Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 01:10 Američtí sběratelé XIX (10)
- 01:55 Kachní dynastie (15)
- 02:15 Kachní dynastie II (1)
- 02:35 Souboj Titánů II (11)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VI (25)
- 04:00 Rentor Rally magazín 2024 (6)
- 04:40 Greenlandic
- 05:05 Queen & King of the Court #4
- 05:35 Walker, Texas Ranger VI (24)
- 06:15 Strážci hranic: Austrálie (17)
- 07:00 Mistři zastavárny XXIII (17)
- 07:55 Američtí sběratelé XIX (10)
- 08:50 Kachní dynastie (15)
- 09:20 Kachní dynastie II (1)
- 09:50 Kobra 11 XXIV (7)
- 11:50 Novashopping
- 12:05 Walker, Texas Ranger VI (25)
- 13:00 Válka skladů IX (27)
- 16:40 Kobra 11 XXIV (9)
- 18:40 Válka skladů IX (29)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIII (19)
- 20:30 Američtí sběratelé XIX (12)
- 21:25 Kachní dynastie II (5)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VII (1)
- 23:15 Kobra 11 XXIV (9)
- 00:20 Teorie velkého třesku IX (23)
- 01:55 Malý Sheldon VI (20)
- 02:30 Zlatá sedmdesátá VI (16)
- 03:15 Americký táta II (6)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 TELE TELE
- 04:55 Ženatý se závazky (29)
- 05:45 Zig a Sharko IV (7)
- 06:35 Bakugan: Vzestup Geoganů (36)
- 06:50 Přátelé VI (21)
- 07:45 2 $ocky (23)
- 09:30 Malý Sheldon VI (22)
- 10:20 Malý Sheldon (2)
- 11:10 Ženatý se závazky (31)
- 12:05 Dva a půl chlapa III (24)
- 13:00 Přátelé VI (21)
- 13:55 Teorie velkého třesku IX (23)
- 15:35 2 $ocky (24)
- 16:00 2 $ocky II (3)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá VI (18)
- 18:15 Dva a půl chlapa IV (2)
- 19:05 Malý Sheldon (4)
- 20:00 Teorie velkého třesku IX (24)
- 20:25 Teorie velkého třesku X (3)
- 21:40 Přátelé VI (23)
- 22:40 Americký táta II (8)
- 23:30 Dva a půl chlapa IV (2)
- 04:40 Co na to Češi
- 05:15 Riskuj!
- 05:55 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:40 Na lovu
- 07:35 MasterChef Česko VII (2)
- 12:40 Teleshopping
- 12:55 MasterChef Česko VII (3)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med VII (7)
- 01:15 Žena nad propastí
- 02:35 Doktorka Quinnová (18)
- 04:05 Nemocnice Chicago Med VII (7)
- 05:00 Ulice (4311)
- 06:35 Život na jachtě: Středomoří V (13)
- 08:30 Čarodějky III (11)
- 09:20 Vítejte doma III
- 10:15 Oteckovia II (37)
- 16:20 Vyměněné osudy II (13)
- 20:15 Nekonečná láska II (79)
- 21:10 Nekonečná láska II (80)
- 01:20 Správy RTVS "N"
- 02:15 Góly - body - sekundy
- 02:30 Don Matteo (A ty máš akú hodnotu?)
- 03:35 Správy RTVS "N"
- 04:25 Gastromap
- 04:55 Autosalón
- 05:20 Capri (2)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Candice Renoirová (Beda tomu, kto vyvolá škandál)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (3)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Zbav nás zlého)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Mexiko - Chicen Itza)
- 16:45 Destinácie (Kuba - francúzske dedičstvo a káva)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Perfídna hra)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:10 Pretvárka
- 23:45 Komisár Montalbano (Tanec čajky)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Biele zuby)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria
- 08:30 Profily - Arcélek
- 08:55 Profily - Arcélek
- 09:25 Poklad
- 10:25 Muž, ktorý skorumpoval Hadleyburg
- 11:05 Spadla z oblakov (Svadobné šaty)
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:45 Tip a Tap
- 11:50 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Tatry, Spiš, Pieniny)
- 12:35 Herbárium (Jánske bylinky)
- 12:50 Na zelenej adrese
- 13:05 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Nekončiace úsilie)
- 16:00 Ako to funguje (12)
- 16:30 Fetiše socializmu (S Tatrovkou okolo sídliska)
- 17:00 Anjeli strážni Paula Younga
- 17:30 Lov slov
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Súhvezdie mývala)
- 18:55 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Poštár Pat
- 19:15 Splat a Harry
- 19:25 Splat a Harry
- 19:35 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:10 Anjeli strážni Ivana Hričovského
- 20:35 Žijem Dunajom
- 21:25 Hľadám Dunaj
- 00:10 Hobby naší doby
- 00:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:05 V kondici
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Jak na vepřové koleno
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Jedno město na Olze)
- 05:20 Etiketa (Nejsme si rovni)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český ráj)
- 06:30 Na cestě po El Quiché
- 06:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Malá hvězda nezapadá
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Abiturientský večírek
- 15:20 Neviditelní (2)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:20 Komisařka Florence (2)
- 21:55 Angličanka (2)
- 22:45 Čtvrtá hvězda (2)
- 23:14 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:15 Místo činu - Drážďany (Hit song)
- 00:10 Hobby naší doby
- 00:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:05 V kondici
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 Jak na vepřové koleno
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Jedno město na Olze)
- 05:20 Etiketa (Nejsme si rovni)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Český ráj)
- 06:30 Na cestě po El Quiché
- 06:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Malá hvězda nezapadá
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 S vůní tradice
- 14:55 Abiturientský večírek
- 15:20 Neviditelní (2)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:20 Komisařka Florence (2)
- 21:55 Angličanka (2)
- 22:45 Čtvrtá hvězda (2)
- 23:14 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:15 Místo činu - Drážďany (Hit song)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Kvalita medu
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 01:20 Halloween II
- 03:00 Pinocchio: Skutečný příběh
- 05:40 Podoby lásky
- 07:20 Hlas lásky
- 09:35 Kouzelné království
- 11:10 Bindu zkoušená životem
- 12:55 Jsem božská
- 14:55 Modelář
- 16:55 Snové léto
- 18:30 2Bobule
- 22:10 Voyagers - Vesmírná mise
- 23:55 Prokletý Valentýn
- 00:00 První oddělení
- 00:45 Policisté v akci
- 01:30 Policisté v akci
- 02:15 Noviny
- 02:50 Soudní síň (Povedené dětičky)
- 03:35 Soudní síň (Uklouznutí)
- 04:20 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:15 První oddělení
- 06:55 Policisté v akci
- 08:00 Policisté v akci
- 08:55 Soudní síň (Uklouznutí)
- 10:00 Soudní síň (Jsi obyčejná uklízečka)
- 11:00 Pod povrchem (3)
- 12:05 Kutyil s.r.o. II (Věštkyně)
- 12:55 Soudní síň (Dvojitý život)
- 13:50 Soudní síň (Zpověď)
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Policisté v akci
- 16:50 Soudní síň (Tajná milenka)
- 17:55 Soudní síň (Hyena)
- 20:20 Kincsem
- 23:00 Hotel (Svatba)
- 00:45 Aj múdry schybí
- 02:50 Partička
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Reflex
- 12:30 Búrlivé víno (46)
- 13:25 V mene zákona
- 14:15 Rodinné prípady
- 15:00 Rodinné prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (47)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože II
- 22:00 Utajený šéf
- 23:30 Farma
- 00:35 Oživlé historické budovy (10)
- 01:00 Nový život ve starých zdech II (8)
- 01:45 Úžasné prostory George Clarka VI (5)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (2)
- 03:35 Dům snů II (2)
- 14:20 Dům snů II (2)
- 15:10 Úžasné prostory George Clarka VI (6)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! V (5)
- 21:15 Dům snů VIII (17)
- 22:05 Dům snů II (3)
- 22:55 Jít, nebo zůstat? III (3)
- 23:50 Ukážeme vám jak na zahradu (2)
- 04:30 Hra plná tajností
- 06:00 Romantická komedie
- 07:40 Mamma Mia!
- 09:25 Fantastický pan Lišák
- 12:20 Rachel se vdává
- 14:10 Papírové panenky
- 15:50 Bez kalhot: Poslední tanec
- 17:40 Purpurová barva
- 20:00 Anatomie pádu
- 22:30 Rod Draka II (3)
- 23:35 Nespoutaný Django
- 01:20 Trojúhelník smutku
- 03:45 Dobrý člověk
- 06:00 Syn
- 08:00 Jabloňový květ
- 10:00 Král Charles III.
- 11:30 Bude líp V (5)
- 12:05 Bude líp V (6)
- 12:35 Legie superhrdinů
- 14:00 Ramona
- 15:20 Jerry Maguire
- 17:35 Wonka
- 19:30 Režim (1)
- 23:00 Sektor II (3)
- 00:05 Pojď se mnou
- 01:35 Sépie a velryba
- 03:00 V moci hvězd III (5)
- 03:25 Turista II (3)
- 04:25 Zázračný aparát
- 06:00 Harry Potter a Fénixův řád
- 13:20 Terapie láskou
- 15:25 Mistrovské dílo
- 17:00 To jsem já, Margaret!
- 18:45 Julia II (Mořský vlk v listovém těstě)
- 19:30 Girls (5)
- 20:00 Girls (6)
- 20:30 Můžu tě zničit (2)
- 21:00 Malý Sheldon VII (6)
- 21:20 Malý Sheldon VII (7)
- 21:45 Vlajka smrti (10)
- 22:25 Jsme tu IV (6)
- 23:25 Dvojčata
- 00:05 Totem
- 01:45 Canterburské povídky
- 03:35 Měřítko
- 03:55 Doznání
- 05:35 Dcera lovce hlav
- 06:00 Příběh z Šemrúnu
- 07:40 Agnes Joy
- 09:10 Ukryté dítě
- 11:00 Moře času
- 12:55 Runner
- 14:15 Noc 12
- 23:50 Vítězství ducha
- 00:45 27
- 01:00 Jednorožci vs. Medvídci
- 02:35 Hostel
- 04:10 Půlnoc v kině Paradise
- 05:45 Zvuk vody
- 06:00 Miláček táta
- 07:35 Malá lekce lásky
- 10:45 Naděje a sláva
- 12:40 REVENANT Zmrtvýchvstání
- 15:20 Poslední Vermeer
- 17:20 Malá lekce lásky
- 18:50 Dos Estaciones
- 20:30 Mateřství
- 22:35 Jako v nebi