Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 01:30 Američtí sběratelé XIX (14)
- 02:10 Kachní dynastie II (9)
- 02:55 Strážci hranic: Austrálie (23)
- 03:40 Walker, Texas Ranger VII (4)
- 08:00 Američtí sběratelé XIX (14)
- 08:55 Kachní dynastie II (9)
- 09:55 Kobra 11 XXIV (15)
- 11:50 Novashopping
- 12:05 Walker, Texas Ranger VII (4)
- 13:00 Válka skladů X (3)
- 13:55 Válka skladů X (5)
- 14:50 Mistři zastavárny XXIII (22)
- 15:45 Souboj Titánů II (13)
- 16:40 Kobra 11 XXIV (17)
- 18:40 Válka skladů X (7)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIII (23)
- 22:05 Walker, Texas Ranger VII (5)
- 23:00 Kobra 11 XXIV (17)
- 00:20 Teorie velkého třesku X (15)
- 02:00 Malý Sheldon (6)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá VI (24)
- 03:20 Americký táta III (4)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Stahovák
- 04:55 Film o filmu: 3Bobule aka 3obule
- 05:05 Ženatý se závazky (37)
- 05:55 Zig a Sharko IV (23)
- 06:40 Bakugan: Vzestup Geoganů (40)
- 06:50 Přátelé VII (4)
- 07:45 2 $ocky II (15)
- 09:30 Malý Sheldon (10)
- 11:10 Ženatý se závazky (39)
- 12:05 Dva a půl chlapa IV (8)
- 13:00 Přátelé VII (4)
- 13:55 Teorie velkého třesku X (15)
- 15:35 2 $ocky II (19)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá VI (25)
- 17:50 Zlatá sedmdesátá VII (1)
- 18:15 Dva a půl chlapa IV (10)
- 19:10 Malý Sheldon (12)
- 20:00 Teorie velkého třesku X (19)
- 21:35 Přátelé VII (6)
- 22:30 Americký táta III (6)
- 23:20 Dva a půl chlapa IV (10)
- 04:00 Koření
- 04:20 Na lovu
- 05:00 Riskuj!
- 05:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:25 Na lovu
- 07:20 MasterChef Česko VII (6)
- 12:45 Teleshopping
- 13:00 MasterChef Česko VII (7)
- 20:00 Myšlenky zločince VII (9)
- 20:50 Myšlenky zločince VII (10)
- 21:45 Myšlenky zločince VII (11)
- 00:30 Nemocnice Chicago Med VII (11)
- 01:20 Vyměněné osudy II (15)
- 02:45 Čarodějky III (13)
- 03:25 Nemocnice Chicago Med VII (11)
- 04:25 Ulice (4315)
- 06:00 Život na jachtě: Středomoří V (21)
- 07:45 Poldark (3)
- 08:55 Poldark (4)
- 10:05 Vítejte doma IV
- 11:50 Nekonečná láska II (84)
- 16:05 Poldark (5)
- 17:10 Poldark (6)
- 18:20 Doktorka Quinnová II (4)
- 20:15 Určitě, možná
- 05:25 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Basketbal: VEF Riga - Cholet Basket
- 16:00 1:1 Sport Show (55)
- 16:30 KSW 94: Wrzosek vs Szpilka
- 19:00 European Freestyle Pro Tour Season Wrap up
- 19:30 NHL - akce měsíce
- 19:45 Běhej lesy - Týmovka
- 20:00 1:1 Sport Show (56)
- 20:30 Spade poker show 2024 (4)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: VfB Stuttgart - Borussia Dortmund
- 08:50 Reconnecting ONE
- 09:25 1:1 Sport Show (56)
- 10:00 World Cup of Darts 2024
- 00:20 Komisár Montalbano (Hlas huslí)
- 02:10 Správy RTVS "N"
- 03:00 Neskoro večer
- 04:00 Hit roka
- 05:15 Správy RTVS "N"
- 06:05 Slimák Maťo a škriatok Klinček
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 06:35 Tip a Tap
- 06:45 Medvedík Pompon (Nechce sa mi spať!)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:20 Bluey
- 07:25 Zberateľ zvukov (Jarné upratovanie)
- 07:30 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:40 Údolie Muminovcov III
- 08:05 Šéfkuchár Shane (Festival jedla)
- 08:15 Zázračný ateliér
- 08:45 Príbeh rieky Poprad (11)
- 09:05 Nech žije deduško (Nehody)
- 09:40 Leto s Katkou (Kamaráti)
- 17:05 Boli sme pri tom
