Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 18:25 Leopardice (Náhlá smrt)
- 19:20 Hyeny čabrakové
- 22:50 Honba za deštěm (1)
- 23:40 Pokořit divočinu (Nervy z oceli)
- 04:00 Lovci odpadu XIV (1)
- 05:00 Lovci odpadu XIV (2)
- 06:00 Jak se to dělá VIII (Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry)
- 06:30 Jak se to dělá IX (Plné obruče/Tvarohový koláč/Pádlo pro kánoe/Glóbusy)
- 07:00 Jak se to dělá IX (Bumerangy/Rožně na opékání/Pinballové stoly/Přerušovaná blesková světla)
- 07:30 Jak se to dělá IX (Dřevěné misky/Řetězové pily/Tvarované bramborové lupínky)
- 12:00 Lovci odpadu XIII (7)
- 13:00 Lovci odpadu XIII (8)
- 00:00 Italská klinika pro obézní II (1)
- 01:00 Beďarová doktorka: Praskance V (Praskance: Problém s ušima)
- 02:00 Můj velký tlustý a báječný život VII (Svatební zvony zvoní)
- 02:50 Můj velký tlustý a báječný život VII (Vztah na dálku)
- 03:40 Můj velký tlustý a báječný život VII (Proklouznutí mezi prsty)
- 00:00 Je to Havaj IX (Novomanželé se stěhují na Oahu)
- 00:30 Je to Havaj IX (Ze svetrů do bikin na Oahu)
- 01:00 Život na Bahamách IV (Od ruchu ke klidu)
- 01:30 Život na Bahamách V (Něčeho se musíte vzdát)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii IV (Minnesotské miliony)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii IV (Milionoví sourozenci)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIII (Spontánní zastávka)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLIV (Sny o San Diegu)
- 00:17 Pravidla farmy 5: Poklady v podkroví (6)
- 00:40 Kuchyně 13: Budeme grilovat (8)
- 01:25 Průkopnice 27: Domov sladký domov (8)
- 01:47 Průkopnice : Domov 27: Pálivé a ještě více pálivé (9)
- 02:10 Průkopnice : Doma 27: Máma to zná nejlíp (10)
- 02:32 Průkopnice : Domov 27: Příběh o 4 večeřích (11)
- 02:55 Průkopnice : Doma 27: Večeře od začátku do konce (12)
- 03:17 Průkopnice : Doma 27: Jídla na ven (13)
- 03:40 Průkopnice 17: Nedělní oběd u prarodičů (6)
- 04:02 Průkopnice 17: Snazší slavnostní večeře (7)
- 04:25 Průkopnice 17: Snídaně, oběd, večeře (8)
- 04:47 Průkopnice 17: Co přinést na večírek (9)
- 05:10 Pravidla farmy 5: Rychlovky na farmě (5)
- 05:35 Pravidla farmy 5: Poklady v podkroví (6)
- 06:00 Kuchyně 13: Letní variace (9)
- 06:45 Oslavy se šéfkuchařkou Nti 1 (9)
- 07:10 Banket: Nesplnitelný úkol 9: Tropické blesky (3)
- 07:55 Banket: Nesplnitelný úkol 10: Život na ostrově (1)
- 00:40 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Kdy nastane apokalypsa?)
- 01:25 Záhady největších pokladů světa III (Ztracená keška Cornwallis)
- 02:10 Válka skladů V (Záře)
- 02:35 Válka skladů V (To je můj Jerry)
- 03:00 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Oblíbená místa UFO)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Chvíle odhalení)
- 00:00 On Tour (Arctica)
- 00:27 Vista Point (Buenos Aires)
- 00:54 Planet Terra (Opatija)
- 01:00 Vista Point (Metropolis Wien)
- 01:27 Nature Wonders (Monument Valley)
- 01:38 Planet Terra (Meiji Mura)
- 01:43 Global Treasures (Kykkos)
- 01:54 Planet Terra (Portofino)
- 02:00 Esovision (Caribbean Dreams)
- 02:27 Global Treasures (Malbork Castle)
- 02:38 Planet Terra (Sagaing)
- 02:43 Global Treasures (Izola)
- 02:54 Planet Terra (Victoria Falls)
- 03:00 Nature Parks (Tatry NP)
- 03:48 Nature Wonders (Gal Chuluu)
- 04:00 7 Days (Islas Canarias)
- 04:53 Planet Terra (Glaumbaer)
- 05:00 Global Treasures (Kandy)
- 05:12 Vista Point (Istanbul)
- 05:38 Global Treasures (Schloss Neuschwanstein)
- 05:50 Modern Times Wonders (Canadian Railway)
- 06:00 7 Days (Namibia)
- 06:53 Planet Terra (Bonaire)
- 07:00 Nature Parks (Monte Etna)
- 07:30 Vista Point (Yunnan)
- 08:00 On Tour (Wachau Cruise)
- 08:29 Vista Point (Mumbai)
- 08:55 Planet Terra (Kobenhavn)
- 09:00 Vista Point (Palma de Mallorca)
- 09:27 Global Treasures (Malacca)
- 09:38 Planet Terra (Gyoer)
- 09:43 Global Treasures (Pompeii)
- 09:54 Planet Terra (Hue)
- 10:00 Doc Time (Rock Churches in Tigray)
