Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:20 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:10 Kuks, krajina jako park
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Orlické hory)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Moravský kras)
- 06:30 Na cestě po Ceutě a Melille
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Adelaide)
- 09:50 My všichni školou povinní (7)
- 10:45 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Život herce: František Němec
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Rytmus
- 15:15 Neviditelní (3)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (3)
- 21:40 Angličanka (3)
- 04:15 Návrat pravěké ryby
- 04:40 Jak se křísí slezské Versailles
- 05:10 Zvíře pro kadeřníka?
- 05:20 Babylon
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Stanou se hlavonožci vládci moří?
- 06:50 Divoká Austrálie (Jurský park)
- 07:40 Papua-Nová Guinea, život kmenů (Jižní oblast)
- 16:20 České tajemno (1)
- 17:00 Narozeni ve Skalnatých horách (2)
- 17:55 Čína na jazyku II (2)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:50 EURO 2024 Německo (TCL moment dne)
- 08:55 Cyklotoulky
- 09:10 Czech Challenge Tour 2024 (CCT Vsetín - Kohútka)
- 09:25 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 13:25 Po trailech přes hory
- 13:45 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 18:05 Svět motorů
- 19:10 Mystic Sk8 Cup 2024 (Mystic Sk8 Cup)
- 04:29 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:06 M.A.S.H (160)
- 07:34 M.A.S.H (161)
- 08:02 M.A.S.H (162)
- 08:31 M.A.S.H (163)
- 09:02 M.A.S.H (164)
- 09:33 Vinaři (Věštba)
- 14:35 Policie v akci
- 15:34 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda II (Školka života)
- 21:30 Polda II (Láska na klíč)
- 22:40 Show Jana Krause
- 23:44 Ano, šéfe!
- 00:08 Simpsonovi XXXIV (Oželte kuželnu)
- 00:35 Simpsonovi XXXIV (Válka foloušků)
- 01:03 Simpsonovi XXXIV (Daňově odečitatelný díl)
- 01:31 Simpsonovi XXXIV (Hladové housenky)
- 01:58 Jmenuju se Earl IV (Ukradl karavan)
- 02:25 Jmenuju se Earl IV (Skvělej Johnny)
- 02:44 Top Gear XXVI (5)
- 03:46 Spartakus: Pomsta (Vyrovnání)
- 04:52 Autosalon.tv
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:03 Bolek a Lolek si hrají (Malí filmaři)
- 06:11 Příhody Bolka a Lolka
- 06:20 Těžká dřina
- 06:47 Prima Partička
- 07:47 Partička Nová krev
- 08:42 Top Gear XXV (3)
- 09:48 Top Gear XXVII (1)
- 10:52 Hvězdná brána (Oheň a voda)
- 11:49 Hvězdná brána (Hathor)
- 20:17 Autosalon.tv
- 21:22 Fotr na tripu VI
- 22:05 ESCAPE
- 23:00 Moto cestou necestou
- 23:56 Simpsonovi XXXIV (Škola šaškovských umění)
- 00:12 Hitman: Agent 47
- 02:01 Na první pohled
- 10:25 V citlivém překladu
- 12:32 Prstýnek
- 14:33 Bella Mia
- 16:34 Rolničky, kam se podíváš
- 18:13 Dárce
- 20:07 Těžká váha
- 22:56 Výchozí bod
- 04:50 Jak se staví sen - extra
- 05:39 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka (Víkendová návštěva)
- 06:32 Prostřeno!
- 07:42 1. MISE (Vyjednávač)
- 10:15 Prostřeno!
- 11:06 Ano, šéfe!
- 23:08 Tudorovci (3)
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor v muzeu)
- 06:05 Jogínci
- 06:15 Když Bitz a Bob kutí
- 06:25 Bruno
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Bo & To
- 07:10 Stateční zajíčci
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:40 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (3)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu!
- 10:30 Země dinosaurů
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:20 DVA3
- 11:40 Tučňáci z Madagaskaru III (14)
- 12:00 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:45 Městečko na moři
- 13:55 Kombajn je fajn
- 14:05 Stavitelé
- 14:35 Čarodějky školou povinné II (8)
- 15:05 Čvacht
- 15:15 Remy a Fů
- 15:25 Dodohando
- 15:30 Sovička Ollie
- 15:35 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Bo & To
- 17:15 Drobečkové
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Kokoškovi na cestách (Závod ve Velkém kaňonu)
- 18:55 Kámoši hafíci (4)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru III (15)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Kočování za pohádkou (Jak vlka nezachránily boty)
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:50 Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
- 01:05 Kanadská soda IX (12)
- 01:25 Picasso!
- 02:20 Ladí neladí
- 03:20 Vzkaz Viktora Koláře
- 03:35 Apollo 2016
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Antonio
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Tučná linka Wintera Neprakty
- 21:10 Cirque du Soleil: Dralion
- 04:27 Rodinná pouta (Valentýn)
- 05:34 Na zámku
- 06:00 Léto s Italem
- 06:50 Nikdo není dokonalý
- 07:54 Columbo (Vražda, kouř a stíny)
- 17:16 Prostřeno!
- 17:59 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:06 7 pádů Honzy Dědka
- 23:10 Jak se staví sen - extra
- 01:02 K věci
- 01:31 Prima Česko
- 02:03 Prima Svět
- 02:35 Lékaři v éteru
- 03:06 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:40 Zprávy Plus
- 10:53 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 11:00 Zprávy
- 11:25 Pozvánka: Karel Gott 85 (do 13. 7.)
- 11:31 Zprávy Plus
- 11:48 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 11:55 Polední zprávy
- 12:23 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 12:30 K věci
- 12:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:04 Zprávy
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:01 Prima LÉTO
- 15:13 Počasí
- 15:20 K věci
- 15:41 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:23 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:27 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Hlasy zločinu
- 21:17 Zprávy
- 22:00 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:48 Pozvánka: Karel Gott 85 (do 13. 7.)
- 23:55 360⁰
- 04:03 Život v divočině (1)
- 05:07 Prima Česko
- 05:32 Ptačí říše
- 06:06 Hausbót Petra Horkého (Vladimír Remek - první evropský kosmonaut)
- 06:41 Prima Česko
- 07:15 Prima Svět
- 07:47 Nejkrásnější evropské cesty vlakem (Andalusie)
- 12:51 Planeta ovcí (2)
- 13:58 Koloseum (Gladiátorka)
- 00:20 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:10 Kuks, krajina jako park
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Orlické hory)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Moravský kras)
- 06:30 Na cestě po Ceutě a Melille
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Adelaide)
- 09:50 My všichni školou povinní (7)
- 10:45 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Život herce: František Němec
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Rytmus
- 15:15 Neviditelní (3)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (3)
- 21:40 Angličanka (3)
- 00:20 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:10 Kuks, krajina jako park
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Orlické hory)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Moravský kras)
- 06:30 Na cestě po Ceutě a Melille
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Adelaide)
- 09:50 My všichni školou povinní (7)
- 10:45 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Život herce: František Němec
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Rytmus
- 15:15 Neviditelní (3)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (3)
- 21:40 Angličanka (3)
- 00:50 Vražedná čísla VI (8)
- 01:45 Sousedství III (4)
- 03:15 U stánku II (10)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (152)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (153)
- 04:20 Zahradní proměny VIII (11)
- 05:10 Zahradní proměny VIII (12)
- 06:00 Výleťák (191)
- 06:10 Pravidla zasnoubení (5)
- 06:35 Moje místa (Matěj Ruppert)
- 07:30 Případy detektiva Murdocha X (8)
- 08:25 Zahradní proměny VIII (13)
- 09:25 Zahradní proměny VIII (14)
- 20:10 Cukrárna (7)
- 21:30 Ryba na suchu
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 20:20 Výměna manželek XIII
- 21:40 Malé lásky III
- 00:45 Nájemní vrazi
- 03:05 Očista: Počátek
- 11:25 Určitě, možná
- 13:35 Teleshopping
- 13:55 Exmanželka za odměnu
- 16:00 Dannyho parťáci
- 18:15 Zpověď americké nevěsty
- 20:00 Spider-Man: Bez domova
- 22:55 Vdovy
- 01:05 Američtí sběratelé XIX (16)
- 01:50 Kachní dynastie II (11)
- 02:35 Souboj Titánů II (13)
- 03:15 Walker, Texas Ranger VII (7)
- 08:20 Američtí sběratelé XIX (16)
- 09:15 Kachní dynastie II (11)
- 10:10 Kobra 11 XXV (3)
- 12:00 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VII (7)
- 13:15 Válka skladů X (11)
- 16:45 Kobra 11 XXV (5)
- 18:40 Válka skladů X (13)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (1)
- 20:30 Američtí sběratelé XIX (18)
- 21:20 Kachní dynastie II (15)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VII (8)
- 23:15 Kobra 11 XXV (5)
- 00:15 Teorie velkého třesku X (24)
- 00:40 Teorie velkého třesku XI (3)
- 01:55 Malý Sheldon (12)
- 02:30 Zlatá sedmdesátá VII (5)
- 03:15 Americký táta III (10)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 2 $ocky II (22)
- 05:30 Ženatý se závazky (43)
- 06:15 Zig a Sharko IV (35)
- 07:00 Bakugan: Vzestup Geoganů (43)
- 07:10 Přátelé VII (10)
- 08:00 2 $ocky II (24)
- 08:25 2 $ocky III (3)
- 09:45 Malý Sheldon (16)
- 11:20 Ženatý se závazky (45)
- 12:20 Dva a půl chlapa IV (14)
- 13:10 Přátelé VII (10)
- 14:05 Teorie velkého třesku X (24)
- 14:30 Teorie velkého třesku XI (3)
- 15:45 2 $ocky III (7)
- 17:25 Zlatá sedmdesátá VII (7)
- 18:20 Dva a půl chlapa IV (16)
- 19:10 Malý Sheldon (18)
- 20:00 Teorie velkého třesku XI (7)
- 21:35 Přátelé VII (12)
- 22:35 Americký táta III (12)
- 23:25 Dva a půl chlapa IV (16)
- 04:15 Co na to Češi
- 05:35 Riskuj!
- 06:30 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:15 Na lovu
- 12:00 Beze stopy VII (Občanská válka)
- 12:55 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko VII (10)
- 00:15 Nemocnice Chicago Med VII (14)
- 01:05 Nejsilnější pouto
- 02:30 Doktorka Quinnová II (4)
- 04:00 Nemocnice Chicago Med VII (14)
- 04:40 Oteckovia II
- 05:35 Ulice (4318)
- 07:10 Život na jachtě: Středomoří VI (5)
- 08:50 Čarodějky III (17)
- 09:40 Vítejte doma IV
- 10:35 Oteckovia II (47)
- 12:25 Nekonečná láska II (86)
- 16:25 Vyměněné osudy II (23)
- 04:40 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Basketbal: Filou Oostende - SIG Štrasburk
- 10:30 GKA World Tour Season Wrap Up
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (5)
- 11:30 1:1 Sport Show (57)
- 15:00 PFL Europe 1
- 18:30 Profile Jakob Schubert & Highline Project Lukas Irmler
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 SSL Gold Cup
- 19:30 Reconnecting TWO
- 20:00 1:1 Sport Show (58)
- 20:30 Spade poker show 2024 (6)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Draft NHL 2024
- 21:20 Fotbal: 1. FC Saarbrücken - Eintracht Frankfurt
- 00:00 PFL 6
- 03:00 Přestávka ve vysílání
- 09:00 Engadin Snow
- 09:30 1:1 Sport Show (58)
- 10:00 Prague rugby 7s 2024
- 10:30 World Cup of Darts 2024
- 00:05 Góly - body - sekundy
- 00:20 Počasie
- 00:25 Cesta do lesa
- 02:20 Don Matteo (Sľub)
- 03:35 Správy RTVS "N"
- 04:25 Počasie
- 04:35 Postav dom, zasaď strom
- 05:20 Capri (6)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Candice Renoirová II (Srdcu nerozkážeš)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (7)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Život je film)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Maroko - Sahara)
- 16:50 Destinácie (Sri Lanka a Pierre Loti)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Nebezpečný náklad)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Super Pompon)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria
- 08:30 Profily - Arcélek
- 08:55 Profily - Arcélek
- 09:25 Chaos
- 11:00 Spadla z oblakov (Tajomník)
- 11:25 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 11:55 Živá panoráma
- 12:15 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Zo Zlínskeho kraja)
- 12:25 Herbárium (Bylinky z lúky)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Metamorfózy)
- 16:20 Fetiše socializmu (Poklady zberateľovej duše)
- 16:55 Anjeli strážni Ricka Astleyho
- 17:30 Lov slov
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Pompon a mokrá plachta)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:40 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:20 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:10 Kuks, krajina jako park
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Orlické hory)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Moravský kras)
- 06:30 Na cestě po Ceutě a Melille
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Adelaide)
- 09:50 My všichni školou povinní (7)
- 10:45 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Život herce: František Němec
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Rytmus
- 15:15 Neviditelní (3)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (3)
- 21:40 Angličanka (3)
- 00:20 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:10 Kuks, krajina jako park
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Orlické hory)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Moravský kras)
- 06:30 Na cestě po Ceutě a Melille
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Adelaide)
- 09:50 My všichni školou povinní (7)
- 10:45 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Život herce: František Němec
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Rytmus
- 15:15 Neviditelní (3)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (3)
- 21:40 Angličanka (3)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Zdravie zo Slnka
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:25 Legenda jménem Lamborghini
- 02:00 Zloděj a lhářka
- 03:15 Už se nebojím
- 04:50 Šiška Deluxe
- 06:45 Aloha, Lásko!
- 08:25 Kouzelná flétna
- 10:55 Martin a Venuše
- 12:45 Poslední družička
- 14:25 Moonfall
- 16:45 Příšerákovi 2
- 18:35 Ostrov delfínů
- 20:15 Sestřina posedlost
- 22:00 Cesta pomsty
- 23:50 Dobrý šéf
- 00:25 Policisté v akci
- 01:10 Policisté v akci
- 01:55 Krimi
- 02:20 Noviny
- 02:55 Soudní síň (Rodinné bolesti)
- 03:40 Soudní síň (Nebezpečné potvory)
- 04:25 Krimi
- 04:50 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:45 Noviny
- 06:15 První oddělení
- 07:00 Policisté v akci
- 08:00 Policisté v akci
- 08:55 Soudní síň (Nebezpečné potvory)
- 10:00 Soudní síň (Čí je to dědictví?)
- 11:00 Pod povrchem (8)
- 12:05 Kutyil s.r.o. II (Pilot)
- 12:50 Soudní síň (Hluční nájemníci)
- 13:50 Soudní síň (Zohavená)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 20:20 Palma
- 22:45 Hotel (Inspektor)
- 23:45 Hotel (Co si kdo navaří ...)
- 00:45 Aj múdry schybí
- 01:50 Partička
- 03:00 Rodinné prípady
- 03:40 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:45 Rodinné prípady
- 11:30 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Reflex
- 12:35 Búrlivé víno (51)
- 13:25 V mene zákona
- 14:25 Rodinné prípady
- 15:05 Rodinné prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (52)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Partička
- 00:35 Lovci plážových domů (5)
- 01:00 Domove, domove, sladký a řecký (3)
- 01:45 Mistři dřeva (1)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (7)
- 03:35 Dům snů II (7)
- 10:45 Lovci plážových domů (5)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? III (7)
- 14:20 Dům snů II (7)
- 15:10 Mistři dřeva (2)
- 01:10 Temné chvíle
- 02:40 Delirium
- 04:15 Podfu(c)k
- 06:00 Esa z pralesa 2: Světové dobrodružství
- 07:25 Mamma Mia! Here We Go Again
- 09:15 Chůvy
- 11:00 Zillion
- 13:15 Hobit: Neočekávaná cesta
- 16:00 Bláznivá, zatracená láska
- 17:55 Muž jménem Otto
- 20:00 Amsterdam
- 22:10 Rod Draka II (4)
- 23:15 Likvidátor: Znovuzrození
- 01:05 Matčina pomsta
- 02:25 Sisu
- 03:55 Sociální síť
- 06:00 Molly Singerová se vrací do školy
- 07:55 Premiantka
- 09:30 Shazam! Hněv bohů
- 11:40 Přátelé (5)
- 12:00 Přátelé (6)
- 12:25 Demolice
- 14:05 Barbie
- 16:00 Zkus mě rozesmát
- 17:55 Létání pro začátečníky
- 19:30 Režim (3)
- 20:25 Režim (4)
- 21:25 Nic ve zlým
- 23:05 Sektor II (4)
- 00:15 Osm hor
- 02:40 V moci hvězd III (6)
- 03:10 Turista II (4)
- 04:15 Vše je pravdivé
- 06:00 Angry Birds ve filmu
- 07:35 Supernova
- 14:00 Stylová romance
- 15:25 Roboti
- 17:00 Samaritán
- 18:40 Julia II (Smažené kuře)
- 19:30 Girls II (5)
- 20:00 Girls II (6)
- 20:30 Můžu tě zničit (6)
- 21:00 Malý Sheldon VII (7)
- 21:20 Malý Sheldon VII (8)
- 21:40 Vlajka smrti II (Neexistující ptáci)
- 22:10 Osm hrozných
- 01:40 Jezabel
- 03:25 Matrix Generation
- 04:20 Bezúhonnost Josepha Chamberse
- 06:00 V prach se navrátíš
- 08:15 A E I O U - Rychlá abeceda lásky
- 09:55 Mám elektrické sny
- 11:40 Říše světla
- 13:45 Chuť jablek je rudá
- 15:10 Nástupkyně
- 18:40 Můj zámek
- 23:15 Kosatka
- 04:15 Martinez
- 06:00 Neznámý muž
- 08:00 Lest (3)
- 08:50 Lest (4)
- 09:45 Hořící Mississippi
- 11:50 Ad Astra
- 13:55 Tři noci týdně
- 17:20 Sníh a medvěd
- 18:55 Něha
- 20:30 Čtyři malí dospělí
- 22:35 Osvícení
- 00:00 Roswell: Nové Mexiko (Dobrou noc, má milá)
- 00:40 Roswell: Nové Mexiko (Osvoboď svou mysl)
- 01:20 Restaurant: Impossible (Záchrana rodinného odkazu)
- 02:00 Restaurant: Impossible (Dilema nudného bistra)
- 02:45 Jak to dělají? (15. díl)
- 03:05 Jak to dělají? (16. díl)
- 03:30 Poslední obyvatelé Aljašky (Na tenkém ledu)
- 04:15 Hranice nemožného (Díl 4)
- 04:55 Hranice nemožného (Díl 5)
- 05:40 Průkopnice (Když se sejdou sestry)
- 06:00 Průkopnice (Práce na plotu)
- 06:25 Smallville (Lazar)
- 07:20 Smallville (Štít)
- 10:15 Bez kalhot L
- 12:30 Smallville (Supergirl)
- 13:25 Smallville (Návrat domů)
- 14:25 Hranice nemožného (Díl 12)
- 15:15 Hranice nemožného (Díl 13)
- 20:00 Jmenuji se Sam
- 22:25 Policajti z L. A. (Díl 2)
- 23:20 Policajti z L. A. (Díl 3)
- 00:30 Kurýr: Restart
- 02:05 Mafiánovi
- 03:50 Poslední polda IV (7)
- 04:35 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Dvojníci
- 08:05 Šakalí léta
- 10:30 Králové hor
- 12:30 Marketa Lazarová
- 16:00 Nevinnost
- 18:05 Jedna kočka za druhou
- 22:25 Král rybář
- 00:00 Dort
- 01:40 Neznámá
- 03:40 Terapie jinak
- 05:30 Jack Hunter: Nebeská hvězda
- 07:05 Princ a já 2
- 13:00 Pytel mouky
- 14:30 Skoro přátelé
- 16:10 Květy války
- 17:45 Vysněný život
- 19:25 Poslední závod
- 21:00 Bradův život
- 22:40 Bez záznamu
- 01:10 Špatný krok
- 02:45 Lidé, které možná znáš
- 04:15 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Matčin stín
- 07:35 Sammyho dobrodružství 2
- 12:40 Armáda jednoho
- 14:10 Hurá do džungle
- 15:35 Upírky
- 17:05 Bůh masakru
- 20:00 Radioaktivita
- 21:50 Rozhovory s Tedem
- 23:30 Druhá míza
- 09:15 Kouzelné maliny
- 12:05 Nico - bájný jednorožec
- 13:40 Čekání na Anyu
- 15:25 Supermafián Quido
