Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
- 00:20 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:10 Kuks, krajina jako park
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Orlické hory)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Moravský kras)
- 06:30 Na cestě po Ceutě a Melille
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Adelaide)
- 09:50 My všichni školou povinní (7)
- 10:45 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Život herce: František Němec
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Rytmus
- 15:15 Neviditelní (3)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (3)
- 21:40 Angličanka (3)
- 04:15 Návrat pravěké ryby
- 04:40 Jak se křísí slezské Versailles
- 05:10 Zvíře pro kadeřníka?
- 05:20 Babylon
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Stanou se hlavonožci vládci moří?
- 06:50 Divoká Austrálie (Jurský park)
- 07:40 Papua-Nová Guinea, život kmenů (Jižní oblast)
- 16:20 České tajemno (1)
- 17:00 Narozeni ve Skalnatých horách (2)
- 17:55 Čína na jazyku II (2)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:50 EURO 2024 Německo (TCL moment dne)
- 08:55 Cyklotoulky
- 09:10 Czech Challenge Tour 2024 (CCT Vsetín - Kohútka)
- 09:25 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 13:25 Po trailech přes hory
- 13:45 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 18:05 Svět motorů
- 19:10 Mystic Sk8 Cup 2024 (Mystic Sk8 Cup)
- 04:29 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:06 M.A.S.H (160)
- 07:34 M.A.S.H (161)
- 08:02 M.A.S.H (162)
- 08:31 M.A.S.H (163)
- 09:02 M.A.S.H (164)
- 09:33 Vinaři (Věštba)
- 14:35 Policie v akci
- 15:34 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda II (Školka života)
- 21:30 Polda II (Láska na klíč)
- 22:40 Show Jana Krause
- 23:44 Ano, šéfe!
- 00:08 Simpsonovi XXXIV (Oželte kuželnu)
- 00:35 Simpsonovi XXXIV (Válka foloušků)
- 01:03 Simpsonovi XXXIV (Daňově odečitatelný díl)
- 01:31 Simpsonovi XXXIV (Hladové housenky)
- 01:58 Jmenuju se Earl IV (Ukradl karavan)
- 02:25 Jmenuju se Earl IV (Skvělej Johnny)
- 02:44 Top Gear XXVI (5)
- 03:46 Spartakus: Pomsta (Vyrovnání)
- 04:52 Autosalon.tv
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:03 Bolek a Lolek si hrají (Malí filmaři)
- 06:11 Příhody Bolka a Lolka
- 06:20 Těžká dřina
- 06:47 Prima Partička
- 07:47 Partička Nová krev
- 08:42 Top Gear XXV (3)
- 09:48 Top Gear XXVII (1)
- 10:52 Hvězdná brána (Oheň a voda)
- 11:49 Hvězdná brána (Hathor)
- 20:17 Autosalon.tv
- 21:22 Fotr na tripu VI
- 22:05 ESCAPE
- 23:00 Moto cestou necestou
- 23:56 Simpsonovi XXXIV (Škola šaškovských umění)
- 00:12 Hitman: Agent 47
- 02:01 Na první pohled
- 10:25 V citlivém překladu
- 12:32 Prstýnek
- 14:33 Bella Mia
- 16:34 Rolničky, kam se podíváš
- 18:13 Dárce
- 20:07 Těžká váha
- 22:56 Výchozí bod
- 04:50 Jak se staví sen - extra
- 05:39 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka (Víkendová návštěva)
- 06:32 Prostřeno!
- 07:42 1. MISE (Vyjednávač)
- 10:15 Prostřeno!
- 11:06 Ano, šéfe!
- 23:08 Tudorovci (3)
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor v muzeu)
- 06:05 Jogínci
- 06:15 Když Bitz a Bob kutí
- 06:25 Bruno
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Bo & To
- 07:10 Stateční zajíčci
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:40 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (3)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu!
- 10:30 Země dinosaurů
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:20 DVA3
- 11:40 Tučňáci z Madagaskaru III (14)
- 12:00 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:45 Městečko na moři
- 13:55 Kombajn je fajn
- 14:05 Stavitelé
- 14:35 Čarodějky školou povinné II (8)
- 15:05 Čvacht
- 15:15 Remy a Fů
- 15:25 Dodohando
- 15:30 Sovička Ollie
- 15:35 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Bo & To
- 17:15 Drobečkové
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Kokoškovi na cestách (Závod ve Velkém kaňonu)
- 18:55 Kámoši hafíci (4)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru III (15)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Kočování za pohádkou (Jak vlka nezachránily boty)
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:50 Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
- 01:05 Kanadská soda IX (12)
- 01:25 Picasso!
- 02:20 Ladí neladí
- 03:20 Vzkaz Viktora Koláře
- 03:35 Apollo 2016
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Antonio
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Tučná linka Wintera Neprakty
- 21:10 Cirque du Soleil: Dralion
- 04:27 Rodinná pouta (Valentýn)
- 05:34 Na zámku
- 06:00 Léto s Italem
- 06:50 Nikdo není dokonalý
- 07:54 Columbo (Vražda, kouř a stíny)
- 17:16 Prostřeno!
- 17:59 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:06 7 pádů Honzy Dědka
- 23:10 Jak se staví sen - extra
- 01:02 K věci
- 01:31 Prima Česko
- 02:03 Prima Svět
- 02:35 Lékaři v éteru
- 03:06 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:40 Zprávy Plus
- 10:53 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 11:00 Zprávy
- 11:25 Pozvánka: Karel Gott 85 (do 13. 7.)
- 11:31 Zprávy Plus
- 11:48 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 11:55 Polední zprávy
- 12:23 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 12:30 K věci
- 12:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:04 Zprávy
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:01 Prima LÉTO
- 15:13 Počasí
- 15:20 K věci
- 15:41 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:23 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:27 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Hlasy zločinu
- 21:17 Zprávy
- 22:00 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:48 Pozvánka: Karel Gott 85 (do 13. 7.)
- 23:55 360⁰
- 04:03 Život v divočině (1)
- 05:07 Prima Česko
- 05:32 Ptačí říše
- 06:06 Hausbót Petra Horkého (Vladimír Remek - první evropský kosmonaut)
- 06:41 Prima Česko
- 07:15 Prima Svět
- 07:47 Nejkrásnější evropské cesty vlakem (Andalusie)
- 12:51 Planeta ovcí (2)
- 13:58 Koloseum (Gladiátorka)
- 00:20 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:10 Kuks, krajina jako park
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Orlické hory)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Moravský kras)
- 06:30 Na cestě po Ceutě a Melille
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Adelaide)
- 09:50 My všichni školou povinní (7)
- 10:45 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Život herce: František Němec
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Rytmus
- 15:15 Neviditelní (3)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (3)
- 21:40 Angličanka (3)
- 00:20 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:10 Kuks, krajina jako park
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Orlické hory)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Moravský kras)
- 06:30 Na cestě po Ceutě a Melille
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Adelaide)
- 09:50 My všichni školou povinní (7)
- 10:45 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Život herce: František Němec
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Rytmus
- 15:15 Neviditelní (3)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (3)
- 21:40 Angličanka (3)
- 00:50 Vražedná čísla VI (8)
- 01:45 Sousedství III (4)
- 03:15 U stánku II (10)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (152)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (153)
- 04:20 Zahradní proměny VIII (11)
- 05:10 Zahradní proměny VIII (12)
- 06:00 Výleťák (191)
- 06:10 Pravidla zasnoubení (5)
- 06:35 Moje místa (Matěj Ruppert)
- 07:30 Případy detektiva Murdocha X (8)
- 08:25 Zahradní proměny VIII (13)
- 09:25 Zahradní proměny VIII (14)
- 20:10 Cukrárna (7)
- 21:30 Ryba na suchu
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 20:20 Výměna manželek XIII
- 21:40 Malé lásky III
- 00:45 Nájemní vrazi
- 03:05 Očista: Počátek
- 11:25 Určitě, možná
- 13:35 Teleshopping
- 13:55 Exmanželka za odměnu
- 16:00 Dannyho parťáci
- 18:15 Zpověď americké nevěsty
- 20:00 Spider-Man: Bez domova
- 22:55 Vdovy
- 01:05 Američtí sběratelé XIX (16)
- 01:50 Kachní dynastie II (11)
- 02:35 Souboj Titánů II (13)
- 03:15 Walker, Texas Ranger VII (7)
- 08:20 Američtí sběratelé XIX (16)
- 09:15 Kachní dynastie II (11)
- 10:10 Kobra 11 XXV (3)
- 12:00 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VII (7)
- 13:15 Válka skladů X (11)
- 16:45 Kobra 11 XXV (5)
- 18:40 Válka skladů X (13)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (1)
- 20:30 Američtí sběratelé XIX (18)
- 21:20 Kachní dynastie II (15)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VII (8)
- 23:15 Kobra 11 XXV (5)
- 00:15 Teorie velkého třesku X (24)
- 00:40 Teorie velkého třesku XI (3)
- 01:55 Malý Sheldon (12)
- 02:30 Zlatá sedmdesátá VII (5)
- 03:15 Americký táta III (10)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 2 $ocky II (22)
- 05:30 Ženatý se závazky (43)
- 06:15 Zig a Sharko IV (35)
- 07:00 Bakugan: Vzestup Geoganů (43)
- 07:10 Přátelé VII (10)
- 08:00 2 $ocky II (24)
- 08:25 2 $ocky III (3)
- 09:45 Malý Sheldon (16)
- 11:20 Ženatý se závazky (45)
- 12:20 Dva a půl chlapa IV (14)
- 13:10 Přátelé VII (10)
- 14:05 Teorie velkého třesku X (24)
- 14:30 Teorie velkého třesku XI (3)
- 15:45 2 $ocky III (7)
- 17:25 Zlatá sedmdesátá VII (7)
- 18:20 Dva a půl chlapa IV (16)
- 19:10 Malý Sheldon (18)
- 20:00 Teorie velkého třesku XI (7)
- 21:35 Přátelé VII (12)
- 22:35 Americký táta III (12)
- 23:25 Dva a půl chlapa IV (16)
- 04:15 Co na to Češi
- 05:35 Riskuj!
- 06:30 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:15 Na lovu
- 12:00 Beze stopy VII (Občanská válka)
- 12:55 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko VII (10)
- 00:15 Nemocnice Chicago Med VII (14)
- 01:05 Nejsilnější pouto
- 02:30 Doktorka Quinnová II (4)
- 04:00 Nemocnice Chicago Med VII (14)
- 04:40 Oteckovia II
- 05:35 Ulice (4318)
- 07:10 Život na jachtě: Středomoří VI (5)
- 08:50 Čarodějky III (17)
- 09:40 Vítejte doma IV
- 10:35 Oteckovia II (47)
- 12:25 Nekonečná láska II (86)
- 16:25 Vyměněné osudy II (23)
- 04:40 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Basketbal: Filou Oostende - SIG Štrasburk
- 10:30 GKA World Tour Season Wrap Up
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (5)
- 11:30 1:1 Sport Show (57)
- 15:00 PFL Europe 1
- 18:30 Profile Jakob Schubert & Highline Project Lukas Irmler
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 SSL Gold Cup
- 19:30 Reconnecting TWO
- 20:00 1:1 Sport Show (58)
- 20:30 Spade poker show 2024 (6)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Draft NHL 2024
- 21:20 Fotbal: 1. FC Saarbrücken - Eintracht Frankfurt
- 00:00 PFL 6
- 03:00 Přestávka ve vysílání
- 09:00 Engadin Snow
- 09:30 1:1 Sport Show (58)
- 10:00 Prague rugby 7s 2024
- 10:30 World Cup of Darts 2024
- 00:05 Góly - body - sekundy
- 00:20 Počasie
- 00:25 Cesta do lesa
- 02:20 Don Matteo (Sľub)
- 03:35 Správy RTVS "N"
- 04:25 Počasie
- 04:35 Postav dom, zasaď strom
- 05:20 Capri (6)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Candice Renoirová II (Srdcu nerozkážeš)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (7)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Život je film)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Maroko - Sahara)
- 16:50 Destinácie (Sri Lanka a Pierre Loti)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Nebezpečný náklad)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Super Pompon)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria
- 08:30 Profily - Arcélek
- 08:55 Profily - Arcélek
- 09:25 Chaos
- 11:00 Spadla z oblakov (Tajomník)
- 11:25 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 11:55 Živá panoráma
- 12:15 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Zo Zlínskeho kraja)
- 12:25 Herbárium (Bylinky z lúky)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Metamorfózy)
- 16:20 Fetiše socializmu (Poklady zberateľovej duše)
- 16:55 Anjeli strážni Ricka Astleyho
- 17:30 Lov slov
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Pompon a mokrá plachta)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:40 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:20 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:10 Kuks, krajina jako park
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Orlické hory)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Moravský kras)
- 06:30 Na cestě po Ceutě a Melille
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Adelaide)
- 09:50 My všichni školou povinní (7)
- 10:45 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Život herce: František Němec
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Rytmus
- 15:15 Neviditelní (3)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (3)
- 21:40 Angličanka (3)
- 00:20 Hobby naší doby - letní speciál
- 00:45 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:10 Kuks, krajina jako park
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Orlické hory)
- 05:15 Etiketa (Kouzlo čistoty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Moravský kras)
- 06:30 Na cestě po Ceutě a Melille
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Adelaide)
- 09:50 My všichni školou povinní (7)
- 10:45 Chvíle pro písničku
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Beskydy)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Život herce: František Němec
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Rytmus
- 15:15 Neviditelní (3)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence (3)
- 21:40 Angličanka (3)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Zdravie zo Slnka
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:25 Legenda jménem Lamborghini
- 02:00 Zloděj a lhářka
- 03:15 Už se nebojím
- 04:50 Šiška Deluxe
- 06:45 Aloha, Lásko!
- 08:25 Kouzelná flétna
- 10:55 Martin a Venuše
- 12:45 Poslední družička
- 14:25 Moonfall
- 16:45 Příšerákovi 2
- 18:35 Ostrov delfínů
- 20:15 Sestřina posedlost
- 22:00 Cesta pomsty
- 23:50 Dobrý šéf
- 00:25 Policisté v akci
- 01:10 Policisté v akci
- 01:55 Krimi
- 02:20 Noviny
- 02:55 Soudní síň (Rodinné bolesti)
- 03:40 Soudní síň (Nebezpečné potvory)
- 04:25 Krimi
- 04:50 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:45 Noviny
- 06:15 První oddělení
- 07:00 Policisté v akci
- 08:00 Policisté v akci
- 08:55 Soudní síň (Nebezpečné potvory)
- 10:00 Soudní síň (Čí je to dědictví?)
- 11:00 Pod povrchem (8)
- 12:05 Kutyil s.r.o. II (Pilot)
- 12:50 Soudní síň (Hluční nájemníci)
- 13:50 Soudní síň (Zohavená)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 20:20 Palma
- 22:45 Hotel (Inspektor)
- 23:45 Hotel (Co si kdo navaří ...)