- 18:15 Veľkou lyžicou (Ryby z jazier - Kapor)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Hotel Portofino II (1)
- 22:55 Opri sa o mňa (Katarína Koščová)
- 23:30 Toskánska vášeň III (1)
- 00:20 Správy RTVS "N"
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 06:15 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 06:30 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 06:45 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Zo Zlínskeho kraja)
- 06:55 Encyklopédia slovenských obcí (Drienica)
- 07:05 Televíkend
- 07:35 Cesta hrdinov SNP (1)
- 07:50 Živá panoráma
- 08:20 Kapura
- 09:10 Farmárska revue
- 09:35 Letná rybačka
- 09:45 S rozumom do hory (BOROVICE V PIESKU)
- 10:00 Pod rímskym slnkom
- 10:55 Motýle Slovenska - Stepi a lúky
- 11:25 Motýle Slovenska – Hory a lesy
- 11:55 Nebojsa
- 13:00 Piesočná potvorka (Krásni ako rozprávka)
- 13:30 Orientácie
- 13:55 Tvár v rose
- 15:05 Ženské oddelenie
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Štikútka)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:35 Môj dom
- 19:50 Slovo
- 04:10 Přes nový práh
- 04:50 Víno a zlato na hranici
- 05:15 Vepřové hody
- 05:45 Etiketa (Konverzace)
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rohožka
- 06:40 Vinnetou
- 08:20 Chalupáři (3)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (7)
- 11:55 Zpátky si dám tenhle film
- 12:25 Karel Gott na plese
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Podivná nevěsta
- 13:55 Povídavá pohádka
- 14:20 Povídky malostranské (3)
- 15:25 Zabil jsem Einsteina, pánové
- 18:05 Chalupáři (4)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ se štěnicí
- 21:30 Škoda lásky
- 04:10 Přes nový práh
- 04:50 Víno a zlato na hranici
- 05:15 Vepřové hody
- 05:45 Etiketa (Konverzace)
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rohožka
- 06:40 Vinnetou
- 08:20 Chalupáři (3)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (7)
- 11:55 Zpátky si dám tenhle film
- 12:25 Karel Gott na plese
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Podivná nevěsta
- 13:55 Povídavá pohádka
- 14:20 Povídky malostranské (3)
- 15:25 Zabil jsem Einsteina, pánové
- 18:05 Chalupáři (4)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ se štěnicí
- 21:30 Škoda lásky
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Počasie
- 01:30 Experiment: Zdravie v tabletke
- 02:00 Správy :24
- 02:25 Počasie
- 02:35 Týždeň vo svete
- 03:05 Správy :24
- 03:30 Góly-body-sekundy
- 04:20 Správy RTVS "N"
- 05:10 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň vo svete
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Archív :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Z prvej ruky
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 OH 2024 - Cesta do Paríža: Zuzana Rehák-Štefečeková (športová streľba)
- 12:40 OH 2024 - Cesta do Paríža: Nora Jenčušová (cyklistika)
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:25 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Reportéri - zostrih
- 17:45 Reportéri - zostrih
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Počasie
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň vo svete
- 01:20 Prokletý Valentýn
- 02:45 Dům na prodej, srdce k odběru
- 05:05 Pinocchio: Skutečný příběh
- 06:50 Martin a Venuše
- 08:40 Kohout na víně 2
- 10:55 Jeden a půl rytíře
- 12:55 2Bobule
- 14:45 Upír junior
- 16:15 Hlas lásky
- 18:35 Doktore?
