Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 00:30 Na forbíně TM
- 01:10 Toulavá kamera
- 01:40 Objektiv
- 02:10 Banánové rybičky
- 02:45 Dobré ráno
- 05:15 Hranice bez hranic (Osoblažsko)
- 05:45 Etiketa (Oslovování)
- 06:00 Sedm sestřiček
- 06:30 Kačenka a zase ta strašidla
- 07:55 Cirkus bude!
- 09:30 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:10 Jak chutná láska
- 11:20 Jak si zasloužit princeznu
- 14:15 Princezna a písař
- 15:40 O léčivé vodě
- 17:10 Nesmrtelná teta
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Slavnostní zakončení MFF Karlovy Vary 2024
- 21:20 Samotáři
- 01:10 Dalgliesh (Rubáš pro slavíka - 1. část)
- 02:00 Kolem Pražského hradu
- 02:15 Než zhasne světlo
- 02:45 Po stopách člověka
- 03:05 Ta naša kapela
- 03:30 Historie.cs
- 04:25 Auto moto svět
- 04:50 Auto moto test
- 05:05 Kam k nám (1)
- 06:00 Divoká Austrálie (Klokaní království)
- 06:50 Dokonalí mořští predátoři (4)
- 07:40 Rekordní tunely
- 08:35 Cyklotoulky
- 08:45 Hrabě Monte Christo (1)
- 20:00 Amadeus
- 23:00 Strážce zákona
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Interview ČT24
- 07:32 Pozor! Státní hranice
- 08:00 Zprávy
- 08:30 BILANCE: Kdo brzdí výstavbu dálnic?
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Z metropole Speciál
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Zkraje
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Jak bojovali boží bojovníci)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Zakončení MFF Karlovy Vary 2024
- 22:32 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:15 Touchdown
- 05:30 Čas-OFF-kA na Šerák
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 EURO 2024 Německo (Španělsko - Německo)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 08:00 Panorama
- 08:35 EURO 2024 Německo (TCL moment dne)
- 08:40 Archiv D (Archiv D: Sláva vítězům - Jaroslav a Jiří Holíkovi)
- 09:00 Touchdown
- 09:15 Cyklotoulky
- 09:25 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 00:18 Lucie, postrach ulice
- 01:56 Holky z porcelánu
- 04:01 Jak se staví sen
- 05:01 Libovky Pepy Libického
- 06:14 Příhody Bolka a Lolka
- 06:23 M.A.S.H (148)
- 06:51 M.A.S.H (149)
- 07:21 M.A.S.H (150)
- 07:50 M.A.S.H (151)
- 08:20 M.A.S.H (152)
- 08:51 Autosalon.tv
- 09:56 7 pádů Honzy Dědka
- 11:01 Kdo se ptá?
- 12:05 Máme rádi Česko
- 13:55 Polda II (Lovci pokladů)
- 15:11 ...a zase ta Lucie!
- 16:54 Prstýnek
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda II (Čarodějky)
- 21:30 Polda II (Páté přikázání)
- 00:16 Simpsonovi XXXIV (Jak se vlastně želva hledá?)
- 00:44 Simpsonovi XXXIV (Rozhněvaná Líza)
- 01:12 Simpsonovi XXXIV (Láska kvete v každém hacku)
- 01:39 Simpsonovi XXXIV (Nejmilejší moderátor)
- 02:07 Jmenuju se Earl III (Zabíjená)
- 02:35 Jmenuju se Earl III (Milostný osmiúhelník)
- 02:55 ESCAPE
- 03:50 Spartakus: Pomsta (Prázdné ruce)
- 04:59 Autosalon.tv
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka (Krkavec)
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka (Tola)
- 06:18 Příhody Bolka a Lolka (Kanárek)
- 06:27 Prima Pauza: Partička
- 06:33 Top Gear XXV (4)
- 07:33 Top Gear XXIV (6)
- 08:38 Top Gear XXIV (7)
- 09:43 Top Gear XXV (6)
- 10:46 Top Gear XXVI (1)
- 11:54 Re-play
- 22:00 Bitva v ústí Šeldy
- 08:09 Holky z porcelánu
- 10:12 Rolničky, kam se podíváš
- 11:53 Anna a král
- 14:53 Tvoje, moje a naše
- 18:19 Byl jednou jeden princ
- 22:35 Ledová zkáza
- 04:55 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Libovky Pepy Libického (28)
- 06:15 Teď vaří šéf!
- 07:05 Britská královská rodina na nože (1)
- 10:49 Receptář prima nápadů
- 11:35 Libovky Pepy Libického
- 20:01 Nebezpečná nájemnice
- 21:44 1. MISE (Kdo s koho)
- 22:57 Inkognito
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor na kolech)
- 06:05 Prasátko Peppa V
- 06:10 Prasátko Peppa V
- 06:20 7T II (19)
- 06:40 Pošťák Pat a lov obřího dinosaura
- 06:55 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:25 Potkal jsem ho v zoo
- 10:30 Hurá na pohádky
- 11:15 Bob a Bobek na cestách (Opuštěný tučňák)
- 11:25 Power Players
- 11:35 Power Players
- 11:45 Vánoční království
- 12:15 Kiwi a Strit III
- 12:20 Špačkovi v síti času (16)
- 12:50 Štaflík a Špagetka
- 12:55 Svět kočky Marnie
- 14:25 Šikulové
- 14:55 Kiwi a Strit III
- 15:05 Friends: Síla přátelství
- 15:25 Power Players
- 15:35 Power Players
- 15:50 Dynotrax Turbo
- 16:10 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:35 Tlapková patrola VII
- 17:00 Ovečka Shaun
- 17:10 MasterChef Junior VIII (5)
- 17:50 Jak vycvičit draky
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O cvrčkovi (Cvrček a basa)
- 18:50 7T II (20)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru III (11)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Opuštěný tučňák)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 01:05 Hvězdy stříbrného plátna (Gene Hackman)
- 01:55 Taneční příběhy Darii Klimentové (1)
- 02:20 Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
- 02:40 Knihovna pro třetí tisíciletí
- 03:05 Divadlo žije!
- 03:30 Notes
- 04:15 Uchem jehly
- 04:40 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 L. Janáček: Káťa Kabanová
- 22:00 Magický žár
- 23:30 Cirque du Soleil: Saltimbanco
- 12:27 Megadorty IV (Nadpřirozená bažina)
- 13:25 VIP Prostřeno!
- 14:39 Farmář hledá ženu SK
- 15:37 Megadorty IV (Děsiví ďáblové)
- 04:30 Rodinná pouta (Nález)
- 05:32 Slow TV (Na zámku)
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka (Čerstvé suroviny)
- 06:31 Nikdo není dokonalý
- 07:31 Columbo (Spiklenci)
- 16:58 Nikdo není dokonalý
- 18:02 Nikdo není dokonalý
- 19:07 Jak se staví sen - extra
- 22:13 Nikdo není dokonalý
- 23:17 Jak se staví sen - extra
- 00:42 Co na to vaše zdraví
- 01:21 Prima Česko
- 01:54 Prima Svět
- 02:34 Prima Česko
- 03:06 Prima Svět
- 03:39 7 pádů Honzy Dědka
- 04:52 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 06:51 Malý velký svět (Poklidný hřbitov)
- 07:00 Zprávy
- 07:27 Prima Česko
- 08:00 Zprávy
- 08:22 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 08:28 Prima ARCHIV
- 08:40 Prima MĚSTO
- 09:00 Zprávy
- 09:31 Lékaři v éteru
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Generace deprese (Dita Charanzová, Tomáš Paprštein, Martin Kožíšek)
- 11:00 Zprávy
- 11:24 Prima MĚSTO
- 11:36 Prima ARCHIV
- 11:47 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 11:55 Polední zprávy
- 12:24 Co na to vaše zdraví
- 13:00 Zprávy
- 13:27 Prima MĚSTO
- 13:40 Prima HISTORIE
- 14:00 Zprávy
- 14:26 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 15:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:15 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 20:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 21:00 Zprávy
- 21:25 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:51 Hlasy zločinu
- 23:43 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 23:50 360⁰
- 04:41 Michael Palin v Iráku (2)
- 05:40 Ptačí říše
- 06:00 Hausbót Petra Horkého (Poutník pouštěmi Bruno Baumann)
- 06:42 Nezkrotné Portugalsko (Algarve)
- 07:42 Planeta ovcí (1)
- 10:49 Válečné stroje (Zrychlování války)
- 11:54 Mravenčí džungle
- 13:01 Extrémní hadi (Afrika)
- 00:30 Na forbíně TM
- 01:10 Toulavá kamera
- 01:40 Objektiv
- 02:10 Banánové rybičky
- 02:45 Dobré ráno
- 05:15 Hranice bez hranic (Osoblažsko)
- 05:45 Etiketa (Oslovování)
- 06:00 Sedm sestřiček
- 06:30 Kačenka a zase ta strašidla
- 07:55 Cirkus bude!
- 09:30 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:10 Jak chutná láska
- 11:20 Jak si zasloužit princeznu
- 14:15 Princezna a písař
- 15:40 O léčivé vodě
- 17:10 Nesmrtelná teta
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Slavnostní zakončení MFF Karlovy Vary 2024
- 21:20 Samotáři
- 00:30 Na forbíně TM
- 01:10 Toulavá kamera
- 01:40 Objektiv
- 02:10 Banánové rybičky
- 02:45 Dobré ráno
- 05:15 Hranice bez hranic (Osoblažsko)
- 05:45 Etiketa (Oslovování)
- 06:00 Sedm sestřiček
- 06:30 Kačenka a zase ta strašidla
- 07:55 Cirkus bude!
- 09:30 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:10 Jak chutná láska
- 11:20 Jak si zasloužit princeznu
- 14:15 Princezna a písař
- 15:40 O léčivé vodě
- 17:10 Nesmrtelná teta
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Slavnostní zakončení MFF Karlovy Vary 2024
- 21:20 Samotáři
- 01:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (9)
- 02:10 Vražedná čísla VI (6)
- 02:55 Štafl (3)
- 03:25 U stánku II (9)
- 03:35 Ušák Jaromíra Bosáka (146)
- 10:00 Mládí v trapu
- 11:50 Hotel Modrá hvězda
- 13:50 Cukrárna (6)
- 15:10 Otec Braun (1)
- 20:10 Synové a dcery Jakuba skláře (6)
- 21:35 Setkání v červenci
- 23:05 Matka!
- 01:10 Oheň 2
- 02:40 Specialisté (Staré hříchy)
- 03:30 Koření
- 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2 (Děkuji vám, pane doktore...)
- 05:00 Novashopping
- 06:05 Bernieho dobrodružství
- 06:10 Zig a Sharko IV
- 06:30 Chuggington: Veselé vláčky (24)
- 07:20 Alvin a Chipmunkové (25)
- 08:05 Duch v láhvi
- 09:25 Na vodě (Vánoce)
- 12:20 Určitě, možná
- 14:40 Ostrov hrdlořezů
- 17:10 Exmanželka za odměnu
- 20:20 Spider-Man: Bez domova
- 23:20 Očista: Počátek
- 01:35 Zkouška ohněm
- 04:00 Judy
- 05:50 Čtvery Vánoce
- 07:10 Grace, kněžna monacká
- 09:05 Blbý a blbější
- 11:10 Škola základ života
- 13:05 Casper
- 15:00 Kung Fu Panda 3
- 16:35 Tonoucí se stébla chytá
- 20:00 Warcraft: První střet
- 22:25 Drsnej Shaft
- 01:15 Američtí sběratelé XIX (13)
- 01:55 Kachní dynastie II (7)
- 02:40 Strážci hranic: Austrálie (21)
- 03:25 Walker, Texas Ranger VII (3)
- 08:00 Američtí sběratelé XIX (13)
- 08:55 Kachní dynastie II (7)
- 09:50 Kobra 11 XXIV (13)
- 11:50 Novashopping
- 12:05 Walker, Texas Ranger VII (3)
- 13:00 Válka skladů IX (30)
- 13:25 Válka skladů X (3)
- 14:50 Mistři zastavárny XXIII (21)
- 15:45 Souboj Titánů II (12)
- 16:40 Kobra 11 XXIV (15)
- 18:40 Válka skladů X (5)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIII (22)
- 20:30 Náhradníci
- 22:40 Walker, Texas Ranger VII (4)
- 23:30 Kobra 11 XXIV (15)
- 00:20 Teorie velkého třesku X (11)
- 02:00 Malý Sheldon (4)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá VI (22)
- 03:15 Americký táta III (2)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 2 $ocky II (5)
- 05:10 Ženatý se závazky (35)
- 06:00 Zig a Sharko IV (19)
- 06:40 Bakugan: Vzestup Geoganů (39)
- 06:50 Přátelé VII (2)
- 07:45 2 $ocky II (11)
- 09:35 Malý Sheldon (8)
- 11:10 Ženatý se závazky (37)
- 12:10 Dva a půl chlapa IV (6)
- 13:00 Přátelé VII (2)
- 13:55 Teorie velkého třesku X (11)
- 15:35 2 $ocky II (15)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá VI (24)
- 18:15 Dva a půl chlapa IV (8)
- 19:10 Malý Sheldon (10)
- 20:00 Teorie velkého třesku X (15)
- 21:40 Přátelé VII (4)
- 22:35 Americký táta III (4)
- 23:25 Dva a půl chlapa IV (8)
- 04:25 Na lovu
- 05:10 Co na to Češi
- 05:45 Riskuj!
- 06:20 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:05 Na lovu
- 08:00 MasterChef Česko VII (5)
- 09:15 Koření
- 09:40 Návrat Sherlocka Holmese (Vila Vistárie)
- 10:40 Médium III (Duch v kameře)
- 11:35 Specialisté (Staré hříchy)
- 12:40 Teleshopping
- 12:55 MasterChef Česko VII (6)
- 20:00 Myšlenky zločince VII (6)
- 20:50 Myšlenky zločince VII (7)
- 21:45 Myšlenky zločince VII (8)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med VII (10)
- 01:15 Vyměněné osudy II (13)
- 02:40 Čarodějky III (12)
- 03:25 Nemocnice Chicago Med VII (10)
- 04:00 Ulice (4314)
- 05:35 Život na jachtě: Středomoří V (19)
- 07:25 Čarodějky III (14)
- 08:15 Čarodějky III (15)
- 09:05 Malé lásky III (2)
- 10:00 Vítejte doma IV
- 11:45 Nekonečná láska II (82)
- 16:00 Poldark (3)
- 17:10 Poldark (4)
- 18:20 Doktorka Quinnová II (2)
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Basketbal: Rytas Vilnius - BK Opava
- 15:00 Česká Enduro Serie 2024 - Klínovec
- 15:15 Spade poker show 2024 (2)
- 15:40 1:1 Sport Show (54)
- 19:05 GKA World Tour Season Wrap Up
- 19:30 Engadin Snow
- 20:00 1:1 Sport Show (55)
- 20:30 Spade poker show 2024 (3)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: Bayer Leverkusen - SC Paderborn
- 02:45 Přestávka ve vysílání
- 08:50 1:1 Sport Show (55)
- 09:30 Darts 2024 - Fenomén Luke Littler
- 10:30 World Cup of Darts 2024
- 22:00 PFL 4
- 04:50 Správy RTVS "N"
- 05:40 Góly - body - sekundy
- 05:55 Počasie
- 06:00 Slimák Maťo a škriatok Klinček
- 06:10 Jurošík
- 06:15 Príbeh rieky Poprad (10)
- 06:35 Zázračný ateliér
- 07:00 Tip a Tap
- 07:10 Medvedík Pompon (Malé zvieratká a veľká hlúposť)
- 07:15 Poštár Pat
- 07:30 Splat a Harry
- 07:45 Bluey
- 07:50 Zberateľ zvukov (Prečesávanie pláže)
- 07:55 Šmolkovia - nové príbehy
- 08:10 Údolie Muminovcov III
- 08:30 Šéfkuchár Shane (Lekárka Izzy)
- 08:40 Superveda
- 08:50 Duel Junior
- 09:20 Knižkotipy
- 09:40 NAJpátrači
- 09:55 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 10:10 Hoodie II
- 10:20 Hoodie II
- 10:35 Safari (Telegram)
- 11:05 Safari (S.O.S.)
- 11:45 Nebíčko v papuľke
- 12:20 Gastromap
- 12:50 Neposlušní (Majlo)
- 13:30 Milujem Slovensko
- 16:10 Pečie celé Slovensko
- 17:45 Cestou necestou (Čierna Hora)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Neskoro večer
- 23:10 Hit roka
- 00:30 Správy RTVS "N"
- 01:40 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Drienica)
- 09:10 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Zo Zlínskeho kraja)
- 09:20 Cesta hrdinov SNP (1)
- 09:35 PPPíter v Afrike
- 09:45 Afrika na pionieri
- 10:00 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 10:15 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 10:25 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 10:40 Extrémne vo svete (Mongolsko, Na rieke Šiškid)
- 11:05 Jeden deň (Voda)
- 11:35 VAT
- 12:20 Farmárska revue
- 13:00 Farmárska revue
- 13:25 Letná rybačka
- 13:35 S rozumom do hory (BOROVICE V PIESKU)
- 13:50 SK dejiny (Vysoké Tatry a ich premeny v minulosti)
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Nechce sa mi spať!)
- 18:55 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Poštár Pat
- 19:15 Splat a Harry
- 19:25 Splat a Harry
- 19:40 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 El presidente (1)
- 22:50 Ranger (Otcovská láska)
- 00:30 Na forbíně TM
- 01:10 Toulavá kamera
- 01:40 Objektiv
- 02:10 Banánové rybičky
- 02:45 Dobré ráno
- 05:15 Hranice bez hranic (Osoblažsko)
- 05:45 Etiketa (Oslovování)
- 06:00 Sedm sestřiček
- 06:30 Kačenka a zase ta strašidla
- 07:55 Cirkus bude!
- 09:30 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:10 Jak chutná láska
- 11:20 Jak si zasloužit princeznu
- 14:15 Princezna a písař
- 15:40 O léčivé vodě
- 17:10 Nesmrtelná teta
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Slavnostní zakončení MFF Karlovy Vary 2024
- 21:20 Samotáři
- 00:30 Na forbíně TM
- 01:10 Toulavá kamera
- 01:40 Objektiv
- 02:10 Banánové rybičky
- 02:45 Dobré ráno
- 05:15 Hranice bez hranic (Osoblažsko)
- 05:45 Etiketa (Oslovování)
- 06:00 Sedm sestřiček
- 06:30 Kačenka a zase ta strašidla
- 07:55 Cirkus bude!
- 09:30 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:10 Jak chutná láska
- 11:20 Jak si zasloužit princeznu
- 14:15 Princezna a písař
- 15:40 O léčivé vodě
- 17:10 Nesmrtelná teta
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Slavnostní zakončení MFF Karlovy Vary 2024
- 21:20 Samotáři
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Počasie
- 01:00 Reportéri - zostrih 2024
- 01:15 Reportéri - zostrih 2024
- 01:30 Občan za dverami
- 01:55 Správy :24
- 02:20 Počasie
- 03:05 Správy :24
- 03:30 Góly-body-sekundy
- 03:45 Cez lupu - Fentanyl - najsilnejšia droga na svete
- 04:15 Správy RTVS "N"
- 05:10 Góly-body-sekundy
- 05:25 Počasie
- 05:30 Archív :24
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Občan za dverami
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Z prvej ruky
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Interview :24
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 OH 2024 - Cesta do Paríža: Jakub Grigar (vodný slalom)
- 12:40 OH 2024 - Cesta do Paríža: Ján Volko (atletika)
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Archív :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 Reportéri - zostrih
- 20:40 Reportéri - zostrih
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň vo svete
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Téma :24
- 01:50 Mrazivý lov
- 03:15 Šiška Deluxe
- 05:15 Cesta za snem
- 07:05 Příšerákovi 2
- 09:05 Kohout na víně
- 11:20 Hlas lásky
- 13:35 Bobule
- 15:20 Který je ten pravý?
- 16:55 Rádio Rebelka
- 18:35 Poslední družička
- 20:15 Zkrať to, zlato
- 21:55 Promlčeno
- 23:45 Velká láska
- 00:40 První oddělení
- 01:20 Policisté v akci
- 02:00 Policisté v akci
- 02:50 Soudní síň (Matka je vždy jistá)
- 03:30 Soudní síň (Jsi obyčejný spekulant)
- 04:15 Soudní síň (Tři čerti)
- 05:05 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:00 Krimi
- 06:25 Noviny
- 06:55 Soudní síň (Nenávidím otčíma)
- 08:00 Soudní síň (Vše chci zpět)
- 09:05 Záchranáři v akci
- 09:55 Záchranáři v akci
- 10:50 Nemocnice
- 12:00 Kriminálka Kraj (Strašák)
- 12:55 Kriminálka Kraj (Nehoda)
- 14:05 Kincsem
- 16:45 Dobrá čtvrť II (Krok do prázdna)
- 17:55 Nové bydlení
- 20:20 Dědictví (6)
- 21:25 Dr. Dokonalý (Těžký případ)
- 00:55 Aj múdry schybí
- 03:00 Partička
- 04:30 Adela show
- 06:00 Televízne noviny
- 06:50 Modré z neba
- 10:10 Aj múdry schybí
- 11:15 Dunaj, k vašim službám (13)
- 14:15 Dunaj, k vašim službám (16)
- 15:20 Horná Dolná XII (Srdco)
- 16:20 Horná Dolná XII (Pápež)
- 17:15 Horná Dolná XII (6)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:50 Survivor
- 23:05 Rodinné prípady
- 23:50 Rodinné prípady
- 00:35 Lovci plážových domů (3)
- 01:00 Domove, domove, sladký a řecký (1)
- 01:45 Úžasné prostory George Clarka VI (8)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (5)
- 03:35 Dům snů II (5)
- 04:15 Až je koupím, budou mý! V (7)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život II (5)
- 06:00 Dům snů (29)
- 06:50 Dům snů - souboj IV (5)
- 07:45 Úžasné prostory George Clarka (2)
- 08:40 Váš dokonalý domov (7)
- 09:45 Rok na farmě (2)
- 12:30 Na chalupě – Austrálie III (3)
- 13:30 Rok na farmě (3)
- 16:35 Váš dokonalý domov (8)
- 17:40 Utajený šéf – USA XI (8)
- 01:45 Blok 99
- 03:55 Smrtelné stroje
- 06:00 Za všechno může kocour
- 07:40 Nevědomí
- 09:45 Anatomie pádu
- 12:15 Kovboj Bebop
- 14:10 Gran Turismo
- 16:20 Zelený sršeň
- 18:20 Zlouni
- 20:00 Minulé životy
- 21:45 Anatomie pádu
- 00:20 Ren Faire (1)
- 01:20 Matčina pomsta
- 02:40 Mikádo
- 04:15 Peníze těch tupců
- 06:00 Divoké vlny
- 07:25 Spider-Man: Homecoming
- 09:35 Šmoulové
- 11:20 Muži v černém
- 12:55 Omamná láska
- 14:35 Život vzhůru nohama
- 16:05 Muž roku
- 18:00 Panna, nebo orel
- 19:30 Třináct životů
- 22:00 Rod Draka II (3)
- 23:05 Prci, prci, prcičky 2
- 00:50 Temný případ II (5)
- 01:50 Temný případ II (6)
- 02:50 Temný případ II (7)
- 03:50 Temný případ II (8)
- 08:20 Dej mi své jméno
- 10:30 Sektor II (3)
- 11:25 Jerrod Carmichael Reality Show (6)
- 11:55 Jsme tu IV (6)
- 12:55 Amazing Spider-Man
- 15:10 Amazing Spider-Man 2
- 17:30 Muž jménem Otto
- 19:35 V moci hvězd III (5)
- 20:00 Uzavřený kruh (1)
- 20:55 Uzavřený kruh (2)
- 21:35 Uzavřený kruh (3)
- 22:25 Uzavřený kruh (4)
- 23:20 Uzavřený kruh (5)
- 00:55 Hvězdná brána
- 02:55 Kousek
- 04:15 Někde v Queensu
- 06:00 Ohňostroje
- 11:35 Narkóza
- 13:30 Jako v úlu
- 14:50 Směna
- 16:15 Katedrála
- 17:45 Ohňostroje
- 20:00 Godzilla
- 22:15 BlacKkKlansman
- 00:25 Znakování lásky
- 02:05 Zpověď hochštaplera Felixe Krulla
- 04:00 Má jediná touha
- 06:00 Brutální vedro
- 07:15 Co jsi řekla včera v noci
- 08:50 Moje láska, mon amour
- 10:30 Sestry
- 12:15 Vymahač dluhů
- 13:50 Příběhy z kaštanových lesů
- 15:15 Nikde v Africe
- 19:10 Brutální vedro
- 20:30 Čtyři malí dospělí
- 22:30 Žít
- 00:10 Magnolia
- 03:05 Policajti z L. A. (Díl 10)
- 03:45 Policajti z L. A. (Díl 1)
- 04:30 Restaurant: Impossible (Karibská katastrofa)
- 05:10 Hranice nemožného (Díl 2)
- 06:05 Jak to dělají? (14. díl)
- 06:35 Smallville (Spiknutí)
- 07:30 Smallville (Únik)
- 10:25 Gremlins
- 12:30 Smallville (Šachmat)
- 13:30 Smallville (Vylepšení)
- 14:25 Hranice nemožného (Díl 4)
- 15:20 Hranice nemožného (Díl 5)
- 18:05 Hranice nemožného (Díl 6)
- 19:00 Hranice nemožného (Díl 7)
- 20:00 Beowulf
- 00:35 Svět pod hlavou (5)
- 01:35 Svět pod hlavou (6)
- 02:35 Karmouzská válka
- 08:25 Jak jsme hráli čáru
- 12:20 Marketa Lazarová
- 15:55 Loupežník Hadrafous
- 18:05 Teroristka
- 20:00 Devátý život Luise Draxe
- 22:15 3 dny na zabití
- 00:50 Kosmický hřích
- 02:15 Stíny války
- 03:55 Past na lásku
- 05:35 Vítejte v Holly Springs
- 07:30 Spy kids: Stroj času
- 08:55 Starostka Dortíková
- 10:20 Hrdinové
- 16:10 Jak milovat s D
- 17:45 Gentleman s pistolí
- 19:15 Hořko-sladko
- 21:00 Život Jema Belchera
- 22:45 Příležitost dělá zloděje
- 01:05 Laggies
- 02:45 Sbal prachy a jeď
- 04:35 Iluze lásky
- 06:10 Sammyho dobrodružství 3D
- 07:35 Fame – Cesta za slávou
- 12:50 Nestanu se tvojí ženou
- 14:25 Můj nejlepší přítel
- 18:15 Čarodějovy hodiny
- 20:00 Druhá míza
- 21:45 Akta Pentagon: Skrytá válka
- 23:40 Korzet
- 05:30 Ranvej
- 07:00 Tygři železnice
- 10:55 Na táboře
- 12:20 Čekání na Anyu
- 14:05 Síla slova
- 16:10 Někdy na tom záleží
- 17:40 Když byla Dolly Parton má matka
- 19:15 Křehkost
- 21:00 Klub miliardářů
- 22:45 Dort
- 00:25 Žít ve strachu
- 01:50 Něžný hák
- 03:30 Vzdálená čtvrť
- 05:45 Ztracený poklad Jesseho Jamese
- 07:45 Skoro přátelé
- 09:50 Králové léta
- 16:05 Bláznivá svatba
- 17:55 Bel Canto
- 20:00 Zamilovaní sousedé
- 21:45 Kupec benátský
- 00:15 All Flowers in Time
- 00:30 Inale
- 01:55 The Waiting
- 03:10 That Trip We Took with Dad
- 05:00 Secret Workshops
- 05:40 End of Program
- 06:00 Sunny
- 07:35 Lady Of Burlesque
- 09:05 The Railrodder
- 09:30 The Intruder
- 14:00 Captain Kidd
- 15:25 Broadway Limited
- 16:40 Went The Day Well?
- 18:10 Judge Priest
- 19:30 The Southerner
- 21:00 Parole, Inc.
- 22:10 Mutiny!
- 23:25 The Last Day of August
- 08:00 BRITTANY
- 09:00 INDIA'S JUNGLE BOOK HOSPITAL
- 10:00 ZENITH (EP. 9)
- 10:30 ZENITH (EP. 10)
- 11:00 BOLIVIA HIGHWAY OF DEATH
- 16:00 APPLE THE TYRANNY OF COOL
- 17:00 OUTTA TOWN ADVENTURES (S2)
- 17:30 OUTTA TOWN ADVENTURES (S2)
- 22:00 SPAIN'S LAST LYNXES
- 23:00 SARAH SHARK (EP. 01)
- 23:30 SARAH SHARK (EP. 02)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE
- 16:20 HERE COMES THE BRIDE
- 16:40 HERE COMES THE BRIDE
- 17:00 THE HOLLYWOOD GLOW (1)
- 17:30 WORLD OF FASHION II (31)
- 18:00 NEW YORK FASHIONWEEK (10)
- 18:30 NEW YORK FASHIONWEEK (11)
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (31)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (32)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (7)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (8)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (41)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (42)
- 22:00 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (1)
- 22:30 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (2)
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (5)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (6)
- 01:30 Hip Show S5 EP8
- 01:50 Hip Show S5 EP7
- 02:10 Hip Show S5 EP6
- 02:30 Fighting Rookies 2014
- 03:15 Fighting Rookies 2014
- 04:05 Hard Knocks Fighting, Ep. 8
- 04:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 King of Kings - KOK'54 World GP, Riga, 24.02.2018 - Part
- 04:00 GEARING UP 2020 (4)
- 04:30 GEARING UP 2020 (5)
- 05:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 (5)
- 05:30 SPEED CATAMARANS GC32 2019 (6)
- 06:00 KITE MASTERS 2019/2020 (9)
- 06:30 KITE MASTERS 2019/2020 (10)
- 07:00 AUTOSPEED 2019 (12)
- 07:30 AUTOSPEED 2019 (13)
- 08:00 INSIDE SAILING 2020 (4)
- 08:30 INSIDE SAILING 2020 (5)
- 09:00 CAPE EPIC 2022 (5)
- 09:30 CAPE EPIC 2022 (6)
- 10:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (1)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (15)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (16)
- 12:00 SPORTS MAX (39)
- 12:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 13:00 RACEMAX MOTORSPORTS (13)
- 13:30 RACEMAX MOTORSPORTS (14)
- 14:00 WORLD OF WATERSPORTS (24)
- 14:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 15:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (10)
- 15:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (11)
- 18:00 SPORTS ADVENTURE
- 18:30 SPORTS ADVENTURE
- 19:00 GP RACING 2022 (40)
- 19:30 GP RACING 2022 (41)
- 22:00 GEARING UP 2020 (4)
- 22:30 GEARING UP 2020 (5)
- 23:00 BOARD STORIES SURFING (34)
- 23:30 BOARD STORIES SURFING (35)
- 00:05 LEGENDARY DAY TO NIGHT THAI STREET FOOD TOUR IN CHIANG MAI.
- 00:40 THE GLOBAL BARBER: WHISTLING DICK'S BARBER SHOP (LONDON, ONTARIO, CANADA)
- 01:05 HOW IT'S MADE (THE CAR FACTORY)
- 01:30 VISITING (CIVILIZATION)
- 02:15 THE RED LIST (AFRICAN ELEPHANTS)
- 03:00 ROAD LESS TRAVELED: INDIA (KOLKATA)
- 03:45 SOUTH SEAS SPEARO (5)
- 04:35 PHOTO NUMBER 6 (8)
- 05:20 BLUE WORLD (CAVE TRAINING IN THE BAHAMAS)
- 06:00 ASIA'S TOUGHEST WOMEN. COOKING EXOTIC MONGOLIAN FOOD NEVER SEEN BEFORE.
- 06:30 BLUE WORLD (TIGER SHARKS IN THE BAHAMAS + CRYSTAL CAVE OF ABACO, BAHAMAS)
- 06:55 BLUE WORLD (MAYAN UNDERWORLD (YUCATAN, MEXICO))
- 07:20 BREAKING THE DAY (ADVENTURE PHOTOGRAPHER)
- 12:25 HOW IT'S MADE (2)
- 12:50 VOLCANO ADVENTURE (VOLCANO HUNTERS)
- 13:45 INK THERAPY (5)
- 14:30 INK THERAPY (6)
- 15:15 MAX FOODIE: SEYCHELLES
- 15:40 RVERS (11)
- 18:25 CONFUCIUS WAS A FOODIE BITTER
- 19:10 DRONE WARS (2)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 DJ Mixes premiere
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Bounce & Fun
- 00:05 Vyrobené na Slovensku (6)
- 00:20 Bugatti (1)
- 01:15 Hodvábna cesta (13)
- 01:45 Téma (152)
- 02:25 Veľké centrálne stanice (6)
- 03:25 Supernákupy (1)
- 03:55 Na povrchu (6)
- 04:45 Travelistan (23)
- 05:15 Vyrobené na Slovensku (7)
- 05:25 Vyrobené na Slovensku (8)
- 05:40 WWII: Detektívovia leteckých nešťastí (5)
- 06:30 Boje o Louvre (1)
- 07:30 Neúčinné antibiotiká (1)
- 08:25 Doslova
- 09:05 Megakonštrukcie
- 10:00 Téma (153)
- 10:40 Sadnite si, prosím (23)
- 11:20 Titanic, v srdci vraku (1)
- 12:45 Travelistan (22)
- 13:00 Telenákupné pásmo (1)
- 13:15 Nacistická veda: rasa, pôda, krv (2)
- 14:15 Sadnite si, prosím (24)
- 14:55 Magický Egypt (2)
- 15:55 Hodvábna cesta (13)
- 18:25 Objavovanie skupiny Queen (1)
- 19:20 Doslova
- 20:00 Che Guevara - zrod legendy (1)
- 21:00 Téma
- 21:40 Život s vrahom (2)
- 22:30 Udržateľná budúcnosť (2)
- 23:30 Zázračné materiály (2)
- 00:35 Naše zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:20 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Sabina Laurinová
- 08:35 Klenot.TV
- 16:25 Jak to dopadlo!?
- 17:30 Nebezpečné vztahy live
- 18:30 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Sejdeme se na Cibulce
- 21:30 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 04:25 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:15 Soudce Alexandr
- 14:20 Soudkyně Barbara
- 15:30 Soudce Alexandr
- 16:35 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Odvolací soud
- 21:20 Profesionálové (16)
- 22:15 El Chapo II (12)
- 23:25 Intim s Heidi Janků
- 00:20 Jak to dopadlo!?
- 01:25 Nebezpečné vztahy live
- 02:15 Ostříháno
- 03:20 Na plac!
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:55 Klenot.TV
- 13:05 Live Teleshopping
- 18:10 Babica vs. Sapík
- 19:00 U tebe nebo u mě
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Jak to dopadlo!?
- 04:45 Cirkulární Česko: Textilie a cirkularita
- 05:25 S ženskou za kniplem: po stopách Cyrila a Metoděje do Bratilslavy
- 05:45 A11 rozhovor: Ivan Douda, „drogolog“
- 06:15 Moje medicína: Michal Janků
- 06:40 Žijí mezi námi: Evžen Gál
- 07:00 Magazín ze Strakonicka
- 07:15 Ústecký zpravodaj
- 07:30 Valašský zpravodaj
- 07:40 Lipnožurnál
- 07:55 Týden z jihu Čech
- 16:10 Valašský zpravodaj
- 16:20 Magazín z Orlickoústecka
- 16:40 To nejlepší z Dobrého večera s A11
- 17:30 TOP Rozhovor: Radek Juška, atlet
- 18:00 O letadlech a létání: První afghánská pilotka Mi-17
- 18:25 Ufouni: Do ukrajinských termálů
- 18:40 Ufouni: Z Ukrajiny na Šíravu
- 18:50 Občanská sebeobrana Josefa Klímy: Podpora pro handicapované
- 19:20 Honza Tuna v Akci!: Neuvěřitelné praktiky!
- 19:55 Cestování s Flixbusem: Polsko, historické město Opolí
- 22:35 Na vysoké noze: Michaela Nosková
- 23:05 To nejlepší z Dobrého večera s A11
- 23:55 Narcos
- 00:15 Území mrazu
- 01:50 Monte Carlo
- 03:30 Ztracený svět (1)
- 04:15 Ztracený svět (2)
- 05:00 Totalcar VI (6)
- 05:25 Totalcar VI (7)
- 06:10 Seriálový tip (1)
- 06:30 Ztracený svět (3)
- 07:30 Ztracený svět (4)
- 08:25 A-Team (8)
- 09:20 A-Team (9)
- 10:15 A-Team (10)
- 11:15 A-Team (11)
- 12:15 MacGyver (5)
- 13:05 MacGyver (6)
- 14:00 MacGyver (7)
- 14:55 MacGyver (8)
- 15:50 Middletonská romance
- 17:50 Monte Carlo
- 20:00 Assassin’s Creed
- 22:10 Území mrazu
- 00:45 Ztracený svět II (1)
- 01:40 K poctě zbraň (59)
- 02:35 K poctě zbraň (60)
- 03:25 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena (19)
- 10:00 Xena (20)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Macgyver III (13)
- 13:55 Macgyver III (14)
- 14:50 Macgyver III (15)
- 15:45 Macgyver III (16)
- 16:45 Macgyver III (17)
- 17:35 Námořní vyšetřovací služba XVI (11)
- 22:00 Ztracený svět (19)
- 23:00 Ztracený svět (20)
- 00:00 Dcery duchem (8)
- 01:15 Brousko III (69)
- 02:20 Brousko III (70)
- 03:15 Seriálový tip (1)
- 03:30 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Profil zločinu (4)
- 12:05 Teleshop (1)
- 12:25 Profil zločinu (5)
- 13:25 Profil zločinu (6)
- 14:35 Návrat do života II (11)
- 15:50 Návrat do života II (12)
- 16:55 Zelenáč III (10)
- 17:55 Zelenáč III (11)
- 18:50 Zelenáč III (12)
- 19:45 Návrat do života II (12)
- 20:55 Profil zločinu (4)
- 22:00 Profil zločinu (5)
- 23:05 Profil zločinu (6)
- 01:55 Patriarcha
- 03:45 Koncert
- 11:10 Stimulantia
- 13:00 Daleko od lidí
- 14:45 Z prezidentské kuchyně
- 16:30 Rodin
- 18:35 Pan Bezchybný
- 20:25 Zabijáci z maloměsta
- 22:00 Anarchisti
- 23:45 Route Irish
- 02:00 Bratr a sestra
- 03:55 Brankář
- 09:25 Chlapec z nebe
- 11:30 Nafukovací panna
- 13:30 Ohrožené druhy
- 15:20 Na Vánoce přijedu domů
- 17:20 Ztracené Iluze
- 22:00 Rimini
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Vlk)
- 06:05 Kikirikí
- 06:20 Sníček (6)
- 06:30 Zabij nudu! II
- 06:35 Staré pověsti české (10)
- 06:50 Bílý tesák (Vlčice a jednooký)
- 06:55 Já Baryk (Já Baryk a můj ježek)
- 07:10 O Dorotce (Dorotka a zpěvák)
- 07:20 Mach a Šebestová (Policejní pes)
- 07:25 O Mikešovi (Mikeš na pouti)
- 07:40 Pojďte pane, budeme si hrát (Co to bouchlo?)
- 07:55 Broučci (S Broučkem je zle)
- 10:15 Štěňata
- 11:35 Kinosál
- 11:45 Filmové minuty
- 12:00 Jak se točí Rozmarýny
- 13:25 Romance z temnot
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 Jan Hus
- 16:00 Ať žije republika
- 18:20 Rozmarné léto
- 19:40 Staré pověsti české (26)
- 22:00 Tajemství zlatého Buddhy
- 23:35 Teleshopping
- 12:05 Banánová republika
- 13:10 Velký mor roku 1666 (2)
- 20:00 Jacqueline Kennedyová - Portrét ikonické první dámy
- 21:05 Neznámé památky
- 21:35 Enigma Sfingy
- 01:00 Dalších 48 hodin
- 02:30 Rambo: Poslední krev
- 09:05 Ip Man
- 10:50 Tanec s vlky
- 13:50 Rozmarné léto
- 15:15 Panna, nebo orel
- 16:50 Síly temna
- 18:30 Hádej kdo?
