Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 01:10 Američtí sběratelé XIX (11)
- 01:55 Kachní dynastie II (3)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie (17)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VII (1)
- 08:55 Kachní dynastie II (3)
- 09:50 Kobra 11 XXIV (9)
- 11:45 Novashopping
- 12:00 Walker, Texas Ranger VII (1)
- 12:55 Válka skladů IX (29)
- 16:40 Kobra 11 XXIV (11)
- 18:40 Válka skladů IX (30)
- 19:05 Válka skladů X (1)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIII (20)
- 20:30 Američtí sběratelé XIX (13)
- 21:25 Kachní dynastie II (7)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VII (2)
- 23:15 Kobra 11 XXIV (11)
- 00:25 Teorie velkého třesku IX (24)
- 00:50 Teorie velkého třesku X (3)
- 02:05 Malý Sheldon VI (22)
- 02:45 Zlatá sedmdesátá VI (18)
- 03:25 Americký táta II (8)
- 04:05 TELE TELE
- 04:35 2 $ocky (20)
- 05:00 Ženatý se závazky (31)
- 05:45 Zig a Sharko IV (11)
- 06:35 Bakugan: Vzestup Geoganů (37)
- 06:45 Přátelé VI (23)
- 07:40 2 $ocky (24)
- 08:05 2 $ocky II (3)
- 09:25 Malý Sheldon (4)
- 11:05 Ženatý se závazky (33)
- 12:05 Dva a půl chlapa IV (2)
- 13:00 Přátelé VI (23)
- 13:55 Teorie velkého třesku IX (24)
- 14:20 Teorie velkého třesku X (3)
- 15:35 2 $ocky II (7)
- 17:25 Zlatá sedmdesátá VI (20)
- 18:20 Dva a půl chlapa IV (4)
- 19:10 Malý Sheldon (6)
- 20:00 Teorie velkého třesku X (7)
- 21:40 Přátelé VI (25)
- 22:35 Americký táta II (10)
- 23:30 Dva a půl chlapa IV (4)
- 04:20 Na lovu
- 05:05 Co na to Češi
- 05:40 Koření
- 06:05 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:50 Na lovu
- 07:45 MasterChef Česko VII (3)
- 12:40 Teleshopping
- 12:55 MasterChef Česko VII (4)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med VII (8)
- 01:15 Vyměněné osudy II (9)
- 02:50 Čarodějky III (10)
- 03:30 Nemocnice Chicago Med VII (8)
- 08:30 Čarodějky III (12)
- 09:25 Vítejte doma IV
- 10:15 Oteckovia II (39)
- 16:25 Vyměněné osudy II (15)
- 20:15 Nekonečná láska II (81)
- 21:10 Nekonečná láska II (82)
- 15:20 ČEZ RunTour - Plzeň
- 15:35 New Zealand Ambassador’s XV 2024
- 15:55 1:1 Sport Show (52)
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Greenlandic
- 19:30 Queen & King of the Court #4
- 20:00 1:1 Sport Show (53)
- 20:30 Spade poker show 2024 (1)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: Borussia Mönchengladbach - VfL Wolfsburg
- 01:45 World Cup of Darts 2024
- 08:55 Greenlandic
- 09:25 1:1 Sport Show (53)
- 10:00 World Cup of Darts 2024
- 01:40 Správy RTVS "N"
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 02:50 Prípady 1. oddelenia (1)
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Nebíčko v papuľke
- 05:15 Capri (3)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Candice Renoirová (Účel svätí prostriedky)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (4)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Detské hviezdy)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:35 Bez batožiny (Maroko - architektúra a dizajn)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Záblesky vojny)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 00:00 Tváre orchestra (Tváre orchestra - Slovenská filharmónia)
- 00:30 Správy RTVS "N"
- 01:20 Hírek
- 01:40 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Súhvezdie mývala)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 08:55 Rómsky magazín
- 09:25 Tak sa na mňa prilepila
- 11:00 Spadla z oblakov (Prepad)
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Herbárium (Bylinky pre deti)
- 12:40 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Ako doma ...)
- 14:10 Žijem Dunajom
- 15:05 Hľadám Dunaj
- 16:00 Ako to funguje (13)
- 16:25 Fetiše socializmu (Kaskadéri doby)
- 17:00 Anjeli strážni (Belindy Carlisle)
- 17:25 Lov slov
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Lovci prachu)
- 18:55 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Poštár Pat
- 19:15 Splat a Harry
- 19:25 Splat a Harry
- 19:40 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:45 Sisi (5)
- 01:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:05 Dobré ráno
- 04:35 Ignis Brunensis 2006
- 04:50 Hranice bez hranic (Na soutoku Odry a Olzy)
- 05:20 Etiketa (Zdravení)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Pálava)
- 06:30 Na cestě po Yucatánu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Tak tohle je ten svět...
- 11:00 Toulavá kamera
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Kluci v akci
- 14:20 Cesta na Borneo
- 15:20 Polopatě
- 16:10 Magnum (Přátelství nade vše)
- 17:00 Na cestě po jižním Togu
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:15 MOST! (1)
- 21:00 Vinnetou
- 00:45 Sisi (5)
- 01:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:05 Dobré ráno
- 04:35 Ignis Brunensis 2006
- 04:50 Hranice bez hranic (Na soutoku Odry a Olzy)
- 05:20 Etiketa (Zdravení)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Pálava)
- 06:30 Na cestě po Yucatánu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Tak tohle je ten svět...
- 11:00 Toulavá kamera
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Kluci v akci
- 14:20 Cesta na Borneo
- 15:20 Polopatě
- 16:10 Magnum (Přátelství nade vše)
- 17:00 Na cestě po jižním Togu
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:15 MOST! (1)
- 21:00 Vinnetou
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Interview :24
- 04:30 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Zemetrasenie v Turecku
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 05:00 Surfařka
- 06:55 Jeden a půl rytíře
- 09:05 Jak změřit svět
- 11:15 Velký souboj pekařů
- 12:50 Cesta za snem
- 14:35 Příšerákovi 2
- 16:30 Bindu zkoušená životem
- 18:15 Šiška Deluxe
- 20:15 Paralelní matky
- 22:25 Legenda jménem Lamborghini
- 23:55 Promlčeno
- 00:00 Hotel (O porozumění)
- 00:45 První oddělení
- 01:25 Policisté v akci
- 02:10 Policisté v akci
- 02:55 Noviny
- 03:30 Soudní síň (Zpověď)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 První oddělení
- 06:50 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Zpověď)
- 09:50 Soudní síň (Tajná milenka)
- 10:55 Pod povrchem (4)
- 12:05 Kutyil s.r.o. II (Celibát)
- 12:55 Soudní síň (Počasí)
- 13:55 Soudní síň (Domácí vězení)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 20:20 Dědictví (5)
- 21:30 Dobrá čtvrť II (Krok do prázdna)
- 00:15 Survivor
- 01:25 Aj múdry schybí
- 02:30 Partička
- 03:35 Rodinné prípady
- 04:25 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Na nože II
- 09:45 Svokra
- 10:40 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Reflex
- 12:30 Búrlivé víno (47)
- 13:25 V mene zákona
- 14:25 Rodinné prípady
- 15:05 Rodinné prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (48)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám (15)
- 21:45 Dunaj, k vašim službám (16)
- 00:35 Lovci plážových domů (1)
- 01:00 Nový život ve starých zdech II (9)
- 01:45 Úžasné prostory George Clarka VI (6)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (3)
- 03:35 Dům snů II (3)
- 10:45 Lovci plážových domů (1)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? III (3)
- 14:20 Dům snů II (3)
- 15:10 Úžasné prostory George Clarka VI (7)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! V (6)
- 21:15 Dům snů VIII (18)
- 02:15 Zlé sémě se vrací
- 03:40 Purpurová barva
- 06:00 Papírové panenky
- 07:40 Asterix a Obelix: Říše středu
- 09:30 Před kamerou XXI (26)
- 10:00 Dánská dívka
- 11:55 Anatomie pádu
- 14:25 Bláznův ráj
- 18:20 Cesta do Betléma
- 23:20 Ren Faire (1)
- 00:00 Máma k nakousnutí (3)
- 00:35 Protest
- 02:25 Ovce mezi vlky
- 04:05 Venom
- 06:00 Jerry Maguire
- 08:15 Wonka
- 10:10 Bude líp V (Rodinná porada)
- 10:50 Bude líp V (Ježíš zachraňuje)
- 11:25 Flash
- 13:45 Jízda s Madeleine
- 15:15 Cesta k dokonalosti
- 19:30 Šifra mistra Leonarda
- 21:55 Turista II (3)
- 22:55 V moci hvězd III (5)
- 23:20 Tísňová linka
- 00:50 Rod Draka II (3)
- 01:55 Malý Sheldon VII (6)
- 02:15 Malý Sheldon VII (7)
- 02:35 Vlajka smrti (10)
- 03:15 Jsme tu IV (6)
- 04:15 Znovu se zamilovat
- 06:00 Harry Potter a Relikvie smrti (1)
- 12:50 Škola je naše
- 16:10 Mack a Rita
- 17:45 Věčný svit neposkvrněné mysli
- 19:30 Girls (7)
- 20:00 Girls (8)
- 20:30 Můžu tě zničit (3)
- 21:00 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (14)
- 21:40 Veliká II (9)
- 22:30 Barry IV (8)
- 23:05 Východní přísliby
- 01:50 Osvícení
- 04:15 Kde život začíná
- 06:00 Noc 12
- 07:55 Drak
- 09:55 Štvanice
- 12:05 Uklízečka měsíce
- 13:25 Miluješ mě?
- 14:55 Pod fíkovníky
- 16:30 Drak
- 18:35 Jen jednou
- 20:00 Nultého června
- 21:45 Medvědi tu nejsou
- 23:30 Zlato, tomu neuvěříš
- 00:00 Naděje a sláva
- 01:55 Osvícení
- 04:20 Miláček táta
- 06:00 Poslední Vermeer
- 08:00 První letní sníh
- 09:45 Dos Estaciones
- 11:30 Mateřství
- 13:35 Jako v nebi
- 15:05 Ve společnosti žen
- 16:40 Krásné léto
- 18:35 Návrat Sommersbyho
- 20:30 Kapitán Phillips
- 22:45 Philadelphia