Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:20 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Prajzsko)
- 05:20 Etiketa (Představování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Jak Anče s komtesou k modrému z nebe přišly
- 07:15 Kačenka a strašidla
- 10:00 Jak se peče štěstí
- 11:00 O třech ospalých princeznách
- 12:10 Škola princů
- 13:25 Povídky malostranské (1)
- 14:25 O pokladech
- 15:50 Johančino tajemství
- 17:15 Peklo s princeznou
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Festivalové vteřiny 2024
- 20:00 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Tamtam plus (Les u Humpolce)
- 20:20 Doktor Martin 2 (9)
- 21:15 Všechnopárty
- 22:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:10 Hercule Poirot X (Čas přílivu)
- 23:45 Bolkoviny
- 00:55 Žijeme s vírou
- 02:05 Z jara
- 02:35 Na moll...
- 03:25 Historie.cs
- 10:30 Bohoslužba z Velehradu
- 12:15 Kardinál Špidlík – Z celého srdce
- 12:45 Bazilika
- 13:45 Slet 2024 (Všesokolský slet 2024)
- 17:05 Tajemství skrytá v písku (4)
- 17:50 Bedekr (Stuttgart)
- 20:00 Paša
- 21:30 Bullittův případ
- 23:20 Moře lásky
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Studio ČT24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Historie.cs (Jak bojovali boží bojovníci)
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Festivalové vteřiny 2024
- 20:00 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (B. Smetana národní, nebo i světový)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Cesty do minulosti)
- 22:32 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:00 Jezdectví 2024 (Mezinárodní skokové závody CSIO Praha)
- 00:15 Branky, body, vteřiny
- 00:30 Czech Challenge Tour 2024 (CCT Vsetín - Kohútka)
- 00:40 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 01:25 Čas-OFF-kA na Šerák
- 01:30 EURO 2024 Německo (Francie - Belgie)
- 03:20 Branky, body, vteřiny
- 03:30 EURO 2024 Německo (Portugalsko - Slovinsko)
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:50 EURO 2024 Německo (TCL moment dne)
- 08:55 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 09:40 Slet 2024 (Všesokolský slet 2024)
- 12:30 Panorama
- 12:45 Touchdown
- 13:00 Fotbal s chutí vyhrávat
- 13:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 13:45 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 04:25 Jak se staví sen
- 06:00 Lodí přes Kornati
- 06:05 Bolek a Lolek
- 06:25 M.A.S.H (147)
- 06:45 Vinaři (Kladeňáci)
- 08:05 Hurvínek a kouzelné muzeum
- 09:50 Lucie, postrach ulice
- 11:30 Čarodějovy hodiny
- 13:35 Holky z porcelánu
- 15:40 U pokladny stál...
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Kdo se ptá?
- 21:20 Máme rádi Česko
- 23:05 Ano, šéfe!
- 04:25 Autosalon.tv
- 05:30 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:05 Těžká dřina
- 06:30 Partička
- 07:05 Autosalon.tv
- 08:10 Těžká dřina
- 08:35 Top Gear XXIV (3)
- 09:40 Top Gear XXV (5)
- 10:45 Hvězdná brána (Zmrtvýchvstání)
- 11:40 Hvězdná brána (Noxové)
- 20:15 Vyvolený
- 22:25 Ledová zkáza
- 00:15 Štír
- 02:40 Stav obležení
- 08:45 Dr. Dolittle
- 12:50 Rolničky, kam se podíváš
- 14:30 Apač
- 18:10 Tvoje, moje a naše
- 20:00 Příliš osobní známost
- 22:20 Mission: Impossible
- 04:20 Láska klepe na dveře (K čertu se Serkanem Bolatem)
- 05:15 Jak se staví sen
- 06:00 Teď vaří šéf!
- 06:35 Prostřeno!
- 07:30 1. MISE (Příliš úspěšná praxe)
- 10:15 Prostřeno!
- 11:00 Ano, šéfe!
- 23:00 Inkognito
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor prázdniny)
- 06:05 Jogínci
- 06:15 Když Bitz a Bob kutí
- 06:30 Bruno
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:55 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Stateční zajíčci
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 7T II (18)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu!
- 10:30 Země dinosaurů
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Tučňáci z Madagaskaru III (9)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 14:00 Kombajn je fajn
- 14:10 Stavitelé
- 14:40 Čarodějky školou povinné II (5)
- 15:10 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Když Bitz a Bob kutí
- 16:35 Bruno
- 16:45 Luo Bao Bei
- 17:00 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:15 Bo & To
- 17:20 Stateční zajíčci
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O cvrčkovi (Cvrček a pila)
- 18:50 7T II (19)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru III (10)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Kočování za pohádkou (O princezně „Veliké kobře“)
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 01:25 ArtZóna
- 02:20 Poslední primabalerína
- 02:55 Terra musica
- 03:25 Divadlo žije!
- 03:50 Podoby šperku
- 04:15 Doba kočování
- 04:40 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Michal Tučný po 25 letech aneb Už nikdo neví
- 21:05 Honza Vyčítal
- 21:45 Pouze pro Plavce
- 04:45 Rodinná pouta (Sourozenci)
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Léto s Italem
- 06:40 Nikdo není dokonalý
- 07:45 Columbo (Předveď dokonalou vraždu)
- 14:45 Rodinná pouta (Nález)
- 15:50 Sestřičky (Dobré mravy)
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý
- 19:00 Jak se staví sen - extra
- 22:05 Pípšoubazar
- 23:10 Jak se staví sen - extra
- 01:00 K věci
- 01:30 Prima HISTORIE
- 01:50 Prima Svět
- 02:20 Generace deprese
- 03:05 7 pádů Honzy Dědka
- 04:15 K věci
- 04:45 360⁰
- 06:00 Hlasy zločinu
- 07:00 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:25 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Prima MĚSTO
- 13:40 Prima ARCHIV
- 14:00 Zprávy
- 14:25 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Prima Česko
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:35 Prima HISTORIE
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Co na to vaše zdraví
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Lékaři v éteru
- 22:00 Zprávy
- 22:25 Generace deprese
- 23:10 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 23:40 Hlasy zločinu
- 01:20 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Prajzsko)
- 05:20 Etiketa (Představování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Jak Anče s komtesou k modrému z nebe přišly
- 07:15 Kačenka a strašidla
- 10:00 Jak se peče štěstí
- 11:00 O třech ospalých princeznách
- 12:10 Škola princů
- 13:25 Povídky malostranské (1)
- 14:25 O pokladech
- 15:50 Johančino tajemství
- 17:15 Peklo s princeznou
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Festivalové vteřiny 2024
- 20:00 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Tamtam plus (Les u Humpolce)
- 20:20 Doktor Martin 2 (9)
- 21:15 Všechnopárty
- 22:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:10 Hercule Poirot X (Čas přílivu)
- 23:45 Bolkoviny
- 01:20 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Prajzsko)
- 05:20 Etiketa (Představování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Jak Anče s komtesou k modrému z nebe přišly
- 07:15 Kačenka a strašidla
- 10:00 Jak se peče štěstí
- 11:00 O třech ospalých princeznách
- 12:10 Škola princů
- 13:25 Povídky malostranské (1)
- 14:25 O pokladech
- 15:50 Johančino tajemství
- 17:15 Peklo s princeznou
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Festivalové vteřiny 2024
- 20:00 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Tamtam plus (Les u Humpolce)
- 20:20 Doktor Martin 2 (9)
- 21:15 Všechnopárty
- 22:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:10 Hercule Poirot X (Čas přílivu)
- 23:45 Bolkoviny
- 00:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (8)
- 01:00 Vražedná čísla VI (4)
- 01:45 TaJeMno (21)
- 02:40 Moje místa (Oldřich Navrátil)
- 03:30 Výleťák (147)
- 03:35 Ušák Jaromíra Bosáka (144)
- 12:20 Moje místa (Matěj Ruppert)
- 13:20 Jukebox (13)
- 20:10 Zelený svět
- 23:00 Matka!
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Bernieho dobrodružství
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:20 Příšerky pod hladinou
- 08:10 Casper
- 10:05 Třetí skoba pro Kocoura
- 11:55 Škola základ života
- 13:50 Pearl Harbor
- 17:40 Na lovu II
- 20:20 Slunce, seno, erotika
- 22:00 Charlieho andílci
- 23:55 Kriminálka Anděl II (Zastavárník)
- 00:30 Skandální odhalení
- 02:55 Donnybrook: Muž proti muži
- 10:00 Čtvery Vánoce
- 11:35 Víkend s tátou
- 13:30 Teleshopping
- 13:50 Dračí srdce 3: Čarodějova kletba
- 15:45 Mnoho povyku pro nic
- 18:00 Blbý a blbější
- 20:00 Kung Fu Panda 3
- 21:40 Pluto Nash
- 23:30 Wakefield