Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:05 Nepovedený večírek
- 01:50 Jak to dělají? (15. díl)
- 02:15 Jak to dělají? (16. díl)
- 02:40 Poslední obyvatelé Aljašky (Hluboká zima)
- 03:25 Mrazivé zlato (Podivná věda)
- 08:00 Smallville (Spása)
- 09:00 Prolhané krásky (Kolébka)
- 09:55 Prolhané krásky (Čas tváře)
- 10:55 Fandango
- 12:35 Smallville (Lazar)
- 13:30 Smallville (Štít)
- 14:30 Hranice nemožného (Díl 10)
- 15:25 Hranice nemožného (Díl 11)
- 18:05 Hranice nemožného (Díl 12)
- 19:00 Hranice nemožného (Díl 13)
- 20:00 Bez kalhot L
- 22:20 Hedwig a Angry Inch
- 00:05 Farang
- 01:40 Pomsta zelených draků
- 03:15 Dračí oči
- 04:45 Poslední polda IV (6)
- 06:00 Poklad pirátů
- 07:55 Ostrov pokladů
- 09:55 Tady hlídám já
- 12:05 Pták Ohnivák
- 14:05 Kouř
- 16:00 Dvojníci
- 18:05 Hádkovi
- 20:00 Bitva o Hill 60
- 22:25 Lví srdce
- 01:30 Dante 01
- 02:55 Mezi dimenzemi
- 05:10 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona
- 06:45 Hrdinové
- 08:30 Spy kids: Stroj času
- 09:55 Ranvej
- 13:20 Tunel do Číny
- 14:55 Deník lásky
- 16:25 Sladké letní víno
- 17:55 Hospodu vám nedáme
- 19:30 Armáda jednoho
- 21:00 Muž, který miloval
- 22:35 Rande na dvě noci
- 01:45 Vpich
- 03:25 Svatební radosti
- 05:05 Trattoria
- 06:25 Timber - Lovec pokladů
- 07:55 Sammyho dobrodružství 3D
- 09:20 Skore - Hokejový muzikál
- 10:50 Učitelem z nouze
- 12:35 Gentleman s pistolí
- 14:05 Kupec benátský
- 16:15 Síla slova
- 18:20 Císař - občanská válka
- 20:00 Smlouva s ďáblem
- 21:30 Pokrevní pouto
- 23:35 Králové léta
- 04:35 Coco Chanel
- 06:25 Strojvůdce
- 08:00 Dobrodružní skauti
- 09:25 Děti bez hranic
- 10:55 Princ a já 2
- 12:30 Strážce majáku
- 14:05 Návrat
- 15:45 VIY: Tajemství dračí pečeti
- 17:45 Skoro přátelé
- 19:25 Láska v Indii
- 21:00 Na shledanou v září
- 22:30 To jsem já
- 23:55 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Nepoučitelní
- 01:35 Vražda v zámku
- 03:00 Tělo
- 04:35 Supermafián Quido
- 06:20 Hořko-sladko
- 08:40 Písečný muž
- 10:30 Ranvej
- 19:55 STARS! (- BRUCE WILLIS)
- 20:00 Soupis kandidátů
- 21:50 Útěk z domu
- 23:45 Já, Tonya
- 00:30 Aicha
- 00:55 Moulin Rouge
- 03:00 Telesma
- 04:30 The Little Shop of Horrors
- 05:35 End of Program
- 06:00 Dog Men
- 07:15 The Strange Love Of Martha Ivers
- 09:05 Born To Be Wild
- 10:10 Went The Day Well?
- 11:40 Parlor, Bedroom and Bath
- 14:30 Baba
- 16:20 Career Girl
- 17:25 Suddenly
- 18:40 The Water
- 18:55 John Wayne Stagecoach Run
- 19:50 Parole, Inc.
- 21:00 Quality Time
- 04:00 GEORGIA, CRADLE OF WINE
- 05:00 HAWAII (BEACHBOYS ON PATROL)
- 06:00 DAY WHEN, THE…
- 07:00 CORNWALL'S NARCISSUS ISLAND
- 08:00 ON THE YETI TRAIL
- 09:00 JOHANA: MAKE UP AND MOTOR OIL
- 09:55 CRANBERRY SEASON AT CAPE COD
- 10:50 OH DIOR!
