Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:10 Američtí sběratelé XIX (12)
- 01:55 Kachní dynastie II (5)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie (19)
- 03:25 Walker, Texas Ranger VII (2)
- 08:00 Američtí sběratelé XIX (12)
- 08:55 Kachní dynastie II (5)
- 09:50 Kobra 11 XXIV (11)
- 11:50 Novashopping
- 12:05 Walker, Texas Ranger VII (2)
- 13:00 Válka skladů IX (30)
- 14:20 Válka skladů X (1)
- 14:50 Mistři zastavárny XXIII (20)
- 15:40 Strážci hranic: Austrálie (24)
- 16:10 Strážci hranic: Austrálie II (1)
- 16:40 Kobra 11 XXIV (13)
- 18:40 Válka skladů X (3)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIII (21)
- 20:30 Američtí sběratelé XIX (14)
- 21:25 Kachní dynastie II (9)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VII (3)
- 23:15 Kobra 11 XXIV (13)
- 00:20 Teorie velkého třesku X (7)
- 02:00 Malý Sheldon (2)
- 02:40 Zlatá sedmdesátá VI (20)
- 03:20 Americký táta II (10)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 2 $ocky (24)
- 04:50 2 $ocky II (1)
- 05:10 Ženatý se závazky (33)
- 06:00 Zig a Sharko IV (15)
- 06:40 Bakugan: Vzestup Geoganů (38)
- 06:55 Přátelé VI (25)
- 07:50 2 $ocky II (7)
- 09:35 Malý Sheldon (6)
- 11:10 Ženatý se závazky (35)
- 12:10 Dva a půl chlapa IV (4)
- 13:00 Přátelé VI (25)
- 13:55 Teorie velkého třesku X (7)
- 15:35 2 $ocky II (11)
- 17:25 Zlatá sedmdesátá VI (22)
- 18:20 Dva a půl chlapa IV (6)
- 19:10 Malý Sheldon (8)
- 20:00 Teorie velkého třesku X (11)
- 21:40 Přátelé VII (2)
- 22:35 Americký táta III (2)
- 23:25 Dva a půl chlapa IV (6)
- 04:20 Na lovu
- 05:05 Co na to Češi
- 05:40 Volejte Novu
- 06:00 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:45 Na lovu
- 07:40 MasterChef Česko VII (4)
- 12:40 Teleshopping
- 12:55 MasterChef Česko VII (5)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med VII (9)
- 01:15 Vyměněné osudy II (11)
- 02:50 Čarodějky III (11)
- 03:30 Nemocnice Chicago Med VII (9)
- 08:50 Čarodějky III (13)
- 09:45 Vítejte doma IV
- 10:40 Oteckovia II (41)
- 12:30 Nekonečná láska II (80)
- 16:40 Vyměněné osudy II (17)
- 18:30 Čarodějky III (14)
- 19:20 Čarodějky III (15)
- 20:15 Nekonečná láska II (83)
- 21:10 Nekonečná láska II (84)
- 15:15 Běhej lesy - Železná Ruda
- 15:30 Spade poker show 2024 (1)
- 15:55 1:1 Sport Show (54)
- 18:55 Odpolední sportovní noviny
- 19:00 Reconnecting ONE
- 19:30 1:1 Sport Show (54)
- 03:05 Přestávka ve vysílání
- 09:00 Queen & King of the Court #4
- 09:30 1:1 Sport Show (54)
- 10:00 World Cup of Darts 2024
- 22:00 Motosurf World Championship #1
- 22:30 Magazín Muaythai (4)
- 23:00 PFL Europe 2
- 00:50 Správy RTVS "N"
- 01:40 Góly - body - sekundy
- 01:55 Počasie
- 02:05 Vraždy v La Rochefoucauld
- 03:40 Správy RTVS "N"
- 04:30 Počasie
- 04:40 Postav dom, zasaď strom
- 05:20 Capri (4)
- 07:05 Veselá farma: Farmárove lamy
- 07:40 Koník z ebenu
- 12:00 Nekonečná nevystupovať
- 13:20 O liečivej vode
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Posolstvo Cyrila a Metoda
- 21:40 Cyril a Metod Apoštoli Slovanov
- 23:05 Správy RTVS "N"
- 23:55 Góly - body - sekundy
- 00:05 Trochu inak - hudobný špeciál (Hudobné duo Dennyiah)
- 00:15 Správy RTVS "N"
- 01:05 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Môj dom
