Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:30 AZ-kvíz
- 01:00 V kondici
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Kratochvíle
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Masarykovo)
- 05:20 Etiketa (Velká svatba)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Železné hory)
- 06:25 Na cestě po Roatánu
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Tropické šílenství)
- 09:50 Chvíle pro písničku
- 10:10 Hitparáda televizní zábavy
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Broumovsko)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Poslední šance
- 14:20 Platina
- 14:40 Hercule Poirot XII (Hodiny)
- 16:10 Magnum II (Rozloučení)
- 17:00 Na cestě po Zlatiboru
- 17:25 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pupendo
- 22:10 Klaunovo pozdní odpoledne
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:10 Za oponou
- 01:25 Za mřížemi: v nejdrsnějších věznicích světa (4)
- 02:15 Před půlnocí
- 02:40 Zámek Nové Město nad Metují
- 03:00 Ta naša kapela
- 03:25 Čaj pro třetího
- 03:55 Zeno Kaprál – básník
- 14:15 Divoká Austrálie (Velké dobrodružství)
- 15:05 Jedovatí hadi Bolívie
- 15:35 Kouzlo panenek (1)
- 20:00 Kapitán
- 21:50 Křidýlko nebo stehýnko?
- 23:35 Kruk II (2)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:00 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 00:30 OH Paříž 2024 (Horská kola)
- 01:30 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 02:00 OH Paříž 2024 (Jezdectví)
- 02:30 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 03:15 OH Paříž 2024 (Gymnastika)
- 05:15 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 06:00 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 06:30 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 07:00 OH Paříž 2024 (Lukostřelba)
- 07:17 OH Paříž 2024 (Horská kola)
- 07:40 OH Paříž 2024 (Studio Paříž)
- 08:47 OH Paříž 2024 (Jezdectví)
- 09:20 OH Paříž 2024 (Tenis)
- 09:43 OH Paříž 2024 (Studio Paříž)
- 12:07 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 12:10 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 12:51 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 13:22 OH Paříž 2024 (BMX)
- 20:30 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 04:51 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:06 M.A.S.H (220)
- 07:35 M.A.S.H (221)
- 08:06 M.A.S.H (222)
- 08:35 M.A.S.H (223)
- 09:05 M.A.S.H (224)
- 09:35 Malý pitaval z velkého města (Cyklista)
- 14:33 Policie v akci
- 15:32 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Přes prsty
- 22:30 7 pádů Honzy Dědka
- 23:38 Ano, šéfe!
- 04:28 Autosalon.tv
- 05:32 Bolek a Lolek na Divokém západě (Lovci)
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:03 Příhody Bolka a Lolka
- 06:17 Těžká dřina
- 06:51 Partička
- 07:32 Fotr na tripu VI
- 08:15 Top Gear III (3)
- 09:36 Top Gear IV (2)
- 22:09 ESCAPE
- 23:05 Partička Nová krev
- 04:32 Policie v akci
- 05:26 Noční Praha
- 06:18 Policie v akci
- 07:15 Closer: Nové případy VI (Posvátné město 1/5)
- 12:14 Columbo (Past)
- 13:48 Případ pro dva VI (Vražda na večírku)
- 18:42 Columbo (Zločinný steh)
- 00:39 Dnes neumírej
- 03:17 Ohnivé tornádo
- 08:48 Rande v Římě
- 10:33 Černobyl
- 13:10 Do hlubiny
- 15:25 Lásky čas
- 17:50 Než jsem tě poznala
- 20:08 Útěk z Alcatrazu
- 22:23 Kosti a skalp
- 04:48 Jak se staví sen - extra
- 05:40 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:31 Prostřeno!
- 07:41 1. MISE (Derby)
- 10:13 Prostřeno!
- 11:04 Ano, šéfe!
- 20:03 Katie Fforde (Bellino štěstí)
- 21:52 1. MISE (Otec roku)
- 23:05 Tudorovci II (7)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: CH)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Drobečkové II
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax
- 08:15 Tlapková patrola VIII
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:45 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (23)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Olympijská Shaun
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho (19)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Stavitelé II
- 14:30 Super třída II (9)
- 14:55 Čvacht
- 15:10 Remy a Fů
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Hej, Hafí! III
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:20 Sportující zvířata
- 16:25 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 17:00 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Ne-Ne
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a muzika)
- 18:50 Kámoši hafíci (24)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho (20)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:25 Geniální přítelkyně III: Příběh těch, co odcházejí, a těch, kteří zůstanou (4)
- 01:20 Taneční příběhy Darii Klimentové (4)
- 01:50 Norská čítanka: Hanne Orstavik
- 02:00 Norská čítanka: Audun Mortensen
- 02:10 Televizní klub neslyšících
- 02:40 Miloslav Chlupáč, sochař
- 03:00 Terra musica
- 03:25 Divadlo žije!
- 03:50 Život na zámku
- 04:15 Nová vlna
- 04:45 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:24 Přestávka ve vysílání 05:24-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 100 dní ve Versailles (4)
- 21:00 Kankán
- 04:04 Rodinná pouta II (Bez rozdílu)
- 05:05 Rozpal to, šéfe!
- 06:00 Nikdo není dokonalý
- 07:04 Nikdo není dokonalý
- 08:09 Columbo (Popel popelu)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen - extra
- 22:05 Show Jana Krause
- 23:08 Jak se staví sen - extra
- 01:02 K věci
- 03:09 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:34 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 15:00 Zprávy
- 15:12 Počasí
- 15:20 K věci
- 15:42 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:26 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:17 Hlasy zločinu
- 21:15 Zprávy
- 22:00 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:48 Pozvánka: Bolek Polívka 75 (do 30. 7.)
- 23:55 360⁰
- 00:30 AZ-kvíz
- 01:00 V kondici
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Kratochvíle
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Železné hory)
- 06:25 Na cestě po Roatánu
- 06:59 Studio 6
- 09:50 Chvíle pro písničku
- 10:10 Hitparáda televizní zábavy
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Broumovsko)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 14:20 Platina
- 14:40 Hercule Poirot XII (Hodiny)
- 17:00 Na cestě po Zlatiboru
- 17:25 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pupendo
- 22:10 Klaunovo pozdní odpoledne
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:10 Za oponou
- 00:30 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Kratochvíle
- 02:20 Dobré ráno
- 05:30 Události v regionech
- 06:25 Na cestě po Roatánu
- 06:59 Studio 6
- 09:50 Chvíle pro písničku
- 10:10 Hitparáda televizní zábavy
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Broumovsko)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 14:20 Platina
- 14:40 Hercule Poirot XII (Hodiny)
- 17:00 Na cestě po Zlatiboru
- 17:25 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pupendo
- 22:10 Klaunovo pozdní odpoledne
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:10 Za oponou
- 00:00 Eurotrip
- 03:35 Výleťák (182)
- 03:40 U stánku II (13)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (191)
- 04:20 Zahradní proměny (16)
- 05:10 Zahradní proměny (17)
- 06:00 Výleťák (230)
- 06:15 Moje místa (Magdalena Kožená)
- 08:10 Zahradní proměny (18)
- 09:10 Zahradní proměny (19)
- 12:10 Otec Braun (4)
- 20:10 Tři vejce do skla
- 22:00 Grošák
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 00:45 Red Rock West
- 02:30 Mortal Instruments: Město z kostí
- 04:40 Prázdninová láska
- 06:00 Koule
- 10:05 Příběh žraloka
- 11:35 Aeon Flux
- 13:20 Teleshopping
- 13:40 Mr. Bean: Největší filmová katastrofa
- 15:10 Nekonečná láska
- 22:00 V řetězech
- 01:05 Konečná
- 02:40 Spartan: Týmová výzva (5)
- 08:20 Mezi žraloky XI (19)
- 10:10 Kobra 11 II (9)
- 12:05 Novashopping
- 16:50 Kobra 11 II (11)
- 18:40 Válka skladů XI (15)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (21)
- 20:30 Mistři renovací II (17)
- 21:20 Kachní dynastie IV (15)
- 22:15 Walker, Texas Ranger VIII (5)
- 23:10 Kobra 11 II (11)
- 00:20 Teorie velkého třesku II (18)
- 02:05 Malý Sheldon III (8)
- 04:05 TELE TELE
- 04:30 2 $ocky VI (10)
- 06:25 Karate ovce (37)
- 07:05 Bakugan: Evolutions (11)
- 07:15 Přátelé IX (2)
- 08:10 2 $ocky VI (15)
- 09:50 Malý Sheldon III (12)
- 11:25 Ženatý se závazky (85)
- 12:20 Dva a půl chlapa VI (11)
- 14:05 Teorie velkého třesku II (18)
- 15:45 2 $ocky VI (19)
- 18:20 Dva a půl chlapa VI (13)
- 19:10 Malý Sheldon III (14)
- 20:00 Teorie velkého třesku II (22)
- 21:35 Přátelé IX (4)
- 22:35 Americký táta V (17)
- 23:25 Dva a půl chlapa VI (13)
- 04:55 Co na to Češi
- 06:10 Riskuj!
