Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 01:15 Souboj Titánů II (10)
- 01:55 Přestávka ve vysílání
- 05:40 Walker, Texas Ranger VI (23)
- 06:20 Souboj Titánů II (11)
- 07:05 Mistři zastavárny XXIII (16)
- 08:00 Mezi žraloky XI (11)
- 09:50 Kobra 11 XXIV (5)
- 12:05 Walker, Texas Ranger VI (24)
- 13:00 Válka skladů IX (25)
- 16:40 Kobra 11 XXIV (7)
- 18:40 Válka skladů IX (27)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIII (18)
- 20:30 Američtí sběratelé XIX (11)
- 21:25 Kachní dynastie II (3)
- 05:05 Ženatý se závazky (27)
- 05:55 Oggy a škodíci: Nová generace (78)
- 06:00 Zig a Sharko IV (3)
- 06:35 Bakugan: Vzestup Geoganů (35)
- 06:50 Přátelé VI (19)
- 09:30 Malý Sheldon VI (22)
- 11:10 Ženatý se závazky (29)
- 12:05 Dva a půl chlapa III (22)
- 13:00 Přátelé VI (19)
- 13:55 Teorie velkého třesku IX (19)
- 15:35 2 $ocky (23)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá VI (16)
- 18:15 Dva a půl chlapa III (24)
- 19:10 Malý Sheldon (2)
- 20:00 Teorie velkého třesku IX (23)
- 21:35 Přátelé VI (21)
- 22:35 Americký táta II (6)
- 05:30 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:15 Na lovu II
- 07:10 MasterChef Česko VII (1)
- 13:00 MasterChef Česko VII (2)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med VII (6)
- 01:15 Nejsi tu v bezpečí
- 04:50 Ulice (4310)
- 06:25 Život na jachtě: Středomoří V (11)
- 08:15 Čarodějky III (10)
- 09:05 Vítejte doma III
- 10:00 Oteckovia II (35)
- 11:50 Doktorka Quinnová (18)
- 16:10 Vyměněné osudy II (11)
- 20:15 Nekonečná láska II (77)
- 21:10 Nekonečná láska II (78)
- 01:00 Správy RTVS "N"
- 01:50 Don Matteo (Muž od vozíkov)
- 02:50 Candice Renoirová (Každému sa všetko vráti)
- 03:45 Správy RTVS "N"
- 04:40 Nebíčko v papuľke
- 05:10 Capri (1)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Candice Renoirová (Bohatý je ten, kto nikomu nedlhuje)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (2)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Mexiko - Fiestas)
- 16:50 Destinácie (Kalifornia Johna Steinbecka)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Skúška dospelosti)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Tanec čajky)
- 22:25 Prípady 1. oddelenia (1)
- 23:30 Cesta z města
- 00:10 Správy RTVS "N"
- 01:00 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:10 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Medvedík Pompon (Krabička na tajomstvo)
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rusínsky magazín
- 08:30 Maďarský magazín
- 08:55 Dobrý deň, Patria - rusínsky
- 09:25 Hurá na letný byt (Partia Baccaratu)
- 10:35 Elija Isakovič a Margarita Prokofievna
- 11:00 Spadla z oblakov (Lietač)
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Tatry, Spiš, Pieniny)
- 12:30 Herbárium (Mäta)
- 12:40 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Reštart)
- 16:00 Ako to funguje (11)
- 16:25 Fetiše socializmu (Bicyklom k lepším zajtrajškom)
- 17:00 Anjeli strážni Suzanne Vega
- 17:30 Lov slov
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Biele zuby)
- 18:55 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Poštár Pat
- 19:15 Splat a Harry
- 19:30 Splat a Harry
- 19:40 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Kukačky (1)
- 22:50 Kukačky (2)
- 00:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Dobré ráno
- 04:30 V kondici
- 05:20 Etiketa (Co je to?)
- 06:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 14:25 Vládci vesmíru
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:15 Jak vytrhnout velrybě stoličku
- 21:35 Malá hvězda nezapadá
- 00:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Dobré ráno
- 05:20 Etiketa (Co je to?)
- 05:30 Události v regionech
- 06:30 Na cestě po irském Munsteru
- 06:59 Studio 6
- 14:25 Vládci vesmíru
- 16:10 Magnum (Nikdy nezapomenu)
- 17:00 Na cestě po El Quiché
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:15 Jak vytrhnout velrybě stoličku
- 21:35 Malá hvězda nezapadá
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Čína vo vesmíre
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 02:45 Cesta za snem
- 04:15 Moře kouzel
- 11:05 Snové léto
- 12:40 Surfařka
- 16:25 Věčně mladá
- 18:30 Bobule
- 23:50 Na doraz
- 00:10 Nájemník
- 01:30 První oddělení
- 02:10 Policisté v akci
- 03:00 Noviny
- 03:35 Soudní síň (Dieta)
- 04:20 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:15 První oddělení
- 06:55 Policisté v akci
- 08:00 Policisté v akci
- 09:00 Soudní síň (Dieta)
- 10:00 Soudní síň (Žebrali o jídlo)
- 11:00 Pod povrchem (2)
- 12:05 Kutyil s.r.o. II (Svatba)
- 12:50 Soudní síň (Povedené dětičky)
- 13:50 Soudní síň (Uklouznutí)
- 14:50 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 22:55 Kriminálka Kraj (Nehoda)
- 00:35 Survivor
- 01:40 Aj múdry schybí
- 02:40 Partička
- 03:30 Rodinné prípady
- 04:15 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Reflex
- 12:30 Búrlivé víno (45)
- 13:20 V mene zákona
- 14:20 Rodinné prípady
- 15:10 Rodinné prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (46)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám (13)
- 21:40 Dunaj, k vašim službám (14)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! V (4)
- 21:15 Dům snů VIII (16)
- 22:05 Dům snů II (2)
- 22:55 Jít, nebo zůstat? III (2)
- 00:00 Máma k nakousnutí (3)
- 00:30 Den díkůvzdání
- 02:15 Wanted
- 07:35 Gaga Chromatica Ball
- 09:25 Duna: Část druhá
- 12:05 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (13)
- 12:45 Kočky
- 18:10 Mamma Mia!
- 20:00 V moci hvězd III (5)
- 20:25 Turista II (3)
- 21:25 Tři mušketýři: D’Artagnan
- 23:25 Mrtví neumírají
- 00:20 Nit z přízraků
- 06:00 Neklid
- 09:20 Humr
- 11:15 Bude líp V (3)
- 11:45 Bude líp V (4)
- 12:25 Králíček Petr
- 16:00 Jabloňový květ
- 18:00 Král Charles III.
- 19:30 Dobrý člověk
- 21:35 Lion
- 23:35 Menu
- 01:00 Máma k nakousnutí (3)
- 01:30 Stromy a my
- 15:20 Aquaman
- 20:00 Girls (Hannin deníček)
- 20:30 Můžu tě zničit (1)
- 21:00 V moci hvězd III (5)
- 21:25 Turista II (3)
- 22:25 Venuše