Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:10 Australští tiráci (3)
- 05:05 Australští tiráci (4)
- 06:00 Zamrzlé zlato (Výhra, nebo prohra)
- 06:50 Zamrzlé zlato (Úder bouře)
- 07:45 Zamrzlé zlato (Nejzazší hranice)
- 04:00 Lovci odpadu XIV (4)
- 05:00 Lovci odpadu XIV (5)
- 06:00 Jak se to dělá IX (Meče/Mostní čluny/Stojací hodiny/Pojistky)
- 06:30 Jak se to dělá IX (Nárazníky/Světelné gely/Filtry pro fotoaparáty/Makety poháněné párou)
- 07:00 Jak se to dělá IX (Deštníky/Přívěsné lodní motory/Stříbrné příbory/Svinovací měřicí pásmo)
- 07:30 Jak se to dělá IX (Skalpely/Olejové barvy/Helmy britské policie/Horolezecké cepíny)
- 12:00 Lovci odpadu XIII (9)
- 13:00 Lovci odpadu XIII (10)
- 00:00 Italská klinika pro obézní II (2)
- 01:00 Beďarová doktorka: Praskance V (Praskance: Trojnásobný keloid)
- 02:00 Můj velký tlustý a báječný život VII (Doma v bezpečí)
- 02:50 Můj velký tlustý a báječný život VII (Moje velké tlusté, zlomené srdce)
- 03:40 Můj velký tlustý a báječný život VII (Whitney konfrontuje Chaseho)
- 14:00 Úchvatná manikúra (1)
- 15:00 Úchvatná manikúra (2)
- 00:00 Je to Havaj IX (Z Arizony na Kauai)
- 00:30 Je to Havaj IX (Z chladného Aspenu na slunný Big Island)
- 01:00 Život na Bahamách V (Pryč od zimy)
- 01:30 Je to Havaj XIV (Psí ráj na Maui)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Vysněný dům v Tallahassee)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Dům na pláži v Texasu)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIV (Máma ví nejlíp)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLV (Staré proti novému v Denveru)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLV (Minimum času v Atlantě)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? X (Předměstský přeprodej)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? X (Lekce španělštiny)
- 05:30 Mistři bazénů III (Přirozeně pro zábavu rodiny)
- 06:00 Renovační pohotovost (4)
- 07:00 S podporou celebrit II (Ohromující překvapení Zooey Deschanel)
- 00:17 Pravidla farmy 5: Díkůvzdání Nancy Fuller (11)
- 00:40 Kuchyně 14: Chutné hamburgery (2)
- 01:25 Průkopnice 17: Rychlé občerstvení pro kovboje (10)
- 01:47 Průkopnice 17: Lehký oběd v lednici (11)
- 02:10 Průkopnice 17: Všechno nejlepší k mým narozeninám (12)
- 02:32 Průkopnice 17: Nakupování a zásilky (13)
- 02:55 Průkopnice 16: Za jedno dopoledne (2)
- 03:17 Průkopnice 16: Pálivé dobroty (3)
- 03:40 Průkopnice 16: Hlavní jídla za 16 minut (4)
- 04:02 Průkopnice 16: Oblíbená jídla pro děti (5)
- 04:25 Průkopnice 16: Experimenty se snídaní (6)
- 04:47 Průkopnice 16: Vyprázdníme lednici (7)
- 05:10 Pravidla farmy 5: Venkovní večeře na farmě (10)
- 05:35 Pravidla farmy 5: Díkůvzdání Nancy Fuller (11)
- 06:00 Kuchyně 14: Správná domácí kuchyně (3)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Hezké svátky (3)
- 07:10 Banket: Nesplnitelný úkol 10: Souboj pojízdných bister (3)
- 07:55 Banket: Nesplnitelný úkol 10: Kdo hledá napětí (4)
- 00:40 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Tajemství nesmrtelnosti)
- 01:25 Záhady největších pokladů světa III (Návrat do Whydah)
- 02:10 Válka skladů V (Absolutní nadvláda vína)
- 02:35 Válka skladů V (Kupec v tobě)
- 03:00 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Svět pod námi)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Pod posvátnými chrámy)
- 00:00 Nature Parks (Národní park Canyon De Chelly)
- 00:48 Global Treasures (Prambanan)
- 01:00 Gardens of the World (Tulipánové zahrady v Holandsku)
- 01:29 On Tour (Karakoram)
- 01:55 Planet Terra (Istria)
- 02:00 Vista Point (Las Palmas)
- 02:27 Nature Wonders (Přírodní rezervace Massai Mara)
- 02:38 Planet Terra (Paraty)
- 02:43 Global Treasures (Piran)
- 02:54 Planet Terra (Dendera)
- 03:00 Cosmos Global (Káthmandu - Údolie bohov)
- 03:53 Planet Terra (Râşnov)
- 04:00 Vista Point (Ohňová zem)
- 04:27 On Tour (S1-Vietnam)
- 04:54 Planet Terra (Skanzen Pribylina)
- 05:00 Global Treasures (Ingapirca)
- 05:12 Extravaganza (Vánoce v Rakousku)
- 05:39 Nature Wonders (Ciénaga de Zapata)
- 05:50 Global Treasures (Parlament - Budapešť)
- 06:00 Vista Point (Bukurešť)
- 06:27 Vista Point (Karibské ostrovy)
- 06:54 Planet Terra (Ostrov Porto Santo)
- 07:00 Nature Wonders (Jazero Manyara)
- 07:11 Global Treasures (Bojnický zámok)
- 07:22 Vista Point (Rím)
- 07:50 Global Treasures (Kostol Kerimäki)
- 10:00 Vista Point (Taipei)
- 10:27 Global Treasures (Rýnska roklina)
- 10:38 Planet Terra (Irkutsk)
- 10:43 Nature Wonders (Kaňon Waimea)
- 10:54 Planet Terra (Troodos Ekklisies)
- 11:00 On Tour (Kanál Göta)
- 11:29 Doc Time (Sumatra)
- 11:55 Planet Terra (Národný park Lauca)
- 12:00 7 Days (Kampánie)
- 12:53 Planet Terra (Drepung Gonba)
- 13:00 On Tour (Kláštorná cesta)
- 13:29 Vista Point (Sevilla)
- 13:55 Planet Terra (Kyong-ju)
- 14:00 Vista Point (San José)
- 14:27 Global Treasures (Toruň)
- 14:38 Planet Terra (St. Ives)
- 14:43 Nature Wonders (Jazero Mono)
- 14:54 Planet Terra (Meissen)
- 15:00 Vista Point (Rovaniemi)
- 15:27 Regio (St. Gallen Appenzellerland)
- 15:38 Planet Terra (Štýrský Hradec)
- 15:43 Global Treasures (Sofievskij Sobor)
- 15:54 Planet Terra (Pasabagi)
- 16:00 On Tour (Rieka Kwai)
- 16:27 Vista Point (Mexico City)
- 16:54 Planet Terra (Kutná Hora)
- 17:00 Travel Stories (Tržiště Nagaur)
- 17:11 Global Treasures (Firenze)
- 17:22 Esovision (Afrika)
- 17:50 Global Treasures (Visby)
- 18:00 Vista Point (Metropola Praha)
- 18:27 Global Treasures (Tuvkhunii Hyid)
- 18:38 Planet Terra (Miami)
- 18:43 Global Treasures (Buxoro)
- 18:54 Planet Terra (Gut Aiderbichl Advent)
- 19:00 Vista Point (Valletta)
- 19:27 On Tour (Expres štátu Shan)
- 19:54 Planet Terra (Vratislav)
- 20:00 Terra Mystica (Tajemný svět kamenů)
- 20:28 Global Treasures (Victoria Railway Terminus)
- 20:39 Footsteps (Procházka po útesu - Cinque Terre)
- 20:50 Global Treasures (Louvre)
- 21:00 Vista Point (Siem Reap / Angkor)
- 21:27 On Tour (Polostrov Dingle)
- 21:54 Planet Terra (Santiago, ostrov na Kapverdách)
- 22:00 7 Days (Ománsky sultanát)
- 22:53 Planet Terra (Hakone)
- 23:00 Vista Point (Záhreb)
- 23:27 Global Treasures (Dambulla)
- 23:38 Planet Terra (Kuldiga)
- 23:43 Nature Wonders (Krugerov národný park)
- 23:54 Planet Terra (Persepolis)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vytrvalostní závody
- 01:30 Cyklistika
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Cyklistika
- 07:00 Vytrvalostní závody
- 08:30 Olympijské hry
- 09:30 Cyklistika
- 10:30 Cyklistika
- 11:30 Cyklistika
- 18:15 Cyklistika
- 19:15 Lezení
- 20:30 Lezení
- 22:30 Cyklistika
- 01:00 Olympijské hry
- 01:30 Vytrvalostní závody
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Cyklistika
- 08:30 Vytrvalostní závody
- 11:00 Olympijské hry
- 12:00 Olympijské hry
- 13:00 Tenis
- 14:30 Tenis
- 18:30 Tenis
- 20:30 Vytrvalostní závody
- 23:00 Golf
- 04:15 Házená: Maďarsko - Norsko
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Färjestad - Linköping
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Lední hokej: Servette - Skelleftea
- 13:30 Tenis
- 23:30 Poker
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 10:00 Poker
- 11:00 Televizní nákupy
- 12:00 Plážová házená
- 13:00 Fotbal: Al Hilal - Al Nassr
- 18:15 Fotbal: EKL
- 19:15 Házená: Česká republika - Norsko
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Drahomír Piok
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Grand Est Open 88
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 NASCAR Xfinity Series Race at Pocono
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Grand Est Open 88
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Grand Est Open 88
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Drahomír Piok
- 23:00 Karate 1 Premier League - Casablanca 2024
- 00:00 Sedm nejrychlejších (43)
- 00:15 Garáž 21 (44)
- 00:40 Zprávy (45)
- 00:45 Poklady v garáži (46)
- 01:15 Poklady v garáži (47)
- 01:45 Zpětný chod: Ford 17 M RS (48)
- 02:00 Jiliny plechové klenoty: VW Bonito (49)
- 02:15 Rychlé kolo: Mercedes-AMG GT63 (50)
- 02:45 Drag Race: Porsche - síla ze Stuttgartu (51)
- 03:15 Racing Files: Historie okruhu v Monze (52)
- 03:45 Blochovy rozbory (53)
- 04:30 Přednost v jízdě: Range Rover Evoque (54)
- 04:45 Milujeme auta (55)
- 05:15 Automobily: 24 hodin na Nürburgringu 2024 (1)
- 06:10 Rychlé kolo: BMW M5 (2)
- 06:40 Zprávy (3)
- 06:45 Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (4)
- 07:55 Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (5)
- 18:25 Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (28)
- 18:50 Testovací tým: Alpine A110 vs. Porsche 718 Cayman (29)
- 19:10 Test automobilu: VW Golf PHEV (30)
- 19:15 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (31)
- 19:30 Zprávy (32)
- 19:35 Sedm nejrychlejších (33)
- 19:50 Garáž 21 (34)