- 20:20 Přepadení v Pacifiku
- 22:00 Symptom Pandorum
- 23:45 Pot a krev
- 00:00 Kill Bill 2
- 02:05 Equilibrium
- 03:40 Prvotní vztek
- 05:20 Close Up III (12)
- 05:50 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Villains
- 06:00 Close Up III (2)
- 06:35 Close Up III (18)
- 07:05 Zoom In - Don’t Look Up
- 07:15 Operace Valkýra
- 09:15 Dilema
- 11:10 Rozhádaní dědicové
- 14:20 Z džungle do džungle
- 16:10 Dva výtečníci
- 18:10 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu
- 19:50 Hunger Games
- 22:00 Scary Movie: Děsnej biják
- 23:25 Rozsudek smrti
- 00:25 Červený trpaslík III (4)
- 01:00 Yellowstone II (9)
- 01:55 Yellowstone II (10)
- 03:00 Comedy Club IV (2)
- 03:30 CSI: Kriminálka Las Vegas II (9)
- 10:00 Spongebob v kalhotách (11)
- 10:30 Spongebob v kalhotách (12)
- 11:00 Spongebob v kalhotách (13)
- 11:30 Šťastné a veselé
- 13:30 Burani ve městě
- 15:30 Řada nešťastných příhod
- 17:45 Lítám v tom
- 20:00 Ježek Sonic
- 22:05 Jack staví dům
- 00:00 Unbound (Koper, Slovenia)
- 00:30 Off The Grid (Bomdila, Arunachal pradesh)
- 01:00 Great World Hotels (Six Senses)
- 01:30 The Gypsies II (Chikhaldara,India)
- 02:00 The Gypsies II (Pune,India)
- 02:30 Xplore Oman (Muscat)
- 03:00 City Breaks (Bengaluru)
- 03:30 World Heritage (Monuments of Cairo and Luxor Temple, Egypt)
- 04:00 Unwind (The PalaceDowntown, Dubai)
- 04:30 XP Guide (Jerusalem)
- 05:00 The Gypsies II (Sindhudurg,India)
- 05:30 Xplore Oman (FINS)
- 06:00 Unwind (Hotel Oriole, Sri Lanka)
- 06:30 Unbound (Bled, Slovenia)
- 07:00 Off The Grid (Garo Hills,Meghalaya)
- 07:30 XP Guide (Singapore 1)
- 04:15 Tajemství chobotnic (Společenské vazby)
- 04:56 Něco mě kouslo! (A najednou byla tma...)
- 05:38 Australský kovboj III (Krokodýlí ocas)
- 06:00 Australský kovboj III (Krokodýl za domem)
- 06:21 Australský kovboj III (Krokodýl a loď)
- 06:43 Skvělá farma doktora Pola (Problémy v rouše beránčím)
- 07:04 Skvělá farma doktora Pola (Jezírko s ostrovem)
- 07:25 Když krokodýli pojídali dinosaury
- 10:32 Království opů: Bitevní linie
- 11:18 Varani komodští
- 14:18 Žralok versus keporkak
- 15:03 Žraločí kamufláž
- 15:47 Čelisti zblízka
- 00:00 Hitler: Ztracená svědectví třetí říše (Konečné řešení)
- 00:45 Hitler: Ztracená svědectví třetí říše (Pád)
- 01:30 Pašerákům na stopě III (Černý trh s lidskými orgány)
- 02:15 Jak chytit pašeráka VII (Ty drogy nejsou moje)
- 03:00 Jak se staví superauta (Bentley Mulsanne)
- 03:45 Aljašští domorodci III (Lekce přežití)
- 10:00 Nevlídná planeta (Oceány)
- 11:00 Průzkumník: Lávové jezero
- 14:00 Továrna na jídlo (15)
- 14:30 Továrna na jídlo (16)
- 15:00 Továrna na jídlo V (Hravé nudle)
- 15:30 Továrna na jídlo V (Tekuté zlato)
- 14:00 Žralok z džungle
- 15:00 Nejsmrtelnější žralok
- 18:00 Vymřeli, či žijí II (2)
- 19:00 Jak to zvířata dokážou (19)
- 19:30 Jak to zvířata dokážou (20)
- 04:05 Na hranici existence (2)
- 04:50 Záblesky (2)
- 05:20 Nezkrocená Patagonie (5)
- 06:00 Fermont: Město železné rudy (9)
- 06:25 Fermont: Město železné rudy (10)
- 06:55 Život v sevření mrazu VI (21)
- 07:55 Život v sevření mrazu VI (22)
- 10:50 Zvláštní a záhadné II (3)
- 11:45 Zvláštní a záhadné II (4)
- 00:50 Australští zlatokopové VI (2)
- 01:45 Ledoví vikingové III (Jako lev)
- 02:35 Recyklace letadel (1)
- 03:30 Australští tiráci IV (4)
- 04:00 Rození obchodníci XIV (2)
- 05:00 Lovci odpadu XIV (3)
- 06:00 Jak se to dělá VIII (Motocykly/Hliněné dýmky/Bubenické paličky/Píšťaly)
- 06:30 Jak se to dělá VIII (Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby)
- 07:00 Jak se to dělá VIII (Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky)
- 07:30 Jak se to dělá VIII (Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry)
- 08:00 Rození obchodníci XVIII (4)
- 09:00 Schováno v kůlnách IV (6)
- 09:30 Schováno v kůlnách IV (7)
- 22:00 Lovci odpadu XIV (6)
- 23:00 Záchrana statku II (Hněv a oheň)
- 00:00 Dům na opravu: Vítejte doma (Od ošuntělé stodoly k modernímu šarmu)
- 01:00 Život na Bahamách IV (Dívčí výlet)
- 01:30 Život na Bahamách IV (Dávat a brát v Nassau)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii IV (Vysněná nemovitost na Floridě)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii IV (Luxusní dům u jezera)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIII (Kutil na lovu)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLIV (Rodinný spor v kalifornském Stocktonu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLIV (Bazén, nebo ne v Yorba Linda)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? IX (Padesátá léta)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? IX (Pryč z nesvobody)
- 05:30 Mistři bazénů VII (Rekreační bazén u horského jezera)
- 06:00 Kdo se bojí levných starých domů? (Z velkoměsta do venkovské rezidence)
- 07:00 Zvětšete mi bazén (Zpustošený zadní dvorek)
- 07:30 Zvětšete mi bazén (Místo na večírky)
- 00:40 Kuchyně 13: Čerstvé nové příchutě (7)
- 01:25 Dětská cukrářská soutěž 11 (3)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 19: Mleté maso (10)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 19: Něco z Řecka (11)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Maso a oheň (13)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Sendviče a koření (14)
- 03:40 Buddy versus Duff 1: Boj začíná (1)
- 04:25 Buddy versus Duff 1: Karneval a Bollywood (2)
- 05:10 Buddy versus Duff 1 (3)
- 06:00 Kuchyně 13: Budeme grilovat (8)
- 06:45 Oslavy se šéfkuchařkou Nti 1 (8)
- 07:10 Souboj bratrů: Michael proti Bryanovi 1: Dobrá a rychlá příležitostná jídla (4)
- 07:55 Souboj bratrů: Michael proti Bryanovi 1: Ďábel se skrývá v detailech (5)
- 14:17 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Těstoviny, brambory a pescovegetariánství (6)
- 14:40 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Prasečí nožka, mojo a nakládaná míchaná zelenina (7)
- 15:02 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Chuť tropů (8)
- 15:25 Porážka Bobbyho Flaye 24: Pohled z výšky (6)
- 15:50 Porážka Bobbyho Flaye 24: Vystřízlivění (7)
- 00:40 Za rančem Skinwalker (Na vítězné vlně)
- 01:25 Válka skladů XV (Kámoši se slunečníky)
- 01:45 Válka skladů XV (Cesta Gam Gamu)
- 02:10 Válka skladů XV (Čtyři uchazeči a pohřeb)
- 02:35 Mistři aukcí III (Chladné peníze)
- 03:00 Mistři aukcí III (Jede vláček)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Motorkářská mela)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Návrat egyptských bohů)
- 00:00 Vista Point (Chiang Mai)
- 00:27 Vista Point (Casablanca)
- 00:54 Planet Terra (Ibiza)
- 01:00 Nature Wonders (Acadia)
- 01:11 Global Treasures (Kailash)
- 01:22 Vista Point (Lisboa)
- 01:50 Global Treasures (Skogskyrkogarden)
- 02:00 On Tour (Rhine River Cruise)
- 02:27 Vista Point (Lapland)
- 02:54 Planet Terra (Advent am Wolfgangsee)
- 03:00 Cosmos Global (Taiwan)
- 03:53 Planet Terra (Vysehrad)
- 04:00 Vista Point (Liechtenstein)
- 04:27 Global Treasures (Jordans Crusader Castles)
- 04:38 Planet Terra (Rab)
- 04:43 Nature Wonders (Torres Del Paine)
- 04:54 Planet Terra (Cornwall)
- 05:00 On Tour (Amalfitana)
- 05:29 Doc Time (Berkutschi Eagle Hunters in Altai)
- 05:55 Planet Terra (El Calafate)
- 06:00 Vista Point (Denver)
- 06:27 Global Treasures (Geghard)
- 06:38 Planet Terra (Sanssouci)
- 06:43 Global Treasures (Karnak)
- 06:54 Planet Terra (Kyongbok Kung)
- 07:00 Vista Point (Tallinn)
- 07:27 On Tour (Autopista del Atlantico)
- 07:54 Planet Terra (Wooden Churches)
- 08:00 Terra Mystica (Angkor)
- 08:28 Global Treasures (Knossos)
- 08:39 Footsteps (Mystic Druid Sites)
- 08:50 Global Treasures (Kyoto)
- 09:00 Vista Point (Quito)
- 09:27 On Tour (Hurtigruten)
- 09:54 Planet Terra (Ipak Yoli)
- 10:00 7 Days (Alto Adige)
- 10:53 Planet Terra (Aksum)
- 11:00 Vista Point (Mandalay)
- 11:27 Global Treasures (Jaipur)
- 11:38 Planet Terra (Kashan)
- 11:43 Nature Wonders (Cerknisko Jezero)
- 11:54 Planet Terra (Kievo Pecherska Lavra)
- 16:00 Vista Point (Vancouver)
- 16:27 On Tour (Cappadocia Balloons)
- 16:54 Planet Terra (Aman Canal Grande)
- 17:00 Global Treasures (Sergijev Posad)
- 17:12 Extravaganza (Cesky Krumlov)
- 17:39 Nature Wonders (Myvatn)
- 17:50 Global Treasures (Harar)
- 18:00 7 Days (Java)
- 18:53 Planet Terra (Toledo)
- 19:00 On Tour (Alaskas Inside Passage)
- 19:29 Vista Point (Marseille)
- 19:55 Planet Terra (Santa Antao)
- 20:00 Vista Point (Ticino)
- 20:27 Global Treasures (Suwon Hwaseong)
- 20:38 Planet Terra (Ljubljana)
- 20:43 Nature Wonders (Blyde River Canyon)
- 20:54 Planet Terra (Sirmione)
- 21:00 Vista Point (Berlin)
- 21:27 Regio (Caribbean Leeward Islands)
- 21:38 Planet Terra (Wat Arun)
- 21:43 Global Treasures (Zentralfriedhof Wien)
- 21:54 Planet Terra (Leptis Magna)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Horská kola
- 00:30 Horská kola
- 01:00 Lezení
- 02:00 Snooker
- 03:30 Olympijské hry
- 04:30 Cyklistika
- 07:00 Olympijské hry
- 08:30 Cyklistika
- 09:30 Olympijské hry
- 10:00 Formule
- 11:00 Horská kola
- 11:30 Horská kola
- 12:00 Cyklistika
- 12:45 Cyklistika
- 18:00 Horská kola
- 18:30 Horská kola
- 19:00 Snooker
- 21:00 Cyklistika
- 22:00 Cyklistika
- 23:00 Horská kola
- 23:30 Horská kola
- 01:00 Olympijské hry
- 02:00 Cyklistika
- 04:30 Olympijské hry
- 05:00 Olympijské hry
- 05:30 Olympijské hry
- 07:00 Cyklistika
- 08:30 Šerm
- 09:30 Horská kola
- 10:00 Cyklistika
- 11:00 Tenis
- 12:00 Tenis
- 23:30 Golf
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Házená
- 12:45 Házená
- 17:00 Box: Tysonovy největší údery
- 17:30 Házena, Dare to Rise -Elias Ellefsen á Skipagotu
- 17:45 MVP
- 21:15 Tenis
- 23:15 Tenis
- 04:00 Poker
- 05:00 Poker
- 06:00 Box: TOP 25 KO 3/1
- 07:30 Box: Tysonovy největší údery
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 10:00 Poker
- 11:00 Televizní nákupy
- 12:00 SuperEnduro
- 18:30 Házená
- 20:15 Házená
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 The Loop 110
- 23:00 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 Amazonka Truck
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Tennessee Lottery 250
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Veneto Open
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Veneto Open
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Karate 1 Premier League - Cairo 2024
- 00:05 Automobilové závody: Jen dětská hra? (50)
- 00:35 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT 63 SE Performance (51)
- 00:45 Rychlé kolo: Audi S3 (52)
- 01:15 Rychlé kolo: Porsche Panamera GTS (53)
- 01:40 Zprávy (54)
- 01:45 Rychlé kolo: Mercedes AMG C63 507 T-Modell (55)
- 02:15 Moove - mobilita zítřka (56)
- 02:45 Blochovy rozbory (57)
- 03:10 Blochovy rozbory (58)
- 03:35 Přednost v jízdě: Smart #3 (59)
- 03:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (60)
- 04:10 Přednost v jízdě: DS 7 (61)
- 04:25 Zprávy (62)
- 04:30 Sedm nejrychlejších (63)
- 04:40 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (64)
- 04:45 Garáž 21 (65)
- 05:15 Rychlé kolo: Seat Ibiza Cupra (1)
- 05:45 Drag Race: Audi - Power-Pumper z Ingolstadtu (2)
- 06:15 Racing Files: McLaren - historie formule 1 a CanAm (3)
- 06:45 Blochovy rozbory (4)
- 07:35 Přednost v jízdě: BMW řady 2 Active Tourer (5)
- 07:45 Milujeme auta (6)
- 12:10 Blochovy rozbory (16)
- 12:35 Přednost v jízdě: Smart #3 (17)
- 12:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (18)
- 13:10 Test automobilu: Aiways U6 Prime (19)
- 13:15 Přednost v jízdě: DS 7 (20)
- 13:30 Zprávy (21)
- 13:35 Sedm nejrychlejších (22)
- 13:45 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (23)
- 13:50 Garáž 21 (24)
- 00:00 Fish Mine S2 (4. Dobrudružství - Erdősmecske)
- 00:30 IBCC 2024 (1)
- 01:00 IBCC 2024 (2)
- 01:30 Jarní probouzení (Feeder s Don Carp Baits)
- 02:00 Balázs Hajba (Poprvé pod africkým nebem 1.díl)
- 02:30 Balázs Hajba (Poprvé pod africkým nebem 2.díl)
- 03:00 Balázs Hajba (Poprvé pod africkým nebem 3.díl)
- 03:30 Zubatý úlovek (První nához patří dámám 3.díl)
- 04:00 Kuchyně milovníků ryb (Se Szabolcsem Mikkem)
- 04:30 Satur Baits (Slunce, vítr, déšť, Legend Lake)
- 05:00 Střelecká škola (Procvičování s kulovou zbraní)
- 05:30 Péter Pál Halmi (Lov kozorožce horského v Kyrgyzstánu s Károly Magyarovičem 1.díl.)
- 06:00 Péter Pál Halmi (Lov kozorožce horského v Kyrgyzstánu s Károly Magyarovičem 2.díl.)
- 06:30 Nový muškař (16)
- 07:00 DOVIT (Lov karasů s method feederem)
- 07:30 Fish Mine S2 (3. Dobrodružství - Jezero Pötréte)
- 08:00 DOVIT (Zpět k základům)
- 08:30 Match Fishing (Dunajské parmy s děličkou)
- 09:00 Big Coast 11. ročník (13)
- 09:30 Nový muškař (16)
- 12:00 IBCC 2024 (1)
- 12:30 IBCC 2024 (2)
- 13:00 DOVIT (Novinky roku 2024)
- 13:30 Jarní probouzení (Feeder s Don Carp Baits)
- 16:00 DAIWA (Velmi divoce)
- 16:30 Mezi obry (2)
- 17:00 Big Coast 12. ročník (1)
- 17:30 Feedermánie (Velké parmy ze zimního Dunaje)
- 20:00 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 1.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 20:30 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 2.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 21:00 Nový muškař (16)
- 21:30 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 1.díl)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 YouTube Chart
- 12:00 Óčko hity
- 13:00 Gamingmania
- 13:05 Óčko hity
- 13:30 O unlocked
- 13:45 Óčko hity
- 14:00 Óčko Chart
- 16:00 Soundtracky
- 17:00 Óčko hity
- 18:00 CZ & SK
- 19:00 Top 4 Óčko chart
- 19:15 Óčko hity
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 YouTube Chart
- 12:00 Óčko hity
- 13:00 Gamingmania
- 13:05 Óčko hity
- 13:30 O unlocked
- 13:45 Óčko hity
- 14:00 Óčko Chart
- 16:00 Soundtracky
- 17:00 Óčko hity
- 18:00 CZ & SK
- 19:00 Top 4 Óčko chart
- 19:15 Óčko hity
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Největší hity
- 11:00 Remastery
- 12:00 Největší hity
- 15:00 90’s hitparáda
- 16:00 Největší hity
- 17:00 UŽÍT MALTU II
- 17:10 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Největší hity
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Největší hity
- 11:00 Remastery
- 12:00 Největší hity
- 15:00 90’s hitparáda
- 16:00 Největší hity
- 17:00 UŽÍT MALTU II
- 17:10 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Největší hity
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres HOT
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres DANCE
- 23:00 Expres NITE
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres HOT
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres DANCE
- 23:00 Expres NITE
- 01:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 TRIPLESHOT
- 11:10 MORNIN’
- 12:00 CHILLIN’
- 14:00 US TOP CHART
- 15:00 CHILLIN’
- 18:00 B-DAY LIST: 50 CENT
- 19:00 CZ&SK
- 02:20 Top Relax
- 05:50 Zvěřinec (14)
- 06:20 Ostře sledovaný vlak (110)
- 07:25 Nespoutaný anděl (41)
- 08:20 Nespoutaný anděl (42)
- 09:20 Yago, syn džungle (123)
- 10:20 Top Relax
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (124)
- 15:55 Wolffův revír (64)
- 16:55 Stefanie (19)
- 17:55 Stefanie (20)
- 18:55 Nespoutaný anděl (43)
- 19:55 Nespoutaný anděl (44)
- 20:55 Wolffův revír (65)
- 21:55 Kvíz, please! (15)
- 22:55 Teleshopping
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 ROCKSPECIÁL
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 VÍKEND
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 01:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 12:31 Intermezzo
- 13:30 Jazzový festival Lugano: Sun Ra Arkestra
- 18:49 H. Grimaudová: Woodland and beyond
- 19:48 C. Debussy: Moře
- 00:00 Bring Me the Horizon
- 01:17 Metallica
- 02:40 Various Artists
- 03:00 Depeche Mode
- 03:23 Depeche Mode
- 04:59 The Moody Blues
- 06:54 Various Artists
- 07:03 John Legend
- 08:42 Rod Stewart
- 09:55 Various Artists
- 10:03 Jessie J
- 11:31 Limp Bizkit
- 12:31 Spice Girls
- 12:54 The Black Keys
- 14:24 Chic
- 15:30 The Strumbellas
- 15:47 Various Artists
- 16:00 Depeche Mode
- 16:23 Depeche Mode
- 17:59 The Moody Blues
- 19:54 Various Artists
- 20:01 Duran Duran
- 21:28 Of Monsters and Men
- 22:26 Evanescence
- 23:50 Various Artists
- 00:20 Geordie Shore XXI (5)
- 01:05 K popukání XXVIII (3)
- 01:30 K popukání XXVIII (4)
- 01:55 K popukání XXVIII (5)
- 02:15 K popukání XXVIII (6)
- 02:40 K popukání XXVIII (7)
- 03:00 K popukání XXVIII (8)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 22:00 K popukání XXXV (35)
- 22:20 K popukání XXVII (7)
- 22:45 K popukání XXVII (8)
- 23:10 K popukání XXVII (13)
- 23:30 K popukání XXXI (1)
- 23:55 K popukání XXXI (6)
- 01:00 Today's Top Hits
- 02:00 Non Stop Hits
- 07:00 Non-Stop Hits
- 10:00 MTV Top 20
- 11:00 Non-Stop Hits
- 16:00 Weekend Hitlist
- 20:00 Dance Anthems!
- 21:00 Party Hits!
- 00:00 Dance Vs R&B! Top 40
- 03:00 Get The Party Started!
- 05:00 Supermassive Rock Anthems!