- 10:48 Global Treasures (El Escorial)
- 11:00 Terra Mystica (Stonehenge)
- 11:27 Nature Wonders (Capitol Reef)
- 11:38 Planet Terra (Paro)
- 11:43 Global Treasures (Trogir)
- 11:54 Planet Terra (Chuquicamata)
- 14:00 On Tour (The Kings Way)
- 14:27 Nature Wonders (Awash Park)
- 14:38 Planet Terra (Jokhang)
- 14:43 Global Treasures (Bern)
- 14:54 Planet Terra (Great Wall)
- 15:00 Vista Point (Apulia)
- 15:27 Global Treasures (Yazd)
- 15:38 Planet Terra (Dinkelsbuehl)
- 15:43 Global Treasures (Chavin de Huantar)
- 15:54 Planet Terra (Parque Nacional Cajas)
- 16:00 Global Treasures (Olomouc)
- 16:12 Vista Point (Seoul)
- 16:39 Regio (Advent am Woerthersee)
- 16:50 Global Treasures (Turku)
- 17:00 On Tour (Mukuba Express)
- 17:29 Vista Point (Costa del Sol)
- 17:55 Planet Terra (Red Sea)
- 18:00 7 Days (Brasil)
- 18:55 Planet Terra (Telc)
- 19:00 Vista Point (Riga)
- 19:27 On Tour (Lan Na)
- 19:54 Planet Terra (Oeland)
- 20:00 Global Treasures (Samarqand)
- 20:12 Vista Point (Oslo)
- 20:38 Global Treasures (Bali)
- 20:50 Nature Wonders (Hohe Tauern)
- 21:00 Cosmos Global (Historic Germany)
- 21:53 Planet Terra (Orkhonii Khundii)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Olympijské hry
- 00:30 Olympijské hry
- 01:30 Olympijské hry
- 02:00 Lezení
- 03:30 Formule
- 04:30 Cyklistika
- 07:00 Snooker
- 08:30 Cyklistika
- 10:00 Horská kola
- 10:30 Horská kola
- 12:45 Cyklistika
- 18:30 Cyklistika
- 19:30 Cyklistika
- 20:30 Závody GT
- 21:15 Horská kola
- 22:00 Cyklistika
- 23:00 Horská kola
- 01:15 Tenis
- 03:15 Fotbal: Al-Hilal - Al-Nassr
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Box: Naoya Inoue - Luis Nery
- 01:00 Plážová házená
- 02:00 Plážová házená
- 03:00 Box: Shakur Stevenson - Artem Harutyunyan
- 06:00 Box: TOP 25 KO 3/2
- 07:30 Superenduro, sestřih, Francie
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Plážová házená
- 10:00 Plážová házená
- 11:00 Televizní nákupy
- 15:00 Box: Tysonovy největší údery
- 15:30 Házená
- 17:15 Házená
- 19:00 Plážová házená
- 20:00 Plážová házená
- 21:00 Box: TOP 25 KO 3/1
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 The Loop 110
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Veneto Open
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Karate 1 Premier League - Cairo 2024
- 00:00 Sedm nejrychlejších (49)
- 00:10 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (50)
- 00:15 Garáž 21 (51)
- 00:40 Zprávy (52)
- 00:45 Poklady v garáži (53)
- 01:15 Poklady v garáži (54)
- 01:45 Zpětný chod: Toyota Supra A70 (55)
- 02:00 Jiliny plechové klenoty: VW Golf Country (56)
- 02:15 Rychlé kolo: Seat Ibiza Cupra (57)
- 02:45 Drag Race: Audi - Power-Pumper z Ingolstadtu (58)
- 03:15 Racing Files: McLaren - historie formule 1 a CanAm (59)
- 03:45 Blochovy rozbory (60)
- 04:35 Přednost v jízdě: BMW řady 2 Active Tourer (61)
- 04:45 Milujeme auta (62)
- 05:15 Rychlé kolo: Peugeot RCZ-R (1)
- 05:40 Rychlé kolo: Brabus SL 850 (2)
- 06:10 Rychlé kolo: Jaguar XFRS (3)
- 06:40 Zprávy (4)
- 06:45 Moove - mobilita zítřka (5)
- 07:15 Blochovy rozbory (6)
- 07:40 Blochovy rozbory (7)
- 08:05 Přednost v jízdě: Smart #3 (8)
- 08:20 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (9)
- 08:40 Test automobilu: Aiways U6 Prime (10)
- 08:45 Přednost v jízdě: DS 7 (11)
- 09:00 Sedm nejrychlejších (12)
- 09:10 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (13)
- 09:15 Garáž 21 (14)
- 09:45 Poklady v garáži (15)
- 18:10 Blochovy rozbory (34)
- 18:35 Přednost v jízdě: Smart #3 (35)
- 18:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (36)
- 19:10 Test automobilu: Aiways U6 Prime (37)
- 19:15 Přednost v jízdě: DS 7 (38)
- 19:30 Zprávy (39)
- 19:35 Sedm nejrychlejších (40)
- 19:45 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (41)
- 19:50 Garáž 21 (42)
- 00:00 Noční program
- 09:00 BMW International Open
- 13:00 BMW International Open
- 18:00 BMW International Open
- 19:00 International Series Morocco