Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:10 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Chalupa je hra
- 01:25 Zahrada je hra
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Závrší)
- 05:15 Etiketa (Do nepohody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:40 Jak se Kudla přepočítal
- 07:20 Úplně beznadějný případ
- 08:10 Úsměvy Jiřiny Bohdalové
- 08:50 Slovácko sa nesúdí (5)
- 09:35 Slovácko sa nesúdí (6)
- 10:20 Walker: Independence (8)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Pohádka o prolhaném království
- 14:10 Kocourkov
- 15:10 Paví král
- 15:55 Příkopy (6)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 01:45 Dalgliesh (Černá věž - 2. část)
- 02:35 Slovenský ráj
- 03:00 V zajetí železné opony (Smrt ve jménu víry?)
- 03:15 Když zpívají kosy
- 03:45 Lyžování na vodě
- 04:10 Povoláním člověk
- 04:35 Toulky s Ladislavem Smoljakem
- 04:50 Kam k nám (4)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Tajemství britských královských paláců (7)
- 06:45 Divoká Austrálie (V koalím lese)
- 07:35 Historie obce Vysočany
- 08:15 Cyklotoulky
- 08:25 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (3)
- 09:10 Evropa z výšky (Itálie)
- 09:55 Letecké katastrofy (Nezdařený průlet)
- 12:30 Šik!
- 14:15 Czech Tour 2024 (Czech Tour)
- 15:45 Napoleon, osud a smrt
- 16:45 Námluvy ve světě zvířat (3)
- 17:35 Špióni v přírodě (1)
- 18:30 Svět zvířat (Sloni)
- 19:25 Kristiánov
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Táta nebo milenec?
- 21:45 Tampeko
- 23:25 Requiem pro panenku
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Události, komentáře
- 08:05 Zprávy
- 08:30 BILANCE: Máme se bát umělé inteligence?
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Archiv ČT24 (Restaurace a jídelny.)
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:27 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Pavel Tigrid, nepřítel č.1)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Hrady a zámky)
- 22:30 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:31 Interview ČT24
- 01:20 Branky, body, vteřiny
- 01:35 Czech Tour 2024 (Czech Tour)
- 03:05 Branky, body, vteřiny
- 03:20 Svět motorů
- 04:25 Archiv D: Sport 1978
- 05:30 České ragby
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 OH Paříž 2024 (Slavnostní ceremoniál)
- 10:00 OH Paříž 2024 (Studio Paříž)
- 10:30 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 11:30 OH Paříž 2024 (Jezdectví)
- 11:46 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 11:58 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 18:00 OH Paříž 2024 (Tenis)
- 20:30 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 04:02 Jak se staví sen
- 05:07 Libovky Pepy Libického
- 06:00 M.A.S.H (211)
- 06:29 M.A.S.H (212)
- 06:59 M.A.S.H (213)
- 07:29 M.A.S.H (214)
- 07:59 M.A.S.H (215)
- 08:30 Autosalon.tv
- 09:36 7 pádů Honzy Dědka
- 10:42 Kdo se ptá?
- 11:45 Máme rádi Česko
- 13:34 Polda III (Jed v srdci)
- 14:51 Martin a Venuše
- 16:58 Roztomilý člověk
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda III (Šikana)
- 21:30 Polda III (Odpuštění)
- 22:43 V obležení
- 04:25 Autosalon.tv
- 05:15 Těžká dřina
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:04 Prima Pauza: Partička
- 06:06 Top Gear III (5)
- 07:18 Top Gear II (10)
- 08:27 Top Gear III (1)
- 09:39 Top Gear III (7)
- 10:59 Top Gear III (8)
- 12:21 Re-play
- 12:47 Buffy, přemožitelka upírů (Smečka)
- 13:52 Simpsonovi II (Ďábelský Bart)
- 20:16 Král Artuš
- 04:46 Sběratelé kostí VIII (Archeolog v zámotku)
- 05:39 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:21 Policie v akci
- 07:17 Closer: Nové případy V (Křižovatka)
- 01:22 Ďáblův advokát
- 04:10 Námořní vyšetřovací služba XII (Budujeme, bojujeme)
- 05:05 M.A.S.H
- 05:35 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 M.A.S.H
- 06:30 M.A.S.H
- 07:00 M.A.S.H
- 07:30 Námořní vyšetřovací služba XII (Budujeme, bojujeme)
- 08:25 Námořní vyšetřovací služba XII (Kadeti)
- 09:21 Čarovný Poly
- 13:43 Lásky čas
- 16:13 Eragon
- 18:17 Večírek
- 20:08 Honba za klenotem Nilu
- 22:16 Ohnivé tornádo
- 23:59 Deuce Bigalow: Dobrej striptér
- 10:57 Receptář prima nápadů
- 11:43 Libovky Pepy Libického
- 20:07 Zlodějka života
- 21:47 1. MISE (Žádná protekce!)
