Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 08:00 Jak se to dělá XXIV (24)
- 08:30 Jak se to dělá XIV (1)
- 09:00 Schováno v kůlnách IV (6)
- 09:30 Schováno v kůlnách IV (7)
- 00:15 Americká spravedlnost (Soudce, porota a kat)
- 01:00 Vražda: Poslední hodiny IV (Odložený případ z Anchorage)
- 01:45 Motiv k vraždě (Štědrovečerní masakr)
- 02:05 Motiv k vraždě (Krutý přítel)
- 02:30 Soudní kamera V (122. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera V (123. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XIV (Skutečně ztraceni)
- 00:00 Proč jsem sakra koupil zrovna tenhle dům? II (7)
- 01:00 Život na Bahamách V (Sny se mění ve skutečnost)
- 01:30 Život na Bahamách V (Dobrodružství na Long Island)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii IV (Nákup prvního domu)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii IV (Následuj mě do Tennessee)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIII (Z návštěvníků kupci)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLV (Kouzlo na čtvrtý pokus)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLV (59 nabídek v Chicagu)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? X (Schodiště do nikam)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? X (7)
- 05:30 Mistři bazénů III (Vysněný bazén v Tennessee)
- 06:00 Nejošklivější americký dům V (Šeredný severovýchod)
- 06:30 Nejošklivější americký dům V (Ohyzdný Středozápad)
- 07:00 Znovunašlápnutí rodného města (Renovace v Cornwallu)
- 00:40 Kuchyně 13: Slavíme Den otců (11)
- 01:25 Dětská cukrářská soutěž : Biz Kids 11: 8 malých pekařů jde na trh (5)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 19: Vezměte ho do Fresna (2)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 19: Až k zbláznění (3)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Sytá klasika (17)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Z Evropy do Asie (18)
- 03:40 Strašidelné výrobky z perníku 2: Palermo (1)
- 04:25 Strašidelné výrobky z perníku 2: Los Angeles (2)
- 05:10 Strašidelné výrobky z perníku 2: Dublin (3)
- 06:00 Kuchyně 13: Venkovní oslava (12)
- 06:45 Oslavy se šéfkuchařkou Nti 1 (13)
- 07:10 Dětská cukrářská soutěž : Biz Kids 11: Síla imitace oběda (6)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 19: Nezapomeň porazit Bobbyho (4)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (S kuráží)
- 01:25 Válka skladů XV (Dědeček ze zastavárny tě miluje!)
- 01:45 Válka skladů XV (Strings & Beans)
- 02:10 Válka skladů XV (Jdi do toho nebo zmlkni)
- 02:35 Mistři aukcí III (Vúdú prachy)
- 03:00 Mistři aukcí III (Pan Haff jde do Washingtonu)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Podzemní zástava)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XV (Kód kruhů v obilí)
- 04:30 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Ničivé katastrofy)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Rick v Roadmasteru)
- 06:00 Mistři aukcí III (Překvapení se sajdkárou)
- 06:20 Mistři aukcí III (Sázka do loterie)
- 06:40 Z ohnivé výhně IV (Mistr & učeň)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XXIV (Rick v Roadmasteru)
- 00:00 Vista Point (Denver)
- 00:27 Global Treasures (Geghard)
- 00:38 Planet Terra (Sanssouci)
- 00:43 Global Treasures (Karnak)
- 00:54 Planet Terra (Kyongbok Kung)
- 01:00 Vista Point (Tallinn)
- 01:27 On Tour (Autopista del Atlantico)
- 01:54 Planet Terra (Wooden Churches)
- 02:00 Terra Mystica (Angkor)
- 02:28 Global Treasures (Knossos)
- 02:39 Footsteps (Mystic Druid Sites)
- 02:50 Global Treasures (Kyoto)
- 03:00 Vista Point (Quito)
- 03:27 On Tour (Hurtigruten)
- 03:54 Planet Terra (Ipak Yoli)
- 04:00 7 Days (Alto Adige)
- 04:53 Planet Terra (Aksum)
- 05:00 Vista Point (Mandalay)
- 05:27 Global Treasures (Jaipur)
- 05:38 Planet Terra (Kashan)
- 05:43 Nature Wonders (Cerknisko Jezero)
- 05:54 Planet Terra (Kievo Pecherska Lavra)
- 06:00 7 Days (Java)
- 06:53 Planet Terra (Toledo)
- 07:00 On Tour (Alaskas Inside Passage)
- 07:29 Vista Point (Marseille)
- 07:55 Planet Terra (Santa Antao)
- 08:00 Vista Point (Ticino)
- 08:27 Global Treasures (Suwon Hwaseong)
- 08:38 Planet Terra (Ljubljana)
- 08:43 Nature Wonders (Blyde River Canyon)
- 08:54 Planet Terra (Sirmione)
- 09:00 Vista Point (Berlin)
- 09:27 Regio (Caribbean Leeward Islands)
- 09:38 Planet Terra (Wat Arun)
- 09:43 Global Treasures (Zentralfriedhof Wien)
- 09:54 Planet Terra (Leptis Magna)
- 12:00 Vista Point (Chiang Mai)
- 12:27 Vista Point (Casablanca)
- 12:54 Planet Terra (Ibiza)
- 13:00 Nature Wonders (Acadia)
- 13:11 Global Treasures (Kailash)
- 13:22 Vista Point (Lisboa)
- 13:50 Global Treasures (Skogskyrkogarden)
- 14:00 On Tour (Rhine River Cruise)
- 14:27 Vista Point (Lapland)
- 14:54 Planet Terra (Advent am Wolfgangsee)
- 15:00 Cosmos Global (Taiwan)
- 15:53 Planet Terra (Vysehrad)
- 22:00 Vista Point (Vancouver)
- 22:27 On Tour (Cappadocia Balloons)
- 22:54 Planet Terra (Aman Canal Grande)
- 23:00 Global Treasures (Sergijev Posad)
- 23:12 Extravaganza (Cesky Krumlov)
- 23:39 Nature Wonders (Myvatn)
- 23:50 Global Treasures (Harar)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Snooker
- 01:30 Cyklistika
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Cyklistika
- 07:00 Snooker
- 08:30 Surfing
- 09:30 Motokros
- 09:45 Cyklistika
- 11:00 Cyklistika
- 17:45 Cyklistika
- 18:45 Motorsport
- 19:00 Olympijské hry
- 19:30 Olympijské hry
- 20:30 Motorsport
- 20:45 Snooker
- 22:00 Cyklistika
- 00:00 Cyklistika
- 01:30 Snooker
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Cyklistika
- 08:30 Snooker
- 10:45 Motorsport
- 11:00 Olympijské hry
- 12:00 Olympijské hry
- 13:00 Tenis
- 14:30 Tenis
- 19:30 Tenis
- 20:00 Cyklistika
- 22:00 Tenis
- 01:30 Superenduro, sestřih Velké ceny-#-\nMaďarska
- 02:00 Plážová házená
- 03:00 Plážová házená
- 04:00 Plážová házená
- 05:00 Plážová házená
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Färjestad - Frölunda
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Lední hokej: Fribourg - Zug
- 13:30 Poker
- 14:30 Poker
- 15:30 Fotbal: Al Nassr - Al Tai
- 17:45 Zlaté okamžiky
- 21:00 Poker
- 22:00 Zlaté okamžiky
- 22:15 Házená: Maďarsko - Česká republika
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 10:00 Poker
- 11:00 Televizní nákupy
- 16:00 Box: Ali - Miteff 1961
- 16:30 Házená: Španělsko - Francie
- 18:15 MVP
- 19:00 Házená: Maďarsko - Česká republika
- 20:45 MVP
- 21:30 Box: Sugar Ray Robinson - Jake LaMotta, 1951
- 22:15 Tenis
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Grand Est Open 88
- 13:00 Grand Est Open 88
- 15:00 Grand Est Open 88
- 17:00 Motoring
- 17:30 Grand Est Open 88
- 19:30 Motoring
- 20:00 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Drahomír Piok
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Grand Est Open 88
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 The Loop 110
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Grand Est Open 88
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Amazonka Truck
- 23:00 El Hadri Vs Gomez
- 00:15 Racing Files: McLaren - historie formule 1 a CanAm (50)
- 00:45 Blochovy rozbory (51)
- 01:35 Přednost v jízdě: BMW řady 2 Active Tourer (52)
- 01:45 Milujeme auta (53)
- 02:10 Eastside Motors: Muscle Cars a jiná dobrodružství (54)
- 03:00 BMW M6 GT3 - Bavorák v nízkém letu (55)
- 03:30 Přednost v jízdě: Lamborghini Huracán STO (56)
- 03:40 Zprávy (57)
- 03:45 Porsche Sixt Carrera Cup: Budapešť (58)
- 04:15 FIA European Truck Racing Championship: Zolder (59)
- 04:45 Rychlé kolo: Jaguar XFRS (60)
- 05:10 Zprávy (61)
- 05:15 Testovací tým: Alpine A110 vs. Porsche 718 Cayman (1)
- 05:35 Test automobilu: VW Golf PHEV (2)
- 05:40 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (3)
- 05:55 Zprávy (4)
- 06:00 Sedm nejrychlejších (5)
- 06:15 Garáž 21 (6)
- 06:45 Poklady v garáži (7)
- 07:15 Poklady v garáži (8)
- 07:45 Zpětný chod: Ford 17 M RS (9)
- 16:10 Test automobilu: VW Golf PHEV (29)
- 16:15 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (30)
- 16:30 Zprávy (31)
- 16:35 Sedm nejrychlejších (32)
- 16:50 Garáž 21 (33)
- 17:15 Poklady v garáži (34)
- 17:45 Poklady v garáži (35)
- 00:00 Noční program
- 09:00 BMW International Open
- 18:00 BMW International Open
- 21:00 highlights z turnaje DP World Tour
- 21:30 Breaking
- 22:00 Breaking
- 22:30 highlights z turnaje Asian Tour
- 23:30 Best Lessons