Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:10 Hobby naší doby
- 00:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:05 V kondici
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Jak na vepřové koleno
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Jedno město na Olze)
- 05:20 Etiketa (Nejsme si rovni)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český ráj)
- 06:30 Na cestě po El Quiché
- 06:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Malá hvězda nezapadá
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Abiturientský večírek
- 15:20 Neviditelní (2)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:20 Komisařka Florence (2)
- 21:55 Angličanka (2)
- 22:45 Čtvrtá hvězda (2)
- 23:14 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:15 Místo činu - Drážďany (Hit song)
- 00:30 Kempování - podoby jedné vášně
- 01:25 Žiješ jenom 2x (11)
- 01:50 Žijeme s vírou
- 02:50 Designtrend
- 03:05 Ateismus po česku
- 03:30 Trampoty rodu Broušků
- 16:05 Dopisy z Osvětimi
- 17:00 Narozeni ve Skalnatých horách (1)
- 17:55 Čína na jazyku II (1)
- 18:45 Bedekr (Rujana)
- 19:15 Babylon
- 19:40 Postřehy odjinud (Baskicko očima Jaroslava Skalického)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:01 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:14 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:00 Branky, body, vteřiny
- 04:10 Taneční skupina roku
- 05:05 Cyklistika ČR 2024 (MČR a MSR Jevíčko)
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 EURO 2024 Německo (Rumunsko - Nizozemsko)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 08:00 Panorama
- 08:30 Cyklistika ČR 2024 (MČR a MSR Jevíčko)
- 09:10 Cyklotoulky
- 09:25 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Magazín České ragby 2024 (České ragby)
- 13:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 13:45 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 17:55 Svět motorů
- 19:00 Slet 2024 (Sokol Gala)
- 22:20 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 23:05 Svět motorů
- 04:04 Jak se staví sen
- 05:09 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (142)
- 07:33 M.A.S.H (143)
- 08:03 M.A.S.H (144)
- 08:33 M.A.S.H (145)
- 09:02 M.A.S.H (146)
- 09:33 Vinaři (Narozeniny)
- 14:36 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 18:00 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda II (Půlnoční striptýz)
- 21:30 Polda II (Lovci pokladů)
- 22:40 Show Jana Krause
- 23:44 Ano, šéfe!
- 00:06 Simpsonovi XXXIII (Marge vs. Monty)
- 00:33 Simpsonovi XXXIII (Hanbatí a vystrašení)
- 01:01 Simpsonovi XXXIII (Hoši v horách)
- 01:29 Simpsonovi XXXIII (14)
- 01:56 Jmenuju se Earl III (Na svobodu cesta dlouhá)
- 02:23 Jmenuju se Earl III (Ve starých kolejích)
- 02:43 Top Gear XXV (2)
- 03:48 Spartakus: Pomsta (1)
- 04:55 Autosalon.tv
- 06:00 Autosalon.tv
- 07:04 Prima Partička - prostě to nejlepší
- 08:04 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 08:46 Top Gear XXIV (1)
- 09:49 Top Gear XXV (3)
- 20:15 Autosalon.tv
- 21:20 Fotr na tripu VI
- 22:05 ESCAPE
- 23:00 Moto cestou necestou
- 23:55 Simpsonovi XXXIII (Značkový Bart)
- 04:45 Sběratelé kostí VII (Mezera v kódu)
- 06:00 Noční Praha
- 06:23 Closer: Nové případy IV (Trest smrti)
- 07:17 Komisař Rex V (Sisi)
- 00:36 Zabijáci osamělých srdcí
- 02:42 Žraločí žně
- 08:29 Tři generace
- 10:14 Nesnesitelná krutost
- 12:15 Na první pohled
- 14:54 V citlivém překladu
- 17:01 Válečný kůň
- 20:09 Cyrano
- 22:30 Štír
- 04:06 Lásce navzdory (Terapie)
- 05:05 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Teď vaří šéf!
- 06:42 Prostřeno!
- 07:44 Sestřičky (Krvavá svatba)
- 10:21 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 20:02 Inga Lindström (Růže na pláži)
- 21:51 1. MISE (Hof a Hof)
- 23:09 Česko na grilu
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor na cestách)
- 06:05 Jogínci
- 06:15 Když Bitz a Bob kutí
- 06:25 Bruno
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Bo & To
- 07:10 Stateční zajíčci
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VII
- 08:40 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 7T II (16)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu!
- 10:25 Země dinosaurů
- 10:50 Vyber si svůj sport
- 10:55 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:20 DVA3
- 11:35 Tučňáci z Madagaskaru III (7)
- 12:00 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:40 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:45 Městečko na moři
- 13:55 Kombajn je fajn
- 14:05 Stavitelé
- 14:35 Čarodějky školou povinné II (3)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Když Bitz a Bob kutí
- 16:35 Bruno
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Bo & To
- 17:15 Stateční zajíčci
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky
- 18:15 Power Players
- 18:25 Power Players
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O cvrčkovi (Cvrček a housličky)
- 18:50 7T II (17)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru III (8)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Kočování za pohádkou (O prolhaném, ale chytrém zloději Bajcúrovi)
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:20 Beatles, kluci z Merseyside
- 01:45 Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
- 02:05 To bylo Pražské jaro 2024
- 02:30 Vzkaz Věry Mikuláškové
- 02:50 Sluch
- 03:10 Svatý Jan pod Skalou
- 03:25 Zlatý věk
- 03:55 Uchem jehly
- 04:20 Designblok
- 04:40 Poslední primabalerína
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Picasso!
- 21:10 Cirque du Soleil: Saltimbanco
- 04:32 Rodinná pouta (Váhání)
- 05:39 Slow TV (Na zámku)
- 06:00 Nikdo není dokonalý
- 07:03 Nikdo není dokonalý
- 14:46 Rodinná pouta (Matka)
- 15:53 Sestřičky (Vrah na scéně)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen - extra
- 22:06 7 pádů Honzy Dědka
- 23:12 Jak se staví sen - extra
- 01:00 K věci
- 01:30 Prima Česko
- 02:03 Prima Svět
- 02:35 Lékaři v éteru
- 03:05 7 pádů Honzy Dědka
- 08:02 Nový den
- 08:53 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:26 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 10:32 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:37 Zprávy Plus
- 11:48 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:29 Prima LÉTO
- 14:41 Prima LÉTO
- 14:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 15:00 Zprávy
- 15:12 Počasí
- 15:20 K věci
- 15:41 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Hlasy zločinu
- 21:16 Zprávy
- 21:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 12:51 Planeta ovcí (1)
- 13:57 Koloseum (Pán šelem)
- 14:55 Fabergého poklady
- 20:00 Mravenčí džungle
- 21:07 Extrémní hadi (Afrika)
- 00:10 Hobby naší doby
- 00:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:05 V kondici
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Jak na vepřové koleno
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Jedno město na Olze)
- 05:20 Etiketa (Nejsme si rovni)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český ráj)
- 06:30 Na cestě po El Quiché
- 06:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Malá hvězda nezapadá
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Abiturientský večírek
- 15:20 Neviditelní (2)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:20 Komisařka Florence (2)
- 21:55 Angličanka (2)
- 22:45 Čtvrtá hvězda (2)
- 23:14 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:15 Místo činu - Drážďany (Hit song)
- 00:10 Hobby naší doby
- 00:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:05 V kondici
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Jak na vepřové koleno
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Jedno město na Olze)
- 05:20 Etiketa (Nejsme si rovni)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český ráj)
- 06:30 Na cestě po El Quiché
- 06:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Malá hvězda nezapadá
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Abiturientský večírek
- 15:20 Neviditelní (2)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:20 Komisařka Florence (2)
- 21:55 Angličanka (2)
- 22:45 Čtvrtá hvězda (2)
- 23:14 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:15 Místo činu - Drážďany (Hit song)
- 00:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (6)
- 01:40 Vražedná čísla VI (3)
- 02:25 Sousedství V (21)
- 03:05 TaJeMno II (7)
- 03:35 Ušák Jaromíra Bosáka (140)
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (141)
- 04:25 Proměny víkendových domů IV (10)
- 05:10 Zahradní proměny VIII (2)
- 06:00 Sousedství II (22)
- 06:20 Moje místa (Klára Vytisková)
- 07:30 Případy detektiva Murdocha X (1)
- 20:10 Cukrárna (6)
- 21:30 Hotel Modrá hvězda
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:40 Na lovu II
- 20:20 Výměna manželek XIII
- 21:40 Malé lásky III (2)
- 01:10 Donnybrook: Muž proti muži
- 03:10 Zelená zóna
- 05:00 Vy nám taky, šéfe!
- 06:25 Catwoman
- 10:15 Král Richard
- 13:05 Teleshopping
- 13:20 Apollo 13
- 16:05 Muži v černém 3
- 18:05 Víkend s tátou
- 20:00 Příběh kmotra
- 22:05 Skandální odhalení
- 01:10 Američtí sběratelé XIX (10)
- 01:55 Kachní dynastie (15)
- 02:15 Kachní dynastie II (1)
- 02:35 Souboj Titánů II (11)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VI (25)
- 04:00 Rentor Rally magazín 2024 (6)
- 04:40 Greenlandic
- 05:05 Queen & King of the Court #4
- 05:35 Walker, Texas Ranger VI (24)
- 06:15 Strážci hranic: Austrálie (17)
- 07:00 Mistři zastavárny XXIII (17)
- 07:55 Američtí sběratelé XIX (10)
- 08:50 Kachní dynastie (15)
- 09:20 Kachní dynastie II (1)
- 09:50 Kobra 11 XXIV (7)
- 11:50 Novashopping
- 12:05 Walker, Texas Ranger VI (25)
- 13:00 Válka skladů IX (27)
- 16:40 Kobra 11 XXIV (9)
- 18:40 Válka skladů IX (29)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIII (19)
- 20:30 Američtí sběratelé XIX (12)
- 21:25 Kachní dynastie II (5)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VII (1)
- 23:15 Kobra 11 XXIV (9)
- 00:20 Teorie velkého třesku IX (23)
- 01:55 Malý Sheldon VI (20)
- 02:30 Zlatá sedmdesátá VI (16)
- 03:15 Americký táta II (6)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 TELE TELE
- 04:55 Ženatý se závazky (29)
- 05:45 Zig a Sharko IV (7)
- 06:35 Bakugan: Vzestup Geoganů (36)
- 06:50 Přátelé VI (21)
- 07:45 2 $ocky (23)
- 09:30 Malý Sheldon VI (22)
- 10:20 Malý Sheldon (2)
- 11:10 Ženatý se závazky (31)
- 12:05 Dva a půl chlapa III (24)
- 13:00 Přátelé VI (21)
- 13:55 Teorie velkého třesku IX (23)
- 15:35 2 $ocky (24)
- 16:00 2 $ocky II (3)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá VI (18)
- 18:15 Dva a půl chlapa IV (2)
- 19:05 Malý Sheldon (4)
- 20:00 Teorie velkého třesku IX (24)
- 20:25 Teorie velkého třesku X (3)
- 21:40 Přátelé VI (23)
- 22:40 Americký táta II (8)
- 23:30 Dva a půl chlapa IV (2)
- 04:40 Co na to Češi
- 05:15 Riskuj!
- 05:55 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:40 Na lovu
- 07:35 MasterChef Česko VII (2)
- 12:40 Teleshopping
- 12:55 MasterChef Česko VII (3)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med VII (7)
- 01:15 Žena nad propastí
- 02:35 Doktorka Quinnová (18)
- 04:05 Nemocnice Chicago Med VII (7)
- 05:00 Ulice (4311)
- 06:35 Život na jachtě: Středomoří V (13)
- 08:30 Čarodějky III (11)
- 09:20 Vítejte doma III
- 10:15 Oteckovia II (37)
- 16:20 Vyměněné osudy II (13)
- 20:15 Nekonečná láska II (79)
- 21:10 Nekonečná láska II (80)
- 01:20 Správy RTVS "N"
- 02:15 Góly - body - sekundy
- 02:30 Don Matteo (A ty máš akú hodnotu?)
- 03:35 Správy RTVS "N"
- 04:25 Gastromap
- 04:55 Autosalón
- 05:20 Capri (2)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Candice Renoirová (Beda tomu, kto vyvolá škandál)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (3)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Zbav nás zlého)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Mexiko - Chicen Itza)
- 16:45 Destinácie (Kuba - francúzske dedičstvo a káva)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Perfídna hra)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:10 Pretvárka
- 23:45 Komisár Montalbano (Tanec čajky)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Biele zuby)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria
- 08:30 Profily - Arcélek
- 08:55 Profily - Arcélek
- 09:25 Poklad
- 10:25 Muž, ktorý skorumpoval Hadleyburg
- 11:05 Spadla z oblakov (Svadobné šaty)
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:45 Tip a Tap
- 11:50 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Tatry, Spiš, Pieniny)
- 12:35 Herbárium (Jánske bylinky)
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Nekončiace úsilie)
- 16:00 Ako to funguje (12)
- 16:30 Fetiše socializmu (S Tatrovkou okolo sídliska)
- 17:00 Anjeli strážni Paula Younga
- 17:30 Lov slov
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Súhvezdie mývala)
- 18:55 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Poštár Pat
- 19:15 Splat a Harry
- 19:25 Splat a Harry
- 19:35 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:10 Anjeli strážni Ivana Hričovského
- 20:35 Žijem Dunajom
- 21:25 Hľadám Dunaj
- 00:10 Hobby naší doby
- 00:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:05 V kondici
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Jak na vepřové koleno
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Jedno město na Olze)
- 05:20 Etiketa (Nejsme si rovni)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český ráj)
- 06:30 Na cestě po El Quiché
- 06:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Malá hvězda nezapadá
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Abiturientský večírek
- 15:20 Neviditelní (2)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:20 Komisařka Florence (2)
- 21:55 Angličanka (2)
- 22:45 Čtvrtá hvězda (2)
- 23:14 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:15 Místo činu - Drážďany (Hit song)
- 00:10 Hobby naší doby
- 00:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:05 V kondici
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Jak na vepřové koleno
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Jedno město na Olze)
- 05:20 Etiketa (Nejsme si rovni)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český ráj)
- 06:30 Na cestě po El Quiché
- 06:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Malá hvězda nezapadá
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Abiturientský večírek
- 15:20 Neviditelní (2)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:20 Komisařka Florence (2)
- 21:55 Angličanka (2)
- 22:45 Čtvrtá hvězda (2)
- 23:14 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:15 Místo činu - Drážďany (Hit song)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Kvalita medu
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 01:20 Halloween II
- 03:00 Pinocchio: Skutečný příběh
- 05:40 Podoby lásky
- 07:20 Hlas lásky
- 09:35 Kouzelné království
- 11:10 Bindu zkoušená životem
- 12:55 Jsem božská
- 14:55 Modelář
- 16:55 Snové léto
- 18:30 2Bobule
- 22:10 Voyagers - Vesmírná mise
- 23:55 Prokletý Valentýn
- 00:00 První oddělení
- 00:45 Policisté v akci
- 01:30 Policisté v akci
- 02:15 Noviny
- 02:50 Soudní síň (Povedené dětičky)
- 03:35 Soudní síň (Uklouznutí)
- 04:20 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:15 První oddělení
- 06:55 Policisté v akci
- 08:00 Policisté v akci
- 08:55 Soudní síň (Uklouznutí)
- 10:00 Soudní síň (Jsi obyčejná uklízečka)
- 11:00 Pod povrchem (3)
- 12:05 Kutyil s.r.o. II (Věštkyně)
- 12:55 Soudní síň (Dvojitý život)
- 13:50 Soudní síň (Zpověď)
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Policisté v akci
- 16:50 Soudní síň (Tajná milenka)
- 17:55 Soudní síň (Hyena)
- 20:20 Kincsem
- 23:00 Hotel (Svatba)
- 00:45 Aj múdry schybí
- 02:50 Partička
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Reflex
- 12:30 Búrlivé víno (46)
- 13:25 V mene zákona
- 14:15 Rodinné prípady
- 15:00 Rodinné prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (47)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože II
- 22:00 Utajený šéf
- 23:30 Farma
- 00:35 Oživlé historické budovy (10)
- 01:00 Nový život ve starých zdech II (8)
- 01:45 Úžasné prostory George Clarka VI (5)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (2)
- 03:35 Dům snů II (2)
- 14:20 Dům snů II (2)
- 15:10 Úžasné prostory George Clarka VI (6)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! V (5)
- 21:15 Dům snů VIII (17)
- 22:05 Dům snů II (3)
- 22:55 Jít, nebo zůstat? III (3)
- 23:50 Ukážeme vám jak na zahradu (2)
- 04:30 Hra plná tajností
- 06:00 Romantická komedie
- 07:40 Mamma Mia!
- 09:25 Fantastický pan Lišák
- 12:20 Rachel se vdává
- 14:10 Papírové panenky
- 15:50 Bez kalhot: Poslední tanec
- 17:40 Purpurová barva
- 20:00 Anatomie pádu
- 22:30 Rod Draka II (3)
- 23:35 Nespoutaný Django
- 01:20 Trojúhelník smutku
- 03:45 Dobrý člověk
- 06:00 Syn
- 08:00 Jabloňový květ
- 10:00 Král Charles III.
- 11:30 Bude líp V (5)
- 12:05 Bude líp V (6)
- 12:35 Legie superhrdinů
- 14:00 Ramona
- 15:20 Jerry Maguire
- 17:35 Wonka
- 19:30 Režim (1)
- 23:00 Sektor II (3)
- 00:05 Pojď se mnou
- 01:35 Sépie a velryba
- 03:00 V moci hvězd III (5)
- 03:25 Turista II (3)
- 04:25 Zázračný aparát
- 06:00 Harry Potter a Fénixův řád
- 13:20 Terapie láskou
- 15:25 Mistrovské dílo
- 17:00 To jsem já, Margaret!
- 18:45 Julia II (Mořský vlk v listovém těstě)
- 19:30 Girls (5)
- 20:00 Girls (6)
- 20:30 Můžu tě zničit (2)
- 21:00 Malý Sheldon VII (6)
- 21:20 Malý Sheldon VII (7)
- 21:45 Vlajka smrti (10)
- 22:25 Jsme tu IV (6)
- 23:25 Dvojčata
- 00:05 Totem
- 01:45 Canterburské povídky
- 03:35 Měřítko
- 03:55 Doznání
- 05:35 Dcera lovce hlav
- 06:00 Příběh z Šemrúnu
- 07:40 Agnes Joy
- 09:10 Ukryté dítě
- 11:00 Moře času
- 12:55 Runner
- 14:15 Noc 12
- 23:50 Vítězství ducha
- 00:45 27
- 01:00 Jednorožci vs. Medvídci
- 02:35 Hostel
- 04:10 Půlnoc v kině Paradise
- 05:45 Zvuk vody
- 06:00 Miláček táta
- 07:35 Malá lekce lásky
- 10:45 Naděje a sláva
- 12:40 REVENANT Zmrtvýchvstání
- 15:20 Poslední Vermeer
- 17:20 Malá lekce lásky
- 18:50 Dos Estaciones
- 20:30 Mateřství
- 22:35 Jako v nebi
- 04:20 Hranice nemožného (Díl 17)
- 05:00 Hranice nemožného (Díl 18)
- 06:00 Průkopnice (Práce na plotu)
- 06:10 Smallville (Pandora)
- 07:05 Smallville (Učeň)
- 14:30 Hranice nemožného (Díl 20)
- 15:25 Hranice nemožného (Díl 21)
- 18:10 Hranice nemožného (Díl 22)
- 19:00 Hranice nemožného (Díl 1)
- 20:00 Před soumrakem
- 21:25 Policajti z L. A. (Díl 10)
- 00:00 Krvácející srdce
- 01:25 Univerzální voják: Den odplaty
- 03:15 Lukas
- 04:40 Poslední polda IV (2)
- 06:05 Zapomenutý únos
- 07:55 Král David
- 10:10 Dešťová víla
- 14:00 Promlčeno
- 16:00 Život je život
- 18:00 Kluci z bronzu
- 00:15 Probuzení
- 01:50 Vánek osudu
- 03:30 Klub miliardářů
- 05:50 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů
- 07:25 Strážce majáku
- 10:30 Ranvej
- 12:00 Tunel do Číny
- 13:35 Deník lásky
- 15:05 Síla slova
- 17:10 Křehkost
- 18:55 Muž ve stínu
- 21:00 To jsem já
- 22:25 Vpich
- 00:00 Barneyho ženy
- 02:10 Che Guevara: Partyzánská válka
- 04:40 Kupec benátský
- 06:50 Asterix a Olympijské hry
- 08:45 Princ a já 2
- 13:00 Lope - Nezkrotný básník
- 14:50 Poslední závod
- 18:20 One true loves
- 20:00 Bitva o Hill 60
- 22:00 Král Varšavy (Konec jedné éry)
- 23:05 Havran
- 08:10 Africké safari
- 09:35 Pisatel
- 11:00 Tygři železnice
- 13:00 Starý Bob
- 14:35 Církevní basketbal
- 16:10 Jak milovat s D
- 17:45 Vysněný život
- 21:00 Vrásky
- 22:30 Sladké letní víno
- 01:15 Ve sněžné pasti
- 02:45 Ztracená generace
- 04:20 Přestávka ve vysílání
- 05:35 Bradův život
- 07:35 Zmizelá
- 09:35 Květy války
- 11:35 Fame – Cesta za slávou
- 20:00 Útěk z domu
- 21:55 Nevlastní dcera
- 23:45 Skutečná Matka
- 00:15 A Bucket of Blood
- 01:20 Life With Father
- 03:15 A Shriek In The Night
- 04:20 Parlor, Bedroom and Bath
- 05:30 End of Program
- 06:00 Abilene Town
- 07:30 Beneath The 12-Mile Reef
- 09:10 Suddenly
- 10:25 It's a Joke, Son!
- 11:30 Behind Green Lights
- 12:35 Club Paradise
- 13:40 Stuck
- 14:55 Catharsis with Marie-Lou Desmeules
- 15:00 Quality Time
- 16:30 Talea
- 17:45 Flash
- 17:55 Father's Little Dividend
- 19:20 The Proud Rebel
- 21:00 Soldier Jane
- 22:20 Hiver
- 23:20 Love Is Not Enough
- 10:00 ROLL ON CINEMA
- 11:00 HAWAII (BEACHBOYS ON PATROL)
- 12:00 THE NEW MAN OF AZERBAIJAN
- 13:00 PATHS OF READING
- 14:00 ANIMAL DOCTORS
- 15:00 FRAGRANCE & EMOTIONS
- 16:00 SURROUNDED BY WAVES
- 17:00 PARAGUAY'S NEW HOUSES
- 18:00 CHINA UNCOVERED (A CITY TRANSFORMED)
- 19:00 RIVER KING
- 20:00 IN THE SEA
- 21:00 THE LEOPARDS NEW SPOTS
- 22:00 ANDALUSIA: THE MOORISH ARCHITECTURE
- 23:00 THE DIVIDE
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 LEGEND OF LAGERFELD (1)
- 15:20 LEGEND OF LAGERFELD (2)
- 15:40 LEGEND OF LAGERFELD (3)
- 16:00 CITY CHIC COPENHAGEN
- 17:00 LUXURY LIFE
- 18:00 NEW YORK FASHIONWEEK (4)
- 18:30 NEW YORK FASHIONWEEK (5)
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (39)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (40)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (1)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (2)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (49)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (50)
- 22:00 READY TO WEAR
- 22:30 READY TO WEAR
- 23:00 MIAMI FALL 2021 XXII (5)
- 04:05 Hip Show S5 EP8
- 04:25 Hip Show S5 EP7
- 04:50 Hip Show S5 EP6
- 05:10 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:25 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:10 King of Kings - KOK'54 World GP, Riga, 24.02.2018 - Part II
- 23:00 NEW Extreme IV
- 00:00 CAPE EPIC 2022 (4)
- 00:30 CAPE EPIC 2022 (5)
- 01:00 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 01:30 PANAFRICA RALLY 2019
- 02:00 BOARD STORIES SURFING (34)
- 02:30 BOARD STORIES SURFING (35)
- 03:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (6)
- 03:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (7)
- 04:00 SHIFTING GEARS
- 04:30 SHIFTING GEARS
- 05:00 WILD SURF 2019 (13)
- 05:30 WILD SURF 2019 (14)
- 06:00 BETTER THAN FOUR 2016 (LESOTHO SKY & KING OF PRAGUE)
- 06:30 BETTER THAN FOUR 2016 (CAPE TO CAPE MTB - PART 2)
- 07:00 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 07:30 PANAFRICA RALLY 2019
- 10:00 GEARING UP 2020 (3)
- 10:30 GEARING UP 2020 (4)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (14)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (15)
- 12:00 SPORTS MAX (38)
- 12:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 13:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (1)
- 16:00 GP RACING 2022 (39)
- 16:30 GP RACING 2022 (40)
- 17:00 WORLD OF WATERSPORTS (24)
- 17:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 18:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (10)
- 18:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (11)
- 19:00 RACEMAX MOTORSPORTS (13)
- 19:30 RACEMAX MOTORSPORTS (14)
- 20:00 INSIDE SAILING 2020 (3)
- 20:30 INSIDE SAILING 2020 (4)
- 21:00 CAPE EPIC 2022 (4)
- 21:30 CAPE EPIC 2022 (5)
- 22:00 AUTOSPEED 2019 (11)
- 22:30 AUTOSPEED 2019 (12)
- 23:00 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (9)
- 23:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (10)
- 00:10 GOING BEYOND (PATTAYA AND PHAI)
- 01:05 HOW IT'S MADE (THE YACHT YARD)
- 01:30 BLUE WORLD (GIANT PACIFIC OCTOPUS)
- 01:55 VOLCANO ADVENTURE (VOLCANO FANTASIA)
- 02:50 ISLAND HUNTER (JAMAICA)
- 03:40 RVERS (8)
- 04:05 MAX FOODIE: GREEK CULINARY CAPITAL
- 04:30 CONFUCIUS WAS A FOODIE BITTER
- 05:15 PHOTO NUMBER 6 (1)
- 06:00 RVERS (14)
- 06:25 RVERS (15)
- 06:50 ISLAND HUNTER (PHILIPPINES)
- 07:40 DREAM JOURNEY (CUNCUM - MEXICO)
- 08:25 EXOTIC ANIMAL MEAT IN TEXAS.
- 09:00 ROAD LESS TRAVELED (MEXICO)
- 09:50 WARRIORS FOR WILDLIFE (2)
- 10:45 SURVIVING MANILA. PART 2
- 11:20 SOCIAL FABRIC (BLING)
- 11:50 STREET FOOD BOSSES OF HONG KONG.
- 18:15 GOING BEYOND (BANGKOK #2)
- 19:10 MAX FOODIE: EMILIA ROMAGNA (6)
- 19:35 MAX FOODIE: BANGKOK
- 20:10 GIANT RAILWAY
- 21:00 BAZARUTO: THE DUGONG'S LAND
- 21:55 INK THERAPY (11)
- 22:40 INK THERAPY (12)
- 23:25 AT HOME WITH DIDIAYER, S3 (1)
- 23:50 MOST DANGEROUS FOOD IN AMERICA.
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Electric Jam
- 23:00 Street Buzz
- 00:10 Normandia '44 - Deň D a bitka o Francúzsko (3)
- 01:05 Hodvábna cesta (12)
- 01:35 Téma (142)
- 02:15 Tvárou v tvár (3)
- 02:45 Veľké centrálne stanice (5)
- 03:45 Na povrchu (5)
- 08:40 Doslova
- 09:20 Princ Harry, vojak (1)
- 12:40 Travelistan (27)
- 13:00 Telenákupné pásmo (2)
- 13:15 Tajomné Mestá (2)
- 18:35 Hovorme o nás (1)
- 19:15 Doslova
- 19:55 Sadnite si, prosím (22)
- 20:35 Vyrobené na Slovensku (3)
- 20:50 Travelistan (26)
- 21:05 K-FUN (29)
- 21:55 Panika v baltskom mori (1)
- 00:30 Cyranův ostrov (2)
- 01:00 Naše zprávy
- 01:20 VIP svět
- 01:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:40 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (3)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Rodinná firma
- 22:05 Poklad z půdy
- 23:20 Cyranův ostrov (3)
- 23:55 Intim s Heidi Janků
- 03:50 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:10 Šťastná 7
- 07:05 Soudce Alexandr
- 13:30 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:05 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 03:05 Na plac!
- 04:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Co bude dnes k večeři? (Kuřecí prso v krustě)
- 16:35 Popelka
- 17:45 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 04:05 Narcos
- 04:50 Pozor vlak: (2021/01)
- 05:25 Vtipkování: Heidi Janků
- 05:55 Cesta na Olymp směr Paříž: Jiří Lipták, sportovní střelec
- 06:20 Magazín ze Strakonicka
- 06:40 Olomoucký magazín
- 07:00 Lipnožurnál
- 07:15 Moje medicína: Hana Potměšilová
- 07:35 Rozhovor S...: Jan Ščotka, hokejový obránce, mistr světa v hokeji 2024
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:50 Michael V. Show
- 23:55 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:35 Zelenáč VI (3)
- 01:15 Bosch VI (1)
- 02:00 Bosch VI (2)
- 02:45 Bosch VI (3)
- 03:25 Macgyver IV (8)
- 04:05 Macgyver IV (9)
- 04:45 Tým SEAL V (1)
- 05:25 Totalcar VI (5)
- 06:10 Totalcar II (3)
- 06:50 Profil zločinu (3)
- 07:50 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (1)
- 10:40 Profil zločinu (3)
- 11:40 Hvězdná brána: Atlantida V (18)
- 12:30 A-Team (9)
- 13:25 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (1)
- 16:10 Profil zločinu (5)
- 17:10 A-Team (10)
- 20:05 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (4)
- 21:00 Ztracený svět (1)
- 21:55 Ztracený svět (2)
- 00:45 Ztracený svět (20)
- 01:45 K poctě zbraň (56)
- 02:35 K poctě zbraň (57)
- 03:30 Totalcar (8)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 10:00 Společnost Adventure (15)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Macgyver III (14)
- 13:55 A-Team (14)
- 16:55 Společnost Adventure (16)
- 17:50 Ztracený svět (21)
- 18:50 Xena (21)
- 19:50 A-Team II (1)
- 20:55 Macgyver III (15)
- 21:50 Námořní vyšetřovací služba XVI (5)
- 22:45 Námořní vyšetřovací služba XVI (6)
- 23:45 Xena (21)
- 01:05 Brousko III (66)
- 02:10 Brousko III (67)
- 03:00 Seriálový tip (1)
- 03:15 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (5)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii V (2)
- 13:35 Grand Hotel (13)
- 15:25 Brousko III (68)
- 16:30 Dcery duchem (6)
- 18:05 Domek na prérii V (3)
- 19:05 Grand Hotel (14)
- 20:50 Domek na prérii V (3)
- 21:50 Grand Hotel (14)
- 23:30 Dcery duchem (6)
- 01:50 Patriarcha
- 03:35 Dobrý zrádce
- 11:30 Křik mravenců
- 13:05 Naprostí cizinci
- 14:45 Přebytečný člověk
- 16:35 Dva dny, jedna noc
- 18:15 Úsměvy letní noci
- 20:10 24 týdnů
- 22:00 Můj táta je Baryšnikov
- 23:35 Patriarcha
- 02:00 Bratr a sestra
- 03:55 Chlapec z nebe
- 09:50 Křížová výprava
- 11:00 Bratr a sestra
- 13:00 Tak i na zemi
- 15:20 Leonora addio
- 16:55 Utéct
- 18:35 Ve stínu žen
- 19:55 Všechny mé dopisy spal
- 22:00 Takové to léto
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Fidlivareška (6)
- 06:20 Kikirikí
- 06:30 Sníček (3)
- 06:40 Zabij nudu! II
- 06:50 Staré pověsti české (Dívčí válka)
- 07:00 O modrém autíčku (Voda)
- 07:10 Brundibáři (Konzerva)
- 07:25 O Dorotce (Dorotka a hodiny)
- 07:30 Mach a Šebestová (Přírodní zákony)
- 07:45 O Mikešovi (Jak se Herodes uzdravil)
- 07:55 Pojďte pane, budeme si hrát (Držte si klobouk)
- 10:15 Nevíte o bytě?
- 11:40 Kinosál
- 14:00 Život na úteku
- 15:25 Hranice (6)
- 16:00 Pohádka máje
- 17:35 Kinosál
- 17:45 Filmové minuty
- 20:00 Byl jednou jeden král
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Tam na konečné
- 23:45 Filmové minuty
- 01:15 Rambo: Poslední krev
- 02:40 Let
- 04:50 Close Up III (17)
- 05:15 Close Up III (3)
- 05:40 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1960’s
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1960’s
- 06:15 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1970’s
- 06:30 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1980’s
- 06:45 Zachráněná svatba
- 10:00 Muži, co zírají na kozy
- 11:35 Křidýlko nebo stehýnko
- 13:25 Učitelé na zakázku 2
- 15:05 Panna, nebo orel
- 16:40 40 dnů a 40 nocí
- 18:20 Sudá a lichá
- 20:20 Gattaca
- 22:00 Chraň nás od zlého
- 23:55 Královská kobra
- 04:10 Raluca
- 05:20 Close Up III (16)
- 05:50 Zoom In - Cruella
- 06:00 Sanctum
- 08:10 Čas hrdinů
- 09:55 Miluj mě, prosím
- 11:50 Tajemství polévky rámen
- 13:35 Spartakus (1)
- 15:10 Spartakus (2)
- 16:40 Rok jedna
- 18:20 Nečistá hra
- 20:25 Loft
- 22:00 Prvotní vztek
- 23:45 Mimic
- 00:20 Červený trpaslík III (1)
- 00:55 Kongo
- 03:20 CSI: Kriminálka Las Vegas II (6)
- 12:00 Vánoce plné naděje
- 20:00 Svatba na Jamajce
- 22:00 Comedy Club III (21)
- 22:30 Comedy Club III (22)
- 23:05 Comedy Club III (23)
- 23:30 Červený trpaslík III (1)
- 00:00 Unbound (Radovljica, Slovenia)
- 00:30 Off The Grid (Khasi Hills, Meghalaya)
- 01:00 XP Guide (Singapore 2)
- 01:30 The Gypsies II (Kolhapur,India)
- 02:00 Xplore India (Chhattisgarh 2)
- 02:30 Off The Grid (Majuli 2, Assam)
- 03:00 The Gypsies II (Ellora Caves,India)
- 03:30 World Spas (Spa Village Resort, Bali)
- 04:00 Off The Grid (Majuli 2, Assam)
- 04:30 City Breaks (Valencia)
- 05:00 Xplore India (Chhattisgarh 3)
- 05:30 Off The Grid (Bomdila, Arunachal pradesh)
- 06:00 The Gypsies II (Chikhaldara,India)
- 06:30 World Spas (Fusion Maia, Vietnam)
- 07:00 Off The Grid (Bomdila, Arunachal pradesh)
- 07:30 Great World Hotels (Six Senses)
- 12:00 The Gypsies II (Pune,India)
- 12:30 City Breaks (Bengaluru)
- 13:00 Unwind (The PalaceDowntown, Dubai)
- 13:30 XP Guide (Jerusalem)
- 04:30 Největší zabijáci (Vražedná pomsta)
- 05:15 Divoké Mongolsko: země extrémů (Domov v oblacích)
- 06:00 Zvířata v pohybu (Úžasná cesta motýlů)
- 06:21 Zvířata v pohybu (7)
- 06:43 Skvělá farma doktora Pola (Senoseč)
- 07:05 Skvělá farma doktora Pola (To snad bééé!)
- 07:26 Největší zabijáci Aljašky (Skryté obludy)
- 00:00 Druhá světová válka: Peklo v hlubinách (Amerika vrací úder)
- 00:45 Hitlerův poslední útok V (Zelené peklo)
- 01:30 Pašerákům na stopě II (Královny kokainu)
- 02:15 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (Novomanželé na cestě zločinu)
- 03:00 Jak se staví superauta (Range Rover Evoque)
- 03:45 Aljašští domorodci III (Přípravy na zimu)
- 08:50 Válečné lodě IV (2)
- 09:45 Život v sevření mrazu IX (7)
- 12:30 Technické katastrofy (6)
- 13:25 Válečné lodě III (3)
- 20:05 Zvláštní a záhadné IV (3)
- 21:00 Záchranáři - Norsko (22)
- 21:30 Jak nacisté prohráli válku (6)
- 22:25 Vojenská akta X (3)
- 23:20 Moře záhadných katastrof II (6)
- 00:15 Americká spravedlnost (Špatný doktor)
- 01:00 Vraždy: Hodiny na zabití V (Stopy vedoucí k vraždě)
- 01:45 Motiv k vraždě (Zabiják na Southside)
- 02:05 Motiv k vraždě (Jihoafrický škrtič)
- 02:30 Soudní kamera V (108. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera V (109. epizoda)
- 03:25 Hodina na vraždu (Jake Millison)
- 00:00 Proč jsem sakra koupil zrovna tenhle dům? II (Podvodný dům)
- 01:00 Život na Bahamách IV (Háček a olůvko)
- 01:30 Život na Bahamách IV (Aby za to každý den stál)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii III (Gail a Chet: Vysněná bostonská zahrada)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii III (Výhled za milion dolarů)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIII (Neplacené volno v Galvestonu v Texasu)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLIII (Golfový švih v Chicagu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLIV (Těžký výběr v Chesapeaku)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? IX (Avantgardní přeprodej)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? IX (Musíš být rychlejší)
- 05:30 Mistři bazénů VII (Bazén texaské velikosti)
- 06:00 Nejošklivější americký dům V (Nehezký jihozápad)
- 06:30 Nejošklivější americký dům V (Ošklivost ze severu)
- 07:00 Znovunašlápnutí rodného města (Dvojnásobná výhra ve Winslow)
- 00:40 Kuchyně 13: Vaříme s kořením (4)
- 01:25 Dětská cukrářská soutěž 8: Ovoce tvé práce (10)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 19: Nezapomeň porazit Bobbyho (4)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 19: Staří přátelé (5)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Prasečí nožka, mojo a nakládaná míchaná zelenina (7)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Chuť tropů (8)
- 03:40 Guyova soutěž v samoobsluze 11: Sváteční šílenství (15)
- 00:40 Za rančem Skinwalker (Bridgewaterský trojúhelník)
- 01:25 Válka skladů XIV (Dvě za cenu prachu)
- 01:45 Válka skladů XIV (Bezpečně si zapálit)
- 02:10 Válka skladů XV (Ať žije královna Brandi: vládkyně Západní Coviny)
- 02:35 Mistři aukcí II (Peníze se točí)
