Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 08:35 Pomozte autům VIII (3)
- 12:35 Válka skladů VIII (7)
- 16:30 Kobra 11 XXI (18)
- 18:35 Válka skladů VIII (9)
- 19:35 Mistři zastavárny XXII (19)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (29)
- 21:25 Pomozte autům VIII (5)
- 00:40 Teorie velkého třesku VI (15)
- 02:25 Malý Sheldon V (2)
- 03:45 Mužketýři II (1)
- 04:10 První dobrá (2)
- 04:35 TELE TELE
- 05:50 Oggy a škodíci: Nová generace (5)
- 06:35 Bakugan: Vzestup Geoganů (16)
- 06:45 Přátelé V (5)
- 09:25 Malý Sheldon V (6)
- 11:05 Noční soud II (4)
- 15:30 2 $ocky IV (13)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá V (3)
- 18:10 Dva a půl chlapa II (10)
- 19:05 Malý Sheldon V (8)
- 20:00 Teorie velkého třesku VI (19)
- 21:45 Přátelé V (7)
- 22:40 Mužketýři II (2)
- 23:10 První dobrá (3)
- 23:45 Dva a půl chlapa II (10)
- 03:45 Na lovu
- 04:30 Riskuj!
- 04:55 Grantchester V (6)
- 05:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:30 Na lovu
- 07:25 MasterChef Česko VI (14)
- 10:35 Médium II (Náměsíčná)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med VI (3)
- 03:00 Čarodějky II (7)
- 04:45 Ulice (4291)
- 06:25 Život na jachtě: Středomoří III (8)
- 08:10 Čarodějky II (11)
- 10:00 Oteckovia II (9)
- 16:25 Vyměněné osudy (68)
- 18:25 Čarodějky II (12)
- 19:20 Čarodějky II (13)
- 20:15 Nekonečná láska II (51)
- 21:10 Nekonečná láska II (52)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Jan Koller: Příběh obyčejného kluka
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 23:20 NHL: Florida Panthers - Edmonton Oilers
- 01:25 Správy RTVS "N"
- 02:15 Góly - body - sekundy
- 03:40 Správy RTVS "N"
- 04:30 Góly - body - sekundy
- 04:45 Postav dom, zasaď strom
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Na krok od neba (Skrotenie muža 1/2)
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Etiópia - posvätná Lalibela)
- 17:05 Detektívi zo severu VII (Pád)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Ordinácia s výhľadom na more (V kempe)
- 22:00 Ako vlastná mama (2)
- 23:40 Columbo (Skús ma chytiť)
- 00:20 Správy RTVS "N"
- 01:10 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 09:00 Regina
- 09:55 Tajomstvo alchymistu Storitza
- 11:30 Obedníček (Drobci "N")
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlislimáky)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Do kríža (Do kríža)
- 16:30 Regina
- 17:30 Noc v archíve
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 05:15 Černé ovce
- 10:35 Hitparáda televizní zábavy
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Horákovi (17)
- 13:20 Horákovi (18)
- 14:15 Buchty po ránu
- 14:40 Banánové rybičky
- 15:20 Já bych se tak ráda vdávala
- 16:20 Zavolejte porodní sestřičky XII (8)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:15 Rédl (3)
- 22:45 Maigret a smrt Cecílie
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 09:55 Kluci v akci
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:30 Horákovi (17)
- 13:20 Horákovi (18)
- 14:15 Buchty po ránu
- 14:40 Banánové rybičky
- 16:20 Zavolejte porodní sestřičky XII (8)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:15 Rédl (3)
- 22:20 Na stopě
- 22:45 Maigret a smrt Cecílie
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 07:40 Který je ten pravý?
- 09:20 Božská Florence
- 13:05 Šance na lásku
- 20:15 Julie, co by bylo kdyby…
- 22:20 Zloděj a lhářka
- 23:50 Cesta pomsty
- 00:10 Rodinné záležitosti
- 01:00 Bučkovi 3
- 02:00 Policisté v akci
- 03:40 Soudní síň (Má nevlastního syna)
- 10:35 První oddělení
- 11:30 Soudní síň (Sestra mi jde po krku)
- 12:25 Soudní síň (Na vině je tchyně)
- 13:25 Policisté v akci
- 16:50 Soudní síň (Rodinné peklo)
- 17:55 Soudní síň (Hajtra)
- 00:20 Survivor
- 01:20 Aj múdry schybí
- 02:15 Partička
- 03:20 Susedské prípady
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Na nože II
- 09:55 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Susedia
- 13:00 Búrlivé víno
- 13:50 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám (3)
- 21:35 Dunaj, k vašim službám (4)
- 13:10 Zahradníkův svět IX (4)
- 16:05 Romantické skrýše (5)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? (3)
- 17:30 Nový život ve starých zdech (3)
- 18:25 Vaše dokonalá zahrada (4)
- 19:20 Dům snů VI (22)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! IV (4)
- 21:10 Dům snů VIII (3)
- 22:00 Dům snů II (9)
- 01:45 Sisu
- 03:20 Donald Trump: Speciál o falešnosti
- 04:15 Nový vánoční příběh
- 07:40 Legie superhrdinů
- 11:25 Creed III
- 16:25 Po zániku Země
- 18:05 Barbie
- 20:00 Za všechno může kocour
- 21:45 Po stopách duchů: Jezero smrti
- 00:00 Osm hrozných
- 02:45 Lov
- 04:15 Test
- 06:00 Zataženo, občas trakaře
- 09:15 Humr
- 12:10 Šéfkuchař Jack
- 16:40 Spy/Master (4)
- 19:30 Tři Kristové
- 21:20 Rod draka (9)
- 22:15 Rod draka (10)
- 23:45 Nevědomí
- 03:05 Jsme tu IV (3)
- 04:05 Věčně mladá
- 12:40 Hobit: Neočekávaná cesta
- 19:05 Geniální přítelkyně (5)
- 20:00 Geniální přítelkyně (6)
- 21:40 Veliká II (6)
- 22:35 Barry IV (5)
- 00:30 Matrix Revolutions
- 02:35 Matrix Generation
- 12:50 Matrix
- 20:00 Krásné léto
- 23:50 Argentina, 1985