Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:00 Zelenáč III (13)
- 00:55 Zelenáč III (14)
- 01:50 Námořní vyšetřovací služba XVI (1)
- 02:35 Brousko III (71)
- 03:25 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Brousko III (70)
- 12:10 Teleshop (1)
- 12:25 Brousko III (71)
- 13:30 Návrat do života II (14)
- 14:45 Návrat do života II (15)
- 18:45 Návrat do života II (15)
- 19:55 Profil zločinu II (4)
- 21:05 Profil zločinu II (5)
- 22:05 Profil zločinu II (6)
- 23:10 Brousko III (72)
- 00:15 Vážený občan
- 02:15 Příslib úsvitu
- 04:30 Vážený občan
- 13:20 Úžeh
- 16:05 Victoria
- 18:30 Za štěstím
- 20:10 Gauguin
- 22:00 V moci davu
- 23:45 Příslib úsvitu
- 10:15 Zvuk hluku
- 12:00 Téměř perfektní
- 13:50 Jedna sekunda
- 15:40 Ach, ty holky
- 17:05 Ninjababy
- 18:55 Ach, ty holky
- 20:20 Utéct
- 22:00 Narušitel systému
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Veverka)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:50 Bílý tesák (Souboj)
- 07:00 Já Baryk (Já Baryk a můj bažant)
- 07:15 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Kiki)
- 07:30 Broučci (A byla zima...)
- 07:35 O Dorotce (Dorotka a hodiny)
- 07:50 Tisíc a jedna noc (Čarovné schody)
- 10:05 Bílý tesák (Nový bůh)
- 10:15 Já Baryk (Já Baryk a moje vrána)
- 10:20 O Mikešovi (Mikeš u cirkusu)
- 10:35 Broučci (A bylo jaro…,Šťastnou cestu, Broučku!)
- 10:40 O Dorotce (Dorotka a drak)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (Příběh lstivé Dalíly)
- 11:10 Brundibáři (Aby bylo jasno)
- 11:20 Žofka a její dobrodružství (13)
- 11:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a ovčák)
- 12:00 Nejlepší člověk
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 Cirkus v cirkuse
- 16:20 Druhý tah pěšcem
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 U Pěti veverek
- 19:25 Kinosál
- 19:35 Bílý tesák (Nový bůh, Věrnost)
- 20:00 Vracenky
- 21:35 Kinosál
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Kantor Ideál
- 23:35 Teleshopping
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Byzantium: Upíří příběh
- 02:10 Smrtící hora
- 03:35 Noční incident
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 04:20 Vraždy slavných (JFK)
- 06:00 Vraždy slavných (John Lennon)
- 06:55 Zapomenutí vojáci Británie
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Špioni od Mississippi
- 22:45 Evropa a Černobyl
- 02:00 Underworld: Evolution
- 03:40 Jeskyně
- 08:15 Tristan a Isolda
- 10:15 Sestřičky
- 11:50 Velký flám
- 13:55 Pravá a levá ruka ďábla
- 15:45 Mistrův syn
- 19:10 Tlusťoch z Beverly Hills
- 22:00 Podezření
- 23:45 Purpurové řeky
- 00:50 Lovec démonů
- 02:10 Útočná síla Z
- 03:35 Každý tvůj nádech
- 09:15 Nenapravitelní
- 10:55 Milý Johne
- 12:45 Brácha za všechny peníze
- 14:20 Fantomas
- 20:10 Bumerang
- 22:00 Torrente 2 - mise v Marbelle
- 23:40 Příchozí
- 00:55 Comedy Club IV (25)
- 01:25 Comedy Club IV (26)
- 01:55 Vyfič!