- 06:50 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:35 Na lovu II
- 13:25 MasterChef Česko (13)
- 00:10 Nemocnice Chicago Med VIII (12)
- 00:55 Dvojí život mého otce
- 02:20 Doktorka Quinnová II (14)
- 05:40 Ulice (4338)
- 07:15 Život na jachtě: U protinožců (8)
- 08:50 Čarodějky IV (9)
- 09:40 Vítejte doma IV
- 10:30 Oteckovia II (75)
- 16:20 Vyměněné osudy II (51)
- 20:15 Nekonečná láska II (117)
- 21:05 Nekonečná láska II (118)
- 00:05 Hymna SR
- 00:10 Agatha Christie: Poirot (Vraždy podľa abecedy)
- 01:55 Správy „N“
- 02:45 Počasie
- 02:55 Candice Renoirová III (Špinavá bielizeň sa perie doma)
- 03:50 Správy „N“
- 04:40 Nebíčko v papuľke
- 05:15 Capri II (8)
- 07:00 Ranné správy
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri II (9)
- 14:15 Zdravá maškrta
- 14:25 Zdravá maškrta
- 14:55 Don Matteo (Pre ich dobro)
- 16:00 Správy
- 16:25 Bez batožiny (Tanzánia - Ngorongoro)
- 16:50 Destinácie (Bengálsko a Satjádžit Ráj)
- 17:10 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Dve pravdy - 2.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Zrkadlová hra)
- 22:25 Prípady 1. oddelenia (5)
- 23:35 Hymna SR
- 23:37 Mária sníva
- 00:00 Správy „N“
- 00:50 Hírek
- 01:10 01:10 - 05:10
- 05:10 05:10 - 06:00
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Počúvaj moju hudbu
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Veľká tréma)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Od prameňa - Rusínsky
- 08:30 Kimondó - Na kus reči
- 08:55 Rusínsky magazín
- 09:30 Mam'zelle Nitouche
- 10:35 Maškarný ples
- 11:05 Kúzelné mestečko (8)
- 11:30 Obedníček (Jakub a Flip "N")
- 11:40 Rusty
- 11:45 Pa a Pi
- 11:55 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIHUMUS)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:25 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Jeseníky Šumpersko)
- 12:35 Herbárium (Baza čierna)
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Moje, tvoje, spoločné a cudzie ...)
- 16:00 Sirotinec pre zvieratá III (Sirotinec 11.)
- 16:30 Fetiše socializmu II (Panelový sen)
- 17:05 Anjeli strážni
- 17:35 Lov slov
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Jakub a Flip "N")
- 18:40 Rusty
- 18:45 Medvedík Pompon (Keď budem veľký)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:30 Athleticus
- 19:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 19:47 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
- 19:50 Futbalový magazín 2024
- 22:40 Kukačky (9)
- 23:35 Kukačky (časť 10.)
- 00:30 AZ-kvíz
- 01:00 V kondici
- 01:15 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 Kratochvíle
- 06:59 Studio 6
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Broumovsko)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:55 Poslední šance
- 14:20 Platina
- 14:40 Hercule Poirot XII (Hodiny)
- 17:25 AZ-kvíz
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pupendo
- 00:30 AZ-kvíz
- 02:00 Kratochvíle
- 05:20 Etiketa (Velká svatba)
- 05:30 Události v regionech
- 06:25 Na cestě po Roatánu
- 06:59 Studio 6
- 10:10 Hitparáda televizní zábavy
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Broumovsko)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:55 Poslední šance
- 14:20 Platina
- 17:00 Na cestě po Zlatiboru
- 17:25 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Pupendo
- 22:10 Klaunovo pozdní odpoledne
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony
- 23:10 Za oponou
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:10 Interview :24
- 01:40 Ekonomika :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:50 Správy :24
- 05:15 Góly-body-sekundy
- 05:30 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál - V prírode
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál - Zo záhradky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Archeológia - obraz našej minulosti
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:25 Krásky z Dubaje
- 03:35 Příšerky z vesmíru
- 06:15 Jsem božská
- 08:10 Tajnosti
- 13:30 Předplacená láska
- 15:10 A do kuchyně!
