Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 04:00 Magazín Muaythai (4)
- 05:05 Engadin Snow
- 06:00 Walker, Texas Ranger VII (9)
- 06:40 Strážci hranic: Austrálie II (9)
- 07:25 Mistři zastavárny XXIV (2)
- 08:20 Američtí sběratelé XIX (2)
- 09:10 Kachní dynastie II (17)
- 10:05 Kobra 11 XXV (9)
- 12:00 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VII (10)
- 13:15 Válka skladů X (17)
- 15:00 Mistři zastavárny XXIV (3)
- 15:50 Spartan: Týmová výzva (1)
- 16:50 Kobra 11 XXV (11)
- 18:45 Válka skladů X (19)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (4)
- 20:30 Katastrofa letu č. 19
- 22:15 Walker, Texas Ranger VII (11)
- 23:10 Kobra 11 XXV (11)
- 01:55 Malý Sheldon (18)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 2 $ocky III (11)
- 05:50 Ženatý se závazky (48)
- 06:15 Zig a Sharko IV (47)
- 07:05 Přátelé VII (16)
- 08:00 2 $ocky III (15)
- 11:20 Ženatý se závazky (51)
- 12:15 Dva a půl chlapa IV (20)
- 13:10 Přátelé VII (16)
- 14:00 Teorie velkého třesku XI (15)
- 15:40 2 $ocky III (19)
- 18:20 Dva a půl chlapa IV (22)
- 19:10 Malý Sheldon II (2)
- 20:00 Teorie velkého třesku XI (19)
- 21:35 Přátelé VII (18)
- 22:30 Americký táta III (18)
- 02:50 Médium III (Názor odborníka)
- 03:30 Na lovu
- 04:15 Co na to Češi
- 04:55 Riskuj!
- 05:30 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:15 Na lovu
- 07:05 MasterChef Česko VII (12)
- 08:20 Záhady pro začátečníky
- 20:00 Myšlenky zločince VII (12)
- 20:50 Myšlenky zločince VII (13)
- 21:45 Myšlenky zločince VII (14)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med VII (17)
- 01:10 Vyměněné osudy II (23)
- 02:40 Čarodějky III (18)
- 03:20 Nemocnice Chicago Med VII (17)
- 04:00 Nejsilnější pouto
- 05:30 Ulice (4321)
- 07:05 Život na jachtě: Středomoří VI (11)
- 08:45 Čarodějky III (20)
- 09:35 Malé lásky III (3)
- 10:30 Vítejte doma IV
- 16:15 Poldark (7)
- 17:20 Poldark (8)
- 18:25 Doktorka Quinnová II (6)
- 20:15 Loď snů: Singapur
- 00:10 Ordinácia s výhľadom na more (Túžba)
- 01:40 Správy RTVS "N"
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 02:50 Počasie
- 02:55 Don Matteo (Dve matky)
- 03:55 Candice Renoirová II (Človek človeku vlkom)
- 04:50 Správy RTVS "N"
- 05:40 Počasie
- 05:50 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom čerili vodu)
- 05:55 Jurošík
- 06:05 Príbeh rieky Poprad (11)
- 06:20 Zázračný ateliér
- 06:50 Rusty
- 06:55 Medvedík Pompon (Domček z kompostu)
- 07:00 Poštár Pat
- 07:15 Splat a Harry
- 07:25 Splat a Harry
- 07:40 Bluey
- 07:45 Zberateľ zvukov (Čaro semienok)
- 07:50 Šmolkovia - nové príbehy
- 08:00 Údolie Muminovcov III
- 08:25 Šéfkuchár Shane (Všetko, čo sa blyští)
- 08:35 Superveda
- 08:45 Duel Junior
- 09:10 Knižkotipy
- 09:30 NAJpátrači
- 09:45 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 10:00 Hoodie II
- 10:10 Hoodie II
- 10:25 Safari (Nehoda)
- 10:50 Safari (Parfum)
- 11:30 Nebíčko v papuľke
- 12:00 Gastromap
- 12:30 Neposlušní (Max)
- 13:05 Milujem Slovensko
- 14:30 Columbo (Sprisahanci)
- 16:10 Pečie celé Slovensko
- 17:45 Cestou necestou (San Francisco)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Neskoro večer
- 23:05 Hit roka
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Slatinka)
- 09:10 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Z Moravskosliezskeho kraja)
- 09:25 Cesta hrdinov SNP (2)
- 09:35 PPPíter v Afrike
- 09:45 Afrika na pionieri
- 10:00 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 10:15 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 10:25 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 10:40 Extrémne vo svete (Mongolsko)
- 10:55 Jeden deň (Je tu pošta!)
- 11:25 VAT
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Rusty
- 18:50 Medvedík Pompon (Koláč všetkých chutí)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:40 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 El presidente (El Presidente)
- 22:55 Ranger (Rozhodnutia)
- 00:10 Objektiv
- 00:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Olomouc, město květin
- 05:15 Etiketa (Kino, divadlo...)
- 06:00 Pečení na neděli
- 08:15 Úsměvy Karla Gotta
- 08:55 Slovácko sa nesúdí (1)
- 09:35 Slovácko sa nesúdí (2)
- 10:20 Walker: Independence (6)
- 11:00 Všechnopárty
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 13:05 O bílém jadýrku
- 14:10 Pane králi, jdeme z dáli
- 15:00 Putování za měsíční nitkou
- 15:50 Příkopy (4)
- 19:00 Události
- 22:00 Pocta Karlu Gottovi
- 00:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Olomouc, město květin
- 02:20 Dobré ráno
- 05:15 Etiketa (Kino, divadlo...)
- 05:30 Události v regionech
- 08:15 Úsměvy Karla Gotta
- 08:55 Slovácko sa nesúdí (1)
- 09:35 Slovácko sa nesúdí (2)
- 10:20 Walker: Independence (6)
- 11:00 Všechnopárty
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O bílém jadýrku
- 14:10 Pane králi, jdeme z dáli
- 15:50 Příkopy (4)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Pocta Karlu Gottovi
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Týždeň v ekonomike
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Z prvej ruky
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 OH 2024 - Cesta do Paríža: Juraj Tužinský (športová streľba)
- 12:40 OH 2024 - Cesta do Paríža: Zuzana Paňková (vodný slalom)
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Archív :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 Reportéri 2024 - zostrihy
- 20:40 Reportéri 2024 - zostrihy
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň vo svete
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň v ekonomike
- 00:00 Zkrať to, zlato
- 01:30 Útok žraloka
- 06:20 Doktore?
- 08:05 Doma je tady
- 09:35 Moonfall
- 11:50 Aloha, Lásko!
- 13:30 Jako delfín
- 17:05 Upír junior
- 20:15 Už teď mi chybíš
- 22:15 Whitney
- 00:25 První oddělení
- 01:05 Policisté v akci
- 01:50 Policisté v akci
- 02:40 Krimi
- 03:00 Noviny
- 03:35 Soudní síň (Pohřebnictví)
- 04:20 Soudní síň (Dělá ze mě blázna)
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:05 Krimi
- 06:30 Noviny
- 07:00 Soudní síň (Lázeň v kyselině)
- 08:05 Soudní síň (Čert ze sídliště)
- 09:10 Záchranáři v akci
- 10:05 Záchranáři v akci
- 10:55 Nemocnice
- 12:20 Kriminálka Kraj (Zmizelá)
- 13:20 Kriminálka Kraj (Primátor)
- 14:20 Palma
- 16:45 Dobrá čtvrť II (Poslední kapka)
- 17:55 Nové bydlení
- 20:20 Dědictví
- 21:30 Dr. Ludsky (Kostřička)
- 00:50 Aj múdry schybí
- 02:00 Partička
- 03:35 Adela show
- 05:15 Susedské prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:10 Aj múdry schybí
- 11:15 Dunaj, k vašim službám (17)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:20 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:40 Survivor
- 23:00 Rodinné prípady
- 23:45 Rodinné prípady
- 01:55 Od písně k písni
- 06:00 Kdo věří na lásku
- 07:35 Spider-Man: Paralelní světy
- 12:35 Děcka jsou v pohodě 2
- 15:45 Petr Pan
- 17:35 Lion
- 19:30 Duna
- 22:00 Rod Draka II (4)
- 23:05 Prci, prci, prcičky - svatba
- 00:55 Temný případ III (5)
- 01:50 Temný případ III (6)
- 02:50 Temný případ III (7)
- 03:45 Temný případ III (8)
- 06:00 Jiskra Vánoc
- 15:25 Nevědomí
- 17:30 Terapie láskou
- 20:00 Spy/Master (1)
- 20:50 Spy/Master (2)
- 21:40 Spy/Master (3)
- 22:25 Spy/Master (4)
- 23:20 Spy/Master (5)
- 03:45 Štvanice
- 09:40 Dům mezi kaktusy
- 11:10 Koyaanisqatsi
- 20:00 Aféra Thomase Crowna
- 21:55 Je mi ze sebe špatně
- 23:35 Zvuk metalu