- 00:45 Aj múdry schybí
- 01:50 Partička
- 03:00 Rodinné prípady
- 03:40 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:45 Rodinné prípady
- 11:30 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Reflex
- 12:35 Búrlivé víno (51)
- 13:25 V mene zákona
- 14:25 Rodinné prípady
- 15:05 Rodinné prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (52)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Partička
- 00:35 Lovci plážových domů (5)
- 01:00 Domove, domove, sladký a řecký (3)
- 01:45 Mistři dřeva (1)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (7)
- 03:35 Dům snů II (7)
- 10:45 Lovci plážových domů (5)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? III (7)
- 14:20 Dům snů II (7)
- 15:10 Mistři dřeva (2)
- 01:10 Temné chvíle
- 02:40 Delirium
- 04:15 Podfu(c)k
- 06:00 Esa z pralesa 2: Světové dobrodružství
- 07:25 Mamma Mia! Here We Go Again
- 09:15 Chůvy
- 11:00 Zillion
- 13:15 Hobit: Neočekávaná cesta
- 16:00 Bláznivá, zatracená láska
- 17:55 Muž jménem Otto
- 20:00 Amsterdam
- 22:10 Rod Draka II (4)
- 23:15 Likvidátor: Znovuzrození
- 01:05 Matčina pomsta
- 02:25 Sisu
- 03:55 Sociální síť
- 06:00 Molly Singerová se vrací do školy
- 07:55 Premiantka
- 09:30 Shazam! Hněv bohů
- 11:40 Přátelé (5)
- 12:00 Přátelé (6)
- 12:25 Demolice
- 14:05 Barbie
- 16:00 Zkus mě rozesmát
- 17:55 Létání pro začátečníky
- 19:30 Režim (3)
- 20:25 Režim (4)
- 21:25 Nic ve zlým
- 23:05 Sektor II (4)
- 00:15 Osm hor
- 02:40 V moci hvězd III (6)
- 03:10 Turista II (4)
- 04:15 Vše je pravdivé
- 06:00 Angry Birds ve filmu
- 07:35 Supernova
- 14:00 Stylová romance
- 15:25 Roboti
- 17:00 Samaritán
- 18:40 Julia II (Smažené kuře)
- 19:30 Girls II (5)
- 20:00 Girls II (6)
- 20:30 Můžu tě zničit (6)
- 21:00 Malý Sheldon VII (7)
- 21:20 Malý Sheldon VII (8)
- 21:40 Vlajka smrti II (Neexistující ptáci)
- 22:10 Osm hrozných
- 01:40 Jezabel
- 03:25 Matrix Generation
- 04:20 Bezúhonnost Josepha Chamberse
- 06:00 V prach se navrátíš
- 08:15 A E I O U - Rychlá abeceda lásky
- 09:55 Mám elektrické sny
- 11:40 Říše světla
- 13:45 Chuť jablek je rudá
- 15:10 Nástupkyně
- 18:40 Můj zámek
- 23:15 Kosatka
- 04:15 Martinez
- 06:00 Neznámý muž
- 08:00 Lest (3)
- 08:50 Lest (4)
- 09:45 Hořící Mississippi
- 11:50 Ad Astra
- 13:55 Tři noci týdně
- 17:20 Sníh a medvěd
- 18:55 Něha
- 20:30 Čtyři malí dospělí
- 22:35 Osvícení
- 00:00 Roswell: Nové Mexiko (Dobrou noc, má milá)
- 00:40 Roswell: Nové Mexiko (Osvoboď svou mysl)
- 01:20 Restaurant: Impossible (Záchrana rodinného odkazu)
- 02:00 Restaurant: Impossible (Dilema nudného bistra)
- 02:45 Jak to dělají? (15. díl)
- 03:05 Jak to dělají? (16. díl)
- 03:30 Poslední obyvatelé Aljašky (Na tenkém ledu)
- 04:15 Hranice nemožného (Díl 4)
- 04:55 Hranice nemožného (Díl 5)
- 05:40 Průkopnice (Když se sejdou sestry)
- 06:00 Průkopnice (Práce na plotu)
- 06:25 Smallville (Lazar)
- 07:20 Smallville (Štít)
- 10:15 Bez kalhot L
- 12:30 Smallville (Supergirl)
- 13:25 Smallville (Návrat domů)
- 14:25 Hranice nemožného (Díl 12)
- 15:15 Hranice nemožného (Díl 13)
- 20:00 Jmenuji se Sam
- 22:25 Policajti z L. A. (Díl 2)
- 23:20 Policajti z L. A. (Díl 3)
- 00:30 Kurýr: Restart
- 02:05 Mafiánovi
- 03:50 Poslední polda IV (7)
- 04:35 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Dvojníci
- 08:05 Šakalí léta
- 10:30 Králové hor
- 12:30 Marketa Lazarová
- 16:00 Nevinnost
- 18:05 Jedna kočka za druhou
- 22:25 Král rybář
- 00:00 Dort
- 01:40 Neznámá
- 03:40 Terapie jinak
- 05:30 Jack Hunter: Nebeská hvězda
- 07:05 Princ a já 2
- 13:00 Pytel mouky
- 14:30 Skoro přátelé
- 16:10 Květy války
- 17:45 Vysněný život
- 19:25 Poslední závod
- 21:00 Bradův život
- 22:40 Bez záznamu
- 01:10 Špatný krok
- 02:45 Lidé, které možná znáš
- 04:15 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Matčin stín
- 07:35 Sammyho dobrodružství 2
- 12:40 Armáda jednoho
- 14:10 Hurá do džungle
- 15:35 Upírky
- 17:05 Bůh masakru
- 20:00 Radioaktivita
- 21:50 Rozhovory s Tedem
- 23:30 Druhá míza
- 09:15 Kouzelné maliny
- 12:05 Nico - bájný jednorožec
- 13:40 Čekání na Anyu
- 15:25 Supermafián Quido
- 16:50 Kupec benátský
- 19:00 Čas beznaděje
- 21:00 Písečný muž
- 22:30 Klub miliardářů
- 01:40 Něžný hák
- 03:20 Dokonalá manželka
- 05:40 Učitelem z nouze
- 07:50 Slova a obrazy
- 10:10 Deník lásky
- 19:55 STARS! (- BRAD PITT)
- 20:00 V zajetí posedlosti
- 21:55 Špatná chůva
- 23:45 MANSFIELD PARK
- 00:00 Carnival of Souls
- 01:15 Who Killed Teddy Bear
- 02:45 Talea
- 04:00 Love Is Not Enough
- 05:20 Maid of Honor
- 05:30 End of Program
- 06:00 Fairy Tale for Average People
- 06:15 Game Show Dynamos
- 07:15 Captain Kidd
- 08:40 The Parakeets
- 08:55 The War is Over
- 10:40 Dingi
- 10:50 Port Of New York
- 12:10 The Man Who Cheated Himself
- 13:30 A Woman's Life
- 15:35 Charade
- 18:55 The Pilgrim
- 19:35 Ginza Cosmetics
- 21:00 Hit And Run
- 22:35 An Argument for Old Age
- 23:55 The Wedding
- 04:00 THE FLYING FIREFIGHTERS OF VALENCIA
- 05:00 RWANDA (LAND OF WOMEN)
- 06:00 DAY WHEN, THE…
- 07:00 THE LAST ORANGUTANS OF SUMATRA
- 10:00 ISETENKHEB'S EGYPTIAN COFFIN
- 11:00 MY DUBAI EP. (1)
- 11:30 MY DUBAI EP. (2)
- 12:00 CATHEDRAL BUILDERS
- 13:00 MINDWORKS (THE BRIAN-EYE PROCESS)
- 13:30 MINDWORKS (OUR AMAZING BRAIN)
- 14:00 THE CHILD POLICE FROM INDIA
- 15:00 TRAVEL QUEST (BRAZIL)
- 15:30 TRAVEL QUEST (ANTARCTICA)
- 20:00 SAVE THE BUCARDO
- 21:00 CREATIVE KILLERS (EP. 01)
- 22:00 JAPANESE HEIGHTS
- 23:00 STOLEN TREASURES (EP. 1)
- 23:45 STOLEN TREASURES (EP. 2)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 LEGEND OF LAGERFELD (1)
- 15:20 LEGEND OF LAGERFELD (2)
- 15:40 LEGEND OF LAGERFELD (3)
- 16:00 CITY CHIC PARIS
- 17:00 LUXURY LIFE
- 18:00 NEW YORK FASHIONWEEK (18)
- 18:30 NEW YORK FASHIONWEEK (19)
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (39)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (40)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (15)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (16)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (49)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (50)
- 22:00 READY TO WEAR
- 22:30 READY TO WEAR
- 23:00 MIAMI FALL 2021 XXII (3)
- 00:00 CAPE EPIC 2022 (5)
- 00:30 CAPE EPIC 2022 (6)
- 01:00 HELLAS RALLY RAID 2021
- 01:30 HOW TO BUILD A RACE CAR
- 02:00 BOARD STORIES SURFING (35)
- 02:30 BOARD STORIES SURFING (36)
- 03:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (7)
- 03:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (8)
- 04:00 SHIFTING GEARS
- 04:30 SHIFTING GEARS
- 05:00 WILD SURF 2019 (14)
- 05:30 WILD SURF 2019 (15)
- 06:00 BETTER THAN FOUR 2016 (CAPE TO CAPE MTB - PART 2)
- 06:30 BETTER THAN FOUR 2016 (CAPE TO CAPE MTB - PART 1)
- 07:00 HELLAS RALLY RAID 2021
- 07:30 HOW TO BUILD A RACE CAR
- 10:00 GEARING UP 2020 (4)
- 10:30 GEARING UP 2020 (5)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (15)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (16)
- 12:00 SPORTS MAX (39)
- 12:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 13:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (2)
- 16:00 GP RACING 2022 (40)
- 16:30 GP RACING 2022 (41)
- 17:00 WORLD OF WATERSPORTS (25)
- 17:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 18:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (11)
- 18:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (12)
- 19:00 RACEMAX MOTORSPORTS (14)
- 19:30 RACEMAX MOTORSPORTS (15)
- 20:00 INSIDE SAILING 2020 (4)
- 20:30 INSIDE SAILING 2020 (5)
- 21:00 CAPE EPIC 2022 (5)
- 21:30 CAPE EPIC 2022 (6)
- 22:00 AUTOSPEED 2019 (12)
- 22:30 AUTOSPEED 2019 (13)
- 23:00 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (10)
- 23:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (11)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Electric Jam
- 23:00 Street Buzz
- 05:10 Na povrchu (8)
- 06:00 Megakonštrukcie (5)
- 06:55 Život s vrahom (2)
- 07:45 Rockové legendy - George Michael (1)
- 08:15 Doslova
- 08:55 Ako urobiť štátny prevrat (1)
- 09:50 Len peniaze nestačia (14)
- 10:30 Spoločenstvá zvierat (3)
- 11:25 Humboltov Prúd (2)
- 12:25 Neúčinné antibiotiká (1)
- 13:15 Telenákupné pásmo (2)
- 13:30 Vitajte v drsnom meste (1)
- 14:25 Svetová lodná doprava (2)
- 15:20 Téma (155)
- 16:00 Život vo vesmíre (1)
- 16:50 Ničivá sila prírody (3)
- 17:50 Hovorme o nás (23)
- 18:30 Ruská revolúcia (1)
- 19:25 Doslova
- 20:05 Ľudia sú aj politici (45)
- 20:45 Travelistan (16)
- 21:05 K-FUN
- 21:55 B-2: Technológia Stealth vo vojne (1)
- 00:15 Cyranův ostrov (7)
- 00:50 Naše zprávy
- 01:05 VIP svět
- 01:25 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (8)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Cecelia Ahern: Tajemná kniha lásky
- 22:00 Poklad z půdy
- 23:15 Cyranův ostrov (8)
- 23:50 Intim s Heidi Janků
- 03:50 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:30 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:05 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:05 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Ostříháno
- 02:05 Na plac!
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:25 Co bude dnes k večeři? (Rybí karbanátky)
- 16:40 Popelka
- 17:55 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nalezená pravda
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 04:40 Pan Kmín uvádí...: Vysoké Studnice
- 05:05 Cirkulární Česko: Inovace v cirkulární ekonomice
- 05:40 Autobusem na výlet: Pálava 2/2
- 05:50 A11 Cesta na Olymp směr Paříž: Tomas Järvinen, vícebojař
- 06:10 Ústecký zpravodaj
- 06:20 Magazín ze Strakonicka
- 06:40 Olomoucký magazín
- 07:00 Lipnožurnál
- 07:15 Moje medicína: Michal Janků
- 07:40 Rozhovor S...: Jiří Čunek, senátor a starosta města Vsetína
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:45 Majkl V. Show
- 23:50 Dobrý večer s A11: rerpíza
- 00:35 Zelenáč VI (4)
- 01:15 Bosch VI (4)
- 02:00 Bosch VI (5)
- 02:45 Bosch VI (6)
- 03:25 Macgyver IV (10)
- 04:05 Macgyver IV (11)
- 04:45 Tým SEAL V (1)
- 05:30 Totalcar VI (7)
- 06:00 Totalcar II (5)
- 06:35 Profil zločinu II (5)
- 07:30 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (9)
- 10:20 Profil zločinu II (5)
- 11:20 Hvězdná brána: Atlantida (2)
- 12:10 A-Team (13)
- 13:10 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (9)
- 16:05 Profil zločinu II (7)
- 17:10 A-Team (14)
- 20:00 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (12)
- 21:00 Ztracený svět (3)
- 21:55 Ztracený svět (4)
- 00:40 Ztracený svět II (3)
- 01:40 Zločin (2)
- 02:20 Ztracený svět II (3)
- 03:05 Totalcar II (4)
- 03:30 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 10:00 Společnost Adventure (20)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Macgyver III (19)
- 13:55 A-Team II (5)
- 16:50 Společnost Adventure (21)
- 17:50 Ztracený svět II (4)
- 18:45 Xena II (2)
- 19:45 A-Team II (6)
- 20:50 Macgyver III (20)
- 21:45 Námořní vyšetřovací služba XVI (15)
- 22:40 Námořní vyšetřovací služba XVI (16)
- 23:35 Xena II (2)
- 00:35 Dcery duchem (10)
- 01:55 Brousko III (71)
- 02:45 Brousko III (72)
- 03:35 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (10)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:30 Domek na prérii V (7)
- 13:35 Grand Hotel (3)
- 14:35 Grand Hotel (4)
- 15:35 Brousko III (73)
- 16:40 Dcery duchem (11)
- 18:00 Domek na prérii V (8)
- 19:05 Grand Hotel (5)
- 20:05 Grand Hotel (6)
- 21:10 Domek na prérii V (8)
- 22:10 Grand Hotel (5)
- 23:10 Grand Hotel (6)
- 01:15 Anarchisti
- 03:00 Sokurov hlas
- 11:40 Kupředu levá
- 13:25 Zde Harold
- 14:55 Velmistr
- 17:05 Světelný rok
- 18:40 Léto s Monikou
- 20:25 Pouze přátelé
- 22:00 Dirch
- 00:00 Není zla mezi námi
- 02:35 Rimini
- 04:35 Není zla mezi námi
- 08:45 Kolize
- 10:45 O bozích a lidech
- 12:50 Divoch
- 14:40 Michael Kolhaas
- 22:00 Zvuk hluku
- 23:45 Nitram
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Krkavec)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Sníček (10)
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:40 Staré pověsti české (14)
- 06:55 Bílý tesák (Jméno)
- 07:00 Já Baryk (Já Baryk a můj ježek)
- 07:15 Příběhy kocoura Modroočka (Já a můj dvojnožec)
- 07:30 Mach a Šebestová (Ukradené sluchátko)
- 07:35 O Mikešovi (Mikeš vypráví pohádku)
- 07:50 Tisíc a jedna noc (O bohatství a osudu)
- 10:05 Bílý tesák (Příkoří)
- 10:15 Já Baryk (4)
- 10:20 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bělovous Zrzunda)
- 10:30 Broučci (Narodil se Brouček)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a papoušek)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (O příštipkáři Marúfovi)
- 11:05 Brundibáři (Těší mě)
- 11:25 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka odhalila zloděje)
- 11:30 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a strašidlo)
- 12:00 Advent
- 13:20 Čechoslovák, režisér Julius Matula
- 13:40 Kinosál
- 14:00 Muzikál aneb Cesty ke štěstí
- 15:25 Hranice (8)
- 16:00 Mrtvej brouk
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Klíč
- 19:30 Filmové minuty
- 19:35 Bílý tesák (Příkoří, Šedý bobr)
- 22:00 Němá barikáda
- 00:00 Záhada Hory mrtvých
- 01:35 Hra s časem
- 03:00 Útok žraloka
- 04:30 To není moje sestra
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Barbarský stát a jednotky SS
- 20:00 Bunkr: Poslední dny Adolfa Hitlera
- 21:05 Neznámé památky (Zámek Litultovice)
- 21:35 Barbarossa
- 22:40 JFK: Spiknutí
- 01:55 Zabiják
- 03:15 Oko za oko
- 04:45 Close Up III (1)
- 05:10 Close Up III (9)
- 05:35 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Creatures
- 05:45 Zoom In - Thor: Love and Thunder
- 06:00 Zoom In - Hitman’s Wife’s Bodyguard
- 06:10 Close Up III (2)
- 06:40 Close Up III (8)
- 07:15 Kleopatra (1)
- 09:00 Kleopatra (2)
- 10:40 Zkrocení zlé ženy
- 12:45 Sudá a lichá
- 16:20 Po čem ženy touží
- 18:30 Ip Man 2
- 20:20 Policajtka
- 22:00 Zákon ulice
- 23:40 Univerzální voják: Zpět v akci
- 00:50 Devátá brána
- 03:00 Jakubův žebřík
- 04:45 Close Up III (14)
- 05:10 Close Up III (10)
- 05:35 Zoom In - Cruella
- 05:45 Zoom In - Sonic the Hedgehog 2
- 05:50 Zoom In - The Addams Family 2
- 06:00 Zoom In - The Lost City
- 06:10 Rudá Sonja
- 07:55 Spartakus (1)
- 09:45 Spartakus (2)
- 11:15 Agent z Panamy
- 13:10 Galaxy Quest
- 14:55 Záměna
- 16:40 League of Gods
- 18:30 Opičí úder
- 20:25 Zelené peklo
- 22:00 Vnitřní nepřítel
- 23:35 Zběsilý útěk
- 00:20 Červený trpaslík III (6)
- 00:55 Nájemník na zabití
- 02:50 Comedy Club IV (18)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas II (11)
- 12:00 Protančené Vánoce
- 20:00 Road Trip
- 22:00 Comedy Club IV (19)
- 22:30 Comedy Club IV (20)
- 23:00 Comedy Club IV (21)
- 23:30 Červený trpaslík III (6)
- 00:00 Viajar Mexico (Campeche, Mexico)
- 00:30 Quest (Delhi 3, India)
- 01:00 Off The Grid (Wild Atlantic Way 3, Ireland)
- 01:30 Xplore Philippines (Cebu)
- 02:00 Backpack (Jerusalem, Israel)
- 02:30 Quest (Lucknow - Rewa, India)
- 03:00 The Savvy Nomad (Lampung)
- 03:30 Travel Diaries Of Healer and Rohan (Jim Corbett)
- 10:00 Quest (Bihar, India)
- 10:30 World Spas (Movenpick, Jordan)
- 11:00 Backpack (Tel Aviv, Israel)
- 11:30 Quest (Delhi 1, India)
- 04:27 Divoké Mongolsko: země extrémů (Život v poušti)
- 05:14 Královny říše zvířat (Královny hor)
- 06:00 Skvělá farma doktora Pola (To snad bééé!)
- 06:21 Skvělá farma doktora Pola (Senoseč)
- 06:42 Americká divočina II (Národní park Canyonlands)
- 07:04 Americká divočina II (Havajské ostrovy)
- 07:26 Super útesy
- 18:00 Divocí, chytří a smrtící (Obrana)
- 18:44 Linie predátorů (Lví odkaz)
- 19:30 Super útesy
- 00:00 Jednotky SS (Hitlerova vražedná mašinérie)
- 00:45 Apokalypsa: 2. světová válka (Prohra na celé čáře)
- 01:30 Pašerákům na stopě III (Neoznačené zbraně)
- 02:15 Jak chytit pašeráka VII (Můj tlustý marihuanový úlovek)
- 03:00 Jak se staví superauta (Jeep Wrangler)
- 03:45 Aljašští domorodci III (Trápení a odměna)
- 00:20 Zvláštní a záhadné IV (7)
- 01:05 Vojenská akta X (2)
- 01:50 Hitlerovi inženýři třetí říše (2)
- 02:35 Válečné lodě IV (7)
- 03:20 Moře záhadných katastrof III (4)
- 04:05 Pěšky podél Nilu (1)
- 04:50 Záblesky (4)
- 05:20 Brutální historie (1)
- 06:00 Instinkt sebezáchovy - Příběhy o přežití (10)
- 06:55 Technické katastrofy II (1)
- 07:50 S tátou kolem světa IV (2)
- 12:30 Technické katastrofy II (1)
- 13:25 Válečné lodě III (8)
- 14:20 Jak je vidí ptáci (1)
- 14:50 Mistři ve foukání skla (1)
- 15:15 Život v sevření mrazu IX (12)
- 18:10 Pěšky podél Nilu (2)
- 19:10 Mistři ve foukání skla (1)
- 19:35 Mistři ve foukání skla (2)
- 22:25 Vojenská akta X (8)
- 23:20 Moře záhadných katastrof III (5)
- 08:00 Jak se to dělá XXIV (24)
- 08:30 Jak se to dělá XIV (1)
- 09:00 Schováno v kůlnách IV (6)
- 09:30 Schováno v kůlnách IV (7)
- 00:15 Americká spravedlnost (Soudce, porota a kat)
- 01:00 Vražda: Poslední hodiny IV (Odložený případ z Anchorage)
- 01:45 Motiv k vraždě (Štědrovečerní masakr)
- 02:05 Motiv k vraždě (Krutý přítel)
- 02:30 Soudní kamera V (122. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera V (123. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XIV (Skutečně ztraceni)
- 00:00 Proč jsem sakra koupil zrovna tenhle dům? II (7)
- 01:00 Život na Bahamách V (Sny se mění ve skutečnost)
- 01:30 Život na Bahamách V (Dobrodružství na Long Island)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii IV (Nákup prvního domu)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii IV (Následuj mě do Tennessee)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIII (Z návštěvníků kupci)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLV (Kouzlo na čtvrtý pokus)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLV (59 nabídek v Chicagu)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? X (Schodiště do nikam)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? X (7)
- 05:30 Mistři bazénů III (Vysněný bazén v Tennessee)
- 06:00 Nejošklivější americký dům V (Šeredný severovýchod)
- 06:30 Nejošklivější americký dům V (Ohyzdný Středozápad)
- 07:00 Znovunašlápnutí rodného města (Renovace v Cornwallu)
- 00:40 Kuchyně 13: Slavíme Den otců (11)
- 01:25 Dětská cukrářská soutěž : Biz Kids 11: 8 malých pekařů jde na trh (5)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 19: Vezměte ho do Fresna (2)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 19: Až k zbláznění (3)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Sytá klasika (17)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Z Evropy do Asie (18)
- 03:40 Strašidelné výrobky z perníku 2: Palermo (1)
- 04:25 Strašidelné výrobky z perníku 2: Los Angeles (2)
- 05:10 Strašidelné výrobky z perníku 2: Dublin (3)
- 06:00 Kuchyně 13: Venkovní oslava (12)
- 06:45 Oslavy se šéfkuchařkou Nti 1 (13)
- 07:10 Dětská cukrářská soutěž : Biz Kids 11: Síla imitace oběda (6)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 19: Nezapomeň porazit Bobbyho (4)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (S kuráží)
- 01:25 Válka skladů XV (Dědeček ze zastavárny tě miluje!)
