Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:45 RoboCop
- 03:20 Strážci hranic: Austrálie (5)
- 04:05 Walker, Texas Ranger VI (16)
- 04:45 Marián Hossa - hokejová legenda
- 05:00 Golden Roof Challenge
- 05:30 Walker, Texas Ranger VI (15)
- 06:10 Souboj Titánů II (8)
- 06:55 Mistři zastavárny XXIII (8)
- 07:50 Rio Lobo
- 10:00 Kobra 11 XXIII (9)
- 11:50 Walker, Texas Ranger VI (16)
- 12:45 Válka skladů IX (9)
- 16:35 Kobra 11 XXIII (11)
- 18:40 Válka skladů IX (11)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIII (10)
- 20:30 Američtí sběratelé XIX (6)
- 21:25 Kachní dynastie (6)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VI (17)
- 23:20 Kobra 11 XXIII (11)
- 00:30 Teorie velkého třesku VIII (11)
- 02:10 Malý Sheldon VI (2)
- 02:50 Zlatá sedmdesátá V (23)
- 03:30 Griffinovi V (18)
- 03:50 Americký táta (1)
- 04:10 TELE TELE
- 04:35 Stahovák
- 05:05 2 $ocky VI (2)
- 05:25 Ženatý se závazky (10)
- 05:55 Oggy a škodíci: Nová generace (49)
- 06:40 Bakugan: Vzestup Geoganů (27)
- 06:50 Přátelé VI (3)
- 07:45 2 $ocky VI (9)
- 09:30 Malý Sheldon VI (6)
- 11:05 Ženatý se závazky (13)
- 12:05 Dva a půl chlapa III (6)
- 12:55 Přátelé VI (3)
- 13:50 Teorie velkého třesku VIII (11)
- 15:30 2 $ocky VI (13)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá V (25)
- 18:15 Dva a půl chlapa III (8)
- 19:05 Malý Sheldon VI (8)
- 20:00 Teorie velkého třesku VIII (15)
- 21:45 Přátelé VI (5)
- 22:40 Americký táta (3)
- 23:30 Dva a půl chlapa III (8)
- 00:50 Myšlenky zločince VI (Cizinec)
- 01:25 Myšlenky zločince VI (Mučitel)
- 02:05 Myšlenky zločince VI (Tajemství mořského dna)
- 02:45 Médium II (16)
- 03:30 Na lovu
- 04:10 Co na to Češi
- 05:25 Riskuj!
- 06:30 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:15 Na lovu II
- 01:05 Nemocnice Chicago Med VI (14)
- 01:55 Vyměněné osudy (80)
- 03:25 Čarodějky III (3)
- 04:15 Ulice (4302)
- 05:55 Život na jachtě: Středomoří IV (13)
- 08:00 Pan Selfridge IV (7)
- 09:00 Pan Selfridge IV (8)
- 10:00 Oteckovia II (23)
- 12:00 Doktorka Quinnová (12)
- 16:30 Vyměněné osudy (82)
- 18:25 Čarodějky III (4)
- 19:20 Čarodějky III (5)
- 20:15 Nekonečná láska II (65)
- 21:10 Nekonečná láska II (66)
- 05:05 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Mistrovství Evropy v plavání 2024
- 18:00 CzechOne Speed golf Ypsilon - jaro 2024
- 18:30 NHL - akce měsíce
- 18:45 NHL News
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Ragby: Itálie - Skotsko
- 20:45 Běhej lesy - Železná Ruda
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Motosurf World Championship #1
- 21:30 1:1 Sport Show (73)
- 00:40 Správy RTVS "N"
- 01:30 Počasie
- 01:40 Toni - pôrodný asistent (Ukradnuté sny)
- 03:10 Hotel Portofino (5)
- 04:05 Správy RTVS "N"
- 05:00 Počasie
- 05:05 Slovensko v obrazoch
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Slzy v daždi 2/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Etiópia - kmeň Alaba)
- 16:50 Destinácie (Austrália, krajina zlata)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Bennyho tajomstvo)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Vidiecky kabaret
- 00:25 Správy RTVS "N"
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Doma chutí najlepšie
- 06:25 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri II
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Fórum
- 09:00 Generácia
- 09:30 Orientácie
- 09:55 Cesta
- 10:20 Skon Paľa Ročku
- 11:30 Obedníček (Drobci "N")
- 11:35 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Karamelové smajliguľôčky)
- 14:05 Rómsky dom
- 14:40 Slobodní
- 16:00 Ako to funguje (5)
- 16:30 Regina
- 17:30 Farmárska revue
- 17:55 Na rybách - Petrov zdar
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:35 Tip a Tap
- 18:45 Dimitri II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Doma chutí najlepšie
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:05 Bez názvu
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Bránění ve hře)
- 01:00 Gejzír
- 01:45 Hobby naší doby
- 02:25 Bolkoviny
- 03:10 Banánové rybičky
- 03:35 Na forbíně TM
- 04:15 Hračky pro kůzlata
- 04:40 Slavíme stříbrnou svatbu
- 05:05 Kratochvíle
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (4)
- 09:40 Operetní féerie
- 10:05 Hudební profil - Karel Zich
- 10:35 Doktor Martin 2 (7)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (31)
- 13:20 Horákovi (32)
- 14:15 Takhle jsme to nemysleli
- 15:00 Nemocnice na kraji města (5)
- 15:55 Magnum (Není třeba vědět)
- 16:45 Na cestě po Kantábrii
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (16)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (12)
- 21:15 Neviditelní (1)
- 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:20 Trpaslík (1)
- 23:00 Sisi (4)
- 23:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Bránění ve hře)
- 01:00 Gejzír
- 01:45 Hobby naší doby
- 02:25 Bolkoviny
- 03:10 Banánové rybičky
- 03:35 Na forbíně TM
- 04:15 Hračky pro kůzlata
- 04:40 Slavíme stříbrnou svatbu
- 05:05 Kratochvíle
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (4)
- 09:40 Operetní féerie
- 10:05 Hudební profil - Karel Zich
- 10:35 Doktor Martin 2 (7)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (31)
- 13:20 Horákovi (32)
- 14:15 Takhle jsme to nemysleli
- 15:00 Nemocnice na kraji města (5)
- 15:55 Magnum (Není třeba vědět)
- 16:45 Na cestě po Kantábrii
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (16)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (12)
- 21:15 Neviditelní (1)
- 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:20 Trpaslík (1)
- 23:00 Sisi (4)
- 23:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:25 O 5 minút 12 "N"
- 01:40 Svet v obrazoch
- 02:05 Správy RTVS "N"
- 02:55 Počasie
- 03:05 Večera s Havranom: Havran na ceste: Strážky - Betliar
- 04:05 Archív :24
- 04:35 Správy :24
- 05:00 Počasie
- 05:10 Peniaze
- 05:35 KULTÚRA SK
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Šport :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 09:35 Téma :24
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 01:40 Noční směna
- 03:15 Severní moře v plamenech
- 05:20 Jako delfín
- 07:05 Velké rodinné Vánoce
- 08:40 Sejmi prezidenta
- 12:05 Bohové Egypta
- 14:20 Red Dog 2
- 16:05 Milionový závod
- 18:15 Notre-Dame v plamenech
- 20:15 Operace kolibřík
- 22:10 Pařba v Pattayi
- 23:55 Poslední cesta
- 00:00 Delukse (Kar)
- 00:55 1890 (Krysa)
- 02:00 Profesionálové II (Policie má talent)
- 02:40 Noviny
- 03:15 Na chalupě
- 04:00 Krimi
- 04:20 Noviny
- 04:55 Krimi
- 05:20 Noviny
- 05:50 Habovřesky
- 06:55 Soudní síň (Už je ženatý)
- 10:15 První oddělení
- 11:20 Soudní síň (Zničila mě)
- 12:20 Soudní síň (Syn chce být ženou)
- 13:25 Policisté v akci
- 16:50 Soudní síň (Berani)
- 17:55 Soudní síň (Debil prkenný)
- 23:15 Tchyně na zabití
- 00:35 Rodinné prípady
- 01:20 Modré z neba
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:00 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Reflex
- 12:30 Búrlivé víno (39)
- 13:20 V mene zákona
- 14:20 Rodinné prípady
- 15:05 Rodinné prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (40)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Horná Dolná XII (Klebety)
- 21:40 Horná Dolná XII (Cudzoložníci)
- 22:40 Horná Dolná XII (Nehoda)
- 23:35 Farma
- 00:25 Utajený šéf – USA XI (5)
- 01:05 Netradiční bydlení? IV (1)
- 01:50 Váš dokonalý domov (5)
- 02:50 Zahrady snů (8)
- 03:15 Markéta na trhu (8)
- 03:40 Nejkrásnější britské zahrady (2)
- 10:45 Oživlé historické budovy (3)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? II (3)
- 14:20 Dům snů II (15)
- 15:10 Úžasné prostory George Clarka IV (8)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! IV (11)
- 21:15 Dům snů VIII (10)
- 22:05 Dům snů II (16)
- 22:55 Jít, nebo zůstat? II (4)
- 23:50 Vaše dokonalá zahrada II (3)
- 00:30 Třináct životů
- 03:00 Rod Draka II (2)
- 04:00 Sociální síť
- 06:00 Jurský svět
- 08:00 Král Charles III.
- 09:30 Vánoční harmonie
- 11:20 Sociální síť
- 15:15 Spy/Master (6)
- 16:00 Zakladatel
- 17:55 Syn
- 20:00 Rod Draka II (2)
- 21:00 Sektor II (2)
- 22:00 Fantasmas (2)
- 22:30 Duna: Část druhá
- 00:10 Veliká II (7)
- 01:10 Lov
- 02:40 Insidious: Poslední klíč
- 04:20 Supernova
- 06:00 Romantická komedie
- 07:40 Birdman
- 09:40 Ukradené údolí
- 11:25 Bude líp IV (1)
- 11:50 Bude líp IV (2)
- 12:20 Amazing Spider-Man
- 14:35 Jerrod Carmichael Reality Show (4)
- 15:05 Malý Sheldon VII (4)
- 15:30 Dánská dívka
- 17:30 Kong: Ostrov lebek
- 19:30 Teorie všeho
- 21:30 Ex Machina
- 23:15 Pojď se mnou
- 01:10 Karanténa smrti
- 02:35 Spy/Master (6)
- 03:20 Bojovník III (6)
- 04:20 A do kuchyně!
- 06:00 Space Oddity
- 07:35 Benga v záloze
- 10:05 Dounia a princezna z Aleppa
- 11:20 Hop
- 12:55 Demolice
- 14:35 Vlajka smrti (8)
- 15:10 Muž roku
- 17:00 Nevědomí
- 19:05 Wonka
- 21:00 Rod Draka II (2)
- 22:00 Sektor II (2)
- 23:00 Fantasmas (2)
- 23:30 Venom
- 01:35 Poslední tango v Paříži
- 03:45 Štvanice
- 06:00 Vlasy
- 08:00 Finlandia
- 09:35 Jižní hlídka
- 11:10 Na lovu
- 12:55 Rozpolcený
- 14:50 Narkóza
- 16:45 Finlandia
- 18:20 Alelujá
- 20:00 Host u večeře
- 21:40 Náhradní klíče
- 23:30 Konečná zastávka
- 01:25 Supremes
- 03:15 Uklízečka měsíce
- 04:40 Jako v úlu
- 06:00 Moře času
- 08:00 Dobrodružství
- 10:15 Téměř úplně malá katastrofa
- 11:45 Hovory o počasí
- 13:15 Chlap
- 14:45 Kosatka
- 16:35 Dobrodružství
- 18:50 Falcon Lake
- 20:30 Láska
- 22:40 Elle