Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:20 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:10 Kuks, krajina jako park
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Orlické hory)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Moravský kras)
- 06:30 Na cestě po Ceutě a Melille
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Adelaide)
- 09:50 My všichni školou povinní (7)
- 10:45 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Život herce: František Němec
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Rytmus
- 15:15 Neviditelní (3)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (3)
- 21:40 Angličanka (3)
- 04:15 Návrat pravěké ryby
- 04:40 Jak se křísí slezské Versailles
- 05:10 Zvíře pro kadeřníka?
- 05:20 Babylon
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Stanou se hlavonožci vládci moří?
- 06:50 Divoká Austrálie (Jurský park)
- 07:40 Papua-Nová Guinea, život kmenů (Jižní oblast)
- 16:20 České tajemno (1)
- 17:00 Narozeni ve Skalnatých horách (2)
- 17:55 Čína na jazyku II (2)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:50 EURO 2024 Německo (TCL moment dne)
- 08:55 Cyklotoulky
- 09:10 Czech Challenge Tour 2024 (CCT Vsetín - Kohútka)
- 09:25 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 13:25 Po trailech přes hory
- 13:45 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 18:05 Svět motorů
- 19:10 Mystic Sk8 Cup 2024 (Mystic Sk8 Cup)
- 04:25 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:00 M.A.S.H (159)
- 07:20 M.A.S.H (160)
- 07:45 M.A.S.H (161)
- 08:15 M.A.S.H (162)
- 08:40 M.A.S.H (163)
- 09:10 M.A.S.H (164)
- 09:40 Vinaři (Věštba)
- 14:40 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda II (Školka života)
- 21:25 Polda II (Láska na klíč)
- 22:35 Show Jana Krause
- 23:40 Ano, šéfe!
- 00:05 Simpsonovi XXXIV (Oželte kuželnu)
- 00:30 Simpsonovi XXXIV (Válka foloušků)
- 01:00 Simpsonovi XXXIV (Daňově odečitatelný díl)
- 01:30 Simpsonovi XXXIV (Hladové housenky)
- 01:55 Jmenuju se Earl IV (Ukradl karavan)
- 02:25 Jmenuju se Earl IV (Skvělej Johnny)
- 02:40 Top Gear XXVI (5)
- 03:45 Spartakus: Pomsta (Vyrovnání)
- 04:50 Autosalon.tv
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:05 Autosalon.tv
- 07:00 Prima Partička
- 07:45 Partička Nová krev
- 08:40 Top Gear XXV (3)
- 09:45 Top Gear XXVII (1)
- 10:50 Hvězdná brána (Oheň a voda)
- 11:45 Hvězdná brána (Hathor)
- 20:15 Autosalon.tv
- 21:20 Fotr na tripu VI
- 22:05 ESCAPE
- 23:00 Moto cestou necestou
- 23:55 Simpsonovi XXXIV (Škola šaškovských umění)
- 04:40 Sběratelé kostí VII (Rodinný spor)
- 05:35 Noční Praha
- 06:00 Policie v akci
- 06:40 Closer: Nové případy V (V práci nevhodné)
- 07:20 Komisař Rex V (Teror po telefonu)
- 00:10 Hitman: Agent 47
- 02:00 Na první pohled
- 04:35 Námořní vyšetřovací služba XI (Stránka nenalezena)
- 05:30 Pohádky Bolka a Lolka
- 06:00 Nad krajinou
- 06:05 M.A.S.H
- 06:25 M.A.S.H
- 06:50 Námořní vyšetřovací služba XI (Stránka nenalezena)
- 07:45 Námořní vyšetřovací služba XI (Obvinění)
- 10:20 V citlivém překladu
- 12:25 Prstýnek
- 14:25 Bella Mia
- 16:25 Rolničky, kam se podíváš
- 18:05 Dárce
- 20:00 Těžká váha
- 22:55 Výchozí bod
- 04:45 Jak se staví sen - extra
- 05:35 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Teď vaří šéf!
- 06:40 Prostřeno!
- 07:35 1. MISE (Vyjednávač)
- 10:15 Prostřeno!
- 10:55 Ano, šéfe!
- 23:00 Tudorovci (3)
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor v muzeu)
- 06:05 Jogínci
- 06:15 Když Bitz a Bob kutí
- 06:25 Bruno
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Bo & To
- 07:10 Stateční zajíčci
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:40 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (3)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu!
- 10:30 Země dinosaurů
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:20 DVA3
- 11:40 Tučňáci z Madagaskaru III (14)
- 12:00 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:45 Městečko na moři
- 13:55 Kombajn je fajn
- 14:05 Stavitelé
- 14:35 Čarodějky školou povinné II (8)
- 15:05 Čvacht
- 15:15 Remy a Fů
- 15:25 Dodohando
- 15:30 Sovička Ollie
- 15:35 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Bo & To
- 17:15 Drobečkové
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Kokoškovi na cestách (Závod ve Velkém kaňonu)
- 18:55 Kámoši hafíci (4)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru III (15)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Kočování za pohádkou (Jak vlka nezachránily boty)
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:50 Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
- 01:05 Kanadská soda IX (12)
- 01:25 Picasso!
- 02:20 Ladí neladí
- 03:20 Vzkaz Viktora Koláře
- 03:35 Apollo 2016
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Antonio
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Tučná linka Wintera Neprakty
- 21:10 Cirque du Soleil: Dralion
- 04:25 Rodinná pouta (Valentýn)
- 05:30 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Léto s Italem
- 06:40 Nikdo není dokonalý
- 07:45 Columbo (Vražda, kouř a stíny)
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý
- 19:00 Jak se staví sen - extra
- 22:05 7 pádů Honzy Dědka
- 23:10 Jak se staví sen - extra
- 01:00 K věci
- 01:30 Prima Česko
- 02:00 Prima Svět
- 02:35 Lékaři v éteru
- 03:05 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:25 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:20 K věci
- 15:40 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Hlasy zločinu
- 21:15 Zprávy
- 04:00 Život v divočině (1)
- 05:05 Prima Česko
- 05:30 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:20 Hausbót Petra Horkého (Vladimír Remek - první evropský kosmonaut)
- 06:50 Prima Česko
- 07:15 Prima Svět
- 07:45 Nejkrásnější evropské cesty vlakem (Andalusie)
- 12:50 Planeta ovcí (2)
- 13:55 Koloseum (Gladiátorka)
- 00:20 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:10 Kuks, krajina jako park
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Orlické hory)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Moravský kras)
- 06:30 Na cestě po Ceutě a Melille
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Adelaide)
- 09:50 My všichni školou povinní (7)
- 10:45 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Život herce: František Němec
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Rytmus
- 15:15 Neviditelní (3)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (3)
- 21:40 Angličanka (3)
- 00:20 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:10 Kuks, krajina jako park
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Orlické hory)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Moravský kras)
- 06:30 Na cestě po Ceutě a Melille
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Adelaide)
- 09:50 My všichni školou povinní (7)
- 10:45 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Život herce: František Němec
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Rytmus
- 15:15 Neviditelní (3)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (3)
- 21:40 Angličanka (3)
- 00:50 Vražedná čísla VI (8)
- 01:45 Sousedství III (4)
- 03:15 U stánku II (10)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (152)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (153)
- 04:20 Zahradní proměny VIII (11)
- 05:10 Zahradní proměny VIII (12)
- 06:00 Výleťák (191)
- 06:10 Pravidla zasnoubení (5)
- 06:35 Moje místa (Matěj Ruppert)
- 07:30 Případy detektiva Murdocha X (8)
- 08:25 Zahradní proměny VIII (13)
- 09:25 Zahradní proměny VIII (14)
- 20:10 Cukrárna (7)
- 21:30 Ryba na suchu
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 20:20 Výměna manželek XIII
- 21:40 Malé lásky III
- 00:45 Nájemní vrazi
- 03:05 Očista: Počátek
- 11:25 Určitě, možná
- 13:35 Teleshopping
- 13:55 Exmanželka za odměnu
- 16:00 Dannyho parťáci
- 18:15 Zpověď americké nevěsty
- 20:00 Spider-Man: Bez domova
- 22:55 Vdovy
- 01:05 Američtí sběratelé XIX (16)
- 01:50 Kachní dynastie II (11)
- 02:35 Souboj Titánů II (13)
- 03:15 Walker, Texas Ranger VII (7)
- 08:20 Američtí sběratelé XIX (16)
- 09:15 Kachní dynastie II (11)
- 10:10 Kobra 11 XXV (3)
- 12:00 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VII (7)
- 13:15 Válka skladů X (11)
- 16:45 Kobra 11 XXV (5)
- 18:40 Válka skladů X (13)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (1)
- 20:30 Američtí sběratelé XIX (18)
- 21:20 Kachní dynastie II (15)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VII (8)
- 23:15 Kobra 11 XXV (5)
- 00:15 Teorie velkého třesku X (24)
- 00:40 Teorie velkého třesku XI (3)
- 01:55 Malý Sheldon (12)
- 02:30 Zlatá sedmdesátá VII (5)
- 03:15 Americký táta III (10)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 2 $ocky II (22)
- 05:30 Ženatý se závazky (43)
- 06:15 Zig a Sharko IV (35)
- 07:00 Bakugan: Vzestup Geoganů (43)
- 07:10 Přátelé VII (10)
- 08:00 2 $ocky II (24)
- 08:25 2 $ocky III (3)
- 09:45 Malý Sheldon (16)
- 11:20 Ženatý se závazky (45)
- 12:20 Dva a půl chlapa IV (14)
- 13:10 Přátelé VII (10)
- 14:05 Teorie velkého třesku X (24)
- 14:30 Teorie velkého třesku XI (3)
- 15:45 2 $ocky III (7)
- 17:25 Zlatá sedmdesátá VII (7)
- 18:20 Dva a půl chlapa IV (16)
- 19:10 Malý Sheldon (18)
- 20:00 Teorie velkého třesku XI (7)
- 21:35 Přátelé VII (12)
- 22:35 Americký táta III (12)
- 23:25 Dva a půl chlapa IV (16)
- 04:15 Co na to Češi
- 05:35 Riskuj!
- 06:30 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:15 Na lovu
- 12:00 Beze stopy VII (Občanská válka)
- 12:55 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko VII (10)
- 00:15 Nemocnice Chicago Med VII (14)
- 01:05 Nejsilnější pouto
- 02:30 Doktorka Quinnová II (4)
- 04:00 Nemocnice Chicago Med VII (14)
- 04:40 Oteckovia II
- 05:35 Ulice (4318)
- 07:10 Život na jachtě: Středomoří VI (5)
- 08:50 Čarodějky III (17)
- 09:40 Vítejte doma IV
- 10:35 Oteckovia II (47)
- 12:25 Nekonečná láska II (86)
- 16:25 Vyměněné osudy II (23)
- 04:40 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Basketbal: Filou Oostende - SIG Štrasburk
- 10:30 GKA World Tour Season Wrap Up
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (5)
- 11:30 1:1 Sport Show (57)
- 15:00 PFL Europe 1
- 18:30 Profile Jakob Schubert & Highline Project Lukas Irmler
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 SSL Gold Cup
- 19:30 Reconnecting TWO
- 20:00 1:1 Sport Show (58)
- 20:30 Spade poker show 2024 (6)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: 1. FC Saarbrücken - Eintracht Frankfurt
- 00:00 PFL 6
- 03:00 Přestávka ve vysílání
- 09:00 Engadin Snow
- 09:30 1:1 Sport Show (58)
- 10:00 Prague rugby 7s 2024
- 10:30 World Cup of Darts 2024
- 00:05 Góly - body - sekundy
- 00:20 Počasie
- 00:25 Cesta do lesa
- 02:20 Don Matteo (Sľub)
- 03:35 Správy RTVS "N"
- 04:25 Počasie
- 04:35 Postav dom, zasaď strom
- 05:20 Capri (6)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Candice Renoirová II (Srdcu nerozkážeš)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (7)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Život je film)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Maroko - Sahara)
- 16:50 Destinácie (Sri Lanka a Pierre Loti)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Nebezpečný náklad)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Super Pompon)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria
- 08:30 Profily - Arcélek
- 08:55 Profily - Arcélek
- 09:25 Chaos
- 11:00 Spadla z oblakov (Tajomník)
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:15 Cyklopotulky (Zo Zlínskeho kraja)
- 12:25 Herbárium (Bylinky z lúky)
- 12:35 Na zelenej adrese
- 12:50 Čriepky (Olejkárka)
- 13:00 Generácia
- 13:25 Família (Família - Metamorfózy)
- 16:00 Ako to funguje (16)
- 16:25 Fetiše socializmu (Poklady zberateľovej duše)
- 16:50 Anjeli strážni Ricka Astleyho
- 17:30 Lov slov
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Pompon a mokrá plachta)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:35 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:20 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:10 Kuks, krajina jako park
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Orlické hory)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Moravský kras)
- 06:30 Na cestě po Ceutě a Melille
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Adelaide)
- 09:50 My všichni školou povinní (7)
- 10:45 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Život herce: František Němec
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Rytmus
- 15:15 Neviditelní (3)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (3)
- 21:40 Angličanka (3)
- 00:20 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:10 Kuks, krajina jako park
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Orlické hory)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Moravský kras)
- 06:30 Na cestě po Ceutě a Melille
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Adelaide)
- 09:50 My všichni školou povinní (7)
- 10:45 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Život herce: František Němec
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Rytmus
- 15:15 Neviditelní (3)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (3)
- 21:40 Angličanka (3)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Zdravie zo Slnka
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:25 Legenda jménem Lamborghini
- 02:00 Zloděj a lhářka
- 03:15 Už se nebojím
- 04:50 Šiška Deluxe
- 06:45 Aloha, Lásko!
- 08:25 Kouzelná flétna
- 10:55 Martin a Venuše
- 12:45 Poslední družička
- 14:25 Moonfall
- 16:45 Příšerákovi 2
- 18:35 Ostrov delfínů
- 20:15 Sestřina posedlost
- 22:00 Cesta pomsty
- 23:50 Dobrý šéf
- 00:25 Policisté v akci
- 01:10 Policisté v akci
- 01:55 Krimi
- 02:20 Noviny
- 02:55 Soudní síň (Rodinné bolesti)
- 03:40 Soudní síň (Nebezpečné potvory)
- 04:25 Krimi
- 04:50 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:45 Noviny
- 06:15 První oddělení
- 07:00 Policisté v akci
- 08:00 Policisté v akci
- 08:55 Soudní síň (Nebezpečné potvory)
- 10:00 Soudní síň (Čí je to dědictví?)
- 11:00 Pod povrchem (8)
- 12:05 Kutyil s.r.o. II (Pilot)
- 12:50 Soudní síň (Hluční nájemníci)
- 13:50 Soudní síň (Zohavená)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 20:20 Palma
- 22:45 Hotel (Inspektor)
- 23:45 Hotel (Co si kdo navaří ...)
- 00:45 Aj múdry schybí
- 01:50 Partička
- 03:00 Rodinné prípady
- 03:40 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:45 Rodinné prípady
- 11:30 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Reflex
- 12:35 Búrlivé víno (51)
- 13:25 V mene zákona
- 14:25 Rodinné prípady
- 15:05 Rodinné prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (52)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Partička
- 00:35 Lovci plážových domů (5)
- 01:00 Domove, domove, sladký a řecký (3)
- 01:45 Mistři dřeva (1)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (7)
- 03:35 Dům snů II (7)
- 10:45 Lovci plážových domů (5)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? III (7)
- 14:20 Dům snů II (7)
- 15:10 Mistři dřeva (2)
- 01:10 Temné chvíle
- 02:40 Delirium
- 04:15 Podfu(c)k
- 06:00 Esa z pralesa 2: Světové dobrodružství
- 07:25 Mamma Mia! Here We Go Again
- 09:15 Chůvy
- 11:00 Zillion
- 13:15 Hobit: Neočekávaná cesta
- 16:00 Bláznivá, zatracená láska
- 17:55 Muž jménem Otto
- 20:00 Amsterdam
- 22:10 Rod Draka II (4)
- 23:15 Likvidátor: Znovuzrození
- 01:05 Matčina pomsta
- 02:25 Sisu
- 03:55 Sociální síť
- 06:00 Molly Singerová se vrací do školy
- 07:55 Premiantka
- 09:30 Shazam! Hněv bohů
- 11:40 Přátelé (5)
- 12:00 Přátelé (6)
- 12:25 Demolice
- 14:05 Barbie
- 16:00 Zkus mě rozesmát
- 17:55 Létání pro začátečníky
- 19:30 Režim (3)
- 20:25 Režim (4)
- 21:25 Nic ve zlým
- 23:05 Sektor II (4)
- 00:15 Osm hor
- 02:40 V moci hvězd III (6)
- 03:10 Turista II (4)
- 04:15 Vše je pravdivé
- 06:00 Angry Birds ve filmu
- 07:35 Supernova
- 14:00 Stylová romance
- 15:25 Roboti
- 17:00 Samaritán
- 18:40 Julia II (Smažené kuře)
- 19:30 Girls II (5)
- 20:00 Girls II (6)
- 20:30 Můžu tě zničit (6)
- 21:00 Malý Sheldon VII (7)
- 21:20 Malý Sheldon VII (8)
- 21:40 Vlajka smrti II (Neexistující ptáci)
- 22:10 Osm hrozných
- 01:40 Jezabel
- 03:25 Matrix Generation
- 04:20 Bezúhonnost Josepha Chamberse
- 06:00 V prach se navrátíš
- 08:15 A E I O U - Rychlá abeceda lásky
- 09:55 Mám elektrické sny
- 11:40 Říše světla
- 13:45 Chuť jablek je rudá
- 15:10 Nástupkyně
- 18:40 Můj zámek
- 23:15 Kosatka
- 04:15 Martinez
- 06:00 Neznámý muž
- 08:00 Lest (3)
- 08:50 Lest (4)
- 09:45 Hořící Mississippi
- 11:50 Ad Astra
- 13:55 Tři noci týdně
- 17:20 Sníh a medvěd
- 18:55 Něha
- 20:30 Čtyři malí dospělí
- 22:35 Osvícení