- 01:45 Válka skladů XV (Strings & Beans)
- 02:10 Válka skladů XV (Jdi do toho nebo zmlkni)
- 02:35 Mistři aukcí III (Vúdú prachy)
- 03:00 Mistři aukcí III (Pan Haff jde do Washingtonu)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Podzemní zástava)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XV (Kód kruhů v obilí)
- 04:30 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Ničivé katastrofy)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Rick v Roadmasteru)
- 06:00 Mistři aukcí III (Překvapení se sajdkárou)
- 06:20 Mistři aukcí III (Sázka do loterie)
- 06:40 Z ohnivé výhně IV (Mistr & učeň)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XXIV (Rick v Roadmasteru)
- 00:00 Vista Point (Denver)
- 00:27 Global Treasures (Geghard)
- 00:38 Planet Terra (Sanssouci)
- 00:43 Global Treasures (Karnak)
- 00:54 Planet Terra (Kyongbok Kung)
- 01:00 Vista Point (Tallinn)
- 01:27 On Tour (Autopista del Atlantico)
- 01:54 Planet Terra (Wooden Churches)
- 02:00 Terra Mystica (Angkor)
- 02:28 Global Treasures (Knossos)
- 02:39 Footsteps (Mystic Druid Sites)
- 02:50 Global Treasures (Kyoto)
- 03:00 Vista Point (Quito)
- 03:27 On Tour (Hurtigruten)
- 03:54 Planet Terra (Ipak Yoli)
- 04:00 7 Days (Alto Adige)
- 04:53 Planet Terra (Aksum)
- 05:00 Vista Point (Mandalay)
- 05:27 Global Treasures (Jaipur)
- 05:38 Planet Terra (Kashan)
- 05:43 Nature Wonders (Cerknisko Jezero)
- 05:54 Planet Terra (Kievo Pecherska Lavra)
- 06:00 7 Days (Java)
- 06:53 Planet Terra (Toledo)
- 07:00 On Tour (Alaskas Inside Passage)
- 07:29 Vista Point (Marseille)
- 07:55 Planet Terra (Santa Antao)
- 08:00 Vista Point (Ticino)
- 08:27 Global Treasures (Suwon Hwaseong)
- 08:38 Planet Terra (Ljubljana)
- 08:43 Nature Wonders (Blyde River Canyon)
- 08:54 Planet Terra (Sirmione)
- 09:00 Vista Point (Berlin)
- 09:27 Regio (Caribbean Leeward Islands)
- 09:38 Planet Terra (Wat Arun)
- 09:43 Global Treasures (Zentralfriedhof Wien)
- 09:54 Planet Terra (Leptis Magna)
- 12:00 Vista Point (Chiang Mai)
- 12:27 Vista Point (Casablanca)
- 12:54 Planet Terra (Ibiza)
- 13:00 Nature Wonders (Acadia)
- 13:11 Global Treasures (Kailash)
- 13:22 Vista Point (Lisboa)
- 13:50 Global Treasures (Skogskyrkogarden)
- 14:00 On Tour (Rhine River Cruise)
- 14:27 Vista Point (Lapland)
- 14:54 Planet Terra (Advent am Wolfgangsee)
- 15:00 Cosmos Global (Taiwan)
- 15:53 Planet Terra (Vysehrad)
- 22:00 Vista Point (Vancouver)
- 22:27 On Tour (Cappadocia Balloons)
- 22:54 Planet Terra (Aman Canal Grande)
- 23:00 Global Treasures (Sergijev Posad)
- 23:12 Extravaganza (Cesky Krumlov)
- 23:39 Nature Wonders (Myvatn)
- 23:50 Global Treasures (Harar)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Snooker
- 01:30 Cyklistika
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Cyklistika
- 07:00 Snooker
- 08:30 Surfing
- 09:30 Motokros
- 09:45 Cyklistika
- 11:00 Cyklistika
- 17:45 Cyklistika
- 18:45 Motorsport
- 19:00 Olympijské hry
- 19:30 Olympijské hry
- 20:30 Motorsport
- 20:45 Snooker
- 22:00 Cyklistika
- 00:00 Cyklistika
- 01:30 Snooker
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Cyklistika
- 08:30 Snooker
- 10:45 Motorsport
- 11:00 Olympijské hry
- 12:00 Olympijské hry
- 13:00 Tenis
- 14:30 Tenis
- 19:30 Tenis
- 20:00 Cyklistika
- 22:00 Tenis
- 01:30 Superenduro, sestřih Velké ceny-#-\nMaďarska
- 02:00 Plážová házená
- 03:00 Plážová házená
- 04:00 Plážová házená
- 05:00 Plážová házená
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Färjestad - Frölunda
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Lední hokej: Fribourg - Zug
- 13:30 Poker
- 14:30 Poker
- 15:30 Fotbal: Al Nassr - Al Tai
- 17:45 Zlaté okamžiky
- 21:00 Poker
- 22:00 Zlaté okamžiky
- 22:15 Házená: Maďarsko - Česká republika
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 10:00 Poker
- 11:00 Televizní nákupy
- 16:00 Box: Ali - Miteff 1961
- 16:30 Házená: Španělsko - Francie
- 18:15 MVP
- 19:00 Házená: Maďarsko - Česká republika
- 20:45 MVP
- 21:30 Box: Sugar Ray Robinson - Jake LaMotta, 1951
- 22:15 Tenis
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Grand Est Open 88
- 13:00 Grand Est Open 88
- 15:00 Grand Est Open 88
- 17:00 Motoring
- 17:30 Grand Est Open 88
- 19:30 Motoring
- 20:00 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Drahomír Piok
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Grand Est Open 88
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 The Loop 110
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Grand Est Open 88
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Amazonka Truck
- 23:00 El Hadri Vs Gomez
- 00:15 Racing Files: McLaren - historie formule 1 a CanAm (50)
- 00:45 Blochovy rozbory (51)
- 01:35 Přednost v jízdě: BMW řady 2 Active Tourer (52)
- 01:45 Milujeme auta (53)
- 02:10 Eastside Motors: Muscle Cars a jiná dobrodružství (54)
- 03:00 BMW M6 GT3 - Bavorák v nízkém letu (55)
- 03:30 Přednost v jízdě: Lamborghini Huracán STO (56)
- 03:40 Zprávy (57)
- 03:45 Porsche Sixt Carrera Cup: Budapešť (58)
- 04:15 FIA European Truck Racing Championship: Zolder (59)
- 04:45 Rychlé kolo: Jaguar XFRS (60)
- 05:10 Zprávy (61)
- 05:15 Testovací tým: Alpine A110 vs. Porsche 718 Cayman (1)
- 05:35 Test automobilu: VW Golf PHEV (2)
- 05:40 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (3)
- 05:55 Zprávy (4)
- 06:00 Sedm nejrychlejších (5)
- 06:15 Garáž 21 (6)
- 06:45 Poklady v garáži (7)
- 07:15 Poklady v garáži (8)
- 07:45 Zpětný chod: Ford 17 M RS (9)
- 16:10 Test automobilu: VW Golf PHEV (29)
- 16:15 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (30)
- 16:30 Zprávy (31)
- 16:35 Sedm nejrychlejších (32)
- 16:50 Garáž 21 (33)
- 17:15 Poklady v garáži (34)
- 17:45 Poklady v garáži (35)
- 00:00 Noční program
- 09:00 BMW International Open
- 18:00 BMW International Open
- 21:00 highlights z turnaje DP World Tour
- 21:30 Breaking
- 22:00 Breaking
- 22:30 highlights z turnaje Asian Tour
- 23:30 Best Lessons
- 00:00 Mezi obry (2)
- 00:30 Nový muškař (18)
- 01:00 MTC Baits (Naladěni na záběr)
- 01:30 Akademie přívlače (Řeky Bukoviny - Moldova, má láska)
- 02:00 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství v zelené Kalahari 1.díl)
- 02:30 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství v zelené Kalahari 2.díl)
- 03:00 Roland Budavári (Jak lovím já)
- 03:30 Novinky Delphin 2024
- 04:00 SBS (Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl)
- 04:30 SBS (Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl)
- 05:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 2.díl)
- 05:30 V jednotě s přírodou (Sokolníci 1.díl)
- 06:00 V jednotě s přírodou (Sokolníci 2.díl)
- 06:30 Carp Zoom (Jarní pickrování)
- 07:00 Nový muškař (16)
- 07:30 Mezi obry
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 18:00 Gamingmania
- 18:05 Óčko hity
- 20:00 O Black List
- 20:50 O black talk
- 21:00 Hot hity
- 21:30 O unlocked
- 21:45 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 18:00 Gamingmania
- 18:05 Óčko hity
- 20:00 O Black List
- 20:50 O black talk
- 21:00 Hot hity
- 21:30 O unlocked
- 21:45 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 17:00 80’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 17:00 80’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 GRIME TIME
- 12:00 WORKIN’
- 18:00 TRIPLESHOT
- 19:00 SPOTIFY CZECH LIST
- 20:00 R&B JAMMIN’
- 21:00 US TOP CHART
- 22:00 CHILLIN’
- 23:00 REWIND! 5. ELEMENT
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (18)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (114)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (49)
- 08:20 Nespoutaný anděl (50)
- 09:20 Yago, syn džunle (127)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Yago, syn džunle (128)
- 15:55 Wolffův revír (68)
- 16:55 Stefanie (27)
- 17:55 Stefanie (28)
- 18:55 Nespoutaný anděl (51)
- 19:55 Nespoutaný anděl (52)
- 20:55 Wolffův revír (69)
- 21:55 Kvíz, please! (15)
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 METALMANIA
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 METALMANIA
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 TO BYL RO(C)K
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 08:43 Intermezzo
- 10:00 D. Barenboim, Berlínští filharmonikové: Mozartův Klavírní koncert č. 20
- 10:31 D. Barenboim, Berlínští filharmonikové: Mozartův Klavírní koncert č. 21
- 11:02 Daniel Barenboim a Berlínští filharmonikové: W. A. Mozart - Klavírní koncert č. 22
- 11:38 Daniel Barenboim a Berlínští filharmonikové: W. A. Mozart - Klavírní koncert č. 23
- 16:28 Intermezzo
- 16:45 Prix de Lausanne 2024 - Rising Stars
- 00:00 David Bowie
- 01:39 Jack Johnson
- 02:33 Various Artists
- 03:00 Demi Lovato
- 03:24 One Direction - One Direction
- 03:46 One Direction
- 04:54 The Cure
- 05:54 Various Artists
- 06:05 Paramore
- 07:41 Imagine Dragons
- 08:45 Britney Spears
- 09:07 Rihanna
- 10:37 The Offspring
- 11:42 Various Artists
- 12:00 Demi Lovato
- 12:24 One Direction - One Direction
- 12:46 One Direction
- 13:54 The Cure
- 17:17 Wolf Alice
- 18:04 Scorpions
- 19:35 Paul McCartney
- 20:34 City and Colour
- 20:52 Various Artists
- 21:00 The Black Keys
- 21:24 Alabama Shakes
- 21:49 Iggy Pop
- 22:40 Lady Gaga
- 23:53 Various Artists
- 00:20 Geordie Shore XXII (1)
- 01:05 K popukání XXVIII (15)
- 01:30 K popukání XXVIII (16)
- 01:55 K popukání XXVIII (17)
- 02:15 K popukání XXVIII (18)
- 02:40 K popukání XXVIII (19)
- 03:00 K popukání XXVIII (20)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXIII (2)
- 15:05 K popukání XXXI (3)
- 15:30 K popukání XXXI (4)
- 15:55 Pomoc! Mám tajný vztah! II (1)
- 20:30 K popukání XXXV (39)
- 20:55 K popukání XXVIII (3)
- 21:15 K popukání XXVIII (10)
- 21:40 K popukání XXVIII (11)
- 22:00 Výzva: Souboj hvězd (10)
- 22:45 Mistr jehly XIV (10)
- 23:30 Geordie Shore XXII (2)
- 01:00 Isle Of MTV Hall Of Fame: Past...
- 02:00 Non Stop Hits
- 07:00 Non-Stop Hits
- 13:00 Non-Stop Hits
- 16:00 Totally 10s!
- 18:00 Worldwide Hits
- 20:00 Isle Of MTV Hall Of Fame: Past...
- 21:00 Totally 10s!
- 22:00 Worldwide Hits!
- 04:55 Chillout Zone
- 06:00 Epic Videos From The Girls! Top 40
- 09:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Supermassive Rock Anthems!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Rap & R’n’B Jamz
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 Premium Kolotoč
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 VIP Klub
- 22:29 PREMIUM PARTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 PANTŮČKOVA PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA
- 08:30 COUNTRY
- 09:00 ŠLÁGR SILVESTRY
- 09:30 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:40 CHVILKA S...
- 14:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 15:00 STUDIO VE TŘI
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 ŠLÁGR NÁS BAVÍ
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 20:00 CHVILKA S...
- 20:20 LÉTO S MUZIKOU
- 21:50 NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY
- 22:20 JEDENÁCT V JEDENÁCT
- 23:40 DOBROU NOC
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:15 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 CHVILKA S...
- 09:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 09:50 ŠLÁGR MARKET
- 10:50 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 11:50 COUNTRY
- 12:10 CHVILKA S...
