Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 08:25 Američtí sběratelé XIX (18)
- 09:20 Kachní dynastie II (15)
- 10:15 Kobra 11 XXV (7)
- 12:05 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VII (9)
- 13:10 Válka skladů X (15)
- 16:45 Kobra 11 XXV (9)
- 18:40 Válka skladů X (17)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (3)
- 20:30 Mistři renovací (1)
- 21:20 Kachní dynastie III (2)
- 22:15 Walker, Texas Ranger VII (10)
- 23:10 Kobra 11 XXV (9)
- 00:15 Teorie velkého třesku XI (11)
- 01:55 Malý Sheldon (16)
- 02:30 Zlatá sedmdesátá VII (9)
- 03:10 Americký táta III (14)
- 03:55 TELE TELE
- 04:20 2 $ocky III (6)
- 05:25 Ženatý se závazky (47)
- 06:20 Zig a Sharko IV (43)
- 07:00 Bakugan: Vzestup Geoganů (45)
- 07:10 Přátelé VII (14)
- 08:05 2 $ocky III (11)
- 09:45 Malý Sheldon (20)
- 11:25 Ženatý se závazky (49)
- 12:20 Dva a půl chlapa IV (18)
- 13:10 Přátelé VII (14)
- 14:05 Teorie velkého třesku XI (11)
- 15:40 2 $ocky III (15)
- 18:20 Dva a půl chlapa IV (20)
- 19:10 Malý Sheldon (22)
- 20:00 Teorie velkého třesku XI (15)
- 21:40 Přátelé VII (16)
- 22:30 Americký táta III (16)
- 23:25 Dva a půl chlapa IV (20)
- 04:15 Co na to Češi
- 05:30 Riskuj!
- 06:30 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:15 Na lovu
- 12:05 Beze stopy VII (Víra v zázrak)
- 12:55 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko VII (12)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med VII (16)
- 01:10 Vyměněné osudy II (21)
- 02:35 Čarodějky III (17)
- 03:20 Nemocnice Chicago Med VII (16)
- 04:00 Žena na pokraji sil
- 05:30 Ulice (4320)
- 07:05 Život na jachtě: Středomoří VI (9)
- 08:50 Čarodějky III (19)
- 09:35 Vítejte doma IV
- 10:30 Oteckovia II (51)
- 12:15 Nekonečná láska II (90)
- 16:25 Vyměněné osudy II (27)
- 20:15 Nekonečná láska II (93)
- 21:05 Nekonečná láska II (94)
- 04:05 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Basketbal: Rytas Vilnius - Peristeri bwin
- 10:15 New Zealand Ambassador’s XV 2024
- 10:30 Prague rugby 7s 2024
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (7)
- 11:30 1:1 Sport Show (59)
- 19:30 Open Faces
- 20:00 1:1 Sport Show (60)
- 20:30 Spade poker show 2024 (8)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: Francie - Švédsko
- 09:00 SSL Gold Cup
- 09:30 1:1 Sport Show (60)
- 16:30 Prague rugby 7s 2024
- 17:00 PFL Mena 2
- 22:00 Freestyle Pro Tour
- 22:30 KSW 92: Wiklacz vs. Jojua
- 01:20 Správy RTVS "N"
- 02:15 Vraždy v Heraulte
- 03:50 Správy RTVS "N"
- 04:40 Počasie
- 04:45 Gastromap
- 05:15 Capri (8)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Candice Renoirová II (Človek človeku vlkom)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (9)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Dve matky)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Maroko - interiérový dizajn)
- 17:00 Detektívi zo severu IX (Krvavá stopa)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (San Francisco)
- 22:25 Zlatý chlapec
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Vydrž, už rastie!)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Fórum
- 09:00 Otthonunk - Náš domov
- 09:30 Jen láska; Iba láska
- 10:30 Ja že mám strach?
- 10:55 Spadla z oblakov (Operácia púpava)
- 11:25 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Herbárium (Bylinky zo záhrady)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Parťáci)
- 14:10 Posolstvá pre život
- 14:50 Žiť na ceste smrti
- 15:30 Anjel z Humenného
- 16:00 Ako to funguje (18)
- 16:25 Fetiše socializmu (Vrecká plné céčok)
- 17:00 Anjeli strážni anglickej speváčky Jamelie
- 17:30 Lov slov
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Rusty
- 18:45 Medvedík Pompon (Domček z kompostu)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:40 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 01:20 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Broumovsko)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 06:30 Na cestě po Nigde
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Černá orchidej)
- 09:50 Vichřice mezi životem a smrtí
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky z jednoho města
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 14:00 Rána pod pás
- 15:15 Poklad na Stříbrném jezeře
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (10)
- 21:10 Všechnopárty
- 01:20 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:55 Zahrada je hra
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Broumovsko)
- 05:15 Etiketa (V kanceláři)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 06:30 Na cestě po Nigde
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Černá orchidej)
- 09:50 Vichřice mezi životem a smrtí
- 10:45 Objektiv
- 11:15 Písničky z jednoho města
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 14:00 Rána pod pás
- 15:15 Poklad na Stříbrném jezeře
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (10)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Je umelá inteligencia hrozbou pre ľudstvo?
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:55 Hlídač
- 02:25 Ostrov delfínů
- 03:50 Velký draft
- 05:50 Poslední družička
- 07:25 Nouzový let
- 11:50 Upír junior
- 13:20 Babí léto
- 16:55 Který je ten pravý?
- 00:30 Policisté v akci
- 01:15 Policisté v akci
- 02:00 Soudní síň (Mami, už mu odpusť)
- 02:50 Soudní síň (Nenávidím to tady!)
- 03:35 Soudní síň (Nemocná matka)
- 04:25 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:15 První oddělení
- 06:55 Policisté v akci
- 08:00 Policisté v akci
- 08:55 Soudní síň (Nemocná matka)
- 10:00 Soudní síň (Mladé ucho)
- 11:00 Pod povrchem (10)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 22:00 Haló, tady Orchestr a balet ČST
- 23:25 Přijď a nechoď sám
- 00:45 Aj múdry schybí
- 01:45 Partička
- 02:35 Rodinné prípady
- 03:20 Rodinné prípady
- 04:05 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia
- 09:15 Susedia
- 09:50 Svokra
- 10:40 Susedské prípady
- 11:20 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Búrlivé víno (53)
- 13:10 V mene zákona
- 14:10 Rodinné prípady
- 15:00 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (54)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:05 Susedia
- 21:45 Susedia
- 00:35 Lovci plážových domů (7)
- 01:00 Domove, domove, sladký a řecký (5)
- 01:45 Mistři dřeva (3)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (9)
- 03:35 Dům snů II (9)
- 10:45 Lovci plážových domů (7)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? IV (1)
- 14:20 Dům snů II (9)
- 15:10 Mistři dřeva (4)
- 00:00 Ren Faire (2)
- 00:55 Mrtví neumírají
- 02:40 Den díkůvzdání
- 04:25 Lov
- 06:00 Papírové panenky
- 07:45 Ženy sobě
- 09:50 Gran Turismo
- 12:00 Zelený sršeň
- 13:55 Barry Seal: Nebeský gauner
- 15:50 Malý Sheldon VII (8)
- 16:10 Velký útěkář
- 17:45 Před kamerou XXI (28)
- 18:15 Minulé životy
- 20:00 Ve jménu cti
- 21:40 Moře stromů
- 23:30 El Mariachi
- 01:15 Tísňová linka
- 02:50 Jussie Smollet: Speciál o falešnosti
- 03:40 Andělé a démoni
- 06:00 Junioři
- 07:35 Rytíř pohárů
- 11:35 Přátelé (9)
- 11:55 Přátelé (10)
- 12:20 Batman: Duše draka
- 13:45 Bohémové
- 16:00 Kdo věří na lásku
- 17:35 Spider-Man: Paralelní světy
- 21:05 Stážisti
- 23:05 Pravda vs. Alex Jones
- 00:40 Vlajka smrti II (Neexistující ptáci)
- 01:10 Men
- 02:50 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (15)
- 03:30 Veliká II (10)
- 04:30 Nedoručené Vánoce
- 06:00 Škola je naše
- 07:45 Třináct životů
- 12:55 Vše je pravdivé
- 14:35 Znovu se zamilovat
- 16:20 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (15)
- 17:00 Bojovník III (8)
- 17:55 Sektor II (4)
- 18:55 Máma k nakousnutí (4)
- 19:30 Girls II (9)
- 20:00 Girls II (10)
- 20:30 Můžu tě zničit (8)
- 21:00 Temný případ III (1)
- 22:00 Temný případ III (2)
- 22:55 Temný případ III (3)
- 23:50 Temný případ III (4)
- 01:40 Semret
- 03:10 Zvěstovatel
- 04:40 Runner
- 06:00 Otcové a matky
- 07:40 Človíček Tate
- 09:20 Úžasná Elisa
- 11:10 Středomořská horečka
- 13:05 Radikální metoda
- 15:15 Ti nejhorší
- 16:55 Človíček Tate
- 18:35 Koyaanisqatsi
- 20:00 Šampón
- 21:50 Říše světla
- 23:55 Mrzout hledá Escort
- 00:00 Purpurová růže z Káhiry
- 01:25 Tmavě červená
- 03:35 Lovely Boy
- 05:25 Café Marylin
- 06:00 Korek
- 07:55 Zapomenutá země
- 10:15 Dokud slunce svítí
- 11:40 Alice
- 16:00 Zapomenutá země
- 18:25 Pokud vím
- 20:30 Monika
- 22:20 Čtyři malí dospělí