Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:50 Australští zlatokopové VI (2)
- 01:45 Ledoví vikingové III (Jako lev)
- 02:35 Recyklace letadel (1)
- 03:30 Australští tiráci IV (4)
- 04:00 Rození obchodníci XIV (2)
- 05:00 Lovci odpadu XIV (3)
- 06:00 Jak se to dělá VIII (Motocykly/Hliněné dýmky/Bubenické paličky/Píšťaly)
- 06:30 Jak se to dělá VIII (Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby)
- 07:00 Jak se to dělá VIII (Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky)
- 07:30 Jak se to dělá VIII (Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry)
- 08:00 Rození obchodníci XVIII (4)
- 09:00 Schováno v kůlnách IV (6)
- 09:30 Schováno v kůlnách IV (7)
- 22:00 Lovci odpadu XIV (6)
- 23:00 Záchrana statku II (Hněv a oheň)
- 00:00 Dům na opravu: Vítejte doma (Od ošuntělé stodoly k modernímu šarmu)
- 01:00 Život na Bahamách IV (Dívčí výlet)
- 01:30 Život na Bahamách IV (Dávat a brát v Nassau)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii IV (Vysněná nemovitost na Floridě)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii IV (Luxusní dům u jezera)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIII (Kutil na lovu)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLIV (Rodinný spor v kalifornském Stocktonu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLIV (Bazén, nebo ne v Yorba Linda)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? IX (Padesátá léta)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? IX (Pryč z nesvobody)
- 05:30 Mistři bazénů VII (Rekreační bazén u horského jezera)
- 06:00 Kdo se bojí levných starých domů? (Z velkoměsta do venkovské rezidence)
- 07:00 Zvětšete mi bazén (Zpustošený zadní dvorek)
- 07:30 Zvětšete mi bazén (Místo na večírky)
- 00:40 Kuchyně 13: Čerstvé nové příchutě (7)
- 01:25 Dětská cukrářská soutěž 11 (3)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 19: Mleté maso (10)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 19: Něco z Řecka (11)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Maso a oheň (13)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Sendviče a koření (14)
- 03:40 Buddy versus Duff 1: Boj začíná (1)
- 04:25 Buddy versus Duff 1: Karneval a Bollywood (2)
- 05:10 Buddy versus Duff 1 (3)
- 06:00 Kuchyně 13: Budeme grilovat (8)
- 06:45 Oslavy se šéfkuchařkou Nti 1 (8)
- 07:10 Souboj bratrů: Michael proti Bryanovi 1: Dobrá a rychlá příležitostná jídla (4)
- 07:55 Souboj bratrů: Michael proti Bryanovi 1: Ďábel se skrývá v detailech (5)
- 14:17 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Těstoviny, brambory a pescovegetariánství (6)
- 14:40 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Prasečí nožka, mojo a nakládaná míchaná zelenina (7)
- 15:02 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Chuť tropů (8)
- 15:25 Porážka Bobbyho Flaye 24: Pohled z výšky (6)
- 15:50 Porážka Bobbyho Flaye 24: Vystřízlivění (7)
- 00:40 Za rančem Skinwalker (Na vítězné vlně)
- 01:25 Válka skladů XV (Kámoši se slunečníky)
- 01:45 Válka skladů XV (Cesta Gam Gamu)
- 02:10 Válka skladů XV (Čtyři uchazeči a pohřeb)
- 02:35 Mistři aukcí III (Chladné peníze)
- 03:00 Mistři aukcí III (Jede vláček)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Motorkářská mela)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Návrat egyptských bohů)
- 00:00 Vista Point (Chiang Mai)
- 00:27 Vista Point (Casablanca)
- 00:54 Planet Terra (Ibiza)
- 01:00 Nature Wonders (Acadia)
- 01:11 Global Treasures (Kailash)
- 01:22 Vista Point (Lisboa)
- 01:50 Global Treasures (Skogskyrkogarden)
- 02:00 On Tour (Rhine River Cruise)
- 02:27 Vista Point (Lapland)
- 02:54 Planet Terra (Advent am Wolfgangsee)
- 03:00 Cosmos Global (Taiwan)
- 03:53 Planet Terra (Vysehrad)
- 04:00 Vista Point (Liechtenstein)
- 04:27 Global Treasures (Jordans Crusader Castles)
- 04:38 Planet Terra (Rab)
- 04:43 Nature Wonders (Torres Del Paine)
- 04:54 Planet Terra (Cornwall)
- 05:00 On Tour (Amalfitana)
- 05:29 Doc Time (Berkutschi Eagle Hunters in Altai)
- 05:55 Planet Terra (El Calafate)
- 06:00 Vista Point (Denver)
- 06:27 Global Treasures (Geghard)
- 06:38 Planet Terra (Sanssouci)
- 06:43 Global Treasures (Karnak)
- 06:54 Planet Terra (Kyongbok Kung)
- 07:00 Vista Point (Tallinn)
- 07:27 On Tour (Autopista del Atlantico)
- 07:54 Planet Terra (Wooden Churches)
- 08:00 Terra Mystica (Angkor)
- 08:28 Global Treasures (Knossos)
- 08:39 Footsteps (Mystic Druid Sites)
- 08:50 Global Treasures (Kyoto)
- 09:00 Vista Point (Quito)
- 09:27 On Tour (Hurtigruten)
- 09:54 Planet Terra (Ipak Yoli)
- 10:00 7 Days (Alto Adige)
- 10:53 Planet Terra (Aksum)
- 11:00 Vista Point (Mandalay)
- 11:27 Global Treasures (Jaipur)
- 11:38 Planet Terra (Kashan)
- 11:43 Nature Wonders (Cerknisko Jezero)
- 11:54 Planet Terra (Kievo Pecherska Lavra)
- 16:00 Vista Point (Vancouver)
- 16:27 On Tour (Cappadocia Balloons)
- 16:54 Planet Terra (Aman Canal Grande)
- 17:00 Global Treasures (Sergijev Posad)
- 17:12 Extravaganza (Cesky Krumlov)
- 17:39 Nature Wonders (Myvatn)
- 17:50 Global Treasures (Harar)
- 18:00 7 Days (Java)
- 18:53 Planet Terra (Toledo)
- 19:00 On Tour (Alaskas Inside Passage)
- 19:29 Vista Point (Marseille)
- 19:55 Planet Terra (Santa Antao)
- 20:00 Vista Point (Ticino)
- 20:27 Global Treasures (Suwon Hwaseong)
- 20:38 Planet Terra (Ljubljana)
- 20:43 Nature Wonders (Blyde River Canyon)
- 20:54 Planet Terra (Sirmione)
- 21:00 Vista Point (Berlin)
- 21:27 Regio (Caribbean Leeward Islands)
- 21:38 Planet Terra (Wat Arun)
- 21:43 Global Treasures (Zentralfriedhof Wien)
- 21:54 Planet Terra (Leptis Magna)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Horská kola
- 00:30 Horská kola
- 01:00 Lezení
- 02:00 Snooker
- 03:30 Olympijské hry
- 04:30 Cyklistika
- 07:00 Olympijské hry
- 08:30 Cyklistika
- 09:30 Olympijské hry
- 10:00 Formule
- 11:00 Horská kola
- 11:30 Horská kola
- 12:00 Cyklistika
- 12:45 Cyklistika
- 18:00 Horská kola
- 18:30 Horská kola
- 19:00 Snooker
- 21:00 Cyklistika
- 22:00 Cyklistika
- 23:00 Horská kola
- 23:30 Horská kola
- 01:00 Olympijské hry
- 02:00 Cyklistika
- 04:30 Olympijské hry
- 05:00 Olympijské hry
- 05:30 Olympijské hry
- 07:00 Cyklistika
- 08:30 Šerm
- 09:30 Horská kola
- 10:00 Cyklistika
- 11:00 Tenis
- 12:00 Tenis
- 23:30 Golf
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Házená
- 12:45 Házená
- 17:00 Box: Tysonovy největší údery
- 17:30 Házena, Dare to Rise -Elias Ellefsen á Skipagotu
- 17:45 MVP
- 21:15 Tenis
- 23:15 Tenis
- 04:00 Poker
- 05:00 Poker
- 06:00 Box: TOP 25 KO 3/1
- 07:30 Box: Tysonovy největší údery
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 10:00 Poker
- 11:00 Televizní nákupy
- 12:00 SuperEnduro
- 18:30 Házená
- 20:15 Házená
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 The Loop 110
- 23:00 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 Amazonka Truck
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Tennessee Lottery 250
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Veneto Open
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Veneto Open
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Karate 1 Premier League - Cairo 2024
- 00:05 Automobilové závody: Jen dětská hra? (50)
- 00:35 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT 63 SE Performance (51)
- 00:45 Rychlé kolo: Audi S3 (52)
- 01:15 Rychlé kolo: Porsche Panamera GTS (53)
- 01:40 Zprávy (54)
- 01:45 Rychlé kolo: Mercedes AMG C63 507 T-Modell (55)
- 02:15 Moove - mobilita zítřka (56)
- 02:45 Blochovy rozbory (57)
- 03:10 Blochovy rozbory (58)
- 03:35 Přednost v jízdě: Smart #3 (59)
- 03:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (60)
- 04:10 Přednost v jízdě: DS 7 (61)
- 04:25 Zprávy (62)
- 04:30 Sedm nejrychlejších (63)
- 04:40 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (64)
- 04:45 Garáž 21 (65)
- 05:15 Rychlé kolo: Seat Ibiza Cupra (1)
- 05:45 Drag Race: Audi - Power-Pumper z Ingolstadtu (2)
- 06:15 Racing Files: McLaren - historie formule 1 a CanAm (3)
- 06:45 Blochovy rozbory (4)
- 07:35 Přednost v jízdě: BMW řady 2 Active Tourer (5)
- 07:45 Milujeme auta (6)
- 12:10 Blochovy rozbory (16)
- 12:35 Přednost v jízdě: Smart #3 (17)
- 12:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (18)
- 13:10 Test automobilu: Aiways U6 Prime (19)
- 13:15 Přednost v jízdě: DS 7 (20)
- 13:30 Zprávy (21)
- 13:35 Sedm nejrychlejších (22)
- 13:45 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (23)
- 13:50 Garáž 21 (24)