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Crazy In Love!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 Folk klub
- 11:50 TELESHOPPING
- 12:05 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:01 PREMIUM FOLK KLUB
- 22:06 PREMIUM PÁRTY
- 00:25 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY
- 08:35 VESELE Z POSTELE
- 09:15 POJĎTE S NÁMI GRILOVAT
- 09:30 MOJE NEJ PÍSNIČKY
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:35 CHVILKA S...
- 17:10 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 18:10 BŘEVNOVSKÁ ZASTAVENÍ
- 19:15 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 20:20 HOJANA NA JÁNA
- 23:35 ZÁBAVA NA SOBOTNÍ VEČER
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:25 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 ČAS PRO HVĚZDU
- 09:00 ČAS NA DECHOVKU
- 09:35 COUNTRY
- 10:05 ŠLÁGR MARKET
- 11:10 POP ZÁBAVA
- 11:55 CIMBÁLOVKY NA DVOJCE
- 12:30 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 13:10 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 13:50 ŠLÁGR MARKET
- 14:55 POP ZÁBAVA
- 15:55 ČAS NA DECHOVKU
- 16:30 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 17:05 CHVILKA S COUNTRY
- 17:35 ŠLÁGR MARKET
- 18:50 ČAS NA PÍSNIČKU
- 19:35 TELESHOPPING
- 19:50 POVÍDEJ - VÝBĚR TOHO NEJLEPŠÍHO
- 21:00 ZÁBAVA
- 21:30 LEGENDY ŠLÁGRU
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:00 Gumballův úžasný svět III (Triangl)
- 00:15 Gumballův úžasný svět III (Peníze)
- 00:25 Gumballův úžasný svět (Třetí)
- 00:40 Gumballův úžasný svět (Dluh)
- 00:50 Gumballův úžasný svět (Nátlak)
- 01:05 Gumballův úžasný svět (Obrázek)
- 01:14 Lamput III (Původ)
- 01:25 Gumballův úžasný svět IV (Rutina)
- 01:35 Gumballův úžasný svět IV (Parkování)
- 01:50 Gumballův úžasný svět IV (Upgrade)
- 02:00 Gumballův úžasný svět IV (Komiks)
- 02:10 Gumballův úžasný svět IV (Romantik)
- 02:25 Gumballův úžasný svět IV (Videa)
- 02:35 Gumballův úžasný svět IV (Zlá)
- 02:45 Gumballův úžasný svět IV (Počátek)
- 02:55 Gumballův úžasný svět IV (Počátek, část 2)
- 03:05 Gumballův úžasný svět IV (Zrádce)
- 03:20 Gumballův úžasný svět IV (Rada)
- 03:30 Gumballův úžasný svět IV (Signál)
- 03:40 Gumballův úžasný svět IV (Přítelkyně)
- 03:50 Gumballův úžasný svět IV (Parazit)
- 04:00 Gumballův úžasný svět IV (Láska)
- 04:10 Gumballův úžasný svět IV (Podfuk)
- 04:20 Gumballův úžasný svět IV (Trapas)
- 04:30 Gumballův úžasný svět IV (Hnízdo)
- 04:45 Gumballův úžasný svět IV (Body)
- 04:55 Gumballův úžasný svět IV (Autobus)
- 05:05 Gumballův úžasný svět IV (Noc)
- 05:15 Gumballův úžasný svět II (Omluva)
- 05:25 Gumballův úžasný svět IV (Nedorozumění)
- 05:35 Gumballův úžasný svět IV (Kořeny)
- 05:45 Gumballův úžasný svět IV (Obvinění)
- 06:00 Craig od potoka (Budoucnost patří krabici)
- 06:10 Craig od potoka (Pes rozhodovač)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! V (Táborák)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! V (Co jsme se naučili na táboře)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! V (Královské želé)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! V (Síla dospělého muže)
- 07:20 Bakugan (Hromada nezdarů)
- 07:30 Bakugan (Rvačka nebo nic)
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Dům pro panenky)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Obytňák Squattera Vydry)
- 08:15 Gumballův úžasný svět (Helma)
- 08:25 Gumballův úžasný svět (Bitka)
- 08:35 Gumballův úžasný svět (Konec)
- 08:50 Gumballův úžasný svět (DVD)
- 09:00 Gumballův úžasný svět II (Rytíři)
- 09:20 Gumballův úžasný svět II (Kolos)
- 09:30 Gumballův úžasný svět II (Lednička)
- 09:45 Gumballův úžasný svět II (Ovladač)
- 10:00 Gumballův úžasný svět II (Kytka)
- 10:15 Gumballův úžasný svět II (Banán)
- 10:25 Gumballův úžasný svět II (Telefon)
- 10:40 Gumballův úžasný svět II (Práce)
- 10:55 Gumballův úžasný svět II (Halloween)
- 11:07 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a neústupní trolové)
- 11:15 Gumballův úžasný svět II (Poklad)
- 11:25 Gumballův úžasný svět II (Slova)
- 11:40 Gumballův úžasný svět II (Omluva)
- 11:50 Gumballův úžasný svět II (Lebka)
- 12:10 Gumballův úžasný svět II (Vánoce)
- 12:20 Gumballův úžasný svět II (Hodinky)
- 12:35 Gumballův úžasný svět II (Sázka)
- 12:45 Gumballův úžasný svět II (Balík)
- 13:05 Gumballův úžasný svět II (Zrádci)
- 13:15 Gumballův úžasný svět II (Autorita)
- 13:25 Lamput IV (Každý potřebuje přítele)
- 13:40 Craig od potoka IV (Srážka kol)
- 13:50 Craig od potoka IV (Prokleté slovo)
- 14:05 Craig od potoka IV (Craigík a Sliz-továrna)
- 14:15 Craig od potoka IV (Galaktické loučení)
- 14:30 Totální Dramarama (Epizoda 24)
- 14:40 Totální Dramarama (Epizoda 25)
- 14:55 Totální Dramarama (Epizoda 26)
- 15:05 Totální Dramarama (Epizoda 27)
- 15:10 Lamput IV (Doktorský gang)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! III (Hýžďotřas)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! III (Kdo se směje naposled)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! III (Operace Klučičí záchrana, část 1)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! III (Operace Klučičí záchrana, část 2)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Malý mořský méďa)
- 16:25 Mezi námi medvíďaty (Masný Dům)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Strašidelný dům)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Rozmazlená fanynka)
- 17:05 Lamput III (Páka)
- 17:15 Pan Magoo (Tanec s mroži)
- 17:20 Pan Magoo (Osobní strážce)
- 17:30 Pan Magoo (Bez křečka neodejdu)
- 17:45 Craig od potoka IV (Craig z ulice)
- 17:55 Craig od potoka IV (Štěněcí láska)
- 18:05 Craig od potoka IV (Craig budoucnosti)
- 18:20 Craig od potoka IV (Žalobníčci)
- 18:30 Craig od potoka IV (Craig na vysoké)
- 18:45 Ben 10 III (Skotský Mlžák)
- 18:55 Ben 10 III (Ras na závodech)
- 19:05 Ben 10 III (Král hradu)
- 19:25 Totální Dramarama (Balení Mumie)
- 19:35 Totální Dramarama (Tygří hnus)
- 19:44 Lamput IV (Prvorodič a Zpátečka)
- 19:55 Mladí Titáni do toho! II
- 20:05 Mladí Titáni do toho! II
- 20:15 Mladí Titáni do toho! II
- 20:35 Bakugan (Pravidla jsou nuda)
- 20:45 Bakugan (Hrst zlata)
- 21:00 Gumballův úžasný svět (Zodpovědnost)
- 21:10 Gumballův úžasný svět (Šaty)
- 21:25 Gumballův úžasný svět (Lenoch)
- 21:35 Gumballův úžasný svět (Duch)
- 21:55 Gumballův úžasný svět (Záhada)
- 22:05 Gumballův úžasný svět (Apríl)
- 22:20 Gumballův úžasný svět (Úbor)
- 22:30 Gumballův úžasný svět (Pusa)
- 22:45 Gumballův úžasný svět (Mejdan)
- 22:55 Gumballův úžasný svět (Reklamace)
- 23:10 Gumballův úžasný svět (Robot)
- 23:25 Gumballův úžasný svět (Piknik)
- 23:40 Gumballův úžasný svět (Hlupáci)
- 23:50 Gumballův úžasný svět (Tajemství)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings III (Extreme Dominos)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings III (Surprise Deglaciation)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Lemmings)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings III (Substitute Egg)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings III (Lemmings Constellation)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings III (Spinning Lemmings)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings III (Polar Super Star)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Watch the Storm)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (Lightning Bark)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Special Delivery)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (The Perfect Fritter)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Race Track Race)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Ice Creamed)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Splash Zone)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Rock On)
- 02:50 Batwheels (Mechanic Panic)
- 03:00 Batwheels (To the Batmobile!)
- 03:15 Batwheels (Improvise My Ride)
- 03:25 Batwheels (Dynamic Du-Oh-No)
- 03:35 Batwheels (Sidekicked to the Curb)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings (Shaken-Up Bear)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings (Piňata Party)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings (Bear Game)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings (Ranger Lemming)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings (Halloween Bear)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings (Clean Bear)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings (Wandering Spirits)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings (Mirror, Mirror On The Wall)
- 04:50 Thomas & Friends - Shorts XXVI (Train School: The Magic of Patience)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz (Kitten Around)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz (Castle Sitters)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz (Stuck on You)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz (Family Matters)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz (Emeralds of Zog)
- 06:00 Batwheels (Stop That Ducky!)
- 06:10 Batwheels (Keep Calm and Roll On)
- 06:25 Mr Bean: The Animated Series III (The Big Stink)
- 06:35 Mr Bean: The Animated Series III (Birthday Bother)
- 06:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Hay, Now!)
- 07:00 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The No Heart Games)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings III (The Attraction Of Lemmings)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings III (Extreme Dominos)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings III (Surprise Deglaciation)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Lemmings)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings III (Substitute Egg)
- 08:10 The Tom and Jerry Show II (Growing Pains)
- 08:15 The Tom and Jerry Show II (Bringing Down the House)
- 08:30 The Tom and Jerry Show II (Life's A Beach)
- 08:35 The Tom and Jerry Show II (Hiccup and Away)
- 08:40 The Tom and Jerry Show II (I Quit)
- 08:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Sadness)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series (Dinner for two)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series (The Ball)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series (Toothache)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series (Haircut)
- 09:55 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The No Heart Games)
- 10:15 Thomas & Friends - Shorts XXVI (Sodor Mystery: Thomas and the Mysterious Delivery)
- 10:30 Silly Sundays (Snowballs and Doughballs)
- 10:35 Silly Sundays (Carried Away)
- 10:45 Silly Sundays (Tram Trip)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings III (The Attraction Of Lemmings)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings III (Extreme Dominos)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Surprise Deglaciation)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Lemmings)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings III (Substitute Egg)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings III (Lemmings Constellation)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings III (Spinning Lemmings)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Bright Light)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Party Boat)
- 12:25 The Tom and Jerry Show (Belly Achin')
- 12:35 The Tom and Jerry Show (Dog Daze)
- 12:55 The Tom and Jerry Show II (One-Way Cricket)
- 13:00 The Tom and Jerry Show II (Slinging in the Rain)
- 13:10 The Tom and Jerry Show II (Squeaky Clean)
- 13:15 The Tom and Jerry Show II (Tough Luck Duck)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (Coconut Shy)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (Green Bean)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (Cash Machine)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (Litterbug)
- 14:20 Thomas & Friends - Shorts XXVI (All Aboard: My Eyes Spy)
- 14:30 Lucas the Spider (Jeepers Peepers)
- 14:40 Lucas the Spider (House is Breathing)
- 14:45 Lucas the Spider (Boingo)
- 15:00 Silly Sundays (The Package)
- 15:05 Silly Sundays (Windy Day)
- 15:10 Silly Sundays (Hand Me Downs)
- 15:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Family)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (The Lakemoss Monster)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (The Answer is Starmush)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Cousin Billy)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Bright Light)
- 16:25 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The No Heart Games)
- 16:55 The Tom and Jerry Show (Tuffy Love)
- 17:05 The Tom and Jerry Show (Poof)
- 17:25 The Tom and Jerry Show (Top Cat)
- 17:35 The Tom and Jerry Show (Mummy Dearest)
- 17:45 The Tom and Jerry Show II (You Can't Handle the Tooth)
- 18:00 Batwheels (Bibi's Do-Over)
- 18:10 Batwheels (Riddle Me This)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings (Get Off My Tennis Shoes)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings (Babysitting)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Lock And Key)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings (Lemming Blues)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings (Snow Lemmings)
- 19:05 Grizzy and The Lemmings (Augmented Bear)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings (Lemmings Under Pressure)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (Work Like a Charm)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables (Star Helpers)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Hypnotised)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series II (Car Wash)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series II (Where Did You Get That Cat?)
- 20:35 Mr Bean: The Animated Series II (Valuable Lessons)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings (Piňata Party)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings (Bear Game)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings (Ranger Lemming)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings (Halloween Bear)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings (Clean Bear)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings (Wandering Spirits)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings (Mirror, Mirror On The Wall)
- 22:00 Alice & Lewis II (The Frost Ball)
- 22:10 Alice & Lewis II (The Sleeping King)
- 22:25 Alice & Lewis II (Lewis' Shadow)
- 22:40 Alice & Lewis II (Teatime on the Moon)
- 22:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Red Light, Green Light)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Buzz In)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Snow Cap)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Tweety-Go-Round)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Stories)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings III (My Friend The Penguin)
- 00:15 Spongebob v kalhotách IV (Nepovedená dovolená / Paruka je hit)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Zákaz přibližování)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (Prokletí nebo lék?)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (Druhý kámen)
- 01:45 Victorious (Jak natočit film)
- 02:00 Victorious (Rex umírá)
- 02:25 iCarly (iUmění má láska)
- 02:45 iCarly (iNejvětší fanynka)
- 03:05 Tajemství Hunterových (Aničiny narozeniny)
- 03:30 Tajemství Hunterových (Bludiště)
- 03:50 Nej a Nejnejka (Varování: prozrazení děje / Něco rybího)
- 04:10 Nej a Nejnejka (Rovným dílem / Elektrárna)
- 04:30 44 koček II (Svačina na farmě)
- 04:45 44 koček II (Záchrana vesmíru)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Run Aimee Run)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Spisovatelský blok / Zakletý)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Požární bezpečnost / Katastrofa na zámku)
- 06:00 Šmoulové (Výměna těl / Básnické klání)
- 06:25 Šmoulové II (Řekni "Šmoula" / Dobré způsoby)
- 06:55 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (Chyba při výměně / Pichlavá havěť)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Toxická pozitivita / Fazolový Farmulátor)
- 07:50 Spongebob v kalhotách IX (Kenny Kočičák / Yeti Krab)
- 00:20 Jelení skvadra III (Schovávaná v moři / Hora zábavy)
- 00:45 Jelení Skvadra (Sluníčko v ohrožení / Ocelzilla)
- 01:10 Tlapková patrola VIII (Tlapky verusu neonový Humdinger / Tlapky zachraňují královský obraz)
- 01:30 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují slepičí tulipán / Tlapky zastavují Ikstrémního žraloka)
- 01:55 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují skokana / Tlapky zachraňují lososa)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci VI (Jiskřin odznak závodníka)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci VI (Soutěž ve stavění)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci VI (Honba za štěňátkem)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci VI (Velký pizza závod)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci VI (Starliny narozeniny na Divokém západě)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci VI (Požárníci zachraňují)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci VI (Velký tahač: Delfíní doručení)
- 04:50 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují Luka Starse / Tlapky zachraňují Slepičí den)
- 05:15 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují tučňáka Francoise / Tlapky zachraňují smělého Dannyho)
- 05:35 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují malého Humdingera / Tlapky zachraňují piňatu)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci VII (Závod s Jiskrou)
- 06:25 Tlapková patrola III (Tlapky a Dannyho Medvědí Trable / Tlapky Zachraňují Starostčiny Tulipány)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví zmrzlinárnu / Parta a záhadné pištění)
- 07:20 DORA (Dobrodružné Výročí přátelství / Lišákovo narozeninové překvapení)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Doktorské drama / Bílá velryba)
- 08:15 Barbapapa a jeho rodinka! (Trumfnu tě dvakrát / Roj)
- 08:45 Barbapapa a jeho rodinka! (Tráva je vždycky zelenější... / Až vyrostu)
- 09:10 Barbapapa a jeho rodinka! (Jeskyně Barbapapových / Malí bubáci)
- 09:40 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddington jde k lékaři / Paddington a přespávačka)
- 10:05 Prasátko Peppa II (Pyžamový večírek)
- 10:10 Prasátko Peppa II (Hvězdy)
- 10:15 Prasátko Peppa IV (Lišák Ferda)
- 10:20 Prasátko Peppa IV (Pískání)
- 10:25 Prasátko Peppa IV (Želva doktorky Křečkové)
- 10:35 Prasátko Peppa IV (Slunce, moře a sníh)
- 10:40 Prasátko Peppa IV (Počítač dědy Prasátka)
- 10:45 Prasátko Peppa IV (Nemocnice)
- 10:50 Prasátko Peppa IV (Jaro)
- 10:55 Prasátko Peppa IV (Vrtulník slečinky Ouškové)
- 11:00 Velká show malého žraločátka (Žraločátko starostou / Potop se nebo plavej)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta s Chasem řeší detektivní případ!)