- 16:55 Vánoční nevěsta
- 20:15 Válka zítřka
- 00:40 První oddělení II
- 01:20 Policisté v akci
- 02:05 Policisté v akci
- 02:50 Krimi
- 03:10 Soudní síň (Lyžařka)
- 03:55 Slyším každý pšouk
- 04:40 Krimi
- 05:05 Noviny
- 05:35 Krimi
- 06:00 Noviny
- 06:30 První oddělení II
- 07:10 Policisté v akci
- 08:10 Policisté v akci
- 09:05 Soudní síň (Slyším každý pšouk)
- 10:05 Soudní síň (Strýc)
- 11:05 Pod povrchem (22)
- 14:00 Soudní síň (Dítě na prvním místě)
- 15:00 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 20:20 Chlapská čest
- 21:50 Kriminálka Kraj (Křesťanská láska)
- 23:00 Kriminálka Kraj (Šance)
- 00:20 Survivor
- 01:25 Aj múdry schybí
- 02:30 Partička
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (66)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám II (9)
- 21:40 Dunaj, k vašim službám II (10)
- 01:00 Jak se žije na vysoké noze II (4)
- 01:45 Mistři dřeva II (7)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (21)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (21)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? V (3)
- 15:10 Mistři dřeva II (8)
- 22:05 Dům snů III (2)
- 00:30 2012
- 06:00 Fantastický pan Lišák
- 10:20 Premiantka
- 11:55 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (17)
- 12:35 Nevědomí
- 14:35 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 17:50 Van Helsing
- 20:00 Mělas to vědět (3)
- 20:55 El Mariachi
- 22:15 Desperado
- 23:55 Tenkrát v Mexiku
- 01:30 Zátah 2
- 06:00 Divoké vlny
- 07:25 Barry Seal: Nebeský gauner
- 11:00 Přátelé II (10)
- 11:20 Přátelé II (11)
- 11:45 Lauřina hvězdička
- 15:20 Lion
- 19:30 Humr
- 21:25 Nit z přízraků
- 23:35 Halloween zabíjí
- 00:30 Terminator Salvation
- 02:25 Rod Draka II (7)
- 03:25 Sektor II (7)
- 15:10 Surfařka
- 18:40 Girls V (1)
- 19:10 Girls V (2)
- 19:40 Sex ve městě II (Svobodní se přece střílejí)
- 08:25 Prolhané krásky (Přiznat se, či nepřiznat)
- 09:20 Majestic
- 12:20 Flash (Grodd žije)
- 13:20 Flash (Přeprava lotrů)
- 20:00 Melodie mého srdce
- 22:20 Alice už tu nebydlí
- 01:00 Dlouhá noc: Přežití
- 02:30 Santa je pořád úchyl
- 04:00 Poslední polda V (8)
- 04:45 Přestávka ve vysílání
- 06:00 VIY: Tajemství dračí pečeti
- 08:35 Šťastná
- 09:55 Staré báje vikingů
- 12:05 Kouzelný měšec
- 14:05 Kam, pánové, kam jdete?
- 15:30 Detektiv z Hongkongu
- 17:50 Teorie tygra
- 20:00 Elitní zabiják
- 21:55 Tokarev
- 06:00 Pytel mouky
- 09:00 Hrdinové
- 15:20 Jak milovat s D
- 16:55 Muž ve stínu
- 19:00 Paříž 36
- 21:00 Bernský vyslanec
- 22:20 V pasti zrady
- 05:20 Asterix a Olympijské hry
- 07:15 Čekání na Anyu
- 09:00 Krycí jméno Lev
- 10:35 Nestanu se tvojí ženou
- 12:10 Lope - Nezkrotný básník
- 14:00 Švec
- 16:55 Záložní jednotka
- 18:30 Pappa Mia!
- 21:30 Vévoda z Wellingtonu
- 23:05 Černý motýl
- 09:40 Šťastný drak
- 14:25 Návrat
- 16:05 Coco Chanel
- 19:30 Julius Caesar (1)
- 21:00 Riskantní shledání
- 22:15 Mrazivý závod
- 08:05 Doslova
- 09:40 Ľudia sú aj politici (39)
- 17:50 Dlhá cesta k vojne (2)
- 19:05 Doslova
- 20:45 Chanel, čislo 5 (1)
- 22:50 Kostarika
- 00:30 VIP svět
- 00:40 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:25 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:05 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (22)
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Pašák (8)
- 22:10 El Chapo III
- 23:05 Poklad z půdy
- 03:50 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Pelíšky slavných
- 13:25 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:45 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:00 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 23:55 Jak to dopadlo!?
- 15:05 Profil zločinu IV (10)
- 16:10 Profil zločinu IV (11)
- 17:20 A-Team II (14)
- 20:05 Xena (9)
- 21:00 Macgyver V (3)
- 21:55 Macgyver V (4)
- 15:30 Brousko III (87)
- 17:55 Domek na prérii V (22)
- 18:55 Ranč Heartland (9)
- 19:55 Ranč Heartland (10)
- 06:15 Kikirikí
- 06:30 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu!
- 07:35 Broučci (A bylo jaro…,Šťastnou cestu, Broučku!)
- 07:50 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a zkrocení zlé ženy)
- 08:30 Tisíc a jedna noc (O kováři Básimovi)
- 09:00 Teleshopping
- 10:05 O modrém autíčku (Brusle)
- 10:15 Já Baryk (4)
- 10:20 O Mikešovi (Mikeš straší)
- 11:05 Mach a Šebestová (Školní výlet)
- 12:00 Pojedeme k moři
- 13:35 Splašené čepice
- 14:00 Reportáž psaná na oprátce
- 15:40 Kinosál
- 16:00 Poločas štěstí
- 17:40 Kinosál
- 18:00 Stáří není pro sraby
- 19:35 Filmové minuty
- 19:40 Já Baryk (8)
- 20:00 Kočár do Vídně
- 21:35 Kopytem sem, kopytem tam
- 23:50 Filmové minuty
- 20:00 Skupina Paranormal (7)
- 20:30 JFK: Spiknutí
- 21:55 Krvavé Česko (7)
- 22:25 Dešifrované záhady (Sněžný muž)
- 23:40 Vesmír jako makrosvět
- 01:25 Highlander
- 03:15 My Way
- 06:40 Láska a tanec
- 13:25 Bomber
- 17:05 Ip Man 4: The Finale
- 18:55 Neprůstřelný mnich
- 20:40 Underworld: Krvavé války
- 22:00 Dracula
- 23:55 Stopa do minulosti
- 01:05 Nelítostný souboj
- 03:45 Pasti, pasti, pastičky
- 09:00 Svatba na bitevním poli
- 10:40 Zorro
- 12:45 Dva misionáři
- 14:25 Učitelé na zakázku 2
- 16:00 Po čem ženy touží
- 20:20 Všemocný
- 22:00 Blood And Bone
- 23:35 Hannibal
- 00:20 Červený trpaslík VI (2)
- 00:55 6. batalion
- 03:50 Comedy Club VI (23)
- 14:00 FBI: International (20)
- 20:00 Kancl doma
- 22:00 Comedy Club VI (24)
- 22:30 Comedy Club VI (25)
- 23:00 Comedy Club VI (26)
- 00:25 Zvláštní a záhadné V (9)
- 01:55 Pohledy do historie (34)
- 14:20 Jak je vidí ptáci II (5)
- 20:00 Zvláštní a záhadné V (10)
- 20:55 FBI - Agenti řeší případy (17)
- 21:25 Špinavé prádlo (1)
- 19:00 Zavolejte čističe II (1)
- 19:30 Zavolejte čističe II (2)
- 00:00 Plavání
- 01:30 Olympijské hry
- 02:30 Plavání
- 03:00 Plavání
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Plavání
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Olympijské hry
- 07:30 Olympijské hry
- 07:45 Triatlon
- 13:45 Stolní tenis
- 15:30 Střelba
- 16:45 Judo
- 18:15 Sportovní gymnastika
- 20:15 Plavání
- 22:15 Volejbal
- 23:00 Olympijské hry
- 04:30 Horská kola
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Házená
- 07:00 Tenis
- 08:00 Olympijské hry
- 09:00 Házená
- 11:00 Házená
- 12:30 Tenis
- 16:30 Vodní pólo
- 17:45 Basketbal 3v3
- 19:00 Tenis
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:30 Nehody za volantom
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 20:00 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 01:30 Sedm nejrychlejších (52)
- 10:35 Sedm nejrychlejších (16)
- 14:15 Blochovy rozbory (25)
- 22:15 Poklady v garáži (45)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 1Charted
- 17:00 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 Radio Top 30
- 17:00 Óčko hity
- 22:00 Naked Attraction
- 07:25 Nespoutaný anděl (89)
- 08:20 Nespoutaný anděl (90)
- 10:35 Teleshopping
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džunle (148)
- 16:55 Stefanie (63)
- 17:55 Stefanie (64)
- 18:55 Nespoutaný anděl (91)
- 19:55 Nespoutaný anděl (92)
- 00:00 ROCK SPECIÁL
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 ROCKSPECIÁL
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 METALMANIA
- 20:30 KONCERT FOO FIGHTERS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 20:00 Replay 90’
- 22:00 Retro love
- 00:00 George Michael
- 02:40 Various Artists
- 04:27 Jessie J
- 05:55 Various Artists
- 06:05 David Gilmour
- 11:38 Passenger
- 20:44 Various Artists
- 21:23 Lorde
- 23:38 Various Artists
- 08:00 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 12:15 TELESHOPPING
- 20:20 PESNIČKY Z KASÍNA - GALA
- 22:20 ZADÁNO PRO LEGENDU
- 00:00 Grizzy and The Lemmings II (Bear Sitter)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings II (Rainbow Moose)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings II (Radar Bear)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings II (Zorbing Lemmings)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings II (Air Trafficking)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings II (A Lemmings Fairy Tale)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings II (Slam Dunk Lemmings)
- 04:30 44 koček II (Divoce a statečně)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Bojovník silnic / Taneční souboj)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Ztracené děvče / Oslava pro cestovatele časem)
- 06:00 Šmoulové (Šmoulí hasiči / Zrcadlová skříň)
- 06:25 Šmoulové (Výměna těl / Básnické klání)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice II (Super Hvězdice / Před muzeem za muzeem nikdo nesmí stát)
- 01:10 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Sloní Rodinku / Tlapky a Zlomyslná Koťata)
- 01:30 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Kamaráda / Tlapky Zachraňují černého Pasažéra)
- 01:55 Tlapková patrola II (Tlapky a Hlídací Dobrodružství / Tlapky Zachraňují Ohňostroj)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci VII (Závodníci za obnovitelnou energii)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci VII (Vesmírný mimi robot)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci VII (Fujky Kačka)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci VII (Polštářový pirát)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci VII (Dobrodružství v herně)
- 10:05 Prasátko Peppa VI (Zahradní hry)
- 10:10 Prasátko Peppa VI (Projížďka na loďce)
- 10:20 Prasátko Peppa VI (Ovoce)
- 10:25 Prasátko Peppa VI (Tomův balonek)
- 10:45 Prasátko Peppa VI (Peppa a cirkus)
- 10:50 Prasátko Peppa VI (Jezírko)
- 10:55 Prasátko Peppa VI (Kdysi dávno)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta s Chasem řeší detektivní případ!)
- 11:55 Rubble a jeho parta (Parta zvětšuje podium na talentovou šou / Parta vyrábí hudební nástroje)
- 00:00 Kluk, holka atd. (21)
- 00:10 Kluk, holka atd. (22)
- 00:25 Ghostforce (9)
- 00:50 Ghostforce (10)
- 03:25 Ghostforce (11)
- 03:45 Ghostforce (12)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (85)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (86)
- 06:55 Blue (53)
- 07:05 Blue (54)
- 07:10 Blue (55)
- 07:25 Blue (56)
- 07:30 Blue (57)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (15)
- 14:20 Příšerky v rachotě (1)
- 14:45 Příšerky v rachotě (3)
- 16:10 Blue (126)
- 16:20 Blue (127)
- 16:25 Blue (128)
- 16:40 Blue (137)
- 16:45 Blue (138)
- 16:50 Blue (139)
- 17:05 Blue (131)
- 17:10 Blue (132)
- 17:20 Blue (133)
- 22:15 Jessie (20)
- 22:40 U Raven Doma (56)
- 23:10 U Raven Doma (57)
- 23:40 Kluk, holka atd. (23)
- 23:50 Kluk, holka atd. (24)
- 07:00 Bluey (134)
- 07:10 Bluey (135)
- 07:20 Bluey (136)
- 07:30 Bluey (137)
- 07:40 Bluey (138)
- 07:50 Bluey (139)
- 12:30 Bluey (42)
- 12:40 Bluey (43)
- 12:50 Bluey (44)
- 13:10 Bluey (46)
- 13:20 Bluey (47)
- 18:30 Sofia The First (45)
- 19:00 Sofia The First (46)
- 00:13 Bořek stavitel (43)
- 00:23 Bořek stavitel (44)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (12)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (13)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (14)
- 01:20 Hurá za hádankou (6)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (8)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (39)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (40)
- 02:55 Chuck a přátelé (3)
- 03:07 Chuggington (6)
- 03:17 Chuggington (7)
- 03:29 Angelína balerína (9)
- 03:42 Angelína balerína (10)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (37)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (38)
- 04:38 Bořek stavitel (50)
- 04:48 Bořek stavitel (51)
- 05:01 Hurá za hádankou (12)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (51)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (52)
- 05:49 Požárník Sam (9)
- 06:00 Trojčata (66)
- 06:07 Trojčata (67)
- 06:14 Trojčata (68)
- 06:25 Bing (73)
- 06:32 Bing (74)
- 06:39 Bing (75)
- 06:46 Bing (76)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (17)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (7)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (8)
- 08:35 Doodleboo (36)
- 08:40 Doodleboo (37)
- 08:45 Doodleboo (38)
- 08:50 Doodleboo (39)
- 08:55 Doodleboo (40)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (43)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (44)
- 09:30 Hurá za hádankou (10)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (24)
- 11:00 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (17)
- 11:16 Pettson a Fiškus (7)
- 11:27 Pettson a Fiškus (8)
- 11:40 Pettson a Fiškus (1)
- 11:50 Pettson a Fiškus (2)
- 12:03 Daisy a Ollie (10)
- 12:10 Daisy a Ollie (11)
- 12:17 Daisy a Ollie (12)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (24)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (25)
- 12:52 Bing (53)
- 13:00 Bing (54)
- 13:08 Bing (55)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (9)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (25)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (26)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (10)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (11)
- 15:19 Simon (30)
- 15:38 Woozle a Pip (30)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (30)
- 16:15 Pettson a Fiškus (4)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (4)
- 17:12 Doodleboo (13)
- 17:17 Doodleboo (14)
- 17:22 Doodleboo (15)
- 17:27 Doodleboo (16)
- 17:37 Messyho skvělá dobrodružství (15)
- 17:48 Messyho skvělá dobrodružství (16)
- 18:10 Požárník Sam (10)
- 18:24 Berry a Dolly (13)
- 18:29 Berry a Dolly (1)
- 18:34 Berry a Dolly (2)
- 18:40 Bing (51)
- 18:47 Bing (52)
- 19:17 Pettson a Fiškus (4)
- 19:55 Simon (25)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (6)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (24)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (25)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (6)
- 21:12 Kipper (12)
- 21:21 Kipper (13)
- 21:55 Chuggington (4)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (44)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (45)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (18)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (19)
- 23:05 Bing (4)
- 23:12 Bing (5)
- 23:20 Bing (6)
- 23:27 Bing (7)
- 23:35 Bing (8)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (3)
- 00:00 Sestry II (Večírek mrňat)
- 00:10 Sestry II (Návrat do přírody)
- 00:20 Sestry II (Teta Coco)
- 00:30 Sestry II (Dospělejší než ty)
- 11:00 Sestry (Horoskop)
- 11:10 Sestry (Zdravotní sestřička)
- 11:30 Mia a já IV (Co ti poví zrcadla)
- 14:00 Sestry (V kůži své sestry)
- 14:10 Sestry (Blondýna)
- 14:30 Sestry (Sympatický rok)
- 14:40 Sestry (Výměna)
- 22:00 Sestry (Sympatický rok)
- 22:10 Sestry (Výměna)
- 00:10 Kikoriki (49)
- 00:20 Flopy (101)
- 00:35 Šmolkovia (38)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (43)
- 01:10 Esá z pralesa (37)
- 01:35 Volám sa Caillou V (21)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (8)
- 02:15 Panda a Krash (37)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (25)
- 02:55 Myšiak Anatole (14)
- 03:20 Monchhichi (47)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky III (13)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára III (2)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (15)
- 04:20 Malý medvedík (22)
- 04:45 Ruby z dúhy (21)
- 05:10 Bob staviteľ (5)
- 05:30 Duda a Dada II (24)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (36)
- 05:55 Máša a medveď (69)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci II (38)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (19)
- 06:40 Veselé zajačiky III (8)
- 06:45 Ovečka Shaun II (7)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (11)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady II (7)
- 07:55 Drobčekovia II (8)
- 08:10 Máša a medveď (70)
- 08:20 Veselé zajačiky III (9)
- 08:30 Fíha Tralala (8)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (24)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (14)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (37)
- 09:25 Esá z pralesa (37)
- 09:35 Veselé zajačiky III (10)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky III (13)
- 10:20 Bob staviteľ (6)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (39)
- 10:55 Zvedavkovci II (39)
- 11:20 Môj malý dinosaurus II (6)
- 11:25 Malý medvedík (22)
- 11:50 Panda a Kiwi (13)
- 11:55 Ovečka Shaun II (8)
- 12:00 Volám sa Caillou V (22)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (25)
- 12:30 Polly Pocket (15)
- 12:35 Flopy (115)
- 12:50 Ruby z dúhy (22)
- 13:40 Malý silák Bheem (14)
- 13:45 Veselé zajačiky III (11)
- 13:50 Panda a Krash (37)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (44)
- 14:45 Máša a medveď (71)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (31)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky III (14)
- 15:20 Esá z pralesa (38)
- 15:35 Ohrozené druhy (15)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (50)
- 16:25 Bob staviteľ (7)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (15)
- 16:45 Monchhichi (48)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (38)
- 17:05 Ovečka Shaun II (9)
- 17:15 Zábavné zvieratká (11)
- 17:35 Ruby z dúhy (23)
- 18:25 Drobčekovia (1)
- 18:40 Ovečka Shaun II (10)
- 19:15 Zvedavkovci II (40)
- 19:35 Fíha Tralala (9)
- 19:45 Máša a medveď (72)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (1)
- 20:05 Esá z pralesa (39)
- 20:15 Bob staviteľ (8)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (16)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (32)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (7)
- 22:05 Monchhichi (49)
- 22:15 Myšiak Anatole (15)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (51)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (25)
- 23:35 Mášine rozprávky (25)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (26)
- 23:45 Veselé zajačiky III (12)
- 23:50 Malý silák Bheem (15)
- 12:30 Dolce Vita (21)
- 14:30 Vitální zahrada (12)
- 17:45 Svět z blízka (99)
- 22:00 Velkolepé designy (3)
- 04:00 Chef Lignac po francouzsku (10)
- 07:30 Dolce Vita (30)
- 13:00 Teleshoping
- 20:00 V Májině kuchyni (Jubilejní večeře)
- 21:00 Moje Dubaj (9)
- 22:00 Holky v kuchyni (13)
- 22:30 Nebesky dobré (6)
- 23:30 Všechny chutě Maďarska (6)
- 16:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 16:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 17:35 Eko magazín (Heřmanickou haldu uhasí nepropustný sarkofág, hotov by měl být asi za 10 let, Opava nechala vysadit nové stromy v Městských sadech, V Ostravě-Jihu hromadně očkovali psy proti vzteklině, Upcyklace: proces přeměňování odpadu v nové materiály, J
- 20:00 David Švejnoha (154)
- 20:40 POČASÍ
- 21:15 POČASÍ
Pro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PIN