- 22:57 Inkognito
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: F)
- 06:05 Prasátko Peppa V
- 06:10 Prasátko Peppa V
- 06:15 Kámoši hafíci (20)
- 06:40 Pošťák Pat
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola VIII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:20 Fantastický ostrov kačera Daffyho
- 10:35 Bonifác v létě
- 11:05 Bob a Bobek na cestách (Létající koberec)
- 11:15 Fazolčina kavárna
- 11:35 Vodníkova princezna
- 12:10 Kiwi a Strit III
- 12:15 My holky z Městečka (3)
- 12:45 Říkání o víle Amálce
- 12:55 Mirai, dívka z budoucnosti
- 14:30 Šikulové
- 15:00 Kiwi a Strit III
- 15:05 Šmoulové
- 15:30 Fazolčina kavárna
- 15:50 Dynotrax Turbo
- 16:15 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:35 Tlapková patrola VIII
- 17:00 Ovečka Shaun II
- 17:10 MasterChef Junior VIII (8)
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a zápalky)
- 18:55 Kámoši hafíci (21)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (17)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Létající koberec)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 04:15 Terra musica
- 04:45 Horalďan
- 04:55 Pi znamená poklad
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 12:18 Neuvěřitelné dorty II (7)
- 12:48 Neuvěřitelné dorty II (8)
- 13:10 VIP Prostřeno!
- 14:32 Hledá se táta
- 15:43 Neuvěřitelné dorty II (9)
- 04:23 Rodinná pouta II (Do očí)
- 05:27 Hrdina kuchyně
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:48 Nikdo není dokonalý
- 07:53 Columbo (Columbo v přestrojení)
- 17:00 Nikdo není dokonalý
- 18:04 Nikdo není dokonalý
- 19:08 Jak se staví sen - extra
- 22:12 Nikdo není dokonalý
- 23:16 Jak se staví sen - extra
- 04:07 Showtime
- 04:26 K věci
- 04:54 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 06:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 07:00 Zprávy
- 07:27 Prima Česko
- 08:00 Zprávy
- 08:29 Prima ARCHIV
- 08:40 Prima MĚSTO
- 08:53 Pozvánka: Bolek Polívka 75 (do 30. 7.)
- 09:00 Zprávy
- 09:31 Lékaři v éteru
- 10:00 Zprávy
- 10:17 Generace deprese
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy z Paříže
- 11:48 Pozvánka: Bolek Polívka 75 (do 30. 7.)
- 11:55 Polední zprávy
- 12:18 Co na to vaše zdraví
- 12:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:28 Prima MĚSTO
- 13:40 Prima HISTORIE
- 13:53 Pozvánka: Bolek Polívka 75 (do 30. 7.)
- 14:00 Zprávy
- 14:25 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 15:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:00 Zprávy
- 16:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:15 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 20:53 Pozvánka: Bolek Polívka 75 (do 30. 7.)
- 21:00 Zprávy
- 21:25 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:44 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 22:50 Hlasy zločinu
- 23:47 360⁰
- 04:48 Největší loupeže s Piercem Brosnanem (Vyloupení banky United California)
- 06:00 Tajemství odhalená z výšky (Nečekané objevy)
- 06:56 Veterináři z Arktidy II (Lední medvědi, kam se podíváš)
- 07:23 Veterináři z Arktidy II (Obavy z vlčí rakoviny)
- 07:51 Síla instinktů (Velká pětka: Gepardi ze Serengeti)
- 00:10 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Chalupa je hra
- 01:25 Zahrada je hra
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Závrší)
- 05:15 Etiketa (Do nepohody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:40 Jak se Kudla přepočítal
- 07:20 Úplně beznadějný případ
- 08:10 Úsměvy Jiřiny Bohdalové
- 08:50 Slovácko sa nesúdí (5)
- 09:35 Slovácko sa nesúdí (6)
- 10:20 Walker: Independence (8)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Pohádka o prolhaném království
- 14:10 Kocourkov
- 15:10 Paví král
- 15:55 Příkopy (6)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 00:10 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Chalupa je hra
- 01:25 Zahrada je hra
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Závrší)
- 05:15 Etiketa (Do nepohody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:40 Jak se Kudla přepočítal
- 07:20 Úplně beznadějný případ
- 08:10 Úsměvy Jiřiny Bohdalové
- 08:50 Slovácko sa nesúdí (5)
- 09:35 Slovácko sa nesúdí (6)
- 10:20 Walker: Independence (8)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Pohádka o prolhaném království
- 14:10 Kocourkov
- 15:10 Paví král
- 15:55 Příkopy (6)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 00:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (5)
- 01:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (6)
- 02:05 Sousedství IV (11)
- 02:50 U stánku II (12)
- 03:00 Ze dvora (4)
- 03:10 Výleťák (119)
- 03:20 Ušák Jaromíra Bosáka (185)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (186)
- 08:15 Zahradní proměny (12)
- 09:15 Zahradní proměny (13)
- 10:15 Pirát silnic
- 12:00 Zlaté dno
- 13:55 Cukrárna (9)
- 15:10 Otec Braun (4)
- 17:10 Zahradní proměny (14)
- 20:10 Synové a dcery Jakuba skláře (9)
- 21:30 Rozmarné léto
- 22:50 Eurotrip
- 04:50 Novashopping
- 06:00 Holčička z iglú
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:25 Chuggington: Veselé vláčky (48)
- 07:15 Alvin a Chipmunkové II (11)
- 08:05 O zlatém tolaru
- 09:20 Co ste hasiči (Autokros)
- 12:25 Den s Novou
- 12:30 Mr. Bean: Největší filmová katastrofa
- 14:15 Den s Novou
- 14:20 Nekonečná láska
- 16:30 Manžel na zkoušku
- 20:20 Wonder Woman 1984
- 23:25 Godzilla 2
- 00:00 Nezvratný osud 4
- 01:20 Kód Navajo
- 03:25 Pravá nevěsta
- 04:40 Diagnóza: Šampión
- 06:30 Babe: Prasátko ve městě
- 10:10 A.I. Umělá inteligence
- 12:50 Kameňák 2
- 14:45 Příběh žraloka
- 20:00 Creed II
- 01:10 Mistři renovací II (11)
- 01:50 Kachní dynastie IV (9)
- 02:30 Strážci hranic: Austrálie III (7)
- 03:15 Walker, Texas Ranger VIII (1)
- 08:20 Mistři renovací II (11)
- 09:10 Kachní dynastie IV (9)
- 10:05 Kobra 11 II (3)
- 12:00 Novashopping
- 12:15 Walker, Texas Ranger VIII (1)
- 13:10 Válka skladů XI (7)
- 15:00 Mistři zastavárny XXIV (17)
- 15:50 Spartan: Týmová výzva (5)
- 16:45 Kobra 11 II (5)
- 18:40 Válka skladů XI (9)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (18)
- 20:30 Nebezpečný vlak
- 22:10 Walker, Texas Ranger VIII (2)
- 23:05 Kobra 11 II (5)
- 00:20 Teorie velkého třesku II (6)