- 16:50 Kupec benátský
- 19:00 Čas beznaděje
- 21:00 Písečný muž
- 22:30 Klub miliardářů
- 01:40 Něžný hák
- 03:20 Dokonalá manželka
- 05:40 Učitelem z nouze
- 07:50 Slova a obrazy
- 10:10 Deník lásky
- 19:55 STARS! (- BRAD PITT)
- 20:00 V zajetí posedlosti
- 21:55 Špatná chůva
- 23:45 MANSFIELD PARK
- 00:00 Carnival of Souls
- 01:15 Who Killed Teddy Bear
- 02:45 Talea
- 04:00 Love Is Not Enough
- 05:20 Maid of Honor
- 05:30 End of Program
- 06:00 Fairy Tale for Average People
- 06:15 Game Show Dynamos
- 07:15 Captain Kidd
- 08:40 The Parakeets
- 08:55 The War is Over
- 10:40 Dingi
- 10:50 Port Of New York
- 12:10 The Man Who Cheated Himself
- 13:30 A Woman's Life
- 15:35 Charade
- 18:55 The Pilgrim
- 19:35 Ginza Cosmetics
- 21:00 Hit And Run
- 22:35 An Argument for Old Age
- 23:55 The Wedding
- 04:00 THE FLYING FIREFIGHTERS OF VALENCIA
- 05:00 RWANDA (LAND OF WOMEN)
- 06:00 DAY WHEN, THE…
- 07:00 THE LAST ORANGUTANS OF SUMATRA
- 10:00 ISETENKHEB'S EGYPTIAN COFFIN
- 11:00 MY DUBAI EP. (1)
- 11:30 MY DUBAI EP. (2)
- 12:00 CATHEDRAL BUILDERS
- 13:00 MINDWORKS (THE BRIAN-EYE PROCESS)
- 13:30 MINDWORKS (OUR AMAZING BRAIN)
- 14:00 THE CHILD POLICE FROM INDIA
- 15:00 TRAVEL QUEST (BRAZIL)
- 15:30 TRAVEL QUEST (ANTARCTICA)
- 20:00 SAVE THE BUCARDO
- 21:00 CREATIVE KILLERS (EP. 01)
- 22:00 JAPANESE HEIGHTS
- 23:00 STOLEN TREASURES (EP. 1)
- 23:45 STOLEN TREASURES (EP. 2)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 LEGEND OF LAGERFELD (1)
- 15:20 LEGEND OF LAGERFELD (2)
- 15:40 LEGEND OF LAGERFELD (3)
- 16:00 CITY CHIC PARIS
- 17:00 LUXURY LIFE
- 18:00 NEW YORK FASHIONWEEK (18)
- 18:30 NEW YORK FASHIONWEEK (19)
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (39)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (40)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (15)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (16)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (49)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (50)
- 22:00 READY TO WEAR
- 22:30 READY TO WEAR
- 23:00 MIAMI FALL 2021 XXII (3)
- 00:00 CAPE EPIC 2022 (5)
- 00:30 CAPE EPIC 2022 (6)
- 01:00 HELLAS RALLY RAID 2021
- 01:30 HOW TO BUILD A RACE CAR
- 02:00 BOARD STORIES SURFING (35)
- 02:30 BOARD STORIES SURFING (36)
- 03:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (7)
- 03:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (8)
- 04:00 SHIFTING GEARS
- 04:30 SHIFTING GEARS
- 05:00 WILD SURF 2019 (14)
- 05:30 WILD SURF 2019 (15)
- 06:00 BETTER THAN FOUR 2016 (CAPE TO CAPE MTB - PART 2)
- 06:30 BETTER THAN FOUR 2016 (CAPE TO CAPE MTB - PART 1)
- 07:00 HELLAS RALLY RAID 2021
- 07:30 HOW TO BUILD A RACE CAR
- 10:00 GEARING UP 2020 (4)
- 10:30 GEARING UP 2020 (5)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (15)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (16)
- 12:00 SPORTS MAX (39)
- 12:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 13:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (2)
- 16:00 GP RACING 2022 (40)
- 16:30 GP RACING 2022 (41)
- 17:00 WORLD OF WATERSPORTS (25)
- 17:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 18:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (11)
- 18:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (12)
- 19:00 RACEMAX MOTORSPORTS (14)
- 19:30 RACEMAX MOTORSPORTS (15)
- 20:00 INSIDE SAILING 2020 (4)
- 20:30 INSIDE SAILING 2020 (5)
- 21:00 CAPE EPIC 2022 (5)
- 21:30 CAPE EPIC 2022 (6)
- 22:00 AUTOSPEED 2019 (12)
- 22:30 AUTOSPEED 2019 (13)
- 23:00 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (10)
- 23:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (11)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Electric Jam
- 23:00 Street Buzz
- 05:10 Na povrchu (8)
- 06:00 Megakonštrukcie (5)
- 06:55 Život s vrahom (2)
- 07:45 Rockové legendy - George Michael (1)
- 08:15 Doslova
- 08:55 Ako urobiť štátny prevrat (1)
- 09:50 Len peniaze nestačia (14)
- 10:30 Spoločenstvá zvierat (3)
- 11:25 Humboltov Prúd (2)
- 12:25 Neúčinné antibiotiká (1)
- 13:15 Telenákupné pásmo (2)
- 13:30 Vitajte v drsnom meste (1)
- 14:25 Svetová lodná doprava (2)
- 15:20 Téma (155)
- 16:00 Život vo vesmíre (1)
- 16:50 Ničivá sila prírody (3)
- 17:50 Hovorme o nás (23)
- 18:30 Ruská revolúcia (1)
- 19:25 Doslova
- 20:05 Ľudia sú aj politici (45)
- 20:45 Travelistan (16)
- 21:05 K-FUN
- 21:55 B-2: Technológia Stealth vo vojne (1)
- 00:15 Cyranův ostrov (7)
- 00:50 Naše zprávy
- 01:05 VIP svět
- 01:25 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (8)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Cecelia Ahern: Tajemná kniha lásky
- 22:00 Poklad z půdy
- 23:15 Cyranův ostrov (8)
- 23:50 Intim s Heidi Janků
- 03:50 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:30 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:05 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:05 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Ostříháno
- 02:05 Na plac!
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:25 Co bude dnes k večeři? (Rybí karbanátky)
- 16:40 Popelka
- 17:55 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nalezená pravda
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 04:40 Pan Kmín uvádí...: Vysoké Studnice
- 05:05 Cirkulární Česko: Inovace v cirkulární ekonomice
- 05:40 Autobusem na výlet: Pálava 2/2
- 05:50 A11 Cesta na Olymp směr Paříž: Tomas Järvinen, vícebojař
- 06:10 Ústecký zpravodaj
- 06:20 Magazín ze Strakonicka
- 06:40 Olomoucký magazín
- 07:00 Lipnožurnál
- 07:15 Moje medicína: Michal Janků
- 07:40 Rozhovor S...: Jiří Čunek, senátor a starosta města Vsetína
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:45 Majkl V. Show
- 23:50 Dobrý večer s A11: rerpíza
- 00:35 Zelenáč VI (4)
- 01:15 Bosch VI (4)
- 02:00 Bosch VI (5)
- 02:45 Bosch VI (6)
- 03:25 Macgyver IV (10)
- 04:05 Macgyver IV (11)
- 04:45 Tým SEAL V (1)
- 05:30 Totalcar VI (7)
- 06:00 Totalcar II (5)
- 06:35 Profil zločinu II (5)
- 07:30 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (9)
- 10:20 Profil zločinu II (5)
- 11:20 Hvězdná brána: Atlantida (2)
- 12:10 A-Team (13)
- 13:10 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (9)
- 16:05 Profil zločinu II (7)
- 17:10 A-Team (14)
- 20:00 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (12)
- 21:00 Ztracený svět (3)
- 21:55 Ztracený svět (4)
- 00:40 Ztracený svět II (3)
- 01:40 Zločin (2)
- 02:20 Ztracený svět II (3)
- 03:05 Totalcar II (4)
- 03:30 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 10:00 Společnost Adventure (20)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Macgyver III (19)
- 13:55 A-Team II (5)
- 16:50 Společnost Adventure (21)
- 17:50 Ztracený svět II (4)
- 18:45 Xena II (2)
- 19:45 A-Team II (6)
- 20:50 Macgyver III (20)
- 21:45 Námořní vyšetřovací služba XVI (15)
- 22:40 Námořní vyšetřovací služba XVI (16)
- 23:35 Xena II (2)
- 00:35 Dcery duchem (10)
- 01:55 Brousko III (71)
- 02:45 Brousko III (72)
- 03:35 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (10)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:30 Domek na prérii V (7)
- 13:35 Grand Hotel (3)
- 14:35 Grand Hotel (4)
- 15:35 Brousko III (73)
- 16:40 Dcery duchem (11)
- 18:00 Domek na prérii V (8)
- 19:05 Grand Hotel (5)
- 20:05 Grand Hotel (6)
- 21:10 Domek na prérii V (8)
- 22:10 Grand Hotel (5)
- 23:10 Grand Hotel (6)
- 01:15 Anarchisti
- 03:00 Sokurov hlas
- 11:40 Kupředu levá
- 13:25 Zde Harold
- 14:55 Velmistr
- 17:05 Světelný rok
- 18:40 Léto s Monikou
- 20:25 Pouze přátelé
- 22:00 Dirch
- 00:00 Není zla mezi námi
- 02:35 Rimini
- 04:35 Není zla mezi námi
- 08:45 Kolize
- 10:45 O bozích a lidech
- 12:50 Divoch
- 14:40 Michael Kolhaas
- 22:00 Zvuk hluku
- 23:45 Nitram
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Krkavec)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Sníček (10)
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:40 Staré pověsti české (14)
- 06:55 Bílý tesák (Jméno)
- 07:00 Já Baryk (Já Baryk a můj ježek)
- 07:15 Příběhy kocoura Modroočka (Já a můj dvojnožec)
- 07:30 Mach a Šebestová (Ukradené sluchátko)
- 07:35 O Mikešovi (Mikeš vypráví pohádku)
- 07:50 Tisíc a jedna noc (O bohatství a osudu)
- 10:05 Bílý tesák (Příkoří)
- 10:15 Já Baryk (4)
- 10:20 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bělovous Zrzunda)
- 10:30 Broučci (Narodil se Brouček)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a papoušek)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (O příštipkáři Marúfovi)
- 11:05 Brundibáři (Těší mě)
- 11:25 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka odhalila zloděje)
- 11:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a strašidlo)
- 12:00 Advent
- 13:20 Čechoslovák, režisér Julius Matula
- 13:40 Kinosál
- 14:00 Muzikál aneb Cesty ke štěstí
- 15:25 Hranice (8)
- 16:00 Mrtvej brouk
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Klíč
- 19:30 Filmové minuty
- 19:35 Bílý tesák (Příkoří, Šedý bobr)
- 22:00 Němá barikáda
- 00:00 Záhada Hory mrtvých
- 01:35 Hra s časem
- 03:00 Útok žraloka
- 04:30 To není moje sestra
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Barbarský stát a jednotky SS
- 20:00 Bunkr: Poslední dny Adolfa Hitlera
- 21:05 Neznámé památky (Zámek Litultovice)
- 21:35 Barbarossa
- 22:40 JFK: Spiknutí
- 01:55 Zabiják
- 03:15 Oko za oko
- 04:45 Close Up III (1)
- 05:10 Close Up III (9)
- 05:35 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Creatures
- 05:45 Zoom In - Thor: Love and Thunder
- 06:00 Zoom In - Hitman’s Wife’s Bodyguard
- 06:10 Close Up III (2)
- 06:40 Close Up III (8)
- 07:15 Kleopatra (1)
- 09:00 Kleopatra (2)
- 10:40 Zkrocení zlé ženy
- 12:45 Sudá a lichá
- 16:20 Po čem ženy touží
- 18:30 Ip Man 2
- 20:20 Policajtka
- 22:00 Zákon ulice
- 23:40 Univerzální voják: Zpět v akci
- 00:50 Devátá brána
- 03:00 Jakubův žebřík
- 04:45 Close Up III (14)
- 05:10 Close Up III (10)
- 05:35 Zoom In - Cruella
- 05:45 Zoom In - Sonic the Hedgehog 2
- 05:50 Zoom In - The Addams Family 2
- 06:00 Zoom In - The Lost City
- 06:10 Rudá Sonja
- 07:55 Spartakus (1)
- 09:45 Spartakus (2)
- 11:15 Agent z Panamy
- 13:10 Galaxy Quest
- 14:55 Záměna
- 16:40 League of Gods
- 18:30 Opičí úder
- 20:25 Zelené peklo
- 22:00 Vnitřní nepřítel
- 23:35 Zběsilý útěk
- 00:20 Červený trpaslík III (6)
- 00:55 Nájemník na zabití
- 02:50 Comedy Club IV (18)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas II (11)
- 12:00 Protančené Vánoce
- 20:00 Road Trip
- 22:00 Comedy Club IV (19)
- 22:30 Comedy Club IV (20)
- 23:00 Comedy Club IV (21)
- 23:30 Červený trpaslík III (6)
- 00:00 Viajar Mexico (Campeche, Mexico)
- 00:30 Quest (Delhi 3, India)
- 01:00 Off The Grid (Wild Atlantic Way 3, Ireland)
- 01:30 Xplore Philippines (Cebu)
- 02:00 Backpack (Jerusalem, Israel)
- 02:30 Quest (Lucknow - Rewa, India)
- 03:00 The Savvy Nomad (Lampung)
- 03:30 Travel Diaries Of Healer and Rohan (Jim Corbett)
- 10:00 Quest (Bihar, India)
- 10:30 World Spas (Movenpick, Jordan)
- 11:00 Backpack (Tel Aviv, Israel)
- 11:30 Quest (Delhi 1, India)
- 04:27 Divoké Mongolsko: země extrémů (Život v poušti)
- 05:14 Královny říše zvířat (Královny hor)
- 06:00 Skvělá farma doktora Pola (To snad bééé!)
- 06:21 Skvělá farma doktora Pola (Senoseč)
- 06:42 Americká divočina II (Národní park Canyonlands)
- 07:04 Americká divočina II (Havajské ostrovy)
- 07:26 Super útesy
- 18:00 Divocí, chytří a smrtící (Obrana)
- 18:44 Linie predátorů (Lví odkaz)
- 19:30 Super útesy
- 00:00 Jednotky SS (Hitlerova vražedná mašinérie)
- 00:45 Apokalypsa: 2. světová válka (Prohra na celé čáře)
- 01:30 Pašerákům na stopě III (Neoznačené zbraně)
- 02:15 Jak chytit pašeráka VII (Můj tlustý marihuanový úlovek)
- 03:00 Jak se staví superauta (Jeep Wrangler)
- 03:45 Aljašští domorodci III (Trápení a odměna)
- 00:20 Zvláštní a záhadné IV (7)
- 01:05 Vojenská akta X (2)
- 01:50 Hitlerovi inženýři třetí říše (2)
- 02:35 Válečné lodě IV (7)
- 03:20 Moře záhadných katastrof III (4)
- 04:05 Pěšky podél Nilu (1)
- 04:50 Záblesky (4)
- 05:20 Brutální historie (1)
- 06:00 Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití (10)
- 06:55 Technické katastrofy II (1)
- 07:50 S tátou kolem světa IV (2)
- 12:30 Technické katastrofy II (1)
- 13:25 Válečné lodě III (8)
- 14:20 Jak je vidí ptáci (1)
- 14:50 Mistři ve foukání skla (1)
- 15:15 Život v sevření mrazu IX (12)
- 18:10 Pěšky podél Nilu (2)
- 19:10 Mistři ve foukání skla (1)
- 19:35 Mistři ve foukání skla (2)
- 22:25 Vojenská akta X (8)
- 23:20 Moře záhadných katastrof III (5)
- 08:00 Jak se to dělá XXIV (24)
- 08:30 Jak se to dělá XIV (1)
- 09:00 Schováno v kůlnách IV (6)
- 09:30 Schováno v kůlnách IV (7)
- 00:15 Americká spravedlnost (Soudce, porota a kat)
- 01:00 Vražda: Poslední hodiny IV (Odložený případ z Anchorage)
- 01:45 Motiv k vraždě (Štědrovečerní masakr)
- 02:05 Motiv k vraždě (Krutý přítel)
- 02:30 Soudní kamera V (122. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera V (123. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XIV (Skutečně ztraceni)
- 00:00 Proč jsem sakra koupil zrovna tenhle dům? II (7)
- 01:00 Život na Bahamách V (Sny se mění ve skutečnost)
- 01:30 Život na Bahamách V (Dobrodružství na Long Island)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii IV (Nákup prvního domu)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii IV (Následuj mě do Tennessee)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIII (Z návštěvníků kupci)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLV (Kouzlo na čtvrtý pokus)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLV (59 nabídek v Chicagu)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? X (Schodiště do nikam)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? X (7)
- 05:30 Mistři bazénů III (Vysněný bazén v Tennessee)
- 06:00 Nejošklivější americký dům V (Šeredný severovýchod)
- 06:30 Nejošklivější americký dům V (Ohyzdný Středozápad)
- 07:00 Znovunašlápnutí rodného města (Renovace v Cornwallu)
- 00:40 Kuchyně 13: Slavíme Den otců (11)
- 01:25 Dětská cukrářská soutěž : Biz Kids 11: 8 malých pekařů jde na trh (5)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 19: Vezměte ho do Fresna (2)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 19: Až k zbláznění (3)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Sytá klasika (17)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Z Evropy do Asie (18)
- 03:40 Strašidelné výrobky z perníku 2: Palermo (1)
- 04:25 Strašidelné výrobky z perníku 2: Los Angeles (2)
- 05:10 Strašidelné výrobky z perníku 2: Dublin (3)
- 06:00 Kuchyně 13: Venkovní oslava (12)
- 06:45 Oslavy se šéfkuchařkou Nti 1 (13)
- 07:10 Dětská cukrářská soutěž : Biz Kids 11: Síla imitace oběda (6)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 19: Nezapomeň porazit Bobbyho (4)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (S kuráží)
- 01:25 Válka skladů XV (Dědeček ze zastavárny tě miluje!)
- 01:45 Válka skladů XV (Strings & Beans)
- 02:10 Válka skladů XV (Jdi do toho nebo zmlkni)
- 02:35 Mistři aukcí III (Vúdú prachy)
- 03:00 Mistři aukcí III (Pan Haff jde do Washingtonu)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Podzemní zástava)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XV (Kód kruhů v obilí)
- 04:30 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Ničivé katastrofy)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Rick v Roadmasteru)
- 06:00 Mistři aukcí III (Překvapení se sajdkárou)
- 06:20 Mistři aukcí III (Sázka do loterie)
- 06:40 Z ohnivé výhně IV (Mistr & učeň)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XXIV (Rick v Roadmasteru)
- 00:00 Vista Point (Denver)
- 00:27 Global Treasures (Geghard)
- 00:38 Planet Terra (Sanssouci)
- 00:43 Global Treasures (Karnak)
- 00:54 Planet Terra (Kyongbok Kung)
- 01:00 Vista Point (Tallinn)
- 01:27 On Tour (Autopista del Atlantico)
- 01:54 Planet Terra (Wooden Churches)
- 02:00 Terra Mystica (Angkor)
- 02:28 Global Treasures (Knossos)
- 02:39 Footsteps (Mystic Druid Sites)
- 02:50 Global Treasures (Kyoto)
- 03:00 Vista Point (Quito)
- 03:27 On Tour (Hurtigruten)
- 03:54 Planet Terra (Ipak Yoli)
- 04:00 7 Days (Alto Adige)
- 04:53 Planet Terra (Aksum)
- 05:00 Vista Point (Mandalay)
- 05:27 Global Treasures (Jaipur)
- 05:38 Planet Terra (Kashan)
- 05:43 Nature Wonders (Cerknisko Jezero)
- 05:54 Planet Terra (Kievo Pecherska Lavra)
- 06:00 7 Days (Java)
- 06:53 Planet Terra (Toledo)
- 07:00 On Tour (Alaskas Inside Passage)
- 07:29 Vista Point (Marseille)
- 07:55 Planet Terra (Santa Antao)
- 08:00 Vista Point (Ticino)
- 08:27 Global Treasures (Suwon Hwaseong)
- 08:38 Planet Terra (Ljubljana)
- 08:43 Nature Wonders (Blyde River Canyon)
- 08:54 Planet Terra (Sirmione)
- 09:00 Vista Point (Berlin)
- 09:27 Regio (Caribbean Leeward Islands)
- 09:38 Planet Terra (Wat Arun)
- 09:43 Global Treasures (Zentralfriedhof Wien)
- 09:54 Planet Terra (Leptis Magna)
- 12:00 Vista Point (Chiang Mai)
- 12:27 Vista Point (Casablanca)
- 12:54 Planet Terra (Ibiza)
- 13:00 Nature Wonders (Acadia)
- 13:11 Global Treasures (Kailash)
- 13:22 Vista Point (Lisboa)
- 13:50 Global Treasures (Skogskyrkogarden)
- 14:00 On Tour (Rhine River Cruise)
- 14:27 Vista Point (Lapland)
- 14:54 Planet Terra (Advent am Wolfgangsee)
- 15:00 Cosmos Global (Taiwan)
- 15:53 Planet Terra (Vysehrad)
- 22:00 Vista Point (Vancouver)
- 22:27 On Tour (Cappadocia Balloons)
- 22:54 Planet Terra (Aman Canal Grande)
- 23:00 Global Treasures (Sergijev Posad)
- 23:12 Extravaganza (Cesky Krumlov)
- 23:39 Nature Wonders (Myvatn)
- 23:50 Global Treasures (Harar)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Snooker
- 01:30 Cyklistika
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Cyklistika
- 07:00 Snooker
- 08:30 Surfing
- 09:30 Motokros
- 09:45 Cyklistika
- 11:00 Cyklistika
- 17:45 Cyklistika
- 18:45 Motorsport
- 19:00 Olympijské hry
- 19:30 Olympijské hry
- 20:30 Motorsport
- 20:45 Snooker
- 22:00 Cyklistika
- 00:00 Cyklistika
- 01:30 Snooker
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Cyklistika
- 08:30 Snooker
- 10:45 Motorsport
- 11:00 Olympijské hry
- 12:00 Olympijské hry
- 13:00 Tenis
- 14:30 Tenis
- 19:30 Tenis
- 20:00 Cyklistika
- 22:00 Tenis
- 01:30 Superenduro, sestřih Velké ceny-#-\nMaďarska
- 02:00 Plážová házená
- 03:00 Plážová házená
- 04:00 Plážová házená
- 05:00 Plážová házená
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Färjestad - Frölunda
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Lední hokej: Fribourg - Zug
- 13:30 Poker
- 14:30 Poker
- 15:30 Fotbal: Al Nassr - Al Tai
- 17:45 Zlaté okamžiky
- 21:00 Poker
- 22:00 Zlaté okamžiky
- 22:15 Házená: Maďarsko - Česká republika
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 10:00 Poker
- 11:00 Televizní nákupy
- 16:00 Box: Ali - Miteff 1961
- 16:30 Házená: Španělsko - Francie
- 18:15 MVP
- 19:00 Házená: Maďarsko - Česká republika
- 20:45 MVP
- 21:30 Box: Sugar Ray Robinson - Jake LaMotta, 1951
- 22:15 Tenis
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Grand Est Open 88
- 13:00 Grand Est Open 88
- 15:00 Grand Est Open 88
- 17:00 Motoring
- 17:30 Grand Est Open 88
- 19:30 Motoring
- 20:00 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Drahomír Piok
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Grand Est Open 88
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 The Loop 110
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Grand Est Open 88
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Amazonka Truck
- 23:00 El Hadri Vs Gomez
- 00:15 Racing Files: McLaren - historie formule 1 a CanAm (50)
- 00:45 Blochovy rozbory (51)
- 01:35 Přednost v jízdě: BMW řady 2 Active Tourer (52)
- 01:45 Milujeme auta (53)
- 02:10 Eastside Motors: Muscle Cars a jiná dobrodružství (54)
- 03:00 BMW M6 GT3 - Bavorák v nízkém letu (55)
- 03:30 Přednost v jízdě: Lamborghini Huracán STO (56)
- 03:40 Zprávy (57)
- 03:45 Porsche Sixt Carrera Cup: Budapešť (58)
- 04:15 FIA European Truck Racing Championship: Zolder (59)
- 04:45 Rychlé kolo: Jaguar XFRS (60)
- 05:10 Zprávy (61)
- 05:15 Testovací tým: Alpine A110 vs. Porsche 718 Cayman (1)
- 05:35 Test automobilu: VW Golf PHEV (2)
- 05:40 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (3)
- 05:55 Zprávy (4)
- 06:00 Sedm nejrychlejších (5)
- 06:15 Garáž 21 (6)
- 06:45 Poklady v garáži (7)
- 07:15 Poklady v garáži (8)
- 07:45 Zpětný chod: Ford 17 M RS (9)
- 16:10 Test automobilu: VW Golf PHEV (29)
- 16:15 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (30)
- 16:30 Zprávy (31)
- 16:35 Sedm nejrychlejších (32)
- 16:50 Garáž 21 (33)
- 17:15 Poklady v garáži (34)
- 17:45 Poklady v garáži (35)
- 00:00 Noční program
- 09:00 BMW International Open
- 18:00 BMW International Open
- 21:00 highlights z turnaje DP World Tour
- 21:30 Breaking
- 22:00 Breaking
- 22:30 highlights z turnaje Asian Tour
- 23:30 Best Lessons
- 00:00 Mezi obry (2)
- 00:30 Nový muškař (18)
- 01:00 MTC Baits (Naladěni na záběr)
- 01:30 Akademie přívlače (Řeky Bukoviny - Moldova, má láska)
- 02:00 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství v zelené Kalahari 1.díl)
- 02:30 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství v zelené Kalahari 2.díl)
- 03:00 Roland Budavári (Jak lovím já)
- 03:30 Novinky Delphin 2024
- 04:00 SBS (Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl)
- 04:30 SBS (Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl)
- 05:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 2.díl)
- 05:30 V jednotě s přírodou (Sokolníci 1.díl)
- 06:00 V jednotě s přírodou (Sokolníci 2.díl)
- 06:30 Carp Zoom (Jarní pickrování)
- 07:00 Nový muškař (16)
- 07:30 Mezi obry
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 18:00 Gamingmania
- 18:05 Óčko hity
- 20:00 O Black List
- 20:50 O black talk
- 21:00 Hot hity
- 21:30 O unlocked
- 21:45 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 18:00 Gamingmania
- 18:05 Óčko hity
- 20:00 O Black List
- 20:50 O black talk
- 21:00 Hot hity
- 21:30 O unlocked
- 21:45 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 17:00 80’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 17:00 80’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 GRIME TIME
- 12:00 WORKIN’
- 18:00 TRIPLESHOT
- 19:00 SPOTIFY CZECH LIST
- 20:00 R&B JAMMIN’
- 21:00 US TOP CHART
- 22:00 CHILLIN’
- 23:00 REWIND! 5. ELEMENT
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (18)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (114)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (49)
- 08:20 Nespoutaný anděl (50)
- 09:20 Yago, syn džunle (127)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Yago, syn džunle (128)
- 15:55 Wolffův revír (68)
- 16:55 Stefanie (27)
- 17:55 Stefanie (28)
- 18:55 Nespoutaný anděl (51)
- 19:55 Nespoutaný anděl (52)
- 20:55 Wolffův revír (69)
- 21:55 Kvíz, please! (15)
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 METALMANIA
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 METALMANIA
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 TO BYL RO(C)K
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 08:43 Intermezzo
- 10:00 D. Barenboim, Berlínští filharmonikové: Mozartův Klavírní koncert č. 20
- 10:31 D. Barenboim, Berlínští filharmonikové: Mozartův Klavírní koncert č. 21
- 11:02 Daniel Barenboim a Berlínští filharmonikové: W. A. Mozart - Klavírní koncert č. 22
- 11:38 Daniel Barenboim a Berlínští filharmonikové: W. A. Mozart - Klavírní koncert č. 23
- 16:28 Intermezzo
- 16:45 Prix de Lausanne 2024 - Rising Stars
- 00:00 David Bowie
- 01:39 Jack Johnson
- 02:33 Various Artists
- 03:00 Demi Lovato
- 03:24 One Direction - One Direction
- 03:46 One Direction
- 04:54 The Cure
- 05:54 Various Artists
- 06:05 Paramore
- 07:41 Imagine Dragons
- 08:45 Britney Spears
- 09:07 Rihanna
- 10:37 The Offspring
- 11:42 Various Artists
- 12:00 Demi Lovato
- 12:24 One Direction - One Direction
- 12:46 One Direction
- 13:54 The Cure
- 17:17 Wolf Alice
- 18:04 Scorpions
- 19:35 Paul McCartney
- 20:34 City and Colour
- 20:52 Various Artists
- 21:00 The Black Keys
- 21:24 Alabama Shakes
- 21:49 Iggy Pop
- 22:40 Lady Gaga
- 23:53 Various Artists
- 00:20 Geordie Shore XXII (1)
- 01:05 K popukání XXVIII (15)
- 01:30 K popukání XXVIII (16)
- 01:55 K popukání XXVIII (17)
- 02:15 K popukání XXVIII (18)
- 02:40 K popukání XXVIII (19)
- 03:00 K popukání XXVIII (20)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXIII (2)
- 15:05 K popukání XXXI (3)
- 15:30 K popukání XXXI (4)
- 15:55 Pomoc! Mám tajný vztah! II (1)
- 20:30 K popukání XXXV (39)
- 20:55 K popukání XXVIII (3)
- 21:15 K popukání XXVIII (10)
- 21:40 K popukání XXVIII (11)
- 22:00 Výzva: Souboj hvězd (10)
- 22:45 Mistr jehly XIV (10)
- 23:30 Geordie Shore XXII (2)
- 01:00 Isle Of MTV Hall Of Fame: Past...
- 02:00 Non Stop Hits
- 07:00 Non-Stop Hits
- 13:00 Non-Stop Hits
- 16:00 Totally 10s!
- 18:00 Worldwide Hits
- 20:00 Isle Of MTV Hall Of Fame: Past...
- 21:00 Totally 10s!
- 22:00 Worldwide Hits!
- 04:55 Chillout Zone
- 06:00 Epic Videos From The Girls! Top 40
- 09:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Supermassive Rock Anthems!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Rap & R’n’B Jamz
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 Premium Kolotoč
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 VIP Klub
- 22:29 PREMIUM PARTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 PANTŮČKOVA PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA
- 08:30 COUNTRY
- 09:00 ŠLÁGR SILVESTRY
- 09:30 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:40 CHVILKA S...
- 14:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 15:00 STUDIO VE TŘI
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 ŠLÁGR NÁS BAVÍ
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 20:00 CHVILKA S...
- 20:20 LÉTO S MUZIKOU
- 21:50 NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY
- 22:20 JEDENÁCT V JEDENÁCT
- 23:40 DOBROU NOC
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:15 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 CHVILKA S...
- 09:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 09:50 ŠLÁGR MARKET
- 10:50 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 11:50 COUNTRY
- 12:10 CHVILKA S...
- 12:40 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 13:50 ŠLÁGR MARKET
- 14:50 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 15:45 COUNTRY
- 16:20 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 17:15 NEJVĚTŠÍ ŠLÁGR PECKY
- 17:50 ŠLÁGR MARKET
- 18:55 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 19:45 LIDOVÁ ZÁBAVA
- 20:10 ŠLÁGR SILVESTRY
- 20:55 ČAS NA DECHOVKU
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY