Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:35 Sisi (6)
- 01:25 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Podzámecká zahrada v Kroměříži
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Stolové hory)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 06:30 Na cestě po Manchesteru a Liverpoolu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Neříkej sbohem)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:50 Písničky z obrazovky
- 14:15 Módní návrhářka
- 16:10 Magnum (Černá orchidej)
- 17:00 Na cestě po Nigde
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (2)
- 20:55 Poklad na Stříbrném jezeře
- 00:15 Dalgliesh (Rubáš pro slavíka - 2. část)
- 01:05 Království pirátů (2)
- 01:55 Na hranici tradic (Jak roztočit mlýnské kolo)
- 02:20 Zašlapané projekty (Kauza Tatraplan)
- 02:40 V zajetí železné opony (Náhradní život Františka Zahrádky)
- 02:55 Nové Zámky
- 03:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:35 Babylon
- 04:05 Hvězdy nad Brnem
- 04:30 Valašský zvěřinec
- 05:00 Příběh krajiny luk
- 05:30 Volavčí kolonie
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Interhelpo - Historie jedné iluze
- 06:55 Povolání: královna (2)
- 07:40 Svět zvířat (Mořští savci)
- 10:45 Bazilika
- 11:40 Kardinál Špidlík – Z celého srdce
- 16:15 Člověk a sobi karibu
- 17:10 Velký blondýn s černou botou
- 20:00 Je třeba zabít Sekala
- 21:55 Pramen života
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:35 Cyklotoulky
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 EURO 2024 Německo (EURO 2024 Německo - semifinále)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 24 hodin kopané
- 13:00 Český orienťák
- 13:45 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 18:05 ME na divoké vodě juniorů a U23 2024 (MEJ a U23 Švýcarsko)
- 18:35 MS ve vodním slalomu juniorů a U23 2024 (MSJ a U23 Slovensko)
- 19:10 Cyklistika ČR 2024 (MČR Praha)
- 19:25 První oddíl (První oddíl - Marie Horáčková)
- 19:35 Turnaj morašických čtvrtí
- 19:45 Jezdectví 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Olomouce)
- 22:45 Svět motorů
- 23:45 Cyklistika ČR 2024 (MČR Praha)
- 04:35 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:00 M.A.S.H (162)
- 07:20 M.A.S.H (163)
- 07:45 M.A.S.H (164)
- 08:15 M.A.S.H (165)
- 08:45 M.A.S.H (166)
- 09:15 M.A.S.H (167)
- 09:40 Polda II (Školka života)
- 14:35 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Stáří není pro sraby
- 22:05 Inkognito
- 23:10 Ano, šéfe!
- 04:30 Spartakus: Pomsta (Zrůdy)
- 05:35 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:15 Autosalon.tv
- 07:05 Prima Partička - prostě to nejlepší
- 08:10 Re-play
- 08:40 Top Gear XXV (4)
- 09:40 Top Gear XXVII (2)
- 10:45 Hvězdná brána (Singularita)
- 11:45 Hvězdná brána (Kor-Ai)
- 20:15 Partička L
- 22:00 Inkvizitor
- 23:55 Simpsonovi XXXV (Dům za všechny prachy)
- 01:05 Vražda v Bílém domě
- 03:10 Ledová zkáza
- 04:55 Námořní vyšetřovací služba XI (Obvinění)
- 06:00 M.A.S.H
- 06:20 M.A.S.H
- 06:45 M.A.S.H
- 07:05 Námořní vyšetřovací služba XI (Obvinění)
- 08:00 Námořní vyšetřovací služba XI (Střelec)
- 08:55 Apač
- 10:40 Srdečné pozdravy z Ruska
- 13:00 Dárce
- 14:45 Souboj u El Diablo
- 16:55 Těžká váha
- 20:00 Nestyda
- 21:50 3096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové
- 04:50 Jak se staví sen - extra
- 05:40 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Teď vaří šéf!
- 06:40 Prostřeno!
- 07:40 1. MISE (Z kola ven)
- 10:15 Prostřeno!
- 11:00 Ano, šéfe!
- 23:00 Tudorovci (4)
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor na staveništi)
- 06:05 Jogínci
- 06:15 Když Bitz a Bob kutí
- 06:30 Bruno
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:55 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Stateční zajíčci
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (4)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:05 Operace Jauu!
- 10:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Tučňáci z Madagaskaru III (15)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 14:00 Kombajn je fajn
- 14:10 Stavitelé
- 14:40 Čarodějky školou povinné II (9)
- 15:10 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:50 Operace Jauu!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Luo Bao Bei
- 17:00 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Bo & To
- 17:20 Drobečkové
- 17:30 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Kokoškovi na cestách (Australské ragby)
- 18:55 Kámoši hafíci (5)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (1)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Kočování za pohádkou (O hloupém Pipinovi)
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:00 Jak se kalila hudba (Zvukomalba)
- 00:50 Honza Vyčítal
- 01:30 Denzel Washington - americký vzor
- 02:30 Ladí neladí
- 03:30 Please The Trees v Jazz Tibet Clubu
- 04:30 Před půlnocí
- 04:55 Zpěvák nebo sportovec
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Osvětimské memento
- 21:30 Marlene
- 04:30 Prostřeno v Británii XVIII (8)
- 04:55 Ráj podle Bryana (Bryanův ostrov)
- 05:35 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:15 Jak se staví sen
- 06:45 Megadorty IV (Sobí důchod)
- 07:30 Amerika hledá topmodelku XVII (Kriminálka Hollywood)
- 04:30 Rodinná pouta (Inkognito)
- 05:35 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:10 Léto s Italem
- 06:45 Nikdo není dokonalý
- 07:50 Columbo (Sex a ženatý detektiv)
- 14:50 Rodinná pouta (Nejistota)
- 15:55 1. MISE (Krutá volba)
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý
- 19:00 Jak se staví sen - extra
- 22:05 7 pádů Honzy Dědka
- 23:10 Jak se staví sen - extra
- 01:00 K věci
- 01:30 Prima Česko
- 02:00 Prima Svět
- 02:35 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:05 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:25 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:20 K věci
- 15:40 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Hlasy zločinu
- 21:15 Zprávy
- 04:10 Rybí království (Řeka)
- 05:20 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:15 Hausbót Petra Horkého (Miroslav Zikmund)
- 06:35 Normandie: Země bojovníků (Richard Lví srdce)
- 07:35 Největší mýty historie (Společnost)
- 00:35 Sisi (6)
- 01:25 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Podzámecká zahrada v Kroměříži
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Stolové hory)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 06:30 Na cestě po Manchesteru a Liverpoolu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Neříkej sbohem)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:50 Písničky z obrazovky
- 14:15 Módní návrhářka
- 16:10 Magnum (Černá orchidej)
- 17:00 Na cestě po Nigde
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (2)
- 20:55 Poklad na Stříbrném jezeře
- 00:35 Sisi (6)
- 01:25 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Podzámecká zahrada v Kroměříži
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Stolové hory)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 06:30 Na cestě po Manchesteru a Liverpoolu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Neříkej sbohem)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:50 Písničky z obrazovky
- 14:15 Módní návrhářka
- 16:10 Magnum (Černá orchidej)
- 17:00 Na cestě po Nigde
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (2)
- 20:55 Poklad na Stříbrném jezeře
- 00:05 Vražedná čísla VI (9)
- 01:00 Profesor Tempest II (1)
- 02:05 Profesor Tempest II (2)
- 02:55 TaJeMno II (7)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (154)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (155)
- 04:20 Zahradní proměny VIII (13)
- 05:10 Zahradní proměny VIII (14)
- 06:00 Výleťák (192)
- 06:05 Pravidla zasnoubení (6)
- 06:30 Moje místa (Marta Jandová)
- 07:35 Případy detektiva Murdocha X (9)
- 08:30 Zahradní proměny VIII (15)
- 09:30 Zahradní proměny VIII (16)
- 12:25 Velké šéfky
- 20:10 Velká filmová loupež
- 21:55 Štafl (6)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 14:30 Kriminálka Miami IX (Lovný revír)
- 15:30 Výměna manželek XII
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 01:15 Všechny cesty vedou do hrobu
- 03:15 Mr. Johnson
- 10:45 Zpověď americké nevěsty
- 12:30 Teleshopping
- 12:45 Dannyho parťáci
- 15:05 V zajetí
- 16:50 Třetí patro (Mistr)
- 18:15 Stroj času
- 20:00 Slunce, seno, erotika
- 21:45 Dokonalý student
- 04:00 CzechOne Speed golf Ypsilon - jaro 2024
- 04:30 Rentor Rally magazín 2024 (6)
- 04:50 ČEZ RunTour - Plzeň
- 05:15 Sportovní originály - 180 s Damonem Hetou
- 05:50 Sportovní originály - 180 s Krzysztofem Ratajskim
- 06:10 Walker, Texas Ranger VII (7)
- 06:55 Strážci hranic: Austrálie II (5)
- 07:40 Mistři zastavárny XXIII (25)
- 08:30 Američtí sběratelé XIX (17)
- 09:20 Kachní dynastie II (13)
- 10:15 Kobra 11 XXV (5)
- 12:05 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VII (8)
- 13:15 Válka skladů X (13)
- 16:50 Kobra 11 XXV (7)
- 18:45 Válka skladů X (15)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (2)
- 20:30 Američtí sběratelé XIX (2)
- 21:30 Kachní dynastie II (17)
- 22:15 Walker, Texas Ranger VII (9)
- 23:10 Kobra 11 XXV (7)
- 00:15 Teorie velkého třesku XI (7)
- 01:55 Malý Sheldon (14)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá VII (7)
- 03:15 Americký táta III (12)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 2 $ocky II (24)
- 04:45 2 $ocky III (2)
- 05:30 Ženatý se závazky (45)
- 06:20 Zig a Sharko IV (39)
- 07:00 Bakugan: Vzestup Geoganů (44)
- 07:10 Přátelé VII (12)
- 08:05 2 $ocky III (7)
- 09:45 Malý Sheldon (18)
- 11:25 Ženatý se závazky (47)
- 12:20 Dva a půl chlapa IV (16)
- 13:10 Přátelé VII (12)
- 14:05 Teorie velkého třesku XI (7)
- 15:40 2 $ocky III (11)
- 17:25 Zlatá sedmdesátá VII (9)
- 18:15 Dva a půl chlapa IV (18)
- 19:10 Malý Sheldon (20)
- 20:00 Teorie velkého třesku XI (11)
- 21:40 Přátelé VII (14)
- 22:35 Americký táta III (14)
- 23:25 Dva a půl chlapa IV (18)
- 04:10 Co na to Češi
- 05:30 Riskuj!
- 06:25 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:10 Na lovu
- 12:00 Beze stopy VII (Hledá se rodina)
- 12:50 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko VII (11)
- 05:40 Ulice (4319)
- 07:15 Život na jachtě: Středomoří VI (7)
- 08:55 Čarodějky III (18)
- 09:45 Vítejte doma IV
- 10:35 Oteckovia II (49)
- 12:25 Nekonečná láska II (88)
- 16:25 Vyměněné osudy II (25)
- 20:15 Nekonečná láska II (91)
- 21:05 Nekonečná láska II (92)
- 10:15 Běhej lesy - Týmovka
- 10:30 Engadin Snow
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (6)
- 11:30 1:1 Sport Show (58)
- 12:00 Freestyle Pro Tour
- 12:30 ČEZ RunTour - Plzeň
- 12:45 Česká Enduro Serie 2024 - Klínovec
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 Fotbal: Chelsea FC - Leeds United
- 20:00 1:1 Sport Show (59)
- 20:30 Spade poker show 2024 (7)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: Hertha BSC - Hamburger SV
- 00:45 KSW 90: Wrzosek vs. Vitasovic
- 02:45 Přestávka ve vysílání
- 01:30 Správy RTVS "N"
- 02:20 Góly - body - sekundy
- 02:40 Prípady 1. oddelenia (2)
- 03:40 Správy RTVS "N"
- 04:35 Góly - body - sekundy
- 04:50 Neposlušní (Majlo)
- 05:20 Capri (7)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Candice Renoirová II (Ľahko prišlo, ľahko odišlo)
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (8)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Maroko - cestovný ruch v horách)
- 16:50 Destinácie (Panama - gigantický prieplav)
- 17:05 Detektívi zo severu IX (Pokrvné zväzky)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Ordinácia s výhľadom na more (Túžba)
- 22:00 Rebelka z dobrej rodiny (3)
- 23:45 Columbo (Sprisahanci)
- 00:20 Správy RTVS "N"
- 01:10 Hírek
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Pompon a mokrá plachta)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 09:00 Rómsky magazín
- 09:25 Teta na zjedenie
- 10:25 Ako si Grétka trochu zdriemla
- 11:00 Spadla z oblakov (Záhadný cudzinec)
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Tip a Tap
- 11:50 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Herbárium (Žihľava)
- 12:40 Na zelenej adrese
- 12:55 Čriepky (Rezbár)
- 13:00 Generácia
- 13:25 Família (Família - Veľká milosť)
- 16:10 Ako to funguje (17)
- 16:35 Fetiše socializmu (Útek na špicu hitparády)
- 17:00 Anjeli strážni speváčky Sandry
- 17:30 Lov slov
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Vydrž, už rastie!)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:40 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:35 Sisi (6)
- 01:25 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Podzámecká zahrada v Kroměříži
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Stolové hory)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 06:30 Na cestě po Manchesteru a Liverpoolu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Neříkej sbohem)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:50 Písničky z obrazovky
- 14:15 Módní návrhářka
- 16:10 Magnum (Černá orchidej)
- 17:00 Na cestě po Nigde
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (2)
- 20:55 Poklad na Stříbrném jezeře
- 00:35 Sisi (6)
- 01:25 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Podzámecká zahrada v Kroměříži
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Stolové hory)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 06:30 Na cestě po Manchesteru a Liverpoolu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Neříkej sbohem)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:50 Písničky z obrazovky
- 14:15 Módní návrhářka
- 16:10 Magnum (Černá orchidej)
- 17:00 Na cestě po Nigde
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (2)
- 20:55 Poklad na Stříbrném jezeře
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:30 Svet :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Je sex témou, ktorá patrí na verejnosť?
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 01:45 Nouzový let
- 03:40 Jako delfín
- 05:50 Dům na prodej, srdce k odběru
- 07:30 Božská Florence
- 09:30 Královská noc
- 11:15 Který je ten pravý?
- 12:55 Doktore?
- 14:35 Doma je tady
- 16:05 Martin a Venuše
- 18:05 Saljut-7
- 20:15 Ve jménu krve
- 21:50 Mrazivý lov
- 23:30 Sestřina posedlost
- 00:35 První oddělení
- 01:20 Policisté v akci
- 02:05 Policisté v akci
- 02:45 Soudní síň (Už nemohu platit)
- 03:30 Soudní síň (Zohavená)
- 04:20 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:10 První oddělení
- 06:55 Policisté v akci
- 08:00 Policisté v akci
- 08:55 Soudní síň (Zohavená)
- 10:00 Soudní síň (Už nemohu platit)
- 10:55 Pod povrchem (9)
- 14:55 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Mladé ucho)
- 18:00 Soudní síň (Mami, už mu odpusť)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 20:20 Dědictví (7)
- 21:40 Dobrá čtvrť II (Poslední kapka)
- 00:55 Aj múdry schybí
- 01:55 Partička
- 03:00 Rodinné prípady
- 03:45 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:30 Rodinné prípady
- 11:10 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Búrlivé víno (52)
- 13:10 V mene zákona
- 14:10 Rodinné prípady
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (53)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám (19)
- 21:45 Dunaj, k vašim službám (20)
- 00:35 Lovci plážových domů (6)
- 01:00 Domove, domove, sladký a řecký (4)
- 01:45 Mistři dřeva (2)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (8)
- 03:35 Dům snů II (8)
- 10:45 Lovci plážových domů (6)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? III (8)
- 14:20 Dům snů II (8)
- 15:10 Mistři dřeva (3)
- 00:55 Noční zvířata
- 02:50 Bláznův ráj
- 04:25 A.k.a. Mr. Chow
- 06:00 Hobit: Neočekávaná cesta
- 08:45 Případ Goldman
- 10:40 Amsterdam
- 12:55 Gaga Chromatica Ball
- 14:45 Příchozí
- 16:40 Zásah štěstím
- 18:20 Mořské jiskry
- 20:00 Ženy sobě
- 22:05 Pravda vs. Alex Jones
- 00:05 Máma k nakousnutí (4)
- 00:40 Úkryt
- 02:30 Papežův vymítač
- 04:15 Nic ve zlým
- 06:00 Barbie
- 07:55 Zkus mě rozesmát
- 09:50 Anatomie pádu
- 12:20 Přátelé (7)
- 12:40 Přátelé (8)
- 13:05 Junioři
- 14:40 Rytíř pohárů
- 16:35 Julia II (Smažené kuře)
- 17:25 Zásnuby na dobu neurčitou
- 19:30 Andělé a démoni
- 21:45 Turista II (4)
- 22:45 V moci hvězd III (6)
- 23:15 Rituál
- 00:55 Rod Draka II (4)
- 01:55 Malý Sheldon VII (7)
- 02:15 Malý Sheldon VII (8)
- 02:35 Vlajka smrti II (Neexistující ptáci)
- 03:05 Ozbrojení a nebezpeční
- 04:30 Brandy Hellville a démoni módního průmyslu
- 06:00 Roboti
- 07:30 Stylová romance
- 08:55 Ex Machina
- 13:40 Wonder Woman
- 16:00 Třináct životů
- 18:25 Rod Draka II (4)
- 19:30 Girls II (7)
- 20:00 Girls II (8)
- 20:30 Můžu tě zničit (7)
- 21:00 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (15)
- 21:40 Veliká II (10)
- 22:40 Zpropadený Michael Che (1)
- 23:05 Opilí láskou
- 04:15 Ukolébavka
- 06:00 Nástupkyně
- 07:50 Jan
- 08:15 Falcon Lake
- 09:55 Můj zámek
- 11:15 Kalev
- 12:55 Narkóza
- 14:55 Otcové a matky
- 16:35 Falcon Lake
- 18:15 Úžasná Elisa
- 20:00 Radikální metoda
- 22:05 Medúza Deluxe
- 23:45 Rozpolcený
- 00:55 Texaský masakr motorovou pilou
- 02:20 Hořící Mississippi
- 04:25 Šesté dítě
- 06:00 Kráva, která zpívala píseň budoucnosti
- 07:40 Bedna
- 09:15 Sníh a medvěd
- 10:50 Něha
- 12:25 Korek
- 14:20 Divoch
- 15:40 Šesté dítě
- 17:15 Bedna
- 18:50 Nevěsta deště
- 20:30 Alice
- 22:15 Hana a její sestry