- 06:10 Bob a Bobek na cestách
- 06:15 Medvedík Pompon (Lovci prachu)
- 06:25 Poštár Pat
- 06:40 Splat a Harry
- 06:50 Splat a Harry
- 07:05 Dekretovo dedičstvo
- 07:30 Po stopách Veľkomoravanov
- 08:00 Živá panoráma
- 08:35 35 rokov Cyrilometodských dní v Terchovej
- 09:00 Dejiny Slovenska
- 09:30 Knieža
- 11:05 KIWAK tatranský
- 11:55 Slováci dolu hlavou
- 12:50 Slováci v Argentíne
- 14:00 Toto bola moja cesta
- 14:30 Dobrodružstvo pri obžinkoch
- 15:40 Slnečný kúpeľ
- 16:20 Chuť leta
- 17:35 Morava, rieka bez hraníc
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:50 Medvedík Pompon (Malé zvieratká a veľká hlúposť)
- 18:55 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Poštár Pat
- 19:15 Splat a Harry
- 19:30 Splat a Harry
- 19:40 Môj dom
- 19:50 Sviatočné slovo
- 22:20 Denník architekta
- 23:20 Zmenil tvár Šanghaja
- 01:20 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Prajzsko)
- 05:20 Etiketa (Představování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Jak Anče s komtesou k modrému z nebe přišly
- 07:15 Kačenka a strašidla
- 10:00 Jak se peče štěstí
- 11:00 O třech ospalých princeznách
- 12:10 Škola princů
- 13:25 Povídky malostranské (1)
- 14:25 O pokladech
- 15:50 Johančino tajemství
- 17:15 Peklo s princeznou
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Festivalové vteřiny 2024
- 20:00 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Tamtam plus (Les u Humpolce)
- 20:20 Doktor Martin 2 (9)
- 21:15 Všechnopárty
- 22:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:10 Hercule Poirot X (Čas přílivu)
- 23:45 Bolkoviny
- 01:20 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Prajzsko)
- 05:20 Etiketa (Představování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Jak Anče s komtesou k modrému z nebe přišly
- 07:15 Kačenka a strašidla
- 10:00 Jak se peče štěstí
- 11:00 O třech ospalých princeznách
- 12:10 Škola princů
- 13:25 Povídky malostranské (1)
- 14:25 O pokladech
- 15:50 Johančino tajemství
- 17:15 Peklo s princeznou
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Festivalové vteřiny 2024
- 20:00 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Tamtam plus (Les u Humpolce)
- 20:20 Doktor Martin 2 (9)
- 21:15 Všechnopárty
- 22:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:10 Hercule Poirot X (Čas přílivu)
- 23:45 Bolkoviny
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Archív :24
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy :24
- 12:30 Cestou necestou - špeciál - Náboženstvá
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Experiment: Zdravie v tabletke
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Reportéri - zostrih 2024
- 16:45 Reportéri - zostrih 2024
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 INTERVIEW :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:05 Počasie
- 20:15 Slovenský panteón: Cyril a Metod
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Cez lupu - Fentanyl - najsilnejšia droga na svete
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Archív :24
- 01:30 Tchyně na zabití
- 02:50 2Bobule
- 04:20 Upír junior
- 05:45 Jsem božská
- 07:45 Modelář
- 09:45 Velká láska
- 11:35 Rádio Rebelka
- 15:05 Martin a Venuše
- 16:55 Velký souboj pekařů
- 20:15 Dobrý šéf
- 22:20 Zloděj a lhářka
- 23:50 Paralelní matky
- 00:20 Policisté v akci
- 01:05 Policisté v akci
- 01:50 Krimi
- 02:15 Soudní síň (Už žádné orgie)
- 03:00 Soudní síň (Počasí)
- 03:45 Soudní síň (Domácí vězení)
- 04:35 Krimi
- 04:55 Noviny
- 05:30 Krimi
- 05:55 Noviny
- 06:25 První oddělení
- 07:05 Policisté v akci
- 08:00 Policisté v akci
- 09:00 Soudní síň (Domácí vězení)
- 10:00 Soudní síň (Už žádné orgie)
- 11:05 Pod povrchem (5)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 00:50 Aj múdry schybí
- 02:00 Partička
- 03:40 Rodinné prípady
- 04:25 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Modré z neba
- 08:10 Varte s nami
- 08:20 Susedia
- 09:00 Susedia
- 09:40 Svokra
- 10:35 Rodinné prípady
- 11:25 Rodinné prípady
- 12:25 Búrlivé víno (48)
- 13:15 V mene zákona
- 14:05 Rodinné prípady
- 14:45 Rodinné prípady
- 15:30 Rodinné prípady
- 16:20 Susedské prípady
- 17:10 Susedské prípady
- 18:00 Búrlivé víno (49)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:10 Susedia
- 21:45 Susedia
- 00:35 Lovci plážových domů (2)
- 01:00 Nový život ve starých zdech II (10)
- 01:45 Úžasné prostory George Clarka VI (7)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (4)
- 03:35 Dům snů II (4)
- 10:45 Lovci plážových domů (2)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? III (4)
- 14:20 Dům snů II (4)
- 15:10 Úžasné prostory George Clarka VI (8)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! V (7)
- 21:15 Dům snů II (1)
- 00:15 Ave, Caesar!
- 02:00 Bláznův ráj
- 03:35 Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství
- 06:00 Šéfkuchař Jack
- 07:20 Daniel
- 10:25 (J)elita ze střídačky 2
- 11:55 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 13:40 Poslední hra o zlato
- 15:30 Malý Sheldon VII (7)
- 15:50 Scott Pilgrim proti zbytku světa
- 17:40 Před kamerou XXI (27)
- 18:05 Příchozí
- 20:00 Smrtelné stroje
- 22:05 U Konce světa
- 23:50 Případ Goldman
- 00:55 V Bruggách
- 02:40 Ted Bundy: Speciál o falešnosti
- 03:30 Šifra mistra Leonarda
- 06:00 Jízda s Madeleine
- 07:30 Cesta k dokonalosti
- 09:15 Tintinova dobrodružství
- 11:00 Bude líp V (Anglie)
- 11:45 Bude líp V (Nejsme sami)
- 12:35 Madeleine Collins
- 14:20 Věrný až za hrob
- 15:55 Návrat do Epipa
- 17:20 Spider-Man: Homecoming
- 19:30 Šmoulové
- 21:10 Peníze těch tupců
- 00:45 Zkažená úča
- 02:20 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (14)
- 03:00 Veliká II (9)
- 03:50 Barry IV (8)
- 14:40 Tichý zahradník
- 18:00 Sektor II (3)
- 19:00 Máma k nakousnutí (3)
- 19:35 Girls (9)
- 20:00 Girls (10)
- 20:30 Můžu tě zničit (4)
- 21:00 Temný případ II (1)
- 22:00 Temný případ II (2)
- 22:55 Temný případ II (3)
- 23:55 Temný případ II (4)
- 00:55 Příběh dealera
- 02:40 Nenávist
- 04:15 V deltě
- 06:00 Pod fíkovníky
- 07:35 Anatomie českého odpoledne
- 08:00 Šelma v džungli
- 09:45 Jen jednou
- 11:10 Nultého června
- 14:30 Ráj sušenek
- 16:20 Šelma v džungli
- 18:05 Supremes
- 22:25 Zátah 2
- 00:50 Výjimeční přátelé
- 02:40 Bílá nenávist
- 04:15 Klára
- 06:00 Krásné léto
- 07:55 Čtvrtá brightonská ulice
- 09:30 Návrat Sommersbyho
- 11:25 Kapitán Phillips
- 15:35 Holčičí film
- 17:15 Čtvrtá brightonská ulice
- 18:50 Moje láska, mon amour
- 20:30 Navrátilka
- 22:25 Mateřství