- 11:40 CHEETAH: THE PRICE OF SPEED
- 12:30 NEW CALEDONIA, THE SEAWEED PROMISE
- 13:00 QUIRKY SCIENCE
- 13:30 QUIRKY SCIENCE
- 14:00 INCAN SALT
- 15:00 THE NEW CUBA
- 22:00 INDIANS IN CANADA
- 23:00 THE TREE-CLIMBERS FROM CALIFORNIA
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE
- 16:20 HERE COMES THE BRIDE
- 16:40 HERE COMES THE BRIDE
- 17:00 THE HOLLYWOOD GLOW (2)
- 17:30 WORLD OF FASHION II (32)
- 18:00 NEW YORK FASHIONWEEK (16)
- 18:30 NEW YORK FASHIONWEEK (17)
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (37)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (38)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (13)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (14)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (47)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (48)
- 22:00 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (3)
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (9)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (10)
- 00:00 SPORTS MAX (39)
- 00:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 01:00 SHIFTING GEARS
- 01:30 SHIFTING GEARS
- 02:00 WILD SURF 2019 (14)
- 02:30 WILD SURF 2019 (15)
- 03:00 BETTER THAN FOUR 2016 (CAPE TO CAPE MTB - PART 2)
- 03:30 BETTER THAN FOUR 2016 (CAPE TO CAPE MTB - PART 1)
- 04:00 GEARING UP 2020 (5)
- 04:30 GEARING UP 2020 (6)
- 05:00 KITE MASTERS 2019/2020 (10)
- 05:30 KITE MASTERS 2019/2020 (11)
- 06:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 (6)
- 06:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 07:00 SHIFTING GEARS
- 07:30 SHIFTING GEARS
- 10:00 RACEMAX MOTORSPORTS (13)
- 10:30 RACEMAX MOTORSPORTS (14)
- 11:00 WORLD OF WATERSPORTS (24)
- 11:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 12:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (10)
- 12:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (11)
- 13:00 GP RACING 2022 (40)
- 13:30 GP RACING 2022 (41)
- 16:00 AUTOSPEED 2019 (12)
- 16:30 AUTOSPEED 2019 (13)
- 17:00 BOARD STORIES SURFING (35)
- 17:30 BOARD STORIES SURFING (36)
- 18:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (7)
- 18:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (8)
- 19:00 HELLAS RALLY RAID 2021
- 19:30 HOW TO BUILD A RACE CAR
- 20:00 BOAT SHOW 4K (15)
- 20:30 BOAT SHOW 4K (16)
- 21:00 SPORTS MAX (39)
- 21:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 22:00 GEARING UP 2020 (4)
- 22:30 GEARING UP 2020 (5)
- 23:00 INSIDE SAILING 2020 (4)
- 23:30 INSIDE SAILING 2020 (5)
- 04:15 ROAD LESS TRAVELED: MANIPUR
- 05:00 SOUTH SEAS SPEARO (6)
- 06:00 PHOTO NUMBER 6 (9)
- 06:45 SOCIAL FABRIC (THE SUIT)
- 07:10 ROAD LESS TRAVELED VIETNAM
- 12:35 THE LAST DESCENT
- 13:20 DREAM JOURNEY (4)
- 18:00 MAX FOODIE: EMILIA ROMAGNA (6)
- 18:25 ROAD LESS TRAVELED MONTENEGRO
- 19:20 SOUTH SEAS SPEARO (6)
- 20:10 ISLAND HUNTER (BELIZE)
- 21:00 DRONE WARS (8)
- 21:55 VOLCANO ADVENTURE (VOLCANO HUNTERS)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 00:05 WWII: Detektívovia leteckých nešťastí
- 01:00 Supernákupy
- 01:30 Téma (154)
- 02:10 Veľké centrálne stanice
- 03:10 Hitler a Nemecko
- 04:00 Laogai: čínsky gulag
- 05:05 Medzipriestor (1)
- 06:05 1992: Konsenzus medzi Čínou a Taiwanom (1)
- 07:00 Neskrotná Zambia (1)
- 07:55 Travelistan (17)
- 08:20 Vyrobené na Slovensku (5)
- 08:35 Doslova
- 09:15 Svet z vtáčej perspektívy
- 09:45 Ľudia sú aj politici (46)
- 10:25 2000 rokov antisemitizmu
- 11:25 Humboltov Prúd (3)
- 14:25 Zara (1)
- 15:20 Len peniaze nestačia (14)
- 16:00 Vojenskí velikáni
- 17:00 Kinematografia druhej svetovej vojny
- 17:50 Tajné vojny
- 18:45 Sadnite si, prosím (25)
- 19:25 Doslova
- 20:05 Oceány Afriky
- 21:00 Téma (155)
- 21:40 Udržateľná budúcnosť
- 00:05 Naše zprávy
- 00:20 VIP svět
- 00:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (7)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Pašák (2)
- 22:05 El Chapo III (2)
- 23:00 Poklad z půdy
- 03:50 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:35 Soudkyně Barbara
- 14:45 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:05 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:10 Jak to dopadlo!?
- 01:20 Ostříháno
- 02:25 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Co bude dnes k večeři? (Řecká musaka s lilkem a kozím sýrem)
- 16:35 Popelka
- 17:55 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 04:40 Narcos
- 05:30 Rozhovor S...: Jiří Čunek, senátor a starosta města Vsetína
- 06:00 O letadlech a létání: První afghánská pilotka Mi-17
- 06:25 Lipnožurnál
- 06:40 Petrovický zpravodaj
- 06:50 Valašský zpravodaj
- 07:00 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 07:20 Magazín z Valašska: Valmez
- 07:40 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:35 Narcos
- 23:20 Dobrý večer s A11: rerpíza
- 00:25 Ztracený svět (1)
- 01:10 Ztracený svět (2)
- 01:55 Leo Mattei: Oddělení mladistvých VIII (3)
- 02:50 Leo Mattei: Oddělení mladistvých VIII (4)
- 03:40 Bosch VI (5)
- 04:25 Bosch VI (4)
- 05:10 Bosch VI (6)
- 06:00 Profil zločinu II (2)
- 07:00 Profil zločinu II (3)
- 10:50 Profil zločinu II (3)
- 11:50 Hvězdná brána: Atlantida
- 12:50 A-Team (12)
- 13:50 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (7)
- 16:30 Profil zločinu II (5)
- 17:30 A-Team (13)
- 20:05 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (10)
- 21:00 Macgyver IV (10)
- 21:55 Macgyver IV (11)
- 00:25 Ztracený svět II (2)
- 01:30 Zločin (1)
- 02:15 Ztracený svět II (2)
- 03:00 Totalcar II (3)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 10:00 Společnost Adventure (19)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Macgyver III (18)
- 13:55 A-Team II (4)
- 16:50 Společnost Adventure (20)
- 17:50 Ztracený svět II (3)
- 18:45 Xena II (1)
- 19:45 A-Team II (5)
- 20:50 Macgyver III (19)
- 21:50 Námořní vyšetřovací služba XVI (13)
- 22:45 Námořní vyšetřovací služba XVI (14)
- 23:40 Xena II (1)