Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:55 Náhradníci
- 02:45 Strážci hranic: Austrálie (24)
- 03:10 Strážci hranic: Austrálie II (1)
- 03:30 Walker, Texas Ranger VII (5)
- 04:10 FIA Karting Championship 2024 (1)
- 04:40 Rentor Rally magazín 2024 (5)
- 05:10 Off-road Maraton (4)
- 05:35 Česká Enduro Serie 2024 - Klínovec
- 05:50 Běhej lesy - Týmovka
- 06:00 Walker, Texas Ranger VII (4)
- 06:40 Souboj Titánů II (12)
- 07:25 Mistři zastavárny XXIII (22)
- 08:15 Náhradníci
- 10:15 Kobra 11 XXIV (17)
- 12:05 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VII (5)
- 13:15 Válka skladů X (7)
- 16:50 Kobra 11 XXIV (18)
- 17:45 Kobra 11 XXV (1)
- 18:45 Válka skladů X (9)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIII (24)
- 20:30 Američtí sběratelé XIX (16)
- 21:25 Kachní dynastie II (11)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VII (6)
- 23:10 Kobra 11 XXIV (18)
- 00:15 Teorie velkého třesku X (19)
- 01:55 Malý Sheldon (8)
- 02:30 Zlatá sedmdesátá VI (25)
- 02:50 Zlatá sedmdesátá VII (1)
- 03:10 Americký táta III (6)
- 03:50 TELE TELE
- 04:20 Stahovák
- 04:50 2 $ocky II (12)
- 05:35 Ženatý se závazky (39)
- 06:25 Zig a Sharko IV (27)
- 07:05 Bakugan: Vzestup Geoganů (41)
- 07:15 Přátelé VII (6)
- 08:10 2 $ocky II (19)
- 09:50 Malý Sheldon (12)
- 11:25 Ženatý se závazky (41)
- 12:20 Dva a půl chlapa IV (10)
- 13:15 Přátelé VII (6)
- 14:05 Teorie velkého třesku X (19)
- 15:40 2 $ocky II (23)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá VII (3)
- 18:15 Dva a půl chlapa IV (12)
- 19:05 Malý Sheldon (14)
- 20:00 Teorie velkého třesku X (23)
- 21:35 Přátelé VII (8)
- 22:30 Americký táta III (8)
- 23:25 Dva a půl chlapa IV (12)
- 00:35 Myšlenky zločince VII (9)
- 01:15 Myšlenky zločince VII (10)
- 01:55 Myšlenky zločince VII (11)
- 02:40 Médium III (Celá pravda)
- 03:20 Kriminálka Miami VIII (19)
- 04:00 Víkend
- 04:30 Na lovu
- 05:15 Riskuj!
- 06:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:25 Na lovu II
- 08:20 MasterChef Česko VII (7)
- 09:30 Beze stopy VII (Vrátit čas)
- 12:15 Beze stopy VII (Dávné vzpomínky)
- 13:05 Teleshopping
- 13:25 MasterChef Česko VII (8)
- 00:40 Nemocnice Chicago Med VII (12)
- 01:30 Vyměněné osudy II (17)
- 02:55 Čarodějky III (15)
- 04:55 Ulice (4316)
- 06:30 Život na jachtě: Středomoří V (22)
- 07:25 Život na jachtě: Středomoří VI (1)
- 08:15 Poldark (5)
- 09:20 Poldark (6)
- 10:25 Oteckovia II (43)
- 12:15 Doktorka Quinnová II (2)
- 16:25 Vyměněné osudy II (19)
- 05:05 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Basketbal: Rio Breogan - Hapoel Holon
- 16:00 1:1 Sport Show (56)
- 16:30 KSW 95: Wiklacz vs. Przybysz 5
- 20:00 Prague rugby 7s 2024
- 20:30 Freestyle Pro Tour
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Longines Global Champions Tour 2024 - Monako
- 00:15 PFL 5
- 09:30 New Zealand Ambassador’s XV 2024
- 09:45 ČEZ RunTour - Plzeň
- 21:30 Běhej lesy - Týmovka
- 21:45 Freestyle Pro Tour
- 01:15 Grand restaurant pána Septima
- 02:40 Správy RTVS "N"
- 03:30 Počasie
- 03:40 Toni - pôrodný asistent (Veľmi tehotná)
- 05:10 Správy RTVS "N"
- 06:00 Opri sa o mňa (Katarína Koščová)
- 06:30 Gastromap
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:35 Nekonečná nevystupovať
- 10:05 Candice Renoirová II (Deti hovoria pravdu)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (5)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Kamerová mama)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Maroko - mesto Ourzazat)
- 17:00 Detektívi zo severu VIII (Najlepší priatelia)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Cesta do lesa
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Medvedík Pompon (Štikútka)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria - maďarsky
- 08:50 Od prameňa - Český
- 09:20 Žiarlivosť
- 10:25 Vráťte mi školné
- 11:00 Spadla z oblakov (Banket)
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Zo Zlínskeho kraja)
- 12:30 Herbárium (Bylinky do kúpeľa)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Niečo s koreňmi)
- 14:15 KIWAK tatranský
- 15:05 Slováci dolu hlavou
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Sťahovavý medvedík)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:35 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:05 Falšovateľ
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 02:20 Saša
- 03:10 Na forbíně TM
- 03:55 Koptashow
- 04:25 Kaskadérem v kuchyni
- 04:50 Hranice bez hranic (Rychlebské hory)
- 05:20 Etiketa (Návštěva)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po jižním Togu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Přátelství nade vše)
- 09:50 Doktor Martin 2 (9)
- 14:15 Všechnopárty
- 15:10 Nemocnice na kraji města (7)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (2)
- 21:05 Neviditelní (3)
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:00 Trpaslík (3)
- 22:45 Sisi (6)
- 23:40 Angličanka (2)
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 02:20 Saša
- 03:10 Na forbíně TM
- 03:55 Koptashow
- 04:25 Kaskadérem v kuchyni
- 04:50 Hranice bez hranic (Rychlebské hory)
- 05:20 Etiketa (Návštěva)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby - letní speciál
- 06:30 Na cestě po jižním Togu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Přátelství nade vše)
- 09:50 Doktor Martin 2 (9)
- 14:15 Všechnopárty
- 15:10 Nemocnice na kraji města (7)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Svět pod hlavou (2)
- 21:05 Neviditelní (3)
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:00 Trpaslík (3)
- 22:45 Sisi (6)
- 23:40 Angličanka (2)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:10 Počasie
- 01:20 Fetiše televízie: Včera, dnes a bratislavské pondelky
- 01:50 Správy :24
- 02:15 Archív :24
- 02:45 Správy RTVS "N"
- 03:40 Cez lupu
- 04:10 Správy RTVS "N"
- 05:00 Počasie
- 05:10 Góly-body-sekundy
- 05:30 Archív :24
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Téma :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Téma :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Tajomstvá skryté v genóme
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:20 Halloween II
- 02:00 Zkrať to, zlato
- 03:30 Poslední družička
- 05:45 Bobule
- 07:25 Který je ten pravý?
- 09:10 Mimořádný sen
- 10:55 Doktore?
- 12:40 Šiška Deluxe
- 14:35 Aloha, Lásko!
- 16:15 Jeden a půl rytíře
- 18:20 Babí léto
- 20:15 Moonfall
- 22:30 Dobrý šéf
- 00:15 Uhorčík
- 00:55 Profesionálové II (Forenzní kriminalista)
- 01:35 Profesionálové II (Sára a sexismus)
- 02:20 Noviny
- 02:50 Na chalupě
- 03:30 Nové bydlení
- 04:25 Krimi
- 04:50 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:45 Noviny
- 06:15 První oddělení
- 06:55 Policisté v akci
- 08:00 Policisté v akci
- 09:00 Soudní síň (Tři čerti)
- 10:05 Soudní síň (Matka je vždy jistá)
- 11:05 Pod povrchem (6)
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Policisté v akci
- 16:50 Soudní síň (Zkoksovaný frajer)
- 17:50 Soudní síň (Bonbón)
- 23:00 V sedmém nebi
- 00:20 Rodinné prípady
- 01:05 Modré z neba
- 04:10 Horná Dolná IX (Darček)
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:50 Susedské prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Reflex
- 12:30 Búrlivé víno (49)
- 13:25 V mene zákona
- 14:20 Rodinné prípady
- 15:10 Rodinné prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (50)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Horná Dolná XII (Tímbilding)
- 21:30 Horná Dolná XII (Kto nekradne)
- 22:35 Horná Dolná XII (Každý zločin má svoj trest)
- 23:35 Farma
- 10:45 Lovci plážových domů (3)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? III (5)
- 14:20 Dům snů II (5)
- 15:10 Úžasné prostory George Clarka VI (9)
- 01:25 Roboti
- 03:00 Rod Draka II (4)
- 04:00 Meg 2: Příkop
- 06:00 Dokud jsme mladí
- 07:35 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (14)
- 08:15 Romantická komedie
- 09:55 Kočky
- 11:45 Dánská dívka
- 13:40 Zapadnout bolí
- 15:25 Julia II (Smažené kuře)
- 16:15 Amsterdam
- 18:25 Velký útěkář
- 20:00 Rod Draka II (4)
- 21:00 Sektor II (4)
- 22:00 Máma k nakousnutí (4)
- 22:30 Creed III
- 00:25 House party
- 02:05 Válka bez pravidel
- 04:10 Potomci lidí
- 06:00 Muži v černém: Globální hrozba
- 07:55 Zakladatel
- 11:55 Přátelé (1)
- 15:00 Jerrod Carmichael Reality Show (6)
- 15:25 Malý Sheldon VII (6)
- 15:50 Papírové panenky
- 17:35 Víly z Inisherinu
- 19:30 Po zániku Země
- 21:10 Menu
- 22:55 Smrtelné zlo: Probuzení
- 00:15 Černý jestřáb sestřelen
- 02:35 Julia II (Smažené kuře)
- 03:25 Bojovník III (8)
- 04:20 Matky revoluce
- 06:00 Purpurová barva
- 08:15 Blue Beetle
- 13:45 Vlajka smrti (10)
- 16:10 Falešný agent
- 18:05 International
- 20:00 Girls II (1)
- 20:30 Girls II (2)
- 21:00 Rod Draka II (4)
- 22:00 Sektor II (4)
- 23:00 Máma k nakousnutí (4)
- 23:30 Interstellar
- 00:20 Nedokonalosti
- 01:55 RoboCop
- 03:35 Společná cesta
- 03:50 Jsi jako já
- 05:25 Protiproud
- 06:00 Anti-squat
- 07:35 Paloma
- 13:25 Říše světla
- 15:30 Místo k životu
- 16:55 Paloma
- 18:40 Trio z Belleville
- 23:30 Chlap
- 04:10 V přístavu
- 06:00 Společné lži
- 07:40 Buldok
- 09:15 Stažená z kůže
- 09:35 Oliver a bazén
- 11:20 Smečky
- 12:55 Vlasy
- 15:00 Palmy a stožáry
- 16:50 Buldok
- 18:30 Za kupkou sena
- 20:30 Network
- 22:30 Poslední tango v Paříži