Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
- 01:35 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Život je pes (4)
- 02:55 Dobré ráno
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:20 Nasredin
- 08:10 Poklad pod Černou hláskou
- 09:10 Úsměvy Karla Högera
- 09:50 Gejzír
- 10:20 Walker: Independence (3)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Až já budu královna
- 13:45 Putování po Blažených ostrovech
- 15:00 Dům U tří vlaštoviček
- 15:50 Příkopy (1)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Rock for People zblízka
- 20:15 Zázraky přírody
- 21:25 Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
- 00:00 Konec války v barvě (4)
- 00:45 Poklady ve stínu pyramid
- 01:35 Na hranici tradic (Valach z Ostravy)
- 02:05 Za vydrou, bobrem a kormoránem
- 02:20 V zajetí železné opony (Loutkové představení)
- 03:00 Slezská beseda
- 03:25 Lesy bez budoucnosti?
- 03:55 Tajemný Zderaz
- 10:40 Auto moto svět
- 11:05 Auto moto test
- 11:15 Krásné země z výšky (Severní Německo)
- 12:10 Babylon
- 12:40 Půvab rakouských hor (3)
- 13:25 Na titulní straně
- 20:15 Pochoduj nebo zemři
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Hlavačkovo a Grebeníčkovo Uherské Hradiště
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 22:32 Týden v kultuře
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Svět motorů
- 07:30 Panorama
- 08:05 L'Etape Czech Republic by Tour de France 2023 (L'Etape Czech Republic by Tour de France)
- 08:45 Sokolský zpravodaj
- 09:10 EURO 2024 Německo (TCL moment dne)
- 09:20 L'Etape Czech Republic by Tour de France 2024 (L'Etape Czech Republic by Tour de France)
- 09:40 Rally ČR 2024 (19. Agrotec Petronas Rally Hustopeče)
- 01:00 Policie v akci
- 04:02 Closer: Nové případy II (Vražedná soutěž)
- 05:08 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Bolek a Lolek mezi horníky
- 06:09 M.A.S.H (90)
- 06:33 M.A.S.H (91)
- 06:57 M.A.S.H (92)
- 07:28 M.A.S.H (93)
- 08:00 Fotr na tripu
- 08:45 Autosalon.tv
- 09:56 Máme rádi Česko
- 11:48 Máme rádi Česko
- 13:40 Polda (Probuzení)
- 14:53 Sestra v akci
- 17:01 Čekání na Patrika
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda (Kurz přežití)
- 21:35 Polda (Noční služba)
- 22:50 Touha po vraždě
- 04:50 Autosalon.tv
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:05 Partička
- 06:40 Top Gear speciál: Nejlepší závody (7)
- 07:39 Top Gear speciál: Nejlepší závody (2)
- 11:03 Top Gear XXII (1)
- 12:21 Re-play
- 12:57 Jmenuju se Earl (Brok v zadku)
- 13:24 Jmenuju se Earl (První ze seznamu)
- 13:53 Simpsonovi XXIX (Pískaná)
- 20:16 G. I. Joe 2: Odveta
- 22:29 Vřískot 5
- 04:00 Vera Cruz
- 06:07 M.A.S.H
- 06:31 Námořní vyšetřovací služba X (Bouře)
- 07:12 Námořní vyšetřovací služba X (Honba za duchy)
- 10:19 Pod toskánským sluncem
- 12:34 Bláznivá runway
- 15:08 Dvanáct do tuctu
- 17:20 Účastníci zájezdu
- 20:08 Toy Story 2: Příběh hraček
- 21:56 Proroctví zkázy
- 23:40 Vřískot 5
- 10:09 Receptář prima nápadů
- 10:56 Libovky Pepy Libického
- 11:29 Zahradník po ruce
- 20:04 Nebezpečná závislost
- 21:50 Sestřičky (Pohroma)
- 23:03 Inkognito
- 23:58 Rodina doktora Kleista VIII (Otázka důvěry)
- 06:00 O raráši Mlíkovi (Pařez)
- 06:05 Prasátko Peppa IV
- 06:10 Prasátko Peppa IV
- 06:20 7T (20)
- 06:45 Nejhezčí malba pošťáka Pata
- 07:00 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:25 Pinocchiova dobrodružství
- 12:05 Kiwi a Strit II
- 12:10 Zvířecí televize
- 12:50 Štaflík a Špagetka
- 13:00 Leo da Vinci: Mise Mona Lisa
- 14:50 Kiwi a Strit II
- 14:55 Hubert a Takako
- 15:05 Friends: Příběhy z Heartlake City
- 15:25 Dračí záchranáři
- 15:50 Dračí záchranáři
- 16:10 Kde je Valda? II
- 16:35 Tlapková patrola VI
- 17:00 Jurský svět: Legenda Isla Nublar
- 17:20 Ovečka Shaun
- 17:30 MasterChef Junior VIII (2)
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:55 7T (23)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (29)
- 19:40 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Dobrodružství s delfínem)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 01:35 Hudební cestopis slavných skladatelů (6)
- 02:30 Chaplin jako nápadník
- 02:40 Tečka páteční noci
- 04:40 Ladí neladí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Freddie: poslední show
- 21:45 Labyrint
- 06:06 S Italem v kuchyni
- 06:41 Nikdo není dokonalý
- 07:47 Columbo (Sladká, leč smrtící)
- 16:51 Nikdo není dokonalý
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen - extra
- 22:17 Nikdo není dokonalý
- 23:25 Jak se staví sen - extra
- 00:59 360⁰
- 02:09 Prima Svět
- 02:41 Prima Česko
- 03:13 Prima Svět
- 03:45 7 pádů Honzy Dědka
- 04:56 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 07:00 Zprávy
- 07:23 Pozvánka: Spáleniště
- 07:30 Zprávy Plus
- 08:00 Zprávy
- 08:26 Prima Česko
- 08:52 Pozvánka: Spáleniště
- 09:00 Zprávy
- 09:23 Pozvánka: Spáleniště
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:48 Pozvánka: Spáleniště
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:13 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:53 Pozvánka: Spáleniště
- 20:00 Hlasy zločinu
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:32 Pozvánka: Spáleniště
- 22:55 Partie Terezie Tománkové
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:20 Nasredin
- 09:10 Úsměvy Karla Högera
- 10:20 Walker: Independence (3)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Až já budu královna
- 15:50 Příkopy (1)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Rock for People zblízka
- 20:15 Zázraky přírody
- 21:25 Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
- 01:35 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:55 Dobré ráno
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:20 Nasredin
- 09:10 Úsměvy Karla Högera
- 09:50 Gejzír
- 10:20 Walker: Independence (3)
- 11:05 Všechnopárty
- 15:00 Dům U tří vlaštoviček
- 15:50 Příkopy (1)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:15 Zázraky přírody
- 21:25 Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
- 00:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III (15)
- 02:35 Sousedství V (9)
- 03:20 Výleťák (144)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (106)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (107)
- 08:55 Zahradní proměny VII (20)
- 09:55 Táta, nebo máma
- 11:45 Kde alibi nestačí
- 13:45 Cukrárna (3)
- 23:10 Serenity
- 02:45 Koření
- 03:10 Ulice (4725)
- 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2 (Fair-play)
- 04:50 Novashopping
- 05:55 Bernieho dobrodružství
- 06:00 Zig a Sharko IV
- 06:15 Monchhichi (26)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové (13)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 10:15 Den s Novou
- 10:20 Šaman
- 12:40 Den s Novou
- 12:45 Město andělů
- 15:05 Den s Novou
- 15:15 Koření života
- 17:30 Muži v černém
- 20:20 Superlov II
- 21:50 60 sekund
- 00:45 Matrix Revolutions
- 03:05 24 hodin života
- 08:55 O zpívajícím stromku
- 10:10 Puberťačka
- 12:10 Frajeři ve Vegas
- 16:05 Happy Feet 2
- 18:00 Daredevil
- 22:55 Protiúder
- 01:55 Pomozte autům VIII (5)
- 03:25 Walker, Texas Ranger VI (7)
- 08:35 Pomozte autům VIII (5)
- 09:35 Kobra 11 XXII (2)
- 12:35 Válka skladů VIII (9)
- 13:35 Survivor Česko & Slovensko III
- 15:30 Souboj Titánů II (6)
- 16:30 Kobra 11 XXII (4)
- 18:35 Válka skladů VIII (13)
- 19:30 Mistři zastavárny XXIII (1)
- 20:30 Anděl smrti
- 22:55 Walker, Texas Ranger VI (8)
- 23:55 Kobra 11 XXII (4)
- 00:40 Teorie velkého třesku VI (23)
- 02:20 Malý Sheldon V (6)
- 03:40 Mužketýři II (3)
- 04:05 První dobrá (4)
- 04:30 TELE TELE
- 05:00 Noční soud II (6)
- 05:45 Oggy a škodíci: Nová generace (13)
- 06:35 Bakugan: Vzestup Geoganů (18)
- 06:50 Přátelé V (9)
- 11:10 Noční soud II (8)
- 12:00 Dva a půl chlapa II (12)
- 12:55 Přátelé V (9)
- 13:50 Teorie velkého třesku VI (23)
- 15:30 2 $ocky IV (21)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá V (7)
- 18:15 Dva a půl chlapa II (14)
- 19:05 Malý Sheldon V (12)
- 20:00 Teorie velkého třesku VI (24)
- 20:25 Teorie velkého třesku VII (3)
- 21:45 Přátelé V (11)
- 22:45 Mužketýři II (4)
- 23:15 První dobrá (5)
- 03:55 Na lovu
- 04:35 Co na to Češi
- 05:25 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:10 Na lovu
- 07:05 MasterChef Česko VI (16)
- 08:20 Koření
- 08:45 Víkend
- 09:20 Dobrodružství Sherlocka Holmese (Tančící figurky)
- 10:30 Médium II (Smrtící zásah)
- 11:25 Specialisté (Janova láska)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med VI (5)
- 01:30 Vyměněné osudy (66)
- 03:00 Čarodějky II (11)
- 04:40 Ulice (4293)
- 06:20 Život na jachtě: Středomoří III (12)
- 08:05 Čarodějky II (15)
- 10:00 Vítejte doma III
- 16:20 Pan Selfridge IV (1)
- 17:15 Pan Selfridge IV (2)
- 18:15 Doktorka Quinnová (8)
- 20:15 Šaman
- 05:15 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 19:00 NHL News
- 23:15 Sportovní noviny
- 23:20 NHL News
- 01:55 Správy RTVS "N"
- 02:45 Góly - body - sekundy
- 04:15 Správy RTVS "N"
- 05:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 06:00 Príbeh rieky Poprad (7)
- 06:20 Zázračný ateliér
- 07:00 Bluey
- 07:10 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:20 Údolie Muminovcov II (Mrnka odchádza)
- 10:00 Nebíčko v papuľke
- 10:45 Inaugurácia Prezidenta SR 2024
- 16:25 Columbo (Skús ma chytiť)
- 17:45 Cestou necestou (Cusco)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 01:30 Správy RTVS "N"
- 02:20 Hírek
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 09:35 Retro noviny
- 10:00 Československý filmový týždenník
- 10:10 Československý filmový týždenník
- 10:20 Československý filmový týždenník
- 10:30 VAT
- 11:00 Autosalón
- 14:20 Vysoké Tatry
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Herbárium (Pľúcnik lekársky)
- 15:40 Halali
- 16:20 Naši synovia (Martin)
- 17:25 Ktosi je za dverami
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 22:20 Na príjme (1)
- 23:15 Na príjme (2)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 08:10 Poklad pod Černou hláskou
- 09:10 Úsměvy Karla Högera
- 09:50 Gejzír
- 10:20 Walker: Independence (3)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:05 Až já budu královna
- 15:50 Příkopy (1)
- 19:00 Události
- 20:15 Zázraky přírody
- 21:25 Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 09:10 Úsměvy Karla Högera
- 09:50 Gejzír
- 10:20 Walker: Independence (3)
- 11:05 Všechnopárty
- 13:00 Zprávy
- 15:50 Příkopy (1)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:15 Zázraky přírody
- 21:25 Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 09:00 Mimoriadne správy
- 15:30 Mimoriadne správy
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:20 Interview :24
- 21:30 Cez lupu
- 00:10 Pařba v Pattayi
- 01:45 Past na rodinu
- 05:15 Šance na lásku
- 07:05 Božská Florence
- 09:05 Dej si pohov, mladej!
- 10:55 Upír junior
- 12:30 Palma
- 14:30 Julie, co by bylo kdyby…
- 16:40 U mě dobrý
- 18:35 Příšerky z vesmíru
- 20:15 Falešný kníže
- 21:50 Velká láska
- 01:30 Policisté v akci
- 02:15 Krimi
- 03:35 Soudní síň (Když ty, tak i já!)
- 04:15 Soudní síň (Na konci čekala smrt)
- 05:05 Soudní síň (Prostitutka ze ZŠ)
- 05:55 Krimi
- 06:20 Noviny
- 06:50 Krimi
- 07:20 Noviny
- 10:10 Záchranáři v akci
- 11:05 Záchranáři v akci
- 11:55 Nemocnice
- 13:10 Posedlost rudou
- 15:05 Boží pole s r.o. (2)
- 16:45 Dobrá čtvrť II (Poslední večer)
- 17:55 Nové bydlení
- 00:30 Aj múdry schybí
- 01:20 Partička
- 01:50 Adela show
- 02:40 Utajený šéf
- 03:40 Susedské prípady
- 04:30 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:45 Modré z neba
- 09:35 Aj múdry schybí
- 14:25 Dunaj, k vašim službám (1)
- 15:20 Dunaj, k vašim službám (2)
- 16:15 Horná Dolná (Kúpalisko)
- 17:00 Horná Dolná II (1)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:20 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:40 Survivor
- 22:55 Rodinné prípady
- 23:45 Rodinné prípady
- 01:00 Nový život ve starých zdech (4)
- 01:50 Úžasné prostory George Clarka IV (2)
- 02:40 Zahradníkův svět IX (5)
- 03:40 Dům snů II (10)
- 06:00 Dům snů (23)
- 06:50 Dům snů - souboj III (3)
- 07:45 Jak se žije na vysoké noze II (1)
- 08:40 Váš dokonalý domov (1)
- 09:45 Luxusní domy III (9)
- 12:25 Na chalupě – Austrálie II (5)
- 13:15 Markéta na trhu (5)
- 13:40 Netradiční bydlení? III (11)
- 14:30 Luxusní domy III (11)
- 15:00 Luxusní domy III (12)
- 15:25 Dům snů (23)
- 16:10 Zahrady snů (5)
- 16:35 Váš dokonalý domov (2)
- 17:40 Utajený šéf – USA XI (2)
- 22:40 Výjimečné manželky (3)
- 23:40 Bohatí a chudí III (5)
- 01:10 Insidious: Červené dveře
- 02:55 Ovce mezi vlky
- 04:35 Ramona
- 06:00 Pán prstenů: Dvě věže
- 09:00 Creed III
- 12:35 Kdo věří na lásku
- 14:10 Počátek
- 16:40 House party
- 18:25 Král Charles III.
- 20:00 Premiantka
- 21:40 Creed III
- 23:35 Šifra mistra Leonarda
- 01:15 Zkrocená hora
- 08:10 Purpurová barva
- 10:30 Lorax
- 11:55 Vánoční pohádka
- 13:40 Zillion
- 15:55 Taxikáři
- 17:30 Teorie všeho
- 19:30 Wanted
- 21:20 Klub nájemných vrahů
- 00:40 Euforie (5)
- 01:30 Euforie (6)
- 02:20 Euforie (7)
- 03:15 Euforie (8)
- 04:20 V zemi Jane Austenové
- 06:00 Madeleine Collins
- 07:50 Zkus mě rozesmát
- 09:45 Po zániku Země
- 20:00 Sympatizant (1)
- 20:55 Sympatizant (2)
- 21:55 Sympatizant (3)
- 00:15 Robocop 2
- 02:25 Lucky Girl
- 06:00 Věčná dcera
- 12:35 Napola: Hitlerova elita
- 14:30 Robocop 2
- 20:00 Hannibal
- 10:20 O Schmidtovi
- 12:45 Smallville (Spící agent)
- 13:35 Smallville (Apokalypsa)
- 14:30 Hranice nemožného (6955 kHz)
- 15:25 Hranice nemožného (Únos)
- 20:00 Hairspray
- 22:15 Noční můra v Elm Street
- 00:30 Antarktida II (5)
- 02:05 Oldboy
- 03:45 Poslední polda III (3)
- 04:55 Syn draka (1)
- 06:30 Mazel a tajemství lesa
- 08:05 Král Vánoc
- 14:00 Pád
- 15:55 Jezerní královna
- 17:50 Teorie tygra
- 20:00 Zabiják
- 22:15 POETIC JUSTICE
- 08:15 Doslova
- 08:55 Pearl Harbor: Odkaz útoku (1)
- 18:20 Rekonštrukcia leteckých nešťastí (5)
- 19:15 Doslova
- 19:55 Večné divy Zeme (2)
- 21:40 Zázračné materiály (2)
- 22:40 Ríše vikingov (2)
- 23:40 Storočnica Sovietskeho zväzu (3)
- 00:35 Moje zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:20 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:45 Jak to dopadlo!?
- 06:35 Jak to dopadlo!?
- 07:35 Skandály slavných - Bára Basiková
- 08:35 Klenot.TV
- 12:05 Vaření se Soukupem
- 12:40 Babica vs. Sapík
- 13:35 Vítejte ve světě Andrého Rieu (9)
- 16:50 Nebezpečné vztahy
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Sejdeme se na Cibulce
- 21:35 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 04:25 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:05 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 21:25 Profesionálové (10)
- 22:15 El Chapo II (6)
- 23:05 Intim s Heidi Janků
- 01:00 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:45 Klenot.TV
- 12:55 Live Teleshopping
- 18:10 Babica vs. Sapík
- 19:00 Můžu dál?
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:05 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Jak to dopadlo!?
- 06:05 Totalcar (8)
- 07:50 Harrow (4)
- 12:05 Macgyver III (15)
- 13:00 Macgyver III (16)
- 13:55 Macgyver III (17)
- 14:45 Macgyver III (18)
- 03:25 Kdo si myslíš, že jsem
- 08:25 Francie
- 19:30 Krotká
- 22:00 Krvavé pomeranče
- 23:50 Láska to nebyla
- 06:10 Kikirikí
- 06:20 Sníček (11)
- 06:30 Zabij nudu! II
- 06:35 Bílý tesák (Vlčice a jednooký)
- 06:50 Staré pověsti české (Smutná místa)
- 07:00 Mach a Šebestová (O utrženém sluchátku)
- 07:25 Žofka a její dobrodružství (13)
- 07:30 O Dorotce (Dorotka a pštros)
- 07:45 Tisíc a jedna noc (Vypravování o ebenovém koni)
- 12:00 Čarodějky z předměstí
- 14:00 Dědeček automobil
- 15:35 Kinosál
- 15:45 Filmové minuty
- 16:00 Město nic neví
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Rychlík do Ostravy
- 19:20 Kinosál
- 22:00 Ta chvíle, ten okamžik
- 00:05 Zastav a nepřežiješ
- 01:20 Neprofesionálové
- 02:50 Poslední mise
- 07:25 King Kong
- 09:55 Krycí jméno: Čistič
- 11:25 Hibernatus
- 12:55 Iluzionista
- 14:45 Pěsti ve tmě
- 18:10 Černý rytíř
- 19:45 Noe
- 01:30 Muž v ohni
- 03:45 Motel smrti
- 09:40 Matky
- 11:20 K-19: Stroj na smrt
- 15:20 Hoří, má panenko
- 16:40 Suprhrdina
- 20:05 Twilight sága: Zatmění
- 22:00 Od soumraku do úsvitu
- 23:45 Mercenary: Absolution
- 00:20 Červený trpaslík (1)
- 00:55 Star Trek 5: Nejzazší hranice
- 03:20 CSI: Kriminálka Las Vegas (17)
- 13:25 Přiznej se, Fletchi
- 15:30 Vyfič!
- 20:00 Tajná centrála
- 10:00 Nevlídná planeta (Polární oblasti)
- 11:00 Zachraňte Alpy
- 14:00 Továrna na jídlo (9)
- 14:30 Továrna na jídlo (10)
- 15:00 Továrna na jídlo VI (Halloween)
- 15:30 Továrna na jídlo VI (Velká hra)
- 00:25 Zvláštní a záhadné II (11)
- 03:40 Pobřežní stráž USA (9)
- 11:15 Zvláštní a záhadné (9)
- 12:10 Zvláštní a záhadné (10)
- 15:00 Válečné lodě IV (5)
- 22:00 Americká mafie (1)
- 23:55 Války ve znamení drog V (8)
- 04:00 Rození obchodníci XIII (1988 Ford Mustang GT)
- 05:00 Lovci odpadu XIII (3)
- 06:30 Jak se to dělá VI (Domácí ohřívače vody/airbagy/želé bonbóny s příchutí/úprava ledu)
- 07:00 Jak se to dělá VI (Obojživelná vozidla/putter/modely lodí/barevné voskovky)
- 07:30 Jak se to dělá VII (Fotbalové míče/zesilovače/kuličky/letadla)
- 22:00 Lovci odpadu XIV (3)
- 23:00 Záchrana statku II (Na suchu)
- 00:00 Cyklistika
- 01:30 Cyklistika
- 03:00 Vytrvalostní závody
- 04:30 Vytrvalostní závody
- 06:00 Vytrvalostní závody
- 08:30 Olympijské hry
- 09:00 Cyklistika
- 10:00 Cyklistika
- 11:45 Vytrvalostní závody
- 12:30 Vytrvalostní závody
- 13:45 Motorky
- 15:00 Vytrvalostní závody
- 00:00 Motokros
- 00:45 Motokros
- 01:30 Motokros
- 02:15 Motokros
- 03:00 Cyklistika
- 04:30 Cyklistika
- 08:00 Cyklistika
- 09:00 Vytrvalostní závody
- 10:45 Cyklistika
- 13:00 Cyklistika
- 15:00 Cyklistika
- 15:15 Cyklistika
- 17:15 Horská kola
- 18:15 Horská kola
- 20:00 Lezení
- 21:00 Cyklistika
- 22:00 Cyklistika
- 23:00 Horská kola
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Amazonka Truck
- 16:15 Autožurnál
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 20:30 Autožurnál
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 YouTube Chart
- 12:00 Óčko hity
- 13:05 Óčko hity
- 13:30 O unlocked
- 17:00 Hitrádio desítka
- 08:20 Kassandra (150)
- 10:35 Teleshopping
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (103)
- 16:55 Doktor z hor (71)
- 17:55 Doktor z hor (72)
- 18:55 Nespoutaný anděl (1)
- 19:55 Nespoutaný anděl (2)
- 20:55 Wolffův revír (45)
- 22:55 Teleshopping
- 00:00 ROCKSPECIÁL
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:02 FOREVER ROCK
- 21:02 FOREVER ROCK
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 20:00 Retro party
- 02:42 Various Artists
- 03:23 Foo Fighters
- 09:44 Various Artists
- 10:00 Duran Duran
- 15:44 Various Artists
- 16:00 Foo Fighters
- 16:23 Foo Fighters
- 20:01 AC/DC
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 09:45 TELESHOPPING
- 11:45 TELESHOPPING
- 15:45 Premium kolotoč
- 16:45 TELESHOPPING
- 18:45 TELESHOPPING
- 20:30 Premium country
- 21:00 PREMIUM KLUB
- 15:25 Mladí Titáni do toho! II
- 15:35 Mladí Titáni do toho! II
- 15:50 Mladí Titáni do toho! II
- 16:00 Mladí Titáni do toho! II
- 20:55 Grizzy and The Lemmings III (Lemming Fortune)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings III (Tough Medicine)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings III (Domestic Shaolin)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings III (Peaceable Enemies)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings III (The Legend Of The Lemmings)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings III (Dragons & Bears)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings III (Bamboo Warfare)
- 04:35 Změna hry II (Reklamní lavička)
- 04:55 44 koček II (Návrat do obráceného světa)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Dívka na skatu / Vymydleno)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Letní škola / Skládačka)
- 06:00 Šmoulové II (Koumákovo strašení / Zamilovaný Gargamel)
- 06:30 Šmoulové II (Šmoulí závodníci / Kdo je v kapele?)
- 07:25 Show Patricka Hvězdice (Slintající trouba / Patrikovi utekla zoo)
- 07:55 Spongebob v kalhotách XIII (Pod pidi-kupolí / Sépiákův den maroda)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci VI (Sir Plamínek a jednorožec)
- 04:55 Tlapková patrola (Tlapky a Majákové Boogie / Tlapky Zachraňují Rydera)
- 05:15 Tlapková patrola (Velký Závod Tlapek / Tlapky a Dort)
- 05:35 Tlapková patrola (Tlapky a Pirátský Poklad)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci VI (Sir Plamínek a jednorožec)
- 06:25 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Závod Starostů / Tlapky Zachraňují up)
- 00:05 Kluk, holka atd. (2)
- 00:25 Ghostforce (9)
- 00:50 Ghostforce (10)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (27)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (28)
- 03:25 Ghostforce (25)
- 03:45 Ghostforce (26)
- 04:05 Pyžamasky (26)
- 04:30 Pyžamasky (1)
- 05:35 Kluk, holka atd. (23)
- 05:45 Kluk, holka atd. (24)
- 06:00 Blue (86)
- 06:05 Blue (87)
- 06:10 Blue (88)
- 06:25 Blue (89)
- 06:30 Blue (90)
- 06:40 Blue (91)
- 06:50 Blue (92)
- 07:00 Blue (93)
- 07:10 Spidey a jeho úžasní přátelé (33)
- 07:40 Spidey a jeho úžasní přátelé (34)
- 12:25 Kouzelná beruška a černý kocour (8)
- 12:50 Disney Zombie: Tajemství Addisonovy příšery (1)
- 12:55 Křečík a Gréta (1)
- 13:25 Křečík a Gréta (2)
- 13:50 Křečík a Gréta (3)
- 14:50 Hailey jde na to! (1)
- 15:15 Greenovi ve velkoměstě (61)
- 15:45 Greenovi ve velkoměstě (62)
- 16:15 Greenovi ve velkoměstě (63)
- 16:40 Blue (36)
- 16:50 Blue (37)
- 16:55 Blue (38)
- 17:00 Blue (39)
- 17:15 Blue (40)
- 17:20 Blue (41)
- 17:30 Blue (42)
- 17:35 Blue (43)
- 17:50 Kouzelná beruška a černý kocour (101)
- 20:10 Kluk, holka atd. (5)
- 20:20 Kluk, holka atd. (6)
- 20:40 Zombies
- 22:35 Kouzelná beruška a černý kocour (72)
- 23:00 Molly a Duch (20)
- 23:25 Duch a Molly (21)
- 23:55 Ghostforce (11)
- 10:00 SuperKitties (8)
- 10:30 Bluey (151)
- 11:30 Alice's Wonderland Bakery (29)
- 19:00 Mickey Mouse Funhouse (32)
- 19:30 Bluey (2)
- 19:40 Bluey (3)
- 19:50 Bluey (4)
- 20:00 Bluey (5)
- 20:10 Bluey (6)
- 20:20 Bluey (7)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (10)
- 00:13 Bořek stavitel (5)
- 00:23 Bořek stavitel (6)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (33)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (34)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (35)
- 01:20 Hurá za hádankou (13)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (2)
- 02:55 Chuck a přátelé (35)
- 03:07 Chuggington (8)
- 03:17 Chuggington (9)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (25)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (26)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (23)
- 04:38 Bořek stavitel (12)
- 04:48 Bořek stavitel (13)
- 05:01 Hurá za hádankou (19)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (13)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (14)
- 06:25 Bing (49)
- 06:32 Bing (50)
- 06:39 Bing (51)
- 06:46 Bing (52)
- 07:08 Pettson a Fiškus (2)
- 07:21 Lední medvídek Paddles (13)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (50)
- 07:47 Berry a Dolly (16)
- 07:52 Berry a Dolly (17)
- 07:59 Ruff Ruff, Tweet a Dave (24)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (21)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (22)
- 08:35 Doodleboo (5)
- 08:40 Doodleboo (6)
- 08:45 Doodleboo (7)
- 08:50 Doodleboo (8)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (31)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (32)
- 09:30 Hurá za hádankou (17)
- 09:54 Daisy a Ollie (17)
- 12:05 Bořek stavitel (21)
- 12:16 Bořek stavitel (22)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (12)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (13)
- 13:08 Bing (76)
- 13:20 Trojčata (15)
- 13:27 Trojčata (16)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (3)
- 14:26 Hádej, hádej s kocourkem (23)
- 14:36 Hádej, hádej s kocourkem (24)
- 15:19 Učíme se s kamarádem Timmym (24)
- 15:38 Simon (24)
- 15:43 Taina a strážci Amazonie (5)
- 15:55 Taina a strážci Amazonie (6)
- 16:08 Leo, ochránce divočiny (49)
- 16:19 Leo, ochránce divočiny (50)
- 16:32 Ruff Ruff, Tweet a Dave (47)
- 16:43 Ruff Ruff, Tweet a Dave (48)
- 16:56 Moje kamarádka Conni (2)
- 17:12 Doodleboo (43)
- 17:17 Doodleboo (44)
- 17:22 Doodleboo (45)
- 17:37 Messyho skvělá dobrodružství (3)
- 17:48 Messyho skvělá dobrodružství (4)
- 20:00 Simon (40)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (13)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (38)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (39)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (1)
- 20:56 Hrdinové velkoměsta (22)
- 21:31 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (22)
- 21:45 Chuggington (5)
- 21:55 Chuggington (6)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (6)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (7)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (6)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (7)
- 23:05 Bing (13)
- 23:12 Bing (14)
- 23:20 Bing (15)
- 23:27 Bing (16)
- 23:35 Bing (17)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (4)
- 00:20 Flopy (97)
- 00:35 Šmolkovia (15)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (42)
- 01:10 Esá z pralesa (17)
- 01:35 Volám sa Caillou V (6)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (1)
- 03:20 Monchhichi II (33)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (18)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (4)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (25)
- 04:20 Malý medvedík (37)
- 04:45 Ruby z dúhy (1)
- 05:10 Bob staviteľ II (38)
- 05:25 Ocko hrdina (24)
- 05:30 Duda a Dada (18)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (36)
- 05:55 Máša a medveď (2)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (16)
- 06:30 Ocko hrdina (25)
- 06:35 Zábavné zvieratká (20)
- 06:45 Bob staviteľ II (39)
- 06:55 Ovečka Shaun II (3)
- 07:00 Maličké príšerky II (16)
- 07:05 Volám sa Caillou - špeciál (2)
- 08:30 Panda a Krash (12)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (20)
- 09:35 Veselé zajačiky (19)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (18)
- 10:20 Bob staviteľ II (40)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:55 Zvedavkovci (17)
- 11:10 Monchhichi II (33)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (2)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (15)
- 12:15 Ovečka Shaun II (4)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (17)
- 12:35 Flopy (98)
- 12:50 Ruby z dúhy (2)
- 13:45 Veselé zajačiky (20)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:45 Máša a medveď (2)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (19)
- 15:20 Esá z pralesa (18)
- 15:35 Požiarnik Sam: Norman Price (1)
- 17:15 Zábavné zvieratká (1)
- 17:35 Ruby z dúhy (3)
- 18:00 Volám sa Caillou V (6)
- 18:25 Drobčekovia (3)
- 18:40 Ovečka Shaun II (5)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady II (16)
- 19:15 Zvedavkovci (18)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:45 Máša a medveď (3)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (18)
- 20:05 Esá z pralesa (19)
- 20:15 Bob staviteľ II (41)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (21)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (9)
- 22:05 Monchhichi II (34)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (25)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (1)
- 23:35 Mášine rozprávky (1)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (18)
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:20 Šport
- 15:00 Správy
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Štúdio TA3
- 21:30 Showbiz
- 22:30 Šport+
- 08:40 Strýček Emu
- 08:55 Bratr oheň: Konečně v Palestině!
- 09:30 Poutníkova cesta
- 13:20 Pod lampou
- 15:20 V pohorách po horách
- 18:20 V souvislostech
- 19:00 Koncert který pomáhá
- 20:45 The Chosen (3)
- 21:25 Vroucí srdce
- 23:00 S chutí přes práh
- 00:50 Quo vadis
- 08:45 Brat František
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Tomáš Morus
- 19:00 Ruženec
- 20:30 Listy otcovi Jakubovi
- 01:30 Dolce Vita (2)
- 02:00 Čas na Te. Be. (Skořicové šneky s rumem)
- 03:30 Holky v kuchyni (13)
- 04:00 Nebesky dobré (10)
- 04:30 Láďův Orient Express (17)
- 05:00 Barevný svět Lukáše Neckáře (Letní závitky)
- 07:30 Dolce Vita (2)
- 15:30 Holky v kuchyni (13)
- 16:00 Nebesky dobré (10)
- 16:30 Láďův Orient Express (17)
- 17:00 Barevný svět Lukáše Neckáře (Letní závitky)
- 17:30 Dolce Vita (3)
- 03:55 Akusztik (Amber Smith)
- 09:30 Bing II (A házikó)
- 09:35 Bing II (A jégkrém)
- 09:45 Bing II (A falfestmény)
Pro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PINPro zobrazení zadejte
Rodičovský PIN- 03:05 Pohádky (2)
- 10:34 Jan Přeučil Vzpomínám si
- 17:15 Paragrafy na kolech
- 19:00 Byli jednou dva písaři
- 20:22 Paragrafy na kolech
- 21:13 Byli jednou dva písaři