Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
- 00:40 Sisi II (1)
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:00 Mnohotvárná Troja
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Gorolské trojmezí)
- 05:15 Etiketa (Exotika u stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Litovelské Pomoraví)
- 06:25 Na cestě po Paříži
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Billy Joe Bob)
- 09:55 Úsměvy Karla Gotta
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Labské pískovce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Muzikálová féerie
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Kočka mezi holuby)
- 16:15 Magnum II (Průliv smrti)
- 17:00 Na cestě po Malých Antilách
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (3)
- 20:55 Vinnetou - Rudý gentleman
- 00:25 Dalgliesh (Černá věž - 1. část)
- 01:10 Království pirátů (3)
- 02:00 Na moll...
- 02:45 Před půlnocí
- 03:10 Liběna Rochová, oděvní designérka
- 03:25 Žijeme s vírou
- 04:25 Divnopis (Drštěkryje)
- 04:35 To mě baví
- 04:55 Sváteční slovo Vojtěcha Kodeta
- 05:00 Roubenka pro 21. století
- 05:30 Vzkaz Aloise Mikulky
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Narozeni 1918 – viděno šesti (3)
- 06:55 Povolání: královna (3)
- 07:40 Svět zvířat (Želvy)
- 12:35 České tajemno (3)
- 13:15 Námluvy ve světě zvířat (1)
- 20:00 Bathory
- 22:25 Pravidla lži
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:30 Cyklotoulky
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Kvalifikace na ME žen 2025 (Dánsko - Česko)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 08:00 Panorama
- 08:35 MS v orientačním běhu 2024 (MS Skotsko)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 První oddíl (2)
- 13:00 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 13:45 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 18:15 Triatlon ČR 2024 (ČP Konopiště)
- 18:30 Triatlon ČR 2024 (Welzlův kvadriatlon)
- 18:45 Cyklistika ČR 2024 (MČR Vysoké Mýto)
- 19:00 Golf Time
- 19:20 Svět motorů
- 04:27 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:07 M.A.S.H (184)
- 07:35 M.A.S.H (185)
- 08:05 M.A.S.H (186)
- 08:34 M.A.S.H (187)
- 09:04 M.A.S.H (188)
- 09:34 Polda III (Ve jménu otce)
- 14:35 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Andílek na nervy
- 22:30 Inkognito
- 23:36 Ano, šéfe!
- 00:25 Simpsonovi (Světák Homer)
- 00:53 Simpsonovi (Kyselé hrozny sladké Francie)
- 01:22 Simpsonovi (Je Šáša vinen?)
- 01:50 Jmenuju se Earl IV (Odpalte!)
- 02:18 Jmenuju se Earl IV (Čarodějnice)
- 02:38 Top Gear II (5)
- 03:46 ESCAPE
- 08:05 Re-play
- 08:32 Top Gear XXVII (2)
- 09:38 Top Gear II (6)
- 22:01 Hvězdná brána
- 01:01 Síla života
- 03:21 Mise na Mars
- 05:31 M.A.S.H
- 06:00 M.A.S.H
- 06:00 Nad krajinou (Nad krajinou)
- 06:05 Bolek a Lolek mezi horníky (Kasička)
- 06:14 M.A.S.H
- 06:42 M.A.S.H
- 07:12 Námořní vyšetřovací služba XII (Sevření)
- 11:09 Goldfinger
- 13:22 Já, Simon
- 15:33 Pozvánka pro pistolníka
- 17:24 Muž ve stínu
- 20:07 Duše jako kaviár
- 22:21 Fargo
- 04:00 Láska klepe na dveře (Nepodepsaná smlouva)
- 04:57 Jak se staví sen - extra
- 05:47 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka (Pro teplo a pohodu)
- 06:33 Prostřeno!
- 07:43 1. MISE (Danajský dar)
- 10:12 Prostřeno!
- 11:02 Ano, šéfe!
- 20:06 Emilie Richards (Volba srdcem)
- 21:55 1. MISE (Netopýr)
- 23:05 Tudorovci (9)
- 06:00 Panáček Paneláček (Jak Večerníček nemohl usnout)
- 06:10 Jogínci
- 06:20 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:45 Luo Bao Bei
- 06:55 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Drobečkové
- 07:25 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 08:00 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 09:00 Kámoši hafíci (11)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:05 Operace Jauu! IX
- 10:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Olympijská Shaun
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (7)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 14:00 Příběhy o telátku
- 14:10 Stavitelé II
- 14:40 Super třída II (1)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové II
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a paraplíčko)
- 18:55 Kámoši hafíci (12)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (8)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:25 Norská čítanka: Kjartan Fløgstad
- 00:35 Norská čítanka: M. Seppola Simonsen
- 00:45 Greenhorns
- 01:45 Jana Kirschner
- 02:25 BRAVO! Jana Semerádová
- 03:00 Uchem jehly
- 03:25 V televizi
- 03:50 Terra musica
- 04:20 Divadlo žije!
- 04:45 Kámen, dřevo ...
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Markýza
- 22:05 Frank Sinatra: portrét
- 23:25 100 dní ve Versailles (2)
- 04:30 Rodinná pouta (Neteř)
- 05:33 Na zámku
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:43 Nikdo není dokonalý
- 07:44 Columbo (Žonglér - vražda v Malibu)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:59 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen - extra
- 22:06 7 pádů Honzy Dědka
- 23:12 Jak se staví sen - extra
- 01:02 K věci
- 01:31 Prima Česko
- 02:03 Prima Svět
- 02:35 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:05 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:28 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:35 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:29 Prima LÉTO
- 14:41 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:12 Počasí
- 15:20 K věci
- 15:42 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:18 Hlasy zločinu
- 21:15 Zprávy
- 00:40 Sisi II (1)
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:00 Mnohotvárná Troja
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Gorolské trojmezí)
- 05:15 Etiketa (Exotika u stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Litovelské Pomoraví)
- 06:25 Na cestě po Paříži
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Billy Joe Bob)
- 09:55 Úsměvy Karla Gotta
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Labské pískovce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Muzikálová féerie
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Kočka mezi holuby)
- 16:15 Magnum II (Průliv smrti)
- 17:00 Na cestě po Malých Antilách
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (3)
- 20:55 Vinnetou - Rudý gentleman
- 00:40 Sisi II (1)
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:00 Mnohotvárná Troja
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Gorolské trojmezí)
- 05:15 Etiketa (Exotika u stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Litovelské Pomoraví)
- 06:25 Na cestě po Paříži
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Billy Joe Bob)
- 09:55 Úsměvy Karla Gotta
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Labské pískovce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Muzikálová féerie
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Kočka mezi holuby)
- 16:15 Magnum II (Průliv smrti)
- 17:00 Na cestě po Malých Antilách
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (3)
- 20:55 Vinnetou - Rudý gentleman
- 00:25 Vražedná čísla VI (14)
- 01:15 Profesor Tempest II (3)
- 02:05 Profesor Tempest II (4)
- 02:55 Výleťák
- 03:10 U stánku II (11)
- 03:20 Ze dvora (3)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (168)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (169)
- 04:25 Zahradní proměny VIII (27)
- 05:10 Zahradní proměny VIII (28)
- 06:00 Výleťák (200)
- 06:10 Moje místa (Michal Dvořák)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha X (16)
- 08:10 Zahradní proměny VIII (29)
- 09:10 Zahradní proměny VIII (30)
- 12:10 50/50
- 20:10 Operace mé dcery
- 21:55 Štafl (9)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:40 Na lovu II
- 20:20 Policie Modrava (Ranč)
- 21:35 Dáma a Král II (Hon na vraha)
- 00:40 Lovci mafie
- 02:35 Doktor Spánek
- 08:30 Kriminálka Miami X (Nebožtík)
- 09:20 Pořád jsem to já
- 11:10 Dannyho parťáci 2
- 13:35 Teleshopping
- 13:55 Manželství na kšeft
- 17:45 Líbáš jako ďábel
- 20:00 Román pro pokročilé
- 22:00 Repo Men
- 01:05 Mistři renovací (5)
- 01:45 Kachní dynastie III (6)
- 02:30 Strážci hranic: Austrálie II (13)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VII (15)
- 08:20 Mistři renovací (5)
- 09:15 Kachní dynastie III (6)
- 10:10 Kobra 11 XXVI (3)
- 12:05 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VII (15)
- 13:15 Válka skladů X (27)
- 16:45 Kobra 11 XXVI (5)
- 18:40 Válka skladů X (29)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (9)
- 20:30 Mistři renovací II (1)
- 21:20 Kachní dynastie III (10)
- 22:15 Walker, Texas Ranger VII (16)
- 23:10 Kobra 11 XXVI (5)
- 00:15 Teorie velkého třesku XII (11)
- 01:55 Malý Sheldon II (6)
- 02:30 Zlatá sedmdesátá VII (21)
- 03:10 Americký táta IV (7)
- 03:55 TELE TELE
- 04:20 2 $ocky IV (6)
- 05:30 Ženatý se závazky (59)
- 06:20 Zig a Sharko IV (67)
- 07:00 Bakugan: Vzestup Geoganů (51)
- 07:10 Přátelé VIII (2)
- 08:05 2 $ocky IV (11)
- 09:45 Malý Sheldon II (10)
- 11:25 Ženatý se závazky (61)
- 12:20 Dva a půl chlapa V (6)
- 13:10 Přátelé VIII (2)
- 14:05 Teorie velkého třesku XII (11)
- 15:45 2 $ocky IV (15)
- 18:20 Dva a půl chlapa V (8)
- 19:10 Malý Sheldon II (12)
- 20:00 Teorie velkého třesku XII (15)
- 21:40 Přátelé VIII (4)
- 22:35 Americký táta IV (9)
- 23:25 Dva a půl chlapa V (8)
- 04:10 Co na to Češi
- 05:25 Riskuj!
- 06:00 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:45 Na lovu
- 07:40 MasterChef Česko VII (17)
- 12:45 Teleshopping
- 13:00 MasterChef Česko (1)
- 00:15 Nemocnice Chicago Med VII (22)
- 01:05 Vyměněné osudy II (29)
- 02:30 Čarodějky III (21)
- 03:15 Nemocnice Chicago Med VII (22)
- 03:50 Loď snů: Singapur
- 05:35 Ulice (4326)
- 07:10 Život na jachtě: Středomoří VII (3)
- 08:55 Čarodějky IV (1)
- 09:45 Vítejte doma IV
- 10:35 Oteckovia II (59)
- 12:25 Nekonečná láska II (98)
- 16:30 Vyměněné osudy II (35)
- 20:15 Nekonečná láska II (101)
- 21:05 Nekonečná láska II (102)
- 04:40 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Basketbal: Pinar Karsiyaka - Peristeri bwin
- 10:30 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (13)
- 11:30 1:1 Sport Show (65)
- 12:00 Freestyle Pro Tour
- 12:30 Golden Roof Challenge
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 Fotbal: Coventry City - Manchester United
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 If it’s easy it’s not fun
- 19:30 Pasko - The Magic Move
- 20:00 1:1 Sport Show (66)
- 20:30 Spade poker show 2024 (14)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: Španělsko - Belgie
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 Basketbal: Unicaja - SIG Štrasburk
- 00:00 Fotbal: Montpellier HSC - OGC Nice
- 01:45 PFL Mena 2
- 04:45 Přestávka ve vysílání
- 07:00 World Matchplay Darts 2024
- 12:30 Prague rugby 7s 2024
- 13:00 PFL Mena 2
- 18:15 Běhej lesy - Týmovka
- 18:30 World Matchplay Darts 2024
- 01:30 Správy „N“
- 02:25 Góly - body - sekundy
- 02:40 Prípady 1. oddelenia (3)
- 03:45 Správy „N“
- 04:35 Góly - body - sekundy
- 04:50 Neposlušní (Max)
- 05:20 Capri (12)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová II (Mlčať je zlato)
- 10:55 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri II (1)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Zmŕtvychvstanie)
- 16:00 Správy
- 16:30 Bez batožiny (Mjanmarsko - Budhizmus 2. časť)
- 17:00 Detektívi zo severu IX (Mladší brat)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Ordinácia s výhľadom na more (Rodinné putá)
- 22:05 Rebelka z dobrej rodiny (4)
- 23:45 Julie Lescautová (1)
- 00:05 Trochu inak - hudobný špeciál (František Báleš Ansámbel)
- 00:15 Správy „N“
- 01:05 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Nezabudni na mňa, Rita!)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:10 Rómsky magazín
- 08:35 Vnímanie
- 09:00 Rómsky magazín
- 09:30 Bez problémov
- 11:05 Spadla z oblakov (Rozlúčka)
- 11:30 Obedníček (Tresky plesky "N")
- 11:40 Rusty
- 11:45 Pa a Pi
- 11:55 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Herbárium (Liečivá živica)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Žijeme svoj sen ...)
- 19:00 Večerníček (Tresky plesky "N")
- 19:10 Rusty
- 19:15 Medvedík Pompon (Ako kvet)
- 19:25 Futbal: AS Trenčín - Galatasaray Istanbul
- 00:40 Sisi II (1)
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:00 Mnohotvárná Troja
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Gorolské trojmezí)
- 05:15 Etiketa (Exotika u stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Litovelské Pomoraví)
- 06:25 Na cestě po Paříži
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Billy Joe Bob)
- 09:55 Úsměvy Karla Gotta
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Labské pískovce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Muzikálová féerie
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Kočka mezi holuby)
- 16:15 Magnum II (Průliv smrti)
- 17:00 Na cestě po Malých Antilách
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (3)
- 20:55 Vinnetou - Rudý gentleman
- 00:40 Sisi II (1)
- 01:35 AZ-kvíz
- 02:00 Mnohotvárná Troja
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Gorolské trojmezí)
- 05:15 Etiketa (Exotika u stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Litovelské Pomoraví)
- 06:25 Na cestě po Paříži
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Billy Joe Bob)
- 09:55 Úsměvy Karla Gotta
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Labské pískovce)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Muzikálová féerie
- 14:10 Kluci v akci
- 14:35 Hercule Poirot XI (Kočka mezi holuby)
- 16:15 Magnum II (Průliv smrti)
- 17:00 Na cestě po Malých Antilách
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 MOST! (3)
- 20:55 Vinnetou - Rudý gentleman
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál - Grilovanie
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál - Ryby
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Vzácne druhy húb
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 08:05 Randění v New Yorku
- 09:45 Malý princ
- 11:40 Dej si pohov, mladej!
- 13:30 Suprákovi
- 15:05 Vrásky z lásky
- 20:15 Adam
- 22:10 Simulant
- 23:55 Pařba v Pattayi
- 00:05 První oddělení
- 00:45 Policisté v akci
- 01:30 Policisté v akci
- 02:15 Noviny
- 02:50 Soudní síň (Šikana v práci)
- 03:40 Soudní síň (Cirkus)
- 04:25 Krimi
- 04:50 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:45 Noviny
- 06:15 První oddělení
- 07:00 Policisté v akci
- 08:00 Policisté v akci
- 09:00 Soudní síň (Cirkus)
- 10:00 Soudní síň (Krvavá noc)
- 11:00 Pod povrchem (14)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 18:00 Soudní síň (Nemám co jíst!)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 20:20 Dědictví (9)
- 21:45 Dobrá čtvrť II (Hrst levandule)
- 00:30 Survivor
- 01:30 Aj múdry schybí
- 02:35 Partička
- 03:40 Susedské prípady
- 04:20 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Na nože II
- 09:45 Svokra
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:30 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Búrlivé víno (57)
- 13:00 V mene zákona
- 14:00 Rodinné prípady
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (58)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám II (3)
- 21:40 Dunaj, k vašim službám II (4)
- 00:35 Najděte mi dům na pláži (1)
- 01:00 Grandiózní domovy (3)
- 01:45 Mistři dřeva (7)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (13)
- 03:35 Dům snů II (13)
- 04:15 Až je koupím, budou mý! V (15)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život (2)
- 06:00 Dům snů (3)
- 06:55 Ukážeme vám jak na zahradu - jarní sezona II (10)
- 07:50 Mistři dřeva (7)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (13)
- 09:55 Grandiózní domovy (3)
- 10:45 Najděte mi dům na pláži (1)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? IV (5)
- 14:20 Dům snů II (13)
- 15:10 Mistři dřeva (8)
- 16:05 Najděte mi dům na pláži (2)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? IV (6)
- 17:30 Grandiózní domovy (4)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! V (16)
- 21:15 Dům snů (4)
- 00:10 Smrtelné zlo: Probuzení
- 01:45 Podfu(c)k
- 03:25 2012
- 08:35 Duna: Část druhá
- 11:15 Zóna zájmu
- 13:00 Zelený sršeň
- 17:20 Duna: Část druhá
- 20:00 Zatím tě miluju
- 21:55 Stevie Van Zandt: Disciple
- 00:00 Máma k nakousnutí (5)
- 00:35 Insidious: Červené dveře
- 02:25 Protest
- 04:15 Omamná láska
- 06:00 Štěstí chodí po šálcích
- 07:30 Věrný až za hrob
- 09:05 Kdo věří na lásku
- 10:40 Přátelé (18)
- 11:00 Přátelé (19)
- 11:25 Emily
- 13:35 Za všechno může kocour
- 15:20 Barbie: Ve hvězdách
- 16:40 Julia II (Canard á la presse)
- 17:30 Lásky čas
- 19:30 Inferno
- 21:30 Turista II (5)
- 22:30 Mělas to vědět (1)
- 23:25 Zátah 2
- 00:35 Hollarovi
- 02:00 Malý Sheldon VII (8)
- 02:20 Malý Sheldon VII (9)
- 02:40 Vlajka smrti II (Varovné signály)
- 03:10 Aquaman
- 05:30 Před kamerou XXI (24)
- 06:00 Nejdelší víkend
- 07:20 Opilí láskou
- 08:55 Surfařka
- 13:15 Dvojčata
- 14:45 Blue Beetle
- 16:50 Samaritán
- 18:30 Rod Draka II (5)
- 19:30 Girls III (7)
- 20:00 Girls III (8)
- 20:30 Můžu tě zničit (11)
- 21:00 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (16)
- 21:40 Veliká III (1)
- 22:35 Zpropadený Michael Che (2)
- 23:00 7500
- 00:20 Sliby
- 02:05 Vítězství ducha
- 09:20 Dcera vzteku
- 12:50 Láska
- 14:55 Ona je ta pravá
- 16:40 Blanquita
- 18:20 Píseň páva
- 23:10 Příběh dealera
- 00:20 Petržel
- 01:45 Jižní hlídka
- 03:25 Psům a Italům vstup zakázán
- 04:40 Blažená samota
- 06:00 Princezna
- 11:20 Chtěl jsem se ukrýt
- 13:20 Jen ať je to chlapec
- 15:15 Kino Sabaja
- 16:50 1976
- 18:30 Vlasy
- 20:30 Zpráva
- 22:30 65
- 08:05 Prolhané krásky (Vrátila se)
- 09:00 Prolhané krásky (Kryjte mě)
- 09:55 Velká středa
- 12:25 Smallville (Nadvláda)
- 13:20 Smallville (Proroctví)
- 20:00 Flákači
- 21:45 Loučím se, děvče
- 00:10 Bony a klid
- 01:45 96 hodin: Odplata
- 03:15 Černý orel
- 10:50 Čas smyslnosti
- 13:10 Toman
- 16:10 Záhrobní komando
- 17:55 Nevinnost
- 20:00 Škola hada
- 22:00 Gabriel - Anděl pomsty
- 00:10 Ashley
- 01:40 Dante 01
- 03:05 Terapie jinak
- 10:00 Někdy na tom záleží
- 11:30 Jurský masakr
- 14:20 Armáda jednoho
- 15:50 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona
- 17:25 Jak milovat s D
- 21:00 Bel Canto
- 22:40 Druhá míza
- 01:55 Vivárium
- 03:30 Vražedný podvod
- 05:05 Timber - Lovec pokladů
- 06:35 Sammyho dobrodružství 3D
- 11:35 Můj nejlepší přítel
- 13:10 Jenny se vdává
- 14:45 Síla slova
- 16:50 Vévoda z Wellingtonu
- 18:25 Café society
- 20:00 Colette: Příběh vášně
- 21:50 After: Přiznání
- 23:35 Ničitelka
- 05:35 Asterix a Olympijské hry
- 07:30 Starý Bob
- 09:05 Tygři železnice
- 11:05 Průšvihář na útěku
- 12:40 Tunel do Číny
- 14:20 Vysněný život
- 16:00 Květy války
- 17:35 Coco Chanel
- 19:25 Nestanu se tvojí ženou
- 21:00 Skoro přátelé
- 22:40 Večerní slunce
- 01:05 Nepřítomnost
- 02:35 Klamné zdání
- 04:05 Carmenin polibek
- 05:55 Na shledanou v září
- 07:45 Hořko-sladko
- 09:55 Bernie
- 11:55 Králové léta
- 20:00 Láska hory přenáší
- 21:50 Phantom punch
- 00:00 Carnival of Souls
- 01:15 Departure
- 02:55 Baba
- 04:45 Only Water In The Sea
- 05:25 End of Program
- 06:00 A Shriek In The Night
- 07:05 Talea
- 08:20 Kingston Avenue
- 09:05 An Argument for Old Age
- 10:25 The Southerner
- 11:55 Soldier Jane
- 13:15 Black Dragons
- 14:15 Dog Men
- 15:30 Captain Kidd
- 16:55 The Parakeets
- 17:10 Following Nazarin
- 18:30 Club Paradise
- 19:35 Father's Little Dividend
- 22:40 The Finding
- 23:05 Hit And Run
- 08:00 THE ISLANDERS (ZANZIBAR, TANZANIA)
- 08:45 CROC LABYRINTH
- 09:40 PARAGUAY'S NEW HOUSES
- 14:40 BLUE WORLD
- 15:05 UNDERWATER OKAVANGO
- 20:00 ZENITH (EP. 9)
- 20:30 ZENITH (EP. 10)
- 21:00 THE FLYING FIREFIGHTERS OF VALENCIA
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 CITY CHIC LONDON
- 16:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (34)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (35)
- 18:00 LUXURY LIFE
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (45)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (46)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (7)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (8)
- 21:00 NEW YORK FASHION THROWBACKS 2014-2020
- 00:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (2)
- 00:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (3)
- 01:00 RACEMAX MOTORSPORTS (15)
- 01:30 RACEMAX MOTORSPORTS (16)
- 02:00 WORLD OF WATERSPORTS (26)
- 02:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 03:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (12)
- 03:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (13)
- 04:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 04:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 05:00 BOARD STORIES SURFING (36)
- 05:30 BOARD STORIES SURFING (37)
- 06:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (8)
- 06:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (9)
- 07:00 RACEMAX MOTORSPORTS (15)
- 07:30 RACEMAX MOTORSPORTS (16)
- 08:00 WORLD OF WATERSPORTS (26)
- 08:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 09:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (12)
- 09:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (13)
- 10:00 AUTOSPEED 2019 (13)
- 10:30 AUTOSPEED 2019 (14)
- 11:00 INSIDE SAILING 2020 (5)
- 11:30 INSIDE SAILING 2020 (6)
- 12:00 CAPE EPIC 2022 (6)
- 12:30 CAPE EPIC 2022 (7)
- 13:00 SHIFTING GEARS
- 13:30 SHIFTING GEARS
- 16:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (3)
- 17:00 BOAT SHOW 4K (17)
- 17:30 BOAT SHOW 4K (18)
- 18:00 SPORTS MAX (41)
- 18:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 19:00 GEARING UP 2020 (6)
- 19:30 GEARING UP 2020 (7)
- 22:00 GP RACING 2022 (41)
- 22:30 GP RACING 2022 (42)
- 23:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 23:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 00:15 FOOD UNKNOWN (MEXICO)
- 01:05 AMERICAN EATS PAKISTAN.
- 01:55 THE RED LIST (AFRICAN PENGUINS)
- 02:40 SOCIAL FABRIC (CRAZY PANTS)
- 03:10 WARRIORS FOR WILDLIFE (2)
- 04:05 WARRIORS FOR WILDLIFE (3)
- 05:00 MAX FOODIE: MALDIVES SPECIAL (CHAPTER 2)
- 05:35 MAX FOODIE: THAILAND (2)
- 06:00 DRONE WARS (7)
- 06:50 VISITING (PRIMATE)
- 07:35 THE GLOBAL BARBER: BACK ALLEY BARBERSHOP
- 10:15 BAZARUTO: THE DUGONG'S LAND
- 11:10 DRONE WARS (13)
- 18:05 WARRIORS FOR WILDLIFE (2)
- 19:00 VISITING (PRIMATE)
- 19:45 MAX FOODIE: NEVADA (4)
- 20:10 FOR FUN ONLY (4)
- 20:35 FOR FUN ONLY (5)
- 21:00 ISLAND HUNTER (SEASON SPECIAL)
- 21:50 INK THERAPY (8)
- 22:35 INK THERAPY (9)
- 23:20 FOOD UNKNOWN: IRELAND
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 00:50 Evanjelium o bohatstve (2)
- 01:50 Téma (157)
- 02:30 Zabudnuté stavby Chorvátska (3)
- 03:25 Skutočný príbeh najmenšej hviezdy (2)
- 04:20 Supernákupy (3)
- 04:50 Dlhá cesta k vojne (2)
- 05:55 Matej Horňák - Južná Amerika, Rio de Janeiro (1)
- 06:55 Rodinné záležitosti (4)
- 07:25 Sadnite si, prosím (22)
- 08:05 Krádež mesačných kameňov (1)
- 08:55 Doslova
- 09:35 Megatovárne (2)
- 10:25 Téma (158)
- 11:05 Vyrobené na Slovensku (3)
- 11:15 Churchillova výzva (1)
- 14:40 Ľudia sú aj politici (46)
- 15:20 Ríše vikingov (2)
- 16:20 Sadnite si, prosím (26)
- 17:00 Laogai: čínsky gulag (2)
- 20:55 Téma (139)
- 21:35 Megakonštrukcie (2)
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (14)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Pašák (5)
- 22:05 El Chapo III (5)
- 23:00 Poklad z půdy
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:30 Soudkyně Barbara
- 14:45 Soudce Alexandr
- 15:45 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:20 Jak to dopadlo!?
- 01:20 Ostříháno
- 02:25 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 04:05 Pozor vlak
- 04:50 Honza Tuna v Akci!: Tuna vs. CHARITA
- 05:10 Pan Kmín uvádí...: Vysoké Studnice
- 05:35 A11 rozhovor: Jan Nedvěd ml.
- 06:00 Magazín z Prostějova
- 06:25 Magazín z Orlickoústecka
- 06:45 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 07:00 Magazín ze Strakonicka
- 07:15 Olomoucký magazín
- 07:40 Vsetínští rodáci a patrioti: Josef Laža, zpěvák lidových písní
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 00:30 Macgyver IV (12)
- 01:10 Macgyver IV (13)
- 01:50 Leo Mattei: Oddělení mladistvých (1)
- 02:45 Leo Mattei: Oddělení mladistvých (2)
- 03:30 Zelenáč VI (5)
- 04:15 Tým SEAL V (4)
- 04:55 Tým SEAL V (5)
- 05:35 Seriálový tip (1)
- 06:10 Seriálový tip (1)
- 06:30 Profil zločinu III (5)
- 07:35 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (21)
- 10:25 Profil zločinu III (5)
- 11:30 Hvězdná brána: Atlantida (8)
- 16:15 Profil zločinu III (7)
- 17:20 A-Team II (6)
- 20:05 Xena (1)
- 21:00 Námořní vyšetřovací služba XVI (20)
- 21:55 Námořní vyšetřovací služba XVI (21)
- 00:05 Xena II (7)
- 01:05 Ztracený svět II (9)
- 02:00 Lovci pokladů (1)
- 02:45 Lovci pokladů (2)
- 03:30 Totalcar III (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět II (7)
- 10:00 Ztracený svět II (8)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (3)
- 13:55 A-Team II (11)
- 15:00 Lovci pokladů (3)
- 16:00 Lovci pokladů (4)
- 17:00 Ztracený svět II (9)
- 18:00 Ztracený svět II (10)
- 19:00 Xena II (8)
- 20:00 A-Team II (12)
- 21:05 Společnost Adventure (4)
- 22:05 Lovci pokladů (3)
- 23:05 Lovci pokladů (4)
- 00:05 Dcery duchem (16)
- 01:20 Brousko III (77)
- 02:20 Brousko III (78)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (16)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:30 Domek na prérii V (13)
- 13:35 Grand Hotel (15)
- 14:35 Grand Hotel (16)
- 15:35 Brousko III (79)
- 16:45 Dcery duchem (17)
- 18:00 Domek na prérii V (14)
- 19:35 Grand Hotel (17)
- 20:35 Grand Hotel (18)
- 21:35 Domek na prérii V (14)
- 23:05 Grand Hotel (17)
- 02:00 Druhá šance
- 03:50 Příslib úsvitu
- 10:20 Štvanice
- 12:10 Leviatan
- 14:35 Hra
- 16:35 Perleťový knoflík
- 18:05 Jeptiška
- 20:00 Lekce
- 22:00 Čtverec
- 01:25 Sibyl
- 03:10 Poznámky k Hitlerovi
- 09:25 Dokonalý pacient
- 11:40 Narušitel systému
- 15:35 Drazí soudruzi!
- 17:40 Křížová výprava
- 18:55 Elvíra Madiganová
- 20:35 Ach, ty holky
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesta za pokladem
- 06:15 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:40 Staré pověsti české (Kutnohorští havíři)
- 06:55 O modrém autíčku (Notování)
- 07:05 Mach a Šebestová (Člověk neandrtálský)
- 07:20 O Mikešovi (Dobrodružství kouzelné hole)
- 07:25 Broučci (S Broučkem je zle)
- 07:35 O Dorotce (Dorotka a pštros)
- 07:50 Tisíc a jedna noc (O závistníku al-Kátulovi)
- 10:05 O modrém autíčku (Medicína)
- 10:15 Mach a Šebestová (Kropáček má angínu)
- 10:20 O Mikešovi (5)
- 10:30 Broučci (Do nebíčka - do peklíčka)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a straka)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (O zlatníku Affánovi)
- 11:10 Žofka a její dobrodružství (3)
- 11:25 Já Baryk (4)
- 11:30 Pojďte pane, budeme si hrát (K princeznám se nečuchá)
- 12:00 Ulice zpívá
- 13:35 Kinosál
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 Rána jistoty
- 15:25 Filmové písničky Karla Hašlera - 1. díl
- 16:00 Pomocník
- 17:35 Proč moskyt bzučí do lidských uší
- 18:00 Zámek pro Barborku
- 19:20 Kinosál
- 19:30 O Mikešovi (Mikeš je doma, Nácíček nakupuje)
- 20:00 Pumpaři od Zlaté podkovy
- 21:30 Stopařky neberu!
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Lekce
- 23:40 Slavík a růže
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Semena zmaru
- 01:40 Noční incident
- 03:05 Umělá inteligence
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 04:10 Za oponou médií (Zločin)
- 06:00 Za oponou médií (Šlechta)
- 07:00 Rozhovory s popírači holocaustu
- 12:05 54 hodin
- 13:10 Dny, které změnily Asii (Let KAL 858)
- 01:30 3:10 Vlak do Yumy
- 03:20 Souboj cti
- 04:50 Close Up III (6)
- 05:20 Close Up III (13)
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1990’s
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1970’s
- 06:10 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1980’s
- 06:25 Close Up III (3)
- 06:55 Rybář a přátelé
- 09:00 Dobrodruh
- 10:40 Šťastný Luke
- 12:25 Bezpečný přístav
- 14:25 Velký flám
- 18:00 Jdi na to
- 20:00 Alexander Veliký
- 22:35 Vigilante Diaries
- 01:25 Bumerang
- 03:15 Životy těch druhých
- 05:20 Close Up III (15)
- 05:50 Zoom In - Thor: Love and Thunder
- 06:00 Director’s Short Cut III (8)
- 06:05 Princ a já 2
- 07:50 Yamakasi 2 - Velká výzva
- 09:35 Těžký zločin
- 11:30 Nenapravitelní
- 13:05 Neprůstřelný plán
- 14:45 Grinch
- 16:25 Dvojníci
- 20:30 Timecop
- 22:00 Vymítač ďábla: Zrození
- 23:45 Torrente 2 - mise v Marbelle
- 00:20 Červený trpaslík IV (6)
- 00:55 48 hodin
- 02:55 Comedy Club V (16)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas II (17)
- 12:00 Vánoce ve Washingtonu
- 20:00 Až na krev
- 23:30 Červený trpaslík IV (6)
- 00:00 Kissed By The Sea (Valletta, Malta)
- 00:30 Quest (Mumbai 1, India)
- 01:00 Off The Grid (Minicoy, Lakshadweep)
- 01:30 Xplore Austria (Innsbruck)
- 02:00 Kissed By The Sea (Gozo Island, Malta)
- 02:30 World Heritage (Norway's Heritage Sites)
- 03:00 World Spas (Kumarakom, Kerala)
- 03:30 XP Guide (Copenhagen)
- 08:00 Viajar Mexico (El Tule, Mexico)
- 08:30 Xplore Austria (Vienna)
- 09:00 Backpack (Dubrovnik, Croatia)
- 09:30 XP Guide (Copenhagen)
- 18:00 Backpack (Zadar, Croatia)
- 18:30 Off The Grid (Minicoy, Lakshadweep)
- 19:00 Food Stories (Chinese)
- 19:30 Quest (Mumbai 1, India)
- 22:00 XP Guide (Tel Aviv)
- 22:30 City Breaks (Brussels)
- 23:00 Food Stories (Indian)
- 23:30 Backpack (Plitvice, Lopar and Zagreb, Croatia)
- 12:46 Žraločí batolata
- 13:32 Žraločí superschopnosti
- 14:15 Žraločí banditi
- 15:01 Žraloci proti delfínům: Krvavý souboj
- 15:46 Žraloci z ptačí perspektivy
- 22:29 Žraločí superschopnosti
- 23:12 Žraločí batolata
- 23:57 Tajemství chobotnic (Mimikry)
- 00:00 Podivná druhá světová válka (Himmlerův strašidelný hrad)
- 00:45 Nacistické megastavby: K boji připraven II (Hitlerovi muži)
- 01:30 Pašerákům na stopě III (Rváčské kluby)
- 02:15 Jak chytit pašeráka - výběr III (Překvapivé nálezy)
- 03:00 Jak se staví superauta II (Jaguar Dragster)
- 03:45 Aljašští domorodci III (Předávání pochodně)
- 00:30 Zvláštní a záhadné V (1)
- 01:15 Vojenská akta X (8)
- 02:00 Diktátoři (2)
- 02:50 Život na válečné lodi II (1)
- 03:35 Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět V (4)
- 04:20 Pěšky napříč Himalájemi (3)
- 05:10 Legendární Ford Mustang
- 06:00 Drama v oblacích (3)
- 07:00 Technické katastrofy II (7)
- 07:55 Mistři ve foukání skla (6)
- 14:20 Jak je vidí ptáci (7)
- 14:50 Mistři ve foukání skla (7)
- 15:15 Život v sevření mrazu IX (18)
- 18:10 Pěšky napříč Himalájemi (4)
- 19:10 Mistři ve foukání skla (7)
- 19:35 Mistři ve foukání skla (8)
- 20:00 Zvláštní a záhadné V (2)
- 20:55 FBI - Agenti řeší případy (9)
- 21:25 Diktátoři (3)
- 10:10 Serengeti (1)
- 11:30 V továrně VI (7)
- 14:30 Ben Fogle: Návrat do divočiny III (4)
- 15:30 Serengeti (2)
- 12:00 Rození obchodníci XVII (8)
- 13:00 Nic se neschová (10)
- 20:00 Schováno v kůlnách VI (5)
- 20:30 Schováno v kůlnách V (11)
- 21:00 Lovci odpadu IX (6)
- 22:00 Lovci odpadu: Klasická auta III (1)
- 23:00 Phelps vs. žralok
- 00:00 Renovace na Havaji (Nechutné objevy)
- 01:00 Je to Havaj XIV (Řekněte Aloha Oahu)
- 01:30 Je to Havaj XIII (Šestileté hledání končí na Maui)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Irům štěstí přeje)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Okamžiky k oslavě)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIV (Přišel čas na Tybee)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLVI (Malta v Coloradu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLVI (Velký zadní dvorek pro svatbu v Illinois)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? II (Tanec ve stodole)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? II (Potíže s nebankovním úvěrem)
- 05:30 Mistři bazénů III (Rock ve městě hudby)
- 06:00 Doma u Debboerových II (Největší zakázka)
- 07:00 Proč jsem sakra koupil zrovna tenhle dům? II (Jen pár kroků od vysněného domu)
- 14:00 Opravy farem II (6)
- 15:00 Opravy farem II (7)
- 00:40 Kuchyně 14: Dětská jídla (6)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 3: Zákusky na dostihy (3)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 23: Jen samotný sýr (1)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 23: To je amore (4)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 28: Z východního na západní pobřeží (12)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 28: Italská, havajská a kolumbijská kuchyně (13)
- 03:40 Rodinný souboj 1: Mámy proti mámám (4)
- 04:25 Rodinný souboj 1: Dvojčata z Virginie proti dámám s jižanskými jídly (5)
- 05:10 Rodinný souboj 1: Vojenská rodina proti bratrancům (6)
- 06:00 Kuchyně 14: Léto po celý rok (7)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Dekadentní pokrmy (7)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 3: Jarní variace (4)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 23: Jen přirozeně (5)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Výplň dutin)
- 01:25 Válka skladů V (Tahle lampa je pro tebe)
- 01:45 Válka skladů V (Všude dobře, doma nejlíp)
- 02:10 Válka skladů V (Absolutní nadvláda vína)
- 02:35 Mistři aukcí III (Žhavé zboží)
- 03:00 Mistři aukcí III (Triumfální den)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Tajemný volající)
- 03:45 Vetřelci dávnověku: Speciální prezentace (To nejlepší z: Mimozemšťané a Nevysvětlitelná technika)
- 00:00 7 Days (Kampánie)
- 00:53 Planet Terra (Drepung Gonba)
- 01:00 On Tour (Kláštorná cesta)
- 01:29 Vista Point (Sevilla)
- 01:55 Planet Terra (Kyong-ju)
- 02:00 Vista Point (San José)
- 02:27 Global Treasures (Toruň)
- 02:38 Planet Terra (St. Ives)
- 02:43 Nature Wonders (Jazero Mono)
- 02:54 Planet Terra (Meissen)
- 03:00 Vista Point (Rovaniemi)
- 03:27 Regio (St. Gallen Appenzellerland)
- 03:38 Planet Terra (Štýrský Hradec)
- 03:43 Global Treasures (Sofievskij Sobor)
- 03:54 Planet Terra (Pasabagi)
- 04:00 On Tour (Rieka Kwai)
- 04:27 Vista Point (Mexico City)
- 04:54 Planet Terra (Kutná Hora)
- 05:00 Travel Stories (Tržiště Nagaur)
- 05:11 Global Treasures (Firenze)
- 05:22 Esovision (Afrika)
- 05:50 Global Treasures (Visby)
- 06:00 Nature Parks (Národní park Canyon De Chelly)
- 06:48 Global Treasures (Prambanan)
- 07:00 Gardens of the World (Tulipánové zahrady v Holandsku)
- 07:29 On Tour (Karakoram)
- 07:55 Planet Terra (Istria)
- 12:00 Vista Point (Metropola Praha)
- 12:27 Global Treasures (Tuvkhunii Hyid)
- 12:38 Planet Terra (Miami)
- 12:43 Global Treasures (Buxoro)
- 12:54 Planet Terra (Gut Aiderbichl Advent)
- 13:00 Vista Point (Valletta)
- 13:27 On Tour (Expres štátu Shan)
- 13:54 Planet Terra (Vratislav)
- 14:00 Terra Mystica (Tajemný svět kamenů)
- 14:28 Global Treasures (Victoria Railway Terminus)
- 14:39 Footsteps (Procházka po útesu - Cinque Terre)
- 14:50 Global Treasures (Louvre)
- 15:00 Vista Point (Siem Reap / Angkor)
- 15:27 On Tour (Polostrov Dingle)
- 15:54 Planet Terra (Santiago, ostrov na Kapverdách)
- 16:00 7 Days (Ománsky sultanát)
- 16:53 Planet Terra (Hakone)
- 17:00 Vista Point (Záhreb)
- 17:27 Global Treasures (Dambulla)
- 17:38 Planet Terra (Kuldiga)
- 17:43 Nature Wonders (Krugerov národný park)
- 17:54 Planet Terra (Persepolis)
- 22:00 Vista Point (Taipei)
- 22:27 Global Treasures (Rýnska roklina)
- 22:38 Planet Terra (Irkutsk)
- 22:43 Nature Wonders (Kaňon Waimea)
- 22:54 Planet Terra (Troodos Ekklisies)
- 23:00 On Tour (Kanál Göta)
- 23:29 Doc Time (Sumatra)
- 23:55 Planet Terra (Národný park Lauca)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Snooker
- 01:30 Cyklistika
- 03:30 Olympijské hry
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Snooker
- 06:30 Cyklistika
- 08:30 Olympijské hry
- 09:00 Olympijské hry
- 10:00 Olympijské hry
- 11:00 Cyklistika
- 12:00 Cyklistika
- 12:45 Cyklistika
- 18:15 Horská kola
- 18:45 Olympijské hry
- 19:00 Olympijské hry
- 20:30 Snooker
- 22:00 Jachting
- 23:00 Cyklistika
- 00:00 Cyklistika
- 01:30 Snooker
- 03:30 Cyklistika
- 05:00 Cyklistika
- 06:30 Snooker
- 08:00 Snooker
- 11:30 Lezení
- 12:30 Lezení
- 13:00 Olympijské hry
- 13:30 Snooker
- 17:00 Olympijské hry
- 18:00 Olympijské hry
- 19:00 Snooker
- 20:30 Cyklistika
- 00:00 Box: Mike Tyson - Buster Douglas, 1990
- 01:00 Box: TOP 25 KO 3/2
- 02:30 Házená: Kielce - Aalborg
- 04:15 Házená: Montpellier - Barcelona
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Färjestad - Leksand
- 16:00 Superenduro, sestřih, Francie
- 16:30 Házená: Norsko - Dánsko
- 18:15 MVP
- 19:00 Házená: Maďarsko - Slovinsko
- 23:15 MVP
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 MM Automotive
- 19:00 FC Dinamo Tbilisi (GEO) - FK Mornar (MNE)
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Drahomír Piok
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Martin z Martina
- 08:30 Amazonka Truck
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Explore The Pocono Mountains 225
- 14:15 Drahomír Piok
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Grand Est Open 88
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Grand Est Open 88
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 WACT Tour - Andujar
- 00:10 Zprávy (47)
- 00:15 Rychlé kolo: BMW M5 (48)
- 00:40 Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (49)
- 01:50 Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (50)
- 02:15 Testovací tým: VW T-Roc R vs. Cupra Ateca (51)
- 02:35 Test automobilu: Kia XCeed (52)
- 02:40 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT (53)
- 02:55 Sedm nejrychlejších (54)
- 03:05 Test automobilu: Audi Q4 e-tron (55)
- 03:10 Garáž 21 (56)
- 03:40 Zprávy (57)
- 03:45 Poklady v garáži (58)
- 04:15 Poklady v garáži (59)
- 04:45 Zpětný chod: Ford Granada (60)
- 05:00 Jiliny plechové klenoty: Triumph TR8 (61)
- 05:15 Blochovy rozbory (1)
- 06:05 Přednost v jízdě: Opel Mokka-e (2)
- 06:15 Milujeme auta (3)
- 06:40 Eastside Motors: Výtlaková monstra (4)
- 07:30 75 let AMS: Vášeň pro motorismus (5)
- 07:55 Přednost v jízd: Ford Mustang Mach-E (6)
- 08:10 Zprávy (7)
- 08:15 Automobily: 24 hodin na Nürburgringu 2024 (8)
- 09:10 Rychlé kolo: BMW M5 (9)
- 09:40 Zprávy (10)
- 09:45 Supertest elektromobilů: Škoda Enyaq (11)
- 12:00 Zprávy (16)
- 12:05 Sedm nejrychlejších (17)
- 12:15 Test automobilu: Audi Q4 e-tron (18)
- 12:20 Garáž 21 (19)
- 12:45 Poklady v garáži (20)
- 13:15 Poklady v garáži (21)
- 13:45 Zpětný chod: Ford Granada (22)
- 22:10 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT (40)
- 22:25 Zprávy (41)
- 22:30 Sedm nejrychlejších (42)
- 22:40 Test automobilu: Audi Q4 e-tron (43)
- 22:45 Garáž 21 (44)
- 23:15 Poklady v garáži (45)
- 23:45 Poklady v garáži (46)
- 00:00 SBS (Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl)
- 00:30 Hodula Fishing (Lov okounka pstruhového s gumovými nástrahami)
- 01:00 JETFISH (Mohykáni pod Pálavou)
- 01:30 TopMix (Rybářská dobrodružství - Kapři západního kanálu Balatonu)
- 02:00 Vysoká v Argentině
- 02:30 Lov medvědů v Chorvatsku (1)
- 03:00 Lov medvědů v Chorvatsku (2)
- 03:30 Nový muškař (19)
- 04:00 Carp Friend Baits (Přátelství s rybami)
- 04:30 Delphin (Po stopách dravých ryb křížem krážem Evropou)
- 05:00 Viktor Takács (Náboženství a myslivost 1.díl)
- 05:30 Péter Pál Halmi (Kamerun 1.díl)
- 06:00 Péter Pál Halmi (Kamerun 2.díl)
- 06:30 Rybolov pod lupou (Lov kaprů s rozpustným boiliesem)
- 07:00 Zubatý úlovek (První nához patří dámám 3.díl)
- 07:30 Kuchyně milovníků ryb (Se Szabolcsem Mikkem)
- 14:00 Vysoká v Argentině
- 14:30 Lov medvědů v Chorvatsku (1)
- 15:00 Lov medvědů v Chorvatsku (2)
- 15:30 Carp Zoom (Podzimní Heavy Feeder)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 Óčko Chart
- 17:00 1Charted
- 18:00 Hitrádio desítka
- 19:00 Party ride
- 21:00 Top 4 Óčko chart
- 21:15 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 Óčko Chart
- 17:00 1Charted
- 18:00 Hitrádio desítka
- 19:00 Party ride
- 21:00 Top 4 Óčko chart
- 21:15 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 80’s hitparáda
- 11:00 Největší hity
- 19:00 80’s hitparáda
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 80’s hitparáda
- 11:00 Největší hity
- 19:00 80’s hitparáda
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 R&B JAMMIN’
- 12:00 WORKIN’
- 14:00 TRIPLESHOT
- 14:05 WORKIN’
- 19:00 CZ&SK
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (26)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (122)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (65)
- 08:20 Nespoutaný anděl (66)
- 09:20 Yago, syn džunle (135)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (136)
- 15:55 Wolffův revír (76)
- 16:55 Stefanie (43)
- 17:55 Stefanie (44)
- 18:55 Nespoutaný anděl (67)
- 19:55 Nespoutaný anděl (68)
- 20:55 Wolffův revír (77)
- 21:55 Krampovoloviny (3)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 TO BYL RO(C)K
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 TO BYL RO(C)K
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 BACKSTAGE
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 00:00 Justin Timberlake - FutureSex/LoveShow
- 02:15 Lady Gaga
- 02:40 Various Artists
- 03:00 Charli XCX
- 03:45 Matchbox Twenty
- 05:37 Various Artists
- 06:00 BLACKPINK
- 07:26 The Offspring
- 08:31 Céline Dion
- 09:12 Duran Duran
- 10:39 Foo Fighters
- 11:31 Foals
- 11:44 Various Artists
- 12:00 Charli XCX
- 12:45 Matchbox Twenty
- 14:37 Various Artists
- 15:00 Take That
- 19:21 Rod Stewart
- 20:35 The Veronicas
- 20:51 Various Artists
- 21:00 Yes
- 23:02 The Lumineers
- 00:20 Geordie Shore Shledání XXIII (3)
- 01:05 K popukání XXXI (25)
- 01:30 K popukání XXXI (27)
- 01:55 K popukání XXXI (29)
- 02:15 K popukání XXXI (30)
- 02:40 K popukání XXXI (31)
- 03:00 K popukání XXXI (34)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXIII (29)
- 15:05 K popukání XXXI (26)
- 15:30 K popukání XXXI (28)
- 15:55 Pomoc! Pomoc! Mám tajný vztah! II (7)
- 20:30 Ridiculousness XXXVI (4)
- 20:55 K popukání XXXI (13)
- 21:15 K popukání XXXI (14)
- 21:40 K popukání XXXI (17)
- 22:00 Ink Master VIII (2)
- 22:45 Catfish: The TV Show IX (3)
- 23:30 Geordie Shore: Shledání XXIII (4)
- 01:00 Superstar DJs!
- 02:00 Non Stop Hits
- 07:00 Non-Stop Hits
- 13:00 Non-Stop Hits
- 15:00 MTV Top 20
- 16:00 Totally 10s!
- 18:00 Worldwide Hits
- 20:00 Superstar DJs!
- 21:00 Totally 10s!
- 22:00 Worldwide Hits!
- 05:00 We Belong Together! Classic...
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Dancefloor Fillers!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Supermassive Rock Anthems!
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 LIVE KLUB
- 22:48 PREMIUM PÁRTY
- 00:05 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 11:00 DECHOVKA V JEDENÁCT
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:35 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 14:35 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 16:35 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 ČAS PRO LEGENDU
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 19:20 ŠLÁGR NÁS BAVÍ
- 20:20 CO TY NA TO?
- 22:05 PÍSNIČKA ZA VTIP
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 CHVILKA S...
- 08:55 ŠLÁGR SILVESTRY
- 09:30 HARMONIKY
- 10:00 ŠLÁGR MARKET
- 11:05 POZDRAV Z CIZINY
- 11:30 COUNTRY
- 12:20 HARMONIKY
- 13:05 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 13:50 ŠLÁGR MARKET
- 14:50 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 15:25 ČAS NA PÍSNIČKU
- 16:10 CHVILKA S...
- 16:40 TELESHOPPING
- 16:55 PÍSNIČKY STARÉ PRAHY
- 17:25 CHVILKA S...
- 17:55 ŠLÁGR MARKET
- 19:00 POZDRAV Z CIZINY
- 19:25 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 20:20 POP ZÁBAVA
- 20:55 COUNTRY OKÉNKO
- 21:25 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:00 Gumballův úžasný svět (Lenoch)
- 00:15 Gumballův úžasný svět (Duch)
- 00:25 Gumballův úžasný svět (Záhada)
- 00:40 Gumballův úžasný svět (Apríl)
- 00:50 Gumballův úžasný svět (Úbor)
- 01:05 Gumballův úžasný svět (Pusa)
- 01:25 Gumballův úžasný svět V (Známky)
- 01:35 Gumballův úžasný svět V (Dieta)
- 01:50 Gumballův úžasný svět V (Bývalý)
- 02:00 Gumballův úžasný svět V (Loupež)
- 02:10 Gumballův úžasný svět V (Květinka)
- 02:25 Gumballův úžasný svět V (Otravové)
- 02:35 Gumballův úžasný svět V (Nejlepší)
- 02:45 Gumballův úžasný svět V (Nejhorší)
- 02:55 Gumballův úžasný svět V (Seznam)
- 03:05 Gumballův úžasný svět V (Dohoda)
- 03:20 Gumballův úžasný svět V (Fronta)
- 03:30 Gumballův úžasný svět V (Zpěv)
- 03:40 Gumballův úžasný svět V (Maňásci)
- 03:50 Gumballův úžasný svět VI (Naivka)
- 04:00 Gumballův úžasný svět VI (Klec)
- 04:10 Gumballův úžasný svět VI (Sok)
- 04:20 Gumballův úžasný svět VI (Jediný)
- 04:30 Gumballův úžasný svět VI (Lenošení)
- 04:45 Gumballův úžasný svět VI (Otec)
- 04:55 Gumballův úžasný svět VI (Děs)
- 05:05 Gumballův úžasný svět VI (Soused)
- 05:15 Gumballův úžasný svět II (Podržtaška)
- 05:25 Gumballův úžasný svět VI (Dohoda)
- 05:35 Gumballův úžasný svět VI (Víra)
- 05:45 Gumballův úžasný svět VI (Kandidát)
- 06:00 Craig od potoka (Zkratka)
- 06:10 Craig od potoka (Záchranná mise)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VI (Zimdings)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VI (Nepouštěj to!)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VI (Hagbís)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VII (Nakrm mě)
- 07:20 Bakugan
- 07:30 Bakugan
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Tygři Trojité Téčko)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Pandova rodina)
- 08:15 Gumballův úžasný svět V (Návrat)
- 08:25 Gumballův úžasný svět V (Historky)
- 08:35 Gumballův úžasný svět V (Kamarád)
- 08:50 Gumballův úžasný svět V (Nuda)
- 09:00 Gumballův úžasný svět V (Vize)
- 09:20 Gumballův úžasný svět V (Volba)
- 09:30 Gumballův úžasný svět V (Kód)
- 09:45 Gumballův úžasný svět V (Test)
- 10:00 Gumballův úžasný svět V (Výběr)
- 10:15 Gumballův úžasný svět V (Háček)
- 10:25 Gumballův úžasný svět V (Rozruch)
- 10:40 Gumballův úžasný svět V (Zprávy)
- 10:55 Gumballův úžasný svět V (Váza)
- 11:02 Lamput IV (Fotbalová horečka)
- 11:15 Gumballův úžasný svět V (Ollie)
- 11:25 Gumballův úžasný svět V (Brambora)
- 11:45 Gumballův úžasný svět V (Čaroděj)
- 11:55 Gumballův úžasný svět V (Konzole)
- 12:10 Gumballův úžasný svět V (Svoboda)
- 12:20 Gumballův úžasný svět V (Dvojníci)
- 12:35 Gumballův úžasný svět V (Přátelé)
- 12:45 Gumballův úžasný svět V (Cyklus)
- 13:05 Gumballův úžasný svět V (Hvězdičky)
- 13:15 Gumballův úžasný svět V (Krabice)
- 13:25 Lamput IV (Fotbalová horečka)
- 13:40 Craig od potoka II (Jakub od potoka)
- 13:50 Craig od potoka II (Tajemství časostráže)
- 14:05 Craig od potoka II (Návrat Zimolezových rangerů)
- 14:15 Craig od potoka II (Pevnost Williams)
- 14:30 Totální Dramarama II (Naše hračky)
- 14:40 Totální Dramarama II (Snoví záškodníci)
- 14:55 Totální Dramarama II (Grody až na dřeň)
- 15:05 Totální Dramarama II (Paruky pro kočky)
- 15:10 Lamput IV (Robinput)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! IV (Den kariéry)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! IV (Televizní rytíř 2)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! IV (Akademie)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! IV (Trůn z kostí)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Rozmazlená fanynka)
- 16:25 Mezi námi medvíďaty (Moderní rodina doby kamenné)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Leďák géniem)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Slavnostní den)
- 17:05 Lamput III (Doktor Rival)
- 17:15 Pan Magoo II (Věštec Magoo)
- 17:20 Pan Magoo II (Změna prostředí)
- 17:30 Pan Magoo II (Pan Kocour a Weasel na stejné lodi)
- 17:45 Craig od potoka II (Jiskřenka)
- 17:55 Craig od potoka II (Smradlavá bomba)
- 18:05 Craig od potoka II (Letní přání)
- 18:20 Craig od potoka II (Bude líp, uvidíš)
- 18:30 Craig od potoka II (Tábornice na útěku)
- 18:45 Ben 10 III (Kolotoč, část 1)
- 18:55 Ben 10 III (Kolotoč, část 2)
- 19:05 Ben 10 III (Zingo v telce)
- 19:25 Totální Dramarama (Epizoda 38)
- 19:35 Totální Dramarama (Epizoda 39)
- 19:44 Lamput IV (Prvorodič a Zpátečka)
- 19:55 Mladí Titáni do toho! III (Krutý hihňající se démon)
- 20:05 Mladí Titáni do toho! III (A co trocha snahy?)
- 20:15 Mladí Titáni do toho! III (Díl z láhve)
- 20:35 Bakugan
- 20:45 Bakugan
- 21:00 Gumballův úžasný svět (Mejdan)
- 21:10 Gumballův úžasný svět (Reklamace)
- 21:25 Gumballův úžasný svět (Robot)
- 21:35 Gumballův úžasný svět (Piknik)
- 21:55 Gumballův úžasný svět (Hlupáci)
- 22:05 Gumballův úžasný svět (Tajemství)
- 22:20 Gumballův úžasný svět (Ponožka)
- 22:30 Gumballův úžasný svět (Génius)
- 22:45 Gumballův úžasný svět (Knír)
- 22:55 Gumballův úžasný svět (Rande)
- 23:10 Gumballův úžasný svět (Klub)
- 23:25 Gumballův úžasný svět (Hůlka)
- 23:40 Gumballův úžasný svět (Opice)
- 23:50 Gumballův úžasný svět (Poltergeist)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings (Bear Prints)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings (Inspector Grizzy)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings (No Entrance!)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings (Lemmings Indigestion)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings (Sonata in Bear Major)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Fractions)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings (The Bear That Laid Golden Eggs)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (The Rollinator)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (The Art of Friendship)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (What a Stinker)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (Compost to Go)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Cheesy Peasy)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Dino Fright)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Race Track Race)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Ice Creamed)
- 02:50 Batwheels (Cave Sweet Cave)
- 03:00 Batwheels (Redbird's Bogus Beach Day)
- 03:15 Batwheels (Zoomsday)
- 03:25 Batwheels (Batcomputer for a Day)
- 03:35 Batwheels (Batty Race)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings III (Sand Lemmings)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings III (Non-Peaceful Coaching)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings III (Bear In Troubled Waters)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings III (Earthquake-Proof Bear)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings III (The Spirit Of Competition)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings III (Odd-Job Crab)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings III (Ordeal Of Comfort)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings III (Outboard Cabin)
- 04:50 Thomas & Friends - Shorts XXVI (All Aboard: Take a Beat)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (Special Delivery)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (Broomstormers!)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (Prisoner Under the Rainbow)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Lost Appetite)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (Chasing Rainbows)
- 06:00 Batwheels (Ride Along)
- 06:10 Batwheels (Wheels Just Wanna Have Fun)
- 06:25 Mr Bean: The Animated Series (Missing Teddy)
- 06:40 Mr Bean: The Animated Series (No Parking)
- 06:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Skiff Upon the Sea)
- 07:00 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The No Heart Games)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings (Dancing with the Bears)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings (Role Change)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings (Lemming Tonic)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings (Bear Itch)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings (Thirst Quencher)
- 08:10 The Tom and Jerry Show III (Battle of the Butlers)
- 08:15 The Tom and Jerry Show III (Kid Stuff)
- 08:30 The Tom and Jerry Show III (Stolen Heart)
- 08:35 The Tom and Jerry Show III (The Last Laugh)
- 08:45 The Tom and Jerry Show III (The Invisible Cat)
- 08:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Playing Outside)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series II (Lord Bean)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series II (Car Wars)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series II (Wedding Day)
- 09:40 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Phone)
- 09:55 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The No Heart Games)
- 10:20 Thomas & Friends - Shorts XXVI (Let’s Race: The Egg Race)
- 10:30 Silly Sundays (Crab's Home)
- 10:35 Silly Sundays (Magic Trick)
- 10:45 Silly Sundays (Yellow Sock)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings (Bear Countdown)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings (Lemming Airlines)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings (Relax Bear)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings (Bear Gliding)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings (The Sound of a Lemming)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings (Bear in the Wind)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings (Construction Bear)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Dino Fright)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Race Track Race)
- 12:25 The Tom and Jerry Show (Just Plane Nuts)
- 12:35 The Tom and Jerry Show (Pets Not Welcome)
- 12:55 The Tom and Jerry Show II (Uncle Pecos Rides Again)
- 13:00 The Tom and Jerry Show II (Out with the Old)
- 13:10 The Tom and Jerry Show II
- 13:15 The Tom and Jerry Show II (Forget Me Not)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Shopping)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series III (Game Over)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series III (Special Delivery)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series III (A Dog's Life)
- 14:20 Thomas & Friends - Shorts XXVI (Train School: Under the Meadow)
- 14:30 Lucas the Spider (Arlo Needs a Nap)
- 14:40 Lucas the Spider (Everyone's a Critic)
- 14:45 Lucas the Spider (Flash and Boom)
- 15:00 Silly Sundays (Paper Sheep)
- 15:05 Silly Sundays (Snowballs and Doughballs)
- 15:10 Silly Sundays (Carried Away)
- 15:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Solutions For All)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables (The Missing Mushlet)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables (The Hero Trap)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Cheesy Peasy)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Dino Fright)
- 16:25 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The No Heart Games)
- 16:55 The Tom and Jerry Show III (Home Away from Home)
- 17:00 The Tom and Jerry Show III (From Riches to Rags)
- 17:10 The Tom and Jerry Show III (Chew Toy)
- 17:25 The Tom and Jerry Show III (Live and Let Diet)
- 17:30 The Tom and Jerry Show III (Auntie Social)
- 17:35 The Tom and Jerry Show III (A Snootful)
- 17:45 The Tom and Jerry Show III (Lame Duck)
- 18:00 Batwheels (Batty Body Swap)
- 18:10 Batwheels (A Jet Out of Water)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings II (Bear Sitter)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings II (Rainbow Moose)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings II (Radar Bear)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings II (Zorbing Lemmings)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings II (Air Trafficking)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings II (A Lemmings Fairy Tale)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings II (Slam Dunk Lemmings)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables II (Be Strong, Chep)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables II (The Lakemoss Monster)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series (In the wild)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series (Missing Teddy)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series (No Parking)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series (Artful Bean)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings II (Hulking Lemmings)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings II (Ancestral Bear)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (Hocus Pocus Lemmingus)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings III (Lemming Fortune)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings III (Tough Medicine)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings III (Domestic Shaolin)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings III (Peaceable Enemies)
- 22:00 Alice & Lewis (Someone To Blame)
- 22:10 Alice & Lewis (The Book-Wizard)
- 22:25 Alice & Lewis (Teatime, Again and Again)
- 22:40 Alice & Lewis (Bubble, Bubble, You’re in Trouble!)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Splash Zone)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Rock On)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Buzz In)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Snow Cap)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings (Crash Training Course)
- 00:15 Spongebob v kalhotách V (Původní kuchař / Noční světlo)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Sladkokyselá chobotnice)
- 01:00 Tajemství Hunterových IV (Sally Hunter)
- 01:20 Tajemství Hunterových IV (Kvantové problémy a slepé uličky)
- 01:45 Victorious (Hvězda Woku)
- 02:00 Victorious (Domácí úkol)
- 02:25 iCarly II (iZelení)
- 02:45 iCarly II (iJak zahýbat pořadím)
- 03:05 Tajemství Hunterových II (Špion)
- 03:30 Tajemství Hunterových II (Rituál)
- 03:50 Nej a Nejnejka (Jevištní zásah / Počítání míčků)
- 04:10 Nej a Nejnejka (Bručounův seznam / Zatím to nejlepší!)
- 04:30 44 koček II (Pisálek, zatoulané kotě)
- 04:45 44 koček II (Velký koloběžkový závod)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Little Drummer Boy)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Dům v cedrové aleji / Šikana na toaletě)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Návrat Thornbergaupta / Rozdrcený)
- 06:00 Šmoulové II (Lístulka je nemocná / Čarodějný pacient)
- 06:25 Šmoulové (Šmoul-fu / Plínkobot)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Malí Patrošťáci / Prehistorická show Patrika Hvězdice)
- 07:25 Spongebob v kalhotách XI (Malí přítelíčkové / Slovo dané babičce)
- 07:50 Spongebob v kalhotách XI (Kreslená dimenze / Stěhování Bubliňáka)
- 14:10 Hlasiťákovi VII (Dohoda je dohoda / Zaměstnanec měsíce)
- 14:40 Hlasiťákovi VII (Rébus na známku / Opera a hry)
- 15:00 Spongebob v kalhotách IX (Vzpoura v Křupavém Krabovi / Bolavý zub)
- 15:30 Spongebob v kalhotách XII (SpongeBob v Bláznivém světě / Zlozvyk)
- 15:55 Mimozemské přátelství (Velká Cuchanda)
- 22:00 Hlasiťákovi II (Co dnes bude k večeři? / Co se z toho vejce vyklube)
- 22:30 Hlasiťákovi II (Nejlepší komiks / Naštvaní mazlíčci)
- 22:55 Casagrandovi (Had na útěku / Všichni za jednoho)
- 23:25 Spongebob v kalhotách II (Smrtelný koláč / Krabí imitace)
- 23:55 Spongebob v kalhotách VII (Tukové šílenství / Herecká kariéra)
- 00:20 Jelení Skvadra II (Ocelové kolo / Bobbiho hudba)
- 00:45 Jelení Skvadra II (Fiasko s fontánou / Světelná diskotéka)
- 01:10 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují ubreptanou patrolku / Tlapky zachraňují historii Adventure Bay)
- 01:30 Tlapková patrola (Mokré Tlapky / Tlapky a Podzimní festival)
- 01:55 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují mořské želvy / Tlapky a Velmi velké dítě)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci III (Chyť Dort!)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci III (Ostrov zvířátek)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci III (Tukane, do toho!)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci III (Velké mravenčí dobrodružství)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci III (Úkol pro sokola)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci III (Připravit ke startu, Grr!)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci III (Velká zvířecí koruna)
- 04:50 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují zlobivou ptačí partu / Tlapky zachraňují motokárové derby)
- 05:15 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují parašutisty / Tlapky zachraňují dortíky)
- 05:35 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují zlatokopa / Tlapky zachraňují strejdu Otise z jeho chaty)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci VII (Dobrodružství v herně)
- 06:25 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují přespávačku + Tlapky zachraňují karneval)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví školu / Parta staví vodní kanál)
- 07:20 DORA (Krokodýlí sbohem / Stánek s empanadou /Jestli sedne bota / Piňatová oslava)
- 07:50 Velká show malého žraločátka (Dětský zoubek / Slintavý slimák)
- 10:05 Prasátko Peppa (Hřiště)
- 10:10 Prasátko Peppa (Tatínek věší obrázek)
- 10:15 Prasátko Peppa (Na pláži)
- 10:20 Prasátko Peppa (Pan Štíhlonožka)
- 10:25 Prasátko Peppa (Dědečkova velká loď)
- 10:35 Prasátko Peppa (Nakupování)
- 10:40 Prasátko Peppa (Moje narozeninová oslava)
- 10:45 Prasátko Peppa (Tatínkova videokamera)
- 10:50 Prasátko Peppa (Školní divadlo)
- 10:55 Prasátko Peppa II (Prázdniny papouška Polly)
- 11:00 Velká show malého žraločátka (Žraločí žert / Limonáda z laguny)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta s Chasem řeší detektivní případ!)
- 11:55 Rubble a jeho parta (Parta zvětšuje podium na talentovou šou / Parta vyrábí hudební nástroje)
- 12:15 Tlapková patrola X (Tlapky versus hum-flektory/ Tlapky zachraňují kapybaru)
- 12:45 Tlapková patrola IV (Tlapky zachaňují uprchlé želvy / Tlapky zachraňují mrznoucí ovce)
- 13:15 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují skokana / Tlapky zachraňují lososa)
- 13:40 Rubble a jeho parta (Parta staví vodní svět / Parta staví pokojík)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví školu / Parta staví vodní kanál)
- 14:35 DORA (Mini tanečnice / Ospalé slunce)
- 15:00 Tlapková patrola IX (Velká truck patrola zachraňuje klouzající chatu / Velká truck patrola zachraňuje velký talíř)
- 15:25 Tlapková patrola IX (Velká truck patrola zastavuje záplavu)
- 15:50 Barbapapa a jeho rodinka! II (Barbazooův deníček/Skvělá novinářka)
- 16:20 Barbapapa a jeho rodinka! II (Soukromý klub/Zelené řasy)
- 16:45 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují turistky / Tlapky zachraňují trofej)
- 17:15 Rubble a jeho parta (Parta staví hvězdárnu / Parta staví lanový sjezd.)
- 17:45 DORA (Krokodýlí sbohem / Stánek s empanadou /Jestli sedne bota / Piňatová oslava)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddingtonův klub přírody / Paddington se nepoznává)
- 20:30 Tlapková patrola IX (Velká truck patrola zachraňuje klouzající chatu / Velká truck patrola zachraňuje velký talíř)
- 20:55 Tlapková patrola IX (Velká truck patrola zastavuje záplavu)
- 21:25 Barbapapa a jeho rodinka! II (9)
- 21:40 Barbapapa a jeho rodinka! (Barbabright má tajemství / Super bezva)
- 22:10 Prasátko Peppa V (Pavučina)
- 22:15 Prasátko Peppa V (Hlučná noc)
- 22:20 Prasátko Peppa V (Studna, která plní přání)
- 22:25 Prasátko Peppa V (Rozlučková oslava paní Gazely)
- 22:35 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují zlobivou ptačí partu / Tlapky zachraňují motokárové derby)
- 22:55 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují parašutisty / Tlapky zachraňují dortíky)
- 23:25 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují zlatokopa / Tlapky zachraňují strejdu Otise z jeho chaty)
- 23:55 Jelení Skvadra II (Kosmický cirkus / Díry všude)
- 00:00 Kluk, holka atd. (93)
- 00:10 Kluk, holka atd. (94)
- 00:23 Zombí - animáci (8)
- 00:25 Ghostforce (7)
- 00:50 Ghostforce (8)
- 01:10 Tým Tiki (9)
- 01:35 Tým Tiki (10)
- 01:55 Tým Tiki (11)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (5)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (6)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (7)
- 03:25 Ghostforce (13)
- 03:45 Ghostforce (14)
- 04:05 Pyžamasky (20)
- 04:30 Pyžamasky (21)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (13)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (14)
- 05:35 Kluk, holka atd. (79)
- 05:45 Kluk, holka atd. (80)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (73)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (65)
- 06:55 Blue (115)
- 07:05 Blue (116)
- 07:10 Blue (117)
- 07:25 Blue (118)
- 07:30 Blue (119)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (7)
- 14:20 Příšerky v rachotě (6)
- 14:45 Příšerky v rachotě (7)
- 15:15 Hailey jde na to! (12)
- 15:45 Hailey jde na to! (13)
- 20:10 Blue (70)
- 20:15 Blue (65)
- 20:26 Blue (67)
- 20:30 Blue (66)
- 20:45 Disney Zombie: Tajemství Addisonovy příšery (4)
- 20:50 Příšerky v rachotě (3)
- 21:15 Příšerky v rachotě (2)
- 21:45 Jessie (99)
- 22:15 Jessie (100)
- 22:40 U Raven Doma (39)
- 23:10 U Raven Doma (41)
- 23:40 Kluk, holka atd. (95)
- 23:50 Kluk, holka atd. (96)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (10)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (11)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (12)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (60)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (1)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (2)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (55)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (56)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (57)
- 04:00 Eureka! (14)
- 04:30 Eureka! (16)
- 05:00 Eureka! (17)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (3)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (4)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (5)
- 07:00 Bluey (62)
- 07:10 Bluey (63)
- 07:20 Bluey (64)
- 07:30 Bluey (65)
- 07:40 Bluey (66)
- 07:50 Bluey (67)
- 08:00 Bluey (68)
- 08:10 Bluey (69)
- 08:20 Bluey (70)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (19)
- 08:45 Spidey and His Amazing Friends (13)
- 09:00 A Goofy Fairy Tale
- 10:00 Firebuds (1)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (22)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (22)
- 11:30 SuperKitties (5)
- 12:00 Pupstruction (8)
- 12:30 Bluey (147)
- 12:40 Bluey (148)
- 12:50 Bluey (149)
- 13:00 Bluey (150)
- 13:10 Bluey (152)
- 13:20 Bluey (153)
- 13:30 Firebuds (2)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (19)
- 14:15 Spidey and His Amazing Friends (13)
- 14:30 The Lion Guard (45)
- 15:00 The Lion Guard (46)
- 15:30 SuperKitties (7)
- 16:00 Pupstruction (9)
- 16:30 Pupstruction (11)
- 17:00 Bluey (62)
- 17:10 Bluey (63)
- 17:20 Bluey (64)
- 17:30 Bluey (65)
- 17:40 Bluey (66)
- 17:50 Bluey (67)
- 18:00 SuperKitties (14)
- 18:30 Sofia The First (29)
- 19:00 Sofia The First (30)
- 19:30 Bluey (47)
- 19:40 Bluey (48)
- 19:50 Bluey (49)
- 20:00 Bluey (50)
- 20:10 Bluey (51)
- 20:20 Bluey (52)
- 20:30 SuperKitties (15)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (19)
- 21:15 Spidey and His Amazing Friends (13)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (18)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (13)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (8)
- 23:00 PJ Masks (119)
- 23:25 PJ Masks (120)
- 23:50 PJ Masks (121)
- 00:13 Bořek stavitel (19)
- 00:23 Bořek stavitel (20)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (2)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (3)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (4)
- 01:12 Inui (10)
- 01:20 Hurá za hádankou (20)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (10)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (11)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (9)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (15)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (16)
- 02:55 Chuck a přátelé (16)
- 03:07 Chuggington (2)
- 03:17 Chuggington (3)
- 03:29 Angelína balerína (5)
- 03:42 Angelína balerína (6)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (13)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (14)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (4)
- 04:38 Bořek stavitel (26)
- 04:48 Bořek stavitel (27)
- 05:01 Hurá za hádankou (26)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (27)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (28)
- 05:49 Požárník Sam (21)
- 06:00 Trojčata (30)
- 06:07 Trojčata (31)
- 06:14 Trojčata (32)
- 06:25 Bing (25)
- 06:32 Bing (26)
- 06:39 Bing (27)
- 06:46 Bing (28)
- 06:55 Grisu (27)
- 07:08 Tilda (9)
- 07:15 Tilda (10)
- 07:21 Lední medvídek Paddles (20)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (5)
- 07:47 Caillou (9)
- 07:58 Caillou (10)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (9)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (10)
- 08:35 Doodleboo (28)
- 08:40 Doodleboo (29)
- 08:45 Doodleboo (30)
- 08:50 Doodleboo (31)
- 08:55 Doodleboo (32)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (19)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (20)
- 09:30 Hurá za hádankou (24)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (6)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (7)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (8)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (9)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (10)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (9)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (10)
- 10:40 Harry a jeho dinosauři (35)
- 10:51 Harry a jeho dinosauři (36)
- 11:00 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (5)
- 11:16 Pettson a Fiškus (9)
- 11:27 Pettson a Fiškus (10)
- 11:40 Pettson a Fiškus (3)
- 11:50 Pettson a Fiškus (4)
- 12:03 Daisy a Ollie (26)
- 12:10 Daisy a Ollie (1)
- 12:17 Daisy a Ollie (2)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (26)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (1)
- 12:52 Bing (17)
- 13:00 Bing (18)
- 13:08 Bing (19)
- 13:20 Trojčata (3)
- 13:27 Trojčata (4)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (10)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (8)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (9)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (10)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (12)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (13)
- 14:31 Učíme se s kamarádem Timmym (20)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (38)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (39)
- 15:00 Kipper (12)
- 15:09 Kipper (13)
- 15:19 Simon (18)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (20)
- 15:38 Woozle a Pip (18)
- 15:45 Tilda (11)
- 15:52 Tilda (12)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (18)
- 16:15 Pettson a Fiškus (5)
- 16:29 Caillou (11)
- 16:40 Caillou (12)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (18)
- 17:12 Doodleboo (17)
- 17:17 Doodleboo (18)
- 17:22 Doodleboo (19)
- 17:27 Doodleboo (20)
- 17:37 Messyho skvělá dobrodružství (17)
- 17:48 Messyho skvělá dobrodružství (18)
- 17:59 Požárník Sam (17)
- 18:10 Požárník Sam (18)
- 18:24 Berry a Dolly (2)
- 18:29 Berry a Dolly (3)
- 18:34 Berry a Dolly (4)
- 18:40 Bing (27)
- 18:47 Bing (28)
- 18:54 Bing (29)
- 19:04 Lední medvídek Paddles (18)
- 19:17 Pettson a Fiškus (5)
- 19:33 Grisu (1)
- 19:43 Grisu (2)
- 19:55 Simon (1)
- 20:00 Simon (2)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (46)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (52)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (1)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (14)
- 20:57 Tilda (9)
- 21:04 Tilda (10)
- 21:12 Kipper (1)
- 21:21 Kipper (2)
- 21:31 Caillou (9)
- 21:42 Caillou (10)
- 21:55 Chuggington (18)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (20)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (21)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (20)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (21)
- 23:05 Bing (22)
- 23:12 Bing (23)
- 23:20 Bing (24)
- 23:27 Bing (25)
- 23:35 Bing (26)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (17)
- 23:47 Oswald (21)
- 23:59 Oswald (22)
- 00:00 Sestry (Praštěná vloupačka)
- 00:10 Sestry (Hra, set a zápas pro sestry)
- 00:20 Sestry (Alarm paní Georgette)
- 00:30 Sestry (Halloween)
- 00:45 Mia a já IV (Tančící světla)
- 01:05 Mia a já IV (Ukryté poklady)
- 01:30 Agentka 203 (Buď sám sebou)
- 01:55 Agentka 203 (Sólokapr)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (21)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (22)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Náplast)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Boty)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koš na odpadky)
- 03:05 Život s tátou (45)
- 03:15 Život s tátou (46)
- 03:25 Život s tátou (47)
- 03:35 Život s tátou (48)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (45)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (46)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (47)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (48)
- 04:35 Agentka 203 (Chci vyhrát volby)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Katastrofální spolubydlící)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Povinnost volá)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Pravítko)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Hrací karty)
- 05:35 Mia a já IV (Mrazivé dobrodružství)
- 06:00 Upovídaná Marta (24)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom (13)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 1. část)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 2. část)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Plínka)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mikrofon)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Tužka)
- 14:00 Sestry (Sesterské duo)
- 14:10 Sestry (Krize dospívání)
- 14:30 Sestry (Oblíbená)
- 14:40 Sestry (Večírek)
- 15:00 Barbie a dotek kouzla (9)
- 15:30 Barbie a dotek kouzla (10)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Čokoláda)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Fotbal)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kolo)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Velké Ků)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách II (Nobl Surovec)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 1. část)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 2. část)
- 22:00 Mia a já IV (Fialová jeskyně)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Plínka)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mikrofon)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Tužka)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (41)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (42)
- 23:30 Život s tátou (43)
- 23:40 Život s tátou (44)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Magic Stars)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (19)
- 00:10 Kikoriki (37)
- 00:20 Flopy (113)
- 00:35 Šmolkovia (26)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (19)
- 01:10 Esá z pralesa (1)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (32)
- 01:35 Volám sa Caillou V (25)
- 02:00 Dumper a Skoop III (3)
- 02:15 Panda a Krash (25)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (13)
- 02:55 Myšiak Anatole (15)
- 03:20 Monchhichi (14)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (15)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (10)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (20)
- 04:20 Malý medvedík (10)
- 04:45 Ruby z dúhy II (11)
- 05:10 Bob staviteľ III (6)
- 05:25 Ocko hrdina (22)
- 05:30 Duda a Dada II (8)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (4)
- 05:55 Máša a medveď (25)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (2)
- 06:30 Ocko hrdina (23)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (7)
- 06:40 Veselé zajačiky (8)
- 06:45 Ovečka Shaun II (39)
- 06:55 Eggy Pops II (11)
- 07:00 Maličké príšerky (19)
- 07:05 Flopy (102)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (3)
- 07:25 Koyaa (4)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (16)
- 07:55 Drobčekovia II (3)
- 08:10 Máša a medveď (26)
- 08:20 Veselé zajačiky (9)
- 08:30 Fíha Tralala (7)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (16)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (4)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (10)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (5)
- 09:15 Slnečný Rej (16)
- 09:25 Esá z pralesa (1)
- 09:35 Veselé zajačiky (10)
- 09:40 Ruby z dúhy II (11)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky II (15)
- 10:20 Bob staviteľ III (7)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (31)
- 10:55 Zvedavkovci II (3)
- 11:10 Monchhichi (14)
- 11:20 Môj malý dinosaurus (4)
- 11:25 Malý medvedík (10)
- 11:50 Panda a Kiwi (5)
- 11:55 Ovečka Shaun II (40)
- 12:00 Volám sa Caillou V (25)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (1)
- 12:30 Polly Pocket (3)
- 12:35 Flopy (103)
- 12:50 Ruby z dúhy II (12)
- 13:15 Myšiak Anatole (15)
- 13:40 Malý silák Bheem (46)
- 13:45 Veselé zajačiky (11)
- 13:50 Panda a Krash (25)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop III (3)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (20)
- 14:40 Maličké príšerky (20)
- 14:45 Máša a medveď (27)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (7)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (16)
- 15:20 Esá z pralesa (2)
- 15:35 Ohrozené druhy (7)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (30)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (20)
- 16:25 Bob staviteľ III (8)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (5)
- 16:45 Monchhichi (15)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (6)
- 17:05 Ovečka Shaun (1)
- 17:15 Zábavné zvieratká (19)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (29)
- 17:35 Ruby z dúhy II (13)
- 18:00 Volám sa Caillou V (26)
- 18:25 Drobčekovia II (4)
- 18:40 Ovečka Shaun (2)
- 18:50 Flopy (104)
- 19:10 Maličké príšerky II (1)
- 19:15 Zvedavkovci II (4)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (8)
- 19:45 Máša a medveď (28)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (9)
- 20:05 Esá z pralesa (3)
- 20:15 Bob staviteľ III (9)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (6)
- 20:40 Slnečný Rej (17)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (8)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (32)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (21)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (8)
- 22:05 Monchhichi (16)
- 22:15 Myšiak Anatole (16)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (30)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (31)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (13)
- 23:35 Mášine rozprávky (13)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (2)
- 23:45 Veselé zajačiky (12)
- 23:50 Malý silák Bheem (47)
- 00:00 Zprávy
- 00:30 Interview
- 00:40 Týden v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:30 Plzeň v kostce
- 01:40 Ztráty a nálezy
- 02:00 Zprávy
- 02:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 02:40 Interview
- 03:00 Zprávy
- 03:30 Interview
- 03:40 Interview
- 04:00 Zprávy
- 04:30 Interview
- 04:40 Putování po památkách
- 05:00 Zprávy
- 05:30 Interview
- 05:40 Týden v regionech
- 06:00 Zprávy
- 06:30 Plzeň v kostce
- 06:40 Ztráty a nálezy
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 07:40 Interview
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Interview
- 10:40 Týden v regionech
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Plzeň v kostce
- 11:40 Ztráty a nálezy
- 14:00 Zprávy
- 14:30 Interview
- 14:40 Putování po památkách
- 15:00 Zprávy
- 15:30 Interview
- 15:40 Týden v regionech
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Plzeň v kostce
- 16:40 Ztráty a nálezy
- 17:00 Zprávy
- 17:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 17:40 Interview
- 20:00 Zprávy
- 20:30 Interview
- 20:40 Týden v regionech
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Plzeň v kostce
- 21:40 Ztráty a nálezy
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 Burning Sun: Exposing the Secret K-pop Chat Groups (3)
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 Click
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 08:00 CNN Newsroom with Rosemary Church
- 08:45 World Sport
- 09:00 CNN Newsroom with Rosemary Church
- 10:00 CNN Newsroom with Max Foster
- 11:00 CNN This Morning
- 12:00 CNN This Morning
- 13:00 CNN News Central (CNN News Central)
- 13:30 World Sport
- 20:00 Isa Soares Tonight
- 21:00 CNN Newsroom
- 22:00 Quest Means Business
- 23:00 The Lead with Jake Tapper
- 23:30 World Sport
- 00:05 OPJ
- 01:00 OPJ
- 01:50 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 02:15 MÉTÉO
- 02:20 MATIÉRE GRISE
- 02:50 CHÂTEAU !
- 03:00 LA CUISINE MAROCAINE, ÉPICEZ TOUT !
- 04:00 VENGEANCE
- 04:25 C DANS L'AIR
- 05:30 TENDANCE XXI
- 06:00 LE 6H00 INFO
- 06:25 MÉTÉO
- 06:30 TÉLÉMATIN
- 06:50 TÉLÉMATIN
- 07:30 TÉLÉMATIN
- 07:55 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:25 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 EDMOND ET LUCY
- 08:50 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 08:55 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 09:05 CONTE-NOUS !
- 09:06 PETIT MALABAR
- 09:10 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:35 L'IA ET MOI
- 10:05 CHRONIQUES D'EN HAUT
- 10:30 CHEF OLI VIRE CHAMPETRE
- 10:50 EXCELLENCE FRANÇAISE
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:15 MÉTÉO
- 11:20 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 12:30 LA UNE, AUX SOURCES DU JOURNALISME
- 13:15 CHÂTEAU !
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:00 SIX DEGRÉS
- 14:20 SIX DEGRÉS
- 14:40 SIX DEGRÉS
- 15:00 Á LA VALDRAGUE
- 15:20 Á LA VALDRAGUE
- 15:45 Á LA VALDRAGUE
- 16:05 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:25 VESTIAIRES
- 16:30 C'EST PLUS QU'UN JARDIN
- 17:00 PASSE-MOI LES JUMELLES
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:25 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 OPJ
- 19:35 OPJ
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:55 MÉTÉO
- 21:00 TOUT LE SPORT - TOUR DE FRANCE 2024
- 21:05 CAUSE TOUJOURS MON LAPIN
- 22:35 LE JOURNAL DE LA RTS
- 23:00 MÉTÉO
- 23:05 L'ACTU
- 23:35 GÉNÉRATION PANAME
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Investujeme
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Zdravie na TA3
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast With Kay Burley
- 20:00 UK Tonight with Sarah-Jane Mee
- 21:00 Sky News
- 22:00 Sky News at 10 with Anna Botting
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (38)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 00:30 BULLETIN (27)
- 00:45 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (113)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (27)
- 01:45 ARTS24 (23)
- 02:00 NEWS (114)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (28)
- 02:45 EYE ON AFRICA (46)
- 03:00 NEWS (40)
- 03:10 REPORTERS PLUS
- 03:30 BULLETIN (11)
- 03:40 REVISITED
- 04:00 NEWS (116)
- 04:10 FOCUS (STAND ALONE) (10)
- 04:15 TALKING EUROPE (4)
- 04:30 BULLETIN (29)
- 04:40 REVISITED (4)
- 05:00 NEWS (117)
- 05:15 EYE ON AFRICA (46)
- 05:30 BULLETIN (30)
- 05:45 ARTS24 (23)
- 06:00 NEWS PROD B 1
- 06:15 FRANCE IN FOCUS
- 06:30 BULLETIN 15' PROD B
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS PROD B 1
- 07:15 THE 51 PERCENT
- 07:30 BULLETIN 15' PROD B
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS PROD B 1
- 08:15 ARTS24 (23)
- 08:30 BULLETIN 15' PROD B
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 NEWS (853)
- 10:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FRENCH CONNECTIONS
- 10:51 FASHION
- 11:00 NEWS (855)
- 11:15 FRANCE IN FOCUS (5)
- 11:30 BULLETIN (216)
- 11:45 REPORTERS (8)
- 12:00 NEWS (856)
- 12:16 ARTS24 (24)
- 12:30 BULLETIN (217)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (859)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS
- 14:30 BULLETIN (217)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (896)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (228)
- 15:45 ACROSS AFRICA (5)
- 16:00 NEWS (897)
- 16:15 THE 51 PERCENT
- 16:30 BULLETIN (228)
- 16:45 PEOPLE & PROFIT (4)
- 17:00 NEWS (865)
- 17:15 ARTS24 (24)
- 17:30 BULLETIN (218)
- 17:45 FRENCH CONNECTIONS (5)
- 17:51 THE OBSERVERS (4)
- 18:00 NEWS (866)
- 18:15 FRANCE IN FOCUS
- 18:30 BULLETIN (218)
- 18:45 FOCUS ALONE
- 18:50 YOU ARE HERE
- 19:00 NEWS (866)
- 19:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 19:30 BULLETIN (194)
- 19:45 THE 51 PERCENT
- 20:00 NEWS PROD B
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 NEWS (866)
- 21:15 REPORTERS
- 21:30 BULLETIN (194)
- 21:46 EYE ON AFRICA (47)
- 22:00 NEWS (873)
- 22:15 FRENCH CONNECTIONS
- 22:21 YOU ARE HERE
- 22:30 BULLETIN (194)
- 22:46 EYE ON AFRICA (48)
- 23:00 NEWS (875)
- 23:15 ARTS24 (24)
- 23:30 BULLETIN (194)
- 23:45 EYE ON AFRICA (48)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 A L'AFFICHE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 ICI L'EUROPE 2éme Partie
- 02:30 BULLETIN
- 02:38 FACE A FACE
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:15 ACTUELLES
- 03:30 BULLETIN
- 03:45 A L'AFFICHE
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:10 BILLET RETOUR
- 04:30 BULLETIN
- 04:40 LEGENDES URBAINES
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:10 FACE A FACE
- 05:30 BULLETIN
- 05:40 L'INSTANT MOBILE_24
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FOCUS SOLO
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS
- 07:30 BULLETIN
- 07:45 FOCUS SOLO
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 A L'AFFICHE
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FOCUS SOLO
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 PLAN B
- 10:51 LES OBSERVATEURS
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:15 ACTUELLES
- 11:30 BULLETIN
- 11:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:15 A L'AFFICHE
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FOCUS SOLO
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS
- 14:30 BULLETIN
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:10 ICI L'EUROPE 1ére Partie
- 15:30 BULLETIN
- 15:40 LEGENDES URBAINES
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:15 EN TETE A TETE
- 16:30 BULLETIN
- 16:45 A L'AFFICHE
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:15 POLITIQUE
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 REPORTERS
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 FOCUS SOLO
- 19:20 LES OBSERVATEURS
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 C'EST EN FRANCE_24
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:15 A L'AFFICHE
- 21:30 BULLETIN
- 21:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 BILLET RETOUR
- 23:30 BULLETIN
- 23:40 LEGENDES URBAINES
- 00:00 Zatloukal na víně
- 00:25 Expedice Kola
- 00:40 Svědectví života - Michal
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 08:10 Se salesiány na jihu Madagaskaru
- 08:35 Terra Santa News
- 09:05 Pražská Loreta
- 09:30 Kulatý stůl
- 10:55 Outdoorová videa Štěpána Dvořáka: Krajina okolo Javořice
- 11:20 Můj chrám
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:30 Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem
- 13:10 Příběhy psané životem
- 14:00 Za obzorem
- 14:35 Artbitr - Kulturní magazín (64)
- 14:45 Střípky z ostravské archeologie
- 14:55 Když bolí duše
- 16:00 Jarmark
- 17:40 V pohorách po horách
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:15 Honduras – Předtím, než odejdou
- 18:45 Harfa Noemova
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Jak potkávat svět
- 21:40 Za obzorem
- 22:15 Dobrodružství před kamerou
- 23:05 Cvrlikání (88)
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - BJB Viera Bratislava
- 06:35 Biblia za rok
- 07:15 ICF Praha
- 08:00 Biblická lupa
- 08:30 Worship s kapelou
- 09:45 Campfest
- 12:45 Noeland
- 13:15 Slovo viery - BJB Aš
- 14:00 Relácia DNES
- 14:30 Konvokácia
- 18:45 Detský blok
- 19:15 Slovo viery - Za Kostolom CB Žilina
- 20:00 Joyce Meyer
- 20:30 Nová DNA
- 21:45 Relácia DNES
- 00:05 Malá cesta
- 00:35 Doma je doma
- 01:20 Ruženec
- 01:45 Správy zo Svätej zeme
- 02:05 Vaticano
- 02:35 Medzi riadkami
- 02:50 Svedectvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 U Nikodéma
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Eucharistické zázraky
- 07:50 Ruženec
- 08:30 Láska a rodičovstvo
- 08:50 A teraz čo?
- 08:55 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 09:25 Krížové výpravy (3/4) - Kresťanstvo odpovedá
- 10:00 Malá cesta
- 10:20 Správy zo Svätej zeme
- 10:45 vKontexte
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Jeden na jedného
- 13:20 Svätá Terézia z Ánd
- 14:25 Moja misia - magazín
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Putovanie Rímom (3)
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:10 Vaticano
- 16:40 Medzi riadkami
- 17:00 Fara v meste
- 17:30 Doma je doma
- 18:15 Putovanie Rímom (3)
- 18:20 Svätá omša zblízka
- 18:30 Spojení vierou
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 22:00 Na ceste v rodine
- 22:30 V škole Ducha
- 23:00 Doma je doma
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Hot Cars (2)
- 00:30 Dolce Vita (13)
- 01:00 Dotek luxusu (5)
- 01:30 Mrakodrapy (Budoucnost je nyní 2012 – 2020)
- 02:30 Velkolepé designy (1)
- 03:30 Květinová show (6)
- 04:00 Hot Cars (11)
- 04:30 Zlatá mládež Instagramu (titulky) (1)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga – Energie života (10)
- 07:00 Květinová show (6)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Svět z blízka (97)
- 08:00 Vitální zahrada (12)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (12)
- 09:00 Jóga – Energie života (11)
- 12:00 Květinová show (7)
- 12:30 Dolce Vita (13)
- 13:00 Design pro vás (6)
- 13:30 Najdi, sprav a prodej! (9)
- 16:00 Kutilem snadno a rychle (5)
- 16:30 House doktor (8)
- 17:30 Planete Decouverte
- 17:45 Svět z blízka (97)
- 18:00 ToyMakerz (01.05.2008)
- 19:00 Najdi, sprav a prodej! (9)
- 20:00 Dolce Vita (14)
- 20:30 Nejlepší domov (3)
- 21:00 Dům v novém kabátě (3)
- 21:30 Jak najít vysněný dům (12)
- 00:30 Moje Dubaj (6)
- 01:00 Pečeme s Marthou (12)
- 01:30 Dolce Vita (17)
- 02:00 Čas na Te. Be. (Buchtičky s vanilkovou omáčkou)
- 03:30 Holky v kuchyni (9)
- 08:00 Jóga – Energie života (9)
- 09:00 Billovo jídlo (6)
- 09:30 Luxusní delikatesy (7)
- 12:00 Blázen na cestách (Zdolat horu Fuji)
- 13:00 Moje Dubaj (6)
- 13:30 Pečeme s Marthou (12)
- 16:00 Nebesky dobré (2)
- 16:30 Pěstujeme s láskou (Clover Mamma)
- 17:00 Barevný svět Lukáše Neckáře (Miso a wakame)
- 17:30 Dolce Vita (18)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Park u Domu PZKO ožil barvami a zpěvem exotických ptáků, Stonavská pouť uzavře centrum obce pro motorová vozidla, Zahrádkáři přivítali léto tra
- 04:20 Čeladenský miniexpres (Deváťáci převzali vysvědčení na půdě staré školy)
- 04:25 Těrlický miniexpres (V Těrlicku ocenili školáky a rozloučili se s deváťáky)
- 04:28 Rychvaldský miniexpres (Lidé se bavili při vyprávění faráře Zbigniewa Czendlika)
- 04:30 Jablunkovský miniexpres (Dvoudenní jablunkovský jarmark byl plný zábavy)
- 04:32 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Lidé stále ve velkém darují stará kola pro Afriku, Pobeskydský aviatický klub otevřel hangár veřejnosti, Jak zajistit více parkovacích míst pro
- 04:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Knihovna města Opavy prošla rekonstrukcí střechy a fasády, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Letní tábor pro hendikepované v Hradci nad Moravicí)
- 04:50 Orlovský miniexpres (Šlágr na cestách roztančil areál letního kina)
- 04:54 Vítkovický miniexpres (MUZEUM MHD BUDE STÁT PŘED VÍTKOVICKÝM NÁDRAŽÍM)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Host dne (Tomáš Navrátil (ANO), primátor Opavy, Opavská Breda už má návrh budoucí podoby)
- 05:25 Z naší ZOO (Mláďata alpak v ZOO Ostrava)
- 05:27 Studuj u nás (Učiteling, Konference Evropského parlamentu mládeže, Ostravské sportovní hry zahrnuly i crossfit)
- 05:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 05:43 Magazín TV medicína (Nemocnice v Havířově dokončila modernizaci rehabilitace, Nová fixace zlomenin již nezabrání dovolené u vody, HOST: Tereza Rykrová, koordinátor poporodní péče, Nemocnice ve F-M - Nemocnice ve F-M nabízí poporodní návštěvy)
- 05:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:13 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Peklo v Dělnickém domě už není pod vodou, Se svými patrony se přišli rozloučit i prvňáčci, Hledačka zavede hráče za zámeckým pokladem)
- 06:20 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 06:30 Host dne - repríza (Zlata Holušová, umělecká ředitelka festivalu, Filip Košťálek, dramaturg festivalu, 21. ročník Coulours of Ostrava v DOV od 17. do 20. 7.)
- 06:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Park u Domu PZKO ožil barvami a zpěvem exotických ptáků, Stonavská pouť uzavře centrum obce pro motorová vozidla, Zahrádkáři přivítali léto tra
- 07:20 Čeladenský miniexpres (Deváťáci převzali vysvědčení na půdě staré školy)
- 07:25 Těrlický miniexpres (V Těrlicku ocenili školáky a rozloučili se s deváťáky)
- 07:28 Rychvaldský miniexpres (Lidé se bavili při vyprávění faráře Zbigniewa Czendlika)
- 07:30 Jablunkovský miniexpres (Dvoudenní jablunkovský jarmark byl plný zábavy)
- 07:32 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Lidé stále ve velkém darují stará kola pro Afriku, Pobeskydský aviatický klub otevřel hangár veřejnosti, Jak zajistit více parkovacích míst pro
- 07:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Knihovna města Opavy prošla rekonstrukcí střechy a fasády, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Letní tábor pro hendikepované v Hradci nad Moravicí)
- 07:50 Orlovský miniexpres (Šlágr na cestách roztančil areál letního kina)
- 07:54 Vítkovický miniexpres (MUZEUM MHD BUDE STÁT PŘED VÍTKOVICKÝM NÁDRAŽÍM)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:13 Host dne (Tomáš Navrátil (ANO), primátor Opavy, Opavská Breda už má návrh budoucí podoby)
- 08:20 Z naší ZOO (Čistá voda - základ života)
- 08:25 Studuj u nás (Učiteling, Konference Evropského parlamentu mládeže, Ostravské sportovní hry zahrnuly i crossfit)
- 08:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 08:43 Magazín TV medicína (Nemocnice v Havířově dokončila modernizaci rehabilitace, Nová fixace zlomenin již nezabrání dovolené u vody, HOST: Tereza Rykrová, koordinátor poporodní péče, Nemocnice ve F-M - Nemocnice ve F-M nabízí poporodní návštěvy)
- 08:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Peklo v Dělnickém domě už není pod vodou, Se svými patrony se přišli rozloučit i prvňáčci, Hledačka zavede hráče za zámeckým pokladem)
- 09:20 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 09:30 Host dne - repríza (Zlata Holušová, umělecká ředitelka festivalu, Filip Košťálek, dramaturg festivalu, 21. ročník Coulours of Ostrava v DOV od 17. do 20. 7.)
- 09:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Park u Domu PZKO ožil barvami a zpěvem exotických ptáků, Stonavská pouť uzavře centrum obce pro motorová vozidla, Zahrádkáři přivítali léto tra
- 10:20 Čeladenský miniexpres (Deváťáci převzali vysvědčení na půdě staré školy)
- 10:25 Těrlický miniexpres (V Těrlicku ocenili školáky a rozloučili se s deváťáky)
- 10:28 Rychvaldský miniexpres (Lidé se bavili při vyprávění faráře Zbigniewa Czendlika)
- 10:30 Jablunkovský miniexpres (Dvoudenní jablunkovský jarmark byl plný zábavy)
- 10:32 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Lidé stále ve velkém darují stará kola pro Afriku, Pobeskydský aviatický klub otevřel hangár veřejnosti, Jak zajistit více parkovacích míst pro
- 10:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Knihovna města Opavy prošla rekonstrukcí střechy a fasády, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Letní tábor pro hendikepované v Hradci nad Moravicí)
- 10:50 Orlovský miniexpres (Šlágr na cestách roztančil areál letního kina)
- 10:54 Vítkovický miniexpres (MUZEUM MHD BUDE STÁT PŘED VÍTKOVICKÝM NÁDRAŽÍM)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Host dne (Tomáš Navrátil (ANO), primátor Opavy, Opavská Breda už má návrh budoucí podoby)
- 11:25 Z naší ZOO (Pandy červené randí v ZOO Ostrava)
- 11:27 Studuj u nás (Učiteling, Konference Evropského parlamentu mládeže, Ostravské sportovní hry zahrnuly i crossfit)
- 11:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 11:43 Magazín TV medicína (Nemocnice v Havířově dokončila modernizaci rehabilitace, Nová fixace zlomenin již nezabrání dovolené u vody, HOST: Tereza Rykrová, koordinátor poporodní péče, Nemocnice ve F-M - Nemocnice ve F-M nabízí poporodní návštěvy)
- 11:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Peklo v Dělnickém domě už není pod vodou, Se svými patrony se přišli rozloučit i prvňáčci, Hledačka zavede hráče za zámeckým pokladem)
- 12:20 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 12:30 Host dne - repríza (Zlata Holušová, umělecká ředitelka festivalu, Filip Košťálek, dramaturg festivalu, 21. ročník Coulours of Ostrava v DOV od 17. do 20. 7.)
- 12:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Park u Domu PZKO ožil barvami a zpěvem exotických ptáků, Stonavská pouť uzavře centrum obce pro motorová vozidla, Zahrádkáři přivítali léto tra
- 13:20 Čeladenský miniexpres (Deváťáci převzali vysvědčení na půdě staré školy)
- 13:25 Těrlický miniexpres (V Těrlicku ocenili školáky a rozloučili se s deváťáky)
- 13:28 Rychvaldský miniexpres (Lidé se bavili při vyprávění faráře Zbigniewa Czendlika)
- 13:30 Jablunkovský miniexpres (Dvoudenní jablunkovský jarmark byl plný zábavy)
- 13:32 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Lidé stále ve velkém darují stará kola pro Afriku, Pobeskydský aviatický klub otevřel hangár veřejnosti, Jak zajistit více parkovacích míst pro
- 13:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Knihovna města Opavy prošla rekonstrukcí střechy a fasády, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Letní tábor pro hendikepované v Hradci nad Moravicí)
- 13:50 Orlovský miniexpres (Šlágr na cestách roztančil areál letního kina)
- 13:54 Vítkovický miniexpres (MUZEUM MHD BUDE STÁT PŘED VÍTKOVICKÝM NÁDRAŽÍM)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Host dne (Tomáš Navrátil (ANO), primátor Opavy, Opavská Breda už má návrh budoucí podoby)
- 14:25 Z naší ZOO (Obyvatelé ptačích budek)
- 14:27 Studuj u nás (Učiteling, Konference Evropského parlamentu mládeže, Ostravské sportovní hry zahrnuly i crossfit)
- 14:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 14:43 Magazín TV medicína (Nemocnice v Havířově dokončila modernizaci rehabilitace, Nová fixace zlomenin již nezabrání dovolené u vody, HOST: Tereza Rykrová, koordinátor poporodní péče, Nemocnice ve F-M - Nemocnice ve F-M nabízí poporodní návštěvy)
- 14:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Peklo v Dělnickém domě už není pod vodou, Se svými patrony se přišli rozloučit i prvňáčci, Hledačka zavede hráče za zámeckým pokladem)
- 15:20 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 15:30 Host dne - repríza (Zlata Holušová, umělecká ředitelka festivalu, Filip Košťálek, dramaturg festivalu, 21. ročník Coulours of Ostrava v DOV od 17. do 20. 7.)
- 15:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Výstava obraz Pavla Lakomého, Na Lodičkách lidé společně zpívají za doprovodu kytar)
- 16:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Hasiči měli ve sběrném dvoře cvičení i ostrý zásah, Havířovu došla trpělivost s firmou při stavbě hřiště, V srpnu se zahájí výstavba cyklostezky na ulici ČSA)
- 16:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Vstup na stadion bude atraktivním veřejným prostorem, Prázdninové čtvrtky v knihovně zahájila olympiáda, Venkovní padesátku rozvlnili závodní plavci)
- 16:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 16:50 Mariánskohorský miniexpres (O letní příměstské tábory je obrovský zájem)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Energie a kraj (V Karviné vzniká nové Centrum veřejných energetiků, Okénko do světa, Rozhovor s Josefem Bělicou, primátorem Havířova)
- 17:25 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 17:35 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice., Proč ještě není postaveno hřiště v ulici J. Gagarina? Odpovídá Bohuslav Niemiec (KDU-ČSL), náměstek primátora Havířova, Kdy bude dokončena výstavba hřiště v D. Datyních? Odpovídá Dani
- 17:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 17:45 Magazín 112 (Bezpečně u vody)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 18:20 Host dne - repríza (Tomáš Navrátil (ANO), primátor Opavy, Opavská Breda už má návrh budoucí podoby)
- 18:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 18:45 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Výstava obraz Pavla Lakomého, Na Lodičkách lidé společně zpívají za doprovodu kytar)
- 19:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Hasiči měli ve sběrném dvoře cvičení i ostrý zásah, Havířovu došla trpělivost s firmou při stavbě hřiště, V srpnu se zahájí výstavba cyklostezky na ulici ČSA)
- 19:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Vstup na stadion bude atraktivním veřejným prostorem, Prázdninové čtvrtky v knihovně zahájila olympiáda, Venkovní padesátku rozvlnili závodní plavci)
- 19:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 19:50 Mariánskohorský miniexpres (O letní příměstské tábory je obrovský zájem)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Energie a kraj (V Karviné vzniká nové Centrum veřejných energetiků, Okénko do světa, Rozhovor s Josefem Bělicou, primátorem Havířova)
- 20:25 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 20:35 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice., Proč ještě není postaveno hřiště v ulici J. Gagarina? Odpovídá Bohuslav Niemiec (KDU-ČSL), náměstek primátora Havířova, Kdy bude dokončena výstavba hřiště v D. Datyních? Odpovídá Dani
- 20:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 20:45 Magazín 112 (Bezpečně u vody)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 21:20 Host dne - repríza (Tomáš Navrátil (ANO), primátor Opavy, Opavská Breda už má návrh budoucí podoby)
- 21:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 21:45 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Výstava obraz Pavla Lakomého, Na Lodičkách lidé společně zpívají za doprovodu kytar)
- 22:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Hasiči měli ve sběrném dvoře cvičení i ostrý zásah, Havířovu došla trpělivost s firmou při stavbě hřiště, V srpnu se zahájí výstavba cyklostezky na ulici ČSA)
- 22:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Vstup na stadion bude atraktivním veřejným prostorem, Prázdninové čtvrtky v knihovně zahájila olympiáda, Venkovní padesátku rozvlnili závodní plavci)
- 22:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 22:50 Mariánskohorský miniexpres (O letní příměstské tábory je obrovský zájem)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Energie a kraj (V Karviné vzniká nové Centrum veřejných energetiků, Okénko do světa, Rozhovor s Josefem Bělicou, primátorem Havířova)
- 23:25 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 23:35 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice., Proč ještě není postaveno hřiště v ulici J. Gagarina? Odpovídá Bohuslav Niemiec (KDU-ČSL), náměstek primátora Havířova, Kdy bude dokončena výstavba hřiště v D. Datyních? Odpovídá Dani
- 23:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 23:45 Magazín 112 (Bezpečně u vody)
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 TÝDEN V REGIONU
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 PUTOVÁNÍ V REGIONECH
- 18:29 Počasí
- 18:30 18:40 TÝDEN V REGIONU
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:10 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:12 U nás v kraji (Jaká je cena zdraví? Úspěšný projekt pokračuje…)
- 00:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:16 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 00:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 00:24 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 00:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 00:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 00:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 01:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 01:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 01:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 01:39 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 01:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:10 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:12 U nás v kraji (Jaká je cena zdraví? Úspěšný projekt pokračuje…)
- 02:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:16 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 02:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 02:24 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 02:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 02:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 02:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 03:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 03:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 03:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 03:39 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 03:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:10 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:12 U nás v kraji (Jaká je cena zdraví? Úspěšný projekt pokračuje…)
- 04:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:16 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 04:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 04:24 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 04:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 04:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 04:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 05:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 05:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 05:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 05:39 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 05:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:10 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:12 U nás v kraji (Jaká je cena zdraví? Úspěšný projekt pokračuje…)
- 06:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:16 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 06:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 06:24 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 06:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 06:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 06:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 07:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 07:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 07:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 07:39 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 07:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:10 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:12 U nás v kraji (Jaká je cena zdraví? Úspěšný projekt pokračuje…)
- 08:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:16 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 08:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 08:24 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 08:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 08:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 08:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 09:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 09:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 09:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 09:39 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 09:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:10 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:12 U nás v kraji (Jaká je cena zdraví? Úspěšný projekt pokračuje…)
- 10:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:16 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 10:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 10:24 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 10:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 10:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 10:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 11:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 11:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 11:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 11:39 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 11:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:10 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:12 U nás v kraji (Jaká je cena zdraví? Úspěšný projekt pokračuje…)
- 12:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:16 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 12:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 12:24 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 12:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 12:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 12:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 13:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 13:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 13:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 13:39 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 13:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:10 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:12 U nás v kraji (Jaká je cena zdraví? Úspěšný projekt pokračuje…)
- 14:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:16 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 14:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 14:24 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 14:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 14:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 14:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 15:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 15:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 15:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 15:39 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 15:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:05 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:10 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:12 U nás v kraji (Jaká je cena zdraví? Úspěšný projekt pokračuje…)
- 16:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:16 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 16:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 16:24 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 16:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 16:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 16:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 17:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 17:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 17:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 17:39 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 17:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 18:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 18:27 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 18:29 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 18:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 19:25 Bulvár (Bulvár)
- 19:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 19:45 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 19:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 19:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 20:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 20:27 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 20:29 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 20:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 21:25 Bulvár (Bulvár)
- 21:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 21:45 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 21:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 21:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 22:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 22:27 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 22:29 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 22:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:18 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 23:25 Bulvár (Bulvár)
- 23:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 23:45 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 23:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 23:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:15 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 00:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 00:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:15 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 01:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (29. Krkonošské kyselo)
- 01:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 02:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 02:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:15 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 03:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 03:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:15 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 04:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (29. Krkonošské kyselo)
- 04:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 05:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 05:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:15 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 06:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 06:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:15 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 07:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (29. Krkonošské kyselo)
- 07:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 08:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 08:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:15 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 09:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 09:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:15 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 10:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (29. Krkonošské kyselo)
- 10:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 11:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 11:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:15 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 12:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 12:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:15 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 13:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (29. Krkonošské kyselo)
- 13:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 14:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 14:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:15 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 15:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 15:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:15 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 16:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (29. Krkonošské kyselo)
- 16:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 17:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 17:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:14 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 18:25 Sběratelé (16. Klapuchová - panenky z porcelánu)
- 18:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:14 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 19:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 19:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 20:20 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 20:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:14 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 21:25 Sběratelé (16. Klapuchová - panenky z porcelánu)
- 21:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:14 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 22:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 22:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 23:20 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 23:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Za oponou
- 00:30 Týden v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Středočeský magazín
- 01:30 Host dne
- 01:40 Středočeské noviny
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres
- 04:30 Špetka Slovácka
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 10
- 05:30 Host dne
- 05:40 Kam vyrazit
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 15
- 06:30 Dobré zprávy
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 1
- 07:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 07:40 Hasiči
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres
- 08:30 Středočeské noviny
- 08:40 Svět z blízka
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Kam vyrazit
- 09:30 Host dne
- 09:40 Středočeský magazín
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 13
- 10:30 Dobré zprávy
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 4
- 11:30 Středočeská nej
- 11:40 Za oponou
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 8
- 12:30 Putování po regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 6
- 13:30 Host dne
- 13:40 Středočeské noviny
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 2
- 14:30 Kam vyrazit
- 14:40 Svět z blízka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 11
- 15:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 1
- 16:30 Dobré zprávy
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 4
- 17:30 Za oponou
- 17:40 Středočeská nej
- 18:00 Zprávy
- 18:20 Expres Prahy 15
- 18:30 Putování po regionech
- 19:00 Zprávy
- 19:20 Expres Prahy 18
- 19:30 Host dne
- 19:40 Středočeské noviny
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 6
- 20:30 Za oponou
- 20:40 Středočeský magazín
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres
- 21:30 Putování po regionech
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres Prahy 11
- 22:30 Host dne
- 22:40 Kam vyrazit
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Hasiči
- 23:30 Špetka Slovácka
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Dobré zprávy z regionů
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Dobré zprávy z regionů
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Dobré zprávy z regionů
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Dobré zprávy z regionů
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Dobré zprávy z regionů
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Dobré zprávy z regionů
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Dobré zprávy z regionů
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Dobré zprávy z regionů
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Pořady z Libereckého kraje
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Pořady z Libereckého kraje
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Pořady z Libereckého kraje
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Pořady z Libereckého kraje
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Hasiči
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Hasiči
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Hasiči
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Hasiči
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Hasiči
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Hasiči
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Hasiči
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Hasiči
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Hasiči
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Hasiči
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Hasiči
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Hasiči
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Hasiči
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Hasiči
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Hasiči
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Hasiči
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Hasiči
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Hasiči
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Česká Třebová slavila
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Česká Třebová slavila
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Česká Třebová slavila
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Česká Třebová slavila
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Česká Třebová slavila
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Česká Třebová slavila
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 Zdeněk Voharčík (54)
- 00:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (53)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 01:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Josef a Jan Filipovi (85)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 Michal Švec (152)
- 03:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (136)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (5)
- 05:48 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:59 Empty
- 09:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ
- 09:18 ŽIVĚ Z PACOVA
- 09:20 STUDIO iVysočina
- 09:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 09:45 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 10:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ
- 10:18 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (53)
- 10:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 10:45 KULTURA
- 10:50 STUDIO iVysočina
- 11:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ
- 11:18 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:20 STUDIO iVysočina
- 11:30 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:32 KULTURA
- 11:37 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:39 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 11:44 ŽIVĚ Z PACOVA
- 11:46 POČASÍ
- 11:49 WEBOVÉ KAMERY
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ
- 12:18 STUDIO iVysočina
- 12:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 12:30 KULTURA
- 12:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 12:37 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 12:42 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 12:44 POČASÍ
- 12:47 WEBOVÉ KAMERY
- 12:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ
- 13:18 STUDIO iVysočina
- 13:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 13:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 13:50 POČASÍ
- 13:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ
- 14:18 STUDIO iVysočina
- 14:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 14:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 14:45 POČASÍ
- 14:48 KULTURA
- 14:53 ŽIVĚ Z PACOVA
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ
- 15:18 STUDIO iVysočina
- 15:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 15:30 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 15:45 POČASÍ
- 15:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 15:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ
- 16:18 STUDIO iVysočina
- 16:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 16:30 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (53)
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 17:10 SPORT
- 17:15 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (38)
- 17:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 17:45 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 18:00 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 18:15 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 18:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 18:45 POČASÍ
- 18:48 KULTURA
- 18:53 WEBOVÉ KAMERY
- 18:59 Empty
- 19:00 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 19:15 POČASÍ
- 19:18 STUDIO iVysočina
- 19:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 19:30 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 19:45 POČASÍ
- 19:48 KULTURA
- 19:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 20:15 POČASÍ
- 20:18 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (38)
- 20:33 POČASÍ
- 20:36 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 20:51 SPORT
- 20:56 HEADLINES
- 21:00 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 21:15 POČASÍ
- 21:18 STUDIO iVysočina
- 21:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 21:45 POČASÍ
- 21:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 21:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 22:15 POČASÍ
- 22:18 ŽIVĚ Z PACOVA
- 22:20 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 22:35 POČASÍ
- 22:38 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 22:53 POČASÍ
- 22:56 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 22:58 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 23:00 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 23:15 POČASÍ
- 23:18 STUDIO iVysočina
- 23:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 23:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 23:45 POČASÍ
- 23:48 STUDIO iVysočina
- 23:58 HEADLINES
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Народ
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Антизомбі
- 10:15 Громадянська оборона
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Останній день диктатора
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Антизомбі
- 15:15 Громадянська оборона
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Історичні факти
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети
- 00:00 Himnusz
- 00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
- 00:10 Időjárás-jelentés
- 00:20 Ma éjszaka
- 01:05 Ma éjszaka
- 02:00 Ma éjszaka
- 03:00 Ma éjszaka
- 04:00 Ma éjszaka
- 05:00 Ma éjszaka
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:30 Nemzeti Sporthíradó
- 06:35 Időjárás-jelentés
- 06:45 VILÁGHÍRADÓ
- 07:00 HÍRADÓ
- 07:15 Nemzeti Sporthíradó
- 07:20 Időjárás-jelentés
- 07:30 HÍREK
- 07:33 Ma reggel
- 08:00 HÍRADÓ
- 08:10 Nemzeti Sporthíradó
- 08:15 Időjárás-jelentés
- 08:20 Ma reggel
- 08:30 HÍREK
- 08:33 Ma reggel
- 09:00 HÍRADÓ
- 09:20 Időjárás-jelentés
- 09:22 Ma délelőtt
- 09:30 HÍREK
- 09:33 Ma délelőtt
- 10:00 HÍRADÓ
- 10:10 Nemzeti Sporthíradó
- 10:20 Időjárás-jelentés
- 10:22 Ma délelőtt
- 10:30 HÍREK
- 10:33 Unió27
- 10:50 Ma délelőtt
- 11:00 HÍRADÓ
- 11:20 Időjárás-jelentés
- 11:22 Ma délelőtt
- 11:30 HÍREK
- 11:33 Élő egyház
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:50 Ma délután
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:22 Ma délután
- 13:30 HÍREK
- 13:33 Ma délután
- 14:00 HÍRADÓ
- 14:20 Időjárás-jelentés
- 14:22 Ma délután
- 14:30 HÍREK
- 14:33 Esély
- 14:50 Ma délután
- 15:00 HÍRADÓ
- 15:20 Időjárás-jelentés
- 15:22 Ma délután
- 15:30 HÍREK
- 15:33 Unió27
- 15:50 Ma délután
- 16:00 HÍRADÓ
- 16:15 Időjárás-jelentés
- 16:20 Ma délután
- 16:30 HÍREK
- 16:33 Kék bolygó
- 17:00 HÍRADÓ
- 17:10 Időjárás-jelentés
- 17:15 Ma délután
- 17:45 Agenda
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:45 Ma este
- 19:00 Időjárás-jelentés
- 19:04 VILÁGHÍRADÓ
- 19:25 Időjárás-jelentés
- 19:30 HÍRADÓ
- 20:20 Nemzeti Sporthíradó
- 20:25 Időjárás-jelentés
- 20:35 Ma este
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 VILÁGHÍRADÓ
- 22:00 HÍRADÓ
- 22:20 Nemzeti Sporthíradó
- 22:30 Időjárás-jelentés
- 22:40 Ma éjjel
- 23:00 HÍRADÓ
- 23:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 23:19 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 23:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 23:26 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 23:30 VILÁGHÍRADÓ
- 04:00 Akusztik (Szűcs Gabi Quintet)
- 05:00 Vízipók-Csodapók (Békabölcső)
- 05:05 A kockásfülű nyúl (Menyus meg a foxi)
- 05:10 A nagy ho-ho-ho horgász II (Kétoldali horgászláz)
- 05:20 Mesélj nekem! (Meteorológus és Panda - A híres Hazsabazsa)
- 05:30 Pom-Pom meséi (A Radírpók)
- 05:35 Mekk Elek az ezermester (Helén divatot csinál)
- 05:45 Kiváncsi Fáncsi (Strucc - kaland)
- 05:55 Csillagképek (Hattyú)
- 05:57 Kukori és Kotkoda (Végtelen giliszta)
- 06:00 Miezmiaz? (9)
- 06:05 Miezmiaz? (10)
- 06:10 Csűrcsavarosdi I II (25)
- 06:35 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (A király új ruhája)
- 06:45 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (Manó tanoda)
- 06:55 Tündér lilinkók (Hapsi és a bűvös magok)
- 07:10 Tündér lilinkók (Rózi és a nyomozás)
- 07:20 Hetedhét kaland
- 07:30 M2 matricák - Négyzetgyök (Játékos matematika)
- 07:35 Rímerdő versfilmek (Petőfi Sándor: Arany Lacinak)
- 07:45 Pán Péter legújabb kalandjai II (Közös többszörös)
- 08:10 A kis Nicolas nyaral (A legerősebb apa)
- 08:20 A kis Nicolas nyaral (Geoffroy születésnapja)
- 08:35 Gus, az icipici lovag - 2. évad/1 (Nagyapó kissé furcsa)
- 08:45 Gus, az icipici lovag - 2. évad/1 (Az átváltozás)
- 09:00 RoboVonatok II (Joseph, a Napvilág könyvmolya)
- 09:10 Bohókás professzor (Kívánj valamit!)
- 09:25 Bobby és Bill (Orrgondnok)
- 09:35 Bobby és Bill (A kihívás)
- 09:50 Gyerünk, Pocoyo! (Bújócska)
- 09:55 Gyerünk, Pocoyo! (Bulizzunk)
- 10:05 Gyerünk, Pocoyo! (Kerekek)
- 10:10 Bajkeverő majom XIV (George geóda szenvedélye / A sárga hajú férfi)
- 10:35 A bűvös körhinta II (Szupercsiga és Csodakutya)
- 10:45 A bűvös körhinta II (Légy a falon)
- 11:00 A nagy ho-ho-ho horgász II (Kétoldali horgászláz)
- 11:05 Mesélj nekem! (Meteorológus és Panda - A híres Hazsabazsa)
- 11:20 Topo Gigio (Csuklás)
- 11:30 Simon (Farkas Professzor tengeralattjárója)
- 11:35 Petronix Védők, akcióra fel! (Varacskosdisznó-mentés)
- 11:45 Petronix Védők, akcióra fel! (Elefántcsalád-mentés)
- 12:00 Alvin és a mókusok V (Dugóban)
- 12:15 Alvin és a mókusok V (Simon, a szerelő)
- 12:25 Alvin és a mókusok V (Dobháború)
- 12:35 Alvin és a mókusok V (A különleges hozzávaló)
- 12:50 Breki, a világjáró (Kínai holdújév Hong Kongban)
- 13:00 Breki, a világjáró (Dzsungel kaland az Amazonasnál)
- 13:15 Breki, a világjáró (Rodeó Texasban)
- 13:30 Lucky, a kölyök (Eredeti nagyságban)
- 13:40 Lucky, a kölyök (Tanulmányi kirándulás)
- 13:55 H2O - Egy vízcsepp elég (Mint partra vetett hal)
- 14:20 Arthur és a kerekasztal gyermekei II (Gwallgof kristálya)
- 14:30 Arthur és a kerekasztal gyermekei II (Négy herceg és egy apród)
- 14:45 Sadie Sparks (Séta a Nílus partján)
- 14:55 Zazie kisasszony (Pizsamaparti)
- 15:05 Zazie kisasszony (Hogyan legyünk érdekesek?)
- 15:10 Bluey (Állatkert)
- 15:20 Bluey (Hátizsák)
- 15:25 Bluey (Kaland)
- 15:35 M2 matricák – Gyerekjáték (Simek Péter- futball)
- 15:40 M2 matricák - Ha nagy leszek… (Állatorvos)
- 15:50 44 csacska macska II (A szellemvonat)
- 16:00 44 csacska macska II (Újra a Fordított Világban)
- 16:15 44 csacska macska II (Sihuhu, a szamár)
- 16:25 Petronix Védők, akcióra fel! (Koalamentés)
- 16:40 Petronix Védők, akcióra fel! (Dupla zebramentés)
- 16:50 RoboVonatok II (Energialabda verseny a viziparkban)
- 17:05 Bohókás professzor (Óvoda)
- 17:15 Alvin és a mókusok V (Alvin tanul)
- 17:25 Alvin és a mókusok V (Theodore elkutyulódik)
- 17:35 Alvin és a mókusok V (Lali úr)
- 17:50 Alvin és a mókusok V (Szerelmes dal)
- 18:00 Gus, az icipici lovag - 2. évad/1 (Király apánk régi játéka)
- 18:15 Gus, az icipici lovag - 2. évad/1 (A törékeny óriás)
- 18:25 Lucky, a kölyök (A törvény az törvény)
- 18:40 Lucky, a kölyök (A szomjas bölény)
- 18:50 Bluey (Utánzós)
- 19:00 Bluey (Ottalvás)
- 19:05 Bluey (Korababa)
- 19:15 A kis Nicolas nyaral (A rák invázió)
- 19:25 A kis Nicolas nyaral (Az úszóverseny)
- 19:40 Hetedhét kaland
- 19:50 M2 matricák - Igaz vagy hamis? (Madách Emlékház)
- 20:00 Heartland V (Akció!)
- 20:50 Esti Kornél
- 21:50 Mit kíván?
- 00:15 Gasztroangyal (Adony)
- 01:10 Az érzelmek tengerén (116)
- 01:55 Érted mindent (56)
- 02:45 Itthon vagy! (Arborétum-túra)
- 03:05 Divat & dizájn
- 03:30 Magyar Krónika (El Greco kiállítás)
- 04:00 Nyár '24
- 05:55 Himnusz
- 05:58 Mindennapi (Az emberek olyanok, mint a folyók)
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:40 Slovenski utrinki
- 07:05 P'amende (Ahol teremnek a tamburások...)
- 07:35 Erdei utakon - Reviczky Gáborral
- 10:00 Nyár '24
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:49 Párizsi beszállók (Úszás, Zombori Gábor)
- 13:00 Melissa, a Zöld Völgy lánya (19)
- 13:50 A világ egy terített asztal (Rajna-vidék)
- 14:20 Európa ízei (Wales)
- 14:50 Egy Perc Híradó
- 14:51 Időjárás-jelentés
- 15:00 Ridikül (Ha megérint a halál szele)
- 16:00 Doc Martin IX (Sok csók)
- 16:45 Pély Barna - Tűzzel, szívvel, szenvedéllyel
- 16:56 SzerencsePerc
- 16:58 Gasztroangyal (Hajdúdorog)
- 17:53 Vár a Kárpát-medence
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Névjegyek (Olivér)
- 18:50 Napsugár (107)
- 19:30 Mindennapi (Az emberek olyanok, mint a folyók)
- 19:45 Bor, mámor, szerelem II (16)
- 22:20 Önök kérték! - Válogatás
- 23:10 Kenó
- 23:14 Időjárás-jelentés
- 23:25 Öt kontinens
- 23:55 Itthon vagy!
- 00:00 Magazin
- 00:30 Öttusa Európa-bajnokság
- 01:30 Strandröplabda OB
- 02:25 Triatlon világbajnoki sorozat
- 03:55 Triatlon világbajnoki sorozat
- 05:20 Magyarország-Szlovénia női kézilabda felkészülési mérkőzés
- 06:55 Magazin
- 07:30 Nemzeti Sporthíradó
- 07:45 Atlétika - Gyémánt Liga
- 09:45 10.9 Sportlövő magazin
- 10:00 Fradi Tv
- 10:30 Nemzeti Sporthíradó
- 10:45 #csakahonvéd
- 11:00 Strandröplabda OB
- 12:00 Öttusa Európa-bajnokság
- 13:00 Nemzeti Sporthíradó
- 13:15 Strandkézilabda
- 13:30 Pecatúra
- 14:00 Vívó magazin
- 14:30 Kajak-kenu tv
- 14:45 Vízilabda magazin
- 15:00 Női labdarúgó Európa-bajnoki selejtező
- 19:40 Felvezető műsor
- 20:00 Labdarúgó mérkőzés
- 21:50 Értékelő műsor
- 22:00 Nemzeti Sporthíradó
- 22:15 Döntő
- 00:55 Agenda
- 01:15 Katyi
- 02:40 Főtér (Székesfehérvár)
- 03:35 A miskolci Kösöntyű Együttes
- 04:30 Kalandozás Dél-Koreában (Csedzsu-sziget)
- 04:55 Vár a Kárpát-medence (Dióssy Klári - Szabadkígyós)
- 05:00 Klasszikusok délidőben (Kobajasi Kenicsiró a Zeneakadémia Szimfonikus Zenekara élén)
- 06:00 Ön is tudja?
- 06:25 Magyar Krónika (Aquincum, ahogyan még nem hallottad)
- 07:00 M5 História (Hol lakott a pártelit?)
- 07:40 Agenda
- 07:55 Főtér (Dunaparti települések)
- 14:45 A gyilkos a házban van
- 16:20 Kritika
- 16:45 Édes anyanyelvünk
- 16:55 Koronás sas (15)
- 17:30 Ön is tudja?
- 17:55 Pély Barna - Tűzzel, szívvel, szenvedéllyel
- 21:00 Sztankay mozija (Leviatán)
- 21:10 Leviatán
- 23:35 A Larkin család (4)
- 00:25 Szép hazánk, Magyarország!: Tündérkert
- 00:35 Vers mindenkinek: Batsányi János: Serkentő ének (Rák Kati)
- 00:37 Hetedhét kaland
- 00:45 M2 matricák - Igaz vagy hamis?: Csipeszfalva
- 00:50 M2 matricák - Lássuk a medvét!: Lássuk a medvét!
- 00:55 Himnusz
- 01:00 HÍRADÓ
- 01:15 Időjárás-jelentés
- 01:20 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 01:30 Szenes Iván írta
- 02:15 Kedves hazug
- 03:45 Álmok álmodói: Simándy József
- 03:50 Magyar történelmi arcképcsarnok: Kanizsai Dorottya (?-1532)
- 04:05 Ridikül: A nő, a férfi és a tánc
- 05:00 HÍRADÓ
- 05:15 Időjárás-jelentés
- 05:18 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 05:20 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 05:22 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 05:25 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 05:30 Édes anyanyelvünk: Női nevek a 13-14. században
- 05:35 Itthon vagy!: Biciklitúrák a Dunakanyarban
- 05:55 Hetedhét kaland
- 06:05 M2 matricák - Igaz vagy hamis?: Csipeszfalva
- 06:10 M2 matricák - Lássuk a medvét!: Lássuk a medvét!
- 06:15 Kárpát-medence
- 06:40 Szerelmes földrajz: "LÉLEKBUMERÁNG" - Zalán Tibor
- 07:05 Mindennapi: Az emberek olyanok, mint a folyók
- 07:10 Vár a Kárpát-medence
- 07:15 Világ
- 07:35 Időjárás-jelentés
- 07:45 Élő népzene: Tímár Sándor 80 éves
- 10:35 Ortodox örömhír
- 11:00 Találkozás
- 11:15 Jó embert keresünk!: Milliárdos a katedrán
- 11:30 Január
- 12:55 A hét műtárgya: Rákóczi-szék
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:25 Slovenski utrinki
- 13:55 P'amende
- 14:30 Magyarország ma
- 14:55 Öt kontinens
- 15:25 HadERŐ „Hazámat szolgálom!”
- 15:55 Hogy volt?!: Ráckevei Anna
- 16:50 Nyár '24
- 18:55 Jó ebédhez szól a nóta
- 19:25 Jó ebédhez szól a nóta
- 20:00 Mága Zoltán koncert: - 2019. I. rész (4)
- 20:55 Névjegyek: Tamás
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 Vár a Kárpát-medence
- 21:35 Önök kérték!
- 22:10 Klasszikusok délidőben: Varvara zongoraestje I.
- 23:05 Opera Cafe
- 23:40 A Nagyok
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
Pre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PIN- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Voleyball World Beach Pro Tour Elite 16
- 01:00 Malý fotbal
- 08:00 Závěr vysílání
- 09:00 Volleyball Challenger cup
- 15:20 Studio
- 15:55 Italská basketbalová liga
- 17:55 Zdravě na talíři (39)
- 18:25 FIA WEC 24 hodin Le Mans
- 19:25 Team Brute
- 19:50 FIA World Endurance Championship
- 03:20 Pohádky
- 08:30 repríza OK Start
- 12:11 Open Stage
- 18:05 Face to Face
- 18:45 Cabaret
- 22:30 Open Stage
- 22:36 Open Stage
- 00:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (2)
- 01:00 NOČNÍ PROUD
- 02:00 NOČNÍ PROUD
- 03:00 PŘEHLEDNĚ Z VODÁRENSTVÍ
- 04:00 NOČNÍ PROUD
- 05:00 NOČNÍ PROUD
- 06:00 VODÁRENSKÉ PŘEDNÁŠKY (1)
- 06:20 BEZ KOMENTÁŘE
- 06:22 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 06:27 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 06:37 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 06:39 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 06:49 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 06:54 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 06:56 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 07:00 STUDIO iVodárenství
- 07:15 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 07:20 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 07:30 ZVEME VÁS
- 07:32 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 07:33 STUDIO iVodárenství
- 07:48 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 07:58 BEZ KOMENTÁŘE
- 08:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (2)
- 09:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 09:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 09:15 STUDIO iVodárenství
- 09:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 09:32 ZVEME VÁS
- 09:34 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 09:39 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 09:40 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 09:42 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 09:52 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 09:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 10:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (2)
- 11:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 11:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 11:15 STUDIO iVodárenství
- 11:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 11:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 11:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 11:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 11:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 11:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 12:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (2)
- 13:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 13:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 13:15 STUDIO iVodárenství
- 13:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 13:32 ZVEME VÁS
- 13:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 13:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 13:49 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 13:51 BEZ KOMENTÁŘE
- 13:53 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 13:55 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 14:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 14:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 14:15 STUDIO iVodárenství
- 14:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 14:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 14:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 14:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 14:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 14:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 15:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 15:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 15:15 STUDIO iVodárenství
- 15:30 LIDÉ OD VODY (4)
- 16:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 16:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 16:15 STUDIO iVodárenství
- 16:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 16:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 16:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 16:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 16:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 16:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 17:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 17:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 17:15 STUDIO iVodárenství
- 17:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 17:32 ZVEME VÁS
- 17:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 17:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 17:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 17:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 18:00 LIDÉ OD VODY (4)
- 18:30 STUDIO iVodárenství
- 18:45 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 18:50 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 19:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 19:15 STUDIO iVodárenství
- 19:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 19:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 19:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 19:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 20:00 LIDÉ OD VODY (4)
- 20:30 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (19)
- 20:42 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 20:47 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 20:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 21:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 21:10 VODÁRENSKÉ POČASÍ
- 21:15 STUDIO iVodárenství
- 21:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 21:32 ZVEME VÁS
- 21:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 21:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 21:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 21:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 22:00 LIDÉ OD VODY (4)
- 22:30 STUDIO iVodárenství
- 22:45 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 22:50 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 23:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 23:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 23:15 STUDIO iVodárenství
- 23:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 23:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 23:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 23:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 23:49 BEZ KOMENTÁŘE
- 23:51 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 23:53 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 23:55 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 00:00 ZPRÁVY TV R
- 00:10 SPORT
- 00:15 POČASÍ TV R
- 00:20 STUDIO 'R'
- 00:30 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 00:55 HEADLINES
- 01:00 Radovan Mužík (9)
- 01:50 POČASÍ TV R
- 01:55 HEADLINES
- 02:00 LIDÉ OD VODY (3)
- 02:30 POČASÍ TV R
- 02:35 MAGAZÍN iVodárenství
- 02:50 DOPRAVA
- 02:55 HEADLINES
- 03:00 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 03:25 POČASÍ TV R
- 03:30 ZVEME VÁS
- 03:35 DOPRAVA
- 03:40 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 03:55 HEADLINES
- 04:00 Radovan Mužík (9)
- 04:50 POČASÍ TV R
- 04:55 HEADLINES
- 05:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 05:25 POČASÍ TV R
- 05:30 STUDIO 'R'
- 05:40 DOPRAVA
- 05:45 POČASÍ TV R
- 05:50 SPORT
- 05:55 HEADLINES
- 06:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 06:25 POČASÍ TV R
- 06:30 STUDIO 'R'
- 06:40 ZVEME VÁS
- 06:45 DOPRAVA
- 06:50 POČASÍ TV R
- 06:55 HEADLINES
- 07:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 07:25 POČASÍ TV R
- 07:30 STUDIO 'R'
- 07:40 ZVEME VÁS
- 07:45 DOPRAVA
- 07:50 POČASÍ TV R
- 07:55 HEADLINES
- 08:00 ZPRÁVY TV R
- 08:10 SPORT
- 08:15 POČASÍ TV R
- 08:20 STUDIO 'R'
- 08:30 ZVEME VÁS
- 08:35 DOPRAVA
- 08:40 MAGAZÍN ZDRAVÍ
- 08:55 HEADLINES
- 09:00 ZPRÁVY TV R
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ TV R
- 09:20 STUDIO 'R'
- 09:30 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (9)
- 09:45 ZVEME VÁS
- 09:50 DOPRAVA
- 09:55 HEADLINES
- 10:00 ZPRÁVY TV R
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ TV R
- 10:20 STUDIO 'R'
- 10:30 ZVEME VÁS
- 10:35 DOPRAVA
- 10:40 MAGAZÍN iVodárenství
- 10:55 HEADLINES
- 11:00 ZPRÁVY TV R
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ TV R
- 11:20 STUDIO 'R'
- 11:30 ZVEME VÁS
- 11:35 DOPRAVA
- 11:40 STUDIO 'R'
- 11:50 POČASÍ TV R
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY TV R
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ TV R
- 12:20 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (9)
- 12:35 ZVEME VÁS
- 12:40 DOPRAVA
- 12:45 STUDIO 'R'
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY TV R
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ TV R
- 13:20 STUDIO 'R'
- 13:30 ZVEME VÁS
- 13:35 DOPRAVA
- 13:40 STUDIO 'R'
- 13:50 POČASÍ TV R
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY TV R
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ TV R
- 14:20 STUDIO 'R'
- 14:30 ZVEME VÁS
- 14:35 DOPRAVA
- 14:40 STUDIO 'R'
- 14:50 POČASÍ TV R
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY TV R
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ TV R
- 15:20 STUDIO 'R'
- 15:30 ZVEME VÁS
- 15:35 DOPRAVA
- 15:40 STUDIO 'R'
- 15:50 POČASÍ TV R
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY TV R
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ TV R
- 16:20 STUDIO 'R'
- 16:30 ZVEME VÁS
- 16:35 DOPRAVA
- 16:40 STUDIO 'R'
- 16:50 POČASÍ TV R
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 OTAZNÍKY TV R (7)
- 17:35 POČASÍ TV R
- 17:40 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 17:55 HEADLINES
- 18:00 ZPRÁVY TV R
- 18:10 SPORT
- 18:15 POČASÍ TV R
- 18:20 STUDIO 'R'
- 18:30 ZVEME VÁS
- 18:35 DOPRAVA
- 18:40 STUDIO 'R'
- 18:50 POČASÍ TV R
- 18:55 HEADLINES
- 19:00 ZPRÁVY TV R
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ TV R
- 19:20 STUDIO 'R'
- 19:30 ZVEME VÁS
- 19:35 DOPRAVA
- 19:40 MAGAZÍN iVodárenství
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 ZPRÁVY TV R
- 20:10 SPORT
- 20:15 POČASÍ TV R
- 20:20 STUDIO 'R'
- 20:30 ZVEME VÁS
- 20:35 DOPRAVA
- 20:40 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (9)
- 20:55 HEADLINES
- 21:00 ZPRÁVY TV R
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ TV R
- 21:20 STUDIO 'R'
- 21:30 ZVEME VÁS
- 21:35 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 22:00 OTAZNÍKY TV R (7)
- 22:35 POČASÍ TV R
- 22:40 DOPRAVA
- 22:45 ZVEME VÁS
- 22:50 SPORT
- 22:55 HEADLINES
- 23:00 ZPRÁVY TV R
- 23:10 SPORT
- 23:15 POČASÍ TV R
- 23:20 STUDIO 'R'
- 23:30 ZVEME VÁS
- 23:35 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 23:50 POČASÍ TV R
- 23:55 HEADLINES
- 00:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (Po-lepená situace)
- 00:45 Sanjay a Craig (Vesmír v kelímku / Máš problém)
- 01:05 Sanjay a Craig (Smraďoch / Vlkokluk)
- 01:30 Tučňáci z Madagaskaru II (Operace:Brebery / Nezáměrně zaměřen)
- 01:55 Tučňáci z Madagaskaru II (Mordování s Mortem)
- 02:05 Želvy Ninja IV (Lovec Armaggon)
- 02:25 Želvy Ninja IV (Záhada prastarých Aeonů)
- 02:50 Chlebáci II (Velký Bílý Žralokchleba / Freaky Finger chleba)
- 03:10 Alvin a Chipmunkové V (Opuštěný / Svačinkovaná)
- 03:30 Kouzelní kmotříčci VI (Devět životů / Děs a snídaně)
- 03:50 Kouzelní kmotříčci VI (Narozeninové fiasko / Neodbytná máma)
- 04:15 Spongebob v kalhotách VIII (Zákaz přibližování / Umělecké dílo)
- 04:35 Spongebob v kalhotách VIII (Tak už jsi šťastný? / Vetřelec medúza)
- 05:00 Sanjay a Craig II (Jídlobrodružství / Flabyrinth)
- 05:20 Sanjay a Craig (Dr. Brett Venom / Smíchotřesení)
- 05:45 Alvin a Chipmunkové V (Pan Lou / Rytířké klání)
- 06:10 Alvin a Chipmunkové V (Rytířka s chvostem / Narušitel snů)
- 06:35 Alvin a Chipmunkové V (The Curse of MacBeth)
- 06:50 Hlasiťákovi IV (Na tenkém ledě / Hamouni)
- 07:20 Hlasiťákovi IV (Maturanti / Hvězda v ohrožení)
- 07:45 Hlasiťákovi VI (Ano, šéfe)
- 08:05 Hlasiťákovi VI (Sbohem, gauči)
- 08:15 Casagrandovi (Favoritka)
- 08:30 Kids’ Choice Awards 2024
- 09:40 Sharkdog (Ošklivá nemoc)
- 09:50 Sharkdog (Hledání pokladů)
- 10:00 Sharkdog (Fisherovi vyrážejí rybařit)
- 10:05 Šmoulové II (Vsadíš se?)
- 10:20 Šmoulové II (Gargamel královnou večírku)
- 10:40 Spongebob v kalhotách XI (Důl na hořčici / Nákupní seznam)
- 11:00 Spongebob v kalhotách VIII (Bublinový průšvih)
- 11:20 Spongebob v kalhotách VIII (Pásek pro mistra karate)
- 11:35 Spongebob v kalhotách VIII (Krabí hambáč co málem snědl Zátiší Bikin)
- 11:50 Show Patricka Hvězdice (Recenze Babble Basse / Patrikovi kámoši z vězení)
- 16:10 Show Patricka Hvězdice (Slintající trouba / Patrikovi utekla zoo)
- 16:40 Spongebob v kalhotách XIII (Škebloptáci / Útok alergie!)
- 17:05 Spongebob v kalhotách V (Speciální díl - Kam zmizel Spongebob? část 2)
- 17:15 Spongebob v kalhotách X (Plankton jde do důchodu)
- 17:30 Sharkdog (Bouřka ve Foggy Springs)
- 17:40 Sharkdog (Žraločí schovka)
- 17:50 Sharkdog (Ošklivá nemoc)
- 22:05 Spongebob v kalhotách XI (Stařík Patrik)
- 22:25 Spongebob v kalhotách VI (Zpátky do školy / SpongeBob reportérem)
- 22:55 Podivný časoprostor Sammyho a Rádže (Zimní závody / Trable s hudbou)
- 23:25 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (Princezna a Po)
- 23:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (Řetězová reakce)
Pre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PIN