Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:00 Dcery duchem (8)
- 01:15 Brousko III (69)
- 02:20 Brousko III (70)
- 03:15 Seriálový tip (1)
- 03:30 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Profil zločinu (4)
- 12:05 Teleshop (1)
- 12:25 Profil zločinu (5)
- 13:25 Profil zločinu (6)
- 14:35 Návrat do života II (11)
- 15:50 Návrat do života II (12)
- 16:55 Zelenáč III (10)
- 17:55 Zelenáč III (11)
- 18:50 Zelenáč III (12)
- 19:45 Návrat do života II (12)
- 20:55 Profil zločinu (4)
- 22:00 Profil zločinu (5)
- 23:05 Profil zločinu (6)
- 01:55 Patriarcha
- 03:45 Koncert
- 11:10 Stimulantia
- 13:00 Daleko od lidí
- 14:45 Z prezidentské kuchyně
- 16:30 Rodin
- 18:35 Pan Bezchybný
- 20:25 Zabijáci z maloměsta
- 22:00 Anarchisti
- 23:45 Route Irish
- 02:00 Bratr a sestra
- 03:55 Brankář
- 09:25 Chlapec z nebe
- 11:30 Nafukovací panna
- 13:30 Ohrožené druhy
- 15:20 Na Vánoce přijedu domů
- 17:20 Ztracené Iluze
- 22:00 Rimini
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Vlk)
- 06:05 Kikirikí
- 06:20 Sníček (6)
- 06:30 Zabij nudu! II
- 06:35 Staré pověsti české (10)
- 06:50 Bílý tesák (Vlčice a jednooký)
- 06:55 Já Baryk (Já Baryk a můj ježek)
- 07:10 O Dorotce (Dorotka a zpěvák)
- 07:20 Mach a Šebestová (Policejní pes)
- 07:25 O Mikešovi (Mikeš na pouti)
- 07:40 Pojďte pane, budeme si hrát (Co to bouchlo?)
- 07:55 Broučci (S Broučkem je zle)
- 10:15 Štěňata
- 11:35 Kinosál
- 11:45 Filmové minuty
- 12:00 Jak se točí Rozmarýny
- 13:25 Romance z temnot
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 Jan Hus
- 16:00 Ať žije republika
- 18:20 Rozmarné léto
- 19:40 Staré pověsti české (26)
- 22:00 Tajemství zlatého Buddhy
- 23:35 Teleshopping
- 12:05 Banánová republika
- 13:10 Velký mor roku 1666 (2)
- 20:00 Jacqueline Kennedyová - Portrét ikonické první dámy
- 21:05 Neznámé památky
- 21:35 Enigma Sfingy
- 01:00 Dalších 48 hodin
- 02:30 Rambo: Poslední krev
- 09:05 Ip Man
- 10:50 Tanec s vlky
- 13:50 Rozmarné léto
- 15:15 Panna, nebo orel
- 16:50 Síly temna
- 18:30 Hádej kdo?
- 20:20 Přepadení v Pacifiku
- 22:00 Symptom Pandorum
- 23:45 Pot a krev
- 00:00 Kill Bill 2
- 02:05 Equilibrium
- 03:40 Prvotní vztek
- 05:20 Close Up III (12)
- 05:50 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Villains
- 06:00 Close Up III (2)
- 06:35 Close Up III (18)
- 07:05 Zoom In - Don’t Look Up
- 07:15 Operace Valkýra
- 09:15 Dilema
- 11:10 Rozhádaní dědicové
- 14:20 Z džungle do džungle
- 16:10 Dva výtečníci
- 18:10 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu
- 19:50 Hunger Games
- 22:00 Scary Movie: Děsnej biják
- 23:25 Rozsudek smrti
- 00:25 Červený trpaslík III (4)
- 01:00 Yellowstone II (9)
- 01:55 Yellowstone II (10)
- 03:00 Comedy Club IV (2)
- 03:30 CSI: Kriminálka Las Vegas II (9)
- 10:00 Spongebob v kalhotách (11)
- 10:30 Spongebob v kalhotách (12)
- 11:00 Spongebob v kalhotách (13)
- 11:30 Šťastné a veselé
- 13:30 Burani ve městě
- 15:30 Řada nešťastných příhod
- 17:45 Lítám v tom
- 20:00 Ježek Sonic
- 22:05 Jack staví dům
- 00:00 Unbound (Koper, Slovenia)
- 00:30 Off The Grid (Bomdila, Arunachal pradesh)
- 01:00 Great World Hotels (Six Senses)
- 01:30 The Gypsies II (Chikhaldara,India)
- 02:00 The Gypsies II (Pune,India)
- 02:30 Xplore Oman (Muscat)
- 03:00 City Breaks (Bengaluru)
- 03:30 World Heritage (Monuments of Cairo and Luxor Temple, Egypt)
- 04:00 Unwind (The PalaceDowntown, Dubai)
- 04:30 XP Guide (Jerusalem)
- 05:00 The Gypsies II (Sindhudurg,India)
- 05:30 Xplore Oman (FINS)
- 06:00 Unwind (Hotel Oriole, Sri Lanka)
- 06:30 Unbound (Bled, Slovenia)
- 07:00 Off The Grid (Garo Hills,Meghalaya)
- 07:30 XP Guide (Singapore 1)
- 04:15 Tajemství chobotnic (Společenské vazby)
- 04:56 Něco mě kouslo! (A najednou byla tma...)
- 05:38 Australský kovboj III (Krokodýlí ocas)
- 06:00 Australský kovboj III (Krokodýl za domem)
- 06:21 Australský kovboj III (Krokodýl a loď)
- 06:43 Skvělá farma doktora Pola (Problémy v rouše beránčím)
- 07:04 Skvělá farma doktora Pola (Jezírko s ostrovem)
- 07:25 Když krokodýli pojídali dinosaury
- 10:32 Království opů: Bitevní linie
- 11:18 Varani komodští
- 14:18 Žralok versus keporkak
- 15:03 Žraločí kamufláž
- 15:47 Čelisti zblízka
- 00:00 Hitler: Ztracená svědectví třetí říše (Konečné řešení)
- 00:45 Hitler: Ztracená svědectví třetí říše (Pád)
- 01:30 Pašerákům na stopě III (Černý trh s lidskými orgány)
- 02:15 Jak chytit pašeráka VII (Ty drogy nejsou moje)
- 03:00 Jak se staví superauta (Bentley Mulsanne)
- 03:45 Aljašští domorodci III (Lekce přežití)
- 10:00 Nevlídná planeta (Oceány)
- 11:00 Průzkumník: Lávové jezero
- 14:00 Továrna na jídlo (15)
- 14:30 Továrna na jídlo (16)
- 15:00 Továrna na jídlo V (Hravé nudle)
- 15:30 Továrna na jídlo V (Tekuté zlato)
- 14:00 Žralok z džungle
- 15:00 Nejsmrtelnější žralok
- 18:00 Vymřeli, či žijí II (2)
- 19:00 Jak to zvířata dokážou (19)
- 19:30 Jak to zvířata dokážou (20)
- 04:05 Na hranici existence (2)
- 04:50 Záblesky (2)
- 05:20 Nezkrocená Patagonie (5)
- 06:00 Fermont: Město železné rudy (9)
- 06:25 Fermont: Město železné rudy (10)
- 06:55 Život v sevření mrazu VI (21)
- 07:55 Život v sevření mrazu VI (22)
- 10:50 Zvláštní a záhadné II (3)
- 11:45 Zvláštní a záhadné II (4)