Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:05 Kobra 11 XXIV (1)
- 08:00 Američtí sběratelé XIX (10)
- 08:55 Kachní dynastie (14)
- 09:55 Kobra 11 XXIII (20)
- 10:50 Kobra 11 XXIV (1)
- 11:50 Walker, Texas Ranger VI (22)
- 17:50 Kobra 11 XXIV (3)
- 18:45 Válka skladů IX (23)
- 19:40 Mistři zastavárny XXIII (16)
- 22:10 Walker, Texas Ranger VI (23)
- 23:00 Kobra 11 XXIV (3)
- 00:25 Teorie velkého třesku IX (11)
- 02:10 Malý Sheldon VI (14)
- 02:45 Zlatá sedmdesátá VI (10)
- 03:30 Americký táta (12)
- 03:50 TELE TELE
- 04:15 Stahovák
- 05:00 Ženatý se závazky (23)
- 05:50 Oggy a škodíci: Nová generace (73)
- 06:35 Bakugan: Vzestup Geoganů (33)
- 06:45 Přátelé VI (15)
- 07:40 2 $ocky (11)
- 09:25 Malý Sheldon VI (18)
- 11:00 Ženatý se závazky (25)
- 12:00 Dva a půl chlapa III (18)
- 12:55 Přátelé VI (15)
- 13:50 Teorie velkého třesku IX (11)
- 15:35 2 $ocky (15)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá VI (12)
- 18:15 Dva a půl chlapa III (20)
- 19:10 Malý Sheldon VI (20)
- 20:00 Teorie velkého třesku IX (15)
- 21:35 Přátelé VI (17)
- 22:30 Americký táta II (2)
- 23:30 Dva a půl chlapa III (20)
- 04:40 Na lovu
- 05:20 Riskuj!
- 05:50 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:35 Na lovu
- 07:30 MasterChef Česko VI (31)
- 12:50 MasterChef Česko VI (32)
- 20:00 Myšlenky zločince VII (3)
- 20:50 Myšlenky zločince VII (4)
- 21:45 Myšlenky zločince VII (5)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med VII (4)
- 01:15 Vyměněné osudy II (5)
- 02:55 Čarodějky III (8)
- 04:10 Ulice (4308)
- 05:50 Život na jachtě: Středomoří V (7)
- 07:40 Pan Selfridge IV (9)
- 08:35 Pan Selfridge IV (10)
- 09:35 Vítejte doma IV
- 11:25 Nekonečná láska II (74)
- 17:00 Poldark (2)
- 18:15 Doktorka Quinnová (18)
- 02:45 Správy RTVS "N"
- 03:35 Počasie
- 03:45 Nebíčko v papuľke
- 04:25 Správy RTVS "N"
- 05:20 Počasie
- 05:30 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 05:40 Zaži to!
- 05:55 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom prišli o chalúpku)
- 06:05 Jurošík
- 06:15 Medvedík Pompon (Žúbková myška)
- 06:20 Nezbedný havran
- 06:35 Splat a Harry
- 06:45 Splat a Harry
- 07:00 Bluey
- 07:05 Zberateľ zvukov (Piano)
- 07:10 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:25 Údolie Muminovcov II (Rozlúčka so Snorkou)
- 07:45 Šéfkuchár Shane (Povedz to kvetmi)
- 07:55 Zázračný ateliér
- 10:00 Autosalón
- 10:30 Pohľady zhora III (Nové Anglicko zhora)
- 11:25 Gastromap
- 11:55 O 5 minút 12
- 17:15 Neskoro večer
- 18:15 Veľkou lyžicou (Cibuľa)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Hotel Portofino (6)
- 23:05 Fantomas kontra Scotland Yard
- 00:25 Správy RTVS "N"
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Chochmesovci (Domáci miláčikovia)
- 08:35 Kapura
- 09:25 Farmárska revue
- 09:50 Herbárium (Baza čierna)
- 10:00 Halali
- 10:25 Na zelenej adrese
- 11:00 Família (Família - Ži a miluj)
- 11:30 Koncerty komornej hudby (Boris Lenko - akordeón)
- 11:40 Pod vŕbou
- 13:00 Anjeli strážni Borisa Filana
- 13:30 Odhodlaní putovať
- 14:00 Orientácie
- 14:35 Sviatok pod Poľanou
- 16:10 Fashion Ballet
- 16:25 Fashion Ballet
- 16:50 Trochu inak s Adelou
- 17:50 Lov slov
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:45 Tip a Tap
- 18:50 Medvedík Pompon (Balenie na výlet)
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 19:50 Slovo
- 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:10 Boxer
- 22:00 V mene otca
- 00:40 Případy detektiva Murdocha XVI (Bránění ve hře)
- 01:25 Bolkoviny
- 02:15 Banánové rybičky
- 03:25 Bydlení je hra
- 03:45 Pod pokličkou
- 04:35 Vycházky do nicoty
- 07:20 Chalupáři (2)
- 08:05 Pečení na neděli
- 08:45 Polopatě
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (6)
- 14:00 Jak se Kuba stal mlynářem
- 15:45 Naděje má hluboké dno
- 18:05 Chalupáři (3)
- 19:00 Události
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Případ dvou manželek
- 21:30 Škoda lásky
- 22:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:40 Tiché kroky
- 02:15 Banánové rybičky
- 04:10 Zahrada je hra
- 05:30 Z metropole
- 07:20 Chalupáři (2)
- 08:05 Pečení na neděli
- 08:45 Polopatě
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Kryštof a Kristina
- 15:45 Naděje má hluboké dno
- 18:05 Chalupáři (3)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 20:00 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Případ dvou manželek
- 21:30 Škoda lásky
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Počasie
- 00:55 Slovensko v obrazoch
- 01:20 Týždeň vo svete
- 01:50 Správy :24
- 02:15 Sobotné dialógy
- 03:05 Správy :24
- 03:30 Góly-body-sekundy
- 03:50 Správy RTVS "N"
- 04:45 Góly-body-sekundy
- 05:05 Týždeň vo svete
- 05:35 VAT
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:10 Sobotné dialógy
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Komentáre dňa
- 09:00 Správy :24
- 09:15 KULTÚRA SK
- 09:40 Téma :24
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Reportéri
- 11:55 O 5 minút 12 "N"
- 13:00 Správy :24
- 13:10 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:45 Téma :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 O 5 minút 12 "N"
- 21:30 Šport :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Cez lupu
- 23:00 Správy :24
- 23:25 O 5 minút 12 "N"
- 01:00 Voyagers - Vesmírná mise
- 02:45 Surfařka
- 06:30 Sejmi prezidenta
- 08:10 Bindu zkoušená životem
- 09:55 King
- 11:45 Plánování je radost
- 15:05 Rádio Rebelka
- 18:25 Cesta za snem
- 20:15 Velká láska
- 22:10 Krásky z Dubaje
- 00:15 Experti
- 00:55 Soudní síň (Dům hrůzy)
- 01:40 Soudní síň (Jsem pro tebe drahý)
- 02:25 Záchranáři v akci
- 03:00 Záchranáři v akci
- 04:20 Nové bydlení
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:05 Krimi
- 06:30 Noviny
- 07:05 Prázdniny (Jede se na chalupu!)
- 08:10 Profesionálové II (Poslankyně)
- 09:05 Dr. Dokonalý (Dítě)
- 10:05 Dr. Dokonalý (14)
- 11:05 Dědictví (3)
- 12:25 Dědictví (4)
- 13:50 O medvědu Ondřejovi
- 14:55 Starci na chmelu
- 16:55 Na chalupě
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 Nájemník
- 22:05 Ohňostroj lásky
- 00:35 Rodinné prípady
- 01:25 Modré z neba
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:10 Aj múdry schybí
- 13:15 Susedia (Vodičák)
- 13:50 Susedia (Pyramída)
- 14:30 Susedia (Mikuláš)
- 15:00 Susedia (Darčeky)
- 15:35 Horná Dolná X (13)
- 17:00 Televízne noviny
- 17:20 Horná Dolná XI (1)
- 18:15 Horná Dolná XI (2)
- 19:25 Horná Dolná XI (3)
- 20:25 Televízne noviny
- 20:45 Počasie
- 20:55 Športové noviny
- 21:00 Survivor
- 22:15 Survivor
- 23:25 Rodinné prípady
- 09:45 Rok na farmě (1)
- 12:25 Na chalupě – Austrálie III (2)
- 13:15 Markéta na trhu (10)
- 13:40 Netradiční bydlení? IV (3)
- 14:30 Rok na farmě (2)
- 15:25 Dům snů (28)
- 16:10 Zahrady snů (10)
- 16:35 Váš dokonalý domov (7)
- 17:40 Utajený šéf – USA XI (7)
- 01:25 Agent z Panamy
- 03:15 Interstellar
- 09:20 Příchozí
- 13:40 Wonka
- 17:45 Jurský svět: Zánik říše
- 20:00 Anatomie pádu
- 22:30 Rod Draka II (2)
- 23:35 Peníze těch tupců
- 04:05 Noční zvířata
- 08:55 Ave, Caesar!
- 10:45 Dvojčata
- 15:30 Wonder Woman
- 17:50 Samaritán
- 20:05 Pravdivý příběh
- 21:45 Nevědomí
- 23:50 Veliká II (8)
- 00:25 Julia (7)
- 01:10 Julia (8)
- 02:00 Útok na Bílý dům
- 09:25 Válečnice
- 11:40 Malý Sheldon VII (5)
- 12:25 Vlajka smrti (9)
- 12:55 Mamma Mia!
- 16:35 Purpurová barva
- 20:00 Rod Draka II (2)
- 21:00 Julia II (Mořský vlk v listovém těstě)
- 21:45 Bojovník III (7)