízka
- 18:00 Týden v Praze
- 18:20 Expres Prahy 4
- 18:30 Host dne
- 18:40 Středočeský magazín
- 19:00 Týden v Praze
- 19:20 Expres Prahy 15
- 19:30 Za oponou
- 19:40 Středočeské noviny
- 20:00 Týden v Praze
- 20:20 Expres
- 20:30 Dobré zprávy
- 21:00 Týden v Praze
- 21:20 Expres Prahy 13
- 21:30 Středočeské noviny
- 21:40 Hasiči
- 22:00 Týden v Praze
- 22:20 Expres Prahy 10
- 22:30 Host dne
- 22:40 Středočeský magazín
- 23:00 Týden v Praze
- 23:20 Svět z blízka
- 23:30 Týden v regionech
- 00:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 00:16 Dobré zprávy z regionl
- 00:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 00:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 01:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 01:12 Týden v regionech (ZJ)
- 01:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 01:44 Putování v regionech
- 02:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 02:16 Dobré zprávy z regionl
- 02:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 02:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 03:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 03:12 Týden v regionech (ZJ)
- 03:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 03:44 Putování v regionech
- 04:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 04:16 Dobré zprávy z regionl
- 04:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 04:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 05:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 05:12 Týden v regionech (ZJ)
- 05:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 05:44 Putování v regionech
- 06:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 06:16 Dobré zprávy z regionl
- 06:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 06:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 07:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 07:12 Týden v regionech (ZJ)
- 07:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 07:44 Putování v regionech
- 08:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 08:16 Dobré zprávy z regionl
- 08:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 08:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 09:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 09:12 Týden v regionech (ZJ)
- 09:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 09:44 Putování v regionech
- 10:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 10:16 Dobré zprávy z regionl
- 10:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 10:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 11:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 11:12 Týden v regionech (ZJ)
- 11:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 11:44 Putování v regionech
- 12:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 12:16 Dobré zprávy z regionl
- 12:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 12:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 13:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 13:12 Týden v regionech (ZJ)
- 13:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 13:44 Putování v regionech
- 14:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 14:16 Dobré zprávy z regionl
- 14:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 14:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 15:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 15:12 Týden v regionech (ZJ)
- 15:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 15:44 Putování v regionech
- 16:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 16:16 Dobré zprávy z regionl
- 16:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 16:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 17:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 17:12 Týden v regionech (ZJ)
- 17:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 17:44 Putování v regionech
- 18:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 18:16 Dobré zprávy z regionl
- 18:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 18:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 19:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 19:12 Týden v regionech (ZJ)
- 19:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 19:44 Putování v regionech
- 20:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 20:16 Dobré zprávy z regionl
- 20:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 20:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 21:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 21:12 Týden v regionech (ZJ)
- 21:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 21:44 Putování v regionech
- 22:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 22:16 Dobré zprávy z regionl
- 22:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 22:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 23:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 23:12 Týden v regionech (ZJ)
- 23:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 23:44 Putování v regionech
- 00:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Hasiči
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Hasiči
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Hasiči
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Hasiči
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Hasiči
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Hasiči
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Hasiči
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Hasiči
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Hasiči
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Hasiči
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Hasiči
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Hasiči
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Hasiči
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Hasiči
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Hasiči
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Hasiči
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Hasiči
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Hasiči
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Před 10 lety
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Před 10 lety
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Před 10 lety
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Před 10 lety
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Před 10 lety
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Před 10 lety
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 TÝDEN V REGIONECH (1)
- 00:25 POČASÍ
- 00:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 00:38 SPORT
- 00:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 00:45 HEADLINES
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (1)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 01:45 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 Václav Sůra (151)
- 03:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 03:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (1)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z PACOVA
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (1)
- 05:48 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:59 Empty
- 09:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 09:20 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 09:35 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 09:50 POČASÍ
- 09:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 09:55 HEADLINES
- 10:00 Miroslav Račan (84)
- 10:35 TÝDEN V REGIONECH (1)
- 11:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 11:20 POČASÍ
- 11:23 SPORT
- 11:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 11:45 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 12:00 Miroslav Račan (84)
- 12:35 POČASÍ
- 12:38 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 12:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 13:15 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 13:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 14:00 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 14:15 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (39)
- 14:30 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 14:45 STUDIO iVysočina
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 Václav Sůra (151)
- 15:40 STUDIO iVysočina
- 15:50 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 15:52 POČASÍ
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 Sandra Brožová (53)
- 16:50 STUDIO iVysočina
- 17:00 ZASTÁVKA NA TRATI (3)
- 18:00 POZOR VLAK (1)
- 18:45 POČASÍ
- 18:48 KULTURA
- 18:53 WEBOVÉ KAMERY
- 18:59 Empty
- 19:00 POČASÍ
- 19:03 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 19:04 STUDIO iVysočina
- 19:14 ŽIVĚ Z PACOVA
- 19:15 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (1)
- 19:40 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 19:41 POČASÍ
- 19:44 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 19:59 Empty
- 20:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 20:20 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 20:35 POČASÍ
- 20:38 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (39)
- 20:53 SPORT
- 20:58 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:00 Miroslav Račan (84)
- 21:35 POČASÍ
- 21:38 SPORT
- 21:43 STUDIO iVysočina
- 21:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 POZOR VLAK (1)
- 22:45 POČASÍ
- 22:48 STUDIO iVysočina
- 22:58 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 23:00 Miroslav Račan (84)
- 23:35 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Фронт NEWS
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Реальна історія
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Антизомбі
- 11:45 Громадянська оборона
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Все так однозначно
- 13:30 Інформаційні сюжети
- 14:00 Кризи Путінської Росії
- 14:20 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Фронт NEWS
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Антизомбі
- 18:15 Громадянська оборона
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети
- 00:00 Himnusz
- 00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
- 00:10 Időjárás-jelentés
- 00:20 Ma éjszaka
- 01:05 Ma éjszaka
- 02:00 Ma éjszaka
- 03:00 Ma éjszaka
- 04:00 Ma éjszaka
- 05:00 Ma éjszaka
- 05:50 Vár a Kárpát-medence
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:30 Nemzeti Sporthíradó
- 06:35 Vár a Kárpát-medence
- 06:36 Időjárás-jelentés
- 06:45 VILÁGHÍRADÓ
- 07:00 HÍRADÓ
- 07:15 Nemzeti Sporthíradó
- 07:20 Időjárás-jelentés
- 07:30 HÍREK
- 07:33 Ma reggel
- 08:00 HÍRADÓ
- 08:10 Nemzeti Sporthíradó
- 08:15 Időjárás-jelentés
- 08:20 Ma reggel
- 08:30 HÍREK
- 08:31 Ma reggel
- 09:00 HÍRADÓ
- 09:20 Időjárás-jelentés
- 09:22 Ma délelőtt
- 09:30 HÍREK
- 09:33 Ma délelőtt
- 10:00 HÍRADÓ
- 10:10 Nemzeti Sporthíradó
- 10:20 Időjárás-jelentés
- 10:22 Ma délelőtt
- 10:30 HÍREK
- 10:33 Summa
- 10:50 Ma délelőtt
- 11:00 HÍRADÓ
- 11:20 Időjárás-jelentés
- 11:22 Ma délelőtt
- 11:30 HÍREK
- 11:33 Család'24
- 11:50 Vár a Kárpát-medence
- 11:51 Ma délelőtt
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:50 Ma délután
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:22 Ma délután
- 13:30 HÍREK
- 13:33 Ma délután
- 14:00 HÍRADÓ
- 14:20 Időjárás-jelentés
- 14:22 Ma délután
- 14:30 HÍREK
- 14:33 Család'24
- 14:50 Ma délután
- 15:00 HÍRADÓ
- 15:20 Időjárás-jelentés
- 15:22 Ma délután
- 15:30 HÍREK
- 15:33 Kárpát-medence
- 15:50 Ma délután
- 16:00 HÍRADÓ
- 16:15 Időjárás-jelentés
- 16:20 Ma délután
- 16:30 HÍREK
- 16:33 Magyarország ma
- 17:00 HÍRADÓ
- 17:10 Időjárás-jelentés
- 17:15 Ma délután
- 17:35 Vár a Kárpát-medence
- 17:45 Agenda
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:45 Ma este
- 18:46 Vár a Kárpát-medence
- 19:00 Időjárás-jelentés
- 19:04 VILÁGHÍRADÓ
- 19:25 Időjárás-jelentés
- 19:30 HÍRADÓ
- 20:20 Nemzeti Sporthíradó
- 20:25 Időjárás-jelentés
- 20:35 Ma este
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 VILÁGHÍRADÓ
- 22:00 HÍRADÓ
- 22:20 Nemzeti Sporthíradó
- 22:30 Időjárás-jelentés
- 22:40 Ma éjjel
- 23:00 HÍRADÓ
- 23:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 23:19 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 23:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 23:26 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 23:30 VILÁGHÍRADÓ
- 00:10 Kulisszák mögött az A38 Hajón (Last Seconds)
- 01:10 A38 Eklektronika (Bergi)
- 02:05 A38 Eklektronika (Cadik)
- 03:00 Mit kíván?