- 11:55 Rubble a jeho parta (Parta zvětšuje podium na talentovou šou / Parta vyrábí hudební nástroje)
- 12:15 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují kosmická vajíčka / Tlapky zachraňují Emičky a Edíky)
- 12:45 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují hravého draka / Tlapky zachraňují potvůrky)
- 13:15 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují Thundermoutha / Tlapky zachraňují mazlíčka)
- 13:40 Rubble a jeho parta (Parta staví vodní svět / Parta staví pokojík)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví školu / Parta staví vodní kanál)
- 14:35 DORA (Malý axolotl / Buble trable)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddington a oslava dne paní Berdové / Paddington šampionem ve stolním tenise)
- 15:25 Barbapapa a jeho rodinka! II (Barbazooův deníček/Skvělá novinářka)
- 15:50 Barbapapa a jeho rodinka! II (Soukromý klub/Zelené řasy)
- 16:20 Barbapapa a jeho rodinka! II (Invaze/Žertíková bitva)
- 16:45 Tlapková patrola VIII (Tanec s Lukem Starsem / Tlapky zachraňují nezbednou chobotničku)
- 17:15 Rubble a jeho parta (Parta staví dětské hřiště / Parta opravuje střechu)
- 17:45 DORA (Dobrodružné Výročí přátelství / Lišákovo narozeninové překvapení)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddington a zloděj zeleniny / Paddington na ledě)
- 20:30 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují divný psí den / Tlapky zachraňují běžícího starostu)
- 20:55 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují rodinku Netopýrových / Tlapky zachraňují bahenní příšeru)
- 21:25 Barbapapa a jeho rodinka! II (3)
- 21:40 Barbapapa a jeho rodinka! (Ať zvítězí spravedlnost / Velký jarní úklid)
- 22:10 Prasátko Peppa III (Pouť)
- 22:15 Prasátko Peppa III (Čísla)
- 22:20 Prasátko Peppa III (Práce na silnici)
- 22:25 Prasátko Peppa IV (Lišák Ferda)
- 22:35 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují Luka Starse / Tlapky zachraňují Slepičí den)
- 22:55 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují tučňáka Francoise / Tlapky zachraňují smělého Dannyho)
- 23:25 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují malého Humdingera / Tlapky zachraňují piňatu)
- 23:55 Jelení Skvadra (Zachraňme včelky / Káčátka v problémech)
- 00:00 Kluk, holka atd. (61)
- 00:10 Kluk, holka atd. (62)
- 00:23 Disney Zombie: Tajemství Addisonovy příšery (6)
- 00:25 Ghostforce (5)
- 00:50 Ghostforce (6)
- 01:10 Tým Tiki (25)
- 01:35 Tým Tiki (26)
- 01:55 Tým Tiki (27)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (9)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (10)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (11)
- 03:25 Ghostforce (15)
- 03:45 Ghostforce (16)
- 04:05 Pyžamasky (4)
- 04:30 Pyžamasky (5)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (29)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (30)
- 05:35 Kluk, holka atd. (59)
- 05:45 Kluk, holka atd. (60)
- 06:00 Blue (132)
- 06:05 Blue (133)
- 06:10 Blue (134)
- 06:25 Blue (135)
- 06:30 Blue (129)
- 06:40 Blue (145)
- 06:50 Blue (152)
- 07:00 Blue (153)
- 07:10 Spidey a jeho úžasní přátelé (45)
- 07:40 Spidey a jeho úžasní přátelé (46)
- 12:25 Kouzelná beruška a černý kocour (46)
- 12:54 Zombí - animáci (1)
- 12:55 Molly a Duch (1)
- 13:25 Molly a Duch (2)
- 13:50 Molly a Duch (3)
- 14:20 Hailey jde na to! (12)
- 14:50 Hailey jde na to! (13)
- 15:15 Kiff (1)
- 15:45 Kiff (2)
- 18:20 Kouzelná beruška a černý kocour (120)
- 18:45 Kouzelná beruška a černý kocour (121)
- 19:15 Kluk, holka atd. (39)
- 19:25 Kluk, holka atd. (40)
- 19:45 Kluk, holka atd. (41)
- 19:55 Kluk, holka atd. (42)
- 20:10 Kluk, holka atd. (43)
- 20:20 Kluk, holka atd. (44)
- 20:40 Následníci 2
- 22:50 Taffy (107)
- 23:00 Duch a Molly (36)
- 23:25 Duch a Molly (37)
- 23:55 Ghostforce (7)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (20)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (22)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (23)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (22)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (23)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (24)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (15)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (16)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (17)
- 04:00 Eureka! (11)
- 04:30 Eureka! (12)
- 05:00 Eureka! (13)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (26)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (27)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (28)
- 07:00 Bluey (69)
- 07:10 Bluey (70)
- 07:20 Bluey (71)
- 07:30 Bluey (72)
- 07:40 Bluey (73)
- 07:50 Bluey (74)
- 08:00 Bluey (75)
- 08:10 Bluey (76)
- 08:20 Bluey (77)
- 08:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (1)
- 09:00 Pupstruction (17)
- 09:30 SuperKitties (16)
- 10:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (2)
- 10:30 Bluey (78)
- 10:40 Bluey (79)
- 10:50 Bluey (80)
- 11:00 Star Wars: Young Jedi Adventures (22)
- 11:30 Alice's Wonderland Bakery (37)
- 12:00 Mickey's Great Clubhouse Hunt
- 13:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (4)
- 13:30 Pupstruction (7)
- 16:00 Bluey (14)
- 16:10 Bluey (44)
- 16:20 Bluey (29)
- 16:30 Bluey (75)
- 16:40 Bluey (98)
- 16:50 Bluey (107)
- 17:00 Bluey (119)
- 17:10 Bluey (11)
- 17:20 Bluey (122)
- 17:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (1)
- 18:00 Minnie's Winter Bow Show
- 19:00 Mickey Mouse Funhouse (47)
- 19:30 Bluey (128)
- 19:40 Bluey (129)
- 19:50 Bluey (130)
- 20:00 Bluey (131)
- 20:10 Bluey (132)
- 20:20 Bluey (133)
- 20:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (2)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (10)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (7)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (7)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (53)
- 23:00 PJ Masks (83)
- 23:25 PJ Masks (84)
- 23:50 PJ Masks (85)
- 00:13 Bořek stavitel (47)
- 00:23 Bořek stavitel (48)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (18)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (19)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (20)
- 01:12 Inui (50)
- 01:20 Hurá za hádankou (8)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (12)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (13)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (10)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (43)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (44)
- 02:55 Chuck a přátelé (4)
- 03:07 Chuggington (24)
- 03:17 Chuggington (25)
- 03:29 Angelína balerína (1)
- 03:42 Angelína balerína (2)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (15)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (16)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (44)
- 04:38 Bořek stavitel (2)
- 04:48 Bořek stavitel (3)
- 05:01 Hurá za hádankou (14)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (3)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (4)
- 05:49 Požárník Sam (9)
- 06:00 Trojčata (72)
- 06:07 Trojčata (73)
- 06:14 Trojčata (74)
- 06:25 Bing (55)
- 06:32 Bing (56)
- 06:39 Bing (57)
- 06:46 Bing (58)
- 06:55 Grisu (15)
- 07:08 Tilda (11)
- 07:15 Tilda (12)
- 07:21 Lední medvídek Paddles (8)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (19)
- 07:47 Caillou (11)
- 07:58 Caillou (12)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (11)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (12)
- 08:35 Doodleboo (20)
- 08:40 Doodleboo (21)
- 08:45 Doodleboo (22)
- 08:50 Doodleboo (23)
- 08:55 Doodleboo (24)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (21)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (22)
- 09:30 Hurá za hádankou (12)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (16)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (17)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (18)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (11)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (12)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (11)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (12)
- 10:40 Harry a jeho dinosauři (11)
- 10:51 Harry a jeho dinosauři (12)
- 11:00 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (19)
- 11:16 Pettson a Fiškus (11)
- 11:27 Pettson a Fiškus (12)
- 11:40 Grisu (31)
- 11:50 Grisu (32)
- 12:03 Daisy a Ollie (16)
- 12:10 Daisy a Ollie (17)
- 12:17 Daisy a Ollie (18)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (2)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (3)
- 12:52 Bing (59)
- 13:00 Bing (60)
- 13:08 Bing (61)
- 13:20 Trojčata (57)
- 13:27 Trojčata (58)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (24)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (18)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (19)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (20)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (14)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (15)
- 14:31 Učíme se s kamarádem Timmym (8)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (14)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (15)
- 15:00 Kipper (1)
- 15:09 Kipper (2)
- 15:19 Simon (6)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (8)
- 15:38 Woozle a Pip (6)
- 15:45 Tilda (13)
- 15:52 Tilda (14)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (6)
- 16:15 Pettson a Fiškus (6)
- 16:29 Caillou (13)
- 16:40 Caillou (14)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (6)
- 17:12 Doodleboo (21)
- 17:17 Doodleboo (22)
- 17:22 Doodleboo (23)
- 17:27 Doodleboo (24)
- 17:37 Messyho skvělá dobrodružství (45)
- 17:48 Messyho skvělá dobrodružství (46)
- 18:01 Lokomotiva Tomáš: Diesel má slavný den
- 19:04 Lední medvídek Paddles (6)
- 19:17 Pettson a Fiškus (6)
- 19:33 Grisu (29)
- 19:43 Grisu (30)
- 19:55 Simon (29)
- 20:00 Simon (30)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (34)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (28)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (29)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (2)
- 20:57 Tilda (11)
- 21:04 Tilda (12)
- 21:12 Kipper (3)
- 21:21 Kipper (4)
- 21:31 Caillou (11)
- 21:42 Caillou (12)
- 21:55 Chuggington (6)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (48)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (49)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (22)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (23)
- 23:05 Bing (40)
- 23:12 Bing (41)
- 23:20 Bing (42)
- 23:27 Bing (43)
- 23:35 Bing (44)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (5)
- 23:47 Oswald (23)
- 23:59 Oswald (24)
- 00:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Spací tanec)
- 00:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Mazlíčci vs. otrapové)
- 00:20 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 1. část)
- 00:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 2. část)
- 00:45 Mia a já IV (Co ti poví zrcadla)
- 01:05 Mia a já IV (Fialová jeskyně)
- 01:30 Agentka 203 (Gorp-Gorp)
- 01:55 Agentka 203 (Časová kapsle)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (49)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (50)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kytara)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Brýle)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kuličkové pero)
- 03:05 Život s tátou (49)
- 03:15 Život s tátou (50)
- 03:25 Život s tátou (51)
- 03:35 Život s tátou (52)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (49)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (50)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (51)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (52)
- 04:35 Agentka 203 (Obří Quigley)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Hledá se Dinkleman)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Divoké způsoby zdivočelého vlka)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Guma)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Medvídek)
- 05:35 Mia a já IV (Souboj draků)
- 06:00 Upovídaná Marta (Marta vymýšlí hrdinu/ Fanoušek Marta)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom (1)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Domácí práce a mír)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Zhypnotizovaný Weenie)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Čokoláda)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Fotbal)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kolo)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Toaleta)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Malování)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Knížka)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Plán hry)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách II (Hodit Si Mincí)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Palácový tábor)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Je to skutečný McSquizzy?)
- 20:00 Barbie a Stacie zachraňují
- 21:05 Máša a Medvěd V (Medový den)
- 21:13 Máša a Medvěd V (Houbový déšť)
- 21:30 Mia a já IV (Náhrada)
- 22:00 Mia a já IV (Proradný hadí muž)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Čokoláda)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Fotbal)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kolo)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (17)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (18)
- 23:30 Život s tátou (19)
- 23:40 Život s tátou (20)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Magic Stars)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (Songs & Rhymes)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Stick with Mick)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Flowers)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (7)
- 00:10 Kikoriki (25)
- 00:20 Flopy (101)
- 00:35 Šmolkovia (14)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (47)
- 01:10 Esá z pralesa (17)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (20)
- 01:35 Volám sa Caillou V (5)
- 02:00 Dumper a Skoop (10)
- 02:15 Panda a Krash (12)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (1)
- 02:55 Myšiak Anatole (17)
- 03:20 Monchhichi II (33)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (1)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (25)
- 04:20 Malý medvedík (37)
- 04:45 Ruby z dúhy II (26)
- 05:10 Bob staviteľ II (6)
- 05:25 Ocko hrdina (24)
- 05:30 Duda a Dada (18)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (23)
- 05:55 Máša a medveď (85)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (16)
- 06:30 Ocko hrdina (25)
- 06:35 Zábavné zvieratká (7)
- 06:45 Bob staviteľ II (7)
- 06:55 Ovečka Shaun (31)
- 07:00 Maličké príšerky (13)
- 07:05 Požiarnik Sam: Norman Price a záhada na oblohe (1)
- 08:10 Panda a Krash (12)
- 08:25 Flopy (102)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (20)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára II (8)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (24)
- 09:15 Slnečný Rej (17)
- 09:25 Esá z pralesa (17)
- 09:35 Veselé zajačiky V (8)
- 09:40 Ruby z dúhy II (26)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky V (1)
- 10:20 Bob staviteľ II (8)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Maličké príšerky (14)
- 10:55 Zvedavkovci (17)
- 11:10 Monchhichi II (33)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (2)
- 11:25 Malý medvedík (37)
- 11:50 Dumper a Skoop (10)
- 12:00 Eggy Pops (10)
- 12:05 Maličké príšerky (15)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (15)
- 12:15 Ovečka Shaun (32)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (17)
- 12:30 Polly Pocket (11)
- 12:35 Flopy (103)
- 12:50 Ruby z dúhy (1)
- 13:15 Myšiak Anatole (17)
- 13:40 Malý silák Bheem (26)
- 13:45 Veselé zajačiky V (9)
- 13:50 Panda a Krash (13)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop (11)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (48)
- 14:40 Maličké príšerky (16)
- 14:45 Máša a medveď (86)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (35)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (2)
- 15:20 Esá z pralesa (18)
- 15:35 Volám sa Caillou - špeciál (2)
- 16:30 Príbehy z nočnej záhrady (5)
- 17:00 Bob staviteľ II (9)
- 17:15 Ovečka Shaun (33)
- 17:25 Požiarnik Sam VI (21)
- 17:35 Ruby z dúhy (2)
- 18:00 Volám sa Caillou V (5)
- 18:25 Drobčekovia (6)
- 18:40 Ovečka Shaun (34)
- 18:50 Flopy (104)
- 19:10 Maličké príšerky (17)
- 19:15 Zvedavkovci (18)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (6)
- 19:45 Máša a medveď (87)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (17)
- 20:05 Esá z pralesa (19)
- 20:15 Bob staviteľ II (10)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (22)
- 20:40 Slnečný Rej (18)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (36)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (20)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (25)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (9)
- 22:05 Monchhichi II (34)
- 22:15 Myšiak Anatole (18)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (9)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (11)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (1)
- 23:35 Mášine rozprávky (1)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (18)
- 23:45 Veselé zajačiky V (10)
- 23:50 Duda a Dada (19)
- 00:00 Zprávy
- 00:30 Interview
- 00:40 Interview
- 01:00 Zprávy
- 01:30 Interview
- 01:40 Putování po památkách
- 02:00 Zprávy
- 02:30 Interview
- 02:40 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:30 Plzeň v kostce
- 03:40 Ztráty a nálezy
- 04:00 Zprávy
- 04:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 04:40 Interview
- 05:00 Zprávy
- 05:30 Interview
- 05:40 Interview
- 06:00 Zprávy
- 06:30 Interview
- 06:40 Putování po památkách
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Interview
- 07:40 Týden v regionech
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Plzeň v kostce
- 08:40 Ztráty a nálezy
- 09:00 Zprávy
- 09:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 09:40 Interview
- 12:00 Zprávy
- 12:30 Interview
- 12:40 Týden v regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Plzeň v kostce
- 13:40 Ztráty a nálezy
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Interview
- 16:40 Putování po památkách
- 17:00 Zprávy
- 17:33 Ekologika
- 17:37 Studio Z
- 17:48 Cyklotoulky
- 18:00 Zprávy
- 18:33 Plzeň v kostce
- 18:42 Karlovy Vary v kostce
- 18:47 Studio Z
- 18:56 Rozhovory z ringu
- 19:00 Zprávy
- 19:33 Jak žije Plzeňský kraj
- 19:39 Primátor osobně!
- 19:49 Studio Z
- 20:00 Zprávy
- 20:33 Ztráty a nálezy
- 21:00 Zprávy
- 21:34 Týden v regionech
- 21:56 Illegal zprávy
- 22:00 Zprávy
- 22:33 Ekologika
- 22:37 Studio Z
- 22:48 Cyklotoulky
- 23:00 Zprávy
- 23:33 Plzeň v kostce
- 23:42 Karlovy Vary v kostce
- 23:47 Studio Z
- 23:56 Rozhovory z ringu
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 BBC News
- 00:30 Talking Business
- 01:00 BBC News
- 01:30 The Travel Show (Antarctica: The Frozen Frontier - Part 2)
- 02:00 BBC News
- 02:30 Click
- 03:00 BBC News
- 03:30 Discovering the World's Culture (Turkey's Mythical Mardin)
- 04:00 BBC News
- 04:30 Influential with Katty Kay (Lindsey Vonn)
- 05:00 BBC News
- 05:30 The Media Show
- 06:00 BBC News
- 06:30 The Travel Show (Antarctica: The Frozen Frontier - Part 2)
- 07:00 BBC News
- 07:30 Thief at the British Museum
- 08:00 BBC News
- 08:30 Click
- 09:00 BBC News
- 09:30 Discovering the World's Culture (Turkey's Mythical Mardin)
- 10:00 BBC News
- 11:00 BBC News
- 11:30 Burning Sun: Exposing the Secret K-pop Chat Groups (2)
- 12:00 BBC News
- 12:30 Talking Business
- 13:00 BBC News
- 13:30 Thief at the British Museum
- 16:00 BBC News
- 16:30 The Media Show
- 17:00 BBC News
- 17:30 Influential with Katty Kay (Lindsey Vonn)
- 18:00 BBC News
- 19:00 BBC News
- 19:30 Thief at the British Museum
- 20:00 BBC News
- 20:30 Click
- 21:00 BBC News
- 21:30 The Travel Show (Antarctica: The Frozen Frontier - Part 2)
- 22:00 BBC News
- 23:00 BBC News
- 23:30 Burning Sun: Exposing the Secret K-pop Chat Groups (2)
- 14:00 First Of All With Victor Blackwell
- 15:00 Smerconish
- 16:00 The Chris Wallace Show
- 17:00 The Amanpour Hour
- 18:00 World Sport
- 18:30 Special
- 19:00 CNN Newsroom Saturday (Saturday, July 6, 2024 1PM)
- 22:00 CNN Newsroom Saturday (Saturday, July 6, 2024 4PM)
- 23:00 World Sport
- 23:30 Inside Africa
- 00:30 BASIQUE, LES SESSIONS
- 00:40 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:10 MÉTÉO
- 01:15 FORT BOYARD 2023, TOUJOURS PLUS FORT !
- 02:15 ENCRÉ DANS LA PEAU
- 02:40 UN VRAI SELFIE
- 03:00 LES FEMMES PRÉFÉRENT EN RIRE
- 04:00 POPULATION D'AFRIQUE
- 04:30 C DANS L'AIR
- 05:35 Á BON ENTENDEUR
- 06:00 NOMADE
- 06:30 STOEMP PEKET ET DES RAWETTES
- 07:05 GARDIENS DE LA FORET
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:25 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 IL ÉTAIT UNE FOIS... CES DRÔLES D'OBJETS
- 08:45 FOOT GO
- 08:50 LES QUIQUOI
- 08:55 L'IMAGIER ANIMÉ DE KOUMI
- 09:05 TAFFY
- 09:10 GIGANTOSAURUS
- 09:20 GIGANTOSAURUS
- 09:30 LE PETIT GEEK
- 09:40 LA PETITE POKOU
- 09:50 RUNES
- 10:15 LES P'TITS DIABLES
- 10:30 SILENCE, ÇA POUSSE !
- 11:30 TENDANCE XXI
- 12:05 LE GRAND JT DES TERRITOIRES
- 12:35 LES 100 LIEUX QU'IL FAUT VOIR
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:25 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 ÉCHAPPÉES BELLES
- 20:15 RESTONS NATURE
- 20:25 TRANSAT QUÉBEC SAINT-MALO 2024 - RÉSUMÉ QUOTIDIEN
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:55 MÉTÉO
- 21:00 TOUT LE SPORT - TOUR DE FRANCE 2024
- 21:10 TARATATA 100% LIVE
- 23:25 LE JOURNAL DE LA RTS
- 23:45 MÉTÉO
- 23:50 JE SUIS NÉ Á 17 ANS
- 00:00 Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Správy/Štúdio TA3
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Správy/Štúdio TA3
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Týždeň vo filme-1965
- 08:00 Správy
- 08:30 Svet technológií
- 08:45 Štúdio TA3
- 09:00 Správy
- 09:30 Dobré správy
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Štúdio TA3
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Biznis
- 14:45 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Zdravie na TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Európa dnes a zajtra
- 17:00 Správy
- 17:30 Motoring
- 18:00 Očami cestovateľa
- 18:15 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Vzdelávanie v 21. storočí
- 19:30 Záchranári
- 20:00 Správy/Štúdio TA3
- 20:30 Ide o nás
- 21:00 Správy
- 21:30 Showbiz
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 10:00 Sky News Today
- 10:30 Sky News Including FYI
- 11:00 Sky News Today
- 11:30 Politics Hub
- 12:00 Sky News Today
- 14:30 Politics Hub
- 15:00 Sky News Today
- 15:30 The Climate Show with Tom Heap
- 16:00 Sky News Today
- 16:30 Sky News Including FYI
- 17:00 The News Hour with Jonathan Samuels
- 19:00 Sky News
- 19:30 The Climate Show with Tom Heap
- 20:00 Sky News
- 20:30 UK Tonight Highlights
- 21:00 Sky News
- 21:30 Politics Hub
- 22:00 Sky News At 10 With Gillian Joseph
- 22:30 Press Preview
- 23:00 Sky News
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (546)
- 00:10 THE WORLD THIS WEEK (3)
- 00:53 SHORT CUTS 2024
- 01:00 NEWS (115)
- 01:15 FRENCH CONNECTIONS (3)
- 01:21 FOCUS ALONE
- 01:30 BULLETIN (73)
- 01:45 ARTS24 (15)
- 02:00 NEWS (116)
- 02:15 ACCESS ASIA (3)
- 02:30 BULLETIN (74)
- 02:45 EYE ON AFRICA (30)
- 03:00 NEWS (117)
- 03:10 THE WORLD THIS WEEK (3)
- 03:53 SHORT CUTS 2024
- 04:00 NEWS (118)
- 04:15 ACROSS AFRICA (3)
- 04:30 BULLETIN (75)
- 04:45 SCOOP (3)
- 05:00 NEWS (119)
- 05:15 EYE ON AFRICA (30)
- 05:30 BULLETIN (76)
- 05:45 ARTS24 (15)
- 06:00 NEWS (120)
- 06:20 SPORTS SATURDAY
- 06:30 BULLETIN (77)
- 07:00 NEWS (121)
- 07:15 INTRODUCTION (85)
- 07:16 THE WORLD THIS WEEK (3)
- 08:00 NEWS (122)
- 08:30 BULLETIN (78)
- 09:00 NEWS (123)
- 09:15 GUEST OF THE DAY DIRECT
- 09:30 BULLETIN (79)
- 10:00 NEWS (124)
- 10:15 INTRODUCTION (86)
- 10:16 ACCESS ASIA (3)
- 10:30 BULLETIN (80)
- 10:45 INTRODUCTION (87)
- 10:46 THE OBSERVERS (3)
- 10:52 FOCUS ALONE
- 11:00 NEWS (125)
- 11:09 INTRODUCTION (88)
- 11:10 REVISITED (2)
- 11:30 BULLETIN (81)
- 11:39 INTRODUCTION (89)
- 11:40 TETE A TETE (6)
- 11:52 FOCUS ALONE
- 12:00 NEWS (126)
- 12:15 INTRODUCTION (90)
- 12:16 ARTS24 (13)
- 12:30 BULLETIN (82)
- 12:45 INTRODUCTION (91)
- 12:46 FOCUS ALONE
- 12:51 SPORTS WE
- 13:00 NEWS (127)
- 13:15 GUEST OF THE DAY DIRECT
- 13:30 NEWS (128)
- 13:45 THE 51% (3)
- 14:00 NEWS (129)
- 14:14 INTRODUCTION (92)
- 14:15 A WEEK IN FRANCE (3)
- 14:30 NEWS (130)
- 14:45 THE REPORTER'S WEEK (3)
- 15:00 NEWS (131)
- 15:09 INTRODUCTION (93)
- 15:10 FOCUS (STAND ALONE) (6)
- 15:15 ACCESS ASIA (3)
- 15:30 BULLETIN (83)
- 15:39 INTRODUCTION (94)
- 15:40 REVISITED (2)
- 16:00 NEWS (132)
- 16:14 INTRODUCTION (95)
- 16:15 FRENCH CONNECTIONS (3)
- 16:21 FASHION (3)
- 16:30 BULLETIN (84)
- 16:44 INTRODUCTION (96)
- 16:45 ARTS24 (12)
- 17:00 NEWS (133)
- 17:14 INTRODUCTION (97)
- 17:15 ACROSS AFRICA (3)
- 17:30 BULLETIN (85)
- 17:44 INTRODUCTION (98)
- 17:45 TETE A TETE (6)
- 18:00 NEWS (134)
- 18:15 TOP STORY
- 18:30 NEWS (135)
- 18:45 GLOBAL GRID
- 19:00 NEWS (136)
- 19:13 INTRODUCTION (99)
- 19:15 TALKING EUROPE (3)
- 19:30 BULLETIN (86)
- 19:43 INTRODUCTION (100)
- 19:45 TALKING EUROPE (3)
- 20:00 NEWS (137)
- 20:15 INTRODUCTION (101)
- 20:16 FRENCH CONNECTIONS (3)
- 20:22 FOCUS (STAND ALONE) (5)
- 20:30 BULLETIN (87)
- 20:45 INTRODUCTION (102)
- 20:46 FRANCE IN FOCUS (3)
- 21:00 NEWS (138)
- 21:15 GLOBAL GRID
- 21:21 SPORTS SATURDAY
- 21:30 NEWS (139)
- 21:45 A WEEK IN FRANCE (3)
- 22:00 NEWS (140)
- 22:15 REPORTERS (5)
- 22:30 NEWS (141)
- 22:45 THE REPORTER'S WEEK (3)
- 23:00 NEWS (142)
- 23:15 INTRODUCTION (103)
- 23:16 SPORTS SATURDAY 1
- 23:30 BULLETIN (88)
- 23:45 INTRODUCTION (104)
- 23:46 ARTS24 (15)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:12 UNE SEMAINE DANS LE MONDE
- 00:55 L'INSTANT MOBILE
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 A L'AFFICHE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:15 LA SEMAINE DE L'ECO
- 02:55 L'INSTANT MOBILE
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:10 LE CAFE DES SPORTS
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 DANS LES HEBDOS
- 04:21 FOCUS
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 C'EST EN FRANCE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 ACTUELLES
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:22 SPORTS WE
- 06:30 BULLETIN
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:13 LANCEMENT
- 07:15 UNE SEMAINE DANS LE MONDE
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:15 L'INVITE
- 08:30 LANCEMENT
- 08:31 LE MONDE DANS TOUS SES ETATS
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:13 LANCEMENT
- 10:15 C'EST EN FRANCE
- 10:30 BULLETIN
- 10:43 LANCEMENT
- 10:45 LES OBSERVATEURS
- 10:51 SPORTS WE
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:08 LANCEMENT
- 11:10 ICI L'EUROPE 1ére Partie
- 11:30 BULLETIN
- 11:38 LANCEMENT
- 11:40 LE PARIS DES ARTS
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:13 LANCEMENT
- 12:15 PLAN B
- 12:21 DANS LES HEBDOS
- 12:30 BULLETIN
- 12:43 LANCEMENT
- 12:45 L'ENTRETIEN DE L'INTEL ECO
- 12:59 LE JOURNAL
- 13:15 L'INVITE
- 13:30 LE JOURNAL
- 13:45 MER
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 UNE SEMAINE EN FRANCE
- 14:30 LE JOURNAL
- 14:45 UNE SEMAINE REPORTAGES
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:08 LANCEMENT
- 15:10 EN TETE A TETE
- 15:25 L'INSTANT MOBILE
- 15:30 BULLETIN
- 15:38 LANCEMENT
- 15:40 ICI L'EUROPE 2éme Partie
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:08 LANCEMENT
- 16:10 BILLET RETOUR
- 16:30 BULLETIN
- 16:38 LANCEMENT
- 16:40 LEGENDES URBAINES
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:13 LANCEMENT
- 17:15 PAS 2 QUARTIER
- 17:22 MODE
- 17:30 BULLETIN
- 17:43 LANCEMENT
- 17:45 UNE SEMAINE EN FRANCE
- 17:59 LE JOURNAL
- 18:13 LANCEMENT
- 18:15 A L'AFFICHE
- 18:29 BULLETIN
- 18:43 LANCEMENT
- 18:45 LES OBSERVATEURS
- 18:52 VOUS ETES ICI
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:13 LANCEMENT
- 19:15 LA SEMAINE DE L'ECO
- 19:55 L'INSTANT MOBILE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 LE JOURNAL
- 20:45 LE DECRYPTAGE
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:15 LE DECRYPTAGE
- 21:21 SPORTS SAMEDI
- 21:30 LE JOURNAL
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 REPORTERS
- 22:30 LE JOURNAL
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:09 LANCEMENT
- 23:11 SPORTS SAMEDI
- 23:21 FOCUS
- 23:30 BULLETIN
- 23:39 LANCEMENT
- 23:41 LEGENDES URBAINES
- 06:05 Na pořadu rodina (11)
- 07:05 Kmochův Kolín 2019
- 08:00 Zapomenuté Čako
- 08:20 Sedmihlásky
- 08:25 Cirkus Noeland (7)
- 08:50 Bratr oheň: Bratři v Maroku
- 09:15 Strýček Emu
- 09:40 Bůh je s námi
- 11:10 Podoby Juraje Thurzy
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Angelus Domini
- 12:25 Můj chrám
- 12:45 Když bolí tělo
- 14:00 Noční univerzita
- 15:05 Paměť národa - Tváře vzdoru 1989
- 15:25 Danica a její příběhy
- 16:00 Píseň jako most
- 17:45 V pohorách po horách
- 18:05 První křesťané
- 18:35 Magazín Mary’s Meals
- 18:55 Outdoorová videa Štěpána Dvořáka: Vranovská přehrada
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:40 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 The Chosen II (6)
- 20:55 Dobrodružství před kamerou
- 22:30 Dítě 31
- 23:05 Letem jazzem (2)
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - AC Košice
- 06:45 John Bevere
- 07:15 Ježišov hlas - Randolph Kubíček
- 08:00 20 minútovka
- 08:30 Nová DNA
- 09:45 Relácia DNES
- 12:45 Noeland
- 13:15 Slovo viery - BJB Aš
- 14:00 Relácia DNES
- 14:30 Konvokácia
- 18:35 Biblia za rok
- 19:15 ICF Praha
- 20:00 Biblická lupa
- 20:30 Worship s kapelou
- 21:45 CampFest
- 00:05 Malá cesta
- 00:35 Jeden na jedného
- 00:50 Na ceste v rodine
- 01:15 Ruženec
- 01:40 Zabudnuté poklady
- 01:50 Valéria: To najlepšie z môjho života patrí tebe
- 02:45 Eucharistické zázraky
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Pod javiskom
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Gréckokatolícky ruženec
- 07:30 Ukrajina - svedectvo viery
- 08:15 Medzi riadkami
- 08:35 TV LUX deťom
- 08:50 Brat František
- 09:15 Rozprávočka
- 09:30 Effeta
- 09:50 Živé obrazy
- 10:00 Malá cesta
- 10:20 Eucharistické zázraky
- 10:30 V škole Ducha
- 11:05 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 11:35 Krížové výpravy
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:00 A teraz čo?
- 13:05 BIBLIA: Dávid
- 17:00 Svätá omša
- 19:00 Svätá omša
- 20:45 Effeta
- 21:15 Vy ste svetlo sveta
- 22:50 Nová kvalita života
- 23:00 Správy zo Svätej zeme
- 23:25 vKontexte
- 00:00 Hot Cars (2)
- 00:30 Dolce Vita (5)
- 01:00 KryptoTime (Krypto a ilegální činnost)
- 01:30 Dům v novém kabátě (1)
- 02:00 Jak najít vysněný dům (10)
- 02:30 Budovy, máte zelenou! (Voda)
- 03:30 Květinová show (2)
- 04:00 Hot Cars (11)
- 04:30 Kutilem snadno a rychle (7)
- 05:00 Planete Decouverte
- 05:15 Vynálezce
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga – Energie života (10)
- 07:00 Zvířata ve filmu (7)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Svět z blízka (95)
- 08:00 Vitální zahrada (13)
- 08:30 Pěstujeme s láskou (Abalimi)
- 09:00 Jóga – Energie života (11)
- 12:00 Budovy, máte zelenou! (Voda)
- 13:00 Dům v novém kabátě (1)
- 13:30 Toymakerz (7)
- 14:30 Veterinární charita (13)
- 15:30 Vitální zahrada (1)
- 16:00 Kutilem snadno a rychle (9)
- 16:30 Zvířata ve filmu (7)
- 17:00 KryptoTime (Krypto a investice)
- 17:30 Dotek luxusu (3)
- 18:00 Zlatá mládež Instagramu (5)
- 19:00 Jak najít vysněný dům (10)
- 19:30 Moje Dubaj (3)
- 20:00 V mysli kuchaře (7)
- 20:30 Všechny chutě Maďarska (4)
- 21:30 Dotek luxusu (3)
- 14:00 Nejdražší výletní loď světa (2)
- 15:10 Moje zahrada (13)
- 15:30 Holky v kuchyni (6)
- 16:00 Nebesky dobré (16)
- 16:30 Láďův Orient Express (4)
- 17:00 Barevný svět Lukáše Neckáře (Ostrokyselá polévka)
- 17:30 Dolce Vita (6)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Sestřih nejzajímavějších událostí 2. čtvrtletí roku 2024)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Konec školního roku na prvním stupni ZŠ Stonava, Stonavští premianti oceněni vedením obce, Deváťaci se slavnostně rozloučili se školou, Świadec
- 04:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stezka hajného seznámí se zajímavostmi v lese, Svůj den oslavila Loučka v zahradě u Orlovny, Divadelní dílna opět oživila kouzlo lesního divadla)
- 04:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Stovky dětí sportovaly ve finále School Games, Pošta Partner v Ostravě-Hrabůvce slaví rok, Opékačka odstartovala Kool léto na Jihu)
- 04:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Školka v Malých Hošticích se rozrostla o jednu třídu, Domov Bílá Opava oslavil 120 let od svého vzniku, Dobrovolní hasiči v Oticích mají novou hasičskou zbrojnici
- 04:50 Miniexpres Horní Suché (Domov pro seniory Slezské humanity oslavil 15 let)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Sestřih nejzajímavějších událostí 2. čtvrtletí roku 2024)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Jesenický expres (Nové objevy na zámku Hošťálkovy, 150 let SDH Města Albrechtice, Bike maraton kolem Slezské Harty s rekordní účastí)
- 05:20 Beskydský expres (Zajímavosti z Beskydska od reportéra a kameramana Libora Běčáka, Beskydské hry bez hranic letos pořádaly Metylovice, Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, Závodníci na motorkách sprintovali na vrchol sjezdovky)
- 05:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Baník je zase o krok blíž k návratu domů na Bazaly, Jediná ferrata na Ostravsku vznikla ve Slezské Ostravě, Slezskoostravská galerie vystavuj
- 05:40 Léta běží (Rekonstrukce Korýtka pokračuje, klienti se těší na návrat, Ostrava zajišťuje celé spektrum sociálních služeb, host: Zdeněk Živčák)
- 05:50 Miniexpres centra Ostravy (Ostravu čekají klíčové investice i omezení v dopravě)
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Sestřih nejzajímavějších událostí 2. čtvrtletí roku 2024)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Do školy už nemohli, o rozloučení ale nepřišli, Červnové opravy výtluků komplikoval déšť, Pohádkový okruh zámkem připravovaly i samy děti)
- 06:20 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 06:25 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie, Pořádková jednotka MSK zvítězila v Testu odolnosti 2024, V Ostravě soutěžili dopravní policisté z celého MS kraje, Mladí hasiči soutěžili v Lubně v požárním útoku)
- 06:35 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 06:36 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Sestřih nejzajímavějších událostí 2. čtvrtletí roku 2024)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Konec školního roku na prvním stupni ZŠ Stonava, Stonavští premianti oceněni vedením obce, Deváťaci se slavnostně rozloučili se školou, Świadec
- 07:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stezka hajného seznámí se zajímavostmi v lese, Svůj den oslavila Loučka v zahradě u Orlovny, Divadelní dílna opět oživila kouzlo lesního divadla)
- 07:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Stovky dětí sportovaly ve finále School Games, Pošta Partner v Ostravě-Hrabůvce slaví rok, Opékačka odstartovala Kool léto na Jihu)
- 07:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Školka v Malých Hošticích se rozrostla o jednu třídu, Domov Bílá Opava oslavil 120 let od svého vzniku, Dobrovolní hasiči v Oticích mají novou hasičskou zbrojnici
- 07:50 Miniexpres Horní Suché (Domov pro seniory Slezské humanity oslavil 15 let)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Sestřih nejzajímavějších událostí 2. čtvrtletí roku 2024)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Baby English (OPAKOVÁNÍ)
- 08:20 Zpíváme a tančíme s Míšou
- 08:30 Když draka bolí hlava (Pohádkové čtení 8. kapitola)
- 08:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 08:42 Baby English (COLOUR, RAINBOW, PINK, ORANGE, VIOLET)
- 08:50 Rarášci (Afrika)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Sestřih nejzajímavějších událostí 2. čtvrtletí roku 2024)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Jesenický expres (Nové objevy na zámku Hošťálkovy, 150 let SDH Města Albrechtice, Bike maraton kolem Slezské Harty s rekordní účastí)
- 09:20 Beskydský expres (Zajímavosti z Beskydska od reportéra a kameramana Libora Běčáka, Beskydské hry bez hranic letos pořádaly Metylovice, Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, Závodníci na motorkách sprintovali na vrchol sjezdovky)
- 09:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Baník je zase o krok blíž k návratu domů na Bazaly, Jediná ferrata na Ostravsku vznikla ve Slezské Ostravě, Slezskoostravská galerie vystavuj
- 09:40 Léta běží (Rekonstrukce Korýtka pokračuje, klienti se těší na návrat, Ostrava zajišťuje celé spektrum sociálních služeb, host: Zdeněk Živčák)
- 09:50 Miniexpres centra Ostravy (Ostravu čekají klíčové investice i omezení v dopravě)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Sestřih nejzajímavějších událostí 2. čtvrtletí roku 2024)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Konec školního roku na prvním stupni ZŠ Stonava, Stonavští premianti oceněni vedením obce, Deváťaci se slavnostně rozloučili se školou, Świadec
- 10:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stezka hajného seznámí se zajímavostmi v lese, Svůj den oslavila Loučka v zahradě u Orlovny, Divadelní dílna opět oživila kouzlo lesního divadla)
- 10:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Stovky dětí sportovaly ve finále School Games, Pošta Partner v Ostravě-Hrabůvce slaví rok, Opékačka odstartovala Kool léto na Jihu)
- 10:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Školka v Malých Hošticích se rozrostla o jednu třídu, Domov Bílá Opava oslavil 120 let od svého vzniku, Dobrovolní hasiči v Oticích mají novou hasičskou zbrojnici
- 10:50 Miniexpres Horní Suché (Domov pro seniory Slezské humanity oslavil 15 let)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Sestřih nejzajímavějších událostí 2. čtvrtletí roku 2024)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Jesenický expres (Nové objevy na zámku Hošťálkovy, 150 let SDH Města Albrechtice, Bike maraton kolem Slezské Harty s rekordní účastí)
- 11:20 Beskydský expres (Zajímavosti z Beskydska od reportéra a kameramana Libora Běčáka, Beskydské hry bez hranic letos pořádaly Metylovice, Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, Závodníci na motorkách sprintovali na vrchol sjezdovky)
- 11:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Baník je zase o krok blíž k návratu domů na Bazaly, Jediná ferrata na Ostravsku vznikla ve Slezské Ostravě, Slezskoostravská galerie vystavuj
- 11:40 Léta běží (Rekonstrukce Korýtka pokračuje, klienti se těší na návrat, Ostrava zajišťuje celé spektrum sociálních služeb, host: Zdeněk Živčák)
- 11:50 Miniexpres centra Ostravy (Ostravu čekají klíčové investice i omezení v dopravě)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Sestřih nejzajímavějších událostí 2. čtvrtletí roku 2024)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Do školy už nemohli, o rozloučení ale nepřišli, Červnové opravy výtluků komplikoval déšť, Pohádkový okruh zámkem připravovaly i samy děti)
- 12:20 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 12:25 Když draka bolí hlava (Pohádkové čtení 8. kapitola)
- 12:30 Z naší ZOO (Pandy červené randí v ZOO Ostrava)
- 12:34 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:50 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Sestřih nejzajímavějších událostí 2. čtvrtletí roku 2024)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Konec školního roku na prvním stupni ZŠ Stonava, Stonavští premianti oceněni vedením obce, Deváťaci se slavnostně rozloučili se školou, Świadec
- 13:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Stezka hajného seznámí se zajímavostmi v lese, Svůj den oslavila Loučka v zahradě u Orlovny, Divadelní dílna opět oživila kouzlo lesního divadla)
- 13:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Stovky dětí sportovaly ve finále School Games, Pošta Partner v Ostravě-Hrabůvce slaví rok, Opékačka odstartovala Kool léto na Jihu)
- 13:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Školka v Malých Hošticích se rozrostla o jednu třídu, Domov Bílá Opava oslavil 120 let od svého vzniku, Dobrovolní hasiči v Oticích mají novou hasičskou zbrojnici
- 13:50 Miniexpres Horní Suché (Domov pro seniory Slezské humanity oslavil 15 let)
- 14:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Spodní voda už studénecké “peklo” netrápí, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou, Na schodišti slávy Bolt Toweru přibyly 2 nové hvězd
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Jesenický expres (Nové objevy na zámku Hošťálkovy, 150 let SDH Města Albrechtice, Bike maraton kolem Slezské Harty s rekordní účastí)
- 14:20 Beskydský expres (Zajímavosti z Beskydska od reportéra a kameramana Libora Běčáka, Beskydské hry bez hranic letos pořádaly Metylovice, Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, Závodníci na motorkách sprintovali na vrchol sjezdovky)
- 14:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Baník je zase o krok blíž k návratu domů na Bazaly, Jediná ferrata na Ostravsku vznikla ve Slezské Ostravě, Slezskoostravská galerie vystavuj
- 14:40 Léta běží (Rekonstrukce Korýtka pokračuje, klienti se těší na návrat, Ostrava zajišťuje celé spektrum sociálních služeb, host: Zdeněk Živčák)
- 14:50 Miniexpres centra Ostravy (Ostravu čekají klíčové investice i omezení v dopravě)
- 15:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Spodní voda už studénecké “peklo” netrápí, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou, Na schodišti slávy Bolt Toweru přibyly 2 nové hvězd
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Do školy už nemohli, o rozloučení ale nepřišli, Červnové opravy výtluků komplikoval déšť, Pohádkový okruh zámkem připravovaly i samy děti)
- 15:20 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 15:25 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie, Pořádková jednotka MSK zvítězila v Testu odolnosti 2024, V Ostravě soutěžili dopravní policisté z celého MS kraje, Mladí hasiči soutěžili v Lubně v požárním útoku)
- 15:35 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 15:36 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Spodní voda už studénecké “peklo” netrápí, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou, Na schodišti slávy Bolt Toweru přibyly 2 nové hvězd
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Nový domov v Karviné oslavil 65 let své existence, 100 let Spolku krojovaných horníků ČSA, Hokejbal proti drogám)
- 16:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Miss World Krystyna Pyszková opět zavítala do Santé, Diskuzní fórum zástupců zdravotnictví v MSK, Havířovská liga škol má své vítěze)
- 16:30 Z naší ZOO (Puštíci v ZOO Ostrava vyvedli mláďata)
- 16:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Školka v Malých Hošticích se rozrostla o jednu třídu, Domov Bílá Opava oslavil 120 let od svého vzniku, Dobrovolní hasiči v Oticích mají novou hasičskou zbrojnici
- 16:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Rekonstrukce pobočky DPS Školská je před dokončením, Děti soutěžily na dopravním hřišti o Putovní pohár, Taneční studio Dancepoint připravilo p
- 17:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Spodní voda už studénecké “peklo” netrápí, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou, Na schodišti slávy Bolt Toweru přibyly 2 nové hvězd
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Studuj u nás (DOD na SŠ technických oborů Havířov, SOŠ a ZŠ Město Albrechtice nabízí řadu oboru se stipendiem, Představujeme obor Železničář na SŠ Bohumín)
- 17:25 Energie a kraj (V Ostravě se představil bateriový vlak, Problém s placením energií má v ČR 1,3 milionu lidí, Stanislav Mišák, ředitel CEET Ostrava: Musíme energii vyrábět, ne jen dovážet)
- 17:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Koncertní sál za 3,8 mld. bude financován z více zdrojů, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 m
- 17:50 Miniexpres centra Ostravy (Ostravu čekají klíčové investice i omezení v dopravě)
- 18:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Spodní voda už studénecké “peklo” netrápí, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou, Na schodišti slávy Bolt Toweru přibyly 2 nové hvězd
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Poruba uspořádala tradiční Sportovní hry seniorů, ZŠ Dětská oslavila 65 let Zahradní slavností, Výstava Nudlaři Na výlet v Galerii na schodech)
- 18:20 Léta běží (Rekonstrukce Korýtka pokračuje, klienti se těší na návrat, Ostrava zajišťuje celé spektrum sociálních služeb, host: Zdeněk Živčák)
- 18:30 Magazín TV medicína (Rekonstrukce lůžkového pavilonu, Investiční plány FN Ostrava, Jiří Havrlant, ředitel, Konference POROD 2024)
- 18:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 18:45 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 19:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Spodní voda už studénecké “peklo” netrápí, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou, Na schodišti slávy Bolt Toweru přibyly 2 nové hvězd
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Nový domov v Karviné oslavil 65 let své existence, 100 let Spolku krojovaných horníků ČSA, Hokejbal proti drogám)
- 19:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Miss World Krystyna Pyszková opět zavítala do Santé, Diskuzní fórum zástupců zdravotnictví v MSK, Havířovská liga škol má své vítěze)
- 19:30 Z naší ZOO (Hroši v ZOO Ostrava)
- 19:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Školka v Malých Hošticích se rozrostla o jednu třídu, Domov Bílá Opava oslavil 120 let od svého vzniku, Dobrovolní hasiči v Oticích mají novou hasičskou zbrojnici
- 19:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Rekonstrukce pobočky DPS Školská je před dokončením, Děti soutěžily na dopravním hřišti o Putovní pohár, Taneční studio Dancepoint připravilo p
- 20:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Spodní voda už studénecké “peklo” netrápí, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou, Na schodišti slávy Bolt Toweru přibyly 2 nové hvězd
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Studuj u nás (DOD na SŠ technických oborů Havířov, SOŠ a ZŠ Město Albrechtice nabízí řadu oboru se stipendiem, Představujeme obor Železničář na SŠ Bohumín)
- 20:25 Energie a kraj (V Ostravě se představil bateriový vlak, Problém s placením energií má v ČR 1,3 milionu lidí, Stanislav Mišák, ředitel CEET Ostrava: Musíme energii vyrábět, ne jen dovážet)
- 20:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Koncertní sál za 3,8 mld. bude financován z více zdrojů, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 m
- 20:50 Miniexpres centra Ostravy (Ostravu čekají klíčové investice i omezení v dopravě)
- 21:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Spodní voda už studénecké “peklo” netrápí, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou, Na schodišti slávy Bolt Toweru přibyly 2 nové hvězd
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Poruba uspořádala tradiční Sportovní hry seniorů, ZŠ Dětská oslavila 65 let Zahradní slavností, Výstava Nudlaři Na výlet v Galerii na schodech)
- 21:20 Léta běží (Rekonstrukce Korýtka pokračuje, klienti se těší na návrat, Ostrava zajišťuje celé spektrum sociálních služeb, host: Zdeněk Živčák)
- 21:30 Magazín TV medicína (Rekonstrukce lůžkového pavilonu, Investiční plány FN Ostrava, Jiří Havrlant, ředitel, Konference POROD 2024)
- 21:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 21:45 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 22:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Spodní voda už studénecké “peklo” netrápí, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou, Na schodišti slávy Bolt Toweru přibyly 2 nové hvězd
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Nový domov v Karviné oslavil 65 let své existence, 100 let Spolku krojovaných horníků ČSA, Hokejbal proti drogám)
- 22:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Miss World Krystyna Pyszková opět zavítala do Santé, Diskuzní fórum zástupců zdravotnictví v MSK, Havířovská liga škol má své vítěze)
- 22:30 Z naší ZOO (Život v jezírkách a tůních 2)
- 22:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Školka v Malých Hošticích se rozrostla o jednu třídu, Domov Bílá Opava oslavil 120 let od svého vzniku, Dobrovolní hasiči v Oticích mají novou hasičskou zbrojnici
- 22:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Rekonstrukce pobočky DPS Školská je před dokončením, Děti soutěžily na dopravním hřišti o Putovní pohár, Taneční studio Dancepoint připravilo p
- 23:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Spodní voda už studénecké “peklo” netrápí, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou, Na schodišti slávy Bolt Toweru přibyly 2 nové hvězd
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Studuj u nás (DOD na SŠ technických oborů Havířov, SOŠ a ZŠ Město Albrechtice nabízí řadu oboru se stipendiem, Představujeme obor Železničář na SŠ Bohumín)
- 23:25 Energie a kraj (V Ostravě se představil bateriový vlak, Problém s placením energií má v ČR 1,3 milionu lidí, Stanislav Mišák, ředitel CEET Ostrava: Musíme energii vyrábět, ne jen dovážet)
- 23:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Koncertní sál za 3,8 mld. bude financován z více zdrojů, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Na rozvoj sociálních služeb přispěje Ostrava 6 m
- 23:50 Miniexpres centra Ostravy (Ostravu čekají klíčové investice i omezení v dopravě)
- 13:00 Magazín Hodonín
- 13:15 Magazín Veselí nad Moravou
- 13:29 Počasí
- 13:30 Magazín Kyjov
- 13:45 Magazín Valašsko
- 14:00 Magazín Zlínský kraj
- 14:16 Magazín Uherský Brod
- 14:29 Počasí
- 14:30 Magazín Uherské Hradiště
- 14:45 MAGAZÍN ZLÍN / OTROKOVICE
- 15:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:16 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 00:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 00:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 00:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 00:54 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 01:00 Východočeské zprávy (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 01:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 01:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 2. díl)
- 01:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 01:40 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 01:55 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 02:00 Východočeské zprávy (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:16 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 02:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 02:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 02:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 02:54 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 03:00 Východočeské zprávy (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 03:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 03:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 2. díl)
- 03:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 03:40 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 03:55 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 04:00 Východočeské zprávy (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:16 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 04:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 04:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 04:54 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 05:00 Východočeské zprávy (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 05:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 05:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 2. díl)
- 05:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 05:40 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 05:55 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 06:00 Východočeské zprávy (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:16 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 06:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 06:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 06:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 06:54 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 07:00 Východočeské zprávy (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 07:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 07:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 2. díl)
- 07:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 07:40 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 07:55 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 08:00 Východočeské zprávy (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:16 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 08:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 08:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 08:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 08:54 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 09:00 Východočeské zprávy (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 09:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 09:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 2. díl)
- 09:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 09:40 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 09:55 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 10:00 Východočeské zprávy (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:16 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 10:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 10:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 10:54 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 11:00 Východočeské zprávy (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 11:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 11:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 2. díl)
- 11:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 11:40 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 11:55 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 12:00 Východočeské zprávy (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:16 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 12:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 12:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 12:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 12:54 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 13:00 Východočeské zprávy (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 13:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 13:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 2. díl)
- 13:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 13:40 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 13:55 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 14:00 Východočeské zprávy (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:16 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 14:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 14:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 14:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 14:54 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 15:00 Východočeské zprávy (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 15:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 15:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 2. díl)
- 15:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 15:40 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 15:55 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 16:00 Východočeské zprávy (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:16 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 16:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 16:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 16:54 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 17:00 Východočeské zprávy (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 17:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 17:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 2. díl)
- 17:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 17:40 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 17:55 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 18:00 Východočeský souhrn (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 18:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:26 Z dílny regionálních autorů (Kladské pomezí)
- 19:00 Východočeský souhrn (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:16 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 19:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 2. díl)
- 19:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 228. díl)
- 19:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 20:00 Východočeský souhrn (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 20:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:26 Z dílny regionálních autorů (Kladské pomezí)
- 21:00 Východočeský souhrn (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:16 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 21:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 2. díl)
- 21:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 228. díl)
- 21:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Východočeský souhrn (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 22:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:26 Z dílny regionálních autorů (Kladské pomezí)
- 23:00 Východočeský souhrn (Souhrn 2. čtvrletí roku 2024)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:16 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 23:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 2. díl)
- 23:25 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 228. díl)
- 23:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:14 Host dne (Hana Barančíková, lektorka akademie Vědomého doteku)
- 00:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (27. díl Focaccia)
- 00:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:14 Host dne (Petr Švancara, ikona města Brna - druhý díl)
- 01:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (75. Galavečer 20 let televize Nová Vize)
- 01:45 Špetka Slovácka (Pupáky)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 02:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 95. díl)
- 02:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:14 Host dne (Hana Barančíková, lektorka akademie Vědomého doteku)
- 03:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (27. díl Focaccia)
- 03:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:14 Host dne (Petr Švancara, ikona města Brna - druhý díl)
- 04:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (75. Galavečer 20 let televize Nová Vize)
- 04:45 Špetka Slovácka (Pupáky)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 05:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 95. díl)
- 05:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:14 Host dne (Hana Barančíková, lektorka akademie Vědomého doteku)
- 06:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (27. díl Focaccia)
- 06:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:14 Host dne (Petr Švancara, ikona města Brna - druhý díl)
- 07:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (75. Galavečer 20 let televize Nová Vize)
- 07:45 Špetka Slovácka (Pupáky)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:15 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 08:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 95. díl)
- 08:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:14 Host dne (Hana Barančíková, lektorka akademie Vědomého doteku)
- 09:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (27. díl Focaccia)
- 09:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:15 Host dne (Petr Švancara, ikona města Brna - druhý díl)
- 10:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (75. Galavečer 20 let televize Nová Vize)
- 10:45 Špetka Slovácka (Pupáky)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 11:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 95. díl)
- 11:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:14 Host dne (Hana Barančíková, lektorka akademie Vědomého doteku)
- 12:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (27. díl Focaccia)
- 12:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:15 Host dne (Petr Švancara, ikona města Brna - druhý díl)
- 13:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (75. Galavečer 20 let televize Nová Vize)
- 13:45 Špetka Slovácka (Pupáky)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:15 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 14:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 95. díl)
- 14:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:14 Host dne (Hana Barančíková, lektorka akademie Vědomého doteku)
- 15:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (27. díl Focaccia)
- 15:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:14 Host dne (Petr Švancara, ikona města Brna - druhý díl)
- 16:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (75. Galavečer 20 let televize Nová Vize)
- 16:45 Špetka Slovácka (Pupáky)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 17:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 95. díl)
- 17:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 18:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 18:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 19:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:20 Host dne (Kamila Ingrová, vinařka)
- 19:30 Poznávej Jižní Moravu (Pernštejn)
- 19:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 20:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 20:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:20 Host dne (James Harries, hudebník)
- 20:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Kutnohorsko - Kolínsko - území královských měst)
- 20:45 Sběratelé (Vítězslav Tichý, sběratel české kinematografie, Bystřice pod Hostýnem)
- 21:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 21:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 21:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 22:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:20 Host dne (Kamila Ingrová, vinařka)
- 22:30 Poznávej Jižní Moravu (Benediktinský klášter v Rajhradě)
- 22:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 23:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 23:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:20 Host dne (James Harries, hudebník)
- 23:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Kutnohorsko - Kolínsko - území královských měst)
- 23:45 Sběratelé (Vítězslav Tichý, sběratel české kinematografie, Bystřice pod Hostýnem)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Středočeský magazín
- 00:30 Týden v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Svět z blízka
- 01:30 Host dne
- 01:40 Středočeské noviny
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres Prahy 10
- 04:30 Putování po regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 15
- 05:30 Host dne
- 05:40 Středočeská nej
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 13
- 06:30 Dobré zprávy
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 6
- 07:30 Dobré zprávy
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 11
- 08:30 Špetka Slovácka
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 09:30 Host dne
- 09:40 Středočeská nej
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres
- 10:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 8
- 11:30 Středočeské noviny
- 11:40 Hasiči
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 4
- 12:30 Týden v regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 2
- 13:30 Svět z blízka
- 13:40 Středočeská nej
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 15
- 14:30 Host dne
- 14:40 Za oponou
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 18
- 15:30 Špetka Slovácka
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres
- 16:30 Putování po regionech
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 11
- 17:30 Dobré zprávy
- 18:00 Týden v Praze
- 18:20 Expres Prahy 6
- 18:30 Host dne
- 18:40 Středočeský magazín
- 19:00 Týden v Praze
- 19:20 Expres Prahy 1
- 19:30 Týden v regionech
- 20:00 Týden v Praze
- 20:20 Expres
- 20:30 Středočeská nej
- 20:40 Svět z blízka
- 21:00 Týden v Praze
- 21:20 Expres Prahy 10
- 21:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 22:00 Týden v Praze
- 22:20 Expres Prahy 13
- 22:30 Host dne
- 22:40 Středočeské noviny
- 23:00 Týden v Praze
- 23:20 Hasiči
- 23:30 Putování po regionech
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Pořady z Libereckého kraje
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Pořady z Libereckého kraje
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Pořady z Libereckého kraje
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Pořady z Libereckého kraje
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Pořady z Libereckého kraje
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Pořady z Libereckého kraje
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Pořady z Libereckého kraje
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Pořady z Libereckého kraje
- 15:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 15:12 Týden v regionech (ZJ)
- 15:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 15:44 Putování v regionech
- 16:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 16:16 Dobré zprávy z regionl
- 16:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 16:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 17:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 17:12 Týden v regionech (ZJ)
- 17:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 17:44 Putování v regionech
- 18:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 18:16 Dobré zprávy z regionl
- 18:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 18:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 19:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 19:12 Týden v regionech (ZJ)
- 19:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 19:44 Putování v regionech
- 20:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 20:16 Dobré zprávy z regionl
- 20:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 20:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 21:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 21:12 Týden v regionech (ZJ)
- 21:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 21:44 Putování v regionech
- 22:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 22:16 Dobré zprávy z regionl
- 22:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 22:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 23:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 23:12 Týden v regionech (ZJ)
- 23:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 23:44 Putování v regionech
- 00:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Česká Třebová slavila
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Česká Třebová slavila
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Česká Třebová slavila
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Česká Třebová slavila
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Česká Třebová slavila
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Česká Třebová slavila
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 TÝDEN V REGIONECH (135)
- 00:25 POČASÍ
- 00:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 00:38 SPORT
- 00:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 00:45 HEADLINES
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (51)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 01:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Václav Hlaváč (83)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 Josef Středa (150)
- 03:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (135)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (3)
- 05:48 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:59 Empty
- 09:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 09:20 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 09:35 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 09:50 POČASÍ
- 09:53 ŽIVĚ Z PACOVA
- 09:55 HEADLINES
- 10:00 Václav Hlaváč (83)
- 10:35 TÝDEN V REGIONECH (135)
- 11:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 11:20 POČASÍ
- 11:23 SPORT
- 11:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 11:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 11:45 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 12:00 ZASTÁVKA NA TRATI (1)
- 13:00 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 13:15 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (38)
- 13:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 14:00 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 14:15 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 14:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 14:45 STUDIO iVysočina
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 Josef Středa (150)
- 15:40 STUDIO iVysočina
- 15:50 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 15:52 POČASÍ
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 Monika Urbanová (52)
- 16:50 STUDIO iVysočina
- 17:00 ZASTÁVKA NA TRATI (1)
- 18:00 POZOR VLAK (28)
- 18:45 POČASÍ
- 18:48 KULTURA
- 18:53 WEBOVÉ KAMERY
- 18:59 Empty
- 19:00 POČASÍ
- 19:03 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 19:04 STUDIO iVysočina
- 19:14 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 19:15 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (51)
- 19:40 ŽIVĚ Z PACOVA
- 19:41 POČASÍ
- 19:44 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 19:59 Empty
- 20:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 20:20 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 20:35 POČASÍ
- 20:38 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (38)
- 20:53 SPORT
- 20:58 ŽIVĚ Z PACOVA
- 21:00 ZASTÁVKA NA TRATI (2)
- 22:00 POZOR VLAK (28)
- 22:45 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 23:00 Václav Hlaváč (83)
- 23:35 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 23:55 HEADLINES
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 В ізоляції
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Фронт NEWS
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Спеціальний репортаж
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Антизомбі
- 15:15 Громадянська оборона
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Антизомбі
- 18:15 Громадянська оборона
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети
- 00:00 Himnusz
- 00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
- 00:10 Időjárás-jelentés
- 00:20 Ma éjszaka
- 01:05 Ma éjszaka
- 02:00 Ma éjszaka
- 03:00 Ma éjszaka
- 04:00 Ma éjszaka
- 05:00 Ma éjszaka
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:30 Nemzeti Sporthíradó
- 06:35 Időjárás-jelentés
- 06:45 VILÁGHÍRADÓ
- 07:00 HÍRADÓ
- 07:15 Nemzeti Sporthíradó
- 07:20 Időjárás-jelentés
- 07:30 HÍREK
- 07:33 Ma reggel
- 08:00 HÍRADÓ
- 08:10 Nemzeti Sporthíradó
- 08:15 Időjárás-jelentés
- 08:20 Ma reggel
- 08:30 HÍREK
- 08:33 Ma reggel
- 09:00 HÍRADÓ
- 09:20 Időjárás-jelentés
- 09:22 Ma délelőtt
- 09:30 HÍREK
- 09:33 Ma délelőtt
- 10:00 HÍRADÓ
- 10:10 Nemzeti Sporthíradó
- 10:20 Időjárás-jelentés
- 10:22 Ma délelőtt
- 10:30 HÍREK
- 10:33 Esély
- 10:50 Ma délelőtt
- 11:00 HÍRADÓ
- 11:20 Időjárás-jelentés
- 11:22 Ma délelőtt
- 11:30 HÍREK
- 11:33 Világ
- 11:50 Ma délelőtt
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:50 Ma délután
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:22 Ma délután
- 13:30 HÍREK
- 13:33 Ma délután
- 14:00 HÍRADÓ
- 14:20 Időjárás-jelentés
- 14:22 Ma délután
- 14:30 HÍREK
- 14:33 HadERŐ „Hazámat szolgálom!”
- 14:50 Ma délután
- 15:00 HÍRADÓ
- 15:20 Időjárás-jelentés
- 15:22 Ma délután
- 15:30 HÍREK
- 15:33 Summa
- 15:50 Ma délután
- 16:00 HÍRADÓ
- 16:15 Időjárás-jelentés
- 16:20 Ma délután
- 16:30 HÍREK
- 16:33 Világ
- 17:00 HÍRADÓ
- 17:10 Időjárás-jelentés
- 17:15 Ma délután
- 17:45 Agenda
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:45 Ma este
- 19:00 Időjárás-jelentés
- 19:04 VILÁGHÍRADÓ
- 19:25 Időjárás-jelentés
- 19:30 HÍRADÓ
- 20:20 Nemzeti Sporthíradó
- 20:25 Időjárás-jelentés
- 20:35 Ma este
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 VILÁGHÍRADÓ
- 22:00 HÍRADÓ
- 22:20 Nemzeti Sporthíradó
- 22:30 Időjárás-jelentés
- 22:40 Ma éjjel
- 23:00 HÍRADÓ
- 23:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 23:19 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 23:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 23:26 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 23:30 VILÁGHÍRADÓ
- 00:20 A38 Eklektronika (Man/Machine)
- 01:30 Mit kíván?
- 02:00 Esti Kornél
- 02:55 Az A38 Hajó színpadán (Nís)
- 03:45 Hullámhossz (Vörös Niki Quartet feat. Subicz Gábor)
- 04:00 Akusztik (P. Mobil)
- 05:00 Leo és Fred II (I. Leonárd)
- 05:05 Varjúdombi mesék (Mese a póruljárt varázslóról)
- 05:10 A nagy ho-ho-ho horgász (Teknősháton lovagolva)
- 05:25 Mesélj nekem! (A hópehelygyár (Varga Júlia meséje))
- 05:30 Tinti kalandjai (Idegen tollakkal)
- 05:35 Mekk Elek az ezermester (A csodálatos asztalos)
- 05:45 Kiváncsi Fáncsi (Krokodil - kaland)
- 05:50 Mesélj nekem! (Töhötöm Csokiországban)
- 06:00 Frakk, a macskák réme IV (Egy cica... két cica...)
- 06:05 Hát (Hát (m)ilyenek a vizilovak?)
- 06:15 Merülj, Olly merülj! (Ragacsos kövek - Csápos tengerész lesz)
- 06:40 A Mancs őrjárat III (Az őrjárgány kiemelése / A varjak megmentése)
- 07:05 A Mancs őrjárat III (Az űrlények megmentése / A műhöld megmentése)
- 07:30 Pán Péter legújabb kalandjai II (Sohaországnak annyi)
- 07:55 Mása és a medve VI (Anyja, lánya)
- 08:00 Mása és a medve VI (Elfújta a szél)
- 08:10 Mása és a medve VI (Ki kap ajándékot?)
- 08:15 Super Wings - A szárnyalók VI (Egy kincs ismérve)
- 08:30 Super Wings - A szárnyalók VI (Kolosszális kövület meglepetés)
- 08:45 RoboVonatok II (Victor és Duke, az új jó barátok!)
- 09:00 Bohókás professzor (Kincsvadászat)
- 09:10 M2 matricák - Baltazár-bazár (Nyomok az erdőben)
- 09:15 Pipp és Polli (Krokitámadás)
- 09:20 Pipp és Polli (Dinóküldetés)
- 09:30 Pocoyo (Meglepetés Pocoyónak)
- 09:35 Pocoyo (A labda banda)
- 09:45 Pocoyo (Szuper Pocoyo)
- 09:50 Bajkeverő majom XIV (George pizzát csinál / Katicabogarak)
- 10:15 Daniel, a kis tigris (Kérj segítséget!)
- 10:25 Daniel, a kis tigris (Az étterem)
- 10:40 Milo (Milo, a művész)
- 10:50 Agi Bagi II (A levélszörf verseny)
- 11:05 Nils Holgersson csodálatos utazása (A denevér)
- 11:15 Simon (Szuperhősök csatája)
- 11:25 Ricky Zoom II (A parti)
- 11:35 Alvin és a mókusok IV (A (nem annyira) meglepetés buli)
- 11:50 Alvin és a mókusok IV (Theodore, a rajztanár)
- 12:00 Alvin és a mókusok IV (Simon szívszerelme)
- 12:10 Alvin és a mókusok IV (Alvin, a suszterek gyöngye)
- 12:25 Nova család az űrben (A nyaralás)
- 12:45 Nova család az űrben (Földönkívüli dínók)
- 13:15 Kérem a következőt! (Most kezdődik a bál)
- 13:25 Kérem a következőt! (Miért nyúl a nyúl)
- 13:40 Mézga Aladár különös kalandjai (Mesebolygó)
- 16:00 Tip, a kisegér (Kedvesnek lenni jó)
- 16:10 Tip, a kisegér (Ne nyúljatok a hajamhoz!)
- 16:20 RoboVonatok II (Kié ez a doboz? Maxie úton van!)
- 16:35 Puskás Öcsi és barátai (Pótbarátok)
- 16:45 Alvin és a mókusok IV (Az elveszett hercegnő)
- 16:55 Alvin és a mókusok IV (Erőpróba)
- 17:05 Alvin és a mókusok IV (Világhét)
- 17:20 Alvin és a mókusok IV (Az allergia)
- 17:30 Super Wings - A szárnyalók VI (Szelektív szemét-mentés)
- 17:45 Super Wings - A szárnyalók VI (Az elveszett Mona Lisa)
- 20:00 Házibuli
- 00:35 Magyar világ
- 01:10 Gasztroangyal (A Bartók Béla út)
- 02:05 Az érzelmek tengerén (104)
- 02:50 Érted mindent (44)
- 03:40 Itthon vagy! (Törökszentmiklós és környéke)
- 04:00 Divat & dizájn
- 04:30 Magyar Krónika (A falak meséi…ahol a nagyok éltek)
- 04:55 Édes anyanyelvünk (Nyelvújítás kora)
- 05:00 MMA portré (Ember a labirintusból - Prutkay Péter grafikus - in memoriam)
- 05:55 Himnusz
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:40 Magyar Krónika (Büszke bükk)
- 07:10 Divat & dizájn
- 07:35 Noé barátai
- 10:00 Nyár '24
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:55 Jó ebédhez szól a nóta
- 13:20 Szép hazánk, Magyarország! (Turisztikai helyszínek, természeti csodák -)
- 13:30 Ízőrzők (Csernely)
- 14:10 Vadul fúj a szél
- 15:55 Egy Perc Híradó
- 15:58 Időjárás-jelentés
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 SzerencsePerc
- 18:45 Szerencse Szombat
- 19:45 Ünnep Acapulcóban
- 21:25 Játszd újra, Sam!
- 22:50 Kenó
- 22:51 Időjárás-jelentés
- 22:55 Motoros zsaru
- 00:00 Negyeddöntő mérkőzés
- 02:05 Forma-3 - Időmérő-edzés
- 02:40 Forma-2 - Időmérő-edzés
- 03:15 Negyeddöntő mérkőzés
- 05:15 Negyeddöntő mérkőzés
- 07:20 Negyeddöntő mérkőzés
- 09:25 Góóól!
- 10:15 Forma-3 - Sprintfutam
- 11:30 Góóól!2
- 12:25 Forma-1 - 3. szabadedzés
- 13:35 Forma-2 - Időmérő-edzés
- 14:10 Forma-2 - Sprintfutam
- 15:30 M4 Sport stúdió
- 16:00 Forma-1 - Időmérő-edzés
- 17:15 M4 Sport stúdió
- 17:25 Felvezető műsor
- 18:00 Negyeddöntő mérkőzés
- 20:00 Értékelő műsor
- 20:15 Felvezető műsor
- 21:00 Negyeddöntő mérkőzés
- 23:00 Értékelő műsor
- 23:15 Góóól!
- 00:45 Agenda
- 01:00 Ének a búzamezőkről
- 02:20 Főtér (A Balaton télen-nyáron)
- 03:15 Századfordító magyarok (Fischer Annie (1914-1995))
- 18:10 Mesterember leszek
- 18:45 Agenda
- 18:55 A muskétások (A jó katona)
- 19:55 A nyomorultak (3)
- 23:25 MüpArt (Gregory Porter)
- 00:00 Szerelmes földrajz: Korcsolán Orsolya
- 00:35 Hetedhét kaland
- 00:45 M2 matricák - Igaz vagy hamis?: Ópusztaszeri Nemzeti Emlékpark
- 00:50 M2 matricák - Igaz vagy hamis?: Mini Magyarország Szarvas
- 00:55 Himnusz
- 01:00 HÍRADÓ
- 01:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 01:20 Boléro-remix tánckoncert
- 02:35 A bunda
- 03:55 Ridikül: Fiatalon egy életen át
- 05:00 HÍRADÓ
- 05:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 05:20 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 05:25 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 05:30 Édes anyanyelvünk: Mi a fene?
- 05:35 Itthon vagy!: Egy nap Budapesten
- 05:55 Magyarország ma
- 06:15 Unió27
- 06:35 Mesterember leszek: Erdőművelő-fakitermelő
- 07:00 Duna World - időjárás
- 07:05 Delta: Minta
- 07:35 Magyar Krónika
- 08:05 EtnoKultúra
- 08:35 Evangélium
- 09:00 Kárpáti Krónika
- 10:00 Öt kontinens
- 10:25 Kék bolygó
- 10:50 A Szent kelet vesztett varázsa: Dante nyomában (14/)
- 11:20 Erzsébet királyné
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Duna World - időjárás
- 13:25 Pecatúra
- 14:00 M4 SPORT+
- 22:00 Vár a Kárpát-medence
- 22:10 Főmenü: Szárnyas
- 23:05 Beugró - Felkészültek? Mert mi nem!
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
To view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PIN- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 02:20 Boxlakros NBLL
- 04:20 Basketbal Prague Games
- 06:10 Závěr vysílání
- 07:10 Přestávka ve vysílání 07:10-09:00
- 11:40 Empty
- 20:00 Inline holkej extraliga
- 21:15 FIA WEC 24 hodin Le Mans
- 01:46 repríza OK Start
- 05:12 Pohádky
- 08:30 Konec vysílání
- 09:57 Pohádky
- 11:13 Hitparáda
- 12:19 Open Stage
- 18:05 Fesťák
- 18:45 Byli jednou dva písaři
- 19:24 Open Stage
- 19:39 V.I.P Koktejl
- 19:56 Co Čech to profesor / platíme vám za vaše znalosti
- 22:00 Andělská noc
- 23:36 repríza OK Start
- 00:00 VODÁRENSKÉ PŘEDNÁŠKY (1)
- 00:20 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (17)
- 00:32 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 01:00 NOČNÍ PROUD
- 02:00 NOČNÍ PROUD
- 03:00 PŘEHLEDNĚ Z VODÁRENSTVÍ
- 04:00 NOČNÍ PROUD
- 05:00 NOČNÍ PROUD
- 06:00 LIDÉ OD VODY (2)
- 06:30 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 07:00 STUDIO iVodárenství
- 07:15 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 07:20 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 07:30 ZVEME VÁS
- 07:32 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 07:33 STUDIO iVodárenství
- 07:48 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 07:58 BEZ KOMENTÁŘE
- 08:00 LIDÉ OD VODY (2)
- 08:30 KDO PEČUJE O VODU NA KRÁLOVÉHRADECKU (3)
- 09:00 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 09:30 VODÁRENSKÉ PŘEDNÁŠKY (1)
- 09:50 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 09:55 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 10:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (2)
- 11:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 11:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 11:15 STUDIO iVodárenství
- 11:30 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 11:32 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 11:42 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 11:47 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 11:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 12:00 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 12:05 STUDIO iVodárenství
- 12:20 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 12:30 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (17)
- 12:42 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 12:47 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 12:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 13:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 13:10 STUDIO iVodárenství
- 13:25 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 13:30 LIDÉ OD VODY (2)
- 14:00 KDO PEČUJE O VODU NA KRÁLOVÉHRADECKU (3)
- 14:30 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 15:00 VODÁRENSKÉ PŘEDNÁŠKY (1)
- 15:20 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 15:25 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 15:27 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 15:37 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 15:42 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 15:52 BEZ KOMENTÁŘE
- 15:54 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 15:56 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 16:00 VODNÍ SPECIÁL (1)
- 17:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 17:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 17:15 STUDIO iVodárenství
- 17:30 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 17:33 STUDIO iVodárenství
- 17:48 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 17:58 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 18:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (2)
- 19:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 19:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 19:15 STUDIO iVodárenství
- 19:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 19:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 19:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 19:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 20:00 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (17)
- 20:12 LIDÉ OD VODY (2)
- 20:42 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 20:47 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 20:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 21:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 21:10 VODÁRENSKÉ POČASÍ
- 21:15 STUDIO iVodárenství
- 21:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 21:32 ZVEME VÁS
- 21:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 21:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 21:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 21:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 22:00 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (17)
- 22:12 STUDIO iVodárenství
- 22:27 LIDÉ OD VODY (2)
- 22:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 23:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (2)
- 00:00 ZPRÁVY TV R
- 00:10 SPORT
- 00:15 POČASÍ TV R
- 00:20 STUDIO 'R'
- 00:30 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 00:55 HEADLINES
- 01:00 ZASTÁVKA NA TRATI (3)
- 02:00 LIDÉ OD VODY (1)
- 02:30 OTAZNÍKY TV R (5)
- 03:05 Martin Linhart (1)
- 03:45 Ladislava Holubová (7)
- 04:35 POČASÍ TV R
- 04:40 ZVEME VÁS
- 04:45 SPORT
- 04:50 DOPRAVA
- 04:55 HEADLINES
- 05:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 05:25 POČASÍ TV R
- 05:30 STUDIO 'R'
- 05:40 DOPRAVA
- 05:45 POČASÍ TV R
- 05:50 SPORT
- 05:55 HEADLINES
- 06:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 06:25 POČASÍ TV R
- 06:30 STUDIO 'R'
- 06:40 ZVEME VÁS
- 06:45 DOPRAVA
- 06:50 POČASÍ TV R
- 06:55 HEADLINES
- 07:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 07:25 POČASÍ TV R
- 07:30 STUDIO 'R'
- 07:40 ZVEME VÁS
- 07:45 DOPRAVA
- 07:50 SPORT
- 07:55 HEADLINES
- 08:00 OTAZNÍKY TV R (5)
- 08:35 POČASÍ TV R
- 08:40 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 08:55 HEADLINES
- 09:00 ZPRÁVY TV R
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ TV R
- 09:20 STUDIO 'R'
- 09:30 DOPRAVA
- 10:00 ZPRÁVY TV R
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ TV R
- 10:20 STUDIO 'R'
- 10:30 ZVEME VÁS
- 10:35 DOPRAVA
- 11:00 Martin Linhart (1)
- 11:40 POČASÍ TV R
- 11:45 DOPRAVA
- 11:50 ZVEME VÁS
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY TV R
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ TV R
- 12:20 STUDIO 'R'
- 12:30 ZVEME VÁS
- 12:35 DOPRAVA
- 13:00 ZPRÁVY TV R
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ TV R
- 13:20 STUDIO 'R'
- 13:30 ZVEME VÁS
- 13:35 DOPRAVA
- 14:00 NA KAFE S TORNÁDEM (4)
- 14:35 ZVEME VÁS
- 14:40 STUDIO 'R'
- 14:50 SPORT
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY TV R
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ TV R
- 15:20 STUDIO 'R'
- 15:30 ZVEME VÁS
- 15:35 DOPRAVA
- 15:40 HASIČI (1)
- 16:00 ZPRÁVY TV R
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ TV R
- 16:20 STUDIO 'R'
- 16:30 ZVEME VÁS
- 16:35 DOPRAVA
- 17:00 OTAZNÍKY TV R
- 17:35 POČASÍ TV R
- 17:40 STUDIO 'R'
- 17:50 SPORT
- 17:55 HEADLINES
- 18:00 ZPRÁVY TV R
- 18:10 SPORT
- 18:15 POČASÍ TV R
- 18:20 STUDIO 'R'
- 18:30 ZVEME VÁS
- 18:35 DOPRAVA
- 18:40 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (7)
- 18:55 HEADLINES
- 19:00 ZPRÁVY TV R
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ TV R
- 19:20 STUDIO 'R'
- 19:30 ZVEME VÁS
- 19:35 DOPRAVA
- 19:40 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 ZPRÁVY TV R
- 20:10 SPORT
- 20:15 POČASÍ TV R
- 20:20 STUDIO 'R'
- 20:30 ZVEME VÁS
- 20:35 DOPRAVA
- 21:00 ZPRÁVY TV R
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ TV R
- 21:20 STUDIO 'R'
- 21:30 ZVEME VÁS
- 21:35 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 22:00 5.PATRO_TV R (1)
- 22:35 POČASÍ TV R
- 22:40 SPORT
- 22:45 DOPRAVA
- 22:50 ZVEME VÁS
- 22:55 HEADLINES
- 23:00 ZPRÁVY TV R
- 23:10 SPORT
- 23:15 POČASÍ TV R
- 23:20 STUDIO 'R'
- 23:30 ZVEME VÁS
- 23:35 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 23:50 POČASÍ TV R
- 23:55 HEADLINES
- 00:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (Řetězová reakce)
- 00:45 Sanjay a Craig (Dopravní ostrov / Pártybot)
- 01:05 Sanjay a Craig II (Čivava / Bublina)
- 01:30 Tučňáci z Madagaskaru II (Bumbác, no tě pic / Hele, helma!)
- 01:55 Tučňáci z Madagaskaru II (Zplaněná přání)
- 02:05 Želvy Ninja III (Casey Jones proti Podsvětí)
- 02:25 Želvy Ninja III (Odporný Mstitel)
- 02:50 Chlebáci II (Náhradní parťák / Hvězda Taloney Baloney)
- 03:10 Alvin a Chipmunkové V (Zvláštní přísada / Milostná píseň)
- 03:30 Kouzelní kmotříčci VI (Kouzelná myčka aut / Společnost pro Poofa)
- 03:50 Kouzelní kmotříčci VI (Vicky má padáka / Spřízněné duše)
- 04:15 Spongebob v kalhotách VIII (Koncertní turné)
- 04:35 Spongebob v kalhotách VIII (Nehody se stávají / Jiné hambáče)
- 05:00 Sanjay a Craig II (Král ostré omáčky / Strašidelný bazén)
- 05:20 Sanjay a Craig II (Trika dolů! / Nomen Omen)
- 05:45 Spongebob v kalhotách V (Milovat hambáč / Kam se poděl starý Sépiák)
- 06:05 Spongebob v kalhotách VI (Drazí Vikingové)
- 06:20 Spongebob v kalhotách V (Peníze mluví / Báseň o velkém souboji / Soutěž v tanci)
- 06:50 Spongebob v kalhotách V (Křupavá houba / Patrikův hit)
- 07:20 Hlasiťákovi VII (Ptačí party / Bezesná noc v Royal Woods)
- 07:45 Hlasiťákovi VII (Sláva polní tráva / Hlídačka rvaček)
- 10:00 Spongebob v kalhotách VIII (Tak už jsi šťastný?)
- 10:15 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (Sépiák nechce zemřít / Herní večer)
- 10:45 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (My Fair Nobby / Mimořádné zprávy)
- 11:15 Šmoulové (Šmudlové!)
- 11:40 Šmoulové II (Zpátky k přírodě)
- 11:55 Kámen, nůžky, papír (Arktida / Souboj vtípků)
- 12:20 Kámen, nůžky, papír (Limetky / Šest kousků krocana)
- 12:50 Sharkdog (Ploutve ve vodě)
- 12:55 Sharkdog (Vítej doma, Sharkdogu)
- 13:05 Sharkdog (Zpětný aport)
- 13:20 Sharkdog (Bouda pro Sharkdoga)
- 13:25 Sharkdog (Sharkdog hrabe)
- 13:35 Spongebob v kalhotách XIII (Velký zlý Bubble Bass / Klub nesnášíme SpongeBoba)
- 13:55 Spongebob v kalhotách XIII (Food Pbfft! Truck / Holky jménem chaos)
- 16:00 Hlasiťákovi VI (Zachraňte kalhoty / Stellino vystoupení)
- 16:25 Spongebob v kalhotách XI (Skok mořem vzhůru / Vloupání za lahví)
- 16:55 Spongebob v kalhotách XI (Moje noha! / Inkoustová limonáda)
- 17:20 Spongebob v kalhotách XI (Důl na hořčici / Nákupní seznam)
- 17:50 Kouzelní kmotříčci VI (Král Čang / Konec univerzity)
- 20:10 Spongebob v kalhotách IX (Průkaz na koktejly / Mimino Sépiák)
- 20:35 Spongebob v kalhotách IX (Deníček / Konečně řidičák)
- 21:05 Spongebob v kalhotách IX (Fúj, mořský ježek! / Sepiákova Sebeobrana)
- 21:30 Kouzelní kmotříčci IX (Dva a půl dítěte / Moderátor jde ke dnu)
- 21:55 Kouzelní kmotříčci IX (Dva a půl dítěte / Moderátor jde ke dnu)
To view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PIN