Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:10 Sisi (2)
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:30 Život je pes (2)
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zavolejte porodní sestřičky XII (7)
- 09:55 Kluci v akci
- 10:20 Písničky z jednoho města
- 10:35 Hitparáda televizní zábavy
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (17)
- 13:20 Horákovi (18)
- 14:15 Buchty po ránu
- 14:40 Banánové rybičky
- 15:20 Já bych se tak ráda vdávala
- 16:20 Zavolejte porodní sestřičky XII (8)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Rock for People zblízka
- 20:15 Rédl (3)
- 21:25 V režii Jiřího Stracha
- 22:20 Na stopě
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:45 Maigret a smrt Cecílie
- 00:00 Život s Hitlerem (3)
- 00:50 Chico
- 01:20 Půvab rakouských hor (2)
- 02:05 Vzkaz Diny Štěrbové
- 02:20 Na hranici tradic (Slovácký rok v Kyjově)
- 02:45 Zašlapané projekty (Zapomeňte na škodovku)
- 03:05 V zajetí železné opony (Potrestaní příbuzní)
- 03:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:45 Babylon
- 04:10 Duch vane, kudy chce
- 04:40 Přátelé z bitevního pole
- 05:05 Nedej se (Lanovka z ptačí perspektivy)
- 05:26 Občanské noviny (Ostrůvky života)
- 05:35 Makak medvědí, Thajsko
- 05:59 Dobré ráno
- 12:15 Diana a Dodi, princezna a playboy
- 13:25 Perimetr
- 13:55 Divoká Uganda
- 18:35 Auto moto svět
- 19:00 Auto moto test
- 19:15 Chico
- 19:40 Postřehy odjinud (Champagne očima Jana Šmída)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:50 Trabantem z Austrálie do Asie (7)
- 21:20 Trabantem z Austrálie do Asie (8)
- 21:55 Kafka (4)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:03 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 02:30 Svět motorů
- 03:30 Branky, body, vteřiny
- 03:45 EURO 2020 (Česko - Anglie)
- 05:35 Sokolský zpravodaj
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Reprezentace 2024 (Česko - Severní Makedonie)
- 07:45 Volejbalový magazín
- 08:00 Panorama
- 08:25 BBV po 25 letech
- 08:45 MS v moderním pětiboji 2024 Čína (MS Čína)
- 13:20 Akrobatický rokenrol 2024 (Black Cup)
- 13:55 Český orienťák
- 01:01 Policie v akci
- 05:06 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:02 M.A.S.H (84)
- 07:26 M.A.S.H (85)
- 07:57 M.A.S.H (86)
- 08:28 M.A.S.H (87)
- 08:59 M.A.S.H (88)
- 09:30 Polda V (Bříza na horách)
- 14:38 Policie v akci
- 15:37 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Zbytečná upřímnost)
- 21:45 Inkognito
- 22:55 Inkognito
- 04:53 Autosalon.tv
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:04 Příhody Bolka a Lolka
- 06:13 Těžká dřina
- 06:39 Partička L
- 07:59 Re-play
- 20:15 Partička L
- 21:46 Prima Pauza: Partička
- 21:49 Prima Pauza: Partička
- 21:53 Prima Pauza: Partička
- 22:00 Nezvěstní v boji
- 23:56 Simpsonovi XXX (Úžasné místo)
- 00:50 Nebezpečný cíl
- 02:56 Osudný víkend
- 08:34 Žhavé výstřely
- 10:15 Dvojí obvinění
- 12:25 Fukušima
- 14:58 Vera Cruz
- 17:08 Ohnivý oceán
- 20:01 Smrt stopařek
- 21:48 Policajt ze San Franciska
- 04:52 Lásce navzdory (Milostné básně)
- 06:00 Na zámku
- 06:06 Karolína, domácí kuchařka
- 06:31 Prostřeno!
- 07:28 Sestřičky (Vůbec žádný plány)
- 10:11 Prostřeno!
- 10:55 Ano, šéfe!
- 06:05 Sovička Ollie
- 06:10 Remy a Fů
- 06:20 Dodohando
- 06:25 Hej, Hafí! III
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (18)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:35 Bruno
- 07:50 Luo Bao Bei
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:25 Čau Bambini
- 09:30 Sovička Ollie
- 09:35 Remy a Fů
- 09:45 Dodohando
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:10 Rok v medvědím sedle
- 10:15 Velká kniha o zvířátkách
- 10:20 Země dinosaurů
- 10:40 Sportující zvířata
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Hopsasa (Budík)
- 11:00 Kouzelný vesmír
- 11:25 Když Bitz a Bob kutí
- 11:40 Bruno
- 11:50 Luo Bao Bei
- 12:00 Bing
- 12:10 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:40 Z každého rožku trošku (Poledne už v jedenáct)
- 12:55 O raráši Mlíkovi (Povedená hospodyně)
- 13:05 Art Ninja
- 13:30 Power Players
- 13:45 Power Players
- 13:55 Archouni (Nádraží)
- 14:10 Koumando
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:35 AZ kvíz junior
- 15:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (18)
- 15:20 Cestohrátky (Shetlandy)
- 15:35 Občanka
- 15:50 Jasmine a Jambo
- 16:00 Planeta YÓ
- 16:11 Superhrdinové
- 16:25 Čvacht
- 16:35 Šikulové - Velká výzva
- 17:05 Hopsasa (Dějiny a koniny)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:45 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Strašidla na Kulíkově (Dárek pro Bílou paní)
- 18:55 7T (21)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (27)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 04:25 Před půlnocí
- 04:55 Osudem muzikant, srdcem Karliňák
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Enid
- 21:40 Moderní historie britské kinematografie (3)
- 00:46 Amerika hledá topmodelku XV (Proměna)
- 01:53 Ráj podle Bryana III (Zázemí)
- 02:59 The Voice UK XI (4)
- 03:36 The Voice UK XI (5)
- 06:25 Nikdo není dokonalý
- 07:23 Columbo (Labutí píseň)
- 17:13 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen - extra
- 22:09 7 pádů Honzy Dědka
- 23:17 Jak se staví sen - extra
- 00:32 360⁰
- 01:37 360⁰
- 02:10 Co na to vaše peněženka
- 02:56 Hlavní zprávy
- 03:53 Co na to ministr
- 08:00 Nový den
- 08:51 Pozvánka: Spáleniště
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:31 Zprávy Plus
- 10:52 Pozvánka: Spáleniště
- 11:00 Zprávy
- 11:32 Zprávy Plus
- 11:47 Pozvánka: Spáleniště
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: Spáleniště
- 14:00 Zprávy
- 14:16 Prima Česko
- 14:50 Generali
- 15:00 Zprávy
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:27 Zprávy z regionů
- 17:47 Pozvánka: Spáleniště
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:21 Pozvánka: Spáleniště
- 21:29 360⁰
- 22:26 360⁰
- 22:59 Zprávy
- 23:49 Pozvánka: Spáleniště
- 23:57 360⁰
- 01:05 AZ-kvíz
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zavolejte porodní sestřičky XII (7)
- 09:55 Kluci v akci
- 10:20 Písničky z jednoho města
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (17)
- 13:20 Horákovi (18)
- 14:15 Buchty po ránu
- 14:40 Banánové rybičky
- 16:20 Zavolejte porodní sestřičky XII (8)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:15 Rédl (3)
- 21:25 V režii Jiřího Stracha
- 22:20 Na stopě
- 22:45 Maigret a smrt Cecílie
- 00:10 Sisi (2)
- 01:05 AZ-kvíz
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:55 Kluci v akci
- 10:35 Hitparáda televizní zábavy
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (17)
- 14:15 Buchty po ránu
- 14:40 Banánové rybičky
- 15:20 Já bych se tak ráda vdávala
- 16:20 Zavolejte porodní sestřičky XII (8)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:15 Rédl (3)
- 21:25 V režii Jiřího Stracha
- 22:20 Na stopě
- 22:45 Maigret a smrt Cecílie
- 01:20 Ztracený symbol (3)
- 02:10 Ztracený symbol (4)
- 02:55 Sousedství V (5)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (100)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (101)
- 04:20 Proměny víkendových domů III (6)
- 05:10 Zahradní proměny VII (17)
- 06:00 Výleťák (170)
- 06:10 Sousedství II (13)
- 06:35 Moje místa (Josef Polášek)
- 12:25 Táta, nebo máma
- 20:10 Všichni musí být v pyžamu
- 21:55 Hasičárna Telecí (4)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 22:55 Na vaší straně
- 23:40 Kriminálka Miami VII (Rozpuštěný)
- 00:20 24 hodin života
- 02:10 Temné stíny
- 04:25 Mámy na pařbě
- 05:55 Jesse Stone: Bez výčitek
- 07:35 Kriminálka Miami VII (Smrt v cíli)
- 11:20 Půlnoční dítě
- 13:40 Emma.
- 16:15 Třetí patro (Zeď)
- 17:30 Ztraceni ve vesmíru
- 20:00 Frajeři ve Vegas
- 22:10 Matrix Revolutions