- 12:40 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 13:50 ŠLÁGR MARKET
- 14:50 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 15:45 COUNTRY
- 16:20 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 17:15 NEJVĚTŠÍ ŠLÁGR PECKY
- 17:50 ŠLÁGR MARKET
- 18:55 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 19:45 LIDOVÁ ZÁBAVA
- 20:10 ŠLÁGR SILVESTRY
- 20:55 ČAS NA DECHOVKU
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:00 Gumballův úžasný svět III (Tréňa)
- 00:15 Gumballův úžasný svět III (Radost)
- 00:25 Gumballův úžasný svět III (Recept)
- 00:40 Gumballův úžasný svět III (Štěně)
- 00:50 Gumballův úžasný svět III (Jméno)
- 01:05 Gumballův úžasný svět III (Křoví)
- 01:14 Lamput III (Páka)
- 01:25 Gumballův úžasný svět VI (Přání)
- 01:35 Gumballův úžasný svět VI (Továrna)
- 01:50 Gumballův úžasný svět VI (Vzpoura)
- 02:00 Gumballův úžasný svět VI (Hlídání)
- 02:10 Gumballův úžasný svět VI (Cennost)
- 02:25 Gumballův úžasný svět VI (Srdce)
- 02:35 Gumballův úžasný svět VI (Strašáci)
- 02:45 Gumballův úžasný svět VI (Kámoši)
- 02:55 Gumballův úžasný svět VI (Agent)
- 03:05 Gumballův úžasný svět VI (Rozhodování)
- 03:20 Gumballův úžasný svět VI (Síť)
- 03:30 Gumballův úžasný svět VI (Inspektor)
- 03:40 Gumballův úžasný svět IV (Návrat)
- 03:50 Gumballův úžasný svět IV (Nepřítel)
- 04:00 Gumballův úžasný svět IV (Parta)
- 04:10 Gumballův úžasný svět IV (Ostatní)
- 04:20 Gumballův úžasný svět IV (Podpis)
- 04:30 Gumballův úžasný svět IV (Dárek)
- 04:45 Gumballův úžasný svět IV (Učeň)
- 04:55 Gumballův úžasný svět IV (Otrava)
- 05:05 Gumballův úžasný svět IV (Obejmutí)
- 05:15 Gumballův úžasný svět II (Sázka)
- 05:25 Gumballův úžasný svět IV (Prodej)
- 05:35 Gumballův úžasný svět IV (Rutina)
- 05:45 Gumballův úžasný svět IV (Parkování)
- 06:00 Craig od potoka (Rytíř Kelsey)
- 06:10 Craig od potoka (JPoník)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VI (Čaromuž)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VI (Neformální úterý)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VI (Jdeme si pro ceny)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VI (Když prší ve svatební den)
- 07:20 Bakugan (Octogan blázní)
- 07:30 Bakugan (Jezte maso)
- 07:45 Mezi námi medvíďaty II (Přehlídka)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Všude dobře, na sněhu nejlíp)
- 08:15 Gumballův úžasný svět IV (Obejmutí)
- 08:25 Gumballův úžasný svět IV (Prodej)
- 08:35 Gumballův úžasný svět IV (Rutina)
- 08:50 Gumballův úžasný svět IV (Parkování)
- 09:00 Gumballův úžasný svět IV (Upgrade)
- 09:20 Gumballův úžasný svět IV (Komiks)
- 09:30 Gumballův úžasný svět IV (Romantik)
- 09:45 Gumballův úžasný svět IV (Videa)
- 10:00 Gumballův úžasný svět IV (Zlá)
- 10:15 Gumballův úžasný svět IV (Počátek)
- 10:25 Gumballův úžasný svět IV (Počátek, část 2)
- 10:40 Gumballův úžasný svět IV (Zrádce)
- 10:55 Gumballův úžasný svět IV (Rada)
- 11:03 Lamput III (Lamput potkává Tuzkiho)
- 11:15 Gumballův úžasný svět IV (Signál)
- 11:25 Gumballův úžasný svět IV (Přítelkyně)
- 11:40 Gumballův úžasný svět IV (Parazit)
- 11:50 Gumballův úžasný svět IV (Láska)
- 12:10 Gumballův úžasný svět IV (Podfuk)
- 12:20 Gumballův úžasný svět IV (Trapas)
- 12:35 Gumballův úžasný svět IV (Hnízdo)
- 12:45 Gumballův úžasný svět IV (Body)
- 13:05 Gumballův úžasný svět IV (Autobus)
- 13:15 Gumballův úžasný svět IV (Noc)
- 13:25 Lamput IV (Knihovna)
- 13:40 Craig od potoka (Příšera v zahradě)
- 13:50 Craig od potoka (Kletba)
- 14:05 Craig od potoka (Budoucnost patří krabici)
- 14:15 Craig od potoka (Pes rozhodovač)
- 14:30 Totální Dramarama (Epizoda 40)
- 14:40 Totální Dramarama (Epizoda 41)
- 14:55 Totální Dramarama (Epizoda 42)
- 15:05 Totální Dramarama (Epizoda 45)
- 15:10 Lamput IV (Prvorodič a Zpátečka)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! IV (Halloween vs. Vánoce)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! IV (Dům plný nástrah)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! IV (Rybí voda)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! IV (Televizní rytíř)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Leďákův mazlík)
- 16:25 Mezi námi medvíďaty (Dračí škůdci)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Méďové v oblacích)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Zuběnky moderní doby)
- 17:05 Lamput III (Lamput v hotelu)
- 17:15 Pan Magoo II (GraFizz)
- 17:20 Pan Magoo II (Nedoceněné nuly)
- 17:30 Pan Magoo II (Kočičí zlato)
- 17:45 Craig od potoka (Útěk od rodinné večeře)
- 17:55 Craig od potoka (Příšera v zahradě)
- 18:05 Craig od potoka (Kletba)
- 18:20 Craig od potoka (Budoucnost patří krabici)
- 18:30 Craig od potoka (Pes rozhodovač)
- 18:45 Ben 10 III (Plážovníci)
- 18:55 Ben 10 III (LeGrangeova zeď)
- 19:05 Ben 10 III (Krátkodobé kouzlo)
- 19:25 Totální Dramarama (Epizoda 21)
- 19:35 Totální Dramarama (Epizoda 23)
- 19:44 Lamput IV (Robinput)
- 19:55 Mladí Titáni do toho! II
- 20:05 Mladí Titáni do toho! III (Kočičí zalíbení)
- 20:15 Mladí Titáni do toho! III (Den nohou)
- 20:35 Bakugan (Zvuk okurek)
- 20:45 Bakugan (Mimo radar)
- 21:00 Gumballův úžasný svět III (Remcalové)
- 21:10 Gumballův úžasný svět III (Dovolená)
- 21:25 Gumballův úžasný svět III (Podvodník)
- 21:35 Gumballův úžasný svět III (Díra)
- 21:55 Gumballův úžasný svět III (Šéf)
- 22:05 Gumballův úžasný svět III (Hmat)
- 22:20 Gumballův úžasný svět III (Zákon)
- 22:30 Gumballův úžasný svět III (Alergie)
- 22:45 Gumballův úžasný svět III (Matky)
- 22:55 Gumballův úžasný svět III (Heslo)
- 23:10 Gumballův úžasný svět III (Prokrastinátoři)
- 23:25 Gumballův úžasný svět III (Skořápka)
- 23:40 Gumballův úžasný svět III (Zrcadlo)
- 23:50 Gumballův úžasný svět III (Břemeno)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings III (Pet Sheep)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings III (Sheep Joust)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings III (Foodie Phantoms)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings III (Bookfair)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings III (Unpractical Cabin)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings III (The Bear, The Frog and the Mosquito)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings III (Musical Battle)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables II (Mr. Big Pants)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables II (Potrait of a Mushable)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables II (Mushpie in the Sky)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (Save The Fun Tree)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Squirreled Away)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Looney Science)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Sea School)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Mail Whale)
- 02:50 Batwheels (Cave Sweet Cave)
- 03:00 Batwheels (Redbird's Bogus Beach Day)
- 03:15 Batwheels (Zoomsday)
- 03:25 Batwheels (Batcomputer for a Day)
- 03:35 Batwheels (Batty Race)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings II (Moveable Apps)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings II (Wild Modeling)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings II (The Bear Next Door)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings II (Wild Zapping)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings II (Warning: Unlimited Lemmings)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings II (Bouncing Bear)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings II (Masked Racoon)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings II (Spinning Lemmings)
- 04:45 Thomas & Friends - Shorts XXVI (Train School: The Run Down)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Wizard Returns)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Wizard Pays a Visit)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (Escape from the Crystal Ball)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Return Of the Wicked Witch)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (Three Friends and a Magic Crystal)
- 06:00 Batwheels (Riddle Me This)
- 06:10 Batwheels (Scaredy-Bat)
- 06:25 Mr Bean: The Animated Series III (Eau De Bean)
- 06:35 Mr Bean: The Animated Series III (Running on Empty)
- 06:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (James and the Dragon)
- 07:00 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The Mystery of the Snickering Ghost)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings III (Game Of Stone)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings III (Tam-Tam Lemming)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings III (Ice Madness!)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings III (In Your Dreams)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings III (Super-Voltaic Cabin)
- 08:10 The Tom and Jerry Show II (Cat Dance Fever)
- 08:15 The Tom and Jerry Show II (Dirty Rat)
- 08:30 The Tom and Jerry Show II (Tom and Jerry-Geddon)
- 08:35 The Tom and Jerry Show II (Tic-Tyke-D'oh)
- 08:45 The Tom and Jerry Show II (Missing in Traction)
- 08:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Change)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series (Scaredy Bean)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series (Hot Date)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series (Wanted)
- 09:40 Mr Bean: The Animated Series (Gadget Kid)
- 09:55 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The Mystery of the Snickering Ghost)
- 10:20 Thomas & Friends - Shorts XXVI (Train School: The Art of Sharing)
- 10:30 Silly Sundays (Mom's Sandwich)
- 10:35 Silly Sundays (Picnic Hill)
- 10:45 Silly Sundays (Sit Still, Sonia)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings III (Franken-Grizzy)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings III (Lemming On Canvas)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Musical Discord)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings III (A Bear In The Sheepfold)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings III (Jelly World)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings III (Pet Sheep)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings III (Sheep Joust)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Castle Hassle)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Catwalk)
- 12:25 The Tom and Jerry Show (Here's Looking A-Choo Kid!)
- 12:35 The Tom and Jerry Show (Superfied)
- 12:55 The Tom and Jerry Show II (Build-A-Beast)
- 13:00 The Tom and Jerry Show II (No Fly Zone)
- 13:10 The Tom and Jerry Show II (Charity Case)
- 13:15 The Tom and Jerry Show II (Duck, Duck, Loose)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (Wedding Day)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Phone)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (Hotel Bean)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (Jurassic Bean)
- 14:20 Thomas & Friends - Shorts XXVI (All Aboard: The New Platform)
- 14:30 Lucas the Spider (Avocado's Long Time Out)
- 14:40 Lucas the Spider (Tanks Giving)
- 14:45 Lucas the Spider (Flying)
- 15:00 Silly Sundays (The Last Cookie)
- 15:05 Silly Sundays (Crab's Home)
- 15:10 Silly Sundays (Magic Trick)
- 15:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Funny Voices)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (The Smallest of Problems)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (Puffy Dumplings)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Mini Golf)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Castle Hassle)
- 16:25 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The Mystery of the Snickering Ghost)
- 16:55 The Tom and Jerry Show (Cat Napped)
- 17:05 The Tom and Jerry Show (Black Cat)
- 17:25 The Tom and Jerry Show (Hunger Strikes)
- 17:35 The Tom and Jerry Show (Gravi-Tom)
- 17:45 The Tom and Jerry Show II (Tom-Fu)
- 18:00 Batwheels (Redbird's Bogus Beach Day)
- 18:10 Batwheels (Zoomsday)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings II (Irresistible Bear)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Kit)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings II (Timeless Bear)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings II (Weightless Bear)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings II (Call of the Bear)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings II (Yummy Fly)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings II (Good Bear, Bad Bear)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (Friends of the Forest)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series II (A Magic Day Out)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series II (Ball Pool)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series II (Pizza Bean)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series II (The Photograph)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings II (Bear Diet)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings II (Balloon Bear)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (Bear Pillow)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings II (Hooks and Loops Bear)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings II (Fast Workout)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings II (Bat-Grizzy)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings II (Moveable Apps)
- 22:00 Alice & Lewis II (The Useless Queen)
- 22:10 Alice & Lewis II (Life's Not A Breeze!)
- 22:25 Alice & Lewis II (The Super-Cutie-Twee)
- 22:40 Alice & Lewis II (Life in the Open Air)
- 22:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Lighthouse Disco)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Underwater Star)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Cheddar Days)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Blast Off)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (K-9: Space Puppy)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings III (Day and Night)
- 00:15 Spongebob v kalhotách IV (Věc / Hokus pokus)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Stěhuj nebo Zmiz)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (Co se skrývá vespod)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (Motýlí slunce)
- 01:45 Victorious (Domácí úkol)
- 02:00 Victorious (Pilot)
- 02:25 iCarly (iSliby chyby)
- 02:45 iCarly (iSam má kluka)
- 03:05 Tajemství Hunterových II (Zatčení)
- 03:30 Tajemství Hunterových II (Max)
- 03:50 Nej a Nejnejka (NERUŠTE KOBLIHY / PROKLETÝ AMULET)
- 04:10 Nej a Nejnejka (TO JE CELÝ AMOR / NEVOŇAVÁ KÁMOŠKA)
- 04:30 44 koček II (Případ tajné přísady)
- 04:45 44 koček II (Motorkové myši)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (A Knight’s Tail)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Zvláštní přísada / Milostná píseň)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Můj život psa / Bublinková folie)
- 06:00 Šmoulové II (Gargamel šnekem / Z Květuše je divoška!)
- 06:25 Šmoulové II (Pod zámkem / Starosti se soufflé)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Scvrkávající se hvězdice / Fitzpatrick)
- 07:25 Spongebob v kalhotách IX (Sbohem Krabí hambáči?)
- 07:50 Spongebob v kalhotách IX (Úroda oříšků / Nástěnka pro všechny)
- 14:10 Hlasiťákovi VI (Měnil, až vyměnil / Láska na první čuchnutí)
- 14:40 Hlasiťákovi VII (Pravěk na pochodu / Naskočit na nic)
- 15:00 Spongebob v kalhotách IX (Útulek pro šneky / Den zakladatelů)
- 15:30 Spongebob v kalhotách XII (Sandiny bláznivé neteře / Nebezpečná ostraha)
- 15:55 Mimozemské přátelství (Konečná)
- 00:20 Jelení Skvadra (Nebeské umění / Super závod)
- 00:45 Jelení Skvadra (Tlumočník zvířátek / Květinová soutěž)
- 01:10 Tlapková patrola IX (Pups save the tooth fairy / Pups solve the mystery of the missing art)
- 01:30 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují kuřátka / Tlapky zachraňují popleteného farmářského pomocníka)
- 01:55 Tlapková patrola IX (Tlapky zastavují návrat yettiho / Tlapky zachraňují osamělého ducha)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci VII (Vesmírný mimi robot)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci VII (Fujky Kačka)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci VII (Polštářový pirát)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci VII (Dobrodružství v herně)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci VII (Blaze and The Monster Machines #714)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci VII (Blaze and The Monster Machines #715)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci VII (Blaze and The Monster Machines #716)
- 04:50 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují kukačkové hodiny / Tlapky zachraňují dům paní Marjorie)
- 05:15 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují zamrzlý tábor / Tlapky zachraňují kvašené okurky?)
- 05:35 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují Sběr O-Matika / Tlapky zachraňují maskota)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci VII (Síla záchranáře)
- 06:25 Tlapková patrola III (Papouškující Tlapky / Moře-tlapky Zachraňují Turbotovy)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví bobrovi obydlí / Parta opravuje silnici)
- 07:20 DORA (Chyťte Quickatooa / Ztracený Lorito)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Nevěsta starého žraloka // Plavecké sólo)
- 08:15 Barbapapa a jeho rodinka! (Barbatelevize / Muzeum)
- 08:45 Barbapapa a jeho rodinka! (Barbazoo neumí říct ne / Dvojník)
- 09:10 Barbapapa a jeho rodinka! (Barbabravo není ve své kůži / Buď trpělivý, Barbabravo)
- 09:40 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddingtonova rozhlasová hra / Paddingtonův sluha)
- 10:05 Prasátko Peppa V (Kapitán táta Pes)
- 10:10 Prasátko Peppa V (Dinosauří park dědy Králíka)
- 10:15 Prasátko Peppa V (Pohádka na dobrou noc)
- 10:20 Prasátko Peppa V (Ztracené klíče)
- 10:25 Prasátko Peppa V (Tomův nový dinosaurus)
- 10:35 Prasátko Peppa V (Dědečkův vláček zachraňuje)
- 10:40 Prasátko Peppa V (Soutěž mazlíčků)
- 10:45 Prasátko Peppa V (Pavučina)
- 10:50 Prasátko Peppa V (Hlučná noc)
- 10:55 Prasátko Peppa V (Studna, která plní přání)
- 11:00 Velká show malého žraločátka (V zajetí deště / Slizká příšera)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví zmrzlinárnu / Parta a záhadné pištění)
- 11:55 Rubble a jeho parta (Parta staví dětské hřiště / Parta opravuje střechu)
- 12:15 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují své robotické přátele / Tlapky zachraňují duhu)
- 12:45 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují náměsíčného medvěda / Tlapky zachraňují kovboje Dannyho)
- 13:15 Tlapková patrola VIII (Tlapky zastavují Číču)
- 13:40 Rubble a jeho parta (Parta staví magickou fontánu / Parta staví kolotoč)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví parkovací garáž! / Parta staví tábořiště)
- 14:35 DORA (Krokodýlí sbohem / Stánek s empanadou /Jestli sedne bota / Piňatová oslava)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddingtona housenka / Paddington hraje podlaha je láva)
- 15:25 Barbapapa a jeho rodinka! (Trumfnu tě dvakrát / Roj)
- 15:50 Barbapapa a jeho rodinka! (Tráva je vždycky zelenější... / Až vyrostu)
- 16:20 Barbapapa a jeho rodinka! (Jeskyně Barbapapových / Malí bubáci)
- 16:45 Tlapková patrola IX (Liberty má nového kamaráda / Tlapky zachraňují tlap-tlap-bugy-soutěž)
- 17:15 Rubble a jeho parta (Parta staví popkornárnu / Tlapky likvidují kluzkou pohromu)
- 17:45 DORA (Chyťte Quickatooa / Ztracený Lorito)
- 20:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (23)
- 20:10 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (23)
- 20:30 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují vyhlídkový autobus / Tlapky zachraňují půlnoc v muzeu)
- 20:55 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují volby / Tlapky zachraňují bublinkové opičky)
- 21:25 Barbapapa a jeho rodinka! II (5)
- 21:40 Barbapapa a jeho rodinka! (Dokonalá večeře / Koťátka)
- 22:10 Prasátko Peppa IV (Klep, třísk a buch)
- 22:15 Prasátko Peppa IV (Tatínek je šampion)
- 22:20 Prasátko Peppa IV (Brebentilka)
- 22:25 Prasátko Peppa IV (Dodávka pana Lišáka)
- 22:35 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují kukačkové hodiny / Tlapky zachraňují dům paní Marjorie)
- 22:55 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují zamrzlý tábor / Tlapky zachraňují kvašené okurky?)
- 23:25 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují Sběr O-Matika / Tlapky zachraňují maskota)
- 23:55 Jelení Skvadra (Nálet dronů / Útok slizu)
- 00:00 Kluk, holka atd. (69)
- 00:10 Kluk, holka atd. (70)
- 00:23 Zombí - animáci (2)
- 00:25 Ghostforce (15)
- 00:50 Ghostforce (16)
- 01:10 Tým Tiki (37)
- 01:35 Tým Tiki (38)
- 01:55 Tým Tiki (39)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (21)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (22)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (23)
- 03:25 Ghostforce (23)
- 03:45 Ghostforce (24)
- 04:05 Pyžamasky (8)
- 04:30 Pyžamasky (9)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (37)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (38)
- 05:35 Kluk, holka atd. (65)
- 05:45 Kluk, holka atd. (66)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (69)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (64)
- 06:55 Blue (131)
- 07:05 Blue (132)
- 07:10 Blue (133)
- 07:25 Blue (134)
- 07:30 Blue (135)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (1)
- 14:20 Příšerky v rachotě (14)
- 14:45 Příšerky v rachotě (15)
- 15:15 Hailey jde na to! (15)
- 15:45 Hailey jde na to! (1)
- 16:10 Blue (99)
- 16:20 Blue (100)
- 16:25 Blue (101)
- 16:40 Blue (102)
- 16:45 Blue (103)
- 16:50 Blue (77)
- 17:05 Blue (104)
- 17:10 Blue (105)
- 17:20 Blue (106)
- 17:30 Kiff (15)
- 17:55 Kiff (16)
- 18:20 Kouzelná beruška a černý kocour (79)
- 18:50 Kouzelná beruška a černý kocour (80)
- 19:20 Kouzelná beruška a černý kocour (81)
- 19:50 Blue (115)
- 19:55 Blue (116)
- 20:00 Blue (117)
- 20:10 Blue (118)
- 20:20 Blue (119)
- 20:30 Blue (120)
- 20:35 Blue (121)
- 20:50 Příšerky v rachotě (15)
- 21:15 Příšerky v rachotě (16)
- 21:45 Jessie (84)
- 22:15 Jessie (86)
- 22:40 U Raven Doma (33)
- 23:10 U Raven Doma (22)
- 23:40 Kluk, holka atd. (71)
- 23:50 Kluk, holka atd. (72)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (35)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (37)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (38)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (35)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (36)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (37)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (39)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (40)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (41)
- 04:00 Eureka! (19)
- 04:30 Eureka! (20)
- 05:00 Eureka! (21)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (38)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (39)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (40)
- 07:00 Bluey (8)
- 07:10 Bluey (9)
- 07:20 Bluey (10)
- 07:30 Bluey (11)
- 07:40 Bluey (12)
- 07:50 Bluey (13)
- 08:00 Bluey (14)
- 08:10 Bluey (15)
- 08:20 Bluey (16)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (4)
- 09:00 The Wizard of Dizz
- 10:00 Firebuds (9)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (15)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (15)
- 11:30 SuperKitties (10)
- 12:00 Pupstruction (7)
- 12:30 Bluey (111)
- 12:40 Bluey (112)
- 12:50 Bluey (113)
- 13:00 Bluey (114)
- 13:10 Bluey (115)
- 13:20 Bluey (116)
- 13:30 Firebuds (22)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (23)
- 14:30 The Lion Guard (33)
- 15:00 The Lion Guard (34)
- 15:30 SuperKitties (12)
- 16:00 Pupstruction (8)
- 16:30 Pupstruction (9)
- 17:00 Bluey (8)
- 17:10 Bluey (9)
- 17:20 Bluey (10)
- 17:30 Bluey (11)
- 17:40 Bluey (12)
- 17:50 Bluey (13)
- 18:00 SuperKitties (1)
- 18:30 Sofia The First (17)
- 19:00 Sofia The First (18)
- 19:30 Bluey (152)
- 19:40 Bluey (153)
- 19:50 Bluey (1)
- 20:00 Bluey (2)
- 20:10 Bluey (3)
- 20:20 Bluey (4)
- 20:30 SuperKitties (2)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (21)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (5)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (11)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (35)
- 23:00 PJ Masks (95)
- 23:25 PJ Masks (96)
- 23:50 PJ Masks (97)
- 00:13 Bořek stavitel (3)
- 00:23 Bořek stavitel (4)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (30)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (31)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (32)
- 01:12 Inui (2)
- 01:20 Hurá za hádankou (12)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (20)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (21)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (1)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (51)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (52)
- 02:55 Chuck a přátelé (8)
- 03:07 Chuggington (6)
- 03:17 Chuggington (7)
- 03:29 Angelína balerína (9)
- 03:42 Angelína balerína (10)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (23)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (24)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (48)
- 04:38 Bořek stavitel (10)
- 04:48 Bořek stavitel (11)
- 05:01 Hurá za hádankou (18)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (11)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (12)
- 05:49 Požárník Sam (13)
- 06:00 Trojčata (6)
- 06:07 Trojčata (7)
- 06:14 Trojčata (8)
- 06:25 Bing (71)
- 06:32 Bing (72)
- 06:39 Bing (73)
- 06:46 Bing (74)
- 06:55 Grisu (19)
- 07:08 Tilda (19)
- 07:15 Tilda (20)
- 07:21 Lední medvídek Paddles (12)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (23)
- 07:47 Caillou (19)
- 07:58 Caillou (20)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (19)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (20)
- 08:35 Doodleboo (40)
- 08:40 Doodleboo (41)
- 08:45 Doodleboo (42)
- 08:50 Doodleboo (43)
- 08:55 Doodleboo (44)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (3)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (4)
- 09:30 Hurá za hádankou (16)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (8)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (9)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (10)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (19)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (20)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (19)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (20)
- 10:40 Harry a jeho dinosauři (19)
- 10:51 Harry a jeho dinosauři (20)
- 11:00 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (23)
- 11:16 Pettson a Fiškus (6)
- 11:27 Pettson a Fiškus (7)
- 11:40 Grisu (39)
- 11:50 Grisu (40)
- 12:03 Daisy a Ollie (2)
- 12:10 Daisy a Ollie (3)
- 12:17 Daisy a Ollie (4)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (10)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (11)
- 12:52 Bing (71)
- 13:00 Bing (72)
- 13:08 Bing (73)
- 13:20 Trojčata (65)
- 13:27 Trojčata (66)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (2)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (10)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (11)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (12)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (22)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (23)
- 14:31 Učíme se s kamarádem Timmym (12)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (22)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (23)
- 15:00 Kipper (9)
- 15:09 Kipper (10)
- 15:19 Simon (10)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (12)
- 15:38 Woozle a Pip (10)
- 15:45 Tilda (21)
- 15:52 Tilda (22)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (10)
- 16:15 Pettson a Fiškus (10)
- 16:29 Caillou (21)
- 16:40 Caillou (22)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (10)
- 17:12 Doodleboo (37)
- 17:17 Doodleboo (38)
- 17:22 Doodleboo (39)
- 17:27 Doodleboo (40)
- 17:37 Messyho skvělá dobrodružství (1)
- 17:48 Messyho skvělá dobrodružství (2)
- 17:59 Požárník Sam (5)
- 18:10 Požárník Sam (6)
- 18:24 Berry a Dolly (10)
- 18:29 Berry a Dolly (11)
- 18:34 Berry a Dolly (12)
- 18:40 Bing (9)
- 18:47 Bing (10)
- 18:54 Bing (11)
- 19:04 Lední medvídek Paddles (10)
- 19:17 Pettson a Fiškus (10)
- 19:33 Grisu (37)
- 19:43 Grisu (38)
- 19:55 Simon (37)
- 20:00 Simon (38)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (38)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (36)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (37)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (6)
- 20:57 Tilda (19)
- 21:04 Tilda (20)
- 21:12 Kipper (11)
- 21:21 Kipper (12)
- 21:31 Caillou (19)
- 21:42 Caillou (20)
- 21:55 Chuggington (10)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (4)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (5)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (4)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (5)
- 23:05 Bing (60)
- 23:12 Bing (61)
- 23:20 Bing (62)
- 23:27 Bing (63)
- 23:35 Bing (64)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (9)
- 23:47 Oswald (5)
- 23:59 Oswald (6)
- 00:00 Sestry (Sympatický rok)
- 00:10 Sestry (Výměna)
- 00:20 Sestry (Nevhodné pro mladší 12 let)
- 00:30 Sestry (Hrůza s rodinou)
- 00:45 Mia a já IV (Mluvící jednorožec)
- 01:05 Mia a já IV (Do džungle)
- 01:30 Agentka 203 (Vesmírní mimozemšťané z vesmíru)
- 01:55 Agentka 203 (Nadzvuková Zoe)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (5)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (6)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Žárovka)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Skluzavka)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Piano)
- 03:05 Život s tátou (13)
- 03:15 Život s tátou (14)
- 03:25 Život s tátou (15)
- 03:35 Život s tátou (16)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (13)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (14)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (15)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (16)
- 04:35 Agentka 203 (Smooshagedon)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Karlin život)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Otcovský lhář)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koš na odpadky)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kytara)
- 05:35 Mia a já IV (Souboj Panů)
- 06:00 Upovídaná Marta (Krádež ztraceného obrázku/ Řekni to květinou)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom (5)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Otcovský lhář)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Děsivá smažená vejce)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zubní kartáček)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Fotoaparát)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Džíny)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Postel)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Klíč)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Cdéčko)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Mimi šéf)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách II (Papouškův Lup)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Divoké způsoby zdivočelého vlka)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Více povyku za jelena)
- 22:00 Mia a já IV (Poslední ingredience)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zubní kartáček)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Fotoaparát)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Džíny)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (25)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (26)
- 23:30 Život s tátou (27)
- 23:40 Život s tátou (28)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Oliver)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Songs & Rhymes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
- 22:00 Dreamy Nights (Milky Way)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Close Your Eyes)
- 23:30 Dreamy Nights (Flowers)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (11)
- 00:10 Kikoriki (29)
- 00:20 Flopy (105)
- 00:35 Šmolkovia (18)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (3)
- 01:10 Esá z pralesa (29)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (24)
- 01:35 Volám sa Caillou V (11)
- 02:00 Dumper a Skoop II (3)
- 02:15 Panda a Krash (17)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (5)
- 02:55 Myšiak Anatole (25)
- 03:20 Monchhichi II (43)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (9)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (2)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (6)
- 04:20 Malý medvedík (2)
- 04:45 Ruby z dúhy (12)
- 05:10 Bob staviteľ II (24)
- 05:25 Ocko hrdina (6)
- 05:30 Duda a Dada (24)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (33)
- 05:55 Máša a medveď (99)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (28)
- 06:30 Ocko hrdina (7)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (19)
- 06:40 Veselé zajačiky V (24)
- 06:45 Ovečka Shaun II (7)
- 06:55 Eggy Pops II (2)
- 07:00 Maličké príšerky II (10)
- 07:05 Flopy (111)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (27)
- 07:25 Koyaa (12)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (9)
- 07:55 Drobčekovia II (4)
- 08:10 Máša a medveď (100)
- 08:20 Veselé zajačiky V (25)
- 08:30 Fíha Tralala (3)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (10)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (6)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (2)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (34)
- 09:15 Slnečný Rej (25)
- 09:25 Esá z pralesa (29)
- 09:35 Veselé zajačiky V (26)
- 09:40 Ruby z dúhy (12)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky V (9)
- 10:20 Bob staviteľ II (25)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (25)
- 10:55 Zvedavkovci (29)
- 11:10 Monchhichi II (43)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (6)
- 11:25 Malý medvedík (2)
- 11:50 Panda a Kiwi (51)
- 11:55 Ovečka Shaun II (8)
- 12:00 Volám sa Caillou V (11)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (25)
- 12:30 Polly Pocket (15)
- 12:35 Flopy (114)
- 12:50 Ruby z dúhy (13)
- 13:15 Myšiak Anatole (25)
- 13:40 Malý silák Bheem (32)
- 13:45 Veselé zajačiky VI (1)
- 13:50 Panda a Krash (17)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop II (3)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (4)
- 14:40 Maličké príšerky II (11)
- 14:45 Máša a medveď (101)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (43)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (10)
- 15:20 Esá z pralesa (30)
- 15:35 Ohrozené druhy (1)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (17)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (6)
- 16:25 Bob staviteľ II (26)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (7)
- 16:45 Monchhichi II (44)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (35)
- 17:05 Ovečka Shaun II (9)
- 17:15 Zábavné zvieratká (11)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (15)
- 17:35 Ruby z dúhy (14)
- 18:00 Volám sa Caillou V (12)
- 18:25 Drobčekovia II (5)
- 18:40 Ovečka Shaun II (10)
- 18:50 Flopy (114)
- 19:10 Maličké príšerky II (12)
- 19:15 Zvedavkovci (30)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (4)
- 19:45 Máša a medveď (102)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (1)
- 20:05 Esá z pralesa (31)
- 20:15 Bob staviteľ II (27)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (8)
- 20:40 Slnečný Rej (26)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (44)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (24)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (7)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (13)
- 22:05 Monchhichi II (45)
- 22:15 Myšiak Anatole (26)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (16)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (17)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (5)
- 23:35 Mášine rozprávky (5)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (26)
- 23:45 Veselé zajačiky VI (2)
- 23:50 Malý silák Bheem (33)
- 00:00 Zprávy
- 00:30 Plzeň v kostce
- 00:40 Ztráty a nálezy
- 01:00 Zprávy
- 01:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 01:40 Interview
- 02:00 Zprávy
- 02:30 Interview
- 02:40 Interview
- 03:00 Zprávy
- 03:30 Interview
- 03:40 Putování po památkách
- 04:00 Zprávy
- 04:30 Interview
- 04:40 Týden v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:30 Plzeň v kostce
- 05:40 Ztráty a nálezy
- 06:00 Zprávy
- 06:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 06:40 Interview
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Interview
- 07:40 Interview
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Interview
- 08:40 Putování po památkách
- 09:00 Zprávy
- 09:30 Interview
- 09:40 Týden v regionech
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Plzeň v kostce
- 10:40 Ztráty a nálezy
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 11:40 Interview
- 14:00 Zprávy
- 14:30 Interview
- 14:40 Týden v regionech
- 15:00 Zprávy
- 15:30 Plzeň v kostce
- 15:40 Ztráty a nálezy
- 18:00 Zprávy
- 18:30 Interview
- 18:40 Putování po památkách
- 19:00 Zprávy
- 19:30 Interview
- 19:40 Týden v regionech
- 20:00 Zprávy
- 20:30 Plzeň v kostce
- 20:40 Ztráty a nálezy
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 21:40 Interview
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 The Media Show
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 Talking Business
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 08:00 CNN Newsroom with Rosemary Church
- 08:45 World Sport
- 09:00 CNN Newsroom with Rosemary Church
- 10:00 CNN Newsroom with Max Foster
- 11:00 CNN This Morning
- 12:00 CNN This Morning
- 13:00 CNN News Central (CNN News Central)
- 13:30 World Sport
- 20:00 Isa Soares Tonight
- 21:00 CNN Newsroom
- 22:00 Quest Means Business
- 23:00 The Lead with Jake Tapper
- 23:30 World Sport
- 01:05 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:30 MÉTÉO
- 01:35 LE POINT
- 02:35 RASSEMBLANCE
- 03:00 LOUIS DE FUNÉS, CHAMPION DU BOX-OFFICE
- 04:00 VENGEANCE
- 04:25 C DANS L'AIR
- 05:30 WARI
- 06:00 LE 6H00 INFO
- 06:25 MÉTÉO
- 06:30 TÉLÉMATIN
- 06:50 TÉLÉMATIN
- 07:30 TÉLÉMATIN
- 07:50 #VF
- 07:55 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:25 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 EDMOND ET LUCY
- 08:50 IDÉFIX ET LES IRRÉDUCTIBLES
- 09:00 CONTE-NOUS !
- 09:05 PETIT MALABAR
- 09:10 BOULE & BILL
- 09:20 BOULE & BILL
- 09:35 DING DONG : MONTRE-MOI TA MAISON !
- 10:05 LITTORAL
- 10:30 L'ÉPICERIE
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:15 MÉTÉO
- 11:20 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 12:30 39-45, EN SOL CANADIEN
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:00 VOULEZ-VOUS DANSER AVEC MOI ?
- 15:30 MEDITERRANEO
- 16:00 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:30 TEAM F
- 17:00 RENVERSANT
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:25 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 MEURTRES Á CAYENNE
- 20:10 ITINÉRAIRES PAYSANS
- 20:25 TRANSAT QUÉBEC SAINT-MALO 2024 - RÉSUMÉ QUOTIDIEN
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:55 MÉTÉO
- 21:00 TOUT LE SPORT - TOUR DE FRANCE 2024
- 21:10 1924, LE PARIS DES JEUX OLYMPIQUES
- 22:40 LE JOURNAL DE LA RTS
- 22:55 MÉTÉO
- 23:00 L'ACTU
- 23:45 LES PETITS MEURTRES D'AGATHA CHRISTIE
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/ Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Investujeme
- 15:00 Správy
- 15:15 Očami cestovateľa
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Ekonomika+/Financie+
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:15 Naše potraviny
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Zdravý les
- 20:00 Téma
- 20:30 Ekonomika+/Financie+
- 21:00 Správy
- 21:45 Svet technológií
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast With Kay Burley
- 12:00 PMQS
- 13:00 Sky News Today with Jayne Secker
- 20:00 UK Tonight with Sarah-Jane Mee
- 21:00 Sky News
- 22:00 Sky News at 10 with Anna Botting
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (75)
- 00:10 THE DEBATE (14)
- 00:53 SHORT CUTS 2024
- 01:00 NEWS (76)
- 01:15 BUSINESS (14)
- 01:20 FOCUS ALONE
- 01:30 BULLETIN (19)
- 01:45 ARTS24 (17)
- 02:00 NEWS (77)
- 02:15 A PROPOS (14)
- 02:30 BULLETIN (20)
- 02:45 EYE ON AFRICA (34)
- 03:00 NEWS (78)
- 03:10 THE DEBATE (14)
- 03:53 SHORT CUTS 2024
- 04:00 NEWS (79)
- 04:15 FRANCE IN FOCUS (4)
- 04:30 BULLETIN (21)
- 04:45 REPORTERS (6)
- 05:00 NEWS (80)
- 05:15 EYE ON AFRICA (34)
- 05:30 BULLETIN (22)
- 05:45 ARTS24 (17)
- 06:00 NEWS (445)
- 06:20 FOCUS PROD B
- 06:30 BULLETIN (145)
- 06:45 INTRODUCTION (99)
- 06:46 FOCUS ALONE
- 06:51 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS (446)
- 07:20 PRESS REVIEW PRODB
- 07:30 NEWS (447)
- 07:45 GLOBAL GRID
- 07:51 FOCUS ALONE
- 08:00 NEWS (556)
- 08:30 BULLETIN
- 08:57 FERMETURE DE TRANCHE (43)
- 09:00 NEWS (556)
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 NEWS (634)
- 10:15 THE 51 PERCENT
- 10:30 BULLETIN (179)
- 10:45 FOCUS ALONE
- 10:50 SPORTS PAD
- 11:00 NEWS (182)
- 11:09 INTRODUCTION (100)
- 11:10 PEOPLE & PROFIT (3)
- 11:22 FOCUS (STAND ALONE) (8)
- 11:30 BULLETIN (162)
- 11:40 INTRODUCTION (101)
- 11:41 REVISITED (3)
- 11:58 FERMETURE DE TRANCHE (44)
- 12:00 NEWS (637)
- 12:15 INTRODUCTION (102)
- 12:16 ARTS24 (18)
- 12:30 BULLETIN (163)
- 12:45 INTRODUCTION (103)
- 12:46 FOCUS ALONE
- 12:51 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS (638)
- 13:22 BUSINESS
- 13:30 NEWS (639)
- 13:45 ENTRE NOUS (35)
- 14:00 NEWS (640)
- 14:15 ENTRE NOUS (36)
- 14:30 NEWS (641)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 SPORTS PAD
- 14:57 FERMETURE DE TRANCHE (45)
- 15:00 NEWS (634)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (179)
- 15:45 TALKING EUROPE (3)
- 16:00 NEWS (634)
- 16:15 FASHION
- 16:21 YOU ARE HERE
- 16:30 BULLETIN (179)
- 16:45 FRANCE IN FOCUS (4)
- 17:00 NEWS (646)
- 17:15 INTRODUCTION (104)
- 17:16 ARTS24 (18)
- 17:30 BULLETIN (164)
- 17:45 INTRODUCTION (105)
- 17:46 ACCESS ASIA (3)
- 18:00 NEWS (647)
- 18:15 TOP STORY
- 18:30 NEWS (648)
- 18:45 BUSINESS PROD B
- 18:51 SPORTS PROD B
- 19:00 NEWS (649)
- 19:10 THE DEBATE (15)
- 19:53 SHORT CUTS 2024
- 20:00 NEWS (650)
- 20:15 BUSINESS PROD B
- 20:21 SPORTS PROD B
- 20:30 NEWS (651)
- 20:45 TRUTH OR FAKE
- 20:51 FOCUS PROD B
- 21:00 NEWS (652)
- 21:20 BUSINESS PROD B
- 21:30 NEWS (653)
- 21:40 EYE ON AFRICA (35)
- 22:00 NEWS (654)
- 22:15 BUSINESS PROD B
- 22:21 TRUTH OR FAKE
- 22:30 NEWS (655)
- 22:32 A PROPOS (15)
- 22:44 EYE ON AFRICA (36)
- 23:00 NEWS (656)
- 23:15 REDIFF BUSINESS + TRUTH OR FAKE
- 23:30 NEWS (657)
- 23:45 SPORTS PROD B
- 23:51 FOCUS ALONE
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:12 LE DEBAT
- 00:55 L'INSTANT MOBILE
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 A L'AFFICHE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 ICI L'EUROPE 1
- 02:30 BULLETIN
- 02:40 L'ENTRETIEN DE L'INTEL ECO
- 02:55 L'INSTANT MOBILE
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:12 LE DEBAT
- 03:55 L'INSTANT MOBILE
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 ACTUELLES
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 PAS 2 QUARTIER
- 04:52 MODE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:22 FOCUS
- 06:30 BULLETIN
- 06:49 LANCEMENT
- 06:51 SPORTS
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:16 REVUE DE PRESSE
- 07:21 REPORTAGE F24
- 07:30 LE JOURNAL
- 07:46 L'INFO ECO
- 07:51 FOCUS
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 LE JOURNAL
- 08:46 REVUE DE PRESSE
- 08:56 FERMETURE DE TRANCHE
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:22 L'INFO ECO
- 09:30 LE JOURNAL
- 09:42 REVUE DE PRESSE
- 09:47 FOCUS
- 09:52 SPORTS
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 L'INVITE
- 10:30 LE JOURNAL
- 10:37 A LA CARTE
- 10:45 FOCUS
- 10:50 SPORTS
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:08 LANCEMENT
- 11:10 ICI L'EUROPE 2
- 11:30 BULLETIN
- 11:38 LANCEMENT
- 11:40 FACE A FACE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:13 LANCEMENT
- 12:15 A L'AFFICHE
- 12:30 BULLETIN
- 12:43 LANCEMENT
- 12:45 FOCUS
- 12:50 SPORTS
- 12:59 LE JOURNAL
- 13:15 L'INVITE
- 13:30 LE JOURNAL
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:30 LE JOURNAL
- 14:45 FOCUS
- 14:50 SPORTS
- 14:56 FERMETURE DE TRANCHE
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:30 LE JOURNAL
- 15:45 PAS 2 QUARTIER
- 15:52 MODE
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:30 LE JOURNAL
- 16:40 ELEMENT TERRE LA QUOTIDIENNE
- 16:46 A L'AFFICHE
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:08 LANCEMENT
- 17:10 BILLET RETOUR
- 17:30 BULLETIN
- 17:38 LANCEMENT
- 17:40 ICI L'EUROPE
- 17:56 FERMETURE DE TRANCHE
- 17:59 LE JOURNAL
- 18:16 LE FAIT DU JOUR
- 18:30 LE JOURNAL
- 18:46 ECONOMIE SOIR
- 18:51 SPORTS
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:10 LE DEBAT
- 19:55 L'INSTANT MOBILE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:16 ECONOMIE SOIR
- 20:21 SPORTS
- 20:30 ON VA PLUS LOIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:15 INTOX
- 21:20 ELEMENT TERRE LA QUOTIDIENNE
- 21:30 LE JOURNAL
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 ECONOMIE SOIR
- 22:20 INTOX
- 22:30 LE JOURNAL
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:15 LANCEMENT
- 23:16 ECONOMIE + INFO INTOX
- 23:30 LE JOURNAL
- 23:45 SPORTS
- 23:51 FOCUS
- 00:00 Blízko nebe
- 00:30 Čičmianské tajemství
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Cesta k andělům
- 06:55 Absolventi: Emil Farbiak
- 07:25 Burkina Faso – Vnitřní uprchlíci
- 07:55 Noční univerzita
- 11:20 Jeníkov
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Lidé z cest
- 13:10 Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
- 16:05 Velehradská zastavení
- 16:20 Dobrodružství před kamerou
- 17:25 Harfa Noemova
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:20 Terra Santa News
- 18:40 Přejeme si...
- 19:00 Mše svatá z Konference Charis
- 22:15 Noční univerzita
- 23:05 Cvrlikání (98)
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - Slovo Života Brno
- 06:45 Noeland
- 07:15 Slovo viery - BJB Aš
- 08:00 Relácia DNES
- 08:30 Konvokácia
- 10:00 Cirkev bez hraníc
- 11:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 11:30 Slovo viery - AC Košice
- 12:45 John Bevere
- 13:15 Ježišov hlas - Randolph Kubíček
- 14:00 20 minútovka
- 14:30 Nová DNA
- 15:45 Relácia DNES
- 18:35 Biblia za rok
- 19:15 ICF Praha
- 20:00 Biblická lupa
- 20:30 Biblická studňa
- 21:45 Campfest
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:35 Hudobné pódium
- 01:15 Eden
- 01:35 Ruženec
- 02:00 V škole Ducha
- 02:30 Láska a rodičovstvo
- 02:40 Svedectvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Zbrane a ružence
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z Košíc
- 07:35 Zabudnuté poklady
- 07:50 Ruženec
- 08:20 A teraz čo?
- 08:30 vKontexte
- 09:00 Nový človek v novom meste
- 09:35 Organový koncert
- 10:00 Spravodajský súhrn
- 10:15 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 10:45 Krížové výpravy
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 U Nikodéma
- 14:00 Doma je doma
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Eucharistické zázraky
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:05 Klbko - o liturgii
- 16:20 Brat František
- 16:45 Koraland
- 17:00 Eden
- 17:30 Hudobné pódium
- 18:20 Fungujúca a stabilná rodina
- 18:45 Zabudnuté poklady
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Malá cesta
- 20:20 Putovanie Rímom
- 20:30 Jeden na jedného
- 20:55 Pod javiskom
- 21:55 Moja misia - magazín
- 22:25 Valéria: To najlepšie z môjho života patrí tebe
- 23:20 Medzi riadkami
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Hot Cars (6)
- 00:30 Dolce Vita (7)
- 01:00 Moje zahrada (35)
- 01:30 Dvojnásobný život za poloviční cenu (5)
- 02:30 Nejkrásnější zahrady v Chelsea (3)
- 03:30 Květinová show (10)
- 04:00 Hot Cars (3)
- 04:30 Jamie po italsku (4)
- 05:00 Planete Decouverte
- 05:15 Svět z blízka (96)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga – Energie života (2)
- 07:00 Květinová show (10)
- 07:30 Jamie po italsku (4)
- 08:00 Vitální zahrada (4)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (7)
- 09:00 Jóga – Energie života (3)
- 12:00 Květinová show (3)
- 12:30 Dolce Vita (7)
- 13:00 Dotek luxusu (4)
- 13:30 Mrakodrapy (Vertikální vesnice 2006 – 2012)
- 14:30 Velkolepé designy (8)
- 15:30 Vitální zahrada (5)
- 16:00 Kutilem snadno a rychle (10)
- 16:30 House doktor (2)
- 17:30 Lovec chilli (Filipíny)
- 18:00 ToyMakerz (GPS)
- 19:00 KryptoTime 2.0 (s KryptoVláďou)
- 19:30 Moje zahrada (35)
- 20:00 Dolce Vita (8)
- 20:30 Design pro vás (5)
- 21:00 Najdi, sprav a prodej! (8)
- 04:00 Lovec chilli (Indonésie)
- 04:30 Nejlepší domov (2)
- 05:00 Lukovo spokojídlo (Tacos se steakem)
- 05:30 Nejlepší recepty
- 06:00 Čas na Te. Be. (Cibulový koláč s pórkem a sýrem)
- 07:30 Dolce Vita (9)
- 08:00 Jóga – Energie života (2)
- 09:00 Moje Dubaj (5)
- 09:30 Pečeme s Marthou (11)
- 10:00 Holky v kuchyni (7)
- 10:30 Nebesky dobré (17)
- 11:00 Pěstujeme s láskou (Ekhukuseleni Hopsice Garden)
- 11:30 Chlap za plotnou (20)
- 12:00 V Májině kuchyni (Brunch)
- 13:00 Moje zahrada (14)
- 13:30 Pizzaři z Parmy (2)
- 16:00 Lovec chilli (Indonésie)
- 16:30 Nejlepší domov (2)
- 17:00 Lukovo spokojídlo (Tacos se steakem)
- 17:30 Dolce Vita (10)
- 18:00 Všechny chutě Maďarska (3)
- 19:00 Jóga – Energie života (3)
- 20:00 Blázen na cestách (Route 66)
- 21:00 Billovo jídlo (6)
- 21:30 Luxusní delikatesy (6)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Školy procházejí o prázdninách modernizací rozvodů, Hvězdou Havířovských slavností budou Scorpions, Pietní akt k uctění památky horníků Dolu Dukla, Mezinárodní velká
- 04:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 04:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 04:50 Frýdlantský miniexpres (Mladí hasiči bojovali o Pohár SDH Frýdlant nad Ostravicí)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Host dne (Ivan Strachoň (KSČM), lídr v krajských volbách: Podporujeme vznik pracovních míst v MSK)
- 05:25 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 05:30 Sportovec roku MS kraje 2023 (Jakub Šiřina, basketbal, BK Opava, Kapitán mistrů ČR v basketbale 2023, Sportovec roku 2023 MS kraje)
- 05:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 05:41 Eko magazín (Aleš Boháč (nez), náměstek primátora Ostravy, Martina Přikrylová, vedoucí útulku: Díky útulku Ostrava našlo domov přes 11 000 psů, Majitelé s bývalými útulkovými psy přišli na setkání)
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 06:20 Z naší ZOO (Mláďata levharta cejlonského)
- 06:25 Kulturní okénko (Na Slezskoostravském hradě se hraje Shakespeare, Červenec patří v Dolních Vítkovicích největším festivalům)
- 06:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 06:32 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:50 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 06:52 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Školy procházejí o prázdninách modernizací rozvodů, Hvězdou Havířovských slavností budou Scorpions, Pietní akt k uctění památky horníků Dolu Dukla, Mezinárodní velká
- 07:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 07:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 07:50 Frýdlantský miniexpres (Mladí hasiči bojovali o Pohár SDH Frýdlant nad Ostravicí)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Host dne (Ivan Strachoň (KSČM), lídr v krajských volbách: Podporujeme vznik pracovních míst v MSK)
- 08:20 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 08:30 Sportovec roku MS kraje 2023 (Jakub Šiřina, basketbal, BK Opava, Kapitán mistrů ČR v basketbale 2023, Sportovec roku 2023 MS kraje)
- 08:40 Eko magazín (Aleš Boháč (nez), náměstek primátora Ostravy, Martina Přikrylová, vedoucí útulku: Díky útulku Ostrava našlo domov přes 11 000 psů, Majitelé s bývalými útulkovými psy přišli na setkání)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 09:20 Z naší ZOO (Čistá voda - základ života)
- 09:25 Kulturní okénko (Na Slezskoostravském hradě se hraje Shakespeare, Červenec patří v Dolních Vítkovicích největším festivalům)
- 09:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 09:32 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:50 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 09:52 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Školy procházejí o prázdninách modernizací rozvodů, Hvězdou Havířovských slavností budou Scorpions, Pietní akt k uctění památky horníků Dolu Dukla, Mezinárodní velká
- 10:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 10:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 10:50 Frýdlantský miniexpres (Mladí hasiči bojovali o Pohár SDH Frýdlant nad Ostravicí)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Host dne (Ivan Strachoň (KSČM), lídr v krajských volbách: Podporujeme vznik pracovních míst v MSK)
- 11:25 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 11:35 Sportovec roku MS kraje 2023 (Jakub Šiřina, basketbal, BK Opava, Kapitán mistrů ČR v basketbale 2023, Sportovec roku 2023 MS kraje)
- 11:40 Eko magazín (Aleš Boháč (nez), náměstek primátora Ostravy, Martina Přikrylová, vedoucí útulku: Díky útulku Ostrava našlo domov přes 11 000 psů, Majitelé s bývalými útulkovými psy přišli na setkání)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 12:20 Z naší ZOO (Mláďata vyder malých)
- 12:25 Kulturní okénko (Na Slezskoostravském hradě se hraje Shakespeare, Červenec patří v Dolních Vítkovicích největším festivalům)
- 12:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 12:32 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:50 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 12:52 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Obec Slováků funguje v Karviné nepřetržitě už 30 let, Bývalý důl Barbora opět ožívá, V Karviné probíhá výměna horkovodu)
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Školy procházejí o prázdninách modernizací rozvodů, Hvězdou Havířovských slavností budou Scorpions, Pietní akt k uctění památky horníků Dolu Dukla, Mezinárodní velká
- 13:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 13:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 13:50 Frýdlantský miniexpres (Mladí hasiči bojovali o Pohár SDH Frýdlant nad Ostravicí)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Host dne (Ivan Strachoň (KSČM), lídr v krajských volbách: Podporujeme vznik pracovních míst v MSK)
- 14:25 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 14:35 Sportovec roku MS kraje 2023 (Jakub Šiřina, basketbal, BK Opava, Kapitán mistrů ČR v basketbale 2023, Sportovec roku 2023 MS kraje)
- 14:40 Eko magazín (Aleš Boháč (nez), náměstek primátora Ostravy, Martina Přikrylová, vedoucí útulku: Díky útulku Ostrava našlo domov přes 11 000 psů, Majitelé s bývalými útulkovými psy přišli na setkání)
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Sportovní studio (Komentovaný přehled sportovních událostí od Tomáše Tikala a redaktora ČRo Davida Procházky)
- 15:20 Z naší ZOO (Mládě u dikobrazů v expozici Tsavo)
- 15:25 Kulturní okénko (Na Slezskoostravském hradě se hraje Shakespeare, Červenec patří v Dolních Vítkovicích největším festivalům)
- 15:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 15:32 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:50 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 15:52 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Dvoudenní Stonavská pouť se blíží, Zhodnocení školního roku 2023/2024, Na „Zemstę” dopiero po wakacjach)
- 16:20 Čeladenský miniexpres (Deváťáci převzali vysvědčení na půdě staré školy)
- 16:25 Těrlický miniexpres (V Těrlicku ocenili školáky a rozloučili se s deváťáky)
- 16:28 Rychvaldský miniexpres (Lidé se bavili při vyprávění faráře Zbigniewa Czendlika)
- 16:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Autovraky mohou lidé nechat bezplatně zlikvidovat, F-M opravuje dům s byty pro seniory v Těšínské ulici, FM City Fest přepsal kulturní historii
- 16:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 16:50 Janovický miniexpres (Janovičtí si užili Den obce, hosty byli Kristína a Buty)
- 16:52 Orlovský miniexpres (Projekt Posezení s přáteli před domovem Vesna byl dokončen)
- 16:54 Vítkovický miniexpres (VÍTKOVICE PŘIPRAVILY PRO DĚTI ČERVENEC PLNÝ ZÁBAVY)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Host dne (David Moravec, ředitel festivalu: Jubilejní 20. ročník Štěrkovny Open Music 25. - 27. 7.)
- 17:25 Z naší ZOO (Hroši v ZOO Ostrava)
- 17:27 Studuj u nás (SZŠ a VOŠZ Ostrava otevřela školní firmu dentální hygieny, Ocenění pedagogů ankety Zlatý Ámos, Gymnázium Český Těšín ocenilo nejlepší studenty)
- 17:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 17:43 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 17:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Do školy už nemohli, o rozloučení ale nepřišli, Červnové opravy výtluků komplikoval déšť, Pohádkový okruh zámkem připravovaly i samy děti)
- 18:20 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 18:30 Host dne - repríza (Ivan Strachoň (KSČM), lídr v krajských volbách: Podporujeme vznik pracovních míst v MSK)
- 18:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Koncertní sál za 3,8 mld. bude financován z více zdrojů, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 m
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Dvoudenní Stonavská pouť se blíží, Zhodnocení školního roku 2023/2024, Na „Zemstę” dopiero po wakacjach)
- 19:20 Čeladenský miniexpres (Deváťáci převzali vysvědčení na půdě staré školy)
- 19:25 Těrlický miniexpres (V Těrlicku ocenili školáky a rozloučili se s deváťáky)
- 19:28 Rychvaldský miniexpres (Lidé se bavili při vyprávění faráře Zbigniewa Czendlika)
- 19:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Autovraky mohou lidé nechat bezplatně zlikvidovat, F-M opravuje dům s byty pro seniory v Těšínské ulici, FM City Fest přepsal kulturní historii
- 19:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 19:50 Janovický miniexpres (Janovičtí si užili Den obce, hosty byli Kristína a Buty)
- 19:52 Orlovský miniexpres (Projekt Posezení s přáteli před domovem Vesna byl dokončen)
- 19:54 Vítkovický miniexpres (VÍTKOVICE PŘIPRAVILY PRO DĚTI ČERVENEC PLNÝ ZÁBAVY)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Host dne (David Moravec, ředitel festivalu: Jubilejní 20. ročník Štěrkovny Open Music 25. - 27. 7.)
- 20:25 Z naší ZOO (Mláďata levharta cejlonského)
- 20:27 Studuj u nás (SZŠ a VOŠZ Ostrava otevřela školní firmu dentální hygieny, Ocenění pedagogů ankety Zlatý Ámos, Gymnázium Český Těšín ocenilo nejlepší studenty)
- 20:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 20:43 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 20:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Do školy už nemohli, o rozloučení ale nepřišli, Červnové opravy výtluků komplikoval déšť, Pohádkový okruh zámkem připravovaly i samy děti)
- 21:20 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 21:30 Host dne - repríza (Ivan Strachoň (KSČM), lídr v krajských volbách: Podporujeme vznik pracovních míst v MSK)
- 21:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Koncertní sál za 3,8 mld. bude financován z více zdrojů, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 m
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Dvoudenní Stonavská pouť se blíží, Zhodnocení školního roku 2023/2024, Na „Zemstę” dopiero po wakacjach)
- 22:20 Čeladenský miniexpres (Deváťáci převzali vysvědčení na půdě staré školy)
- 22:25 Těrlický miniexpres (V Těrlicku ocenili školáky a rozloučili se s deváťáky)
- 22:28 Rychvaldský miniexpres (Lidé se bavili při vyprávění faráře Zbigniewa Czendlika)
- 22:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Autovraky mohou lidé nechat bezplatně zlikvidovat, F-M opravuje dům s byty pro seniory v Těšínské ulici, FM City Fest přepsal kulturní historii
- 22:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 22:50 Janovický miniexpres (Janovičtí si užili Den obce, hosty byli Kristína a Buty)
- 22:52 Orlovský miniexpres (Projekt Posezení s přáteli před domovem Vesna byl dokončen)
- 22:54 Vítkovický miniexpres (VÍTKOVICE PŘIPRAVILY PRO DĚTI ČERVENEC PLNÝ ZÁBAVY)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Host dne (David Moravec, ředitel festivalu: Jubilejní 20. ročník Štěrkovny Open Music 25. - 27. 7.)
- 23:25 Z naší ZOO (Čistá voda - základ života)
- 23:27 Studuj u nás (SZŠ a VOŠZ Ostrava otevřela školní firmu dentální hygieny, Ocenění pedagogů ankety Zlatý Ámos, Gymnázium Český Těšín ocenilo nejlepší studenty)
- 23:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 23:43 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 23:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 Slovácké cyklení
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 Poztrácená řemesla
- 18:29 Počasí
- 18:30 DOBRÉ ZPRÁVY
- 18:45 STUDIO 21
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 00:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 00:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 00:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 00:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 00:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 01:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 01:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 01:25 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 41. díl)
- 01:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 01:32 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK: Jan Vojáček, přednosta Kardiochirurgické kliniky FN HK)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 02:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 02:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 02:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 02:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 02:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 03:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 03:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 03:25 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 41. díl)
- 03:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 03:32 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK: Jan Vojáček, přednosta Kardiochirurgické kliniky FN HK)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 04:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 04:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 04:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 04:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 04:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 05:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 05:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 05:25 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 41. díl)
- 05:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 05:32 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK: Jan Vojáček, přednosta Kardiochirurgické kliniky FN HK)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 06:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 06:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 06:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 06:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 06:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 07:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 07:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 07:25 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 41. díl)
- 07:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 07:32 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK: Jan Vojáček, přednosta Kardiochirurgické kliniky FN HK)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 08:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 08:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 08:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 08:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 08:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 09:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 09:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 09:25 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 41. díl)
- 09:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 09:32 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK: Jan Vojáček, přednosta Kardiochirurgické kliniky FN HK)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 10:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 10:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 10:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 10:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 10:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 11:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 11:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 11:25 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 41. díl)
- 11:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 11:32 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK: Jan Vojáček, přednosta Kardiochirurgické kliniky FN HK)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 12:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 12:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 12:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 12:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 12:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 13:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 13:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 13:25 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 41. díl)
- 13:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 13:32 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK: Jan Vojáček, přednosta Kardiochirurgické kliniky FN HK)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 14:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 14:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 14:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 14:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 14:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 15:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 15:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 15:25 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 41. díl)
- 15:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 15:32 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK: Jan Vojáček, přednosta Kardiochirurgické kliniky FN HK)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 16:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 16:23 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 16:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 16:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 16:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:16 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 17:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 17:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 17:25 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou 41. díl)
- 17:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 17:32 Podcasty FNHK (Televizní podcast FNHK: Jan Vojáček, přednosta Kardiochirurgické kliniky FN HK)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:14 U nás v kraji (Dynamické semafory usnadní život řidičům)
- 18:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 18:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 18:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 18:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 18:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 18:36 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 19:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 19:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 6. díl 2024)
- 19:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 19:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 19:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:14 U nás v kraji (Dynamické semafory usnadní život řidičům)
- 20:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 20:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 20:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 20:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 20:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 20:36 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 21:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 21:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 6. díl 2024)
- 21:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 21:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 21:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:14 U nás v kraji (Dynamické semafory usnadní život řidičům)
- 22:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:18 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 22:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 22:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 22:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 22:35 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 22:36 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 23:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 23:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 6. díl 2024)
- 23:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 23:40 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 23:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 00:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 00:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:14 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 01:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Folprecht - citery.)
- 01:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (27. díl Focaccia)
- 01:45 Špetka Slovácka (Pupáky)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:14 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 02:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 02:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 03:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 03:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:14 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 04:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Folprecht - citery.)
- 04:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (27. díl Focaccia)
- 04:45 Špetka Slovácka (Pupáky)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:14 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 05:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 05:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 06:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 06:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:14 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 07:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Folprecht - citery.)
- 07:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (27. díl Focaccia)
- 07:45 Špetka Slovácka (Pupáky)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:14 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 08:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 08:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 09:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 09:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:14 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 10:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Folprecht - citery.)
- 10:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (27. díl Focaccia)
- 10:45 Špetka Slovácka (Pupáky)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:14 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 11:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 11:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 12:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 12:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:14 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 13:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Folprecht - citery.)
- 13:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (27. díl Focaccia)
- 13:45 Špetka Slovácka (Pupáky)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:14 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 14:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 14:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 15:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 15:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:14 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 16:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Folprecht - citery.)
- 16:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (27. díl Focaccia)
- 16:45 Špetka Slovácka (Pupáky)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:14 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 17:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 17:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:14 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 18:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 96. díl)
- 18:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 19:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 19:30 Poznávej Jižní Moravu (Nejstarší cykas)
- 19:34 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:14 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 20:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 20:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:14 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 21:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 96. díl)
- 21:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 22:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 22:30 Poznávej Jižní Moravu (Benediktinský klášter v Rajhradě)
- 22:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:14 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 23:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 23:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Kam vyrazit
- 00:30 Dobré zprávy
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Hasiči
- 01:30 Host dne
- 01:45 Středočeská nej
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres Prahy 8
- 04:30 Špetka Slovácka
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 1
- 05:30 Host dne
- 05:45 Za oponou
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 18
- 06:30 Putování po regionech
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 11
- 07:30 Za oponou
- 07:40 Středočeské noviny
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 13
- 08:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Svět z blízka
- 09:35 Host dne
- 09:45 Středočeský magazín
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 15
- 10:30 Špetka Slovácka
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 10
- 11:30 Kam vyrazit
- 11:40 Hasiči
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 2
- 12:30 Putování po regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 11
- 13:30 Host dne
- 13:45 Za oponou
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 18
- 14:30 Týden v regionech
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 8
- 15:30 Kam vyrazit
- 15:40 Středočeské noviny
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 10
- 16:30 Středočeská nej
- 16:40 Svět z blízka
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 6
- 17:30 Středočeský magazín
- 17:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 13
- 20:30 Kam vyrazit
- 20:40 Středočeské noviny
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres
- 21:30 Dobré zprávy
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres Prahy 2
- 22:30 Host dne
- 22:40 Středočeská nej
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Za oponou
- 23:30 Hasiči
- 23:40 Středočeský magazín
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Putování v regionech
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Putování v regionech
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Putování v regionech
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Putování v regionech
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Putování v regionech
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Putování v regionech
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Putování v regionech
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Putování v regionech
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Dobré zprávy z regionů
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Dobré zprávy z regionů
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Dobré zprávy z regionů
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Dobré zprávy z regionů
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Před 10 lety
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Před 10 lety
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Před 10 lety
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Před 10 lety
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Před 10 lety
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Před 10 lety
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Před 10 lety
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Před 10 lety
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Před 10 lety
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Před 10 lety
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Před 10 lety
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Před 10 lety
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Před 10 lety
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Před 10 lety
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Před 10 lety
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Před 10 lety
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Před 10 lety
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Před 10 lety
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Česká Třebová slavila
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Česká Třebová slavila
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Česká Třebová slavila
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Česká Třebová slavila
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Česká Třebová slavila
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Česká Třebová slavila
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 Václav Sůra (151)
- 00:40 POČASÍ
- 00:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 00:45 HEADLINES
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (1)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Miroslav Račan (84)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 Václav Sůra (151)
- 03:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (135)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z PACOVA
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (4)
- 05:48 ŽIVĚ Z PACOVA
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:59 Empty
- 09:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ
- 09:18 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 09:20 STUDIO iVysočina
- 09:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 09:45 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 10:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ
- 10:18 Václav Sůra (151)
- 10:58 ŽIVĚ Z PACOVA
- 11:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ
- 11:18 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:20 STUDIO iVysočina
- 11:30 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 11:32 KULTURA
- 11:37 ŽIVĚ Z PACOVA
- 11:39 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 11:44 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:46 POČASÍ
- 11:49 WEBOVÉ KAMERY
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ
- 12:18 Miroslav Račan (84)
- 12:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ
- 13:18 STUDIO iVysočina
- 13:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 13:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 13:45 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 13:50 POČASÍ
- 13:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ
- 14:18 STUDIO iVysočina
- 14:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 14:30 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 14:45 POČASÍ
- 14:48 KULTURA
- 14:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ
- 15:18 STUDIO iVysočina
- 15:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 15:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 15:45 POČASÍ
- 15:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 15:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ
- 16:18 STUDIO iVysočina
- 16:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 16:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 16:45 POČASÍ
- 16:48 KULTURA
- 16:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 17:10 SPORT
- 17:15 POČASÍ
- 17:18 STUDIO iVysočina
- 17:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 17:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 17:45 POČASÍ
- 17:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 17:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 17:55 HEADLINES
- 18:00 Sandra Brožová (53)
- 18:50 POČASÍ
- 18:53 KULTURA
- 18:58 HEADLINES
- 19:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ
- 19:18 STUDIO iVysočina
- 19:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 19:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 19:45 POČASÍ
- 19:48 KULTURA
- 19:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 Sandra Brožová (53)
- 20:50 POČASÍ
- 20:53 SPORT
- 20:58 HEADLINES
- 21:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ
- 21:18 STUDIO iVysočina
- 21:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 21:45 POČASÍ
- 21:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 21:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 Sandra Brožová (53)
- 22:50 POČASÍ
- 22:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 22:55 HEADLINES
- 23:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 23:10 SPORT
- 23:15 POČASÍ
- 23:18 STUDIO iVysočina
- 23:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 23:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 23:45 POČASÍ
- 23:48 STUDIO iVysočina
- 23:58 HEADLINES
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Ваші гроші
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Антизомбі
- 10:15 Громадянська оборона
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Ваші гроші
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Люди доброї волі
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Останній день диктатора
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети
- 00:00 Himnusz
- 00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
- 00:10 Időjárás-jelentés
- 00:20 Ma éjszaka
- 01:05 Ma éjszaka
- 02:00 Ma éjszaka
- 03:00 Ma éjszaka
- 04:00 Ma éjszaka
- 05:00 Ma éjszaka
- 05:50 Vár a Kárpát-medence
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:30 Nemzeti Sporthíradó
- 06:35 Vár a Kárpát-medence
- 06:36 Időjárás-jelentés
- 06:45 VILÁGHÍRADÓ
- 07:00 HÍRADÓ
- 07:15 Nemzeti Sporthíradó
- 07:20 Időjárás-jelentés
- 07:30 HÍREK
- 07:33 Ma reggel
- 08:00 HÍRADÓ
- 08:10 Nemzeti Sporthíradó
- 08:15 Időjárás-jelentés
- 08:20 Ma reggel
- 08:30 HÍREK
- 08:33 Ma reggel
- 09:00 HÍRADÓ
- 09:20 Időjárás-jelentés
- 09:22 Ma délelőtt
- 09:30 HÍREK
- 09:33 Ma délelőtt
- 10:00 HÍRADÓ
- 10:10 Nemzeti Sporthíradó
- 10:20 Időjárás-jelentés
- 10:22 Ma délelőtt
- 10:30 HÍREK
- 10:33 Itthon vagy!
- 10:50 Ma délelőtt
- 11:00 HÍRADÓ
- 11:20 Időjárás-jelentés
- 11:22 Ma délelőtt
- 11:30 HÍREK
- 11:33 Család'24
- 11:50 Vár a Kárpát-medence
- 11:51 Ma délelőtt
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:50 Ma délután
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:22 Ma délután
- 13:30 HÍREK
- 13:33 Ma délután
- 14:00 HÍRADÓ
- 14:20 Időjárás-jelentés
- 14:22 Ma délután
- 14:30 HÍREK
- 14:33 Kárpát-medence
- 14:50 Ma délután
- 15:00 HÍRADÓ
- 15:20 Időjárás-jelentés
- 15:22 Ma délután
- 15:30 HÍREK
- 15:33 Esély
- 15:50 Ma délután
- 16:00 HÍRADÓ
- 16:15 Időjárás-jelentés
- 16:20 Ma délután
- 16:30 HÍREK
- 16:33 Summa
- 17:00 HÍRADÓ
- 17:10 Időjárás-jelentés
- 17:15 Ma délután
- 17:35 Vár a Kárpát-medence
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:45 Ma este
- 18:46 Vár a Kárpát-medence
- 18:50 Agenda
- 19:00 Időjárás-jelentés
- 19:04 VILÁGHÍRADÓ
- 19:25 Időjárás-jelentés
- 19:30 HÍRADÓ
- 20:20 Nemzeti Sporthíradó
- 20:25 Időjárás-jelentés
- 20:35 Ma este
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 VILÁGHÍRADÓ
- 22:00 HÍRADÓ
- 22:20 Nemzeti Sporthíradó
- 22:30 Időjárás-jelentés
- 22:40 Ma éjjel
- 23:00 HÍRADÓ
- 23:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 23:19 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 23:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 23:26 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 23:30 VILÁGHÍRADÓ
- 00:20 Akusztik
- 01:30 Mit kíván?
- 01:55 Esti Kornél
- 02:50 Az A38 Hajó színpadán (Sosevolt és zsom.bor)
- 03:40 Hullámhossz (MAYFLY zenekar)
- 03:50 Hullámhossz (Four Bones Quartet)
- 04:05 A38 BESZTOF
- 05:00 Vízipók-Csodapók (Vízalatti házikók)
- 05:05 Varjúdombi mesék (Mese a kéményseprőről, a pékről és a manóról)
- 05:10 A nagy ho-ho-ho horgász II (Horgász a tetőn)
- 05:20 Mesélj nekem! (Az ásó, a kapa és a gereblye (Varga Júlia meséje))
- 05:25 Tinti kalandjai (A nagy verseny)
- 05:30 Mekk Elek az ezermester (A szamárkenyérfa)
- 05:40 Kiváncsi Fáncsi (Mézes - kaland)
- 05:50 Mesélj nekem! (Mese a teknősbékáról és a majomról (tibeti népmese))
- 05:55 Frakk, a macskák réme IV (Zöld erdőben jártam...)
- 06:05 Gombi és Csusza (A mágikus nagyító)
- 06:10 Csűrcsavarosdi I II (19)
- 06:35 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (A tündérkirályi kirándulás)
- 06:45 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (Guszti, a katicabogár)
- 06:55 Tündér lilinkók (Liló és a kiskacsák)
- 07:10 Tündér lilinkók (Opszi és az alvás)
- 07:20 Hetedhét kaland
- 07:30 M2 matricák - Hevül a vegyület (Szivárvány)
- 07:35 M2 matricák - Hevül a vegyület (Hang)
- 07:45 Pán Péter legújabb kalandjai II (A Haragkő)
- 08:10 A kis Nicolas nyaral (Homármentés)
- 08:20 A kis Nicolas nyaral (A nap, mikor elszöktem)
- 08:35 Super Wings - A szárnyalók VI (A nagy-fali expressz)
- 08:45 Super Wings - A szárnyalók VI (Vízalatti kerekek)
- 09:00 RoboVonatok II (Elég a tréfából!)
- 09:10 Bohókás professzor (Klón)
- 09:25 Bobby és Bill (Kitúrtak az otthonomból)
- 09:35 Bobby és Bill (A legjobb bébiszitter)
- 09:50 Pocoyo (Rajzold le!)
- 09:55 Pocoyo (Zenekockák)
- 10:00 Pocoyo (Fess nekem egy képet!)
- 10:10 Bajkeverő majom XIV (George és a hangok / Változz pillangóvá)
- 10:35 Daniel, a kis tigris (Mit érez a másik?)
- 10:45 Daniel, a kis tigris (Együttérzés az iskolában)
- 11:00 A nagy ho-ho-ho horgász II (Horgász a tetőn)
- 11:10 Mesélj nekem! (Az ásó, a kapa és a gereblye (Varga Júlia meséje))
- 11:20 Nils Holgersson csodálatos utazása (Tériszony)
- 11:30 Simon (Hagyd békén a macskát!)
- 11:35 Petronix Védők, akcióra fel! (Hópárducmentés)
- 11:45 Petronix Védők, akcióra fel! (Rozsdafoltos macska-mentés)
- 12:00 Alvin és a mókusok IV (A Dangus tesók)
- 12:10 Alvin és a mókusok IV (Használjuk ki a nyarat!)
- 12:25 Alvin és a mókusok IV (A neveletlen robot)
- 12:35 Alvin és a mókusok IV (Betegápolók)
- 12:50 Breki, a világjáró (Filmsztárok Mumbaiban)
- 13:00 Breki, a világjáró (Barcelonai fesztivál)
- 13:10 Breki, a világjáró (Mentőakció a Nagy-korallzátonynál)
- 13:25 Ideafix és a rebellisek (Tiltott kolbász)
- 13:35 Ideafix és a rebellisek (Kenyérmorzsa és cirkusz)
- 13:50 H2O - Egy vízcsepp elég (Szerelmi bánat)
- 14:15 Jamie, a focicsoda III (A végső döntés)
- 14:45 Ötletparádé (A polgármester és az allergia)
- 15:00 Zazie kisasszony (Családi titok)
- 15:05 Zazie kisasszony (Élet az akváriumban)
- 15:15 Bluey (Kalipszó)
- 15:20 Bluey (Varázskar)
- 15:25 Bluey (Orvosos)
- 15:35 M2 matricák – Gyerekjáték (Karakas Hedvig-cselgáncs)
- 15:40 M2 matricák - Ha nagy leszek… (Artista)
- 15:50 44 csacska macska II (Sárkányeregető verseny)
- 16:00 44 csacska macska II (Bűzös küldetés)
- 16:15 44 csacska macska II (Karácsonyi macs-katasztrófa)
- 16:25 Petronix Védők, akcióra fel! (Nyúlmentés)
- 16:40 Petronix Védők, akcióra fel! (Keselyűmentés)
- 16:50 RoboVonatok II (Hol lehet a kis késős Leo?)
