Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:10 Kobra 11 XXV (1)
- 01:05 Charlieho andílci
- 02:30 Souboj Titánů II (12)
- 03:15 Walker, Texas Ranger VII (6)
- 03:55 Bursaspor Info Yatirim - Telekom Baskets Bonn
- 08:35 Mezi žraloky XI (13)
- 10:20 Kobra 11 XXIV (18)
- 11:10 Kobra 11 XXV (1)
- 12:10 Novashopping
- 12:25 Walker, Texas Ranger VII (6)
- 13:15 Válka skladů X (9)
- 16:45 Kobra 11 XXV (3)
- 18:45 Válka skladů X (11)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIII (25)
- 20:30 Američtí sběratelé XIX (17)
- 21:25 Kachní dynastie II (13)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VII (7)
- 23:10 Kobra 11 XXV (3)
- 00:15 Teorie velkého třesku X (23)
- 01:50 Malý Sheldon (10)
- 02:25 Zlatá sedmdesátá VII (3)
- 03:05 Americký táta III (8)
- 03:45 TELE TELE
- 04:15 2 $ocky II (18)
- 05:20 Ženatý se závazky (41)
- 06:10 Zig a Sharko IV (31)
- 07:00 Bakugan: Vzestup Geoganů (42)
- 07:10 Přátelé VII (8)
- 08:05 2 $ocky II (23)
- 09:45 Malý Sheldon (14)
- 11:25 Ženatý se závazky (43)
- 12:20 Dva a půl chlapa IV (12)
- 13:15 Přátelé VII (8)
- 14:05 Teorie velkého třesku X (23)
- 15:40 2 $ocky II (24)
- 16:05 2 $ocky III (3)
- 17:25 Zlatá sedmdesátá VII (5)
- 18:15 Dva a půl chlapa IV (14)
- 19:10 Malý Sheldon (16)
- 20:00 Teorie velkého třesku X (24)
- 20:20 Teorie velkého třesku XI (3)
- 21:40 Přátelé VII (10)
- 22:30 Americký táta III (10)
- 23:25 Dva a půl chlapa IV (14)
- 04:10 Co na to Češi
- 05:30 Riskuj!
- 05:55 Riskuj!
- 06:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:25 Na lovu II
- 12:10 Beze stopy VII (Jde do tuhého)
- 13:05 Teleshopping
- 13:20 MasterChef Česko VII (9)
- 00:15 Nemocnice Chicago Med VII (13)
- 01:05 Žena na pokraji sil
- 02:25 Doktorka Quinnová II (2)
- 03:55 Nemocnice Chicago Med VII (13)
- 04:35 Oteckovia II (42)
- 05:35 Ulice (4317)
- 07:05 Život na jachtě: Středomoří VI (3)
- 08:50 Čarodějky III (16)
- 09:40 Vítejte doma IV
- 10:30 Oteckovia II (45)
- 12:20 Doktorka Quinnová II (4)
- 16:25 Vyměněné osudy II (21)
- 10:30 Reconnecting ONE
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Magazín Muaythai (4)
- 11:30 ČEZ RunTour - Plzeň
- 18:30 Motosurf World Championship #1
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Freestyle Pro Tour
- 19:30 Prague rugby 7s 2024
- 20:00 1:1 Sport Show (57)
- 20:30 Spade poker show 2024 (5)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: 1. FC Magdeburg - Fortuna Düsseldorf
- 02:00 Přestávka ve vysílání
- 09:00 GKA World Tour Season Wrap Up
- 09:30 1:1 Sport Show (57)
- 10:15 Běhej lesy - Týmovka
- 10:30 World Cup of Darts 2024
- 00:05 Góly - body - sekundy
- 00:20 Počasie
- 00:30 Agatha Christie: Poirot (Smrť v oblakoch)
- 02:15 Don Matteo (Kamerová mama)
- 03:25 Správy RTVS "N"
- 04:20 Góly - body - sekundy
- 04:35 Počasie
- 04:45 Nebíčko v papuľke
- 05:15 Capri (5)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Candice Renoirová II (Lepší dvaja ako jeden)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (6)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Sľub)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Maroko - Berberi)
- 16:50 Destinácie (Haiti - rebel)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Stratené mesto)
- 17:55 Krátke správy RTVS
- 18:00 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Honba za pokladom)
- 22:10 Prípady 1. oddelenia (2)
- 23:15 Správy RTVS "N"
- 00:05 Správy RTVS "N"
- 00:55 Hírek
- 01:00 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Sťahovavý medvedík)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Od prameňa - Rusínsky
- 08:30 Kimondó - Na kus reči
- 08:55 Od prameňa - ukrajinský
- 09:25 Parazit
- 10:45 Dnes večer hrám ja (Polinka)
- 11:00 Spadla z oblakov (Otec to zariadi)
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:15 Cyklopotulky (Zo Zlínskeho kraja)
- 12:30 Herbárium (Levanduľa)
- 12:40 Na zelenej adrese
- 12:50 Čriepky (Krosná)
- 13:00 Generácia
- 13:35 Vraj celý život niekam bežím
- 16:05 Ako to funguje (15)
- 16:30 Fetiše socializmu (Skrytý pôvab budovateľov)
- 17:05 Anjeli strážni Lisy Stansfield
- 17:30 Lov slov
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Super Pompon)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:05 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:35 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:50 Kukačky (4)
- 00:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:20 Kalendárium
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Králický Sněžník)
- 05:15 Etiketa (Dary a dárky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Jizerské hory)
- 06:30 Na cestě po gruzínské Kazbegi
- 06:59 Studio 6
- 16:10 Magnum (Adelaide)
- 17:00 Na cestě po Ceutě a Melille
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 00:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:20 Kalendárium
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Králický Sněžník)
- 05:15 Etiketa (Dary a dárky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Jizerské hory)
- 06:30 Na cestě po gruzínské Kazbegi
- 06:59 Studio 6
- 16:10 Magnum (Adelaide)
- 17:00 Na cestě po Ceutě a Melille
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:25 Experiment: MISIA JUICE K JUPITERU
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:25 Promlčeno
- 02:00 Vřískot
- 03:50 Dej si pohov, mladej!
