Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:15 Svět motorů (49)
- 02:00 Pomozte autům VIII (4)
- 02:45 Strážci hranic: Kanada III (15)
- 03:25 Walker, Texas Ranger VI (6)
- 05:15 Walker, Texas Ranger VI (5)
- 05:55 Strážci hranic: Kanada III (17)
- 06:40 Mistři zastavárny XXII (18)
- 07:35 Svět motorů (49)
- 08:35 Pomozte autům VIII (4)
- 09:35 Kobra 11 XXI (18)
- 12:35 Válka skladů VIII (9)
- 16:35 Kobra 11 XXII (2)
- 18:40 Válka skladů VIII (11)
- 19:35 Mistři zastavárny XXII (20)
- 21:25 Pomozte autům VIII (6)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VI (7)
- 23:15 Kobra 11 XXII (2)
- 00:40 Teorie velkého třesku VI (19)
- 02:25 Malý Sheldon V (4)
- 03:40 Mužketýři II (2)
- 04:05 První dobrá (3)
- 04:35 TELE TELE
- 05:50 Oggy a škodíci: Nová generace (9)
- 06:35 Bakugan: Vzestup Geoganů (17)
- 06:45 Přátelé V (7)
- 07:40 2 $ocky IV (13)
- 09:30 Malý Sheldon V (8)
- 11:10 Noční soud II (6)
- 12:55 Přátelé V (7)
- 13:50 Teorie velkého třesku VI (19)
- 15:35 2 $ocky IV (17)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá V (5)
- 18:15 Dva a půl chlapa II (12)
- 19:05 Malý Sheldon V (10)
- 20:00 Teorie velkého třesku VI (23)
- 21:45 Přátelé V (9)
- 22:40 Mužketýři II (3)
- 23:10 První dobrá (4)
- 04:30 Co na to Češi
- 05:05 Riskuj!
- 05:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:20 Na lovu
- 07:15 MasterChef Česko VI (15)
- 00:30 Nemocnice Chicago Med VI (4)
- 02:55 Čarodějky II (9)
- 04:45 Ulice (4292)
- 06:20 Život na jachtě: Středomoří III (10)
- 08:10 Čarodějky II (13)
- 10:00 Oteckovia II (11)
- 16:25 Vyměněné osudy (70)
- 18:25 Čarodějky II (14)
- 19:20 Čarodějky II (15)
- 20:15 Nekonečná láska II (53)
- 21:10 Nekonečná láska II (54)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 19:05 NHL News
- 19:20 Ragby: Anglie - Wales
- 21:20 Sportovní noviny
- 23:15 Sportovní noviny
- 23:20 NHL News
- 00:50 Správy RTVS "N"
- 01:40 Góly - body - sekundy
- 03:45 Správy RTVS "N"
- 04:35 Góly - body - sekundy
- 05:05 Občan za dverami
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Veľkou lyžicou (Maslo)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Etiópia - starobylé kamenné chrámy)
- 16:50 Destinácie (Sri Lanka a Leonard Woolf)
- 17:05 Detektívi zo severu VII (Stará vlasť)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Cusco)
- 22:25 Goliáš
- 00:25 Správy RTVS "N"
- 01:15 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:25 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:00 Regina
- 09:55 Počkaj ma v parku
- 11:30 Obedníček (Drobci "N")
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlikrídelká)
- 12:00 Živá panoráma
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 22:00 Trochu inak s Adelou
- 23:00 Zuzana Smatanová 20
- 00:25 AZ-kvíz
- 01:35 Banánové rybičky
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 10:00 Toulavá kamera
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Horákovi (19)
- 13:20 Horákovi (20)
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Josefa Bláhy
- 16:10 Polopatě
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (6)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:25 AZ-kvíz
- 01:35 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:30 Herec Karel Höger
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:30 Horákovi (19)
- 13:20 Horákovi (20)
- 14:15 Na stopě
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Josefa Bláhy
- 16:10 Polopatě
- 17:00 Na cestě po Tahiti
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Doktor Martin 2 (6)
- 21:10 Všechnopárty
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 04:15 Vánoce na zámku
- 05:45 Hlas lásky
- 08:05 Aloha, Lásko!
- 11:40 Velká láska
- 13:30 Vánoce na zámku
- 20:15 Operace vykoupení
- 22:10 Paralelní matky
- 00:20 Bučkovi 3
- 01:20 Policisté v akci
- 02:10 Krimi
- 03:30 Soudní síň (Na vině je tchyně)
- 10:45 První oddělení
- 11:40 Soudní síň (Blázen do dcery)
- 12:40 Soudní síň (Prostitutka ze ZŠ)
- 13:45 Policisté v akci
- 00:40 Aj múdry schybí
- 02:10 Partička
- 03:20 Susedské prípady
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia
- 09:10 Susedia
- 09:50 Svokra
- 10:45 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 To najlepšie zo Susedov
- 13:35 V mene zákona
- 14:15 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 19:55 Počasie
- 20:10 Športové noviny
- 20:30 Susedia (Modelky)
- 21:05 Susedia (Mačka a myš)
- 21:45 Susedia (Stávka I.)
- 22:25 Susedia (Stávka II.)
- 23:00 Farma
- 13:10 Zahradníkův svět IX (5)
- 16:05 Romantické skrýše (6)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? (4)
- 17:30 Nový život ve starých zdech (4)
- 18:25 Vaše dokonalá zahrada (5)
- 19:20 Dům snů VI (23)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! IV (5)
- 21:10 Dům snů VIII (4)
- 22:00 Dům snů II (10)
- 06:00 Jeanne má každý rád
- 07:40 Barbie
- 09:35 Za všechno může kocour
- 11:20 Mistrovské dílo
- 14:55 Malý Sheldon VII (4)
- 15:20 Matky a jiné lásky
- 17:35 Třináct životů
- 20:00 Den díkůvzdání
- 21:45 Papežův vymítač
- 23:25 V Bruggách
- 01:50 Blok 99
- 08:50 Šoumen krokodýl
- 11:25 Gaga Chromatica Ball
- 17:10 Purpurová barva
- 19:30 Lorax
- 20:55 Tichý zahradník
- 02:00 Veliká II (6)
- 12:05 Lepší už to nebude
- 14:20 Tenet
- 17:25 Bojovník III (4)
- 19:00 Geniální přítelkyně (7)
- 20:00 Geniální přítelkyně (8)
- 21:00 Euforie (1)
- 21:50 Euforie (2)
- 22:50 Euforie (3)
- 23:45 Euforie (4)