Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:10 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Chalupa je hra
- 01:25 Zahrada je hra
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Závrší)
- 05:15 Etiketa (Do nepohody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:40 Jak se Kudla přepočítal
- 07:20 Úplně beznadějný případ
- 08:10 Úsměvy Jiřiny Bohdalové
- 08:50 Slovácko sa nesúdí (5)
- 09:35 Slovácko sa nesúdí (6)
- 10:20 Walker: Independence (8)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Pohádka o prolhaném království
- 14:10 Kocourkov
- 15:10 Paví král
- 15:55 Příkopy (6)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Jak si nevzít princeznu
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 01:45 Dalgliesh (Černá věž - 2. část)
- 02:35 Slovenský ráj
- 03:00 V zajetí železné opony (Smrt ve jménu víry?)
- 03:15 Když zpívají kosy
- 03:45 Lyžování na vodě
- 04:10 Povoláním člověk
- 04:35 Toulky s Ladislavem Smoljakem
- 04:50 Kam k nám (4)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Tajemství britských královských paláců (7)
- 06:45 Divoká Austrálie (V koalím lese)
- 07:35 Historie obce Vysočany
- 08:15 Cyklotoulky
- 08:25 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (3)
- 09:10 Evropa z výšky (Itálie)
- 09:55 Letecké katastrofy (Nezdařený průlet)
- 12:30 Šik!
- 14:15 Czech Tour 2024 (Czech Tour)
- 15:45 Napoleon, osud a smrt
- 16:45 Námluvy ve světě zvířat (3)
- 17:35 Špióni v přírodě (1)
- 18:30 Svět zvířat (Sloni)
- 19:25 Kristiánov
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Táta nebo milenec?
- 21:45 Tampeko
- 23:25 Requiem pro panenku
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Události, komentáře
- 08:05 Zprávy
- 08:30 BILANCE: Máme se bát umělé inteligence?
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Archiv ČT24 (Restaurace a jídelny.)
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:27 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Pavel Tigrid, nepřítel č.1)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Hrady a zámky)
- 22:30 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:31 Interview ČT24
- 01:20 Branky, body, vteřiny
- 01:35 Czech Tour 2024 (Czech Tour)
- 03:05 Branky, body, vteřiny
- 03:20 Svět motorů
- 04:25 Archiv D: Sport 1978
- 05:30 České ragby
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 OH Paříž 2024 (Slavnostní ceremoniál)
- 10:00 OH Paříž 2024 (Studio Paříž)
- 10:30 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 11:30 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 11:40 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 19:10 OH Paříž 2024 (Cyklistika)
- 19:40 OH Paříž 2024 (Cyklistika)
- 20:30 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 01:20 Ďáblův advokát
- 04:10 04:10 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:00 Láska klepe na dveře (Ceren na stopě)
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: F)
- 06:05 Prasátko Peppa V
- 06:10 Prasátko Peppa V
- 06:15 Kámoši hafíci (20)
- 06:40 Pošťák Pat
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola VIII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:20 Fantastický ostrov kačera Daffyho
- 10:35 Bonifác v létě
- 11:05 Bob a Bobek na cestách (Létající koberec)
- 11:15 Fazolčina kavárna
- 11:35 Vodníkova princezna
- 12:10 Kiwi a Strit III
- 12:15 My holky z Městečka (3)
- 12:45 Říkání o víle Amálce
- 12:55 Mirai, dívka z budoucnosti
- 14:30 Šikulové
- 15:00 Kiwi a Strit III
- 15:05 Šmoulové
- 15:30 Fazolčina kavárna
- 15:50 Dynotrax Turbo
- 16:15 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:35 Tlapková patrola VIII
- 17:00 Ovečka Shaun II
- 17:10 MasterChef Junior VIII (8)
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a zápalky)
- 18:55 Kámoši hafíci (21)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (17)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Létající koberec)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 04:15 Terra musica
- 04:45 Horalďan
- 04:55 Pi znamená poklad
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 04:30 Prostřeno v Británii XVIII (20)
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 K věci
- 01:30 Prima Česko
- 02:00 Prima Svět
- 02:35 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:10 7 pádů Honzy Dědka
- 04:25 K věci
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Chalupa je hra
- 01:25 Zahrada je hra
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Závrší)
- 05:15 Etiketa (Do nepohody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:40 Jak se Kudla přepočítal
- 07:20 Úplně beznadějný případ
- 08:10 Úsměvy Jiřiny Bohdalové
- 08:50 Slovácko sa nesúdí (5)
- 09:35 Slovácko sa nesúdí (6)
- 10:20 Walker: Independence (8)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Pohádka o prolhaném království
- 14:10 Kocourkov
- 15:10 Paví král
- 15:55 Příkopy (6)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Jak si nevzít princeznu
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 00:10 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Chalupa je hra
- 01:25 Zahrada je hra