- 17:05 Bohókás professzor (Robotpizza)
- 17:15 Alvin és a mókusok IV (Trollkodók)
- 17:25 Alvin és a mókusok IV (A buli sztárjai)
- 17:40 Alvin és a mókusok IV (Instant Gram)
- 17:50 Alvin és a mókusok IV (Egerek és mókusok)
- 18:00 Super Wings - A szárnyalók VI (Volt-nincs betegség)
- 18:15 Super Wings - A szárnyalók VI (Sarkiróka-móka)
- 18:25 Ideafix és a rebellisek (Féktelen tanonc)
- 18:40 Ideafix és a rebellisek (Városvédő falka)
- 18:50 Bluey (Piac)
- 19:00 Bluey (Kék-hegység)
- 19:05 Bluey (Medence)
- 19:15 A kis Nicolas nyaral (Nincs pénz, nincs vízibicikli)
- 19:25 A kis Nicolas nyaral (Hajótöröttek)
- 19:40 Hetedhét kaland
- 19:50 M2 matricák - Igaz vagy hamis? (Bajnai Sándor-Metternich-kastély)
- 20:00 Heartland V (A névadó ünnepség)
- 20:50 Esti Kornél
- 21:50 Mit kíván?
- 04:00 Nyár '24
- 05:55 Himnusz
- 05:58 Mindennapi (Holnap)
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:45 Hrvatska Kronika
- 07:10 Ecranul nostru
- 07:35 Mesterember leszek
- 10:00 Nyár '24
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:49 Párizsi beszállók (Tenisz, Marozsán Fábián)
- 13:00 Melissa, a Zöld Völgy lánya (13)
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Névjegyek (István)
- 18:50 Napsugár (101)
- 19:30 Mindennapi (Holnap)
- 19:45 Bor, mámor, szerelem II (10)
- 20:40 SzerencsePerc
- 20:45 Skandináv Lottó
- 21:00 Családi csetepaté (Egy váratlan látogató)
- 21:50 Mondd, ki vagyok én? (Pierre)
- 22:40 Kenó
- 22:43 Időjárás-jelentés
- 22:50 Agapé (Komfortzónán innen és túl)
- 23:40 Isten kezében (Panka)
- 00:00 U17-es férfi kosárlabda világbajnokság
- 01:50 Hajime
- 02:20 Jövünk!
- 02:45 Gyulai István Memorial - Atlétikai Magyar Nagydíj
- 04:40 Pecatúra
- 05:05 Forma-3 - Főfutam
- 06:10 Forma-2 - Főfutam
- 07:30 Nemzeti Sporthíradó
- 07:45 Asztalitenisz magazin
- 10:00 Góóól!2
- 10:45 Nemzeti Sporthíradó
- 11:00 Elődöntő mérkőzés
- 13:00 Nemzeti Sporthíradó
- 13:15 Bringasport
- 13:30 Triatlon világkupa
- 17:00 Nemzeti Sporthíradó
- 17:15 Elődöntő mérkőzés
- 19:15 Góóól!2
- 20:00 Felvezető műsor
- 21:00 Elődöntő mérkőzés
- 23:00 Értékelő műsor
- 23:30 Úti cél: Párizs 2024
- 00:00 Agenda
- 00:20 Balkezes angyal
- 01:45 Főtér (Föld alatti Magyarország)
- 02:35 Magyar Krónika (Csokoládé)
- 03:05 Szellem a palackból... (Farkas Elemér csokoládétörténeti gyűjteménye)
- 03:30 Kalandozás Dél-Koreában (Joszu)
- 03:55 Opera Cafe
- 04:25 M5 História (Doni mítoszok)
- 05:05 Klasszikusok délidőben (Bogányi Gergely zongoraestje)
- 06:00 Ön is tudja?
- 06:25 Novum
- 07:00 M5 História (Trianoni határok revíziója)
- 07:40 Agenda
- 07:55 Főtér (Határátkelő - Kolozsvár)
- 14:40 Kalendárium (Július)
- 14:50 Fűszer és csemege
- 20:35 A Larkin család (3)
- 21:30 Sieranevada
- 00:10 Itthon vagy!: Tápió
- 00:30 Vers mindenkinek: József Attila: Talán eltűnök hirtelen (Nagy-Kálózy Eszter)
- 00:35 Hetedhét kaland
- 00:45 M2 matricák - Igaz vagy hamis?: Cifrapalota
- 00:50 M2 matricák - Igaz vagy hamis?: Vastuskó
- 00:55 Himnusz
- 01:00 HÍRADÓ
- 01:15 Időjárás-jelentés
- 01:20 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 01:30 Beugró - Felkészültek? Mert mi nem!
- 02:25 Téli sport
- 03:45 Magyar elsők: Az első magyar autósvizsga
- 04:00 Álmok álmodói: Szerb Antal
- 04:05 Ridikül: Retro-láz
- 05:00 HÍRADÓ
- 05:15 Időjárás-jelentés
- 05:18 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 05:20 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 05:24 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 05:25 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 05:30 Édes anyanyelvünk: Nézői levél
- 05:35 Itthon vagy!: A Festeticsek - Keszthely
- 05:55 Hetedhét kaland
- 06:05 M2 matricák - Igaz vagy hamis?: Cifrapalota
- 06:10 M2 matricák - Igaz vagy hamis?: Vastuskó
- 06:15 Kárpáti Krónika
- 07:05 Mindennapi: Holnap
- 07:10 Vár a Kárpát-medence
- 07:15 Magyar Krónika
- 07:40 Időjárás-jelentés
- 07:45 Élő népzene: Zoboraljai lakodalmas - 2010.06.06-i adás
- 10:35 Rome Reports - Vatikáni híradó
- 11:00 Neked szól!
- 11:05 Világ-Vallás
- 11:20 De őszintén!
- 11:25 Buborékok
- 12:55 A hét műtárgya: Jankovich-nyereg
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:25 Hrvatska Kronika
- 13:55 Ecranul nostru
- 14:30 Magyar gazda
- 14:55 Kárpát-medence
- 15:20 Hazajáró
- 15:50 Hogy volt?!: Jávori Ferenc „Fegya”
- 16:50 Nyár '24
- 19:00 Jó ebédhez szól a nóta
- 19:25 Jó ebédhez szól a nóta
- 20:00 Szenes Iván írta
- 20:55 Névjegyek: Erika
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:35 Vár a Kárpát-medence
- 21:40 Önök kérték!
- 22:10 Angi Vera
- 23:55 Kontúr: Gayer Ferenc
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
Pro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PIN- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:05 Volleyball Nations League
- 05:50 Volleyball Nations League
- 08:00 Závěr vysílání
- 09:00 Fotbal mezinárodní přátelské utkání
- 11:00 Studio
- 11:35 Volleyball Challenger cup
- 17:55 FIA WEC 24 hodin Le Mans
- 18:55 Coevr 15
- 19:15 Italská basketbalová liga
- 00:02 repríza OK Start
- 03:28 Pohádky
- 08:30 repríza OK Start
- 12:11 Open Stage
- 18:00 Hvězdy manéže
- 19:00 Hitparáda
- 22:49 Open Stage
- 00:00 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 00:30 LIDÉ OD VODY (3)
- 01:00 NOČNÍ PROUD
- 02:00 NOČNÍ PROUD
- 03:00 PŘEHLEDNĚ Z VODÁRENSTVÍ
- 04:00 NOČNÍ PROUD
- 05:00 NOČNÍ PROUD
- 06:00 LIDÉ OD VODY (3)
- 06:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 06:32 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 06:37 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 06:47 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 06:49 ŽIVĚ VODA ZE SVĚTA
- 06:54 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 06:55 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 07:00 STUDIO iVodárenství
- 07:15 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 07:20 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 07:30 ZVEME VÁS
- 07:32 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 07:33 STUDIO iVodárenství
- 07:48 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 07:58 BEZ KOMENTÁŘE
- 08:00 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 08:30 STUDIO iVodárenství
- 08:45 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 08:50 ZVEME VÁS
- 08:52 BEZ KOMENTÁŘE
- 08:54 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 08:56 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 09:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 09:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 09:15 STUDIO iVodárenství
- 09:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 09:32 ZVEME VÁS
- 09:34 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 09:39 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 09:40 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 09:42 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 09:52 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 09:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 10:00 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 10:30 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (18)
- 10:42 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 10:52 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 10:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 11:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 11:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 11:15 STUDIO iVodárenství
- 11:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 11:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 11:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 11:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 11:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 11:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 12:00 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 12:30 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (18)
- 12:42 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 12:47 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 12:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 13:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 13:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 13:15 STUDIO iVodárenství
- 13:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 13:32 ZVEME VÁS
- 13:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 13:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 13:49 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 13:51 BEZ KOMENTÁŘE
- 13:53 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 13:55 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 14:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 14:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 14:15 STUDIO iVodárenství
- 14:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 14:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 14:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 14:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 14:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 14:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 15:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 15:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 15:15 STUDIO iVodárenství
- 15:30 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (1)
- 16:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 16:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 16:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 16:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 16:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 16:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 17:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 17:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 17:15 STUDIO iVodárenství
- 17:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 17:32 ZVEME VÁS
- 17:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 17:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 17:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 17:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 18:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (2)
- 19:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 19:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 19:15 STUDIO iVodárenství
- 19:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 19:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 19:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 19:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 20:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (2)
- 21:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 21:10 VODÁRENSKÉ POČASÍ
- 21:15 STUDIO iVodárenství
- 21:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 21:32 ZVEME VÁS
- 21:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 21:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 21:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 21:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 22:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (1)
- 23:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 23:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 23:15 STUDIO iVodárenství
- 23:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 23:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 23:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 23:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 23:49 BEZ KOMENTÁŘE
- 23:51 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 23:53 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 23:55 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 00:00 ZPRÁVY TV R
- 00:10 SPORT
- 00:15 POČASÍ TV R
- 00:20 STUDIO 'R'
- 00:30 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 00:55 HEADLINES
- 01:00 LIDÉ OD VODY (2)
- 01:30 POČASÍ TV R
- 01:35 STUDIO 'R'
- 01:45 ZVEME VÁS
- 01:50 SPORT
- 01:55 HEADLINES
- 02:00 ZASTÁVKA NA TRATI (4)
- 03:00 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 03:25 POČASÍ TV R
- 03:30 ZVEME VÁS
- 03:35 DOPRAVA
- 03:40 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 03:55 HEADLINES
- 04:00 LIDÉ OD VODY (2)
- 04:30 POČASÍ TV R
- 04:35 SPORT
- 04:40 DOPRAVA
- 04:45 ZVEME VÁS
- 04:50 POČASÍ TV R
- 04:55 HEADLINES
- 05:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 05:25 POČASÍ TV R
- 05:30 STUDIO 'R'
- 05:40 DOPRAVA
- 05:45 POČASÍ TV R
- 05:50 SPORT
- 05:55 HEADLINES
- 06:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 06:25 POČASÍ TV R
- 06:30 STUDIO 'R'
- 06:40 ZVEME VÁS
- 06:45 DOPRAVA
- 06:50 POČASÍ TV R
- 06:55 HEADLINES
- 07:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 07:25 POČASÍ TV R
- 07:30 STUDIO 'R'
- 07:40 ZVEME VÁS
- 07:45 DOPRAVA
- 07:50 POČASÍ TV R
- 07:55 HEADLINES
- 08:00 ZPRÁVY TV R
- 08:10 SPORT
- 08:15 POČASÍ TV R
- 08:20 STUDIO 'R'
- 08:30 ZVEME VÁS
- 08:35 DOPRAVA
- 08:40 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 08:55 HEADLINES
- 09:00 ZPRÁVY TV R
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ TV R
- 09:20 STUDIO 'R'
- 09:30 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (8)
- 09:45 ZVEME VÁS
- 09:50 DOPRAVA
- 09:55 HEADLINES
- 10:00 ZPRÁVY TV R
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ TV R
- 10:20 STUDIO 'R'
- 10:30 ZVEME VÁS
- 10:35 DOPRAVA
- 10:40 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 10:55 HEADLINES
- 11:00 ZPRÁVY TV R
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ TV R
- 11:20 OTAZNÍKY TV R (5)
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY TV R
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ TV R
- 12:20 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (8)
- 12:35 ZVEME VÁS
- 12:40 DOPRAVA
- 12:45 STUDIO 'R'
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY TV R
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ TV R
- 13:20 STUDIO 'R'
- 13:30 ZVEME VÁS
- 13:35 DOPRAVA
- 13:40 STUDIO 'R'
- 13:50 POČASÍ TV R
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY TV R
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ TV R
- 14:20 STUDIO 'R'
- 14:30 ZVEME VÁS
- 14:35 DOPRAVA
- 14:40 STUDIO 'R'
- 14:50 POČASÍ TV R
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY TV R
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ TV R
- 15:20 STUDIO 'R'
- 15:30 ZVEME VÁS
- 15:35 DOPRAVA
- 15:40 STUDIO 'R'
- 15:50 POČASÍ TV R
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY TV R
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ TV R
- 16:20 STUDIO 'R'
- 16:30 ZVEME VÁS
- 16:35 DOPRAVA
- 16:40 STUDIO 'R'
- 16:50 POČASÍ TV R
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 POZOR VLAK (2)
- 17:45 POČASÍ TV R
- 17:50 SPORT
- 17:55 HEADLINES
- 18:00 ZPRÁVY TV R
- 18:10 SPORT
- 18:15 POČASÍ TV R
- 18:20 STUDIO 'R'
- 18:30 ZVEME VÁS
- 18:35 MAGAZÍN ZDRAVÍ
- 18:50 POČASÍ TV R
- 18:55 HEADLINES
- 19:00 ZPRÁVY TV R
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ TV R
- 19:20 STUDIO 'R'
- 19:30 ZVEME VÁS
- 19:35 DOPRAVA
- 19:40 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 ZPRÁVY TV R
- 20:10 SPORT
- 20:15 POČASÍ TV R
- 20:20 STUDIO 'R'
- 20:30 ZVEME VÁS
- 20:35 DOPRAVA
- 20:40 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (8)
- 20:55 HEADLINES
- 21:00 ZPRÁVY TV R
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ TV R
- 21:20 STUDIO 'R'
- 21:30 ZVEME VÁS
- 21:35 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 22:00 POZOR VLAK (2)
- 22:45 POČASÍ TV R
- 22:50 SPORT
- 22:55 HEADLINES
- 23:00 ZPRÁVY TV R
- 23:10 SPORT
- 23:15 POČASÍ TV R
- 23:20 STUDIO 'R'
- 23:30 ZVEME VÁS
- 23:35 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 23:50 POČASÍ TV R
- 23:55 HEADLINES
- 00:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (Den duelů)
- 00:45 Sanjay a Craig (Poldové / Zamrzlé peníze)
- 01:05 Sanjay a Craig II (DINK / Nebezpečná Debbie)
- 01:30 Tučňáci z Madagaskaru II (Krokodýlí hlídka / Nekalý káleč)
- 01:55 Tučňáci z Madagaskaru II (Panna pro pána)
- 02:05 Želvy Ninja III (Smrtící jed)
- 02:25 Želvy Ninja III (Čas na želvy)
- 02:50 Chlebáci II (Hororová pyžamová párty / Kvak do budoucnosti)
- 03:10 Alvin a Chipmunkové V (Pan Lou / Rytířké klání)
- 03:30 Kouzelní kmotříčci VI (Kouzelný kmotřenec 1)
- 03:50 Kouzelní kmotříčci VI (Kouzelný kmotřenec 2)
- 04:15 Spongebob v kalhotách VIII (Závod na saních)
- 04:35 Spongebob v kalhotách VIII (Sépiákova škola pro dospělé / Řečnické vystoupení)
- 05:00 Sanjay a Craig II (Den Tufflipa / Ochočení rodiče)
- 05:20 Sanjay a Craig II (Zachraňme ještěry / Mazlíček)
- 05:45 Alvin a Chipmunkové V (Dům v cedrové aleji / Šikana na toaletě)
- 06:10 Alvin a Chipmunkové V (Návrat Thornbergaupta / Rozdrcený)
- 06:35 Alvin a Chipmunkové V (Unboxing Day)
- 06:50 Hlasiťákovi IV (Láska nebeská / Rakeťáci)
- 07:20 Hlasiťákovi IV (Až za hrob / Vůdce stáda)
- 07:45 Hlasiťákovi V (Jak se stát upírem)
- 08:05 Hlasiťákovi V (Lisiny kosti)
- 08:15 Casagrandovi (Horor-skop)
- 08:30 Casagrandovi II (Já, Snídaňo-bot / Skutečný hrdina)
- 08:55 Kouzelní kmotříčci X (Kočka a Myš / Jablko nepadá daleko od stromu)
- 09:25 Kouzelní kmotříčci VII (Farma hrůzy)
- 09:40 Sharkdog (Bouda pro Sharkdoga)
- 09:45 Sharkdog (Sharkdog hrabe)
- 09:55 Sharkdog (Ploutve ve vodě)
- 10:05 Šmoulové II (Wafle a trest)
- 10:20 Šmoulové II (Zaříkávač šneků)
- 10:40 Spongebob v kalhotách XI (Úklidové šílenství / Chyťte zajíce)
- 11:00 Spongebob v kalhotách VIII (Prodej z okénka)
- 11:20 Spongebob v kalhotách VIII (Velký frajer)
- 11:35 Spongebob v kalhotách VIII (Přátelská hra)
- 11:50 Show Patricka Hvězdice (Malí Patrošťáci / Prehistorická show Patrika Hvězdice)
- 14:05 Casagrandovi II (Pořiď si vlastní)
- 14:20 Casagrandovi III (Soutěž robotů / Salvador Hafík)
- 14:45 Casagrandovi III (Práce na dračku / DJ Carl zasahuje)
- 15:15 Hlasiťákovi VII (Sláva polní tráva / Hlídačka rvaček)
- 15:40 Hlasiťákovi VII (Ptačí party)
- 15:55 Hlasiťákovi VII (Bezesná noc v Royal Woods)
- 16:10 Show Patricka Hvězdice (X značí poklad / Patrickova školka)
- 16:40 Spongebob v kalhotách XIII (Ohnivé ořechy / Sir Ježovka a Troubšnek)
- 17:05 Spongebob v kalhotách V (Boj o přežití)
- 17:15 Spongebob v kalhotách X (Tak už se probuď)
- 17:30 Sharkdog (Lovkyně žraloků)
- 17:40 Sharkdog (Žraloci, žraloci, žraloci)
- 17:50 Sharkdog (Vítej doma, Sharkdogu)
- 22:05 Spongebob v kalhotách XI (Zdravotní prohlídka)
- 22:25 Spongebob v kalhotách VI (Spongikus / Podivná symfonie)
- 22:55 Podivný časoprostor Sammyho a Rádže (Hra přetížena / Svátek Barev)
- 23:25 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (Hodný krokodýl, zlý krokodýl)
- 23:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (Panda má fandy)
Pro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PIN