- 05:30 2 Bobule
- 07:20 Upír junior
- 08:50 Modelář
- 10:50 Příšerákovi 2
- 16:30 Božská Florence
- 18:30 Jako delfín
- 22:30 Paralelní matky
- 00:55 První oddělení
- 01:35 Policisté v akci
- 02:15 Policisté v akci
- 03:00 Soudní síň (Syna jsi mi zabil)
- 03:45 Soudní síň (Vydřiduch v sukni)
- 04:35 Krimi
- 04:55 Noviny
- 05:30 Krimi
- 05:50 Noviny
- 06:25 První oddělení
- 07:05 Policisté v akci
- 08:00 Policisté v akci
- 09:00 Soudní síň (Vydřiduch v sukni)
- 10:00 Soudní síň (Zkoksovaný frajer)
- 11:00 Pod povrchem (7)
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Policisté v akci
- 22:50 Kriminálka Kraj (Primátor)
- 23:50 První oddělení
- 00:30 Survivor
- 01:35 Aj múdry schybí
- 02:40 Partička
- 03:20 Rodinné prípady
- 04:05 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Reflex
- 12:30 Búrlivé víno (50)
- 13:25 V mene zákona
- 14:20 Rodinné prípady
- 15:05 Rodinné prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (51)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám (17)
- 21:45 Dunaj, k vašim službám (18)
- 00:35 Lovci plážových domů (4)
- 01:00 Domove, domove, sladký a řecký (2)
- 01:45 Úžasné prostory George Clarka VI (9)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (6)
- 03:35 Dům snů II (6)
- 10:45 Lovci plážových domů (4)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? III (6)
- 14:20 Dům snů II (6)
- 15:10 Mistři dřeva (1)
- 00:25 Insidious 2
- 02:10 Revoluce na plátně
- 03:45 Men
- 05:25 Jak se osvobodit
- 06:00 Dánská dívka
- 20:00 V moci hvězd III (6)
- 20:30 Turista II (4)
- 21:30 Zlé sémě se vrací
- 22:55 Zillion
- 00:30 Věznice 77
- 02:35 Kill room
- 04:15 Po zániku Země
- 06:00 Papírové panenky
- 07:45 Víly z Inisherinu
- 09:40 Neklid
- 11:10 Přátelé (3)
- 11:30 Přátelé (4)
- 11:55 Září
- 15:45 Premiantka
- 17:20 Shazam! Hněv bohů
- 19:30 Sociální síť
- 21:30 Becky je zpět
- 22:55 Bahno z Mississippi
- 02:15 Rod Draka II (4)
- 03:15 Sektor II (4)
- 04:15 Máma k nakousnutí (4)
- 04:45 Kábulské letiště
- 06:00 Věčný svit neposkvrněné mysli
- 07:50 Falešný agent
- 14:25 Supernova
- 16:05 Vše je pravdivé
- 17:45 Dunkerk
- 19:30 Girls II (3)
- 20:00 Girls II (4)
- 20:30 Můžu tě zničit (5)
- 21:00 V moci hvězd III (6)
- 21:30 Turista II (4)
- 22:30 To jsem já, Margaret!
- 00:55 Americký masakr
- 02:35 Horké letní noci
- 04:20 Kaple
- 06:00 Místo k životu
- 07:25 Boží tvorové
- 09:05 Trio z Belleville
- 10:30 Na okraji
- 12:15 Oddechový čas
- 14:20 V prach se navrátíš
- 16:35 Boží tvorové
- 18:15 Mám elektrické sny
- 20:00 Říše světla
- 22:05 Tři tisíce kousků
- 23:40 Ztraceni v noci
- 00:40 Na hranicích
- 02:15 Konečná zastávka
- 04:10 Oliver a bazén
- 06:00 Palmy a stožáry
- 07:55 Soukromá pustina
- 10:00 Za kupkou sena
- 12:00 Network
- 14:00 Lejla a její bratři
- 16:40 Obzor
- 20:30 Ad Astra
- 22:35 Mlčení jehňátek