Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:00 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:30 Zahrada je hra
- 01:50 Pod pokličkou
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Neobyčejné životy (Naďa Urbánková)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (39)
- 13:25 Bažanti jdou do boje
- 14:50 Sousedé
- 15:25 Úsměvy Laďky Kozderkové
- 16:10 Polopatě
- 17:00 Na cestě po jihu Argentiny
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:57 Kořeny lesa (20)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Tamtam plus (Muzeum Vysočiny Jihlava)
- 20:20 Doktor Martin 2 (8)
- 21:15 Všechnopárty
- 00:55 Kruk (3)
- 01:50 Rozdělený mozek
- 02:40 Na hranici tradic (Kovář z Valmezu)
- 03:05 Tajemství Medvědí jeskyně
- 03:25 V zajetí železné opony (Potížista)
- 03:35 Strom života
- 04:05 Před půlnocí
- 04:30 Zahradní slavnost
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 10:50 Kdo chce s vlky žíti
- 11:25 Sovy, strážci sadů, Japonsko
- 11:50 Cyklodálky (8)
- 20:00 Nezanechat stopy
- 22:45 Sarajevo 1914
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Události v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:30 Televizní debata Biden versus Trump
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:14 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:05 World Athletics Continental Tour Silver 2024 (Brněnská laťka)
- 05:30 Golf Time
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 EURO 2024 Německo (Gruzie - Portugalsko)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 07:55 Panorama
- 10:15 TCL V Repre
- 11:05 ME Championship 7s žen 2024 Německo (Česko - Irsko)
- 11:30 Sokolský zpravodaj
- 11:40 Cyklistika ČR 2024 (MČR Chrastava)
- 11:55 Cyklotoulky
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 13:20 EURO 2024 Německo (Francie - Polsko)
- 21:10 TCL V Repre
- 22:00 Svět motorů
- 23:00 100 let basketbalu
- 04:48 Šéf na grilu (motorkáři)
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:04 M.A.S.H (127)
- 07:26 M.A.S.H (128)
- 07:58 M.A.S.H (129)
- 08:28 M.A.S.H (130)
- 08:59 M.A.S.H (131)
- 09:28 Linka (4)
- 14:34 Policie v akci
- 15:33 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Kdo se ptá?
- 21:25 Máme rádi Česko
- 23:13 Ano, šéfe!
- 00:25 Simpsonovi XXXII (Zrodila se folková hvězda)
- 00:52 Simpsonovi XXXII (Sní pizzaboti o elektrických kytarách?)
- 01:19 Simpsonovi XXXII (Příběh Vánoc minulých)
- 01:45 Jmenuju se Earl III (Jmenuju se vězeň 2/2)
- 02:12 Jmenuju se Earl III (Camdenské gangy)
- 02:39 ESCAPE
- 03:33 Spartakus: Bohové arény (Dávné hříchy)
- 04:35 Spartakus: Bohové arény (Milost)
- 06:00 Partička
- 06:32 Autosalon.tv
- 07:23 Těžká dřina
- 07:55 Top Gear XXII (8)
- 09:30 Top Gear XXIV (3)
- 22:26 Žraločí žně
- 04:36 Sběratelé kostí VII (Princezna v igelitu)
- 05:28 Slow TV (Noční Praha)
- 06:00 Slow TV (Noční Praha)
- 06:06 Policie v akci
- 06:47 Closer: Nové případy IV (Reality show)
- 07:35 Komisař Rex V (Závěť)
- 11:24 Columbo (Zkus mě chytit)
- 04:49 M.A.S.H
- 05:19 Příhody Bolka a Lolka (Poštovní holub)
- 05:27 Příhody Bolka a Lolka (Príma žert)
- 05:37 Příhody Bolka a Lolka (Býček)
- 06:00 Slow TV (Nad krajinou)
- 06:06 Bolek a Lolek na Divokém západě
- 06:16 M.A.S.H
- 06:40 Námořní vyšetřovací služba XI (Alibi)
- 07:35 Námořní vyšetřovací služba XI (Instinkt)
- 08:34 Bezpečný přístav
- 10:53 Návrat mušketýrů
- 13:01 Chatova země
- 16:54 Chaplin
- 20:07 Jurský park
- 22:36 Braddock: Ztracen v boji
- 04:08 Lásce navzdory (Tajná svatba)
- 05:04 Karolína, domácí kuchařka (Romantika)
- 05:34 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Libovky Pepy Libického
- 06:15 Prostřeno!
- 07:12 Sestřičky (Vrah na scéně)
- 08:34 Svatby v Benátkách (Nelíbat!)
- 09:59 Prostřeno!
- 10:43 Ano, šéfe!