- 03:25 Hullámhossz (Ötödik Évszak Zenekar)
- 03:40 Hullámhossz (Kis Tyutyu Band)
- 03:50 Hullámhossz (Andras Toth)
- 04:05 Az A38 Hajó színpadán (The Curious Kind)
- 05:00 Vízipók-Csodapók (A csigalift)
- 05:05 A kockásfülű nyúl (Kistöfi a hegyekben)
- 05:10 A nagy ho-ho-ho horgász II (Mit hozott a Mikulás?)
- 05:20 Mesélj nekem! (Az égig érő fa)
- 05:30 Tinti kalandjai (Hajszás órák Londonban)
- 05:35 Mekk Elek az ezermester (Macskazene)
- 05:40 Kiváncsi Fáncsi (Mackó - kaland)
- 05:50 Mesélj nekem! (A csigacsalád)
- 06:00 Kukori és Kotkoda (Városi lakás)
- 06:05 Miezmiaz? (1)
- 06:10 Miezmiaz? (2)
- 06:15 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (Móka, kacagás)
- 06:25 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (Bogáncs király gyengélkedik)
- 06:40 Tündér lilinkók (Liló és a jégrevü)
- 06:50 Tündér lilinkók (Rézi és az álmok)
- 07:00 Tündér lilinkók (Rózi és a csuklás)
- 07:15 Tündér lilinkók (Liló és a tavasz)
- 07:30 Pán Péter legújabb kalandjai II (Örök gyerek)
- 07:50 Múmin-völgyi kalandok III (Fürgén, mint a szél)
- 08:15 Super Wings - A szárnyalók VI (Lávás pizza)
- 08:30 Super Wings - A szárnyalók VI (Fidzsi kemping-káosz)
- 08:45 RoboVonatok II (Repülj X-család, repülj!)
- 09:00 Puskás Öcsi és barátai (A rászedős csel)
- 09:10 M2 matricák - Igaz vagy hamis? (Bajnai Sándor-Metternich-kastély)
- 09:15 Pipp és Polli (Táncverseny)
- 09:20 Pipp és Polli (Jaki balszerencse napja)
- 09:30 Gyerünk, Pocoyo! (Pocoyo zenekara)
- 09:35 Gyerünk, Pocoyo! (Piknik)
- 09:45 Gyerünk, Pocoyo! (Pato zuhanyozik)
- 09:50 Bajkeverő majom XIV (Majomfelvonulás / George és Allie kisállatszállodája)
- 10:15 A bűvös körhinta II (Kalózok kincse)
- 10:25 A bűvös körhinta II (A csigasólyom)
- 10:40 Milo (Milo, a fényképész)
- 10:50 Agi Bagi II (Ki vagyok én?)
- 11:05 Nils Holgersson csodálatos utazása (Sok hűhó semmiért)
- 11:15 Simon (Szuper almaszósz)
- 11:20 Ricky Zoom II (Robrakéták)
- 11:35 Alvin és a mókusok V (Ház a Cédrus soron)
- 11:45 Alvin és a mókusok V (A mosdó réme)
- 11:55 Alvin és a mókusok V (Tornbergapt visszatér)
- 16:00 Tip, a kisegér II (Saját szobát szeretnék)
- 16:10 Tip, a kisegér II (Élvezd a pillanatot!)
- 16:20 RoboVonatok II (Buborék, buborék, kipukkan a buborék!)
- 16:35 Puskás Öcsi és barátai (A jelmezbál)
- 16:45 Alvin és a mókusok V (Alkotói válság)
- 16:55 Alvin és a mókusok V (103)
- 17:05 Alvin és a mókusok V (Tűzvédelem)
- 17:20 Alvin és a mókusok V (Kastély-katasztrófa)
- 17:30 Super Wings - A szárnyalók VI (Mexikói taco-tragédia)
- 17:45 Super Wings - A szárnyalók VI (Pibimbap, ameddig bírod)
- 20:00 Akusztik
- 21:05 Starter
- 21:25 Kulisszák mögött az A38 Hajón (The Hybrid Drummer Duo)
- 22:20 A38 Archív (Parno Graszt)
- 23:20 Házibuli
- 01:20 Férfi a férfihoz
- 03:10 Az érzelmek tengerén (112)
- 04:00 Érted mindent (52)
- 04:50 Álmok álmodói (Ruttkai Éva)
- 04:55 Édes anyanyelvünk (Tündérek)
- 05:05 MMA portré (Adáshiba - Szakonyi Károly író)
- 05:55 Himnusz
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:45 Nyár '24
- 08:00 Neked szól! (Kelj útra!)
- 08:05 Kereszt-Tények
- 08:15 De őszintén!
- 08:20 Lét-Ige - protestáns magazin
- 08:50 Isten kezében
- 09:15 A misztérium – Liturgikus sorozat (A gyülekezet)
- 09:25 Időjárás-jelentés
- 09:27 Katolikus krónika
- 10:00 Jézus és... (Öröm)
- 10:50 Templomaink
- 11:00 Római katolikus szentmise közvetítése Siófokról
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:55 Jó ebédhez szól a nóta
- 13:15 Szép hazánk, Magyarország! (Múzeumok, skanzenek)
- 13:25 Mici néni két élete
- 14:45 Egy Perc Híradó
- 14:50 Időjárás-jelentés
- 15:00 A fekete város (Egy szál rózsa)
- 15:59 SzerencsePerc
- 16:00 Hatoslottó sorsolás
- 16:10 Delta (Új folyam, 4. adás: Késés)
- 16:40 Zenés Önök kérték
- 16:55 A Tenkes kapitánya (A tőzsér)
- 17:25 Borbás Marcsi szakácskönyve (Kürtős kalács)
- 17:50 Vár a Kárpát-medence
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Párizsi beszállók (Vívás - Gémesi Csanád)
- 18:45 Hogy volt? - Nyári emlékek - Különkiadás (Vörös István)
- 19:45 Magyarország, szeretlek!
- 21:00 Meseautó
- 22:35 Kenó
- 22:36 Időjárás-jelentés
- 22:45 Selyem
- 10:05 Góóól!2
- 11:55 Elődöntő mérkőzés
- 14:00 Sportműsor
- 16:30 Elődöntő mérkőzés
- 18:35 Góóól!2
- 19:30 Felvezető műsor
- 21:00 Döntő
- 23:00 Értékelő műsor
- 23:50 Triatlon világbajnoki sorozat
- 04:30 Álmok álmodói (Gábor Dénes)
- 04:35 Mesterember leszek
- 05:00 A hét műtárgya (Magyar koronázási palást)
- 05:05 Kunszt (Balatonfüred – Modern Műtár)
- 05:30 Könyvjelző – Takaró Mihály műsora (Történelmünk nagyasszonyai: Lorántffy Zsuzsanna és Zrínyi Ilona)
- 06:00 Librettó
- 06:50 Balatoni utazás (Magyarok a Balatonnál)
- 07:15 Hagyaték (Személyes tradíció - Családi hagyomány)
- 07:50 Agenda
- 08:00 Fülszöveg (Bácsatyai Dániel)
- 08:25 Magyar Krónika
- 08:55 Evangélium
- 09:25 Püspökkenyér
- 09:55 Csehország madártávlatból (Orchideák a hegyen)
- 18:10 Rejtélyes XX. század
- 18:45 Agenda
- 18:55 A muskétások (A rebellis asszony)
- 19:55 A nyomorultak (6)
- 22:55 Ne ingereljétek a mamát
- 00:05 Magyar világ
- 00:35 Itthon vagy!: Felső-Tisza vidéke
- 00:55 Himnusz
- 01:00 HÍRADÓ
- 01:15 Időjárás-jelentés
- 01:20 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 01:30 Álmok álmodói: Galamb József
- 01:35 M5 História: A magyar sportnemzet
- 02:15 Utazás a koponyám körül
- 03:35 Álmok álmodói: Kandó Kálmán
- 03:40 Klasszikusok délidőben: Összkiadás élőben Schumann zongorás kamarazenéje/1
- 04:40 Magyar elsők: Az első magyar fröccs
- 05:00 HÍRADÓ
- 05:15 Időjárás-jelentés
- 05:18 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 05:20 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 05:24 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 05:25 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 05:30 Édes anyanyelvünk: Ki is volt Horger Antal?
- 05:35 Itthon vagy!: Kalocsa
- 05:55 Élő egyház
- 06:15 Esély
- 06:35 Világ
- 07:00 Időjárás-jelentés
- 07:05 Noé barátai
- 07:35 Novum
- 08:05 Opera Cafe
- 08:35 A Nagyok
- 09:10 Ízőrzők: Kölesd - Borjád
- 09:40 Borbás Marcsi szakácskönyve: Hagymás rostélyos
- 10:15 Fabien koreai konyhája: Ttokkuk / Pácolt grillezett marhaszeletek (12/11)
- 10:20 Főmenü: Almás
- 11:20 Itthon vagy!
- 11:40 Librettó
- 14:00 M4 SPORT+
- 22:05 Vár a Kárpát-medence
- 22:10 Bagi-Nacsa Orfeuma
- 23:05 Agapé: Komfortzónán innen és túl
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
Pro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PIN- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 06:05 Závěr vysílání
- 07:05 Přestávka ve vysílání 07:05-09:00
- 03:15 Pohádky
- 08:30 konec vysilani
- 11:05 Hvězdy manéže
- 12:19 Open Stage
- 16:49 Jeden na jednoho / jedna výzva, jedna šance, jedna výhra (3)
- 17:15 Naplno
- 17:51 Open Stage
- 22:01 Open Stage
- 23:36 Muzikálová noc