- 10:00 Spongebob v kalhotách III (57)
- 10:30 Spongebob v kalhotách III (58)
- 11:00 Spongebob v kalhotách III (59)
- 11:30 Velký Buck Howard
- 13:25 Spongebob v kalhotách
- 17:00 Zmenšování
- 20:00 Starsky & Hutch
- 22:05 Rytmická sekce
- 04:00 Off The Grid (Kavaratti & Bangaram, Lakshadweep)
- 04:30 Travel Diaries Of Healer and Rohan (Landour)
- 05:00 Backpack (Split and Salona, Croatia)
- 05:30 Xplore Austria (Salzburg)
- 06:00 Quest (Kolkata 3, India)
- 06:30 Viajar Mexico (Ciudad de México, Mexico.)
- 07:00 Off The Grid (Kadmat, Lakshadweep)
- 07:30 Travel Diaries Of Healer and Rohan (Auli)
- 12:00 Quest (Mumbai 2, India)
- 12:30 Kissed By The Sea (Comino, Malta)
- 13:00 XP Guide (Tel Aviv)
- 13:30 Food Stories (Indian)
- 16:00 XP Guide (Copenhagen)
- 16:30 Food Stories (Malay)
- 17:00 City Breaks (Brussels)
- 17:30 World Heritage (Buddhist Monuments in India)
- 18:00 Quest (Lucknow 2, India)
- 18:30 Unwind (Park Hyatt, Maldives)
- 19:00 Bliss (Agra, India)
- 19:45 Best From The Rest (Dubai)
- 04:33 Nejnebezpečnější hadi světa (Indo-Pacifik)
- 05:17 Skvělá farma doktora Pola (Problémy v rouše beránčím)
- 05:38 Skvělá farma doktora Pola (Jezírko s ostrovem)
- 06:00 Skvělá farma doktora Pola (Přichází zima)
- 06:26 Život psounů (Opravdová kuráž)
- 06:48 Život psounů (Rváčka Charlotte)
- 07:14 Tajemství kytovců (Kosatčí dynastie)
- 00:00 Narkobaroni a jejich pád (Operace Titan)
- 00:45 Továrna na jídlo: USA (Oplatky a masové koláče)
- 01:08 Továrna na jídlo: USA (Čokoládový sirup, tortily a překvapivý cheeseburger)
- 01:30 Továrna na jídlo: USA (Mátovo-sýrové karamely)
- 01:52 Továrna na jídlo: USA (Ryba, oříšky a trocha limonády)
- 02:15 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (Odhalené cihly kokainu)
- 03:00 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (Novomanželé na cestě zločinu)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou V (Bismarck)
- 00:00 Nestvůry ve mně VI (K Vánocům operace mozku)
- 00:45 Poslední obyvatelé Aljašky II (Přichází zima)
- 01:30 Jak to zvířata dokážou (21)
- 01:53 Jak to zvířata dokážou (22)
- 02:15 Vetřelci (Přicházejí zespoda)
- 03:00 Nestvůry ve mně VI (K Vánocům operace mozku)
- 03:45 Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor VI (Petřina prasata)
- 08:30 Vymřeli, či žijí II (9)
- 09:25 Jak to zvířata dokážou (21)
- 09:53 Jak to zvířata dokážou (22)
- 12:10 Vymřeli, či žijí II (7)
- 13:05 Amanda zachraňuje II (2)
- 08:55 Mistři ve foukání skla (1)
- 09:20 Mistři ve foukání skla (2)
- 09:50 Mistři ve foukání skla (3)
- 14:10 Co vypráví univerzum (1)
- 15:15 Co vypráví univerzum (2)
- 04:15 Nejmalebnější cesty vlakem IV (4)
- 05:00 Příběh života (4)
- 06:00 V továrně V (1)
- 06:50 Život pod bodem mrazu IX (1)
- 07:40 Dynastie (2)
- 10:30 V továrně V (1)
- 11:30 Život pod bodem mrazu IX (1)
- 18:00 Primáti (2)
- 19:10 Příběh života (5)
- 08:30 Hitlerova moc (Vláda teroru)
- 09:35 Hitlerova moc (Ruiny)
- 14:20 Přední linie (Midway)
- 15:25 Přední linie (Monte Cassino)
- 16:30 Přední linie (Anzio)
- 17:40 Přední linie (Omaha)