- 11:56 Inga Lindström (Léčba láskou)
- 22:00 Sestřičky (Obvyklí podezřelí)
- 23:13 Linka (4)
- 06:00 Klok, Kloček a pes Dingo (Jak hráli na housle)
- 06:05 Remy a Fů
- 06:15 Sovička Ollie
- 06:20 Dodohando
- 06:25 Hej, Hafí! III
- 06:35 Tlapková patrola VII
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (9)
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:35 Bruno
- 07:50 Luo Bao Bei
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Olí a Jůla
- 09:25 Čau Bambini
- 09:30 Sovička Ollie
- 09:35 Remy a Fů
- 09:45 Dodohando
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 10:00 Leo, strážce přírody
- 10:10 Rok v medvědím sedle
- 10:15 Velká kniha o zvířátkách
- 10:20 Země dinosaurů
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Hopsasa (Hrůza z výšky)
- 11:00 Draci v hrnci
- 11:25 Bob a Bobek na cestách (Rajský ostrov)
- 11:30 Když Bitz a Bob kutí
- 11:40 Bruno
- 11:55 Luo Bao Bei
- 12:05 Bing
- 12:15 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Putování za švestkovou vůní (Cesta na sever)
- 12:45 Zbojnické pohádky (Zlatý kalich)
- 12:50 Klok, Kloček a pes Dingo (Jak hráli na housle)
- 13:00 Tyjo! To je paráda!
- 13:25 Power Players
- 13:35 Power Players
- 13:45 Pan Tau (5)
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:35 Už tam budem?
- 15:05 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (9)
- 15:30 Wifina
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:10 Operace Jauu!
- 16:40 DVA3 (Roboti, deskovka i Comic-Con)
- 16:55 Terčin zvířecí svět
- 17:10 Hopsasa (Poklad)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Jak vycvičit draky
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Putování za švestkovou vůní (Večeře u pana Andersena)
- 18:55 7T II (12)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru III (3)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Zbojnické pohádky (Zlatý kalich)
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-00:00
- 00:10 ArtZóna
- 01:05 Kanadská soda IX (10)
- 01:30 Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
- 01:50 Před půlnocí
- 02:15 Druhý koncert na kurtech
- 04:00 Jsem Češka
- 04:10 Ladí neladí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Slovenští muži vrací úder
- 21:20 Kombo (Visací zámek)
- 04:37 Prostřeno v Británii XVII (34)
- 04:59 Karolína, domácí kuchařka
- 05:25 Slow TV (Noční Praha)
- 06:00 Noční Praha
- 06:18 Karolína, domácí kuchařka
- 06:44 Megadorty III (Vánoční průvod)
- 07:27 Amerika hledá topmodelku XVI (Ohnivé molo)
- 04:41 Šéfem za pár minut
- 05:13 Šéf na grilu
- 05:41 Na zámku
- 06:00 Slow TV (Na zámku)
- 06:06 Božské dorty od Markéty
- 06:33 Nikdo není dokonalý
- 07:29 Columbo (Poslední pocta komodorovi)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:10 Pípšoubazar
- 23:15 Jak se staví sen - extra
- 00:55 360⁰
- 01:27 Hlasy zločinu
- 02:20 02:20 - 05:55
- 08:00 Nový den
- 08:51 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:33 Zprávy Plus
- 10:53 Pozvánka: Spáleniště
- 11:00 Zprávy
- 11:32 Zprávy Plus
- 11:47 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:22 Pozvánka: Spáleniště
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:18 Prima Česko
- 14:43 Interview PLUS (Petr Horák)
- 14:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 15:00 Zprávy
- 15:13 Počasí
- 15:21 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:22 Pozvánka: Spáleniště
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:39 Zprávy z regionů
- 18:07 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:11 Pozvánka: Spáleniště
- 20:19 Co na to vaše zdraví
- 21:00 Zprávy
- 21:22 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 21:29 360⁰
- 22:26 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:55 Biden vs. Trump: Prezidentská debata CNN
- 01:00 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:30 Zahrada je hra
- 01:50 Pod pokličkou
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Neobyčejné životy (Naďa Urbánková)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (39)
- 13:25 Bažanti jdou do boje
- 14:50 Sousedé
- 15:25 Úsměvy Laďky Kozderkové
- 16:10 Polopatě
- 17:00 Na cestě po jihu Argentiny
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:57 Kořeny lesa (20)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Tamtam plus (Muzeum Vysočiny Jihlava)
- 20:20 Doktor Martin 2 (8)
- 21:15 Všechnopárty
- 01:00 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:30 Zahrada je hra
- 01:50 Pod pokličkou
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Neobyčejné životy (Naďa Urbánková)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (39)
- 13:25 Bažanti jdou do boje
- 14:50 Sousedé
- 15:25 Úsměvy Laďky Kozderkové
- 16:10 Polopatě
- 17:00 Na cestě po jihu Argentiny
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:57 Kořeny lesa (20)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Tamtam plus (Muzeum Vysočiny Jihlava)
- 20:20 Doktor Martin 2 (8)
- 21:15 Všechnopárty
- 01:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (3)
- 02:25 Vražedná čísla V (23)
- 03:10 U stánku II (8)
- 03:20 Výleťák (146)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (131)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (132)
- 04:20 Proměny víkendových domů IV (5)
- 05:10 Zahradní proměny VII (32)
- 06:00 Sousedství II (19)
- 06:20 Moje místa (Václav Marhoul)
- 07:25 Případy detektiva Murdocha IX (14)
- 12:20 Moje místa (Oldřich Navrátil)
- 13:20 Jukebox (12)
- 20:10 Elizabethtown
- 22:45 Království
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:50 Na lovu II
- 20:20 Příběh kmotra
- 22:30 Útok na Bílý dům
- 04:50 Letní jízda
- 06:10 Hunger Games: Síla vzdoru 1. část
- 10:05 Až do konce dní
- 11:50 Vrať se do hrobu
- 13:55 Dračí srdce 2
- 17:50 Návštěvníci 3: Revoluce
- 20:00 Rodina na baterky
- 22:15 Až tak moc tě nežere
- 01:10 Američtí sběratelé XIX (8)
- 01:55 Kachní dynastie (10)
- 02:30 Strážci hranic: Austrálie (9)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VI (20)
- 04:00 Rentor Rally magazín 2024 (6)
- 04:45 Off-road Maraton (3)
- 05:10 Pasko - The Magic Move
- 05:35 Walker, Texas Ranger VI (19)
- 06:20 Strážci hranic: Austrálie (11)
- 07:05 Mistři zastavárny XXIII (12)
- 07:55 Američtí sběratelé XIX (8)
- 08:55 Kachní dynastie (10)
- 09:50 Kobra 11 XXIII (17)
- 20:10 Válka skladů IX (19)
- 20:32 Američtí sběratelé XIX (10)
- 21:25 Kachní dynastie (14)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VI (21)
- 23:15 Kobra 11 XXIII (19)
- 00:25 Teorie velkého třesku VIII (24)
- 00:50 Teorie velkého třesku IX (3)
- 02:05 Malý Sheldon VI (10)
- 02:40 Zlatá sedmdesátá VI (6)
- 03:20 Americký táta (9)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 2 $ocky VI (18)
- 04:55 Ženatý se závazky (19)
- 05:45 Oggy a škodíci: Nová generace (65)
- 06:30 Bakugan: Vzestup Geoganů (31)
- 06:45 Přátelé VI (11)
- 07:40 2 $ocky VI (22)
- 08:05 2 $ocky (3)
- 09:25 Malý Sheldon VI (14)
- 11:05 Ženatý se závazky (21)
- 12:05 Dva a půl chlapa III (14)
- 12:55 Přátelé VI (11)
- 13:50 Teorie velkého třesku VIII (24)
- 14:15 Teorie velkého třesku IX (3)
- 15:30 2 $ocky (7)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá VI (8)
- 18:15 Dva a půl chlapa III (16)
- 19:10 Malý Sheldon VI (16)
- 20:00 Teorie velkého třesku IX (7)
- 21:35 Přátelé VI (13)
- 22:30 Americký táta (11)
- 23:25 Dva a půl chlapa III (16)
- 00:30 Nemocnice Chicago Med VII (2)
- 01:20 Vyměněné osudy (83)
- 01:55 Vyměněné osudy II (Vyměněné osudy II)
- 02:40 Čarodějky III (6)
- 03:25 Nemocnice Chicago Med VII (2)
- 04:20 Ulice (4306)
- 06:00 Život na jachtě: Středomoří V (3)
- 07:50 Čarodějky III (8)
- 08:45 Vítejte doma III
- 09:40 Oteckovia II (31)
- 11:45 Nekonečná láska II (70)
- 16:10 Vyměněné osudy II (7)
- 20:15 Nekonečná láska II (73)
- 21:10 Nekonečná láska II (74)
- 04:50 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Fotbal: Paris Saint - Germain - OGC Nice
- 10:45 Běhej lesy - Železná Ruda
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Mistrovství Evropy v plavání 2024
- 23:20 Sportovní noviny
- 23:30 PFL 6
- 04:15 Přestávka ve vysílání
- 07:00 World Cup of Darts 2024
- 11:15 Kolo pro život - Hluboká
- 11:30 Magazín Muaythai (4)
- 12:05 World Cup of Darts 2024
- 01:10 Správy RTVS "N"
- 02:00 Góly - body - sekundy
- 02:20 Počasie
- 02:25 Vraždy v Arcachone
- 04:00 Správy RTVS "N"
- 05:00 Občan za dverami
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Candice Renoirová (Komu sláva, tomu česť)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Veľkou lyžicou (Bryndza)
- 14:40 Zdravá maškrta
- 15:05 Don Matteo (Láska bez záväzkov)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:35 Bez batožiny (Mexiko - liečitelia)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Maj ma rád)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 18:00 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:45 Mimoriadny príhovor ministra školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR Tomáša Druckera
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Milujem Slovensko
- 22:00 Cestou necestou (Rio de Janeiro)
- 22:30 Kasíno
- 00:15 Správy RTVS "N"
- 01:05 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Doma chutí najlepšie
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Medvedík Pompon (Šampónová polievka)
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:00 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria
- 09:00 Regina
- 10:00 Tristotridsaťtri strieborných prepelíc
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 14:05 Storočnica SND (9)
- 15:00 Storočnica SND (10)
- 16:00 Ako to funguje (9)
- 16:30 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
- 16:55 Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
- 17:30 Zázračný ateliér
- 17:55 Čo budeme robiť
- 18:10 Superveda
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Medvedík Pompon (Vstať ľavou nohou)
- 19:00 Nezbedný havran
- 19:15 Splat a Harry
- 19:25 Splat a Harry
- 19:35 Doma chutí najlepšie
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 01:00 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:30 Zahrada je hra
- 01:50 Pod pokličkou
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Neobyčejné životy (Naďa Urbánková)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (39)
- 13:25 Bažanti jdou do boje
- 14:50 Sousedé
- 15:25 Úsměvy Laďky Kozderkové
- 16:10 Polopatě
- 17:00 Na cestě po jihu Argentiny
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:57 Kořeny lesa (20)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Tamtam plus (Muzeum Vysočiny Jihlava)
- 20:20 Doktor Martin 2 (8)
- 21:15 Všechnopárty
- 01:00 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:30 Zahrada je hra
- 01:50 Pod pokličkou
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Neobyčejné životy (Naďa Urbánková)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (39)
- 13:25 Bažanti jdou do boje
- 14:50 Sousedé
- 15:25 Úsměvy Laďky Kozderkové
- 16:10 Polopatě
- 17:00 Na cestě po jihu Argentiny
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:57 Kořeny lesa (20)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:13 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Tamtam plus (Muzeum Vysočiny Jihlava)
- 20:20 Doktor Martin 2 (8)
- 21:15 Všechnopárty
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Týždeň v ekonomike
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň v ekonomike
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 01:05 Jak splatit dluh
- 02:40 Muzikál aneb Cesty ke štěstí
- 03:55 Mimořádný sen
- 05:40 Severní moře v plamenech
- 07:35 Věčně mladá
- 09:40 King
- 11:30 Lassie se vrací
- 13:15 Sejmi prezidenta
- 14:55 Bindu zkoušená životem
- 16:40 Velké rodinné Vánoce
- 18:20 Surfařka
- 20:15 Voyagers - Vesmírná mise
- 22:10 Na doraz
- 23:55 O chlapci, který se stal rybou
- 00:40 Policisté v akci
- 01:25 Krimi
- 01:45 Rodinné záležitosti (Dobrá sousedka, Manažerka a smrad)
- 02:50 Soudní síň (Proč ho tajíš?)
- 03:35 Krimi
- 04:00 Noviny
- 04:30 Krimi
- 04:55 Noviny
- 05:25 Experti
- 06:10 Experti
- 06:50 Soudní síň (Proč ho tajíš?)
- 07:50 Soudní síň (Ateliér plný dětského porna)
- 10:20 První oddělení
- 11:20 Soudní síň (Nestyď se za sebe)
- 12:25 Soudní síň (Takto jsem dopadla)
- 13:20 Policisté v akci
- 22:15 Haló, tady Orchestr a balet ČST (10)
- 23:15 Starci na chmelu
- 00:50 Aj múdry schybí
- 01:55 Partička
- 03:30 Rodinné prípady
- 04:15 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia
- 09:15 Susedia
- 09:50 Svokra
- 10:50 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Reflex
- 12:30 Búrlivé víno (43)
- 13:25 V mene zákona
- 14:25 Rodinné prípady
- 15:10 Rodinné prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (44)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia (Vodičák)
- 21:10 Susedia (Pyramída)
- 21:50 Susedia (Mikuláš)
- 22:25 Susedia (Darčeky)
- 23:05 Farma
- 10:45 Oživlé historické budovy (7)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? II (7)
- 14:20 Dům snů II (19)
- 15:10 Úžasné prostory George Clarka VI (3)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! V (2)
- 21:15 Dům snů VIII (14)
- 22:05 Dům snů II (20)
- 22:55 Jít, nebo zůstat? II (8)
- 23:50 Vaše dokonalá zahrada II (7)
- 00:15 Trojúhelník smutku
- 02:40 Róise a Frank
- 04:05 Stačí trocha Vánoc
- 05:30 Před kamerou XXI (25)
- 06:00 Zázračné perníčky
- 07:25 Zapadnout bolí
- 13:25 Zakladatel
- 15:20 Malý Sheldon VII (6)
- 15:40 Daveova banka
- 17:30 Před kamerou XXI (26)
- 18:00 International
- 20:00 Halloween zabíjí
- 21:50 Nespoutaný Django
- 01:10 Zkrocená hora
- 03:20 Duna: Část druhá
- 06:00 Muž jménem Otto
- 08:05 Sázka na nejistotu
- 10:15 Bude líp IV (9)
- 10:45 Bude líp IV (10)
- 11:20 Láska podle plánu
- 13:10 Aquaman
- 15:30 Velký George Foreman
- 17:40 Tři Kristové
- 19:30 Zataženo, občas trakaře
- 21:00 Ztracený král
- 01:45 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (13)
- 02:25 Veliká II (8)
- 03:25 Barry IV (7)
- 04:00 Capote
- 06:00 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 07:50 Věčně mladá
- 12:00 Benga v záloze
- 13:50 Nic ve zlým
- 16:15 Bojovník III (6)
- 17:15 Sektor II (2)
- 18:15 Fantasmas (2)
- 18:50 Geniální přítelkyně III (Zkus to znovu)
- 19:40 Geniální přítelkyně III (8)
- 21:00 Temný případ (1)
- 22:00 Temný případ (2)
- 22:55 Temný případ (3)
- 23:50 Temný případ (4)
- 01:00 Tmavě červená
- 03:05 Poslední paprsek
- 04:15 První žena
- 06:00 Moje láska, mon amour
- 07:35 Naděje a sláva
- 09:25 Linoleum
- 11:05 Společné lži
- 12:45 Letní mráz
- 14:40 Annie se zlobí
- 16:40 Naděje a sláva
- 18:35 Jane
- 20:00 Noc 12
- 21:55 Rozpolcený
- 23:50 RoboCop
- 00:40 V deltě
- 02:30 Canterburské povídky
- 04:25 Tanec na rozloučenou
- 06:00 Mezi námi
- 07:50 Kaple
- 09:35 Bohemian Rhapsody
- 11:50 Yentl
- 14:00 Medúza Deluxe
- 15:40 Šelma v džungli
- 17:25 Kaple
- 19:05 Purpurová růže z Káhiry
- 20:30 Boží tvorové
- 22:10 Svoboda za mřížemi
- 23:35 Ráj: Naděje
- 10:15 Sucker Punch
- 12:30 Smallville (Spasitel)
- 13:20 Smallville (Metallo)
- 14:30 Hranice nemožného (Díl 10)
- 15:25 Hranice nemožného (Díl 11)
- 18:05 Hranice nemožného (Díl 12)
- 19:00 Hranice nemožného (Díl 13)
- 20:00 Jeremiah Johnson
- 00:00 3 dny na zabití
- 01:50 Ďáblův dvojník
- 03:35 Poslední polda III (12)
- 05:00 Sniff a zloděj
- 06:30 Pan Vok odchází
- 08:05 Jezerní královna
- 10:00 Teorie tygra
- 12:10 Nádech pro lásku
- 14:40 Poslední polda III (13)
- 15:40 VIY: Tajemství dračí pečeti
- 18:00 Dárce
- 20:00 Willyho kouzelný svět
- 21:50 Blesk
- 23:50 Svět pod hlavou (3)
- 00:25 Nejdřív vezmem Brooklyn
- 01:55 Dort
- 03:35 Ashley
- 05:10 Zamračené dny
- 07:05 Hrdinové
- 10:45 Jurský masakr
- 14:55 Bernie
- 16:35 Krádež legendy
- 18:00 Gentleman s pistolí
- 19:30 Armáda jednoho
- 21:00 Život Jema Belchera
- 22:45 Mezi dimenzemi
- 01:50 After: Přiznání
- 03:35 Králičí nora
- 06:00 Soupis kandidátů
- 07:25 Deset pravidel, jak se zamilovat
- 09:00 Láska v Indii
- 10:35 Hlas lásky
- 12:40 Moje superbejvalka
- 14:15 Muž ve stínu
- 16:20 Hurá do džungle
- 17:45 Oddanost
- 20:00 Bez záznamu
- 21:45 Rozhovory s Tedem
- 00:40 Přestávka ve vysílání
- 05:35 Bonanza (Den zúčtování)
- 06:25 Zuřivé plameny
- 08:00 Heidi, děvčátko z hor
- 09:50 Děti bez hranic
- 11:20 Průšvihář na útěku
- 12:55 Asterix a Olympijské hry
- 16:25 Všechny cesty vedou do Říma
- 17:55 Nestanu se tvojí ženou
- 19:30 Písečný muž
- 21:00 Křehkost
- 22:45 Hra pro čtyři
- 00:20 Vpich
- 02:00 Sklapni a zpívej
- 03:30 Zkáza rodu Hickmanů
- 05:25 Nebezpečné líbánky
- 07:05 Nico - bájný jednorožec
- 09:05 Králové léta
- 11:05 Vévodkyně
- 19:55 STARS! (- Keanu Reeves)
- 20:00 Druhá šance
- 22:05 Kupec benátský
- 01:30 Love Is Not Enough
- 02:50 A Bucket of Blood
- 03:55 Wake Me Up When The War Is Over
- 05:10 Dirty Linen to the Sun
- 05:20 End of Program
- 06:00 Charade
- 07:50 Bella
- 10:00 The Fabulous Dorseys
- 11:25 Inale
- 14:00 True Smile
- 15:25 The Admiral Was A Lady
- 16:55 Father
- 17:15 Catharsis with Marie-Lou Desmeules
- 17:20 Life With Father
- 19:15 Delicate Gravity
- 19:50 New Voices in an Old Flower
- 21:00 Iron Island
- 12:00 HERDING SHEEP IN ICELAND
- 13:00 THE HAWKDOCTOR OF ABU DHABI
- 16:00 SARAH SHARK (EP. 01)
- 16:25 SARAH SHARK (EP. 02)
- 17:00 THE NEW NOMADIC PEOPLE OF KYRGYZSTAN
- 20:00 WORLD AFTER FUKUSHIMA
- 21:00 THE NEW CUBA
- 00:00 WORLD OF LUXURY (37)
- 00:30 WORLD OF LUXURY (38)
- 01:00 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (3)
- 02:00 SWIM WEEK 2023 (15)
- 02:30 SWIM WEEK 2023 (16)
- 03:00 HOMME (1)
- 04:00 FEMME III (1)
- 05:00 CITIES (1)
- 06:00 LOOK (1)
- 07:00 CITIES (1)
- 10:00 FEMME III (1)
- 11:00 CITIES (1)
- 12:00 LOOK (1)
- 13:00 CITIES (1)
- 16:00 FEMME III (1)
- 17:00 CITIES (1)
- 18:00 LEGEND OF LAGERFELD (4)
- 18:20 LEGEND OF LAGERFELD (5)
- 18:40 LEGEND OF LAGERFELD (6)
- 19:00 CITY CHIC PARIS
- 20:00 LUXURY LIFE
- 21:00 NEW YORK FASHIONWEEK (31)
- 21:30 NEW YORK FASHIONWEEK (32)
- 22:00 WORLD OF CELEBRITIES (29)
- 22:30 WORLD OF CELEBRITIES (30)
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (11)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (12)
- 00:00 Hip Show S5 EP7
- 00:25 Hip Show S5 EP6
- 00:45 Hip Show S5 EP5
- 01:05 Bangkok Fight Night
- 02:45 RXF - Real Xtreme Fighting, Romania, 26.03.2018
- 04:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:10 Superkombat Fighting Championship, WGP, 06.05.2017
- 07:30 Superkombat Fighting Championship, 06.05.2017
- 16:45 NEW Extreme IV
- 00:00 KITE MASTERS 2019 (2020 8)
- 00:30 KITE MASTERS 2019 (2020 9)
- 01:00 GEARING UP 2019/2021_10
- 01:30 GEARING UP 2019/2021_11
- 02:00 BOAT SHOW 4K 06014
- 02:30 BOAT SHOW 4K 06015
- 03:00 SPORTS MAX 38
- 03:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 04:00 RACEMAX MOTORSPORTS 12
- 04:30 RACEMAX MOTORSPORTS 13
- 05:00 WORLD OF WATERSPORTS 23
- 05:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 06:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 09
- 06:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 10
- 07:00 GEARING UP 2019/2021_10
- 07:30 GEARING UP 2019/2021_11
- 08:00 BOAT SHOW 4K 06014
- 08:30 BOAT SHOW 4K 06015
- 09:00 SPORTS MAX 38
- 09:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 10:00 GP RACING 2022 38
- 10:30 GP RACING 2022 39
- 11:00 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 8)
- 11:30 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 9)
- 12:00 FREERIDE WORLD TOUR
- 12:30 FREERIDE WORLD TOUR
- 13:00 4 DESERTS RACE
- 13:30 HISPANIA RALLY 2020
- 14:00 BOARD STORIES
- 14:30 BOARD STORIES
- 15:00 XTERRA ADVENTURES 2019 (2020 5)
- 15:30 XTERRA ADVENTURES 2019 (2020 6)
- 16:00 SHIFTING GEARS
- 16:30 SHIFTING GEARS
- 17:00 INSIDE SAILING 2020 3
- 17:30 INSIDE SAILING 2020 4
- 18:00 CAPE EPIC 2022
- 18:30 CAPE EPIC 2022
- 19:00 AUTOSPEED (2019) 11
- 19:30 AUTOSPEED (2019) 12
- 20:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 4
- 20:30 SPEED CATAMARANS GC32 2019 5
- 21:00 KITE MASTERS 2019 (2020 8)
- 21:30 KITE MASTERS 2019 (2020 9)
- 22:00 RACING THE WORLD 2021_05
- 22:30 RACING THE WORLD 2021_06
- 23:00 WILD SURF 17012
- 23:30 WILD SURF 17013
- 04:15 RVERS (8)
- 04:40 THE ROYAL ROADS OF THE INCAS
- 06:00 RVERS (14)
- 06:30 RVERS (15)
- 06:55 ISLAND HUNTER (PHILIPPINES)
- 07:45 DREAM JOURNEY (CUNCUM - MEXICO)
- 18:35 GOING BEYOND (BANGKOK #2)
- 19:35 MAX FOODIE (7)
- 20:05 GIANT RAILWAY
- 21:00 BREAKING THE DAY (PERCEIBEROS)
- 21:45 INK THERAPY (11)
- 22:30 INK THERAPY (12)
- 23:15 AT HOME WITH DIDIAYER, S3 (1)
- 23:45 MOST DANGEROUS FOOD IN AMERICA.
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 00:50 Let Paríž Kuba (1)
- 01:50 Hovorme o nás
- 02:25 Odysea - východ, západ (1)
- 03:25 Psi s mimoriadnymi povolaniami (1)
- 04:20 Hodvábna cesta
- 04:50 Jedinečné letisko v Dubaji
- 05:45 Veľkolepé veľkomestá
- 06:45 Čína: zrodenie veľmoci
- 07:45 Ako sa zbaviť oxidu uhličitého? (1)
- 08:45 Doslova
- 09:25 Vyrobené na Slovensku (8)
- 09:40 Sadnite si, prosím (23)
- 10:20 Ľudia sú aj politici (45)
- 11:00 Téma (136)
- 11:40 Storočie v obrazoch
- 12:40 Veľké centrálne stanice
- 13:35 Kostarika
- 14:35 Evanjelium o bohatstve
- 15:35 Téma (151)
- 16:15 Stratená DNA
- 17:15 Osvienčim v 33 Predmetoch
- 18:15 Podozrivý muž: Martin L. King a FBI (1)
- 19:05 Travelistan
- 19:30 Doslova
- 20:10 Megatovárne (2)
- 21:05 K-FUN
- 21:55 Tlačová beseda | Normandia '44 - Deň D a bitka o Francúzsko
- 22:50 Dlhá cesta k vojne
- 23:55 Juhoslávia: Druhá strana zrkadla
- 00:30 Naše zprávy
- 00:50 Příběh velké lásky - Karel Gott a Ivana Macháčková
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:20 Na plac!
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:45 Šťastná 7
- 14:40 Jak to dopadlo!?
- 15:50 Nebezpečné vztahy
- 16:50 Šťastná 7
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 Příběh velké lásky - Hana a Karel Heřmánkovi
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Počasí
- 20:15 André Rieu - Šťastné dny jsou zase tu
- 03:55 Ostříháno
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:45 Soudkyně Barbara
- 16:45 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:25 Intim s Heidi Janků
- 00:05 Jak to dopadlo!?
- 01:10 Nebezpečné vztahy live
- 02:05 Ostříháno
- 02:35 Na plac!
- 03:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Co bude dnes k večeři? (Dýňový krém)
- 06:00 Vtip za stovku!
- 07:05 Popelka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Co bude dnes k večeři? (Králík na zelenině)
- 16:40 Popelka
- 17:55 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Vraždy v Pregau (3)
- 22:05 El Chapo II (10)
- 23:00 El Chapo II (11)
- 04:45 Vtipkování: Jakub Smolík
- 05:20 Na hranici!: Honza Weber
- 06:05 Polibte si preference
- 06:10 Byznys na vrcholu: Jiří Pecina, zakladatel MEDDI hub
- 06:40 Týden z jihu Čech
- 07:00 Dobrý večer s A11: repríza
- 11:30 Pozor vlak
- 16:00 Ústecký zpravodaj
- 16:10 Valašský zpravodaj
- 16:15 Na hranici!: Honza Weber
- 16:55 Vtipkování: Jakub Smolík
- 17:30 A11 rozhovor: Martin Vavera, výtvarník
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:30 Život s Ivetou a Marcelou
- 23:20 Michael V. Show
- 10:05 Profil zločinu X (5)
- 11:10 Hvězdná brána: Atlantida V (15)
- 12:05 A-Tím (6)
- 13:10 Námořní vyšetřovací služba: Hawai (17)
- 16:05 Profil zločinu X (7)
- 17:10 A-Team (7)
- 20:05 Námořní vyšetřovací služba: Hawai (20)
- 21:00 Coco Chanel
- 00:50 Ztracený svět (17)
- 01:50 K poctě zbraň (53)
- 02:40 K poctě zbraň (54)
- 03:30 Totalcar (3)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 10:00 Společnost Adventure (12)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Macgyver III (11)
- 13:55 A-Team (11)
- 16:00 Hvězdná brána: Atlantida V (20)
- 16:55 Společnost Adventure (13)
- 17:55 Ztracený svět (18)
- 18:55 Xena (18)
- 19:55 A-Team (12)
- 21:00 Macgyver III (12)
- 21:55 Hvězdná brána: Atlantida V (19)
- 22:50 Hvězdná brána: Atlantida V (20)
- 23:50 Xena (18)
- 01:00 Brousko III (62)
- 02:05 Brousko III (63)
- 02:55 Brousko III (64)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (2)
- 12:20 Teleshop (1)
- 12:40 Domek na prérii IV (21)
- 13:50 Grand Hotel (10)
- 15:30 Brousko III (65)
- 16:40 Dcery duchem (3)
- 18:10 Domek na prérii IV (22)
- 19:15 Grand Hotel (11)
- 21:00 Domek na prérii IV (22)
- 22:10 Grand Hotel (11)
- 23:55 Dcery duchem (3)
- 01:55 Klidný chaos
- 03:50 Layla Fourie
- 10:25 Assassin
- 12:15 Pride
- 14:20 Turné
- 16:15 Střípky paměti
- 18:05 Hanba
- 19:55 Případ SK1
- 22:00 Dějiny lásky
- 02:00 Stát pevně
- 03:45 R.M.N.
- 09:10 Hodný syn
- 10:45 Láska mezi regály
- 12:55 Mainstream
- 14:35 Utoya, 22. července
- 16:20 Ismaelovy přízraky
- 18:20 Stranou Satana
- 20:15 Duch pětačtyřicátého
- 22:00 R.M.N.
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Fidlivareška (1)
- 06:15 Kikirikí
- 06:30 Kouzlování
- 06:40 Zabij nudu! II
- 06:55 Staré pověsti české (2)
- 07:00 O modrém autíčku (Závody)
- 07:10 Brundibáři (Těší mě)
- 07:25 Žofka a její dobrodružství (Jak se Žofka stala ředitelkou ZOO)
- 07:35 Mach a Šebestová (O utrženém sluchátku)
- 07:40 O Mikešovi (Nácíček nakupuje)
- 07:55 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a škola)
- 08:05 O Dorotce (Dorotka a plamínek)
- 08:25 Já Baryk (8)
- 08:30 Tisíc a jedna noc (O závistníku al-Kátulovi)
- 09:00 Teleshopping
- 10:15 Ďábelské líbánky
- 14:00 Deváté jméno
- 15:35 Kinosál
- 16:00 Adam a Eva
- 17:40 Kinosál
- 18:00 Noční jízda
- 19:25 Filmové minuty
- 19:30 Staré pověsti české (Opatovický poklad, O staré Praze)
- 20:00 To neznáte Hadimršku
- 21:35 Stopařky neberu!
- 22:00 Černí baroni
- 23:45 Filmové minuty
- 10:20 Hranice (1)
- 10:50 Klimatická krize (Povodně / záplavy)
- 18:10 Princezna Diana (Cena svobody)
- 19:10 Akta UFO (3)
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Jessabelle
- 01:40 Hrůzná minulost
- 03:05 Semena zmaru
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 HELTER SKELTER: Příběh Mansonovy sekty (Několik zásadních chyb)
- 01:00 Kolonie Dignidad - Nacistická základna v Jižní Americe
- 01:50 Čína ve filmu (2)
- 02:35 Zločiny, které vstoupily do historie (Fritz Haarmann - 27násobný vrah)
- 03:00 Když se měnil svět (Kjótský protokol)
- 03:55 Senzace 20. století (Operace Oděsa - 1. díl)
- 04:40 Hledání žabích chlapců (2)
- 06:00 Singapur ve filmu (1)
- 07:00 Mississipské peklo
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Jejich nejlepší hodiny
- 16:35 Kryptoanalytik
- 17:50 Centrála - Historie antikomunismu
- 01:05 Predátor z hlubin
- 02:25 Resident Evil: Afterlife
- 03:55 Ráže .45
- 08:15 Dobrodružství Poseidonu
- 09:50 Dobrodružství Poseidonu
- 11:25 Kolos
- 15:00 Zilionáři
- 20:00 Let
- 22:05 Šest výstřelů
- 23:55 Dredd
- 01:10 Můj otec je šílenec
- 02:55 Lovci myšlenek
- 04:30 Close Up III (4)
- 04:55 Close Up III (2)
- 05:25 Close Up III (17)
- 05:50 Zoom In - Army of the Dead
- 06:00 Nenapravitelní
- 07:45 Jako horký brambor
- 09:40 Gulliverovy cesty (1)
- 11:20 Gulliverovy cesty (2)
- 13:00 Cable Guy
- 14:40 Superpolda
- 16:30 Nevídáno, neslýcháno
- 20:05 Ve jménu krále
- 00:20 Červený trpaslík II (4)
- 00:55 Kancl doma
- 02:50 Comedy Club III (4)
- 03:20 CSI: Kriminálka Las Vegas II (3)
- 08:00 Spongebob v kalhotách (1)
- 08:30 Spongebob v kalhotách (2)
- 09:00 Spongebob v kalhotách (3)
- 09:30 Spongebob v kalhotách (4)
- 10:00 Spongebob v kalhotách (5)
- 10:30 Spongebob v kalhotách (6)
- 11:00 Spongebob v kalhotách (7)
- 11:30 Spongebob v kalhotách (8)
- 20:00 Hříšný tanec
- 22:05 Vrána
- 00:00 Backpack (Nis, Serbia)
- 00:30 Off The Grid (Suru Valley, India)
- 01:00 City Breaks (Samarkand, Uzbekistan)
- 01:30 World Spas (Kamalaya, Thailand)
- 02:00 Boarding Pass (Ruka Kusomo, Finland)
- 02:30 Backpack (Sjenica, Serbia)
- 03:00 Off The Grid (Srinagar, India)
- 03:30 The Gypsies II (Sandhan Valley,India)
- 04:00 Xplore Belgium (Brussels)
- 04:30 Great World Hotels (The Residence)
- 05:00 Bliss (BA Atoll, Maldives)
- 05:45 Best From The Rest (Ireland 5 Things To Do)
- 06:00 Backpack (Belgrade, Serbia)
- 06:30 Off The Grid (Tso Moriri, Ladakh, India)
- 07:00 Food Fact Fun (New Taipei City, Taiwan)
- 07:30 XP Guide (Karlovy Vary)
- 10:00 Xplore Belgium (Bruges 1)
- 10:30 XP Guide (Vienna)
- 11:00 Boarding Pass (Helsinki, Finland)
- 11:30 Backpack (Pozarevac, Serbia)
- 16:00 Xplore Belgium (Antwerp 1)
- 16:30 City Breaks (Dubai)
- 17:00 Boarding Pass (Rovaniemi, Finland)
- 17:30 Backpack (Nis, Serbia)
- 04:33 Divoké Japonsko: Makaci červenolící
- 05:17 Australský kovboj IV (Loď v ohrožení)
- 05:39 Australský kovboj IV (Krokodýlí pohroma)
- 06:00 Australský kovboj IV (Řádění na ranči)
- 06:21 Australský kovboj IV (Trosečník)
- 06:41 Australský kovboj IV (Past)
- 07:02 Lvi na stromech
- 07:45 Divoké Chile - výběr (Přežití v extrému)
- 10:39 Války koček: Lev versus gepard
- 11:26 Útok velkých koček
- 12:12 Tygří pomsta
- 12:58 Tajemství chobotnic (Mimikry)
- 13:35 Tajemství chobotnic (Myslitelé)
- 00:00 Jednotky SS (Hitlerova vražedná mašinérie)
- 00:45 2. světová válka: Zapomenutí hrdinové (Bitva v Ardenách)
- 01:30 Pašerákům na stopě II (Metamfetamin)
- 02:15 Pobřežní stráž: Karibské Nizozemsko II (Ztracen na moři)
- 03:00 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (5)
- 03:45 Aljaška: Noví osadníci VII (Má to v krvi)
- 00:30 Zvláštní a záhadné III (9)
- 01:15 Zprávy týdne za druhé světové války (8)
- 02:05 Historie KGB (2)
- 03:00 Válečné lodě III (7)
- 03:45 Moře záhadných katastrof II (2)
- 08:50 Válečné lodě III (7)
- 09:50 Život v sevření mrazu IX (4)
- 12:50 Válečné lodě III (8)
- 13:45 Záchranáři - Norsko (20)
- 22:30 Evoluce zla (10)
- 23:35 Moře záhadných katastrof II (3)