Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:35 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Život je pes (4)
- 02:55 Dobré ráno
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:20 Nasredin
- 08:10 Poklad pod Černou hláskou
- 09:10 Úsměvy Karla Högera
- 09:50 Gejzír
- 10:20 Walker: Independence (3)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Až já budu královna
- 13:45 Putování po Blažených ostrovech
- 15:00 Dům U tří vlaštoviček
- 15:50 Příkopy (1)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Rock for People zblízka
- 20:15 Zázraky přírody
- 21:25 Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
- 00:00 Konec války v barvě (4)
- 00:45 Poklady ve stínu pyramid
- 01:35 Na hranici tradic (Valach z Ostravy)
- 02:05 Za vydrou, bobrem a kormoránem
- 02:20 V zajetí železné opony (Loutkové představení)
- 02:35 Před půlnocí
- 03:00 Slezská beseda
- 03:25 Lesy bez budoucnosti?
- 03:55 Tajemný Zderaz
- 10:40 Auto moto svět
- 11:05 Auto moto test
- 11:15 Krásné země z výšky (Severní Německo)
- 12:10 Babylon
- 12:40 Půvab rakouských hor (3)
- 13:25 Na titulní straně
- 20:15 Pochoduj nebo zemři
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Hlavačkovo a Grebeníčkovo Uherské Hradiště
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 22:32 Týden v kultuře
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Svět motorů
- 07:30 Panorama
- 08:05 L'Etape Czech Republic by Tour de France 2023 (L'Etape Czech Republic by Tour de France)
- 08:45 Sokolský zpravodaj
- 09:10 EURO 2024 Německo (TCL moment dne)
- 09:20 L'Etape Czech Republic by Tour de France 2024 (L'Etape Czech Republic by Tour de France)
- 09:40 Rally ČR 2024 (19. Agrotec Petronas Rally Hustopeče)
- 01:00 Policie v akci
- 02:01 Policie Hamburk XI (Miluješ mě)
- 03:02 Policie Hamburk XI (Kávový král)
- 04:02 Closer: Nové případy II (Vražedná soutěž)
- 05:08 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Bolek a Lolek mezi horníky
- 06:09 M.A.S.H (90)
- 06:33 M.A.S.H (91)
- 06:57 M.A.S.H (92)
- 07:28 M.A.S.H (93)
- 08:00 Fotr na tripu
- 08:45 Autosalon.tv
- 09:56 Máme rádi Česko
- 11:48 Máme rádi Česko
- 13:40 Polda (Probuzení)
- 14:53 Sestra v akci
- 17:01 Čekání na Patrika
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda (Kurz přežití)
- 21:35 Polda (Noční služba)
- 22:50 Touha po vraždě
- 04:50 Autosalon.tv
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:05 Partička
- 06:40 Top Gear speciál: Nejlepší závody (7)
- 07:39 Top Gear speciál: Nejlepší závody (2)
- 11:03 Top Gear XXII (1)
- 12:21 Re-play
- 12:57 Jmenuju se Earl (Brok v zadku)
- 13:24 Jmenuju se Earl (První ze seznamu)
- 13:53 Simpsonovi XXIX (Pískaná)
- 20:16 G. I. Joe 2: Odveta
- 22:29 Vřískot 5
- 04:00 Vera Cruz
- 06:00 Slow TV (Nad krajinou)
- 06:07 M.A.S.H
- 06:31 Námořní vyšetřovací služba X (Bouře)
- 07:12 Námořní vyšetřovací služba X (Honba za duchy)
- 10:19 Pod toskánským sluncem
- 12:34 Bláznivá runway
- 15:08 Dvanáct do tuctu
- 17:20 Účastníci zájezdu
- 20:08 Toy Story 2: Příběh hraček
- 21:56 Proroctví zkázy
- 23:40 Vřískot 5
- 04:41 Lásce navzdory (Jablko sváru)
- 06:00 Slow TV (Na zámku)
- 06:06 Libovky Pepy Libického
- 06:21 Zoo (Zasloužený odpočinek)
- 07:30 Sestřičky (Faul na domácím hřišti)
- 10:09 Receptář prima nápadů
- 10:56 Libovky Pepy Libického
- 11:29 Zahradník po ruce
- 20:04 Nebezpečná závislost
- 21:50 Sestřičky (Pohroma)
- 23:03 Inkognito
- 23:58 Rodina doktora Kleista VIII (Otázka důvěry)
- 06:00 O raráši Mlíkovi (Pařez)
- 06:05 Prasátko Peppa IV
- 06:10 Prasátko Peppa IV
- 06:20 7T (20)
- 06:45 Nejhezčí malba pošťáka Pata
- 07:00 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:25 Pinocchiova dobrodružství
- 12:05 Kiwi a Strit II
- 12:10 Zvířecí televize
- 12:20 Bludiště
- 12:50 Štaflík a Špagetka
- 13:00 Leo da Vinci: Mise Mona Lisa
- 14:20 Šikulové - Velká výzva
- 14:50 Kiwi a Strit II
- 14:55 Hubert a Takako
- 15:05 Friends: Příběhy z Heartlake City
- 15:25 Dračí záchranáři
- 15:50 Dračí záchranáři
- 16:10 Kde je Valda? II
- 16:35 Tlapková patrola VI
- 17:00 Jurský svět: Legenda Isla Nublar
- 17:20 Ovečka Shaun
- 17:30 MasterChef Junior VIII (2)
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Strašidla na Kulíkově (Kokeš hejtmánkem)
- 18:55 7T (23)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (29)
- 19:40 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Dobrodružství s delfínem)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 04:40 Ladí neladí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Freddie: poslední show
- 21:45 Labyrint
- 06:06 S Italem v kuchyni
- 06:41 Nikdo není dokonalý
- 07:47 Columbo (Sladká, leč smrtící)
- 16:51 Nikdo není dokonalý
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen - extra
- 22:17 Nikdo není dokonalý
- 23:25 Jak se staví sen - extra
- 00:59 360⁰
- 02:09 Prima Svět
- 02:41 Prima Česko
- 03:13 Prima Svět
- 03:45 7 pádů Honzy Dědka
- 04:56 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 07:00 Zprávy
- 07:23 Pozvánka: Spáleniště
- 07:30 Zprávy Plus
- 08:00 Zprávy
- 08:26 Prima Česko
- 08:52 Pozvánka: Spáleniště
- 09:00 Zprávy
- 09:23 Pozvánka: Spáleniště
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:48 Pozvánka: Spáleniště
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:13 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:53 Pozvánka: Spáleniště
- 20:00 Hlasy zločinu
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:32 Pozvánka: Spáleniště
- 22:55 Partie Terezie Tománkové
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:20 Nasredin
- 08:10 Poklad pod Černou hláskou
- 09:10 Úsměvy Karla Högera
- 10:20 Walker: Independence (3)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Až já budu královna
- 15:50 Příkopy (1)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Rock for People zblízka
- 20:15 Zázraky přírody
- 21:25 Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
- 01:35 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:00 Život je pes (4)
- 02:55 Dobré ráno
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:20 Nasredin
- 09:10 Úsměvy Karla Högera
- 09:50 Gejzír
- 10:20 Walker: Independence (3)
- 11:05 Všechnopárty
- 15:00 Dům U tří vlaštoviček
- 15:50 Příkopy (1)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:15 Zázraky přírody
- 21:25 Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
- 00:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III (15)
- 02:35 Sousedství V (9)
- 03:20 Výleťák (144)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (106)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (107)
- 08:55 Zahradní proměny VII (20)
- 09:55 Táta, nebo máma
- 11:45 Kde alibi nestačí
- 13:45 Cukrárna (3)
- 23:10 Serenity
- 01:45 Kriminálka Miami VIII (Zpátky v čase)
- 02:45 Koření
- 03:10 Ulice (4725)
- 03:55 Ordinace v růžové zahradě 2 (Fair-play)
- 04:50 Novashopping
- 05:55 Bernieho dobrodružství
- 06:00 Zig a Sharko IV
- 06:15 Monchhichi (26)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové (13)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 10:15 Den s Novou
- 10:20 Šaman
- 12:40 Den s Novou
- 12:45 Město andělů
- 15:05 Den s Novou
- 15:15 Koření života
- 17:30 Muži v černém
- 20:20 Superlov II
- 21:50 60 sekund
- 00:45 Matrix Revolutions
- 03:05 24 hodin života
- 08:55 O zpívajícím stromku
- 10:10 Puberťačka
- 12:10 Frajeři ve Vegas
- 16:05 Happy Feet 2
- 18:00 Daredevil
- 22:55 Protiúder