Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:45 Sisi (5)
- 01:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:05 Dobré ráno
- 04:35 Ignis Brunensis 2006
- 04:50 Hranice bez hranic (Na soutoku Odry a Olzy)
- 05:20 Etiketa (Zdravení)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Pálava)
- 06:30 Na cestě po Yucatánu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Tak tohle je ten svět...
- 11:00 Toulavá kamera
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Kluci v akci
- 14:20 Cesta na Borneo
- 15:20 Polopatě
- 16:10 Magnum (Přátelství nade vše)
- 17:00 Na cestě po jižním Togu
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:15 MOST! (1)
- 21:00 Vinnetou
- 00:25 Království pirátů (1)
- 01:20 Na moll...
- 02:00 Z města pro mladé jiná cesta
- 02:20 Před půlnocí
- 02:45 Sváteční slovo velvyslance ve Vatikánu Pavla Jajtnera
- 02:50 Romantická Lednice a Valtice
- 03:10 Barvy v designu i architektuře
- 03:30 Žijeme s vírou
- 08:30 Svět zvířat (Ptáci)
- 09:20 Nádherná Amerika II (Florida)
- 18:05 Auto moto svět
- 18:25 Auto moto test
- 18:40 Bedekr (Kolín nad Rýnem)
- 19:10 Vyšívaná krása
- 19:40 Postřehy odjinud (Baskicko očima Jaroslava Skalického)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:14 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Britové volí nový parlament
- 05:25 Cyklotoulky
- 05:35 Sokolský zpravodaj
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Svět motorů
- 07:00 Mystic Sk8 Cup 2024 (Mystic Sk8 Cup)
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:55 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 09:35 Sokolský zpravodaj
- 09:45 Slet 2024 (Sokol Gala)
- 11:50 Golf Time
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Čas-OFF-kA na Šerák
- 13:05 24 hodin kopané
- 13:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 13:45 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 18:05 Czech Challenge Tour 2024 (CCT Vsetín - Kohútka)
- 18:15 Lyžování ČR 2024 (SP Česko)
- 18:35 Požární sport 2024 (MČR dorostu v požárním sportu)
- 18:45 3×3 Profi Tour 2024 (3×3 Profi Tour)
- 19:05 Golf Time
- 19:20 SP horských kol 2024 (Magazín WHOOP UCI Mountain Bike World Series)
- 19:50 První oddíl (První oddíl - Ondřej Perušič)
- 04:37 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:08 M.A.S.H (145)
- 07:37 M.A.S.H (146)
- 08:07 M.A.S.H (147)
- 08:37 M.A.S.H (148)
- 09:07 M.A.S.H (149)
- 09:38 Polda II (Půlnoční striptýz)
- 14:36 Policie v akci
- 15:34 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Léto s gentlemanem
- 22:25 Inkognito
- 23:33 Ano, šéfe!
- 08:15 Re-play
- 08:43 Top Gear XXIV (2)
- 09:49 Top Gear XXV (4)
- 20:15 Partička L
- 21:43 Prima Pauza: Partička
- 21:47 Prima Pauza: Partička
- 22:02 Monstrum
- 23:44 Simpsonovi XXXIII (Nejlepší kámoška Shauna)
- 00:49 Vyšinutý
- 02:29 Jack Reacher: Poslední výstřel
- 08:36 Chaplin
- 11:36 Dr. No
- 13:49 V citlivém překladu
- 15:56 Apač
- 17:42 Cyrano
- 20:11 Mazel a tajemství lesa
- 21:50 Pláž
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor na sněhu)
- 06:05 Jogínci
- 06:20 Když Bitz a Bob kutí
- 06:30 Bruno
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:55 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Stateční zajíčci
- 07:25 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 7T II (17)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu!
- 10:30 Země dinosaurů
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:20 DVA3
- 11:35 Tučňáci z Madagaskaru III (8)
- 12:00 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:40 Šmoulové
- 13:05 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:45 Městečko na moři
- 13:55 Kombajn je fajn
- 14:05 Stavitelé
- 14:35 Čarodějky školou povinné II (4)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:50 Operace Jauu!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Když Bitz a Bob kutí
- 16:35 Bruno
- 16:45 Luo Bao Bei
- 17:00 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:15 Bo & To
- 17:20 Stateční zajíčci
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O cvrčkovi (Cvrček a stroj)
- 18:50 7T II (18)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru III (9)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Kočování za pohádkou (O romském chlapci, kufru, obru a třech psech)
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:25 Nicole Kidmanová: oči dokořán
- 01:20 Neil Young, rozhněvaný písničkář
- 02:15 Kanadská soda IX (11)
- 02:35 Brusel 2058
- 03:00 Uchem jehly
- 03:30 Terra musica
- 03:55 Knihovna pro třetí tisíciletí
- 04:20 Divadlo žije!
- 04:45 Odchod z města
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Harlowová
- 22:15 Pozdrav z Ameriky
- 23:45 Zpívání v dešti
- 04:33 Rodinná pouta (Matka)
- 05:38 Slow TV (Na zámku)
- 06:00 Na zámku
- 06:11 Nikdo není dokonalý
- 07:12 Nikdo není dokonalý
- 17:17 Prostřeno!
- 18:00 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen - extra
- 22:05 7 pádů Honzy Dědka
- 23:12 Jak se staví sen - extra
- 01:04 K věci
- 01:33 Prima Česko
- 02:06 Prima HISTORIE
- 02:25 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 02:59 7 pádů Honzy Dědka
- 10:00 Zprávy
- 10:32 Zprávy Plus
- 10:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:48 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 13:00 Zprávy
- 13:22 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:28 Prima LÉTO
- 14:39 Prima LÉTO
- 14:53 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 15:00 Zprávy
- 15:15 Počasí
- 15:22 K věci
- 15:44 Interview PLUS
- 16:00 Zprávy
- 16:23 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Hlasy zločinu
- 21:15 Zprávy
- 21:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 08:46 Veličenstvo mech
- 09:52 Prima ČESKO
- 10:24 Prima Svět
- 10:55 Neznámé italské ostrovy (Monte Isola)
- 00:45 Sisi (5)
- 01:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:05 Dobré ráno
- 04:35 Ignis Brunensis 2006
- 04:50 Hranice bez hranic (Na soutoku Odry a Olzy)
- 05:20 Etiketa (Zdravení)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Pálava)
- 06:30 Na cestě po Yucatánu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Tak tohle je ten svět...
- 11:00 Toulavá kamera
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Kluci v akci
- 14:20 Cesta na Borneo
- 15:20 Polopatě
- 16:10 Magnum (Přátelství nade vše)
- 17:00 Na cestě po jižním Togu
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:15 MOST! (1)
- 21:00 Vinnetou
- 00:45 Sisi (5)
- 01:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:05 Dobré ráno
- 04:35 Ignis Brunensis 2006
- 04:50 Hranice bez hranic (Na soutoku Odry a Olzy)
- 05:20 Etiketa (Zdravení)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Pálava)
- 06:30 Na cestě po Yucatánu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Tak tohle je ten svět...
- 11:00 Toulavá kamera
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Kluci v akci
- 14:20 Cesta na Borneo
- 15:20 Polopatě
- 16:10 Magnum (Přátelství nade vše)
- 17:00 Na cestě po jižním Togu
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:15 MOST! (1)
- 21:00 Vinnetou
- 00:20 Vražedná čísla VI (4)
- 01:10 Ztracený symbol (9)
- 01:50 Ztracený symbol (10)
- 02:35 Sousedství V (22)
- 03:00 TaJeMno II (4)
- 03:35 Ušák Jaromíra Bosáka (142)
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (143)
- 04:25 Proměny víkendových domů IV (11)
- 05:10 Zahradní proměny VIII (3)
- 06:00 Pravidla zasnoubení (1)
- 06:20 Výleťák (147)
- 06:25 Moje místa (Oldřich Navrátil)
- 07:20 Případy detektiva Murdocha X (2)
- 12:15 Mládí v trapu
- 20:10 Setkání v červenci
- 21:40 Štafl (3)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 00:40 Zkouška ohněm
- 03:00 Nicky Larson: Agent amatér
- 04:30 Návštěvníci 3: Revoluce
- 06:15 Král Richard
- 10:45 Souboj Titánů
- 13:10 Teleshopping
- 13:30 Grace, kněžna monacká
- 15:25 Neprožité životy
- 17:05 Třetí patro (Hrdlička)
- 18:30 Čtvery Vánoce
- 22:30 Fesťák
- 01:10 Američtí sběratelé XIX (11)
- 01:55 Kachní dynastie II (3)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie (17)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VII (1)
- 08:55 Kachní dynastie II (3)
- 09:50 Kobra 11 XXIV (9)
- 11:45 Novashopping
- 12:00 Walker, Texas Ranger VII (1)
- 12:55 Válka skladů IX (29)
- 16:40 Kobra 11 XXIV (11)
- 18:40 Válka skladů IX (30)
- 19:05 Válka skladů X (1)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIII (20)
- 20:30 Američtí sběratelé XIX (13)
- 21:25 Kachní dynastie II (7)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VII (2)
- 23:15 Kobra 11 XXIV (11)
- 00:25 Teorie velkého třesku IX (24)
- 00:50 Teorie velkého třesku X (3)
- 02:05 Malý Sheldon VI (22)
- 02:45 Zlatá sedmdesátá VI (18)
- 03:25 Americký táta II (8)
- 04:05 TELE TELE
- 04:35 2 $ocky (20)
- 05:00 Ženatý se závazky (31)
- 05:45 Zig a Sharko IV (11)
- 06:35 Bakugan: Vzestup Geoganů (37)
- 06:45 Přátelé VI (23)
- 07:40 2 $ocky (24)
- 08:05 2 $ocky II (3)
- 09:25 Malý Sheldon (4)
- 11:05 Ženatý se závazky (33)
- 12:05 Dva a půl chlapa IV (2)
- 13:00 Přátelé VI (23)
- 13:55 Teorie velkého třesku IX (24)
- 14:20 Teorie velkého třesku X (3)
- 15:35 2 $ocky II (7)
- 17:25 Zlatá sedmdesátá VI (20)
- 18:20 Dva a půl chlapa IV (4)
- 19:10 Malý Sheldon (6)
- 20:00 Teorie velkého třesku X (7)
- 21:40 Přátelé VI (25)
- 22:35 Americký táta II (10)
- 23:30 Dva a půl chlapa IV (4)
- 04:20 Na lovu
- 05:05 Co na to Češi
- 05:40 Koření
- 06:05 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:50 Na lovu
- 07:45 MasterChef Česko VII (3)
- 12:40 Teleshopping
- 12:55 MasterChef Česko VII (4)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med VII (8)
- 01:15 Vyměněné osudy II (9)
- 02:50 Čarodějky III (10)
- 03:30 Nemocnice Chicago Med VII (8)
- 08:30 Čarodějky III (12)
- 09:25 Vítejte doma IV
- 10:15 Oteckovia II (39)
- 16:25 Vyměněné osudy II (15)
- 20:15 Nekonečná láska II (81)
- 21:10 Nekonečná láska II (82)
- 15:20 ČEZ RunTour - Plzeň
- 15:35 New Zealand Ambassador’s XV 2024
- 15:55 1:1 Sport Show (52)
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Greenlandic
- 19:30 Queen & King of the Court #4
- 20:00 1:1 Sport Show (53)
- 20:30 Spade poker show 2024 (1)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: Borussia Mönchengladbach - VfL Wolfsburg
- 01:45 World Cup of Darts 2024
- 08:55 Greenlandic
- 09:25 1:1 Sport Show (53)
- 10:00 World Cup of Darts 2024
- 01:40 Správy RTVS "N"
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 02:50 Prípady 1. oddelenia (1)
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Nebíčko v papuľke
- 05:15 Capri (3)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Candice Renoirová (Účel svätí prostriedky)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (4)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Detské hviezdy)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:35 Bez batožiny (Maroko - architektúra a dizajn)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Záblesky vojny)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 00:00 Tváre orchestra (Tváre orchestra - Slovenská filharmónia)
- 00:30 Správy RTVS "N"
- 01:20 Hírek
- 01:40 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Súhvezdie mývala)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 08:55 Rómsky magazín
- 09:25 Tak sa na mňa prilepila
- 11:00 Spadla z oblakov (Prepad)
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Herbárium (Bylinky pre deti)
- 12:40 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Ako doma ...)
- 14:10 Žijem Dunajom
- 15:05 Hľadám Dunaj
- 16:00 Ako to funguje (13)
- 16:25 Fetiše socializmu (Kaskadéri doby)
- 17:00 Anjeli strážni (Belindy Carlisle)
- 17:25 Lov slov
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Lovci prachu)
- 18:55 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Poštár Pat
- 19:15 Splat a Harry
- 19:25 Splat a Harry
- 19:40 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:45 Sisi (5)
- 01:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:05 Dobré ráno
- 04:35 Ignis Brunensis 2006
- 04:50 Hranice bez hranic (Na soutoku Odry a Olzy)
- 05:20 Etiketa (Zdravení)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Pálava)
- 06:30 Na cestě po Yucatánu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Tak tohle je ten svět...
- 11:00 Toulavá kamera
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Kluci v akci
- 14:20 Cesta na Borneo
- 15:20 Polopatě
- 16:10 Magnum (Přátelství nade vše)
- 17:00 Na cestě po jižním Togu
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:15 MOST! (1)
- 21:00 Vinnetou
- 00:45 Sisi (5)
- 01:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:05 Dobré ráno
- 04:35 Ignis Brunensis 2006
- 04:50 Hranice bez hranic (Na soutoku Odry a Olzy)
- 05:20 Etiketa (Zdravení)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Pálava)
- 06:30 Na cestě po Yucatánu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Tak tohle je ten svět...
- 11:00 Toulavá kamera
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Kluci v akci
- 14:20 Cesta na Borneo
- 15:20 Polopatě
- 16:10 Magnum (Přátelství nade vše)
- 17:00 Na cestě po jižním Togu
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:15 MOST! (1)
- 21:00 Vinnetou
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Interview :24
- 04:30 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Zemetrasenie v Turecku
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 05:00 Surfařka
- 06:55 Jeden a půl rytíře
- 09:05 Jak změřit svět
- 11:15 Velký souboj pekařů
- 12:50 Cesta za snem
- 14:35 Příšerákovi 2
- 16:30 Bindu zkoušená životem
- 18:15 Šiška Deluxe
- 20:15 Paralelní matky
- 22:25 Legenda jménem Lamborghini
- 23:55 Promlčeno
- 00:00 Hotel (O porozumění)
- 00:45 První oddělení
- 01:25 Policisté v akci
- 02:10 Policisté v akci
- 02:55 Noviny
- 03:30 Soudní síň (Zpověď)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 První oddělení
- 06:50 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Zpověď)
- 09:50 Soudní síň (Tajná milenka)
- 10:55 Pod povrchem (4)
- 12:05 Kutyil s.r.o. II (Celibát)
- 12:55 Soudní síň (Počasí)
- 13:55 Soudní síň (Domácí vězení)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 20:20 Dědictví (5)
- 21:30 Dobrá čtvrť II (Krok do prázdna)
- 00:15 Survivor
- 01:25 Aj múdry schybí
- 02:30 Partička
- 03:35 Rodinné prípady
- 04:25 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Na nože II
- 09:45 Svokra
- 10:40 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Reflex
- 12:30 Búrlivé víno (47)
- 13:25 V mene zákona
- 14:25 Rodinné prípady
- 15:05 Rodinné prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (48)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám (15)
- 21:45 Dunaj, k vašim službám (16)
- 00:35 Lovci plážových domů (1)
- 01:00 Nový život ve starých zdech II (9)
- 01:45 Úžasné prostory George Clarka VI (6)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (3)
- 03:35 Dům snů II (3)
- 10:45 Lovci plážových domů (1)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? III (3)
- 14:20 Dům snů II (3)
- 15:10 Úžasné prostory George Clarka VI (7)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! V (6)
- 21:15 Dům snů VIII (18)
- 02:15 Zlé sémě se vrací
- 03:40 Purpurová barva
- 06:00 Papírové panenky
- 07:40 Asterix a Obelix: Říše středu
- 09:30 Před kamerou XXI (26)
- 10:00 Dánská dívka
- 11:55 Anatomie pádu
- 14:25 Bláznův ráj
- 18:20 Cesta do Betléma
- 23:20 Ren Faire (1)
- 00:00 Máma k nakousnutí (3)
- 00:35 Protest
- 02:25 Ovce mezi vlky
- 04:05 Venom
- 06:00 Jerry Maguire
- 08:15 Wonka
- 10:10 Bude líp V (Rodinná porada)
- 10:50 Bude líp V (Ježíš zachraňuje)
- 11:25 Flash
- 13:45 Jízda s Madeleine
- 15:15 Cesta k dokonalosti
- 19:30 Šifra mistra Leonarda
- 21:55 Turista II (3)
- 22:55 V moci hvězd III (5)
- 23:20 Tísňová linka
- 00:50 Rod Draka II (3)
- 01:55 Malý Sheldon VII (6)
- 02:15 Malý Sheldon VII (7)
- 02:35 Vlajka smrti (10)
- 03:15 Jsme tu IV (6)
- 04:15 Znovu se zamilovat
- 06:00 Harry Potter a Relikvie smrti (1)
- 12:50 Škola je naše
- 16:10 Mack a Rita
- 17:45 Věčný svit neposkvrněné mysli
- 19:30 Girls (7)
- 20:00 Girls (8)
- 20:30 Můžu tě zničit (3)
- 21:00 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (14)
- 21:40 Veliká II (9)
- 22:30 Barry IV (8)
- 23:05 Východní přísliby
- 01:50 Osvícení
- 04:15 Kde život začíná
- 06:00 Noc 12
- 07:55 Drak
- 09:55 Štvanice
- 12:05 Uklízečka měsíce
- 13:25 Miluješ mě?
- 14:55 Pod fíkovníky
- 16:30 Drak
- 18:35 Jen jednou
- 20:00 Nultého června
- 21:45 Medvědi tu nejsou
- 23:30 Zlato, tomu neuvěříš
- 00:00 Naděje a sláva
- 01:55 Osvícení
- 04:20 Miláček táta
- 06:00 Poslední Vermeer
- 08:00 První letní sníh
- 09:45 Dos Estaciones
- 11:30 Mateřství
- 13:35 Jako v nebi
- 15:05 Ve společnosti žen
- 16:40 Krásné léto
- 18:35 Návrat Sommersbyho
- 20:30 Kapitán Phillips
- 22:45 Philadelphia
- 10:05 Prolhané krásky (Jsi pro mě mrtvá)
- 11:05 Před soumrakem
- 12:35 Smallville (Warrior)
- 13:35 Smallville (Přesvědčivost)
- 14:30 Hranice nemožného (Díl 22)
- 15:25 Hranice nemožného (Díl 1)
- 18:10 Hranice nemožného (Díl 2)
- 19:05 Hranice nemožného (Díl 3)
- 20:00 Srdce v Atlantidě
- 22:00 Magnolia
- 01:20 Smrtelné proroctví
- 02:45 Kickboxer
- 04:20 Poslední polda IV (3)
- 06:05 První pes
- 08:05 Král Vánoc
- 10:00 Staré báje vikingů
- 12:10 Mazel a tajemství lesa
- 13:55 Pták Ohnivák
- 15:55 Pád
- 17:50 Detektiv z Hongkongu
- 20:00 Inferno
- 22:00 Lví srdce
- 00:05 Syčák Hesher
- 01:50 Tichý Don (1)
- 03:25 Smrtící krása
- 11:20 Nestanu se tvojí ženou
- 12:55 Květy války
- 14:30 Stažení
- 16:20 Sladké letní víno
- 17:50 Někdy na tom záleží
- 19:20 Leonie
- 21:00 Pokušení
- 22:35 Svatební radosti
- 00:55 Něžný hák
- 02:35 Dlouhá noc: Přežití
- 08:50 Krycí jméno Lev
- 10:25 Pytel mouky
- 11:55 Kung fu Yoga
- 13:40 Kočka
- 15:15 Šéf
- 17:05 Bůh masakru
- 18:25 Možná řeknu ano
- 20:00 Nádech pro lásku
- 21:55 Mlčení
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 04:45 Deset pravidel, jak se zamilovat
- 06:20 Hrdinové
- 08:05 Matčin stín
- 09:45 Regina
- 11:15 Strýček Nino
- 12:55 Tmavý kůň
- 14:45 Armáda jednoho
- 16:15 Všechny cesty vedou do Říma
- 17:45 Bradův život
- 21:00 Hodná holka
- 22:30 Past na lásku
- 23:55 Přestávka ve vysílání
- 01:10 Smrtící Krása
- 02:35 Pomsta v Clover Bend
- 04:05 Vrásky
- 05:35 Coco Chanel
- 07:45 Starý Bob
- 09:40 Fotbalová chůva
- 11:40 Imogene
- 19:55 STARS! (- Kate Winslet)
- 00:40 Doctor Blood's Coffin
- 02:10 Telesma
- 03:40 People We Know Are Confused
- 05:20 Father
- 05:35 End of Program
- 06:00 The Parakeets
- 06:15 The Finding
- 06:40 Go West
- 08:00 31 Hours
- 08:25 Doll Face
- 09:45 Stamm
- 09:55 The Man Who Cheated Himself
- 11:15 The Phantom Father
- 12:45 Brides
- 14:20 The Pilgrim
- 15:00 Iron Island
- 16:30 Tahrib
- 16:45 Tokyo Twilight
- 19:00 Indian
- 19:30 The Bag of Flour
- 21:00 Father
- 22:35 Footprints On The Moon
- 04:00 SOKOTRA, ENDANGERED TREASURE ISLAND
- 05:00 THE SEAWOMEN OF JAPAN
- 06:00 MY DUBAI EP. (1)
- 06:30 MY DUBAI EP. (2)
- 07:00 A COUNTER HISTORY OF INTERNET
- 08:00 MIND IN MOTION
- 09:00 CAMBODIA'S LAST BAMBOO TRAIN
- 20:00 SEED HUNTER
- 21:00 IN THE STARLIGHT
- 22:00 GREAT WHITE CODE RED
- 23:00 CATHEDRAL BUILDERS
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE
- 16:20 HERE COMES THE BRIDE
- 16:40 HERE COMES THE BRIDE
- 17:00 THE HOLLYWOOD GLOW (5)
- 17:30 WORLD OF FASHION II (40)
- 18:00 NEW YORK FASHIONWEEK (6)
- 18:30 NEW YORK FASHIONWEEK (7)
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (27)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (28)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (3)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (4)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (37)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (38)
- 22:00 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (2)
- 22:30 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (4)
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (3)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (4)
- 05:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:10 Makowski FC Tournament – Final, Nowa Sol, Poland 05.03.2022
- 09:10 NEW Extreme IV
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:15 Fighting Rookies 2014
- 00:00 FREERIDE WORLD TOUR 2021 (4)
- 00:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (1)
- 01:00 RACEMAX MOTORSPORTS (13)
- 01:30 RACEMAX MOTORSPORTS (14)
- 02:00 WORLD OF WATERSPORTS (24)
- 02:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 03:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (10)
- 03:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (11)
- 04:00 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 04:30 PANAFRICA RALLY 2019
- 05:00 BOARD STORIES SURFING (34)
- 05:30 BOARD STORIES SURFING (35)
- 06:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (6)
- 06:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (7)
- 07:00 RACEMAX MOTORSPORTS (13)
- 07:30 RACEMAX MOTORSPORTS (14)
- 10:00 AUTOSPEED 2019 (11)
- 10:30 AUTOSPEED 2019 (12)
- 11:00 INSIDE SAILING 2020 (3)
- 11:30 INSIDE SAILING 2020 (4)
- 12:00 CAPE EPIC 2022 (4)
- 12:30 CAPE EPIC 2022 (5)
- 13:00 SHIFTING GEARS
- 13:30 SHIFTING GEARS
- 16:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (1)
- 17:00 BOAT SHOW 4K (15)
- 17:30 BOAT SHOW 4K (16)
- 18:00 SPORTS MAX (39)
- 18:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 19:00 GEARING UP 2020 (4)
- 19:30 GEARING UP 2020 (5)
- 22:00 GP RACING 2022 (39)
- 22:30 GP RACING 2022 (40)
- 23:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 (5)
- 23:30 SPEED CATAMARANS GC32 2019 (6)
- 12:35 HOW IT'S MADE (4)
- 13:00 ENDLESS WINTER: SURFING EUROPE (1)
- 13:55 INK THERAPY (7)
- 14:40 INK THERAPY (8)
- 15:25 RVERS (14)
- 15:50 RVERS (15)
- 18:05 PHOTO NUMBER 6 (4)
- 18:50 HOW IT'S MADE (THE YACHT YARD)
- 19:15 DRONE WARS (3)
- 22:40 MAX FOODIE (9)
- 23:35 THE ROYAL ROADS OF THE INCAS
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 04:25 Záchranári z Ria (1)
- 04:50 Ostrov Plastov (1)
- 05:45 Záchrana na bojisku z blízka (2)
- 06:40 Extrémne záchranné akcie (1)
- 07:35 Vojna vo Vietname (2)
- 08:25 Vyrobené na Slovensku (4)
- 08:40 Doslova
- 09:20 Princezná Diana, kto si myslíte, že bola... (1)
- 10:10 Ľudia sú aj politici (44)
- 10:50 Villa Medici (1)
- 11:50 Vesmírni farmári (2)
- 14:15 Spoločenstvá zvierat (1)
- 15:15 Cestujeme bez batožiny (50)
- 15:40 Hovorme o nás
- 18:10 Shakespeare: Dedičstvo (1)
- 19:00 Sadnite si, prosím (21)
- 19:40 Doslova
- 20:20 Humboltov Prúd (1)
- 21:15 Téma (153)
- 21:55 Stratená DNA (2)
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (4)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Pašák (1)
- 22:05 El Chapo III (1)
- 23:00 Poklad z půdy
- 04:30 Na plac!
- 06:10 Šťastná 7
- 07:05 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:40 Soudce Alexandr
- 15:55 Soudkyně Barbara
- 17:00 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:05 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:05 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 03:05 Na plac!
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:25 Co bude dnes k večeři? (Tuňák se zázvorovým salátkem)
- 16:35 Popelka
- 17:45 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 04:35 Talkshow Tomáše Magnuska: K.Hrušínská, A.Čudová, P.Trávníček, A.Vodochodský, J.Šrajtr
- 05:55 A11 rozhovor: Jarmila Pávková, ředitelka organizace Psí život
- 06:25 Magazín z Prostějova
- 06:45 Magazín z Orlickoústecka
- 07:00 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 07:15 Magazín ze Strakonicka
- 07:30 Olomoucký magazín
- 07:50 Hasiči: informace a zajímavosti o činnosti HZS
- 16:00 Valašský zpravodaj
- 16:10 Týden z jihu Čech
- 16:35 Vaření s Davidem: Vladimír Hron - 2.díl
- 17:30 Byznys na vrcholu: Jadran Šetlík
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 00:00 Leo Mattei: Oddělení mladistvých VIII (4)
- 00:50 Macgyver IV (8)
- 01:30 Macgyver IV (9)
- 02:10 Prezident v pořadí III (7)
- 03:00 Prezident v pořadí III (8)
- 03:50 Zelenáč VI (3)
- 04:30 Tým SEAL V (1)
- 05:10 Tým SEAL V (2)
- 06:00 Profil zločinu (4)
- 07:00 Profil zločinu (5)
- 10:45 Profil zločinu (5)
- 11:45 Hvězdná brána: Atlantida V (19)
- 12:40 A-Team (10)
- 13:35 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (3)
- 16:25 Profil zločinu II (1)
- 17:25 A-Team (11)
- 00:45 Ztracený svět (21)
- 01:45 K poctě zbraň (57)
- 02:35 K poctě zbraň (58)
- 03:25 Totalcar (9)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 10:00 Společnost Adventure (16)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Macgyver III (15)
- 13:55 A-Team II (1)
- 16:50 Společnost Adventure (17)
- 17:45 Ztracený svět (22)
- 18:45 Xena (22)
- 19:45 A-Team II (2)
- 20:50 Macgyver III (16)
- 21:45 Námořní vyšetřovací služba XVI (7)
- 22:40 Námořní vyšetřovací služba XVI (8)
- 23:30 Xena (22)
- 01:05 Brousko III (66)
- 02:10 Brousko III (67)
- 03:00 Brousko III (68)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (6)
- 12:25 Teleshop (1)
- 12:40 Domek na prérii V (3)
- 13:50 Grand Hotel (14)
- 15:30 Brousko III (69)
- 16:40 Dcery duchem (7)
- 17:55 Domek na prérii V (4)
- 19:00 Grand Hotel (15)
- 21:00 Domek na prérii V (4)
- 22:05 Grand Hotel (15)
- 01:25 Můj táta je Baryšnikov
- 03:05 Patriarcha
- 10:05 Úsměvy letní noci
- 12:00 Páté kolo od vozu
- 14:00 Polib mě ještě
- 16:30 Daphne
- 20:10 V domě
- 22:00 Deník komorné
- 23:40 Mezipřistání
- 00:20 Emigranti
- 02:55 Takové to léto
- 05:15 Emigranti
- 07:50 Chlapec z nebe
- 09:55 Nafukovací panna
- 11:55 Borgman
- 13:55 Pacifiction
- 16:40 Všechny mé dopisy spal
- 18:45 Casablanca Beats
- 20:40 Ve stínu žen
- 22:00 Bezstarostná dívka
- 23:40 Bratr a sestra
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Fidlivareška (7)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Sníček (4)
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 Staré pověsti české (O Křesomyslu a Horymírovi)
- 06:55 O modrém autíčku (Škrábanec)
- 07:00 Já Baryk (Já Baryk a moje sýkorka)
- 07:15 O Dorotce (Dorotka a drak)
- 07:25 Mach a Šebestová (Piráti)
- 07:40 O Mikešovi (Mikeš hrdina)
- 07:45 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak šli spát)
- 07:55 Broučci (Šťastnou cestu, Broučku!)
- 10:15 Svědkové obžaloby
- 11:45 Filmové minuty
- 12:00 Probuzení
- 13:40 Myš, která prochází zdí
- 14:00 Žena pod křížem
- 16:00 Dvojníci
- 18:00 O něčem jiném
- 19:25 Kinosál
- 19:35 Staré pověsti české (Boží soud, O Jánošíkovi)
- 20:00 Zatykač na královnu
- 21:35 Kinosál
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 ...nebo být zabit
- 23:25 Teleshopping
- 01:25 Ulice Cloverfield
- 03:00 Dalších 48 hodin
- 04:30 Vzpomínky na Manhattan
- 06:00 Zoom In - Hitman’s Wife’s Bodyguard
- 06:10 Close Up III (19)
- 06:40 Close Up III (20)
- 07:15 Hrbáč
- 09:45 Kohout na víně
- 11:50 Zilionáři
- 13:25 Kolos
- 15:15 Tanec s vlky
- 18:15 Síly temna
- 20:00 Vyjednavač
- 22:05 Univerzální voják: Zpět v akci
- 23:35 Šest výstřelů
- 01:25 Kill Bill 2
- 03:30 Equilibrium
- 09:55 Belphegor: Fantom Louvru
- 11:35 Hroši v Africe
- 13:25 Sněhurka
- 15:10 Agent z Panamy
- 18:45 Operace Valkýra
- 20:30 Stíny minulosti
- 00:20 Červený trpaslík III (2)
- 00:55 Blíženec
- 03:20 CSI: Kriminálka Las Vegas II (7)
- 20:00 Yellowstone II (9)
- 21:00 Yellowstone II (10)
- 22:00 Comedy Club III (24)
- 22:30 Comedy Club III (25)
- 23:05 Comedy Club III (26)
- 23:30 Červený trpaslík III (2)
- 04:00 World Spas (Fusion Maia, Vietnam)
- 04:30 Off The Grid (Bomdila, Arunachal pradesh)
- 05:00 Unbound (Ljubljana, Slovenia)
- 05:30 The Gypsies II (Tadoba,India)
- 06:00 Bliss (Cappadocia, Turkey)
- 06:45 Best From The Rest (Must visit places, Taiwan)
- 07:00 Great World Hotels (Die Swaene)
- 07:30 Off The Grid (Tawang,Arunachal Pradesh)
- 12:00 Xplore Oman (FINS)
- 12:30 XP Guide (Singapore 1)
- 13:00 Unwind (Hotel Oriole, Sri Lanka)
- 13:30 Off The Grid (Garo Hills,Meghalaya)
- 00:00 Největší zabijáci – výběr IV (Tajné zbraně)
- 00:45 Lovci z divočiny: Afričtí zabijáci XCIX (Na lovu: Afričtí zabijáci)
- 01:30 Predátor vs. kořist (Lev)
- 02:15 Predátor vs. kořist (Gepard)
- 03:01 Největší zabijáci Aljašky (Skryté obludy)
- 03:47 Lovci z divočiny: Afričtí zabijáci XCIX (Na lovu: Afričtí zabijáci)
- 14:16 Lev versus buvol
- 15:01 Krokodýlí král
- 15:48 Souboj draků z bažin
- 00:00 Očití svědkové 2. světové války: Invaze do Itálie (Ze Sicílie do Anzia)
- 00:45 Nacistický tábor smrti: Velký únik
- 01:30 Pašerákům na stopě II (Amazonská mafie)
- 02:15 Jak chytit pašeráka VII (Maso, kosti, ketamin a drony)
- 03:00 Jak se staví superauta (Rolls Royce Silver Shadow)
- 03:45 Aljašští domorodci III (Velký lovec)
- 22:00 Stavební selhání (2)
- 23:00 Pomozte autům XII (Citröen SM)
- 00:00 Akvárium II (Velké dobrodružství Slaniny a Rajčete)
- 00:45 Poslední obyvatelé Aljašky (Zima se blíží)
- 01:30 Amanda zachraňuje (Nový domov pro slepé štěně)
- 02:15 Akvárium II (Rozmnožování korálů)
- 03:00 Akvárium II (Velké dobrodružství Slaniny a Rajčete)
- 03:45 Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (Tygrův příběh)
- 08:50 Válečné lodě IV (3)
- 09:45 Život v sevření mrazu IX (8)
- 12:30 Technické katastrofy (7)
- 13:25 Válečné lodě III (4)
- 22:25 Vojenská akta X (4)
- 23:20 Moře záhadných katastrof III (1)
- 10:10 Dynastie (2)
- 11:30 V továrně V (3)
- 16:50 V továrně V (4)
- 22:00 Síly dávnověku (5)
- 23:05 Nejmalebnější cesty vlakem II (5)
- 00:15 Americká spravedlnost (Vražedný sumec)
- 01:00 Vražda: Poslední hodiny IV (Nezvaný host)
- 01:45 Motiv k vraždě (Camdenský rozparovač)
- 02:05 Motiv k vraždě (K smrti spoutána)
- 02:30 Soudní kamera V (114. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera V (115. epizoda)
- 03:25 Hodina na vraždu (Edith Hallock + Joseph Michel)
- 00:00 Renovace na Havaji (Zamoření včelami)
- 01:00 Život na Bahamách IV (Opětovné rodinné setkání)
- 01:30 Život na Bahamách IV (Jen o té lodi)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii III (Hledá se obrovský dům)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii III (Oblíbený Maine)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIII (Hledání sester na Sunset Beach)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLIV (Dům ve vnitrozemí, nebo u jezera)
- 14:00 Opravy farem II (1)
- 15:00 Opravy farem II (2)
- 00:40 Kuchyně 13: Oslavme dobré časy (5)
- 01:25 Dětská cukrářská soutěž 11 (1)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 19: Mimo závody (6)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 19: Nepřekysel to (7)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Velmi chutná masa (9)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Vaření od základů (10)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 14: Zlatá horečka (4)
- 00:40 Za rančem Skinwalker (Národ Navahů)
- 01:25 Válka skladů XV (Yolo Bolo!)