- 03:00 Mistři aukcí II (Velké americké kasírování)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Žij dlouho a blaze)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Návrat egyptských bohů)
- 00:00 Esovision (Caribbean Dreams)
- 00:27 Global Treasures (Malbork Castle)
- 00:38 Planet Terra (Sagaing)
- 00:43 Global Treasures (Izola)
- 00:54 Planet Terra (Victoria Falls)
- 01:00 Nature Parks (Tatry NP)
- 01:48 Nature Wonders (Gal Chuluu)
- 02:00 Vista Point (Moskva)
- 02:29 On Tour (Royal Express Boat Cruise)
- 02:55 Planet Terra (Korinthos)
- 03:00 Travel Logue (Banks of Brahmaputra 2)
- 03:27 Vista Point (Las Vegas)
- 03:54 Planet Terra (Sambata de Sus)
- 04:00 On Tour (Arctica)
- 04:27 Vista Point (Buenos Aires)
- 04:54 Planet Terra (Opatija)
- 05:00 Vista Point (Metropolis Wien)
- 05:27 Nature Wonders (Monument Valley)
- 05:38 Planet Terra (Meiji Mura)
- 05:43 Global Treasures (Kykkos)
- 05:54 Planet Terra (Portofino)
- 06:00 Global Treasures (Olomouc)
- 06:12 Vista Point (Seoul)
- 06:39 Regio (Advent am Woerthersee)
- 06:50 Global Treasures (Turku)
- 07:00 On Tour (Mukuba Express)
- 07:29 Vista Point (Costa del Sol)
- 07:55 Planet Terra (Red Sea)
- 10:00 On Tour (The Kings Way)
- 10:27 Nature Wonders (Awash Park)
- 10:38 Planet Terra (Jokhang)
- 10:43 Global Treasures (Bern)
- 10:54 Planet Terra (Great Wall)
- 11:00 Vista Point (Apulia)
- 11:27 Global Treasures (Yazd)
- 11:38 Planet Terra (Dinkelsbuehl)
- 11:43 Global Treasures (Chavin de Huantar)
- 11:54 Planet Terra (Parque Nacional Cajas)
- 12:00 On Tour (Wachau Cruise)
- 12:29 Vista Point (Mumbai)
- 12:55 Planet Terra (Kobenhavn)
- 13:00 Vista Point (Palma de Mallorca)
- 13:27 Global Treasures (Malacca)
- 13:38 Planet Terra (Gyoer)
- 13:43 Global Treasures (Pompeii)
- 13:54 Planet Terra (Hue)
- 14:00 7 Days (Brasil)
- 14:55 Planet Terra (Telc)
- 15:00 Vista Point (Riga)
- 15:27 On Tour (Lan Na)
- 15:54 Planet Terra (Oeland)
- 16:00 7 Days (Namibia)
- 16:53 Planet Terra (Bonaire)
- 17:00 Nature Parks (Monte Etna)
- 17:30 Vista Point (Yunnan)
- 20:00 Doc Time (Rock Churches in Tigray)
- 20:48 Global Treasures (El Escorial)
- 21:00 Terra Mystica (Stonehenge)
- 21:27 Nature Wonders (Capitol Reef)
- 21:38 Planet Terra (Paro)
- 21:43 Global Treasures (Trogir)
- 21:54 Planet Terra (Chuquicamata)
- 22:00 Global Treasures (Samarqand)
- 22:12 Vista Point (Oslo)
- 22:38 Global Treasures (Bali)
- 22:50 Nature Wonders (Hohe Tauern)
- 23:00 Cosmos Global (Historic Germany)
- 23:53 Planet Terra (Orkhonii Khundii)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Šerm
- 01:30 Lezení
- 03:30 Olympijské hry
- 04:30 Cyklistika
- 07:00 Lezení
- 08:30 Cyklistika
- 09:30 Lezení
- 11:00 Cyklistika
- 13:00 Cyklistika
- 18:00 Horská kola
- 19:00 Olympijské hry
- 19:30 Olympijské hry
- 21:00 Olympijské hry
- 22:00 Skateboarding
- 22:15 Cyklistika
- 00:00 Olympijské hry
- 01:00 Olympijské hry
- 02:00 Cyklistika
- 04:30 Šerm
- 06:30 Horská kola
- 07:00 Cyklistika
- 08:30 Silový trojboj
- 09:30 Cyklistika
- 10:30 Powerboats
- 11:00 Tenis
- 12:00 Tenis
- 23:30 Tenis
- 04:00 Lední hokej: Lulea - Frölunda
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Raperswil - SCL Tigers
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Lední hokej: Zug - Genéve
- 13:30 Házená: Magdeburg - Kiel
- 17:30 Poker
- 08:15 Televizní nákupy
- 09:15 Fotbal: Al Hilal - Al Ahli
- 11:30 Televizní nákupy
- 21:00 Zlaté okamžiky
- 21:15 Superenduro, sestřih, Francie
- 21:45 MVP
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Veneto Open
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Tennessee Lottery 250
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Veneto Open
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Amazonka Truck
- 23:00 Karate 1 Premier League - Cairo 2024
- 00:15 Racing Files: 24 hodin v Le Mans (52)
- 00:45 Blochovy rozbory (53)
- 01:15 Blochovy rozbory (54)
- 01:35 Přednost v jízdě: SsangYong Korando e-Motion (55)
- 01:45 Milujeme auta (56)
- 02:10 Eastside Motors: Příchod Mercedesů (57)
- 03:00 Automobilové závody: Jen dětská hra? (58)
- 03:30 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT 63 SE Performance (59)
- 03:40 Zprávy (60)
- 03:45 Rychlé kolo: Audi S3 (61)
- 04:15 Rychlé kolo: Porsche Panamera GTS (62)
- 04:45 Rychlé kolo: Mercedes AMG C63 507 T-Modell (63)
- 05:10 Zprávy (64)
- 05:15 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (1)
- 05:35 Test automobilu: Aiways U6 Prime (2)
- 05:40 Přednost v jízdě: DS 7 (3)
- 05:55 Zprávy (4)
- 06:00 Sedm nejrychlejších (5)
- 06:10 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (6)
- 06:15 Garáž 21 (7)
- 06:45 Poklady v garáži (8)
- 07:15 Poklady v garáži (9)
- 07:45 Zpětný chod: Toyota Supra A70 (10)
- 16:10 Test automobilu: Aiways U6 Prime (31)
- 16:15 Přednost v jízdě: DS 7 (32)
- 16:30 Zprávy (33)
- 16:35 Sedm nejrychlejších (34)
- 16:45 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (35)
- 16:50 Garáž 21 (36)
- 17:15 Poklady v garáži (37)
- 17:45 Poklady v garáži (38)
- 00:00 Akademie přívlače (Barevnost lipanů a pstruhů 2.díl)
- 00:30 Nový muškař (16)
- 01:00 TopMix (Rybářská dobrodružství - Kapři západního kanálu Balatonu)
- 01:30 MIKADO Total Fishing (Polská rybářská firma s 30ti letou zkušeností)
- 02:00 Mistr zbrojíř (Rady 1.díl)
- 02:30 Mistr zbrojíř (Rady 2.díl)
- 03:00 Na stopě kořisti (Zkoušky mysliveckých psů)
- 03:30 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 1.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 04:00 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 2.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 04:30 Dva dny (dvě jezera - Lov kaprů na jezerech Kastély park)
- 05:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 1.díl)
- 05:30 Péter Pál Halmi (Na stopě maďarského jelena na Novém Zélandu 1.díl)
- 06:00 Péter Pál Halmi (Na stopě maďarského jelena na Novém Zélandu 2.díl)
- 06:30 TopMix (Rybářská dobrodružství - Kapři západního kanálu Balatonu)
- 07:00 Nový muškař (15)
- 07:30 Adventer&fishing (Lov kaprů na Balatonu)
- 08:00 DOVIT (Kapři pod keři)
- 08:30 Match Fishing (Parmy na feeder)
- 09:00 Big Coast 11. ročník (10)
- 09:30 Carp Zoom (Jarní pickrování)
- 10:00 Nový muškař (16)
- 10:30 Mezi obry
- 11:00 Nový muškař (15)
- 11:30 Carp Friend Baits (Přátelství s rybami)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 17:00 Óčko hity
- 18:00 Gamingmania
- 18:05 Óčko hity
- 18:30 UŽÍT MALTU II
- 18:40 Óčko hity
- 20:00 O BLACK LIST: FRONTLINE SPECIÁL
- 21:00 Hot hity
- 21:30 O unlocked
- 21:45 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 17:00 Óčko hity
- 18:00 Gamingmania
- 18:05 Óčko hity
- 18:30 UŽÍT MALTU II
- 18:40 Óčko hity
- 20:00 O BLACK LIST: FRONTLINE SPECIÁL
- 21:00 Hot hity
- 21:30 O unlocked
- 21:45 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 17:00 80’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 17:00 80’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 GRIME TIME
- 12:00 WORKIN’
- 18:00 TRIPLESHOT
- 19:00 SPOTIFY CZECH LIST
- 20:00 R&B JAMMIN’
- 21:00 US TOP CHART
- 22:00 CHILLIN’
- 23:00 REWIND! 5. ELEMENT
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (11)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (107)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (35)
- 08:20 Nespoutaný anděl (36)
- 09:20 Yago, syn džunle (120)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Yago, syn džunle (121)
- 15:55 Wolffův revír (61)
- 16:55 Stefanie (13)
- 17:55 Stefanie (14)
- 18:55 Nespoutaný anděl (37)
- 19:55 Nespoutaný anděl (38)
- 20:55 Wolffův revír (62)
- 21:55 Kvíz, please! (14)
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 METALMANIA
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 METALMANIA
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 TO BYL RO(C)K
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 00:00 Michael Kiwanuka
- 00:56 Jay-Z
- 02:24 Various Artists
- 03:00 Eminem
- 03:22 50 Cent - 50 Cent
- 03:48 Def Leppard
- 05:18 Leon Bridges
- 05:51 Various Artists
- 06:00 Robert Plant
- 07:26 Black Veil Brides
- 08:41 Céline Dion
- 09:22 Billy Talent
- 10:40 Judas Priest
- 11:44 Various Artists
- 12:00 Eminem
- 12:22 50 Cent - 50 Cent
- 12:48 Def Leppard
- 14:18 Leon Bridges
- 14:51 Various Artists
- 15:00 Eric Clapton & Steve Winwood
- 17:20 Lauryn Hill
- 18:13 BLACKPINK
- 19:38 James Taylor (JTQ)
- 20:32 AJR
- 20:51 Various Artists
- 21:02 Deep Purple
- 22:40 Maroon 5
- 23:50 Various Artists
- 00:20 Geordie Shore XX (9)
- 01:05 K popukání XXVII (27)
- 01:30 K popukání XXVII (28)
- 01:55 K popukání XXVII (29)
- 02:15 K popukání XXVII (30)
- 02:40 K popukání XXVII (31)
- 03:00 K popukání XXVII (32)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXII (30)
- 15:05 K popukání XXVIII (17)
- 15:30 K popukání XXVIII (19)
- 15:55 Pomoc! Mám tajný vztah! (6)
- 20:30 K popukání XXXV (34)
- 20:55 K popukání XXXV (37)
- 21:15 K popukání XXXV (38)
- 21:40 K popukání XXXV (40)
- 22:00 Výzva: Souboj hvězd (9)
- 22:45 Mistr jehly XIV (9)
- 23:30 Geordie Shore XX (10)
- 01:00 Fresh Out
- 02:00 Non Stop Hits
- 07:00 Non-Stop Hits
- 13:00 Non-Stop Hits
- 15:00 Superstar DJs!
- 16:00 Totally 10s!
- 18:00 Worldwide Hits
- 20:00 Fresh Out
- 21:00 Totally 10s!
- 22:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Chillout Zone
- 06:00 40 Greatest Dance Anthems!
- 09:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Supermassive Rock Anthems!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Rap & R’n’B Jamz
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 Premium Kolotoč
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 Empty
- 23:00 PREMIUM PARTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 COUNTRY RÁNO
- 08:30 PANTŮČKOVA PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA
- 09:00 CHVILKA S...
- 09:35 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:45 ČAS PRO HVĚZDU
- 14:00 ČTYŘLÍSTEK
- 15:00 ABECEDA
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 ŠLÁGR SILVESTRY
- 18:20 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 20:00 CHVILKA S...
- 20:20 LÉTO S MUZIKOU
- 22:00 SLOVENSKÝ POZDRAV
- 22:30 11 v 11
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:15 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 POJĎTE S NÁMI GRILOVAT
- 08:45 POP ZÁBAVA
- 09:40 ŠLÁGR MARKET
- 10:45 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 11:25 ZA PÍSNIČKOU DO PRAHY
- 12:00 TELESHOPPING
- 12:15 BLACK BAND
- 12:40 ČAS NA DECHOVKU
- 13:50 ŠLÁGR MARKET
- 15:00 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 15:40 HARMONIKY
- 16:35 COUNTRY
- 17:20 TO NEJLEPŠÍ Z MUZIKY
- 17:55 ŠLÁGR MARKET
- 19:00 ČAS NA PÍSNIČKU
- 19:55 TELESHOPPING
- 20:10 COUNTRY
- 20:50 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 21:20 COUNTRY OKÉNKO
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY