Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:00 CzechOne Speed golf Ypsilon - jaro 2024
- 04:30 Rentor Rally magazín 2024 (6)
- 04:50 ČEZ RunTour - Plzeň
- 05:15 Sportovní originály - 180 s Damonem Hetou
- 05:50 Sportovní originály - 180 s Krzysztofem Ratajskim
- 06:10 Walker, Texas Ranger VII (7)
- 06:55 Strážci hranic: Austrálie II (5)
- 07:40 Mistři zastavárny XXIII (25)
- 08:30 Američtí sběratelé XIX (17)
- 09:20 Kachní dynastie II (13)
- 10:15 Kobra 11 XXV (5)
- 12:05 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VII (8)
- 13:15 Válka skladů X (13)
- 16:50 Kobra 11 XXV (7)
- 18:45 Válka skladů X (15)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (2)
- 20:30 Američtí sběratelé XIX (2)
- 21:30 Kachní dynastie II (17)
- 22:15 Walker, Texas Ranger VII (9)
- 23:10 Kobra 11 XXV (7)
- 00:15 Teorie velkého třesku XI (7)
- 01:55 Malý Sheldon (14)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá VII (7)
- 03:15 Americký táta III (12)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 2 $ocky II (24)
- 04:45 2 $ocky III (2)
- 05:30 Ženatý se závazky (45)
- 06:20 Zig a Sharko IV (39)
- 07:00 Bakugan: Vzestup Geoganů (44)
- 07:10 Přátelé VII (12)
- 08:05 2 $ocky III (7)
- 09:45 Malý Sheldon (18)
- 11:25 Ženatý se závazky (47)
- 12:20 Dva a půl chlapa IV (16)
- 13:10 Přátelé VII (12)
- 14:05 Teorie velkého třesku XI (7)
- 15:40 2 $ocky III (11)
- 17:25 Zlatá sedmdesátá VII (9)
- 18:15 Dva a půl chlapa IV (18)
- 19:10 Malý Sheldon (20)
- 20:00 Teorie velkého třesku XI (11)
- 21:40 Přátelé VII (14)
- 22:35 Americký táta III (14)
- 23:25 Dva a půl chlapa IV (18)
- 04:10 Co na to Češi
- 05:30 Riskuj!
- 06:25 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:10 Na lovu
- 12:00 Beze stopy VII (Hledá se rodina)
- 12:50 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko VII (11)
- 05:40 Ulice (4319)
- 07:15 Život na jachtě: Středomoří VI (7)
- 08:55 Čarodějky III (18)
- 09:45 Vítejte doma IV
- 10:35 Oteckovia II (49)
- 12:25 Nekonečná láska II (88)
- 16:25 Vyměněné osudy II (25)
- 20:15 Nekonečná láska II (91)
- 21:05 Nekonečná láska II (92)
- 10:15 Draft NHL 2024
- 10:30 Engadin Snow
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (6)
- 11:30 1:1 Sport Show (58)
- 12:00 Freestyle Pro Tour
- 12:30 ČEZ RunTour - Plzeň
- 12:45 Česká Enduro Serie 2024 - Klínovec
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 Fotbal: Chelsea FC - Leeds United
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 1:1 Sport Show (59)
- 19:30 Spade poker show 2024 (7)
- 00:45 KSW 90: Wrzosek vs. Vitasovic
- 02:45 Přestávka ve vysílání
- 01:30 Správy RTVS "N"
- 02:20 Góly - body - sekundy
- 02:40 Prípady 1. oddelenia (2)
- 03:40 Správy RTVS "N"
- 04:35 Góly - body - sekundy
- 04:50 Neposlušní (Majlo)
- 05:20 Capri (7)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Candice Renoirová II (Ľahko prišlo, ľahko odišlo)
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (8)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Maroko - cestovný ruch v horách)
- 16:50 Destinácie (Panama - gigantický prieplav)
- 17:05 Detektívi zo severu IX (Pokrvné zväzky)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Ordinácia s výhľadom na more (Túžba)
- 22:00 Rebelka z dobrej rodiny (3)
- 23:45 Columbo (Sprisahanci)
- 00:10 Správy RTVS "N"
- 01:00 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Pompon a mokrá plachta)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 09:00 Rómsky magazín
- 09:25 Teta na zjedenie
- 10:25 Ako si Grétka trochu zdriemla
- 11:00 Spadla z oblakov (Záhadný cudzinec)
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:45 Tip a Tap
- 11:50 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Herbárium (Žihľava)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Veľká milosť)
- 16:05 Ako to funguje (17)
- 16:30 Fetiše socializmu (Útek na špicu hitparády)
- 17:05 Anjeli strážni speváčky Sandry
- 17:30 Lov slov
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:50 Medvedík Pompon (Vydrž, už rastie!)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:40 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:35 Sisi (6)
- 01:25 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Podzámecká zahrada v Kroměříži
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Stolové hory)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 06:30 Na cestě po Manchesteru a Liverpoolu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Neříkej sbohem)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:50 Písničky z obrazovky
- 14:15 Módní návrhářka
- 16:10 Magnum (Černá orchidej)
- 17:00 Na cestě po Nigde
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (2)
- 20:55 Poklad na Stříbrném jezeře
- 00:35 Sisi (6)
- 01:25 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Podzámecká zahrada v Kroměříži
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Stolové hory)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 06:30 Na cestě po Manchesteru a Liverpoolu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Neříkej sbohem)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:50 Písničky z obrazovky
- 14:15 Módní návrhářka
- 16:10 Magnum (Černá orchidej)
- 17:00 Na cestě po Nigde
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (2)
- 20:55 Poklad na Stříbrném jezeře
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:30 Svet :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Je sex témou, ktorá patrí na verejnosť?
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 01:45 Nouzový let
- 03:40 Jako delfín
- 05:50 Dům na prodej, srdce k odběru
- 07:30 Božská Florence
- 09:30 Královská noc
- 11:15 Který je ten pravý?
- 12:55 Doktore?
- 14:35 Doma je tady
- 16:05 Martin a Venuše
- 18:05 Saljut-7
- 20:15 Ve jménu krve
- 21:50 Mrazivý lov
- 23:30 Sestřina posedlost
- 00:35 První oddělení
- 01:20 Policisté v akci
- 02:05 Policisté v akci
- 02:45 Soudní síň (Už nemohu platit)
- 03:30 Soudní síň (Zohavená)
- 04:20 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:10 První oddělení
- 06:55 Policisté v akci
- 08:00 Policisté v akci
- 08:55 Soudní síň (Zohavená)
- 10:00 Soudní síň (Už nemohu platit)
- 10:55 Pod povrchem (9)
- 14:55 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Mladé ucho)
- 18:00 Soudní síň (Mami, už mu odpusť)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 20:20 Dědictví (7)
- 21:40 Dobrá čtvrť II (Poslední kapka)
- 00:55 Aj múdry schybí
- 01:55 Partička
- 03:00 Rodinné prípady
- 03:45 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:30 Rodinné prípady
- 11:10 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Búrlivé víno (52)
- 13:10 V mene zákona
- 14:10 Rodinné prípady
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (53)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám (19)
- 21:45 Dunaj, k vašim službám (20)
- 00:35 Lovci plážových domů (6)
- 01:00 Domove, domove, sladký a řecký (4)
- 01:45 Mistři dřeva (2)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (8)
- 03:35 Dům snů II (8)
- 10:45 Lovci plážových domů (6)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? III (8)
- 14:20 Dům snů II (8)
- 15:10 Mistři dřeva (3)
- 00:55 Noční zvířata
- 02:50 Bláznův ráj
- 04:25 A.k.a. Mr. Chow
- 06:00 Hobit: Neočekávaná cesta
- 08:45 Případ Goldman
- 10:40 Amsterdam
- 12:55 Gaga Chromatica Ball
- 14:45 Příchozí
- 16:40 Zásah štěstím
- 18:20 Mořské jiskry
- 20:00 Ženy sobě
- 22:05 Pravda vs. Alex Jones
- 00:05 Máma k nakousnutí (4)
- 00:40 Úkryt
- 02:30 Papežův vymítač
- 04:15 Nic ve zlým
- 06:00 Barbie
- 07:55 Zkus mě rozesmát
- 09:50 Anatomie pádu
- 12:20 Přátelé (7)
- 12:40 Přátelé (8)
- 13:05 Junioři
- 14:40 Rytíř pohárů
- 16:35 Julia II (Smažené kuře)
- 17:25 Zásnuby na dobu neurčitou
- 19:30 Andělé a démoni
- 21:45 Turista II (4)
- 22:45 V moci hvězd III (6)
- 23:15 Rituál
- 00:55 Rod Draka II (4)
- 01:55 Malý Sheldon VII (7)
- 02:15 Malý Sheldon VII (8)
- 02:35 Vlajka smrti II (Neexistující ptáci)
- 03:05 Ozbrojení a nebezpeční
- 04:30 Brandy Hellville a démoni módního průmyslu
- 06:00 Roboti
- 07:30 Stylová romance
- 08:55 Ex Machina
- 13:40 Wonder Woman
- 16:00 Třináct životů
- 18:25 Rod Draka II (4)
- 19:30 Girls II (7)
- 20:00 Girls II (8)
- 20:30 Můžu tě zničit (7)
- 21:00 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (15)
- 21:40 Veliká II (10)
- 22:40 Zpropadený Michael Che (1)
- 23:05 Opilí láskou
- 04:15 Ukolébavka
- 06:00 Nástupkyně
- 07:50 Jan
- 08:15 Falcon Lake
- 09:55 Můj zámek
- 11:15 Kalev
- 12:55 Narkóza
- 14:55 Otcové a matky
- 16:35 Falcon Lake
- 18:15 Úžasná Elisa
- 20:00 Radikální metoda
- 22:05 Medúza Deluxe
- 23:45 Rozpolcený
- 00:55 Texaský masakr motorovou pilou
- 02:20 Hořící Mississippi
- 04:25 Šesté dítě
- 06:00 Kráva, která zpívala píseň budoucnosti
- 07:40 Bedna
- 09:15 Sníh a medvěd
- 10:50 Něha
- 12:25 Korek
- 14:20 Divoch
- 15:40 Šesté dítě
- 17:15 Bedna
- 18:50 Nevěsta deště
- 20:30 Alice
- 22:15 Hana a její sestry