Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:55 Pomozte autům VIII (5)
- 03:25 Walker, Texas Ranger VI (7)
- 08:35 Pomozte autům VIII (5)
- 09:35 Kobra 11 XXII (2)
- 12:35 Válka skladů VIII (9)
- 13:35 Survivor Česko & Slovensko III
- 15:30 Souboj Titánů II (6)
- 16:30 Kobra 11 XXII (4)
- 18:35 Válka skladů VIII (13)
- 19:30 Mistři zastavárny XXIII (1)
- 20:30 Anděl smrti
- 22:55 Walker, Texas Ranger VI (8)
- 23:55 Kobra 11 XXII (4)
- 00:40 Teorie velkého třesku VI (23)
- 02:20 Malý Sheldon V (6)
- 03:40 Mužketýři II (3)
- 04:05 První dobrá (4)
- 04:30 TELE TELE
- 05:00 Noční soud II (6)
- 05:45 Oggy a škodíci: Nová generace (13)
- 06:35 Bakugan: Vzestup Geoganů (18)
- 06:50 Přátelé V (9)
- 11:10 Noční soud II (8)
- 12:00 Dva a půl chlapa II (12)
- 12:55 Přátelé V (9)
- 13:50 Teorie velkého třesku VI (23)
- 15:30 2 $ocky IV (21)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá V (7)
- 18:15 Dva a půl chlapa II (14)
- 19:05 Malý Sheldon V (12)
- 20:00 Teorie velkého třesku VI (24)
- 20:25 Teorie velkého třesku VII (3)
- 21:45 Přátelé V (11)
- 22:45 Mužketýři II (4)
- 23:15 První dobrá (5)
- 03:55 Na lovu
- 04:35 Co na to Češi
- 05:25 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:10 Na lovu
- 07:05 MasterChef Česko VI (16)
- 08:20 Koření
- 08:45 Víkend
- 09:20 Dobrodružství Sherlocka Holmese (Tančící figurky)
- 10:30 Médium II (Smrtící zásah)
- 11:25 Specialisté (Janova láska)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med VI (5)
- 01:30 Vyměněné osudy (66)
- 03:00 Čarodějky II (11)
- 04:40 Ulice (4293)
- 06:20 Život na jachtě: Středomoří III (12)
- 08:05 Čarodějky II (15)
- 10:00 Vítejte doma III
- 16:20 Pan Selfridge IV (1)
- 17:15 Pan Selfridge IV (2)
- 18:15 Doktorka Quinnová (8)
- 20:15 Šaman
- 05:15 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 19:00 NHL News
- 23:15 Sportovní noviny
- 23:20 NHL News
- 01:55 Správy RTVS "N"
- 02:45 Góly - body - sekundy
- 04:15 Správy RTVS "N"
- 05:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 06:00 Príbeh rieky Poprad (7)
- 06:20 Zázračný ateliér
- 07:00 Bluey
- 07:10 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:20 Údolie Muminovcov II (Mrnka odchádza)
- 10:00 Nebíčko v papuľke
- 10:45 Inaugurácia Prezidenta SR 2024
- 16:25 Columbo (Skús ma chytiť)
- 17:45 Cestou necestou (Cusco)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 01:30 Správy RTVS "N"
- 02:20 Hírek
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 09:35 Retro noviny
- 10:00 Československý filmový týždenník
- 10:10 Československý filmový týždenník
- 10:20 Československý filmový týždenník
- 10:30 VAT
- 11:00 Autosalón
- 14:20 Vysoké Tatry
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Herbárium (Pľúcnik lekársky)
- 15:40 Halali
- 16:20 Naši synovia (Martin)
- 17:25 Ktosi je za dverami
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 22:20 Na príjme (1)
- 23:15 Na príjme (2)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 08:10 Poklad pod Černou hláskou
- 09:10 Úsměvy Karla Högera
- 09:50 Gejzír
- 10:20 Walker: Independence (3)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:05 Až já budu královna
- 15:50 Příkopy (1)
- 19:00 Události
- 20:15 Zázraky přírody
- 21:25 Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 09:10 Úsměvy Karla Högera
- 09:50 Gejzír
- 10:20 Walker: Independence (3)
- 11:05 Všechnopárty
- 13:00 Zprávy
- 15:50 Příkopy (1)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:15 Zázraky přírody
- 21:25 Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 09:00 Mimoriadne správy
- 15:30 Mimoriadne správy
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:20 Interview :24
- 21:30 Cez lupu
- 00:10 Pařba v Pattayi
- 01:45 Past na rodinu
- 05:15 Šance na lásku
- 07:05 Božská Florence
- 09:05 Dej si pohov, mladej!
- 10:55 Upír junior
- 12:30 Palma
- 14:30 Julie, co by bylo kdyby…
- 16:40 U mě dobrý
- 18:35 Příšerky z vesmíru
- 20:15 Falešný kníže
- 21:50 Velká láska
- 01:30 Policisté v akci
- 02:15 Krimi
- 03:35 Soudní síň (Když ty, tak i já!)
- 04:15 Soudní síň (Na konci čekala smrt)
- 05:05 Soudní síň (Prostitutka ze ZŠ)
- 05:55 Krimi
- 06:20 Noviny
- 06:50 Krimi
- 07:20 Noviny
- 10:10 Záchranáři v akci
- 11:05 Záchranáři v akci
- 11:55 Nemocnice
- 13:10 Posedlost rudou
- 15:05 Boží pole s r.o. (2)
- 16:45 Dobrá čtvrť II (Poslední večer)
- 17:55 Nové bydlení
- 00:30 Aj múdry schybí
- 01:20 Partička
- 01:50 Adela show
- 02:40 Utajený šéf
- 03:40 Susedské prípady
- 04:30 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:45 Modré z neba
- 09:35 Aj múdry schybí
- 14:25 Dunaj, k vašim službám (1)
- 15:20 Dunaj, k vašim službám (2)
- 16:15 Horná Dolná (Kúpalisko)
- 17:00 Horná Dolná II (1)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:20 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:40 Survivor
- 22:55 Rodinné prípady
- 23:45 Rodinné prípady
- 01:00 Nový život ve starých zdech (4)
- 01:50 Úžasné prostory George Clarka IV (2)
- 02:40 Zahradníkův svět IX (5)
- 03:40 Dům snů II (10)
- 06:00 Dům snů (23)
- 06:50 Dům snů - souboj III (3)
- 07:45 Jak se žije na vysoké noze II (1)
- 08:40 Váš dokonalý domov (1)
- 09:45 Luxusní domy III (9)
- 12:25 Na chalupě – Austrálie II (5)
- 13:15 Markéta na trhu (5)
- 13:40 Netradiční bydlení? III (11)
- 14:30 Luxusní domy III (11)
- 15:00 Luxusní domy III (12)
- 15:25 Dům snů (23)
- 16:10 Zahrady snů (5)
- 16:35 Váš dokonalý domov (2)
- 17:40 Utajený šéf – USA XI (2)
- 22:40 Výjimečné manželky (3)
- 23:40 Bohatí a chudí III (5)
- 01:10 Insidious: Červené dveře
- 02:55 Ovce mezi vlky
- 04:35 Ramona
- 06:00 Pán prstenů: Dvě věže
- 09:00 Creed III
- 12:35 Kdo věří na lásku
- 14:10 Počátek
- 16:40 House party
- 18:25 Král Charles III.
- 20:00 Premiantka
- 21:40 Creed III
- 23:35 Šifra mistra Leonarda
- 01:15 Zkrocená hora
- 08:10 Purpurová barva
- 10:30 Lorax
- 11:55 Vánoční pohádka
- 13:40 Zillion
- 15:55 Taxikáři
- 17:30 Teorie všeho
- 19:30 Wanted
- 21:20 Klub nájemných vrahů
- 00:40 Euforie (5)
- 01:30 Euforie (6)
- 02:20 Euforie (7)
- 03:15 Euforie (8)
- 04:20 V zemi Jane Austenové
- 06:00 Madeleine Collins
- 07:50 Zkus mě rozesmát
- 09:45 Po zániku Země
- 20:00 Sympatizant (1)
- 20:55 Sympatizant (2)
- 21:55 Sympatizant (3)
- 00:15 Robocop 2
- 02:25 Lucky Girl
- 06:00 Věčná dcera
- 12:35 Napola: Hitlerova elita
- 14:30 Robocop 2
- 20:00 Hannibal