- 22:25 Vřískot
- 00:25 Soudní síň (Nenávidím otčíma)
- 01:15 Soudní síň (Vše chci zpět)
- 02:05 Krimi
- 02:25 Noviny
- 03:00 Záchranáři v akci
- 03:35 Záchranáři v akci
- 04:15 Skutečné příběhy (Milionový strýc, Vypadněte z mého bytu)
- 05:10 Nové bydlení
- 05:55 Krimi
- 06:15 Noviny
- 06:50 Krimi
- 07:20 Noviny
- 10:55 Dr. Dokonalý (Těžký případ)
- 11:55 Dr. Dokonalý (Srážlivost)
- 12:50 Dědictví (5)
- 16:55 Na chalupě
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 V sedmém nebi
- 00:40 Rodinné prípady
- 01:25 Modré z neba
- 06:00 Televízne noviny
- 06:50 Modré z neba
- 10:15 Aj múdry schybí
- 16:25 Horná Dolná IX (Poistka)
- 17:45 Horná Dolná IX (Darček)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:45 Survivor
- 22:50 Rodinné prípady
- 23:35 Rodinné prípady
- 08:40 Váš dokonalý domov (8)
- 09:45 Rok na farmě (3)
- 12:30 Na chalupě – Austrálie III (4)
- 13:30 Rok na farmě (4)
- 16:35 Váš dokonalý domov II (1)
- 17:40 Utajený šéf – USA XI (9)
- 00:15 Creed
- 02:25 Likvidátor: Znovuzrození
- 04:05 Noční zvířata
- 06:00 Cesta do Betléma
- 07:40 Billy Elliot Muzikál
- 10:25 Jurský park
- 12:30 Září
- 18:00 Kong: Ostrov lebek
- 20:00 Amsterdam
- 22:10 Rod Draka II (3)
- 23:15 Creed II
- 00:50 Julia II (Mořský vlk v listovém těstě)
- 01:35 Bojovník III (7)
- 02:25 Humr
- 04:20 García a García
- 06:00 Dounia a princezna z Aleppa
- 07:15 Muž roku
- 09:10 Panna, nebo orel
- 10:40 Zázračné perníčky
- 14:00 Chuť na lásku
- 15:30 Zakladatel
- 20:10 Potomci lidí
- 22:00 Boratův navázaný telefilm
- 23:35 Veliká II (9)
- 00:00 Uzavřený kruh (6)
- 00:50 Terminator Salvation
- 02:45 Osm hrozných
- 05:30 Před kamerou XXI (22)
- 06:00 Surfařka
- 07:45 Blízko od sebe
- 11:35 Malý Sheldon VII (6)
- 11:55 Malý Sheldon VII (7)
- 12:15 Vlajka smrti (10)
- 12:55 Pravdivý příběh
- 14:35 Blue Beetle
- 16:40 Purpurová barva
- 19:00 Turista II (3)
- 20:00 7500
- 21:30 Julia II (Smažené kuře)
- 22:20 Bojovník III (8)
- 23:10 Rod Draka II (3)
- 00:30 Lék na život
- 02:55 Malá vlna
- 04:35 Lola: Zprávy z budoucnosti
- 06:00 Matrix
- 08:15 List praseti
- 08:35 Když Harry potkal Sally
- 10:10 Palčivé dny
- 12:20 Godzilla
- 14:35 Anti-squat
- 16:10 Když Harry potkal Sally
- 17:45 Matrix
- 20:00 Říše světla
- 22:05 Ricardovi
- 00:15 Karaoke
- 02:00 Mám rád filmy
- 03:40 Nikde v Africe
- 06:00 Věčná dcera
- 07:40 Zkouška
- 09:10 Žít
- 10:55 Mám rád filmy
- 12:35 V přístavu
- 14:25 Blažená samota
- 15:45 Společné lži
- 17:25 Zkouška
- 18:55 Věčná dcera
- 20:30 Smečky
- 22:05 Modrý samet