- 01:45 Válka skladů XV (Stanton v místě, kde pracujete)
- 02:10 Válka skladů XV (Trvalé bydliště Fullerton)
- 02:35 Mistři aukcí III (Noc výdělečných mrtvých)
- 03:00 Mistři aukcí III (Ton letí do výšin)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Prezidentská zástava)
- 03:45 Vetřelci dávnověku: Speciální prezentace (To nejlepší z: Mimozemšťané a evoluce člověka)
- 00:00 Vista Point (Bhutan)
- 00:27 Nature Wonders (Danube Watermeadow)
- 00:38 Planet Terra (Dubai)
- 00:43 Global Treasures (Kernave)
- 00:54 Planet Terra (Nazca)
- 01:00 Cosmos Global (The Lakes of the Great Rift Valley)
- 01:53 Planet Terra (Pinnawela)
- 02:00 7 Days (Java)
- 02:53 Planet Terra (Toledo)
- 03:00 On Tour (Alaskas Inside Passage)
- 03:29 Vista Point (Marseille)
- 03:55 Planet Terra (Santa Antao)
- 04:00 Nature Parks (Grand Canyon Park)
- 04:48 Global Treasures (Szent Istvan Bazilika)
- 05:00 Gardens of the World (Mainau)
- 05:29 On Tour (Beneath the Himalayas)
- 05:55 Planet Terra (Poznan)
- 06:00 On Tour (Ruta del Altiplano)
- 06:27 Vista Point (Cuba)
- 06:54 Planet Terra (The Jacobite)
- 07:00 Travel Stories (Gyarong Valley)
- 07:11 Global Treasures (Spissky hrad)
- 07:22 Esovision (Desert Oasis)
- 07:50 Global Treasures (Xumifushou Miao)
- 08:00 Vista Point (Vancouver)
- 08:27 On Tour (Cappadocia Balloons)
- 08:54 Planet Terra (Aman Canal Grande)
- 09:00 Global Treasures (Sergijev Posad)
- 09:12 Extravaganza (Cesky Krumlov)
- 09:39 Nature Wonders (Myvatn)
- 09:50 Global Treasures (Harar)
- 10:00 Vista Point (Ticino)
- 10:27 Global Treasures (Suwon Hwaseong)
- 10:38 Planet Terra (Ljubljana)
- 10:43 Nature Wonders (Blyde River Canyon)
- 10:54 Planet Terra (Sirmione)
- 11:00 Vista Point (Berlin)
- 11:27 Regio (Caribbean Leeward Islands)
- 11:38 Planet Terra (Wat Arun)
- 11:43 Global Treasures (Zentralfriedhof Wien)
- 11:54 Planet Terra (Leptis Magna)
- 12:00 On Tour (Rhine River Cruise)
- 12:27 Vista Point (Lapland)
- 12:54 Planet Terra (Advent am Wolfgangsee)
- 13:00 Cosmos Global (Taiwan)
- 13:53 Planet Terra (Vysehrad)
- 14:00 Vista Point (Denver)
- 14:27 Global Treasures (Geghard)
- 14:38 Planet Terra (Sanssouci)
- 14:43 Global Treasures (Karnak)
- 14:54 Planet Terra (Kyongbok Kung)
- 15:00 Vista Point (Tallinn)
- 15:27 On Tour (Autopista del Atlantico)
- 15:54 Planet Terra (Wooden Churches)
- 16:00 Vista Point (Chiang Mai)
- 16:27 Vista Point (Casablanca)
- 16:54 Planet Terra (Ibiza)
- 17:00 Nature Wonders (Acadia)
- 17:11 Global Treasures (Kailash)
- 17:22 Vista Point (Lisboa)
- 17:50 Global Treasures (Skogskyrkogarden)
- 18:00 7 Days (Alto Adige)
- 18:53 Planet Terra (Aksum)
- 19:00 Vista Point (Mandalay)
- 19:27 Global Treasures (Jaipur)
- 19:38 Planet Terra (Kashan)
- 19:43 Nature Wonders (Cerknisko Jezero)
- 19:54 Planet Terra (Kievo Pecherska Lavra)
- 22:00 Terra Mystica (Angkor)
- 22:28 Global Treasures (Knossos)
- 22:39 Footsteps (Mystic Druid Sites)
- 22:50 Global Treasures (Kyoto)
- 23:00 Vista Point (Quito)
- 23:27 On Tour (Hurtigruten)
- 23:54 Planet Terra (Ipak Yoli)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Snooker
- 01:30 Olympijské hry
- 02:00 Olympijské hry
- 03:30 Olympijské hry
- 04:30 Cyklistika
- 07:00 Lezení
- 08:30 Cyklistika
- 09:30 Golf
- 10:00 Lezení
- 11:00 Cyklistika
- 13:15 Cyklistika
- 18:00 Horská kola
- 18:30 Snooker
- 20:30 Šerm
- 22:00 Cyklistika
- 00:00 Horská kola
- 01:00 Horská kola
- 02:00 Cyklistika
- 04:30 Snooker
- 07:00 Cyklistika
- 08:30 Olympijské hry
- 09:00 Lezení
- 09:30 Cyklistika
- 11:00 Tenis
- 12:00 Tenis
- 23:30 Golf
- 04:00 Tenis
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Lausanne - FR Gottéron
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Lední hokej: Färjestad - Leksand
- 16:30 Lední hokej: Davos - Zug
- 21:15 Poker
- 22:15 Poker
- 23:15 Házená: Dinamo Bukarest - Rhein-Neckar Löwen
- 05:00 Poker
- 06:00 Fotbal: Al Fayha - Al Nassr
- 08:15 Televizní nákupy
- 09:15 Fotbal: Al Ittihad - Al Khaleej
- 11:30 Televizní nákupy
- 12:30 Tenis
- 14:30 Tenis
- 16:30 Tenis
- 18:30 Box: Tysonovy největší údery
- 19:00 Poker
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Veneto Open
- 14:15 Martin z Martina
- 14:45 Amazonka Truck
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Veneto Open
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Tennessee Lottery 250
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Karate 1 Premier League - Cairo 2024
- 00:15 Rychlé kolo: Mercedes AMG C63 507 T-Modell (53)
- 00:40 Moove - mobilita zítřka (54)
- 01:10 Blochovy rozbory (55)
- 01:55 Přednost v jízdě: Kia EV9 (56)
- 02:10 Test automobilu: Škoda Superb Combi PHEV (57)
- 02:15 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (58)
- 02:35 Test automobilu: Aiways U6 Prime (59)
- 02:40 Přednost v jízdě: DS 7 (60)
- 02:55 Sedm nejrychlejších (61)
- 03:05 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (62)
- 03:10 Garáž 21 (63)
- 03:40 Zprávy (64)
- 03:45 Poklady v garáži (65)
- 04:15 Poklady v garáži (66)
- 04:45 Zpětný chod: Toyota Supra A70 (67)
- 05:00 Jiliny plechové klenoty: VW Golf Country (68)
- 05:15 Blochovy rozbory (1)
- 06:05 Přednost v jízdě: BMW řady 2 Active Tourer (2)
- 06:15 Milujeme auta (3)
- 06:40 Eastside Motors: Příchod Mercedesů (4)
- 07:30 Automobilové závody: Jen dětská hra? (5)
- 12:00 Zprávy (19)
- 12:05 Sedm nejrychlejších (20)
- 12:15 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (21)
- 12:20 Garáž 21 (22)
- 12:45 Poklady v garáži (23)
- 13:15 Poklady v garáži (24)
- 13:45 Zpětný chod: Toyota Supra A70 (25)
- 22:10 Přednost v jízdě: DS 7 (45)
- 22:25 Zprávy (46)
- 22:30 Sedm nejrychlejších (47)
- 22:40 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (48)
- 22:45 Garáž 21 (49)
- 23:15 Poklady v garáži (50)
- 23:45 Poklady v garáži (51)
- 00:00 Noční program
- 09:00 U.S. Senior Open
- 12:30 BMW International Open
- 18:00 BMW International Open
- 19:00 International Series Morocco
- 00:00 Fish Mine S2 (2. Dobordružství - Erdőbénye)
- 00:30 Rybolov pod lupou (Lov kaprů s rozpustným boiliesem)
- 01:00 Cralusso (Nová dimenze v lovu s method feederem)
- 01:30 Budoucnost kaprařů (Ochrana ryb)
- 02:00 Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem (Lov v Pákistánu s Jegorovem 1.díl)
- 02:30 Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem (Lov v Pákistánu s Jegorovem 2.díl)
- 03:00 Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem (Lov v Pákistánu s Jegorovem 3.díl)
- 03:30 Nový muškař (16)
- 04:00 TopMix (Rybářská dobrodružství - Kapři západního kanálu Balatonu)
- 04:30 MIKADO Total Fishing (Polská rybářská firma s 30ti letou zkušeností)
- 05:00 Mistr zbrojíř (Rady 1.díl)
- 05:30 Mistr zbrojíř (Rady 2.díl)
- 06:00 Na stopě kořisti (Zkoušky mysliveckých psů)
- 06:30 Hodula FIshing (Velká nástraha - malá ryba)
- 07:00 Akademie přívlače (Barevnost lipanů a pstruhů 1.díl)
- 07:30 Akademie přívlače (Barevnost lipanů a pstruhů 2.díl)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:30 UŽÍT MALTU II
- 14:40 Óčko hity
- 15:00 Óčko Chart
- 17:00 1Charted
- 18:00 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 21:00 Top 4 Óčko chart
- 21:15 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:30 UŽÍT MALTU II
- 14:40 Óčko hity
- 15:00 Óčko Chart
- 17:00 1Charted
- 18:00 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 21:00 Top 4 Óčko chart
- 21:15 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 80’s hitparáda
- 11:00 Největší hity
- 18:00 UŽÍT MALTU II
- 18:10 Největší hity
- 19:00 80’s hitparáda
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 80’s hitparáda
- 11:00 Největší hity
- 18:00 UŽÍT MALTU II
- 18:10 Největší hity
- 19:00 80’s hitparáda
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 R&B JAMMIN’
- 12:00 WORKIN’
- 14:00 TRIPLESHOT
- 14:05 WORKIN’
- 18:00 B-DAY LIST: POST MALONE
- 19:00 CZ&SK
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (12)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (108)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (37)
- 08:20 Nespoutaný anděl (38)
- 09:20 Yago, syn džunle (121)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (122)
- 15:55 Wolffův revír (62)
- 16:55 Stefanie (15)
- 17:55 Stefanie (16)
- 18:55 Nespoutaný anděl (39)
- 19:55 Nespoutaný anděl (40)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 TO BYL RO(C)K
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 TO BYL RO(C)K
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 17:00 TV ROCKPARÁDA
- 20:00 BACKSTAGE
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 00:05 Alexandra Dovgan: Bach, Brahms - Verbier Festival (Alexandra Dovgan (piano))
- 01:05 Zubin Mehta, Verbier Festival Orchestra: Berlioz
- 02:00 Royal Concertgebouw Orchestra, Christian Thielemann: Bruckner
- 03:40 Grigory Sokolov at the Berlin Philharmonie: Schubert, Beethoven, Rameau (Grigory Sokolov (piano))
- 00:00 Kendrick Lamar
- 00:22 Justin Timberlake - FutureSex/LoveShow
- 02:38 Various Artists
- 03:00 Deep Purple
- 04:37 Maroon 5
- 05:47 Various Artists
- 06:00 Paul Simon
- 07:36 Lorde
- 08:31 Ben Howard
- 08:56 Ozzy Osbourne
- 10:31 Of Monsters and Men
- 11:28 Beak
- 11:44 Various Artists
- 12:00 Deep Purple
- 13:37 Maroon 5
- 14:47 Various Artists
- 15:01 George Michael
- 17:15 Lady Gaga
- 18:28 Paul Rodgers
- 19:50 Coldplay - SXSW
- 20:44 Various Artists
- 21:01 a-ha
- 22:57 Michael Kiwanuka
- 23:54 Various Artists
- 00:20 Geordie Shore XXI (1)
- 01:05 K popukání XXVII (33)
- 01:30 K popukání XXVII (34)
- 01:55 K popukání XXVII (35)
- 02:15 K popukání XXVII (36)
- 02:40 K popukání XXVII (37)
- 03:00 K popukání XXVII (38)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXII (32)
- 15:05 K popukání XXVIII (20)
- 15:30 K popukání XXVIII (24)
- 15:55 Pomoc! Mám tajný vztah! (7)
- 20:30 K popukání XXXV (36)
- 20:55 K popukání XXXV (41)
- 21:15 K popukání XXVII (2)
- 21:40 K popukání XXVII (4)
- 22:00 Mistr jehly XIV (10)
- 22:45 Catfish: Láska online VIII (8099)
- 23:30 Geordie Shore XXI (2)
- 01:00 Dance Hits: 2010s X 2020s!
- 02:00 Non Stop Hits
- 07:00 Non-Stop Hits
- 13:00 Non-Stop Hits
- 15:00 MTV Top 20
- 16:00 Totally 10s!
- 18:00 Worldwide Hits
- 20:00 Dance Hits: 2010s X 2020s!
- 21:00 Totally 10s!
- 22:00 Worldwide Hits!
- 05:00 We Belong Together! Classic...
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 MTV Dancefloor Chart: 2005
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Supermassive Rock Anthems!
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 LIVE KLUB-Petra Koláře
- 22:43 PREMIUM PARTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 CHVILKA S...
- 08:20 COUNTRY RÁNO
- 08:45 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 09:15 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 STRAHOVANKA
- 11:55 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:40 HRAJEME SI...
- 14:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 15:05 ŽIVOT JE JÍZDA
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:40 CHVILKA PRO HARMONIKU
- 18:05 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 19:45 CHVILKA S...
- 20:00 VŠECHNO NEJLEPŠÍ
- 20:20 HURÁ NA PRÁZDNINY
- 21:45 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 22:45 HVĚZDNÉ ŠLÁGROVÁNÍ
- 23:45 DOBROU NOC
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 POVÍDEJ - TO NEJLEPŠÍ
- 09:50 ŠLÁGR MARKET
- 10:50 CHVILKA S COUNTRY
- 11:20 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 12:10 HARMONIKY NA DVOJCE
- 12:45 TELESHOPPING
- 13:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 14:00 ŠLÁGR MARKET
- 15:00 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 15:30 HARMONIKY
- 16:10 ČAS NA DECHOVKU
- 17:20 ŠLÁGR MARKET
- 18:30 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 19:25 POJĎTE S NÁMI GRILOVAT
- 19:40 COUNTRY
- 20:30 HARMONIKY
- 21:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 22:00 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY