Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:10 Bydlení je hra
- 02:35 Dobré ráno
- 05:10 Barokní Holešov a Buchlovice
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Polopatě
- 07:25 O dvou poutnících
- 07:40 Pučálkovic Amina
- 08:40 Úsměvy Ivana Trojana
- 09:15 Otravný víkend
- 10:20 Walker: Independence (5)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Král a zloděj
- 13:50 O chudém královstvíčku
- 14:55 Statečný Azmun
- 15:50 Příkopy (3)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Festivalové vteřiny 2024
- 20:00 Branky, body, vteřiny
- 20:15 Zázraky přírody
- 21:25 Všechnopárty
- 00:25 Apokalypsa: Hitler míří na západ (2)
- 01:20 Napoleonova válečná kořist
- 02:10 Zázraky lidského génia (Tajemství Angkor Vat)
- 03:00 Na hranici tradic (Malováno v Tupesích)
- 03:30 Zašlapané projekty (První byla EMA)
- 03:45 Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm
- 03:55 Putování za soluňskými bratry
- 04:25 Dřevorubecká vesnice
- 04:50 Kvarteto
- 05:20 Auto moto svět
- 05:40 Auto moto test
- 06:00 Osudové ženy Karla III.
- 06:45 Překvapivě zajímavý svět koz
- 07:30 Velká Británie z výšky II (Národní poklady)
- 08:20 Cyklotoulky
- 08:30 Americké pobřeží z výšky
- 09:15 Svět zvířat (Ptáci)
- 10:10 Letecké katastrofy (Osudné opomenutí)
- 10:55 Auto moto svět
- 11:15 Auto moto test
- 11:35 Zázraky techniky V (Falkirkské kolo)
- 12:25 Babylon
- 12:50 Půvab rakouských hor (5)
- 13:40 Počesku (Rabštejn nad Střelou)
- 13:50 Pete a Tillie
- 20:00 Hrdinové z Telemarku
- 22:10 Dívka v mlze
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Události, komentáře
- 08:05 Zprávy
- 08:30 BILANCE: Vyplácí se nám EU?
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Archiv ČT24 (Pozor! Vlak)
- 10:00 Zprávy
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Týden v kultuře
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Festivalové vteřiny 2024
- 20:02 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Šumava vyhnaná a zaniklá)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Po laně nahoru i dolů)
- 22:32 Týden v kultuře
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:20 Branky, body, vteřiny
- 00:30 EURO 2024 Německo (Dánsko - Srbsko)
- 02:15 TCL V Repre
- 03:05 Branky, body, vteřiny
- 03:15 EURO 2024 Německo (Francie - Polsko)
- 08:00 Panorama
- 08:30 EURO 2024 Německo (TCL moment dne)
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 Sokolský zpravodaj
- 08:55 Magazín České ragby 2024 (České ragby)
- 09:10 Svět motorů
- 10:10 ME Championship 7s žen 2024 Německo (Francie - Česko)
- 10:35 TCL V Repre
- 11:25 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 11:50 Panorama
- 04:01 Jak se staví sen
- 04:59 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Lodí přes Kornati
- 06:12 Bolek a Lolek mezi horníky (Zelená hromada)
- 06:21 M.A.S.H (129)
- 06:43 M.A.S.H (130)
- 07:06 M.A.S.H (131)
- 07:34 M.A.S.H (132)
- 08:05 M.A.S.H (133)
- 08:35 M.A.S.H (134)
- 09:07 Autosalon.tv
- 10:23 Kdo se ptá?
- 11:27 Máme rádi Česko
- 13:20 Polda (Alibi)
- 14:48 Poslední propadne peklu
- 16:38 Slunce, seno a pár facek
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda (Hvězda nad Prahou)
- 21:30 Polda II (Poslední tramp)
- 22:55 Vyšinutý
- 00:08 Simpsonovi XXXII (Marge a její parťačky)
- 00:35 Simpsonovi XXXII (Burnsovy burgery)
- 01:02 Simpsonovi XXXII (19)
- 01:30 Simpsonovi XXXII (Jak je důležité míti vysokou)
- 01:57 Jmenuju se Earl III (Faktor Frank)
- 02:25 Jmenuju se Earl III (Kurz tvůrčího psaní)
- 02:45 ESCAPE
- 03:39 Spartakus: Bohové arény (Milost)
- 04:45 Spartakus: Bohové arény (Hlava rodiny)
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:09 Top Gear XXIV (1)
- 06:59 Top Gear XXIII (3)
- 08:05 Top Gear XXIII (4)
- 09:13 Top Gear XXIV (4)
- 10:22 Top Gear XXIV (5)
- 11:39 Re-play
- 20:15 Náhradníci
- 22:03 Našrot
- 23:49 Simpsonovi XXXII (Krycí jméno D.Ě.D.A.)
- 00:38 Stav obležení
- 02:57 Válka dronů
- 04:33 Námořní vyšetřovací služba XI (Instinkt)
- 05:28 Bolek a Lolek vyrážejí do světa (V australských stepích)
- 05:37 Bolek a Lolek vyrážejí do světa (V pouštích Kanady)
- 06:00 Nad krajinou
- 06:13 Námořní vyšetřovací služba XI (Instinkt)
- 06:54 Námořní vyšetřovací služba XI (Ďábelská trojice)
- 07:51 Královská romance
- 09:38 Chaplin
- 12:44 Největší showman
- 17:23 Jurský park
- 22:03 Žraločí žně
- 23:44 Našrot
- 04:09 Lásce navzdory (Tajnosti a lži)
- 05:05 Karolína, domácí kuchařka (Dědictví - státní svátek)
- 05:36 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Na zámku
- 06:12 Libovky Pepy Libického
- 06:28 Linka (3)
- 07:24 Sestřičky (Obvyklí podezřelí)
- 10:08 Receptář prima nápadů
- 10:54 Libovky Pepy Libického
- 11:28 Zahradník po ruce
- 20:07 Schůzka s nebezpečím
- 21:53 Sestřičky (Dobré mravy)
- 23:07 Inkognito
- 06:00 Klok, Kloček a pes Dingo (Jak chytal Kloček motýla)
- 06:05 Prasátko Peppa V
- 06:10 Prasátko Peppa V
- 06:15 7T II (10)
- 06:40 Pošťák Pat a mizející Puntík
- 06:55 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:20 Putování s dinosaury
- 10:45 Bob a Bobek na cestách (Trosečníci)
- 10:55 Lvíčata
- 11:25 Špačkovi v síti času (15)
- 11:55 Kiwi a Strit II
- 12:00 Kouzelný školní autobus znovu vyjíždí
- 12:25 Bludiště
- 12:55 Štaflík a Špagetka
- 13:00 Sammyho dobrodružství 2 - Útěk z ráje
- 14:35 Šikulové - Velká výzva
- 15:00 Kiwi a Strit II
- 15:10 Friends: Síla přátelství
- 15:30 Jak vycvičit draky
- 15:50 Jak vycvičit draky
- 16:15 Kde je Valda? II
- 16:35 Tlapková patrola VII
- 17:00 Jurský svět: Dvojí trable
- 17:20 Ovečka Shaun
- 17:30 MasterChef Junior VIII (4)
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Putování za švestkovou vůní (Co se stalo v Koboldingu)
- 18:55 7T II (13)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru III (4)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Trosečníci)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 04:40 Ladí neladí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 22:25 Bez zvláštních znamení
- 04:47 Prostřeno v Británii XVII (35)
- 05:09 Karolína, domácí kuchařka
- 05:36 Slow TV (Noční Praha)
- 06:00 Noční Praha
- 06:14 Jak se staví sen
- 06:46 Amerika hledá topmodelku XVI (Divočina s Rachel Zoe)
- 07:28 Tyhle šaty beru! (Pochybnosti)
- 07:57 Tyhle šaty beru! (Panna, nebo orel)
- 04:36 Šéfem za pár minut
- 05:09 Šéf na grilu
- 05:45 Na zámku
- 06:00 Božské dorty od Markéty
- 06:26 Nikdo není dokonalý
- 07:33 Columbo (Případ diplomatické imunity)
- 14:26 Sestřičky (69)
- 15:42 Ošklivka Katka (Velká láska)
- 16:54 Nikdo není dokonalý
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen - extra
- 22:17 Nikdo není dokonalý
- 23:23 Jak se staví sen - extra
- 01:46 Prima Česko
- 02:18 Prima Svět
- 02:51 Prima Česko
- 03:23 Interview PLUS
- 03:33 Malý velký svět (Nano Niagarské vodopády)
- 03:41 7 pádů Honzy Dědka
- 04:54 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Zprávy Plus
- 08:00 Zprávy
- 08:29 Prima ARCHIV
- 08:40 Prima MĚSTO
- 09:00 Zprávy
- 09:31 Lékaři v éteru
- 09:53 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 10:00 Zprávy
- 10:29 Prima MĚSTO
- 10:40 Prima ARCHIV
- 11:00 To nejlepší z Partie Terezie Tománkové
- 11:47 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 11:55 Polední zprávy
- 12:20 Svět financí s Trinity Bank
- 13:00 Zprávy
- 13:37 Prima HISTORIE
- 13:51 Prima mazlíček
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 17:51 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 17:52 Malý velký svět (Svižná plavba Berlínem)
- 18:00 Zprávy
- 18:13 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 20:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 20:52 Malý velký svět (Pravý Vermont)
- 21:00 Zprávy
- 21:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:50 Partie Terezie Tománkové
- 23:52 Partie Terezie Tománkové
- 01:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:10 Bydlení je hra
- 02:35 Dobré ráno
- 05:10 Barokní Holešov a Buchlovice
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Polopatě
- 07:25 O dvou poutnících
- 07:40 Pučálkovic Amina
- 08:40 Úsměvy Ivana Trojana
- 09:15 Otravný víkend
- 10:20 Walker: Independence (5)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Král a zloděj
- 13:50 O chudém královstvíčku
- 14:55 Statečný Azmun
- 15:50 Příkopy (3)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Festivalové vteřiny 2024
- 20:00 Branky, body, vteřiny
- 20:15 Zázraky přírody
- 21:25 Všechnopárty
- 01:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:10 Bydlení je hra
- 02:35 Dobré ráno
- 05:10 Barokní Holešov a Buchlovice
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Polopatě
- 07:25 O dvou poutnících
- 07:40 Pučálkovic Amina
- 08:40 Úsměvy Ivana Trojana
- 09:15 Otravný víkend
- 10:20 Walker: Independence (5)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Král a zloděj
- 13:50 O chudém královstvíčku
- 14:55 Statečný Azmun
- 15:50 Příkopy (3)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Festivalové vteřiny 2024
- 20:00 Branky, body, vteřiny
- 20:15 Zázraky přírody
- 21:25 Všechnopárty
- 01:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (4)
- 02:00 Vražedná čísla VI (1)
- 02:45 Sousedství V (19)
- 03:10 U stánku II (8)
- 03:20 Výleťák (146)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (133)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (134)
- 08:10 Zahradní proměny VII (34)
- 09:10 Major Grom: Morový doktor
- 13:50 Cukrárna (5)
- 04:50 Novashopping
- 05:55 Bernieho dobrodružství
- 06:00 Zig a Sharko IV
- 06:15 Chuggington: Veselé vláčky (16)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové (21)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 09:00 Na vodě (O hřbitovech)
- 12:05 Den s Novou
- 12:10 Mistrovský plán
- 14:20 Den s Novou
- 14:25 Apollo 13
- 17:15 Muži v černém 3
- 00:45 Jay a mlčenlivý Bob: Přeprc
- 02:55 Já, pomsta
- 08:45 Kriminálka Miami VIII (Všichni padnou)
- 09:40 O živé vodě
- 10:55 Návštěvníci 3: Revoluce
- 13:10 Rodina na baterky
- 15:25 Ostrov pokladů
- 18:05 Catwoman
- 22:35 Krvavý diamant
- 01:10 Američtí sběratelé XIX (9)
- 01:55 Kachní dynastie (12)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie (11)
- 03:25 Walker, Texas Ranger VI (21)
- 04:05 Magazín Muaythai (4)
- 04:40 Studio Stanley Cup 2024
- 05:35 Walker, Texas Ranger VI (20)
- 06:15 Strážci hranic: Austrálie (13)
- 07:05 Mistři zastavárny XXIII (13)
- 08:00 Američtí sběratelé XIX (9)
- 08:55 Kachní dynastie (12)
- 09:50 Kobra 11 XXIII (19)
- 12:40 Válka skladů IX (19)
- 14:45 Mistři zastavárny XXIII (14)
- 15:40 Souboj Titánů II (10)
- 16:40 Kobra 11 XXIII (20)
- 17:45 Kobra 11 XXIV (1)
- 18:45 Válka skladů IX (21)
- 19:40 Mistři zastavárny XXIII (15)
- 20:30 Rudá Sonja
- 22:10 Walker, Texas Ranger VI (22)
- 23:10 Kobra 11 XXIII (20)
- 00:20 Teorie velkého třesku IX (7)
- 01:55 Malý Sheldon VI (12)
- 02:30 Zlatá sedmdesátá VI (8)
- 03:15 Americký táta (11)
- 03:55 TELE TELE
- 04:20 2 $ocky VI (22)
- 04:40 2 $ocky (1)
- 05:05 Ženatý se závazky (21)
- 06:00 Oggy a škodíci: Nová generace (69)
- 06:40 Bakugan: Vzestup Geoganů (32)
- 06:50 Přátelé VI (13)
- 07:45 2 $ocky (7)
- 09:35 Malý Sheldon VI (16)
- 11:10 Ženatý se závazky (23)
- 12:10 Dva a půl chlapa III (16)
- 13:05 Přátelé VI (13)
- 14:00 Teorie velkého třesku IX (7)
- 15:35 2 $ocky (11)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá VI (10)
- 18:15 Dva a půl chlapa III (18)
- 19:10 Malý Sheldon VI (18)
- 20:00 Teorie velkého třesku IX (11)
- 21:45 Přátelé VI (15)
- 22:40 Americký táta (13)
- 23:35 Dva a půl chlapa III (18)
- 04:05 Návrat Sherlocka Holmese (Škola v Priory)
- 05:00 Na lovu
- 05:40 Riskuj!
- 06:10 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:55 Na lovu
- 07:50 MasterChef Česko VI (30)
- 12:00 Specialisté (Dvojí život)
- 13:00 MasterChef Česko VI (31)
- 00:30 Nemocnice Chicago Med VII (3)
- 01:20 Vyměněné osudy II (3)
- 02:50 Čarodějky III (7)
- 03:30 Nemocnice Chicago Med VII (3)
- 04:10 Babicovy dobroty
- 04:45 Ulice (4307)
- 06:25 Život na jachtě: Středomoří V (5)
- 08:15 Čarodějky III (9)
- 09:05 Malé lásky III (1)
- 10:05 Vítejte doma III
- 16:25 Pan Selfridge IV (9)
- 17:20 Pan Selfridge IV (10)
- 18:15 Doktorka Quinnová (16)
- 20:15 Láska ve Vermontu
- 15:45 PFL 6
- 20:50 ČEZ RunTour - Plzeň
- 21:05 NHL - akce měsíce
- 21:15 Sportovní noviny
- 21:20 Fotbal: 1. FC Kaiserslautern - 1. FC Köln
- 05:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 World Cup of Darts 2024
- 12:05 Spade poker show 2024 (16)
- 12:35 Magazín NBA Action (36)
- 13:05 World Cup of Darts 2024
- 17:00 Magazín Muaythai (4)
- 17:25 NHL: Studio Stanley Cup 2024
- 01:25 Správy RTVS "N"
- 02:15 Góly - body - sekundy
- 02:30 Počasie
- 02:35 Ordinácia s výhľadom na more (Nové obzory)
- 04:10 Správy RTVS "N"
- 05:00 Góly - body - sekundy
- 05:20 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom preplávali rybník)
- 05:25 Jurošík
- 05:30 Príbeh rieky Poprad (9)
- 05:50 Zázračný ateliér
- 06:20 Medvedík Pompon (Vstať ľavou nohou)
- 06:25 Nezbedný havran
- 06:35 Splat a Harry
- 06:50 Splat a Harry
- 07:00 Bluey
- 07:10 Zberateľ zvukov (Reč zvierat)
- 07:15 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:25 Údolie Muminovcov II (Súd)
- 07:45 Šéfkuchár Shane (Netradičné hamburgery)
- 08:00 Zaži to!
- 08:15 Superveda
- 08:20 Duel Junior
- 08:45 NAJpátrači
- 09:00 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 09:15 Hoodie II
- 09:30 Hoodie II
- 09:40 Safari (Sova)
- 10:10 Safari (Kapitán Žak)
- 10:50 Nebíčko v papuľke
- 11:25 Gastromap
- 11:55 Toskánska vášeň II (14)
- 13:30 Záhady tela
- 16:10 Pečie celé Slovensko
- 17:45 Cestou necestou (Rio de Janeiro)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 00:05 Správy RTVS "N"
- 00:55 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 12:35 Vzdelávanie 21. storočia
- 12:45 VAT
- 13:15 Autosalón
- 13:40 Duša Terchovej - Rudo Patrnčiak
- 14:25 Kvarteto
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Herbárium (Baza čierna)
- 15:40 Halali
- 16:05 Na zelenej adrese
- 16:20 Naši synovia (Tomáš a Lukáš)
- 17:25 Ktosi je za dverami
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:50 Medvedík Pompon (Žúbková myška)
- 18:55 Fidlibumove pokusy
- 19:05 Nezbedný havran
- 19:15 Splat a Harry
- 19:25 Splat a Harry
- 19:40 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:10 Anjeli strážni Borisa Filana
- 20:40 Rob Roy
- 22:55 Na príjme (5)
- 23:40 Na príjme (6)
- 01:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:10 Bydlení je hra
- 02:35 Dobré ráno
- 05:10 Barokní Holešov a Buchlovice
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Polopatě
- 07:25 O dvou poutnících
- 07:40 Pučálkovic Amina
- 08:40 Úsměvy Ivana Trojana
- 09:15 Otravný víkend
- 10:20 Walker: Independence (5)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Král a zloděj
- 13:50 O chudém královstvíčku
- 14:55 Statečný Azmun
- 15:50 Příkopy (3)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Festivalové vteřiny 2024
- 20:00 Branky, body, vteřiny
- 20:15 Zázraky přírody
- 21:25 Všechnopárty
- 01:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:10 Bydlení je hra
- 02:35 Dobré ráno
- 05:10 Barokní Holešov a Buchlovice
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Polopatě
- 07:25 O dvou poutnících
- 07:40 Pučálkovic Amina
- 08:40 Úsměvy Ivana Trojana
- 09:15 Otravný víkend
- 10:20 Walker: Independence (5)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Král a zloděj
- 13:50 O chudém královstvíčku
- 14:55 Statečný Azmun
- 15:50 Příkopy (3)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Festivalové vteřiny 2024
- 20:00 Branky, body, vteřiny
- 20:15 Zázraky přírody
- 21:25 Všechnopárty
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Týždeň v ekonomike
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 09:30 Slovensko v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:10 Sobotné dialógy
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:45 Téma :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 KULTÚRA SK
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Sobotné dialógy
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Cez lupu
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Počasie
- 22:30 Experiment: Hady na Slovensku
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 KULTÚRA SK
- 01:40 Pekelná jízda
- 03:00 Podoby lásky
- 04:30 Paddington
- 06:20 Princezna rebelka
- 07:55 Snové léto
- 09:35 Pojedeme k moři
- 11:20 Red Dog 2
- 13:05 #jsemtady
- 14:50 Velký souboj pekařů
- 16:25 Lassie se vrací
- 18:15 Jsem božská
- 20:15 Tchyně na zabití
- 21:50 Noční recepční
- 23:30 Návrat domů
- 04:15 Soudní síň (Porážka)
- 05:05 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:00 Krimi
- 06:25 Noviny
- 06:55 Soudní síň (Dům hrůzy)
- 07:55 Soudní síň (Jsem pro tebe drahý)
- 09:00 O medvědu Ondřejovi
- 10:05 Záchranáři v akci
- 11:00 Nemocnice
- 12:20 Kuchař srdcem
- 16:30 Dobrá čtvrť II (Nekonečné regály)
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 Dědictví (4)
- 21:30 Dr. Dokonalý (Dítě)
- 22:25 Dr. Dokonalý (14)
- 23:25 Experti
- 01:00 Aj múdry schybí
- 02:05 Partička
- 03:10 Adela show
- 04:30 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:30 Aj múdry schybí
- 11:30 Dunaj, k vašim službám (9)
- 14:20 Dunaj, k vašim službám (12)
- 15:20 Horná Dolná XII (Klebety)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:45 Survivor
- 23:05 Rodinné prípady
- 23:50 Rodinné prípady
- 04:15 Až je koupím, budou mý! V (2)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život (7)
- 06:00 Dům snů (27)
- 06:50 Dům snů - souboj IV (3)
- 07:45 Jak se žije na vysoké noze II (5)
- 12:25 Na chalupě – Austrálie III (1)
- 13:15 Markéta na trhu (9)
- 13:40 Netradiční bydlení? IV (2)
- 14:30 Rok na farmě (1)
- 15:25 Dům snů (27)
- 16:10 Zahrady snů (9)
- 16:35 Váš dokonalý domov (6)
- 17:40 Utajený šéf – USA XI (6)
- 00:30 Sisu
- 02:00 Věznice 77
- 04:05 International
- 06:00 Neneh Superstar
- 07:35 Aristoteles a Dante odhalují záhady vesmíru
- 09:15 Lion
- 11:15 Čtyřicítka na krku
- 13:30 Lásky čas
- 15:35 Interstellar
- 18:25 (J)elita ze střídačky 2
- 20:00 Velký útěkář
- 21:35 Menu
- 23:25 Inferno
- 00:15 STAX: Soulsville, U.S.A (4)
- 01:15 7500
- 02:45 Ztracený král
- 04:30 Temné chvíle
- 06:00 Velký George Foreman
- 08:10 Tři Kristové
- 10:00 Zataženo, občas trakaře
- 11:30 Dalíland
- 14:35 Roboti
- 16:10 Ave, Caesar!
- 17:55 Lady Bird
- 19:30 Noční zvířata
- 21:25 Rod Draka II (2)
- 22:30 Blok 99
- 00:45 Temný případ (5)
- 01:40 Temný případ (6)
- 02:40 Temný případ (7)
- 03:30 Temný případ (8)
- 04:25 Dívka, která unikla: Příběh Kary Robinsonové
- 06:00 Mandle a mořský koník
- 07:35 Lorax
- 09:00 Space Oddity
- 10:35 Dounia a princezna z Aleppa
- 11:50 Sektor II (2)
- 12:50 Jerrod Carmichael Reality Show (5)
- 13:25 Jsme tu IV (5)
- 14:25 Celeste a Jesse navždy
- 15:55 Létání pro začátečníky
- 17:35 Meg 2: Příkop
- 19:30 V moci hvězd III (4)
- 01:45 REVENANT Zmrtvýchvstání
- 04:15 Tři noci týdně
- 06:00 Můj policista
- 07:50 Píseň lásky
- 09:10 Velikonoční vajíčka
- 09:25 Jane
- 10:50 Noc 12
- 12:45 RoboCop
- 14:40 Philadelphia
- 16:45 Píseň lásky
- 18:05 Můj policista
- 20:00 Noe
- 22:15 Hvězdná brána
- 01:10 Ashkal: Vyšetřování v Tunisu
- 02:45 Americký masakr
- 04:30 Nikdy víc
- 06:00 Jako nikdo jiný
- 07:50 Sliby
- 09:30 Purpurová růže z Káhiry
- 11:00 Boží tvorové
- 12:45 Středomořská horečka
- 14:40 Červená pustina
- 16:40 Sliby
- 18:20 Jako nikdo jiný
- 20:10 Nic nového
- 20:30 Mateřství
- 22:30 Velká svoboda
- 10:35 Jeremiah Johnson
- 12:40 Smallville (Běsi)
- 13:35 Smallville (Ozvěna)
- 14:30 Hranice nemožného (Díl 12)
- 15:25 Hranice nemožného (Díl 13)
- 18:05 Hranice nemožného (Díl 14)
- 19:00 Hranice nemožného (Díl 15)
- 20:00 Riskantní podnik
- 22:00 Valentine
- 23:55 Roswell: Nové Mexiko (Ruce)
- 00:50 Svět pod hlavou (4)
- 01:50 Pokrevní pouto
- 03:55 Poslední polda III (13)
- 05:20 Ostrov pokladů
- 07:05 Gambit
- 10:50 Pár správných chlapů
- 13:35 Detektiv z Hongkongu
- 15:50 Kouzelný měšec
- 17:45 Enderova hra
- 20:00 Krvácející srdce
- 21:50 Street Fighter: Poslední boj
- 23:55 LaRoy, Texas
- 00:20 Nulová šance
- 01:50 Trable Petuniových
- 03:40 Bůh masakru
- 05:25 Když byla Dolly Parton má matka
- 07:00 Spy kids: Stroj času
- 08:25 Ranvej
- 09:55 Bradův život
- 11:35 Strážce majáku
- 13:10 Křehkost
- 14:55 Paříž 36
- 16:55 Muž ve stínu
- 19:00 Čas beznaděje
- 21:00 Vpich
- 22:40 Muži, co zírají na kozy
- 01:30 Oslněni sluncem
- 03:30 The Dare
- 05:05 Učitelem z nouze
- 06:50 Dobrodružství Tedyho Stonese
- 08:20 Princ a já 2
- 09:55 Tygři železnice
- 11:55 Jak milovat s D
- 13:30 Supernova
- 15:05 Zmizelá
- 16:40 Corner Office
- 18:20 Julieta
- 20:00 Frajeři ve Vegas
- 21:45 After: Tajemství
- 23:25 Už teď mi chybíš
- 00:10 Přestávka ve vysílání
- 05:35 Bonanza (Den zúčtování)
- 06:25 Dobrodružní skauti
- 07:50 Pisatel
- 09:15 Šťastný drak
- 10:50 Hrdinové
- 12:35 Čekání na Anyu
- 14:20 Coco Chanel
- 19:20 Skoro přátelé
- 21:00 Past na lásku
- 22:25 Večerní slunce
- 00:40 Mezi řádky
- 02:40 Poslední semestr
- 04:10 Přestávka ve vysílání
- 05:15 Zapomenutý únos
- 06:50 Vítejte v Holly Springs
- 09:15 Iluze lásky
- 16:00 Café society
- 18:00 Hospodu vám nedáme
- 20:00 Grace, kněžna monacká
- 22:10 Celebrity s.r.o.
- 00:00 Manos: The Hands Of Fate
- 01:10 Gregoire
- 02:55 The Bag of Flour
- 04:25 The Railrodder
- 04:50 Bisho
- 05:15 Swept Away
- 05:25 End of Program
- 06:00 When A Dream Comes True
- 07:20 The War is Over
- 09:05 Abilene Town
- 10:35 A Dog's Life
- 11:10 The Southerner
- 14:05 Judge Priest
- 15:25 Port Of New York
- 18:05 It's a Joke, Son!
- 19:10 Soldier Jane
- 20:30 Fabiu
- 21:00 Flesh And Fury
- 22:20 The Last Day of August
- 23:35 That Trip We Took with Dad
- 12:00 CREATIVE KILLERS (EP. 01)
- 13:00 THE MYSTERY OF DARK MATTER
- 14:00 BRITTANY
- 15:00 WATER: H2O STORIES (THE BLUE PLANET)
- 16:00 SARAH SHARK (EP. 03)
- 16:25 SARAH SHARK (EP. 04)
- 17:00 CHEETAH: THE PRICE OF SPEED
- 18:00 INDIA'S JUNGLE BOOK HOSPITAL
- 19:00 DEPLETED URANIUM
- 22:05 THE TECH EFFECT (EP. 03)
- 22:30 THE TECH EFFECT (EP. 04)
- 23:00 INDIANS IN CANADA
- 00:00 WORLD OF LUXURY (39)
- 00:30 WORLD OF LUXURY (40)
- 01:00 READY TO WEAR
- 01:30 READY TO WEAR
- 02:00 MIAMI FALL 2021 XXII (3)
- 03:00 HOMME (1)
- 04:00 FEMME III (1)
- 05:00 CITIES (1)
- 06:00 LOOK (1)
- 07:00 HOMME (1)
- 08:00 FEMME III (1)
- 09:00 CITIES (1)
- 10:00 LOOK (1)
- 11:00 CITIES (1)
- 14:00 FEMME III (1)
- 15:00 CITIES (1)
- 16:00 LOOK (1)
- 17:00 CITIES (1)
- 18:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 19:00 HERE COMES THE BRIDE III (2)
- 19:30 HERE COMES THE BRIDE III (3)
- 20:00 THE HOLLYWOOD GLOW (3)
- 20:30 WORLD OF FASHION II (38)
- 21:00 NEW YORK FASHIONWEEK (33)
- 21:30 NEW YORK FASHIONWEEK (34)
- 22:00 WORLD OF CELEBRITIES (31)
- 22:30 WORLD OF CELEBRITIES (32)
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (13)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (14)
- 00:45 RXF - Real Xtreme Fighting, Romania, 26.03.2018
- 02:50 Hip Show S5 EP7
- 03:10 Hip Show S5 EP6
- 03:30 Hip Show S5 EP5
- 03:50 Fighting Rookies 2014
- 04:35 Fighting Rookies 2014
- 05:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:10 Fightbox King Of Kings Heroes Series, Nicosia, Cyprus 15.07.2023
- 00:00 BETTER THAN FOUR 2016
- 00:30 BETTER THAN FOUR 2016
- 01:00 AUTOSPEED (2019) 11
- 01:30 AUTOSPEED (2019) 12
- 02:00 INSIDE SAILING 2020 3
- 02:30 INSIDE SAILING 2020 4
- 03:00 CAPE EPIC 2022
- 03:30 CAPE EPIC 2022
- 04:00 GEARING UP 2019/2021_10
- 04:30 GEARING UP 2019/2021_11
- 05:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 4
- 05:30 SPEED CATAMARANS GC32 2019 5
- 06:00 KITE MASTERS 2019 (2020 8)
- 06:30 KITE MASTERS 2019 (2020 9)
- 07:00 AUTOSPEED (2019) 11
- 07:30 AUTOSPEED (2019) 12
- 08:00 INSIDE SAILING 2020 3
- 08:30 INSIDE SAILING 2020 4
- 09:00 CAPE EPIC 2022
- 09:30 CAPE EPIC 2022
- 10:00 RACING THE WORLD 2021_05
- 10:30 RACING THE WORLD 2021_06
- 11:00 BOAT SHOW 4K 06014
- 11:30 BOAT SHOW 4K 06015
- 12:00 SPORTS MAX 38
- 12:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 13:00 RACEMAX MOTORSPORTS 12
- 13:30 RACEMAX MOTORSPORTS 13
- 14:00 WORLD OF WATERSPORTS 23
- 14:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 15:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 09
- 15:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 10
- 16:00 4 DESERTS RACE
- 16:30 HISPANIA RALLY 2020
- 17:00 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 9)
- 17:30 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 10)
- 18:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 5
- 18:30 SPEED CATAMARANS GC32 2019 6
- 19:00 GP RACING 2022 39
- 19:30 GP RACING 2022 40
- 20:00 WILD SURF 17012
- 20:30 WILD SURF 17013
- 21:00 BETTER THAN FOUR 2016
- 21:30 BETTER THAN FOUR 2016
- 22:00 GEARING UP 2019/2021_10
- 22:30 GEARING UP 2019/2021_11
- 23:00 BOARD STORIES
- 23:30 BOARD STORIES
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 DJ Mixes premiere
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Bounce & Fun
- 00:55 Jedinečné letisko v Dubaji
- 01:45 Téma (151)
- 02:25 Na povrchu
- 03:15 Laogai: čínsky gulag
- 03:20 Hodvábna cesta
- 03:50 Islandské obranné sily
- 04:45 Zlodeji strateného umenia
- 05:35 Nosorožia mafia (1)
- 06:35 747: Revolúcia Jumba (1)
- 08:15 Doslova
- 08:55 Hitlerov prevrat v roku 1923 (1)
- 09:45 Travelistan
- 10:00 Vyrobené na Slovensku (7)
- 10:15 Téma (151)
- 10:55 Vojna vo Vietname
- 11:45 Veľký korálový útes
- 12:45 Megatovárne (1)
- 13:40 Sadnite si, prosím (22)
- 14:20 Vyrobené na Slovensku (8)
- 14:35 Rok 1968: Bod zlomu
- 15:30 Vyrobené na Slovensku (6)
- 15:45 Najvplyvnejší influenceri v dejinách
- 16:45 Zákon a poriadok
- 17:45 Havária letu JK5022
- 18:40 Doslova
- 19:20 Vyrobené na Slovensku (4)
- 19:35 Travelistan
- 20:00 B-2: Technológia Stealth vo vojne (1)
- 21:00 Téma (152)
- 21:40 Ničívá sila prírody
- 22:35 Ríše vikingov
- 23:35 Hodvábna cesta
- 00:00 S Arenbergerem nejen o medicíně
- 00:25 Naše zprávy
- 00:40 Příběh velké lásky - Hana a Karel Heřmánkovi
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:35 Jak to dopadlo!?
- 07:35 Skandály slavných - Tomáš Klus
- 08:35 Klenot.TV
- 16:50 Nebezpečné vztahy
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 Příběh velké lásky - Václav Vydra a Jana Boušková
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Počasí
- 20:15 Sejdeme se na Cibulce
- 21:35 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 04:15 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:05 Soudce Alexandr
- 15:15 Soudkyně Barbara
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Odvolací soud
- 21:25 Profesionálové (14)
- 22:10 El Chapo II (10)
- 23:00 Intim s Heidi Janků
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 02:30 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:50 Nikdo není perfektní
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:55 Klenot.TV
- 13:05 Live Teleshopping
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 19:00 U tebe nebo u mě
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Jak to dopadlo!?
- 04:45 Mladý Svět: Igor Orozovič
- 05:40 Polibte si preference
- 05:50 A11 rozhovor: Martin Vavera, výtvarník
- 06:20 Moje medicína: Hana Potměšilová
- 06:45 Žijí mezi námi: Jakub Jarý
- 07:00 Ústecký zpravodaj
- 07:10 Valašský zpravodaj
- 07:20 Týden z jihu Čech
- 07:40 Olomoucký magazín
- 07:55 Občanská sebeobrana Josefa Klímy: Řidičský průkaz
- 04:00 Námořní vyšetřovací služba XVI (12)
- 04:40 Námořní vyšetřovací služba XVI (13)
- 05:20 Seriálový tip (1)
- 06:00 Harrow (10)
- 07:00 A-Team (3)
- 08:05 A-Team (4)
- 09:00 A-Team (5)
- 09:50 A-Team (6)
- 10:55 A-Team (7)
- 12:00 MacGyver (1)
- 12:55 MacGyver (2)
- 13:45 MacGyver (3)
- 14:40 MacGyver (4)
- 15:30 Námořní vyšetřovací služba XVI (21)
- 18:10 MacGyver (3)
- 19:05 MacGyver (4)
- 20:00 Černý orel
- 00:50 Ztracený svět (18)
- 01:50 K poctě zbraň (54)
- 02:40 K poctě zbraň (55)
- 03:30 Totalcar (4)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena (14)
- 10:00 Xena (15)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Macgyver III (8)
- 13:55 Macgyver III (9)
- 14:50 Macgyver III (10)
- 15:45 Macgyver III (11)
- 16:40 Macgyver III (12)
- 17:30 Námořní vyšetřovací služba XVI (1)
- 22:05 Ztracený svět (14)
- 23:05 Ztracený svět (15)
- 01:20 Brousko III (65)
- 02:25 Brousko III (64)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (41)
- 12:20 Teleshop (1)
- 12:35 Dcery duchem (42)
- 14:05 Návrat do života II (9)
- 15:15 Návrat do života II (10)
- 16:25 Zelenáč III (7)
- 17:25 Zelenáč III (8)
- 18:20 Zelenáč III (9)
- 19:15 Návrat do života II (10)
- 20:30 Dcery duchem (43)
- 21:50 Dcery duchem (44)
- 23:10 Zelenáč III (7)
- 00:20 Spavá nemoc
- 01:55 Dějiny lásky
- 04:15 Spavá nemoc
- 10:10 Hanba
- 11:55 Tramontane
- 13:50 Zeď
- 15:40 Můj král
- 17:50 Hledání
- 20:10 Druhá šance
- 22:00 Patriarcha
- 23:45 Perleťový knoflík
- 04:20 Borgman
- 08:35 Všechno bude v pohodě
- 10:25 Tralala
- 12:30 Western
- 14:40 Brankář
- 16:40 Stranou Satana
- 18:35 Jimmy P.
- 20:40 Ve stínu žen
- 22:00 Bratr a sestra
- 23:55 Dheepan
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Fidlivareška (2)
- 06:15 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 Staré pověsti české (3)
- 06:55 O modrém autíčku (Zloděj)
- 07:05 Brundibáři (O mistra basy)
- 07:20 Žofka a její dobrodružství (13)
- 07:30 Mach a Šebestová (Školní výlet)
- 07:35 O Mikešovi (O detektivu Sultánovi)
- 07:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Potkali se u Kolína)
- 08:05 Broučci (Narodil se Brouček)
- 08:20 Já Baryk (9)
- 08:25 Tisíc a jedna noc (O zlatníku Affánovi)
- 09:00 Teleshopping
- 10:15 Pobočník Jeho Výsosti
- 11:40 Utopená ponorka
- 12:00 Záhada hlavolamu
- 13:40 Kinosál
- 16:00 Znamení Raka
- 17:35 Kinosál
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Sedm hladových
- 19:30 Kinosál
- 19:40 Staré pověsti české (Žito kouzelník)
- 22:00 Až do konce
- 23:45 Úkryt Černého Billa
- 04:10 Obchodníci s antraxem
- 05:40 Paranormální kriminalisté (Mick Hughes)
- 06:15 Signály z neznáma (4)
- 07:00 Teleshopping
- 16:35 11/9: Minutu po minutě
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Žena v černém
- 01:45 Hrůzná minulost 2
- 03:20 Masakr v kopcích
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 14:20 Teleshopping
- 15:30 Klub pokusných morčat
- 16:50 Skandál zamilovaného špióna
- 17:55 Staroegyptští mořeplavci
- 22:50 Úsvit galaktických válek
- 01:20 48 hodin
- 02:55 Na život a na smrt
- 04:45 Close Up III (20)
- 05:15 Close Up III (9)
- 05:40 Zoom In - Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
- 05:50 Zoom In - News of the World
- 06:05 Intimní osvetlení
- 07:40 Seznamte se s Davem
- 09:20 Banánový Joe
- 11:00 Božská relikvie 2
- 12:55 Křidýlko nebo stehýnko
- 14:45 Postřižiny
- 16:35 Past
- 18:30 Výplata
- 20:30 Dalších 48 hodin
- 22:00 Rambo: Poslední krev
- 23:35 Resident Evil: Afterlife
- 01:05 Ten Největší
- 02:45 7 pod nulou
- 08:25 Yankee Zulu
- 10:05 Nevídáno, neslýcháno
- 11:40 Všichni dobří rodáci
- 13:50 Čaroděj a bílý had
- 15:20 Nikdy to nevzdávej
- 17:15 Taxi
- 22:00 Kill Bill 2
- 00:00 Červený trpaslík II (5)
- 00:55 Yellowstone II (7)
- 01:55 Yellowstone II (8)
- 02:55 Comedy Club III (5)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas II (4)
- 10:20 Spongebob v kalhotách IX (187)
- 10:50 Spongebob v kalhotách IX (188)
- 11:20 Konečně spolu
- 13:30 Letuška 1. třídy
- 15:25 Super 8
- 17:50 Hříšný tanec
- 20:00 Blíženec
- 22:30 Mlha
- 00:00 Backpack (Resavska Pecina, Serbia)
- 00:30 Off The Grid (Zanskar, India)
- 01:00 Great World Hotels (Closenberg)
- 01:30 The Gypsies II (Kalsubai,India)
- 02:00 Food Fact Fun (New Taipei City, Taiwan)
- 02:30 Bliss (BA Atoll, Maldives)
- 03:15 Best From The Rest (Ireland 5 Things To Do)
- 03:30 Backpack (Belgrade, Serbia)
- 00:22 Války koček: Lev versus gepard
- 01:09 Útok velkých koček
- 01:55 Tygří pomsta
- 02:41 Divoké Chile - výběr (Přežití v extrému)
- 03:25 Války koček: Lev versus gepard
- 04:10 Útok velkých koček
- 04:55 Lvi na stromech
- 05:38 Jedinečná zvířata - výběr (Prasata a psi)
- 06:00 Jedinečná zvířata - výběr (Lvi a strašci)
- 06:21 Jedinečná zvířata - výběr (Mývalové a chobotnice)
- 06:44 Australský kovboj III (Krokodýlí ocas)
- 07:05 Australský kovboj III (Krokodýl za domem)
- 07:26 Divoké Mongolsko: země extrémů (Extrémní step)
- 00:00 Setkání s tučňáky (5)
- 00:23 Setkání s tučňáky (6)
- 00:45 Aljašské nestvůry (Sasquatch z jižního cípu)
- 01:30 Pitbulové a propuštění trestanci IX (6)
- 02:15 Setkání s orangutany (5)
- 02:38 Setkání s orangutany (6)
- 03:00 Setkání s tučňáky (5)
- 03:23 Setkání s tučňáky (6)
- 03:45 Veterinární policie Filadelfie XII (Kočky v krizi)
- 20:00 Legendy divočiny (1)
- 21:00 Legendy divočiny (2)
- 00:30 Zvláštní a záhadné (3)
- 01:15 Vynálezy, které otřásly světem (1)
- 02:05 Historie KGB (3)
- 03:00 Válečné lodě III (8)
- 03:45 Moře záhadných katastrof II (3)
- 10:50 Pohledy do historie (2)
- 10:55 Pohledy do historie (20)
- 11:00 Dunaj - proti proudu (1)
- 12:00 Dunaj - proti proudu (2)
- 13:00 Dunaj - proti proudu (3)
- 20:00 Poslední dny Pompejí (1)
- 21:00 Poslední dny Pompejí (2)
- 22:00 Poslední dny Pompejí (3)
- 23:00 Život v luxusním vězení