- 02:00 Malý Sheldon III (2)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá VIII (14)
- 03:15 Americký táta V (9)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 2 $ocky V (20)
- 05:30 Ženatý se závazky (77)
- 06:20 Karate ovce (25)
- 07:00 Bakugan: Evolutions (8)
- 07:15 Přátelé VIII (20)
- 08:05 2 $ocky V (22)
- 08:30 2 $ocky VI (3)
- 09:45 Malý Sheldon III (6)
- 10:35 Malý Sheldon III (6)
- 11:20 Ženatý se závazky (79)
- 12:15 Dva a půl chlapa VI (5)
- 13:05 Přátelé VIII (20)
- 14:00 Teorie velkého třesku II (6)
- 15:40 2 $ocky VI (7)
- 18:15 Dva a půl chlapa VI (7)
- 19:10 Malý Sheldon III (8)
- 20:00 Teorie velkého třesku II (10)
- 21:40 Přátelé VIII (22)
- 22:35 Americký táta V (11)
- 23:25 Dva a půl chlapa VI (7)
- 04:10 Na lovu
- 04:50 Co na to Češi
- 05:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:30 Na lovu
- 07:25 MasterChef Česko (9)
- 12:05 Specialisté (Pod asfaltem)
- 13:05 Teleshopping
- 13:20 MasterChef Česko (10)
- 20:00 Myšlenky zločince VII (24)
- 20:50 Myšlenky zločince VIII (1)
- 21:40 Myšlenky zločince VIII (2)
- 00:15 Nemocnice Chicago Med VIII (9)
- 01:05 Vyměněné osudy II (43)
- 02:30 Čarodějky IV (6)
- 03:10 Nemocnice Chicago Med VIII (9)
- 05:35 Ulice (4335)
- 07:05 Život na jachtě: U protinožců (2)
- 08:45 Čarodějky IV (8)
- 09:35 Malé lásky III (5)
- 10:25 Vítejte doma IV
- 16:15 Poldark II (7)
- 17:20 Poldark II (8)
- 20:15 Loď snů: Portoriko
- 10:30 If it’s easy it’s not fun
- 11:05 Spade poker show 2024 (6)
- 11:30 1:1 Sport Show (51)
- 19:00 Queen & King of the Court #4
- 19:30 Reconnecting ONE
- 20:00 Spade poker show 2024 (7)
- 20:25 1:1 Sport Show (52)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 ČEZ RunTour - Olomouc
- 21:15 Fotbal: Liverpool FC - Southampton FC
- 05:30 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Premier League Darts 2024
- 00:10 Ordinácia s výhľadom na more (Búšenie srdca)
- 01:40 Správy „N“
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 02:45 Počasie
- 02:55 Don Matteo
- 04:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 04:40 Správy „N“
- 05:30 Góly - body - sekundy
- 05:45 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom kresali iskry)
- 05:55 Jurošík
- 06:05 Príbeh rieky Poprad (13)
- 06:25 Zázračný ateliér
- 06:45 Rusty
- 06:50 Medvedík Pompon (Nebojím sa!)
- 07:00 Poštár Pat
- 07:15 Lexi a Lottie
- 07:40 Bluey
- 07:45 Zberateľ zvukov (Dobrodružstvo na člnku)
- 07:50 Šmolkovia - nové príbehy
- 08:00 Údolie Muminovcov III
- 08:25 Šéfkuchár Shane (Zemiakový deň)
- 08:35 Superveda
- 08:45 Duel Junior
- 09:10 NAJpátrači
- 09:25 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 09:40 Hoodie II
- 09:50 Hoodie II
- 10:05 Knižkotipy
- 10:25 Safari (Dvojník)
- 10:50 Safari (Biela pani)
- 11:30 Nebíčko v papuľke
- 12:05 Gastromap
- 12:35 Neposlušní
- 13:15 Milujem Slovensko
- 14:40 Julie Lescautová (2)
- 16:15 Pečie celé Slovensko
- 17:45 Cestou necestou (Tuamotu)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Neskoro večer
- 23:05 Hit roka
- 00:15 Hymna SR
- 00:18 Ordinácia s výhľadom na more (Búšenie srdca)
- 01:45 Správy „N“
- 02:35 Góly - body - sekundy
- 02:50 Počasie
- 02:55 Don Matteo (Scény z manželského života)
- 04:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 04:40 Správy „N“
- 05:35 Góly - body - sekundy
- 05:50 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom kresali iskry)
- 05:55 Jurošík
- 06:05 Príbeh rieky Poprad (13)
- 06:25 Zázračný ateliér
- 06:45 Rusty
- 06:50 Medvedík Pompon (Nebojím sa!)
- 07:00 Poštár Pat
- 07:15 Lexi a Lottie
- 07:40 Bluey
- 07:45 Zberateľ zvukov (Dobrodružstvo na člnku)
- 07:50 Šmolkovia - nové príbehy
- 08:00 Údolie Muminovcov III
- 08:25 Šéfkuchár Shane (Zemiakový deň)
- 08:35 Athleticus
- 08:45 Duel Junior
- 09:15 NAJpátrači
- 09:30 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 09:45 Hoodie II
- 09:55 Hoodie II
- 10:05 Knižkotipy
- 10:25 Safari (Dvojník)
- 10:50 Safari (Biela pani)
- 11:30 Nebíčko v papuľke
- 12:05 Gastromap
- 12:35 Neposlušní
- 13:15 Milujem Slovensko
- 14:40 Julie Lescautová (2)
- 16:15 Pečie celé Slovensko
- 17:45 Cestou necestou (Tuamotu)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:10 Neskoro večer
- 23:10 Hit roka
- 00:10 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Chalupa je hra
- 01:25 Zahrada je hra
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Závrší)
- 05:15 Etiketa (Do nepohody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:40 Jak se Kudla přepočítal
- 07:20 Úplně beznadějný případ
- 08:10 Úsměvy Jiřiny Bohdalové
- 08:50 Slovácko sa nesúdí (5)
- 09:35 Slovácko sa nesúdí (6)
- 10:20 Walker: Independence (8)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Pohádka o prolhaném království
- 14:10 Kocourkov
- 15:10 Paví král
- 15:55 Příkopy (6)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 00:10 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Chalupa je hra
- 01:25 Zahrada je hra
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Závrší)
- 05:15 Etiketa (Do nepohody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:40 Jak se Kudla přepočítal
- 07:20 Úplně beznadějný případ
- 08:10 Úsměvy Jiřiny Bohdalové
- 08:50 Slovácko sa nesúdí (5)
- 09:35 Slovácko sa nesúdí (6)
- 10:20 Walker: Independence (8)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Pohádka o prolhaném království
- 14:10 Kocourkov
- 15:10 Paví král
- 15:55 Příkopy (6)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Týždeň v ekonomike
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň v ekonomike
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Téma :24
- 07:30 Cez lupu
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Slovensko v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:30 SK dejiny: Olympijské hnutie do roku 1948
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Archív :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 Reportéri 2024 - zostrihy
- 20:40 Reportéri 2024 - zostrihy
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň vo svete
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň v ekonomike
- 00:05 Past na rodinu
- 01:30 Pomsta
- 03:10 Severní moře v plamenech
- 04:55 Věř mi
- 06:40 Láska na Maledivách
- 08:15 Podoby lásky
- 10:05 Svátky jako z obrázku
- 11:45 O kouzelné rybě
- 13:20 Pes ro(c)ku
- 15:05 Sestry v sedle
- 16:40 Uuups! Noe zdrhnul…
- 18:20 Běž, chlapče, běž
- 00:25 První oddělení
- 01:05 Policisté v akci
- 01:50 Policisté v akci
- 02:35 Hotel (Labyrint srdce)
- 03:20 Hotel (Štípni mě!)
- 04:05 Krimi
- 04:25 Soudní síň (Bláznivá tchyně)
- 05:10 Soudní síň (Sousedé na nože)
- 05:55 Krimi
- 06:20 Noviny
- 06:55 Krimi
- 07:25 Noviny
- 10:10 Záchranáři v akci
- 11:00 Záchranáři v akci
- 11:50 Nemocnice (8)
- 14:50 Svátky jako z obrázku
- 16:45 Bylo nás šest (Loučení)
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 Dědictví (12)
- 21:25 Dr. Ludsky (5)
- 01:00 Aj múdry schybí
- 02:15 Partička
- 03:20 Adela show
- 05:10 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:15 Aj múdry schybí
- 11:10 Dunaj, k vašim službám II (5)
- 16:15 Horná Dolná XIII (1)
- 17:15 Horná Dolná XIII (2)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:50 Survivor
- 23:10 Rodinné prípady
- 23:55 Rodinné prípady
- 00:35 Najděte mi dům na pláži (8)
- 01:00 Jak se žije na vysoké noze II (3)
- 01:45 Mistři dřeva II (6)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (20)
- 03:35 Dům snů II (20)
- 08:40 Váš dokonalý domov II (5)
- 09:45 Rok na Jimmyho farmě (4)
- 14:25 Recepty pro radost od našich babiček II (7)
- 14:55 Netradiční bydlení? V (2)
- 15:45 Dům snů (35)
- 16:35 Váš dokonalý domov II (6)
- 17:40 Utajený šéf IV (5)
- 00:05 Tenkrát v Mexiku
- 01:45 Zillion
- 04:00 Bostonský škrtič
- 06:00 Papírové panenky
- 07:45 Dánská dívka
- 09:45 Muž jménem Otto
- 11:50 To jsem já, Margaret!
- 13:35 Zapadnout bolí
- 15:20 Víly z Inisherinu
- 17:15 Duna: Část druhá
- 20:00 S tebou nikdy
- 21:45 Ambulance
- 01:25 Tísňová linka
- 03:00 Vzorný otec: Příběh Martina MacNeilla
- 04:25 Cable Guy
- 06:00 Po zániku Země
- 07:40 Zkus mě rozesmát
- 09:35 Úžasný Mauric
- 11:10 Napečeno s láskou
- 12:35 A do kuchyně!
- 14:15 Moje perská rodina
- 16:00 Lady Bird
- 17:35 Rytíř pohárů
- 21:55 Rod Draka II (6)
- 23:00 Motel smrti
- 00:10 Sex ve městě (Období sucha)
- 00:35 Sex ve městě (Přijďte, všichni mí věrní)
- 01:00 Men
- 02:40 Superbad
- 04:30 Hollarovi
- 06:00 Test
- 07:45 Můj týden s Marilyn
- 09:20 Ex Machina
- 11:05 Sektor II (6)
- 12:05 Fotbalový talent VI (1)
- 12:50 Supernova
- 14:30 Aquaman
- 16:50 Válka zítřka
- 19:05 Mělas to vědět (2)
- 20:00 Bojovník III (1)
- 20:55 Bojovník III (2)
- 21:55 Bojovník III (3)
- 22:45 Bojovník III (4)
- 23:30 Bojovník III (5)
- 04:35 Místo k životu
- 06:00 Hadí plyn
- 07:50 Reality
- 09:15 Nikdy víc
- 10:45 Matrix Generation
- 11:40 Věž II (1)
- 12:25 Věž II (2)
- 13:10 Věž II (3)
- 13:55 Věž II (4)
- 14:50 Street Kings
- 16:40 Reality
- 18:05 Hadí plyn
- 22:15 UFO
- 23:45 Assassin’s Creed
- 00:20 Bruno Reidal: Zápisky vraha
- 02:10 Bílý ráj
- 03:45 Druhý nejlepší
- 05:30 Rozlučka se svobodou
- 06:00 Výjimeční přátelé
- 07:50 Navrátilka
- 09:45 Ad Astra
- 13:05 Slepá vrba, spící žena
- 14:55 Druhý nejlepší
- 16:45 Navrátilka
- 18:40 Výjimeční přátelé
- 20:30 Šálek kávy a nové boty
- 22:10 Zapomenutá země
- 00:40 Osudové cesty (1)
- 01:20 Osudové cesty (2)
- 02:05 3 dny na zabití
- 03:55 Poslední polda V (7)
- 04:40 Přestávka ve vysílání
- 05:50 První pes
- 07:50 Duše jako kaviár
- 10:00 Blázni a poloblázni
- 15:55 Erik Kamenné srdce
- 18:05 Sexy 40
- 20:00 Blesk
- 22:00 Mr. Brooks
- 00:10 Klub 27
- 01:40 Sólista
- 03:20 Butch Cassidy: Bez osudu
- 05:50 Deník lásky
- 07:20 Když byla Dolly Parton má matka
- 08:55 Pytel mouky
- 10:25 Dobrodružství Tedyho Stonese
- 11:55 Jurský masakr
- 13:15 Coco Chanel
- 15:05 Trattoria
- 19:20 Vysněný život
- 21:00 Tělo
- 22:35 Osudový verdikt
- 05:00 Lope - Nezkrotný básník
- 06:50 Timber - Lovec pokladů
- 08:20 Jak milovat s D
- 09:55 Deset pravidel, jak se zamilovat
- 13:00 Asterix a Olympijské hry
- 14:55 Švec
- 16:30 Bůh masakru
- 17:50 Světlo mezi oceány
- 20:00 Eat Wheaties!
- 21:30 Bolest a sláva
- 23:20 Oddanost
- 00:10 Přestávka ve vysílání
- 05:25 Strážce majáku
- 07:00 Děti bez hranic
- 08:30 Nico - bájný jednorožec
- 10:05 Pisatel
- 11:30 Heidi, děvčátko z hor
- 13:20 Křehkost
- 17:05 Hořko-sladko
- 18:50 Kupec benátský
- 21:00 Muž, který miloval
- 22:35 Úžasní Ambersonovi
- 00:15 Nepoučitelní
- 01:50 Podnájemník
- 03:20 Nepřítomnost
- 08:00 Láska hory přenáší
- 09:55 Bernie
- 15:55 Hrdinové
- 18:05 Věčně tvá nevěrná
- 20:00 Modigliani
- 22:40 Láska navždy
- 00:25 The Little Shop of Horrors
- 01:35 The Waiting
- 02:50 The Last Man On Earth
- 04:15 Love Laughs At Andy Hardy
- 05:40 End of Program
- 06:00 Captain Kidd
- 07:25 The Parakeets
- 07:40 Black Dragons
- 08:40 Born To Be Wild
- 09:45 Lady Of Burlesque
- 11:15 Behind Green Lights
- 12:20 Sherlock – Woman In Green
- 13:25 Suddenly
- 14:40 Lassie - The Painted Hills
- 15:50 Beneath The 12-Mile Reef
- 20:40 Schengen
- 20:50 Maid of Honor
- 21:00 The River
- 22:35 Talea
- 23:50 The Pilgrim
- 04:00 INDIA'S JUNGLE BOOK HOSPITAL
- 05:00 THE AUTHENTIC BAHAMAS
- 06:00 AFRICA'S DEADLIEST (EP. 03)
- 07:00 BRITTANY
- 08:00 ZENITH (EP. 13)
- 08:30 ZENITH (EP. 10)
- 09:00 THE SEAWOMEN OF JAPAN
- 10:00 FINE COCOA FROM ESMERALDA
- 11:00 HERDING SHEEP IN ICELAND
- 22:00 THE TIGERS FROM SCOTLAND
- 23:00 THE NEW CUBA
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 CITY CHIC LONDON
- 16:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (15)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (16)
- 18:00 LUXURY LIFE
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (43)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (44)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (15)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (16)
- 21:00 NEW YORK FASHION THROWBACKS 2014-2020
- 02:00 Hip Show S5 EP11
- 02:20 Hip Show S5 EP10
- 02:40 Hip Show S5 EP9
- 03:00 Fighting Rookies 2014
- 03:50 Fighting Rookies 2014
- 04:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:55 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:10 King of Kings - World GP, Germany, 26.09.2020 - Part
- 00:00 BETTER THAN FOUR 2016 (PORT TO PORT MTB - PART 2)
- 00:30 BETTER THAN FOUR 2016 (PORT TO PORT MTB - PART 1)
- 01:00 AUTOSPEED 2019 (15)
- 01:30 AUTOSPEED 2019 (16)
- 02:00 INSIDE SAILING 2020 (7)
- 02:30 INSIDE SAILING 2020 (8)
- 03:00 CAPE EPIC 2022 (8)
- 03:30 CAPE EPIC 2018 (1)
- 04:00 GEARING UP 2020 (7)
- 04:30 GEARING UP 2020 (8)
- 05:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 05:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 06:00 KITE MASTERS 2019/2020 (12)
- 06:30 KITE MASTERS 2018 (1)
- 07:00 AUTOSPEED 2019 (15)
- 07:30 AUTOSPEED 2019 (16)
- 08:00 INSIDE SAILING 2020 (7)
- 08:30 INSIDE SAILING 2020 (8)
- 09:00 CAPE EPIC 2022 (8)
- 09:30 CAPE EPIC 2018 (1)
- 10:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (4)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (18)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (19)
- 12:00 SPORTS MAX (42)
- 12:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 13:00 RACEMAX MOTORSPORTS (16)
- 13:30 RACEMAX MOTORSPORTS (17)
- 14:00 WORLD OF WATERSPORTS (27)
- 14:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 15:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (13)
- 15:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (14)
- 16:00 THE ELECTRIC FUTURE
- 17:00 SAILING TO TOKYO 2018 (1)
- 17:30 SAILING TO TOKYO 2018 (2)
- 18:00 SPORTS ADVENTURE
- 18:30 SPORTS ADVENTURE
- 19:00 GP RACING 2022 (43)
- 19:30 GP RACING 2022 (44)
- 22:00 GEARING UP 2020 (7)
- 22:30 GEARING UP 2020 (8)
- 23:00 BOARD STORIES SURFING (37)
- 23:30 BOARD STORIES SURFING (38)
- 00:15 EXOTIC IRANIAN FOOD.
- 00:50 DRONE WARS (1)
- 01:45 GOING BEYOND (BANGKOK)
- 02:40 GIANT RAILWAY
- 03:30 DREAM JOURNEY (CUNCUM - MEXICO)
- 18:00 ROAD LESS TRAVELED (CYPRUS)
- 18:50 BIZARRE BAHAMAS. PART 2
- 19:30 INK THERAPY (11)
- 20:15 INK THERAPY (12)
- 21:00 MAX FOODIE: SEYCHELLES
- 21:25 EXOTIC IRANIAN FOOD.
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 DJ Mixes premiere
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Bounce & Fun
- 00:45 Život s vrahom (2)
- 01:35 Téma (160)
- 02:15 Tajomstvá veľkosti (2)
- 03:20 Kriminálne prípady, ktoré vstúpili do dejín (8)
- 03:50 Rommelov poklad (1)
- 08:00 Telenákupné pásmo (1)
- 08:15 Doslova
- 08:55 Sadnite si, prosím (27)
- 09:35 Téma (157)
- 10:15 Ríše Vikingov (1)
- 11:15 Vraždy v raji (3)
- 14:20 Sadnite si, prosím (23)
- 15:00 Novodobí egyptskí faraóni (2)
- 18:05 Titanic, v srdci vraku (1)
- 19:30 Doslova
- 20:10 Dejiny trochu inak (3)
- 21:15 Téma (161)
- 21:55 Vraždy na výletnej lodi (4)
- 00:00 Intim Night
- 00:35 Naše zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:20 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 07:45 Skandály slavných
- 08:35 Klenot.TV
- 16:30 Jak to dopadlo!?
- 17:30 Nebezpečné vztahy live
- 18:25 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Sejdeme se na Cibulce
- 21:30 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:20 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:30 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Pašák (6)
- 22:05 El Chapo III (6)
- 23:00 La Parta (3)
- 23:50 Intim s Heidi Janků
- 01:00 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 03:00 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 06:50 Česká tajenka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 11:00 Klenot.TV
- 13:10 Live Teleshopping
- 18:15 Babica vs. Sapík
- 19:05 U tebe nebo u mě
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Jak to dopadlo!?
- 23:55 Nebezpečné vztahy live
- 04:15 Mladý Svět: Michal David
- 05:15 Honza Tuna v Akci!: Neuvěřitelné praktiky!
- 05:50 A11 rozhovor: Šárka Dušková
- 06:20 Moje medicína: Mgr. Petra Adámková
- 06:45 Žijí mezi námi: Slobodan Stojič
- 07:00 Ústecký zpravodaj
- 07:15 Valašský zpravodaj
- 07:20 Magazín ze Strakonicka
- 07:35 Olomoucký magazín
- 00:35 Elitní zabiják
- 02:00 Ultrafialoví II (8)
- 02:45 Ultrafialoví II (9)
- 03:30 Námořní vyšetřovací služba XVI (23)
- 04:15 Námořní vyšetřovací služba XVI (24)
- 04:55 Totalcar (8)
- 05:20 Seriálový tip (1)
- 05:40 Seriálový tip (1)
- 06:20 Totalcar II (9)
- 06:55 A-Team II (8)
- 07:55 A-Team II (9)
- 08:55 A-Team II (10)
- 09:55 A-Team II (11)
- 10:55 A-Team II (12)
- 11:55 MacGyver (17)
- 12:50 MacGyver (18)
- 13:45 MacGyver (19)
- 14:35 MacGyver (20)
- 15:25 Ztracený svět (13)
- 16:20 Ztracený svět (14)
- 17:15 Ztracený svět (15)
- 18:10 MacGyver (19)
- 19:05 MacGyver (20)
- 22:25 Elitní zabiják
- 00:00 Xena II (14)
- 01:00 Ztracený svět II (16)
- 01:55 Lovci pokladů (15)
- 02:40 Lovci pokladů (16)
- 03:25 Totalcar III (9)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena II (10)
- 10:00 Xena II (11)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (6)
- 13:55 Společnost Adventure (7)
- 14:55 Společnost Adventure (8)
- 15:55 Společnost Adventure (9)
- 16:50 Společnost Adventure (10)
- 17:50 Lovci pokladů (17)
- 18:50 Lovci pokladů (18)
- 19:50 Lovci pokladů (19)
- 20:50 Lovci pokladů (20)
- 21:50 Lovci pokladů (21)
- 22:50 Ztracený svět II (12)
- 23:45 Ztracený svět II (13)