Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (V srdci hranice)
- 05:20 Etiketa (Prostírání stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Labské pískovce)
- 06:25 Na cestě po Malých Antilách
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Průliv smrti)
- 09:50 Alimenty
- 10:05 Neobyčejné životy (Karel Gott)
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Tak mi tedy řekněte
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (1)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (2)
- 15:25 Vinnetou - Rudý gentleman
- 17:00 Na cestě po Mauriciu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (11)
- 21:10 Všechnopárty
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Hercule Poirot XI (Třetí dívka)
- 23:40 Toulavá kamera
- 04:00 Karlovy Vary, sadové město
- 04:20 Na moll...
- 05:00 Televizní klub neslyšících
- 05:30 Toulky s Ladislavem Smoljakem
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Šílený svět studené války (Revoluce)
- 06:50 Raport o Velké válce (Jako hladová zvěř)
- 07:30 Divoké Tokio
- 08:30 Soužití v africké divočině
- 09:25 Římané za humny!
- 14:10 LEGIE 100 - Krvavá francouzská pole
- 15:05 Rekordní přehrady
- 20:00 Slunce rošťáků
- 21:45 Casino
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:25 Archiv D: Olympionici století Emil Zátopek a Věra Čáslavská
- 00:45 Branky, body, vteřiny
- 01:00 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 01:40 Cyklistika ČR 2024 (MČR Vysoké Mýto)
- 02:00 Golf Time
- 02:15 Triatlon ČR 2024 (ČP Konopiště)
- 02:35 Triatlon ČR 2024 (Welzlův kvadriatlon)
- 02:45 Branky, body, vteřiny
- 03:00 Svět motorů
- 08:05 Cyklistika ČR 2024 (MČR Vysoké Mýto)
- 08:20 Cyklotoulky
- 08:30 Panorama
- 09:05 BBV po 25 letech
- 09:15 Golf Time
- 09:30 MS v orientačním běhu 2024 (MS Skotsko)
- 11:05 Svět motorů
- 22:50 Svět motorů
- 23:50 Triatlon ČR 2024 (ČP Konopiště)
- 04:30 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (187)
- 07:25 M.A.S.H (188)
- 07:55 M.A.S.H (189)
- 08:30 M.A.S.H (190)
- 09:00 M.A.S.H (191)
- 09:30 Vinaři (Sumec)
- 14:35 Policie v akci
- 15:30 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Kdo se ptá?
- 21:20 Máme rádi Česko
- 23:05 Ano, šéfe!
- 04:05 Spartakus: Válka zatracených (Mors Indecepta)
- 05:10 Těžká dřina
- 05:40 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Těžká dřina
- 06:30 Partička
- 07:00 Autosalon.tv
- 08:05 Těžká dřina
- 08:30 Top Gear XXVII (3)
- 09:35 Top Gear II (7)
- 20:15 Disturbia
- 22:25 Vulkán v Los Angeles
- 00:25 Na tahu
- 02:40 Globální kolaps
- 04:20 Námořní vyšetřovací služba XII (Sevření)
- 05:15 M.A.S.H
- 06:00 M.A.S.H
- 06:20 M.A.S.H
- 06:45 M.A.S.H
- 07:05 Námořní vyšetřovací služba XII (San Dominick)
- 10:35 Madagaskar 3
- 12:15 Kráska mezi muži
- 14:00 Pozvánka pro pistolníka
- 15:50 Perla v ráji
- 17:40 Kdekoli, jen ne tady
- 20:00 Štěstí je krásná věc
- 22:05 Mission: Impossible 3
- 04:45 Jak se staví sen - extra
- 05:35 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Teď vaří šéf!
- 06:40 Prostřeno!
- 07:35 1. MISE (Netopýr)
- 10:15 Prostřeno!
- 10:55 Ano, šéfe!
- 23:00 Tudorovci (10)
- 06:00 Panáček Paneláček (O zlém plamínku)
- 06:10 Jogínci
- 06:20 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:45 Luo Bao Bei
- 06:55 Bing
- 07:05 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Drobečkové
- 07:25 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 08:00 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:55 Sportující zvířata
- 09:00 Kámoši hafíci (12)
- 09:25 Terčin zvířecí svět
- 09:40 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:05 Operace Jauu! IX
- 10:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho (8)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 14:00 Příběhy o telátku
- 14:10 Stavitelé II
- 14:40 Super třída II (2)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové II
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a raketa)
- 18:55 Kámoši hafíci (13)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (9)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:10 Moonwalker
- 01:45 Bill Wyman: Ten z Rolling Stones
- 03:20 Terra musica
- 03:50 Divadlo žije!
- 04:15 Kouzlo animace
- 04:40 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Fešáci a Nedvědi v Lucerně
- 21:05 Miki Ryvola
- 21:45 Recitál Ivo Jahelky
- 22:25 Robert Redford - Sundance Kid
- 23:20 Kanadská soda IX (14)
- 23:45 Elvis (1)
- 04:30 Rodinná pouta (Trápení)
- 05:40 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:05 S Italem v kuchyni
- 06:40 Nikdo není dokonalý
- 07:45 Columbo (Columbo na univerzitě)
- 14:50 Rodinná pouta (Shledání)
- 15:50 1. MISE (Vyšší princip)
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý
- 19:00 Jak se staví sen - extra
- 22:05 Pípšoubazar
- 23:10 Jak se staví sen - extra
- 01:00 K věci
- 01:30 Prima Česko
- 02:00 Prima HISTORIE
- 02:20 Generace deprese
- 03:05 Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:25 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:20 K věci
- 15:40 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Hlasy zločinu
- 21:10 Zprávy
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (V srdci hranice)
- 05:20 Etiketa (Prostírání stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Labské pískovce)
- 06:25 Na cestě po Malých Antilách
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Průliv smrti)
- 09:50 Alimenty
- 10:05 Neobyčejné životy (Karel Gott)
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Tak mi tedy řekněte
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (1)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (2)
- 15:25 Vinnetou - Rudý gentleman
- 17:00 Na cestě po Mauriciu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (11)
- 21:10 Všechnopárty
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Hercule Poirot XI (Třetí dívka)
- 23:40 Toulavá kamera
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (V srdci hranice)
- 05:20 Etiketa (Prostírání stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Labské pískovce)
- 06:25 Na cestě po Malých Antilách
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Průliv smrti)
- 09:50 Alimenty
- 10:05 Neobyčejné životy (Karel Gott)
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Tak mi tedy řekněte
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (1)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (2)
- 15:25 Vinnetou - Rudý gentleman
- 17:00 Na cestě po Mauriciu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (11)
- 21:10 Všechnopárty
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Hercule Poirot XI (Třetí dívka)
- 23:40 Toulavá kamera
- 00:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (18)
- 01:20 Vražedná čísla VI (15)
- 02:15 Sousedství III (15)
- 02:55 Ze dvora (3)
- 03:05 Výleťák (149)
- 03:10 U stánku II (11)
- 03:20 Ušák Jaromíra Bosáka (170)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (171)
- 04:20 Zahradní proměny VIII (29)
- 05:10 Zahradní proměny VIII (30)
- 06:00 Pravidla zasnoubení II (2)
- 06:20 Moje místa (Luděk Sobota)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha X (17)
- 08:10 Zahradní proměny VIII (31)
- 09:10 Zahradní proměny VIII (32)
- 12:10 Moje místa (Jan Měšťák)
- 13:20 Jukebox (16)
- 20:10 Arthur
- 22:30 Santa je úchyl!
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 20:20 Probudím se včera
- 22:55 Přání smrti
- 00:05 Obhájce nevinných
- 02:25 Lovci mafie
- 04:05 Můj přítel Monk III (Pan Monk a zaměstnanec měsíce)
- 04:55 Podzimní sny
- 06:15 Líbáš jako ďábel
- 10:05 Vánoční prázdniny
- 11:55 Válka vynálezců
- 14:00 Teleshopping
- 14:15 Dračí srdce: Pomsta
- 16:10 Postrach Dennis
- 17:55 Kameňák
- 20:00 Alfa a Omega
- 21:35 Cesta zpátky
- 23:40 Dokonalé repliky
- 08:25 Mistři renovací (7)
- 09:15 Kachní dynastie III (8)
- 10:10 Kobra 11 XXVI (5)
- 12:05 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VII (16)
- 13:15 Válka skladů X (29)
- 16:20 Strážci hranic: Austrálie III (1)
- 16:45 Kobra 11 XXVI (7)
- 18:40 Válka skladů X (31)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (10)
- 20:30 Mistři renovací II (3)
- 21:20 Kachní dynastie III (11)
- 21:50 Kachní dynastie IV (1)
- 22:15 Walker, Texas Ranger VII (17)
- 23:10 Kobra 11 XXVI (7)
- 00:15 Teorie velkého třesku XII (15)
- 01:55 Malý Sheldon II (8)
- 02:30 Zlatá sedmdesátá VII (23)
- 03:10 Americký táta IV (9)
- 03:55 TELE TELE
- 04:20 2 $ocky IV (10)
- 05:25 Ženatý se závazky (61)
- 06:15 Zig a Sharko IV (71)
- 07:05 Bakugan: Vzestup Geoganů (52)
- 07:15 Přátelé VIII (4)
- 08:10 2 $ocky IV (15)
- 09:50 Malý Sheldon II (12)
- 11:30 Ženatý se závazky (63)
- 12:25 Dva a půl chlapa V (8)
- 13:15 Přátelé VIII (4)
- 14:05 Teorie velkého třesku XII (15)
- 15:45 2 $ocky IV (19)
- 18:20 Dva a půl chlapa V (10)
- 19:10 Malý Sheldon II (14)
- 20:00 Teorie velkého třesku XII (19)
- 21:40 Přátelé VIII (6)
- 22:30 Americký táta IV (11)
- 23:25 Dva a půl chlapa V (10)
- 04:15 Co na to Češi
- 05:30 Riskuj!
- 06:25 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:10 Na lovu
- 12:05 Beze stopy VII (Výběr poroty)
- 12:55 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko (2)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med VIII (1)
- 01:10 Vyměněné osudy II (31)
- 02:35 Čarodějky III (22)
- 03:15 Nemocnice Chicago Med VIII (1)
- 03:55 Skrytá rodinná tajemství
- 05:35 Ulice (4327)
- 07:10 Život na jachtě: Středomoří VII (5)
- 08:50 Čarodějky IV (2)
- 09:40 Vítejte doma IV
- 10:35 Oteckovia II (61)
- 12:20 Nekonečná láska II (100)
- 16:30 Vyměněné osudy II (37)
- 20:15 Nekonečná láska II (103)
- 21:05 Nekonečná láska II (104)
- 05:15 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Basketbal: AEK Betsson BC - Hapoel Holon
- 10:30 Cayacing Ardeche & Trail Running Lyon
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (14)
- 11:30 1:1 Sport Show (66)
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 19:30 Skoda Titan Desert Series
- 20:00 1:1 Sport Show (67)
- 20:30 Spade poker show 2024 (15)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: Švédsko - Belgie
- 00:00 Fotbal: Olympique Lyon - Lille OSC
- 01:45 PFL 1
- 05:05 Pool - letní speciál
- 05:15 Přestávka ve vysílání
- 07:00 World Matchplay Darts 2024
- 09:15 Běhej lesy - Týmovka
- 09:30 Absa Cape Epic Best of MEN
- 01:20 Správy „N“
- 02:10 Vraždy v Toulouse
- 03:45 Správy „N“
- 04:35 Postav dom, zasaď strom
- 05:15 Capri II (1)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová II (Kto mlčí, ten svedčí)
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri II (2)
- 14:15 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:05 Don Matteo (Nákaza)
- 16:00 Správy
- 16:25 Bez batožiny (Mjanmarsko - Budhizmus)
- 16:45 Destinácie (Portoriko a indiáni Taino)
- 17:05 Detektívi zo severu IX (V napätí)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 22:00 Cestou necestou (Tahiti)
- 22:30 Bozk draka
- 00:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 00:15 Správy „N“
- 01:05 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Jurošík
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Ako kvet)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Fórum
- 08:55 Otthonunk - Náš domov
- 09:20 Slečna z Maxima
- 11:00 Kúzelné mestečko (1)
- 11:30 Obedníček (Tresky plesky "N")
- 11:35 Rusty
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Herbárium (Ihličie)
- 12:40 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:30 Família
- 14:10 Hana Zelinová
- 14:40 Po nás potopa
- 15:05 Ostrov Žitný už nie je taký pitný
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Tresky plesky "N")
- 18:35 Rusty
- 18:40 Medvedík Pompon (Aprílový žartík)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Počúvaj moju hudbu
- 19:40 Počúvaj moju hudbu
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (V srdci hranice)
- 05:20 Etiketa (Prostírání stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Labské pískovce)
- 06:25 Na cestě po Malých Antilách
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Průliv smrti)
- 09:50 Alimenty
- 10:05 Neobyčejné životy (Karel Gott)
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Tak mi tedy řekněte
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (1)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (2)
- 15:25 Vinnetou - Rudý gentleman
- 17:00 Na cestě po Mauriciu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (11)
- 21:10 Všechnopárty
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Hercule Poirot XI (Třetí dívka)
- 23:40 Toulavá kamera
- 01:15 AZ-kvíz
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (V srdci hranice)
- 05:20 Etiketa (Prostírání stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Labské pískovce)
- 06:25 Na cestě po Malých Antilách
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Průliv smrti)
- 09:50 Alimenty
- 10:05 Neobyčejné životy (Karel Gott)
- 11:00 Objektiv
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 13:00 Tak mi tedy řekněte
- 14:00 Slovácko sa nesúdí (1)
- 14:40 Slovácko sa nesúdí (2)
- 15:25 Vinnetou - Rudý gentleman
- 17:00 Na cestě po Mauriciu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (11)
- 21:10 Všechnopárty
- 22:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:05 Hercule Poirot XI (Třetí dívka)
- 23:40 Toulavá kamera
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Ekonomika :24
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál - Ryby
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Cestou necestou - špeciál - Streetfood
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Akú silu má atómová bomba?
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:25 Už teď mi chybíš
- 03:15 Detektiv z kuchyně (Smrt al dente)
- 04:40 Vánoční městečko
- 06:25 Ztracený poklad delfíní zátoky
- 08:05 Tanec s láskou
- 09:45 Průvodce pro nezadané
- 11:25 Moře kouzel
- 12:55 Vánoce na zámku
- 16:45 Dej si pohov, mladej!
- 20:15 Noční recepční
- 21:55 Rodiče na tahu
- 23:40 Hypnotik
- 00:30 Policisté v akci
- 01:20 Policisté v akci
- 02:05 Noviny
- 02:40 Soudní síň (Žaluji Slovenskou republiku)
- 03:25 Soudní síň (Lezeš mi na nervy)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:05 První oddělení
- 06:50 Policisté v akci
- 07:55 Policisté v akci
- 11:00 Pod povrchem (15)
- 15:00 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 18:00 Soudní síň (Silniční konflikt)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 23:05 Dluhy Hany Zagorové
- 00:55 Aj múdry schybí
- 02:00 Partička
- 03:15 Susedské prípady
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:45 Susedia
- 09:20 Susedia
- 10:00 Svokra
- 11:00 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Búrlivé víno (58)
- 13:00 V mene zákona
- 14:00 Rodinné prípady
- 14:50 Susedské prípady
- 16:00 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (59)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:10 Susedia
- 21:45 Susedia
- 00:35 Najděte mi dům na pláži (2)
- 01:00 Grandiózní domovy (4)
- 01:45 Mistři dřeva (8)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (14)
- 03:35 Dům snů II (14)
- 04:15 Až je koupím, budou mý! V (16)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život (3)
- 06:00 Dům snů (4)
- 06:55 Ukážeme vám jak na zahradu - jarní sezona II (11)
- 07:50 Mistři dřeva (8)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (14)
- 09:55 Grandiózní domovy (4)
- 10:45 Najděte mi dům na pláži (2)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? IV (6)
- 14:20 Dům snů II (14)
- 15:10 Mistři dřeva II (1)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! V (17)
- 21:15 Dům snů (5)
- 00:20 Ren Faire (3)
- 01:20 Den díkůvzdání
- 03:05 Nejlepších sto let mého života
- 04:30 Vánoce na farmě
- 06:00 Bláznův ráj
- 07:40 Billy Elliot Muzikál
- 10:25 Ave, Caesar!
- 12:10 Šmoulové 2
- 13:55 Zatím tě miluju
- 15:50 Malý Sheldon VII (9)
- 16:10 Vzmužme se
- 17:40 Před kamerou XXI (29)
- 18:10 Chevalier
- 20:00 Hra peněz
- 21:35 Veřejní nepřátelé
- 23:50 Desperado
- 01:55 Věznice 77
- 04:00 Inferno
- 06:00 Za všechno může kocour
- 07:45 Barbie: Ve hvězdách
- 09:05 Lásky čas
- 11:10 Přátelé (20)
- 11:30 Přátelé (21)
- 11:55 Aquaman a ztracené království
- 14:00 House party
- 15:40 Kašlu na lásku
- 20:55 Premiantka
- 00:30 Vlajka smrti II (Varovné signály)
- 01:00 Terminator Salvation
- 02:55 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (16)
- 03:35 Veliká III (1)
- 04:30 Muži v černém 2
- 06:00 Vánoční pohádka
- 07:45 Daniel
- 09:00 Vlastní pravidla
- 13:10 Pravdivý příběh
- 14:50 Bestsellery
- 16:30 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (16)
- 17:10 Bojovník III (9)
- 17:55 Sektor II (5)
- 18:55 Máma k nakousnutí (5)
- 19:30 Girls III (9)
- 19:55 Girls III (10)
- 00:55 Horké letní noci
- 02:45 UFO
- 04:15 Mám elektrické sny
- 06:00 Ona je ta pravá
- 07:45 Uklízečky
- 09:35 Píseň páva
- 12:55 Diamantový plášť
- 14:55 Paloma
- 16:40 Uklízečky
- 18:25 Marinette
- 20:00 Všichni bohové nebes
- 21:40 Velký George Foreman
- 23:45 Lesní duch
- 00:05 Přání smrti
- 01:50 Pečovatelka Sarah
- 03:35 Chtěl jsem se ukrýt
- 05:35 Erratum
- 06:00 Kino Sabaja
- 07:35 Něžný bar
- 09:20 Vlasy
- 11:20 Pečovatelka Sarah
- 13:00 Zpráva
- 15:00 Šest týdnů
- 16:35 Něžný bar
- 18:25 Philadelphia
- 20:30 Mlčenlivá dívka
- 22:05 Jen ať je to chlapec
- 04:10 Veronica Marsová (Pán řetězů)
- 04:50 Veronica Marsová (Mars vs. Mars)
- 05:35 Průkopnice (Chutné cukroví)
- 06:00 Smallville (Booster)
- 06:55 Smallville (Nadvláda)
- 07:55 Smallville (Proroctví)
- 10:45 Flákači
- 12:30 Smallville (Finále I)
- 13:25 Smallville (Finále II)
- 20:00 Půlnoční dítě
- 00:15 Legie
- 01:50 96 hodin: Zúčtování
- 03:35 Ďáblův dvojník
- 05:20 Poslední polda V (1)
- 06:20 Dešťová víla
- 08:35 Bota jménem Melichar
- 10:00 Jezerní královna
- 11:55 Země naděje
- 14:05 Chobotnice z II. patra
- 16:05 Nevinnost
- 18:10 Kazatel
- 20:00 Robin a Mariana
- 22:10 Pomsta mrtvého muže
- 00:25 Synku, synku, cos to proved
- 01:55 Temné svědomí
- 03:30 Výtažek
- 05:30 Ztraceni ve Florencii
- 07:05 Tunel do Číny
- 08:40 Spy kids: Stroj času
- 12:40 Sladké letní víno
- 14:10 Květy války
- 15:45 Jack Hunter: Nebeská hvězda
- 17:20 Vysněný život
- 19:00 Čas beznaděje
- 21:00 Něžný hák
- 22:40 Karmouzská válka
- 01:35 Legenda o ztraceném městě
- 03:35 Bernský vyslanec
- 05:20 Vyhlášení války
- 07:00 Sammyho dobrodružství 2
- 11:25 Imogene
- 13:05 Devět životů
- 14:30 Devátý život Luise Draxe
- 16:15 Oddanost
- 18:30 Ztroskotaná láska
- 20:00 Zabijákova žena & bodyguard
- 21:55 Všechny tajné věci
- 23:25 Mafiánovi
- 00:30 Přestávka ve vysílání
- 05:50 Láska v Indii
- 07:25 Heidi, děvčátko z hor
- 09:15 Ranvej
- 10:45 Pytel mouky
- 12:15 Až najdu domov
- 14:05 Kupec benátský
- 16:15 Krádež legendy
- 17:45 Písečný muž
- 19:15 Hořko-sladko
- 21:00 Neprůstřelný plán
- 22:35 Franny
- 00:00 Lepší časy
- 01:30 Syčák Hesher
- 03:15 Vzdálená čtvrť
- 05:40 Fame – Cesta za slávou
- 07:45 Deník lásky
- 09:25 Hrdinové
- 11:50 Disco
- 19:55 STARS! (- Halle Berry)
- 20:00 Past na lásku
- 21:45 V pasti zrady
- 00:40 Hiver
- 01:40 Revenge Of The Zombies
- 02:40 Behave Yourself
- 04:00 Frieda
- 05:30 End of Program
- 06:00 Mutiny!
- 07:15 Aicha
- 07:40 Catharsis with Marie-Lou Desmeules
- 07:45 When A Dream Comes True
- 09:05 Shoulder Arms
- 09:45 Badge of Honor
- 12:40 Game Show Dynamos
- 13:40 Wake Me Up When The War Is Over
- 14:55 Bella
- 15:20 Lady Of Burlesque
- 16:50 The Intruder
- 18:10 My Favorite Brunette
- 19:35 The Fabulous Dorseys
- 21:00 Flesh And Fury
- 22:20 Second Acts
- 22:35 Beneath The 12-Mile Reef
- 14:00 RACE OF LIFE (EP. 01)
- 14:30 RACE OF LIFE (EP. 03)
- 15:00 LES ACORES, LE SORT DES BALEINES
- 20:00 ZENITH (EP. 11)
- 20:30 ZENITH (EP. 12)
- 21:00 THE SOLOMON TREASURES
- 22:00 THE SUBVERSIVES
- 23:00 BRITTANY
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 15:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 18:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (4)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (44)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 CANDIES
- 00:10 Hip Show S5 EP10
- 00:30 Hip Show S5 EP9
- 00:50 Hip Show S5 EP8
- 01:10 Bangkok Fight Night
- 02:45 RXF - Real Xtreme Fighting, Romania, 10.12.2018
- 04:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:55 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:10 Superkombat Fighting Championship, WGP, 17.09.2017
- 00:00 KITE MASTERS 2019/2020 (11)
- 00:30 KITE MASTERS 2019/2020 (12)
- 01:00 GEARING UP 2020 (6)
- 01:30 GEARING UP 2020 (7)
- 02:00 BOAT SHOW 4K (17)
- 02:30 BOAT SHOW 4K (18)
- 03:00 SPORTS MAX (41)
- 03:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 04:00 RACEMAX MOTORSPORTS (15)
- 04:30 RACEMAX MOTORSPORTS (16)
- 05:00 WORLD OF WATERSPORTS (26)
- 05:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 06:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (12)
- 06:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (13)
- 07:00 GEARING UP 2020 (6)
- 07:30 GEARING UP 2020 (7)
- 08:00 BOAT SHOW 4K (17)
- 08:30 BOAT SHOW 4K (18)
- 09:00 SPORTS MAX (41)
- 09:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 10:00 GP RACING 2022 (41)
- 10:30 GP RACING 2022 (42)
- 11:00 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (11)
- 11:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (12)
- 12:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (2)
- 12:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (3)
- 13:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 13:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 16:00 SHIFTING GEARS
- 16:30 SHIFTING GEARS
- 17:00 INSIDE SAILING 2020 (6)
- 17:30 INSIDE SAILING 2020 (7)
- 18:00 CAPE EPIC 2022 (7)
- 18:30 CAPE EPIC 2022 (8)
- 19:00 AUTOSPEED 2019 (14)
- 19:30 AUTOSPEED 2019 (15)
- 22:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (3)
- 23:00 WILD SURF 2019 (15)
- 23:30 WILD SURF 2019 (16)
- 00:10 FOOD UNKNOWN (PHILIPPINES)
- 01:05 THE RED LIST (CHEETAHS)
- 01:50 THE LAST DESCENT
- 02:35 FOOD UNKNOWN (FINLAND)
- 03:30 MAX FOODIE : ROME (5)
- 03:55 VISITING (AUSTRALIA)
- 04:45 ISLAND HUNTER (BELIZE)
- 05:35 MAX FOODIE: SERBIAN COUNTRYSIDE
- 06:00 DRONE WARS (8)
- 06:55 MAX FOODIE: BANGKOK
- 07:30 BEHIND THE WINGS (1)
- 08:00 CONFUCIUS WAS A FOODIE BITTER
- 08:45 ROAD LESS TRAVELED MONTENEGRO
- 09:40 SKYSCRAPER IN 51 DAYS
- 10:30 PHOTO NUMBER 6 (5)
- 11:15 ISLAND HUNTER (HONG KONG)
- 16:20 BONDI BOARDRIDERS
- 16:50 ISLAND HUNTER (JAMAICA)
- 17:40 ROAD LESS TRAVELED (MEXICO)
- 20:00 MAX FOODIE: MAURITIUS (CHAPTER 1)
- 20:30 MAX FOODIE: INDIA PART 2
- 21:00 INK THERAPY (9)
- 21:45 INK THERAPY (10)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 00:10 Najväčšie športové arény sveta
- 01:05 Z blízka
- 01:35 Téma
- 02:15 Príbeh dvoch sestier
- 03:05 Travelistan (30)
- 03:30 Islandské obranné sily
- 04:25 Michail Gorbačov (1)
- 05:25 Rok 1968: Bod zlomu
- 06:20 Osudy Letcov WWII
- 07:10 USA a Čína - stret titanov
- 08:05 Svet z vtáčej perspektívy
- 08:35 Doslova
- 09:15 Obrovské Medvede Aljašky (1)
- 10:15 Téma
- 10:55 Homo Sapiens: nový začiatok
- 11:45 Ľudia sú aj politici
- 12:25 Neúčinné antibiotiká (1)
- 13:15 Telenákupné pásmo (3)
- 13:30 Superteleskop (1)
- 14:35 Sadnite si, prosím (25)
- 15:15 Travelistan (29)
- 15:35 Vyrobené na Slovensku (5)
- 15:45 Téma
- 18:15 Do áut, súdruhovia (1)
- 19:15 Vraždy na výletnej lodi
- 20:05 Doslova
- 20:45 Život s vrahom
- 21:35 Vyrobené na Slovensku (6)
- 21:50 K-FUN
- 00:15 Cyranův ostrov (14)
- 00:50 Naše zprávy
- 01:05 VIP svět
- 01:15 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (15)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:00 Kurňa, co to je?
- 23:20 Cyranův ostrov (15)
- 23:55 Intim s Heidi Janků
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:35 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:00 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 03:00 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Tajemství velryb (1)
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 23:55 Jak to dopadlo!?
- 04:05 Vtipkování: Pavel Richter
- 04:40 Světlá hodinka s Jaroslavem: O lanýžích 3/3
- 05:30 Autobusem na výlet: Český Ráj
- 05:45 Byznys na vrcholu: Tomáš Prouza, prezident SOCR ČR
- 06:15 Ústecký zpravodaj
- 06:30 Valašský zpravodaj
- 06:40 Týden z jihu Čech
- 07:00 Magazín z Prostějova
- 07:25 Magazín z Orlickoústecka
- 07:45 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 20:15 Inženýrská odysea: Odpadlík
- 21:10 Mladý Svět: Heidi Janků
- 22:10 Majkl V. Show
- 23:15 Dobrý večer s A11: rerpíza
- 00:30 Ztracený svět (5)
- 01:10 Ztracený svět (6)
- 01:55 Společnost Adventure (1)
- 02:40 Společnost Adventure (2)
- 03:25 Námořní vyšetřovací služba XVI (20)
- 04:05 Námořní vyšetřovací služba XVI (21)
- 04:45 Námořní vyšetřovací služba XVI (22)
- 05:30 Seriálový tip (1)
- 06:00 Seriálový tip (1)
- 06:20 Profil zločinu III (7)
- 07:25 Námořní vyšetřovací služba XVI (1)
- 08:15 Xena (1)
- 09:05 Profil zločinu III (6)
- 10:15 Profil zločinu III (7)
- 11:20 Hvězdná brána: Atlantida (9)
- 12:10 A-Team II (6)
- 13:10 Námořní vyšetřovací služba XVI (1)
- 14:05 Xena (1)
- 15:00 Profil zločinu III (8)
- 16:10 Profil zločinu III (9)
- 17:15 A-Team II (7)
- 20:05 Xena (2)
- 21:00 Nemilosrdný střelec
- 23:00 Kód Geronimo
- 00:05 Xena II (8)
- 01:05 Ztracený svět II (10)
- 02:00 Lovci pokladů (3)
- 02:45 Lovci pokladů (4)
- 03:30 Totalcar III (2)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět II (8)
- 10:00 Ztracený svět II (9)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (4)
- 13:55 A-Team II (12)
- 15:00 Lovci pokladů (5)
- 16:00 Lovci pokladů (6)
- 17:00 Ztracený svět II (10)
- 18:00 Ztracený svět II (11)
- 18:55 Xena II (9)
- 19:55 A-Team II (13)
- 21:00 Společnost Adventure (5)
- 22:00 Lovci pokladů (5)
- 23:00 Lovci pokladů (6)
- 00:05 Grand Hotel (18)
- 01:05 Dcery duchem (17)
- 02:20 Brousko III (78)
- 03:10 Brousko III (79)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (17)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii V (14)
- 14:05 Grand Hotel (17)
- 15:05 Grand Hotel (18)
- 16:05 Brousko III (80)
- 17:10 Dcery duchem (18)
- 18:35 Domek na prérii V (15)
- 19:35 Grand Hotel (19)
- 20:35 Grand Hotel (20)
- 21:35 Domek na prérii V (15)
- 22:35 Grand Hotel (19)
- 23:35 Grand Hotel (20)
- 00:35 Tina a Vore
- 02:30 Čtverec
- 05:05 Tina a Vore
- 10:30 Láska na první boj
- 12:15 Reality Show
- 14:20 Nemilovaní
- 16:30 Sámská krev
- 18:25 Pramen panny
- 20:05 Čas, který zbývá
- 22:00 Příslib úsvitu
- 09:20 Klam
- 11:05 Sibyl
- 12:55 Sůl Země
- 14:50 Elvíra Madiganová
- 16:25 Ach, ty holky
- 17:55 France
- 20:10 Tove
- 22:00 Sparta
- 23:45 U Zlaté rukavice
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesta za pokladem
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:40 Staré pověsti české (Bílá paní)
- 06:55 O modrém autíčku (Medicína)
- 07:05 Mach a Šebestová (Kropáček má angínu)
- 07:20 O Mikešovi (Mikeš je doma)
- 07:25 Broučci (Do nebíčka - do peklíčka)
- 07:35 O Dorotce (Dorotka a straka)
- 07:50 Tisíc a jedna noc (O zlatníku Affánovi)
- 10:05 O modrém autíčku (Chuligáni)
- 10:15 Mach a Šebestová (Zoologická zahrada)
- 10:20 O Mikešovi (Nácíček nakupuje)
- 10:35 Broučci (Broučkovy tajnosti)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a plamínek)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (O lásce Laily a Adžiba)
- 11:20 Žofka a její dobrodružství (4)
- 11:25 Já Baryk (5)
- 11:35 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak jedli vtipnou kaši)
- 12:00 Duše jako kaviár
- 16:00 Lucie
- 17:35 Kinosál
- 17:45 Filmové minuty
- 20:00 Bouřlivé víno
- 22:20 Mravnost nade vše
- 23:45 Filmové minuty
- 04:15 Paranormální kriminalisté (Amie Hoffman)
- 04:40 Atomové lži
- 05:35 Paranormální kriminalisté (Margie Calciano)
- 06:10 UFO - Odtajněno! (Červený kód)
- 07:00 Teleshopping
- 14:05 Dějiny podsvětí III (Brooklyn)
- 15:35 Apollo: Nový Měsíc
- 22:10 UFO - Odtajněno! (Červený kód)
- 23:30 Měsíční matrice
- 00:05 Sexbomba od vedle
- 01:45 Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy
- 03:15 Nebezpečné hry
- 04:55 Close Up III (17)
- 05:20 Close Up III (1)
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Coolest Movie Characters
- 06:00 Zoom In - West Side Story
- 06:10 Zoom In - Army of the Dead
- 06:20 Dva světy
- 08:20 Doly krále Šalamouna (1)
- 09:55 Doly krále Šalamouna (2)
- 11:30 Tristan a Isolda
- 13:35 Veselé Velikonoce
- 15:20 Vdaná snoubenka
- 16:50 Malý unavený Joe
- 20:20 Ex machina
- 22:00 Overlord
- 23:45 Přepadení 2: Temné území
- 01:20 Umučení Krista
- 03:15 Nikdy to nevzdávej 3
- 04:50 Close Up III (11)
- 05:20 Close Up III (3)
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Creatures
- 06:00 Close Up III (5)
- 06:35 Nejlepší hollywoodští režiséři (3)
- 07:10 Zoom In - tick, tick… Boom!
- 07:20 Mé jméno je Nikdo
- 11:40 Království prstenu (1)
- 13:20 Království prstenu (2)
- 14:55 Fantomas
- 18:25 Přísně tajné!
- 20:00 Johanka z Arku
- 22:25 Alienoid
- 00:20 Červený trpaslík V (1)
- 00:55 Překladatelé
- 03:00 Comedy Club V (17)
- 03:30 CSI: Kriminálka Las Vegas II (18)
- 12:00 Rodinné Vánoce
- 20:00 Město Zombie
- 22:00 Rytmická sekce
- 00:00 Kissed By The Sea (Comino, Malta)
- 00:30 Quest (Mumbai 2, India)
- 01:00 XP Guide (Tel Aviv)
- 01:30 City Breaks (Brussels)
- 02:00 Bliss (Agra, India)
- 02:45 Best From The Rest (Dubai)
- 03:00 Unwind (Park Hyatt, Maldives)
- 03:30 Quest (Lucknow 2, India)
- 14:00 Food Stories (Chinese)
- 14:30 Kissed By The Sea (Valletta, Malta)
- 15:00 Quest (Mumbai 1, India)
- 15:30 Xplore Austria (Innsbruck)
- 00:00 Hitlerův poslední útok V (Bitva o pevnost)
- 00:45 Nacistické megastavby IV (Hitlerova Luftwaffe)
- 01:30 Pašerákům na stopě III (Miminka na černém trhu)
- 02:15 Jak chytit pašeráka - výběr III (Mladí podezřelí)
- 03:00 Jak se staví superauta II (Lamborghini transportér)
- 03:45 Aljašští domorodci III (Máme povolení)
- 00:30 Zvláštní a záhadné V (2)
- 01:15 Jak se žije v ponorce (1)
- 02:00 Pohledy do historie (19)
- 02:05 Diktátoři (3)
- 02:50 Život na válečné lodi II (2)
- 03:35 Je tohle možné?! - Neuvěřitelný svět VI (1)
- 04:25 Pěšky napříč Himalájemi (4)
- 05:15 Život v sevření mrazu: Kanada (1)
- 06:00 Drama v oblacích (4)
- 07:00 Technické katastrofy II (8)
- 07:55 Mistři ve foukání skla (7)
- 14:20 Jak je vidí ptáci (8)
- 14:50 Mistři ve foukání skla (8)
- 15:15 Život v sevření mrazu IX (19)
- 16:10 Technické katastrofy II (9)
- 17:05 Pohledy do historie (28)
- 17:10 Americká 80. léta (1)
- 18:05 Pohledy do historie (30)
- 18:10 Pěšky napříč Himalájemi (5)
- 19:10 Mistři ve foukání skla (8)
- 19:35 Mistři ve foukání skla (9)
- 10:10 Serengeti (2)
- 11:20 V továrně VI (8)
- 14:30 Ben Fogle: Návrat do divočiny III (5)
- 15:30 Serengeti (3)
- 16:50 V továrně VI (9)
- 17:55 Primáti (2)
- 00:00 Lovci odpadu: Restaurátoři (4)
- 01:00 Lovci odpadu: Restaurátoři IV (4)
- 02:00 Schováno v kůlnách VI (5)
- 02:30 Schováno v kůlnách V (11)
- 03:00 Lovci odpadu IX (6)
- 00:00 Skrytý potenciál II (Rodinný prostor a úložiště)
- 00:30 Skrytý potenciál II (Kousek nebe)
- 01:00 Je to Havaj XIV (Život není drag)
- 01:30 Je to Havaj XIV (Údiv na hlavním ostrově)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Úsměv za čtyři miliony dolarů)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Najednou bohatý a módní)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIV (Stonington v Connecticutu)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLVI (Stylová šarvátka v Chicagu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLVI (Duch jezera St. Louis)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? II (Moc velký hluk)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? II (Zanedbaná nemovitost)
- 05:30 Mistři bazénů III (Od zarostlého po špičkový)
- 06:00 Dobrý základ VIII (Nešťastná jáma na peníze)
- 07:00 Renovace na Havaji (Historický nález na Havaji)
- 00:40 Kuchyně 14: Léto po celý rok (7)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 3: Jarní variace (4)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 23: Jen přirozeně (5)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 23: Takové malé smažení (6)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 28: Výprava za kuřecími pochoutkami (14)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 28: Fúze chutí (16)
- 03:40 Rodinný souboj 1: Soutěživá rodina proti sourozencům (7)
- 04:25 Rodinný souboj 1: Kubánská proti cajunské rodině (8)
- 05:10 Rodinný souboj 1: Sytá jídla z Iowy proti „pakalačským" (9)
- 06:00 Kuchyně 14: Nové triky (8)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Romantický recept (8)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 3: Zaměříme se na maminky (5)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 23: Vyhlídka na vítězství (7)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Řetěžová reakce)
- 01:25 Válka skladů V (Kupec v tobě)
- 01:45 Válka skladů V (Strach a hnus v Placentii)
- 02:10 Válka skladů V (Barry Doubtfire)
- 02:35 Mistři aukcí III (Hula Moola)
- 03:00 Mistři aukcí III (Přátelé z Havaje)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Sloní hříčka)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XV (Akta MUFON)
- 00:00 Doc Time (Vianoce v Bangladéši)
- 00:48 Global Treasures (Salvador)
- 01:00 Terra Mystica (Mystické Benátky)
- 01:27 Nature Wonders (Arktida)
- 01:38 Planet Terra (Nuwara Eliya)
- 01:43 Global Treasures (Zámok Rosenborg)
- 01:54 Planet Terra (Technické muzeum ve Speyeru)
- 02:00 Vista Point (Jakarta)
- 02:27 On Tour (Púštny expres Namíbia)
- 02:54 Planet Terra (Advent v Mariazell)
- 03:00 Gardens of the World (Klasická zahrada)
- 03:29 Vista Point (Reykjavík)
- 03:55 Planet Terra (Taškent)
- 04:00 On Tour (Plavba po Dunaji)
- 04:29 Vista Point (Bahamy)
- 04:55 Planet Terra (Ayutthaya)
- 05:00 Vista Point (Ibiza)
- 05:27 Global Treasures (Misie Del Rio Carmelo)
- 05:38 Planet Terra (Kalmar)
- 05:43 Global Treasures (Kižský pogost)
- 05:54 Planet Terra (Bardejov)
- 06:00 Global Treasures (Horezu)
- 06:12 Vista Point (Tripolis)
- 06:38 Global Treasures (Dubrovník)
- 06:50 Nature Wonders (Cenotes)
- 07:00 Cosmos Global (Krajina vychádzajúceho slnka)
- 07:53 Planet Terra (El Chaltén)
- 08:00 7 Days (Jordánsko)
- 08:53 Planet Terra (Sklář)
- 09:00 Nature Parks (Rieka Lemmenjoki)
- 09:30 Vista Point (Fes)
- 10:00 7 Days (Aljaška)
- 10:55 Planet Terra (Sluneční chrám v Konáraku)
- 11:00 Vista Point (Nice)
- 11:27 On Tour (El Tren Inca)
- 11:54 Planet Terra (Bari)
- 18:00 On Tour (Jazero Todos Los Santos)
- 18:27 Nature Wonders (Národný park Krka)
- 18:38 Planet Terra (Delta Okavanga)
- 18:43 Global Treasures (Goshavank)
- 18:54 Planet Terra (Iraklio)
- 19:00 Vista Point (Litva)
- 19:27 Global Treasures (Mingun)
- 19:38 Planet Terra (Fuerteventura)
- 19:43 Global Treasures (Efez)
- 19:54 Planet Terra (Brissago)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Snooker
- 01:30 Cyklistika
- 03:30 Lezení
- 04:00 Lezení
- 05:00 Snooker
- 06:30 Cyklistika
- 10:30 Horská kola
- 11:00 Cyklistika
- 12:00 Cyklistika
- 17:15 Olympijské hry
- 18:15 Olympijské hry
- 19:15 Snooker
- 20:30 Lezení
- 22:30 Cyklistika
- 02:00 Snooker
- 03:30 Olympijské hry
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Cyklistika
- 06:30 Snooker
- 08:00 Snooker
- 11:00 Olympijské hry
- 11:30 Olympijské hry
- 12:30 Olympijské hry
- 13:30 Snooker
- 16:30 Lezení
- 17:00 Horská kola
- 17:30 Jachting
- 20:00 Cyklistika
- 04:00 Tenis
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Fotbal: Struga - Slovan Bratislava
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Poker
- 12:00 Házená
- 13:45 WTA 250, sestřih, Thailand Open
- 14:15 Házená
- 20:30 Házená
- 04:45 Box: TOP 25 KO 3/3
- 05:30 Box: Tysonovy největší údery
- 06:00 Poker
- 07:00 Poker
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 10:00 Poker
- 11:00 Televizní nákupy
- 14:00 SuperEnduro
- 16:30 Tenis
- 18:30 Tenis
- 20:30 Tenis
- 22:30 Tenis
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Drahomír Piok
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Martin z Martina
- 08:30 Amazonka Truck
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Grand Est Open 88
- 14:15 Drahomír Piok
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Grand Est Open 88
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Grand Est Open 88
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 CH EBU - El Hadri Vs Gomez
- 00:15 Zpětný chod: Ford Granada (47)
- 00:30 Jiliny plechové klenoty: Triumph TR8 (48)
- 00:45 Rychlé kolo: Mercedes-AMG GT63 (49)
- 01:15 Drag Race: Porsche - síla ze Stuttgartu (50)
- 01:45 Racing Files: Historie okruhu v Monze (51)
- 02:15 Blochovy rozbory (52)
- 03:05 Přednost v jízdě: Opel Mokka-e (53)
- 03:15 Milujeme auta (54)
- 03:45 Eastside Motors: Výtlaková monstra (55)
- 04:35 75 let AMS: Vášeň pro motorismus (56)
- 05:00 Přednost v jízd: Ford Mustang Mach-E (57)
- 05:15 Supertest elektromobilů: Porsche Taycan (1)
- 06:20 Test automobilu: Opel Astra PHEV (2)
- 06:25 Testovací tým: Ford Explorer PHEV vs. Land Rover Defender PHEV (3)
- 06:45 Testovací tým: VW T-Roc R vs. Cupra Ateca (4)
- 07:10 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT (5)
- 07:25 Zprávy (6)
- 07:30 Sedm nejrychlejších (7)
- 07:40 Test automobilu: Audi Q4 e-tron (8)
- 07:45 Garáž 21 (9)
- 18:00 Zprávy (32)
- 18:05 Sedm nejrychlejších (33)
- 18:15 Test automobilu: Audi Q4 e-tron (34)
- 18:20 Garáž 21 (35)
- 18:45 Poklady v garáži (36)
- 19:15 Poklady v garáži (37)
- 19:45 Zpětný chod: Ford Granada (38)
- 00:00 Akademie přívlače (Řeky Bukoviny - Moldova, má láska)
- 00:30 F&H Events (Fishing&Hunting Expo 2024)
- 01:00 Kuchyně milovníků ryb (S Tamásem Vargou)
- 01:30 Dámy a ryby v rozmarném jaru
- 02:00 Péter Pál Halmi (Z otce na dceru)
- 02:30 Attila Linzenbold (Lov s lukem v oblasti horní Tiszi)
- 03:00 VIII. Společenské myslivecké střetnutí
- 03:30 Hodula Fishing (Lov okounka pstruhového s gumovými nástrahami)
- 04:00 JETFISH (Mohykáni pod Pálavou)
- 04:30 TopMix (Rybářská dobrodružství - Kapři západního kanálu Balatonu)
- 05:00 Vysoká v Argentině
- 05:30 Lov medvědů v Chorvatsku (1)
- 06:00 Lov medvědů v Chorvatsku (2)
- 06:30 Novinky Delphin 2024
- 07:00 SBS (Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl)
- 07:30 SBS (Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl)
- 16:00 Nový muškař (18)
- 16:30 Magazín Energofish (91)
- 17:00 Balatonská kapří paráda
- 17:30 Feedermánie (Na stopě candátů jezera Adács)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 Hitrádio desítka
- 15:00 1Charted
- 16:00 Óčko hity
- 16:30 O unlocked
- 16:45 Óčko hity
- 17:00 New Music Radar
- 18:00 Top 4 Óčko chart
- 18:15 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 21:00 O Black Party
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 Hitrádio desítka
- 15:00 1Charted
- 16:00 Óčko hity
- 16:30 O unlocked
- 16:45 Óčko hity
- 17:00 New Music Radar
- 18:00 Top 4 Óčko chart
- 18:15 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 21:00 O Black Party
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 17:00 Best of QUEEN
- 18:00 90’s hitparáda
- 19:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 23:00 Největší hity
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 17:00 Best of QUEEN
- 18:00 90’s hitparáda
- 19:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 23:00 Největší hity
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 FRESH
- 12:00 WORKIN’
- 15:00 TRIPLESHOT
- 15:10 WORKIN’
- 18:00 CZECH SPOTIFY LIST
- 19:00 CZ&SK
- 20:00 JUMPIN’
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (27)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (123)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (67)
- 08:20 Nespoutaný anděl (68)
- 09:20 Yago, syn džungle (136)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Yago, syn džungle (137)
- 15:55 Wolffův revír (77)
- 16:55 Stefanie (45)
- 17:55 Stefanie (46)
- 18:55 Nespoutaný anděl (69)
- 19:55 Nespoutaný anděl (70)
- 20:55 Wolffův revír (78)
- 21:55 Krampovoloviny (4)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 BACKSTAGE
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 BACKSTAGE
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 VÍKEND
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 00:00 Black Veil Brides
- 01:15 Paramore
- 02:50 Various Artists
- 03:00 Yes
- 05:01 The Lumineers
- 06:00 Rihanna
- 07:30 Milky Chance
- 08:40 AC/DC
- 09:04 30 Seconds To Mars
- 10:33 Beck
- 11:25 City and Colour
- 11:44 Various Artists
- 12:00 Yes
- 14:01 The Lumineers
- 15:00 Guns N’ Roses
- 17:21 Imagine Dragons
- 18:26 Robert Plant
- 19:51 James Taylor (JTQ)
- 20:45 Various Artists
- 21:00 Los Lobos
- 00:20 Geordie Shore: Shledání XXIII (5)
- 01:05 K popukání XXXI (35)
- 01:30 K popukání XXXI (36)
- 01:55 K popukání XXXI (40)
- 02:15 K popukání XXXI (41)
- 02:40 K popukání XXXII (1)
- 03:00 K popukání XXXII (4)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 08:30 MTV Top 20
- 09:30 Náctileté maminky 2 IX (14)
- 14:40 K popukání XXIII (33)
- 15:05 K popukání XXXI (32)
- 15:30 K popukání XXXI (33)
- 15:55 Pomoc! Pomoc! Mám tajný vztah! II (8)
- 20:30 K popukání XXXV (25)
- 20:55 K popukání XXXI (21)
- 21:15 K popukání XXXI (25)
- 21:40 K popukání XXXI (27)
- 01:00 Dance Anthems!
- 02:00 Non Stop Hits
- 07:00 Non-Stop Hits
- 09:00 MTV Top 20
- 10:00 Non-Stop Hits
- 15:00 100% 2020s!
- 16:00 Totally 10s!
- 18:00 Worldwide Hits
- 20:00 MTV Top 20
- 21:00 Totally 10s!
- 05:00 Rap & R’n’B Jamz
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Superstar DJs!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Dancefloor Fillers!
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 Dobrou chuť s Premiem
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 Hitpanorama
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 Čajník
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 COUNTRY KLUB
- 22:30 Premium Party
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 DECHOVKA O ŠESTÉ
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 ČAS NA PĚKNOU PÍSNIČKU
- 15:00 PRAVIDELNÉ STUDIO VE TŘI
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 18:00 PODVEČERNÍ ZÁBAVA
- 20:20 vEČERNÍ POŘAD
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 DOPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 12:00 ODPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 15:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 18:00 PODVEČER S PÍSNIČKOU
- 20:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY