Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:05 Brousko III (74)
- 02:15 Brousko III (75)
- 03:05 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Profil zločinu II (1)
- 12:05 Teleshop (1)
- 12:25 Profil zločinu II (2)
- 13:25 Profil zločinu II (3)
- 14:30 Návrat do života II (13)
- 15:40 Návrat do života II (14)
- 16:55 Zelenáč III (13)
- 17:50 Zelenáč III (14)
- 20:45 Profil zločinu II (1)
- 21:50 Profil zločinu II (2)
- 22:55 Profil zločinu II (3)
- 01:40 Anarchisti
- 03:25 Nádherná přítomnost
- 09:50 Jako v zrcadle
- 11:25 Mikrob a Gasoil
- 13:15 Po bouři
- 15:20 Já, Daniel Blake
- 17:05 Tenkrát na Phuketu
- 18:55 Policistova žena
- 22:00 Příslib úsvitu
- 11:25 O bozích a lidech
- 13:30 Blízko
- 15:20 Mladí milenci
- 17:20 O nekonečnu
- 18:45 Ninjababy
- 20:35 Ach, ty holky
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Netopýr)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Sníček (13)
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:40 Staré pověsti české (17)
- 06:55 Bílý tesák (Krutý pán)
- 07:05 Já Baryk (Já Baryk a můj srnec)
- 07:20 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Fousek)
- 07:30 Broučci (Loučení)
- 07:35 O Dorotce (Dorotka a hvězda)
- 07:55 Tisíc a jedna noc (Aladinova kouzelná lampa)
- 10:05 Bílý tesák (Souboj)
- 10:15 Já Baryk (11)
- 10:20 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Kiki)
- 10:40 Broučci (A byla zima...)
- 10:50 O Dorotce (Dorotka a hodiny)
- 10:55 Tisíc a jedna noc (Čarovné schody)
- 11:20 Brundibáři (Opojeni zvukem)
- 11:25 Žofka a její dobrodružství (Jak se Žofka stala ředitelkou ZOO)
- 11:35 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a mistr Jehlička)
- 12:00 Václav
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 Jan Žižka
- 16:00 Akce v Istanbulu
- 17:40 Kinosál
- 18:00 Zelená vlna
- 19:30 Kinosál
- 19:40 Bílý tesák (Souboj)
- 22:00 Na konci světa
- 23:45 Filmové minuty
- 10:20 Ztracená tajemství Velké pyramidy (1)
- 11:45 Černá planeta
- 16:15 Horor v Amityville
- 18:25 Prohlídka Černobylu
- 19:10 Akta UFO (Mimozemšťané a armáda)
- 22:05 Jack Rozparovač - Konečný příběh (1)
- 23:20 UFO nad Británií
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Žena v černém
- 01:45 Jessabelle
- 03:15 Ledová smrt
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 00:15 Honba za nacistickým pokladem (Tajemství Rommelova zlata)
- 01:00 Skandál zamilovaného špióna
- 01:55 Špinavá tajemství utajovaných válek (Úder na Krymu)
- 02:35 Otazníky českých dějin (Rudolf II. - Svobodný císař, který trpěl schizofrenií)
- 02:55 Milionové vraždy (Odebrána během noci)
- 03:45 Senzace 20. století (Lov mozků)
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Titanic - Svědectví ze záhrobí
- 01:30 Oko za oko
- 02:55 Neporazitelný
- 08:40 Doly krále Šalamouna (1)
- 10:10 Doly krále Šalamouna (2)
- 11:45 Dáma na kolejích
- 13:10 Ip Man 2
- 15:00 Po čem ženy touží
- 17:10 Policajtka
- 18:50 Korsický případ
- 22:00 Přepadení 2: Temné území
- 23:40 Revenant Zmrtvýchvstání
- 01:10 Torrente: Blbec jménem zákona
- 02:40 Vnitřní nepřítel
- 04:10 Podvod
- 05:40 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 2000’s
- 05:50 Zoom In - Thor: Love and Thunder
- 06:00 Close Up III (5)
- 06:35 Close Up III (4)
- 07:10 Podivná slečna Willoughbyová
- 09:00 Opičí úder
- 11:00 Chůva v akci
- 12:35 League of Gods
- 14:25 Ostře sledované vlaky
- 22:00 Scary Movie 2
- 23:20 Vrána
- 00:30 Červený trpaslík IV (3)
- 01:05 Váhavý fundamentalista
- 03:55 CSI: Kriminálka Las Vegas II (14)
- 10:20 Spongebob v kalhotách III (52)
- 10:50 Spongebob v kalhotách III (53)
- 11:20 Vyfič!
- 13:30 Řada nešťastných příhod
- 15:45 Kdo s koho
- 17:55 Ježek Sonic
- 20:00 Zmenšování
- 04:00 Quest (Delhi 1, India)
- 04:30 Off The Grid (Wild Atlantic Way 1, Ireland)
- 05:00 Xplore Philippines (Bohol)
- 05:30 Backpack (Caesarea, Israel)
- 06:00 Travel Diaries Of Healer and Rohan (Nagtibba)
- 06:30 Viajar Mexico (Loreto, Mexico)
- 07:00 Quest (Delhi 2, India)
- 07:30 Off The Grid (Wild Atlantic Way 2, Ireland)
- 04:31 Něco mě kouslo! (Nebyl čas panikařit)
- 05:15 Tajemství kytovců (Obři oceánů)
- 06:00 Skvělá farma doktora Pola (Problémy v rouše beránčím)
- 06:21 Skvělá farma doktora Pola (Jezírko s ostrovem)
- 06:42 Život psounů (Nový šerif ve městě)
- 07:04 Život psounů (Rodinná záležitost)
- 07:27 Nejnebezpečnější zvířata světa (Afrika)
- 14:15 Havajští žraloci
- 14:58 Žraloci z ptačí perspektivy
- 15:43 Nejnebezpečnější hadi světa (Afrika)
- 14:00 Ve žraločích čelistech
- 15:00 Návrat na ostrov Čelistí
- 18:00 Vymřeli, či žijí II (9)
- 19:00 Jak to zvířata dokážou (21)
- 19:30 Jak to zvířata dokážou (22)
- 04:15 Pěšky podél Nilu (4)
- 05:05 Historie KGB (2)
- 06:00 Fermont: Město železné rudy (13)
- 06:25 Fermont: Město železné rudy (14)
- 06:55 Život v sevření mrazu VII (3)
- 07:55 Život v sevření mrazu VII (4)
- 10:45 Zvláštní a záhadné II (5)
- 11:40 Zvláštní a záhadné II (6)
- 08:40 Historie Matky Země: Odhalená Gaia
- 09:45 Kosti ukřižovaných
- 22:05 Hitlerova moc (Vláda teroru)
- 23:05 Hitlerova moc (Ruiny)