Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:55 Kuchaři a trampové
- 02:25 Dobré ráno
- 04:55 Banánové rybičky
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Konkurs
- 08:05 Chytrý synek
- 08:15 Švec Janek v pohádkové zemi
- 09:10 Úsměvy Dušana Kleina
- 09:50 Gejzír
- 10:20 Walker: Independence (4)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Princezny nejsou vždycky na vdávání
- 13:55 Pastýřská pohádka
- 14:45 Zlatá panna
- 15:50 Příkopy (2)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Michal David - žít tak, jak se má
- 00:40 Konec války v barvě (5)
- 01:25 Zázraky lidského génia (Silnice, které změnily svět)
- 02:20 Před půlnocí
- 02:45 Do Rudického propadání
- 03:05 Na moll
- 03:30 To mě baví
- 03:55 Historie.cs
- 08:40 Cyklotoulky
- 08:50 Po stopách draka
- 09:25 Charakter: sportovec
- 10:20 Letecké katastrofy (Trasa smrti nad Ukrajinou)
- 11:05 Auto moto svět
- 11:30 Auto moto test
- 11:45 Dokonalí mořští predátoři (2)
- 12:35 Babylon
- 13:05 Půvab rakouských hor (4)
- 13:50 Vikingové
- 20:00 Útěk na Athénu
- 22:05 Okno z ložnice
- 23:55 Špion v FBI
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Zkraje
- 13:31 Týden v politice
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:05 Fokus Václava Moravce
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Pozor! Vlak)
- 22:32 Týden v kultuře
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:15 Svět motorů
- 05:20 Cyklistika ČR 2024 (ŠKODA CUP - Kyjovské Slovácko)
- 05:40 Pilsner Dragons CUP
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 EURO 2024 Německo (Nizozemsko - Francie)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 07:55 Panorama
- 08:10 PLANEO CUP - Pohár mládeže FAČR 2024
- 08:30 Sokolský zpravodaj
- 08:45 Trampolíny 2024 (MČR Rožnov pod Radhoštěm)
- 09:15 EURO 2024 Německo (TCL moment dne)
- 09:25 EURO 2024 Německo (Na EURO do Hamburku s Davidem Jarolímem)
- 09:35 Fotbal s chutí vyhrávat
- 09:50 EURO 2024 Německo (Centropol Český dům)
- 09:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 04:04 Jak se staví sen
- 05:04 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Bolek a Lolek vyrážejí do světa (Pytlák)
- 06:09 Bolek a Lolek
- 06:18 M.A.S.H (110)
- 06:41 M.A.S.H (111)
- 07:12 M.A.S.H (112)
- 07:43 M.A.S.H (113)
- 08:14 Fotr na tripu
- 08:57 Autosalon.tv
- 10:06 Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka
- 11:13 Kdo se ptá?
- 12:20 Máme rádi Česko
- 14:14 Polda (Ve stínu feng šuej)
- 15:34 Cena medu
- 17:22 Slunce, seno, jahody
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda (Ztracený syn)
- 21:35 Polda (Fotbal nemá logiku)
- 22:46 Pan Nepolapitelný
- 08:18 Top Gear XXII (3)
- 09:26 Top Gear XXIII (1)
- 10:33 Top Gear XXIII (2)
- 11:47 Re-play
- 22:50 Vesmírná propast
- 00:55 Zpropadené dědictví
- 03:06 Grizzly zabiják
- 04:39 Námořní vyšetřovací služba XI (Minulost, přítomnost a budoucnost)
- 05:24 Pohádky Bolka a Lolka (Paleček)
- 05:34 Bolek a Lolek si hrají
- 06:00 Slow TV (Nad krajinou)
- 06:05 M.A.S.H
- 06:29 M.A.S.H
- 06:53 Námořní vyšetřovací služba XI (Minulost, přítomnost a budoucnost)
- 07:49 Námořní vyšetřovací služba XI (Najdi letadlo)
- 08:45 Bezpečný přístav
- 11:05 Dvanáct do tuctu 2
- 13:04 Sestra v akci 2
- 15:16 Holka na zabití
- 22:08 Válka dronů
- 23:45 Vesmírná propast
- 04:39 Karolína, domácí kuchařka
- 05:05 Jak se staví sen (Kušnierovi, Praha 9)
- 06:00 Na zámku
- 06:07 Karolína, domácí kuchařka
- 06:33 Linka (1)
- 07:24 Sestřičky (Investice do budoucnosti)
- 10:06 Receptář prima nápadů
- 10:52 Libovky Pepy Libického
- 11:26 Zahradník po ruce
- 11:59 Inga Lindström (Tajemná žena)
- 20:03 Trpká chuť pomsty
- 21:51 Sestřičky (Skútr není motorka)
- 06:00 O raráši Mlíkovi (Podkova)
- 06:05 Prasátko Peppa IV
- 06:10 Prasátko Peppa IV
- 06:20 7T II (3)
- 06:40 Pošťák Pat u moře
- 07:00 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VII
- 07:30 Studio Kamarád
- 10:45 Bob a Bobek na cestách (Tibet)
- 10:50 Lvíčata
- 11:25 Špačkovi v síti času (14)
- 11:50 Kiwi a Strit II
- 12:00 Bludiště
- 12:30 Štaflík a Špagetka
- 12:35 Sammyho dobrodružství
- 14:00 Velké prázdniny
- 14:30 Šikulové - Velká výzva
- 14:55 Kiwi a Strit II
- 15:05 Friends: Příběhy z Heartlake City
- 15:30 Jak vycvičit draky
- 15:50 Jak vycvičit draky
- 16:10 Kde je Valda? II
- 16:35 Tlapková patrola VII
- 17:00 Jurský svět: Legenda Isla Nublar
- 17:20 Ovečka Shaun
- 17:30 MasterChef Junior VIII (3)
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Putování za švestkovou vůní (Pitrýsek se ztrácí)
- 18:55 7T II (6)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (36)
- 19:40 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Tibet)
- 19:57 Přestávka ve vysílání 19:57-06:00
- 01:05 Jedna báseň (Autoři čtou - Radek Štěpánek)
- 01:10 Hudební cestopis slavných skladatelů (7)
- 02:00 Chaplin šumařem I.
- 02:20 Crescendo
- 03:10 Květiny kolem nás
- 03:35 Terra musica
- 04:00 Notes
- 04:45 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 E. W. Korngold: Mrtvé město
- 22:40 Výjimeční
- 04:12 Šéfem za pár minut
- 04:41 Rodinná pouta (Zklamání)
- 05:29 Slow TV (Na zámku)
- 06:00 Na zámku
- 06:11 Nikdo není dokonalý
- 07:01 Columbo (Rozbouřené vody)
- 16:53 Nikdo není dokonalý
- 17:59 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen - extra
- 22:18 Nikdo není dokonalý
- 23:26 Jak se staví sen - extra
- 00:54 360⁰
- 01:20 Pozvánka: Spáleniště
- 01:24 Prima Česko
- 01:53 Prima Svět
- 02:23 Prima Česko
- 02:52 Prima Svět
- 03:18 Interview PLUS (Martin Pýcha)
- 03:27 Prima MĚSTO (Beroun)
- 03:39 Krimi zprávy
- 03:52 7 pádů Honzy Dědka
- 04:56 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 06:51 Pozvánka: Spáleniště
- 06:52 Malý velký svět (Malé Vánoce)
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Zprávy Plus
- 07:53 Pozvánka: Spáleniště
- 08:00 Zprávy
- 08:28 Prima ARCHIV
- 08:40 Prima MĚSTO
- 09:00 Zprávy
- 09:29 Lékaři v éteru
- 09:52 Pozvánka: Spáleniště
- 10:00 Zprávy
- 10:28 Prima HISTORIE (František Novák)
- 10:40 Prima MĚSTO
- 11:00 To nejlepší z Partie Terezie Tománkové
- 11:48 Pozvánka: Spáleniště
- 11:55 Polední zprávy
- 12:19 Svět financí s Trinity Bank
- 13:00 Zprávy
- 13:23 Pozvánka: Spáleniště
- 13:30 Co Čech, to trenér!
- 13:51 Prima mazlíček
- 14:00 Zprávy
- 14:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 16:00 Zprávy
- 16:23 Pozvánka: Spáleniště
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 17:51 Pozvánka: Spáleniště
- 17:52 Malý velký svět (Mini Mipcom)
- 18:00 Zprávy
- 18:13 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 21:00 Zprávy
- 21:23 Pozvánka: Spáleniště
- 21:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:41 Enter
- 22:50 Pozvánka: Spáleniště
- 22:57 Partie Terezie Tománkové
- 23:59 Partie Terezie Tománkové
- 04:29 Pohled zevnitř: Záchrana na bitevním poli (Obrazy války)
- 05:14 Hausbót Petra Horkého (Mírová nobelistka Scilla Elworthy)
- 05:25 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:10 Hausbót Petra Horkého (Vladimír Remek - první evropský kosmonaut)
- 06:37 Nezkrotné Portugalsko (Lisabon)
- 07:30 Pohotovost pro exotická zvířata VII (Prasátko Adeline)
- 01:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:55 Kuchaři a trampové
- 02:25 Dobré ráno
- 04:55 Banánové rybičky
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Konkurs
- 08:05 Chytrý synek
- 08:15 Švec Janek v pohádkové zemi
- 09:10 Úsměvy Dušana Kleina
- 09:50 Gejzír
- 10:20 Walker: Independence (4)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Princezny nejsou vždycky na vdávání
- 13:55 Pastýřská pohádka
- 14:45 Zlatá panna
- 15:50 Příkopy (2)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Michal David - žít tak, jak se má
- 01:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:55 Kuchaři a trampové
- 02:25 Dobré ráno
- 04:55 Banánové rybičky
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Konkurs
- 08:05 Chytrý synek
- 08:15 Švec Janek v pohádkové zemi
- 09:10 Úsměvy Dušana Kleina
- 09:50 Gejzír
- 10:20 Walker: Independence (4)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Princezny nejsou vždycky na vdávání
- 13:55 Pastýřská pohádka
- 14:45 Zlatá panna
- 15:50 Příkopy (2)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Michal David - žít tak, jak se má
- 00:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III (20)
- 01:15 Vražedná čísla V (19)
- 02:05 Sousedství V (15)
- 03:10 Ze dvora II (7)
- 03:20 U stánku II (7)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (120)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (121)
- 08:50 Zahradní proměny VII (27)
- 09:50 Táta, nebo máma 2
- 11:45 Alibi na vodě
- 13:50 Cukrárna (4)
- 20:10 Synové a dcery Jakuba skláře (4)
- 21:35 Andělská tvář
- 01:15 Kriminálka Miami VIII (Vzplanutí hvězdy)
- 02:15 Víkend
- 02:45 Koření
- 03:10 Ulice (4730)
- 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2 (Ať to sviští)
- 04:50 Novashopping
- 05:55 Bernieho dobrodružství
- 06:00 Zig a Sharko IV
- 06:15 Chuggington: Veselé vláčky (8)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové (17)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 09:00 Na vodě (Poprvé)
- 10:10 Den s Novou
- 10:15 Psí domov
- 12:15 Den s Novou
- 12:20 Zrození šampiona
- 14:55 Den s Novou
- 15:00 Lepší pozdě nežli později
- 17:40 Muži v černém 2
- 23:55 Muži v černém 2
- 00:45 Pěsti ze železa
- 02:40 My
- 04:25 O zpívajícím stromku
- 05:30 Jak stvořit dívku
- 07:30 Kriminálka Miami VIII (Vzplanutí hvězdy)
- 10:30 Zpátky do lavice
- 12:40 UglyDolls
- 18:10 Elektra
- 08:35 Kachní dynastie (2)
- 09:35 Kobra 11 XXIII (5)
- 15:30 Souboj Titánů II (8)
- 16:30 Kobra 11 XXIII (7)
- 18:35 Válka skladů IX (7)
- 19:30 Mistři zastavárny XXIII (8)
- 20:30 RoboCop
- 22:25 Walker, Texas Ranger VI (15)
- 23:25 Kobra 11 XXIII (7)
- 00:25 Teorie velkého třesku VII (24)
- 00:50 Teorie velkého třesku VIII (3)
- 02:05 Malý Sheldon V (20)
- 02:45 Zlatá sedmdesátá V (19)
- 03:25 Griffinovi V (15)
- 04:05 TELE TELE
- 04:35 2 $ocky V (16)
- 04:55 Ženatý se závazky (7)
- 05:45 Oggy a škodíci: Nová generace (41)
- 06:30 Bakugan: Vzestup Geoganů (25)
- 06:40 Přátelé V (23)
- 07:35 2 $ocky V (22)
- 08:55 2 $ocky VI (1)
- 09:20 Malý Sheldon V (22)
- 09:45 Malý Sheldon V (22)
- 10:10 Malý Sheldon VI (2)
- 10:35 Malý Sheldon VI (2)
- 11:00 Ženatý se závazky (9)
- 12:00 Dva a půl chlapa III (2)
- 12:55 Přátelé V (23)
- 13:50 Teorie velkého třesku VII (24)
- 14:15 Teorie velkého třesku VIII (3)
- 15:30 2 $ocky VI (5)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá V (21)
- 18:10 Dva a půl chlapa III (4)
- 19:05 Malý Sheldon VI (4)
- 20:00 Teorie velkého třesku VIII (7)
- 21:35 Přátelé V (24)
- 22:05 Přátelé VI (1)
- 22:35 Griffinovi V (17)
- 23:25 Dva a půl chlapa III (4)
- 00:55 To je vražda, napsala (Ostří hoši neumírají)
- 01:40 To je vražda, napsala (Náhlá smrt)
- 02:25 Beze stopy VI (Sen o bohatství)
- 03:05 Médium II (14)
- 03:45 Na lovu
- 04:30 Co na to Češi
- 05:10 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 05:55 Na lovu
- 06:55 MasterChef Česko VI (23)
- 08:15 Koření
- 08:35 Víkend
- 09:15 Dobrodružství Sherlocka Holmese (Řecký tlumočník)
- 10:20 Médium II (13)
- 11:15 Specialisté (Staří přátelé)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med VI (12)
- 01:30 Vyměněné osudy (76)
- 02:55 Čarodějky II (21)
- 04:35 Ulice (4300)
- 06:15 Život na jachtě: Středomoří IV (9)
- 08:10 Čarodějky III (2)
- 09:05 Čarodějky III (3)
- 10:00 Vítejte doma III
- 11:55 Nekonečná láska II (62)
- 16:15 Pan Selfridge IV (5)
- 17:15 Pan Selfridge IV (6)
- 18:15 Doktorka Quinnová (12)
- 04:40 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Mistrovství Evropy v plavání 2024
- 15:00 1:1 Sport Show (72)
- 15:30 Kolo pro život - Hluboká
- 15:45 Běhej lesy - Železná Ruda
- 18:15 NHL News
- 18:30 Mistrovství Evropy v plavání 2024
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 23:20 Fotbal: VfB Lübeck - TSG Hoffenheim
- 05:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Ragby: Anglie - Irsko
- 11:00 Kolo pro život - Hluboká
- 11:15 Běhej lesy - Železná Ruda
- 11:30 Golden Roof Challenge
- 15:00 PFL 5
- 00:30 Správy RTVS "N"
- 01:20 Góly - body - sekundy
- 01:35 Počasie
- 01:45 Ordinácia s výhľadom na more (Osamelý plavec)
- 03:10 Don Matteo (Bezpečná vzdialenosť)
- 04:10 Správy RTVS "N"
- 05:00 Góly - body - sekundy
- 05:15 Počasie
- 05:25 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom maškrtili na maku)
- 05:30 Jakub a Flip
- 05:40 Príbeh rieky Poprad (8)
- 06:00 Zázračný ateliér
- 06:25 Nezbedný havran
- 06:35 Splat a Harry
- 06:50 Splat a Harry
- 07:00 Bluey
- 07:10 Zberateľ zvukov (Naspäť v divočine)
- 07:15 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:25 Údolie Muminovcov II (Čarodejníkov klobúk)
- 07:45 Šéfkuchár Shane (Banánový ošiaľ)
- 07:55 Čudná príroda
- 08:05 Čo budeme robiť
- 08:20 Superveda
- 08:30 Duel Junior
- 08:55 NAJpátrači
- 09:10 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 09:25 Hoodie II
- 09:35 Hoodie II
- 10:00 Nebíčko v papuľke
- 10:35 Toskánska vášeň II (12)
- 12:05 Toskánska vášeň II (13)
- 13:40 Záhady tela
- 16:00 Pečie celé Slovensko
- 17:45 Cestou necestou (Nikaragua)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:40 Hit roka
- 23:55 Studniarova dcéra
- 00:10 Správy RTVS "N"
- 01:00 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Ľubica)
- 09:10 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Medzibodrožie a Tokaj v Košickom kraji)
- 09:20 History
- 09:25 Noc v archíve
- 14:10 Kapura
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Hubačka
- 15:40 Na rybách - Petrov zdar
- 16:05 Na zelenej adrese
- 16:25 Naši synovia (Klement)
- 17:25 Ktosi je za dverami
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:35 Tip a Tap
- 18:45 Dimitri II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Doma chutí najlepšie
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:10 Na príjme (3)
- 23:00 Na príjme (4)
- 23:55 Bolo nás jedenásť (1)
- 01:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:55 Kuchaři a trampové
- 02:25 Dobré ráno
- 04:55 Banánové rybičky
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Konkurs
- 08:05 Chytrý synek
- 08:15 Švec Janek v pohádkové zemi
- 09:10 Úsměvy Dušana Kleina
- 09:50 Gejzír
- 10:20 Walker: Independence (4)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Princezny nejsou vždycky na vdávání
- 13:55 Pastýřská pohádka
- 14:45 Zlatá panna
- 15:50 Příkopy (2)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Michal David - žít tak, jak se má
- 01:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:55 Kuchaři a trampové
- 02:25 Dobré ráno
- 04:55 Banánové rybičky
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Konkurs
- 08:05 Chytrý synek
- 08:15 Švec Janek v pohádkové zemi
- 09:10 Úsměvy Dušana Kleina
- 09:50 Gejzír
- 10:20 Walker: Independence (4)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Princezny nejsou vždycky na vdávání
- 13:55 Pastýřská pohádka
- 14:45 Zlatá panna
- 15:50 Příkopy (2)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Michal David - žít tak, jak se má
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Týždeň v ekonomike
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:25 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 09:30 Slovensko v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:10 Sobotné dialógy
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:45 Téma :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 KULTÚRA SK
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Sobotné dialógy
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Cez lupu
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Experiment: Zdravie zo Slnka
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 KULTÚRA SK
- 00:00 Bandita
- 02:00 Fakjů pane učiteli 2
- 03:50 Příšerákovi 2
- 05:35 Romance v Mariposa Beach
- 07:15 Velký draft
- 09:10 Mimořádný sen
- 11:05 Tady hlídám já
- 13:05 Jako delfín
- 14:45 Velké rodinné Vánoce
- 16:25 Martin a Venuše
- 18:20 Severní moře v plamenech
- 20:15 Adam
- 22:10 12 hodin na odplatu
- 04:15 Soudní síň (Vytluču to z tebe)
- 05:00 Soudní síň (Už je ženatý)
- 05:50 Krimi
- 06:10 Noviny
- 06:45 Krimi
- 07:15 Noviny
- 07:55 Soudní síň (Všichni mě viděli nahou)
- 08:55 Soudní síň (Neonacistka)
- 10:00 Záchranáři v akci
- 10:40 Záchranáři v akci
- 11:35 Nemocnice
- 12:50 Zastavte tu svatbu!
- 14:50 Den na zkoušku
- 16:35 Dobrá čtvrť II (Velikonoce)
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 Dědictví
- 21:35 Dr. Dokonalý (Krev)
- 22:30 Dr. Dokonalý (Vysoké napětí)
- 23:30 Habovřesky
- 01:00 Aj múdry schybí
- 02:05 Partička
- 03:10 Adela show
- 04:50 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:50 Modré z neba
- 10:00 Aj múdry schybí
- 11:10 Dunaj, k vašim službám (5)
- 12:05 Dunaj, k vašim službám (6)
- 13:05 Dunaj, k vašim službám (7)
- 14:05 Dunaj, k vašim službám (8)
- 15:05 Horná Dolná XI (Únos)
- 16:00 Horná Dolná XI (Tiket)
- 17:05 Horná Dolná XIV (2)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:05 GÓL SEZÓNY
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:45 Survivor
- 23:05 Rodinné prípady
- 23:55 Rodinné prípady
- 04:15 Až je koupím, budou mý! IV (10)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život (2)
- 06:00 Dům snů (25)
- 06:50 Dům snů - souboj IV (1)
- 07:45 Jak se žije na vysoké noze II (3)
- 08:40 Váš dokonalý domov (3)
- 09:45 Luxusní domy III (13)
- 12:25 Na chalupě – Austrálie II (7)
- 13:15 Markéta na trhu (7)
- 13:40 Netradiční bydlení? III (13)
- 14:30 Luxusní domy III (15)
- 15:00 Luxusní domy IV (1)
- 15:25 Dům snů (25)
- 16:10 Zahrady snů (7)
- 16:35 Váš dokonalý domov (4)
- 17:40 Utajený šéf – USA XI (4)
- 00:55 Nezvěstná
- 02:45 Becky je zpět
- 04:10 Astronaut
- 06:00 Pán prstenů: Návrat krále
- 09:15 Víly z Inisherinu
- 11:05 Stylová romance
- 12:35 Život vzhůru nohama
- 14:05 Zelený sršeň
- 16:00 Bahno z Mississippi
- 18:10 Daveova banka
- 20:00 Billy Elliot Muzikál
- 22:45 Víly z Inisherinu
- 00:45 STAX: Soulsville, U.S.A (3)
- 01:40 Insidious 2
- 03:30 Rachel se vdává
- 08:20 Znovu se zamilovat
- 10:05 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 11:50 Hotel Sinestra
- 13:15 Blue Beetle
- 15:20 Mack a Rita
- 16:55 2012
- 19:30 Terapie láskou
- 21:30 Rod Draka II (1)
- 22:35 Terminator Salvation
- 00:50 Euforie II (5)
- 01:40 Euforie II (6)
- 02:40 Euforie II (7)
- 03:35 Euforie II (8)
- 08:15 Igby
- 09:55 Omamná láska
- 11:40 Sektor II (1)
- 12:40 Jerrod Carmichael Reality Show (4)
- 13:15 Jsme tu IV (4)
- 14:20 Válka o dědictví
- 16:00 Tři Kristové
- 17:50 Nic ve zlým
- 19:35 V moci hvězd III (3)
- 20:00 Láska a smrt (Lovkyně)
- 20:55 Láska a smrt (Střety)
- 21:50 Láska a smrt (Dobrý začátek)
- 22:45 Láska a smrt (Nekonej zlo)
- 23:35 Láska a smrt (Zatčení)
- 01:00 Texaský masakr motorovou pilou
- 02:25 Rodinný podnik
- 04:25 Slunce
- 06:00 Hon na pačlověky
- 07:40 Ad Astra
- 09:45 Mrzout hledá Escort
- 11:35 Druhý nejlepší
- 13:20 Robocop 3
- 15:05 Poslední paprsek
- 16:20 Ad Astra
- 18:20 Hon na pačlověky
- 20:00 Bohemian Rhapsody
- 22:15 Něžný bar
- 00:00 Ráj: Víra
- 01:55 Princezna
- 03:45 Poppie Nongena
- 09:00 Dalva
- 10:30 Utama
- 12:00 Diamantový plášť
- 13:55 Magnetická pole
- 15:20 Poppie Nongena
- 17:10 Blesk
- 18:45 Můj zámek
- 20:10 Jak to bylo
- 20:30 Svoboda za mřížemi
- 21:55 Medvědi tu nejsou
- 23:45 Vyšší moc
- 10:10 Prolhané krásky (Celá pravda)
- 11:10 Křižovatka osudu
- 12:50 Smallville (Legie)
- 13:40 Smallville (Neprůstřelný)
- 20:00 Veronica Marsová
- 00:55 Svět pod hlavou (2)
- 01:50 V mysli vraha
- 03:30 Poslední polda III (8)
- 04:15 Přestávka ve vysílání
- 05:40 Šťastná
- 07:00 Zůstat naživu
- 09:00 Erik Kamenné srdce
- 11:10 Pan Vok odchází
- 12:55 Hrdi lvi: Postup
- 14:10 Ženská pomsta
- 16:00 Pták Ohnivák
- 17:55 Pražská pětka
- 20:00 Noční bouře
- 00:20 Existenz
- 01:55 Ve chvíli, kdy se probudíš mrtvý
- 03:25 Tichý Don (1)
- 09:00 Ranvej
- 10:30 Láska v Indii
- 17:15 Leonie
- 18:55 Muž ve stínu
- 21:00 Londýnský gangster
- 22:40 Země slepých
- 00:05 Velká svatba
- 01:35 Černý motýl
- 03:05 Protokol
- 04:45 Císař - občanská válka
- 06:25 Sammyho dobrodružství 2
- 07:55 Šéf
- 11:00 Timber - Lovec pokladů
- 12:30 Hurá do džungle
- 13:55 Síla slova
- 16:00 Akta Pentagon: Skrytá válka
- 17:55 Španělská královna
- 20:00 Oslněni sluncem
- 22:00 After: Polibek
- 23:45 Síla života
- 00:10 Přestávka ve vysílání
- 05:15 Bonanza (Rod násilníků)
- 06:05 Nico - bájný jednorožec
- 07:40 Průšvihář na útěku
- 09:15 Zuřivé plameny
- 10:50 Sniff a létající fantom
- 12:25 Tygři železnice
- 14:25 Tunel do Číny
- 16:05 Trattoria
- 17:25 Květy války
- 19:00 Čas beznaděje
- 23:00 Bernie
- 02:00 Sklapni a zpívej
- 03:30 Soupis kandidátů
- 05:05 Někdy na tom záleží
- 06:50 Až najdu domov
- 09:10 Čekání na Anyu
- 16:00 Králové léta
- 18:05 Láska hory přenáší
- 20:00 Královna Viktorie
- 22:10 Já, Tonya
- 00:00 Charade
- 01:50 Second Acts
- 02:05 The Driver's Seat
- 03:45 Indian
- 04:15 Kingston Avenue
- 05:00 The Pilgrim
- 05:40 End of Program
- 06:00 Moulin Rouge
- 08:05 The Harvest
- 09:20 Gesture
- 10:45 Hit And Run
- 12:20 The Man Who Cheated Himself
- 13:40 The Passionate Plumber
- 14:55 Quality Time
- 16:25 The Fabulous Dorseys
- 17:50 Our Quarantine
- 19:15 The Admiral Was A Lady
- 20:45 The Wedding
- 21:00 The Hoodlum
- 22:00 Hotel Bleu
- 22:30 The Intruder
- 23:50 Hiver
- 08:00 OUTTA TOWN ADVENTURES (S2)
- 08:25 NEW CALEDONIA, THE SEAWEED PROMISE
- 09:00 ZENITH (EP. 9)
- 09:30 ZENITH (EP. 10)
- 16:00 CAPTURE WILD SCHOOL (EP. 03)
- 16:25 CAPTURE WILD SCHOOL (EP. 04)
- 17:00 GALICIA'S DEATH COST
- 18:00 CHEETAHS OF THE DEEP
- 18:50 STOLEN TREASURES (EP. 2)
- 19:30 ZENITH (EP. 12)
- 00:00 WORLD OF LUXURY (39)
- 00:30 WORLD OF LUXURY (40)
- 01:00 READY TO WEAR
- 01:30 READY TO WEAR
- 02:00 MIAMI FALL 2021 XXII (6)
- 03:00 HOMME (1)
- 04:00 FEMME III (1)
- 05:00 CITIES (1)
- 06:00 LOOK (1)
- 07:00 HOMME (1)
- 08:00 FEMME III (1)
- 09:00 CITIES (1)
- 10:00 LOOK (1)
- 11:00 CITIES (1)
- 14:00 FEMME III (1)
- 15:00 CITIES (1)
- 16:00 LOOK (1)
- 17:00 CITIES (1)
- 18:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 19:00 HERE COMES THE BRIDE
- 19:20 HERE COMES THE BRIDE II (1)
- 19:40 HERE COMES THE BRIDE II (2)
- 20:00 THE HOLLYWOOD GLOW (5)
- 20:30 WORLD OF FASHION II (35)
- 21:00 NEW YORK FASHIONWEEK (19)
- 21:30 NEW YORK FASHIONWEEK (20)
- 22:00 WORLD OF CELEBRITIES (31)
- 22:30 WORLD OF CELEBRITIES (32)
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (19)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (20)
- 01:35 Hip Show S5 EP6
- 01:55 Hip Show S5 EP5
- 02:15 Hip Show S5 EP4
- 02:35 Fighting Rookies 2014
- 03:30 Fighting Rookies 2014
- 04:15 Hard Knocks Fighting, Ep. 6
- 05:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:25 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:10 Fightbox King Of Kings Heroes Series, Ludwigsburg, Germany 26.06.2023
- 00:00 BETTER THAN FOUR 2016
- 00:30 BETTER THAN FOUR 2016
- 01:00 AUTOSPEED (2019) 10
- 01:30 AUTOSPEED (2019) 11
- 02:00 INSIDE SAILING 2020 2
- 02:30 INSIDE SAILING 2020 3
- 03:00 CAPE EPIC 2022
- 03:30 CAPE EPIC 2022
- 04:00 GEARING UP 2019/2021_09
- 04:30 GEARING UP 2019/2021_10
- 05:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 3
- 05:30 SPEED CATAMARANS GC32 2019 4
- 06:00 KITE MASTERS 2019 (2020 7)
- 06:30 KITE MASTERS 2019 (2020 8)
- 07:00 AUTOSPEED (2019) 10
- 07:30 AUTOSPEED (2019) 11
- 08:00 INSIDE SAILING 2020 2
- 08:30 INSIDE SAILING 2020 3
- 09:00 CAPE EPIC 2022
- 09:30 CAPE EPIC 2022
- 10:00 RACING THE WORLD 2021_04
- 10:30 RACING THE WORLD 2021_05
- 11:00 BOAT SHOW 4K 06013
- 11:30 BOAT SHOW 4K 06014
- 12:00 SPORTS MAX 37
- 12:45 ANDALUCIA BIKE RACE_2019
- 13:00 RACEMAX MOTORSPORTS 11
- 13:30 RACEMAX MOTORSPORTS 12
- 14:00 WORLD OF WATERSPORTS 22
- 14:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 15:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 08
- 15:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 09
- 16:00 ELECTRIC FUTURE, THE
- 17:00 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 8)
- 17:30 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 9)
- 18:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 4
- 18:30 SPEED CATAMARANS GC32 2019 5
- 19:00 GP RACING 2022 38
- 19:30 GP RACING 2022 39
- 20:00 WILD SURF 17011
- 20:30 WILD SURF 17012
- 21:00 BETTER THAN FOUR 2016
- 21:30 BETTER THAN FOUR 2016
- 22:00 GEARING UP 2019/2021_09
- 22:30 GEARING UP 2019/2021_10
- 23:00 BOARD STORIES
- 23:30 BOARD STORIES
- 00:10 EXOTIC IRANIAN FOOD.
- 00:45 DRONE WARS (1)
- 01:40 GOING BEYOND (BANGKOK)
- 02:35 GIANT RAILWAY
- 03:25 DREAM JOURNEY (CUNCUM - MEXICO)
- 04:10 DRONE WARS (9)
- 05:00 ENDLESS WINTER: SURFING EUROPE (1)
- 06:00 DRONE WARS (9)
- 06:50 CONFUCIUS WAS A FOODIE (SPICY, S3)
- 07:35 600 POUND WATER BUFFALO
- 20:10 FOOD UNKNOWN (MEXICO)
- 21:00 INK THERAPY (10)
- 21:45 INK THERAPY (11)
- 22:30 SOUTH SEAS SPEARO (2)
- 23:20 MINNESOTA FOOD THAT WILL KILL YOU.
- 23:55 SURVIVING MANILA. PART 2
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 DJ Mixes premiere
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Bounce & Fun
- 00:35 Zabudnuté stavby Chorvátska (4)
- 01:30 Téma (149)
- 02:10 Ježiš a islam (4)
- 03:05 Hodvábna cesta (3)
- 03:35 Raz a navždy (1)
- 08:00 Vyrobené na Slovensku
- 08:15 Doslova
- 08:55 Len peniaze nestačia (14)
- 09:35 Téma (149)
- 10:15 Michail Gorbačov (1)
- 11:15 Magický Egypt (1)
- 12:15 Megakonštrukcie (1)
- 13:10 Svetová lodná doprava (2)
- 16:45 Laogai: čínsky gulag (2)
- 17:50 Vyrobené na Slovensku
- 18:05 Ríše vikingov (1)
- 19:00 Rockové legendy - George Michael (1)
- 19:30 Doslova
- 20:10 Vyrobené na Slovensku
- 20:20 Stratená DNA (2)
- 21:15 Téma
- 21:55 Ríše vikingov (2)
- 22:55 Prečo vlastne pracujeme? (1)
- 23:45 Oceány Afriky (1)
- 00:25 S Arenbergerem nejen o medicíně
- 00:55 Naše zprávy
- 01:05 Příběh velké lásky - Miro a Kateřina Žbirkovi
- 01:20 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:35 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:35 Jak to dopadlo!?
- 07:45 Skandály slavných - Jiřina Bohdalová
- 08:35 Klenot.TV
- 12:05 Vaření se Soukupem
- 12:35 Babica vs. Sapík
- 13:30 Vítejte ve světě Andrého Rieu II (1)
- 16:50 Nebezpečné vztahy
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 Příběh velké lásky - Pavol Habera a Daniela Peštová
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Počasí
- 20:15 Sejdeme se na Cibulce
- 21:35 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 04:25 Na plac!
- 06:20 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Odvolací soud
- 21:25 Profesionálové (12)
- 22:10 El Chapo II (8)
- 23:10 Intim s Heidi Janků
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:05 Ostříháno
- 03:05 Na plac!
- 04:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:50 Klenot.TV
- 13:00 Live Teleshopping
- 16:25 Nikdo není perfektní
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Jak to dopadlo!?
- 04:30 Predator Race: Monínec 2024
- 04:45 Mladý Svět: Štefan Margita
- 05:40 Polibte si preference
- 05:50 A11 rozhovor: Jana Mastíková, hlavní architektka LOXIA architects
- 06:20 Moje medicína: Hana Potměšilová
- 06:45 Žijí mezi námi: Sergej Smatryčenka
- 07:00 Ústecký zpravodaj
- 07:10 Valašský zpravodaj
- 07:20 Týden z jihu Čech
- 07:40 Olomoucký magazín
- 07:55 Občanská sebeobrana Josefa Klímy: Lichváři a podvodníci
- 00:30 Vyměřený čas
- 02:10 Ultrafialoví II (3)
- 02:55 Námořní vyšetřovací služba XVI (8)
- 03:35 Námořní vyšetřovací služba XVI (9)
- 04:15 Námořní vyšetřovací služba XVI (10)
- 04:55 Totalcar V (6)
- 05:25 Totalcar V (7)
- 06:00 Totalcar II (1)
- 06:40 Harrow (8)
- 07:45 Harrow (9)
- 08:50 Harrow (10)
- 09:55 A-Team (1)
- 10:55 A-Team (2)
- 12:00 Macgyver III (19)
- 12:55 Macgyver III (20)
- 13:45 Macgyver III (21)
- 14:40 Macgyver III (22)
- 15:30 Námořní vyšetřovací služba XVI (16)
- 18:05 Macgyver III (21)
- 19:05 Macgyver III (22)
- 20:00 Univerzální voják: Znovuzrození
- 21:55 Vyměřený čas
- 00:45 Ztracený svět (13)
- 01:45 K poctě zbraň (49)
- 02:35 K poctě zbraň (50)
- 03:25 Totalcar VII (7)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena (9)
- 10:00 Xena (10)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Macgyver III (3)
- 13:50 Macgyver III (4)
- 14:45 Macgyver III (5)
- 15:45 Macgyver III (6)
- 16:40 Macgyver III (7)
- 17:30 Hvězdná brána: Atlantida V (11)
- 22:15 Ztracený svět (9)
- 23:15 Ztracený svět (10)
- 01:00 Divoké včely (123)
- 02:10 Brousko III (59)
- 03:05 Brousko III (60)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (37)
- 12:20 Teleshop (1)
- 12:40 Dcery duchem (38)
- 14:10 Návrat do života II (7)
- 15:25 Návrat do života II (8)
- 16:50 Zelenáč III (4)
- 17:45 Zelenáč III (5)
- 18:40 Zelenáč III (6)
- 19:35 Návrat do života II (8)
- 21:05 Dcery duchem (39)
- 22:20 Dcery duchem (40)
- 23:50 Zelenáč III (4)
- 00:00 Kupředu levá
- 01:45 Imigrant
- 03:50 Kupředu levá
- 11:25 Večer kejklířů
- 13:05 Zde Harold
- 14:40 Velmistr
- 16:45 Světelný rok
- 18:25 Pouze přátelé
- 20:00 Dirch
- 22:00 Dějiny lásky
- 01:50 Krvavé pomeranče
- 03:40 Dohoda
- 08:15 Klam
- 10:05 Drazí soudruzi!
- 12:10 Láska to nebyla
- 13:40 Křížová výprava
- 14:55 Sladký konec dne
- 16:40 Téměř chlap
- 18:05 Fabrika
- 20:00 Ismaelovy přízraky
- 22:00 R.M.N.
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 Bílý tesák (Krutý pán)
- 06:55 Staré pověsti české (Jak šly dějiny)
- 07:10 Mach a Šebestová (Vzorné chování)
- 07:25 Žofka a její dobrodružství (6)
- 07:30 Broučci (Broučkův smutný návrat)
- 07:45 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Kiki)
- 10:15 Kotrmelec
- 11:45 Filmové minuty
- 12:00 Pojedeme k moři
- 13:35 Kinosál
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 Přednosta stanice
- 15:40 Homunkulus
- 16:00 Devět kruhů pekla
- 17:45 Filmové minuty
- 22:00 Řetěz
- 23:35 Teleshopping
- 00:20 Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (Každý týden nový skandál!)
- 01:05 Neuvěřitelná planeta (Polární záře, cenoty a přírodní plameny)
- 01:50 HELTER SKELTER: Příběh Mansonovy sekty (Charles Manson je tvůj bratr)
- 02:40 Dešifrované záhady (Lizzie Bordenová)
- 03:20 Skutečný příběh Johanky z Arku
- 04:30 Tajné společnosti (Ilumináti)
- 06:00 Největší poklady Pompejí (1)
- 07:00 Soudruh Philby
- 12:00 Historie Pompejí
- 13:10 Tajné společnosti (Ilumináti)
- 14:20 Teleshopping
- 15:30 Jonestown: Ztracený ráj
- 17:45 Evropa a Černobyl
- 01:00 Ledová archa
- 03:00 Jako horký brambor
- 04:30 Close Up III (1)
- 05:00 Close Up III (9)
- 05:25 Close Up III (20)
- 06:00 Bláznivá komedie 3
- 07:50 Mušketýr
- 09:40 Zorro
- 11:45 Adéla ještě nevečeřela
- 13:40 Božská relikvie
- 15:10 Svatby podle Mary
- 16:55 Černý rytíř
- 18:35 Past
- 20:30 48 hodin
- 22:00 Dredd
- 23:35 Resident Evil: Zánik
- 01:10 Fireball
- 02:35 Anakonda 4: Cesta krve
- 04:00 Bratrstvo ticha
- 05:25 Close Up III (11)
- 05:50 Zoom In - tick, tick… Boom!
- 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři (3)
- 06:30 Zoom In - The Addams Family 2
- 06:45 Austin Powers: Špionátor
- 08:35 Gulliverovy cesty (1)
- 10:20 Gulliverovy cesty (2)
- 12:00 Pod Jezevčí skálou
- 13:25 Superpolda
- 15:15 Bez dechu
- 17:05 Z nuly hrdinou
- 00:25 Červený trpaslík (6)
- 00:55 Star Trek 10: Nemesis
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas (22)
- 12:00 Kráska a zvíře
- 13:05 Horší už to nebude
- 15:30 Konečně spolu
- 17:50 Tajná centrála
- 20:00 Vanilkové nebe
- 23:00 Horizont události
- 00:00 Backpack (Douro Valley, Portgual)
- 00:30 World Spas (Evason Mai'n, Jordan)
- 01:00 Unplanned Trip (Pasighat,India)
- 01:30 Food Fact Fun (Tainan, Taiwan)
- 02:00 Food Fact Fun (Gouda, Netherlands)
- 02:30 Xplore Thailand (Bangkok 1)
- 03:00 World Heritage (Hill forts of Rajasthan)
- 03:30 Unwind (Jumerriah Al Qasar, Dubai)
- 08:00 Food Fact Fun (Dubai 2, UAE)
- 08:30 Xplore Thailand (Koh Samui)
- 09:00 10 Days Cyprus (Larnaca)
- 09:30 Backpack (Sintra, Portgual)
- 10:00 Bucket List (Aso)
- 10:30 Unplanned Trip (Namsai,India)
- 11:00 Food Fact Fun (Taipei City, Taiwan)
- 11:30 Xplore Thailand (Phuket)
- 12:00 10 Days Cyprus (Nicosia)
- 12:30 Backpack (Coimbra, Portgual)
- 13:00 City Breaks (Munich)
- 13:30 Unplanned Trip (Hawai,India)
- 04:31 Divoké Japonsko: Makaci červenolící
- 05:16 Jedinečná zvířata - výběr (Sloni a orangutani)
- 05:38 Jedinečná zvířata - výběr (Prasata a psi)
- 06:00 Jedinečná zvířata - výběr (Lvi a strašci)
- 06:21 Jedinečná zvířata - výběr (Vlci a vrány)
- 06:45 Zvířata v pohybu (Invaze na Falklandách)
- 07:07 Zvířata v pohybu (Úžasná cesta motýlů)
- 07:30 Největší zabijáci Aljašky (Grizzly a jeho bojiště)
- 00:00 Hitler: Ztracená svědectví třetí říše (Rakušan)
- 00:45 Hitler: Ztracená svědectví třetí říše (Vzestup)
- 01:30 Pašerákům na stopě (V zajetí afrického převratu)
- 02:15 Pobřežní stráž: Karibské Nizozemsko II (Záhadný tonoucí)
- 03:00 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (Nasáklý kokainem)
- 03:45 Aljaška: Noví osadníci VII (Jarní úklid)
- 20:00 Expedice Amelia
- 00:00 Setkání s tučňáky (5)
- 00:23 Setkání s tučňáky (6)
- 00:45 Aljašské nestvůry (Sasquatch z jižního cípu)
- 01:30 Pitbulové a propuštění trestanci IX (6)
- 02:15 Setkání s orangutany (5)
- 02:38 Setkání s orangutany (6)
- 03:00 Setkání s tučňáky (5)
- 03:23 Setkání s tučňáky (6)
- 03:45 Veterinární policie Filadelfie XII (Kočky v krizi)
- 14:00 Jak žraloci loví
- 15:00 Sharktacular 2016
- 20:00 Invaze obřích krokodýlů
- 21:00 Saba a tajemství nosorožce
- 22:00 Na pokraji Aljašky (Zima končí)
- 23:00 Legendy divočiny (5)
- 00:35 Zvláštní a záhadné III (5)
- 01:20 Zprávy týdne za druhé světové války (4)
- 02:10 Nacistický plán (4)
- 03:05 Válečné lodě III (3)
- 03:50 Moře záhadných katastrof (4)
- 12:10 Zvláštní a záhadné II (2)
- 13:05 Auta snů pod lupou (5)
- 22:00 Mafiánky (1)
- 23:00 Matky za mřížemi - USA (5)
- 23:55 Války ve znamení drog V (11)
- 14:35 V továrně VI (10)
- 15:50 Život pod bodem mrazu VII (7)
- 18:00 Temné vody Atlantiku (2)
- 19:10 Frozen Planet II (4)
- 18:00 Ztracená města Trójanů (Ruiny)
- 19:00 Ztracená města Trójanů (Válka)
- 19:55 Kosti ukřižovaných
- 21:00 Znovuobjevení Číny (Pád)