Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
- 00:35 Sisi (6)
- 01:25 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Podzámecká zahrada v Kroměříži
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Stolové hory)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 06:30 Na cestě po Manchesteru a Liverpoolu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Neříkej sbohem)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:50 Písničky z obrazovky
- 14:15 Módní návrhářka
- 16:10 Magnum (Černá orchidej)
- 17:00 Na cestě po Nigde
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (2)
- 20:55 Poklad na Stříbrném jezeře
- 00:15 Dalgliesh (Rubáš pro slavíka - 2. část)
- 01:05 Království pirátů (2)
- 01:55 Na hranici tradic (Jak roztočit mlýnské kolo)
- 02:20 Zašlapané projekty (Kauza Tatraplan)
- 02:40 V zajetí železné opony (Náhradní život Františka Zahrádky)
- 02:55 Nové Zámky
- 03:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:35 Babylon
- 04:05 Hvězdy nad Brnem
- 04:30 Valašský zvěřinec
- 05:00 Příběh krajiny luk
- 05:30 Volavčí kolonie
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Interhelpo - Historie jedné iluze
- 06:55 Povolání: královna (2)
- 07:40 Svět zvířat (Mořští savci)
- 10:45 Bazilika
- 11:40 Kardinál Špidlík – Z celého srdce
- 16:15 Člověk a sobi karibu
- 17:10 Velký blondýn s černou botou
- 20:00 Je třeba zabít Sekala
- 21:55 Pramen života
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:35 Cyklotoulky
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 EURO 2024 Německo (Španělsko - Francie)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 08:00 Panorama
- 08:35 První oddíl (První oddíl - Ondřej Perušič)
- 08:45 Touchdown
- 08:55 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 09:40 EURO 2024 Německo (Nizozemsko - Anglie)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 24 hodin kopané
- 13:00 Český orienťák
- 13:45 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 18:05 ME na divoké vodě juniorů a U23 2024 (MEJ a U23 Švýcarsko)
- 18:35 MS ve vodním slalomu juniorů a U23 2024 (MSJ a U23 Slovensko)
- 19:10 Cyklistika ČR 2024 (MČR Praha)
- 19:25 První oddíl (První oddíl - Marie Horáčková)
- 19:35 Turnaj morašických čtvrtí
- 19:45 Jezdectví 2024 (Český skokový pohár – Velká cena Olomouce)
- 22:45 Svět motorů
- 23:45 Cyklistika ČR 2024 (MČR Praha)
- 04:38 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:06 M.A.S.H (163)
- 07:36 M.A.S.H (164)
- 08:06 M.A.S.H (165)
- 08:35 M.A.S.H (166)
- 09:05 M.A.S.H (167)
- 09:35 Polda II (Školka života)
- 14:34 Policie v akci
- 15:34 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Stáří není pro sraby
- 22:05 Inkognito
- 23:13 Ano, šéfe!
- 04:30 Spartakus: Pomsta (Zrůdy)
- 05:35 Bolek a Lolek vyrážejí do světa (Pytlák)
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:04 Prima Pauza: Partička
- 06:07 Autosalon.tv
- 07:12 Prima Partička - prostě to nejlepší
- 08:18 Re-play
- 08:45 Top Gear XXV (4)
- 09:47 Top Gear XXVII (2)
- 10:52 Hvězdná brána (Singularita)
- 11:48 Hvězdná brána (Kor-Ai)
- 20:15 Partička L
- 21:41 Prima Pauza: Partička
- 21:48 Prima Pauza: Partička
- 21:52 Prima Pauza: Partička
- 21:58 Prima Pauza: Partička
- 22:02 Inkvizitor
- 23:59 Simpsonovi XXXV (Dům za všechny prachy)
- 01:06 Vražda v Bílém domě
- 03:14 Ledová zkáza
- 04:56 Námořní vyšetřovací služba XI (Obvinění)
- 06:00 M.A.S.H
- 06:00 Nad krajinou (Nad krajinou)
- 06:06 Bolek a Lolek vyrážejí do světa (Na divokém Západě)
- 06:15 M.A.S.H
- 06:45 M.A.S.H
- 07:14 Námořní vyšetřovací služba XI (Obvinění)
- 08:07 Námořní vyšetřovací služba XI (Střelec)
- 09:02 Apač
- 10:48 Srdečné pozdravy z Ruska
- 13:06 Dárce
- 14:52 Souboj u El Diablo
- 17:00 Těžká váha
- 20:08 Nestyda
- 21:52 3096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové
- 04:55 Jak se staví sen - extra
- 05:45 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka (Cool kuchyně)
- 06:33 Prostřeno!
- 07:43 1. MISE (Z kola ven)
- 10:14 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 23:07 Tudorovci (4)
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor na staveništi)
- 06:05 Jogínci
- 06:15 Když Bitz a Bob kutí
- 06:30 Bruno
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:55 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Stateční zajíčci
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (4)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:05 Operace Jauu!
- 10:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Tučňáci z Madagaskaru III (15)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 14:00 Kombajn je fajn
- 14:10 Stavitelé
- 14:40 Čarodějky školou povinné II (9)
- 15:10 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:50 Operace Jauu!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Luo Bao Bei
- 17:00 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Bo & To
- 17:20 Drobečkové
- 17:30 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Kokoškovi na cestách (Australské ragby)
- 18:55 Kámoši hafíci (5)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (1)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Kočování za pohádkou (O hloupém Pipinovi)
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:00 Jak se kalila hudba (Zvukomalba)
- 00:50 Honza Vyčítal
- 01:30 Denzel Washington - americký vzor
- 02:30 Ladí neladí
- 03:30 Please The Trees v Jazz Tibet Clubu
- 04:30 Před půlnocí
- 04:55 Zpěvák nebo sportovec
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Osvětimské memento
- 21:30 Marlene
- 04:30 Rodinná pouta (Inkognito)
- 05:33 Na zámku
- 06:00 Léto s Italem
- 06:50 Nikdo není dokonalý
- 07:55 Columbo (Sex a ženatý detektiv)
- 14:52 Rodinná pouta (Nejistota)
- 15:55 1. MISE (Krutá volba)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:59 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:06 7 pádů Honzy Dědka
- 23:13 Jak se staví sen - extra
- 01:02 K věci
- 01:30 Prima Česko
- 02:03 Prima Svět
- 02:35 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:05 7 pádů Honzy Dědka
- 08:01 Nový den
- 08:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:28 Pozvánka: Karel Gott 85 (do 13. 7.)
- 10:35 Zprávy Plus
- 10:53 Pozvánka: Karel Gott 85 (do 13. 7.)
- 11:00 Zprávy
- 11:34 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:23 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:23 Pozvánka: Karel Gott 85 (do 13. 7.)
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:30 Prima LÉTO
- 14:42 Prima LÉTO
- 14:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 15:00 Zprávy
- 15:15 Počasí
- 15:22 K věci
- 15:45 Interview PLUS (Miroslav Rech)
- 15:54 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 16:00 Zprávy
- 16:23 Pozvánka: Karel Gott 85 (do 13. 7.)
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:31 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:49 Pozvánka: Karel Gott 85 (do 13. 7.)
- 19:55 Showtime
- 20:18 Hlasy zločinu
- 21:15 Zprávy
- 21:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 00:35 Sisi (6)
- 01:25 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Podzámecká zahrada v Kroměříži
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Stolové hory)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 06:30 Na cestě po Manchesteru a Liverpoolu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Neříkej sbohem)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:50 Písničky z obrazovky
- 14:15 Módní návrhářka
- 16:10 Magnum (Černá orchidej)
- 17:00 Na cestě po Nigde
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (2)
- 20:55 Poklad na Stříbrném jezeře
- 00:35 Sisi (6)
- 01:25 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Podzámecká zahrada v Kroměříži
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Stolové hory)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 06:30 Na cestě po Manchesteru a Liverpoolu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Neříkej sbohem)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:50 Písničky z obrazovky
- 14:15 Módní návrhářka
- 16:10 Magnum (Černá orchidej)
- 17:00 Na cestě po Nigde
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (2)
- 20:55 Poklad na Stříbrném jezeře
- 00:05 Vražedná čísla VI (9)
- 01:00 Profesor Tempest II (1)
- 01:50 Profesor Tempest II (2)
- 02:40 TaJeMno II (11)
- 03:15 Ze dvora (2)
- 03:25 U stánku II (10)
- 03:35 Ušák Jaromíra Bosáka (154)
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (155)
- 04:25 Zahradní proměny VIII (13)
- 05:10 Zahradní proměny VIII (14)
- 06:00 Výleťák (192)
- 06:05 Pravidla zasnoubení (6)
- 06:30 Moje místa (Marta Jandová)
- 07:35 Případy detektiva Murdocha X (9)
- 08:30 Zahradní proměny VIII (15)
- 09:30 Zahradní proměny VIII (16)
- 12:25 Velké šéfky
- 20:10 Velká filmová loupež
- 21:55 Štafl (6)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 14:30 Kriminálka Miami IX (Lovný revír)
- 15:30 Výměna manželek XII
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 01:15 Všechny cesty vedou do hrobu
- 03:15 Mr. Johnson
- 10:45 Zpověď americké nevěsty
- 12:30 Teleshopping
- 12:45 Dannyho parťáci
- 15:05 V zajetí
- 16:50 Třetí patro (Mistr)
- 18:15 Stroj času
- 20:00 Slunce, seno, erotika
- 21:45 Dokonalý student
- 04:00 CzechOne Speed golf Ypsilon - jaro 2024
- 04:30 Rentor Rally magazín 2024 (6)
- 04:50 ČEZ RunTour - Plzeň
- 05:15 Sportovní originály - 180 s Damonem Hetou
- 05:50 Sportovní originály - 180 s Krzysztofem Ratajskim
- 06:10 Walker, Texas Ranger VII (7)
- 06:55 Strážci hranic: Austrálie II (5)
- 07:40 Mistři zastavárny XXIII (25)
- 08:30 Američtí sběratelé XIX (17)
- 09:20 Kachní dynastie II (13)
- 10:15 Kobra 11 XXV (5)
- 12:05 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VII (8)
- 13:15 Válka skladů X (13)
- 16:50 Kobra 11 XXV (7)
- 18:45 Válka skladů X (15)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (2)
- 20:30 Američtí sběratelé XIX (2)
- 21:30 Kachní dynastie II (17)
- 22:15 Walker, Texas Ranger VII (9)
- 23:10 Kobra 11 XXV (7)
- 00:15 Teorie velkého třesku XI (7)
- 01:55 Malý Sheldon (14)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá VII (7)
- 03:15 Americký táta III (12)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 2 $ocky II (24)
- 04:45 2 $ocky III (2)
- 05:30 Ženatý se závazky (45)
- 06:20 Zig a Sharko IV (39)
- 07:00 Bakugan: Vzestup Geoganů (44)
- 07:10 Přátelé VII (12)
- 08:05 2 $ocky III (7)
- 09:45 Malý Sheldon (18)
- 11:25 Ženatý se závazky (47)
- 12:20 Dva a půl chlapa IV (16)
- 13:10 Přátelé VII (12)
- 14:05 Teorie velkého třesku XI (7)
- 15:40 2 $ocky III (11)
- 17:25 Zlatá sedmdesátá VII (9)
- 18:15 Dva a půl chlapa IV (18)
- 19:10 Malý Sheldon (20)
- 20:00 Teorie velkého třesku XI (11)
- 21:40 Přátelé VII (14)
- 22:35 Americký táta III (14)
- 23:25 Dva a půl chlapa IV (18)
- 04:10 Co na to Češi
- 05:30 Riskuj!
- 06:25 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:10 Na lovu
- 12:00 Beze stopy VII (Hledá se rodina)
- 12:50 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko VII (11)
- 05:40 Ulice (4319)
- 07:15 Život na jachtě: Středomoří VI (7)
- 08:55 Čarodějky III (18)
- 09:45 Vítejte doma IV
- 10:35 Oteckovia II (49)
- 12:25 Nekonečná láska II (88)
- 16:25 Vyměněné osudy II (25)
- 20:15 Nekonečná láska II (91)
- 21:05 Nekonečná láska II (92)
- 10:15 Draft NHL 2024
- 10:30 Engadin Snow
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (6)
- 11:30 1:1 Sport Show (58)
- 12:00 Freestyle Pro Tour
- 12:30 ČEZ RunTour - Plzeň
- 12:45 Česká Enduro Serie 2024 - Klínovec
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 Fotbal: Chelsea FC - Leeds United
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 1:1 Sport Show (59)
- 19:30 Spade poker show 2024 (7)
- 00:45 KSW 90: Wrzosek vs. Vitasovic
- 02:45 Přestávka ve vysílání
- 01:30 Správy RTVS "N"
- 02:20 Góly - body - sekundy
- 02:40 Prípady 1. oddelenia (2)
- 03:40 Správy RTVS "N"
- 04:35 Góly - body - sekundy
- 04:50 Neposlušní (Majlo)
- 05:20 Capri (7)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Candice Renoirová II (Ľahko prišlo, ľahko odišlo)
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (8)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Maroko - cestovný ruch v horách)
- 16:50 Destinácie (Panama - gigantický prieplav)
- 17:05 Detektívi zo severu IX (Pokrvné zväzky)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Ordinácia s výhľadom na more (Túžba)
- 22:00 Rebelka z dobrej rodiny (3)
- 23:45 Columbo (Sprisahanci)
- 00:10 Správy RTVS "N"
- 01:00 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Pompon a mokrá plachta)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 09:00 Rómsky magazín
- 09:25 Teta na zjedenie
- 10:25 Ako si Grétka trochu zdriemla
- 11:00 Spadla z oblakov (Záhadný cudzinec)
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:45 Tip a Tap
- 11:50 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Herbárium (Žihľava)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Veľká milosť)
- 16:05 Ako to funguje (17)
- 16:30 Fetiše socializmu (Útek na špicu hitparády)
- 17:05 Anjeli strážni speváčky Sandry
- 17:30 Lov slov
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:50 Medvedík Pompon (Vydrž, už rastie!)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:40 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:35 Sisi (6)
- 01:25 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Podzámecká zahrada v Kroměříži
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Stolové hory)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 06:30 Na cestě po Manchesteru a Liverpoolu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Neříkej sbohem)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:50 Písničky z obrazovky
- 14:15 Módní návrhářka
- 16:10 Magnum (Černá orchidej)
- 17:00 Na cestě po Nigde
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (2)
- 20:55 Poklad na Stříbrném jezeře
- 00:35 Sisi (6)
- 01:25 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Podzámecká zahrada v Kroměříži
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Stolové hory)
- 05:15 Etiketa (Přijímací pohovor)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 06:30 Na cestě po Manchesteru a Liverpoolu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Neříkej sbohem)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Třeboňsko)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:50 Písničky z obrazovky
- 14:15 Módní návrhářka
- 16:10 Magnum (Černá orchidej)
- 17:00 Na cestě po Nigde
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (2)
- 20:55 Poklad na Stříbrném jezeře
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:30 Svet :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Je sex témou, ktorá patrí na verejnosť?
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 01:45 Nouzový let
- 03:40 Jako delfín
- 05:50 Dům na prodej, srdce k odběru
- 07:30 Božská Florence
- 09:30 Královská noc
- 11:15 Který je ten pravý?
- 12:55 Doktore?
- 14:35 Doma je tady
- 16:05 Martin a Venuše
- 18:05 Saljut-7
- 20:15 Ve jménu krve
- 21:50 Mrazivý lov
- 23:30 Sestřina posedlost
- 00:35 První oddělení
- 01:20 Policisté v akci
- 02:05 Policisté v akci
- 02:45 Soudní síň (Už nemohu platit)
- 03:30 Soudní síň (Zohavená)
- 04:20 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:10 První oddělení
- 06:55 Policisté v akci
- 08:00 Policisté v akci
- 08:55 Soudní síň (Zohavená)
- 10:00 Soudní síň (Už nemohu platit)
- 10:55 Pod povrchem (9)
- 14:55 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Mladé ucho)
- 18:00 Soudní síň (Mami, už mu odpusť)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 20:20 Dědictví (7)
- 21:40 Dobrá čtvrť II (Poslední kapka)
- 00:55 Aj múdry schybí
- 01:55 Partička
- 03:00 Rodinné prípady
- 03:45 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:30 Rodinné prípady
- 11:10 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Búrlivé víno (52)
- 13:10 V mene zákona
- 14:10 Rodinné prípady
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (53)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám (19)
- 21:45 Dunaj, k vašim službám (20)
- 00:35 Lovci plážových domů (6)
- 01:00 Domove, domove, sladký a řecký (4)
- 01:45 Mistři dřeva (2)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (8)
- 03:35 Dům snů II (8)
- 10:45 Lovci plážových domů (6)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? III (8)
- 14:20 Dům snů II (8)
- 15:10 Mistři dřeva (3)
- 00:55 Noční zvířata
- 02:50 Bláznův ráj
- 04:25 A.k.a. Mr. Chow
- 06:00 Hobit: Neočekávaná cesta
- 08:45 Případ Goldman
- 10:40 Amsterdam
- 12:55 Gaga Chromatica Ball
- 14:45 Příchozí
- 16:40 Zásah štěstím
- 18:20 Mořské jiskry
- 20:00 Ženy sobě
- 22:05 Pravda vs. Alex Jones
- 00:05 Máma k nakousnutí (4)
- 00:40 Úkryt
- 02:30 Papežův vymítač
- 04:15 Nic ve zlým
- 06:00 Barbie
- 07:55 Zkus mě rozesmát
- 09:50 Anatomie pádu
- 12:20 Přátelé (7)
- 12:40 Přátelé (8)
- 13:05 Junioři
- 14:40 Rytíř pohárů
- 16:35 Julia II (Smažené kuře)
- 17:25 Zásnuby na dobu neurčitou
- 19:30 Andělé a démoni
- 21:45 Turista II (4)
- 22:45 V moci hvězd III (6)
- 23:15 Rituál
- 00:55 Rod Draka II (4)
- 01:55 Malý Sheldon VII (7)
- 02:15 Malý Sheldon VII (8)
- 02:35 Vlajka smrti II (Neexistující ptáci)
- 03:05 Ozbrojení a nebezpeční
- 04:30 Brandy Hellville a démoni módního průmyslu
- 06:00 Roboti
- 07:30 Stylová romance
- 08:55 Ex Machina
- 13:40 Wonder Woman
- 16:00 Třináct životů
- 18:25 Rod Draka II (4)
- 19:30 Girls II (7)
- 20:00 Girls II (8)
- 20:30 Můžu tě zničit (7)
- 21:00 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (15)
- 21:40 Veliká II (10)
- 22:40 Zpropadený Michael Che (1)
- 23:05 Opilí láskou
- 04:15 Ukolébavka
- 06:00 Nástupkyně
- 07:50 Jan
- 08:15 Falcon Lake
- 09:55 Můj zámek
- 11:15 Kalev
- 12:55 Narkóza
- 14:55 Otcové a matky
- 16:35 Falcon Lake
- 18:15 Úžasná Elisa
- 20:00 Radikální metoda
- 22:05 Medúza Deluxe
- 23:45 Rozpolcený
- 00:55 Texaský masakr motorovou pilou
- 02:20 Hořící Mississippi
- 04:25 Šesté dítě
- 06:00 Kráva, která zpívala píseň budoucnosti
- 07:40 Bedna
- 09:15 Sníh a medvěd
- 10:50 Něha
- 12:25 Korek
- 14:20 Divoch
- 15:40 Šesté dítě
- 17:15 Bedna
- 18:50 Nevěsta deště
- 20:30 Alice
- 22:15 Hana a její sestry
- 12:25 Smallville (Isis)
- 13:20 Smallville (Dožínky)
- 20:00 Pitva mimozemšťana
- 21:55 Liga spravedlnosti Zacka Snydera
- 01:05 Skautův průvodce zombie apokalypsou
- 02:35 Nová dcera
- 10:00 Jak jsme hráli čáru
- 12:05 Gambit
- 13:55 Život je život
- 15:55 Kon-Tiki
- 18:15 Pohádka o malíčkovi
- 20:00 Mistrův syn
- 22:15 Clean
- 00:25 Butch Cassidy: Bez osudu
- 02:05 Něžný hák
- 03:45 Trattoria
- 05:40 Bůh masakru
- 07:00 Dobrodružství Tedyho Stonese
- 08:30 Tmavý kůň
- 10:25 Coco Chanel
- 12:15 Vítejte v Holly Springs
- 14:10 Jak milovat s D
- 15:45 Gentleman s pistolí
- 17:15 Muž ve stínu
- 19:20 Bel Canto
- 21:00 Den Zlomu
- 22:30 Existenz
- 01:15 Vivárium
- 02:50 Psáno sarkasmem
- 04:25 Přestávka ve vysílání
- 05:40 Švec
- 07:15 První pes
- 08:50 Láska v Indii
- 13:30 Imogene
- 15:10 Soupis kandidátů
- 16:40 Corner Office
- 18:20 One true loves
- 20:00 Králičí nora
- 21:30 Mafiánovi
- 23:20 Kořist
- 00:15 Přestávka ve vysílání
- 05:25 Tunel do Číny
- 07:05 Církevní basketbal
- 08:40 Šťastný drak
- 10:15 Pytel mouky
- 11:45 Matčin stín
- 16:15 Hospodu vám nedáme
- 17:50 Bradův život
- 19:30 Sladké letní víno
- 21:00 Paříž 36
- 23:00 Probuzení
- 01:30 Nebezpečná země
- 03:05 Ztracená generace
- 08:05 Hrdinové
- 10:15 Krádež legendy
- 20:00 2Bobule
- 22:00 Zamilovaní sousedé
- 23:45 Naboř a ujeď
- 00:10 The River
- 01:45 Breath
- 02:10 Revenge Of The Zombies
- 03:10 Following Nazarin
- 04:30 Only Water In The Sea
- 05:15 Frank-Etienne Towards Grace
- 05:25 End of Program
- 06:00 Captain Calamity
- 07:05 Sherlock – Woman In Green
- 10:10 The Tailor
- 10:25 Life With Father
- 12:20 A Shriek In The Night
- 13:25 Behind Green Lights
- 14:30 The Railrodder
- 14:55 When A Dream Comes True
- 16:15 One More Time
- 17:35 The Captive Heart
- 19:10 Inale
- 22:00 The Outsider
- 23:45 Corpse Vanishes
- 04:00 GALLA WALLAH: THE SEARCH FOR THE BEST
- 05:00 NEW ZEALAND'S RACE OF EXCESSES
- 06:00 DAY WHEN, THE…
- 07:00 DEPLETED URANIUM
- 10:15 MAN EATERS
- 11:00 MY DUBAI EP. (3)
- 11:30 MY DUBAI EP. (4)
- 12:00 INDIANS IN CANADA
- 13:00 MINDWORKS (VISUAL PERCEPTION)
- 13:30 MINDWORKS (ALTERED VIEWS)
- 14:00 THE DIVIDE
- 15:00 TRAVEL QUEST EP. 06: MADAGASCAR
- 15:30 TRAVEL QUEST EP. 08: NORTH POLE
- 22:00 THE AUTHENTIC BAHAMAS
- 23:00 STOLEN TREASURES (EP. 3)
- 23:40 STOLEN TREASURES (EP. 4)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE
- 16:20 HERE COMES THE BRIDE
- 16:40 HERE COMES THE BRIDE
- 17:00 THE HOLLYWOOD GLOW (3)
- 17:30 WORLD OF FASHION II (33)
- 18:00 NEW YORK FASHIONWEEK (20)
- 18:30 NEW YORK FASHIONWEEK (21)
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (27)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (28)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (17)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (18)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (37)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (38)
- 00:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (1)
- 00:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (2)
- 01:00 RACEMAX MOTORSPORTS (14)
- 01:30 RACEMAX MOTORSPORTS (15)
- 02:00 WORLD OF WATERSPORTS (25)
- 02:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 03:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (11)
- 03:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (12)
- 04:00 HELLAS RALLY RAID 2021
- 04:30 HOW TO BUILD A RACE CAR
- 05:00 BOARD STORIES SURFING (35)
- 05:30 BOARD STORIES SURFING (36)
- 06:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (7)
- 06:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (8)
- 07:00 RACEMAX MOTORSPORTS (14)
- 07:30 RACEMAX MOTORSPORTS (15)
- 08:00 WORLD OF WATERSPORTS (25)
- 08:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 09:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (11)
- 09:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (12)
- 10:00 AUTOSPEED 2019 (12)
- 10:30 AUTOSPEED 2019 (13)
- 11:00 INSIDE SAILING 2020 (4)
- 11:30 INSIDE SAILING 2020 (5)
- 12:00 CAPE EPIC 2022 (5)
- 12:30 CAPE EPIC 2022 (6)
- 13:00 SHIFTING GEARS
- 13:30 SHIFTING GEARS
- 16:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (2)
- 17:00 BOAT SHOW 4K (16)
- 17:30 BOAT SHOW 4K (17)
- 18:00 SPORTS MAX (40)
- 18:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 19:00 GEARING UP 2020 (5)
- 19:30 GEARING UP 2020 (6)
- 22:00 GP RACING 2022 (40)
- 22:30 GP RACING 2022 (41)
- 23:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 (6)
- 23:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 16:30 ISLAND HUNTER (BALI)
- 17:15 ROAD LESS TRAVELED (MEXICO)
- 18:05 A DIFFERENT KIND OF TEXAS BBQ.
- 18:35 RESURRECTING A LEGEND
- 22:15 BREAKING THE DAY (EAGLE HUNTER)
- 23:00 MAX FOODIE (9)
- 23:55 INK THERAPY (3)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 00:55 Aston Martin (1)
- 01:50 Téma (155)
- 02:30 Garážové sny (15)
- 03:00 Vodná apokalypsa (1)
- 03:55 Spomienky na deň D (1)
- 04:55 Pieskové vojny (1)
- 05:50 Do áut, súdruhovia (1)
- 06:45 Hitler a Nemecko (2)
- 07:35 Zákon a poriadok (2)
- 08:35 Doslova (2)
- 09:15 Laogai: čínsky gulag
- 10:20 Mapy vrážd II (2)
- 11:10 Téma (155)
- 11:50 Vyrobené na Slovensku (6)
- 12:05 2000 rokov antisemitizmu (3)
- 13:05 Telenákupné pásmo (3)
- 13:20 Osvienčim v 33 Predmetoch
- 14:20 Lietadlá, ktoré zmenili svet (3)
- 15:10 Hovorme o nás
- 15:50 Záchrana na bojisku z blízka (5)
- 18:35 Stalinovi kati– Katyň 1940 (1)
- 19:35 Doslova
- 20:15 Letecký únos (1)
- 21:10 Téma (156)
- 21:50 Streaming: zničujúce monštrum (1)
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (9)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Pašák (3)
- 22:05 El Chapo III (3)
- 23:00 Poklad z půdy
- 03:50 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:35 Soudkyně Barbara
- 14:40 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:00 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 03:05 Na plac!
- 04:25 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Krůtí prso v krustě)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:00 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Co bude dnes k večeři? (Sladkokyselé kuře)
- 16:40 Popelka
- 17:55 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 04:00 Pozor vlak
- 04:45 Honza Tuna v Akci!: Tuna vs. Ovoce od cesty
- 05:05 Pan Kmín uvádí...: Lounky, vinice Jižní Morava, Restaurace Čestr
- 05:35 A11 rozhovor: Alexander Hemala, moderátor
- 06:05 Magazín z Prostějova
- 06:25 Magazín z Orlickoústecka
- 06:45 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 07:00 Magazín ze Strakonicka
- 07:15 Olomoucký magazín
- 07:35 Hasiči: informace a zajímavosti o činnosti HZS
- 07:50 Dobrý večer s A11: repríza
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 00:50 Macgyver IV (10)
- 01:30 Macgyver IV (11)
- 02:10 Prezident v pořadí III (9)
- 02:55 Prezident v pořadí III (10)
- 03:45 Zelenáč VI (4)
- 04:30 Tým SEAL V (2)
- 05:10 Tým SEAL V (3)
- 06:15 Profil zločinu II (7)
- 07:25 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (11)
- 10:10 Profil zločinu II (7)
- 11:15 Hvězdná brána: Atlantida (3)
- 12:10 A-Team (14)
- 13:10 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (11)
- 16:00 Profil zločinu II (9)
- 17:05 A-Team II (1)
- 00:40 Ztracený svět II (4)
- 01:40 Zločin (3)
- 02:20 Ztracený svět II (4)
- 03:05 Totalcar II (5)
- 03:30 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 10:00 Společnost Adventure (21)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Macgyver III (20)
- 13:50 A-Team II (6)
- 16:50 Společnost Adventure (22)
- 17:45 Ztracený svět II (5)
- 18:45 Xena II (3)
- 19:45 A-Team II (7)
- 20:50 Macgyver III (21)
- 21:45 Námořní vyšetřovací služba XVI (17)
- 22:40 Námořní vyšetřovací služba XVI (18)
- 23:35 Xena II (3)
- 00:10 Dcery duchem (11)
- 01:35 Brousko III (72)
- 02:30 Brousko III (73)
- 03:20 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (11)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:40 Domek na prérii V (8)
- 13:40 Grand Hotel (5)
- 14:40 Grand Hotel (6)
- 15:40 Brousko III (74)
- 16:50 Dcery duchem (12)
- 18:05 Domek na prérii V (9)
- 19:05 Grand Hotel (7)
- 20:05 Grand Hotel (8)
- 21:05 Domek na prérii V (9)
- 22:05 Grand Hotel (7)
- 23:05 Grand Hotel (8)
- 00:00 Anarchisti
- 01:45 Dirch
- 03:50 Anarchisti
- 10:30 Léto s Monikou
- 12:15 Květ pouště
- 14:30 Idealista
- 16:25 Vyplnit prázdnotu
- 18:05 Hannah Arendt
- 20:05 Cirkus Columbia
- 22:00 První krásná věc
- 23:55 Alpy
- 01:45 Zvuk hluku
- 03:35 Nitram
- 07:15 Blízko
- 09:05 Brankář
- 11:10 Tak i na zemi
- 22:00 Nejkrásnější chlapec na světě
- 23:45 Rimini
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Sova)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Sníček (11)
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:40 Staré pověsti české (15)
- 06:55 Bílý tesák (Příkoří)
- 07:05 Já Baryk (4)
- 07:20 Příběhy kocoura Modroočka/5 (Já a Bělovous Zrzunda)
- 07:30 Broučci (Narodil se Brouček)
- 07:35 O Dorotce (Dorotka a papoušek)
- 07:50 Tisíc a jedna noc (O příštipkáři Marúfovi)
- 10:05 Bílý tesák (Rvačky)
- 10:15 Já Baryk (9)
- 10:20 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bleděmodrá)
- 10:40 Broučci (Byl podzim…)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a ježibaba)
- 10:55 Tisíc a jedna noc (O kováři Básimovi)
- 11:15 Brundibáři (O mistra basy)
- 11:20 Žofka a její dobrodružství (Jak se Žofka postarala o svatbu)
- 11:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a pytlák)
- 12:00 Soudný den
- 13:30 Filmové minuty
- 16:00 Vy neznáte Alberta?
- 17:35 Homunkulus
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Václav
- 19:45 Bílý tesák (Rvačky)
- 20:00 Svědectví mrtvých očí
- 21:30 Poklad v pyramidě
- 21:40 Kinosál
- 22:00 Dita Saxová
- 10:20 Hranice (10)
- 10:50 Shaun Ryder o UFO (Víra a únosy)
- 18:15 Případ letu MH370 (2)
- 19:15 Akta UFO (Život na Marsu)
- 22:00 Velký mor roku 1666 (2)
- 23:15 Everest: Vrchol lidstva
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Dárce
- 01:50 Poslední minuty na Zemi
- 03:15 Svatyně zla
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 00:55 Přepadení v Pacifiku
- 02:30 Purpurové řeky
- 08:20 Chytrák a dva společníci
- 10:25 Barevný závoj
- 12:30 Bravo, Girls!
- 14:10 Síť
- 16:10 Hádej kdo?
- 18:00 Mistrův syn
- 20:00 Kazatel Kalašnikov
- 22:00 Jeskyně
- 23:35 Symptom Pandorum
- 04:20 Vrána
- 05:50 Zoom In - Hitman’s Wife’s Bodyguard
- 06:00 Close Up III (5)
- 06:35 Close Up III (6)
- 07:05 Zoom In - House of Gucci
- 07:15 Legenda o perlách naga
- 09:15 Odysseus (1)
- 10:55 Odysseus (2)
- 12:30 Dilema
- 14:25 Chůva v akci
- 16:00 Dva výtečníci
- 18:00 Hunger Games
- 20:20 Kongo
- 22:00 Wrong Turn
- 23:50 Devátá brána
- 00:20 Červený trpaslík IV (1)
- 00:55 Fanoušci
- 02:50 Comedy Club IV (22)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas II (12)
- 20:00 Váhavý fundamentalista
- 23:00 Comedy Club IV (23)
- 23:30 Červený trpaslík IV (1)
- 00:00 Viajar Mexico (Merida, Mexico)
- 00:30 Quest (Amritsar, India)
- 01:00 Off The Grid (Cork, Ireland)
- 01:30 The Savvy Nomad (Bangkok)
- 02:00 Viajar Mexico (Tulum, Mexico)
- 02:30 The Savvy Nomad (Chiang Rai)
- 03:00 Backpack (Eilat, Israel)
- 03:30 World Spas (Movenpick, Jordan)
- 00:20 Zvláštní a záhadné IV (8)
- 01:05 Vojenská akta X (3)
- 01:50 Hitlerovi inženýři třetí říše (3)
- 02:35 Válečné lodě IV (8)
- 03:20 Moře záhadných katastrof III (5)
- 04:05 Pěšky podél Nilu (2)
- 04:55 V síti (1)
- 05:20 Brutální historie (2)
- 06:00 Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití (11)
- 06:55 Technické katastrofy II (2)
- 07:50 Mistři ve foukání skla (1)
- 12:30 Technické katastrofy II (2)
- 13:25 Život na válečné lodi (1)
- 14:20 Jak je vidí ptáci (2)
- 14:50 Mistři ve foukání skla (2)
- 15:15 Život v sevření mrazu IX (13)
- 18:10 Pěšky podél Nilu (3)
- 19:10 Mistři ve foukání skla (2)
- 19:35 Mistři ve foukání skla (3)
- 10:05 Dynastie II (2)
- 11:25 V továrně V (8)
- 16:50 V továrně V (9)
- 22:10 Síly dávnověku (6)
- 23:15 Nejmalebnější cesty vlakem III (3)
- 08:00 Jak se to dělá XXIV (25)
- 08:30 Jak se to dělá XIV (2)
- 09:00 Schováno v kůlnách IV (8)
- 09:30 Schováno v kůlnách IV (9)
- 12:00 Rození obchodníci XVII (3)
- 13:00 Nic se neschová (9)
- 20:00 Schováno v kůlnách VI (4)
- 20:30 Schováno v kůlnách V (10)
- 21:00 Lovci odpadu IX (5)
- 00:15 Americká spravedlnost (Ve společnosti vraha)
- 01:00 Vražda: Poslední hodiny IV (Nový kluk v ulici)
- 01:45 Motiv k vraždě (Vražda při úpravě)
- 02:05 Motiv k vraždě (Vrah z autobusové zastávky)
- 02:30 Soudní kamera V (125. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera V (127. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XIV (Mlčeti zlato)
- 00:00 Renovace na Havaji (Od termitů k pokladu)
- 01:00 Život na Bahamách V (Nikdy nebudete chtít odejít)
- 01:30 Život na Bahamách V (Výměna lyží sněhových za vodní)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii IV (Kanadský sen)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii IV (Dědův palác)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIII (Pronájem v Surfside Beach)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLV (Blues o řadovém domě v Pittsburghu)
- 00:40 Kuchyně 13: Venkovní oslava (12)
- 01:25 Dětská cukrářská soutěž : Biz Kids 11: Síla imitace oběda (6)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 19: Nezapomeň porazit Bobbyho (4)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 19: Staří přátelé (5)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 28: Maminčina kuchyně (1)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 28: Výborné objevy (2)
- 03:40 Strašidelné výrobky z perníku 2: Antverpy (4)
- 04:25 Strašidelné výrobky z perníku 2: Nikósie (5)
- 05:10 Strašidelné výrobky z perníku 2: Reykjavík (6)
- 06:00 Kuchyně 13: Patriotické oslavy (13)
- 06:45 Oslavy se šéfkuchařkou Nti 1 (15)
- 07:10 Dětská cukrářská soutěž : Biz Kids 11: Rozhovor s pekařem (7)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 19: Mimo závody (6)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Naprostá záhada)
- 01:25 Válka skladů XV (Kámen, nůžky, vítěz)
- 01:45 Válka skladů XV (Kdo se bojí, nesmí do kóje)
- 02:10 Válka skladů XV (V Kalifornii se hrnčířství daří)
- 02:35 Mistři aukcí III (Překvapení se sajdkárou)
- 03:00 Mistři aukcí III (Sázka do loterie)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Kamenitá cesta)
- 03:45 Vetřelci dávnověku: Speciální prezentace (To nejlepší z: Mimozemšťané a podivné bytosti)
- 00:00 7 Days (Jordánsko)
- 00:53 Planet Terra (Sklář)
- 01:00 Nature Parks (Rieka Lemmenjoki)
- 01:30 Vista Point (Fes)
- 02:00 On Tour (Plavba po Dunaji)
- 02:29 Vista Point (Bahamy)
- 02:55 Planet Terra (Ayutthaya)
- 03:00 Vista Point (Ibiza)
- 03:27 Global Treasures (Misie Del Rio Carmelo)
- 03:38 Planet Terra (Kalmar)
- 03:43 Global Treasures (Kižský pogost)
- 03:54 Planet Terra (Bardejov)
- 04:00 Doc Time (Vianoce v Bangladéši)
- 04:48 Global Treasures (Salvador)
- 05:00 Terra Mystica (Mystické Benátky)
- 05:27 Nature Wonders (Arktida)
- 05:38 Planet Terra (Nuwara Eliya)
- 05:43 Global Treasures (Zámok Rosenborg)
- 05:54 Planet Terra (Technické muzeum ve Speyeru)
- 06:00 7 Days (Aljaška)
- 06:55 Planet Terra (Sluneční chrám v Konáraku)
- 07:00 Vista Point (Nice)
- 07:27 On Tour (El Tren Inca)
- 07:54 Planet Terra (Bari)
- 20:00 On Tour (Jazero Todos Los Santos)
- 20:27 Nature Wonders (Národný park Krka)
- 20:38 Planet Terra (Delta Okavanga)
- 20:43 Global Treasures (Goshavank)
- 20:54 Planet Terra (Iraklio)
- 21:00 Vista Point (Litva)
- 21:27 Global Treasures (Mingun)
- 21:38 Planet Terra (Fuerteventura)
- 21:43 Global Treasures (Efez)
- 21:54 Planet Terra (Brissago)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vytrvalostní závody
- 01:30 Cyklistika
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Cyklistika
- 07:00 Vytrvalostní závody
- 08:30 Olympijské hry
- 09:30 Olympijské hry
- 10:30 Olympijské hry
- 11:00 Cyklistika
- 12:15 Cyklistika
- 18:00 Cyklistika
- 19:00 Jezdectví
- 20:00 Snooker
- 22:00 Cyklistika
- 00:00 Cyklistika
- 01:30 Vytrvalostní závody
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Cyklistika
- 08:30 Vytrvalostní závody
- 10:00 Olympijské hry
- 10:30 Olympijské hry
- 11:00 Olympijské hry
- 12:00 Olympijské hry
- 13:00 Tenis
- 14:30 Tenis
- 18:30 Tenis
- 20:30 Cyklistika
- 22:00 Olympijské hry
- 22:30 Golf
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Házená: Francie - Dánsko
- 09:45 Zlaté okamžiky
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Lední hokej: Davos - Servette
- 13:30 Poker
- 17:30 Tenis
- 19:30 Tenis
- 08:15 Televizní nákupy
- 09:15 Fotbal: Al Hilal - Al Nassr
- 11:30 Televizní nákupy
- 18:15 MVP
- 19:00 Házená: Rumunsko - Maďarsko
- 23:00 Poker
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Grand Est Open 88
- 13:00 Grand Est Open 88
- 15:00 Grand Est Open 88
- 17:00 Motoring
- 17:30 Grand Est Open 88
- 19:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Drahomír Piok
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Grand Est Open 88
- 14:15 Martin z Martina
- 14:45 Amazonka Truck
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Grand Est Open 88
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 The Loop 110
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Karate 1 Premier League - Casablanca 2024
- 00:15 Rychlé kolo: Jaguar XFRS (50)
- 00:40 Moove - mobilita zítřka (51)
- 01:10 Blochovy rozbory (52)
- 01:35 Blochovy rozbory (53)
- 02:00 Přednost v jízdě: Smart #3 (54)
- 02:15 Testovací tým: Alpine A110 vs. Porsche 718 Cayman (55)
- 02:35 Test automobilu: VW Golf PHEV (56)
- 02:40 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (57)
- 02:55 Sedm nejrychlejších (58)
- 03:10 Garáž 21 (59)
- 03:40 Zprávy (60)
- 03:45 Poklady v garáži (61)
- 04:15 Poklady v garáži (62)
- 04:45 Zpětný chod: Ford 17 M RS (63)
- 05:00 Jiliny plechové klenoty: VW Bonito (64)
- 05:15 Blochovy rozbory (1)
- 06:00 Přednost v jízdě: Range Rover Evoque (2)
- 06:15 Milujeme auta (3)
- 06:40 Eastside Motors: Muscle Cars a jiná dobrodružství (4)
- 07:30 BMW M6 GT3 - Bavorák v nízkém letu (5)
- 12:00 Zprávy (19)
- 12:05 Sedm nejrychlejších (20)
- 12:20 Garáž 21 (21)
- 12:45 Poklady v garáži (22)
- 13:15 Poklady v garáži (23)
- 13:45 Zpětný chod: Ford 17 M RS (24)
- 22:10 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (42)
- 22:25 Zprávy (43)
- 22:30 Sedm nejrychlejších (44)
- 22:45 Garáž 21 (45)
- 23:15 Poklady v garáži (46)
- 23:45 Poklady v garáži (47)
- 04:00 MTC Baits (Naladěni na záběr)
- 04:30 Akademie přívlače (Řeky Bukoviny - Moldova, má láska)
- 05:00 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství v zelené Kalahari 1.díl)
- 05:30 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství v zelené Kalahari 2.díl)
- 06:00 Roland Budavári (Jak lovím já)
- 06:30 Rybolov bez hranic (Boilies nebo method?)
- 07:00 DAIWA (Velmi divoce)
- 07:30 Mezi obry (2)
- 14:00 Lov v Tanzánii (1)
- 14:30 Lov v Tanzánii (2)
- 15:00 Lov v Tanzánii (3)
- 15:30 IBCC 2024 (1)
- 16:00 IBCC 2024 (2)
- 16:30 Jarní probouzení (Feeder s Don Carp Baits)
- 17:00 Carp Zoom (Italská práce)
- 17:30 Lov štik (Na břehu s Gyurim)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 Óčko Chart
- 17:00 1Charted
- 18:00 Hitrádio desítka
- 19:00 Party ride
- 21:00 Top 4 Óčko chart
- 21:15 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 Óčko Chart
- 17:00 1Charted
- 18:00 Hitrádio desítka
- 19:00 Party ride
- 21:00 Top 4 Óčko chart
- 21:15 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 80’s hitparáda
- 11:00 Největší hity
- 18:00 Best of BON JOVI
- 19:00 80’s hitparáda
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 80’s hitparáda
- 11:00 Největší hity
- 18:00 Best of BON JOVI
- 19:00 80’s hitparáda
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 R&B JAMMIN’
- 12:00 WORKIN’
- 14:00 TRIPLESHOT
- 14:05 WORKIN’
- 19:00 CZ&SK
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (19)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (115)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (51)
- 08:20 Nespoutaný anděl (52)
- 09:20 Yago, syn džunle (128)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (129)
- 15:55 Wolffův revír (69)
- 16:55 Stefanie (29)
- 17:55 Stefanie (30)
- 18:55 Nespoutaný anděl (53)
- 19:55 Nespoutaný anděl (54)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 TO BYL RO(C)K
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 TO BYL RO(C)K
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 BACKSTAGE
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 00:00 Tom Petty & The Heartbreakers
- 00:55 Lenny Kravitz
- 02:41 Various Artists
- 03:00 The Black Keys
- 03:24 Alabama Shakes
- 03:49 Iggy Pop
- 04:40 Lady Gaga
- 05:53 Various Artists
- 06:01 The Moody Blues
- 07:57 The Police
- 10:31 Rod Stewart
- 11:45 Various Artists
- 12:02 The Black Keys
- 12:27 Alabama Shakes
- 12:51 Iggy Pop
- 13:42 Lady Gaga
- 14:55 Various Artists
- 15:03 Deep Purple
- 16:40 Limp Bizkit
- 17:40 Leon Bridges
- 18:13 Lindsey Buckingham
- 19:40 Green Day
- 20:34 Foals
- 20:47 Various Artists
- 21:00 Rainbow
- 22:54 Green Day
- 23:48 Various Artists
- 00:20 Geordie Shore XXII (3)
- 01:05 K popukání XXVIII (21)
- 01:30 K popukání XXVIII (22)
- 01:55 K popukání XXVIII (23)
- 02:15 K popukání XXVIII (24)
- 02:40 K popukání XXVIII (25)
- 03:00 K popukání XXVIII (26)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXIII (7)
- 15:05 K popukání XXXI (5)
- 15:30 K popukání XXXI (7)
- 15:55 Pomoc! Mám tajný vztah! II (2)
- 20:30 K popukání XXXV (40)
- 20:55 K popukání XXVIII (16)
- 21:15 K popukání XXVIII (18)
- 21:40 K popukání XXVIII (22)
- 22:00 Ink Master VIII (1)
- 22:45 Catfish: Láska online VIII (8100)
- 23:30 Geordie Shore XXII (4)
- 01:00 Isle Of MTV 2024: The Headliners!
- 02:00 Non Stop Hits
- 07:00 Non-Stop Hits
- 13:00 Non-Stop Hits
- 15:00 MTV Top 20
- 16:00 Totally 10s!
- 18:00 Worldwide Hits
- 20:00 Isle Of MTV 2024: The Headliners!
- 21:00 Totally 10s!
- 22:00 Worldwide Hits!
- 05:00 We Belong Together! Classic...
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Dancefloor Fillers!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Supermassive Rock Anthems!
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 LIVE KLUB
- 22:45 PREMIUM PARTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 HARMONIKO, HRAJ...
- 08:25 CHVILKA S...
- 08:50 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 09:20 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:20 BAVÍME SE SE ŠLÁGREM
- 14:00 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 15:10 STUDIO VE TŘI
- 16:35 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 CHVILKA S...
- 18:00 ŠLÁGR NÁS BAVÍ
- 18:55 CHVILKA S...
- 19:15 ŠLÁGR SILVESTRY
- 19:55 CHVILKA S...
- 20:20 POVÍDEJ
- 22:05 CHVILKA S...
- 22:40 HVĚZDNÉ ŠLÁGROVÁNÍ
- 23:40 PÍSNIČKY NA DOBROU NOC
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:05 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 09:30 COUNTRY
- 10:10 ŠLÁGR MARKET
- 11:10 ŠLÁGR SILVESTRY
- 12:00 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 12:55 TELESHOPPING
- 13:10 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 13:40 ŠLÁGR MARKET
- 14:45 ŠLÁGR NÁS BAVÍ
- 15:40 ČAS NA PÍSNIČKU
- 16:25 COUNTRY
- 16:55 POP ZÁBAVA
- 17:25 CHVILKA PRO HARMONIKU
- 17:45 CHVILKA S...
- 18:15 ŠLÁGR MARKET
- 19:15 BAVÍME SE SE ŠLÁGREM
- 19:50 ČTYŘLÍSTEK
- 20:45 LIDOVKY
- 21:10 HARMONIKY
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:00 Gumballův úžasný svět III (Bráchové)
- 00:15 Gumballův úžasný svět III (Chlap)
- 00:25 Gumballův úžasný svět III (Pizza)
- 00:40 Gumballův úžasný svět III (Lež)
- 00:50 Gumballův úžasný svět III (Motýl)
- 01:05 Gumballův úžasný svět III (Otázka)
- 01:14 Lamput III (Přenosový paprsek)
- 01:25 Gumballův úžasný svět IV (Upgrade)
- 01:35 Gumballův úžasný svět IV (Komiks)
- 01:50 Gumballův úžasný svět IV (Romantik)
- 02:00 Gumballův úžasný svět IV (Videa)
- 02:10 Gumballův úžasný svět IV (Zlá)
- 02:25 Gumballův úžasný svět IV (Počátek)
- 02:35 Gumballův úžasný svět IV (Počátek, část 2)
- 02:45 Gumballův úžasný svět IV (Zrádce)
- 02:55 Gumballův úžasný svět IV (Rada)
- 03:05 Gumballův úžasný svět IV (Signál)
- 03:20 Gumballův úžasný svět IV (Přítelkyně)
- 03:30 Gumballův úžasný svět IV (Parazit)
- 03:40 Gumballův úžasný svět IV (Láska)
- 03:50 Gumballův úžasný svět IV (Podfuk)
- 04:00 Gumballův úžasný svět IV (Trapas)
- 04:10 Gumballův úžasný svět IV (Hnízdo)
- 04:20 Gumballův úžasný svět IV (Body)
- 04:30 Gumballův úžasný svět IV (Autobus)
- 04:45 Gumballův úžasný svět IV (Noc)
- 04:55 Gumballův úžasný svět IV (Nedorozumění)
- 05:05 Gumballův úžasný svět IV (Kořeny)
- 05:15 Gumballův úžasný svět II (Balík)
- 05:25 Gumballův úžasný svět IV (Obvinění)
- 05:35 Gumballův úžasný svět IV (Detektiv)
- 05:45 Gumballův úžasný svět IV (Souboj)
- 06:00 Craig od potoka (Čtvercové eso)
- 06:10 Craig od potoka (Poslední dítě u potoka)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VI (Hon na vejce)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VI (Než si pro nás přijde)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VI (Televizní rytíř 6)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VI (Kryptonit)
- 07:20 Bakugan (Zvuk okurek)
- 07:30 Bakugan (Mimo radar)
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Kouzelná Krabka)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Méďové a stonek fazole)
- 08:15 Gumballův úžasný svět IV (Nedorozumění)
- 08:25 Gumballův úžasný svět IV (Kořeny)
- 08:35 Gumballův úžasný svět IV (Obvinění)
- 08:50 Gumballův úžasný svět IV (Detektiv)
- 09:00 Gumballův úžasný svět IV (Souboj)
- 09:20 Gumballův úžasný svět IV (Pohroma)
- 09:30 Gumballův úžasný svět: Darwinova ročenka (Banánový Joe)
- 09:45 Gumballův úžasný svět: Darwinova ročenka (Clayton)
- 10:00 Gumballův úžasný svět: Darwinova ročenka (Carrie)
- 10:15 Gumballův úžasný svět: Darwinova ročenka (Alan)
- 10:25 Gumballův úžasný svět: Darwinova ročenka (Sarah)
- 10:40 Gumballův úžasný svět: Darwinova ročenka (Učitelé)
- 10:55 Gumballův úžasný svět II (Poník)
- 11:00 Gumballův úžasný svět: Gumballovy letopisy (Svátek matek)
- 11:15 Gumballův úžasný svět: Gumballovy letopisy (Hlavní postrach Elmoru)
- 11:25 Gumballův úžasný svět: Gumballovy letopisy (Prokletí Elmoru)
- 11:45 Gumballův úžasný svět: Gumballovy letopisy (Volte Gumballa a Penny)
- 11:55 Gumballův úžasný svět: Gumballovy letopisy (Volte Gumballa… a Leslie?)
- 12:10 Gumballův úžasný svět: Gumballovy letopisy (Volte Gumballa a Boberta)
- 12:20 Gumballův úžasný svět: Gumballovy letopisy (Volte Gumballa a najde se někdo?)
- 12:35 Gumballův úžasný svět: Gumballovy letopisy (Předkové)
- 12:45 Gumballův úžasný svět III (Děti)
- 13:05 Gumballův úžasný svět III (Fanynka)
- 13:15 Gumballův úžasný svět III (Tréňa)
- 13:25 Lamput IV (Robinput)
- 13:40 Craig od potoka (Vypusť zvíře)
- 13:50 Craig od potoka (Ztraceni ve stoce)
- 14:05 Craig od potoka (Havěť)
- 14:15 Craig od potoka (Pod mostem)
- 14:30 Totální Dramarama (Epizoda 43)
- 14:40 Totální Dramarama (Epizoda 44)
- 14:55 Totální Dramarama (Epizoda 46)
- 15:05 Totální Dramarama (Epizoda 47)
- 15:10 Lamput III (Paruka)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! IV (Beast Boy a Starfire mají narozeniny)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! IV (Vnitřní krása kaktusu)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! IV (Filmová noc)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! IV (Trvalý záznam)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Vysoká móda podle méďů)
- 16:25 Mezi námi medvíďaty (Tedík)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Odporný červ)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Kouzelná pastelka)
- 17:05 Lamput III (Lamput a slon)
- 17:15 Pan Magoo II (Miluj souseda svého)
- 17:20 Pan Magoo II (Pan Kocour promluvil)
- 17:30 Pan Magoo II (Aerofizz One)
- 17:45 Craig od potoka (Vypusť zvíře)
- 17:55 Craig od potoka (Ztraceni ve stoce)
- 18:05 Craig od potoka (Havěť)
- 18:20 Craig od potoka (Pod mostem)
- 18:30 Craig od potoka (Pozvání)
- 18:45 Ben 10 III (Billy Sněhilion)
- 18:55 Ben 10 III (Franken-boj)
- 19:05 Ben 10 III (Otravní brouci)
- 19:25 Totální Dramarama (Epizoda 24)
- 19:35 Totální Dramarama (Epizoda 25)
- 19:44 Lamput IV (Fotbalová horečka)
- 19:55 Mladí Titáni do toho! III (Cena zubů)
- 20:05 Mladí Titáni do toho! III (Croissant)
- 20:15 Mladí Titáni do toho! III (Peprný život)
- 20:35 Bakugan (Nejhorší nápad ze všech)
- 20:45 Bakugan (Žádný doktor Raptor neexistuje)
- 21:00 Gumballův úžasný svět III (Vědma)
- 21:10 Gumballův úžasný svět III (Bezpečnost)
- 21:25 Gumballův úžasný svět III (Kamarád)
- 21:35 Gumballův úžasný svět III (Světec)
- 21:55 Gumballův úžasný svět III (Spolek)
- 22:05 Gumballův úžasný svět III (Spoiler)
- 22:20 Gumballův úžasný svět III (Časomíra)
- 22:30 Gumballův úžasný svět III (Nikdo)
- 22:45 Gumballův úžasný svět III (Protiva)
- 22:55 Gumballův úžasný svět III (Vejce)
- 23:10 Gumballův úžasný svět III (Triangl)
- 23:25 Gumballův úžasný svět III (Peníze)
- 23:40 Gumballův úžasný svět (Třetí)
- 23:50 Gumballův úžasný svět (Dluh)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings III (Tilted Lemings)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings III (Recreational Botany)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings III (Generational Conflict)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings III (Breathless)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings III (Ancient Brainteaser)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings III (Couch Wrestling)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings III (Goldrush)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Stuck In The Mud)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (Get The Egg Home)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Fly, Chase, Fly)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (Oh My Compost)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Underwater Star)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Cheddar Days)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Blast Off)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (K-9: Space Puppy)
- 02:50 Batwheels (Harley Did It)
- 03:00 Batwheels (A Tale of Two Bibis)
- 03:15 Batwheels (Wheel Side Story)
- 03:25 Batwheels (Bam's Clawful Mistake)
- 03:35 Batwheels (Buff in a China Shop)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings II (Household Avatar)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings II (Beastly Genie)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings II (Make Peace Not War)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings II (Disguised Reality)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings II (Folds and Folds Again)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings II (Cartoon Bear)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings II (XXL Bear)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings II (Never Judge a Bear by Its Cover)
- 04:50 Meet the Batwheels (Parking Problems)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (Toto Transformed)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (Scarecrow Knows Best)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (General Jinjur)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (Where-Helmina's My Broom?!)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (Yellow Brick Road Race)
- 06:00 Batwheels (Holidays on Ice, Part 1)
- 06:10 Batwheels (Holidays on Ice, Part 2)
- 06:25 Mr Bean: The Animated Series III (Bean Bug)
- 06:35 Mr Bean: The Animated Series III (Coffee Bean)
- 06:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Kana and the Butterflies)
- 07:00 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The Bad Crowd Strikes Back!)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings III (1 + 1 = 1)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings III (Jelly Lemmings)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings III (Javelin Lemmings)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings III (Franken-Grizzy)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings III (Lemming On Canvas)
- 08:10 The Tom and Jerry Show II (Funnel Face)
- 08:15 The Tom and Jerry Show II (Wing Nuts)
- 08:30 The Tom and Jerry Show II (Hair Today, Gone Tomorrow)
- 08:35 The Tom and Jerry Show II (Hunger Games)
- 08:40 The Tom and Jerry Show II (Pinch Hitter)
- 08:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Favourite Things)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series (The Visitor)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series (The Big TV)
- 09:30 Mr Bean: The Animated Series (Keyboard Capers)
- 09:40 Mr Bean: The Animated Series (A Running Battle)
- 09:55 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The Bad Crowd Strikes Back!)
- 10:20 Tom and Jerry (Be Careful What You Fish For)
- 10:30 Silly Sundays (The Last Cookie)
- 10:35 Silly Sundays (Crab's Home)
- 10:45 Silly Sundays (Magic Trick)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings III (Foodie Phantoms)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings III (Bookfair)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Unpractical Cabin)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings III (The Bear, The Frog and the Mosquito)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings III (Musical Battle)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings III (Day and Night)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings III (Tilted Lemings)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Dim Sum)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Crane Game)
- 12:25 The Tom and Jerry Show (What a Pain)
- 12:35 The Tom and Jerry Show (Hop to It!)
- 12:55 The Tom and Jerry Show II (Tuffy's Big Adventure)
- 13:00 The Tom and Jerry Show II (Flea Bitten)
- 13:10 The Tom and Jerry Show II (Shadow Boxin')
- 13:15 The Tom and Jerry Show II (Dandy Do-Gooders)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (Caring Bean)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (Opera Bean)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (Taxi Bean)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (Muscle Bean)
- 14:20 Thomas & Friends - Shorts XXVI (All Aboard: Detective Bruno)
- 14:30 Lucas the Spider (Dr. Lucas is in the House)
- 14:40 Lucas the Spider (Arlo's Portrait)
- 14:45 Lucas the Spider (House Flies Don't Dance)
- 15:00 Silly Sundays (Yellow Sock)
- 15:05 Silly Sundays (Paper Sheep)
- 15:10 Silly Sundays (Snowballs and Doughballs)
- 15:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Games)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (Mr. Big Pants)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (Potrait of a Mushable)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Catwalk)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Dim Sum)
- 16:25 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The Bad Crowd Strikes Back!)
- 16:55 The Tom and Jerry Show (Ghost Party)
- 17:05 The Tom and Jerry Show (Cat-Astrophe)
- 17:25 The Tom and Jerry Show (Curse Case Scenario)
- 17:35 The Tom and Jerry Show (Say Cheese)
- 17:45 The Tom and Jerry Show II (Jerry Rigged)
- 18:00 Batwheels (Batcomputer for a Day)
- 18:10 Batwheels (Batty Race)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings II (Hat Tricks)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Beach)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings II (No See, No Do)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings II (Animal Pics)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings II (Bear Diet)
- 19:05 Grizzy and The Lemmings II (Balloon Bear)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings II (Bear Pillow)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (The Mysterious Seepod)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables (The Disappearing Mushler)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series II (Dancing Bean)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Shopping)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series III (Game Over)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series III (Special Delivery)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings II (Wild Modeling)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings II (The Bear Next Door)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (Wild Zapping)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings II (Warning: Unlimited Lemmings)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings II (Bouncing Bear)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings II (Masked Racoon)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings II (Spinning Lemmings)
- 22:00 Alice & Lewis II (Surprise Guests - Part I)
- 22:10 Alice & Lewis II (Surprise Guests - Part II)
- 22:25 Alice & Lewis II (The Broken Key - Part I)
- 22:40 Alice & Lewis II (The Broken Key - Part II)
- 22:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Kana and the Butterflies)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Cousin Billy)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Bright Light)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Party Boat)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Taz Recycle)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings III (Theft Reactions)
- 00:15 Spongebob v kalhotách IV (Řízení je pro hlupáky / Hlupák králem)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Sépiákova škola pro dospělé)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (Výzvy)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (V pasti)
- 01:45 Victorious (Scéna s ptákem)
- 02:00 Victorious (Souboj na jevišti)
- 02:25 iCarly (iPozorovatelna)
- 02:45 iCarly (iTřeba změním školu)
- 03:05 Tajemství Hunterových II (Evie)
- 03:30 Tajemství Hunterových II (Muzeum)
- 03:50 Nej a Nejnejka (BOJUJ NEBO LEŤ / ZAMĚSTNANEC MĚSÍCE)
- 04:10 Nej a Nejnejka (ZASEKLÍ UVNITŘ / JIŽ DÁVNO)
- 04:30 44 koček II (Zrzek, kocour v botách)
- 04:45 44 koček II (Vlakový duch)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Chess Mate)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Pan Lou / Rytířké klání)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Rytířka s chvostem / Narušitel snů)
- 06:00 Šmoulové II (Jak vyléčit Bázlivku / Šmoulinka to přehání!)
- 06:25 Šmoulové II (Taťka Šmoula opouští hnízdo / Ukradený portrét)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Neuvěřitelná výprava / Moderátorapalooza)
- 07:25 Spongebob v kalhotách IX (Invaze v ananasu / Epidemie hlouposti)
- 07:50 Spongebob v kalhotách IX (Vzpoura v Křupavém Krabovi / Bolavý zub)
- 00:20 Jelení Skvadra (Kapitán Ocelot / Letní soustředění)
- 00:45 Jelení Skvadra (Paprsek přitažlivosti / Neposedný balonek)
- 01:10 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují t-rexe Timma / Tlapky zachraňují hravé sloní mládě)
- 01:30 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují Katie a koťátka /Tlapky zachraňují létajícího Humdingera)
- 01:55 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují tanečníky / Tlapky zachraňují starostku a její Mini)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci VII (Blaze and The Monster Machines #717)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci VII (Blaze and The Monster Machines #718)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci VII (Blaze and The Monster Machines #719)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci (Plamínek slávy 1)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci (Plamínek Slávy 2)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci (Na Plný Plyn)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci (Souboj o nářadí)
- 04:50 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují Acino narozeninové překvapení / Tlapky zachraňují šikmou věž Pizzu)
- 05:15 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují tučňáky z džungle / Tlapky zachraňují nákladní loď)
- 05:35 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují melounový festival / Tlapky zachraňují krávu)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci VII (Hra o sněhovou vločku)
- 06:25 Tlapková patrola III (Tlapky zachraňují létající Turboty / Tlapky zachraňují letadlo)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví popkornárnu / Tlapky likvidují kluzkou pohromu)
- 07:20 DORA (Mini tanečnice / Ospalé slunce)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Zapikáno // Záhada křišťálového korálu)
- 08:15 Barbapapa a jeho rodinka! (Sedm superpotravin / Úžasný portrét)
- 08:45 Barbapapa a jeho rodinka! II (Stěhovací mise/Barbabrightův vynález)
- 09:10 Barbapapa a jeho rodinka! II (Jeden den princeznou / Barbabouovo dobrodružství)
- 09:40 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Jak se stal Paddington rozhodčím / Paddington a opičení)
- 10:05 Prasátko Peppa V (Rozlučková oslava paní Gazely)
- 10:10 Prasátko Peppa VI (Královna)
- 10:15 Prasátko Peppa VI (Opuštěný ostrov)
- 10:20 Prasátko Peppa VI (Parfém)
- 10:25 Prasátko Peppa VI (Dětská slavnost)
- 10:35 Prasátko Peppa VI (Akvárium)
- 10:40 Prasátko Peppa VI (Tomíkovo závodní auto)
- 10:45 Prasátko Peppa VI (Lodička)
- 10:50 Prasátko Peppa VI (Pískoviště)
- 10:55 Prasátko Peppa VI (Noční zvířátka)
- 11:00 Velká show malého žraločátka (Zaneprázdněný Mrňous / Babička trenérka)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví automyčku / Parta plánuje "Dědův den")
- 11:55 Rubble a jeho parta (Parta staví skatepark / Parta staví tunel)
- 12:15 Tlapková Patrola X (Tlapky zastavují stroj na hledání zlata / Tlapky pomáhají starostu Humdingerovi z džemu)
- 12:45 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují Velkého chlupáče / Tlapky zachraňují létající kotě)
- 13:15 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují Knírek / Tlapky zachraňují Dům zábavy)
- 13:40 Rubble a jeho parta (Parta staví domeček na stromě / Parta staví krmítko pro slepice!)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví most)
- 14:35 DORA (Chyťte Quickatooa / Ztracený Lorito)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddingtonovo vesmírné dobrodružství / Paddingtonův ostružinový poklad)
- 15:25 Barbapapa a jeho rodinka! (Dokonalá večeře / Koťátka)
- 15:50 Barbapapa a jeho rodinka! (Honba za pokladem / Život v přírodě)
- 16:20 Barbapapa a jeho rodinka! (Fuchsiový oceán / Nulové plýtvání)
- 16:45 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují panáka Humdingera / Tlapky zachraňují soutěž ve stavění soch z písku)
- 17:15 Rubble a jeho parta (Tlapky staví autokino / Parta najde duhový poklad)
- 17:45 DORA (Mini tanečnice / Ospalé slunce)
- 20:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (24)
- 20:10 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (23)
- 20:30 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují Marťana z Antarktidy / Tlapky zachraňují bludišťové badatele)
- 20:55 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují číšník-bota / Tlapky zachraňují koláč-klón)
- 21:25 Barbapapa a jeho rodinka! II (5)
- 21:40 Barbapapa a jeho rodinka! (Honba za pokladem / Život v přírodě)
- 22:10 Prasátko Peppa IV (Katčini velcí kamarádi)
- 22:15 Prasátko Peppa IV (Hodina tělocviku)
- 22:20 Prasátko Peppa IV (Ostružinový keř)
- 22:25 Prasátko Peppa IV (Hrnčířská dílna)
- 22:35 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují Acino narozeninové překvapení / Tlapky zachraňují šikmou věž Pizzu)
- 22:55 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují tučňáky z džungle / Tlapky zachraňují nákladní loď)
- 23:25 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují melounový festival / Tlapky zachraňují krávu)
- 23:55 Jelení Skvadra (Loly letecká show / Hrozivé podzemní kanály)
- 00:00 Kluk, holka atd. (73)
- 00:10 Kluk, holka atd. (74)
- 00:23 Zombí - animáci (3)
- 00:25 Ghostforce (17)
- 00:50 Ghostforce (18)
- 01:10 Tým Tiki (40)
- 01:35 Tým Tiki (41)
- 01:55 Tým Tiki (42)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (24)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (25)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (26)
- 03:25 Ghostforce (25)
- 03:45 Ghostforce (26)
- 04:05 Pyžamasky (10)
- 04:30 Pyžamasky (11)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (39)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (40)
- 05:35 Kluk, holka atd. (67)
- 05:45 Kluk, holka atd. (68)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (54)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (62)
- 06:55 Blue (129)
- 07:05 Blue (145)
- 07:10 Blue (152)
- 07:25 Blue (153)
- 07:30 Blue (130)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (2)
- 14:20 Příšerky v rachotě (16)
- 14:45 Příšerky v rachotě (17)
- 15:15 Hailey jde na to! (3)
- 15:45 Hailey jde na to! (2)
- 16:10 Blue (107)
- 16:20 Blue (108)
- 16:25 Blue (109)
- 16:40 Blue (110)
- 16:45 Blue (111)
- 16:50 Blue (112)
- 17:05 Blue (113)
- 17:10 Blue (114)
- 17:20 Blue (115)
- 17:30 Kiff (17)
- 17:55 Kiff (18)
- 18:20 Kouzelná beruška a černý kocour (82)
- 18:50 Kouzelná beruška a černý kocour (84)
- 19:20 Kouzelná beruška a černý kocour (85)
- 19:50 Blue (122)
- 19:55 Blue (123)
- 20:00 Blue (124)
- 20:10 Blue (125)
- 20:20 Blue (126)
- 20:30 Blue (127)
- 20:35 Blue (128)
- 20:50 Příšerky v rachotě (17)
- 21:15 Příšerky v rachotě (18)
- 21:45 Jessie (90)
- 22:15 Jessie (94)
- 22:40 U Raven Doma (30)
- 23:10 U Raven Doma (29)
- 23:40 Kluk, holka atd. (75)
- 23:50 Kluk, holka atd. (76)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (39)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (41)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (42)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (38)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (39)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (40)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (42)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (43)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (44)
- 04:00 Eureka! (27)
- 04:30 Eureka! (28)
- 05:00 Eureka! (29)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (41)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (42)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (43)
- 07:00 Bluey (17)
- 07:10 Bluey (18)
- 07:20 Bluey (19)
- 07:30 Bluey (20)
- 07:40 Bluey (21)
- 07:50 Bluey (22)
- 08:00 Bluey (23)
- 08:10 Bluey (24)
- 08:20 Bluey (25)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (38)
- 09:00 Mickey's Pirate Adventure
- 10:00 Firebuds (28)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (16)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (29)
- 11:30 SuperKitties (13)
- 12:00 Pupstruction (11)
- 12:30 Bluey (117)
- 12:40 Bluey (118)
- 12:50 Bluey (119)
- 13:00 Bluey (120)
- 13:10 Bluey (121)
- 13:20 Bluey (122)
- 13:30 Firebuds (13)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (24)
- 14:30 The Lion Guard (35)
- 15:00 The Lion Guard (36)
- 15:30 SuperKitties (15)
- 16:00 Pupstruction (12)
- 16:30 Pupstruction (13)
- 17:00 Bluey (17)
- 17:10 Bluey (18)
- 17:20 Bluey (19)
- 17:30 Bluey (20)
- 17:40 Bluey (21)
- 17:50 Bluey (22)
- 18:00 SuperKitties (3)
- 18:30 Sofia The First (19)
- 19:00 Sofia The First (20)
- 19:30 Bluey (5)
- 19:40 Bluey (6)
- 19:50 Bluey (7)
- 20:00 Bluey (8)
- 20:10 Bluey (9)
- 20:20 Bluey (10)
- 20:30 SuperKitties (5)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (43)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (17)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (1)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (39)
- 23:00 PJ Masks (98)
- 23:25 PJ Masks (99)
- 23:50 PJ Masks (100)
- 00:13 Bořek stavitel (5)
- 00:23 Bořek stavitel (6)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (33)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (34)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (35)
- 01:12 Inui (3)
- 01:20 Hurá za hádankou (13)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (22)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (23)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (2)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (1)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (2)
- 02:55 Chuck a přátelé (9)
- 03:07 Chuggington (8)
- 03:17 Chuggington (9)
- 03:29 Angelína balerína (11)
- 03:42 Angelína balerína (12)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (25)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (26)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (49)
- 04:38 Bořek stavitel (12)
- 04:48 Bořek stavitel (13)
- 05:01 Hurá za hádankou (19)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (13)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (14)
- 05:49 Požárník Sam (14)
- 06:00 Trojčata (9)
- 06:07 Trojčata (10)
- 06:14 Trojčata (11)
- 06:25 Bing (75)
- 06:32 Bing (76)
- 06:39 Bing (77)
- 06:46 Bing (78)
- 06:55 Grisu (20)
- 07:08 Tilda (21)
- 07:15 Tilda (22)
- 07:21 Lední medvídek Paddles (13)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (24)
- 07:47 Caillou (21)
- 07:58 Caillou (22)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (21)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (22)
- 08:35 Doodleboo (45)
- 08:40 Doodleboo (46)
- 08:45 Doodleboo (47)
- 08:50 Doodleboo (48)
- 08:55 Doodleboo (49)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (5)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (6)
- 09:30 Hurá za hádankou (17)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (11)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (12)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (13)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (21)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (22)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (21)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (22)
- 10:40 Harry a jeho dinosauři (21)
- 10:51 Harry a jeho dinosauři (22)
- 11:00 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (24)
- 11:16 Pettson a Fiškus (8)
- 11:27 Pettson a Fiškus (9)
- 11:40 Grisu (41)
- 11:50 Grisu (42)
- 12:03 Daisy a Ollie (5)
- 12:10 Daisy a Ollie (6)
- 12:17 Daisy a Ollie (7)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (12)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (13)
- 12:52 Bing (74)
- 13:00 Bing (75)
- 13:08 Bing (76)
- 13:20 Trojčata (67)
- 13:27 Trojčata (68)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (3)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (13)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (14)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (15)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (24)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (25)
- 14:31 Učíme se s kamarádem Timmym (13)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (24)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (25)
- 15:00 Kipper (11)
- 15:09 Kipper (12)
- 15:19 Simon (11)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (13)
- 15:38 Woozle a Pip (11)
- 15:45 Tilda (23)
- 15:52 Tilda (24)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (11)
- 16:15 Pettson a Fiškus (11)
- 16:29 Caillou (23)
- 16:40 Caillou (24)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (11)
- 17:12 Doodleboo (41)
- 17:17 Doodleboo (42)
- 17:22 Doodleboo (43)
- 17:27 Doodleboo (44)
- 17:37 Messyho skvělá dobrodružství (3)
- 17:48 Messyho skvělá dobrodružství (4)
- 17:59 Požárník Sam (7)
- 18:10 Požárník Sam (8)
- 18:24 Berry a Dolly (13)
- 18:29 Berry a Dolly (1)
- 18:34 Berry a Dolly (2)
- 18:40 Bing (12)
- 18:47 Bing (13)
- 18:54 Bing (14)
- 19:04 Lední medvídek Paddles (11)
- 19:17 Pettson a Fiškus (11)
- 19:33 Grisu (39)
- 19:43 Grisu (40)
- 19:55 Simon (39)
- 20:00 Simon (40)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (39)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (38)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (39)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (7)
- 20:57 Tilda (21)
- 21:04 Tilda (22)
- 21:12 Kipper (13)
- 21:21 Kipper (1)
- 21:31 Caillou (21)
- 21:42 Caillou (22)
- 21:55 Chuggington (11)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (6)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (7)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (6)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (7)
- 23:05 Bing (65)
- 23:12 Bing (66)
- 23:20 Bing (67)
- 23:27 Bing (68)
- 23:35 Bing (69)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (10)
- 23:47 Oswald (7)
- 23:59 Oswald (8)
- 00:00 Sestry (Loulou a její zvířátko)
- 00:10 Sestry (Dárek ke Dni matek)
- 00:20 Sestry (Sesterské duo)
- 00:30 Sestry (Krize dospívání)
- 00:45 Mia a já IV (Hvězdná noc plná trnů)
- 01:05 Mia a já IV (Poslední ingredience)
- 01:30 Agentka 203 (Síla květin)
- 01:55 Agentka 203 (Smrt podle kostýmové hry)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (7)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (8)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Pravítko)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Hrací karty)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Vidlička)
- 03:05 Život s tátou (17)
- 03:15 Život s tátou (18)
- 03:25 Život s tátou (19)
- 03:35 Život s tátou (20)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (17)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (18)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (19)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (20)
- 04:35 Agentka 203 (Nevítaní hosté)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Děsivá smažená vejce)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor na druhou)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Brýle)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kuličkové pero)
- 05:35 Mia a já IV (Tančící světla)
- 06:00 Upovídaná Marta (Marta a opičí řeč/Jak se Marta a Trůmen ztratili)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom (6)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Děsivá smažená vejce)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor na druhou)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Postel)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Klíč)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Cdéčko)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Aktovka)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koloběžka)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Balzám na rty)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Bum, mimi)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách II (Město Kostlivců)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Únik z Paláce mazlíčků 1. část)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Únik z Paláce mazlíčků 2. část)
- 20:00 Lesouni - film
- 21:20 Máša a Medvěd V (Kdo je tu šéf?)
- 21:30 Mia a já IV (Lektvar jednoty)
- 22:00 Mia a já IV (V sázce je Sentopie)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Postel)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Klíč)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Cdéčko)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (27)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (28)
- 23:30 Život s tátou (29)
- 23:40 Život s tátou (30)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Walter & Dude and other stories (Walter & Dude)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Flowers)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (12)
- 00:10 Kikoriki (30)
- 00:20 Flopy (106)
- 00:35 Šmolkovia (19)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (5)
- 01:10 Esá z pralesa (32)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (25)
- 01:35 Volám sa Caillou V (13)
- 02:00 Dumper a Skoop II (4)
- 02:15 Panda a Krash (18)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (6)
- 02:55 Myšiak Anatole (1)
- 03:20 Monchhichi II (46)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (1)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (3)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (8)
- 04:20 Malý medvedík (3)
- 04:45 Ruby z dúhy (15)
- 05:10 Bob staviteľ II (28)
- 05:25 Ocko hrdina (8)
- 05:30 Duda a Dada (25)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (36)
- 05:55 Máša a medveď (103)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (31)
- 06:30 Ocko hrdina (9)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (20)
- 06:40 Veselé zajačiky VI (3)
- 06:45 Ovečka Shaun II (11)
- 06:55 Eggy Pops II (3)
- 07:00 Maličké príšerky II (13)
- 07:05 Flopy (108)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (28)
- 07:25 Koyaa (13)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (10)
- 07:55 Drobčekovia II (6)
- 08:10 Máša a medveď (104)
- 08:20 Veselé zajačiky VI (4)
- 08:30 Fíha Tralala (5)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (11)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (9)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (3)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (37)
- 09:15 Slnečný Rej (2)
- 09:25 Esá z pralesa (32)
- 09:35 Veselé zajačiky VI (5)
- 09:40 Ruby z dúhy (15)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky II (1)
- 10:20 Bob staviteľ II (29)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (26)
- 10:55 Zvedavkovci (32)
- 11:10 Monchhichi II (46)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (7)
- 11:25 Malý medvedík (3)
- 11:50 Panda a Kiwi (52)
- 11:55 Ovečka Shaun II (12)
- 12:00 Volám sa Caillou V (13)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (27)
- 12:30 Polly Pocket (16)
- 12:35 Flopy (109)
- 12:50 Ruby z dúhy (16)
- 13:15 Myšiak Anatole (1)
- 13:40 Malý silák Bheem (34)
- 13:45 Veselé zajačiky VI (6)
- 13:50 Panda a Krash (18)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop II (4)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (6)
- 14:40 Maličké príšerky II (14)
- 14:45 Máša a medveď (1)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (45)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (2)
- 15:20 Esá z pralesa (33)
- 15:35 Ohrozené druhy (2)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (18)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (8)
- 16:25 Bob staviteľ II (30)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (10)
- 16:45 Monchhichi II (47)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (38)
- 17:05 Ovečka Shaun II (13)
- 17:15 Zábavné zvieratká (12)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (17)
- 17:35 Ruby z dúhy (17)
- 18:00 Volám sa Caillou V (14)
- 18:25 Drobčekovia II (7)
- 18:40 Ovečka Shaun II (14)
- 18:50 Flopy (110)
- 19:10 Maličké príšerky II (15)
- 19:15 Zvedavkovci (33)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (6)
- 19:45 Máša a medveď (2)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (2)
- 20:05 Esá z pralesa (34)
- 20:15 Bob staviteľ II (31)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (11)
- 20:40 Slnečný Rej (3)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (46)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (25)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (9)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (1)
- 22:05 Monchhichi II (48)
- 22:15 Myšiak Anatole (2)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (18)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (19)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (6)
- 23:35 Mášine rozprávky (6)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (28)
- 23:45 Veselé zajačiky VI (7)
- 23:50 Malý silák Bheem (35)
- 00:00 Zprávy
- 00:30 Interview
- 00:40 Týden v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:30 Plzeň v kostce
- 01:40 Ztráty a nálezy
- 02:00 Zprávy
- 02:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 02:40 Interview
- 03:00 Zprávy
- 03:30 Interview
- 03:40 Interview
- 04:00 Zprávy
- 04:30 Interview
- 04:40 Putování po památkách
- 05:00 Zprávy
- 05:30 Interview
- 05:40 Týden v regionech
- 06:00 Zprávy
- 06:30 Plzeň v kostce
- 06:40 Ztráty a nálezy
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 07:40 Interview
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Interview
- 10:40 Týden v regionech
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Plzeň v kostce
- 11:40 Ztráty a nálezy
- 14:00 Zprávy
- 14:30 Interview
- 14:40 Putování po památkách
- 15:00 Zprávy
- 15:30 Interview
- 15:40 Týden v regionech
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Plzeň v kostce
- 16:40 Ztráty a nálezy
- 17:00 Zprávy
- 17:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 17:40 Interview
- 20:00 Zprávy
- 20:30 Interview
- 20:40 Týden v regionech
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Plzeň v kostce
- 21:40 Ztráty a nálezy
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 Burning Sun: Exposing the Secret K-pop Chat Groups (2)
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 Click
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 08:00 CNN Newsroom with Rosemary Church
- 08:45 World Sport
- 09:00 CNN Newsroom with Rosemary Church
- 10:00 CNN Newsroom with Max Foster
- 11:00 CNN This Morning
- 12:00 CNN This Morning
- 13:00 CNN News Central (CNN News Central)
- 13:30 World Sport
- 20:00 Isa Soares Tonight
- 21:00 CNN Newsroom
- 22:00 Quest Means Business
- 23:00 The Lead with Jake Tapper
- 23:30 World Sport
- 01:20 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:45 MÉTÉO
- 01:50 MATIÉRE GRISE
- 02:25 CHÂTEAU !
- 02:40 TENIR SALON
- 03:00 LE MACARON MIS Á L'AMANDE ?
- 04:00 VENGEANCE
- 04:25 C DANS L'AIR
- 05:30 MEDITERRANEO
- 06:00 LE 6H00 INFO
- 06:25 MÉTÉO
- 06:30 TÉLÉMATIN
- 06:50 TÉLÉMATIN
- 07:30 TÉLÉMATIN
- 07:50 #VF
- 07:55 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:25 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 EDMOND ET LUCY
- 08:50 IDÉFIX ET LES IRRÉDUCTIBLES
- 09:00 CONTE-NOUS !
- 09:05 PETIT MALABAR
- 09:10 BOULE & BILL
- 09:20 BOULE & BILL
- 09:35 L'IA ET MOI
- 10:05 CHRONIQUES D'EN HAUT
- 10:30 CHEF OLI VIRE CHAMPETRE
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:15 MÉTÉO
- 11:20 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 12:30 FEMMES DES BOIS
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:00 SIX DEGRÉS
- 14:25 SIX DEGRÉS
- 14:45 SIX DEGRÉS
- 15:10 Á LA VALDRAGUE
- 15:35 Á LA VALDRAGUE
- 16:00 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:30 TEAM F
- 17:00 PASSE-MOI LES JUMELLES
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:25 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 OPJ
- 19:35 OPJ
- 20:25 TRANSAT QUÉBEC SAINT-MALO 2024 - RÉSUMÉ QUOTIDIEN
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:55 MÉTÉO
- 21:00 TOUT LE SPORT - TOUR DE FRANCE 2024
- 21:10 DÉMONS DE MIDI
- 22:50 LE JOURNAL DE LA RTS
- 23:15 MÉTÉO
- 23:20 L'ACTU
- 23:50 GÉNÉRATION PANAME
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Investujeme
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Zdravie na TA3
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast With Kay Burley
- 20:00 UK Tonight with Sarah-Jane Mee
- 21:00 Sky News
- 22:00 Sky News at 10 with Anna Botting
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (112)
- 00:10 THE DEBATE (15)
- 00:53 SHORT CUTS 2024
- 01:00 NEWS (113)
- 01:15 BUSINESS (15)
- 01:20 FOCUS ALONE
- 01:30 BULLETIN (27)
- 01:45 ARTS24 (18)
- 02:00 NEWS (114)
- 02:15 A PROPOS (15)
- 02:30 BULLETIN (28)
- 02:45 EYE ON AFRICA (36)
- 03:00 NEWS (115)
- 03:10 THE DEBATE (15)
- 03:53 SHORT CUTS 2024
- 04:00 NEWS (116)
- 04:10 FOCUS (STAND ALONE) (8)
- 04:15 TALKING EUROPE (3)
- 04:30 BULLETIN (29)
- 04:40 REVISITED (3)
- 05:00 NEWS (117)
- 05:15 EYE ON AFRICA (36)
- 05:30 BULLETIN (30)
- 05:45 ARTS24 (18)
- 06:00 NEWS (482)
- 06:20 FOCUS PROD B
- 06:30 BULLETIN (145)
- 06:45 INTRODUCTION (106)
- 06:46 FOCUS ALONE
- 06:51 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS (483)
- 07:20 PRESS REVIEW PRODB
- 07:30 NEWS (484)
- 07:45 GLOBAL GRID
- 07:51 FOCUS ALONE
- 08:00 NEWS (556)
- 08:30 BULLETIN
- 08:57 FERMETURE DE TRANCHE (46)
- 09:00 NEWS (556)
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 NEWS (671)
- 10:15 THE 51 PERCENT
- 10:30 BULLETIN (179)
- 10:45 FOCUS ALONE
- 10:50 SPORTS PAD
- 11:00 NEWS (673)
- 11:15 INTRODUCTION (107)
- 11:16 FRANCE IN FOCUS (4)
- 11:30 BULLETIN (170)
- 11:45 INTRODUCTION (108)
- 11:46 REPORTERS (6)
- 11:58 FERMETURE DE TRANCHE (47)
- 12:00 NEWS (674)
- 12:15 INTRODUCTION (109)
- 12:16 ARTS24 (19)
- 12:30 BULLETIN (171)
- 12:45 INTRODUCTION (110)
- 12:46 FOCUS ALONE
- 12:51 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS (675)
- 13:22 BUSINESS
- 13:30 NEWS (676)
- 13:45 ENTRE NOUS
- 13:51 FRENCH CONNECTIONS (4)
- 14:00 NEWS (677)
- 14:15 ENTRE NOUS (38)
- 14:30 NEWS (678)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 SPORTS PAD
- 14:57 FERMETURE DE TRANCHE (48)
- 15:00 NEWS (671)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (179)
- 15:45 ACROSS AFRICA (4)
- 16:00 NEWS (671)
- 16:15 FASHION
- 16:21 YOU ARE HERE
- 16:30 BULLETIN (179)
- 16:45 PEOPLE & PROFIT (3)
- 17:00 NEWS (683)
- 17:15 INTRODUCTION (111)
- 17:16 ARTS24 (19)
- 17:30 BULLETIN (172)
- 17:45 INTRODUCTION (112)
- 17:46 FRENCH CONNECTIONS (4)
- 17:52 THE OBSERVERS (3)
- 18:00 NEWS (684)
- 18:15 TOP STORY
- 18:30 NEWS (685)
- 18:45 BUSINESS PROD B
- 18:51 SPORTS PROD B
- 19:00 NEWS (686)
- 19:10 THE DEBATE (16)
- 19:53 SHORT CUTS 2024
- 20:00 NEWS (687)
- 20:15 SHORT CUTS 2024
- 20:17 DESTINATION PARIS 12' 2024
- 20:30 NEWS (688)
- 20:45 TRUTH OR FAKE
- 20:51 FOCUS PROD B
- 21:00 NEWS (689)
- 21:20 BUSINESS PROD B
- 21:30 NEWS (690)
- 21:40 EYE ON AFRICA (37)
- 22:00 NEWS (691)
- 22:15 BUSINESS PROD B
- 22:21 TRUTH OR FAKE
- 22:30 NEWS (692)
- 22:32 A PROPOS (16)
- 22:44 EYE ON AFRICA (38)
- 23:00 NEWS (693)
- 23:15 REDIFF BUSINESS + TRUTH OR FAKE
- 23:30 NEWS (694)
- 23:45 SPORTS PROD B
- 23:51 FOCUS ALONE
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:12 LE DEBAT
- 00:55 L'INSTANT MOBILE
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 A L'AFFICHE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 ICI L'EUROPE 2
- 02:30 BULLETIN
- 02:40 FACE A FACE
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:12 LE DEBAT
- 03:55 L'INSTANT MOBILE
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:10 BILLET RETOUR
- 04:30 BULLETIN
- 04:40 LEGENDES URBAINES
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:10 FACE A FACE
- 05:30 BULLETIN
- 05:40 L'INSTANT MOBILE
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:22 FOCUS
- 06:30 BULLETIN
- 06:49 LANCEMENT
- 06:51 SPORTS
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:16 REVUE DE PRESSE
- 07:21 REPORTAGE F24
- 07:30 LE JOURNAL
- 07:46 L'INFO ECO
- 07:51 FOCUS
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 LE JOURNAL
- 08:46 REVUE DE PRESSE
- 08:56 FERMETURE DE TRANCHE
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:22 L'INFO ECO
- 09:30 LE JOURNAL
- 09:42 REVUE DE PRESSE
- 09:47 FOCUS
- 09:52 SPORTS
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 L'INVITE
- 10:30 LE JOURNAL
- 10:37 A LA CARTE
- 10:45 FOCUS
- 10:50 SPORTS
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:13 LANCEMENT
- 11:15 ACTUELLES
- 11:30 BULLETIN
- 11:43 LANCEMENT
- 11:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:13 LANCEMENT
- 12:15 A L'AFFICHE
- 12:30 BULLETIN
- 12:43 LANCEMENT
- 12:45 FOCUS
- 12:50 SPORTS
- 12:59 LE JOURNAL
- 13:15 L'INVITE
- 13:30 LE JOURNAL
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:30 LE JOURNAL
- 14:45 FOCUS
- 14:50 SPORTS
- 14:56 FERMETURE DE TRANCHE
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:30 LE JOURNAL
- 15:40 LEGENDES URBAINES
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:30 LE JOURNAL
- 16:40 ELEMENT TERRE LA QUOTIDIENNE
- 16:46 A L'AFFICHE
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:13 LANCEMENT
- 17:15 POLITIQUE
- 17:55 L'INSTANT MOBILE
- 17:59 LE JOURNAL
- 18:16 LE FAIT DU JOUR
- 18:30 LE JOURNAL
- 18:46 ECONOMIE SOIR
- 18:51 VU DE RUSSIE
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:10 LE DEBAT
- 19:55 L'INSTANT MOBILE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:15 DESTINATION PARIS_24
- 20:30 ON VA PLUS LOIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:15 INTOX
- 21:20 ELEMENT TERRE LA QUOTIDIENNE
- 21:30 LE JOURNAL
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 ECONOMIE SOIR
- 22:20 INTOX
- 22:30 LE JOURNAL
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:15 LANCEMENT
- 23:16 ECONOMIE + INFO INTOX
- 23:30 LE JOURNAL
- 23:45 SPORTS
- 23:51 FOCUS
- 00:15 Libanon – Světlo v chaosu
- 00:45 Vietnam
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Na pořadu rodina (13)
- 07:05 Otazníky kolem starých klášterů
- 08:15 Věrní kysuckým tradicím
- 08:35 Terra Santa News
- 09:05 Turiec, region magických vod
- 09:30 Zahrada písničkářů
- 09:55 Noemova pošta
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Můj chrám
- 12:30 Zpívá celá dědina
- 14:00 Za obzorem
- 14:35 Grotesky Harolda Lloyda
- 15:50 Tasovický Mojžíš
- 18:05 Sedmihlásky
- 18:10 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:20 Cirkus Noeland (9)
- 18:45 Ve službě Šuárů
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Jak potkávat svět
- 21:40 V pohorách po horách
- 21:50 Za obzorem
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - BJB Viera Bratislava
- 06:35 Biblia za rok
- 07:15 ICF Praha
- 08:00 Biblická lupa
- 08:30 Biblická studňa
- 09:45 Campfest
- 12:45 Noeland
- 13:15 Slovo viery - BJB Aš
- 14:00 Relácia DNES
- 14:30 Konvokácia
- 18:45 Detský blok
- 19:15 Slovo viery - Za Kostolom CB Žilina
- 20:00 Joyce Meyer
- 20:30 Nová DNA
- 21:45 Relácia DNES
- 00:05 Malá cesta
- 00:35 Doma je doma
- 01:20 Ruženec
- 01:45 Správy zo Svätej zeme
- 02:05 Vaticano
- 02:35 Medzi riadkami
- 02:50 Svedectvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 U Nikodéma
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Eucharistické zázraky
- 07:50 Ruženec
- 08:30 Láska a rodičovstvo
- 08:50 A teraz čo?
- 08:55 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 09:25 Krížové výpravy
- 10:00 Malá cesta
- 10:20 Správy zo Svätej zeme
- 10:45 vKontexte
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Jeden na jedného
- 13:20 Valéria: To najlepšie z môjho života patrí tebe
- 14:25 Moja misia - magazín
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Putovanie Rímom
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:10 Vaticano
- 16:40 Medzi riadkami
- 17:00 Fara v meste
- 17:30 Doma je doma
- 18:15 Putovanie Rímom
- 18:20 Svätá omša zblízka
- 18:30 Spojení vierou
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 19:55 Nový zákon
- 20:20 Taizé
- 21:10 Medzi nebom a zemou
- 22:00 Fungujúca a stabilná rodina
- 22:30 V škole Ducha
- 23:00 Doma je doma
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Hot Cars (7)
- 00:30 Dolce Vita (8)
- 01:00 Dotek luxusu (4)
- 01:30 Mrakodrapy (Vertikální vesnice 2006 – 2012)
- 02:30 Velkolepé designy (8)
- 03:30 Květinová show (3)
- 04:00 Hot Cars (4)
- 04:30 Zlatá mládež Instagramu (titulky) (6)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga – Energie života (3)
- 07:00 Květinová show (3)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Svět z blízka (96)
- 08:00 Vitální zahrada (5)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (8)
- 09:00 Jóga – Energie života (4)
- 12:00 Květinová show (4)
- 12:30 Dolce Vita (8)
- 13:00 Design pro vás (5)
- 13:30 Najdi, sprav a prodej! (8)
- 16:00 Kutilem snadno a rychle (1)
- 16:30 House doktor (3)
- 17:30 Planete Decouverte
- 17:45 Svět z blízka (96)
- 20:00 Dolce Vita (9)
- 20:30 Nejlepší domov (2)
- 21:00 Dům v novém kabátě (2)
- 21:30 Jak najít vysněný dům (11)
- 22:00 Budovy, máte zelenou! (Biodiverzita)
- 23:00 House doktor (4)
- 00:30 Moje Dubaj (5)
- 01:00 Pečeme s Marthou (11)
- 01:30 Dolce Vita (10)
- 02:00 Čas na Te. Be. (Větrníky s dýňovým krémem a karamelem)
- 03:30 Holky v kuchyni (7)
- 08:00 Jóga – Energie života (3)
- 09:00 Billovo jídlo (5)
- 09:30 Luxusní delikatesy (6)
- 12:00 Blázen na cestách (Route 66)
- 13:00 Moje Dubaj (5)
- 13:30 Pečeme s Marthou (11)
- 18:00 V Májině kuchyni (Brunch)
- 19:00 Jóga – Energie života (4)
- 22:00 Holky v kuchyni (8)
- 22:30 Nebesky dobré (1)
- 23:00 Brent Owens objevuje Mauricius (Úžasné kari)
- 23:30 Blázen na cestách (Route 66)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Dvoudenní Stonavská pouť se blíží, Zhodnocení školního roku 2023/2024, Na „Zemstę” dopiero po wakacjach)
- 04:20 Čeladenský miniexpres (Deváťáci převzali vysvědčení na půdě staré školy)
- 04:25 Těrlický miniexpres (V Těrlicku ocenili školáky a rozloučili se s deváťáky)
- 04:28 Rychvaldský miniexpres (Lidé se bavili při vyprávění faráře Zbigniewa Czendlika)
- 04:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Autovraky mohou lidé nechat bezplatně zlikvidovat, F-M opravuje dům s byty pro seniory v Těšínské ulici, FM City Fest přepsal kulturní historii
- 04:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 04:50 Janovický miniexpres (Janovičtí si užili Den obce, hosty byli Kristína a Buty)
- 04:52 Orlovský miniexpres (Projekt Posezení s přáteli před domovem Vesna byl dokončen)
- 04:54 Vítkovický miniexpres (VÍTKOVICE PŘIPRAVILY PRO DĚTI ČERVENEC PLNÝ ZÁBAVY)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:13 Host dne (David Moravec, ředitel festivalu: Jubilejní 20. ročník Štěrkovny Open Music 25. - 27. 7.)
- 05:20 Z naší ZOO (La Pampa - největší průchozí voliéra v ZOO)
- 05:25 Studuj u nás (SZŠ a VOŠZ Ostrava otevřela školní firmu dentální hygieny, Ocenění pedagogů ankety Zlatý Ámos, Gymnázium Český Těšín ocenilo nejlepší studenty)
- 05:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 05:43 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 05:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Do školy už nemohli, o rozloučení ale nepřišli, Červnové opravy výtluků komplikoval déšť, Pohádkový okruh zámkem připravovaly i samy děti)
- 06:20 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 06:30 Host dne - repríza (Ivan Strachoň (KSČM), lídr v krajských volbách: Podporujeme vznik pracovních míst v MSK)
- 06:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Koncertní sál za 3,8 mld. bude financován z více zdrojů, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 m
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Dvoudenní Stonavská pouť se blíží, Zhodnocení školního roku 2023/2024, Na „Zemstę” dopiero po wakacjach)
- 07:20 Čeladenský miniexpres (Deváťáci převzali vysvědčení na půdě staré školy)
- 07:25 Těrlický miniexpres (V Těrlicku ocenili školáky a rozloučili se s deváťáky)
- 07:28 Rychvaldský miniexpres (Lidé se bavili při vyprávění faráře Zbigniewa Czendlika)
- 07:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Autovraky mohou lidé nechat bezplatně zlikvidovat, F-M opravuje dům s byty pro seniory v Těšínské ulici, FM City Fest přepsal kulturní historii
- 07:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 07:50 Janovický miniexpres (Janovičtí si užili Den obce, hosty byli Kristína a Buty)
- 07:52 Orlovský miniexpres (Projekt Posezení s přáteli před domovem Vesna byl dokončen)
- 07:54 Vítkovický miniexpres (VÍTKOVICE PŘIPRAVILY PRO DĚTI ČERVENEC PLNÝ ZÁBAVY)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Host dne (David Moravec, ředitel festivalu: Jubilejní 20. ročník Štěrkovny Open Music 25. - 27. 7.)
- 08:25 Z naší ZOO (Mláďata u vzácných prasat z Filipín)
- 08:27 Studuj u nás (SZŠ a VOŠZ Ostrava otevřela školní firmu dentální hygieny, Ocenění pedagogů ankety Zlatý Ámos, Gymnázium Český Těšín ocenilo nejlepší studenty)
- 08:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 08:43 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 08:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:13 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Do školy už nemohli, o rozloučení ale nepřišli, Červnové opravy výtluků komplikoval déšť, Pohádkový okruh zámkem připravovaly i samy děti)
- 09:20 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 09:30 Host dne - repríza (Ivan Strachoň (KSČM), lídr v krajských volbách: Podporujeme vznik pracovních míst v MSK)
- 09:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Koncertní sál za 3,8 mld. bude financován z více zdrojů, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 m
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Dvoudenní Stonavská pouť se blíží, Zhodnocení školního roku 2023/2024, Na „Zemstę” dopiero po wakacjach)
- 10:20 Čeladenský miniexpres (Deváťáci převzali vysvědčení na půdě staré školy)
- 10:25 Těrlický miniexpres (V Těrlicku ocenili školáky a rozloučili se s deváťáky)
- 10:28 Rychvaldský miniexpres (Lidé se bavili při vyprávění faráře Zbigniewa Czendlika)
- 10:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Autovraky mohou lidé nechat bezplatně zlikvidovat, F-M opravuje dům s byty pro seniory v Těšínské ulici, FM City Fest přepsal kulturní historii
- 10:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 10:50 Janovický miniexpres (Janovičtí si užili Den obce, hosty byli Kristína a Buty)
- 10:52 Orlovský miniexpres (Projekt Posezení s přáteli před domovem Vesna byl dokončen)
- 10:54 Vítkovický miniexpres (VÍTKOVICE PŘIPRAVILY PRO DĚTI ČERVENEC PLNÝ ZÁBAVY)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Host dne (David Moravec, ředitel festivalu: Jubilejní 20. ročník Štěrkovny Open Music 25. - 27. 7.)
- 11:25 Z naší ZOO (Novinky ve voliéře La Pampa)
- 11:27 Studuj u nás (SZŠ a VOŠZ Ostrava otevřela školní firmu dentální hygieny, Ocenění pedagogů ankety Zlatý Ámos, Gymnázium Český Těšín ocenilo nejlepší studenty)
- 11:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 11:43 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 11:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Do školy už nemohli, o rozloučení ale nepřišli, Červnové opravy výtluků komplikoval déšť, Pohádkový okruh zámkem připravovaly i samy děti)
- 12:20 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 12:30 Host dne - repríza (Ivan Strachoň (KSČM), lídr v krajských volbách: Podporujeme vznik pracovních míst v MSK)
- 12:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Koncertní sál za 3,8 mld. bude financován z více zdrojů, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 m
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Dvoudenní Stonavská pouť se blíží, Zhodnocení školního roku 2023/2024, Na „Zemstę” dopiero po wakacjach)
- 13:20 Čeladenský miniexpres (Deváťáci převzali vysvědčení na půdě staré školy)
- 13:25 Těrlický miniexpres (V Těrlicku ocenili školáky a rozloučili se s deváťáky)
- 13:28 Rychvaldský miniexpres (Lidé se bavili při vyprávění faráře Zbigniewa Czendlika)
- 13:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Autovraky mohou lidé nechat bezplatně zlikvidovat, F-M opravuje dům s byty pro seniory v Těšínské ulici, FM City Fest přepsal kulturní historii
- 13:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 13:50 Janovický miniexpres (Janovičtí si užili Den obce, hosty byli Kristína a Buty)
- 13:52 Orlovský miniexpres (Projekt Posezení s přáteli před domovem Vesna byl dokončen)
- 13:54 Vítkovický miniexpres (VÍTKOVICE PŘIPRAVILY PRO DĚTI ČERVENEC PLNÝ ZÁBAVY)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Host dne (David Moravec, ředitel festivalu: Jubilejní 20. ročník Štěrkovny Open Music 25. - 27. 7.)
- 14:25 Z naší ZOO (Mládě hrocha poznává venkovní výběh)
- 14:26 Studuj u nás (SZŠ a VOŠZ Ostrava otevřela školní firmu dentální hygieny, Ocenění pedagogů ankety Zlatý Ámos, Gymnázium Český Těšín ocenilo nejlepší studenty)
- 14:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 14:43 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 14:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Do školy už nemohli, o rozloučení ale nepřišli, Červnové opravy výtluků komplikoval déšť, Pohádkový okruh zámkem připravovaly i samy děti)
- 15:20 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 15:30 Host dne - repríza (Ivan Strachoň (KSČM), lídr v krajských volbách: Podporujeme vznik pracovních míst v MSK)
- 15:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Koncertní sál za 3,8 mld. bude financován z více zdrojů, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 m
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 16:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Školy procházejí o prázdninách modernizací rozvodů, Hvězdou Havířovských slavností budou Scorpions, Pietní akt k uctění památky horníků Dolu Dukla, Mezinárodní velká
- 16:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Upravené výlohy zlepšují vnímání veřejného prostoru, Hejtman diskutoval na radnici i s občany, Červenec pozve i na Festival pod Kaštany)
- 16:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 16:50 Albrechtický miniexpres (Zpravodajství z Albrechtic od reportéra a kameramana Jiřího Brzósky, Albrechtickou pouť si letos užily i děti)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Energie a kraj (Ve Vítkovicích zahájila provoz největší baterie v ČR, V Evropě bude dost plynu i přes omezený vývoz LNG z USA, Edvard Kožušník, vedoucí projektu Efektivní stát: Transformace energetiky v České republice je dlouhý proces)
- 17:25 Z naší ZOO (Hroši v ZOO Ostrava)
- 17:30 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 17:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 17:42 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 17:43 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie, Pořádková jednotka MSK zvítězila v Testu odolnosti 2024, V Ostravě soutěžili dopravní policisté z celého MS kraje, Mladí hasiči soutěžili v Lubně v požárním útoku)
- 17:50 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:13 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Schody u kostela sv. Mikuláše projdou rekonstrukcí, Porubská radnice uspořádala akci Jak jezdit bezpečně, Prázdniny v Porubě zpestří Letní umělecká
- 18:20 Host dne - repríza (David Moravec, ředitel festivalu: Jubilejní 20. ročník Štěrkovny Open Music 25. - 27. 7.)
- 18:30 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 18:40 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 19:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Školy procházejí o prázdninách modernizací rozvodů, Hvězdou Havířovských slavností budou Scorpions, Pietní akt k uctění památky horníků Dolu Dukla, Mezinárodní velká
- 19:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Upravené výlohy zlepšují vnímání veřejného prostoru, Hejtman diskutoval na radnici i s občany, Červenec pozve i na Festival pod Kaštany)
- 19:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 19:50 Albrechtický miniexpres (Zpravodajství z Albrechtic od reportéra a kameramana Jiřího Brzósky, Albrechtickou pouť si letos užily i děti)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:13 Energie a kraj (Ve Vítkovicích zahájila provoz největší baterie v ČR, V Evropě bude dost plynu i přes omezený vývoz LNG z USA, Edvard Kožušník, vedoucí projektu Efektivní stát: Transformace energetiky v České republice je dlouhý proces)
- 20:25 Z naší ZOO (Giboni si v ZOO užívají nový výběh)
- 20:30 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 20:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 20:42 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 20:43 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie, Pořádková jednotka MSK zvítězila v Testu odolnosti 2024, V Ostravě soutěžili dopravní policisté z celého MS kraje, Mladí hasiči soutěžili v Lubně v požárním útoku)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Schody u kostela sv. Mikuláše projdou rekonstrukcí, Porubská radnice uspořádala akci Jak jezdit bezpečně, Prázdniny v Porubě zpestří Letní umělecká
- 21:20 Host dne - repríza (David Moravec, ředitel festivalu: Jubilejní 20. ročník Štěrkovny Open Music 25. - 27. 7.)
- 21:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 21:45 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 22:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Školy procházejí o prázdninách modernizací rozvodů, Hvězdou Havířovských slavností budou Scorpions, Pietní akt k uctění památky horníků Dolu Dukla, Mezinárodní velká
- 22:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Upravené výlohy zlepšují vnímání veřejného prostoru, Hejtman diskutoval na radnici i s občany, Červenec pozve i na Festival pod Kaštany)
- 22:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 22:50 Albrechtický miniexpres (Zpravodajství z Albrechtic od reportéra a kameramana Jiřího Brzósky, Albrechtickou pouť si letos užily i děti)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Energie a kraj (Ve Vítkovicích zahájila provoz největší baterie v ČR, V Evropě bude dost plynu i přes omezený vývoz LNG z USA, Edvard Kožušník, vedoucí projektu Efektivní stát: Transformace energetiky v České republice je dlouhý proces)
- 23:25 Z naší ZOO (La Pampa - největší průchozí voliéra v ZOO)
- 23:30 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 23:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 23:42 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 23:43 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie, Pořádková jednotka MSK zvítězila v Testu odolnosti 2024, V Ostravě soutěžili dopravní policisté z celého MS kraje, Mladí hasiči soutěžili v Lubně v požárním útoku)
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 TÝDEN V REGIONU
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 PUTOVÁNÍ V REGIONECH
- 18:29 Počasí
- 18:30 18:40 TÝDEN V REGIONU
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:14 U nás v kraji (Dynamické semafory usnadní život řidičům)
- 00:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 00:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 00:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 00:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 00:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 00:36 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 01:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 01:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 6. díl 2024)
- 01:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 01:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 01:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:14 U nás v kraji (Dynamické semafory usnadní život řidičům)
- 02:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 02:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 02:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 02:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 02:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 02:36 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 03:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 03:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 6. díl 2024)
- 03:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 03:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 03:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:14 U nás v kraji (Dynamické semafory usnadní život řidičům)
- 04:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 04:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 04:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 04:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 04:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 04:36 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 05:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 05:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 6. díl 2024)
- 05:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 05:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 05:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:14 U nás v kraji (Dynamické semafory usnadní život řidičům)
- 06:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 06:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 06:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 06:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 06:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 06:36 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 07:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 07:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 6. díl 2024)
- 07:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 07:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 07:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:14 U nás v kraji (Dynamické semafory usnadní život řidičům)
- 08:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 08:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 08:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 08:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 08:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 08:36 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 09:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 09:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 6. díl 2024)
- 09:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 09:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 09:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:14 U nás v kraji (Dynamické semafory usnadní život řidičům)
- 10:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 10:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 10:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 10:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 10:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 10:36 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 11:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 11:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 6. díl 2024)
- 11:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 11:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 11:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:14 U nás v kraji (Dynamické semafory usnadní život řidičům)
- 12:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 12:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 12:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 12:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 12:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 12:36 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 13:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 13:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 6. díl 2024)
- 13:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 13:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 13:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:14 U nás v kraji (Dynamické semafory usnadní život řidičům)
- 14:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 14:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 14:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 14:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 14:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 14:36 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 15:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 15:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 6. díl 2024)
- 15:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 15:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 15:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:14 U nás v kraji (Dynamické semafory usnadní život řidičům)
- 16:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 16:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 16:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 16:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 16:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 16:36 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 17:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 17:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 6. díl 2024)
- 17:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 17:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 17:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:19 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 18:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 18:27 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 18:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 18:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:19 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 19:25 Bulvár (Bulvár)
- 19:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 19:45 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 19:48 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 19:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:19 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 20:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 20:27 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 20:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 20:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:19 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 21:25 Bulvár (Bulvár)
- 21:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 21:45 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 21:48 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 21:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:19 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 22:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 22:27 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 22:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 22:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:19 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 23:25 Bulvár (Bulvár)
- 23:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 23:45 Jičínský miniexpres (V Jičíně si přes léto přijde každý na své)
- 23:48 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 23:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:14 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 00:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 96. díl)
- 00:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 01:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 01:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:14 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 02:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 02:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:14 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 03:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 96. díl)
- 03:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 04:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 04:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:14 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 05:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 05:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:14 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 06:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 96. díl)
- 06:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 07:20 Poznávej Jižní Moravu (Ptačí svatyně)
- 07:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 07:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:14 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 08:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 08:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:14 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 09:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 96. díl)
- 09:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 10:20 Poznávej Jižní Moravu (Veveří)
- 10:24 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 10:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:14 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 11:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 11:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:14 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 12:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 96. díl)
- 12:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 13:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 13:30 Poznávej Jižní Moravu (Benediktinský klášter v Rajhradě)
- 13:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:14 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 14:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 14:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:14 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 15:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 96. díl)
- 15:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 16:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 16:30 Poznávej Jižní Moravu (Ptačí svatyně)
- 16:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:14 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 17:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 17:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:15 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 18:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Folprecht - citery.)
- 18:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:15 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 19:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 19:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:15 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 20:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 20:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:15 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 21:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Folprecht - citery.)
- 21:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:15 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 22:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 22:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:15 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 23:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 23:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Za oponou
- 00:30 Týden v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Středočeský magazín
- 01:30 Příběhy úspěchu
- 01:40 Středočeské noviny
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres
- 04:30 Špetka Slovácka
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 10
- 05:30 Příběhy úspěchu
- 05:40 Kam vyrazit
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 15
- 06:30 Dobré zprávy
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 1
- 07:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 07:40 Hasiči
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres
- 08:30 Středočeské noviny
- 08:40 Svět z blízka
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Kam vyrazit
- 09:30 Příběhy úspěchu
- 09:40 Středočeský magazín
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 13
- 10:30 Dobré zprávy
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 4
- 11:30 Středočeská nej
- 11:40 Za oponou
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 8
- 12:30 Putování po regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 6
- 13:30 Příběhy úspěchu
- 13:40 Středočeské noviny
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 2
- 14:30 Kam vyrazit
- 14:40 Svět z blízka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 11
- 15:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 1
- 16:30 Dobré zprávy
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 4
- 17:30 Za oponou
- 17:40 Středočeská nej
- 18:00 Zprávy
- 18:20 Expres Prahy 15
- 18:30 Putování po regionech
- 19:00 Zprávy
- 19:20 Expres Prahy 18
- 19:30 Příběhy úspěchu
- 19:40 Středočeské noviny
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 6
- 20:30 Za oponou
- 20:40 Středočeský magazín
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres
- 21:30 Putování po regionech
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres Prahy 11
- 22:30 Příběhy úspěchu
- 22:40 Kam vyrazit
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Hasiči
- 23:30 Špetka Slovácka
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Dobré zprávy z regionů
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Dobré zprávy z regionů
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Dobré zprávy z regionů
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Dobré zprávy z regionů
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Dobré zprávy z regionů
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Dobré zprávy z regionů
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Dobré zprávy z regionů
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Dobré zprávy z regionů
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Pořady z Libereckého kraje
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Pořady z Libereckého kraje
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Pořady z Libereckého kraje
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Pořady z Libereckého kraje
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Česká Třebová slavila
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Česká Třebová slavila
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Česká Třebová slavila
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Česká Třebová slavila
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Česká Třebová slavila
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Česká Třebová slavila
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Česká Třebová slavila
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Česká Třebová slavila
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Česká Třebová slavila
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Česká Třebová slavila
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Česká Třebová slavila
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Česká Třebová slavila
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Česká Třebová slavila
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Česká Třebová slavila
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Česká Třebová slavila
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Česká Třebová slavila
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Česká Třebová slavila
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Česká Třebová slavila
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 Sandra Brožová (53)
- 00:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (1)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 01:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Miroslav Račan (84)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 Václav Sůra (151)
- 03:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (135)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (4)
- 05:48 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:59 Empty
- 09:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ
- 09:18 ŽIVĚ Z PACOVA
- 09:20 STUDIO iVysočina
- 09:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 09:45 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 10:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ
- 10:18 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (1)
- 10:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 10:45 KULTURA
- 10:50 STUDIO iVysočina
- 11:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ
- 11:18 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:20 STUDIO iVysočina
- 11:30 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:32 KULTURA
- 11:37 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:39 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 11:44 ŽIVĚ Z PACOVA
- 11:46 POČASÍ
- 11:49 WEBOVÉ KAMERY
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ
- 12:18 STUDIO iVysočina
- 12:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 12:30 KULTURA
- 12:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 12:37 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 12:42 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 12:44 POČASÍ
- 12:47 WEBOVÉ KAMERY
- 12:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ
- 13:18 STUDIO iVysočina
- 13:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 13:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 13:50 POČASÍ
- 13:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ
- 14:18 STUDIO iVysočina
- 14:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 14:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 14:45 POČASÍ
- 14:48 KULTURA
- 14:53 ŽIVĚ Z PACOVA
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ
- 15:18 STUDIO iVysočina
- 15:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 15:30 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 15:45 POČASÍ
- 15:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 15:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ
- 16:18 STUDIO iVysočina
- 16:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 16:30 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (1)
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 17:10 SPORT
- 17:15 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (39)
- 17:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 17:45 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 18:00 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 18:15 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 18:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 18:45 POČASÍ
- 18:48 KULTURA
- 18:53 WEBOVÉ KAMERY
- 18:59 Empty
- 19:00 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 19:15 POČASÍ
- 19:18 STUDIO iVysočina
- 19:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 19:30 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 19:45 POČASÍ
- 19:48 KULTURA
- 19:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 20:15 POČASÍ
- 20:18 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (39)
- 20:33 POČASÍ
- 20:36 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 20:51 SPORT
- 20:56 HEADLINES
- 21:00 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 21:15 POČASÍ
- 21:18 STUDIO iVysočina
- 21:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 21:45 POČASÍ
- 21:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 21:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 22:15 POČASÍ
- 22:18 ŽIVĚ Z PACOVA
- 22:20 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 22:35 POČASÍ
- 22:38 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 22:53 POČASÍ
- 22:56 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 22:58 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 23:00 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 23:15 POČASÍ
- 23:18 STUDIO iVysočina
- 23:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 23:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 23:45 POČASÍ
- 23:48 STUDIO iVysočina
- 23:58 HEADLINES
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Народ
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Антизомбі
- 10:15 Громадянська оборона
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Останній день диктатора
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Антизомбі
- 15:15 Громадянська оборона
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Історичні факти
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети
- 00:00 Himnusz
- 00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
- 00:10 Időjárás-jelentés
- 00:20 Ma éjszaka
- 01:05 Ma éjszaka
- 02:00 Ma éjszaka
- 03:00 Ma éjszaka
- 04:00 Ma éjszaka
- 05:00 Ma éjszaka
- 05:50 Vár a Kárpát-medence
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:30 Nemzeti Sporthíradó
- 06:35 Vár a Kárpát-medence
- 06:36 Időjárás-jelentés
- 06:45 VILÁGHÍRADÓ
- 07:00 HÍRADÓ
- 07:15 Nemzeti Sporthíradó
- 07:20 Időjárás-jelentés
- 07:30 HÍREK
- 07:33 Ma reggel
- 08:00 HÍRADÓ
- 08:10 Nemzeti Sporthíradó
- 08:15 Időjárás-jelentés
- 08:20 Ma reggel
- 08:30 HÍREK
- 08:33 Ma reggel
- 09:00 HÍRADÓ
- 09:20 Időjárás-jelentés
- 09:22 Ma délelőtt
- 09:30 HÍREK
- 09:33 Ma délelőtt
- 10:00 HÍRADÓ
- 10:10 Nemzeti Sporthíradó
- 10:20 Időjárás-jelentés
- 10:22 Ma délelőtt
- 10:30 HÍREK
- 10:33 Unió27
- 10:50 Ma délelőtt
- 11:00 HÍRADÓ
- 11:20 Időjárás-jelentés
- 11:22 Ma délelőtt
- 11:30 HÍREK
- 11:33 Élő egyház
- 11:50 Vár a Kárpát-medence
- 11:51 Ma délelőtt
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:50 Ma délután
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:22 Ma délután
- 13:30 HÍREK
- 13:33 Ma délután
- 14:00 HÍRADÓ
- 14:20 Időjárás-jelentés
- 14:22 Ma délután
- 14:30 HÍREK
- 14:33 Esély
- 14:50 Ma délután
- 15:00 HÍRADÓ
- 15:20 Időjárás-jelentés
- 15:22 Ma délután
- 15:30 HÍREK
- 15:33 Unió27
- 15:50 Ma délután
- 16:00 HÍRADÓ
- 16:15 Időjárás-jelentés
- 16:20 Ma délután
- 16:30 HÍREK
- 16:33 Kék bolygó
- 17:00 HÍRADÓ
- 17:10 Időjárás-jelentés
- 17:15 Ma délután
- 17:35 Vár a Kárpát-medence
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:45 Vár a Kárpát-medence
- 18:46 Ma este
- 18:50 Agenda
- 19:00 Időjárás-jelentés
- 19:04 VILÁGHÍRADÓ
- 19:25 Időjárás-jelentés
- 19:30 HÍRADÓ
- 20:20 Nemzeti Sporthíradó
- 20:25 Időjárás-jelentés
- 20:35 Ma este
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 VILÁGHÍRADÓ
- 22:00 HÍRADÓ
- 22:20 Nemzeti Sporthíradó
- 22:30 Időjárás-jelentés
- 22:40 Ma éjjel
- 23:00 HÍRADÓ
- 23:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 23:19 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 23:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 23:26 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 23:30 VILÁGHÍRADÓ
- 00:20 Kulisszák mögött az A38 Hajón (Cleo T)
- 01:15 Mit kíván?
- 01:50 Esti Kornél
- 02:40 Kulisszák mögött az A38 Hajón (The Hybrid Drummer Duo)
- 03:35 Hullámhossz (Roma Soul)
- 03:45 Hullámhossz (Meg egy cukorka)
- 03:55 Akusztik (Balázs Fecó)
- 05:00 Vízipók-Csodapók (Kristálypalota)
- 05:05 A kockásfülű nyúl (Kriszta, az indián)
- 05:10 A nagy ho-ho-ho horgász II (Horgász a kéményben)
- 05:20 Mesélj nekem! (A világ legszebb folyója (Várfalvy Emőke meséje))
- 05:30 Tinti kalandjai (Zenesuli)
- 05:35 Mekk Elek az ezermester (Kutyalakzi)
- 05:40 Kiváncsi Fáncsi (Flamingó - kaland)
- 05:50 Nyuszik (Egy sötét felhő)
- 05:55 Frakk, a macskák réme IV (Rézlakodalom)
- 06:00 Űruborkák (A mentőexpedíció)
- 06:10 Csűrcsavarosdi I II (20)
- 06:35 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (Lili varázspálcája)
- 06:45 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (A manótanya)
- 06:55 Tündér lilinkók (Rézi és az új hátas)
- 07:10 Tündér lilinkók (Böki és a bogyók)
- 07:20 Hetedhét kaland
- 07:30 M2 matricák - Négyzetgyök (Ellenkező Lenke)
- 07:35 Rímerdő versfilmek (Petőfi Sándor: János Vitéz - részlet)
- 07:45 Pán Péter legújabb kalandjai II (Az áruló)
- 08:10 A kis Nicolas nyaral (Nincs pénz, nincs vízibicikli)
- 08:20 A kis Nicolas nyaral (Hajótöröttek)
- 08:35 Super Wings - A szárnyalók VI (Volt-nincs betegség)
- 08:45 Super Wings - A szárnyalók VI (Sarkiróka-móka)
- 09:00 RoboVonatok II (Hol lehet a kis késős Leo?)
- 09:10 Bohókás professzor (Robotpizza)
- 09:25 Bobby és Bill (Vigyázat: óriásteknős!)
- 09:35 Bobby és Bill (A csont)
- 09:50 Pocoyo (Elly babája)
- 09:55 Pocoyo (Csiki móka)
- 10:05 Pocoyo (Pocoyo tudja)
- 10:10 Bajkeverő majom XIV (A rémpalacsinták története / Boldog sárga Halloween-t!)
- 10:35 A bűvös körhinta II (A régi szép idők)
- 10:45 A bűvös körhinta II (Csiga csoda)
- 11:00 A nagy ho-ho-ho horgász II (Horgász a kéményben)
- 11:05 Mesélj nekem! (A világ legszebb folyója (Várfalvy Emőke meséje))
- 11:20 Nils Holgersson csodálatos utazása (A parti)
- 11:30 Simon (Mi ez a hang?)
- 11:35 Petronix Védők, akcióra fel! (Nyúlmentés)
- 11:50 Petronix Védők, akcióra fel! (Keselyűmentés)
- 12:00 Alvin és a mókusok IV (Trollkodók)
- 12:15 Alvin és a mókusok IV (A buli sztárjai)
- 12:25 Alvin és a mókusok IV (Instant Gram)
- 12:40 Alvin és a mókusok IV (Egerek és mókusok)
- 12:50 Breki, a világjáró (Tulipános Amszterdam)
- 13:05 Breki, a világjáró (Táborhely a Yosemite Parkban)
- 13:15 Breki, a világjáró (Sárkányok Balin)
- 13:30 Ideafix és a rebellisek (Féktelen tanonc)
- 13:40 Ideafix és a rebellisek (Városvédő falka)
- 13:55 H2O - Egy vízcsepp elég (A karantén)
- 14:20 Arthur és a kerekasztal gyermekei (Arthur apród)
- 14:45 Sadie Sparks (Pattanás)
- 15:00 Zazie kisasszony (Ha Zazie felnő)
- 15:05 Zazie kisasszony (Graffiti-rejtély)
- 15:15 Bluey (Piac)
- 15:20 Bluey (Kék-hegység)
- 15:25 Bluey (Medence)
- 15:35 M2 matricák – Gyerekjáték (Pődör Balázs és gokartversenyzői- időmérő edzés)
- 15:40 M2 matricák - Ha nagy leszek… (Rádiós műsorvezető)
- 15:50 44 csacska macska II (Blondie, a kémmacska)
- 16:00 44 csacska macska II (Vad kölykök)
- 16:15 44 csacska macska II (Téli Bajszilimpia)
- 16:25 Petronix Védők, akcióra fel! (Rókakölyökmentés)
- 16:40 Petronix Védők, akcióra fel! (Csuklyásmajommentés)
- 16:50 RoboVonatok II (Alf sikert arat!)
- 17:05 Bohókás professzor (Jó kiskutya)
- 17:15 Alvin és a mókusok IV (Simon megmenti a világot)
- 17:25 Alvin és a mókusok IV (Alvin unatkozik)
- 17:40 Alvin és a mókusok IV (Békés, Alvin-féle karácsony)
- 18:00 Super Wings - A szárnyalók VI (Kalamajka a magasban)
- 18:15 Super Wings - A szárnyalók VI (Foci a kőszobrokkal)
- 18:25 Lucky, a kölyök (Leszámolás az Üres Szurdokban)
- 18:40 Lucky, a kölyök (Bajkeverő Jane kincse)
- 18:50 Bluey (Boltos)
- 19:00 Bluey (Kiskocsi)
- 19:05 Bluey (Taxi)
- 19:15 A kis Nicolas nyaral (A telefonhívás)
- 19:25 A kis Nicolas nyaral (Fagylaltárusok)
- 19:40 Hetedhét kaland
- 19:50 M2 matricák - Igaz vagy hamis? (János Vitéz Látogatóközpont)
- 20:00 Heartland V (Fél mérföld a pokolban)
- 20:50 Esti Kornél
- 21:50 Mit kíván?
- 00:10 Gasztroangyal (A balatoni hal)
- 01:05 Az érzelmek tengerén (109)
- 01:50 Érted mindent (49)
- 02:40 Itthon vagy! (Kecskemét)
- 03:05 Divat & dizájn
- 03:30 Magyar Krónika (Mi folyik itt? A Duna)
- 04:00 Nyár '24
- 05:55 Himnusz
- 05:58 Mindennapi (Bencés regula)
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:45 Alpok-Duna-Adria
- 07:10 P'amende
- 07:40 Erdei utakon - Reviczky Gáborral
- 10:00 Nyár '24
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:49 Párizsi beszállók (Birkózás, Lévai Zoltán)
- 13:00 Melissa, a Zöld Völgy lánya (14)
- 13:50 A világ egy terített asztal (Kantabria)
- 14:20 Európa ízei (Elzász)
- 14:50 Egy Perc Híradó
- 14:54 Időjárás-jelentés
- 15:00 Ridikül (Élet egy tanyán)
- 16:00 Doc Martin VIII (Véletlen hős)
- 16:45 SzerencsePerc
- 17:00 Gasztroangyal (Lébény)
- 17:54 Vár a Kárpát-medence
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Névjegyek (Dániel)
- 18:50 Napsugár (102)
- 19:30 Mindennapi (Bencés regula)
- 19:45 Bor, mámor, szerelem II (11)
- 20:45 A beszéd
- 22:20 Önök kérték! - Válogatás
- 23:10 Kenó
- 23:14 Időjárás-jelentés
- 23:20 Öt kontinens
- 23:50 Itthon vagy!
- 00:00 Atlétika - Gyémánt Liga
- 02:00 Szabadidő
- 02:30 Kerékpártúra
- 02:55 Elődöntő mérkőzés
- 04:55 Atlétika - Gyémánt Liga
- 07:00 Pecatúra
- 07:30 Nemzeti Sporthíradó
- 07:40 10.9 Sportlövő magazin
- 08:00 Elődöntő mérkőzés
- 10:00 Góóól!2
- 10:45 Nemzeti Sporthíradó
- 11:00 Elődöntő mérkőzés
- 15:15 Strandkézilabda
- 15:35 Vízilabda magazin
- 15:50 Fradi Tv
- 16:25 Napos Oldal
- 17:00 Nemzeti Sporthíradó
- 17:05 Góóól!2
- 17:50 Sportműsor
- 19:30 Felvezető műsor
- 20:00 Labdarúgó mérkőzés
- 22:00 Értékelő műsor
- 22:15 Nemzeti Sporthíradó
- 22:45 Góóól!2
- 23:30 Forma-3 - Főfutam
- 00:25 A tenor
- 01:25 Agenda
- 01:45 Fűszer és csemege
- 02:55 Főtér (Határátkelő - Kolozsvár)
- 03:45 Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek (Makkai László)
- 04:15 Itthon vagy! (Kolozsvár)
- 04:35 A megőrzött vadon (Rákosi vipera - Szelíd "méregzsák")
- 04:45 Kalandozás Dél-Koreában (Gjongcsu)
- 05:10 Klasszikusok délidőben (Zenekar a központban - Fischer Ádám és a Danish Chamber Orchestra)
- 06:00 Ön is tudja?
- 06:25 Magyar Krónika
- 07:00 M5 História (Horthy, ember a kormányzó mögött,)
- 07:40 Agenda
- 07:55 Főtér (Sárköz és térsége)
- 08:55 Anziksz (Rába-menti kastélyok)
- 09:15 Varázslatos tanúhegyek
- 09:55 Koronás sas (9)
- 14:50 Egy gép nem tért vissza
- 20:50 Szép hazánk, Magyarország! (Tündérkert)
- 21:00 Sztankay mozija (Pókfoci)
- 21:10 Pókfoci
- 22:40 SZFE a filmvásznon
- 23:40 A Larkin család (3)
- 00:35 Vers mindenkinek: József Attila: Most fehér a tűz (Mucsi Zoltán)
- 00:45 M2 matricák - Igaz vagy hamis?: Vessz prém
- 00:50 M2 matricák - Igaz vagy hamis?: Sisi titkai
- 00:55 Himnusz
- 01:00 HÍRADÓ
- 01:15 Időjárás-jelentés
- 01:20 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 01:25 Szenes Iván írta
- 02:15 Buborékok
- 03:35 Magyar történelmi arcképcsarnok: Blaha Lujza (1850-1926)
- 04:05 Ridikül: Szépségápolás természetesen
- 05:00 HÍRADÓ
- 05:15 Időjárás-jelentés
- 05:18 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 05:20 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 05:24 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 05:25 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 05:30 Édes anyanyelvünk: Bugát Pál, a nyelvújító orvos
- 05:35 Itthon vagy!: Debrecen - Nagyerdő
- 05:55 Hetedhét kaland
- 06:05 M2 matricák - Igaz vagy hamis?: Vessz prém
- 06:10 M2 matricák - Igaz vagy hamis?: Sisi titkai
- 06:15 Kárpát-medence
- 06:40 Mindennapi: Bencés regula
- 06:42 Hazajáró
- 07:05 Vár a Kárpát-medence
- 07:15 Időjárás-jelentés
- 07:20 Világ
- 07:40 Élő népzene: Diplomakoncert a Zeneakadémián
- 12:55 A hét műtárgya: Pierre-Auguste Renoir: Fekvő női akt
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:25 Alpok-Duna-Adria
- 13:55 P'amende
- 16:50 Nyár '24
- 19:00 Jó ebédhez szól a nóta
- 19:25 Jó ebédhez szól a nóta
- 20:00 Mága Zoltán koncert: III. rész (2018)
- 20:55 Névjegyek: Ilona
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:35 Vár a Kárpát-medence
- 21:40 Önök kérték!
- 22:10 Klasszikusok délidőben: Cziffra Fesztivál – 2017 ZongOpera
- 23:15 Opera Cafe
- 23:45 A Nagyok
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
Pre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PIN- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 06:35 Boxlakros NBLL
- 07:57 Závěr vysílání
- 16:35 Inline bruslení
- 20:55 Studio Huddle
- 21:25 Zbraně na talíři (37)
- 21:45 Malý fotbal
- 00:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (1)
- 01:00 NOČNÍ PROUD
- 02:00 NOČNÍ PROUD
- 03:00 PŘEHLEDNĚ Z VODÁRENSTVÍ
- 04:00 NOČNÍ PROUD
- 05:00 NOČNÍ PROUD
- 06:00 VODÁRENSKÉ PŘEDNÁŠKY (1)
- 06:20 BEZ KOMENTÁŘE
- 06:22 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 06:27 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 06:37 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 06:39 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 06:49 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 06:54 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 06:56 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 07:00 STUDIO iVodárenství
- 07:15 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 07:20 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 07:30 ZVEME VÁS
- 07:32 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 07:33 STUDIO iVodárenství
- 07:48 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 07:58 BEZ KOMENTÁŘE
- 08:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (1)
- 09:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 09:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 09:15 STUDIO iVodárenství
- 09:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 09:32 ZVEME VÁS
- 09:34 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 09:39 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 09:40 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 09:42 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 09:52 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 09:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 10:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (1)
- 11:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 11:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 11:15 STUDIO iVodárenství
- 11:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 11:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 11:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 11:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 11:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 11:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 12:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (1)
- 13:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 13:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 13:15 STUDIO iVodárenství
- 13:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 13:32 ZVEME VÁS
- 13:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 13:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 13:49 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 13:51 BEZ KOMENTÁŘE
- 13:53 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 13:55 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 14:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 14:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 14:15 STUDIO iVodárenství
- 14:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 14:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 14:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 14:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 14:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 14:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 15:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 15:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 15:15 STUDIO iVodárenství
- 15:30 LIDÉ OD VODY (3)
- 16:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 16:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 16:15 STUDIO iVodárenství
- 16:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 16:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 16:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 16:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 16:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 16:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 17:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 17:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 17:15 STUDIO iVodárenství
- 17:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 17:32 ZVEME VÁS
- 17:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 17:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 17:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 17:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 18:00 LIDÉ OD VODY (3)
- 18:30 STUDIO iVodárenství
- 18:45 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 18:50 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 19:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 19:15 STUDIO iVodárenství
- 19:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 19:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 19:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 19:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 20:00 LIDÉ OD VODY (3)
- 20:30 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (18)
- 20:42 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 20:47 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 20:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 21:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 21:10 VODÁRENSKÉ POČASÍ
- 21:15 STUDIO iVodárenství
- 21:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 21:32 ZVEME VÁS
- 21:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 21:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 21:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 21:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 22:00 LIDÉ OD VODY (3)
- 22:30 STUDIO iVodárenství
- 22:45 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 22:50 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 23:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 23:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 23:15 STUDIO iVodárenství
- 23:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 23:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 23:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 23:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 23:49 BEZ KOMENTÁŘE
- 23:51 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 23:53 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 23:55 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 00:00 ZPRÁVY TV R
- 00:10 SPORT
- 00:15 POČASÍ TV R
- 00:20 STUDIO 'R'
- 00:30 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 00:55 HEADLINES
- 01:00 Milan Šámal (8)
- 01:50 POČASÍ TV R
- 01:55 HEADLINES
- 02:00 LIDÉ OD VODY (2)
- 02:30 POČASÍ TV R
- 02:35 MAGAZÍN iVodárenství
- 02:50 DOPRAVA
- 02:55 HEADLINES
- 03:00 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 03:25 POČASÍ TV R
- 03:30 ZVEME VÁS
- 03:35 DOPRAVA
- 03:40 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 03:55 HEADLINES
- 04:00 Milan Šámal (8)
- 04:50 POČASÍ TV R
- 04:55 HEADLINES
- 05:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 05:25 POČASÍ TV R
- 05:30 STUDIO 'R'
- 05:40 DOPRAVA
- 05:45 POČASÍ TV R
- 05:50 SPORT
- 05:55 HEADLINES
- 06:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 06:25 POČASÍ TV R
- 06:30 STUDIO 'R'
- 06:40 ZVEME VÁS
- 06:45 DOPRAVA
- 06:50 POČASÍ TV R
- 06:55 HEADLINES
- 07:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 07:25 POČASÍ TV R
- 07:30 STUDIO 'R'
- 07:40 ZVEME VÁS
- 07:45 DOPRAVA
- 07:50 POČASÍ TV R
- 07:55 HEADLINES
- 08:00 ZPRÁVY TV R
- 08:10 SPORT
- 08:15 POČASÍ TV R
- 08:20 STUDIO 'R'
- 08:30 ZVEME VÁS
- 08:35 DOPRAVA
- 08:40 MAGAZÍN ZDRAVÍ
- 08:55 HEADLINES
- 09:00 ZPRÁVY TV R
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ TV R
- 09:20 STUDIO 'R'
- 09:30 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (8)
- 09:45 ZVEME VÁS
- 09:50 DOPRAVA
- 09:55 HEADLINES
- 10:00 ZPRÁVY TV R
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ TV R
- 10:20 STUDIO 'R'
- 10:30 ZVEME VÁS
- 10:35 DOPRAVA
- 10:40 MAGAZÍN iVodárenství
- 10:55 HEADLINES
- 11:00 ZPRÁVY TV R
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ TV R
- 11:20 STUDIO 'R'
- 11:30 ZVEME VÁS
- 11:35 DOPRAVA
- 11:40 STUDIO 'R'
- 11:50 POČASÍ TV R
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY TV R
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ TV R
- 12:20 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (8)
- 12:35 ZVEME VÁS
- 12:40 DOPRAVA
- 12:45 STUDIO 'R'
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY TV R
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ TV R
- 13:20 STUDIO 'R'
- 13:30 ZVEME VÁS
- 13:35 DOPRAVA
- 13:40 STUDIO 'R'
- 13:50 POČASÍ TV R
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY TV R
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ TV R
- 14:20 STUDIO 'R'
- 14:30 ZVEME VÁS
- 14:35 DOPRAVA
- 14:40 STUDIO 'R'
- 14:50 POČASÍ TV R
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY TV R
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ TV R
- 15:20 STUDIO 'R'
- 15:30 ZVEME VÁS
- 15:35 DOPRAVA
- 15:40 STUDIO 'R'
- 15:50 POČASÍ TV R
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY TV R
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ TV R
- 16:20 STUDIO 'R'
- 16:30 ZVEME VÁS
- 16:35 DOPRAVA
- 16:40 STUDIO 'R'
- 16:50 POČASÍ TV R
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 OTAZNÍKY TV R (6)
- 17:35 POČASÍ TV R
- 17:40 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 17:55 HEADLINES
- 18:00 ZPRÁVY TV R
- 18:10 SPORT
- 18:15 POČASÍ TV R
- 18:20 STUDIO 'R'
- 18:30 ZVEME VÁS
- 18:35 DOPRAVA
- 18:40 STUDIO 'R'
- 18:50 POČASÍ TV R
- 18:55 HEADLINES
- 19:00 ZPRÁVY TV R
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ TV R
- 19:20 STUDIO 'R'
- 19:30 ZVEME VÁS
- 19:35 DOPRAVA
- 19:40 MAGAZÍN iVodárenství
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 ZPRÁVY TV R
- 20:10 SPORT
- 20:15 POČASÍ TV R
- 20:20 STUDIO 'R'
- 20:30 ZVEME VÁS
- 20:35 DOPRAVA
- 20:40 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (8)
- 20:55 HEADLINES
- 21:00 ZPRÁVY TV R
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ TV R
- 21:20 STUDIO 'R'
- 21:30 ZVEME VÁS
- 21:35 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 22:00 OTAZNÍKY TV R (6)
- 22:35 POČASÍ TV R
- 22:40 DOPRAVA
- 22:45 ZVEME VÁS
- 22:50 SPORT
- 22:55 HEADLINES
- 23:00 ZPRÁVY TV R
- 23:10 SPORT
- 23:15 POČASÍ TV R
- 23:20 STUDIO 'R'
- 23:30 ZVEME VÁS
- 23:35 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 23:50 POČASÍ TV R
- 23:55 HEADLINES
- 00:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (Zlý Po)
- 00:45 Sanjay a Craig (Nezvraceči / Hra začíná)
- 01:05 Sanjay a Craig II (Pirátská kopie / Plešoun)
- 01:30 Tučňáci z Madagaskaru II (Ztracený poklad zlaté veverky)
- 01:55 Tučňáci z Madagaskaru II (Tiskový útisk)
- 02:05 Želvy Ninja III (Legenda o Yokai)
- 02:25 Želvy Ninja III (Útok Mega Trhače!)
- 02:50 Chlebáci II (Chlebovánoční příběh)
- 03:10 Alvin a Chipmunkové V (Rytířka s chvostem / Narušitel snů)
- 03:30 Kouzelní kmotříčci VI (Odpovědný úkol / Hárokán)
- 03:50 Kouzelní kmotříčci VI (Otevři pusu a řekni ááá / Kouzelní piráti)
- 04:15 Spongebob v kalhotách VIII (Sladkokyselá chobotnice / Umělec s očima)
- 04:35 Spongebob v kalhotách VIII (Rodinný výlet)
- 05:00 Sanjay a Craig II (Diskžokej / Ting)
- 05:20 Sanjay a Craig II (Práce šlechtí / Alergie)
- 05:45 Alvin a Chipmunkové V (Spisovatelský blok / Zakletý)
- 06:10 Alvin a Chipmunkové V (Požární bezpečnost / Katastrofa na zámku)
- 06:35 Alvin a Chipmunkové V (Dave’s Pavilion)
- 06:50 Hlasiťákovi IV (Ocásky strasti / Poslední Hlasiťák na Zemi)
- 07:20 Hlasiťákovi IV (Třídní schůzky / Pupínková panika)
- 07:45 Hlasiťákovi V (Zločinec)
- 08:05 Hlasiťákovi V (Chuť ničit)
- 08:15 Casagrandovi (Pirátská rodina)
- 08:30 Casagrandovi II (Výměna / Naprostá pozornost)
- 08:55 Kouzelní kmotříčci X (Vesmírní kadeti / Letní potíže)
- 09:25 Kouzelní kmotříčci VII (Operace Dinkleberg)
- 09:40 Sharkdog (Lovkyně žraloků)
- 09:50 Sharkdog (Žraloci, žraloci, žraloci)
- 10:00 Sharkdog (Vítej doma, Sharkdogu)
- 10:05 Šmoulové II (I šmoulové mohou létat)
- 10:20 Šmoulové II (Šmoulí apríl!)
- 10:40 Spongebob v kalhotách XI (Bezstarostná jízda / Stařík Patrik)
- 11:00 Spongebob v kalhotách VIII (Sentimentální mořská houba)
- 11:20 Spongebob v kalhotách VIII (Sépiákova škola pro dospělé)
- 11:35 Spongebob v kalhotách VIII (Řečnické vystoupení)
- 11:50 Show Patricka Hvězdice (Sponzoři Show Patrika Hvězdice / Neptunův bál)
- 16:10 Show Patricka Hvězdice (Perla chce být hvězda / Superhlídači)
- 16:40 Spongebob v kalhotách XIII (Přátelvýročí / Povinná hudba)
- 17:05 Spongebob v kalhotách V (Letní vězení)
- 17:15 Spongebob v kalhotách X (Plankton dostal kopačky)
- 17:30 Sharkdog (Sharkdog sám doma)
- 17:40 Sharkdog (Můj milý Sharkdog)
- 17:50 Sharkdog (Zpětný aport)
Pre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PIN