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Závrší)
- 05:15 Etiketa (Do nepohody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:40 Jak se Kudla přepočítal
- 07:20 Úplně beznadějný případ
- 08:10 Úsměvy Jiřiny Bohdalové
- 08:50 Slovácko sa nesúdí (5)
- 09:35 Slovácko sa nesúdí (6)
- 10:20 Walker: Independence (8)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Pohádka o prolhaném království
- 14:10 Kocourkov
- 15:10 Paví král
- 15:55 Příkopy (6)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Jak si nevzít princeznu
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 00:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (5)
- 01:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (6)
- 02:05 Sousedství IV (11)
- 02:50 U stánku II (12)
- 03:00 Ze dvora (4)
- 03:10 Výleťák
- 03:20 Ušák Jaromíra Bosáka (185)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (186)
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Nezvratný osud 4
- 01:20 Kód Navajo
- 03:25 Pravá nevěsta
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 Mistři renovací II (11)
- 01:50 Kachní dynastie IV (9)
- 02:30 Strážci hranic: Austrálie III (7)
- 03:15 Walker, Texas Ranger VIII (1)
- 04:00 Darts 2024 - Fenomén Luke Littler
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Teorie velkého třesku II (6)
- 02:00 Malý Sheldon III (2)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá VIII (14)
- 03:15 Americký táta V (9)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:10 Na lovu
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Nemocnice Chicago Med VIII (9)
- 01:05 Vyměněné osudy II (43)
- 02:30 Čarodějky IV (6)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:45 K.O. magazín (45)
- 01:30 01:30 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Ordinácia s výhľadom na more (Búšenie srdca)
- 01:40 Správy „N“
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 02:45 Počasie
- 02:55 Don Matteo
- 04:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Správy RTVS "N"
- 01:20 01:20 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Chalupa je hra
- 01:25 Zahrada je hra
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Závrší)
- 05:15 Etiketa (Do nepohody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:40 Jak se Kudla přepočítal
- 07:20 Úplně beznadějný případ
- 08:10 Úsměvy Jiřiny Bohdalové
- 08:50 Slovácko sa nesúdí (5)
- 09:35 Slovácko sa nesúdí (6)
- 10:20 Walker: Independence (8)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Pohádka o prolhaném království
- 14:10 Kocourkov
- 15:10 Paví král
- 15:55 Příkopy (6)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Jak si nevzít princeznu
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 00:10 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Chalupa je hra
- 01:25 Zahrada je hra
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Závrší)
- 05:15 Etiketa (Do nepohody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:40 Jak se Kudla přepočítal
- 07:20 Úplně beznadějný případ
- 08:10 Úsměvy Jiřiny Bohdalové
- 08:50 Slovácko sa nesúdí (5)
- 09:35 Slovácko sa nesúdí (6)
- 10:20 Walker: Independence (8)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Pohádka o prolhaném království
- 14:10 Kocourkov
- 15:10 Paví král
- 15:55 Příkopy (6)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Jak si nevzít princeznu
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Týždeň v ekonomike
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň v ekonomike
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Téma :24
- 07:30 Občan za dverami
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Slovensko v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 Téma :24
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Archív :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 Reportéri 2024 - zostrihy
- 20:40 Reportéri 2024 - zostrihy
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň vo svete
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň v ekonomike
- 00:05 Past na rodinu
- 01:30 Pomsta
- 03:10 Severní moře v plamenech
- 04:55 04:55 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 První oddělení
- 01:05 Policisté v akci
- 01:50 Policisté v akci
- 02:35 Hotel (Labyrint srdce)
- 03:20 Hotel (Štípni mě!)
- 04:05 Krimi
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 Aj múdry schybí
- 02:15 Partička
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Najděte mi dům na pláži (8)
- 01:00 Jak se žije na vysoké noze II (3)
- 01:45 Mistři dřeva II (6)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (20)
- 03:35 Dům snů II (20)
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Tenkrát v Mexiku
- 01:45 Zillion
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:25 Tísňová linka
- 03:00 Vzorný otec: Příběh Martina MacNeilla
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Sex ve městě (Období sucha)
- 00:35 Sex ve městě (Přijďte, všichni mí věrní)
- 01:00 Men
- 02:40 Superbad
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Bruno Reidal: Zápisky vraha
- 02:10 Bílý ráj
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00