Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:35 Dcery duchem (10)
- 01:55 Brousko III (71)
- 02:45 Brousko III (72)
- 03:35 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (10)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:30 Domek na prérii V (7)
- 13:35 Grand Hotel (3)
- 14:35 Grand Hotel (4)
- 15:35 Brousko III (73)
- 16:40 Dcery duchem (11)
- 18:00 Domek na prérii V (8)
- 19:05 Grand Hotel (5)
- 20:05 Grand Hotel (6)
- 21:10 Domek na prérii V (8)
- 22:10 Grand Hotel (5)
- 23:10 Grand Hotel (6)
- 01:15 Anarchisti
- 03:00 Sokurov hlas
- 11:40 Kupředu levá
- 13:25 Zde Harold
- 14:55 Velmistr
- 17:05 Světelný rok
- 18:40 Léto s Monikou
- 20:25 Pouze přátelé
- 22:00 Dirch
- 00:00 Není zla mezi námi
- 02:35 Rimini
- 04:35 Není zla mezi námi
- 08:45 Kolize
- 10:45 O bozích a lidech
- 12:50 Divoch
- 14:40 Michael Kolhaas
- 22:00 Zvuk hluku
- 23:45 Nitram
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Krkavec)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Sníček (10)
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:40 Staré pověsti české (14)
- 06:55 Bílý tesák (Jméno)
- 07:00 Já Baryk (Já Baryk a můj ježek)
- 07:15 Příběhy kocoura Modroočka (Já a můj dvojnožec)
- 07:30 Mach a Šebestová (Ukradené sluchátko)
- 07:35 O Mikešovi (Mikeš vypráví pohádku)
- 07:50 Tisíc a jedna noc (O bohatství a osudu)
- 10:05 Bílý tesák (Příkoří)
- 10:15 Já Baryk (4)
- 10:20 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bělovous Zrzunda)
- 10:30 Broučci (Narodil se Brouček)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a papoušek)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (O příštipkáři Marúfovi)
- 11:05 Brundibáři (Těší mě)
- 11:25 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka odhalila zloděje)
- 11:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a strašidlo)
- 12:00 Advent
- 13:20 Čechoslovák, režisér Julius Matula
- 13:40 Kinosál
- 14:00 Muzikál aneb Cesty ke štěstí
- 15:25 Hranice (8)
- 16:00 Mrtvej brouk
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Klíč
- 19:30 Filmové minuty
- 19:35 Bílý tesák (Příkoří, Šedý bobr)
- 22:00 Němá barikáda
- 00:00 Záhada Hory mrtvých
- 01:35 Hra s časem
- 03:00 Útok žraloka
- 04:30 To není moje sestra
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Barbarský stát a jednotky SS
- 20:00 Bunkr: Poslední dny Adolfa Hitlera
- 21:05 Neznámé památky (Zámek Litultovice)
- 21:35 Barbarossa
- 22:40 JFK: Spiknutí
- 01:55 Zabiják
- 03:15 Oko za oko
- 04:45 Close Up III (1)
- 05:10 Close Up III (9)
- 05:35 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Creatures
- 05:45 Zoom In - Thor: Love and Thunder
- 06:00 Zoom In - Hitman’s Wife’s Bodyguard
- 06:10 Close Up III (2)
- 06:40 Close Up III (8)
- 07:15 Kleopatra (1)
- 09:00 Kleopatra (2)
- 10:40 Zkrocení zlé ženy
- 12:45 Sudá a lichá
- 16:20 Po čem ženy touží
- 18:30 Ip Man 2
- 20:20 Policajtka
- 22:00 Zákon ulice
- 23:40 Univerzální voják: Zpět v akci
- 00:50 Devátá brána
- 03:00 Jakubův žebřík
- 04:45 Close Up III (14)
- 05:10 Close Up III (10)
- 05:35 Zoom In - Cruella
- 05:45 Zoom In - Sonic the Hedgehog 2
- 05:50 Zoom In - The Addams Family 2
- 06:00 Zoom In - The Lost City
- 06:10 Rudá Sonja
- 07:55 Spartakus (1)
- 09:45 Spartakus (2)
- 11:15 Agent z Panamy
- 13:10 Galaxy Quest
- 14:55 Záměna
- 16:40 League of Gods
- 18:30 Opičí úder
- 20:25 Zelené peklo
- 22:00 Vnitřní nepřítel
- 23:35 Zběsilý útěk
- 00:20 Červený trpaslík III (6)
- 00:55 Nájemník na zabití
- 02:50 Comedy Club IV (18)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas II (11)
- 12:00 Protančené Vánoce
- 20:00 Road Trip
- 22:00 Comedy Club IV (19)
- 22:30 Comedy Club IV (20)
- 23:00 Comedy Club IV (21)
- 23:30 Červený trpaslík III (6)
- 00:00 Viajar Mexico (Campeche, Mexico)
- 00:30 Quest (Delhi 3, India)
- 01:00 Off The Grid (Wild Atlantic Way 3, Ireland)
- 01:30 Xplore Philippines (Cebu)
- 02:00 Backpack (Jerusalem, Israel)
- 02:30 Quest (Lucknow - Rewa, India)
- 03:00 The Savvy Nomad (Lampung)
- 03:30 Travel Diaries Of Healer and Rohan (Jim Corbett)
- 10:00 Quest (Bihar, India)
- 10:30 World Spas (Movenpick, Jordan)
- 11:00 Backpack (Tel Aviv, Israel)
- 11:30 Quest (Delhi 1, India)
- 04:27 Divoké Mongolsko: země extrémů (Život v poušti)
- 05:14 Královny říše zvířat (Královny hor)
- 06:00 Skvělá farma doktora Pola (To snad bééé!)
- 06:21 Skvělá farma doktora Pola (Senoseč)
- 06:42 Americká divočina II (Národní park Canyonlands)
- 07:04 Americká divočina II (Havajské ostrovy)
- 07:26 Super útesy
- 18:00 Divocí, chytří a smrtící (Obrana)
- 18:44 Linie predátorů (Lví odkaz)
- 19:30 Super útesy
- 00:00 Jednotky SS (Hitlerova vražedná mašinérie)
- 00:45 Apokalypsa: 2. světová válka (Prohra na celé čáře)
- 01:30 Pašerákům na stopě III (Neoznačené zbraně)
- 02:15 Jak chytit pašeráka VII (Můj tlustý marihuanový úlovek)
- 03:00 Jak se staví superauta (Jeep Wrangler)
- 03:45 Aljašští domorodci III (Trápení a odměna)
- 00:20 Zvláštní a záhadné IV (7)
- 01:05 Vojenská akta X (2)
- 01:50 Hitlerovi inženýři třetí říše (2)
- 02:35 Válečné lodě IV (7)
- 03:20 Moře záhadných katastrof III (4)
- 04:05 Pěšky podél Nilu (1)
- 04:50 Záblesky (4)
- 05:20 Brutální historie (1)
- 06:00 Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití (10)
- 06:55 Technické katastrofy II (1)
- 07:50 S tátou kolem světa IV (2)
- 12:30 Technické katastrofy II (1)
- 13:25 Válečné lodě III (8)
- 14:20 Jak je vidí ptáci (1)
- 14:50 Mistři ve foukání skla (1)
- 15:15 Život v sevření mrazu IX (12)
- 18:10 Pěšky podél Nilu (2)
- 19:10 Mistři ve foukání skla (1)
- 19:35 Mistři ve foukání skla (2)
- 22:25 Vojenská akta X (8)
- 23:20 Moře záhadných katastrof III (5)