Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:15 Američtí sběratelé XIX (13)
- 01:55 Kachní dynastie II (7)
- 02:40 Strážci hranic: Austrálie (21)
- 03:25 Walker, Texas Ranger VII (3)
- 08:00 Američtí sběratelé XIX (13)
- 08:55 Kachní dynastie II (7)
- 09:50 Kobra 11 XXIV (13)
- 11:50 Novashopping
- 12:05 Walker, Texas Ranger VII (3)
- 13:00 Válka skladů IX (30)
- 13:25 Válka skladů X (3)
- 14:50 Mistři zastavárny XXIII (21)
- 15:45 Souboj Titánů II (12)
- 16:40 Kobra 11 XXIV (15)
- 18:40 Válka skladů X (5)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIII (22)
- 20:30 Náhradníci
- 22:40 Walker, Texas Ranger VII (4)
- 23:30 Kobra 11 XXIV (15)
- 00:20 Teorie velkého třesku X (11)
- 02:00 Malý Sheldon (4)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá VI (22)
- 03:15 Americký táta III (2)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 2 $ocky II (5)
- 05:10 Ženatý se závazky (35)
- 06:00 Zig a Sharko IV (19)
- 06:40 Bakugan: Vzestup Geoganů (39)
- 06:50 Přátelé VII (2)
- 07:45 2 $ocky II (11)
- 09:35 Malý Sheldon (8)
- 11:10 Ženatý se závazky (37)
- 12:10 Dva a půl chlapa IV (6)
- 13:00 Přátelé VII (2)
- 13:55 Teorie velkého třesku X (11)
- 15:35 2 $ocky II (15)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá VI (24)
- 18:15 Dva a půl chlapa IV (8)
- 19:10 Malý Sheldon (10)
- 20:00 Teorie velkého třesku X (15)
- 21:40 Přátelé VII (4)
- 22:35 Americký táta III (4)
- 23:25 Dva a půl chlapa IV (8)
- 04:25 Na lovu
- 05:10 Co na to Češi
- 05:45 Riskuj!
- 06:20 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:05 Na lovu
- 08:00 MasterChef Česko VII (5)
- 09:15 Koření
- 09:40 Návrat Sherlocka Holmese (Vila Vistárie)
- 10:40 Médium III (Duch v kameře)
- 11:35 Specialisté (Staré hříchy)
- 12:40 Teleshopping
- 12:55 MasterChef Česko VII (6)
- 20:00 Myšlenky zločince VII (6)
- 20:50 Myšlenky zločince VII (7)
- 21:45 Myšlenky zločince VII (8)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med VII (10)
- 01:15 Vyměněné osudy II (13)
- 02:40 Čarodějky III (12)
- 03:25 Nemocnice Chicago Med VII (10)
- 04:00 Ulice (4314)
- 05:35 Život na jachtě: Středomoří V (19)
- 07:25 Čarodějky III (14)
- 08:15 Čarodějky III (15)
- 09:05 Malé lásky III (2)
- 10:00 Vítejte doma IV
- 11:45 Nekonečná láska II (82)
- 16:00 Poldark (3)
- 17:10 Poldark (4)
- 18:20 Doktorka Quinnová II (2)
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Basketbal: Rytas Vilnius - BK Opava
- 15:00 Česká Enduro Serie 2024 - Klínovec
- 15:15 Spade poker show 2024 (2)
- 15:40 1:1 Sport Show (54)
- 19:05 GKA World Tour Season Wrap Up
- 19:30 Engadin Snow
- 20:00 1:1 Sport Show (55)
- 20:30 Spade poker show 2024 (3)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: Bayer Leverkusen - SC Paderborn
- 02:45 Přestávka ve vysílání
- 08:50 1:1 Sport Show (55)
- 09:30 Darts 2024 - Fenomén Luke Littler
- 10:30 World Cup of Darts 2024
- 22:00 PFL 4
- 04:50 Správy RTVS "N"
- 05:40 Góly - body - sekundy
- 05:55 Počasie
- 06:00 Slimák Maťo a škriatok Klinček
- 06:10 Jurošík
- 06:15 Príbeh rieky Poprad (10)
- 06:35 Zázračný ateliér
- 07:00 Tip a Tap
- 07:10 Medvedík Pompon (Malé zvieratká a veľká hlúposť)
- 07:15 Poštár Pat
- 07:30 Splat a Harry
- 07:45 Bluey
- 07:50 Zberateľ zvukov (Prečesávanie pláže)
- 07:55 Šmolkovia - nové príbehy
- 08:10 Údolie Muminovcov III
- 08:30 Šéfkuchár Shane (Lekárka Izzy)
- 08:40 Superveda
- 08:50 Duel Junior
- 09:20 Knižkotipy
- 09:40 NAJpátrači
- 09:55 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 10:10 Hoodie II
- 10:20 Hoodie II
- 10:35 Safari (Telegram)
- 11:05 Safari (S.O.S.)
- 11:45 Nebíčko v papuľke
- 12:20 Gastromap
- 12:50 Neposlušní (Majlo)
- 13:30 Milujem Slovensko
- 16:10 Pečie celé Slovensko
- 17:45 Cestou necestou (Čierna Hora)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Neskoro večer
- 23:10 Hit roka
- 00:30 Správy RTVS "N"
- 01:40 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Drienica)
- 09:10 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Zo Zlínskeho kraja)
- 09:20 Cesta hrdinov SNP (1)
- 09:35 PPPíter v Afrike
- 09:45 Afrika na pionieri
- 10:00 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 10:15 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 10:25 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 10:40 Extrémne vo svete (Mongolsko, Na rieke Šiškid)
- 11:05 Jeden deň (Voda)
- 11:35 VAT
- 12:20 Farmárska revue
- 13:00 Farmárska revue
- 13:25 Letná rybačka
- 13:35 S rozumom do hory (BOROVICE V PIESKU)
- 13:50 SK dejiny (Vysoké Tatry a ich premeny v minulosti)
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Nechce sa mi spať!)
- 18:55 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Poštár Pat
- 19:15 Splat a Harry
- 19:25 Splat a Harry
- 19:40 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 El presidente (1)
- 22:50 Ranger (Otcovská láska)
- 00:30 Na forbíně TM
- 01:10 Toulavá kamera
- 01:40 Objektiv
- 02:10 Banánové rybičky
- 02:45 Dobré ráno
- 05:15 Hranice bez hranic (Osoblažsko)
- 05:45 Etiketa (Oslovování)
- 06:00 Sedm sestřiček
- 06:30 Kačenka a zase ta strašidla
- 07:55 Cirkus bude!
- 09:30 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:10 Jak chutná láska
- 11:20 Jak si zasloužit princeznu
- 14:15 Princezna a písař
- 15:40 O léčivé vodě
- 17:10 Nesmrtelná teta
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Slavnostní zakončení MFF Karlovy Vary 2024
- 21:20 Samotáři
- 00:30 Na forbíně TM
- 01:10 Toulavá kamera
- 01:40 Objektiv
- 02:10 Banánové rybičky
- 02:45 Dobré ráno
- 05:15 Hranice bez hranic (Osoblažsko)
- 05:45 Etiketa (Oslovování)
- 06:00 Sedm sestřiček
- 06:30 Kačenka a zase ta strašidla
- 07:55 Cirkus bude!
- 09:30 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:10 Jak chutná láska
- 11:20 Jak si zasloužit princeznu
- 14:15 Princezna a písař
- 15:40 O léčivé vodě
- 17:10 Nesmrtelná teta
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Slavnostní zakončení MFF Karlovy Vary 2024
- 21:20 Samotáři
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Počasie
- 01:00 Reportéri - zostrih 2024
- 01:15 Reportéri - zostrih 2024
- 01:30 Občan za dverami
- 01:55 Správy :24
- 02:20 Počasie
- 03:05 Správy :24
- 03:30 Góly-body-sekundy
- 03:45 Cez lupu - Fentanyl - najsilnejšia droga na svete
- 04:15 Správy RTVS "N"
- 05:10 Góly-body-sekundy
- 05:25 Počasie
- 05:30 Archív :24
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Občan za dverami
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Z prvej ruky
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Interview :24
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 OH 2024 - Cesta do Paríža: Jakub Grigar (vodný slalom)
- 12:40 OH 2024 - Cesta do Paríža: Ján Volko (atletika)
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Archív :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 Reportéri - zostrih
- 20:40 Reportéri - zostrih
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň vo svete
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Téma :24
- 01:50 Mrazivý lov
- 03:15 Šiška Deluxe
- 05:15 Cesta za snem
- 07:05 Příšerákovi 2
- 09:05 Kohout na víně
- 11:20 Hlas lásky
- 13:35 Bobule
- 15:20 Který je ten pravý?
- 16:55 Rádio Rebelka
- 18:35 Poslední družička
- 20:15 Zkrať to, zlato
- 21:55 Promlčeno
- 23:45 Velká láska
- 00:40 První oddělení
- 01:20 Policisté v akci
- 02:00 Policisté v akci
- 02:50 Soudní síň (Matka je vždy jistá)
- 03:30 Soudní síň (Jsi obyčejný spekulant)
- 04:15 Soudní síň (Tři čerti)
- 05:05 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:00 Krimi
- 06:25 Noviny
- 06:55 Soudní síň (Nenávidím otčíma)
- 08:00 Soudní síň (Vše chci zpět)
- 09:05 Záchranáři v akci
- 09:55 Záchranáři v akci
- 10:50 Nemocnice
- 12:00 Kriminálka Kraj (Strašák)
- 12:55 Kriminálka Kraj (Nehoda)
- 14:05 Kincsem
- 16:45 Dobrá čtvrť II (Krok do prázdna)
- 17:55 Nové bydlení
- 20:20 Dědictví (6)
- 21:25 Dr. Dokonalý (Těžký případ)
- 00:55 Aj múdry schybí
- 03:00 Partička
- 04:30 Adela show
- 06:00 Televízne noviny
- 06:50 Modré z neba
- 10:10 Aj múdry schybí
- 11:15 Dunaj, k vašim službám (13)
- 14:15 Dunaj, k vašim službám (16)
- 15:20 Horná Dolná XII (Srdco)
- 16:20 Horná Dolná XII (Pápež)
- 17:15 Horná Dolná XII (6)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:50 Survivor
- 23:05 Rodinné prípady
- 23:50 Rodinné prípady
- 00:35 Lovci plážových domů (3)
- 01:00 Domove, domove, sladký a řecký (1)
- 01:45 Úžasné prostory George Clarka VI (8)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (5)
- 03:35 Dům snů II (5)
- 04:15 Až je koupím, budou mý! V (7)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život II (5)
- 06:00 Dům snů (29)
- 06:50 Dům snů - souboj IV (5)
- 07:45 Úžasné prostory George Clarka (2)
- 08:40 Váš dokonalý domov (7)
- 09:45 Rok na farmě (2)
- 12:30 Na chalupě – Austrálie III (3)
- 13:30 Rok na farmě (3)
- 16:35 Váš dokonalý domov (8)
- 17:40 Utajený šéf – USA XI (8)
- 01:45 Blok 99
- 03:55 Smrtelné stroje
- 06:00 Za všechno může kocour
- 07:40 Nevědomí
- 09:45 Anatomie pádu
- 12:15 Kovboj Bebop
- 14:10 Gran Turismo
- 16:20 Zelený sršeň
- 18:20 Zlouni
- 20:00 Minulé životy
- 21:45 Anatomie pádu
- 00:20 Ren Faire (1)
- 01:20 Matčina pomsta
- 02:40 Mikádo
- 04:15 Peníze těch tupců
- 06:00 Divoké vlny
- 07:25 Spider-Man: Homecoming
- 09:35 Šmoulové
- 11:20 Muži v černém
- 12:55 Omamná láska
- 14:35 Život vzhůru nohama
- 16:05 Muž roku
- 18:00 Panna, nebo orel
- 19:30 Třináct životů
- 22:00 Rod Draka II (3)
- 23:05 Prci, prci, prcičky 2
- 00:50 Temný případ II (5)
- 01:50 Temný případ II (6)
- 02:50 Temný případ II (7)
- 03:50 Temný případ II (8)
- 08:20 Dej mi své jméno
- 10:30 Sektor II (3)
- 11:25 Jerrod Carmichael Reality Show (6)
- 11:55 Jsme tu IV (6)
- 12:55 Amazing Spider-Man
- 15:10 Amazing Spider-Man 2
- 17:30 Muž jménem Otto
- 19:35 V moci hvězd III (5)
- 20:00 Uzavřený kruh (1)
- 20:55 Uzavřený kruh (2)
- 21:35 Uzavřený kruh (3)
- 22:25 Uzavřený kruh (4)
- 23:20 Uzavřený kruh (5)
- 00:55 Hvězdná brána
- 02:55 Kousek
- 04:15 Někde v Queensu
- 06:00 Ohňostroje
- 11:35 Narkóza
- 13:30 Jako v úlu
- 14:50 Směna
- 16:15 Katedrála
- 17:45 Ohňostroje
- 20:00 Godzilla
- 22:15 BlacKkKlansman
- 00:25 Znakování lásky
- 02:05 Zpověď hochštaplera Felixe Krulla
- 04:00 Má jediná touha
- 06:00 Brutální vedro
- 07:15 Co jsi řekla včera v noci
- 08:50 Moje láska, mon amour
- 10:30 Sestry
- 12:15 Vymahač dluhů
- 13:50 Příběhy z kaštanových lesů
- 15:15 Nikde v Africe
- 19:10 Brutální vedro
- 20:30 Čtyři malí dospělí
- 22:30 Žít