Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:35 Hobby naší doby
- 01:10 Manéž Bolka Polívky
- 02:15 Koptashow
- 02:50 Banánové rybičky
- 03:25 Péče o krajinu
- 03:55 Zahrada je hra
- 04:15 Chalupa je hra
- 04:40 Bydlení je hra
- 05:05 Pod pokličkou
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby
- 06:30 Na cestě po jihu Argentiny
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (5)
- 09:40 Zapomnětlivost
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Polopatě
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Kdo chce kam...
- 15:10 Nemocnice na kraji města (6)
- 16:10 Magnum (Nezvěstný)
- 17:00 Na cestě po irském Munsteru
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:15 Svět pod hlavou (1)
- 21:10 Neviditelní (2)
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:05 Trpaslík (2)
- 22:45 Sisi (5)
- 23:40 Angličanka (1)
- 04:15 Folklorní výlety
- 04:40 My jsme hoši ze Zlatník
- 05:05 Zázračné studánky (Kolem Krvomlýna do pekla)
- 05:30 Televizní klub neslyšících
- 06:00 Míříme ke Slunci - průzkum extrémních teplot
- 06:30 Kempování - podoby jedné vášně
- 07:20 Krásy evropského pobřeží (Ve stínu Fastnetu)
- 07:30 Americké pobřeží z výšky
- 12:15 Babylon
- 12:45 Cesty víry (Na cestě k všímavosti)
- 13:10 Televizní klub neslyšících
- 13:40 Peklo na zemi (1)
- 20:00 Válka Roseových
- 22:00 15 Minut
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:04 Zprávy
- 15:07 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:14 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:10 Branky, body, vteřiny
- 04:25 Archiv D: Sokolská historie
- 05:00 SP horských kol 2024 (Magazín WHOOP UCI Mountain Bike World Series)
- 05:25 Sokolský zpravodaj
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 EURO 2024 Německo (Anglie - Slovensko)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 07:55 Panorama
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Sokolský zpravodaj
- 13:05 Fotbal s chutí vyhrávat
- 13:20 EURO 2024 Německo (TCL moment dne)
- 13:25 Czech Challenge Tour 2024 (CCT Vsetín - Kohútka)
- 13:30 Cyklotoulky
- 13:45 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 01:26 Osudová seance
- 03:41 Schůzka s nebezpečím
- 05:22 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:02 M.A.S.H (135)
- 07:25 M.A.S.H (136)
- 07:47 M.A.S.H (137)
- 08:15 M.A.S.H (138)
- 08:44 M.A.S.H (139)
- 09:14 M.A.S.H (140)
- 09:43 Hořký svět (Bílá lež)
- 14:39 Policie v akci
- 15:36 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:44 Vinaři (Kladeňáci)
- 23:58 Ano, šéfe!
- 00:07 Simpsonovi XXXIII (Speciální čarodějnický díl XXXII)
- 00:34 Simpsonovi XXXIII (Navigace bez legrace)
- 01:01 Simpsonovi XXXIII (Líza je cvalík)
- 01:28 Simpsonovi XXXIII (Seriózní Flanders 1/2)
- 01:54 Jmenuju se Earl III (Zase jsme hráli v seriálu 2/2)
- 02:21 Jmenuju se Earl III (Randy je kápo)
- 02:40 Nezvěstná II (10)
- 03:34 Spartakus: Bohové arény (Pod maskou)
- 04:38 Spartakus: Bohové arény (Zúčtování)
- 06:00 Těžká dřina
- 06:25 Autosalon.tv
- 07:15 Partička L
- 08:35 Top Gear XXIII (5)
- 09:39 Top Gear XXV (1)
- 10:45 Hvězdná brána X (Panství)
- 11:41 Hvězdná brána X (Bez konce)
- 22:11 ESCAPE
- 23:14 Re-play
- 23:48 Simpsonovi XXXIII (Seriózní Flanders 2/2)
- 04:47 M.A.S.H
- 05:18 Bolek a Lolek si hrají (Ochránci zvířat)
- 05:27 Pohádky Bolka a Lolka (Sněhová královna)
- 05:36 Pohádky Bolka a Lolka (Zakletý zámek)
- 05:45 Bolek a Lolek
- 06:00 Velké putování Bolka a Lolka (Mezi loupežníky)
- 06:28 Bolek a Lolek
- 06:37 M.A.S.H
- 07:00 Námořní vyšetřovací služba XI (Epidemie)
- 07:55 Námořní vyšetřovací služba XI (Smrtící řetězec)
- 08:49 Návrat sedmi statečných
- 10:41 Královská romance
- 12:24 Nesnesitelná krutost
- 14:24 Náhradníci
- 16:06 Manželství s mafií
- 18:07 Herkules
- 20:14 Ledově ostří
- 22:00 Zabijáci osamělých srdcí
- 04:35 Jak se staví sen (Austerlitzovi / Praha - Modřany)
- 05:18 Karolína, domácí kuchařka (Zahřívací)
- 06:00 Slow TV (Na zámku)
- 06:06 Libovky Pepy Libického
- 06:21 Teď vaří šéf!
- 06:57 Prostřeno!
- 07:54 Sestřičky (Hranice života a smrti)
- 10:34 Prostřeno!
- 11:18 Ano, šéfe!
- 12:27 Schůzka s nebezpečím
- 23:07 Česko na grilu
- 06:00 Klok, Kloček a pes Dingo (Jak šli pro mléko)
- 06:05 Jogínci
- 06:15 Když Bitz a Bob kutí
- 06:30 Bruno
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:55 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Bo & To
- 07:10 Stateční zajíčci
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 7T II (14)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu!
- 10:30 Země dinosaurů
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:20 DVA3
- 11:35 Tučňáci z Madagaskaru III (5)
- 12:00 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:40 Šmoulové
- 13:05 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:45 Městečko na moři
- 13:55 Kombajn je fajn
- 14:05 Stavitelé
- 14:35 Čarodějky školou povinné II (1)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Když Bitz a Bob kutí
- 16:30 Bruno
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Bo & To
- 17:15 Stateční zajíčci
- 17:25 Méďové
- 17:30 Vyber si svůj sport
- 17:35 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky
- 18:15 Power Players
- 18:25 Power Players
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Putování za švestkovou vůní (Nevídané představení)
- 18:55 7T II (15)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru III (6)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Kočování za pohádkou (O vybíravé princezně a Červen-královi)
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:00 Kniha snů Karen Blixenové (6)
- 00:50 To bylo Pražské jaro 2024
- 01:25 Renoir: portrétista proměn
- 02:20 Kanadská soda IX (11)
- 02:45 Ladí neladí
- 03:40 Skyline
- 04:45 Češi v Řecku
- 05:00 Události v kultuře
- 05:21 Přestávka ve vysílání 05:21-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Černá díra
- 21:50 Dvanáct rozhněvaných mužů
- 04:22 Farmář hledá ženu SK
- 05:18 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:18 Jak se staví sen
- 06:54 Megadorty III (Vánoční tancovačka)
- 07:37 Amerika hledá topmodelku XVI (Ve víru posedlosti)
- 00:22 Případ pro dva V (Povedení přátelé)
- 01:40 Naopak
- 02:46 Čas lásky a třešní (Nezvěstní)
- 03:43 Čas lásky a třešní (V pasti)
- 04:41 Šéfem za pár minut
- 05:14 Šéf na grilu
- 06:00 Na zámku
- 06:17 Nikdo není dokonalý
- 07:07 Nikdo není dokonalý
- 14:48 Rodinná pouta (Nadílka)
- 15:54 Sestřičky (Boj o Mery)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:05 Show Jana Krause
- 23:10 Jak se staví sen - extra
- 01:08 Partie PLUS
- 01:53 Showtime magazín
- 02:38 Prima Česko
- 03:10 Hlavní zprávy
- 10:00 Zprávy
- 10:38 Zprávy Plus
- 10:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 11:00 Zprávy
- 11:32 Zprávy Plus
- 11:48 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:53 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:17 Prima LÉTO
- 14:27 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:15 Počasí
- 15:23 K věci
- 15:45 Interview PLUS (Martin Košťál)
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:34 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:26 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:17 Hlasy zločinu
- 21:15 Zprávy
- 21:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 04:15 Čína: Přípravy na bouři (Snaha získat nezávislost)
- 05:16 Hausbót Petra Horkého (Leopold Pospíšil)
- 05:43 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:11 Dvojitý rekord
- 07:06 Jane Goodallová: Naděje (2)
- 20:00 Prima Česko
- 20:33 Prima Svět
- 21:06 Neznámé italské ostrovy (Monte Isola)
- 00:35 Hobby naší doby
- 01:10 Manéž Bolka Polívky
- 02:15 Koptashow
- 02:50 Banánové rybičky
- 03:25 Péče o krajinu
- 03:55 Zahrada je hra
- 04:15 Chalupa je hra
- 04:40 Bydlení je hra
- 05:05 Pod pokličkou
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby
- 06:30 Na cestě po jihu Argentiny
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (5)
- 09:40 Zapomnětlivost
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Polopatě
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Kdo chce kam...
- 15:10 Nemocnice na kraji města (6)
- 16:10 Magnum (Nezvěstný)
- 17:00 Na cestě po irském Munsteru
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:15 Svět pod hlavou (1)
- 21:10 Neviditelní (2)
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:05 Trpaslík (2)
- 22:45 Sisi (5)
- 23:40 Angličanka (1)
- 00:35 Hobby naší doby
- 01:10 Manéž Bolka Polívky
- 02:15 Koptashow
- 02:50 Banánové rybičky
- 03:25 Péče o krajinu
- 03:55 Zahrada je hra
- 04:15 Chalupa je hra
- 04:40 Bydlení je hra
- 05:05 Pod pokličkou
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby
- 06:30 Na cestě po jihu Argentiny
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (5)
- 09:40 Zapomnětlivost
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Polopatě
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Kdo chce kam...
- 15:10 Nemocnice na kraji města (6)
- 16:10 Magnum (Nezvěstný)
- 17:00 Na cestě po irském Munsteru
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:15 Svět pod hlavou (1)
- 21:10 Neviditelní (2)
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:05 Trpaslík (2)
- 22:45 Sisi (5)
- 23:40 Angličanka (1)
- 01:30 Případy detektiva Murdocha IX (16)
- 02:25 Případy detektiva Murdocha IX (17)
- 03:15 Ze dvora (1)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (137)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (138)
- 04:20 Proměny víkendových domů IV (8)
- 05:10 Zahradní proměny VII (35)
- 06:00 Výleťák (188)
- 06:15 Sousedství II (20)
- 06:45 Případy detektiva Murdocha IX (17)
- 07:40 Proměny víkendových domů IV (9)
- 08:35 Zahradní proměny VIII (1)
- 09:35 Vražedná čísla VI (1)
- 01:35 Superlov
- 02:50 Odložené případy IV (1)
- 03:55 Dáma a Král II (Hodný, zlý, ošklivý a mrtvý)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 14:35 Kriminálka Miami IX (Náhlá smrt)
- 15:35 Výměna manželek X
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:40 Na lovu II
- 20:20 Specialisté (Staré hříchy)
- 21:30 Specialisté (Desetiboj)
- 00:35 Krvavý diamant
- 03:25 O živé vodě
- 04:20 Rudá planeta
- 06:25 Rodina na baterky
- 10:20 Catwoman
- 12:20 Teleshopping
- 12:35 Hunger Games: Síla vzdoru 2. část
- 15:10 Souboj Titánů
- 17:35 Judy
- 20:00 Muži v černém 3
- 22:05 Nicky Larson: Agent amatér
- 23:55 Útok na Bílý dům
- 01:00 Rudá Sonja
- 02:20 Strážci hranic: Austrálie (15)
- 03:10 Walker, Texas Ranger VI (23)
- 03:50 ThSV Eisenach - Füchse Berlin
- 05:35 Walker, Texas Ranger VI (22)
- 06:15 Souboj Titánů II (10)
- 07:00 Mistři zastavárny XXIII (15)
- 07:50 Rudá planeta
- 09:50 Kobra 11 XXIV (3)
- 11:50 Novashopping
- 12:05 Walker, Texas Ranger VI (23)
- 13:00 Válka skladů IX (23)
- 16:40 Kobra 11 XXIV (5)
- 18:40 Válka skladů IX (25)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIII (17)
- 20:30 Američtí sběratelé XIX (10)
- 21:25 Kachní dynastie (15)
- 21:55 Kachní dynastie II (1)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VI (24)
- 23:15 Kobra 11 XXIV (5)
- 00:25 Teorie velkého třesku IX (15)
- 02:00 Malý Sheldon VI (16)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá VI (12)
- 03:20 Americký táta II (2)
- 04:00 TELE TELE
- 04:25 Stahovák
- 04:55 2 $ocky (8)
- 05:00 Ženatý se závazky (25)
- 05:50 Oggy a škodíci: Nová generace (77)
- 06:40 Bakugan: Vzestup Geoganů (34)
- 06:50 Přátelé VI (17)
- 07:45 2 $ocky (15)
- 09:30 Malý Sheldon VI (20)
- 11:05 Ženatý se závazky (27)
- 12:05 Dva a půl chlapa III (20)
- 13:00 Přátelé VI (17)
- 13:55 Teorie velkého třesku IX (15)
- 15:30 2 $ocky (19)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá VI (14)
- 18:10 Dva a půl chlapa III (22)
- 19:05 Malý Sheldon VI (22)
- 20:00 Teorie velkého třesku IX (19)
- 21:40 Přátelé VI (19)
- 22:35 Americký táta II (4)
- 23:30 Dva a půl chlapa III (22)
- 04:05 Na lovu
- 04:50 Riskuj!
- 05:25 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:10 Na lovu II
- 07:05 MasterChef Česko VI (32)
- 10:30 Médium II (Bylo a nebylo)
- 11:25 Beze stopy VII (Usmíření)
- 12:20 Teleshopping
- 12:35 MasterChef Česko VII (1)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med VII (5)
- 01:15 Vyměněné osudy II (7)
- 02:45 Čarodějky III (9)
- 03:25 Nemocnice Chicago Med VII (5)
- 04:05 Ulice (4309)
- 05:40 Život na jachtě: Středomoří V (9)
- 07:35 Poldark (1)
- 08:45 Poldark (2)
- 09:55 Oteckovia II (33)
- 11:50 Doktorka Quinnová (16)
- 16:10 Vyměněné osudy II (9)
- 20:15 Nekonečná láska II (75)
- 21:10 Nekonečná láska II (76)
- 00:40 Správy RTVS "N"
- 01:35 Počasie
- 01:45 Toni - pôrodný asistent (Prvá trieda)
- 03:15 Hotel Portofino (6)
- 04:10 Správy RTVS "N"
- 05:00 Gastromap
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Candice Renoirová (Každému sa všetko vráti)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (1)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Muž od vozíkov)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Mexiko - Palenque)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Ťažká skúška)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 18:00 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:55 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:10 Športovec mesiaca 2024 (Tipos Športovec mesiaca)
- 20:15 Počasie
- 20:30 Cesta z města
- 00:10 Správy RTVS "N"
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:10 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Medvedík Pompon (Balenie na výlet)
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:00 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Ahoj Romale
- 09:00 Vnímanie
- 09:25 Hurá na letný byt (Mariage)
- 10:25 Aký požičaj,taký vráť
- 11:00 Spadla z oblakov (Zjavenie)
- 11:25 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Tatry, Spiš, Pieniny)
- 12:30 Herbárium (Púpava)
- 12:40 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Svetobežníci)
- 16:00 Ako to funguje (10)
- 16:25 Fetiše socializmu (Montérky v minisukni)
- 17:00 Anjeli strážni Boney M a B.Farrella
- 17:25 Lov slov
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Krabička na tajomstvo)
- 18:55 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Nezbedný havran
- 19:15 Splat a Harry
- 19:25 Splat a Harry
- 19:35 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 My deti zo stanice Zoo
- 00:35 Hobby naší doby
- 01:10 Manéž Bolka Polívky
- 02:15 Koptashow
- 02:50 Banánové rybičky
- 03:25 Péče o krajinu
- 03:55 Zahrada je hra
- 04:15 Chalupa je hra
- 04:40 Bydlení je hra
- 05:05 Pod pokličkou
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby
- 06:30 Na cestě po jihu Argentiny
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (5)
- 09:40 Zapomnětlivost
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Polopatě
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Kdo chce kam...
- 15:10 Nemocnice na kraji města (6)
- 16:10 Magnum (Nezvěstný)
- 17:00 Na cestě po irském Munsteru
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:15 Svět pod hlavou (1)
- 21:10 Neviditelní (2)
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:05 Trpaslík (2)
- 22:45 Sisi (5)
- 23:40 Angličanka (1)
- 00:35 Hobby naší doby
- 01:10 Manéž Bolka Polívky
- 02:15 Koptashow
- 02:50 Banánové rybičky
- 03:25 Péče o krajinu
- 03:55 Zahrada je hra
- 04:15 Chalupa je hra
- 04:40 Bydlení je hra
- 05:05 Pod pokličkou
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Hobby naší doby
- 06:30 Na cestě po jihu Argentiny
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (5)
- 09:40 Zapomnětlivost
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Polopatě
- 13:50 Pečení na neděli
- 14:25 Kdo chce kam...
- 15:10 Nemocnice na kraji města (6)
- 16:10 Magnum (Nezvěstný)
- 17:00 Na cestě po irském Munsteru
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:15 Svět pod hlavou (1)
- 21:10 Neviditelní (2)
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:05 Trpaslík (2)
- 22:45 Sisi (5)
- 23:40 Angličanka (1)
- 00:30 Počasie
- 00:40 Góly-body-sekundy
- 01:00 Správy :24
- 01:25 Šport :24
- 02:00 Správy RTVS "N"
- 02:50 Počasie
- 03:00 Večera s Havranom: Havran na ceste: Kvačianska dolina - Poloniny
- 04:00 Správy :24
- 04:25 Počasie
- 04:35 Archív :24
- 05:00 Správy :24
- 05:25 Počasie
- 05:35 KULTÚRA SK
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet v obrazoch
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Téma :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Polarizácia v spoločnosti
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:20 Efekt paradoxu
- 01:45 Operace kolibřík
- 03:30 Jsem božská
- 05:35 #jsemtady
- 07:25 Velký souboj pekařů
- 09:05 Rodinka
- 10:50 Věčně mladá
- 12:50 Podoby lásky
- 14:35 Hlas lásky
- 16:50 Plánování je radost
- 20:15 Prokletý Valentýn
- 21:50 Rivalové
- 23:55 Noční recepční
- 00:00 1890 (Konec)
- 00:50 Profesionálové II (Poslankyně)
- 01:30 Profesionálové II (Nudisté)
- 02:15 Postavíme, opravíme, zvelebíme
- 02:45 Na chalupě
- 03:25 Nové bydlení
- 04:15 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:05 První oddělení
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:50 Pod povrchem (1)
- 11:55 Kutyil s.r.o. II (Námluvy)
- 12:40 Soudní síň (Můj muž je buzna)
- 13:45 Soudní síň (Dieta)
- 14:45 Policisté v akci
- 15:50 Policisté v akci
- 16:50 Soudní síň (Žebrali o jídlo)
- 17:55 Soudní síň (Máš padáka)
- 20:20 Haló, tady Orchestr a balet ČST
- 21:15 O medvědu Ondřejovi
- 00:15 Rodinné prípady
- 00:55 Rodinné prípady
- 01:35 Modré z neba
- 05:35 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Reflex
- 12:30 Búrlivé víno (44)
- 13:25 V mene zákona
- 14:20 Rodinné prípady
- 15:10 Rodinné prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (45)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Horná Dolná XII (Srdco)
- 21:40 Horná Dolná XII (Pápež)
- 22:40 Horná Dolná XII (6)
- 23:40 Farma
- 00:25 Utajený šéf – USA XI (7)
- 01:05 Netradiční bydlení? IV (3)
- 01:50 Váš dokonalý domov (7)
- 02:50 Zahrady snů (10)
- 03:15 Markéta na trhu (10)
- 03:40 Nejkrásnější britské zahrady (4)
- 10:45 Oživlé historické budovy (8)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? II (8)
- 12:10 Uspořádejte si svůj život (7)
- 13:15 Zahradníkův svět XI (1)
- 14:20 Dům snů II (20)
- 15:10 Úžasné prostory George Clarka VI (4)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! V (3)
- 21:15 Dům snů VIII (15)
- 22:05 Dům snů II (1)
- 22:55 Jít, nebo zůstat? III (1)
- 23:50 Vaše dokonalá zahrada II (8)
- 01:20 Mafia Mamma
- 03:00 Rod Draka II (3)
- 04:00 Případ Goldman
- 06:00 Jurský svět: Zánik říše
- 08:05 Vánoce na farmě
- 09:35 Mistr světla
- 11:00 Šampaňské!
- 12:40 Příchozí
- 14:35 Julia II (Mořský vlk v listovém těstě)
- 15:20 Premiantka
- 16:50 Anatomie pádu
- 19:20 Duna: Část druhá
- 22:00 Rod Draka II (3)
- 23:05 Sektor II (3)
- 00:50 Čtyřicítka na krku
- 03:05 Motel smrti
- 04:35 Cannes bez obalu
- 06:00 Příběh mého muže
- 07:30 Lásky čas
- 09:30 Barbie: Ve hvězdách
- 10:50 Bude líp V (1)
- 11:25 Bude líp V (2)
- 11:55 Věrný až za hrob
- 13:30 Neklid
- 15:00 Jerrod Carmichael Reality Show (5)
- 15:30 Malý Sheldon VII (5)
- 15:50 Moje perská rodina
- 17:35 Humr
- 19:30 Omamná láska
- 21:10 Ukradené údolí
- 22:55 Becky je zpět
- 00:20 Birdman
- 02:15 Julia II (Mořský vlk v listovém těstě)
- 03:00 Bojovník III (7)
- 03:50 Sázka na nejistotu
- 13:30 Vlajka smrti (9)
- 14:00 Kovboj Bebop
- 15:55 Ex Machina
- 17:45 Válka zítřka
- 20:00 Girls (1)
- 20:35 Girls (Vagíno-panika)
- 21:05 Terminator Salvation
- 23:00 Rod Draka II (3)
- 00:05 Hostel III
- 01:35 Pán mravenců
- 03:55 Nic nového
- 04:15 Naslouchej očima
- 06:00 Téměř úplně malá katastrofa
- 07:30 Velký třesk
- 07:45 Palčivé dny
- 09:55 Medúza Deluxe
- 11:35 Kaple
- 13:15 Mrzout hledá Escort
- 15:05 Nayola
- 16:30 Palčivé dny
- 18:40 Kuře pro Lindu
- 20:00 Nové začátky
- 21:35 Ráj: Láska
- 23:35 Levhart anatolský
- 00:15 Chladnokrevně
- 02:30 Svatební host
- 04:10 Sestry
- 06:00 Soundtrack života
- 07:50 Letní mráz
- 09:40 Anne
- 10:00 Respekt
- 11:45 Obratník Násilí
- 13:20 Operace Camarón
- 15:05 Rodinný podnik
- 17:00 Příběh dřevorubce
- 20:30 Případ Thomase Crowna
- 22:15 Sedmý kontinent
- 00:00 Valentine
- 01:30 Roswell: Nové Mexiko (Ruce)
- 02:10 Roswell: Nové Mexiko (Jediný důvod)
- 02:50 Jak to dělají? (9. díl)
- 03:15 Jak to dělají? (10. díl)
- 03:35 Rande z pekla (Polib mě, zabij mě)
- 00:30 Pravidla pomsty
- 02:00 Kosti a skalp
- 04:10 Smrt čeká
- 05:00 Pouští a pralesem
- 05:45 Pouští a pralesem
- 08:00 Ohněm a mečem
- 11:50 Zločin na palubě
- 16:00 Ženská pomsta
- 17:50 Duše jako kaviár
- 20:00 Bábovky
- 22:00 Apex
- 23:55 Ve jménu spravedlnosti
- 00:10 Muž s šedivými vlasy
- 01:45 1911: Pád poslední říše
- 03:25 Nenápadná slečna
- 04:55 Přestávka ve vysílání
- 06:20 Pytel mouky
- 07:50 VIY: Tajemství dračí pečeti
- 11:20 Někdy na tom záleží
- 14:05 Hořko-sladko
- 15:50 Skoro přátelé
- 17:30 Vítejte v Holly Springs
- 19:25 Poslední závod
- 21:00 Nestanu se tvojí ženou
- 22:35 Hnutí odporu
- 00:50 After: Tajemství
- 02:30 Osobní spravedlnost
- 05:10 Upírky
- 06:40 Fame – Cesta za slávou
- 08:25 Timber - Lovec pokladů
- 09:55 Strážce majáku
- 11:30 Učitelem z nouze
- 13:15 Krycí jméno Lev
- 14:50 Imogene
- 16:30 Záložní jednotka
- 18:05 Slova a obrazy
- 20:00 Korzet
- 21:50 Nelegální obchod
- 23:55 The Dare
- 00:40 Přestávka ve vysílání
- 05:40 Šťastný drak
- 07:15 Zuřivé plameny
- 08:50 Asterix a Olympijské hry
- 10:45 Spy kids: Stroj času
- 12:10 Princ a já 2
- 13:45 Heidi, děvčátko z hor
- 15:35 Až najdu domov
- 17:25 Návrat
- 19:05 Zamračené dny
- 21:00 Čas beznaděje
- 23:00 Hra pro čtyři
- 00:20 Nebezpečná země
- 01:50 I slova zabíjí
- 03:50 Přestávka ve vysílání
- 05:45 Mandie a poklad Čerokíů
- 07:55 Osudová záchrana
- 11:45 Disco
- 20:00 12 let v řetězech
- 22:50 Druhá šance
- 01:40 The Chase
- 03:05 An Argument for Old Age
- 04:25 Ice Cream
- 04:30 The Lady Refuses
- 05:35 End of Program
- 06:00 Captain Kidd
- 07:25 Captain Calamity
- 08:30 John Wayne Stagecoach Run
- 09:25 Frank-Etienne Towards Grace
- 09:40 Dog Men
- 10:55 Drifting
- 11:10 Badge of Honor
- 12:15 The Parakeets
- 12:30 The Strange Love Of Martha Ivers
- 14:20 A Woman's Life
- 16:25 Caches Caches
- 16:50 Black Dragons
- 17:50 AUN: The Beginning and the End of All Things
- 19:25 Sunny
- 21:00 Bella Vista
- 04:00 SAVE THE BUCARDO
- 05:00 IN THE STARLIGHT
- 06:00 GREAT WHITE CODE RED
- 07:20 THE BOY FROM THE WILD
- 10:00 THE TIGERS FROM SCOTLAND
- 11:00 RWANDA (LAND OF WOMEN)
- 18:00 BOLIVIA HIGHWAY OF DEATH
- 19:00 ON THE YETI TRAIL
- 22:00 DIVING WITH CROCODILES
- 23:00 THE SUBVERSIVES
- 00:00 WORLD OF LUXURY (43)
- 00:30 WORLD OF LUXURY (44)
- 01:00 READY TO WEAR
- 01:30 READY TO WEAR
- 02:00 SWIM WEEK 2023 (19)
- 02:30 SWIM WEEK 2023 (20)
- 03:00 HOMME (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 LEGEND OF LAGERFELD (10)
- 15:20 LEGEND OF LAGERFELD (11)
- 15:40 LEGEND OF LAGERFELD (12)
- 16:00 CITY CHIC BERLIN
- 17:00 LUXURY LIFE
- 18:00 NEW YORK FASHIONWEEK (36)
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (35)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (36)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (17)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (18)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (45)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (46)
- 22:00 READY TO WEAR
- 22:30 READY TO WEAR
- 23:00 MIAMI FALL 2021 XXII (4)
- 23:30 MIAMI FALL 2021 XXII (7)
- 00:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 09
- 00:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 10
- 01:00 HANKOOK 24H SERIES
- 02:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 5
- 02:30 SPEED CATAMARANS GC32 2019 6
- 03:00 KITE MASTERS 2019/2020 (9)
- 03:30 KITE MASTERS 2019/2020 (10)
- 04:00 GP RACING 2022 (39)
- 04:30 GP RACING 2022 (40)
- 05:00 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (9)
- 05:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (10)
- 06:00 FREERIDE WORLD TOUR 2021 (4)
- 06:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (1)
- 07:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (1)
- 10:00 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 10:30 PANAFRICA RALLY 2019
- 11:00 BOARD STORIES SURFING (33)
- 11:30 BOARD STORIES SURFING (34)
- 12:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (5)
- 12:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (6)
- 13:00 AUTOSPEED 2019 (11)
- 13:30 AUTOSPEED 2019 (12)
- 14:00 INSIDE SAILING 2020 (3)
- 14:30 INSIDE SAILING 2020 (4)
- 15:00 CAPE EPIC 2022 (4)
- 15:30 CAPE EPIC 2022 (5)
- 16:00 GEARING UP 2020 (3)
- 16:30 GEARING UP 2020 (4)
- 17:00 WILD SURF 2019 (13)
- 17:30 WILD SURF 2019 (14)
- 22:00 RACEMAX MOTORSPORTS (12)
- 22:30 RACEMAX MOTORSPORTS (13)
- 23:00 BOAT SHOW 4K (14)
- 23:30 BOAT SHOW 4K (15)
- 00:10 INK THERAPY (8)
- 01:00 MAX FOODIE: MAURITIUS (CHAPTER 2)
- 01:30 SEARCH FOR THE EDGE OF SPACE
- 02:15 THE LAST DESCENT
- 03:00 ZABARDAST
- 03:55 BLUE WORLD YUCATAN & GRAND CAYMAN
- 04:25 ZENICA PRISON, BOSNIA AND HERZEGOVINA
- 05:20 BIZARRE BAHAMAS. PART 3
- 06:00 EXTREME VIETNAMESE STREET FOOD. SURVIVING VIETNAM PART 1
- 06:45 BLUE WORLD (SAND TIGER SHARKS + MARINE BIOLOGY IN TURKS & CAICOS)
- 07:10 BREAKING THE DAY (SADDLE BRONC RIDER)
- 07:55 AT HOME WITH DIDIAYER (UTAH: LIFE ELEVATED)
- 10:15 BONDI BOARDRIDERS
- 10:45 ISLAND HUNTER (BELIZE)
- 11:35 ROAD LESS TRAVELED (MEXICO)
- 12:25 HOW IT'S MADE (THE YACHT YARD)
- 12:50 WARRIORS FOR WILDLIFE (3)
- 13:45 INK THERAPY (3)
- 14:30 INK THERAPY (4)
- 15:15 HOW IT'S MADE (5)
- 15:40 RVERS (9)
- 16:05 RVERS (10)
- 16:30 SOUTH SEAS SPEARO (1)
- 17:20 THE RED LIST (AFRICAN PENGUINS)
- 18:05 EXTREME SYRIAN FOOD.
- 18:30 EXOTIC IRANIAN FOOD.
- 19:05 DRONE WARS (1)
- 20:00 7 EMOTIONS 7 WONDERS (1)
- 21:00 GIANT RAILWAY
- 21:50 DRONE WARS (9)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 00:30 Mapy vrážd (1)
- 01:20 Len peniaze nestačia (18)
- 02:00 Veľké centrálne stanice (4)
- 03:00 Hodvábna cesta (11)
- 03:30 Zara (1)
- 04:25 Na povrchu (4)
- 05:15 Megakonštrukcie (1)
- 06:15 Tajomné Mestá (1)
- 07:15 Vegánstvo a čo ďalej? (1)
- 08:15 Doslova
- 08:55 Travelistan (30)
- 09:20 Téma (152)
- 10:00 Sadnite si, prosím (24)
- 10:40 USA a Čína - stret titanov (3)
- 11:35 Hrdinovia oblohy (2)
- 12:05 Veľký korálový útes (3)
- 13:00 Telenákupné pásmo (1)
- 13:15 Havária letu JK5022 (3)
- 14:10 Cestujeme bez batožiny (35)
- 14:40 Vesmírni farmári (1)
- 15:45 Mjanmarsko - moc mníchov (1)
- 16:45 Superteleskop (1)
- 17:45 Sadnite si, prosím (23)
- 18:25 Doslova
- 19:05 Zázračné materiály (1)
- 20:00 Travelistan (29)
- 20:30 Vyrobené na Slovensku (1)
- 20:45 Mapovanie sveta (1)
- 21:00 Len peniaze nestačia (19)
- 21:40 Život s vrahom (1)
- 22:30 Tlačová beseda | Stratená DNA (1)
- 23:30 Megatovárne (1)
- 00:45 Naše zprávy
- 00:55 Příběh velké lásky - Jiří a Andrea Bartoškovi
- 01:10 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (1)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Tajemství Stelly Zázvorkové
- 20:55 Tajemství Vladimíra Menšíka
- 21:50 Poklad z půdy
- 23:00 Cyranův ostrov (1)
- 23:35 Intim s Heidi Janků
- 02:05 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:25 Ostříháno
- 04:45 Na plac!
- 06:05 Šťastná 7
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:05 Nebezpečné vztahy live
- 01:05 Babica vs. Sapík
- 01:55 Ostříháno
- 03:00 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Čokoládový fondán)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Co bude dnes k večeři? (Penne s paprikovou klobásou)
- 16:35 Popelka
- 17:45 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:05 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 04:20 Na Palici: Zdeněk Hraba, senátor
- 04:50 Světlá hodinka s Jaroslavem: Juliet Navrátilová(2/2)
- 05:45 Na hranici!: Honza Weber
- 06:30 Magazín z Valašska
- 06:45 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 07:00 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 07:25 Magazín z Orlickoústecka
- 07:45 Olomoucký magazín
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 20:15 Vtipkování: Heidi Janků
- 20:50 Na hranici!: Jana Bernášková
- 21:35 Mladý Svět: Igor Orozovič
- 22:30 Narcos
- 23:25 Dobrý večer s A11: repríza
- 04:00 Námořní vyšetřovací služba XVI (24)
- 04:40 Ultrafialoví II (4)
- 05:25 Seriálový tip (1)
- 06:05 Profil zločinu X (7)
- 07:15 Námořní vyšetřovací služba: Hawai (19)
- 10:10 Profil zločinu X (7)
- 11:25 Hvězdná brána: Atlantida V (16)
- 12:20 A-Team (7)
- 13:15 Námořní vyšetřovací služba: Hawai (19)
- 16:05 Profil zločinu (1)
- 17:10 A-Team (8)
- 20:00 Námořní vyšetřovací služba: Hawai (22)
- 21:00 Zelenáč VI (3)
- 21:50 Bosch VI (1)
- 22:50 Bosch VI (2)
- 23:45 Bosch VI (3)
- 00:05 Ztracený svět (17)
- 01:05 Ztracený svět (18)
- 01:50 Ultrafialoví II (11)
- 02:35 Ultrafialoví II (12)
- 03:20 Totalcar (6)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 10:00 Společnost Adventure (13)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Macgyver III (12)
- 13:50 A-Team (12)
- 16:50 Společnost Adventure (14)
- 17:45 Ztracený svět (19)
- 18:45 Xena (19)
- 19:45 A-Team (13)
- 20:50 Macgyver III (13)
- 21:45 Námořní vyšetřovací služba XVI (1)
- 22:40 Námořní vyšetřovací služba XVI (2)
- 23:35 Xena (19)
- 00:30 Brousko III (63)
- 01:25 Brousko III (64)
- 02:15 Brousko III (65)
- 03:05 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (3)
- 12:30 Teleshop (1)
- 12:45 Domek na prérii IV (22)
- 13:50 Grand Hotel (11)
- 15:35 Brousko III (66)
- 16:45 Dcery duchem (4)
- 18:20 Domek na prérii V (1)
- 19:20 Grand Hotel (12)
- 21:15 Domek na prérii V (1)
- 22:20 Grand Hotel (12)
- 00:35 Patriarcha
- 02:20 Čtverec
- 04:55 Patriarcha
- 11:55 Mlčení
- 13:40 Černé duše
- 15:30 Rodinná oslava
- 18:35 Potvora
- 20:10 O kuřatech a lidech
- 22:00 Toni Erdmann
- 00:00 Bratr a sestra
- 01:55 Nafukovací panna
- 04:00 Bratr a sestra
- 08:50 Bratr a sestra
- 12:30 Tralala
- 14:40 Ve stínu žen
- 16:00 3 dny v Quiberonu
- 18:00 Leonora addio
- 19:40 Kousek nebe
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Fidlivareška (4)
- 06:15 Kikirikí
- 06:30 Sníček (1)
- 06:40 Zabij nudu! II
- 06:55 Staré pověsti české (5)
- 07:00 O modrém autíčku (Nehoda)
- 07:10 Brundibáři (Opojeni zvukem)
- 07:25 O Dorotce (Dorotka a ježibaba)
- 07:30 Mach a Šebestová (Kropáček má angínu)
- 07:45 O Mikešovi (Překvapení v Hrusicích)
- 07:55 Pojďte pane, budeme si hrát (K princeznám se nečuchá)
- 08:05 Broučci (Loučení)
- 08:25 Já Baryk (11)
- 08:30 Tisíc a jedna noc (O udatné ad-Datmě)
- 09:00 Teleshopping
- 10:15 Noční jízda
- 11:40 Kinosál
- 12:00 Madla zpívá Evropě
- 14:00 Vrak
- 15:30 Hranice (5)
- 16:00 Celebrity s.r.o.
- 20:00 Tři chlapi v chalupě
- 21:40 Kinosál
- 22:00 Život na úteku
- 23:25 Restaurant
- 23:40 Teleshopping
- 04:20 Paranormální kriminalisté (Baton Rouge)
- 04:40 Zběhové z Wehrmachtu
- 05:35 Paranormální kriminalisté (Jacquie Poole)
- 06:15 Signály z neznáma (6)
- 07:00 Teleshopping
- 10:20 Hranice (2)
- 10:45 Klimatická krize (Vyhynutí)
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Chlapec
- 01:50 Ledová smrt
- 03:15 Zvrácená sestřička
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Na život a na smrt
- 01:50 Maximální riziko
- 03:25 Ulice Cloverfield
- 05:00 Close Up III (16)
- 05:25 Close Up III (19)
- 05:50 Zoom In - Sonic the Hedgehog 2
- 06:00 Close Up III (6)
- 06:35 Cesta kolem světa za 80 dní (1)
- 10:10 Cesta kolem světa za 80 dní (3)
- 11:45 Zilionáři
- 13:20 Ženy, které flirtovaly
- 16:55 Božská relikvie 2
- 18:50 40 dnů a 40 nocí
- 20:25 Babylon A.D.
- 22:00 Resident Evil: Odveta
- 23:30 Na život a na smrt
- 00:55 Street Fighter: Poslední boj
- 02:25 Říše vlků
- 04:25 Šachový turnaj
- 05:45 Zoom In - Doctor Strange in the Multiverse of Madness
- 05:50 Zoom In - Don’t Look Up
- 06:00 Close Up III (20)
- 06:30 Paní Bovaryová
- 09:20 Sanctum
- 13:10 Králova přízeň
- 15:10 Dáma ve zlatém
- 16:50 Sněhurka
- 18:35 Nikdy to nevzdávej
- 22:00 Equilibrium
- 23:45 Štvanec
- 00:30 Comedy Club III (12)
- 01:05 Comedy Club III (13)
- 01:35 Mlha
- 08:00 Spongebob v kalhotách (9)
- 08:30 Spongebob v kalhotách (10)
- 09:00 Spongebob v kalhotách (11)
- 09:30 Spongebob v kalhotách (12)
- 10:00 Spongebob v kalhotách (13)
- 10:30 Spongebob v kalhotách (14)
- 11:00 Spongebob v kalhotách (15)
- 11:30 Spongebob v kalhotách (16)
- 12:00 Chůvou na Vánoce
- 20:00 FBI: International II (20)
- 21:00 FBI: International II (21)
- 22:00 Comedy Club VIII (11)
- 22:30 Comedy Club VIII (1)
- 23:05 Comedy Club III (17)
- 23:30 Červený trpaslík II (5)
- 00:00 World Heritage (Monuments of Cairo and Luxor Temple, Egypt)
- 00:30 Unwind (The PalaceDowntown, Dubai)
- 01:00 XP Guide (Jerusalem)
- 01:30 The Gypsies II (Pune,India)
- 02:00 XP Guide (Singapore 2)
- 02:30 Unbound (Radovljica, Slovenia)
- 03:00 The Food Guide (Budapest)
- 03:30 Off The Grid (Khasi Hills, Meghalaya)
- 18:00 City Breaks (Bengaluru)
- 18:30 Unwind (The PalaceDowntown, Dubai)
- 19:00 The Gypsies II (Pune,India)
- 19:30 Xplore Oman (Muscat)
- 22:00 XP Guide (Singapore 1)
- 22:30 The Gypsies II (Sindhudurg,India)
- 23:00 Unwind (Hotel Oriole, Sri Lanka)
- 23:30 Xplore Oman (FINS)
- 04:06 Tajemství kytovců (Kosatčí dynastie)
- 04:54 Jedinečná zvířata - výběr (Nosorožci a sovy)
- 05:16 Jedinečná zvířata - výběr (Tygři a lední medvědi)
- 05:38 Jedinečná zvířata - výběr (Vlci a vrány)
- 06:00 Zvířata v pohybu (Příležitost)
- 06:21 Zvířata v pohybu (10)
- 06:44 Australský kovboj III (Krokodýlí ocas)
- 07:05 Australský kovboj III (Místo lovu I.)
- 07:26 Australský kovboj III (Místo lovu II.)
- 07:47 Linie predátorů (Bratrstvo)
- 14:15 Linie predátorů (Sesterstvo)
- 15:00 Linie predátorů (Klan)
- 15:45 Linie predátorů (Bratrstvo)
- 00:00 Jak chytit pašeráka VII (Místo ovesných vloček kokain)
- 00:45 Stavební selhání (1)
- 01:30 Vyšetřování leteckých neštěstí XXIII (Hrůza nad Tichým oceánem)
- 02:15 Přísně tajné: Ovládání mysli, mimozemšťané a Oblast 51
- 03:00 Odhalená tajemství prastarých těl (Ötzi: případ ledového muže)
- 03:45 Ostrov mimo zákon VI (Smrt za život)
- 00:00 Drsná spravedlnost II (To nejsou medvídci na hraní)
- 00:45 Na pokraji Aljašky II (8)
- 01:30 Amanda zachraňuje (Amandini stopující psi)
- 02:15 Plavání s monstry: Steve Backshall (Anakonda)
- 03:00 Drsná spravedlnost II (To nejsou medvídci na hraní)
- 03:45 Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (Odvátý)
- 14:00 Vetřelci (1)
- 15:00 Legendy divočiny (1)
- 00:00 Vražedný národ II (3)
- 00:40 Tragédie v na stadionu Heysel (4)
- 01:35 Auta snů pod lupou (4)
- 02:25 Záblesky (2)
- 02:50 Vražedný národ II (3)
- 03:30 Zprávy týdne za druhé světové války (8)
- 08:50 Válečné lodě III (8)
- 09:45 Život v sevření mrazu IX (5)
- 12:30 Technické katastrofy (4)
- 13:25 Válečné lodě III (1)
- 20:05 Zvláštní a záhadné IV (1)
- 21:00 Záchranáři - Norsko (20)
- 21:30 Jak nacisté prohráli válku (4)
- 22:25 Vojenská akta X (1)
- 23:20 Moře záhadných katastrof II (4)
- 04:20 Zmrzlá planeta: Film o filmu (2)
- 04:30 Tajemství vesmíru (2)
- 04:35 Zvířecí zabijáci (1)
- 05:00 Příběh života (1)
- 05:10 Příběh života (1)
- 06:00 Život mimo civilizace s Benem Foglem X (2)
- 06:45 Věřte mi, jsem doktor V (4)
- 07:50 Nejmalebnější cesty vlakem II (1)
- 10:15 Frozen Planet II (5)
- 11:30 Věřte mi, jsem doktor V (4)
- 16:55 V továrně V (1)
- 22:10 Velké malé cesty (2)
- 23:20 Síly dávnověku (3)